Heren 4e Provinciale C
Update: 14/08/2019 om 13:47u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Chambres d'Erpigny - Relaxen in de Ardennen
Rust en stilte in een subliem natuurkader
Tel: +32 (0)3 315.91.85
Mail ons voor info en reservering via:
www.chambres-d-erpigny.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 14/08/2019 om 13:47u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale C
4e PROVINCIALE C - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 18 ploegen:
KSK Reet, KFC Duffel B, KFC Muizen, KFC Lint, BO Beerzel, Heffen SK, KSK Rumst,
RB Elzestraat A, KFC Katelijne B, KSK Wavria B, SC Mechelen A, VK Heindonk, VC Rijmenam,
FC Blaasveld, SV Grasheide, SK Peulis, SK Rita Berlaar en FC Suraye Mechelen.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
Zon. 25/08 15u00 KSK Rumst - SV Grasheide
Zon. 25/08 15u00 BO Beerzel - KFC Katelijne B
Zon. 25/08 15u00 FC Suraye Utd - KSK Wavria B
Zon. 25/08 15u00 SK Peulis - KFC Duffel B
Zon. 25/08 15u00 KFC Lint - Heffen SK
Zon. 25/08 15u00 K Reet SK - FC Blaasveld
Zon. 25/08 15u00 VK Heindonk - KFC Muizen
Zon. 25/08 15u00 RB Elzestraat A (2e per.) - VC Rijmenam
Zon. 25/08 15u00 SC Mechelen A - SK Rita Berlaar

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Suraye Utd 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
12 RB Elzestraat A 0 0 0 0 0 0 0  
13 SC Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0  
14 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
17 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
18 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
KSK Rumst - SV Grasheide
BO Beerzel - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - KSK Wavria B
SK Peulis - KFC Duffel B
KFC Lint - Heffen SK
K Reet SK - FC Blaasveld
VK Heindonk - KFC Muizen
RB Elzestraat A (2e per.) - VC Rijmenam
SC Mechelen A - SK Rita Berlaar


Speeldag 2 (28 augustus 2019) - 1e periode
KSK Wavria B - BO Beerzel
SK Rita Berlaar - VC Rijmenam
RB Elzestraat A - VK Heindonk
KFC Muizen - K Reet SK
KFC Katelijne B - SC Mechelen A
Heffen SK - SK Peulis
KFC Duffel B - KSK Rumst
SV Grasheide - FC Suraye Utd
FC Blaasveld - KFC Lint


Speeldag 3 (1 september 2019) - 1e periode
SC Mechelen A - KSK Wavria B
KSK Rumst - Heffen SK
K Reet SK - RB Elzestraat A
VK Heindonk - SK Rita Berlaar
VC Rijmenam - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - BO Beerzel
SV Grasheide - KFC Duffel B
SK Peulis - FC Blaasveld
KFC Lint - KFC Muizen


Speeldag 4 (8 september 2019) - 1e periode
KFC Duffel B - FC Suraye Utd
KSK Wavria B - VC Rijmenam
KFC Katelijne B - VK Heindonk
SK Rita Berlaar - K Reet SK
RB Elzestraat A - KFC Lint
KFC Muizen - SK Peulis
FC Blaasveld - KSK Rumst
Heffen SK - SV Grasheide
BO Beerzel - SC Mechelen A


Speeldag 5 (15 september 2019) - 1e periode
KFC Duffel B - Heffen SK
SV Grasheide - FC Blaasveld
VC Rijmenam - BO Beerzel
KSK Rumst - KFC Muizen
VK Heindonk - KSK Wavria B
FC Suraye Utd - SC Mechelen A
SK Peulis - RB Elzestraat A
KFC Lint - SK Rita Berlaar
K Reet SK - KFC Katelijne B


Speeldag 6 (22 september 2019) - 1e periode
KSK Wavria B - K Reet SK
KFC Katelijne B - KFC Lint
SK Rita Berlaar - SK Peulis
RB Elzestraat A - KSK Rumst
KFC Muizen - SV Grasheide
Heffen SK - FC Suraye Utd
SC Mechelen A - VC Rijmenam
BO Beerzel - VK Heindonk
FC Blaasveld - KFC Duffel B


Speeldag 7 (29 september 2019) - 1e periode
KFC Duffel B - KFC Muizen
SV Grasheide - RB Elzestraat A
Heffen SK - FC Blaasveld
FC Suraye Utd - VC Rijmenam
K Reet SK - BO Beerzel
KFC Lint - KSK Wavria B
SK Peulis - KFC Katelijne B
KSK Rumst - SK Rita Berlaar
VK Heindonk - SC Mechelen A


Speeldag 8 (6 oktober 2019) - 1e periode
KSK Wavria B - SK Peulis
KFC Muizen - Heffen SK
FC Blaasveld - FC Suraye Utd
VC Rijmenam - VK Heindonk
BO Beerzel - KFC Lint
RB Elzestraat A - KFC Duffel B
SC Mechelen A - K Reet SK
SK Rita Berlaar - SV Grasheide
KFC Katelijne B - KSK Rumst


Speeldag 9 (13 oktober 2019) - 1e periode
KFC Duffel B - SK Rita Berlaar
SK Peulis - BO Beerzel
KFC Lint - SC Mechelen A
K Reet SK - VC Rijmenam
FC Blaasveld - KFC Muizen
Heffen SK - RB Elzestraat A
SV Grasheide - KFC Katelijne B
KSK Rumst - KSK Wavria B
FC Suraye Utd - VK Heindonk


Speeldag 10 (20 oktober 2019) - 1e periode
KSK Wavria B - SV Grasheide
BO Beerzel - KSK Rumst
KFC Katelijne B - KFC Duffel B
SK Rita Berlaar - Heffen SK
RB Elzestraat A - FC Blaasveld
KFC Muizen - FC Suraye Utd
VK Heindonk - K Reet SK
VC Rijmenam - KFC Lint
SC Mechelen A - SK Peulis


Speeldag 11 (27 oktober 2019) - 1e periode
KFC Duffel B - KSK Wavria B
KFC Lint - VK Heindonk
KFC Muizen - RB Elzestraat A
FC Suraye Utd - K Reet SK
Heffen SK - KFC Katelijne B
SV Grasheide - BO Beerzel
KSK Rumst - SC Mechelen A
SK Peulis - VC Rijmenam
FC Blaasveld - SK Rita Berlaar


Speeldag 12 (3 november 2019) - 2e periode
KSK Wavria B - Heffen SK
BO Beerzel - KFC Duffel B
SC Mechelen A - SV Grasheide
VC Rijmenam - KSK Rumst
VK Heindonk - SK Peulis
K Reet SK - KFC Lint
RB Elzestraat A - FC Suraye Utd
KFC Katelijne B - FC Blaasveld
SK Rita Berlaar - KFC Muizen


Speeldag 13 (10 november 2019) - 2e periode
KFC Duffel B - SC Mechelen A
KSK Rumst - VK Heindonk
SV Grasheide - VC Rijmenam
Heffen SK - BO Beerzel
FC Blaasveld - KSK Wavria B
KFC Muizen - KFC Katelijne B
RB Elzestraat A - SK Rita Berlaar
SK Peulis - K Reet SK
FC Suraye Utd - KFC Lint


Speeldag 14 (17 november 2019) - 2e periode
KSK Wavria B - KFC Muizen
BO Beerzel - FC Blaasveld
SC Mechelen A - Heffen SK
VC Rijmenam - KFC Duffel B
VK Heindonk - SV Grasheide
K Reet SK - KSK Rumst
KFC Lint - SK Peulis
KFC Katelijne B - RB Elzestraat A
SK Rita Berlaar - FC Suraye Utd


Speeldag 15 (24 november 2019) - 2e periode
KFC Duffel B - VK Heindonk
SV Grasheide - K Reet SK
Heffen SK - VC Rijmenam
KSK Rumst - KFC Lint
FC Blaasveld - SC Mechelen A
RB Elzestraat A - KSK Wavria B
KFC Muizen - BO Beerzel
SK Rita Berlaar - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - SK Peulis


Speeldag 16 (1 december 2019) - 2e periode
KSK Wavria B - SK Rita Berlaar
BO Beerzel - RB Elzestraat A
SC Mechelen A - KFC Muizen
VC Rijmenam - FC Blaasveld
VK Heindonk - Heffen SK
K Reet SK - KFC Duffel B
KFC Lint - SV Grasheide
SK Peulis - KSK Rumst
FC Suraye Utd - KFC Katelijne B


Speeldag 17 (8 december 2019) - 2e periode
KFC Duffel B - KFC Lint
KFC Katelijne B - KSK Wavria B
FC Blaasveld - VK Heindonk
KFC Muizen - VC Rijmenam
RB Elzestraat A - SC Mechelen A
SV Grasheide - SK Peulis
KSK Rumst - FC Suraye Utd
Heffen SK - K Reet SK
SK Rita Berlaar - BO Beerzel


Speeldag 18 (15 december 2019) - 2e periode
KFC Duffel B - SK Peulis
KSK Wavria B - FC Suraye Utd
KFC Katelijne B - BO Beerzel
SV Grasheide - KSK Rumst
VC Rijmenam (1e per.) - RB Elzestraat A
KFC Muizen - VK Heindonk
FC Blaasveld - K Reet SK
Heffen SK - KFC Lint
SK Rita Berlaar - SC Mechelen A


Speeldag 19 (5 januari 2020) - 2e periode
BO Beerzel - KSK Wavria B
KSK Rumst - KFC Duffel B
SK Peulis - Heffen SK
KFC Lint - FC Blaasveld
K Reet SK - KFC Muizen
VK Heindonk - RB Elzestraat A
VC Rijmenam - SK Rita Berlaar
SC Mechelen A - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - SV Grasheide


Speeldag 20 (12 januari 2020) - 2e periode
KFC Duffel B - SV Grasheide
KSK Wavria B - SC Mechelen A
Heffen SK - KSK Rumst
KFC Katelijne B - VC Rijmenam
RB Elzestraat A - K Reet SK
KFC Muizen - KFC Lint
FC Blaasveld - SK Peulis
BO Beerzel - FC Suraye Utd
SK Rita Berlaar - VK Heindonk


Speeldag 21 (19 januari 2020) - 2e periode
VC Rijmenam - KSK Wavria B
SC Mechelen A - BO Beerzel
SV Grasheide - Heffen SK
KSK Rumst - FC Blaasveld
SK Peulis - KFC Muizen
KFC Lint - RB Elzestraat A
K Reet SK - SK Rita Berlaar
VK Heindonk - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - KFC Duffel B


Speeldag 22 (26 januari 2020) - 2e periode
KSK Wavria B - VK Heindonk
FC Blaasveld - SV Grasheide
Heffen SK - KFC Duffel B
KFC Muizen - KSK Rumst
BO Beerzel - VC Rijmenam
KFC Katelijne B - K Reet SK
RB Elzestraat A - SK Peulis
SC Mechelen A - FC Suraye Utd
SK Rita Berlaar - KFC Lint


Speeldag 23 (2 februari 2020) - 2e periode
KFC Duffel B - FC Blaasveld
VK Heindonk - BO Beerzel
VC Rijmenam - SC Mechelen A
K Reet SK - KSK Wavria B
FC Suraye Utd - Heffen SK
SV Grasheide - KFC Muizen
KSK Rumst - RB Elzestraat A
SK Peulis - SK Rita Berlaar
KFC Lint - KFC Katelijne B


Speeldag 24 (9 februari 2020) - 3e periode
KSK Wavria B - KFC Lint
VC Rijmenam - FC Suraye Utd
KFC Katelijne B - SK Peulis
BO Beerzel - K Reet SK
SC Mechelen A - VK Heindonk
FC Blaasveld - Heffen SK
KFC Muizen - KFC Duffel B
RB Elzestraat A - SV Grasheide
SK Rita Berlaar - KSK Rumst


Speeldag 25 (16 februari 2020) - 3e periode
KFC Duffel B - RB Elzestraat A
KSK Rumst - KFC Katelijne B
SV Grasheide - SK Rita Berlaar
Heffen SK - KFC Muizen
FC Suraye Utd - FC Blaasveld
VK Heindonk - VC Rijmenam
K Reet SK - SC Mechelen A
KFC Lint - BO Beerzel
SK Peulis - KSK Wavria B


Speeldag 26 (23 februari 2020) - 3e periode
KSK Wavria B - KSK Rumst
RB Elzestraat A - Heffen SK
KFC Katelijne B - SV Grasheide
SK Rita Berlaar - KFC Duffel B
VK Heindonk - FC Suraye Utd
KFC Muizen - FC Blaasveld
VC Rijmenam - K Reet SK
SC Mechelen A - KFC Lint
BO Beerzel - SK Peulis


Speeldag 27 (1 maart 2020) - 3e periode
KFC Duffel B - KFC Katelijne B
KSK Rumst - BO Beerzel
SK Peulis - SC Mechelen A
KFC Lint - VC Rijmenam
K Reet SK - VK Heindonk
FC Suraye Utd - KFC Muizen
FC Blaasveld - RB Elzestraat A
Heffen SK - SK Rita Berlaar
SV Grasheide - KSK Wavria B


Speeldag 28 (8 maart 2020) - 3e periode
KSK Wavria B - KFC Duffel B
VK Heindonk - KFC Lint
RB Elzestraat A - KFC Muizen
K Reet SK - FC Suraye Utd
SK Rita Berlaar - FC Blaasveld
KFC Katelijne B - Heffen SK
SC Mechelen A - KSK Rumst
VC Rijmenam - SK Peulis
BO Beerzel - SV Grasheide


Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
KFC Duffel B - BO Beerzel
FC Blaasveld - KFC Katelijne B
KFC Muizen - SK Rita Berlaar
FC Suraye Utd - RB Elzestraat A
SK Peulis - VK Heindonk
KSK Rumst - VC Rijmenam
SV Grasheide - SC Mechelen A
Heffen SK - KSK Wavria B
KFC Lint - K Reet SK


Speeldag 30 (22 maart 2020) - 3e periode
KSK Wavria B - FC Blaasveld
VC Rijmenam - SV Grasheide
SC Mechelen A - KFC Duffel B
BO Beerzel - Heffen SK
SK Rita Berlaar - RB Elzestraat A
K Reet SK - SK Peulis
KFC Lint - FC Suraye Utd
VK Heindonk - KSK Rumst
KFC Katelijne B - KFC Muizen


Speeldag 31 (29 maart 2020) - 3e periode
KFC Duffel B - VC Rijmenam
RB Elzestraat A - KFC Katelijne B
FC Suraye Utd - SK Rita Berlaar
SK Peulis - KFC Lint
SV Grasheide - VK Heindonk
Heffen SK - SC Mechelen A
FC Blaasveld - BO Beerzel
KFC Muizen - KSK Wavria B
KSK Rumst - K Reet SK


Speeldag 32 (5 april 2020) - 3e periode
KSK Wavria B - RB Elzestraat A
KFC Katelijne B - SK Rita Berlaar
BO Beerzel - KFC Muizen
SC Mechelen A - FC Blaasveld
VK Heindonk - KFC Duffel B
K Reet SK - SV Grasheide
KFC Lint - KSK Rumst
SK Peulis - FC Suraye Utd
VC Rijmenam - Heffen SK


Speeldag 33 (19 april 2020) - 3e periode
KFC Katelijne B - FC Suraye Utd
KSK Rumst - SK Peulis
SV Grasheide - KFC Lint
KFC Duffel B - K Reet SK
Heffen SK - VK Heindonk
FC Blaasveld - VC Rijmenam
SK Rita Berlaar - KSK Wavria B
RB Elzestraat A - BO Beerzel
KFC Muizen - SC Mechelen A


Speeldag 34 (26 april 2020) - 3e periode
BO Beerzel - SK Rita Berlaar
SC Mechelen A - RB Elzestraat A
VC Rijmenam - KFC Muizen
VK Heindonk - FC Blaasveld
KSK Wavria B - KFC Katelijne B
KFC Lint - KFC Duffel B
SK Peulis - SV Grasheide
FC Suraye Utd - KSK Rumst
K Reet SK - Heffen SK


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale C.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1BO Beerzel 0 0 
2FC Blaasveld 0 0 
3FC Suraye Utd 0 0 
4Heffen SK 0 0 
5K Reet SK 0 0 
6KFC Duffel B 0 0 
7KFC Katelijne B 0 0 
8KFC Lint 0 0 
9KFC Muizen 0 0 
10KSK Rumst 0 0 
11KSK Wavria B 0 0 
12RB Elzestraat A 0 0 
13SC Mechelen A 0 0 
14SK Peulis 0 0 
15SK Rita Berlaar 0 0 
16SV Grasheide 0 0 
17VC Rijmenam 0 0 
18VK Heindonk 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Blaasveld 000
3FC Suraye Utd 000
4Heffen SK 000
5K Reet SK 000
6KFC Duffel B 000
7KFC Katelijne B 000
8KFC Lint 000
9KFC Muizen 000
10KSK Rumst 000
11KSK Wavria B 000
12RB Elzestraat A 000
13SC Mechelen A 000
14SK Peulis 000
15SK Rita Berlaar 000
16SV Grasheide 000
17VC Rijmenam 000
18VK Heindonk 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Suraye Utd 0 0 0 0 0 0 0
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
5 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
10 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
12 RB Elzestraat A 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0
14 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
16 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
17 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
18 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Suraye Utd 0 0 0 0 0 0 0
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
5 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
10 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
12 RB Elzestraat A 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0
14 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
16 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
17 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
18 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 BO Beerzel - KFC Katelijne B Speeldag 
28/08/2019 2 KSK Wavria B - BO Beerzel Speeldag 
01/09/2019 3 FC Suraye Utd - BO Beerzel Speeldag 
08/09/2019 4 BO Beerzel - SC Mechelen A Speeldag 
15/09/2019 5 VC Rijmenam - BO Beerzel Speeldag 
22/09/2019 6 BO Beerzel - VK Heindonk Speeldag 
29/09/2019 7 K Reet SK - BO Beerzel Speeldag 
06/10/2019 8 BO Beerzel - KFC Lint Speeldag 
13/10/2019 9 SK Peulis - BO Beerzel Speeldag 
20/10/2019 10 BO Beerzel - KSK Rumst Speeldag 
27/10/2019 11 SV Grasheide - BO Beerzel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 BO Beerzel - KFC Duffel B Speeldag 
10/11/2019 13 Heffen SK - BO Beerzel Speeldag 
17/11/2019 14 BO Beerzel - FC Blaasveld Speeldag 
24/11/2019 15 KFC Muizen - BO Beerzel Speeldag 
01/12/2019 16 BO Beerzel - RB Elzestraat A Speeldag 
08/12/2019 17 SK Rita Berlaar - BO Beerzel Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Katelijne B - BO Beerzel Speeldag 
05/01/2020 19 BO Beerzel - KSK Wavria B Speeldag 
12/01/2020 20 BO Beerzel - FC Suraye Utd Speeldag 
19/01/2020 21 SC Mechelen A - BO Beerzel Speeldag 
26/01/2020 22 BO Beerzel - VC Rijmenam Speeldag 
02/02/2020 23 VK Heindonk - BO Beerzel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 BO Beerzel - K Reet SK Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Lint - BO Beerzel Speeldag 
23/02/2020 26 BO Beerzel - SK Peulis Speeldag 
01/03/2020 27 KSK Rumst - BO Beerzel Speeldag 
08/03/2020 28 BO Beerzel - SV Grasheide Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Duffel B - BO Beerzel Speeldag 
22/03/2020 30 BO Beerzel - Heffen SK Speeldag 
29/03/2020 31 FC Blaasveld - BO Beerzel Speeldag 
05/04/2020 32 BO Beerzel - KFC Muizen Speeldag 
19/04/2020 33 RB Elzestraat A - BO Beerzel Speeldag 
26/04/2020 34 BO Beerzel - SK Rita Berlaar Speeldag 

FC Blaasveld

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 K Reet SK - FC Blaasveld Speeldag 
28/08/2019 2 FC Blaasveld - KFC Lint Speeldag 
01/09/2019 3 SK Peulis - FC Blaasveld Speeldag 
08/09/2019 4 FC Blaasveld - KSK Rumst Speeldag 
15/09/2019 5 SV Grasheide - FC Blaasveld Speeldag 
22/09/2019 6 FC Blaasveld - KFC Duffel B Speeldag 
29/09/2019 7 Heffen SK - FC Blaasveld Speeldag 
06/10/2019 8 FC Blaasveld - FC Suraye Utd Speeldag 
13/10/2019 9 FC Blaasveld - KFC Muizen Speeldag 
20/10/2019 10 RB Elzestraat A - FC Blaasveld Speeldag 
27/10/2019 11 FC Blaasveld - SK Rita Berlaar Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Katelijne B - FC Blaasveld Speeldag 
10/11/2019 13 FC Blaasveld - KSK Wavria B Speeldag 
17/11/2019 14 BO Beerzel - FC Blaasveld Speeldag 
24/11/2019 15 FC Blaasveld - SC Mechelen A Speeldag 
01/12/2019 16 VC Rijmenam - FC Blaasveld Speeldag 
08/12/2019 17 FC Blaasveld - VK Heindonk Speeldag 
15/12/2019 18 FC Blaasveld - K Reet SK Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Lint - FC Blaasveld Speeldag 
12/01/2020 20 FC Blaasveld - SK Peulis Speeldag 
19/01/2020 21 KSK Rumst - FC Blaasveld Speeldag 
26/01/2020 22 FC Blaasveld - SV Grasheide Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Duffel B - FC Blaasveld Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 FC Blaasveld - Heffen SK Speeldag 
16/02/2020 25 FC Suraye Utd - FC Blaasveld Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Muizen - FC Blaasveld Speeldag 
01/03/2020 27 FC Blaasveld - RB Elzestraat A Speeldag 
08/03/2020 28 SK Rita Berlaar - FC Blaasveld Speeldag 
15/03/2020 29 FC Blaasveld - KFC Katelijne B Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Wavria B - FC Blaasveld Speeldag 
29/03/2020 31 FC Blaasveld - BO Beerzel Speeldag 
05/04/2020 32 SC Mechelen A - FC Blaasveld Speeldag 
19/04/2020 33 FC Blaasveld - VC Rijmenam Speeldag 
26/04/2020 34 VK Heindonk - FC Blaasveld Speeldag 

FC Suraye Utd

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 FC Suraye Utd - KSK Wavria B Speeldag 
28/08/2019 2 SV Grasheide - FC Suraye Utd Speeldag 
01/09/2019 3 FC Suraye Utd - BO Beerzel Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Duffel B - FC Suraye Utd Speeldag 
15/09/2019 5 FC Suraye Utd - SC Mechelen A Speeldag 
22/09/2019 6 Heffen SK - FC Suraye Utd Speeldag 
29/09/2019 7 FC Suraye Utd - VC Rijmenam Speeldag 
06/10/2019 8 FC Blaasveld - FC Suraye Utd Speeldag 
13/10/2019 9 FC Suraye Utd - VK Heindonk Speeldag 
20/10/2019 10 KFC Muizen - FC Suraye Utd Speeldag 
27/10/2019 11 FC Suraye Utd - K Reet SK Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 RB Elzestraat A - FC Suraye Utd Speeldag 
10/11/2019 13 FC Suraye Utd - KFC Lint Speeldag 
17/11/2019 14 SK Rita Berlaar - FC Suraye Utd Speeldag 
24/11/2019 15 FC Suraye Utd - SK Peulis Speeldag 
01/12/2019 16 FC Suraye Utd - KFC Katelijne B Speeldag 
08/12/2019 17 KSK Rumst - FC Suraye Utd Speeldag 
15/12/2019 18 KSK Wavria B - FC Suraye Utd Speeldag 
05/01/2020 19 FC Suraye Utd - SV Grasheide Speeldag 
12/01/2020 20 BO Beerzel - FC Suraye Utd Speeldag 
19/01/2020 21 FC Suraye Utd - KFC Duffel B Speeldag 
26/01/2020 22 SC Mechelen A - FC Suraye Utd Speeldag 
02/02/2020 23 FC Suraye Utd - Heffen SK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 VC Rijmenam - FC Suraye Utd Speeldag 
16/02/2020 25 FC Suraye Utd - FC Blaasveld Speeldag 
23/02/2020 26 VK Heindonk - FC Suraye Utd Speeldag 
01/03/2020 27 FC Suraye Utd - KFC Muizen Speeldag 
08/03/2020 28 K Reet SK - FC Suraye Utd Speeldag 
15/03/2020 29 FC Suraye Utd - RB Elzestraat A Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Lint - FC Suraye Utd Speeldag 
29/03/2020 31 FC Suraye Utd - SK Rita Berlaar Speeldag 
05/04/2020 32 SK Peulis - FC Suraye Utd Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Katelijne B - FC Suraye Utd Speeldag 
26/04/2020 34 FC Suraye Utd - KSK Rumst Speeldag 

Heffen SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Lint - Heffen SK Speeldag 
28/08/2019 2 Heffen SK - SK Peulis Speeldag 
01/09/2019 3 KSK Rumst - Heffen SK Speeldag 
08/09/2019 4 Heffen SK - SV Grasheide Speeldag 
15/09/2019 5 KFC Duffel B - Heffen SK Speeldag 
22/09/2019 6 Heffen SK - FC Suraye Utd Speeldag 
29/09/2019 7 Heffen SK - FC Blaasveld Speeldag 
06/10/2019 8 KFC Muizen - Heffen SK Speeldag 
13/10/2019 9 Heffen SK - RB Elzestraat A Speeldag 
20/10/2019 10 SK Rita Berlaar - Heffen SK Speeldag 
27/10/2019 11 Heffen SK - KFC Katelijne B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Wavria B - Heffen SK Speeldag 
10/11/2019 13 Heffen SK - BO Beerzel Speeldag 
17/11/2019 14 SC Mechelen A - Heffen SK Speeldag 
24/11/2019 15 Heffen SK - VC Rijmenam Speeldag 
01/12/2019 16 VK Heindonk - Heffen SK Speeldag 
08/12/2019 17 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
15/12/2019 18 Heffen SK - KFC Lint Speeldag 
05/01/2020 19 SK Peulis - Heffen SK Speeldag 
12/01/2020 20 Heffen SK - KSK Rumst Speeldag 
19/01/2020 21 SV Grasheide - Heffen SK Speeldag 
26/01/2020 22 Heffen SK - KFC Duffel B Speeldag 
02/02/2020 23 FC Suraye Utd - Heffen SK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 FC Blaasveld - Heffen SK Speeldag 
16/02/2020 25 Heffen SK - KFC Muizen Speeldag 
23/02/2020 26 RB Elzestraat A - Heffen SK Speeldag 
01/03/2020 27 Heffen SK - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/03/2020 28 KFC Katelijne B - Heffen SK Speeldag 
15/03/2020 29 Heffen SK - KSK Wavria B Speeldag 
22/03/2020 30 BO Beerzel - Heffen SK Speeldag 
29/03/2020 31 Heffen SK - SC Mechelen A Speeldag 
05/04/2020 32 VC Rijmenam - Heffen SK Speeldag 
19/04/2020 33 Heffen SK - VK Heindonk Speeldag 
26/04/2020 34 K Reet SK - Heffen SK Speeldag 

K Reet SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 K Reet SK - FC Blaasveld Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Muizen - K Reet SK Speeldag 
01/09/2019 3 K Reet SK - RB Elzestraat A Speeldag 
08/09/2019 4 SK Rita Berlaar - K Reet SK Speeldag 
15/09/2019 5 K Reet SK - KFC Katelijne B Speeldag 
22/09/2019 6 KSK Wavria B - K Reet SK Speeldag 
29/09/2019 7 K Reet SK - BO Beerzel Speeldag 
06/10/2019 8 SC Mechelen A - K Reet SK Speeldag 
13/10/2019 9 K Reet SK - VC Rijmenam Speeldag 
20/10/2019 10 VK Heindonk - K Reet SK Speeldag 
27/10/2019 11 FC Suraye Utd - K Reet SK Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 K Reet SK - KFC Lint Speeldag 
10/11/2019 13 SK Peulis - K Reet SK Speeldag 
17/11/2019 14 K Reet SK - KSK Rumst Speeldag 
24/11/2019 15 SV Grasheide - K Reet SK Speeldag 
01/12/2019 16 K Reet SK - KFC Duffel B Speeldag 
08/12/2019 17 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
15/12/2019 18 FC Blaasveld - K Reet SK Speeldag 
05/01/2020 19 K Reet SK - KFC Muizen Speeldag 
12/01/2020 20 RB Elzestraat A - K Reet SK Speeldag 
19/01/2020 21 K Reet SK - SK Rita Berlaar Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Katelijne B - K Reet SK Speeldag 
02/02/2020 23 K Reet SK - KSK Wavria B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 BO Beerzel - K Reet SK Speeldag 
16/02/2020 25 K Reet SK - SC Mechelen A Speeldag 
23/02/2020 26 VC Rijmenam - K Reet SK Speeldag 
01/03/2020 27 K Reet SK - VK Heindonk Speeldag 
08/03/2020 28 K Reet SK - FC Suraye Utd Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Lint - K Reet SK Speeldag 
22/03/2020 30 K Reet SK - SK Peulis Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Rumst - K Reet SK Speeldag 
05/04/2020 32 K Reet SK - SV Grasheide Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Duffel B - K Reet SK Speeldag 
26/04/2020 34 K Reet SK - Heffen SK Speeldag 

KFC Duffel B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SK Peulis - KFC Duffel B Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Duffel B - KSK Rumst Speeldag 
01/09/2019 3 SV Grasheide - KFC Duffel B Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Duffel B - FC Suraye Utd Speeldag 
15/09/2019 5 KFC Duffel B - Heffen SK Speeldag 
22/09/2019 6 FC Blaasveld - KFC Duffel B Speeldag 
29/09/2019 7 KFC Duffel B - KFC Muizen Speeldag 
06/10/2019 8 RB Elzestraat A - KFC Duffel B Speeldag 
13/10/2019 9 KFC Duffel B - SK Rita Berlaar Speeldag 
20/10/2019 10 KFC Katelijne B - KFC Duffel B Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Duffel B - KSK Wavria B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 BO Beerzel - KFC Duffel B Speeldag 
10/11/2019 13 KFC Duffel B - SC Mechelen A Speeldag 
17/11/2019 14 VC Rijmenam - KFC Duffel B Speeldag 
24/11/2019 15 KFC Duffel B - VK Heindonk Speeldag 
01/12/2019 16 K Reet SK - KFC Duffel B Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Duffel B - KFC Lint Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Duffel B - SK Peulis Speeldag 
05/01/2020 19 KSK Rumst - KFC Duffel B Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Duffel B - SV Grasheide Speeldag 
19/01/2020 21 FC Suraye Utd - KFC Duffel B Speeldag 
26/01/2020 22 Heffen SK - KFC Duffel B Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Duffel B - FC Blaasveld Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Muizen - KFC Duffel B Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Duffel B - RB Elzestraat A Speeldag 
23/02/2020 26 SK Rita Berlaar - KFC Duffel B Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Duffel B - KFC Katelijne B Speeldag 
08/03/2020 28 KSK Wavria B - KFC Duffel B Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Duffel B - BO Beerzel Speeldag 
22/03/2020 30 SC Mechelen A - KFC Duffel B Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Duffel B - VC Rijmenam Speeldag 
05/04/2020 32 VK Heindonk - KFC Duffel B Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Duffel B - K Reet SK Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Lint - KFC Duffel B Speeldag 

KFC Katelijne B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 BO Beerzel - KFC Katelijne B Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Katelijne B - SC Mechelen A Speeldag 
01/09/2019 3 VC Rijmenam - KFC Katelijne B Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Katelijne B - VK Heindonk Speeldag 
15/09/2019 5 K Reet SK - KFC Katelijne B Speeldag 
22/09/2019 6 KFC Katelijne B - KFC Lint Speeldag 
29/09/2019 7 SK Peulis - KFC Katelijne B Speeldag 
06/10/2019 8 KFC Katelijne B - KSK Rumst Speeldag 
13/10/2019 9 SV Grasheide - KFC Katelijne B Speeldag 
20/10/2019 10 KFC Katelijne B - KFC Duffel B Speeldag 
27/10/2019 11 Heffen SK - KFC Katelijne B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Katelijne B - FC Blaasveld Speeldag 
10/11/2019 13 KFC Muizen - KFC Katelijne B Speeldag 
17/11/2019 14 KFC Katelijne B - RB Elzestraat A Speeldag 
24/11/2019 15 SK Rita Berlaar - KFC Katelijne B Speeldag 
01/12/2019 16 FC Suraye Utd - KFC Katelijne B Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Katelijne B - KSK Wavria B Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Katelijne B - BO Beerzel Speeldag 
05/01/2020 19 SC Mechelen A - KFC Katelijne B Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Katelijne B - VC Rijmenam Speeldag 
19/01/2020 21 VK Heindonk - KFC Katelijne B Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Katelijne B - K Reet SK Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Lint - KFC Katelijne B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Katelijne B - SK Peulis Speeldag 
16/02/2020 25 KSK Rumst - KFC Katelijne B Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Katelijne B - SV Grasheide Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Duffel B - KFC Katelijne B Speeldag 
08/03/2020 28 KFC Katelijne B - Heffen SK Speeldag 
15/03/2020 29 FC Blaasveld - KFC Katelijne B Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Katelijne B - KFC Muizen Speeldag 
29/03/2020 31 RB Elzestraat A - KFC Katelijne B Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Katelijne B - SK Rita Berlaar Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Katelijne B - FC Suraye Utd Speeldag 
26/04/2020 34 KSK Wavria B - KFC Katelijne B Speeldag 

KFC Lint

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Lint - Heffen SK Speeldag 
28/08/2019 2 FC Blaasveld - KFC Lint Speeldag 
01/09/2019 3 KFC Lint - KFC Muizen Speeldag 
08/09/2019 4 RB Elzestraat A - KFC Lint Speeldag 
15/09/2019 5 KFC Lint - SK Rita Berlaar Speeldag 
22/09/2019 6 KFC Katelijne B - KFC Lint Speeldag 
29/09/2019 7 KFC Lint - KSK Wavria B Speeldag 
06/10/2019 8 BO Beerzel - KFC Lint Speeldag 
13/10/2019 9 KFC Lint - SC Mechelen A Speeldag 
20/10/2019 10 VC Rijmenam - KFC Lint Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Lint - VK Heindonk Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 K Reet SK - KFC Lint Speeldag 
10/11/2019 13 FC Suraye Utd - KFC Lint Speeldag 
17/11/2019 14 KFC Lint - SK Peulis Speeldag 
24/11/2019 15 KSK Rumst - KFC Lint Speeldag 
01/12/2019 16 KFC Lint - SV Grasheide Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Duffel B - KFC Lint Speeldag 
15/12/2019 18 Heffen SK - KFC Lint Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Lint - FC Blaasveld Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Muizen - KFC Lint Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Lint - RB Elzestraat A Speeldag 
26/01/2020 22 SK Rita Berlaar - KFC Lint Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Lint - KFC Katelijne B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Wavria B - KFC Lint Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Lint - BO Beerzel Speeldag 
23/02/2020 26 SC Mechelen A - KFC Lint Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Lint - VC Rijmenam Speeldag 
08/03/2020 28 VK Heindonk - KFC Lint Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Lint - K Reet SK Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Lint - FC Suraye Utd Speeldag 
29/03/2020 31 SK Peulis - KFC Lint Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Lint - KSK Rumst Speeldag 
19/04/2020 33 SV Grasheide - KFC Lint Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Lint - KFC Duffel B Speeldag 

KFC Muizen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VK Heindonk - KFC Muizen Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Muizen - K Reet SK Speeldag 
01/09/2019 3 KFC Lint - KFC Muizen Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Muizen - SK Peulis Speeldag 
15/09/2019 5 KSK Rumst - KFC Muizen Speeldag 
22/09/2019 6 KFC Muizen - SV Grasheide Speeldag 
29/09/2019 7 KFC Duffel B - KFC Muizen Speeldag 
06/10/2019 8 KFC Muizen - Heffen SK Speeldag 
13/10/2019 9 FC Blaasveld - KFC Muizen Speeldag 
20/10/2019 10 KFC Muizen - FC Suraye Utd Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Muizen - RB Elzestraat A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 SK Rita Berlaar - KFC Muizen Speeldag 
10/11/2019 13 KFC Muizen - KFC Katelijne B Speeldag 
17/11/2019 14 KSK Wavria B - KFC Muizen Speeldag 
24/11/2019 15 KFC Muizen - BO Beerzel Speeldag 
01/12/2019 16 SC Mechelen A - KFC Muizen Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Muizen - VC Rijmenam Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Muizen - VK Heindonk Speeldag 
05/01/2020 19 K Reet SK - KFC Muizen Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Muizen - KFC Lint Speeldag 
19/01/2020 21 SK Peulis - KFC Muizen Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Muizen - KSK Rumst Speeldag 
02/02/2020 23 SV Grasheide - KFC Muizen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Muizen - KFC Duffel B Speeldag 
16/02/2020 25 Heffen SK - KFC Muizen Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Muizen - FC Blaasveld Speeldag 
01/03/2020 27 FC Suraye Utd - KFC Muizen Speeldag 
08/03/2020 28 RB Elzestraat A - KFC Muizen Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Muizen - SK Rita Berlaar Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Katelijne B - KFC Muizen Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Muizen - KSK Wavria B Speeldag 
05/04/2020 32 BO Beerzel - KFC Muizen Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Muizen - SC Mechelen A Speeldag 
26/04/2020 34 VC Rijmenam - KFC Muizen Speeldag 

KSK Rumst

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Rumst - SV Grasheide Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Duffel B - KSK Rumst Speeldag 
01/09/2019 3 KSK Rumst - Heffen SK Speeldag 
08/09/2019 4 FC Blaasveld - KSK Rumst Speeldag 
15/09/2019 5 KSK Rumst - KFC Muizen Speeldag 
22/09/2019 6 RB Elzestraat A - KSK Rumst Speeldag 
29/09/2019 7 KSK Rumst - SK Rita Berlaar Speeldag 
06/10/2019 8 KFC Katelijne B - KSK Rumst Speeldag 
13/10/2019 9 KSK Rumst - KSK Wavria B Speeldag 
20/10/2019 10 BO Beerzel - KSK Rumst Speeldag 
27/10/2019 11 KSK Rumst - SC Mechelen A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VC Rijmenam - KSK Rumst Speeldag 
10/11/2019 13 KSK Rumst - VK Heindonk Speeldag 
17/11/2019 14 K Reet SK - KSK Rumst Speeldag 
24/11/2019 15 KSK Rumst - KFC Lint Speeldag 
01/12/2019 16 SK Peulis - KSK Rumst Speeldag 
08/12/2019 17 KSK Rumst - FC Suraye Utd Speeldag 
15/12/2019 18 SV Grasheide - KSK Rumst Speeldag 
05/01/2020 19 KSK Rumst - KFC Duffel B Speeldag 
12/01/2020 20 Heffen SK - KSK Rumst Speeldag 
19/01/2020 21 KSK Rumst - FC Blaasveld Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Muizen - KSK Rumst Speeldag 
02/02/2020 23 KSK Rumst - RB Elzestraat A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 SK Rita Berlaar - KSK Rumst Speeldag 
16/02/2020 25 KSK Rumst - KFC Katelijne B Speeldag 
23/02/2020 26 KSK Wavria B - KSK Rumst Speeldag 
01/03/2020 27 KSK Rumst - BO Beerzel Speeldag 
08/03/2020 28 SC Mechelen A - KSK Rumst Speeldag 
15/03/2020 29 KSK Rumst - VC Rijmenam Speeldag 
22/03/2020 30 VK Heindonk - KSK Rumst Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Rumst - K Reet SK Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Lint - KSK Rumst Speeldag 
19/04/2020 33 KSK Rumst - SK Peulis Speeldag 
26/04/2020 34 FC Suraye Utd - KSK Rumst Speeldag 

KSK Wavria B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 FC Suraye Utd - KSK Wavria B Speeldag 
28/08/2019 2 KSK Wavria B - BO Beerzel Speeldag 
01/09/2019 3 SC Mechelen A - KSK Wavria B Speeldag 
08/09/2019 4 KSK Wavria B - VC Rijmenam Speeldag 
15/09/2019 5 VK Heindonk - KSK Wavria B Speeldag 
22/09/2019 6 KSK Wavria B - K Reet SK Speeldag 
29/09/2019 7 KFC Lint - KSK Wavria B Speeldag 
06/10/2019 8 KSK Wavria B - SK Peulis Speeldag 
13/10/2019 9 KSK Rumst - KSK Wavria B Speeldag 
20/10/2019 10 KSK Wavria B - SV Grasheide Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Duffel B - KSK Wavria B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Wavria B - Heffen SK Speeldag 
10/11/2019 13 FC Blaasveld - KSK Wavria B Speeldag 
17/11/2019 14 KSK Wavria B - KFC Muizen Speeldag 
24/11/2019 15 RB Elzestraat A - KSK Wavria B Speeldag 
01/12/2019 16 KSK Wavria B - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Katelijne B - KSK Wavria B Speeldag 
15/12/2019 18 KSK Wavria B - FC Suraye Utd Speeldag 
05/01/2020 19 BO Beerzel - KSK Wavria B Speeldag 
12/01/2020 20 KSK Wavria B - SC Mechelen A Speeldag 
19/01/2020 21 VC Rijmenam - KSK Wavria B Speeldag 
26/01/2020 22 KSK Wavria B - VK Heindonk Speeldag 
02/02/2020 23 K Reet SK - KSK Wavria B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Wavria B - KFC Lint Speeldag 
16/02/2020 25 SK Peulis - KSK Wavria B Speeldag 
23/02/2020 26 KSK Wavria B - KSK Rumst Speeldag 
01/03/2020 27 SV Grasheide - KSK Wavria B Speeldag 
08/03/2020 28 KSK Wavria B - KFC Duffel B Speeldag 
15/03/2020 29 Heffen SK - KSK Wavria B Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Wavria B - FC Blaasveld Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Muizen - KSK Wavria B Speeldag 
05/04/2020 32 KSK Wavria B - RB Elzestraat A Speeldag 
19/04/2020 33 SK Rita Berlaar - KSK Wavria B Speeldag 
26/04/2020 34 KSK Wavria B - KFC Katelijne B Speeldag 

RB Elzestraat A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RB Elzestraat A (2e per.) - VC Rijmenam Speeldag 
28/08/2019 2 RB Elzestraat A - VK Heindonk Speeldag 
01/09/2019 3 K Reet SK - RB Elzestraat A Speeldag 
08/09/2019 4 RB Elzestraat A - KFC Lint Speeldag 
15/09/2019 5 SK Peulis - RB Elzestraat A Speeldag 
22/09/2019 6 RB Elzestraat A - KSK Rumst Speeldag 
29/09/2019 7 SV Grasheide - RB Elzestraat A Speeldag 
06/10/2019 8 RB Elzestraat A - KFC Duffel B Speeldag 
13/10/2019 9 Heffen SK - RB Elzestraat A Speeldag 
20/10/2019 10 RB Elzestraat A - FC Blaasveld Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Muizen - RB Elzestraat A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 RB Elzestraat A - FC Suraye Utd Speeldag 
10/11/2019 13 RB Elzestraat A - SK Rita Berlaar Speeldag 
17/11/2019 14 KFC Katelijne B - RB Elzestraat A Speeldag 
24/11/2019 15 RB Elzestraat A - KSK Wavria B Speeldag 
01/12/2019 16 BO Beerzel - RB Elzestraat A Speeldag 
08/12/2019 17 RB Elzestraat A - SC Mechelen A Speeldag 
15/12/2019 18 VC Rijmenam (1e per.) - RB Elzestraat A Speeldag 
05/01/2020 19 VK Heindonk - RB Elzestraat A Speeldag 
12/01/2020 20 RB Elzestraat A - K Reet SK Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Lint - RB Elzestraat A Speeldag 
26/01/2020 22 RB Elzestraat A - SK Peulis Speeldag 
02/02/2020 23 KSK Rumst - RB Elzestraat A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 RB Elzestraat A - SV Grasheide Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Duffel B - RB Elzestraat A Speeldag 
23/02/2020 26 RB Elzestraat A - Heffen SK Speeldag 
01/03/2020 27 FC Blaasveld - RB Elzestraat A Speeldag 
08/03/2020 28 RB Elzestraat A - KFC Muizen Speeldag 
15/03/2020 29 FC Suraye Utd - RB Elzestraat A Speeldag 
22/03/2020 30 SK Rita Berlaar - RB Elzestraat A Speeldag 
29/03/2020 31 RB Elzestraat A - KFC Katelijne B Speeldag 
05/04/2020 32 KSK Wavria B - RB Elzestraat A Speeldag 
19/04/2020 33 RB Elzestraat A - BO Beerzel Speeldag 
26/04/2020 34 SC Mechelen A - RB Elzestraat A Speeldag 

SC Mechelen A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SC Mechelen A - SK Rita Berlaar Speeldag 
28/08/2019 2 KFC Katelijne B - SC Mechelen A Speeldag 
01/09/2019 3 SC Mechelen A - KSK Wavria B Speeldag 
08/09/2019 4 BO Beerzel - SC Mechelen A Speeldag 
15/09/2019 5 FC Suraye Utd - SC Mechelen A Speeldag 
22/09/2019 6 SC Mechelen A - VC Rijmenam Speeldag 
29/09/2019 7 VK Heindonk - SC Mechelen A Speeldag 
06/10/2019 8 SC Mechelen A - K Reet SK Speeldag 
13/10/2019 9 KFC Lint - SC Mechelen A Speeldag 
20/10/2019 10 SC Mechelen A - SK Peulis Speeldag 
27/10/2019 11 KSK Rumst - SC Mechelen A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 SC Mechelen A - SV Grasheide Speeldag 
10/11/2019 13 KFC Duffel B - SC Mechelen A Speeldag 
17/11/2019 14 SC Mechelen A - Heffen SK Speeldag 
24/11/2019 15 FC Blaasveld - SC Mechelen A Speeldag 
01/12/2019 16 SC Mechelen A - KFC Muizen Speeldag 
08/12/2019 17 RB Elzestraat A - SC Mechelen A Speeldag 
15/12/2019 18 SK Rita Berlaar - SC Mechelen A Speeldag 
05/01/2020 19 SC Mechelen A - KFC Katelijne B Speeldag 
12/01/2020 20 KSK Wavria B - SC Mechelen A Speeldag 
19/01/2020 21 SC Mechelen A - BO Beerzel Speeldag 
26/01/2020 22 SC Mechelen A - FC Suraye Utd Speeldag 
02/02/2020 23 VC Rijmenam - SC Mechelen A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 SC Mechelen A - VK Heindonk Speeldag 
16/02/2020 25 K Reet SK - SC Mechelen A Speeldag 
23/02/2020 26 SC Mechelen A - KFC Lint Speeldag 
01/03/2020 27 SK Peulis - SC Mechelen A Speeldag 
08/03/2020 28 SC Mechelen A - KSK Rumst Speeldag 
15/03/2020 29 SV Grasheide - SC Mechelen A Speeldag 
22/03/2020 30 SC Mechelen A - KFC Duffel B Speeldag 
29/03/2020 31 Heffen SK - SC Mechelen A Speeldag 
05/04/2020 32 SC Mechelen A - FC Blaasveld Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Muizen - SC Mechelen A Speeldag 
26/04/2020 34 SC Mechelen A - RB Elzestraat A Speeldag 

SK Peulis

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SK Peulis - KFC Duffel B Speeldag 
28/08/2019 2 Heffen SK - SK Peulis Speeldag 
01/09/2019 3 SK Peulis - FC Blaasveld Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Muizen - SK Peulis Speeldag 
15/09/2019 5 SK Peulis - RB Elzestraat A Speeldag 
22/09/2019 6 SK Rita Berlaar - SK Peulis Speeldag 
29/09/2019 7 SK Peulis - KFC Katelijne B Speeldag 
06/10/2019 8 KSK Wavria B - SK Peulis Speeldag 
13/10/2019 9 SK Peulis - BO Beerzel Speeldag 
20/10/2019 10 SC Mechelen A - SK Peulis Speeldag 
27/10/2019 11 SK Peulis - VC Rijmenam Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VK Heindonk - SK Peulis Speeldag 
10/11/2019 13 SK Peulis - K Reet SK Speeldag 
17/11/2019 14 KFC Lint - SK Peulis Speeldag 
24/11/2019 15 FC Suraye Utd - SK Peulis Speeldag 
01/12/2019 16 SK Peulis - KSK Rumst Speeldag 
08/12/2019 17 SV Grasheide - SK Peulis Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Duffel B - SK Peulis Speeldag 
05/01/2020 19 SK Peulis - Heffen SK Speeldag 
12/01/2020 20 FC Blaasveld - SK Peulis Speeldag 
19/01/2020 21 SK Peulis - KFC Muizen Speeldag 
26/01/2020 22 RB Elzestraat A - SK Peulis Speeldag 
02/02/2020 23 SK Peulis - SK Rita Berlaar Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Katelijne B - SK Peulis Speeldag 
16/02/2020 25 SK Peulis - KSK Wavria B Speeldag 
23/02/2020 26 BO Beerzel - SK Peulis Speeldag 
01/03/2020 27 SK Peulis - SC Mechelen A Speeldag 
08/03/2020 28 VC Rijmenam - SK Peulis Speeldag 
15/03/2020 29 SK Peulis - VK Heindonk Speeldag 
22/03/2020 30 K Reet SK - SK Peulis Speeldag 
29/03/2020 31 SK Peulis - KFC Lint Speeldag 
05/04/2020 32 SK Peulis - FC Suraye Utd Speeldag 
19/04/2020 33 KSK Rumst - SK Peulis Speeldag 
26/04/2020 34 SK Peulis - SV Grasheide Speeldag 

SK Rita Berlaar

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SC Mechelen A - SK Rita Berlaar Speeldag 
28/08/2019 2 SK Rita Berlaar - VC Rijmenam Speeldag 
01/09/2019 3 VK Heindonk - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/09/2019 4 SK Rita Berlaar - K Reet SK Speeldag 
15/09/2019 5 KFC Lint - SK Rita Berlaar Speeldag 
22/09/2019 6 SK Rita Berlaar - SK Peulis Speeldag 
29/09/2019 7 KSK Rumst - SK Rita Berlaar Speeldag 
06/10/2019 8 SK Rita Berlaar - SV Grasheide Speeldag 
13/10/2019 9 KFC Duffel B - SK Rita Berlaar Speeldag 
20/10/2019 10 SK Rita Berlaar - Heffen SK Speeldag 
27/10/2019 11 FC Blaasveld - SK Rita Berlaar Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 SK Rita Berlaar - KFC Muizen Speeldag 
10/11/2019 13 RB Elzestraat A - SK Rita Berlaar Speeldag 
17/11/2019 14 SK Rita Berlaar - FC Suraye Utd Speeldag 
24/11/2019 15 SK Rita Berlaar - KFC Katelijne B Speeldag 
01/12/2019 16 KSK Wavria B - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/12/2019 17 SK Rita Berlaar - BO Beerzel Speeldag 
15/12/2019 18 SK Rita Berlaar - SC Mechelen A Speeldag 
05/01/2020 19 VC Rijmenam - SK Rita Berlaar Speeldag 
12/01/2020 20 SK Rita Berlaar - VK Heindonk Speeldag 
19/01/2020 21 K Reet SK - SK Rita Berlaar Speeldag 
26/01/2020 22 SK Rita Berlaar - KFC Lint Speeldag 
02/02/2020 23 SK Peulis - SK Rita Berlaar Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 SK Rita Berlaar - KSK Rumst Speeldag 
16/02/2020 25 SV Grasheide - SK Rita Berlaar Speeldag 
23/02/2020 26 SK Rita Berlaar - KFC Duffel B Speeldag 
01/03/2020 27 Heffen SK - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/03/2020 28 SK Rita Berlaar - FC Blaasveld Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Muizen - SK Rita Berlaar Speeldag 
22/03/2020 30 SK Rita Berlaar - RB Elzestraat A Speeldag 
29/03/2020 31 FC Suraye Utd - SK Rita Berlaar Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Katelijne B - SK Rita Berlaar Speeldag 
19/04/2020 33 SK Rita Berlaar - KSK Wavria B Speeldag 
26/04/2020 34 BO Beerzel - SK Rita Berlaar Speeldag 

SV Grasheide

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Rumst - SV Grasheide Speeldag 
28/08/2019 2 SV Grasheide - FC Suraye Utd Speeldag 
01/09/2019 3 SV Grasheide - KFC Duffel B Speeldag 
08/09/2019 4 Heffen SK - SV Grasheide Speeldag 
15/09/2019 5 SV Grasheide - FC Blaasveld Speeldag 
22/09/2019 6 KFC Muizen - SV Grasheide Speeldag 
29/09/2019 7 SV Grasheide - RB Elzestraat A Speeldag 
06/10/2019 8 SK Rita Berlaar - SV Grasheide Speeldag 
13/10/2019 9 SV Grasheide - KFC Katelijne B Speeldag 
20/10/2019 10 KSK Wavria B - SV Grasheide Speeldag 
27/10/2019 11 SV Grasheide - BO Beerzel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 SC Mechelen A - SV Grasheide Speeldag 
10/11/2019 13 SV Grasheide - VC Rijmenam Speeldag 
17/11/2019 14 VK Heindonk - SV Grasheide Speeldag 
24/11/2019 15 SV Grasheide - K Reet SK Speeldag 
01/12/2019 16 KFC Lint - SV Grasheide Speeldag 
08/12/2019 17 SV Grasheide - SK Peulis Speeldag 
15/12/2019 18 SV Grasheide - KSK Rumst Speeldag 
05/01/2020 19 FC Suraye Utd - SV Grasheide Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Duffel B - SV Grasheide Speeldag 
19/01/2020 21 SV Grasheide - Heffen SK Speeldag 
26/01/2020 22 FC Blaasveld - SV Grasheide Speeldag 
02/02/2020 23 SV Grasheide - KFC Muizen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 RB Elzestraat A - SV Grasheide Speeldag 
16/02/2020 25 SV Grasheide - SK Rita Berlaar Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Katelijne B - SV Grasheide Speeldag 
01/03/2020 27 SV Grasheide - KSK Wavria B Speeldag 
08/03/2020 28 BO Beerzel - SV Grasheide Speeldag 
15/03/2020 29 SV Grasheide - SC Mechelen A Speeldag 
22/03/2020 30 VC Rijmenam - SV Grasheide Speeldag 
29/03/2020 31 SV Grasheide - VK Heindonk Speeldag 
05/04/2020 32 K Reet SK - SV Grasheide Speeldag 
19/04/2020 33 SV Grasheide - KFC Lint Speeldag 
26/04/2020 34 SK Peulis - SV Grasheide Speeldag 

VC Rijmenam

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RB Elzestraat A (2e per.) - VC Rijmenam Speeldag 
28/08/2019 2 SK Rita Berlaar - VC Rijmenam Speeldag 
01/09/2019 3 VC Rijmenam - KFC Katelijne B Speeldag 
08/09/2019 4 KSK Wavria B - VC Rijmenam Speeldag 
15/09/2019 5 VC Rijmenam - BO Beerzel Speeldag 
22/09/2019 6 SC Mechelen A - VC Rijmenam Speeldag 
29/09/2019 7 FC Suraye Utd - VC Rijmenam Speeldag 
06/10/2019 8 VC Rijmenam - VK Heindonk Speeldag 
13/10/2019 9 K Reet SK - VC Rijmenam Speeldag 
20/10/2019 10 VC Rijmenam - KFC Lint Speeldag 
27/10/2019 11 SK Peulis - VC Rijmenam Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VC Rijmenam - KSK Rumst Speeldag 
10/11/2019 13 SV Grasheide - VC Rijmenam Speeldag 
17/11/2019 14 VC Rijmenam - KFC Duffel B Speeldag 
24/11/2019 15 Heffen SK - VC Rijmenam Speeldag 
01/12/2019 16 VC Rijmenam - FC Blaasveld Speeldag 
08/12/2019 17 KFC Muizen - VC Rijmenam Speeldag 
15/12/2019 18 VC Rijmenam (1e per.) - RB Elzestraat A Speeldag 
05/01/2020 19 VC Rijmenam - SK Rita Berlaar Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Katelijne B - VC Rijmenam Speeldag 
19/01/2020 21 VC Rijmenam - KSK Wavria B Speeldag 
26/01/2020 22 BO Beerzel - VC Rijmenam Speeldag 
02/02/2020 23 VC Rijmenam - SC Mechelen A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 VC Rijmenam - FC Suraye Utd Speeldag 
16/02/2020 25 VK Heindonk - VC Rijmenam Speeldag 
23/02/2020 26 VC Rijmenam - K Reet SK Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Lint - VC Rijmenam Speeldag 
08/03/2020 28 VC Rijmenam - SK Peulis Speeldag 
15/03/2020 29 KSK Rumst - VC Rijmenam Speeldag 
22/03/2020 30 VC Rijmenam - SV Grasheide Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Duffel B - VC Rijmenam Speeldag 
05/04/2020 32 VC Rijmenam - Heffen SK Speeldag 
19/04/2020 33 FC Blaasveld - VC Rijmenam Speeldag 
26/04/2020 34 VC Rijmenam - KFC Muizen Speeldag 

VK Heindonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VK Heindonk - KFC Muizen Speeldag 
28/08/2019 2 RB Elzestraat A - VK Heindonk Speeldag 
01/09/2019 3 VK Heindonk - SK Rita Berlaar Speeldag 
08/09/2019 4 KFC Katelijne B - VK Heindonk Speeldag 
15/09/2019 5 VK Heindonk - KSK Wavria B Speeldag 
22/09/2019 6 BO Beerzel - VK Heindonk Speeldag 
29/09/2019 7 VK Heindonk - SC Mechelen A Speeldag 
06/10/2019 8 VC Rijmenam - VK Heindonk Speeldag 
13/10/2019 9 FC Suraye Utd - VK Heindonk Speeldag 
20/10/2019 10 VK Heindonk - K Reet SK Speeldag 
27/10/2019 11 KFC Lint - VK Heindonk Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VK Heindonk - SK Peulis Speeldag 
10/11/2019 13 KSK Rumst - VK Heindonk Speeldag 
17/11/2019 14 VK Heindonk - SV Grasheide Speeldag 
24/11/2019 15 KFC Duffel B - VK Heindonk Speeldag 
01/12/2019 16 VK Heindonk - Heffen SK Speeldag 
08/12/2019 17 FC Blaasveld - VK Heindonk Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Muizen - VK Heindonk Speeldag 
05/01/2020 19 VK Heindonk - RB Elzestraat A Speeldag 
12/01/2020 20 SK Rita Berlaar - VK Heindonk Speeldag 
19/01/2020 21 VK Heindonk - KFC Katelijne B Speeldag 
26/01/2020 22 KSK Wavria B - VK Heindonk Speeldag 
02/02/2020 23 VK Heindonk - BO Beerzel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 SC Mechelen A - VK Heindonk Speeldag 
16/02/2020 25 VK Heindonk - VC Rijmenam Speeldag 
23/02/2020 26 VK Heindonk - FC Suraye Utd Speeldag 
01/03/2020 27 K Reet SK - VK Heindonk Speeldag 
08/03/2020 28 VK Heindonk - KFC Lint Speeldag 
15/03/2020 29 SK Peulis - VK Heindonk Speeldag 
22/03/2020 30 VK Heindonk - KSK Rumst Speeldag 
29/03/2020 31 SV Grasheide - VK Heindonk Speeldag 
05/04/2020 32 VK Heindonk - KFC Duffel B Speeldag 
19/04/2020 33 Heffen SK - VK Heindonk Speeldag 
26/04/2020 34 VK Heindonk - FC Blaasveld Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE

Kampioenschap

* Al de overblijvende ploegen die niet aantreden in de kampioenschappen van het regionale amateurvoetbal Voetrbal Vlaanderen worden ingedeeld in reeksen van maximum 18 clubs.

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.

* Er wordt een eindronde georganiseerd om de stijgers naar derde provinciale aan te duiden buiten de kampioenen van elke reeks.

* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen.
- in reeksen met 17 of 18 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 13 of 14 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 13 speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 15 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 15 speeldagen.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).