3e Amateurs - ACFF A
Update: 21/08/2019 om 09:09u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 21/08/2019 om 09:09u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - A

De zestien clubs zijn:
Léopold FC, RFC Doornik, Gosselies Sports, RCS Brainois, Stade Brainois,
RSD Jette, Saint-Ghislain T-H, RW Walhain, Albert Quevy Mons, Wavre Sports FC,
RFCR Symphorinois, Pont-A-Celles Buzet, FC Ganshoren, CSPV Ostiches-Ath
Entite Manage en FC Kosova Schaerbeek.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2018-2019 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
Zat. 24/08 19u00 CSFV Ostiches-Ath - Kosova Schaerbeek
Zat. 24/08 19u00 RSD Jette - RW Walhain
Zat. 24/08 19u30 Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC
Zat. 24/08 19u30 Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy Mons
Zat. 24/08 20u00 RFC Doornik - FC Ganshoren
Zon. 25/08 15u00 CS Braine - Saint-Ghislain T-H
Zon. 25/08 15u00 Stade Brainois - CS Entite Manage
Zon. 25/08 15u00 Rapid Symphorinois - Gosselies Sports

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0  
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0  
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0  
4 CSFV Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
6 Gosselies Sports 0 0 0 0 0 0 0  
7 Kosova Schaerbeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Pont-A-Celles Buzet 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0  
11 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0  
12 RW Walhain 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0  
14 Saint-Ghislain T-H 0 0 0 0 0 0 0  
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0  
16 Wavre Sports FC 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC
Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy Mons
RFC Doornik - FC Ganshoren
CS Braine - Saint-Ghislain T-H
Stade Brainois - CS Entite Manage
CSFV Ostiches-Ath - Kosova Schaerbeek
Rapid Symphorinois - Gosselies Sports
RSD Jette - RW Walhain


Speeldag 2 (1 september 2019) - 1e periode
Albert Quevy Mons - CS Braine
Saint-Ghislain T-H - Stade Brainois
FC Ganshoren - Rapid Symphorinois
Leopold Ukkel FC - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - Wavre Sports FC
Gosselies Sports - CSFV Ostiches-Ath
CS Entite Manage - RFC Doornik
RW Walhain - Pont-A-Celles Buzet


Speeldag 3 (8 september 2019) - 1e periode
Wavre Sports FC - Gosselies Sports
Pont-A-Celles Buzet - Leopold Ukkel FC
Saint-Ghislain T-H - Albert Quevy Mons
CSFV Ostiches-Ath - FC Ganshoren
CS Braine - RW Walhain
RSD Jette - Kosova Schaerbeek
Stade Brainois - RFC Doornik
Rapid Symphorinois - CS Entite Manage


Speeldag 4 (15 september 2019) - 1e periode
Albert Quevy Mons - Stade Brainois
RFC Doornik - Rapid Symphorinois
CS Entite Manage - CSFV Ostiches-Ath
RW Walhain - Saint-Ghislain T-H
Leopold Ukkel FC - CS Braine
FC Ganshoren - Wavre Sports FC
Gosselies Sports - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - Pont-A-Celles Buzet


Speeldag 5 (22 september 2019) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet - Gosselies Sports
RSD Jette - FC Ganshoren
Wavre Sports FC - CS Entite Manage
Saint-Ghislain T-H - Leopold Ukkel FC
Albert Quevy Mons - RW Walhain
CS Braine - Kosova Schaerbeek
CSFV Ostiches-Ath - RFC Doornik
Stade Brainois - Rapid Symphorinois


Speeldag 6 (29 september 2019) - 1e periode
RFC Doornik - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - Pont-A-Celles Buzet
RW Walhain - Stade Brainois
CS Entite Manage - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - Saint-Ghislain T-H
Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons
Rapid Symphorinois - CSFV Ostiches-Ath
Gosselies Sports - CS Braine


Speeldag 7 (6 oktober 2019) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet - CS Entite Manage
Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - Kosova Schaerbeek
Saint-Ghislain T-H - Gosselies Sports
RW Walhain - Leopold Ukkel FC
RSD Jette - RFC Doornik
Stade Brainois - CSFV Ostiches-Ath
CS Braine - FC Ganshoren


Speeldag 8 (13 oktober 2019) - 1e periode
RFC Doornik - Pont-A-Celles Buzet
Kosova Schaerbeek - RW Walhain
Gosselies Sports - Albert Quevy Mons
CS Entite Manage - CS Braine
Leopold Ukkel FC - Stade Brainois
FC Ganshoren - Saint-Ghislain T-H
Rapid Symphorinois - RSD Jette
CSFV Ostiches-Ath - Wavre Sports FC


Speeldag 9 (20 oktober 2019) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet - Rapid Symphorinois
Saint-Ghislain T-H - CS Entite Manage
Albert Quevy Mons - FC Ganshoren
Stade Brainois - Wavre Sports FC
RW Walhain - Gosselies Sports
Leopold Ukkel FC - Kosova Schaerbeek
CS Braine - RFC Doornik
RSD Jette - CSFV Ostiches-Ath


Speeldag 10 (27 oktober 2019) - 1e periode
Kosova Schaerbeek - Stade Brainois
Wavre Sports FC - RSD Jette
FC Ganshoren - RW Walhain
CS Entite Manage - Albert Quevy Mons
CSFV Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet
RFC Doornik - Saint-Ghislain T-H
Rapid Symphorinois - CS Braine
Gosselies Sports - Leopold Ukkel FC


Speeldag 11 (3 november 2019) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet - Wavre Sports FC
Albert Quevy Mons - RFC Doornik
Saint-Ghislain T-H - Rapid Symphorinois
CS Braine - CSFV Ostiches-Ath
RW Walhain - CS Entite Manage
Stade Brainois - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - Gosselies Sports
Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren


Speeldag 12 (10 november 2019) - 2e periode
Wavre Sports FC - CS Braine
RFC Doornik - RW Walhain
Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons
CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC
CSFV Ostiches-Ath - Saint-Ghislain T-H
Gosselies Sports - Stade Brainois
FC Ganshoren - Kosova Schaerbeek
RSD Jette - Pont-A-Celles Buzet


Speeldag 13 (17 november 2019) - 2e periode
Saint-Ghislain T-H - Wavre Sports FC
Albert Quevy Mons - CSFV Ostiches-Ath
RW Walhain - Rapid Symphorinois
Stade Brainois - Pont-A-Celles Buzet
CS Braine - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - CS Entite Manage
Gosselies Sports - FC Ganshoren
Leopold Ukkel FC - RFC Doornik


Speeldag 14 (24 november 2019) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet - CS Braine
Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons
RFC Doornik - Kosova Schaerbeek
Stade Brainois - FC Ganshoren
CS Entite Manage - Gosselies Sports
Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC
CSFV Ostiches-Ath - RW Walhain
RSD Jette - Saint-Ghislain T-H


Speeldag 15 (1 december 2019) - 2e periode
Saint-Ghislain T-H - Pont-A-Celles Buzet
Albert Quevy Mons - RSD Jette
RW Walhain - Wavre Sports FC
CS Braine - Stade Brainois
Leopold Ukkel FC - CSFV Ostiches-Ath
FC Ganshoren - CS Entite Manage
Gosselies Sports - RFC Doornik
Kosova Schaerbeek - Rapid Symphorinois


Speeldag 16 (8 december 2019) - 2e periode
Albert Quevy Mons - Pont-A-Celles Buzet
Saint-Ghislain T-H - CS Braine
RW Walhain - RSD Jette
CS Entite Manage - Stade Brainois
Kosova Schaerbeek - CSFV Ostiches-Ath
Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC
Gosselies Sports - Rapid Symphorinois
FC Ganshoren - RFC Doornik


Speeldag 17 (15 december 2019) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet - RW Walhain
Wavre Sports FC - Kosova Schaerbeek
RFC Doornik - CS Entite Manage
Rapid Symphorinois - FC Ganshoren
Stade Brainois - Saint-Ghislain T-H
CS Braine - Albert Quevy Mons
CSFV Ostiches-Ath - Gosselies Sports
RSD Jette - Leopold Ukkel FC


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
RFC Doornik - Stade Brainois
Albert Quevy Mons - Saint-Ghislain T-H
RW Walhain - CS Braine
CS Entite Manage - Rapid Symphorinois
Gosselies Sports - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - CSFV Ostiches-Ath
Leopold Ukkel FC - Pont-A-Celles Buzet
Kosova Schaerbeek - RSD Jette


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet - Kosova Schaerbeek
Wavre Sports FC - FC Ganshoren
Saint-Ghislain T-H - RW Walhain
CS Braine - Leopold Ukkel FC
Rapid Symphorinois - RFC Doornik
Stade Brainois - Albert Quevy Mons
CSFV Ostiches-Ath - CS Entite Manage
RSD Jette - Gosselies Sports


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
Gosselies Sports - Pont-A-Celles Buzet
CS Entite Manage - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - RSD Jette
Rapid Symphorinois - Stade Brainois
RW Walhain - Albert Quevy Mons
Kosova Schaerbeek - CS Braine
RFC Doornik - CSFV Ostiches-Ath
Leopold Ukkel FC - Saint-Ghislain T-H


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
Wavre Sports FC - RFC Doornik
Pont-A-Celles Buzet - FC Ganshoren
Saint-Ghislain T-H - Kosova Schaerbeek
Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC
RSD Jette - CS Entite Manage
CS Braine - Gosselies Sports
Stade Brainois - RW Walhain
CSFV Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
RFC Doornik - RSD Jette
CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet
Leopold Ukkel FC - RW Walhain
CSFV Ostiches-Ath - Stade Brainois
Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - CS Braine
Gosselies Sports - Saint-Ghislain T-H
Kosova Schaerbeek - Albert Quevy Mons


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet - RFC Doornik
Wavre Sports FC - CSFV Ostiches-Ath
Saint-Ghislain T-H - FC Ganshoren
Albert Quevy Mons - Gosselies Sports
Stade Brainois - Leopold Ukkel FC
CS Braine - CS Entite Manage
RSD Jette - Rapid Symphorinois
RW Walhain - Kosova Schaerbeek


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
Wavre Sports FC - Stade Brainois
RFC Doornik - CS Braine
CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H
Rapid Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet
Gosselies Sports - RW Walhain
CSFV Ostiches-Ath - RSD Jette
Kosova Schaerbeek - Leopold Ukkel FC
FC Ganshoren - Albert Quevy Mons


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet - CSFV Ostiches-Ath
Saint-Ghislain T-H - RFC Doornik
Albert Quevy Mons - CS Entite Manage
CS Braine - Rapid Symphorinois
Leopold Ukkel FC - Gosselies Sports
Stade Brainois - Kosova Schaerbeek
RSD Jette - Wavre Sports FC
RW Walhain - FC Ganshoren


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
Wavre Sports FC - Pont-A-Celles Buzet
RFC Doornik - Albert Quevy Mons
Gosselies Sports - Kosova Schaerbeek
RSD Jette - Stade Brainois
FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC
CS Entite Manage - RW Walhain
CSFV Ostiches-Ath - CS Braine
Rapid Symphorinois - Saint-Ghislain T-H


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet - RSD Jette
Saint-Ghislain T-H - CSFV Ostiches-Ath
Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois
RW Walhain - RFC Doornik
CS Braine - Wavre Sports FC
Stade Brainois - Gosselies Sports
Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage
Kosova Schaerbeek - FC Ganshoren


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
Wavre Sports FC - Saint-Ghislain T-H
Pont-A-Celles Buzet - Stade Brainois
RFC Doornik - Leopold Ukkel FC
CS Entite Manage - Kosova Schaerbeek
Rapid Symphorinois - RW Walhain
FC Ganshoren - Gosselies Sports
RSD Jette - CS Braine
CSFV Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
FC Ganshoren - Stade Brainois
RW Walhain - CSFV Ostiches-Ath
Kosova Schaerbeek - RFC Doornik
CS Braine - Pont-A-Celles Buzet
Saint-Ghislain T-H - RSD Jette
Gosselies Sports - CS Entite Manage
Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
RSD Jette - Albert Quevy Mons
Rapid Symphorinois - Kosova Schaerbeek
Stade Brainois - CS Braine
Wavre Sports FC - RW Walhain
CS Entite Manage - FC Ganshoren
Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain T-H
RFC Doornik - Gosselies Sports
CSFV Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Albert Quevy Mons 0 0 
2CS Braine 0 0 
3CS Entite Manage 0 0 
4CSFV Ostiches-Ath 0 0 
5FC Ganshoren 0 0 
6Gosselies Sports 0 0 
7Kosova Schaerbeek 0 0 
8Leopold Ukkel FC 0 0 
9Pont-A-Celles Buzet 0 0 
10RFC Doornik 0 0 
11RSD Jette 0 0 
12RW Walhain 0 0 
13Rapid Symphorinois 0 0 
14Saint-Ghislain T-H 0 0 
15Stade Brainois 0 0 
16Wavre Sports FC 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4CSFV Ostiches-Ath 000
5FC Ganshoren 000
6Gosselies Sports 000
7Kosova Schaerbeek 000
8Leopold Ukkel FC 000
9Pont-A-Celles Buzet 000
10RFC Doornik 000
11RSD Jette 000
12RW Walhain 000
13Rapid Symphorinois 000
14Saint-Ghislain T-H 000
15Stade Brainois 000
16Wavre Sports FC 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
4 CSFV Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
6 Gosselies Sports 0 0 0 0 0 0 0
7 Kosova Schaerbeek 0 0 0 0 0 0 0
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 Pont-A-Celles Buzet 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0
11 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
12 RW Walhain 0 0 0 0 0 0 0
13 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0
14 Saint-Ghislain T-H 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0
16 Wavre Sports FC 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
4 CSFV Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
6 Gosselies Sports 0 0 0 0 0 0 0
7 Kosova Schaerbeek 0 0 0 0 0 0 0
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 Pont-A-Celles Buzet 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0
11 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
12 RW Walhain 0 0 0 0 0 0 0
13 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0
14 Saint-Ghislain T-H 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0
16 Wavre Sports FC 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Albert Quevy Mons

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy Mons Speeldag 
01/09/2019 2 Albert Quevy Mons - CS Braine Speeldag 
08/09/2019 3 Saint-Ghislain T-H - Albert Quevy Mons Speeldag 
15/09/2019 4 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 
22/09/2019 5 Albert Quevy Mons - RW Walhain Speeldag 
29/09/2019 6 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
06/10/2019 7 Albert Quevy Mons - Kosova Schaerbeek Speeldag 
13/10/2019 8 Gosselies Sports - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/10/2019 9 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
27/10/2019 10 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Albert Quevy Mons - RFC Doornik Speeldag 
10/11/2019 12 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons Speeldag 
17/11/2019 13 Albert Quevy Mons - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
24/11/2019 14 Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
01/12/2019 15 Albert Quevy Mons - RSD Jette Speeldag 
08/12/2019 16 Albert Quevy Mons - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
15/12/2019 17 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
12/01/2020 18 Albert Quevy Mons - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
19/01/2020 19 Stade Brainois - Albert Quevy Mons Speeldag 
02/02/2020 20 RW Walhain - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
16/02/2020 22 Kosova Schaerbeek - Albert Quevy Mons Speeldag 
23/02/2020 23 Albert Quevy Mons - Gosselies Sports Speeldag 
08/03/2020 24 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons Speeldag 
15/03/2020 25 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
29/03/2020 27 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois Speeldag 
05/04/2020 28 CSFV Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons Speeldag 
19/04/2020 29 Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC Speeldag 
26/04/2020 30 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 

CS Braine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 CS Braine - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
01/09/2019 2 Albert Quevy Mons - CS Braine Speeldag 
08/09/2019 3 CS Braine - RW Walhain Speeldag 
15/09/2019 4 Leopold Ukkel FC - CS Braine Speeldag 
22/09/2019 5 CS Braine - Kosova Schaerbeek Speeldag 
29/09/2019 6 Gosselies Sports - CS Braine Speeldag 
06/10/2019 7 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/10/2019 8 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
20/10/2019 9 CS Braine - RFC Doornik Speeldag 
27/10/2019 10 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Braine - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
10/11/2019 12 Wavre Sports FC - CS Braine Speeldag 
17/11/2019 13 CS Braine - RSD Jette Speeldag 
24/11/2019 14 Pont-A-Celles Buzet - CS Braine Speeldag 
01/12/2019 15 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
08/12/2019 16 Saint-Ghislain T-H - CS Braine Speeldag 
15/12/2019 17 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
12/01/2020 18 RW Walhain - CS Braine Speeldag 
19/01/2020 19 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
02/02/2020 20 Kosova Schaerbeek - CS Braine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 CS Braine - Gosselies Sports Speeldag 
16/02/2020 22 FC Ganshoren - CS Braine Speeldag 
23/02/2020 23 CS Braine - CS Entite Manage Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
15/03/2020 25 CS Braine - Rapid Symphorinois Speeldag 
22/03/2020 26 CSFV Ostiches-Ath - CS Braine Speeldag 
29/03/2020 27 CS Braine - Wavre Sports FC Speeldag 
05/04/2020 28 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
19/04/2020 29 CS Braine - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
26/04/2020 30 Stade Brainois - CS Braine Speeldag 

CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stade Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
01/09/2019 2 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
08/09/2019 3 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage Speeldag 
15/09/2019 4 CS Entite Manage - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
22/09/2019 5 Wavre Sports FC - CS Entite Manage Speeldag 
29/09/2019 6 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 
06/10/2019 7 Pont-A-Celles Buzet - CS Entite Manage Speeldag 
13/10/2019 8 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
20/10/2019 9 Saint-Ghislain T-H - CS Entite Manage Speeldag 
27/10/2019 10 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RW Walhain - CS Entite Manage Speeldag 
10/11/2019 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/11/2019 13 Kosova Schaerbeek - CS Entite Manage Speeldag 
24/11/2019 14 CS Entite Manage - Gosselies Sports Speeldag 
01/12/2019 15 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 
08/12/2019 16 CS Entite Manage - Stade Brainois Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Doornik - CS Entite Manage Speeldag 
12/01/2020 18 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
19/01/2020 19 CSFV Ostiches-Ath - CS Entite Manage Speeldag 
02/02/2020 20 CS Entite Manage - Wavre Sports FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RSD Jette - CS Entite Manage Speeldag 
16/02/2020 22 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
23/02/2020 23 CS Braine - CS Entite Manage Speeldag 
08/03/2020 24 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
15/03/2020 25 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage Speeldag 
22/03/2020 26 CS Entite Manage - RW Walhain Speeldag 
29/03/2020 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
05/04/2020 28 CS Entite Manage - Kosova Schaerbeek Speeldag 
19/04/2020 29 Gosselies Sports - CS Entite Manage Speeldag 
26/04/2020 30 CS Entite Manage - FC Ganshoren Speeldag 

CSFV Ostiches-Ath

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 CSFV Ostiches-Ath - Kosova Schaerbeek Speeldag 
01/09/2019 2 Gosselies Sports - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/09/2019 3 CSFV Ostiches-Ath - FC Ganshoren Speeldag 
15/09/2019 4 CS Entite Manage - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
22/09/2019 5 CSFV Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 
29/09/2019 6 Rapid Symphorinois - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
06/10/2019 7 Stade Brainois - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
13/10/2019 8 CSFV Ostiches-Ath - Wavre Sports FC Speeldag 
20/10/2019 9 RSD Jette - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
27/10/2019 10 CSFV Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Braine - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
10/11/2019 12 CSFV Ostiches-Ath - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
17/11/2019 13 Albert Quevy Mons - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
24/11/2019 14 CSFV Ostiches-Ath - RW Walhain Speeldag 
01/12/2019 15 Leopold Ukkel FC - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/12/2019 16 Kosova Schaerbeek - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
15/12/2019 17 CSFV Ostiches-Ath - Gosselies Sports Speeldag 
12/01/2020 18 FC Ganshoren - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
19/01/2020 19 CSFV Ostiches-Ath - CS Entite Manage Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Doornik - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 CSFV Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
16/02/2020 22 CSFV Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
23/02/2020 23 Wavre Sports FC - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/03/2020 24 CSFV Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
15/03/2020 25 Pont-A-Celles Buzet - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
22/03/2020 26 CSFV Ostiches-Ath - CS Braine Speeldag 
29/03/2020 27 Saint-Ghislain T-H - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
05/04/2020 28 CSFV Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons Speeldag 
19/04/2020 29 RW Walhain - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
26/04/2020 30 CSFV Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC Speeldag 

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Doornik - FC Ganshoren Speeldag 
01/09/2019 2 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/09/2019 3 CSFV Ostiches-Ath - FC Ganshoren Speeldag 
15/09/2019 4 FC Ganshoren - Wavre Sports FC Speeldag 
22/09/2019 5 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
29/09/2019 6 FC Ganshoren - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
06/10/2019 7 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/10/2019 8 FC Ganshoren - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
20/10/2019 9 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
27/10/2019 10 FC Ganshoren - RW Walhain Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
10/11/2019 12 FC Ganshoren - Kosova Schaerbeek Speeldag 
17/11/2019 13 Gosselies Sports - FC Ganshoren Speeldag 
24/11/2019 14 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
01/12/2019 15 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 
08/12/2019 16 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
15/12/2019 17 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren Speeldag 
12/01/2020 18 FC Ganshoren - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
19/01/2020 19 Wavre Sports FC - FC Ganshoren Speeldag 
02/02/2020 20 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Pont-A-Celles Buzet - FC Ganshoren Speeldag 
16/02/2020 22 FC Ganshoren - CS Braine Speeldag 
23/02/2020 23 Saint-Ghislain T-H - FC Ganshoren Speeldag 
08/03/2020 24 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons Speeldag 
15/03/2020 25 RW Walhain - FC Ganshoren Speeldag 
22/03/2020 26 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC Speeldag 
29/03/2020 27 Kosova Schaerbeek - FC Ganshoren Speeldag 
05/04/2020 28 FC Ganshoren - Gosselies Sports Speeldag 
19/04/2020 29 FC Ganshoren - Stade Brainois Speeldag 
26/04/2020 30 CS Entite Manage - FC Ganshoren Speeldag 

Gosselies Sports

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Rapid Symphorinois - Gosselies Sports Speeldag 
01/09/2019 2 Gosselies Sports - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/09/2019 3 Wavre Sports FC - Gosselies Sports Speeldag 
15/09/2019 4 Gosselies Sports - RSD Jette Speeldag 
22/09/2019 5 Pont-A-Celles Buzet - Gosselies Sports Speeldag 
29/09/2019 6 Gosselies Sports - CS Braine Speeldag 
06/10/2019 7 Saint-Ghislain T-H - Gosselies Sports Speeldag 
13/10/2019 8 Gosselies Sports - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/10/2019 9 RW Walhain - Gosselies Sports Speeldag 
27/10/2019 10 Gosselies Sports - Leopold Ukkel FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Kosova Schaerbeek - Gosselies Sports Speeldag 
10/11/2019 12 Gosselies Sports - Stade Brainois Speeldag 
17/11/2019 13 Gosselies Sports - FC Ganshoren Speeldag 
24/11/2019 14 CS Entite Manage - Gosselies Sports Speeldag 
01/12/2019 15 Gosselies Sports - RFC Doornik Speeldag 
08/12/2019 16 Gosselies Sports - Rapid Symphorinois Speeldag 
15/12/2019 17 CSFV Ostiches-Ath - Gosselies Sports Speeldag 
12/01/2020 18 Gosselies Sports - Wavre Sports FC Speeldag 
19/01/2020 19 RSD Jette - Gosselies Sports Speeldag 
02/02/2020 20 Gosselies Sports - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 CS Braine - Gosselies Sports Speeldag 
16/02/2020 22 Gosselies Sports - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
23/02/2020 23 Albert Quevy Mons - Gosselies Sports Speeldag 
08/03/2020 24 Gosselies Sports - RW Walhain Speeldag 
15/03/2020 25 Leopold Ukkel FC - Gosselies Sports Speeldag 
22/03/2020 26 Gosselies Sports - Kosova Schaerbeek Speeldag 
29/03/2020 27 Stade Brainois - Gosselies Sports Speeldag 
05/04/2020 28 FC Ganshoren - Gosselies Sports Speeldag 
19/04/2020 29 Gosselies Sports - CS Entite Manage Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Doornik - Gosselies Sports Speeldag 

Kosova Schaerbeek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 CSFV Ostiches-Ath - Kosova Schaerbeek Speeldag 
01/09/2019 2 Kosova Schaerbeek - Wavre Sports FC Speeldag 
08/09/2019 3 RSD Jette - Kosova Schaerbeek Speeldag 
15/09/2019 4 Kosova Schaerbeek - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
22/09/2019 5 CS Braine - Kosova Schaerbeek Speeldag 
29/09/2019 6 Kosova Schaerbeek - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
06/10/2019 7 Albert Quevy Mons - Kosova Schaerbeek Speeldag 
13/10/2019 8 Kosova Schaerbeek - RW Walhain Speeldag 
20/10/2019 9 Leopold Ukkel FC - Kosova Schaerbeek Speeldag 
27/10/2019 10 Kosova Schaerbeek - Stade Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Kosova Schaerbeek - Gosselies Sports Speeldag 
10/11/2019 12 FC Ganshoren - Kosova Schaerbeek Speeldag 
17/11/2019 13 Kosova Schaerbeek - CS Entite Manage Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Doornik - Kosova Schaerbeek Speeldag 
01/12/2019 15 Kosova Schaerbeek - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/12/2019 16 Kosova Schaerbeek - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
15/12/2019 17 Wavre Sports FC - Kosova Schaerbeek Speeldag 
12/01/2020 18 Kosova Schaerbeek - RSD Jette Speeldag 
19/01/2020 19 Pont-A-Celles Buzet - Kosova Schaerbeek Speeldag 
02/02/2020 20 Kosova Schaerbeek - CS Braine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Saint-Ghislain T-H - Kosova Schaerbeek Speeldag 
16/02/2020 22 Kosova Schaerbeek - Albert Quevy Mons Speeldag 
23/02/2020 23 RW Walhain - Kosova Schaerbeek Speeldag 
08/03/2020 24 Kosova Schaerbeek - Leopold Ukkel FC Speeldag 
15/03/2020 25 Stade Brainois - Kosova Schaerbeek Speeldag 
22/03/2020 26 Gosselies Sports - Kosova Schaerbeek Speeldag 
29/03/2020 27 Kosova Schaerbeek - FC Ganshoren Speeldag 
05/04/2020 28 CS Entite Manage - Kosova Schaerbeek Speeldag 
19/04/2020 29 Kosova Schaerbeek - RFC Doornik Speeldag 
26/04/2020 30 Rapid Symphorinois - Kosova Schaerbeek Speeldag 

Leopold Ukkel FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC Speeldag 
01/09/2019 2 Leopold Ukkel FC - RSD Jette Speeldag 
08/09/2019 3 Pont-A-Celles Buzet - Leopold Ukkel FC Speeldag 
15/09/2019 4 Leopold Ukkel FC - CS Braine Speeldag 
22/09/2019 5 Saint-Ghislain T-H - Leopold Ukkel FC Speeldag 
29/09/2019 6 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
06/10/2019 7 RW Walhain - Leopold Ukkel FC Speeldag 
13/10/2019 8 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
20/10/2019 9 Leopold Ukkel FC - Kosova Schaerbeek Speeldag 
27/10/2019 10 Gosselies Sports - Leopold Ukkel FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
10/11/2019 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/11/2019 13 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik Speeldag 
24/11/2019 14 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
01/12/2019 15 Leopold Ukkel FC - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/12/2019 16 Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC Speeldag 
15/12/2019 17 RSD Jette - Leopold Ukkel FC Speeldag 
12/01/2020 18 Leopold Ukkel FC - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
19/01/2020 19 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
02/02/2020 20 Leopold Ukkel FC - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
16/02/2020 22 Leopold Ukkel FC - RW Walhain Speeldag 
23/02/2020 23 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
08/03/2020 24 Kosova Schaerbeek - Leopold Ukkel FC Speeldag 
15/03/2020 25 Leopold Ukkel FC - Gosselies Sports Speeldag 
22/03/2020 26 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC Speeldag 
29/03/2020 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
19/04/2020 29 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
26/04/2020 30 CSFV Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC Speeldag 

Pont-A-Celles Buzet

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy Mons Speeldag 
01/09/2019 2 RW Walhain - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
08/09/2019 3 Pont-A-Celles Buzet - Leopold Ukkel FC Speeldag 
15/09/2019 4 Kosova Schaerbeek - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
22/09/2019 5 Pont-A-Celles Buzet - Gosselies Sports Speeldag 
29/09/2019 6 FC Ganshoren - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
06/10/2019 7 Pont-A-Celles Buzet - CS Entite Manage Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Doornik - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
20/10/2019 9 Pont-A-Celles Buzet - Rapid Symphorinois Speeldag 
27/10/2019 10 CSFV Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Pont-A-Celles Buzet - Wavre Sports FC Speeldag 
10/11/2019 12 RSD Jette - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
17/11/2019 13 Stade Brainois - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
24/11/2019 14 Pont-A-Celles Buzet - CS Braine Speeldag 
01/12/2019 15 Saint-Ghislain T-H - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
08/12/2019 16 Albert Quevy Mons - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
15/12/2019 17 Pont-A-Celles Buzet - RW Walhain Speeldag 
12/01/2020 18 Leopold Ukkel FC - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
19/01/2020 19 Pont-A-Celles Buzet - Kosova Schaerbeek Speeldag 
02/02/2020 20 Gosselies Sports - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Pont-A-Celles Buzet - FC Ganshoren Speeldag 
16/02/2020 22 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
23/02/2020 23 Pont-A-Celles Buzet - RFC Doornik Speeldag 
08/03/2020 24 Rapid Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
15/03/2020 25 Pont-A-Celles Buzet - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
22/03/2020 26 Wavre Sports FC - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
29/03/2020 27 Pont-A-Celles Buzet - RSD Jette Speeldag 
05/04/2020 28 Pont-A-Celles Buzet - Stade Brainois Speeldag 
19/04/2020 29 CS Braine - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
26/04/2020 30 Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

RFC Doornik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Doornik - FC Ganshoren Speeldag 
01/09/2019 2 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
08/09/2019 3 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
22/09/2019 5 CSFV Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Doornik - Wavre Sports FC Speeldag 
06/10/2019 7 RSD Jette - RFC Doornik Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Doornik - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
20/10/2019 9 CS Braine - RFC Doornik Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Doornik - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Albert Quevy Mons - RFC Doornik Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Doornik - RW Walhain Speeldag 
17/11/2019 13 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Doornik - Kosova Schaerbeek Speeldag 
01/12/2019 15 Gosselies Sports - RFC Doornik Speeldag 
08/12/2019 16 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Doornik - CS Entite Manage Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Doornik - Stade Brainois Speeldag 
19/01/2020 19 Rapid Symphorinois - RFC Doornik Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Doornik - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Wavre Sports FC - RFC Doornik Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Doornik - RSD Jette Speeldag 
23/02/2020 23 Pont-A-Celles Buzet - RFC Doornik Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
15/03/2020 25 Saint-Ghislain T-H - RFC Doornik Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
29/03/2020 27 RW Walhain - RFC Doornik Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
19/04/2020 29 Kosova Schaerbeek - RFC Doornik Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Doornik - Gosselies Sports Speeldag 

RSD Jette

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RSD Jette - RW Walhain Speeldag 
01/09/2019 2 Leopold Ukkel FC - RSD Jette Speeldag 
08/09/2019 3 RSD Jette - Kosova Schaerbeek Speeldag 
15/09/2019 4 Gosselies Sports - RSD Jette Speeldag 
22/09/2019 5 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
29/09/2019 6 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 
06/10/2019 7 RSD Jette - RFC Doornik Speeldag 
13/10/2019 8 Rapid Symphorinois - RSD Jette Speeldag 
20/10/2019 9 RSD Jette - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
27/10/2019 10 Wavre Sports FC - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 
10/11/2019 12 RSD Jette - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
17/11/2019 13 CS Braine - RSD Jette Speeldag 
24/11/2019 14 RSD Jette - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
01/12/2019 15 Albert Quevy Mons - RSD Jette Speeldag 
08/12/2019 16 RW Walhain - RSD Jette Speeldag 
15/12/2019 17 RSD Jette - Leopold Ukkel FC Speeldag 
12/01/2020 18 Kosova Schaerbeek - RSD Jette Speeldag 
19/01/2020 19 RSD Jette - Gosselies Sports Speeldag 
02/02/2020 20 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RSD Jette - CS Entite Manage Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Doornik - RSD Jette Speeldag 
23/02/2020 23 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/03/2020 24 CSFV Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
15/03/2020 25 RSD Jette - Wavre Sports FC Speeldag 
22/03/2020 26 RSD Jette - Stade Brainois Speeldag 
29/03/2020 27 Pont-A-Celles Buzet - RSD Jette Speeldag 
05/04/2020 28 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
19/04/2020 29 Saint-Ghislain T-H - RSD Jette Speeldag 
26/04/2020 30 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RSD Jette - RW Walhain Speeldag 
01/09/2019 2 RW Walhain - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
08/09/2019 3 CS Braine - RW Walhain Speeldag 
15/09/2019 4 RW Walhain - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
22/09/2019 5 Albert Quevy Mons - RW Walhain Speeldag 
29/09/2019 6 RW Walhain - Stade Brainois Speeldag 
06/10/2019 7 RW Walhain - Leopold Ukkel FC Speeldag 
13/10/2019 8 Kosova Schaerbeek - RW Walhain Speeldag 
20/10/2019 9 RW Walhain - Gosselies Sports Speeldag 
27/10/2019 10 FC Ganshoren - RW Walhain Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RW Walhain - CS Entite Manage Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Doornik - RW Walhain Speeldag 
17/11/2019 13 RW Walhain - Rapid Symphorinois Speeldag 
24/11/2019 14 CSFV Ostiches-Ath - RW Walhain Speeldag 
01/12/2019 15 RW Walhain - Wavre Sports FC Speeldag 
08/12/2019 16 RW Walhain - RSD Jette Speeldag 
15/12/2019 17 Pont-A-Celles Buzet - RW Walhain Speeldag 
12/01/2020 18 RW Walhain - CS Braine Speeldag 
19/01/2020 19 Saint-Ghislain T-H - RW Walhain Speeldag 
02/02/2020 20 RW Walhain - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Stade Brainois - RW Walhain Speeldag 
16/02/2020 22 Leopold Ukkel FC - RW Walhain Speeldag 
23/02/2020 23 RW Walhain - Kosova Schaerbeek Speeldag 
08/03/2020 24 Gosselies Sports - RW Walhain Speeldag 
15/03/2020 25 RW Walhain - FC Ganshoren Speeldag 
22/03/2020 26 CS Entite Manage - RW Walhain Speeldag 
29/03/2020 27 RW Walhain - RFC Doornik Speeldag 
05/04/2020 28 Rapid Symphorinois - RW Walhain Speeldag 
19/04/2020 29 RW Walhain - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
26/04/2020 30 Wavre Sports FC - RW Walhain Speeldag 

Rapid Symphorinois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Rapid Symphorinois - Gosselies Sports Speeldag 
01/09/2019 2 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/09/2019 3 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
22/09/2019 5 Stade Brainois - Rapid Symphorinois Speeldag 
29/09/2019 6 Rapid Symphorinois - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
06/10/2019 7 Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/10/2019 8 Rapid Symphorinois - RSD Jette Speeldag 
20/10/2019 9 Pont-A-Celles Buzet - Rapid Symphorinois Speeldag 
27/10/2019 10 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Saint-Ghislain T-H - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/11/2019 12 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons Speeldag 
17/11/2019 13 RW Walhain - Rapid Symphorinois Speeldag 
24/11/2019 14 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
01/12/2019 15 Kosova Schaerbeek - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/12/2019 16 Gosselies Sports - Rapid Symphorinois Speeldag 
15/12/2019 17 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren Speeldag 
12/01/2020 18 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
19/01/2020 19 Rapid Symphorinois - RFC Doornik Speeldag 
02/02/2020 20 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 CSFV Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
16/02/2020 22 Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC Speeldag 
23/02/2020 23 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
08/03/2020 24 Rapid Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
15/03/2020 25 CS Braine - Rapid Symphorinois Speeldag 
22/03/2020 26 Rapid Symphorinois - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
29/03/2020 27 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois Speeldag 
05/04/2020 28 Rapid Symphorinois - RW Walhain Speeldag 
19/04/2020 29 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
26/04/2020 30 Rapid Symphorinois - Kosova Schaerbeek Speeldag 

Saint-Ghislain T-H

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 CS Braine - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
01/09/2019 2 Saint-Ghislain T-H - Stade Brainois Speeldag 
08/09/2019 3 Saint-Ghislain T-H - Albert Quevy Mons Speeldag 
15/09/2019 4 RW Walhain - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
22/09/2019 5 Saint-Ghislain T-H - Leopold Ukkel FC Speeldag 
29/09/2019 6 Kosova Schaerbeek - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
06/10/2019 7 Saint-Ghislain T-H - Gosselies Sports Speeldag 
13/10/2019 8 FC Ganshoren - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
20/10/2019 9 Saint-Ghislain T-H - CS Entite Manage Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Doornik - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Saint-Ghislain T-H - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/11/2019 12 CSFV Ostiches-Ath - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
17/11/2019 13 Saint-Ghislain T-H - Wavre Sports FC Speeldag 
24/11/2019 14 RSD Jette - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
01/12/2019 15 Saint-Ghislain T-H - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
08/12/2019 16 Saint-Ghislain T-H - CS Braine Speeldag 
15/12/2019 17 Stade Brainois - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
12/01/2020 18 Albert Quevy Mons - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
19/01/2020 19 Saint-Ghislain T-H - RW Walhain Speeldag 
02/02/2020 20 Leopold Ukkel FC - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Saint-Ghislain T-H - Kosova Schaerbeek Speeldag 
16/02/2020 22 Gosselies Sports - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
23/02/2020 23 Saint-Ghislain T-H - FC Ganshoren Speeldag 
08/03/2020 24 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
15/03/2020 25 Saint-Ghislain T-H - RFC Doornik Speeldag 
22/03/2020 26 Rapid Symphorinois - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
29/03/2020 27 Saint-Ghislain T-H - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
05/04/2020 28 Wavre Sports FC - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
19/04/2020 29 Saint-Ghislain T-H - RSD Jette Speeldag 
26/04/2020 30 Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain T-H Speeldag 

Stade Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stade Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
01/09/2019 2 Saint-Ghislain T-H - Stade Brainois Speeldag 
08/09/2019 3 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
15/09/2019 4 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 
22/09/2019 5 Stade Brainois - Rapid Symphorinois Speeldag 
29/09/2019 6 RW Walhain - Stade Brainois Speeldag 
06/10/2019 7 Stade Brainois - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
13/10/2019 8 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
20/10/2019 9 Stade Brainois - Wavre Sports FC Speeldag 
27/10/2019 10 Kosova Schaerbeek - Stade Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 
10/11/2019 12 Gosselies Sports - Stade Brainois Speeldag 
17/11/2019 13 Stade Brainois - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
24/11/2019 14 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
01/12/2019 15 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
08/12/2019 16 CS Entite Manage - Stade Brainois Speeldag 
15/12/2019 17 Stade Brainois - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Doornik - Stade Brainois Speeldag 
19/01/2020 19 Stade Brainois - Albert Quevy Mons Speeldag 
02/02/2020 20 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Stade Brainois - RW Walhain Speeldag 
16/02/2020 22 CSFV Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
23/02/2020 23 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
08/03/2020 24 Wavre Sports FC - Stade Brainois Speeldag 
15/03/2020 25 Stade Brainois - Kosova Schaerbeek Speeldag 
22/03/2020 26 RSD Jette - Stade Brainois Speeldag 
29/03/2020 27 Stade Brainois - Gosselies Sports Speeldag 
05/04/2020 28 Pont-A-Celles Buzet - Stade Brainois Speeldag 
19/04/2020 29 FC Ganshoren - Stade Brainois Speeldag 
26/04/2020 30 Stade Brainois - CS Braine Speeldag 

Wavre Sports FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC Speeldag 
01/09/2019 2 Kosova Schaerbeek - Wavre Sports FC Speeldag 
08/09/2019 3 Wavre Sports FC - Gosselies Sports Speeldag 
15/09/2019 4 FC Ganshoren - Wavre Sports FC Speeldag 
22/09/2019 5 Wavre Sports FC - CS Entite Manage Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Doornik - Wavre Sports FC Speeldag 
06/10/2019 7 Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/10/2019 8 CSFV Ostiches-Ath - Wavre Sports FC Speeldag 
20/10/2019 9 Stade Brainois - Wavre Sports FC Speeldag 
27/10/2019 10 Wavre Sports FC - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Pont-A-Celles Buzet - Wavre Sports FC Speeldag 
10/11/2019 12 Wavre Sports FC - CS Braine Speeldag 
17/11/2019 13 Saint-Ghislain T-H - Wavre Sports FC Speeldag 
24/11/2019 14 Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
01/12/2019 15 RW Walhain - Wavre Sports FC Speeldag 
08/12/2019 16 Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC Speeldag 
15/12/2019 17 Wavre Sports FC - Kosova Schaerbeek Speeldag 
12/01/2020 18 Gosselies Sports - Wavre Sports FC Speeldag 
19/01/2020 19 Wavre Sports FC - FC Ganshoren Speeldag 
02/02/2020 20 CS Entite Manage - Wavre Sports FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Wavre Sports FC - RFC Doornik Speeldag 
16/02/2020 22 Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC Speeldag 
23/02/2020 23 Wavre Sports FC - CSFV Ostiches-Ath Speeldag 
08/03/2020 24 Wavre Sports FC - Stade Brainois Speeldag 
15/03/2020 25 RSD Jette - Wavre Sports FC Speeldag 
22/03/2020 26 Wavre Sports FC - Pont-A-Celles Buzet Speeldag 
29/03/2020 27 CS Braine - Wavre Sports FC Speeldag 
05/04/2020 28 Wavre Sports FC - Saint-Ghislain T-H Speeldag 
19/04/2020 29 Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC Speeldag 
26/04/2020 30 Wavre Sports FC - RW Walhain Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2019-2020) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).