Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 12:12u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: gisteren om 12:12u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd.
www.sportchain.com
Meer info...
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN
SEIZOEN 2019-2020

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2019-2020.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2018-2019 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lille 19 15 2 2 57 16 47
2 FC De Kempen TL A (1) 19 13 4 2 62 41 41
3 RC. Mechelen 19 12 4 3 49 27 39
4 Berlaar Heikant 19 12 4 3 43 23 39
5 FC Oppuurs 19 10 6 3 41 37 33
6 KFC Nijlen 19 9 4 6 31 32 33
7 Berg en Dal 18 9 5 4 33 22 31
8 Wezel Sport A 18 8 7 3 35 30 27
9 KVV Ternesse A 19 5 8 6 21 35 21
10 KFCE Zoersel 19 5 10 4 28 41 19
11 VC Herentals 19 4 8 7 23 28 19
12 KFC Antonia A 19 5 11 3 28 42 18
13 KFC Kontich A 19 3 10 6 28 41 15
14 RVC Hoboken A 19 4 13 2 26 46 14
15 's Gr'wezel-Schilde A 19 3 11 5 23 39 14
16 Sint Dimpna A 19 2 12 5 18 46 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Lille 9 8 0 1 22 6 25
2 Berlaar Heikant 9 6 1 2 25 12 20
3 RC. Mechelen 9 6 2 1 22 14 19
4 KFC Nijlen 9 5 2 2 15 16 17
5 FC Oppuurs 9 5 3 1 22 15 16
6 FC De Kempen TL A (1) 9 5 3 1 23 19 16
7 Berg en Dal 8 4 2 2 14 9 14
8 VC Herentals 9 3 2 4 14 10 13
9 Wezel Sport A 8 3 3 2 17 13 11
10 KVV Ternesse A 9 2 4 3 11 16 9
11 KFC Kontich A 9 2 5 2 17 20 8
12 KFCE Zoersel 9 2 5 2 11 21 8
13 RVC Hoboken A 9 2 6 1 13 19 7
14 Sint Dimpna A 9 1 5 3 8 17 6
15 KFC Antonia A 9 1 6 2 9 24 5
16 's Gr'wezel-Schilde A 9 0 6 3 9 21 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 8 1 1 39 22 25
2 KFC Lille 10 7 2 1 35 10 22
3 RC. Mechelen 10 6 2 2 27 13 20
4 Berlaar Heikant 10 6 3 1 18 11 19
5 Berg en Dal 10 5 3 2 19 13 17
6 FC Oppuurs 10 5 3 2 19 22 17
7 Wezel Sport A 10 5 4 1 18 17 16
8 KFC Nijlen 10 4 2 4 16 16 16
9 KFC Antonia A 10 4 5 1 19 18 13
10 KVV Ternesse A 10 3 4 3 10 19 12
11 KFCE Zoersel 10 3 5 2 17 20 11
12 's Gr'wezel-Schilde A 10 3 5 2 14 18 11
13 RVC Hoboken A 10 2 7 1 13 27 7
14 KFC Kontich A 10 1 5 4 11 21 7
15 VC Herentals 10 1 6 3 9 18 6
16 Sint Dimpna A 10 1 7 2 10 29 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Rapid Leest 19 11 5 3 47 27 36
2 KSK Kalmthout 19 10 4 5 34 24 35
3 KFC Wuustwezel 19 10 5 4 27 20 34
4 VC Mortsel OG A 19 9 5 5 48 33 32
5 Loenhout SK 19 9 6 4 42 31 31
6 VV Duffel 19 9 6 4 40 35 31
7 SK Wilrijk-JAS A 19 9 6 4 33 28 31
8 KFC Sint Job 19 8 4 7 34 24 31
9 FC Mariekerke (1) 19 9 7 3 35 26 30
10 FC Walem 19 8 7 4 29 27 28
11 KFC Brasschaat 19 7 7 5 31 34 26
12 Verbr. Zwijndrecht 19 7 8 4 37 33 25
13 GR Katelijne 19 6 8 5 37 38 23
14 KVV Achterbroek 19 6 10 3 28 34 21
15 Sporting Burcht 19 0 14 5 25 61 5
16 FC Turk Sport 19 0 16 3 8 60 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Brasschaat 9 6 0 3 22 10 21
2 KSK Kalmthout 9 6 1 2 14 9 20
3 Rapid Leest 9 5 2 2 20 12 17
4 GR Katelijne 9 5 3 1 23 13 16
5 VC Mortsel OG A 9 4 2 3 25 16 15
6 KFC Wuustwezel 9 4 2 3 13 10 15
7 KFC Sint Job 9 4 3 2 15 11 14
8 SK Wilrijk-JAS A 9 4 3 2 12 10 14
9 VV Duffel 9 4 3 2 16 15 14
10 KVV Achterbroek 9 3 4 2 14 12 11
11 Verbr. Zwijndrecht 9 3 5 1 14 16 10
12 Loenhout SK 9 2 3 4 14 15 10
13 FC Walem 9 2 3 4 10 12 10
14 FC Mariekerke (1) 9 2 5 2 9 14 8
15 FC Turk Sport 9 0 7 2 4 30 2
16 Sporting Burcht 9 0 8 1 10 30 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Mariekerke 10 7 2 1 26 12 22
2 Loenhout SK 10 7 3 0 28 16 21
3 Rapid Leest 10 6 3 1 27 15 19
4 KFC Wuustwezel 10 6 3 1 14 10 19
5 FC Walem 10 6 4 0 19 15 18
6 VC Mortsel OG A 10 5 3 2 23 17 17
7 VV Duffel 10 5 3 2 24 20 17
8 SK Wilrijk-JAS A 10 5 3 2 21 18 17
9 KFC Sint Job 10 4 1 5 19 13 17
10 Verbr. Zwijndrecht 10 4 3 3 23 17 15
11 KSK Kalmthout 10 4 3 3 20 15 15
12 KVV Achterbroek 10 3 6 1 14 22 10
13 GR Katelijne 10 1 5 4 14 25 7
14 KFC Brasschaat 10 1 7 2 9 24 5
15 Sporting Burcht 10 0 6 4 15 31 4
16 FC Turk Sport 10 0 9 1 4 30 1


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel 19 16 1 2 56 15 50
2 KFC Ranst A 19 13 1 5 37 16 44
3 KBSK Retie 19 11 3 5 40 28 38
4 OG Vorselaar 19 9 4 6 32 22 33
5 KSK Zandhoven 19 9 5 5 48 30 32
6 KFC Herselt 19 9 8 2 38 34 29
7 K Merksplas SK 19 6 3 10 32 25 28
8 Vlimmeren Sport 19 7 6 6 30 26 27
9 Verbr. Balen 19 8 9 2 31 36 26
10 Lentezon Beerse 19 7 9 3 48 46 24
11 Rochus Deurne 19 6 9 4 37 43 22
12 KFC Broechem A 19 4 10 5 22 36 17
13 KSK Weelde 19 4 11 4 33 46 16
14 KSV Schriek 19 3 12 4 15 53 13
15 White Star 19 3 13 3 20 38 12
16 VV Laakdal 19 2 13 4 18 43 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 9 8 0 1 26 7 25
2 KFC Ranst A 9 7 0 2 15 3 23
3 Lentezon Beerse 9 6 2 1 27 12 19
4 OG Vorselaar 9 5 2 2 14 7 17
5 KFC Herselt 9 5 3 1 18 13 16
6 Vlimmeren Sport 9 5 4 0 17 12 15
7 KBSK Retie 9 4 2 3 14 14 15
8 K Merksplas SK 9 3 1 5 11 9 14
9 KFC Broechem A 9 3 4 2 12 11 11
10 KSK Zandhoven 9 3 4 2 16 16 11
11 Verbr. Balen 9 3 5 1 9 17 10
12 KSK Weelde 9 1 5 3 12 19 6
13 VV Laakdal 9 1 6 2 10 18 5
14 White Star 9 1 6 2 6 16 5
15 Rochus Deurne 9 1 6 2 8 23 5
16 KSV Schriek 9 1 7 1 5 23 4


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 OG Vorselaar 1 1 0 0 3 1 3
2 KSK Zandhoven 1 1 0 0 2 1 3
3 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
4 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
8 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
9 Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0
10 Rochus Deurne 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0
12 Verbr. Balen 0 0 0 0 0 0 0
13 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 White Star 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Broechem A 1 0 1 0 1 2 0
16 KSK Weelde 1 0 1 0 1 3 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 10 8 1 1 30 8 25
2 KBSK Retie 10 7 1 2 26 14 23
3 KFC Ranst A 10 6 1 3 22 13 21
4 KSK Zandhoven 9 5 1 3 30 13 18
5 Rochus Deurne 10 5 3 2 29 20 17
6 Verbr. Balen 10 5 4 1 22 19 16
7 K Merksplas SK 10 3 2 5 21 16 14
8 OG Vorselaar 9 3 2 4 15 14 13
9 KFC Herselt 10 4 5 1 20 21 13
10 Vlimmeren Sport 10 2 2 6 13 14 12
11 KSK Weelde 9 3 5 1 20 24 10
12 KSV Schriek 10 2 5 3 10 30 9
13 White Star 10 2 7 1 14 22 7
14 KFC Broechem A 9 1 5 3 9 23 6
15 Lentezon Beerse 10 1 7 2 21 34 5
16 VV Laakdal 10 1 7 2 8 25 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ekeren FC 20 15 2 3 49 19 48
2 Zandvliet Sport 20 13 2 5 53 23 44
3 Minderhout VV 19 13 4 2 45 27 41
4 KFC Poppel 20 12 5 3 42 29 39
5 Excel. Mariaburg A 20 10 5 5 52 42 35
6 Wijnegem VC 19 10 5 4 37 28 34
7 Berchem Sport B 20 9 5 6 31 20 33
8 FC Sint Jozef 20 8 6 6 35 36 30
9 KFC Meer 19 6 5 8 39 35 26
10 KVV Dosko 19 5 8 6 26 41 21
11 KVNA Wortel 20 5 10 5 28 32 20
12 KFC Berendrecht 20 5 11 4 31 41 19
13 K Brecht SK 20 4 10 6 24 33 18
14 KFC Pulle 20 4 13 3 24 41 15
15 Ol. Pirates DBG-A 20 4 13 3 28 54 15
16 Borsbeek Sport 20 3 12 5 30 51 14
17 K Meerle FC 20 3 13 4 22 44 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Ekeren FC 10 8 1 1 26 7 25
2 Minderhout VV 9 8 1 0 25 11 24
3 Wijnegem VC 9 7 1 1 19 10 22
4 Zandvliet Sport 9 5 1 3 24 13 18
5 Excel. Mariaburg A 11 5 3 3 29 23 18
6 FC Sint Jozef 10 4 2 4 18 19 16
7 KFC Poppel 10 5 5 0 12 17 15
8 Berchem Sport B 10 4 4 2 17 11 14
9 KFC Meer 9 3 2 4 15 14 13
10 K Brecht SK 9 3 3 3 17 14 12
11 KFC Berendrecht 10 3 4 3 14 16 12
12 KVV Dosko 9 2 5 2 12 21 8
13 Ol. Pirates DBG-A 10 2 6 2 13 23 8
14 KFC Pulle 10 2 7 1 14 24 7
15 KVNA Wortel 9 2 7 0 10 18 6
16 K Meerle FC 9 1 6 2 7 17 5
17 Borsbeek Sport 9 0 6 3 7 21 3


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Sint Jozef 1 1 0 0 4 2 3
2 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
3 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0
5 Excel. Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
11 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
13 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
14 Ol. Pirates DBG-A 0 0 0 0 0 0 0
15 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0
16 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Berendrecht 1 0 1 0 2 4 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandvliet Sport 11 8 1 2 29 10 26
2 KFC Poppel 10 7 0 3 30 12 24
3 Ekeren FC 10 7 1 2 23 12 23
4 Berchem Sport B 10 5 1 4 14 9 19
5 Excel. Mariaburg A 9 5 2 2 23 19 17
6 Minderhout VV 10 5 3 2 20 16 17
7 KVNA Wortel 11 3 3 5 18 14 14
8 KFC Meer 10 3 3 4 24 21 13
9 KVV Dosko 10 3 3 4 14 20 13
10 Wijnegem VC 10 3 4 3 18 18 12
11 FC Sint Jozef 9 3 4 2 13 15 11
12 Borsbeek Sport 11 3 6 2 23 30 11
13 KFC Pulle 10 2 6 2 10 17 8
14 K Meerle FC 11 2 7 2 15 27 8
15 KFC Berendrecht 9 2 6 1 15 21 7
16 Ol. Pirates DBG-A 10 2 7 1 15 31 7
17 K Brecht SK 11 1 7 3 7 19 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Bonheiden 19 14 4 1 47 25 43
2 Sporting Tisselt 19 13 4 2 71 25 41
3 KFCM Hallaar 19 11 5 3 54 34 36
4 KFC Katelijne A 19 10 3 6 44 28 36
5 Schelle Sport 19 11 6 2 44 39 35
6 KSK Wavria A 19 10 4 5 35 22 35
7 KFC Putte 19 11 7 1 46 32 34
8 Willebroekse SV 19 10 6 3 40 37 33
9 KVS Branst 19 9 7 3 44 28 30
10 SV Aartselaar A 19 8 9 2 35 26 26
11 KV Hooikt 19 6 7 6 31 32 24
12 Leest United 19 5 10 4 38 67 19
13 KFC Kontich B 19 5 14 0 41 60 15
14 Zennester Hombeek 19 4 12 3 23 37 15
15 K Hove Sport 19 3 13 3 12 45 12
16 Nielse SV 19 0 19 0 20 88 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 9 7 1 1 34 8 22
2 KV Bonheiden 9 6 2 1 18 9 19
3 KVS Branst 9 5 1 3 23 8 18
4 KFC Katelijne A 9 5 1 3 21 14 18
5 KSK Wavria A 9 5 2 2 16 10 17
6 Schelle Sport 9 5 3 1 23 17 16
7 KFC Putte 9 4 4 1 22 16 13
8 KFCM Hallaar 9 4 4 1 24 19 13
9 SV Aartselaar A 9 4 4 1 16 12 13
10 Leest United 9 4 4 1 19 28 13
11 KV Hooikt 9 3 3 3 18 18 12
12 Zennester Hombeek 9 3 4 2 16 14 11
13 KFC Kontich B 9 3 6 0 20 31 9
14 Willebroekse SV 9 2 5 2 11 25 8
15 K Hove Sport 9 0 7 2 4 22 2
16 Nielse SV 9 0 9 0 13 47 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVS Branst 1 1 0 0 2 0 3
2 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
6 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
8 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
9 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
15 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
16 Zennester Hombeek 1 0 1 0 0 2 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 8 1 1 29 12 25
2 KV Bonheiden 10 8 2 0 29 16 24
3 KFCM Hallaar 10 7 1 2 30 15 23
4 KFC Putte 10 7 3 0 24 16 21
5 Sporting Tisselt 10 6 3 1 37 17 19
6 Schelle Sport 10 6 3 1 21 22 19
7 KFC Katelijne A 10 5 2 3 23 14 18
8 KSK Wavria A 10 5 2 3 19 12 18
9 SV Aartselaar A 10 4 5 1 19 14 13
10 KV Hooikt 10 3 4 3 13 14 12
11 K Hove Sport 10 3 6 1 8 23 10
12 KVS Branst 9 3 6 0 19 20 9
13 KFC Kontich B 10 2 8 0 21 29 6
14 Leest United 10 1 6 3 19 39 6
15 Zennester Hombeek 9 1 7 1 7 21 4
16 Nielse SV 10 0 10 0 7 41 0


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Arendonk Sport 19 14 1 4 59 18 46
2 Zwaluwen Olmen 19 14 3 2 56 28 44
3 FC Zwaneven 19 13 4 2 51 24 41
4 KFC Beekhoek 19 12 3 4 48 23 40
5 Excelsior Vorst 19 9 8 2 45 41 29
6 KFC Turnhout B 19 9 9 1 32 30 28
7 KSK Kasterlee 19 9 9 1 36 38 28
8 KVV Rauw Sport 19 8 8 3 39 46 27
9 KVV Noordstar 19 7 9 3 36 38 24
10 Excelsior Bouwel 19 7 9 3 41 50 24
11 VC Poederlee 19 6 8 5 38 42 23
12 Linda Olen 19 7 11 1 35 49 22
13 KFC Flandria 19 6 9 4 31 36 22
14 KFC Herenthout 19 4 11 4 27 46 16
15 KFC Mol 19 4 14 1 21 49 13
16 FC Gierle 19 3 16 0 23 60 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport 9 8 0 1 31 5 25
2 Zwaluwen Olmen 9 7 1 1 25 9 22
3 FC Zwaneven 9 5 3 1 19 12 16
4 KFC Beekhoek 9 4 1 4 16 8 16
5 KSK Kasterlee 9 5 4 0 21 18 15
6 Linda Olen 9 5 4 0 16 18 15
7 KFC Turnhout B 9 4 4 1 13 8 13
8 KVV Noordstar 9 4 4 1 17 16 13
9 Excelsior Vorst 9 4 4 1 18 20 13
10 KVV Rauw Sport 9 4 4 1 15 23 13
11 KFC Herenthout 9 3 3 3 16 16 12
12 KFC Flandria 9 2 5 2 12 16 8
13 VC Poederlee 9 2 5 2 15 22 8
14 Excelsior Bouwel 9 2 6 1 16 27 7
15 FC Gierle 9 2 7 0 12 26 6
16 KFC Mol 9 1 7 1 8 26 4


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Gierle 1 1 0 0 2 1 3
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0
10 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
11 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
13 Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
14 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
15 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Herenthout 1 0 1 0 1 2 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Zwaneven 10 8 1 1 32 12 25
2 KFC Beekhoek 10 8 2 0 32 15 24
3 Zwaluwen Olmen 10 7 2 1 31 19 22
4 FC Arendonk Sport 10 6 1 3 28 13 21
5 Excelsior Bouwel 10 5 3 2 25 23 17
6 Excelsior Vorst 10 5 4 1 27 21 16
7 KFC Turnhout B 10 5 5 0 19 22 15
8 VC Poederlee 10 4 3 3 23 20 15
9 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 24 23 14
10 KFC Flandria 10 4 4 2 19 20 14
11 KSK Kasterlee 10 4 5 1 15 20 13
12 KVV Noordstar 10 3 5 2 19 22 11
13 KFC Mol 10 3 7 0 13 23 9
14 Linda Olen 10 2 7 1 19 31 7
15 KFC Herenthout 9 1 7 1 10 28 4
16 FC Gierle 9 0 9 0 9 33 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem (1) 20 15 3 2 74 29 47
2 KVV Gooreind 19 14 3 2 60 22 44
3 KFC Nieuwmoer 20 14 4 2 50 16 44
4 Excelsior Essen 19 13 2 4 53 22 43
5 Maria-ter-Heide 20 12 7 1 48 27 37
6 Putte SK 20 11 6 3 54 35 36
7 K Heibos SV 20 10 7 3 33 19 33
8 's Gr'wezel-Schilde B 20 9 7 4 43 37 31
9 Ekeren Donk 20 7 6 7 56 41 28
10 Sint Lenaarts B 20 8 10 2 36 46 26
11 KSV Wildert 20 7 8 5 47 41 26
12 SV Noorse A 20 6 11 3 38 66 21
13 Olympic Essen 20 5 10 5 35 44 20
14 City Pirates B 19 4 11 4 37 50 16
15 Horendonk FC 20 4 14 2 29 68 14
16 Excel. Mariaburg B 19 3 13 3 35 79 12
17 KFC Schoten 20 0 20 0 24 110 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Nieuwmoer 10 8 2 0 30 6 24
2 KVV Gooreind 9 7 1 1 32 13 22
3 Putte SK 10 6 2 2 24 13 20
4 K Heibos SV 10 6 2 2 19 9 20
5 Maria-ter-Heide 9 6 3 0 20 10 18
6 FC Merksem (1) 9 5 2 2 35 16 17
7 Excelsior Essen 9 5 2 2 18 11 17
8 's Gr'wezel-Schilde B 9 5 2 2 21 15 17
9 Ekeren Donk 10 4 4 2 27 24 14
10 SV Noorse A 9 3 4 2 18 24 11
11 KSV Wildert 10 3 5 2 22 21 11
12 Olympic Essen 9 3 5 1 19 24 10
13 Sint Lenaarts B 10 3 6 1 18 20 10
14 Horendonk FC 9 2 5 2 14 26 8
15 City Pirates B 9 1 6 2 11 28 5
16 Excel. Mariaburg B 9 1 7 1 14 45 4
17 KFC Schoten 10 0 10 0 15 52 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 11 10 1 0 39 13 30
2 Excelsior Essen 10 8 0 2 35 11 26
3 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 9 22
4 KFC Nieuwmoer 10 6 2 2 20 10 20
5 Maria-ter-Heide 11 6 4 1 28 17 19
6 Putte SK 10 5 4 1 30 22 16
7 Sint Lenaarts B 10 5 4 1 18 26 16
8 KSV Wildert 10 4 3 3 25 20 15
9 Ekeren Donk 10 3 2 5 29 17 14
10 's Gr'wezel-Schilde B 11 4 5 2 22 22 14
11 K Heibos SV 10 4 5 1 14 10 13
12 City Pirates B 10 3 5 2 26 22 11
13 SV Noorse A 11 3 7 1 20 42 10
14 Olympic Essen 11 2 5 4 16 20 10
15 Excel. Mariaburg B 10 2 6 2 21 34 8
16 Horendonk FC 11 2 9 0 15 42 6
17 KFC Schoten 10 0 10 0 9 58 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 20 17 1 2 110 27 53
2 Oxford Hemiksem 20 16 2 2 85 28 50
3 VVH Lippelo 20 12 1 7 73 19 43
4 SK Sint Amands 19 12 4 3 61 33 39
5 K Boechoutse VV 20 11 6 3 54 29 36
6 OXACO-Boechout A 19 10 5 4 53 37 34
7 Kalfort Puursica 20 11 9 0 40 34 33
8 SK Wilrijk-JAS B 20 10 8 2 46 52 32
9 Ol. Pirates DBG-B 20 8 9 3 45 48 27
10 VC Mortsel OG B 20 7 9 4 48 55 25
11 SV Aartselaar B 20 7 9 4 33 46 25
12 RVC Hoboken B 20 7 10 3 49 55 24
13 KSC Maccabi 20 6 11 3 33 59 21
14 Antwerpen Noord 20 4 15 1 42 85 13
15 KVK Hingene 20 3 15 2 26 72 11
16 Tubantia Borgerhout 19 3 16 0 31 83 9
17 KVV Ternesse B 19 2 16 1 22 89 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Oxford Hemiksem 10 8 0 2 42 13 26
2 KFCV Wintam 9 8 0 1 57 12 25
3 SK Sint Amands 9 8 0 1 32 7 25
4 Kalfort Puursica 10 6 4 0 20 16 18
5 K Boechoutse VV 10 5 2 3 24 9 18
6 VVH Lippelo 10 4 1 5 29 13 17
7 OXACO-Boechout A 9 4 2 3 20 13 15
8 VC Mortsel OG B 10 4 4 2 26 27 14
9 SK Wilrijk-JAS B 9 4 4 1 17 22 13
10 SV Aartselaar B 9 3 4 2 12 20 11
11 Ol. Pirates DBG-B 10 3 5 2 17 25 11
12 KSC Maccabi 10 2 5 3 12 26 9
13 Tubantia Borgerhout 9 2 7 0 21 42 6
14 RVC Hoboken B 9 1 5 3 20 26 6
15 KVK Hingene 9 1 7 1 13 28 4
16 KVV Ternesse B 9 1 7 1 11 43 4
17 Antwerpen Noord 9 1 8 0 14 45 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 11 9 1 1 53 15 28
2 VVH Lippelo 10 8 0 2 44 6 26
3 Oxford Hemiksem 10 8 2 0 43 15 24
4 OXACO-Boechout A 10 6 3 1 33 24 19
5 SK Wilrijk-JAS B 11 6 4 1 29 30 19
6 K Boechoutse VV 10 6 4 0 30 20 18
7 RVC Hoboken B 11 6 5 0 29 29 18
8 Ol. Pirates DBG-B 10 5 4 1 28 23 16
9 Kalfort Puursica 10 5 5 0 20 18 15
10 SK Sint Amands 10 4 4 2 29 26 14
11 SV Aartselaar B 11 4 5 2 21 26 14
12 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 22 28 11
14 Antwerpen Noord 11 3 7 1 28 40 10
15 KVK Hingene 11 2 8 1 13 44 7
16 Tubantia Borgerhout 10 1 9 0 10 41 3
17 KVV Ternesse B 10 1 9 0 11 46 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel (1) 21 17 1 3 86 21 54
2 KFC Lint 21 13 4 4 42 21 43
3 K Reet SK 21 12 3 6 52 27 42
4 SC Mechelen A 21 13 6 2 59 33 41
5 RB Elzestraat A 21 11 3 7 50 20 40
6 KSK Rumst 21 11 6 4 52 37 37
7 VC Rijmenam 21 10 5 6 50 33 36
8 SV Grasheide 21 11 8 2 55 31 35
9 SK Peulis 21 10 8 3 49 32 33
10 SK Rita Berlaar 21 10 8 3 45 39 33
11 VK Heindonk 21 9 9 3 41 38 30
12 Heffen SK 21 7 9 5 37 29 26
13 FC Suraye Utd 21 6 10 5 39 48 23
14 KFC Muizen 21 4 9 8 35 42 20
15 KSK Wavria B 21 5 14 2 44 68 17
16 KFC Katelijne B 21 4 15 2 28 76 14
17 FC Blaasveld 21 2 16 3 27 70 9
18 KFC Duffel B 21 0 21 0 12 138 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel (1) 10 9 0 1 49 8 28
2 SC Mechelen A 10 8 1 1 35 11 25
3 K Reet SK 10 7 0 3 27 5 24
4 KSK Rumst 10 7 3 0 27 17 21
5 KFC Lint 10 6 3 1 17 11 19
6 SV Grasheide 10 6 4 0 21 11 18
7 VC Rijmenam 10 5 3 2 30 18 17
8 RB Elzestraat A 10 5 3 2 19 9 17
9 VK Heindonk 10 5 3 2 19 11 17
10 SK Rita Berlaar 10 3 4 3 25 25 12
11 SK Peulis 10 3 5 2 16 18 11
12 KFC Muizen 10 2 3 5 15 19 11
13 KSK Wavria B 10 3 6 1 22 28 10
14 Heffen SK 10 3 6 1 13 19 10
15 FC Suraye Utd 10 3 6 1 18 29 10
16 KFC Katelijne B 10 2 7 1 13 35 7
17 FC Blaasveld 10 0 10 0 9 43 0
18 KFC Duffel B 10 0 10 0 4 62 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel 11 8 1 2 37 13 26
2 KFC Lint 11 7 1 3 25 10 24
3 RB Elzestraat A 11 6 0 5 31 11 23
4 SK Peulis 11 7 3 1 33 14 22
5 SK Rita Berlaar 11 7 4 0 20 14 21
6 VC Rijmenam 11 5 2 4 20 15 19
7 K Reet SK 11 5 3 3 25 22 18
8 SV Grasheide 11 5 4 2 34 20 17
9 SC Mechelen A 11 5 5 1 24 22 16
10 Heffen SK 11 4 3 4 24 10 16
11 KSK Rumst 11 4 3 4 25 20 16
12 VK Heindonk 11 4 6 1 22 27 13
13 FC Suraye Utd 11 3 4 4 21 19 13
14 KFC Muizen 11 2 6 3 20 23 9
15 FC Blaasveld 11 2 6 3 18 27 9
16 KSK Wavria B 11 2 8 1 22 40 7
17 KFC Katelijne B 11 2 8 1 15 41 7
18 KFC Duffel B 11 0 11 0 8 76 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 20 14 1 5 60 22 47
2 FC Punt-Larum 20 15 4 1 54 31 46
3 FC Netezonen 20 14 5 1 42 24 43
4 SKS Herentals 20 13 4 3 53 22 42
5 Ezaart Sport 20 13 5 2 44 23 41
6 KFCV Alberta Geel 20 10 4 6 35 25 36
7 Olen United 20 10 6 4 33 24 34
8 Wezel Sport B 19 9 8 2 46 34 29
9 KVC Booischot 19 9 9 1 38 38 28
10 KFC Zammel 20 9 10 1 25 28 28
11 KFC Tongerlo 20 7 8 5 43 43 26
12 Immer Voort FC 19 7 11 1 30 42 22
13 KFC Ramsel 20 7 13 0 28 38 21
14 SAV Sint Dimpna B 20 5 12 3 23 42 18
15 KFC Heultje 20 4 15 1 28 53 13
16 KSC Wiekevorst 19 2 16 1 16 51 7
17 Rosselaar-Hulsen 20 1 18 1 16 74 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Ezaart Sport 10 8 0 2 23 8 26
2 Blauwvoet Oevel 10 7 0 3 26 8 24
3 KFCV Alberta Geel 10 7 1 2 20 8 23
4 FC Punt-Larum 9 6 3 0 20 13 18
5 FC Netezonen 9 6 3 0 16 11 18
6 Olen United 10 4 2 4 17 12 16
7 KVC Booischot 10 5 5 0 25 26 15
8 SKS Herentals 9 4 3 2 22 11 14
9 KFC Tongerlo 10 3 2 5 20 19 14
10 KFC Ramsel 9 4 5 0 13 16 12
11 KFC Zammel 9 4 5 0 9 15 12
12 Wezel Sport B 9 3 4 2 26 18 11
13 Immer Voort FC 8 2 5 1 10 16 7
14 SAV Sint Dimpna B 9 2 6 1 12 18 7
15 KFC Heultje 9 1 7 1 9 20 4
16 KSC Wiekevorst 9 1 7 1 7 23 4
17 Rosselaar-Hulsen 11 1 10 0 5 38 3


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt-Larum 1 1 0 0 5 3 3
2 KFC Heultje 1 1 0 0 4 3 3
3 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
4 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
10 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
11 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
12 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
13 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
15 Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
16 Immer Voort FC 1 0 1 0 3 4 0
17 KFC Tongerlo 1 0 1 0 3 5 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SKS Herentals 11 9 1 1 31 11 28
2 FC Punt-Larum 10 8 1 1 29 15 25
3 FC Netezonen 11 8 2 1 26 13 25
4 Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 34 14 23
5 Wezel Sport B 10 6 4 0 20 16 18
6 Olen United 10 6 4 0 16 12 18
7 KFC Zammel 11 5 5 1 16 13 16
8 Ezaart Sport 10 5 5 0 21 15 15
9 Immer Voort FC 10 5 5 0 17 22 15
10 KVC Booischot 9 4 4 1 13 12 13
11 KFCV Alberta Geel 10 3 3 4 15 17 13
12 KFC Tongerlo 9 4 5 0 20 19 12
13 SAV Sint Dimpna B 11 3 6 2 11 24 11
14 KFC Ramsel 11 3 8 0 15 22 9
15 KFC Heultje 10 2 8 0 15 30 6
16 KSC Wiekevorst 10 1 9 0 9 28 3
17 Rosselaar-Hulsen 9 0 8 1 11 36 1


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Halle 20 14 1 5 45 16 47
2 De Kempen TL - B 19 15 3 1 51 19 46
3 KFC Grobbendonk 20 13 3 4 73 31 43
4 KSK Oosthoven 20 12 2 6 59 22 42
5 KSV Oud Turnhout 19 10 2 7 48 21 37
6 KVC Oostmalle 20 10 4 6 59 31 36
7 Alberta FC Schilde 20 9 7 4 42 37 31
8 KFCH Pulderbos 20 8 7 5 38 32 29
9 KSK Oelegem 20 8 9 3 49 47 27
10 Wechelderzande 20 6 9 5 37 39 23
11 KFC Antonia B 20 6 11 3 46 68 21
12 KVK Westmalle 19 6 11 2 25 37 20
13 HIH Turnhout 20 5 13 2 25 47 17
14 Racing Emblem 19 4 11 4 25 43 16
15 KFC Ranst B 20 4 13 3 19 61 15
16 Kessel United 20 4 13 3 30 76 15
17 MLK Lichtaart 20 2 17 1 21 65 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 10 8 0 2 36 9 26
2 KFC Halle 10 7 1 2 23 8 23
3 KFC Grobbendonk 9 6 2 1 40 16 19
4 De Kempen TL - B 9 6 3 0 18 14 18
5 KVC Oostmalle 10 5 3 2 29 16 17
6 KSK Oelegem 9 5 3 1 27 19 16
7 KSV Oud Turnhout 9 4 1 4 25 15 16
8 Alberta FC Schilde 9 4 2 3 21 14 15
9 Wechelderzande 10 4 3 3 22 16 15
10 KFCH Pulderbos 10 3 3 4 15 13 13
11 KVK Westmalle 9 3 5 1 13 20 10
12 KFC Antonia B 9 2 5 2 18 37 8
13 HIH Turnhout 9 2 6 1 14 24 7
14 Kessel United 10 2 7 1 9 36 7
15 KFC Ranst B 9 2 7 0 6 27 6
16 Racing Emblem 9 1 5 3 11 22 6
17 MLK Lichtaart 10 1 9 0 8 29 3


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Oud Turnhout 1 0 0 1 2 2 1
2 MLK Lichtaart 1 0 0 1 2 2 1
3 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
4 De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
12 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
13 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
14 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
15 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
16 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 De Kempen TL - B 10 9 0 1 33 5 28
2 KFC Halle 10 7 0 3 22 8 24
3 KFC Grobbendonk 11 7 1 3 33 15 24
4 KSV Oud Turnhout 9 6 1 2 21 4 20
5 KVC Oostmalle 10 5 1 4 30 15 19
6 KFCH Pulderbos 10 5 4 1 23 19 16
7 KSK Oosthoven 10 4 2 4 23 13 16
8 Alberta FC Schilde 11 5 5 1 21 23 16
9 KFC Antonia B 11 4 6 1 28 31 13
10 KSK Oelegem 11 3 6 2 22 28 11
11 KVK Westmalle 10 3 6 1 12 17 10
12 Racing Emblem 10 3 6 1 14 21 10
13 HIH Turnhout 11 3 7 1 11 23 10
14 KFC Ranst B 11 2 6 3 13 34 9
15 Wechelderzande 10 2 6 2 15 23 8
16 Kessel United 10 2 6 2 21 40 8
17 MLK Lichtaart 9 1 8 0 11 34 3


Dames 1e Provinciale

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 17 15 0 2 103 20 47
2 SV Noorse A 17 14 2 1 68 24 43
3 KFC Kontich B 17 8 5 4 34 31 28
4 Blauwvoet Oevel 17 8 6 3 46 39 27
5 FC Ik Dien A 17 8 6 3 36 42 27
6 Hoogstraten VV A 16 8 7 1 42 38 25
7 FC V.D.P. A 17 8 8 1 33 43 25
8 VC Moldavo B 17 6 8 3 38 42 21
9 KFC Wuustwezel B 17 6 11 0 34 56 18
10 KVK Westmalle A 16 5 9 2 31 42 17
11 K Hove Sport 17 5 10 2 24 45 17
12 VVC Brasschaat B 17 4 9 4 27 48 16
13 Loenhout SK A 17 4 10 3 21 38 15
14 FC Antwerp Girls 17 4 12 1 25 54 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs A 15 12 1 2 92 30 38
2 SC Mechelen 14 10 0 4 64 10 34
3 Berchem Sport A 14 9 2 3 45 26 30
4 KSK Weelde 15 9 3 3 65 42 30
5 VVC Brasschaat C 15 6 6 3 36 38 21
6 KFC Zammel 14 5 4 5 49 37 20
7 Arendonk Sport A 13 5 4 4 26 24 19
8 's Grav'wzl-Schilde A 15 5 7 3 30 43 18
9 KFC Wuustwezel C 14 3 8 3 23 42 12
10 Berlaar Heikant 15 3 11 1 39 55 10
11 KVC Oostmalle 14 1 12 1 24 89 4
12 Zwarte Leeuw 14 0 10 4 18 75 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel 15 12 2 1 79 21 37
2 KFC Kontich C 13 10 1 2 65 15 32
3 Zennester Hombeek 14 8 3 3 57 26 27
4 KVC Houtvenne 14 7 1 6 55 18 27
5 KFC Broechem 15 8 6 1 50 27 25
6 FC Netezonen 15 7 5 3 42 29 24
7 FC Oppuurs 14 7 5 2 43 40 23
8 Immer Voort FC 15 7 8 0 50 40 21
9 KFC Nijlen 14 5 7 2 46 33 17
10 KVV Noordstar 13 2 8 3 24 30 9
11 Verbr. Zwijndrecht 15 1 14 0 31 114 3
12 Berchem Sport B 15 0 14 1 2 151 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Schoonbroek 17 15 1 1 78 16 46
2 KFC Beekhoek 17 14 2 1 55 18 43
3 Horendonk FC 17 11 4 2 61 23 35
4 Vlug Vooruit A 17 10 7 0 51 34 30
5 FC De Kempen TL 17 8 6 3 37 31 27
6 FC Gierle 17 7 5 5 45 41 26
7 FC Sint Jozef 17 7 7 3 51 44 24
8 KVNA Wortel 17 7 8 2 34 42 23
9 Loenhout SK B 17 7 8 2 30 45 23
10 Massenhoven B 17 6 9 2 36 53 20
11 KFCE Zoersel 17 6 9 2 26 51 20
12 KFC Flandria 17 6 10 1 45 56 19
13 K Brecht SK 17 1 14 2 26 67 5
14 Zandhoven SK 17 0 15 2 20 74 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst 15 13 1 1 109 24 40
2 Racing Emblem 15 13 2 0 58 18 39
3 KSK Heist B 15 12 3 0 90 7 36
4 KFC Berendrecht 15 8 6 1 45 51 25
5 Hoogstraten VV C 15 8 6 1 54 65 25
6 KFC Schoten 15 7 5 3 34 22 24
7 FC Ik Dien B 15 7 7 1 36 43 22
8 K Ternesse VV 15 4 9 2 22 49 14
9 KSK Rumst 15 4 10 1 17 47 13
10 KFCV Wintam 15 3 8 4 27 54 13
11 FC V.D.P. B 15 1 12 2 16 85 5
12 KVK Hingene 15 0 11 4 4 47 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo C 14 12 1 1 144 13 37
2 Vlimmeren Sport 14 10 2 2 72 16 32
3 Hoogstraten VV B 14 9 2 3 81 33 30
4 White Star 13 8 4 1 37 35 25
5 VC Herentals 13 7 3 3 79 29 24
6 KFC Wuustwezel D 13 6 7 0 26 48 18
7 KVK Westmalle B 14 6 8 0 34 50 18
8 Arendonk Sport B 13 4 7 2 21 50 14
9 SAV Sint Dimpna 14 3 10 1 24 51 10
10 Rauw Sport 14 2 11 1 24 48 7
11 Alberta FC Schilde 14 1 13 0 10 179 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 3 0 1 17 3 10
2 KFC Kontich A 4 3 0 1 16 3 10
3 KFC Sint Job 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Broechem A 4 3 1 0 5 3 9
5 KFC Lille 4 2 1 1 11 4 7
6 RVC Hoboken 4 2 1 1 8 5 7
7 KFC Ranst A 4 2 1 1 8 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 7 5 7
9 Rochus Deurne 4 2 1 1 10 9 7
10 K Merksplas A 4 2 1 1 7 7 7
11 KSK Kalmthout 4 2 1 1 8 10 7
12 Vlimmeren Sport 4 2 2 0 5 7 6
13 Loenhout SK 4 2 2 0 7 12 6
14 White Star 4 2 2 0 5 11 6
15 Verbr. Zwijndrecht 4 1 1 2 5 5 5
16 KFCE Zoersel 4 1 2 1 4 5 4
17 Lentezon Beerse 4 1 2 1 5 7 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 8 11 4
19 's Grav'wzl-Schilde A 4 1 3 0 6 6 3
20 KVV Ternesse A 4 1 3 0 9 10 3
21 KFC Brasschaat 4 1 3 0 7 15 3
22 KFC Wuustwezel 4 0 3 1 3 8 1
23 KVV Achterbroek 4 0 3 1 4 11 1
24 KSK Weelde 4 0 3 1 6 18 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport 4 4 0 0 11 2 12
2 Racing Mechelen 4 4 0 0 11 3 12
3 Heikant Berlaar 4 4 0 0 13 6 12
4 Berg en Dal VV 4 3 0 1 12 6 10
5 Sint Dimpna A 4 3 1 0 15 5 9
6 Rapid Leest 4 3 1 0 16 10 9
7 KFC Herselt 4 3 1 0 9 7 9
8 OG Vorselaar 4 2 1 1 15 7 7
9 Zandhovense SK 4 2 1 1 10 7 7
10 Verbr. Balen 4 2 1 1 9 8 7
11 GR Katelijne 4 2 2 0 6 4 6
12 VC Mortsel OG A 4 2 2 0 10 9 6
13 KFC Bevel 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Oppuurs 4 2 2 0 8 10 6
15 SK Wilrijk-JAS 4 1 1 2 9 8 5
16 KBSK Retie 4 1 2 1 9 9 4
17 VC Herentals 4 1 2 1 6 9 4
18 VV Laakdal 4 1 3 0 6 8 3
19 FC Mariekerke 4 1 3 0 5 12 3
20 FC Turk Sport Antw. 4 1 3 0 5 17 3
21 FC Walem 4 0 4 0 6 11 0
22 KVV Duffel 4 0 4 0 5 13 0
23 KFC Nijlen 4 0 4 0 7 17 0
24 KSV Schriek 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 4 4 0 0 25 2 12
2 Exc. Mariaburg A 4 4 0 0 24 6 12
3 Ol. Pirates DBG A 4 4 0 0 20 4 12
4 Borsbeek Sport 4 4 0 0 16 2 12
5 K Putte SK 4 4 0 0 14 3 12
6 Zandvliet Sport 4 3 0 1 19 5 10
7 KFC Nieuwmoer 4 3 0 1 17 4 10
8 Wijnegem VC 4 3 0 1 14 4 10
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 11 7 9
10 Ol. Pirates DBG B 4 3 1 0 10 10 9
11 KSK Ekeren-Donk 4 2 1 1 6 7 7
12 FC Ekeren 4 2 2 0 14 8 6
13 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 2 0 12 7 6
14 K Brecht SK 4 2 2 0 11 10 6
15 K Heibos SV 4 2 2 0 5 6 6
16 FC Merksem 4 2 2 0 12 14 6
17 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 6 11 6
18 KFC Halle 4 2 2 0 6 13 6
19 KFC Berendrecht 4 1 2 1 8 7 4
20 City Pirates B 4 1 2 1 7 6 4
21 K Gooreind VV 4 1 2 1 5 11 4
22 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
23 's Grav'wzl-Schilde B 4 1 3 0 9 10 3
24 Horendonk FC 4 1 3 0 8 9 3
25 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 12 15 3
26 SV Noorse A 4 1 3 0 7 12 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 13 3
28 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 7 14 3
29 Alberta Schiilde A 4 1 3 0 5 14 3
30 Exc. Mariaburg B 4 1 3 0 5 14 3
31 Olympic Essen 4 1 3 0 5 15 3
32 KFC Schoten SK 4 0 4 0 0 12 0
33 KVV Ternesse B 4 0 4 0 5 25 0
34 Tubantia Borgerhout 4 0 4 0 1 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV 4 4 0 0 22 4 12
2 Schelle Sport 4 4 0 0 23 9 12
3 KFC Volh. Wintam 4 4 0 0 17 4 12
4 K Boechoutse VV 4 4 0 0 16 3 12
5 Oxford Hemiksem 4 4 0 0 13 6 12
6 KFC Lint 4 3 0 1 12 2 10
7 RB Elzestraat A 4 3 0 1 11 5 10
8 VK Heindonk 4 3 1 0 20 12 9
9 SV Aartselaar B 4 3 1 0 14 6 9
10 VVH Lippelo 4 2 1 1 22 10 7
11 Sporting Tisselt 4 2 1 1 14 7 7
12 KFC Katelijne A 4 2 1 1 12 7 7
13 KFC Kontich B 4 2 1 1 11 7 7
14 KVS Branst 4 2 1 1 9 7 7
15 SV Aartselaar A 4 2 2 0 4 4 6
16 SK Wilrijk-JAS B 4 2 2 0 9 15 6
17 Nielse SV 4 1 1 2 9 13 5
18 RVC Hoboken B 4 1 2 1 8 10 4
19 FC Blaasveld 4 1 2 1 5 7 4
20 Heffen SK 4 1 2 1 9 15 4
21 K Hove Sport 4 1 2 1 3 9 4
22 KFC Katelijne B 4 1 2 1 7 14 4
23 FC Oxaco-Boechout 4 1 3 0 13 12 3
24 KSC Maccabi 4 1 3 0 11 14 3
25 Leest United 4 1 3 0 6 9 3
26 Kalfort Puursica 4 1 3 0 10 14 3
27 Zennester Hombeek 4 1 3 0 7 11 3
28 K Reet SK 4 0 2 2 4 9 2
29 SC Mechelen A 4 0 2 2 7 17 2
30 KSK Rumst 4 0 3 1 10 19 1
31 FC Suraye Utd. Mech. 4 0 3 1 5 15 1
32 SK Sint Amands 4 0 3 1 2 13 1
33 KVK Hingene 4 0 3 1 7 20 1
34 KFC Duffel B 4 0 4 0 2 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Noordstar VV 4 4 0 0 18 4 12
2 FC Punt-Larum 4 4 0 0 13 4 12
3 SK Rita Berlaar 4 3 0 1 13 7 10
4 KFC Ramsel 4 3 0 1 11 8 10
5 KVC Booischot 4 3 1 0 12 3 9
6 KFC Herenthout 4 3 1 0 10 4 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 7 9
8 KFC Putte 4 3 1 0 9 6 9
9 KSK Wavria A 4 3 1 0 5 2 9
10 KFC Zammel 4 3 1 0 5 6 9
11 KV Hooikt 4 2 1 1 8 8 7
12 KV Bonheiden 4 2 2 0 19 7 6
13 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 14 12 6
14 FC Netezonen 4 2 2 0 9 7 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 8 7 6
16 SKS Herentals 4 2 2 0 6 6 6
17 VC Rijmenam 4 2 2 0 5 5 6
18 KFC Pulle 4 2 2 0 9 10 6
19 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 7 8 6
20 KFC Linda Olen 4 2 2 0 9 11 6
21 BO Beerzel 4 2 2 0 10 14 6
22 KFC Heultje 4 2 2 0 10 15 6
23 Excelsior Bouwel 4 1 1 2 16 9 5
24 Immer Voort FC 4 1 2 1 10 8 4
25 KSK Oelegem 4 1 2 1 9 10 4
26 KFC Tongerlo 4 1 3 0 6 8 3
27 SK Peulis 4 1 3 0 6 10 3
28 Racing Emblem 4 0 1 3 7 8 3
29 SC Wiekevorst 4 0 3 1 4 8 1
30 Kessel United 4 0 3 1 6 12 1
31 KFC Muizen 4 0 3 1 3 20 1
32 KSK Wavria B 4 0 3 1 3 21 1
33 Excelsior Vorst 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 3 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 2 10
2 FC Sint Jozef 4 3 0 1 13 4 10
3 FC De Kempen TL B 4 3 1 0 13 4 9
4 Minderhout VV 4 3 1 0 7 7 9
5 Arendonk Sport 4 2 0 2 7 1 8
6 VC Poederlee 4 2 0 2 4 0 8
7 FC Gierle 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Zwaneven 4 2 1 1 12 3 7
9 KFC Meer 4 2 1 1 12 7 7
10 KSK Oosthoven 4 2 1 1 11 7 7
11 KFC Beekhoek 4 2 1 1 8 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 6 7
13 KFC Turnhout B 4 2 1 1 6 6 7
14 KFCV Alberta 4 2 1 1 8 9 7
15 KVC Oostmalle 4 2 2 0 13 6 6
16 Wechelderzande 4 2 2 0 11 9 6
17 K Meerle FC 4 2 2 0 11 11 6
18 Sint Dimpna B 4 2 2 0 6 12 6
19 KVNA Wortel 4 1 1 2 8 6 5
20 KVV Dosko 4 1 1 2 7 6 5
21 KV Westmalle 4 1 1 2 9 9 5
22 MLK Lichtaart 4 1 1 2 7 7 5
23 KSK Kasterlee 4 1 2 1 8 7 4
24 KFC Flandria 4 1 2 1 4 6 4
25 Wezel Sport B 4 1 2 1 4 10 4
26 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 3 12 4
27 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 11 8 3
28 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 6 16 3
29 Olen United 4 0 2 2 5 10 2
30 Ezaart Sport 4 0 3 1 6 14 1
31 Rosselaar-Hulsen 4 0 3 1 3 14 1
32 HIH Turnhout 4 0 3 1 2 17 1
33 KFC Poppel 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 17 1 12
2 KFC Wuustwezel B 4 4 0 0 12 5 12
3 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 15 6 9
4 KFC Wuustwezel C 4 3 1 0 5 7 9
5 Loenhout SK A 4 2 2 0 6 3 6
6 KSK 's Gravenwezel A 4 2 2 0 6 6 6
7 VVC Brasschaat C 4 1 3 0 5 8 3
8 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 5 12 3
9 SV Vlug Vooruit 4 0 4 0 6 17 0
10 KFC Schoten A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 3 0 1 20 4 10
2 K Hove Sport 4 3 0 1 17 5 10
3 SC Mechelen 4 3 1 0 12 2 9
4 FC Ik Dien A 4 2 2 0 22 14 6
5 KFC Kontich C 4 2 2 0 11 16 6
6 Davo Puurs A 4 1 3 0 8 14 3
7 FC V.D.P. A 4 1 3 0 7 14 3
8 Berchem Sport A 4 0 4 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 4 4 0 0 29 3 12
2 KFC Broechem 4 4 0 0 14 3 12
3 KFC Zammel 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Ranst A 4 3 1 0 16 9 9
5 Massenhoven B 4 1 3 0 6 17 3
6 KFC Bevel 4 0 3 1 4 8 1
7 K Noordstar VV 4 0 4 0 3 22 0
8 Berlaar Heikant 4 0 4 0 5 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 7 9
3 VC Moldavo C 4 3 1 0 10 13 9
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 12 17 9
5 Arendonk Sport A 4 2 2 0 9 12 6
6 KV Westmalle A 4 2 2 0 10 23 6
7 KSK Weelde 4 1 3 0 10 15 3
8 FC Schoonbroek 4 1 3 0 8 15 3
9 KFC Zwarte Leeuw 4 1 3 0 4 11 3
10 KVC Oostmalle 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Deinze 18 14 2 2 37 12 44
2 Thes Sport KVV 18 9 3 6 26 17 33
3 Patro Eisden MM 18 9 5 4 21 15 31
4 KSK Heist 18 9 6 3 20 15 30
5 FC Seraing 18 8 5 5 32 25 29
6 Rupel Boom FC 18 7 6 5 28 24 26
7 Charleroi-Farciennes 18 7 7 4 20 23 25
8 RWD Molenbeek 18 7 8 3 17 18 24
9 Dessel Sport 18 6 7 5 20 17 23
10 RFC Luik 18 6 7 5 26 31 23
11 URSL Visé 18 5 7 6 26 28 21
12 FC Dender 18 5 8 5 26 30 20
13 La Louvière Centre 18 5 8 5 25 37 20
14 AFC Tubeke 18 6 11 1 14 30 19
15 Lierse Kempenzonen 18 5 9 4 23 26 19
16 Winkel Sport SE 18 2 11 5 17 30 11

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Knokke (1) 19 16 1 2 43 13 50
2 KSK Ronse 19 12 5 2 38 22 38
3 KSV Oudenaarde 19 12 5 2 43 34 38
4 FC Gullegem 19 10 3 6 32 21 36
5 Racing Club Gent 19 10 5 4 33 24 34
6 KFC Mandel Utd 19 10 6 3 43 26 33
7 KSKV Zwevezele 19 9 7 3 35 22 30
8 RC Harelbeke 19 9 8 2 25 30 29
9 Sparta Petegem 19 8 6 5 39 32 29
10 SC Dikkelvenne 19 6 10 3 26 32 21
11 KSV Temse 19 5 9 5 18 31 20
12 KFC Merelbeke 19 4 10 5 21 32 17
13 KSCT Menen 19 4 11 4 24 37 16
14 SK Sint Niklaas 19 4 13 2 17 39 14
15 VK Westhoek 19 4 14 1 16 42 13
16 VW Hamme 19 3 13 3 27 43 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke (1) 9 9 0 0 20 5 27
2 FC Gullegem 9 6 1 2 18 9 20
3 KSK Ronse 9 6 2 1 21 11 19
4 KSV Oudenaarde 9 6 2 1 22 18 19
5 KFC Mandel Utd 9 5 3 1 20 14 16
6 Racing Club Gent 9 4 3 2 16 13 14
7 KSKV Zwevezele 9 4 4 1 18 15 13
8 SK Sint Niklaas 9 3 5 1 9 15 10
9 Sparta Petegem 9 2 3 4 20 20 10
10 SC Dikkelvenne 9 3 6 0 13 18 9
11 RC Harelbeke 9 3 6 0 10 19 9
12 KSCT Menen 9 2 4 3 10 14 9
13 KSV Temse 9 2 4 3 8 12 9
14 KFC Merelbeke 9 2 5 2 8 11 8
15 VK Westhoek 9 2 6 1 8 18 7
16 VW Hamme 9 2 7 0 11 20 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke 10 7 1 2 23 8 23
2 Racing Club Gent 10 6 2 2 17 11 20
3 RC Harelbeke 10 6 2 2 15 11 20
4 Sparta Petegem 10 6 3 1 19 12 19
5 KSK Ronse 10 6 3 1 17 11 19
6 KSV Oudenaarde 10 6 3 1 21 16 19
7 KFC Mandel Utd 10 5 3 2 23 12 17
8 KSKV Zwevezele 10 5 3 2 17 7 17
9 FC Gullegem 10 4 2 4 14 12 16
10 SC Dikkelvenne 10 3 4 3 13 14 12
11 KSV Temse 10 3 5 2 10 19 11
12 KFC Merelbeke 10 2 5 3 13 21 9
13 KSCT Menen 10 2 7 1 14 23 7
14 VK Westhoek 10 2 8 0 8 24 6
15 VW Hamme 10 1 6 3 16 23 6
16 SK Sint Niklaas 10 1 8 1 8 24 4


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen (1) 19 12 5 2 33 20 38
2 Bocholter VV 19 10 3 6 29 15 36
3 Eendracht Aalst 19 9 5 5 32 23 32
4 KVV Vosselaar 19 10 8 1 28 21 31
5 Sporting Hasselt 19 8 4 7 25 24 31
6 Cappellen RFC 19 8 5 6 27 20 30
7 RC Hades Hasselt 19 7 6 6 28 25 27
8 SK Londerzeel 19 7 7 5 26 25 26
9 Diegem Sport 19 7 8 4 22 24 25
10 KFC Duffel A 19 5 5 9 32 32 24
11 Berchem Sport A 19 6 8 5 29 33 23
12 ASV Geel 19 6 8 5 25 29 23
13 Hoogstraten VV 19 6 10 3 24 25 21
14 Pepingen-Halle 19 4 9 6 17 26 18
15 Spouwen-Mopertingen 19 5 12 2 21 44 17
16 Olympia Wijgmaal 19 4 11 4 24 36 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Londerzeel 9 5 1 3 13 7 18
2 KVK Tienen (1) 9 5 2 2 18 12 17
3 Eendracht Aalst 9 5 2 2 11 10 17
4 KVV Vosselaar 9 5 3 1 17 8 16
5 Bocholter VV 9 4 2 3 11 9 15
6 Hoogstraten VV 9 4 3 2 14 9 14
7 Diegem Sport 9 3 2 4 10 8 13
8 Cappellen RFC 9 3 2 4 9 10 13
9 Berchem Sport A 9 3 3 3 13 13 12
10 ASV Geel 9 3 3 3 10 12 12
11 Sporting Hasselt 9 2 2 5 12 11 11
12 KFC Duffel A 9 2 2 5 13 13 11
13 RC Hades Hasselt 9 2 5 2 10 13 8
14 Pepingen-Halle 9 1 4 4 5 9 7
15 Spouwen-Mopertingen 9 1 6 2 7 20 5
16 Olympia Wijgmaal 9 0 6 3 4 13 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen 10 7 3 0 15 8 21
2 Bocholter VV 10 6 1 3 18 6 21
3 Sporting Hasselt 10 6 2 2 13 13 20
4 RC Hades Hasselt 10 5 1 4 18 12 19
5 Cappellen RFC 10 5 3 2 18 10 17
6 KVV Vosselaar 10 5 5 0 11 13 15
7 Eendracht Aalst 10 4 3 3 21 13 15
8 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 20 23 13
9 KFC Duffel A 10 3 3 4 19 19 13
10 Diegem Sport 10 4 6 0 12 16 12
11 Spouwen-Mopertingen 10 4 6 0 14 24 12
12 ASV Geel 10 3 5 2 15 17 11
13 Berchem Sport A 10 3 5 2 16 20 11
14 Pepingen-Halle 10 3 5 2 12 17 11
15 SK Londerzeel 10 2 6 2 13 18 8
16 Hoogstraten VV 10 2 7 1 10 16 7


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains (1) 19 13 2 4 41 14 43
2 RFC Meux 19 11 1 7 39 21 40
3 RAAL La Louvière 19 11 3 5 32 16 38
4 Stockay-Warfusée 19 9 6 4 40 32 31
5 RRC Hamoir 19 9 6 4 37 29 31
6 US Rebecquoise 19 8 4 7 31 22 31
7 Entente Durbuy 19 7 5 7 38 34 28
8 Acren Lessines 18 7 7 4 37 33 25
9 RUS Givry 19 7 10 2 22 29 23
10 RFC Tilleur 19 6 8 5 25 31 23
11 UR Namen FLV 19 7 12 0 25 39 21
12 RCS Verlaine 19 6 10 3 30 43 21
13 Couvin-Mariembourg 18 5 9 4 26 31 19
14 Waremme-Borgworm 19 5 11 3 26 43 18
15 Solières Sport 19 4 13 2 21 40 14
16 CS Onhaye 19 3 11 5 20 33 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 9 8 0 1 15 4 25
2 Francs Borains (1) 9 6 1 2 14 4 20
3 RFC Meux 9 6 1 2 22 13 20
4 US Rebecquoise 9 5 1 3 17 9 18
5 RUS Givry 9 5 2 2 13 7 17
6 RRC Hamoir 9 4 3 2 20 15 14
7 Stockay-Warfusée 9 4 3 2 19 14 14
8 Entente Durbuy 9 3 3 3 21 20 12
9 Acren Lessines 8 3 3 2 16 15 11
10 Couvin-Mariembourg 8 3 4 1 15 16 10
11 RCS Verlaine 9 3 6 0 15 24 9
12 RFC Tilleur 9 2 4 3 8 14 9
13 Solières Sport 9 2 6 1 10 17 7
14 UR Namen FLV 9 2 7 0 10 21 6
15 CS Onhaye 9 1 7 1 8 18 4
16 Waremme-Borgworm 9 1 7 1 10 22 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Francs Borains 10 7 1 2 27 10 23
2 RFC Meux 10 5 0 5 17 8 20
3 Stockay-Warfusée 10 5 3 2 21 18 17
4 RRC Hamoir 10 5 3 2 17 14 17
5 Entente Durbuy 10 4 2 4 17 14 16
6 UR Namen FLV 10 5 5 0 15 18 15
7 Acren Lessines 10 4 4 2 21 18 14
8 RFC Tilleur 10 4 4 2 17 17 14
9 Waremme-Borgworm 10 4 4 2 16 21 14
10 RAAL La Louvière 10 3 3 4 17 12 13
11 US Rebecquoise 10 3 3 4 14 13 13
12 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 19 12
13 CS Onhaye 10 2 4 4 12 15 10
14 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 11 15 9
15 Solières Sport 10 2 7 1 11 23 7
16 RUS Givry 10 2 8 0 9 22 6


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Zelzate 19 14 1 4 40 16 46
2 RFC Wetteren 19 12 4 3 48 20 39
3 KVK Ninove 19 11 4 4 44 16 37
4 Olsa Brakel 19 11 5 3 37 17 36
5 KFC Eppegem (1) 19 9 8 2 35 24 29
6 KVC Jong Lede 19 8 6 5 31 28 29
7 FC Lebbeke 19 8 6 5 19 16 29
8 Tempo Overijse 19 7 7 5 31 29 26
9 KVC Wingene 19 7 8 4 20 22 25
10 Wolvertem-Merchtem 19 7 9 3 22 23 24
11 SK Lochristi 19 6 8 5 27 31 23
12 Avanti Stekene 19 5 6 8 18 16 23
13 Torhout 1992 KM 19 5 10 4 26 36 19
14 Oostnieuwkerke 19 5 11 3 14 36 18
15 Svelta Melsele 19 5 12 2 18 40 17
16 KSV Bornem 19 1 16 2 13 73 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate 9 8 0 1 16 5 25
2 KVK Ninove 9 6 1 2 29 8 20
3 RFC Wetteren 9 6 3 0 22 10 18
4 Wolvertem-Merchtem 9 5 2 2 12 8 17
5 Olsa Brakel 9 5 3 1 24 8 16
6 Avanti Stekene 9 4 2 3 12 6 15
7 Tempo Overijse 9 4 3 2 15 12 14
8 FC Lebbeke 9 3 4 2 7 7 11
9 Torhout 1992 KM 9 3 4 2 16 17 11
10 KVC Wingene 9 3 5 1 9 13 10
11 Svelta Melsele 9 3 6 0 11 21 9
12 Oostnieuwkerke 9 3 6 0 7 21 9
13 SK Lochristi 9 2 4 3 13 20 9
14 KFC Eppegem (1) 9 2 5 2 13 16 8
15 KVC Jong Lede 9 2 5 2 11 19 8
16 KSV Bornem 9 1 7 1 8 34 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 7 3 0 22 8 21
2 RFC Wetteren 10 6 1 3 26 10 21
3 KVV Zelzate 10 6 1 3 24 11 21
4 KVC Jong Lede 10 6 1 3 20 9 21
5 Olsa Brakel 10 6 2 2 13 9 20
6 FC Lebbeke 10 5 2 3 12 9 18
7 KVK Ninove 10 5 3 2 15 8 17
8 KVC Wingene 10 4 3 3 11 9 15
9 SK Lochristi 10 4 4 2 14 11 14
10 Tempo Overijse 10 3 4 3 16 17 12
11 Oostnieuwkerke 10 2 5 3 7 15 9
12 Torhout 1992 KM 10 2 6 2 10 19 8
13 Svelta Melsele 10 2 6 2 7 19 8
14 Avanti Stekene 10 1 4 5 6 10 8
15 Wolvertem-Merchtem 10 2 7 1 10 15 7
16 KSV Bornem 10 0 9 1 5 39 1


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse (1) 19 12 1 6 38 15 42
2 City Pirates A 19 12 4 3 34 22 39
3 Heur-Tongeren 19 10 4 5 31 22 35
4 KVC Houtvenne 19 8 3 8 37 25 32
5 KFC St. Lenaarts A 19 8 4 7 46 27 31
6 Eendracht Termien 19 8 7 4 32 33 28
7 KAC Betekom 19 6 4 9 31 30 27
8 Esperanza Pelt 19 8 9 2 32 32 26
9 KVK Wellen 19 7 7 5 28 30 26
10 Zwarte Leeuw 19 7 8 4 39 32 25
11 KFC Turnhout A 19 4 3 12 30 31 24
12 KVK Beringen 19 5 9 5 22 30 20
13 Witgoor Dessel 19 5 10 4 23 33 19
14 Helson Helchteren 19 4 9 6 23 35 18
15 Bilzerse-Waltwilder 19 3 12 4 26 40 13
16 VK Linden 19 3 16 0 15 50 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 City Pirates A 9 6 1 2 16 8 20
2 K Lyra-Lierse (1) 9 5 0 4 14 5 19
3 KVK Wellen 9 5 2 2 19 14 17
4 Zwarte Leeuw 9 5 3 1 23 13 16
5 KVC Houtvenne 9 4 2 3 20 14 15
6 Heur-Tongeren 9 4 2 3 13 10 15
7 Eendracht Termien 9 4 4 1 17 16 13
8 KAC Betekom 9 3 2 4 16 14 13
9 KFC Turnhout A 9 3 3 3 17 19 12
10 Witgoor Dessel 9 3 4 2 9 10 11
11 KFC St. Lenaarts A 9 2 3 4 19 18 10
12 Esperanza Pelt 9 3 6 0 12 20 9
13 Helson Helchteren 9 2 4 3 9 13 9
14 KVK Beringen 9 2 4 3 10 17 9
15 Bilzerse-Waltwilder 9 1 5 3 11 17 6
16 VK Linden 9 1 8 0 7 24 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 7 1 2 24 10 23
2 KFC St. Lenaarts A 10 6 1 3 27 9 21
3 Heur-Tongeren 10 6 2 2 18 12 20
4 City Pirates A 10 6 3 1 18 14 19
5 Esperanza Pelt 10 5 3 2 20 12 17
6 KVC Houtvenne 10 4 1 5 17 11 17
7 Eendracht Termien 10 4 3 3 15 17 15
8 KAC Betekom 10 3 2 5 15 16 14
9 KFC Turnhout A 10 1 0 9 13 12 12
10 KVK Beringen 10 3 5 2 12 13 11
11 Zwarte Leeuw 10 2 5 3 16 19 9
12 KVK Wellen 10 2 5 3 9 16 9
13 Helson Helchteren 10 2 5 3 14 22 9
14 Witgoor Dessel 10 2 6 2 14 23 8
15 Bilzerse-Waltwilder 10 2 7 1 15 23 7
16 VK Linden 10 2 8 0 8 26 6


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSD Jette (1) 19 14 3 2 38 18 44
2 FC Ganshoren 19 13 3 3 46 20 42
3 Albert Quevy Mons 19 11 5 3 42 18 36
4 RFC Doornik 19 11 8 0 26 18 33
5 RW Walhain 19 9 5 5 32 28 32
6 CS Braine 19 9 8 2 30 31 29
7 Rapid Symphorinois 19 8 7 4 25 20 28
8 Gosselies Sports 19 9 10 0 27 32 27
9 Saint-Ghislain T-H 19 7 9 3 32 35 24
10 CS Entite Manage 19 7 9 3 26 33 24
11 Stade Brainois 19 7 9 3 21 29 24
12 CSFV Ostiches-Ath 19 6 8 5 30 33 23
13 Pont-A-Celles Buzet 19 6 10 3 22 36 21
14 Leopold Ukkel FC 19 4 10 5 23 29 17
15 Kosova Schaerbeek 19 4 10 5 29 44 17
16 Wavre Sports FC 19 2 13 4 14 39 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Albert Quevy Mons 9 7 0 2 22 3 23
2 FC Ganshoren 9 7 1 1 22 7 22
3 RSD Jette (1) 9 6 2 1 17 9 19
4 CS Braine 9 6 3 0 18 13 18
5 Gosselies Sports 9 6 3 0 15 10 18
6 Saint-Ghislain T-H 9 5 3 1 19 13 16
7 RFC Doornik 9 5 4 0 10 9 15
8 RW Walhain 9 3 4 2 16 16 11
9 Stade Brainois 9 3 4 2 9 11 11
10 Rapid Symphorinois 9 3 4 2 8 10 11
11 Kosova Schaerbeek 9 3 5 1 13 23 10
12 Pont-A-Celles Buzet 9 3 6 0 5 17 9
13 Leopold Ukkel FC 9 2 6 1 8 13 7
14 CS Entite Manage 9 2 6 1 8 17 7
15 CSFV Ostiches-Ath 9 1 4 4 13 19 7
16 Wavre Sports FC 9 0 7 2 7 20 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RSD Jette 10 8 1 1 21 9 25
2 RW Walhain 10 6 1 3 16 12 21
3 FC Ganshoren 10 6 2 2 24 13 20
4 RFC Doornik 10 6 4 0 16 9 18
5 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 17 10 17
6 CS Entite Manage 10 5 3 2 18 16 17
7 CSFV Ostiches-Ath 10 5 4 1 17 14 16
8 Albert Quevy Mons 10 4 5 1 20 15 13
9 Stade Brainois 10 4 5 1 12 18 13
10 Pont-A-Celles Buzet 10 3 4 3 17 19 12
11 CS Braine 10 3 5 2 12 18 11
12 Leopold Ukkel FC 10 2 4 4 15 16 10
13 Gosselies Sports 10 3 7 0 12 22 9
14 Saint-Ghislain T-H 10 2 6 2 13 22 8
15 Wavre Sports FC 10 2 6 2 7 19 8
16 Kosova Schaerbeek 10 1 5 4 16 21 7


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant 19 12 4 3 38 22 39
2 RJ Aischoise 19 11 4 4 47 20 37
3 Richelle UTD 19 11 6 2 36 18 35
4 Raeren-Eynatten 19 10 5 4 45 28 34
5 FC Oppagne-Weris 19 10 6 3 33 27 33
6 FCB Sprimont 19 8 6 5 34 26 29
7 Rochefortoise FC 19 8 7 4 41 43 28
8 RRC Mormont (1) 19 7 5 7 30 28 28
9 Habay La Neuve 19 7 6 6 38 37 27
10 FC Herstal 19 7 6 6 34 34 27
11 RAS Jodoigne 19 7 8 4 29 40 25
12 RFC Aywaille 19 6 7 6 35 39 24
13 RFC Spy 19 5 10 4 33 46 19
14 RFC Hoei 19 4 12 3 17 33 15
15 ROC Meix-Virton 19 3 11 5 26 44 14
16 Wallonne Ciney 19 2 15 2 18 49 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant 9 7 1 1 20 8 22
2 RJ Aischoise 9 6 2 1 28 8 19
3 Richelle UTD 9 6 2 1 18 5 19
4 FC Oppagne-Weris 9 6 3 0 19 17 18
5 Raeren-Eynatten 9 5 1 3 25 10 18
6 FCB Sprimont 9 5 3 1 21 16 16
7 Habay La Neuve 9 4 3 2 17 15 14
8 Rochefortoise FC 9 4 3 2 18 21 14
9 FC Herstal 9 4 4 1 11 16 13
10 RFC Aywaille 9 3 3 3 15 16 12
11 RFC Spy 9 2 5 2 16 22 8
12 RAS Jodoigne 9 2 5 2 10 23 8
13 RFC Hoei 9 2 6 1 8 15 7
14 ROC Meix-Virton 9 1 4 4 15 21 7
15 RRC Mormont (1) 9 1 5 3 14 20 6
16 Wallonne Ciney 9 0 8 1 6 28 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Mormont 10 6 0 4 16 8 22
2 RJ Aischoise 10 5 2 3 19 12 18
3 RFC Warnant 10 5 3 2 18 14 17
4 RAS Jodoigne 10 5 3 2 19 17 17
5 Richelle UTD 10 5 4 1 18 13 16
6 Raeren-Eynatten 10 5 4 1 20 18 16
7 FC Oppagne-Weris 10 4 3 3 14 10 15
8 Rochefortoise FC 10 4 4 2 23 22 14
9 FC Herstal 10 3 2 5 23 18 14
10 FCB Sprimont 10 3 3 4 13 10 13
11 Habay La Neuve 10 3 3 4 21 22 13
12 RFC Aywaille 10 3 4 3 20 23 12
13 RFC Spy 10 3 5 2 17 24 11
14 RFC Hoei 10 2 6 2 9 18 8
15 Wallonne Ciney 10 2 7 1 12 21 7
16 ROC Meix-Virton 10 2 7 1 11 23 7

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 13 12 0 1 38 6 37
2 Standard Luik A 13 8 5 0 29 14 24
3 AA Gent A 13 7 5 1 28 20 22
4 RC Genk Ladies A 13 5 6 2 26 21 17
5 Club Brugge A 13 4 8 1 14 33 13
6 OH Leuven A 13 0 12 1 7 48 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Eendracht Aalst A 15 15 0 0 55 5 45
2 AA Gent B 15 10 3 2 50 14 32
3 Fem. WS Woluwe A 15 10 3 2 40 17 32
4 VC Moldavo A 15 10 5 0 36 32 30
5 KFC Kontich A 15 8 5 2 34 43 26
6 Standard Luik B 13 5 4 4 25 24 19
7 OH Leuven B 14 6 7 1 45 29 19
8 Zulte-Waregem A 15 5 7 3 23 33 18
9 Eva's Tienen A 15 5 8 2 17 20 17
10 Racing Genk B 15 5 9 1 26 44 16
11 KVC Massenhoven A 15 4 8 3 22 32 15
12 Famkes WDM A 14 4 9 1 22 41 13
13 St-Ghislain T-H A 15 4 10 1 18 36 13
14 VW Zwevezele A 14 4 10 0 16 37 12
15 KV Mechelen A 15 3 10 2 12 34 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 15 14 1 0 66 11 42
2 KFC Wuustwezel A 15 9 2 4 64 32 31
3 Dames VK Egem 15 9 2 4 41 21 31
4 Bosdam Beveren 15 9 5 1 52 35 28
5 Svelta Melsele 15 8 3 4 56 29 28
6 KSV Sottegem 15 8 7 0 37 35 24
7 Fémina WS Woluwe B 15 7 7 1 28 28 22
8 Zulte-Waregem B 15 6 5 4 35 30 22
9 Olsa Brakel A 15 7 8 0 34 47 21
10 AA Gent C 15 6 7 2 47 38 20
11 Club Brugge B 15 5 9 1 37 39 16
12 St-Ghislain T-H B 15 2 11 2 23 49 8
13 Ladies Harelbeke 15 1 12 2 17 82 5
14 ASC Havinnes 15 1 13 1 19 80 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Luik A 13 11 0 2 43 7 35
2 ASE De Chastre A 13 9 1 3 47 15 30
3 Standard Luik C 14 9 2 3 33 22 30
4 VVC Brasschaat 14 9 4 1 39 22 28
5 KVC Westerlo 14 8 5 1 52 32 25
6 Wall. Club Sibret B 14 7 5 2 25 25 23
7 Wolvertem Merchtem 14 5 5 4 29 24 19
8 KSK Heist A 14 6 8 0 18 31 18
9 Irlande Auderghem 14 5 7 2 21 27 17
10 RUS Loyers 14 5 8 1 33 30 16
11 Eendracht Louwel 14 2 10 2 20 43 8
12 RFC Perwez 14 2 12 0 10 55 6
13 KV Mechelen B 14 1 12 1 15 52 4

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC OLVE 18 12 2 4 53 26 40
2 Olvac 16 10 4 2 47 30 32
3 VK Valaarhof 16 9 5 2 46 33 29
4 FC Ik Dien 17 9 6 2 46 37 29
5 Bacwalde KSK 16 8 6 2 47 40 26
6 VK Simikos 16 7 5 4 47 28 25
7 Cantincrode 16 7 6 3 34 31 24
8 OXACO-Boechout B 16 7 6 3 34 32 24
9 FC VDP Sport 16 7 7 2 42 43 23
10 Nieuw Stabroek 16 6 6 4 37 49 22
11 KFC Stabelino 16 6 8 2 22 32 20
12 SVB Driehoek 16 3 10 3 28 51 12
13 VV Ossmi 17 3 11 3 25 45 12
14 Vremde 16 1 13 2 21 52 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Koningshof 16 14 1 1 62 26 43
2 Groenenhoek 16 10 5 1 50 20 31
3 Kalfort Daghet 16 9 4 3 52 42 30
4 Patro Hoevenen 16 9 5 2 43 29 29
5 SC Mechelen B 16 9 5 2 38 32 29
6 FC SEJA 16 8 5 3 43 36 27
7 SK Laar 16 7 5 4 41 38 25
8 K Rapid AC 16 6 6 4 39 28 22
9 VK Helderhoek 16 6 7 3 26 27 21
10 V.O.S. Reinaert 16 5 6 5 33 38 20
11 Riko-Hubertus 16 4 9 3 26 46 15
12 FC Racing Kiel 16 3 9 4 24 40 13
13 SV Vlug Vooruit 16 2 13 1 26 60 7
14 Deurne O.B. 16 2 14 0 31 72 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ESVO 16 13 2 1 64 20 40
2 VC OLSE 16 12 3 1 47 30 37
3 FC SAC 16 11 1 4 53 25 37
4 FC Balkan 16 9 5 2 47 34 29
5 FC Harrows 16 9 6 1 50 42 28
6 Seaman's Chile 16 6 6 4 31 27 22
7 SV Bart 16 6 8 2 43 55 20
8 Anadolu Antw. 16 6 8 2 47 71 20
9 Sportkl. Brasschaat 15 6 8 1 36 43 19
10 FC Turkgucu 16 5 9 2 40 60 17
11 SV Groenendaal 16 4 9 3 43 55 15
12 FC Nieuw Polonia 15 4 10 1 48 67 13
13 SV Noorse B 16 3 11 2 42 44 11
14 FC Warriors Antw. 16 3 11 2 35 53 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ostan 15 13 0 2 51 12 41
2 Den Orgel 15 13 1 1 71 11 40
3 KFC Broechem B 14 10 4 0 37 22 30
4 Vitesse Boom 15 8 5 2 47 21 26
5 SK De Vrede 15 8 6 1 42 20 25
6 FC Belgica 16 8 8 0 59 33 24
7 SK Berkenrode 15 7 6 2 35 28 23
8 SV Sint-Jozef 15 6 7 2 35 41 20
9 FC Rood Wit 15 5 8 2 29 48 17
10 FC H.T.H. 15 4 10 1 37 55 13
11 Boterwaag Utd 15 2 9 4 27 62 10
12 FC Bariton 15 2 12 1 24 79 7
13 VK Albatros 14 1 13 0 17 89 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BH Ljiljani 16 12 2 2 58 26 38
2 FC Kiel-Johnnyboys 16 12 2 2 62 37 38