Heren 4e Provinciale E
Update: 04/12/2019 om 10:28u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, BelgiŽ.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 04/12/2019 om 10:28u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale E
4e PROVINCIALE E - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 17 ploegen:
Alberta FC Schilde, HIH Turnhout, KFC Grobbendonk, KV Westmalle, KFC Wechelderzande,
KFC Antonia B, KVC Oostmalle, KSK Oelegem, KFCH Pulderbos, KFC Halle, KSK Oosthoven,
KSV Oud-Turnhout, De Kempen TL B, KFC Ranst B, Racing Emblem, MLK Lichtaart en Kessel United.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
* De Kempen TL B wint de eerste periode.

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (8 december 2019) - 2e periode
Zat. 07/12 19u30 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout
Zat. 07/12 19u30 KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout
Zat. 07/12 19u30 Wechelderzande - MLK Lichtaart
Zon. 08/12 14u30 Kessel United - KFC Ranst B
Zon. 08/12 14u30 KSK Oosthoven - KFC Halle
Zon. 08/12 14u30 KVC Oostmalle - De Kempen TL - B
Zon. 08/12 14u30 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle
Zon. 08/12 14u30 KFC Antonia B - Racing Emblem
- - - KSK Oelegem - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Halle 15 12 0 3 37 10 39
2 De Kempen TL - B 14 10 3 1 34 14 31
3 KFC Grobbendonk 15 9 2 4 52 25 31
4 KSK Oosthoven 15 8 2 5 36 18 29
5 KVC Oostmalle 15 8 2 5 38 21 29
6 KSV Oud Turnhout 15 7 2 6 36 17 27
7 KFCH Pulderbos 14 7 4 3 32 20 24
8 Alberta FC Schilde 15 7 5 3 35 30 24
9 KFC Antonia B 15 6 8 1 39 52 19
10 KSK Oelegem 16 5 8 3 38 37 18
11 KVK Westmalle 15 5 9 1 19 26 16
12 Wechelderzande 15 4 7 4 28 31 16
13 Racing Emblem 15 4 8 3 21 30 15
14 KFC Ranst B 15 3 9 3 17 45 12
15 HIH Turnhout 15 3 10 2 17 39 11
16 Kessel United 15 3 10 2 26 58 11
17 MLK Lichtaart 15 1 13 1 14 46 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Halle 5 5 0 0 15 2 15
2 KSK Oosthoven 5 4 0 1 13 5 13
3 KVC Oostmalle 5 3 1 1 8 6 10
4 Alberta FC Schilde 4 2 0 2 14 7 8
5 Wechelderzande 5 2 1 2 13 8 8
6 KFCH Pulderbos 5 2 1 2 9 7 8
7 KFC Grobbendonk 4 2 1 1 19 10 7
8 KSK Oelegem 5 2 2 1 16 9 7
9 KFC Antonia B 4 2 2 0 11 21 6
10 De Kempen TL - B 5 2 3 0 7 9 6
11 KVK Westmalle 5 2 3 0 7 9 6
12 KSV Oud Turnhout 5 1 1 3 13 11 6
13 Racing Emblem 5 1 2 2 7 9 5
14 KFC Ranst B 4 1 3 0 4 11 3
15 Kessel United 5 1 4 0 5 18 3
16 HIH Turnhout 4 0 3 1 6 16 1
17 MLK Lichtaart 5 0 5 0 1 10 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Oud Turnhout 1 0 0 1 2 2 1
2 MLK Lichtaart 1 0 0 1 2 2 1
3 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
4 De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
12 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
13 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
14 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
15 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
16 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 De Kempen TL - B 9 8 0 1 27 5 25
2 KFC Halle 10 7 0 3 22 8 24
3 KFC Grobbendonk 11 7 1 3 33 15 24
4 KSV Oud Turnhout 9 6 1 2 21 4 20
5 KVC Oostmalle 10 5 1 4 30 15 19
6 KFCH Pulderbos 9 5 3 1 23 13 16
7 KSK Oosthoven 10 4 2 4 23 13 16
8 Alberta FC Schilde 11 5 5 1 21 23 16
9 KFC Antonia B 11 4 6 1 28 31 13
10 KSK Oelegem 11 3 6 2 22 28 11
11 KVK Westmalle 10 3 6 1 12 17 10
12 Racing Emblem 10 3 6 1 14 21 10
13 HIH Turnhout 11 3 7 1 11 23 10
14 KFC Ranst B 11 2 6 3 13 34 9
15 Wechelderzande 10 2 6 2 15 23 8
16 Kessel United 10 2 6 2 21 40 8
17 MLK Lichtaart 9 1 8 0 11 34 3
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 21/12
KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
Racing Emblem - vrij  


Speeldag 2 (28 augustus 2019) - 1e periode
HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
KVK Westmalle - vrij  


Speeldag 3 (1 september 2019) - 1e periode
KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
KSV Oud Turnhout - vrij  


Speeldag 4 (8 september 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
De Kempen TL - B - vrij  


Speeldag 5 (15 september 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
MLK Lichtaart - vrij  


Speeldag 6 (22 september 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
KFC Halle - vrij  


Speeldag 7 (29 september 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
Kessel United - vrij  


Speeldag 8 (6 oktober 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
KSK Oosthoven - vrij  


Speeldag 9 (13 oktober 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
Wechelderzande - vrij  


Speeldag 10 (20 oktober 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
KVC Oostmalle - vrij  


Speeldag 11 (27 oktober 2019) - 1e periode
Kessel United - Racing Emblem 4 - 1
KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0
Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1
KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2
Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2
KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2
KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0
KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3
KFCH Pulderbos - vrij  


Speeldag 12 (3 november 2019) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
Alberta FC Schilde - vrij  


Speeldag 13 (10 november 2019) - 2e periode
KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
KFC Antonia B - vrij  


Speeldag 14 (17 november 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
KFC Ranst B - vrij  


Speeldag 15 (24 november 2019) - 2e periode
KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
KFC Grobbendonk - vrij  


Speeldag 16 (1 december 2019) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Halle - Kessel United 4 - 0
KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
HIH Turnhout - vrij  


Speeldag 17 (8 december 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - HIH Turnhout
KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout
Kessel United - KFC Ranst B
KSK Oosthoven - KFC Halle
Wechelderzande - MLK Lichtaart
KVC Oostmalle - De Kempen TL - B
Alberta FC Schilde - KVK Westmalle
KFC Antonia B - Racing Emblem
KSK Oelegem - vrij


Speeldag 18 (15 december 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KSK Oelegem
KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B
Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout
KVC Oostmalle - MLK Lichtaart
Wechelderzande - KFC Halle
HIH Turnhout - KFC Ranst B
KSK Oosthoven - Kessel United
KFC Antonia B - KVK Westmalle
Racing Emblem - vrij


Inhaalwedstrijden (zaterdag 21 december 2019)
De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos   Speeldag 1


Speeldag 19 (5 januari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B
Racing Emblem - KFC Grobbendonk
De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde
MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos
KFC Halle - KVC Oostmalle
Kessel United - Wechelderzande
KFC Ranst B - KSK Oosthoven
KSK Oelegem - HIH Turnhout
KVK Westmalle - vrij


Speeldag 20 (12 januari 2020) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KVK Westmalle
KFCH Pulderbos - KFC Halle
HIH Turnhout - Racing Emblem
KFC Antonia B - De Kempen TL - B
Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart
Wechelderzande - KSK Oosthoven
KVC Oostmalle - Kessel United
KSK Oelegem - KFC Ranst B
KSV Oud Turnhout - vrij


Speeldag 21 (19 januari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk
KFC Ranst B - Wechelderzande
Racing Emblem - KSK Oelegem
KVK Westmalle - HIH Turnhout
KSK Oosthoven - KVC Oostmalle
MLK Lichtaart - KFC Antonia B
KFC Halle - Alberta FC Schilde
Kessel United - KFCH Pulderbos
De Kempen TL - B - vrij


Speeldag 22 (26 januari 2020) - 2e periode
KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven
KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B
Alberta FC Schilde - Kessel United
KVC Oostmalle - Wechelderzande
KFC Antonia B - KFC Halle
HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout
KSK Oelegem - KVK Westmalle
Racing Emblem - KFC Ranst B
MLK Lichtaart - vrij


Speeldag 23 (2 februari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem
De Kempen TL - B - HIH Turnhout
MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk
Kessel United - KFC Antonia B
KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde
Wechelderzande - KFCH Pulderbos
KFC Ranst B - KVC Oostmalle
KVK Westmalle - Racing Emblem
KFC Halle - vrij


Speeldag 24 (9 februari 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle
KFC Grobbendonk - KFC Halle
HIH Turnhout - MLK Lichtaart
KSK Oelegem - De Kempen TL - B
Racing Emblem - KSV Oud Turnhout
Alberta FC Schilde - Wechelderzande
KFC Antonia B - KSK Oosthoven
KVK Westmalle - KFC Ranst B
Kessel United - vrij


Speeldag 25 (16 februari 2020) - 3e periode
KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle
KFC Halle - HIH Turnhout
MLK Lichtaart - KSK Oelegem
De Kempen TL - B - Racing Emblem
KFC Ranst B - KFCH Pulderbos
KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde
Wechelderzande - KFC Antonia B
Kessel United - KFC Grobbendonk
KSK Oosthoven - vrij


Speeldag 26 (23 februari 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven
KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B
HIH Turnhout - Kessel United
KFC Antonia B - KVC Oostmalle
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos
KVK Westmalle - De Kempen TL - B
Racing Emblem - MLK Lichtaart
KSK Oelegem - KFC Halle
Wechelderzande - vrij


Speeldag 27 (1 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KFC Antonia B
KSK Oosthoven - HIH Turnhout
Kessel United - KSK Oelegem
KFC Halle - Racing Emblem
MLK Lichtaart - KVK Westmalle
De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde
Wechelderzande - KFC Grobbendonk
KVC Oostmalle - vrij


Speeldag 28 (8 maart 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle
MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout
KSK Oelegem - KSK Oosthoven
Racing Emblem - Kessel United
HIH Turnhout - Wechelderzande
KFC Antonia B - Alberta FC Schilde
KVK Westmalle - KFC Halle
De Kempen TL - B - KFC Ranst B
KFCH Pulderbos - vrij


Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
KSK Oosthoven - Racing Emblem
Wechelderzande - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - HIH Turnhout
Kessel United - KVK Westmalle
KFC Ranst B - KFC Antonia B
MLK Lichtaart - De Kempen TL - B
KFC Halle - KSV Oud Turnhout
Alberta FC Schilde - vrij


Speeldag 30 (22 maart 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde
KSV Oud Turnhout - Kessel United
Racing Emblem - Wechelderzande
KVK Westmalle - KSK Oosthoven
KSK Oelegem - KVC Oostmalle
MLK Lichtaart - KFC Ranst B
De Kempen TL - B - KFC Halle
HIH Turnhout - KFCH Pulderbos
KFC Antonia B - vrij


Speeldag 31 (29 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - Racing Emblem
Alberta FC Schilde - HIH Turnhout
Wechelderzande - KVK Westmalle
KFC Antonia B - KFC Grobbendonk
KFC Halle - MLK Lichtaart
Kessel United - De Kempen TL - B
KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout
KFC Ranst B - vrij


Speeldag 32 (5 april 2020) - 3e periode
KSV Oud Turnhout - Wechelderzande
De Kempen TL - B - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Kessel United
KVK Westmalle - KVC Oostmalle
Racing Emblem - KFCH Pulderbos
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde
HIH Turnhout - KFC Antonia B
KFC Halle - KFC Ranst B
KFC Grobbendonk - vrij


Speeldag 33 (19 april 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KVK Westmalle
Alberta FC Schilde - Racing Emblem
KFC Antonia B - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout
KFC Grobbendonk - KFC Ranst B
Kessel United - KFC Halle
KSK Oosthoven - MLK Lichtaart
Wechelderzande - De Kempen TL - B
HIH Turnhout - vrij


Speeldag 34 (26 april 2020) - 3e periode
KFC Ranst B - Kessel United
KFC Halle - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Wechelderzande
De Kempen TL - B - KVC Oostmalle
KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos
KVK Westmalle - Alberta FC Schilde
Racing Emblem - KFC Antonia B
HIH Turnhout - KFC Grobbendonk
KSK Oelegem - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale E.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 392217
2KFC Grobbendonk 311615
3De Kempen TL - B 311813
4KSK Oosthoven 291415
5KVC Oostmalle 291811
6KSV Oud Turnhout 271017
7Alberta FC Schilde 24618
8KFCH Pulderbos 241410
9KFC Antonia B 19163
10KSK Oelegem 18126
11Wechelderzande 1697
12KVK Westmalle 16133
13Racing Emblem 1578
14KFC Ranst B 12102
15HIH Turnhout 11011
16Kessel United 1183
17MLK Lichtaart 431


VERLIESPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 624
2De Kempen TL - B 1138
3KFC Grobbendonk 1459
4KSK Oosthoven 16106
5KVC Oostmalle 16610
6KSV Oud Turnhout 18144
7KFCH Pulderbos 18711
8Alberta FC Schilde 21183
9KFC Antonia B 26521
10Wechelderzande 291217
11KVK Westmalle 291118
12Racing Emblem 301416
13KSK Oelegem 301218
14KFC Ranst B 331716
15HIH Turnhout 342113
16Kessel United 341321
17MLK Lichtaart 411526


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 1266
2KSK Oosthoven 1064
3Alberta FC Schilde 826
4Wechelderzande 826
5KFC Grobbendonk 734
6KVC Oostmalle 761
7KSV Oud Turnhout 624
8KFC Antonia B 660
9KFCH Pulderbos 523
10Racing Emblem 532
11KSK Oelegem 431
12De Kempen TL - B 330
13KFC Ranst B 330
14KVK Westmalle 330
15Kessel United 330
16HIH Turnhout 101
17MLK Lichtaart 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Grobbendonk 522824
2KFC Antonia B 392910
3KVC Oostmalle 381919
4KSK Oelegem 38299
5KFC Halle 372314
6KSV Oud Turnhout 361026
7KSK Oosthoven 361422
8Alberta FC Schilde 351718
9De Kempen TL - B 341519
10KFCH Pulderbos 321517
11Wechelderzande 281612
12Kessel United 261511
13Racing Emblem 211011
14KVK Westmalle 19163
15HIH Turnhout 17413
16KFC Ranst B 17134
17MLK Lichtaart 1459


TEGENDOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 1064
2De Kempen TL - B 1468
3KSV Oud Turnhout 17107
4KSK Oosthoven 18810
5KFCH Pulderbos 20515
6KVC Oostmalle 21912
7KFC Grobbendonk 251114
8KVK Westmalle 261610
9Alberta FC Schilde 30228
10Racing Emblem 301416
11Wechelderzande 311120
12KSK Oelegem 371621
13HIH Turnhout 392415
14KFC Ranst B 452817
15MLK Lichtaart 461531
16KFC Antonia B 521735
17Kessel United 582335


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 16 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1De Kempen TL - B 7 10 
2KFC Halle 6x15x
3KSV Oud Turnhout 5 9 
4KSK Oosthoven 4 7x
5KVC Oostmalle 3 11 
6KFC Grobbendonk 3 6 
7KFCH Pulderbos 3 5 
8Alberta FC Schilde 2 4x
9KFC Antonia B 2 3 
10Kessel United 2 3 
11Racing Emblem 2 3 
12KFC Ranst B 1 4 
13KSK Oelegem 1x4 
14Wechelderzande 1x4x
15KVK Westmalle 1x2 
16HIH Turnhout 1 1 
17MLK Lichtaart 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 954
2KSK Oosthoven 743
3KSV Oud Turnhout 743
4De Kempen TL - B 642
5KFCH Pulderbos 541
6Alberta FC Schilde 413
7KVC Oostmalle 422
8KSK Oelegem 431
9KFC Grobbendonk 321
10KVK Westmalle 321
11HIH Turnhout 202
12Wechelderzande 202
13Racing Emblem 211
14KFC Ranst B 110
15KFC Antonia B 000
16Kessel United 000
17MLK Lichtaart 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 1477
2KFC Grobbendonk 1477
3KFC Halle 1486
4KFCH Pulderbos 1367
5KVC Oostmalle 1376
6Kessel United 1376
7KSK Oelegem 1385
8KSK Oosthoven 1257
9KSV Oud Turnhout 1257
10De Kempen TL - B 1275
11KFC Antonia B 1165
12Racing Emblem 1165
13KFC Ranst B 1174
14HIH Turnhout 1037
15Wechelderzande 954
16KVK Westmalle 752
17MLK Lichtaart 624


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 110
2KFCH Pulderbos 110
3KFC Grobbendonk 101
4KFC Halle 101
5KVC Oostmalle 211
6De Kempen TL - B 202
7Kessel United 202
8KSK Oosthoven 330
9KSV Oud Turnhout 330
10KSK Oelegem 303
11KFC Ranst B 422
12KFC Antonia B 413
13Racing Emblem 413
14HIH Turnhout 541
15Wechelderzande 624
16KVK Westmalle 835
17MLK Lichtaart 945


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Halle 8 7 1 0 23 6 22
2 De Kempen TL - B 7 6 0 1 15 6 18
3 KVC Oostmalle 8 5 3 0 19 9 18
4 KFC Grobbendonk 7 5 1 1 28 11 16
5 KFC Antonia B 7 5 1 1 29 17 16
6 KFCH Pulderbos 7 4 2 1 15 5 14
7 KSK Oosthoven 8 4 2 2 14 8 14
8 KVK Westmalle 8 4 1 3 16 16 13
9 KSK Oelegem 8 4 0 4 29 16 12
10 KSV Oud Turnhout 8 2 4 2 10 10 10
11 KFC Ranst B 9 3 1 5 13 28 10
12 Wechelderzande 7 2 3 2 16 11 9
13 Kessel United 7 2 2 3 15 23 8
14 Racing Emblem 7 2 1 4 10 14 7
15 Alberta FC Schilde 8 1 3 4 17 22 6
16 MLK Lichtaart 6 1 0 5 5 15 3
17 HIH Turnhout 7 0 0 7 4 24 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Alberta FC Schilde 7 6 0 1 18 8 18
2 KSV Oud Turnhout 7 5 2 0 26 7 17
3 KFC Halle 7 5 2 0 14 4 17
4 KSK Oosthoven 7 4 3 0 22 10 15
5 KFC Grobbendonk 8 4 3 1 24 14 15
6 De Kempen TL - B 7 4 1 2 19 8 13
7 KVC Oostmalle 7 3 2 2 19 12 11
8 HIH Turnhout 8 3 2 3 13 15 11
9 KFCH Pulderbos 7 3 1 3 17 15 10
10 Racing Emblem 8 2 2 4 11 16 8
11 Wechelderzande 8 2 1 5 12 20 7
12 KSK Oelegem 8 1 3 4 9 21 6
13 KVK Westmalle 7 1 0 6 3 10 3
14 Kessel United 8 1 0 7 11 35 3
15 KFC Antonia B 8 1 0 7 10 35 3
16 KFC Ranst B 6 0 2 4 4 17 2
17 MLK Lichtaart 9 0 1 8 9 31 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
28/08/2019 2 Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
01/09/2019 3 MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
08/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
15/09/2019 5 Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
22/09/2019 6 Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
29/09/2019 7 Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
06/10/2019 8 Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
13/10/2019 9 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
20/10/2019 10 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
27/10/2019 11 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
10/11/2019 13 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
17/11/2019 14 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
24/11/2019 15 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
01/12/2019 16 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
08/12/2019 17 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle Speeldag 
15/12/2019 18 Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/01/2020 19 De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde Speeldag 
12/01/2020 20 Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Halle - Alberta FC Schilde Speeldag 
26/01/2020 22 Alberta FC Schilde - Kessel United Speeldag 
02/02/2020 23 KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande Speeldag 
16/02/2020 25 KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 
23/02/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/03/2020 28 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde Speeldag 
15/03/2020 29 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
22/03/2020 30 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/03/2020 31 Alberta FC Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 
19/04/2020 33 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
26/04/2020 34 KVK Westmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 

De Kempen TL - B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 21/12   Speeldag 
28/08/2019 2 Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
01/09/2019 3 De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
08/09/2019 4 De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
15/09/2019 5 De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
22/09/2019 6 HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
29/09/2019 7 De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
06/10/2019 8 Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
13/10/2019 9 De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
20/10/2019 10 KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
27/10/2019 11 KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
10/11/2019 13 KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
17/11/2019 14 De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
24/11/2019 15 KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
01/12/2019 16 De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
08/12/2019 17 KVC Oostmalle - De Kempen TL - B Speeldag 
15/12/2019 18 KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B Speeldag 
21/12/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos uitg. 
05/01/2020 19 De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Antonia B - De Kempen TL - B Speeldag 
19/01/2020 21 De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
26/01/2020 22 KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B Speeldag 
02/02/2020 23 De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B Speeldag 
16/02/2020 25 De Kempen TL - B - Racing Emblem Speeldag 
23/02/2020 26 KVK Westmalle - De Kempen TL - B Speeldag 
01/03/2020 27 De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout Speeldag 
08/03/2020 28 De Kempen TL - B - KFC Ranst B Speeldag 
15/03/2020 29 MLK Lichtaart - De Kempen TL - B Speeldag 
22/03/2020 30 De Kempen TL - B - KFC Halle Speeldag 
29/03/2020 31 Kessel United - De Kempen TL - B Speeldag 
05/04/2020 32 De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
19/04/2020 33 Wechelderzande - De Kempen TL - B Speeldag 
26/04/2020 34 De Kempen TL - B - KVC Oostmalle Speeldag 

HIH Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
28/08/2019 2 HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
01/09/2019 3 Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
08/09/2019 4 HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
15/09/2019 5 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
22/09/2019 6 HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
29/09/2019 7 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
06/10/2019 8 HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
13/10/2019 9 Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
20/10/2019 10 HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
27/10/2019 11 Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
10/11/2019 13 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
17/11/2019 14 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
24/11/2019 15 KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
01/12/2019 16 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
08/12/2019 17 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 
15/12/2019 18 HIH Turnhout - KFC Ranst B Speeldag 
05/01/2020 19 KSK Oelegem - HIH Turnhout Speeldag 
12/01/2020 20 HIH Turnhout - Racing Emblem Speeldag 
19/01/2020 21 KVK Westmalle - HIH Turnhout Speeldag 
26/01/2020 22 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout Speeldag 
02/02/2020 23 De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Halle - HIH Turnhout Speeldag 
23/02/2020 26 HIH Turnhout - Kessel United Speeldag 
01/03/2020 27 KSK Oosthoven - HIH Turnhout Speeldag 
08/03/2020 28 HIH Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
15/03/2020 29 KVC Oostmalle - HIH Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/03/2020 31 Alberta FC Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 HIH Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
19/04/2020 33 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
26/04/2020 34 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 

KFC Antonia B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
28/08/2019 2 KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
01/09/2019 3 De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
08/09/2019 4 KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
15/09/2019 5 KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
29/09/2019 7 KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
06/10/2019 8 KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
13/10/2019 9 KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
20/10/2019 10 KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
27/10/2019 11 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
10/11/2019 13 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
17/11/2019 14 KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
24/11/2019 15 KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
01/12/2019 16 KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
08/12/2019 17 KFC Antonia B - Racing Emblem Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Antonia B - KVK Westmalle Speeldag 
05/01/2020 19 KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Antonia B - De Kempen TL - B Speeldag 
19/01/2020 21 MLK Lichtaart - KFC Antonia B Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Antonia B - KFC Halle Speeldag 
02/02/2020 23 Kessel United - KFC Antonia B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven Speeldag 
16/02/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Antonia B - KVC Oostmalle Speeldag 
01/03/2020 27 KFCH Pulderbos - KFC Antonia B Speeldag 
08/03/2020 28 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
29/03/2020 31 KFC Antonia B - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/04/2020 32 HIH Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
26/04/2020 34 Racing Emblem - KFC Antonia B Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
28/08/2019 2 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
01/09/2019 3 KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
08/09/2019 4 KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
15/09/2019 5 De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
29/09/2019 7 KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
06/10/2019 8 KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
13/10/2019 9 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
20/10/2019 10 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
27/10/2019 11 KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
10/11/2019 13 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
17/11/2019 14 KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
24/11/2019 15 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
01/12/2019 16 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
08/12/2019 17 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
05/01/2020 19 Racing Emblem - KFC Grobbendonk Speeldag 
12/01/2020 20 KFC Grobbendonk - KVK Westmalle Speeldag 
19/01/2020 21 KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B Speeldag 
02/02/2020 23 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Grobbendonk - KFC Halle Speeldag 
16/02/2020 25 Kessel United - KFC Grobbendonk Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
01/03/2020 27 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
08/03/2020 28 KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle Speeldag 
15/03/2020 29 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Antonia B - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
19/04/2020 33 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
26/04/2020 34 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 

KFC Halle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
28/08/2019 2 KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
01/09/2019 3 KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
15/09/2019 5 KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Halle - vrijSpeeldag 
29/09/2019 7 KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
06/10/2019 8 HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
13/10/2019 9 KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
20/10/2019 10 Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
27/10/2019 11 KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
10/11/2019 13 KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
17/11/2019 14 MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
24/11/2019 15 KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
01/12/2019 16 KFC Halle - Kessel United 4 - 0
08/12/2019 17 KSK Oosthoven - KFC Halle Speeldag 
15/12/2019 18 Wechelderzande - KFC Halle Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Halle - KVC Oostmalle Speeldag 
12/01/2020 20 KFCH Pulderbos - KFC Halle Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Halle - Alberta FC Schilde Speeldag 
26/01/2020 22 KFC Antonia B - KFC Halle Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Halle - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Grobbendonk - KFC Halle Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Halle - HIH Turnhout Speeldag 
23/02/2020 26 KSK Oelegem - KFC Halle Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Halle - Racing Emblem Speeldag 
08/03/2020 28 KVK Westmalle - KFC Halle Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Halle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 De Kempen TL - B - KFC Halle Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Halle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
19/04/2020 33 Kessel United - KFC Halle Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Halle - KSK Oosthoven Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
28/08/2019 2 KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
01/09/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
08/09/2019 4 Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
15/09/2019 5 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
22/09/2019 6 KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
29/09/2019 7 KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
06/10/2019 8 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
13/10/2019 9 KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
20/10/2019 10 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
27/10/2019 11 KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
10/11/2019 13 KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
17/11/2019 14 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
24/11/2019 15 KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
01/12/2019 16 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
08/12/2019 17 Kessel United - KFC Ranst B Speeldag 
15/12/2019 18 HIH Turnhout - KFC Ranst B Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Ranst B - KSK Oosthoven Speeldag 
12/01/2020 20 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Ranst B - Wechelderzande Speeldag 
26/01/2020 22 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Ranst B - KVC Oostmalle Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos Speeldag 
23/02/2020 26 KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/03/2020 28 De Kempen TL - B - KFC Ranst B Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
22/03/2020 30 MLK Lichtaart - KFC Ranst B Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
05/04/2020 32 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 21/12   Speeldag 
28/08/2019 2 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
01/09/2019 3 KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/09/2019 4 KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
15/09/2019 5 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
22/09/2019 6 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
29/09/2019 7 KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
06/10/2019 8 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
13/10/2019 9 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
20/10/2019 10 KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
27/10/2019 11 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
10/11/2019 13 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
17/11/2019 14 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
24/11/2019 15 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
01/12/2019 16 KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/12/2019 17 KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout Speeldag 
15/12/2019 18 KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B Speeldag 
21/12/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos uitg. 
05/01/2020 19 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos Speeldag 
12/01/2020 20 KFCH Pulderbos - KFC Halle Speeldag 
19/01/2020 21 Kessel United - KFCH Pulderbos Speeldag 
26/01/2020 22 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven Speeldag 
02/02/2020 23 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos Speeldag 
23/02/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos Speeldag 
01/03/2020 27 KFCH Pulderbos - KFC Antonia B Speeldag 
08/03/2020 28 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
15/03/2020 29 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
22/03/2020 30 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/03/2020 31 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 
05/04/2020 32 Racing Emblem - KFCH Pulderbos Speeldag 
19/04/2020 33 KFCH Pulderbos - KVK Westmalle Speeldag 
26/04/2020 34 KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
28/08/2019 2 HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
01/09/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
08/09/2019 4 KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
15/09/2019 5 KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
22/09/2019 6 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
29/09/2019 7 De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
06/10/2019 8 KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
13/10/2019 9 KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
20/10/2019 10 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
27/10/2019 11 KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
10/11/2019 13 KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
17/11/2019 14 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
24/11/2019 15 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
01/12/2019 16 KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
08/12/2019 17 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
15/12/2019 18 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
05/01/2020 19 KSK Oelegem - HIH Turnhout Speeldag 
12/01/2020 20 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
19/01/2020 21 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
26/01/2020 22 KSK Oelegem - KVK Westmalle Speeldag 
02/02/2020 23 KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B Speeldag 
16/02/2020 25 MLK Lichtaart - KSK Oelegem Speeldag 
23/02/2020 26 KSK Oelegem - KFC Halle Speeldag 
01/03/2020 27 Kessel United - KSK Oelegem Speeldag 
08/03/2020 28 KSK Oelegem - KSK Oosthoven Speeldag 
15/03/2020 29 Wechelderzande - KSK Oelegem Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Oelegem - KVC Oostmalle Speeldag 
29/03/2020 31 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 
05/04/2020 32 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 
19/04/2020 33 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
26/04/2020 34 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 

KSK Oosthoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
28/08/2019 2 KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
01/09/2019 3 KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
08/09/2019 4 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
15/09/2019 5 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
22/09/2019 6 Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
29/09/2019 7 KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
06/10/2019 8 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
13/10/2019 9 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
20/10/2019 10 HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
27/10/2019 11 KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
10/11/2019 13 KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
17/11/2019 14 KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
24/11/2019 15 KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
01/12/2019 16 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
08/12/2019 17 KSK Oosthoven - KFC Halle Speeldag 
15/12/2019 18 KSK Oosthoven - Kessel United Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Ranst B - KSK Oosthoven Speeldag 
12/01/2020 20 Wechelderzande - KSK Oosthoven Speeldag 
19/01/2020 21 KSK Oosthoven - KVC Oostmalle Speeldag 
26/01/2020 22 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven Speeldag 
02/02/2020 23 KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven Speeldag 
16/02/2020 25 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
23/02/2020 26 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
01/03/2020 27 KSK Oosthoven - HIH Turnhout Speeldag 
08/03/2020 28 KSK Oelegem - KSK Oosthoven Speeldag 
15/03/2020 29 KSK Oosthoven - Racing Emblem Speeldag 
22/03/2020 30 KVK Westmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
19/04/2020 33 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Halle - KSK Oosthoven Speeldag 

KSV Oud Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
28/08/2019 2 KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
01/09/2019 3 KSV Oud Turnhout - vrijSpeeldag 
08/09/2019 4 KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
15/09/2019 5 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
22/09/2019 6 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
29/09/2019 7 KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
06/10/2019 8 KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
13/10/2019 9 KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
20/10/2019 10 KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
27/10/2019 11 KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
10/11/2019 13 Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
17/11/2019 14 KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
24/11/2019 15 Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
01/12/2019 16 KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
08/12/2019 17 KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout Speeldag 
15/12/2019 18 Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/01/2020 19 KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
12/01/2020 20 KSV Oud Turnhout - vrijSpeeldag 
19/01/2020 21 KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
26/01/2020 22 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout Speeldag 
02/02/2020 23 KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout Speeldag 
16/02/2020 25 KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle Speeldag 
23/02/2020 26 KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B Speeldag 
01/03/2020 27 De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout Speeldag 
08/03/2020 28 MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout Speeldag 
15/03/2020 29 KFC Halle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 KSV Oud Turnhout - Kessel United Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 KSV Oud Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
19/04/2020 33 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
26/04/2020 34 KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 

KVC Oostmalle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
28/08/2019 2 KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
01/09/2019 3 Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
08/09/2019 4 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
15/09/2019 5 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
22/09/2019 6 KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
29/09/2019 7 KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
06/10/2019 8 Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
13/10/2019 9 KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
20/10/2019 10 KVC Oostmalle - vrijSpeeldag 
27/10/2019 11 KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
10/11/2019 13 KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
17/11/2019 14 Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
24/11/2019 15 KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
01/12/2019 16 KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
08/12/2019 17 KVC Oostmalle - De Kempen TL - B Speeldag 
15/12/2019 18 KVC Oostmalle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/01/2020 19 KFC Halle - KVC Oostmalle Speeldag 
12/01/2020 20 KVC Oostmalle - Kessel United Speeldag 
19/01/2020 21 KSK Oosthoven - KVC Oostmalle Speeldag 
26/01/2020 22 KVC Oostmalle - Wechelderzande Speeldag 
02/02/2020 23 KFC Ranst B - KVC Oostmalle Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle Speeldag 
16/02/2020 25 KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Antonia B - KVC Oostmalle Speeldag 
01/03/2020 27 KVC Oostmalle - vrijSpeeldag 
08/03/2020 28 KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle Speeldag 
15/03/2020 29 KVC Oostmalle - HIH Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Oelegem - KVC Oostmalle Speeldag 
29/03/2020 31 KVC Oostmalle - Racing Emblem Speeldag 
05/04/2020 32 KVK Westmalle - KVC Oostmalle Speeldag 
19/04/2020 33 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
26/04/2020 34 De Kempen TL - B - KVC Oostmalle Speeldag 

KVK Westmalle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
28/08/2019 2 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
01/09/2019 3 KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
08/09/2019 4 HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
15/09/2019 5 KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
22/09/2019 6 Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
29/09/2019 7 KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
06/10/2019 8 KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
13/10/2019 9 De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
20/10/2019 10 KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
27/10/2019 11 KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
10/11/2019 13 KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
17/11/2019 14 KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
24/11/2019 15 KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
01/12/2019 16 KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/12/2019 17 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle Speeldag 
15/12/2019 18 KFC Antonia B - KVK Westmalle Speeldag 
05/01/2020 19 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
12/01/2020 20 KFC Grobbendonk - KVK Westmalle Speeldag 
19/01/2020 21 KVK Westmalle - HIH Turnhout Speeldag 
26/01/2020 22 KSK Oelegem - KVK Westmalle Speeldag 
02/02/2020 23 KVK Westmalle - Racing Emblem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B Speeldag 
16/02/2020 25 KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle Speeldag 
23/02/2020 26 KVK Westmalle - De Kempen TL - B Speeldag 
01/03/2020 27 MLK Lichtaart - KVK Westmalle Speeldag 
08/03/2020 28 KVK Westmalle - KFC Halle Speeldag 
15/03/2020 29 Kessel United - KVK Westmalle Speeldag 
22/03/2020 30 KVK Westmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
29/03/2020 31 Wechelderzande - KVK Westmalle Speeldag 
05/04/2020 32 KVK Westmalle - KVC Oostmalle Speeldag 
19/04/2020 33 KFCH Pulderbos - KVK Westmalle Speeldag 
26/04/2020 34 KVK Westmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 

Kessel United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
28/08/2019 2 Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
01/09/2019 3 Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
08/09/2019 4 KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
15/09/2019 5 Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
22/09/2019 6 KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
29/09/2019 7 Kessel United - vrijSpeeldag 
06/10/2019 8 KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
13/10/2019 9 Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
20/10/2019 10 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
27/10/2019 11 Kessel United - Racing Emblem 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
10/11/2019 13 Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
17/11/2019 14 De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
24/11/2019 15 Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
01/12/2019 16 KFC Halle - Kessel United 4 - 0
08/12/2019 17 Kessel United - KFC Ranst B Speeldag 
15/12/2019 18 KSK Oosthoven - Kessel United Speeldag 
05/01/2020 19 Kessel United - Wechelderzande Speeldag 
12/01/2020 20 KVC Oostmalle - Kessel United Speeldag 
19/01/2020 21 Kessel United - KFCH Pulderbos Speeldag 
26/01/2020 22 Alberta FC Schilde - Kessel United Speeldag 
02/02/2020 23 Kessel United - KFC Antonia B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Kessel United - vrijSpeeldag 
16/02/2020 25 Kessel United - KFC Grobbendonk Speeldag 
23/02/2020 26 HIH Turnhout - Kessel United Speeldag 
01/03/2020 27 Kessel United - KSK Oelegem Speeldag 
08/03/2020 28 Racing Emblem - Kessel United Speeldag 
15/03/2020 29 Kessel United - KVK Westmalle Speeldag 
22/03/2020 30 KSV Oud Turnhout - Kessel United Speeldag 
29/03/2020 31 Kessel United - De Kempen TL - B Speeldag 
05/04/2020 32 MLK Lichtaart - Kessel United Speeldag 
19/04/2020 33 Kessel United - KFC Halle Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 

MLK Lichtaart

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
28/08/2019 2 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
01/09/2019 3 MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
08/09/2019 4 KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
15/09/2019 5 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
22/09/2019 6 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
29/09/2019 7 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
06/10/2019 8 KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
13/10/2019 9 MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
20/10/2019 10 KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
27/10/2019 11 KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
10/11/2019 13 KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
17/11/2019 14 MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
24/11/2019 15 Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
01/12/2019 16 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
08/12/2019 17 Wechelderzande - MLK Lichtaart Speeldag 
15/12/2019 18 KVC Oostmalle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/01/2020 19 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos Speeldag 
12/01/2020 20 Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart Speeldag 
19/01/2020 21 MLK Lichtaart - KFC Antonia B Speeldag 
26/01/2020 22 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
02/02/2020 23 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
16/02/2020 25 MLK Lichtaart - KSK Oelegem Speeldag 
23/02/2020 26 Racing Emblem - MLK Lichtaart Speeldag 
01/03/2020 27 MLK Lichtaart - KVK Westmalle Speeldag 
08/03/2020 28 MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout Speeldag 
15/03/2020 29 MLK Lichtaart - De Kempen TL - B Speeldag 
22/03/2020 30 MLK Lichtaart - KFC Ranst B Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Halle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/04/2020 32 MLK Lichtaart - Kessel United Speeldag 
19/04/2020 33 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
26/04/2020 34 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
28/08/2019 2 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
01/09/2019 3 Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
08/09/2019 4 KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
15/09/2019 5 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
22/09/2019 6 Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
29/09/2019 7 KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
06/10/2019 8 Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
13/10/2019 9 MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
20/10/2019 10 Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
27/10/2019 11 Kessel United - Racing Emblem 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
10/11/2019 13 Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
17/11/2019 14 Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
24/11/2019 15 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
01/12/2019 16 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
08/12/2019 17 KFC Antonia B - Racing Emblem Speeldag 
15/12/2019 18 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
05/01/2020 19 Racing Emblem - KFC Grobbendonk Speeldag 
12/01/2020 20 HIH Turnhout - Racing Emblem Speeldag 
19/01/2020 21 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
26/01/2020 22 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
02/02/2020 23 KVK Westmalle - Racing Emblem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout Speeldag 
16/02/2020 25 De Kempen TL - B - Racing Emblem Speeldag 
23/02/2020 26 Racing Emblem - MLK Lichtaart Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Halle - Racing Emblem Speeldag 
08/03/2020 28 Racing Emblem - Kessel United Speeldag 
15/03/2020 29 KSK Oosthoven - Racing Emblem Speeldag 
22/03/2020 30 Racing Emblem - Wechelderzande Speeldag 
29/03/2020 31 KVC Oostmalle - Racing Emblem Speeldag 
05/04/2020 32 Racing Emblem - KFCH Pulderbos Speeldag 
19/04/2020 33 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
26/04/2020 34 Racing Emblem - KFC Antonia B Speeldag 

Wechelderzande

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
28/08/2019 2 Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
01/09/2019 3 KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
08/09/2019 4 Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
15/09/2019 5 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
22/09/2019 6 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
29/09/2019 7 Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
06/10/2019 8 KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
13/10/2019 9 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
20/10/2019 10 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
27/10/2019 11 Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
10/11/2019 13 Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
17/11/2019 14 KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
24/11/2019 15 Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
01/12/2019 16 De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
08/12/2019 17 Wechelderzande - MLK Lichtaart Speeldag 
15/12/2019 18 Wechelderzande - KFC Halle Speeldag 
05/01/2020 19 Kessel United - Wechelderzande Speeldag 
12/01/2020 20 Wechelderzande - KSK Oosthoven Speeldag 
19/01/2020 21 KFC Ranst B - Wechelderzande Speeldag 
26/01/2020 22 KVC Oostmalle - Wechelderzande Speeldag 
02/02/2020 23 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande Speeldag 
16/02/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B Speeldag 
23/02/2020 26 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
01/03/2020 27 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
08/03/2020 28 HIH Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
15/03/2020 29 Wechelderzande - KSK Oelegem Speeldag 
22/03/2020 30 Racing Emblem - Wechelderzande Speeldag 
29/03/2020 31 Wechelderzande - KVK Westmalle Speeldag 
05/04/2020 32 KSV Oud Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
19/04/2020 33 Wechelderzande - De Kempen TL - B Speeldag 
26/04/2020 34 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE

Kampioenschap

* Al de overblijvende ploegen die niet aantreden in de kampioenschappen van het regionale amateurvoetbal Voetrbal Vlaanderen worden ingedeeld in reeksen van maximum 18 clubs.

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.

* Er wordt een eindronde georganiseerd om de stijgers naar derde provinciale aan te duiden buiten de kampioenen van elke reeks.

* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen.
- in reeksen met 17 of 18 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 13 of 14 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 13 speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 15 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 15 speeldagen.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).