Heren 4e Provinciale B
Update: gisteren om 16:55u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Kies uit de vele sportbestemmingen wereldwijd
uw teamverblijf aan gunstige up-to-date prijzen.
>> Kies een budget, de datum, het aantal personen
in uw team en de bestemming. Klik en klaar.
www.sportchain.com
info@sportchain.com
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: gisteren om 16:55u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 17 ploegen:
K Ternesse VV B, Tubantia Borgerhout, K Boechoutse VV, KSC Maccabi, Olympic Pirates DBG B,
KFCV Wintam, KVK Hingene, KSK Sint-Amands, VVH Lippelo, SV Aartselaar B, SK Wilrijk-JAS B,
VC Mortsel OG B, Oxford Hemiksem, RVC Hoboken B, Puursica Puurs, FC Antwerpen Noord
en OXACO-Boechout A.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 18 (15 december 2019) - 2e periode
Zat. 14/12 19u30 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 2 - 2
Zat. 14/12 20u00 Ol. Pirates DBG-B - RVC Hoboken B 0 - 6
Zon. 15/12 14u30 KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 3
Zon. 15/12 14u30 KFCV Wintam - Kalfort Puursica 6 - 0
Zon. 15/12 14u30 Oxford Hemiksem - KSC Maccabi 3 - 0
Zon. 15/12 14u30 SK Sint Amands - SV Aartselaar B 1 - 0
Zon. 15/12 14u30 Tubantia Borgerhout - SK Wilrijk-JAS B 1 - 4
Zon. 15/12 14u30 Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 1 - 4
- - - OXACO-Boechout A - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 17 15 1 1 93 23 46
2 Oxford Hemiksem 17 14 2 1 73 22 43
3 VVH Lippelo 17 10 1 6 57 17 36
4 SK Sint Amands 17 10 4 3 45 28 33
5 SK Wilrijk-JAS B 17 10 5 2 41 41 32
6 OXACO-Boechout A 16 9 5 2 48 33 29
7 K Boechoutse VV 17 9 6 2 47 28 29
8 Kalfort Puursica 17 9 8 0 33 30 27
9 Ol. Pirates DBG-B 17 7 7 3 39 39 24
10 RVC Hoboken B 17 7 9 1 44 47 22
11 SV Aartselaar B 17 6 7 4 28 36 22
12 VC Mortsel OG B 17 5 8 4 38 47 19
13 KSC Maccabi 17 5 10 2 28 47 17
14 Antwerpen Noord 17 4 12 1 39 70 13
15 KVK Hingene 17 3 12 2 23 62 11
16 Tubantia Borgerhout 17 2 15 0 24 70 6
17 KVV Ternesse B 17 2 15 0 21 81 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Oxford Hemiksem 7 6 0 1 30 7 19
2 SK Sint Amands 7 6 0 1 16 2 19
3 KFCV Wintam 6 6 0 0 40 8 18
4 SK Wilrijk-JAS B 6 4 1 1 12 11 13
5 VVH Lippelo 8 3 1 4 21 12 13
6 Kalfort Puursica 7 4 3 0 13 12 12
7 K Boechoutse VV 7 3 2 2 17 8 11
8 OXACO-Boechout A 6 3 2 1 15 9 10
9 SV Aartselaar B 6 2 2 2 7 10 8
10 VC Mortsel OG B 7 2 3 2 16 19 8
11 Ol. Pirates DBG-B 7 2 3 2 11 16 8
12 KSC Maccabi 7 1 4 2 7 14 5
13 RVC Hoboken B 6 1 4 1 15 18 4
14 KVK Hingene 6 1 4 1 10 18 4
15 Tubantia Borgerhout 7 1 6 0 14 29 3
16 KVV Ternesse B 7 1 6 0 10 35 3
17 Antwerpen Noord 7 1 6 0 12 38 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 11 9 1 1 53 15 28
2 Oxford Hemiksem 10 8 2 0 43 15 24
3 VVH Lippelo 9 7 0 2 36 5 23
4 OXACO-Boechout A 10 6 3 1 33 24 19
5 SK Wilrijk-JAS B 11 6 4 1 29 30 19
6 K Boechoutse VV 10 6 4 0 30 20 18
7 RVC Hoboken B 11 6 5 0 29 29 18
8 Ol. Pirates DBG-B 10 5 4 1 28 23 16
9 Kalfort Puursica 10 5 5 0 20 18 15
10 SK Sint Amands 10 4 4 2 29 26 14
11 SV Aartselaar B 11 4 5 2 21 26 14
12 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 22 28 11
14 Antwerpen Noord 10 3 6 1 27 32 10
15 KVK Hingene 11 2 8 1 13 44 7
16 Tubantia Borgerhout 10 1 9 0 10 41 3
17 KVV Ternesse B 10 1 9 0 11 46 3
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
RVC Hoboken B - Ol. Pirates DBG-B 5 - 1
SK Wilrijk-JAS B - Tubantia Borgerhout 5 - 1
KVV Ternesse B - Antwerpen Noord 3 - 2
VVH Lippelo - KVK Hingene 10 - 0
Kalfort Puursica - KFCV Wintam 0 - 5
VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 0 - 6
KSC Maccabi - Oxford Hemiksem 1 - 8
SV Aartselaar B - SK Sint Amands 2 - 2
OXACO-Boechout A - vrij  


Speeldag 2 (28 augustus 2019) - 1e periode
OXACO-Boechout A - KVV Ternesse B 7 - 0
SK Sint Amands - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
Ol. Pirates DBG-B - SV Aartselaar B 0 - 2
Oxford Hemiksem - RVC Hoboken B 4 - 3
K Boechoutse VV - KSC Maccabi 3 - 2
KFCV Wintam - VC Mortsel OG B 3 - 3
KVK Hingene - Kalfort Puursica 1 - 4
VVH Lippelo (2e per.) - Antwerpen Noord 4 - 2
Tubantia Borgerhout - vrij  


Speeldag 3 (1 september 2019) - 1e periode
RVC Hoboken B - K Boechoutse VV 0 - 3
VVH Lippelo - OXACO-Boechout A 6 - 1
Tubantia Borgerhout - SK Sint Amands 2 - 7
SK Wilrijk-JAS B - Ol. Pirates DBG-B 4 - 2
Kalfort Puursica - Antwerpen Noord 4 - 0
VC Mortsel OG B - KVK Hingene 1 - 3
KSC Maccabi - KFCV Wintam 0 - 8
SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem 1 - 4
KVV Ternesse B - vrij  


Speeldag 4 (8 september 2019) - 1e periode
K Boechoutse VV - SV Aartselaar B 4 - 1
Ol. Pirates DBG-B - Tubantia Borgerhout 6 - 1
OXACO-Boechout A - Kalfort Puursica 4 - 1
KVV Ternesse B - VVH Lippelo 0 - 7
Oxford Hemiksem - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
KFCV Wintam - RVC Hoboken B 8 - 1
KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 7
Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 2 - 5
SK Sint Amands - vrij  


Speeldag 5 (15 september 2019) - 1e periode
RVC Hoboken B - KVK Hingene 2 - 0
SK Sint Amands - Ol. Pirates DBG-B 2 - 4
Tubantia Borgerhout - Oxford Hemiksem 0 - 2
SK Wilrijk-JAS B - K Boechoutse VV 3 - 2
Kalfort Puursica - KVV Ternesse B 5 - 0
SV Aartselaar B - KFCV Wintam 0 - 6
KSC Maccabi - Antwerpen Noord 1 - 3
VC Mortsel OG B - OXACO-Boechout A 4 - 3
VVH Lippelo - vrij  


Speeldag 6 (22 september 2019) - 1e periode
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 4 - 0
OXACO-Boechout A - KSC Maccabi 0 - 3
Antwerpen Noord - RVC Hoboken B 4 - 5
KVK Hingene - SV Aartselaar B 0 - 5
KFCV Wintam - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
Oxford Hemiksem - SK Sint Amands 5 - 1
VVH Lippelo - Kalfort Puursica 2 - 0
KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B 2 - 6
Ol. Pirates DBG-B - vrij  


Speeldag 7 (29 september 2019) - 1e periode
RVC Hoboken B - OXACO-Boechout A 2 - 4
Ol. Pirates DBG-B - Oxford Hemiksem 3 - 2
SK Sint Amands - K Boechoutse VV 3 - 2
VC Mortsel OG B - VVH Lippelo 1 - 1
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 3
Tubantia Borgerhout - KFCV Wintam 0 - 6
SK Wilrijk-JAS B - KVK Hingene 4 - 1
SV Aartselaar B - Antwerpen Noord 0 - 4
Kalfort Puursica - vrij  


Speeldag 8 (6 oktober 2019) - 1e periode
K Boechoutse VV - Ol. Pirates DBG-B 1 - 5
VVH Lippelo - KSC Maccabi 4 - 1
KVV Ternesse B - RVC Hoboken B 1 - 4
OXACO-Boechout A - SV Aartselaar B 3 - 2
KFCV Wintam - SK Sint Amands 3 - 2
Antwerpen Noord - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B 2 - 1
KVK Hingene - Tubantia Borgerhout 3 - 0
Oxford Hemiksem - vrij  


Speeldag 9 (13 oktober 2019) - 1e periode
RVC Hoboken B - VVH Lippelo 1 - 2
Ol. Pirates DBG-B - KFCV Wintam 1 - 2
KSC Maccabi - Kalfort Puursica 0 - 2
Oxford Hemiksem - K Boechoutse VV 4 - 0
SK Sint Amands - KVK Hingene 5 - 2
Tubantia Borgerhout - Antwerpen Noord 2 - 4
SK Wilrijk-JAS B - OXACO-Boechout A 2 - 5
SV Aartselaar B - KVV Ternesse B 4 - 1
VC Mortsel OG B - vrij  


Speeldag 10 (20 oktober 2019) - 1e periode
OXACO-Boechout A - Tubantia Borgerhout 4 - 2
KVV Ternesse B - SK Wilrijk-JAS B 1 - 5
Antwerpen Noord - SK Sint Amands 2 - 4
KVK Hingene - Ol. Pirates DBG-B 0 - 0
KFCV Wintam - Oxford Hemiksem 4 - 2
VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 0 - 2
Kalfort Puursica - RVC Hoboken B 1 - 2
VVH Lippelo - SV Aartselaar B 1 - 1
K Boechoutse VV - vrij  


Speeldag 11 (27 oktober 2019) - 1e periode
K Boechoutse VV - KFCV Wintam 5 - 2
RVC Hoboken B - VC Mortsel OG B 4 - 1
Ol. Pirates DBG-B - Antwerpen Noord 6 - 4
Oxford Hemiksem - KVK Hingene 6 - 1
SK Sint Amands - OXACO-Boechout A 2 - 2
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 0
SK Wilrijk-JAS B - VVH Lippelo 0 - 3
SV Aartselaar B - Kalfort Puursica 3 - 1
KSC Maccabi - vrij  


Speeldag 12 (3 november 2019) - 2e periode
OXACO-Boechout A - Ol. Pirates DBG-B 5 - 0
VVH Lippelo - Tubantia Borgerhout 8 - 3
Kalfort Puursica - SK Wilrijk-JAS B 5 - 0
KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 2
KVK Hingene - K Boechoutse VV 0 - 3
Antwerpen Noord - Oxford Hemiksem 2 - 6
KVV Ternesse B - SK Sint Amands 0 - 2
VC Mortsel OG B - SV Aartselaar B 4 - 0
KFCV Wintam - vrij  


Speeldag 13 (10 november 2019) - 2e periode
K Boechoutse VV - Antwerpen Noord 6 - 1
Ol. Pirates DBG-B - KVV Ternesse B 6 - 1
SK Wilrijk-JAS B - VC Mortsel OG B 2 - 1
Tubantia Borgerhout - Kalfort Puursica 0 - 4
SK Sint Amands - VVH Lippelo 0 - 0
Oxford Hemiksem - OXACO-Boechout A 3 - 1
KFCV Wintam - KVK Hingene 7 - 1
SV Aartselaar B - KSC Maccabi 1 - 1
RVC Hoboken B - vrij  


Speeldag 14 (17 november 2019) - 2e periode
RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 2 - 3
OXACO-Boechout A - K Boechoutse VV 1 - 0
VVH Lippelo - Ol. Pirates DBG-B 1 - 1
Kalfort Puursica - SK Sint Amands 0 - 1
KSC Maccabi - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
Antwerpen Noord - KFCV Wintam 1 - 9
KVV Ternesse B - Oxford Hemiksem 1 - 6
VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 6 - 3
KVK Hingene - vrij  


Speeldag 15 (24 november 2019) - 2e periode
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 4 - 1
Ol. Pirates DBG-B - Kalfort Puursica 0 - 1
SK Wilrijk-JAS B - RVC Hoboken B 2 - 1
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 0 - 3
SK Sint Amands - VC Mortsel OG B 4 - 1
Oxford Hemiksem - VVH Lippelo 2 - 2
KFCV Wintam - OXACO-Boechout A 5 - 2
KVK Hingene - Antwerpen Noord 3 - 4
SV Aartselaar B - vrij  


Speeldag 16 (1 december 2019) - 2e periode
RVC Hoboken B - Tubantia Borgerhout 3 - 7
OXACO-Boechout A - KVK Hingene 0 - 0
VVH Lippelo - K Boechoutse VV 1 - 1
Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem 1 - 4
KSC Maccabi - SK Sint Amands 0 - 4
SV Aartselaar B - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
KVV Ternesse B - KFCV Wintam 2 - 10
VC Mortsel OG B - Ol. Pirates DBG-B 2 - 2
Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 17 (8 december 2019) - 2e periode
K Boechoutse VV - Kalfort Puursica 1 - 2
Ol. Pirates DBG-B - KSC Maccabi 2 - 0
Tubantia Borgerhout - SV Aartselaar B 0 - 1
SK Sint Amands - RVC Hoboken B 4 - 1
Oxford Hemiksem - VC Mortsel OG B 6 - 0
KFCV Wintam - VVH Lippelo 3 - 2
KVK Hingene - KVV Ternesse B 6 - 1
Antwerpen Noord - OXACO-Boechout A 1 - 6
SK Wilrijk-JAS B - vrij  


Speeldag 18 (15 december 2019) - 2e periode
K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 2 - 2
Ol. Pirates DBG-B - RVC Hoboken B 0 - 6
KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 3
KFCV Wintam - Kalfort Puursica 6 - 0
Oxford Hemiksem - KSC Maccabi 3 - 0
SK Sint Amands - SV Aartselaar B 1 - 0
Tubantia Borgerhout - SK Wilrijk-JAS B 1 - 4
Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 1 - 4
OXACO-Boechout A - vrij  


Speeldag 19 (5 januari 2020) - 2e periode
RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem
Kalfort Puursica - KVK Hingene
SK Wilrijk-JAS B - SK Sint Amands
SV Aartselaar B - Ol. Pirates DBG-B
Antwerpen Noord (1e per.) - VVH Lippelo
KSC Maccabi - K Boechoutse VV
KVV Ternesse B - OXACO-Boechout A
VC Mortsel OG B - KFCV Wintam
Tubantia Borgerhout - vrij


Speeldag 20 (12 januari 2020) - 2e periode
K Boechoutse VV - RVC Hoboken B
Ol. Pirates DBG-B - SK Wilrijk-JAS B
Antwerpen Noord - Kalfort Puursica
KVK Hingene - VC Mortsel OG B
KFCV Wintam - KSC Maccabi
OXACO-Boechout A - VVH Lippelo
SK Sint Amands - Tubantia Borgerhout
Oxford Hemiksem - SV Aartselaar B
KVV Ternesse B - vrij


Speeldag 21 (19 januari 2020) - 2e periode
RVC Hoboken B - KFCV Wintam
Tubantia Borgerhout - Ol. Pirates DBG-B
VVH Lippelo - KVV Ternesse B
Kalfort Puursica - OXACO-Boechout A
SK Wilrijk-JAS B - Oxford Hemiksem
KSC Maccabi - KVK Hingene
SV Aartselaar B - K Boechoutse VV
VC Mortsel OG B - Antwerpen Noord
SK Sint Amands - vrij


Speeldag 22 (26 januari 2020) - 2e periode
K Boechoutse VV - SK Wilrijk-JAS B
Ol. Pirates DBG-B - SK Sint Amands
Oxford Hemiksem - Tubantia Borgerhout
OXACO-Boechout A - VC Mortsel OG B
Antwerpen Noord - KSC Maccabi
KFCV Wintam - SV Aartselaar B
KVK Hingene - RVC Hoboken B
KVV Ternesse B - Kalfort Puursica
VVH Lippelo - vrij


Speeldag 23 (2 februari 2020) - 2e periode
RVC Hoboken B - Antwerpen Noord
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV
SK Sint Amands - Oxford Hemiksem
Kalfort Puursica - VVH Lippelo
KSC Maccabi - OXACO-Boechout A
SK Wilrijk-JAS B - KFCV Wintam
VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B
SV Aartselaar B - KVK Hingene
Ol. Pirates DBG-B - vrij


Speeldag 24 (9 februari 2020) - 3e periode
K Boechoutse VV - SK Sint Amands
Antwerpen Noord - SV Aartselaar B
OXACO-Boechout A - RVC Hoboken B
KVV Ternesse B - KSC Maccabi
VVH Lippelo - VC Mortsel OG B
Oxford Hemiksem - Ol. Pirates DBG-B
KFCV Wintam - Tubantia Borgerhout
KVK Hingene - SK Wilrijk-JAS B
Kalfort Puursica - vrij


Speeldag 25 (16 februari 2020) - 3e periode
RVC Hoboken B - KVV Ternesse B
Ol. Pirates DBG-B - K Boechoutse VV
SV Aartselaar B - OXACO-Boechout A
KSC Maccabi - VVH Lippelo
VC Mortsel OG B - Kalfort Puursica
SK Sint Amands - KFCV Wintam
Tubantia Borgerhout - KVK Hingene
SK Wilrijk-JAS B - Antwerpen Noord
Oxford Hemiksem - vrij


Speeldag 26 (23 februari 2020) - 3e periode
K Boechoutse VV - Oxford Hemiksem
OXACO-Boechout A - SK Wilrijk-JAS B
KVV Ternesse B - SV Aartselaar B
Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout
KVK Hingene - SK Sint Amands
KFCV Wintam - Ol. Pirates DBG-B
Kalfort Puursica - KSC Maccabi
VVH Lippelo - RVC Hoboken B
VC Mortsel OG B - vrij


Speeldag 27 (1 maart 2020) - 3e periode
RVC Hoboken B - Kalfort Puursica
Ol. Pirates DBG-B - KVK Hingene
Oxford Hemiksem - KFCV Wintam
KSC Maccabi - VC Mortsel OG B
SV Aartselaar B - VVH Lippelo
SK Wilrijk-JAS B - KVV Ternesse B
Tubantia Borgerhout - OXACO-Boechout A
SK Sint Amands - Antwerpen Noord
K Boechoutse VV - vrij


Speeldag 28 (8 maart 2020) - 3e periode
Kalfort Puursica - SV Aartselaar B
VC Mortsel OG B - RVC Hoboken B
KFCV Wintam - K Boechoutse VV
KVK Hingene - Oxford Hemiksem
Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG-B
OXACO-Boechout A - SK Sint Amands
VVH Lippelo - SK Wilrijk-JAS B
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout
KSC Maccabi - vrij


Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
RVC Hoboken B - KSC Maccabi
K Boechoutse VV - KVK Hingene
Ol. Pirates DBG-B - OXACO-Boechout A
SK Sint Amands - KVV Ternesse B
Tubantia Borgerhout - VVH Lippelo
SK Wilrijk-JAS B - Kalfort Puursica
SV Aartselaar B - VC Mortsel OG B
Oxford Hemiksem - Antwerpen Noord
KFCV Wintam - vrij


Speeldag 30 (22 maart 2020) - 3e periode
VC Mortsel OG B - SK Wilrijk-JAS B
Kalfort Puursica - Tubantia Borgerhout
VVH Lippelo - SK Sint Amands
KVV Ternesse B - Ol. Pirates DBG-B
OXACO-Boechout A - Oxford Hemiksem
Antwerpen Noord - K Boechoutse VV
KVK Hingene - KFCV Wintam
KSC Maccabi - SV Aartselaar B
RVC Hoboken B - vrij


Speeldag 31 (29 maart 2020) - 3e periode
K Boechoutse VV - OXACO-Boechout A
Ol. Pirates DBG-B - VVH Lippelo
Oxford Hemiksem - KVV Ternesse B
SK Sint Amands - Kalfort Puursica
Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B
SK Wilrijk-JAS B - KSC Maccabi
SV Aartselaar B - RVC Hoboken B
KFCV Wintam - Antwerpen Noord
KVK Hingene - vrij


Speeldag 32 (5 april 2020) - 3e periode
RVC Hoboken B - SK Wilrijk-JAS B
OXACO-Boechout A - KFCV Wintam
Antwerpen Noord - KVK Hingene
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV
VVH Lippelo - Oxford Hemiksem
Kalfort Puursica - Ol. Pirates DBG-B
VC Mortsel OG B - SK Sint Amands
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout
SV Aartselaar B - vrij


Speeldag 33 (19 april 2020) - 3e periode
K Boechoutse VV - VVH Lippelo
Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica
Ol. Pirates DBG-B - VC Mortsel OG B
SK Sint Amands - KSC Maccabi
Tubantia Borgerhout - RVC Hoboken B
SK Wilrijk-JAS B - SV Aartselaar B
KVK Hingene - OXACO-Boechout A
KFCV Wintam - KVV Ternesse B
Antwerpen Noord - vrij


Speeldag 34 (26 april 2020) - 3e periode
OXACO-Boechout A - Antwerpen Noord
KVV Ternesse B - KVK Hingene
VVH Lippelo - KFCV Wintam
Kalfort Puursica - K Boechoutse VV
VC Mortsel OG B - Oxford Hemiksem
KSC Maccabi - Ol. Pirates DBG-B
SV Aartselaar B - Tubantia Borgerhout
RVC Hoboken B - SK Sint Amands
SK Wilrijk-JAS B - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 462521
2Oxford Hemiksem 432518
3VVH Lippelo 362115
4SK Sint Amands 331716
5SK Wilrijk-JAS B 321814
6K Boechoutse VV 291910
7OXACO-Boechout A 291910
8Kalfort Puursica 271215
9Ol. Pirates DBG-B 24159
10RVC Hoboken B 22913
11SV Aartselaar B 22913
12VC Mortsel OG B 19118
13KSC Maccabi 17413
14Antwerpen Noord 13112
15KVK Hingene 1174
16KVV Ternesse B 633
17Tubantia Borgerhout 633


VERLIESPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 523
2Oxford Hemiksem 826
3VVH Lippelo 1569
4SK Sint Amands 18108
5SK Wilrijk-JAS B 19613
6OXACO-Boechout A 19514
7K Boechoutse VV 22814
8Kalfort Puursica 241212
9Ol. Pirates DBG-B 271215
10RVC Hoboken B 291514
11SV Aartselaar B 291514
12VC Mortsel OG B 321319
13KSC Maccabi 342014
14Antwerpen Noord 382315
15KVK Hingene 402020
16Tubantia Borgerhout 452421
17KVV Ternesse B 452124


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 1293
2SK Sint Amands 1293
3SK Wilrijk-JAS B 1037
4Oxford Hemiksem 1073
5SV Aartselaar B 716
6OXACO-Boechout A 743
7Kalfort Puursica 606
8VVH Lippelo 514
9K Boechoutse VV 541
10KVK Hingene 431
11Ol. Pirates DBG-B 431
12Antwerpen Noord 303
13KSC Maccabi 303
14KVV Ternesse B 303
15RVC Hoboken B 303
16Tubantia Borgerhout 303
17VC Mortsel OG B 211


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 934548
2Oxford Hemiksem 733934
3VVH Lippelo 573720
4OXACO-Boechout A 482424
5K Boechoutse VV 473017
6SK Sint Amands 452223
7RVC Hoboken B 441925
8SK Wilrijk-JAS B 412219
9Antwerpen Noord 391524
10Ol. Pirates DBG-B 392415
11VC Mortsel OG B 381820
12Kalfort Puursica 331815
13KSC Maccabi 28919
14SV Aartselaar B 281315
15Tubantia Borgerhout 24717
16KVK Hingene 23158
17KVV Ternesse B 211011


TEGENDOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VVH Lippelo 17107
2Oxford Hemiksem 22913
3KFCV Wintam 23149
4K Boechoutse VV 281612
5SK Sint Amands 281414
6Kalfort Puursica 301317
7OXACO-Boechout A 33825
8SV Aartselaar B 362115
9Ol. Pirates DBG-B 391920
10SK Wilrijk-JAS B 411625
11KSC Maccabi 473215
12RVC Hoboken B 472126
13VC Mortsel OG B 472027
14KVK Hingene 622735
15Antwerpen Noord 704129
16Tubantia Borgerhout 703139
17KVV Ternesse B 814239


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 18 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFCV Wintam 8 10 
2Oxford Hemiksem 6 8x
3VVH Lippelo 5 15 
4SK Sint Amands 5x10x
5OXACO-Boechout A 4 6 
6K Boechoutse VV 4 4 
7Ol. Pirates DBG-B 4 4 
8SK Wilrijk-JAS B 3 5x
9VC Mortsel OG B 3 4 
10KSC Maccabi 2 3 
11RVC Hoboken B 2 3 
12Kalfort Puursica 2 2 
13SV Aartselaar B 1 4 
14Antwerpen Noord 1 3 
15KVK Hingene 1 2 
16KVV Ternesse B 1x1x
17Tubantia Borgerhout 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VVH Lippelo 624
2Kalfort Puursica 633
3KFCV Wintam 514
4SK Sint Amands 523
5K Boechoutse VV 413
6Oxford Hemiksem 431
7OXACO-Boechout A 440
8KSC Maccabi 303
9SV Aartselaar B 303
10KVK Hingene 321
11Ol. Pirates DBG-B 211
12RVC Hoboken B 211
13Antwerpen Noord 101
14Tubantia Borgerhout 110
15VC Mortsel OG B 110
16KVV Ternesse B 000
17SK Wilrijk-JAS B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 1798
2Oxford Hemiksem 1798
3RVC Hoboken B 1679
4Antwerpen Noord 1688
5SK Sint Amands 1688
6VVH Lippelo 1697
7SK Wilrijk-JAS B 1578
8K Boechoutse VV 1596
9OXACO-Boechout A 1468
10VC Mortsel OG B 1468
11Kalfort Puursica 1367
12SV Aartselaar B 1367
13KSC Maccabi 1257
14KVV Ternesse B 1266
15Ol. Pirates DBG-B 1266
16Tubantia Borgerhout 1046
17KVK Hingene 1055


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCV Wintam 000
2Oxford Hemiksem 000
3RVC Hoboken B 110
4SK Sint Amands 110
5Antwerpen Noord 101
6VVH Lippelo 101
7OXACO-Boechout A 220
8SK Wilrijk-JAS B 211
9K Boechoutse VV 202
10VC Mortsel OG B 321
11Kalfort Puursica 422
12SV Aartselaar B 422
13KSC Maccabi 532
14Ol. Pirates DBG-B 532
15KVV Ternesse B 523
16Tubantia Borgerhout 752
17KVK Hingene 743


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFCV Wintam 9 8 1 0 45 14 25
2 Oxford Hemiksem 9 8 1 0 39 9 25
3 VVH Lippelo 9 6 3 0 37 10 21
4 OXACO-Boechout A 8 6 1 1 24 8 19
5 K Boechoutse VV 9 6 1 2 30 16 19
6 SK Wilrijk-JAS B 8 6 0 2 22 16 18
7 SK Sint Amands 9 5 2 2 22 14 17
8 Ol. Pirates DBG-B 9 5 0 4 24 19 15
9 Kalfort Puursica 8 4 0 4 18 13 12
10 VC Mortsel OG B 8 3 2 3 18 20 11
11 RVC Hoboken B 8 3 0 5 19 21 9
12 SV Aartselaar B 8 2 3 3 13 21 9
13 KVK Hingene 9 2 1 6 15 27 7
14 KSC Maccabi 8 1 1 6 9 32 4
15 KVV Ternesse B 8 1 0 7 10 42 3
16 Tubantia Borgerhout 9 1 0 8 7 31 3
17 Antwerpen Noord 8 0 1 7 15 41 1

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFCV Wintam 8 7 0 1 48 9 21
2 Oxford Hemiksem 8 6 0 2 34 13 18
3 SK Sint Amands 8 5 1 2 23 14 16
4 VVH Lippelo 8 4 3 1 20 7 15
5 Kalfort Puursica 9 5 0 4 15 17 15
6 SK Wilrijk-JAS B 9 4 2 3 19 25 14
7 KSC Maccabi 9 4 1 4 19 15 13
8 SV Aartselaar B 9 4 1 4 15 15 13
9 RVC Hoboken B 9 4 1 4 25 26 13
10 Antwerpen Noord 9 4 0 5 24 29 12
11 K Boechoutse VV 8 3 1 4 17 12 10
12 OXACO-Boechout A 8 3 1 4 24 25 10
13 Ol. Pirates DBG-B 8 2 3 3 15 20 9
14 VC Mortsel OG B 9 2 2 5 20 27 8
15 KVK Hingene 8 1 1 6 8 35 4
16 Tubantia Borgerhout 8 1 0 7 17 39 3
17 KVV Ternesse B 9 1 0 8 11 39 3

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Antwerpen Noord

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVV Ternesse B - Antwerpen Noord 3 - 2
28/08/2019 2 VVH Lippelo (2e per.) - Antwerpen Noord 4 - 2
01/09/2019 3 Kalfort Puursica - Antwerpen Noord 4 - 0
08/09/2019 4 Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 2 - 5
15/09/2019 5 KSC Maccabi - Antwerpen Noord 1 - 3
22/09/2019 6 Antwerpen Noord - RVC Hoboken B 4 - 5
29/09/2019 7 SV Aartselaar B - Antwerpen Noord 0 - 4
06/10/2019 8 Antwerpen Noord - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
13/10/2019 9 Tubantia Borgerhout - Antwerpen Noord 2 - 4
20/10/2019 10 Antwerpen Noord - SK Sint Amands 2 - 4
27/10/2019 11 Ol. Pirates DBG-B - Antwerpen Noord 6 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Antwerpen Noord - Oxford Hemiksem 2 - 6
10/11/2019 13 K Boechoutse VV - Antwerpen Noord 6 - 1
17/11/2019 14 Antwerpen Noord - KFCV Wintam 1 - 9
24/11/2019 15 KVK Hingene - Antwerpen Noord 3 - 4
01/12/2019 16 Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
08/12/2019 17 Antwerpen Noord - OXACO-Boechout A 1 - 6
15/12/2019 18 Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 1 - 4
05/01/2020 19 Antwerpen Noord (1e per.) - VVH Lippelo Speeldag 
12/01/2020 20 Antwerpen Noord - Kalfort Puursica Speeldag 
19/01/2020 21 VC Mortsel OG B - Antwerpen Noord Speeldag 
26/01/2020 22 Antwerpen Noord - KSC Maccabi Speeldag 
02/02/2020 23 RVC Hoboken B - Antwerpen Noord Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Antwerpen Noord - SV Aartselaar B Speeldag 
16/02/2020 25 SK Wilrijk-JAS B - Antwerpen Noord Speeldag 
23/02/2020 26 Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
01/03/2020 27 SK Sint Amands - Antwerpen Noord Speeldag 
08/03/2020 28 Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
15/03/2020 29 Oxford Hemiksem - Antwerpen Noord Speeldag 
22/03/2020 30 Antwerpen Noord - K Boechoutse VV Speeldag 
29/03/2020 31 KFCV Wintam - Antwerpen Noord Speeldag 
05/04/2020 32 Antwerpen Noord - KVK Hingene Speeldag 
19/04/2020 33 Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
26/04/2020 34 OXACO-Boechout A - Antwerpen Noord Speeldag 

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 0 - 6
28/08/2019 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 3 - 2
01/09/2019 3 RVC Hoboken B - K Boechoutse VV 0 - 3
08/09/2019 4 K Boechoutse VV - SV Aartselaar B 4 - 1
15/09/2019 5 SK Wilrijk-JAS B - K Boechoutse VV 3 - 2
22/09/2019 6 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 4 - 0
29/09/2019 7 SK Sint Amands - K Boechoutse VV 3 - 2
06/10/2019 8 K Boechoutse VV - Ol. Pirates DBG-B 1 - 5
13/10/2019 9 Oxford Hemiksem - K Boechoutse VV 4 - 0
20/10/2019 10 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
27/10/2019 11 K Boechoutse VV - KFCV Wintam 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Hingene - K Boechoutse VV 0 - 3
10/11/2019 13 K Boechoutse VV - Antwerpen Noord 6 - 1
17/11/2019 14 OXACO-Boechout A - K Boechoutse VV 1 - 0
24/11/2019 15 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 4 - 1
01/12/2019 16 VVH Lippelo - K Boechoutse VV 1 - 1
08/12/2019 17 K Boechoutse VV - Kalfort Puursica 1 - 2
15/12/2019 18 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 2 - 2
05/01/2020 19 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
12/01/2020 20 K Boechoutse VV - RVC Hoboken B Speeldag 
19/01/2020 21 SV Aartselaar B - K Boechoutse VV Speeldag 
26/01/2020 22 K Boechoutse VV - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
02/02/2020 23 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 K Boechoutse VV - SK Sint Amands Speeldag 
16/02/2020 25 Ol. Pirates DBG-B - K Boechoutse VV Speeldag 
23/02/2020 26 K Boechoutse VV - Oxford Hemiksem Speeldag 
01/03/2020 27 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
08/03/2020 28 KFCV Wintam - K Boechoutse VV Speeldag 
15/03/2020 29 K Boechoutse VV - KVK Hingene Speeldag 
22/03/2020 30 Antwerpen Noord - K Boechoutse VV Speeldag 
29/03/2020 31 K Boechoutse VV - OXACO-Boechout A Speeldag 
05/04/2020 32 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV Speeldag 
19/04/2020 33 K Boechoutse VV - VVH Lippelo Speeldag 
26/04/2020 34 Kalfort Puursica - K Boechoutse VV Speeldag 

KFCV Wintam

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kalfort Puursica - KFCV Wintam 0 - 5
28/08/2019 2 KFCV Wintam - VC Mortsel OG B 3 - 3
01/09/2019 3 KSC Maccabi - KFCV Wintam 0 - 8
08/09/2019 4 KFCV Wintam - RVC Hoboken B 8 - 1
15/09/2019 5 SV Aartselaar B - KFCV Wintam 0 - 6
22/09/2019 6 KFCV Wintam - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
29/09/2019 7 Tubantia Borgerhout - KFCV Wintam 0 - 6
06/10/2019 8 KFCV Wintam - SK Sint Amands 3 - 2
13/10/2019 9 Ol. Pirates DBG-B - KFCV Wintam 1 - 2
20/10/2019 10 KFCV Wintam - Oxford Hemiksem 4 - 2
27/10/2019 11 K Boechoutse VV - KFCV Wintam 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
10/11/2019 13 KFCV Wintam - KVK Hingene 7 - 1
17/11/2019 14 Antwerpen Noord - KFCV Wintam 1 - 9
24/11/2019 15 KFCV Wintam - OXACO-Boechout A 5 - 2
01/12/2019 16 KVV Ternesse B - KFCV Wintam 2 - 10
08/12/2019 17 KFCV Wintam - VVH Lippelo 3 - 2
15/12/2019 18 KFCV Wintam - Kalfort Puursica 6 - 0
05/01/2020 19 VC Mortsel OG B - KFCV Wintam Speeldag 
12/01/2020 20 KFCV Wintam - KSC Maccabi Speeldag 
19/01/2020 21 RVC Hoboken B - KFCV Wintam Speeldag 
26/01/2020 22 KFCV Wintam - SV Aartselaar B Speeldag 
02/02/2020 23 SK Wilrijk-JAS B - KFCV Wintam Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCV Wintam - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/02/2020 25 SK Sint Amands - KFCV Wintam Speeldag 
23/02/2020 26 KFCV Wintam - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
01/03/2020 27 Oxford Hemiksem - KFCV Wintam Speeldag 
08/03/2020 28 KFCV Wintam - K Boechoutse VV Speeldag 
15/03/2020 29 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
22/03/2020 30 KVK Hingene - KFCV Wintam Speeldag 
29/03/2020 31 KFCV Wintam - Antwerpen Noord Speeldag 
05/04/2020 32 OXACO-Boechout A - KFCV Wintam Speeldag 
19/04/2020 33 KFCV Wintam - KVV Ternesse B Speeldag 
26/04/2020 34 VVH Lippelo - KFCV Wintam Speeldag 

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSC Maccabi - Oxford Hemiksem 1 - 8
28/08/2019 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 3 - 2
01/09/2019 3 KSC Maccabi - KFCV Wintam 0 - 8
08/09/2019 4 KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 7
15/09/2019 5 KSC Maccabi - Antwerpen Noord 1 - 3
22/09/2019 6 OXACO-Boechout A - KSC Maccabi 0 - 3
29/09/2019 7 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 3
06/10/2019 8 VVH Lippelo - KSC Maccabi 4 - 1
13/10/2019 9 KSC Maccabi - Kalfort Puursica 0 - 2
20/10/2019 10 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 0 - 2
27/10/2019 11 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 2
10/11/2019 13 SV Aartselaar B - KSC Maccabi 1 - 1
17/11/2019 14 KSC Maccabi - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
24/11/2019 15 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 0 - 3
01/12/2019 16 KSC Maccabi - SK Sint Amands 0 - 4
08/12/2019 17 Ol. Pirates DBG-B - KSC Maccabi 2 - 0
15/12/2019 18 Oxford Hemiksem - KSC Maccabi 3 - 0
05/01/2020 19 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
12/01/2020 20 KFCV Wintam - KSC Maccabi Speeldag 
19/01/2020 21 KSC Maccabi - KVK Hingene Speeldag 
26/01/2020 22 Antwerpen Noord - KSC Maccabi Speeldag 
02/02/2020 23 KSC Maccabi - OXACO-Boechout A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
16/02/2020 25 KSC Maccabi - VVH Lippelo Speeldag 
23/02/2020 26 Kalfort Puursica - KSC Maccabi Speeldag 
01/03/2020 27 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B Speeldag 
08/03/2020 28 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 
15/03/2020 29 RVC Hoboken B - KSC Maccabi Speeldag 
22/03/2020 30 KSC Maccabi - SV Aartselaar B Speeldag 
29/03/2020 31 SK Wilrijk-JAS B - KSC Maccabi Speeldag 
05/04/2020 32 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout Speeldag 
19/04/2020 33 SK Sint Amands - KSC Maccabi Speeldag 
26/04/2020 34 KSC Maccabi - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 

KVK Hingene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VVH Lippelo - KVK Hingene 10 - 0
28/08/2019 2 KVK Hingene - Kalfort Puursica 1 - 4
01/09/2019 3 VC Mortsel OG B - KVK Hingene 1 - 3
08/09/2019 4 KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 7
15/09/2019 5 RVC Hoboken B - KVK Hingene 2 - 0
22/09/2019 6 KVK Hingene - SV Aartselaar B 0 - 5
29/09/2019 7 SK Wilrijk-JAS B - KVK Hingene 4 - 1
06/10/2019 8 KVK Hingene - Tubantia Borgerhout 3 - 0
13/10/2019 9 SK Sint Amands - KVK Hingene 5 - 2
20/10/2019 10 KVK Hingene - Ol. Pirates DBG-B 0 - 0
27/10/2019 11 Oxford Hemiksem - KVK Hingene 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Hingene - K Boechoutse VV 0 - 3
10/11/2019 13 KFCV Wintam - KVK Hingene 7 - 1
17/11/2019 14 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
24/11/2019 15 KVK Hingene - Antwerpen Noord 3 - 4
01/12/2019 16 OXACO-Boechout A - KVK Hingene 0 - 0
08/12/2019 17 KVK Hingene - KVV Ternesse B 6 - 1
15/12/2019 18 KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 3
05/01/2020 19 Kalfort Puursica - KVK Hingene Speeldag 
12/01/2020 20 KVK Hingene - VC Mortsel OG B Speeldag 
19/01/2020 21 KSC Maccabi - KVK Hingene Speeldag 
26/01/2020 22 KVK Hingene - RVC Hoboken B Speeldag 
02/02/2020 23 SV Aartselaar B - KVK Hingene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Hingene - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
16/02/2020 25 Tubantia Borgerhout - KVK Hingene Speeldag 
23/02/2020 26 KVK Hingene - SK Sint Amands Speeldag 
01/03/2020 27 Ol. Pirates DBG-B - KVK Hingene Speeldag 
08/03/2020 28 KVK Hingene - Oxford Hemiksem Speeldag 
15/03/2020 29 K Boechoutse VV - KVK Hingene Speeldag 
22/03/2020 30 KVK Hingene - KFCV Wintam Speeldag 
29/03/2020 31 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
05/04/2020 32 Antwerpen Noord - KVK Hingene Speeldag 
19/04/2020 33 KVK Hingene - OXACO-Boechout A Speeldag 
26/04/2020 34 KVV Ternesse B - KVK Hingene Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVV Ternesse B - Antwerpen Noord 3 - 2
28/08/2019 2 OXACO-Boechout A - KVV Ternesse B 7 - 0
01/09/2019 3 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
08/09/2019 4 KVV Ternesse B - VVH Lippelo 0 - 7
15/09/2019 5 Kalfort Puursica - KVV Ternesse B 5 - 0
22/09/2019 6 KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B 2 - 6
29/09/2019 7 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 3
06/10/2019 8 KVV Ternesse B - RVC Hoboken B 1 - 4
13/10/2019 9 SV Aartselaar B - KVV Ternesse B 4 - 1
20/10/2019 10 KVV Ternesse B - SK Wilrijk-JAS B 1 - 5
27/10/2019 11 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVV Ternesse B - SK Sint Amands 0 - 2
10/11/2019 13 Ol. Pirates DBG-B - KVV Ternesse B 6 - 1
17/11/2019 14 KVV Ternesse B - Oxford Hemiksem 1 - 6
24/11/2019 15 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 4 - 1
01/12/2019 16 KVV Ternesse B - KFCV Wintam 2 - 10
08/12/2019 17 KVK Hingene - KVV Ternesse B 6 - 1
15/12/2019 18 Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 1 - 4
05/01/2020 19 KVV Ternesse B - OXACO-Boechout A Speeldag 
12/01/2020 20 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
19/01/2020 21 VVH Lippelo - KVV Ternesse B Speeldag 
26/01/2020 22 KVV Ternesse B - Kalfort Puursica Speeldag 
02/02/2020 23 VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
16/02/2020 25 RVC Hoboken B - KVV Ternesse B Speeldag 
23/02/2020 26 KVV Ternesse B - SV Aartselaar B Speeldag 
01/03/2020 27 SK Wilrijk-JAS B - KVV Ternesse B Speeldag 
08/03/2020 28 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
15/03/2020 29 SK Sint Amands - KVV Ternesse B Speeldag 
22/03/2020 30 KVV Ternesse B - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
29/03/2020 31 Oxford Hemiksem - KVV Ternesse B Speeldag 
05/04/2020 32 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV Speeldag 
19/04/2020 33 KFCV Wintam - KVV Ternesse B Speeldag 
26/04/2020 34 KVV Ternesse B - KVK Hingene Speeldag 

Kalfort Puursica

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kalfort Puursica - KFCV Wintam 0 - 5
28/08/2019 2 KVK Hingene - Kalfort Puursica 1 - 4
01/09/2019 3 Kalfort Puursica - Antwerpen Noord 4 - 0
08/09/2019 4 OXACO-Boechout A - Kalfort Puursica 4 - 1
15/09/2019 5 Kalfort Puursica - KVV Ternesse B 5 - 0
22/09/2019 6 VVH Lippelo - Kalfort Puursica 2 - 0
29/09/2019 7 Kalfort Puursica - vrijSpeeldag 
06/10/2019 8 Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B 2 - 1
13/10/2019 9 KSC Maccabi - Kalfort Puursica 0 - 2
20/10/2019 10 Kalfort Puursica - RVC Hoboken B 1 - 2
27/10/2019 11 SV Aartselaar B - Kalfort Puursica 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Kalfort Puursica - SK Wilrijk-JAS B 5 - 0
10/11/2019 13 Tubantia Borgerhout - Kalfort Puursica 0 - 4
17/11/2019 14 Kalfort Puursica - SK Sint Amands 0 - 1
24/11/2019 15 Ol. Pirates DBG-B - Kalfort Puursica 0 - 1
01/12/2019 16 Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem 1 - 4
08/12/2019 17 K Boechoutse VV - Kalfort Puursica 1 - 2
15/12/2019 18 KFCV Wintam - Kalfort Puursica 6 - 0
05/01/2020 19 Kalfort Puursica - KVK Hingene Speeldag 
12/01/2020 20 Antwerpen Noord - Kalfort Puursica Speeldag 
19/01/2020 21 Kalfort Puursica - OXACO-Boechout A Speeldag 
26/01/2020 22 KVV Ternesse B - Kalfort Puursica Speeldag 
02/02/2020 23 Kalfort Puursica - VVH Lippelo Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Kalfort Puursica - vrijSpeeldag 
16/02/2020 25 VC Mortsel OG B - Kalfort Puursica Speeldag 
23/02/2020 26 Kalfort Puursica - KSC Maccabi Speeldag 
01/03/2020 27 RVC Hoboken B - Kalfort Puursica Speeldag 
08/03/2020 28 Kalfort Puursica - SV Aartselaar B Speeldag 
15/03/2020 29 SK Wilrijk-JAS B - Kalfort Puursica Speeldag 
22/03/2020 30 Kalfort Puursica - Tubantia Borgerhout Speeldag 
29/03/2020 31 SK Sint Amands - Kalfort Puursica Speeldag 
05/04/2020 32 Kalfort Puursica - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
19/04/2020 33 Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica Speeldag 
26/04/2020 34 Kalfort Puursica - K Boechoutse VV Speeldag 

OXACO-Boechout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 OXACO-Boechout A - vrijSpeeldag 
28/08/2019 2 OXACO-Boechout A - KVV Ternesse B 7 - 0
01/09/2019 3 VVH Lippelo - OXACO-Boechout A 6 - 1
08/09/2019 4 OXACO-Boechout A - Kalfort Puursica 4 - 1
15/09/2019 5 VC Mortsel OG B - OXACO-Boechout A 4 - 3
22/09/2019 6 OXACO-Boechout A - KSC Maccabi 0 - 3
29/09/2019 7 RVC Hoboken B - OXACO-Boechout A 2 - 4
06/10/2019 8 OXACO-Boechout A - SV Aartselaar B 3 - 2
13/10/2019 9 SK Wilrijk-JAS B - OXACO-Boechout A 2 - 5
20/10/2019 10 OXACO-Boechout A - Tubantia Borgerhout 4 - 2
27/10/2019 11 SK Sint Amands - OXACO-Boechout A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 OXACO-Boechout A - Ol. Pirates DBG-B 5 - 0
10/11/2019 13 Oxford Hemiksem - OXACO-Boechout A 3 - 1
17/11/2019 14 OXACO-Boechout A - K Boechoutse VV 1 - 0
24/11/2019 15 KFCV Wintam - OXACO-Boechout A 5 - 2
01/12/2019 16 OXACO-Boechout A - KVK Hingene 0 - 0
08/12/2019 17 Antwerpen Noord - OXACO-Boechout A 1 - 6
15/12/2019 18 OXACO-Boechout A - vrijSpeeldag 
05/01/2020 19 KVV Ternesse B - OXACO-Boechout A Speeldag 
12/01/2020 20 OXACO-Boechout A - VVH Lippelo Speeldag 
19/01/2020 21 Kalfort Puursica - OXACO-Boechout A Speeldag 
26/01/2020 22 OXACO-Boechout A - VC Mortsel OG B Speeldag 
02/02/2020 23 KSC Maccabi - OXACO-Boechout A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 OXACO-Boechout A - RVC Hoboken B Speeldag 
16/02/2020 25 SV Aartselaar B - OXACO-Boechout A Speeldag 
23/02/2020 26 OXACO-Boechout A - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
01/03/2020 27 Tubantia Borgerhout - OXACO-Boechout A Speeldag 
08/03/2020 28 OXACO-Boechout A - SK Sint Amands Speeldag 
15/03/2020 29 Ol. Pirates DBG-B - OXACO-Boechout A Speeldag 
22/03/2020 30 OXACO-Boechout A - Oxford Hemiksem Speeldag 
29/03/2020 31 K Boechoutse VV - OXACO-Boechout A Speeldag 
05/04/2020 32 OXACO-Boechout A - KFCV Wintam Speeldag 
19/04/2020 33 KVK Hingene - OXACO-Boechout A Speeldag 
26/04/2020 34 OXACO-Boechout A - Antwerpen Noord Speeldag 

Ol. Pirates DBG-B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RVC Hoboken B - Ol. Pirates DBG-B 5 - 1
28/08/2019 2 Ol. Pirates DBG-B - SV Aartselaar B 0 - 2
01/09/2019 3 SK Wilrijk-JAS B - Ol. Pirates DBG-B 4 - 2
08/09/2019 4 Ol. Pirates DBG-B - Tubantia Borgerhout 6 - 1
15/09/2019 5 SK Sint Amands - Ol. Pirates DBG-B 2 - 4
22/09/2019 6 Ol. Pirates DBG-B - vrijSpeeldag 
29/09/2019 7 Ol. Pirates DBG-B - Oxford Hemiksem 3 - 2
06/10/2019 8 K Boechoutse VV - Ol. Pirates DBG-B 1 - 5
13/10/2019 9 Ol. Pirates DBG-B - KFCV Wintam 1 - 2
20/10/2019 10 KVK Hingene - Ol. Pirates DBG-B 0 - 0
27/10/2019 11 Ol. Pirates DBG-B - Antwerpen Noord 6 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 OXACO-Boechout A - Ol. Pirates DBG-B 5 - 0
10/11/2019 13 Ol. Pirates DBG-B - KVV Ternesse B 6 - 1
17/11/2019 14 VVH Lippelo - Ol. Pirates DBG-B 1 - 1
24/11/2019 15 Ol. Pirates DBG-B - Kalfort Puursica 0 - 1
01/12/2019 16 VC Mortsel OG B - Ol. Pirates DBG-B 2 - 2
08/12/2019 17 Ol. Pirates DBG-B - KSC Maccabi 2 - 0
15/12/2019 18 Ol. Pirates DBG-B - RVC Hoboken B 0 - 6
05/01/2020 19 SV Aartselaar B - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
12/01/2020 20 Ol. Pirates DBG-B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
19/01/2020 21 Tubantia Borgerhout - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
26/01/2020 22 Ol. Pirates DBG-B - SK Sint Amands Speeldag 
02/02/2020 23 Ol. Pirates DBG-B - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Oxford Hemiksem - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
16/02/2020 25 Ol. Pirates DBG-B - K Boechoutse VV Speeldag 
23/02/2020 26 KFCV Wintam - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
01/03/2020 27 Ol. Pirates DBG-B - KVK Hingene Speeldag 
08/03/2020 28 Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
15/03/2020 29 Ol. Pirates DBG-B - OXACO-Boechout A Speeldag 
22/03/2020 30 KVV Ternesse B - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
29/03/2020 31 Ol. Pirates DBG-B - VVH Lippelo Speeldag 
05/04/2020 32 Kalfort Puursica - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
19/04/2020 33 Ol. Pirates DBG-B - VC Mortsel OG B Speeldag 
26/04/2020 34 KSC Maccabi - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 

Oxford Hemiksem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSC Maccabi - Oxford Hemiksem 1 - 8
28/08/2019 2 Oxford Hemiksem - RVC Hoboken B 4 - 3
01/09/2019 3 SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem 1 - 4
08/09/2019 4 Oxford Hemiksem - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
15/09/2019 5 Tubantia Borgerhout - Oxford Hemiksem 0 - 2
22/09/2019 6 Oxford Hemiksem - SK Sint Amands 5 - 1
29/09/2019 7 Ol. Pirates DBG-B - Oxford Hemiksem 3 - 2
06/10/2019 8 Oxford Hemiksem - vrijSpeeldag 
13/10/2019 9 Oxford Hemiksem - K Boechoutse VV 4 - 0
20/10/2019 10 KFCV Wintam - Oxford Hemiksem 4 - 2
27/10/2019 11 Oxford Hemiksem - KVK Hingene 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Antwerpen Noord - Oxford Hemiksem 2 - 6
10/11/2019 13 Oxford Hemiksem - OXACO-Boechout A 3 - 1
17/11/2019 14 KVV Ternesse B - Oxford Hemiksem 1 - 6
24/11/2019 15 Oxford Hemiksem - VVH Lippelo 2 - 2
01/12/2019 16 Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem 1 - 4
08/12/2019 17 Oxford Hemiksem - VC Mortsel OG B 6 - 0
15/12/2019 18 Oxford Hemiksem - KSC Maccabi 3 - 0
05/01/2020 19 RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem Speeldag 
12/01/2020 20 Oxford Hemiksem - SV Aartselaar B Speeldag 
19/01/2020 21 SK Wilrijk-JAS B - Oxford Hemiksem Speeldag 
26/01/2020 22 Oxford Hemiksem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
02/02/2020 23 SK Sint Amands - Oxford Hemiksem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Oxford Hemiksem - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
16/02/2020 25 Oxford Hemiksem - vrijSpeeldag 
23/02/2020 26 K Boechoutse VV - Oxford Hemiksem Speeldag 
01/03/2020 27 Oxford Hemiksem - KFCV Wintam Speeldag 
08/03/2020 28 KVK Hingene - Oxford Hemiksem Speeldag 
15/03/2020 29 Oxford Hemiksem - Antwerpen Noord Speeldag 
22/03/2020 30 OXACO-Boechout A - Oxford Hemiksem Speeldag 
29/03/2020 31 Oxford Hemiksem - KVV Ternesse B Speeldag 
05/04/2020 32 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem Speeldag 
19/04/2020 33 Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica Speeldag 
26/04/2020 34 VC Mortsel OG B - Oxford Hemiksem Speeldag 

RVC Hoboken B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RVC Hoboken B - Ol. Pirates DBG-B 5 - 1
28/08/2019 2 Oxford Hemiksem - RVC Hoboken B 4 - 3
01/09/2019 3 RVC Hoboken B - K Boechoutse VV 0 - 3
08/09/2019 4 KFCV Wintam - RVC Hoboken B 8 - 1
15/09/2019 5 RVC Hoboken B - KVK Hingene 2 - 0
22/09/2019 6 Antwerpen Noord - RVC Hoboken B 4 - 5
29/09/2019 7 RVC Hoboken B - OXACO-Boechout A 2 - 4
06/10/2019 8 KVV Ternesse B - RVC Hoboken B 1 - 4
13/10/2019 9 RVC Hoboken B - VVH Lippelo 1 - 2
20/10/2019 10 Kalfort Puursica - RVC Hoboken B 1 - 2
27/10/2019 11 RVC Hoboken B - VC Mortsel OG B 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 2
10/11/2019 13 RVC Hoboken B - vrijSpeeldag 
17/11/2019 14 RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 2 - 3
24/11/2019 15 SK Wilrijk-JAS B - RVC Hoboken B 2 - 1
01/12/2019 16 RVC Hoboken B - Tubantia Borgerhout 3 - 7
08/12/2019 17 SK Sint Amands - RVC Hoboken B 4 - 1
15/12/2019 18 Ol. Pirates DBG-B - RVC Hoboken B 0 - 6
05/01/2020 19 RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem Speeldag 
12/01/2020 20 K Boechoutse VV - RVC Hoboken B Speeldag 
19/01/2020 21 RVC Hoboken B - KFCV Wintam Speeldag 
26/01/2020 22 KVK Hingene - RVC Hoboken B Speeldag 
02/02/2020 23 RVC Hoboken B - Antwerpen Noord Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 OXACO-Boechout A - RVC Hoboken B Speeldag 
16/02/2020 25 RVC Hoboken B - KVV Ternesse B Speeldag 
23/02/2020 26 VVH Lippelo - RVC Hoboken B Speeldag 
01/03/2020 27 RVC Hoboken B - Kalfort Puursica Speeldag 
08/03/2020 28 VC Mortsel OG B - RVC Hoboken B Speeldag 
15/03/2020 29 RVC Hoboken B - KSC Maccabi Speeldag 
22/03/2020 30 RVC Hoboken B - vrijSpeeldag 
29/03/2020 31 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B Speeldag 
05/04/2020 32 RVC Hoboken B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
19/04/2020 33 Tubantia Borgerhout - RVC Hoboken B Speeldag 
26/04/2020 34 RVC Hoboken B - SK Sint Amands Speeldag 

SK Sint Amands

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SV Aartselaar B - SK Sint Amands 2 - 2
28/08/2019 2 SK Sint Amands - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
01/09/2019 3 Tubantia Borgerhout - SK Sint Amands 2 - 7
08/09/2019 4 SK Sint Amands - vrijSpeeldag 
15/09/2019 5 SK Sint Amands - Ol. Pirates DBG-B 2 - 4
22/09/2019 6 Oxford Hemiksem - SK Sint Amands 5 - 1
29/09/2019 7 SK Sint Amands - K Boechoutse VV 3 - 2
06/10/2019 8 KFCV Wintam - SK Sint Amands 3 - 2
13/10/2019 9 SK Sint Amands - KVK Hingene 5 - 2
20/10/2019 10 Antwerpen Noord - SK Sint Amands 2 - 4
27/10/2019 11 SK Sint Amands - OXACO-Boechout A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVV Ternesse B - SK Sint Amands 0 - 2
10/11/2019 13 SK Sint Amands - VVH Lippelo 0 - 0
17/11/2019 14 Kalfort Puursica - SK Sint Amands 0 - 1
24/11/2019 15 SK Sint Amands - VC Mortsel OG B 4 - 1
01/12/2019 16 KSC Maccabi - SK Sint Amands 0 - 4
08/12/2019 17 SK Sint Amands - RVC Hoboken B 4 - 1
15/12/2019 18 SK Sint Amands - SV Aartselaar B 1 - 0
05/01/2020 19 SK Wilrijk-JAS B - SK Sint Amands Speeldag 
12/01/2020 20 SK Sint Amands - Tubantia Borgerhout Speeldag 
19/01/2020 21 SK Sint Amands - vrijSpeeldag 
26/01/2020 22 Ol. Pirates DBG-B - SK Sint Amands Speeldag 
02/02/2020 23 SK Sint Amands - Oxford Hemiksem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 K Boechoutse VV - SK Sint Amands Speeldag 
16/02/2020 25 SK Sint Amands - KFCV Wintam Speeldag 
23/02/2020 26 KVK Hingene - SK Sint Amands Speeldag 
01/03/2020 27 SK Sint Amands - Antwerpen Noord Speeldag 
08/03/2020 28 OXACO-Boechout A - SK Sint Amands Speeldag 
15/03/2020 29 SK Sint Amands - KVV Ternesse B Speeldag 
22/03/2020 30 VVH Lippelo - SK Sint Amands Speeldag 
29/03/2020 31 SK Sint Amands - Kalfort Puursica Speeldag 
05/04/2020 32 VC Mortsel OG B - SK Sint Amands Speeldag 
19/04/2020 33 SK Sint Amands - KSC Maccabi Speeldag 
26/04/2020 34 RVC Hoboken B - SK Sint Amands Speeldag 

SK Wilrijk-JAS B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SK Wilrijk-JAS B - Tubantia Borgerhout 5 - 1
28/08/2019 2 SK Sint Amands - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
01/09/2019 3 SK Wilrijk-JAS B - Ol. Pirates DBG-B 4 - 2
08/09/2019 4 Oxford Hemiksem - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
15/09/2019 5 SK Wilrijk-JAS B - K Boechoutse VV 3 - 2
22/09/2019 6 KFCV Wintam - SK Wilrijk-JAS B 6 - 1
29/09/2019 7 SK Wilrijk-JAS B - KVK Hingene 4 - 1
06/10/2019 8 Antwerpen Noord - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
13/10/2019 9 SK Wilrijk-JAS B - OXACO-Boechout A 2 - 5
20/10/2019 10 KVV Ternesse B - SK Wilrijk-JAS B 1 - 5
27/10/2019 11 SK Wilrijk-JAS B - VVH Lippelo 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Kalfort Puursica - SK Wilrijk-JAS B 5 - 0
10/11/2019 13 SK Wilrijk-JAS B - VC Mortsel OG B 2 - 1
17/11/2019 14 KSC Maccabi - SK Wilrijk-JAS B 1 - 2
24/11/2019 15 SK Wilrijk-JAS B - RVC Hoboken B 2 - 1
01/12/2019 16 SV Aartselaar B - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
08/12/2019 17 SK Wilrijk-JAS B - vrijSpeeldag 
15/12/2019 18 Tubantia Borgerhout - SK Wilrijk-JAS B 1 - 4
05/01/2020 19 SK Wilrijk-JAS B - SK Sint Amands Speeldag 
12/01/2020 20 Ol. Pirates DBG-B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
19/01/2020 21 SK Wilrijk-JAS B - Oxford Hemiksem Speeldag 
26/01/2020 22 K Boechoutse VV - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
02/02/2020 23 SK Wilrijk-JAS B - KFCV Wintam Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Hingene - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
16/02/2020 25 SK Wilrijk-JAS B - Antwerpen Noord Speeldag 
23/02/2020 26 OXACO-Boechout A - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
01/03/2020 27 SK Wilrijk-JAS B - KVV Ternesse B Speeldag 
08/03/2020 28 VVH Lippelo - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
15/03/2020 29 SK Wilrijk-JAS B - Kalfort Puursica Speeldag 
22/03/2020 30 VC Mortsel OG B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
29/03/2020 31 SK Wilrijk-JAS B - KSC Maccabi Speeldag 
05/04/2020 32 RVC Hoboken B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
19/04/2020 33 SK Wilrijk-JAS B - SV Aartselaar B Speeldag 
26/04/2020 34 SK Wilrijk-JAS B - vrijSpeeldag 

SV Aartselaar B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SV Aartselaar B - SK Sint Amands 2 - 2
28/08/2019 2 Ol. Pirates DBG-B - SV Aartselaar B 0 - 2
01/09/2019 3 SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem 1 - 4
08/09/2019 4 K Boechoutse VV - SV Aartselaar B 4 - 1
15/09/2019 5 SV Aartselaar B - KFCV Wintam 0 - 6
22/09/2019 6 KVK Hingene - SV Aartselaar B 0 - 5
29/09/2019 7 SV Aartselaar B - Antwerpen Noord 0 - 4
06/10/2019 8 OXACO-Boechout A - SV Aartselaar B 3 - 2
13/10/2019 9 SV Aartselaar B - KVV Ternesse B 4 - 1
20/10/2019 10 VVH Lippelo - SV Aartselaar B 1 - 1
27/10/2019 11 SV Aartselaar B - Kalfort Puursica 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VC Mortsel OG B - SV Aartselaar B 4 - 0
10/11/2019 13 SV Aartselaar B - KSC Maccabi 1 - 1
17/11/2019 14 RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 2 - 3
24/11/2019 15 SV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
01/12/2019 16 SV Aartselaar B - SK Wilrijk-JAS B 2 - 2
08/12/2019 17 Tubantia Borgerhout - SV Aartselaar B 0 - 1
15/12/2019 18 SK Sint Amands - SV Aartselaar B 1 - 0
05/01/2020 19 SV Aartselaar B - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
12/01/2020 20 Oxford Hemiksem - SV Aartselaar B Speeldag 
19/01/2020 21 SV Aartselaar B - K Boechoutse VV Speeldag 
26/01/2020 22 KFCV Wintam - SV Aartselaar B Speeldag 
02/02/2020 23 SV Aartselaar B - KVK Hingene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Antwerpen Noord - SV Aartselaar B Speeldag 
16/02/2020 25 SV Aartselaar B - OXACO-Boechout A Speeldag 
23/02/2020 26 KVV Ternesse B - SV Aartselaar B Speeldag 
01/03/2020 27 SV Aartselaar B - VVH Lippelo Speeldag 
08/03/2020 28 Kalfort Puursica - SV Aartselaar B Speeldag 
15/03/2020 29 SV Aartselaar B - VC Mortsel OG B Speeldag 
22/03/2020 30 KSC Maccabi - SV Aartselaar B Speeldag 
29/03/2020 31 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B Speeldag 
05/04/2020 32 SV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
19/04/2020 33 SK Wilrijk-JAS B - SV Aartselaar B Speeldag 
26/04/2020 34 SV Aartselaar B - Tubantia Borgerhout Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 SK Wilrijk-JAS B - Tubantia Borgerhout 5 - 1
28/08/2019 2 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
01/09/2019 3 Tubantia Borgerhout - SK Sint Amands 2 - 7
08/09/2019 4 Ol. Pirates DBG-B - Tubantia Borgerhout 6 - 1
15/09/2019 5 Tubantia Borgerhout - Oxford Hemiksem 0 - 2
22/09/2019 6 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 4 - 0
29/09/2019 7 Tubantia Borgerhout - KFCV Wintam 0 - 6
06/10/2019 8 KVK Hingene - Tubantia Borgerhout 3 - 0
13/10/2019 9 Tubantia Borgerhout - Antwerpen Noord 2 - 4
20/10/2019 10 OXACO-Boechout A - Tubantia Borgerhout 4 - 2
27/10/2019 11 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VVH Lippelo - Tubantia Borgerhout 8 - 3
10/11/2019 13 Tubantia Borgerhout - Kalfort Puursica 0 - 4
17/11/2019 14 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 6 - 3
24/11/2019 15 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 0 - 3
01/12/2019 16 RVC Hoboken B - Tubantia Borgerhout 3 - 7
08/12/2019 17 Tubantia Borgerhout - SV Aartselaar B 0 - 1
15/12/2019 18 Tubantia Borgerhout - SK Wilrijk-JAS B 1 - 4
05/01/2020 19 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
12/01/2020 20 SK Sint Amands - Tubantia Borgerhout Speeldag 
19/01/2020 21 Tubantia Borgerhout - Ol. Pirates DBG-B Speeldag 
26/01/2020 22 Oxford Hemiksem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
02/02/2020 23 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCV Wintam - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/02/2020 25 Tubantia Borgerhout - KVK Hingene Speeldag 
23/02/2020 26 Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
01/03/2020 27 Tubantia Borgerhout - OXACO-Boechout A Speeldag 
08/03/2020 28 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
15/03/2020 29 Tubantia Borgerhout - VVH Lippelo Speeldag 
22/03/2020 30 Kalfort Puursica - Tubantia Borgerhout Speeldag 
29/03/2020 31 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 
05/04/2020 32 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout Speeldag 
19/04/2020 33 Tubantia Borgerhout - RVC Hoboken B Speeldag 
26/04/2020 34 SV Aartselaar B - Tubantia Borgerhout Speeldag 

VC Mortsel OG B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 0 - 6
28/08/2019 2 KFCV Wintam - VC Mortsel OG B 3 - 3
01/09/2019 3 VC Mortsel OG B - KVK Hingene 1 - 3
08/09/2019 4 Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 2 - 5
15/09/2019 5 VC Mortsel OG B - OXACO-Boechout A 4 - 3
22/09/2019 6 KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B 2 - 6
29/09/2019 7 VC Mortsel OG B - VVH Lippelo 1 - 1
06/10/2019 8 Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B 2 - 1
13/10/2019 9 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
20/10/2019 10 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 0 - 2
27/10/2019 11 RVC Hoboken B - VC Mortsel OG B 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VC Mortsel OG B - SV Aartselaar B 4 - 0
10/11/2019 13 SK Wilrijk-JAS B - VC Mortsel OG B 2 - 1
17/11/2019 14 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 6 - 3
24/11/2019 15 SK Sint Amands - VC Mortsel OG B 4 - 1
01/12/2019 16 VC Mortsel OG B - Ol. Pirates DBG-B 2 - 2
08/12/2019 17 Oxford Hemiksem - VC Mortsel OG B 6 - 0
15/12/2019 18 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 2 - 2
05/01/2020 19 VC Mortsel OG B - KFCV Wintam Speeldag 
12/01/2020 20 KVK Hingene - VC Mortsel OG B Speeldag 
19/01/2020 21 VC Mortsel OG B - Antwerpen Noord Speeldag 
26/01/2020 22 OXACO-Boechout A - VC Mortsel OG B Speeldag 
02/02/2020 23 VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 VVH Lippelo - VC Mortsel OG B Speeldag 
16/02/2020 25 VC Mortsel OG B - Kalfort Puursica Speeldag 
23/02/2020 26 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
01/03/2020 27 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B Speeldag 
08/03/2020 28 VC Mortsel OG B - RVC Hoboken B Speeldag 
15/03/2020 29 SV Aartselaar B - VC Mortsel OG B Speeldag 
22/03/2020 30 VC Mortsel OG B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
29/03/2020 31 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 
05/04/2020 32 VC Mortsel OG B - SK Sint Amands Speeldag 
19/04/2020 33 Ol. Pirates DBG-B - VC Mortsel OG B Speeldag 
26/04/2020 34 VC Mortsel OG B - Oxford Hemiksem Speeldag 

VVH Lippelo

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 VVH Lippelo - KVK Hingene 10 - 0
28/08/2019 2 VVH Lippelo (2e per.) - Antwerpen Noord 4 - 2
01/09/2019 3 VVH Lippelo - OXACO-Boechout A 6 - 1
08/09/2019 4 KVV Ternesse B - VVH Lippelo 0 - 7
15/09/2019 5 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 
22/09/2019 6 VVH Lippelo - Kalfort Puursica 2 - 0
29/09/2019 7 VC Mortsel OG B - VVH Lippelo 1 - 1
06/10/2019 8 VVH Lippelo - KSC Maccabi 4 - 1
13/10/2019 9 RVC Hoboken B - VVH Lippelo 1 - 2
20/10/2019 10 VVH Lippelo - SV Aartselaar B 1 - 1
27/10/2019 11 SK Wilrijk-JAS B - VVH Lippelo 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 VVH Lippelo - Tubantia Borgerhout 8 - 3
10/11/2019 13 SK Sint Amands - VVH Lippelo 0 - 0
17/11/2019 14 VVH Lippelo - Ol. Pirates DBG-B 1 - 1
24/11/2019 15 Oxford Hemiksem - VVH Lippelo 2 - 2
01/12/2019 16 VVH Lippelo - K Boechoutse VV 1 - 1
08/12/2019 17 KFCV Wintam - VVH Lippelo 3 - 2
15/12/2019 18 KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 3
05/01/2020 19 Antwerpen Noord (1e per.) - VVH Lippelo Speeldag 
12/01/2020 20 OXACO-Boechout A - VVH Lippelo Speeldag 
19/01/2020 21 VVH Lippelo - KVV Ternesse B Speeldag 
26/01/2020 22 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 
02/02/2020 23 Kalfort Puursica - VVH Lippelo Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 VVH Lippelo - VC Mortsel OG B Speeldag 
16/02/2020 25 KSC Maccabi - VVH Lippelo Speeldag 
23/02/2020 26 VVH Lippelo - RVC Hoboken B Speeldag 
01/03/2020 27 SV Aartselaar B - VVH Lippelo Speeldag 
08/03/2020 28 VVH Lippelo - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 
15/03/2020 29 Tubantia Borgerhout - VVH Lippelo Speeldag 
22/03/2020 30 VVH Lippelo - SK Sint Amands Speeldag 
29/03/2020 31 Ol. Pirates DBG-B - VVH Lippelo Speeldag 
05/04/2020 32 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem Speeldag 
19/04/2020 33 K Boechoutse VV - VVH Lippelo Speeldag 
26/04/2020 34 VVH Lippelo - KFCV Wintam Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE

Kampioenschap

* Al de overblijvende ploegen die niet aantreden in de kampioenschappen van het regionale amateurvoetbal Voetrbal Vlaanderen worden ingedeeld in reeksen van maximum 18 clubs.

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.

* Er wordt een eindronde georganiseerd om de stijgers naar derde provinciale aan te duiden buiten de kampioenen van elke reeks.

* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen.
- in reeksen met 17 of 18 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 13 of 14 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 13 speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 15 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 15 speeldagen.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).