Alle Actuele Klassementen
Update: 25/06/2020 om 10:27u
Archief Seizoen 2019-2020 Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 25/06/2020 om 10:27u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
SEIZOEN 2019-2020 - ALLE KLASSEMENTEN PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN - RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2019-2020. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2018-2019 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lille (2) 26 20 4 2 77 23 62
2 RC. Mechelen 26 17 5 4 65 34 55
3 FC De Kempen TL A (1) 26 16 5 5 77 53 53
4 Berlaar Heikant 25 13 6 6 50 31 45
5 KFC Nijlen 26 13 7 6 47 42 45
6 Berg en Dal 26 12 7 7 38 28 43
7 FC Oppuurs 26 11 10 5 51 56 38
8 Wezel Sport A 25 10 10 5 47 41 35
9 KVV Ternesse A 26 9 11 6 39 50 33
10 KFC Antonia A 26 9 13 4 39 50 31
11 KFC Kontich A 26 6 11 9 39 53 27
12 KFCE Zoersel 26 7 14 5 42 56 26
13 VC Herentals 26 6 13 7 32 47 25
14 's Gr'wezel-Schilde A 25 6 13 6 36 52 24
15 RVC Hoboken A 25 5 16 4 31 53 19
16 Sint Dimpna A 26 3 18 5 23 64 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RC. Mechelen 6 4 1 1 11 5 13
2 KFC Lille (2) 6 4 2 0 16 7 12
3 KFC Nijlen 6 4 2 0 15 6 12
4 FC De Kempen TL A (1) 6 3 1 2 14 11 11
5 KFC Kontich A 6 3 1 2 10 11 11
6 KFC Antonia A 6 3 2 1 9 8 10
7 KVV Ternesse A 6 3 3 0 14 14 9
8 Berg en Dal 6 2 1 3 3 3 9
9 's Gr'wezel-Schilde A 5 2 2 1 10 12 7
10 KFCE Zoersel 6 2 3 1 13 12 7
11 Berlaar Heikant 5 1 1 3 7 7 6
12 VC Herentals 6 2 4 0 7 14 6
13 RVC Hoboken A 5 1 2 2 5 5 5
14 Wezel Sport A 5 1 3 1 8 9 4
15 FC Oppuurs 6 1 4 1 9 18 4
16 Sint Dimpna A 6 1 5 0 5 14 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Lille 10 9 0 1 26 6 28
2 RC. Mechelen 10 7 2 1 27 16 22
3 Berlaar Heikant 10 6 2 2 25 13 20
4 FC Oppuurs 10 5 3 2 23 16 17
5 FC De Kempen TL A (1) 10 5 3 2 24 20 17
6 Berg en Dal 10 5 3 2 16 12 17
7 KFC Nijlen 10 5 3 2 16 20 17
8 Wezel Sport A 10 4 3 3 21 15 15
9 VC Herentals 10 3 3 4 16 15 13
10 KVV Ternesse A 10 3 4 3 15 17 12
11 KFC Kontich A 10 2 5 3 18 21 9
12 KFCE Zoersel 10 2 6 2 12 24 8
13 KFC Antonia A 10 2 6 2 11 24 8
14 RVC Hoboken A 10 2 7 1 13 21 7
15 's Gr'wezel-Schilde A 10 1 6 3 12 22 6
16 Sint Dimpna A 10 1 6 3 8 21 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 8 1 1 39 22 25
2 KFC Lille 10 7 2 1 35 10 22
3 RC. Mechelen 10 6 2 2 27 13 20
4 Berlaar Heikant 10 6 3 1 18 11 19
5 Berg en Dal 10 5 3 2 19 13 17
6 FC Oppuurs 10 5 3 2 19 22 17
7 Wezel Sport A 10 5 4 1 18 17 16
8 KFC Nijlen 10 4 2 4 16 16 16
9 KFC Antonia A 10 4 5 1 19 18 13
10 KVV Ternesse A 10 3 4 3 10 19 12
11 KFCE Zoersel 10 3 5 2 17 20 11
12 's Gr'wezel-Schilde A 10 3 5 2 14 18 11
13 RVC Hoboken A 10 2 7 1 13 27 7
14 KFC Kontich A 10 1 5 4 11 21 7
15 VC Herentals 10 1 6 3 9 18 6
16 Sint Dimpna A 10 1 7 2 10 29 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Rapid Leest 25 15 7 3 61 36 48
2 KSK Kalmthout 25 13 6 6 50 38 45
3 VC Mortsel OG A 26 13 7 6 58 40 45
4 Loenhout SK 25 13 8 4 52 38 43
5 KFC Wuustwezel 25 13 8 4 37 29 43
6 KFC Sint Job 25 11 5 9 42 29 42
7 VV Duffel 25 12 9 4 55 48 40
8 FC Mariekerke (1) 25 12 10 3 46 36 39
9 SK Wilrijk-JAS A 25 11 8 6 42 37 39
10 Verbr. Zwijndrecht 25 10 9 6 45 39 36
11 FC Walem 25 10 11 4 41 38 34
12 KFC Brasschaat (2) 25 9 11 5 40 44 32
13 GR Katelijne 26 8 11 7 49 49 31
14 KVV Achterbroek 25 7 14 4 35 50 25
15 Sporting Burcht 25 3 16 6 36 70 15
16 FC Turk Sport 25 0 20 5 8 76 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Loenhout SK 5 4 1 0 10 6 12
2 KSK Kalmthout 5 3 1 1 13 10 10
3 Verbr. Zwijndrecht 5 3 1 1 7 5 10
4 VC Mortsel OG A 6 3 2 1 8 6 10
5 Rapid Leest 5 3 2 0 13 9 9
6 VV Duffel 5 3 2 0 13 10 9
7 Sporting Burcht 5 3 2 0 10 8 9
8 KFC Wuustwezel 5 3 2 0 9 7 9
9 KFC Sint Job 5 2 1 2 6 5 8
10 GR Katelijne 6 2 2 2 12 9 8
11 FC Mariekerke (1) 5 2 3 0 7 7 6
12 SK Wilrijk-JAS A 5 1 2 2 6 7 5
13 KVV Achterbroek 5 1 3 1 7 13 4
14 FC Walem 5 1 4 0 9 11 3
15 KFC Brasschaat (2) 5 1 4 0 5 10 3
16 FC Turk Sport 5 0 3 2 0 12 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Brasschaat 10 7 0 3 26 10 24
2 Rapid Leest 10 6 2 2 21 12 20
3 KSK Kalmthout 10 6 2 2 17 13 20
4 VC Mortsel OG A 10 5 2 3 27 17 18
5 KFC Sint Job 10 5 3 2 17 11 17
6 SK Wilrijk-JAS A 10 5 3 2 15 12 17
7 GR Katelijne 10 5 4 1 23 15 16
8 KFC Wuustwezel 10 4 3 3 14 12 15
9 VV Duffel 10 4 4 2 18 18 14
10 FC Walem 10 3 3 4 13 12 13
11 KVV Achterbroek 10 3 5 2 14 15 11
12 Verbr. Zwijndrecht 10 3 5 2 15 17 11
13 FC Mariekerke (1) 10 3 5 2 13 17 11
14 Loenhout SK 10 2 4 4 14 16 10
15 Sporting Burcht 10 0 8 2 11 31 2
16 FC Turk Sport 10 0 8 2 4 34 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Mariekerke 10 7 2 1 26 12 22
2 Loenhout SK 10 7 3 0 28 16 21
3 Rapid Leest 10 6 3 1 27 15 19
4 KFC Wuustwezel 10 6 3 1 14 10 19
5 FC Walem 10 6 4 0 19 15 18
6 VC Mortsel OG A 10 5 3 2 23 17 17
7 VV Duffel 10 5 3 2 24 20 17
8 SK Wilrijk-JAS A 10 5 3 2 21 18 17
9 KFC Sint Job 10 4 1 5 19 13 17
10 Verbr. Zwijndrecht 10 4 3 3 23 17 15
11 KSK Kalmthout 10 4 3 3 20 15 15
12 KVV Achterbroek 10 3 6 1 14 22 10
13 GR Katelijne 10 1 5 4 14 25 7
14 KFC Brasschaat 10 1 7 2 9 24 5
15 Sporting Burcht 10 0 6 4 15 31 4
16 FC Turk Sport 10 0 9 1 4 30 1


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel (1)(2) 26 22 1 3 76 17 69
2 KFC Ranst A 25 17 3 5 46 21 56
3 KBSK Retie 25 15 4 6 53 32 51
4 OG Vorselaar 25 13 6 6 43 27 45
5 KSK Zandhoven 26 13 7 6 63 41 45
6 K Merksplas SK 25 9 4 12 42 33 39
7 KFC Herselt 26 12 12 2 46 43 38
8 Vlimmeren Sport 24 10 8 6 39 31 36
9 Lentezon Beerse 25 11 11 3 61 54 36
10 Verbr. Balen 25 10 11 4 40 46 34
11 Rochus Deurne 25 8 12 5 50 55 29
12 KSK Weelde 25 6 15 4 40 58 22
13 KFC Broechem A 25 5 13 7 29 50 22
14 White Star 25 4 18 3 27 50 15
15 VV Laakdal 25 3 18 4 24 61 13
16 KSV Schriek 25 3 18 4 16 76 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel (1)(2) 6 5 0 1 19 2 16
2 KSK Zandhoven 6 4 1 1 13 9 13
3 OG Vorselaar 5 4 1 0 11 4 12
4 K Merksplas SK 5 3 0 2 10 5 11
5 KBSK Retie 5 3 1 1 10 4 10
6 Lentezon Beerse 5 3 2 0 10 6 9
7 KFC Ranst A 5 3 2 0 8 5 9
8 KFC Herselt 6 3 3 0 8 8 9
9 Rochus Deurne 5 2 2 1 11 9 7
10 Verbr. Balen 5 2 2 1 7 8 7
11 Vlimmeren Sport 4 2 2 0 8 5 6
12 White Star 5 1 4 0 7 11 3
13 KSK Weelde 5 1 4 0 6 12 3
14 VV Laakdal 5 1 4 0 6 16 3
15 KFC Broechem A 5 0 4 1 3 12 1
16 KSV Schriek 5 0 5 0 1 22 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel (1) 10 9 0 1 27 7 28
2 KFC Ranst A 10 8 0 2 16 3 26
3 Lentezon Beerse 10 7 2 1 30 14 22
4 Vlimmeren Sport 10 6 4 0 18 12 18
5 KBSK Retie 10 5 2 3 17 14 18
6 OG Vorselaar 10 5 3 2 14 8 17
7 KFC Herselt 10 5 4 1 18 14 16
8 KSK Zandhoven 10 4 4 2 18 16 14
9 K Merksplas SK 10 3 2 5 11 12 14
10 KFC Broechem A 10 3 4 3 14 13 12
11 Verbr. Balen 10 3 5 2 11 19 11
12 KSK Weelde 10 2 5 3 13 19 9
13 VV Laakdal 10 1 7 2 10 20 5
14 White Star 10 1 7 2 6 17 5
15 Rochus Deurne 10 1 7 2 10 26 5
16 KSV Schriek 10 1 8 1 5 24 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 10 8 1 1 30 8 25
2 KBSK Retie 10 7 1 2 26 14 23
3 KFC Ranst A 10 6 1 3 22 13 21
4 KSK Zandhoven 10 5 2 3 32 16 18
5 Rochus Deurne 10 5 3 2 29 20 17
6 Verbr. Balen 10 5 4 1 22 19 16
7 OG Vorselaar 10 4 2 4 18 15 16
8 K Merksplas SK 10 3 2 5 21 16 14
9 KFC Herselt 10 4 5 1 20 21 13
10 Vlimmeren Sport 10 2 2 6 13 14 12
11 KSK Weelde 10 3 6 1 21 27 10
12 KFC Broechem A 10 2 5 3 12 25 9
13 KSV Schriek 10 2 5 3 10 30 9
14 White Star 10 2 7 1 14 22 7
15 Lentezon Beerse 10 1 7 2 21 34 5
16 VV Laakdal 10 1 7 2 8 25 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ekeren FC 25 19 2 4 59 23 61
2 Zandvliet Sport 26 18 2 6 73 28 60
3 Minderhout VV (2) 24 17 4 3 63 30 54
4 KFC Poppel (1) 25 14 6 5 54 38 47
5 Berchem Sport B 26 13 7 6 45 25 45
6 Excel. Mariaburg A 24 12 5 7 62 49 43
7 Wijnegem VC 24 11 8 5 45 40 38
8 KFC Meer 25 9 7 9 55 49 36
9 KVNA Wortel 26 9 10 7 43 40 34
10 FC Sint Jozef 26 9 10 7 42 50 34
11 Ol. Pirates DBG-A 25 6 13 6 33 55 24
12 KVV Dosko 24 5 11 8 31 57 23
13 KFC Berendrecht 26 6 16 4 42 62 22
14 K Brecht SK 27 5 15 7 32 54 22
15 KFC Pulle 25 6 16 3 34 52 21
16 K Meerle FC 26 4 17 5 29 57 17
17 Borsbeek Sport 26 3 17 6 36 69 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandvliet Sport 4 3 0 1 12 5 10
2 Ekeren FC 3 3 0 0 8 3 9
3 Berchem Sport B 4 3 1 0 9 4 9
4 KVNA Wortel 4 2 0 2 10 7 8
5 Minderhout VV (2) 3 2 0 1 11 2 7
6 KFC Meer 4 2 1 1 10 8 7
7 KFC Pulle 4 2 2 0 10 10 6
8 Excel. Mariaburg A 3 1 0 2 6 5 5
9 KFC Poppel (1) 3 1 0 2 6 5 5
10 Ol. Pirates DBG-A 3 1 0 2 2 1 5
11 FC Sint Jozef 4 1 2 1 6 7 4
12 K Meerle FC 4 1 3 0 6 9 3
13 KFC Berendrecht 4 1 3 0 9 14 3
14 Wijnegem VC 3 0 2 1 4 7 1
15 KVV Dosko 3 0 2 1 4 9 1
16 Borsbeek Sport 4 0 3 1 4 12 1
17 K Brecht SK 5 0 4 1 7 16 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Minderhout VV 11 10 1 0 32 12 30
2 Ekeren FC 12 9 1 2 28 8 29
3 Wijnegem VC 11 8 2 1 23 15 25
4 Zandvliet Sport 11 7 1 3 32 13 24
5 Excel. Mariaburg A 11 5 3 3 29 23 18
6 KFC Poppel (1) 12 6 6 0 18 21 18
7 Berchem Sport B 12 5 5 2 22 12 17
8 KFC Meer 11 4 3 4 21 20 16
9 FC Sint Jozef 11 4 3 4 19 23 16
10 K Brecht SK 11 4 4 3 18 19 15
11 KVNA Wortel 11 4 7 0 15 19 12
12 Ol. Pirates DBG-A 12 3 6 3 16 23 12
13 KFC Berendrecht 12 3 6 3 17 25 12
14 KVV Dosko 11 2 6 3 13 28 9
15 KFC Pulle 11 2 8 1 14 25 7
16 K Meerle FC 11 1 7 3 8 21 6
17 Borsbeek Sport 11 0 8 3 9 27 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandvliet Sport 11 8 1 2 29 10 26
2 KFC Poppel 10 7 0 3 30 12 24
3 Ekeren FC 10 7 1 2 23 12 23
4 Excel. Mariaburg A 10 6 2 2 27 21 20
5 Berchem Sport B 10 5 1 4 14 9 19
6 Minderhout VV 10 5 3 2 20 16 17
7 FC Sint Jozef 11 4 5 2 17 20 14
8 KVNA Wortel 11 3 3 5 18 14 14
9 KFC Meer 10 3 3 4 24 21 13
10 KVV Dosko 10 3 3 4 14 20 13
11 Wijnegem VC 10 3 4 3 18 18 12
12 Borsbeek Sport 11 3 6 2 23 30 11
13 KFC Pulle 10 2 6 2 10 17 8
14 K Meerle FC 11 2 7 2 15 27 8
15 KFC Berendrecht 10 2 7 1 16 23 7
16 Ol. Pirates DBG-A 10 2 7 1 15 31 7
17 K Brecht SK 11 1 7 3 7 19 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Tisselt (2) 25 16 6 3 83 34 51
2 KFC Putte 26 16 8 2 61 40 50
3 KV Bonheiden 24 16 7 1 60 30 49
4 KFC Katelijne A 25 14 4 7 61 37 49
5 KSK Wavria A 25 14 5 6 44 28 48
6 KFCM Hallaar 25 14 6 5 68 44 47
7 KVS Branst 25 14 8 3 56 34 45
8 Schelle Sport 26 13 9 4 55 51 43
9 Willebroekse SV (1) 24 10 8 6 47 46 36
10 SV Aartselaar A 25 10 12 3 49 40 33
11 KV Hooikt 25 8 10 7 43 43 31
12 KFC Kontich B 25 9 15 1 60 66 28
13 Leest United 25 6 14 5 44 83 23
14 Zennester Hombeek 25 4 18 3 25 51 15
15 K Hove Sport 25 3 17 5 17 68 14
16 Nielse SV 25 1 21 3 27 105 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Putte 6 4 1 1 13 8 13
2 KVS Branst 5 4 1 0 11 6 12
3 KFC Kontich B 5 3 1 1 15 6 10
4 KFC Katelijne A 5 3 1 1 15 8 10
5 Sporting Tisselt (2) 5 3 1 1 12 5 10
6 KFCM Hallaar 5 3 1 1 13 9 10
7 KSK Wavria A 5 3 1 1 8 6 10
8 KV Hooikt 5 2 2 1 12 10 7
9 Schelle Sport 6 2 3 1 10 11 7
10 KV Bonheiden 4 2 2 0 12 3 6
11 SV Aartselaar A 5 2 3 0 11 11 6
12 Nielse SV 5 1 2 2 6 16 5
13 Leest United 5 1 3 1 6 14 4
14 Willebroekse SV (1) 4 0 2 2 4 6 2
15 K Hove Sport 5 0 4 1 4 22 1
16 Zennester Hombeek 5 0 5 0 2 13 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 10 7 2 1 34 12 22
2 KVS Branst 10 6 1 3 25 8 21
3 KFC Katelijne A 10 6 1 3 23 15 21
4 KSK Wavria A 10 6 2 2 17 10 20
5 KV Bonheiden 10 6 3 1 19 11 19
6 Schelle Sport 10 5 3 2 24 18 17
7 KFC Putte 10 5 4 1 24 16 16
8 KFCM Hallaar 10 4 4 2 25 20 14
9 SV Aartselaar A 10 4 4 2 19 15 14
10 Leest United 10 4 5 1 19 30 13
11 KFC Kontich B 10 4 6 0 24 31 12
12 KV Hooikt 10 3 4 3 18 19 12
13 Zennester Hombeek 10 3 5 2 16 16 11
14 Willebroekse SV (1) 10 2 5 3 14 28 9
15 K Hove Sport 10 0 7 3 5 23 3
16 Nielse SV 10 0 9 1 14 48 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 8 1 1 29 12 25
2 KV Bonheiden 10 8 2 0 29 16 24
3 KFCM Hallaar 10 7 1 2 30 15 23
4 KFC Putte 10 7 3 0 24 16 21
5 Sporting Tisselt 10 6 3 1 37 17 19
6 Schelle Sport 10 6 3 1 21 22 19
7 KFC Katelijne A 10 5 2 3 23 14 18
8 KSK Wavria A 10 5 2 3 19 12 18
9 SV Aartselaar A 10 4 5 1 19 14 13
10 KVS Branst 10 4 6 0 20 20 12
11 KV Hooikt 10 3 4 3 13 14 12
12 K Hove Sport 10 3 6 1 8 23 10
13 KFC Kontich B 10 2 8 0 21 29 6
14 Leest United 10 1 6 3 19 39 6
15 Zennester Hombeek 10 1 8 1 7 22 4
16 Nielse SV 10 0 10 0 7 41 0


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Arendonk Sport (2) 25 19 2 4 69 23 61
2 Zwaluwen Olmen 25 17 4 4 68 39 55
3 FC Zwaneven (1) 25 17 5 3 70 29 54
4 KFC Beekhoek 25 14 4 7 58 32 49
5 KSK Kasterlee 25 13 9 3 51 43 42
6 KFC Turnhout B 25 11 12 2 46 42 35
7 Excelsior Vorst 25 11 12 2 52 53 35
8 KVV Noordstar 25 10 11 4 48 47 34
9 Excelsior Bouwel 25 10 11 4 49 57 34
10 VC Poederlee 25 9 9 7 51 49 34
11 Linda Olen 24 9 13 2 44 53 29
12 KVV Rauw Sport 24 8 11 5 45 58 29
13 KFC Flandria 24 8 12 4 42 49 28
14 KFC Mol 25 6 18 1 26 63 19
15 KFC Herenthout 25 4 15 6 31 62 18
16 FC Gierle 24 3 21 0 29 80 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport (2) 5 5 0 0 10 3 15
2 KSK Kasterlee 5 3 0 2 13 5 11
3 FC Zwaneven (1) 5 3 1 1 15 5 10
4 VC Poederlee 5 3 1 1 13 7 10
5 Zwaluwen Olmen 5 3 1 1 11 10 10
6 KFC Beekhoek 5 2 1 2 10 9 8
7 KFC Turnhout B 5 2 2 1 13 10 7
8 KVV Noordstar 5 2 2 1 10 8 7
9 Excelsior Bouwel 5 2 2 1 5 7 7
10 Excelsior Vorst 5 2 3 0 7 10 6
11 KFC Mol 5 2 3 0 5 11 6
12 Linda Olen 4 1 2 1 7 4 4
13 KFC Flandria 4 1 3 0 6 10 3
14 FC Gierle 5 1 4 0 5 16 3
15 KFC Herenthout 6 0 4 2 5 14 2
16 KVV Rauw Sport 4 0 3 1 5 11 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport 10 8 1 1 31 7 25
2 Zwaluwen Olmen 10 7 1 2 26 10 23
3 FC Zwaneven (1) 10 6 3 1 23 12 19
4 KSK Kasterlee 10 6 4 0 23 18 18
5 Linda Olen 10 6 4 0 18 18 18
6 KFC Beekhoek 10 4 1 5 16 8 17
7 KVV Noordstar 10 5 4 1 19 17 16
8 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 16 24 14
9 KFC Turnhout B 10 4 5 1 14 10 13
10 Excelsior Vorst 10 4 5 1 18 22 13
11 KFC Herenthout 10 3 4 3 16 20 12
12 KFC Flandria 10 3 5 2 17 19 11
13 Excelsior Bouwel 10 3 6 1 19 27 10
14 VC Poederlee 10 2 5 3 15 22 9
15 FC Gierle 10 2 8 0 15 31 6
16 KFC Mol 10 1 8 1 8 29 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Zwaneven 10 8 1 1 32 12 25
2 KFC Beekhoek 10 8 2 0 32 15 24
3 Zwaluwen Olmen 10 7 2 1 31 19 22
4 FC Arendonk Sport 10 6 1 3 28 13 21
5 Excelsior Bouwel 10 5 3 2 25 23 17
6 Excelsior Vorst 10 5 4 1 27 21 16
7 KFC Turnhout B 10 5 5 0 19 22 15
8 VC Poederlee 10 4 3 3 23 20 15
9 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 24 23 14
10 KFC Flandria 10 4 4 2 19 20 14
11 KSK Kasterlee 10 4 5 1 15 20 13
12 KVV Noordstar 10 3 5 2 19 22 11
13 KFC Mol 10 3 7 0 13 23 9
14 Linda Olen 10 2 7 1 19 31 7
15 KFC Herenthout 9 1 7 1 10 28 4
16 FC Gierle 9 0 9 0 9 33 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Gooreind (2) 26 21 3 2 82 25 65
2 Excelsior Essen 26 18 4 4 87 33 58
3 KFC Nieuwmoer 26 18 6 2 57 21 56
4 FC Merksem (1) 26 17 7 2 87 45 53
5 Putte SK 25 16 6 3 73 39 51
6 Maria-ter-Heide 26 14 11 1 58 40 43
7 's Gr'wezel-Schilde B 26 13 9 4 58 45 43
8 K Heibos SV 24 12 9 3 41 24 39
9 Sint Lenaarts B 25 12 11 2 46 53 38
10 KSV Wildert 24 10 9 5 56 44 35
11 Ekeren Donk 26 9 10 7 66 52 34
12 Olympic Essen 26 8 13 5 48 57 29
13 SV Noorse A 26 7 15 4 43 83 25
14 Horendonk FC 27 7 18 2 42 86 23
15 City Pirates B 25 5 15 5 42 68 20
16 Excel. Mariaburg B 25 3 19 3 39 104 12
17 KFC Schoten 25 0 25 0 29 135 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Gooreind 5 5 0 0 16 3 15
2 Putte SK 4 4 0 0 17 4 12
3 Sint Lenaarts B 3 3 0 0 8 4 9
4 's Gr'wezel-Schilde B 4 3 1 0 12 4 9
5 Excelsior Essen 5 3 2 0 19 10 9
6 K Heibos SV 3 2 1 0 7 3 6
7 FC Merksem (1) 4 2 2 0 10 9 6
8 Ekeren Donk 4 2 2 0 8 7 6
9 Olympic Essen 4 2 2 0 8 9 6
10 KFC Nieuwmoer 4 2 2 0 3 4 6
11 Horendonk FC 5 2 3 0 9 14 6
12 KSV Wildert 2 1 1 0 3 2 3
13 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 5 8 3
14 City Pirates B 4 0 3 1 2 12 1
15 SV Noorse A 4 0 3 1 2 12 1
16 KFC Schoten 3 0 3 0 3 11 0
17 Excel. Mariaburg B 4 0 4 0 2 18 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Nieuwmoer 12 10 2 0 34 7 30
2 KVV Gooreind 11 9 1 1 38 13 28
3 Excelsior Essen 11 7 2 2 33 12 23
4 Putte SK 11 7 2 2 26 13 23
5 Maria-ter-Heide 11 7 4 0 25 15 21
6 K Heibos SV 11 6 3 2 20 11 20
7 's Gr'wezel-Schilde B 11 6 3 2 24 19 20
8 FC Merksem (1) 11 5 4 2 38 23 17
9 KSV Wildert 12 5 5 2 28 22 17
10 SV Noorse A 11 4 5 2 21 29 14
11 Ekeren Donk 12 4 6 2 29 28 14
12 Olympic Essen 11 4 6 1 24 28 13
13 Sint Lenaarts B 12 4 7 1 20 23 13
14 Horendonk FC 11 3 6 2 18 30 11
15 City Pirates B 11 2 7 2 14 34 8
16 Excel. Mariaburg B 11 1 9 1 16 52 4
17 KFC Schoten 12 0 12 0 17 66 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 11 10 1 0 39 13 30
2 Excelsior Essen 10 8 0 2 35 11 26
3 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 9 22
4 KFC Nieuwmoer 10 6 2 2 20 10 20
5 Maria-ter-Heide 11 6 4 1 28 17 19
6 Putte SK 10 5 4 1 30 22 16
7 Sint Lenaarts B 10 5 4 1 18 26 16
8 KSV Wildert 10 4 3 3 25 20 15
9 Ekeren Donk 10 3 2 5 29 17 14
10 's Gr'wezel-Schilde B 11 4 5 2 22 22 14
11 K Heibos SV 10 4 5 1 14 10 13
12 City Pirates B 10 3 5 2 26 22 11
13 SV Noorse A 11 3 7 1 20 42 10
14 Olympic Essen 11 2 5 4 16 20 10
15 Excel. Mariaburg B 10 2 6 2 21 34 8
16 Horendonk FC 11 2 9 0 15 42 6
17 KFC Schoten 10 0 10 0 9 58 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam (2) 26 22 2 2 136 36 68
2 Oxford Hemiksem 25 21 2 2 109 35 65
3 VVH Lippelo (1) 24 15 1 8 81 24 53
4 SK Sint Amands 26 15 7 4 77 46 49
5 OXACO-Boechout A 25 14 6 5 64 41 47
6 K Boechoutse VV 26 14 9 3 72 42 45
7 Kalfort Puursica 25 13 11 1 50 43 40
8 SK Wilrijk-JAS B 26 11 12 3 59 72 36
9 VC Mortsel OG B 24 10 10 4 61 62 34
10 RVC Hoboken B 26 10 12 4 74 61 34
11 SV Aartselaar B 26 10 12 4 49 56 34
12 Ol. Pirates DBG-B 25 8 13 4 55 71 28
13 KSC Maccabi 24 8 13 3 43 64 27
14 Tubantia Borgerhout 24 6 18 0 49 99 18
15 Antwerpen Noord 26 5 19 2 49 114 17
16 KVK Hingene 25 3 19 3 33 98 12
17 KVV Ternesse B 25 2 21 2 28 125 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Oxford Hemiksem 3 3 0 0 15 5 9
2 KFCV Wintam (2) 4 3 1 0 17 6 9
3 VVH Lippelo (1) 3 2 0 1 6 4 7
4 OXACO-Boechout A 4 2 1 1 8 3 7
5 SK Sint Amands 5 2 2 1 10 9 7
6 VC Mortsel OG B 2 2 0 0 3 1 6
7 Tubantia Borgerhout 3 2 1 0 14 7 6
8 Kalfort Puursica 3 2 1 0 8 6 6
9 SV Aartselaar B 4 2 2 0 9 7 6
10 K Boechoutse VV 4 2 2 0 10 9 6
11 RVC Hoboken B 4 1 2 1 13 4 4
12 SK Wilrijk-JAS B 4 1 2 1 10 8 4
13 Antwerpen Noord 4 1 2 1 6 14 4
14 KSC Maccabi 2 1 1 0 4 4 3
15 KVK Hingene 3 0 2 1 6 16 1
16 Ol. Pirates DBG-B 4 0 3 1 8 18 1
17 KVV Ternesse B 4 0 4 0 1 27 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Oxford Hemiksem 12 10 0 2 51 15 32
2 KFCV Wintam (2) 11 10 0 1 66 15 31
3 SK Sint Amands 11 9 1 1 38 11 28
4 OXACO-Boechout A 11 6 2 3 23 14 21
5 K Boechoutse VV 12 6 3 3 32 13 21
6 VVH Lippelo (1) 11 5 1 5 31 14 20
7 Kalfort Puursica 12 6 5 1 22 19 19
8 VC Mortsel OG B 12 5 5 2 36 33 17
9 SV Aartselaar B 11 4 5 2 19 23 14
10 SK Wilrijk-JAS B 11 4 6 1 20 34 13
11 RVC Hoboken B 11 3 5 3 32 28 12
12 KSC Maccabi 12 3 6 3 18 27 12
13 Ol. Pirates DBG-B 11 3 6 2 19 30 11
14 Tubantia Borgerhout 11 3 8 0 25 51 9
15 KVV Ternesse B 11 1 8 2 16 52 5
16 KVK Hingene 11 1 9 1 14 38 4
17 Antwerpen Noord 11 1 10 0 15 60 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 11 9 1 1 53 15 28
2 VVH Lippelo 10 8 0 2 44 6 26
3 Oxford Hemiksem 10 8 2 0 43 15 24
4 OXACO-Boechout A 10 6 3 1 33 24 19
5 SK Wilrijk-JAS B 11 6 4 1 29 30 19
6 K Boechoutse VV 10 6 4 0 30 20 18
7 RVC Hoboken B 11 6 5 0 29 29 18
8 Ol. Pirates DBG-B 10 5 4 1 28 23 16
9 Kalfort Puursica 10 5 5 0 20 18 15
10 SK Sint Amands 10 4 4 2 29 26 14
11 SV Aartselaar B 11 4 5 2 21 26 14
12 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 22 28 11
14 Antwerpen Noord 11 3 7 1 28 40 10
15 KVK Hingene 11 2 8 1 13 44 7
16 Tubantia Borgerhout 10 1 9 0 10 41 3
17 KVV Ternesse B 10 1 9 0 11 46 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel (1)(2) 27 20 2 5 99 27 65
2 KFC Lint 27 18 4 5 59 25 59
3 SC Mechelen A 26 17 7 2 75 38 53
4 K Reet SK 26 14 5 7 60 34 49
5 RB Elzestraat A 27 14 6 7 61 28 49
6 SV Grasheide 27 14 10 3 66 40 45
7 SK Rita Berlaar 27 14 10 3 63 50 45
8 VC Rijmenam 27 13 8 6 60 46 45
9 KSK Rumst 28 13 10 5 62 57 44
10 SK Peulis 27 13 11 3 61 43 42
11 VK Heindonk 27 11 13 3 49 47 36
12 Heffen SK 27 9 12 6 57 40 33
13 KFC Muizen 27 7 10 10 48 48 31
14 FC Suraye Utd 26 7 14 5 43 62 26
15 KSK Wavria B 27 8 17 2 62 76 26
16 KFC Katelijne B 27 5 18 4 34 90 19
17 FC Blaasveld 25 4 17 4 31 77 16
18 KFC Duffel B 27 0 27 0 15 177 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 4 4 0 0 17 6 12
2 KFC Lint 4 3 0 1 7 3 10
3 VC Rijmenam 4 3 1 0 8 5 9
4 KFC Muizen 4 2 1 1 7 4 7
5 KSK Rumst 5 2 2 1 9 13 7
6 SC Mechelen A 3 2 1 0 10 4 6
7 KSK Wavria B 4 2 2 0 16 5 6
8 VK Heindonk 4 2 2 0 8 4 6
9 RB Elzestraat A 4 2 2 0 8 5 6
10 SV Grasheide 4 2 2 0 5 8 6
11 BO Beerzel (1)(2) 4 1 1 2 6 5 5
12 FC Blaasveld 2 1 0 1 2 1 4
13 KFC Katelijne B 4 1 2 1 5 6 4
14 Heffen SK 4 1 2 1 4 8 4
15 K Reet SK 3 1 2 0 4 5 3
16 SK Peulis 4 1 3 0 7 10 3
17 FC Suraye Utd 3 0 3 0 1 11 0
18 KFC Duffel B 4 0 4 0 2 23 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel (1) 12 11 0 1 56 9 34
2 SC Mechelen A 12 10 1 1 41 12 31
3 K Reet SK 12 8 0 4 31 7 28
4 KFC Lint 12 8 3 1 27 12 25
5 SV Grasheide 12 7 4 1 27 12 22
6 KSK Rumst 12 7 5 0 28 24 21
7 RB Elzestraat A 12 6 4 2 22 12 20
8 VC Rijmenam 12 5 5 2 32 26 17
9 VK Heindonk 12 5 5 2 19 16 17
10 SK Peulis 12 5 5 2 21 19 17
11 KFC Muizen 12 3 3 6 21 21 15
12 Heffen SK 12 4 7 1 29 22 13
13 KSK Wavria B 12 4 7 1 24 31 13
14 FC Suraye Utd 12 4 7 1 21 32 13
15 SK Rita Berlaar 12 3 6 3 26 30 12
16 KFC Katelijne B 12 2 8 2 14 43 8
17 FC Blaasveld 12 1 11 0 11 49 3
18 KFC Duffel B 12 0 12 0 5 78 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel 11 8 1 2 37 13 26
2 KFC Lint 11 7 1 3 25 10 24
3 RB Elzestraat A 11 6 0 5 31 11 23
4 SK Peulis 11 7 3 1 33 14 22
5 SK Rita Berlaar 11 7 4 0 20 14 21
6 VC Rijmenam 11 5 2 4 20 15 19
7 K Reet SK 11 5 3 3 25 22 18
8 SV Grasheide 11 5 4 2 34 20 17
9 SC Mechelen A 11 5 5 1 24 22 16
10 Heffen SK 11 4 3 4 24 10 16
11 KSK Rumst 11 4 3 4 25 20 16
12 VK Heindonk 11 4 6 1 22 27 13
13 FC Suraye Utd 11 3 4 4 21 19 13
14 KFC Muizen 11 2 6 3 20 23 9
15 FC Blaasveld 11 2 6 3 18 27 9
16 KSK Wavria B 11 2 8 1 22 40 7
17 KFC Katelijne B 11 2 8 1 15 41 7
18 KFC Duffel B 11 0 11 0 8 76 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 26 19 4 3 69 37 60
2 FC Netezonen 26 19 6 1 61 29 58
3 Blauwvoet Oevel 25 17 2 6 76 29 57
4 Ezaart Sport (2) 25 17 6 2 58 33 53
5 SKS Herentals (1) 26 16 7 3 67 34 51
6 KFCV Alberta Geel 26 13 6 7 49 33 46
7 Olen United 26 13 8 5 48 35 44
8 KVC Booischot 25 13 10 2 50 46 41
9 KFC Tongerlo 25 11 9 5 61 49 38
10 Wezel Sport B 23 11 10 2 53 41 35
11 KFC Zammel 26 9 15 2 31 43 29
12 KFC Ramsel 25 8 17 0 35 51 24
13 SAV Sint Dimpna B 26 7 16 3 28 54 24
14 Immer Voort FC 24 7 15 2 38 60 23
15 KFC Heultje 25 5 17 3 35 66 18
16 KSC Wiekevorst 25 3 19 3 26 70 12
17 Rosselaar-Hulsen 26 2 23 1 25 100 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Booischot 4 3 0 1 11 4 10
2 FC Netezonen 4 3 1 0 14 5 9
3 SKS Herentals (1) 4 3 1 0 11 4 9
4 Ezaart Sport (2) 4 3 1 0 10 8 9
5 FC Punt-Larum 4 2 0 2 13 8 8
6 Olen United 4 2 1 1 10 6 7
7 KFC Heultje 4 2 1 1 9 11 7
8 KFCV Alberta Geel 5 2 2 1 10 8 7
9 KFC Tongerlo 3 2 1 0 12 5 6
10 Blauwvoet Oevel 3 1 1 1 8 5 4
11 KSC Wiekevorst 4 1 2 1 8 13 4
12 Wezel Sport B 2 1 1 0 2 3 3
13 KFC Ramsel 3 1 2 0 7 8 3
14 SAV Sint Dimpna B 4 1 3 0 2 8 3
15 KFC Zammel 4 0 3 1 5 11 1
16 Immer Voort FC 4 0 3 1 6 13 1
17 Rosselaar-Hulsen 4 0 4 0 5 23 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Blauwvoet Oevel 12 9 0 3 34 10 30
2 Ezaart Sport 11 9 0 2 27 10 29
3 KFCV Alberta Geel 11 8 1 2 24 8 26
4 FC Punt-Larum 11 8 3 0 26 14 24
5 FC Netezonen 11 8 3 0 21 11 24
6 KFC Tongerlo 12 5 2 5 29 24 20
7 Olen United 12 5 3 4 22 17 19
8 KVC Booischot 11 5 6 0 25 30 15
9 Wezel Sport B 11 4 5 2 31 22 14
10 SKS Herentals 11 4 5 2 25 19 14
11 KFC Ramsel 11 4 7 0 13 21 12
12 KFC Zammel 11 4 7 0 10 19 12
13 SAV Sint Dimpna B 11 3 7 1 15 22 10
14 Immer Voort FC 10 2 7 1 15 25 7
15 Rosselaar-Hulsen 12 2 10 0 9 40 6
16 KFC Heultje 11 1 8 2 11 25 5
17 KSC Wiekevorst 11 1 8 2 9 29 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SKS Herentals 11 9 1 1 31 11 28
2 FC Punt-Larum 11 9 1 1 30 15 28
3 FC Netezonen 11 8 2 1 26 13 25
4 Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 34 14 23
5 Wezel Sport B 10 6 4 0 20 16 18
6 Olen United 10 6 4 0 16 12 18
7 KVC Booischot 10 5 4 1 14 12 16
8 KFC Zammel 11 5 5 1 16 13 16
9 Ezaart Sport 10 5 5 0 21 15 15
10 Immer Voort FC 10 5 5 0 17 22 15
11 KFCV Alberta Geel 10 3 3 4 15 17 13
12 KFC Tongerlo 10 4 6 0 20 20 12
13 SAV Sint Dimpna B 11 3 6 2 11 24 11
14 KFC Ramsel 11 3 8 0 15 22 9
15 KFC Heultje 10 2 8 0 15 30 6
16 KSC Wiekevorst 10 1 9 0 9 28 3
17 Rosselaar-Hulsen 10 0 9 1 11 37 1


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 De Kempen TL - B (1) 25 18 3 4 63 22 58
2 KFC Halle 26 17 2 7 62 24 58
3 KSK Oosthoven (2) 24 16 2 6 77 27 54
4 KFC Grobbendonk 27 16 6 5 88 42 53
5 KSV Oud Turnhout 25 13 2 10 61 25 49
6 KVC Oostmalle 26 14 5 7 76 40 49
7 Alberta FC Schilde 24 12 7 5 56 44 41
8 KFCH Pulderbos 25 10 9 6 47 40 36
9 KSK Oelegem 26 10 13 3 56 64 33
10 Wechelderzande 24 9 10 5 46 45 32
11 KVK Westmalle 25 8 13 4 37 46 28
12 Racing Emblem 25 7 12 6 38 53 27
13 KFC Antonia B 25 6 16 3 54 93 21
14 Kessel United 26 6 17 3 39 91 21
15 KFC Ranst B 26 4 16 6 25 76 18
16 HIH Turnhout 26 5 19 2 32 67 17
17 MLK Lichtaart 25 2 21 2 23 81 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven (2) 3 3 0 0 15 5 9
2 De Kempen TL - B (1) 4 2 0 2 11 3 8
3 KFC Halle 5 2 1 2 12 8 8
4 KFCH Pulderbos 3 2 0 1 9 3 7
5 Alberta FC Schilde 3 2 0 1 10 6 7
6 KVC Oostmalle 4 2 1 1 11 8 7
7 Racing Emblem 4 2 1 1 8 6 7
8 Wechelderzande 2 2 0 0 6 3 6
9 KSK Oelegem 4 2 2 0 7 9 6
10 KSV Oud Turnhout 4 1 0 3 6 4 6
11 KFC Grobbendonk 5 2 3 0 11 10 6
12 KVK Westmalle 4 1 1 2 7 6 5
13 Kessel United 4 1 3 0 4 9 3
14 KFC Ranst B 4 0 2 2 4 10 2
15 MLK Lichtaart 4 0 3 1 2 13 1
16 KFC Antonia B 3 0 3 0 6 16 0
17 HIH Turnhout 4 0 4 0 6 16 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 11 9 0 2 39 9 29
2 KFC Halle 11 8 1 2 28 8 26
3 KFC Grobbendonk 11 7 2 2 44 17 23
4 KVC Oostmalle 12 7 3 2 35 17 23
5 De Kempen TL - B (1) 11 7 3 1 19 14 22
6 KSV Oud Turnhout 11 6 1 4 33 16 22
7 Alberta FC Schilde 10 5 2 3 25 15 18
8 Wechelderzande 12 5 4 3 25 19 18
9 KSK Oelegem 11 5 5 1 27 27 16
10 KVK Westmalle 11 4 6 1 18 23 13
11 KFCH Pulderbos 12 3 5 4 15 18 13
12 Racing Emblem 11 2 5 4 16 26 10
13 Kessel United 12 3 8 1 14 42 10
14 KFC Antonia B 11 2 7 2 20 46 8
15 HIH Turnhout 11 2 8 1 15 28 7
16 KFC Ranst B 11 2 8 1 8 32 7
17 MLK Lichtaart 11 1 10 0 9 33 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 De Kempen TL - B 10 9 0 1 33 5 28
2 KFC Halle 10 7 0 3 22 8 24
3 KFC Grobbendonk 11 7 1 3 33 15 24
4 KSV Oud Turnhout 10 6 1 3 22 5 21
5 KVC Oostmalle 10 5 1 4 30 15 19
6 KFCH Pulderbos 10 5 4 1 23 19 16
7 KSK Oosthoven 10 4 2 4 23 13 16
8 Alberta FC Schilde 11 5 5 1 21 23 16
9 KFC Antonia B 11 4 6 1 28 31 13
10 KSK Oelegem 11 3 6 2 22 28 11
11 KVK Westmalle 10 3 6 1 12 17 10
12 Racing Emblem 10 3 6 1 14 21 10
13 HIH Turnhout 11 3 7 1 11 23 10
14 KFC Ranst B 11 2 6 3 13 34 9
15 Wechelderzande 10 2 6 2 15 23 8
16 Kessel United 10 2 6 2 21 40 8
17 MLK Lichtaart 10 1 8 1 12 35 4


Dames 1e Provinciale

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 23 21 0 2 134 26 65
2 SV Noorse A 23 18 4 1 78 31 55
3 KFC Kontich B 23 12 6 5 53 39 41
4 Blauwvoet Oevel 23 12 7 4 61 46 40
5 Hoogstraten VV A 23 12 9 2 59 53 38
6 FC V.D.P. A 23 10 12 1 45 61 31
7 KFC Wuustwezel B 23 10 13 0 56 63 30
8 VC Moldavo B 23 9 11 3 51 47 30
9 Loenhout SK A 23 8 12 3 34 52 27
10 FC Ik Dien A 23 8 12 3 41 68 27
11 VVC Brasschaat B 23 7 12 4 35 58 25
12 K Hove Sport 23 7 13 3 36 56 24
13 KVK Westmalle A 23 5 16 2 33 65 17
14 FC Antwerp Girls 23 5 17 1 32 83 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs A 19 15 2 2 120 36 47
2 SC Mechelen 19 14 0 5 84 17 47
3 Berchem Sport A 19 12 3 4 61 34 40
4 KSK Weelde 20 10 6 4 75 66 34
5 VVC Brasschaat C 20 10 7 3 51 48 33
6 KFC Zammel 19 8 5 6 65 45 30
7 's Grav'wzl-Schilde A 20 8 9 3 44 54 27
8 Arendonk Sport A 19 6 6 7 37 40 25
9 KFC Wuustwezel C 19 5 11 3 30 54 18
10 Berlaar Heikant 20 3 15 2 45 72 11
11 KVC Oostmalle 19 2 16 1 33 113 7
12 Zwarte Leeuw 19 1 14 4 30 96 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich C 19 14 2 3 80 22 45
2 KFC Bevel 19 14 3 2 89 24 44
3 Zennester Hombeek 19 12 3 4 76 29 40
4 KVC Houtvenne 19 9 2 8 64 26 35
5 FC Netezonen 20 10 6 4 61 31 34
6 KFC Broechem 19 10 8 1 61 37 31
7 KFC Nijlen 20 9 9 2 66 43 29
8 FC Oppuurs 19 8 8 3 64 56 27
9 Immer Voort FC 19 8 11 0 63 54 24
10 KVV Noordstar 19 4 11 4 37 41 16
11 Verbr. Zwijndrecht 21 2 19 0 35 154 6
12 Berchem Sport B 19 0 18 1 3 182 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Schoonbroek 23 21 1 1 111 21 64
2 KFC Beekhoek 23 20 2 1 78 20 61
3 Horendonk FC 23 15 6 2 75 34 47
4 Vlug Vooruit A 23 15 8 0 78 43 45
5 FC Gierle 23 10 7 6 65 57 36
6 FC Sint Jozef 23 10 8 5 63 52 35
7 FC De Kempen TL 23 9 10 4 46 43 31
8 KVNA Wortel 23 9 10 4 44 54 31
9 KFCE Zoersel 23 9 12 2 44 66 29
10 Loenhout SK B 23 7 13 3 35 74 24
11 KFC Flandria 23 7 14 2 58 87 23
12 Massenhoven B 23 6 15 2 40 78 20
13 K Brecht SK 23 2 17 4 31 82 10
14 Zandhoven SK 23 2 19 2 40 97 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst 20 17 2 1 129 30 52
2 Racing Emblem 20 17 2 1 76 22 52
3 KSK Heist B 20 16 4 0 133 11 48
4 KFC Berendrecht 20 11 6 3 56 56 36
5 KFC Schoten 20 10 5 5 61 27 35
6 Hoogstraten VV C 20 9 9 2 58 76 29
7 KSK Rumst 20 8 11 1 31 54 25
8 FC Ik Dien B 20 7 12 1 41 66 22
9 KFCV Wintam 20 6 10 4 44 67 22
10 K Ternesse VV 20 5 13 2 33 79 17
11 FC V.D.P. B 20 1 17 2 18 119 5
12 KVK Hingene 20 0 16 4 4 77 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo C 19 17 1 1 168 17 52
2 Vlimmeren Sport 18 13 3 2 86 18 41
3 Hoogstraten VV B 18 10 4 4 89 42 34
4 White Star 18 10 7 1 53 51 31
5 VC Herentals 18 9 5 4 99 39 31
6 KFC Wuustwezel D 18 9 9 0 42 57 27
7 KVK Westmalle B 19 7 11 1 40 65 22
8 Arendonk Sport B 18 6 10 2 35 77 20
9 SAV Sint Dimpna 18 6 11 1 37 61 19
10 Rauw Sport 18 3 13 2 30 58 11
11 Alberta FC Schilde 18 1 17 0 11 205 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 3 0 1 17 3 10
2 KFC Kontich A 4 3 0 1 16 3 10
3 KFC Sint Job 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Broechem A 4 3 1 0 5 3 9
5 KFC Lille 4 2 1 1 11 4 7
6 RVC Hoboken 4 2 1 1 8 5 7
7 KFC Ranst A 4 2 1 1 8 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 7 5 7
9 Rochus Deurne 4 2 1 1 10 9 7
10 K Merksplas A 4 2 1 1 7 7 7
11 KSK Kalmthout 4 2 1 1 8 10 7
12 Vlimmeren Sport 4 2 2 0 5 7 6
13 Loenhout SK 4 2 2 0 7 12 6
14 White Star 4 2 2 0 5 11 6
15 Verbr. Zwijndrecht 4 1 1 2 5 5 5
16 KFCE Zoersel 4 1 2 1 4 5 4
17 Lentezon Beerse 4 1 2 1 5 7 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 8 11 4
19 's Grav'wzl-Schilde A 4 1 3 0 6 6 3
20 KVV Ternesse A 4 1 3 0 9 10 3
21 KFC Brasschaat 4 1 3 0 7 15 3
22 KFC Wuustwezel 4 0 3 1 3 8 1
23 KVV Achterbroek 4 0 3 1 4 11 1
24 KSK Weelde 4 0 3 1 6 18 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport 4 4 0 0 11 2 12
2 Racing Mechelen 4 4 0 0 11 3 12
3 Heikant Berlaar 4 4 0 0 13 6 12
4 Berg en Dal VV 4 3 0 1 12 6 10
5 Sint Dimpna A 4 3 1 0 15 5 9
6 Rapid Leest 4 3 1 0 16 10 9
7 KFC Herselt 4 3 1 0 9 7 9
8 OG Vorselaar 4 2 1 1 15 7 7
9 Zandhovense SK 4 2 1 1 10 7 7
10 Verbr. Balen 4 2 1 1 9 8 7
11 GR Katelijne 4 2 2 0 6 4 6
12 VC Mortsel OG A 4 2 2 0 10 9 6
13 KFC Bevel 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Oppuurs 4 2 2 0 8 10 6
15 SK Wilrijk-JAS 4 1 1 2 9 8 5
16 KBSK Retie 4 1 2 1 9 9 4
17 VC Herentals 4 1 2 1 6 9 4
18 VV Laakdal 4 1 3 0 6 8 3
19 FC Mariekerke 4 1 3 0 5 12 3
20 FC Turk Sport Antw. 4 1 3 0 5 17 3
21 FC Walem 4 0 4 0 6 11 0
22 KVV Duffel 4 0 4 0 5 13 0
23 KFC Nijlen 4 0 4 0 7 17 0
24 KSV Schriek 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 4 4 0 0 25 2 12
2 Exc. Mariaburg A 4 4 0 0 24 6 12
3 Ol. Pirates DBG A 4 4 0 0 20 4 12
4 Borsbeek Sport 4 4 0 0 16 2 12
5 K Putte SK 4 4 0 0 14 3 12
6 Zandvliet Sport 4 3 0 1 19 5 10
7 KFC Nieuwmoer 4 3 0 1 17 4 10
8 Wijnegem VC 4 3 0 1 14 4 10
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 11 7 9
10 Ol. Pirates DBG B 4 3 1 0 10 10 9
11 KSK Ekeren-Donk 4 2 1 1 6 7 7
12 FC Ekeren 4 2 2 0 14 8 6
13 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 2 0 12 7 6
14 K Brecht SK 4 2 2 0 11 10 6
15 K Heibos SV 4 2 2 0 5 6 6
16 FC Merksem 4 2 2 0 12 14 6
17 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 6 11 6
18 KFC Halle 4 2 2 0 6 13 6
19 KFC Berendrecht 4 1 2 1 8 7 4
20 City Pirates B 4 1 2 1 7 6 4
21 K Gooreind VV 4 1 2 1 5 11 4
22 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
23 's Grav'wzl-Schilde B 4 1 3 0 9 10 3
24 Horendonk FC 4 1 3 0 8 9 3
25 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 12 15 3
26 SV Noorse A 4 1 3 0 7 12 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 13 3
28 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 7 14 3
29 Alberta Schiilde A 4 1 3 0 5 14 3
30 Exc. Mariaburg B 4 1 3 0 5 14 3
31 Olympic Essen 4 1 3 0 5 15 3
32 KFC Schoten SK 4 0 4 0 0 12 0
33 KVV Ternesse B 4 0 4 0 5 25 0
34 Tubantia Borgerhout 4 0 4 0 1 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV 4 4 0 0 22 4 12
2 Schelle Sport 4 4 0 0 23 9 12
3 KFC Volh. Wintam 4 4 0 0 17 4 12
4 K Boechoutse VV 4 4 0 0 16 3 12
5 Oxford Hemiksem 4 4 0 0 13 6 12
6 KFC Lint 4 3 0 1 12 2 10
7 RB Elzestraat A 4 3 0 1 11 5 10
8 VK Heindonk 4 3 1 0 20 12 9
9 SV Aartselaar B 4 3 1 0 14 6 9
10 VVH Lippelo 4 2 1 1 22 10 7
11 Sporting Tisselt 4 2 1 1 14 7 7
12 KFC Katelijne A 4 2 1 1 12 7 7
13 KFC Kontich B 4 2 1 1 11 7 7
14 KVS Branst 4 2 1 1 9 7 7
15 SV Aartselaar A 4 2 2 0 4 4 6
16 SK Wilrijk-JAS B 4 2 2 0 9 15 6
17 Nielse SV 4 1 1 2 9 13 5
18 RVC Hoboken B 4 1 2 1 8 10 4
19 FC Blaasveld 4 1 2 1 5 7 4
20 Heffen SK 4 1 2 1 9 15 4
21 K Hove Sport 4 1 2 1 3 9 4
22 KFC Katelijne B 4 1 2 1 7 14 4
23 FC Oxaco-Boechout 4 1 3 0 13 12 3
24 KSC Maccabi 4 1 3 0 11 14 3
25 Leest United 4 1 3 0 6 9 3
26 Kalfort Puursica 4 1 3 0 10 14 3
27 Zennester Hombeek 4 1 3 0 7 11 3
28 K Reet SK 4 0 2 2 4 9 2
29 SC Mechelen A 4 0 2 2 7 17 2
30 KSK Rumst 4 0 3 1 10 19 1
31 FC Suraye Utd. Mech. 4 0 3 1 5 15 1
32 SK Sint Amands 4 0 3 1 2 13 1
33 KVK Hingene 4 0 3 1 7 20 1
34 KFC Duffel B 4 0 4 0 2 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Noordstar VV 4 4 0 0 18 4 12
2 FC Punt-Larum 4 4 0 0 13 4 12
3 SK Rita Berlaar 4 3 0 1 13 7 10
4 KFC Ramsel 4 3 0 1 11 8 10
5 KVC Booischot 4 3 1 0 12 3 9
6 KFC Herenthout 4 3 1 0 10 4 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 7 9
8 KFC Putte 4 3 1 0 9 6 9
9 KSK Wavria A 4 3 1 0 5 2 9
10 KFC Zammel 4 3 1 0 5 6 9
11 KV Hooikt 4 2 1 1 8 8 7
12 KV Bonheiden 4 2 2 0 19 7 6
13 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 14 12 6
14 FC Netezonen 4 2 2 0 9 7 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 8 7 6
16 SKS Herentals 4 2 2 0 6 6 6
17 VC Rijmenam 4 2 2 0 5 5 6
18 KFC Pulle 4 2 2 0 9 10 6
19 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 7 8 6
20 KFC Linda Olen 4 2 2 0 9 11 6
21 BO Beerzel 4 2 2 0 10 14 6
22 KFC Heultje 4 2 2 0 10 15 6
23 Excelsior Bouwel 4 1 1 2 16 9 5
24 Immer Voort FC 4 1 2 1 10 8 4
25 KSK Oelegem 4 1 2 1 9 10 4
26 KFC Tongerlo 4 1 3 0 6 8 3
27 SK Peulis 4 1 3 0 6 10 3
28 Racing Emblem 4 0 1 3 7 8 3
29 SC Wiekevorst 4 0 3 1 4 8 1
30 Kessel United 4 0 3 1 6 12 1
31 KFC Muizen 4 0 3 1 3 20 1
32 KSK Wavria B 4 0 3 1 3 21 1
33 Excelsior Vorst 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 3 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 2 10
2 FC Sint Jozef 4 3 0 1 13 4 10
3 FC De Kempen TL B 4 3 1 0 13 4 9
4 Minderhout VV 4 3 1 0 7 7 9
5 Arendonk Sport 4 2 0 2 7 1 8
6 VC Poederlee 4 2 0 2 4 0 8
7 FC Gierle 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Zwaneven 4 2 1 1 12 3 7
9 KFC Meer 4 2 1 1 12 7 7
10 KSK Oosthoven 4 2 1 1 11 7 7
11 KFC Beekhoek 4 2 1 1 8 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 6 7
13 KFC Turnhout B 4 2 1 1 6 6 7
14 KFCV Alberta 4 2 1 1 8 9 7
15 KVC Oostmalle 4 2 2 0 13 6 6
16 Wechelderzande 4 2 2 0 11 9 6
17 K Meerle FC 4 2 2 0 11 11 6
18 Sint Dimpna B 4 2 2 0 6 12 6
19 KVNA Wortel 4 1 1 2 8 6 5
20 KVV Dosko 4 1 1 2 7 6 5
21 KV Westmalle 4 1 1 2 9 9 5
22 MLK Lichtaart 4 1 1 2 7 7 5
23 KSK Kasterlee 4 1 2 1 8 7 4
24 KFC Flandria 4 1 2 1 4 6 4
25 Wezel Sport B 4 1 2 1 4 10 4
26 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 3 12 4
27 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 11 8 3
28 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 6 16 3
29 Olen United 4 0 2 2 5 10 2
30 Ezaart Sport 4 0 3 1 6 14 1
31 Rosselaar-Hulsen 4 0 3 1 3 14 1
32 HIH Turnhout 4 0 3 1 2 17 1
33 KFC Poppel 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 17 1 12
2 KFC Wuustwezel B 4 4 0 0 12 5 12
3 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 15 6 9
4 KFC Wuustwezel C 4 3 1 0 5 7 9
5 Loenhout SK A 4 2 2 0 6 3 6
6 KSK 's Gravenwezel A 4 2 2 0 6 6 6
7 VVC Brasschaat C 4 1 3 0 5 8 3
8 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 5 12 3
9 SV Vlug Vooruit 4 0 4 0 6 17 0
10 KFC Schoten A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 3 0 1 20 4 10
2 K Hove Sport 4 3 0 1 17 5 10
3 SC Mechelen 4 3 1 0 12 2 9
4 FC Ik Dien A 4 2 2 0 22 14 6
5 KFC Kontich C 4 2 2 0 11 16 6
6 Davo Puurs A 4 1 3 0 8 14 3
7 FC V.D.P. A 4 1 3 0 7 14 3
8 Berchem Sport A 4 0 4 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 4 4 0 0 29 3 12
2 KFC Broechem 4 4 0 0 14 3 12
3 KFC Zammel 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Ranst A 4 3 1 0 16 9 9
5 Massenhoven B 4 1 3 0 6 17 3
6 KFC Bevel 4 0 3 1 4 8 1
7 K Noordstar VV 4 0 4 0 3 22 0
8 Berlaar Heikant 4 0 4 0 5 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 7 9
3 VC Moldavo C 4 3 1 0 10 13 9
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 12 17 9
5 Arendonk Sport A 4 2 2 0 9 12 6
6 KV Westmalle A 4 2 2 0 10 23 6
7 KSK Weelde 4 1 3 0 10 15 3
8 FC Schoonbroek 4 1 3 0 8 15 3
9 KFC Zwarte Leeuw 4 1 3 0 4 11 3
10 KVC Oostmalle 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Deinze 24 20 2 2 52 16 62
2 Thes Sport KVV 24 12 6 6 32 23 42
3 FC Seraing 23 11 5 7 42 27 40
4 KSK Heist 24 11 8 5 28 23 38
5 Patro Eisden MM 24 10 8 6 25 23 36
6 RWD Molenbeek 24 9 8 7 26 25 34
7 FC Dender 24 8 9 7 36 34 31
8 Dessel Sport 24 8 9 7 29 29 31
9 Rupel Boom FC 24 7 7 10 35 32 31
10 Charleroi-Farciennes 24 8 10 6 29 33 30
11 URSL Visé 24 7 8 9 32 36 30
12 RFC Luik 23 6 8 9 30 37 27
13 Lierse Kempenzonen 24 7 12 5 27 30 26
14 La Louvière Centre 24 6 10 8 36 49 26
15 AFC Tubeke 24 6 13 5 19 40 23
16 Winkel Sport SE 24 2 15 7 21 42 13

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Knokke (1)(2) 24 20 1 3 57 15 63
2 KFC Mandel Utd 24 14 7 3 51 31 45
3 KSK Ronse 24 14 7 3 42 26 45
4 KSV Oudenaarde 24 13 8 3 54 46 42
5 Racing Club Gent 24 12 7 5 36 29 41
6 Sparta Petegem 24 11 7 6 51 39 39
7 FC Gullegem 24 11 7 6 36 32 39
8 KSKV Zwevezele 24 11 8 5 41 28 38
9 RC Harelbeke 24 10 9 5 30 35 35
10 SC Dikkelvenne 24 9 11 4 35 37 31
11 VK Westhoek 24 9 14 1 29 48 28
12 KSV Temse 24 6 12 6 22 38 24
13 KSCT Menen 24 5 14 5 28 47 20
14 KFC Merelbeke 24 4 13 7 25 41 19
15 SK Sint Niklaas 24 4 16 4 22 49 16
16 VW Hamme 24 3 15 6 34 52 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Westhoek 4 4 0 0 11 6 12
2 RFC Knokke (1)(2) 4 3 0 1 11 2 10
3 KFC Mandel Utd 4 3 1 0 4 4 9
4 Sparta Petegem 4 2 1 1 9 6 7
5 SC Dikkelvenne 4 2 1 1 7 4 7
6 KSK Ronse 4 2 1 1 4 3 7
7 Racing Club Gent 4 2 2 0 2 4 6
8 RC Harelbeke 4 1 0 3 5 3 6
9 KSKV Zwevezele 4 1 1 2 5 6 5
10 KSV Temse 4 1 2 1 3 3 4
11 KSCT Menen 4 1 2 1 4 7 4
12 KSV Oudenaarde 4 1 3 0 8 9 3
13 FC Gullegem 4 1 3 0 3 9 3
14 VW Hamme 4 0 2 2 4 6 2
15 SK Sint Niklaas 4 0 2 2 4 7 2
16 KFC Merelbeke 4 0 3 1 3 8 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke (1) 10 10 0 0 23 5 30
2 FC Gullegem 10 6 2 2 19 11 20
3 KSV Oudenaarde 10 6 2 2 25 21 20
4 KFC Mandel Utd 10 6 3 1 24 15 19
5 KSK Ronse 10 6 3 1 21 12 19
6 KSKV Zwevezele 10 5 4 1 19 15 16
7 Racing Club Gent 10 4 3 3 17 14 15
8 Sparta Petegem 10 3 3 4 23 21 13
9 SC Dikkelvenne 10 4 6 0 15 19 12
10 SK Sint Niklaas 10 3 6 1 10 18 10
11 VK Westhoek 10 3 6 1 10 18 10
12 RC Harelbeke 10 3 7 0 10 21 9
13 KFC Merelbeke 10 2 5 3 9 12 9
14 KSCT Menen 10 2 5 3 10 17 9
15 KSV Temse 10 2 5 3 9 16 9
16 VW Hamme 10 2 7 1 14 23 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke 10 7 1 2 23 8 23
2 Racing Club Gent 10 6 2 2 17 11 20
3 RC Harelbeke 10 6 2 2 15 11 20
4 Sparta Petegem 10 6 3 1 19 12 19
5 KSK Ronse 10 6 3 1 17 11 19
6 KSV Oudenaarde 10 6 3 1 21 16 19
7 KFC Mandel Utd 10 5 3 2 23 12 17
8 KSKV Zwevezele 10 5 3 2 17 7 17
9 FC Gullegem 10 4 2 4 14 12 16
10 SC Dikkelvenne 10 3 4 3 13 14 12
11 KSV Temse 10 3 5 2 10 19 11
12 KFC Merelbeke 10 2 5 3 13 21 9
13 KSCT Menen 10 2 7 1 14 23 7
14 VK Westhoek 10 2 8 0 8 24 6
15 VW Hamme 10 1 6 3 16 23 6
16 SK Sint Niklaas 10 1 8 1 8 24 4


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen (1) 23 14 7 2 40 28 44
2 Bocholter VV 23 12 5 6 38 24 42
3 Eendracht Aalst 22 12 6 4 38 23 40
4 Cappellen RFC 22 10 7 5 34 26 35
5 RC Hades Hasselt 22 9 7 6 32 29 33
6 Sporting Hasselt 22 8 5 9 29 30 33
7 KVV Vosselaar 22 10 10 2 34 31 32
8 Diegem Sport 22 9 9 4 26 26 31
9 Berchem Sport A 23 7 9 7 31 35 28
10 SK Londerzeel (2) 23 7 10 6 30 37 27
11 ASV Geel 22 7 10 5 25 30 26
12 Olympia Wijgmaal 23 7 11 5 37 38 26
13 Pepingen-Halle 23 6 10 7 24 31 25
14 Hoogstraten VV 22 6 11 5 27 31 23
15 Spouwen-Mopertingen 22 6 13 3 21 47 21

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olympia Wijgmaal 4 3 0 1 13 2 10
2 Eendracht Aalst 4 3 1 0 9 3 9
3 KVK Tienen (1) 4 3 1 0 9 8 9
4 Pepingen-Halle 4 2 1 1 6 4 7
5 Berchem Sport A 4 2 1 1 5 4 7
6 Diegem Sport 3 2 1 0 5 2 6
7 RC Hades Hasselt 3 1 1 1 3 4 4
8 Spouwen-Mopertingen 3 1 1 1 2 4 4
9 Bocholter VV 4 1 2 1 8 9 4
10 ASV Geel 4 1 2 1 3 4 4
11 Cappellen RFC 4 1 2 1 6 8 4
12 Sporting Hasselt 4 0 1 3 4 6 3
13 Hoogstraten VV 4 0 1 3 3 6 3
14 KVV Vosselaar 3 0 2 1 5 9 1
15 SK Londerzeel (2) 4 0 3 1 5 13 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Londerzeel 9 5 1 3 12 6 18
2 Bocholter VV 9 5 2 2 12 9 17
3 Eendracht Aalst 9 5 2 2 11 10 17
4 KVV Vosselaar 10 5 4 1 19 11 16
5 Diegem Sport 10 4 2 4 12 9 16
6 Cappellen RFC 9 4 2 3 11 9 15
7 Hoogstraten VV 9 4 3 2 14 9 14
8 KVK Tienen (1) 9 4 3 2 16 12 14
9 Sporting Hasselt 9 3 2 4 13 11 13
10 Berchem Sport A 10 3 3 4 14 14 13
11 ASV Geel 9 3 4 2 10 13 11
12 RC Hades Hasselt 10 3 5 2 12 14 11
13 Pepingen-Halle 9 1 4 4 6 10 7
14 Spouwen-Mopertingen 10 1 7 2 7 23 5
15 Olympia Wijgmaal 9 0 6 3 4 13 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen 10 7 3 0 15 8 21
2 Bocholter VV 10 6 1 3 18 6 21
3 RC Hades Hasselt 9 5 1 3 17 11 18
4 Sporting Hasselt 9 5 2 2 12 13 17
5 Cappellen RFC 9 5 3 1 17 9 16
6 KVV Vosselaar 9 5 4 0 10 11 15
7 Eendracht Aalst 9 4 3 2 18 10 14
8 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 20 23 13
9 Spouwen-Mopertingen 9 4 5 0 12 20 12
10 ASV Geel 9 3 4 2 12 13 11
11 Pepingen-Halle 10 3 5 2 12 17 11
12 Diegem Sport 9 3 6 0 9 15 9
13 Berchem Sport A 9 2 5 2 12 17 8
14 SK Londerzeel 10 2 6 2 13 18 8
15 Hoogstraten VV 9 2 7 0 10 16 6


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains (1) 24 15 2 7 50 17 52
2 RFC Meux 24 13 2 9 46 26 48
3 RAAL La Louvière (2) 23 13 3 7 38 18 46
4 US Rebecquoise 24 12 4 8 41 24 44
5 RRC Hamoir 24 13 7 4 48 34 43
6 Entente Durbuy 24 8 5 11 44 39 35
7 Stockay-Warfusée 22 10 8 4 43 37 34
8 RUS Givry 24 10 11 3 33 38 33
9 Acren Lessines 24 8 12 4 45 49 28
10 RFC Tilleur 23 7 11 5 28 40 26
11 Couvin-Mariembourg 23 7 12 4 35 38 25
12 RCS Verlaine 22 7 12 3 33 47 24
13 Waremme-Borgworm 24 6 14 4 30 52 22
14 Solières Sport 23 6 14 3 26 45 21
15 UR Namen FLV 24 7 17 0 29 53 21
16 CS Onhaye 24 5 13 6 27 39 21

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Hamoir 4 4 0 0 11 3 12
2 US Rebecquoise 4 4 0 0 9 1 12
3 RFC Meux 4 2 0 2 7 2 8
4 RUS Givry 4 2 1 1 8 7 7
5 Francs Borains (1) 4 1 0 3 6 3 6
6 Entente Durbuy 4 1 0 3 5 4 6
7 RAAL La Louvière (2) 3 1 0 2 4 2 5
8 Solières Sport 3 1 1 1 4 5 4
9 CS Onhaye 4 1 2 1 4 6 4
10 Waremme-Borgworm 4 1 2 1 4 8 4
11 Stockay-Warfusée 2 1 1 0 3 3 3
12 Couvin-Mariembourg 3 1 2 0 4 4 3
13 RFC Tilleur 3 1 2 0 2 6 3
14 RCS Verlaine 2 0 2 0 1 4 0
15 Acren Lessines 4 0 4 0 5 12 0
16 UR Namen FLV 4 0 4 0 4 11 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 0 1 17 4 28
2 Francs Borains (1) 10 7 1 2 17 4 23
3 RUS Givry 10 6 2 2 16 9 20
4 RFC Meux 10 6 2 2 22 16 20
5 US Rebecquoise 10 5 1 4 18 10 19
6 RRC Hamoir 10 4 4 2 20 17 14
7 Stockay-Warfusée 10 4 4 2 19 16 14
8 Acren Lessines 10 4 4 2 19 19 14
9 Couvin-Mariembourg 10 4 5 1 20 19 13
10 Entente Durbuy 10 3 3 4 22 21 13
11 RCS Verlaine 10 4 6 0 17 24 12
12 Solières Sport 10 3 6 1 11 17 10
13 RFC Tilleur 10 2 5 3 9 17 9
14 CS Onhaye 10 2 7 1 11 18 7
15 UR Namen FLV 10 2 8 0 10 24 6
16 Waremme-Borgworm 10 1 8 1 10 23 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Francs Borains 10 7 1 2 27 10 23
2 RFC Meux 10 5 0 5 17 8 20
3 Stockay-Warfusée 10 5 3 2 21 18 17
4 RRC Hamoir 10 5 3 2 17 14 17
5 Entente Durbuy 10 4 2 4 17 14 16
6 UR Namen FLV 10 5 5 0 15 18 15
7 Acren Lessines 10 4 4 2 21 18 14
8 RFC Tilleur 10 4 4 2 17 17 14
9 Waremme-Borgworm 10 4 4 2 16 21 14
10 RAAL La Louvière 10 3 3 4 17 12 13
11 US Rebecquoise 10 3 3 4 14 13 13
12 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 19 12
13 CS Onhaye 10 2 4 4 12 15 10
14 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 11 15 9
15 Solières Sport 10 2 7 1 11 23 7
16 RUS Givry 10 2 8 0 9 22 6


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Zelzate (2) 24 18 2 4 57 21 58
2 KVK Ninove 24 14 5 5 52 20 47
3 Olsa Brakel 24 14 6 4 47 22 46
4 RFC Wetteren 24 13 8 3 54 30 42
5 FC Lebbeke 24 12 6 6 30 20 42
6 Avanti Stekene 24 10 6 8 33 20 38
7 SK Lochristi 24 10 8 6 40 33 36
8 KVC Jong Lede 24 10 9 5 41 40 35
9 KFC Eppegem (1) 24 9 9 6 38 28 33
10 Wolvertem-Merchtem 24 8 12 4 25 28 28
11 KVC Wingene 24 8 12 4 24 32 28
12 Torhout 1992 KM 24 8 12 4 34 43 28
13 Tempo Overijse 24 7 12 5 32 42 26
14 Svelta Melsele 24 7 14 3 25 47 24
15 Oostnieuwkerke 24 6 15 3 17 46 21
16 KSV Bornem 24 2 20 2 17 94 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate (2) 4 4 0 0 17 3 12
2 Avanti Stekene 4 4 0 0 12 3 12
3 SK Lochristi 4 3 0 1 12 2 10
4 FC Lebbeke 4 3 0 1 8 3 10
5 Olsa Brakel 4 2 1 1 8 5 7
6 KVK Ninove 4 2 1 1 6 4 7
7 Svelta Melsele 4 2 1 1 7 6 7
8 KVC Jong Lede 4 2 2 0 9 9 6
9 Torhout 1992 KM 4 2 2 0 6 7 6
10 RFC Wetteren 4 1 3 0 6 8 3
11 Wolvertem-Merchtem 4 1 3 0 3 5 3
12 KVC Wingene 4 1 3 0 4 8 3
13 KSV Bornem 4 1 3 0 3 18 3
14 KFC Eppegem (1) 4 0 1 3 3 4 3
15 Oostnieuwkerke 4 0 4 0 2 10 0
16 Tempo Overijse 4 0 4 0 1 12 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate 10 8 1 1 16 7 25
2 KVK Ninove 10 7 1 2 31 8 23
3 Olsa Brakel 10 6 3 1 26 8 19
4 RFC Wetteren 10 6 4 0 22 12 18
5 Avanti Stekene 10 5 2 3 15 7 18
6 Wolvertem-Merchtem 10 5 2 3 12 8 18
7 Tempo Overijse 10 4 4 2 15 13 14
8 FC Lebbeke 10 4 4 2 10 8 14
9 Torhout 1992 KM 10 4 4 2 18 17 14
10 Oostnieuwkerke 10 4 6 0 8 21 12
11 SK Lochristi 10 3 4 3 14 20 12
12 KVC Wingene 10 3 6 1 9 15 10
13 Svelta Melsele 10 3 7 0 11 22 9
14 KFC Eppegem (1) 10 2 5 3 13 16 9
15 KVC Jong Lede 10 2 6 2 12 22 8
16 KSV Bornem 10 1 8 1 9 37 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 7 3 0 22 8 21
2 RFC Wetteren 10 6 1 3 26 10 21
3 KVV Zelzate 10 6 1 3 24 11 21
4 KVC Jong Lede 10 6 1 3 20 9 21
5 Olsa Brakel 10 6 2 2 13 9 20
6 FC Lebbeke 10 5 2 3 12 9 18
7 KVK Ninove 10 5 3 2 15 8 17
8 KVC Wingene 10 4 3 3 11 9 15
9 SK Lochristi 10 4 4 2 14 11 14
10 Tempo Overijse 10 3 4 3 16 17 12
11 Oostnieuwkerke 10 2 5 3 7 15 9
12 Torhout 1992 KM 10 2 6 2 10 19 8
13 Svelta Melsele 10 2 6 2 7 19 8
14 Avanti Stekene 10 1 4 5 6 10 8
15 Wolvertem-Merchtem 10 2 7 1 10 15 7
16 KSV Bornem 10 0 9 1 5 39 1


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse (1)(2) 24 14 3 7 46 23 49
2 City Pirates A 24 15 6 3 40 29 48
3 Heur-Tongeren 24 14 4 6 48 26 48
4 KVC Houtvenne 24 12 3 9 47 29 45
5 KFC St. Lenaarts A 24 10 6 8 57 34 38
6 KAC Betekom 24 9 5 10 43 37 37
7 Eendracht Termien 24 10 9 5 41 41 35
8 KVK Wellen 24 9 9 6 36 41 33
9 Esperanza Pelt 24 10 12 2 39 42 32
10 Zwarte Leeuw 24 9 11 4 46 38 31
11 KVK Beringen 24 8 11 5 30 38 29
12 KFC Witgoor Sport 24 7 10 7 31 38 28
13 KFC Turnhout A 24 5 6 13 38 40 28
14 Bilzerse-Waltwilder 24 5 14 5 37 51 20
15 Helson Helchteren 24 4 14 6 26 51 18
16 VK Linden 24 3 21 0 17 64 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heur-Tongeren 4 3 0 1 15 4 10
2 KAC Betekom 4 3 0 1 12 6 10
3 KVC Houtvenne 4 3 0 1 8 3 10
4 KVK Beringen 4 3 1 0 8 6 9
5 City Pirates A 4 3 1 0 5 5 9
6 Eendracht Termien 4 2 1 1 8 6 7
7 KVK Wellen 4 2 1 1 8 7 7
8 Zwarte Leeuw 4 2 2 0 7 4 6
9 KFC Witgoor Sport 4 1 0 3 6 5 6
10 KFC St. Lenaarts A 4 1 2 1 7 7 4
11 Bilzerse-Waltwilder 4 1 2 1 8 9 4
12 K Lyra-Lierse (1)(2) 4 1 2 1 7 8 4
13 Esperanza Pelt 4 1 3 0 5 9 3
14 KFC Turnhout A 4 0 3 1 6 9 1
15 VK Linden 4 0 4 0 2 12 0
16 Helson Helchteren 4 0 4 0 1 13 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse (1) 10 6 0 4 15 5 22
2 City Pirates A 10 6 2 2 17 10 20
3 KVC Houtvenne 10 5 2 3 22 15 18
4 Heur-Tongeren 10 5 2 3 15 10 18
5 KVK Wellen 10 5 3 2 19 18 17
6 Zwarte Leeuw 10 5 4 1 23 15 16
7 KFC Turnhout A 10 4 3 3 19 19 15
8 KFC Witgoor Sport 10 4 4 2 11 10 14
9 Eendracht Termien 10 4 5 1 18 18 13
10 KFC St. Lenaarts A 10 3 3 4 23 18 13
11 KAC Betekom 10 3 3 4 16 15 13
12 Esperanza Pelt 10 4 6 0 14 21 12
13 Bilzerse-Waltwilder 10 2 5 3 14 19 9
14 Helson Helchteren 10 2 5 3 11 16 9
15 KVK Beringen 10 2 5 3 10 19 9
16 VK Linden 10 1 9 0 7 26 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 7 1 2 24 10 23
2 KFC St. Lenaarts A 10 6 1 3 27 9 21
3 Heur-Tongeren 10 6 2 2 18 12 20
4 City Pirates A 10 6 3 1 18 14 19
5 Esperanza Pelt 10 5 3 2 20 12 17
6 KVC Houtvenne 10 4 1 5 17 11 17
7 Eendracht Termien 10 4 3 3 15 17 15
8 KAC Betekom 10 3 2 5 15 16 14
9 KFC Turnhout A 10 1 0 9 13 12 12
10 KVK Beringen 10 3 5 2 12 13 11
11 Zwarte Leeuw 10 2 5 3 16 19 9
12 KVK Wellen 10 2 5 3 9 16 9
13 Helson Helchteren 10 2 5 3 14 22 9
14 KFC Witgoor Sport 10 2 6 2 14 23 8
15 Bilzerse-Waltwilder 10 2 7 1 15 23 7
16 VK Linden 10 2 8 0 8 26 6


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ganshoren (2) 24 16 3 5 56 27 53
2 RSD Jette (1) 24 15 6 3 45 27 48
3 Albert Quevy Mons 24 13 7 4 53 27 43
4 Rapid Symphorinois 24 12 8 4 35 27 40
5 RW Walhain 24 11 6 7 42 37 40
6 CS Braine 24 11 8 5 40 38 38
7 RFC Doornik 24 12 11 1 35 25 37
8 Saint-Ghislain T-H 24 11 10 3 47 40 36
9 Stade Brainois 24 10 10 4 35 36 34
10 Gosselies Sports 24 10 13 1 35 44 31
11 CS Entite Manage 24 9 11 4 33 41 31
12 CSFV Ostiches-Ath 24 8 11 5 38 45 29
13 Pont-A-Celles Buzet 24 8 12 4 28 42 28
14 Kosova Schaerbeek 24 6 12 6 36 55 24
15 Leopold Ukkel FC 24 4 14 6 28 44 18
16 Wavre Sports FC 24 3 17 4 17 48 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stade Brainois 4 3 0 1 13 4 10
2 Saint-Ghislain T-H 4 3 1 0 12 5 9
3 Rapid Symphorinois 4 3 1 0 7 6 9
4 CS Braine 4 2 0 2 9 6 8
5 FC Ganshoren (2) 4 2 0 2 8 6 8
6 Albert Quevy Mons 4 2 1 1 10 7 7
7 CSFV Ostiches-Ath 4 2 2 0 8 6 6
8 Pont-A-Celles Buzet 4 2 2 0 6 6 6
9 Kosova Schaerbeek 4 2 2 0 6 10 6
10 RW Walhain 4 1 1 2 8 8 5
11 RSD Jette (1) 4 1 2 1 6 7 4
12 CS Entite Manage 4 1 2 1 5 7 4
13 Gosselies Sports 4 1 3 0 8 12 3
14 Wavre Sports FC 4 1 3 0 2 7 3
15 RFC Doornik 4 0 3 1 3 7 1
16 Leopold Ukkel FC 4 0 3 1 5 12 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Ganshoren 10 8 1 1 24 8 25
2 Albert Quevy Mons 10 7 1 2 23 5 23
3 Saint-Ghislain T-H 10 6 3 1 22 13 19
4 RSD Jette (1) 10 6 3 1 18 11 19
5 CS Braine 10 6 3 1 19 14 19
6 Gosselies Sports 10 6 3 1 15 10 19
7 RFC Doornik 10 6 4 0 16 9 18
8 RW Walhain 10 4 4 2 18 17 14
9 Rapid Symphorinois 10 4 4 2 11 11 14
10 Stade Brainois 10 3 5 2 10 14 11
11 Kosova Schaerbeek 10 3 5 2 14 24 11
12 CS Entite Manage 10 3 6 1 10 18 10
13 Pont-A-Celles Buzet 10 3 6 1 5 17 10
14 Leopold Ukkel FC 10 2 7 1 8 16 7
15 CSFV Ostiches-Ath 10 1 5 4 13 25 7
16 Wavre Sports FC 10 0 8 2 8 22 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RSD Jette 10 8 1 1 21 9 25
2 RW Walhain 10 6 1 3 16 12 21
3 FC Ganshoren 10 6 2 2 24 13 20
4 RFC Doornik 10 6 4 0 16 9 18
5 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 17 10 17
6 CS Entite Manage 10 5 3 2 18 16 17
7 CSFV Ostiches-Ath 10 5 4 1 17 14 16
8 Albert Quevy Mons 10 4 5 1 20 15 13
9 Stade Brainois 10 4 5 1 12 18 13
10 Pont-A-Celles Buzet 10 3 4 3 17 19 12
11 CS Braine 10 3 5 2 12 18 11
12 Leopold Ukkel FC 10 2 4 4 15 16 10
13 Gosselies Sports 10 3 7 0 12 22 9
14 Saint-Ghislain T-H 10 2 6 2 13 22 8
15 Wavre Sports FC 10 2 6 2 7 19 8
16 Kosova Schaerbeek 10 1 5 4 16 21 7


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant (2) 24 16 4 4 50 27 52
2 RJ Aischoise 24 14 5 5 52 23 47
3 Raeren-Eynatten 24 13 6 5 58 36 44
4 Richelle UTD 24 13 8 3 40 23 42
5 FC Oppagne-Weris 24 13 8 3 45 34 42
6 RRC Mormont (1) 24 10 7 7 39 36 37
7 RFC Aywaille 24 10 8 6 47 49 36
8 Rochefortoise FC 24 10 10 4 49 52 34
9 FCB Sprimont 24 9 10 5 37 33 32
10 Habay La Neuve 23 8 8 7 47 45 31
11 FC Herstal 24 8 9 7 42 52 31
12 RAS Jodoigne 24 8 10 6 40 53 30
13 RFC Hoei 24 8 13 3 27 35 27
14 RFC Spy 24 5 13 6 41 58 21
15 ROC Meix-Virton 23 4 14 5 34 55 17
16 Wallonne Ciney 24 3 19 2 25 62 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant (2) 4 4 0 0 9 2 12
2 RFC Hoei 4 3 1 0 5 2 9
3 RRC Mormont (1) 4 3 1 0 8 6 9
4 RFC Aywaille 4 3 1 0 9 8 9
5 Raeren-Eynatten 4 2 1 1 7 5 7
6 RJ Aischoise 4 2 1 1 4 3 7
7 FC Oppagne-Weris 4 2 2 0 8 6 6
8 Rochefortoise FC 4 2 2 0 5 5 6
9 Habay La Neuve 3 1 1 1 8 4 4
10 RAS Jodoigne 4 1 2 1 8 10 4
11 Richelle UTD 4 1 2 1 2 4 4
12 FC Herstal 4 1 2 1 5 12 4
13 Wallonne Ciney 4 1 3 0 7 8 3
14 FCB Sprimont 4 1 3 0 3 6 3
15 RFC Spy 4 0 2 2 6 9 2
16 ROC Meix-Virton 3 0 3 0 4 8 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant 10 7 1 2 23 11 23
2 RJ Aischoise 10 7 2 1 29 8 22
3 Richelle UTD 10 7 2 1 20 6 22
4 FC Oppagne-Weris 10 7 3 0 23 18 21
5 Raeren-Eynatten 10 6 1 3 31 13 21
6 FCB Sprimont 10 5 4 1 21 17 16
7 RFC Aywaille 10 4 3 3 18 18 15
8 Habay La Neuve 10 4 4 2 18 19 14
9 Rochefortoise FC 10 4 4 2 21 25 14
10 FC Herstal 10 4 5 1 14 22 13
11 RFC Hoei 10 3 6 1 13 15 10
12 ROC Meix-Virton 10 2 4 4 19 24 10
13 RAS Jodoigne 10 2 5 3 13 26 9
14 RFC Spy 10 2 6 2 18 25 8
15 RRC Mormont (1) 10 1 6 3 15 22 6
16 Wallonne Ciney 10 0 9 1 6 33 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Mormont 10 6 0 4 16 8 22
2 RJ Aischoise 10 5 2 3 19 12 18
3 RFC Warnant 10 5 3 2 18 14 17
4 RAS Jodoigne 10 5 3 2 19 17 17
5 Richelle UTD 10 5 4 1 18 13 16
6 Raeren-Eynatten 10 5 4 1 20 18 16
7 FC Oppagne-Weris 10 4 3 3 14 10 15
8 Rochefortoise FC 10 4 4 2 23 22 14
9 FC Herstal 10 3 2 5 23 18 14
10 FCB Sprimont 10 3 3 4 13 10 13
11 Habay La Neuve 10 3 3 4 21 22 13
12 RFC Aywaille 10 3 4 3 20 23 12
13 RFC Spy 10 3 5 2 17 24 11
14 RFC Hoei 10 2 6 2 9 18 8
15 Wallonne Ciney 10 2 7 1 12 21 7
16 ROC Meix-Virton 10 2 7 1 11 23 7

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 16 14 0 2 42 7 44
2 Standard Luik A 17 12 5 0 38 16 36
3 AA Gent A 17 9 6 2 37 25 29
4 RC Genk Ladies A 16 7 7 2 31 24 23
5 Club Brugge A 17 4 12 1 17 40 13
6 OH Leuven A 17 0 16 1 8 61 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Eendracht Aalst A 21 19 2 0 66 10 57
2 Fem. WS Woluwe A 19 14 3 2 52 22 44
3 AA Gent B 19 11 4 4 56 20 37
4 VC Moldavo A 19 11 7 1 37 35 34
5 OH Leuven B 19 10 7 2 55 31 32
6 Zulte-Waregem A 20 8 8 4 32 38 28
7 Standard Luik B 20 7 8 5 34 33 26
8 KFC Kontich A 21 8 11 2 38 62 26
9 Eva's Tienen A 21 7 9 5 25 28 26
10 St-Ghislain T-H A 20 7 10 3 26 40 24
11 Famkes WDM A 20 7 11 2 33 52 23
12 Racing Genk B 21 7 12 2 37 57 23
13 KVC Massenhoven A 21 5 12 4 32 45 19
14 VW Zwevezele A 20 5 13 2 24 47 17
15 KV Mechelen A 21 5 14 2 21 48 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 20 16 1 3 89 14 51
2 KFC Wuustwezel A 20 13 3