3e Amateurs - VV B
Update: 21/08/2019 om 09:08u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Live naar het internationale sportgebeuren.
Champions League & Europese Competities.
Selectair Reisburo Noorderkempen-Merksplas
info@reizennoorderkempen.be
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Prefered partner van Travel2Sports
Voor meer info en reservatie klik hier
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 21/08/2019 om 09:08u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - VV B
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 3e KLASSE AMATEURS VV - B

De zestien clubs zijn:
Bilzerse-Waltwilder, City Pirates Antwerpen, Eendracht Termien,
Esperanza Pelt, Helson Helchteren, Heur-Tongeren, KAC Betekom, KFC Turnhout,
KFC Sint Lenaarts, Zwarte Leeuw, KVC Houtvenne, KVK Beringen, KVK Wellen,
Witgoor Dessel, Lyra-Lierse en VK Linden.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

3e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2018-2019 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
Zat. 31/08 19u30 Zwarte Leeuw - KFC St. Lenaarts A
Zat. 31/08 19u30 Esperanza Pelt - KVK Beringen
Zat. 31/08 19u30 KVC Houtvenne - Eendracht Termien
Zat. 31/08 19u30 Witgoor Dessel - KVK Wellen
Zat. 31/08 19u30 Helson Helchteren - VK Linden
Zat. 31/08 20u00 City Pirates A - KFC Turnhout A
Zat. 31/08 20u00 KAC Betekom - Heur-Tongeren
Zon. 01/09 15u00 Bilzerse-Waltwilder - K Lyra-Lierse

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0  
2 City Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
3 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0  
4 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0  
5 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0  
6 Heur-Tongeren 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
8 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC St. Lenaarts A 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Turnhout A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVK Beringen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VK Linden 0 0 0 0 0 0 0  
15 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
Zwarte Leeuw - KFC St. Lenaarts A
Esperanza Pelt - KVK Beringen
KVC Houtvenne - Eendracht Termien
City Pirates A - KFC Turnhout A
KAC Betekom - Heur-Tongeren
Bilzerse-Waltwilder - K Lyra-Lierse
Witgoor Dessel - KVK Wellen
Helson Helchteren - VK Linden


Speeldag 2 (8 september 2019) - 1e periode
KFC Turnhout A - Bilzerse-Waltwilder
KFC St. Lenaarts A - KAC Betekom
K Lyra-Lierse - KVC Houtvenne
KVK Beringen - Witgoor Dessel
KVK Wellen - City Pirates A
Heur-Tongeren - Esperanza Pelt
VK Linden - Zwarte Leeuw
Eendracht Termien - Helson Helchteren


Speeldag 3 (15 september 2019) - 1e periode
Esperanza Pelt - KFC St. Lenaarts A
KVC Houtvenne - KFC Turnhout A
Zwarte Leeuw - Eendracht Termien
City Pirates A - Bilzerse-Waltwilder
KVK Wellen - KVK Beringen
KAC Betekom - VK Linden
Witgoor Dessel - Heur-Tongeren
Helson Helchteren - K Lyra-Lierse


Speeldag 4 (22 september 2019) - 1e periode
KFC Turnhout A - Helson Helchteren
KFC St. Lenaarts A - Witgoor Dessel
KVK Beringen - City Pirates A
K Lyra-Lierse - Zwarte Leeuw
Heur-Tongeren - KVK Wellen
Eendracht Termien - KAC Betekom
Bilzerse-Waltwilder - KVC Houtvenne
VK Linden - Esperanza Pelt


Speeldag 5 (29 september 2019) - 1e periode
Esperanza Pelt - Eendracht Termien
Zwarte Leeuw - KFC Turnhout A
KAC Betekom - K Lyra-Lierse
KVK Beringen - Heur-Tongeren
KVK Wellen - KFC St. Lenaarts A
City Pirates A - KVC Houtvenne
Helson Helchteren - Bilzerse-Waltwilder
Witgoor Dessel - VK Linden


Speeldag 6 (6 oktober 2019) - 1e periode
KFC Turnhout A - KAC Betekom
KFC St. Lenaarts A - KVK Beringen
KVC Houtvenne - Helson Helchteren
K Lyra-Lierse - Esperanza Pelt
Heur-Tongeren - City Pirates A
Eendracht Termien - Witgoor Dessel
VK Linden - KVK Wellen
Bilzerse-Waltwilder - Zwarte Leeuw


Speeldag 7 (13 oktober 2019) - 1e periode
Esperanza Pelt - KFC Turnhout A
Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne
KVK Wellen - Eendracht Termien
KVK Beringen - VK Linden
City Pirates A - Helson Helchteren
KAC Betekom - Bilzerse-Waltwilder
Heur-Tongeren - KFC St. Lenaarts A
Witgoor Dessel - K Lyra-Lierse


Speeldag 8 (20 oktober 2019) - 1e periode
KFC St. Lenaarts A - City Pirates A
KVC Houtvenne - KAC Betekom
KFC Turnhout A - Witgoor Dessel
K Lyra-Lierse - KVK Wellen
VK Linden - Heur-Tongeren
Bilzerse-Waltwilder - Esperanza Pelt
Helson Helchteren - Zwarte Leeuw
Eendracht Termien - KVK Beringen


Speeldag 9 (27 oktober 2019) - 1e periode
KFC St. Lenaarts A - VK Linden
Esperanza Pelt - KVC Houtvenne
KVK Beringen - K Lyra-Lierse
City Pirates A - Zwarte Leeuw
KVK Wellen - KFC Turnhout A
KAC Betekom - Helson Helchteren
Heur-Tongeren - Eendracht Termien
Witgoor Dessel - Bilzerse-Waltwilder


Speeldag 10 (3 november 2019) - 1e periode
VK Linden - City Pirates A
Helson Helchteren - Esperanza Pelt
Bilzerse-Waltwilder - KVK Wellen
Zwarte Leeuw - KAC Betekom
KFC Turnhout A - KVK Beringen
K Lyra-Lierse - Heur-Tongeren
Eendracht Termien - KFC St. Lenaarts A
KVC Houtvenne - Witgoor Dessel


Speeldag 11 (10 november 2019) - 2e periode
Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw
KFC St. Lenaarts A - K Lyra-Lierse
KVK Beringen - Bilzerse-Waltwilder
Heur-Tongeren - KFC Turnhout A
City Pirates A - KAC Betekom
KVK Wellen - KVC Houtvenne
Witgoor Dessel - Helson Helchteren
VK Linden - Eendracht Termien


Speeldag 12 (17 november 2019) - 2e periode
Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel
KFC Turnhout A - KFC St. Lenaarts A
KVC Houtvenne - KVK Beringen
KAC Betekom - Esperanza Pelt
K Lyra-Lierse - VK Linden
Helson Helchteren - KVK Wellen
Bilzerse-Waltwilder - Heur-Tongeren
Eendracht Termien - City Pirates A


Speeldag 13 (24 november 2019) - 2e periode
KFC St. Lenaarts A - Bilzerse-Waltwilder
KVK Wellen - Zwarte Leeuw
Heur-Tongeren - KVC Houtvenne
KVK Beringen - Helson Helchteren
City Pirates A - Esperanza Pelt
VK Linden - KFC Turnhout A
Witgoor Dessel - KAC Betekom
Eendracht Termien - K Lyra-Lierse


Speeldag 14 (1 december 2019) - 2e periode
Esperanza Pelt - Witgoor Dessel
Zwarte Leeuw - KVK Beringen
KFC Turnhout A - Eendracht Termien
KVC Houtvenne - KFC St. Lenaarts A
KAC Betekom - KVK Wellen
City Pirates A - K Lyra-Lierse
Helson Helchteren - Heur-Tongeren
Bilzerse-Waltwilder - VK Linden


Speeldag 15 (8 december 2019) - 2e periode
KFC St. Lenaarts A - Helson Helchteren
K Lyra-Lierse - KFC Turnhout A
Heur-Tongeren - Zwarte Leeuw
KVK Wellen - Esperanza Pelt
KVK Beringen - KAC Betekom
VK Linden - KVC Houtvenne
Witgoor Dessel - City Pirates A
Eendracht Termien - Bilzerse-Waltwilder


Speeldag 16 (15 december 2019) - 2e periode
KFC Turnhout A - City Pirates A
KFC St. Lenaarts A - Zwarte Leeuw
KVK Wellen - Witgoor Dessel
K Lyra-Lierse - Bilzerse-Waltwilder
KVK Beringen - Esperanza Pelt
Heur-Tongeren - KAC Betekom
VK Linden - Helson Helchteren
Eendracht Termien - KVC Houtvenne


Speeldag 17 (5 januari 2020) - 2e periode
Zwarte Leeuw - VK Linden
KVC Houtvenne - K Lyra-Lierse
Esperanza Pelt - Heur-Tongeren
KAC Betekom - KFC St. Lenaarts A
City Pirates A - KVK Wellen
Witgoor Dessel - KVK Beringen
Helson Helchteren - Eendracht Termien
Bilzerse-Waltwilder - KFC Turnhout A


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
KFC St. Lenaarts A - Esperanza Pelt
KFC Turnhout A - KVC Houtvenne
K Lyra-Lierse - Helson Helchteren
Heur-Tongeren - Witgoor Dessel
KVK Beringen - KVK Wellen
VK Linden - KAC Betekom
Eendracht Termien - Zwarte Leeuw
Bilzerse-Waltwilder - City Pirates A


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
Esperanza Pelt - VK Linden
Zwarte Leeuw - K Lyra-Lierse
KVC Houtvenne - Bilzerse-Waltwilder
KAC Betekom - Eendracht Termien
KVK Wellen - Heur-Tongeren
City Pirates A - KVK Beringen
Helson Helchteren - KFC Turnhout A
Witgoor Dessel - KFC St. Lenaarts A


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
Bilzerse-Waltwilder - Helson Helchteren
VK Linden - Witgoor Dessel
KVC Houtvenne - City Pirates A
Eendracht Termien - Esperanza Pelt
KFC St. Lenaarts A - KVK Wellen
Heur-Tongeren - KVK Beringen
K Lyra-Lierse - KAC Betekom
KFC Turnhout A - Zwarte Leeuw


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
Zwarte Leeuw - Bilzerse-Waltwilder
Esperanza Pelt - K Lyra-Lierse
KAC Betekom - KFC Turnhout A
KVK Beringen - KFC St. Lenaarts A
KVK Wellen - VK Linden
City Pirates A - Heur-Tongeren
Helson Helchteren - KVC Houtvenne
Witgoor Dessel - Eendracht Termien


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
KVC Houtvenne - Zwarte Leeuw
KFC St. Lenaarts A - Heur-Tongeren
KFC Turnhout A - Esperanza Pelt
K Lyra-Lierse - Witgoor Dessel
Eendracht Termien - KVK Wellen
Helson Helchteren - City Pirates A
VK Linden - KVK Beringen
Bilzerse-Waltwilder - KAC Betekom


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
Esperanza Pelt - Bilzerse-Waltwilder
Zwarte Leeuw - Helson Helchteren
KVK Wellen - K Lyra-Lierse
City Pirates A - KFC St. Lenaarts A
KAC Betekom - KVC Houtvenne
Heur-Tongeren - VK Linden
KVK Beringen - Eendracht Termien
Witgoor Dessel - KFC Turnhout A


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
KVC Houtvenne - Esperanza Pelt
KFC Turnhout A - KVK Wellen
Zwarte Leeuw - City Pirates A
K Lyra-Lierse - KVK Beringen
VK Linden - KFC St. Lenaarts A
Eendracht Termien - Heur-Tongeren
Bilzerse-Waltwilder - Witgoor Dessel
Helson Helchteren - KAC Betekom


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
KFC St. Lenaarts A - Eendracht Termien
Esperanza Pelt - Helson Helchteren
KVK Beringen - KFC Turnhout A
City Pirates A - VK Linden
KVK Wellen - Bilzerse-Waltwilder
Heur-Tongeren - K Lyra-Lierse
KAC Betekom - Zwarte Leeuw
Witgoor Dessel - KVC Houtvenne


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
KFC Turnhout A - Heur-Tongeren
KVC Houtvenne - KVK Wellen
Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt
KAC Betekom - City Pirates A
K Lyra-Lierse - KFC St. Lenaarts A
Bilzerse-Waltwilder - KVK Beringen
Helson Helchteren - Witgoor Dessel
Eendracht Termien - VK Linden


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Esperanza Pelt - KAC Betekom
KFC St. Lenaarts A - KFC Turnhout A
KVK Wellen - Helson Helchteren
KVK Beringen - KVC Houtvenne
City Pirates A - Eendracht Termien
Heur-Tongeren - Bilzerse-Waltwilder
VK Linden - K Lyra-Lierse
Witgoor Dessel - Zwarte Leeuw


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
KFC Turnhout A - VK Linden
Esperanza Pelt - City Pirates A
Zwarte Leeuw - KVK Wellen
KVC Houtvenne - Heur-Tongeren
K Lyra-Lierse - Eendracht Termien
KAC Betekom - Witgoor Dessel
Helson Helchteren - KVK Beringen
Bilzerse-Waltwilder - KFC St. Lenaarts A


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
K Lyra-Lierse - City Pirates A
Heur-Tongeren - Helson Helchteren
KVK Wellen - KAC Betekom
Eendracht Termien - KFC Turnhout A
Witgoor Dessel - Esperanza Pelt
KVK Beringen - Zwarte Leeuw
VK Linden - Bilzerse-Waltwilder
KFC St. Lenaarts A - KVC Houtvenne


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
KVC Houtvenne - VK Linden
KFC Turnhout A - K Lyra-Lierse
Esperanza Pelt - KVK Wellen
Helson Helchteren - KFC St. Lenaarts A
Bilzerse-Waltwilder - Eendracht Termien
City Pirates A - Witgoor Dessel
Zwarte Leeuw - Heur-Tongeren
KAC Betekom - KVK Beringen


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs VV - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Bilzerse-Waltwilder 0 0 
2City Pirates A 0 0 
3Eendracht Termien 0 0 
4Esperanza Pelt 0 0 
5Helson Helchteren 0 0 
6Heur-Tongeren 0 0 
7K Lyra-Lierse 0 0 
8KAC Betekom 0 0 
9KFC St. Lenaarts A 0 0 
10KFC Turnhout A 0 0 
11KVC Houtvenne 0 0 
12KVK Beringen 0 0 
13KVK Wellen 0 0 
14VK Linden 0 0 
15Witgoor Dessel 0 0 
16Zwarte Leeuw 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bilzerse-Waltwilder 000
2City Pirates A 000
3Eendracht Termien 000
4Esperanza Pelt 000
5Helson Helchteren 000
6Heur-Tongeren 000
7K Lyra-Lierse 000
8KAC Betekom 000
9KFC St. Lenaarts A 000
10KFC Turnhout A 000
11KVC Houtvenne 000
12KVK Beringen 000
13KVK Wellen 000
14VK Linden 000
15Witgoor Dessel 000
16Zwarte Leeuw 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0
2 City Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
3 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0
4 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0
5 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0
6 Heur-Tongeren 0 0 0 0 0 0 0
7 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
8 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC St. Lenaarts A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Turnhout A 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0
12 KVK Beringen 0 0 0 0 0 0 0
13 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0
14 VK Linden 0 0 0 0 0 0 0
15 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0
16 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0
2 City Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
3 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0
4 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0
5 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0
6 Heur-Tongeren 0 0 0 0 0 0 0
7 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
8 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC St. Lenaarts A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Turnhout A 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0
12 KVK Beringen 0 0 0 0 0 0 0
13 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0
14 VK Linden 0 0 0 0 0 0 0
15 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0
16 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Bilzerse-Waltwilder

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Bilzerse-Waltwilder - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Turnhout A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
15/09/2019 3 City Pirates A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
22/09/2019 4 Bilzerse-Waltwilder - KVC Houtvenne Speeldag 
29/09/2019 5 Helson Helchteren - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
06/10/2019 6 Bilzerse-Waltwilder - Zwarte Leeuw Speeldag 
13/10/2019 7 KAC Betekom - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
20/10/2019 8 Bilzerse-Waltwilder - Esperanza Pelt Speeldag 
27/10/2019 9 Witgoor Dessel - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
03/11/2019 10 Bilzerse-Waltwilder - KVK Wellen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVK Beringen - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
17/11/2019 12 Bilzerse-Waltwilder - Heur-Tongeren Speeldag 
24/11/2019 13 KFC St. Lenaarts A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
01/12/2019 14 Bilzerse-Waltwilder - VK Linden Speeldag 
08/12/2019 15 Eendracht Termien - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
15/12/2019 16 K Lyra-Lierse - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
05/01/2020 17 Bilzerse-Waltwilder - KFC Turnhout A Speeldag 
12/01/2020 18 Bilzerse-Waltwilder - City Pirates A Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Houtvenne - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
02/02/2020 20 Bilzerse-Waltwilder - Helson Helchteren Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Zwarte Leeuw - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
16/02/2020 22 Bilzerse-Waltwilder - KAC Betekom Speeldag 
23/02/2020 23 Esperanza Pelt - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
08/03/2020 24 Bilzerse-Waltwilder - Witgoor Dessel Speeldag 
15/03/2020 25 KVK Wellen - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
22/03/2020 26 Bilzerse-Waltwilder - KVK Beringen Speeldag 
29/03/2020 27 Heur-Tongeren - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
05/04/2020 28 Bilzerse-Waltwilder - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
19/04/2020 29 VK Linden - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
26/04/2020 30 Bilzerse-Waltwilder - Eendracht Termien Speeldag 

City Pirates A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 City Pirates A - KFC Turnhout A Speeldag 
08/09/2019 2 KVK Wellen - City Pirates A Speeldag 
15/09/2019 3 City Pirates A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
22/09/2019 4 KVK Beringen - City Pirates A Speeldag 
29/09/2019 5 City Pirates A - KVC Houtvenne Speeldag 
06/10/2019 6 Heur-Tongeren - City Pirates A Speeldag 
13/10/2019 7 City Pirates A - Helson Helchteren Speeldag 
20/10/2019 8 KFC St. Lenaarts A - City Pirates A Speeldag 
27/10/2019 9 City Pirates A - Zwarte Leeuw Speeldag 
03/11/2019 10 VK Linden - City Pirates A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 City Pirates A - KAC Betekom Speeldag 
17/11/2019 12 Eendracht Termien - City Pirates A Speeldag 
24/11/2019 13 City Pirates A - Esperanza Pelt Speeldag 
01/12/2019 14 City Pirates A - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/12/2019 15 Witgoor Dessel - City Pirates A Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Turnhout A - City Pirates A Speeldag 
05/01/2020 17 City Pirates A - KVK Wellen Speeldag 
12/01/2020 18 Bilzerse-Waltwilder - City Pirates A Speeldag 
19/01/2020 19 City Pirates A - KVK Beringen Speeldag 
02/02/2020 20 KVC Houtvenne - City Pirates A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 City Pirates A - Heur-Tongeren Speeldag 
16/02/2020 22 Helson Helchteren - City Pirates A Speeldag 
23/02/2020 23 City Pirates A - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/03/2020 24 Zwarte Leeuw - City Pirates A Speeldag 
15/03/2020 25 City Pirates A - VK Linden Speeldag 
22/03/2020 26 KAC Betekom - City Pirates A Speeldag 
29/03/2020 27 City Pirates A - Eendracht Termien Speeldag 
05/04/2020 28 Esperanza Pelt - City Pirates A Speeldag 
19/04/2020 29 K Lyra-Lierse - City Pirates A Speeldag 
26/04/2020 30 City Pirates A - Witgoor Dessel Speeldag 

Eendracht Termien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Houtvenne - Eendracht Termien Speeldag 
08/09/2019 2 Eendracht Termien - Helson Helchteren Speeldag 
15/09/2019 3 Zwarte Leeuw - Eendracht Termien Speeldag 
22/09/2019 4 Eendracht Termien - KAC Betekom Speeldag 
29/09/2019 5 Esperanza Pelt - Eendracht Termien Speeldag 
06/10/2019 6 Eendracht Termien - Witgoor Dessel Speeldag 
13/10/2019 7 KVK Wellen - Eendracht Termien Speeldag 
20/10/2019 8 Eendracht Termien - KVK Beringen Speeldag 
27/10/2019 9 Heur-Tongeren - Eendracht Termien Speeldag 
03/11/2019 10 Eendracht Termien - KFC St. Lenaarts A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 VK Linden - Eendracht Termien Speeldag 
17/11/2019 12 Eendracht Termien - City Pirates A Speeldag 
24/11/2019 13 Eendracht Termien - K Lyra-Lierse Speeldag 
01/12/2019 14 KFC Turnhout A - Eendracht Termien Speeldag 
08/12/2019 15 Eendracht Termien - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
15/12/2019 16 Eendracht Termien - KVC Houtvenne Speeldag 
05/01/2020 17 Helson Helchteren - Eendracht Termien Speeldag 
12/01/2020 18 Eendracht Termien - Zwarte Leeuw Speeldag 
19/01/2020 19 KAC Betekom - Eendracht Termien Speeldag 
02/02/2020 20 Eendracht Termien - Esperanza Pelt Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Witgoor Dessel - Eendracht Termien Speeldag 
16/02/2020 22 Eendracht Termien - KVK Wellen Speeldag 
23/02/2020 23 KVK Beringen - Eendracht Termien Speeldag 
08/03/2020 24 Eendracht Termien - Heur-Tongeren Speeldag 
15/03/2020 25 KFC St. Lenaarts A - Eendracht Termien Speeldag 
22/03/2020 26 Eendracht Termien - VK Linden Speeldag 
29/03/2020 27 City Pirates A - Eendracht Termien Speeldag 
05/04/2020 28 K Lyra-Lierse - Eendracht Termien Speeldag 
19/04/2020 29 Eendracht Termien - KFC Turnhout A Speeldag 
26/04/2020 30 Bilzerse-Waltwilder - Eendracht Termien Speeldag 

Esperanza Pelt

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Esperanza Pelt - KVK Beringen Speeldag 
08/09/2019 2 Heur-Tongeren - Esperanza Pelt Speeldag 
15/09/2019 3 Esperanza Pelt - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
22/09/2019 4 VK Linden - Esperanza Pelt Speeldag 
29/09/2019 5 Esperanza Pelt - Eendracht Termien Speeldag 
06/10/2019 6 K Lyra-Lierse - Esperanza Pelt Speeldag 
13/10/2019 7 Esperanza Pelt - KFC Turnhout A Speeldag 
20/10/2019 8 Bilzerse-Waltwilder - Esperanza Pelt Speeldag 
27/10/2019 9 Esperanza Pelt - KVC Houtvenne Speeldag 
03/11/2019 10 Helson Helchteren - Esperanza Pelt Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw Speeldag 
17/11/2019 12 KAC Betekom - Esperanza Pelt Speeldag 
24/11/2019 13 City Pirates A - Esperanza Pelt Speeldag 
01/12/2019 14 Esperanza Pelt - Witgoor Dessel Speeldag 
08/12/2019 15 KVK Wellen - Esperanza Pelt Speeldag 
15/12/2019 16 KVK Beringen - Esperanza Pelt Speeldag 
05/01/2020 17 Esperanza Pelt - Heur-Tongeren Speeldag 
12/01/2020 18 KFC St. Lenaarts A - Esperanza Pelt Speeldag 
19/01/2020 19 Esperanza Pelt - VK Linden Speeldag 
02/02/2020 20 Eendracht Termien - Esperanza Pelt Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Esperanza Pelt - K Lyra-Lierse Speeldag 
16/02/2020 22 KFC Turnhout A - Esperanza Pelt Speeldag 
23/02/2020 23 Esperanza Pelt - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
08/03/2020 24 KVC Houtvenne - Esperanza Pelt Speeldag 
15/03/2020 25 Esperanza Pelt - Helson Helchteren Speeldag 
22/03/2020 26 Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt Speeldag 
29/03/2020 27 Esperanza Pelt - KAC Betekom Speeldag 
05/04/2020 28 Esperanza Pelt - City Pirates A Speeldag 
19/04/2020 29 Witgoor Dessel - Esperanza Pelt Speeldag 
26/04/2020 30 Esperanza Pelt - KVK Wellen Speeldag 

Helson Helchteren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Helson Helchteren - VK Linden Speeldag 
08/09/2019 2 Eendracht Termien - Helson Helchteren Speeldag 
15/09/2019 3 Helson Helchteren - K Lyra-Lierse Speeldag 
22/09/2019 4 KFC Turnhout A - Helson Helchteren Speeldag 
29/09/2019 5 Helson Helchteren - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
06/10/2019 6 KVC Houtvenne - Helson Helchteren Speeldag 
13/10/2019 7 City Pirates A - Helson Helchteren Speeldag 
20/10/2019 8 Helson Helchteren - Zwarte Leeuw Speeldag 
27/10/2019 9 KAC Betekom - Helson Helchteren Speeldag 
03/11/2019 10 Helson Helchteren - Esperanza Pelt Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Witgoor Dessel - Helson Helchteren Speeldag 
17/11/2019 12 Helson Helchteren - KVK Wellen Speeldag 
24/11/2019 13 KVK Beringen - Helson Helchteren Speeldag 
01/12/2019 14 Helson Helchteren - Heur-Tongeren Speeldag 
08/12/2019 15 KFC St. Lenaarts A - Helson Helchteren Speeldag 
15/12/2019 16 VK Linden - Helson Helchteren Speeldag 
05/01/2020 17 Helson Helchteren - Eendracht Termien Speeldag 
12/01/2020 18 K Lyra-Lierse - Helson Helchteren Speeldag 
19/01/2020 19 Helson Helchteren - KFC Turnhout A Speeldag 
02/02/2020 20 Bilzerse-Waltwilder - Helson Helchteren Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Helson Helchteren - KVC Houtvenne Speeldag 
16/02/2020 22 Helson Helchteren - City Pirates A Speeldag 
23/02/2020 23 Zwarte Leeuw - Helson Helchteren Speeldag 
08/03/2020 24 Helson Helchteren - KAC Betekom Speeldag 
15/03/2020 25 Esperanza Pelt - Helson Helchteren Speeldag 
22/03/2020 26 Helson Helchteren - Witgoor Dessel Speeldag 
29/03/2020 27 KVK Wellen - Helson Helchteren Speeldag 
05/04/2020 28 Helson Helchteren - KVK Beringen Speeldag 
19/04/2020 29 Heur-Tongeren - Helson Helchteren Speeldag 
26/04/2020 30 Helson Helchteren - KFC St. Lenaarts A Speeldag 

Heur-Tongeren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KAC Betekom - Heur-Tongeren Speeldag 
08/09/2019 2 Heur-Tongeren - Esperanza Pelt Speeldag 
15/09/2019 3 Witgoor Dessel - Heur-Tongeren Speeldag 
22/09/2019 4 Heur-Tongeren - KVK Wellen Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Beringen - Heur-Tongeren Speeldag 
06/10/2019 6 Heur-Tongeren - City Pirates A Speeldag 
13/10/2019 7 Heur-Tongeren - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
20/10/2019 8 VK Linden - Heur-Tongeren Speeldag 
27/10/2019 9 Heur-Tongeren - Eendracht Termien Speeldag 
03/11/2019 10 K Lyra-Lierse - Heur-Tongeren Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Heur-Tongeren - KFC Turnhout A Speeldag 
17/11/2019 12 Bilzerse-Waltwilder - Heur-Tongeren Speeldag 
24/11/2019 13 Heur-Tongeren - KVC Houtvenne Speeldag 
01/12/2019 14 Helson Helchteren - Heur-Tongeren Speeldag 
08/12/2019 15 Heur-Tongeren - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/12/2019 16 Heur-Tongeren - KAC Betekom Speeldag 
05/01/2020 17 Esperanza Pelt - Heur-Tongeren Speeldag 
12/01/2020 18 Heur-Tongeren - Witgoor Dessel Speeldag 
19/01/2020 19 KVK Wellen - Heur-Tongeren Speeldag 
02/02/2020 20 Heur-Tongeren - KVK Beringen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 City Pirates A - Heur-Tongeren Speeldag 
16/02/2020 22 KFC St. Lenaarts A - Heur-Tongeren Speeldag 
23/02/2020 23 Heur-Tongeren - VK Linden Speeldag 
08/03/2020 24 Eendracht Termien - Heur-Tongeren Speeldag 
15/03/2020 25 Heur-Tongeren - K Lyra-Lierse Speeldag 
22/03/2020 26 KFC Turnhout A - Heur-Tongeren Speeldag 
29/03/2020 27 Heur-Tongeren - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
05/04/2020 28 KVC Houtvenne - Heur-Tongeren Speeldag 
19/04/2020 29 Heur-Tongeren - Helson Helchteren Speeldag 
26/04/2020 30 Zwarte Leeuw - Heur-Tongeren Speeldag 

K Lyra-Lierse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Bilzerse-Waltwilder - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/09/2019 2 K Lyra-Lierse - KVC Houtvenne Speeldag 
15/09/2019 3 Helson Helchteren - K Lyra-Lierse Speeldag 
22/09/2019 4 K Lyra-Lierse - Zwarte Leeuw Speeldag 
29/09/2019 5 KAC Betekom - K Lyra-Lierse Speeldag 
06/10/2019 6 K Lyra-Lierse - Esperanza Pelt Speeldag 
13/10/2019 7 Witgoor Dessel - K Lyra-Lierse Speeldag 
20/10/2019 8 K Lyra-Lierse - KVK Wellen Speeldag 
27/10/2019 9 KVK Beringen - K Lyra-Lierse Speeldag 
03/11/2019 10 K Lyra-Lierse - Heur-Tongeren Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC St. Lenaarts A - K Lyra-Lierse Speeldag 
17/11/2019 12 K Lyra-Lierse - VK Linden Speeldag 
24/11/2019 13 Eendracht Termien - K Lyra-Lierse Speeldag 
01/12/2019 14 City Pirates A - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/12/2019 15 K Lyra-Lierse - KFC Turnhout A Speeldag 
15/12/2019 16 K Lyra-Lierse - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
05/01/2020 17 KVC Houtvenne - K Lyra-Lierse Speeldag 
12/01/2020 18 K Lyra-Lierse - Helson Helchteren Speeldag 
19/01/2020 19 Zwarte Leeuw - K Lyra-Lierse Speeldag 
02/02/2020 20 K Lyra-Lierse - KAC Betekom Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Esperanza Pelt - K Lyra-Lierse Speeldag 
16/02/2020 22 K Lyra-Lierse - Witgoor Dessel Speeldag 
23/02/2020 23 KVK Wellen - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/03/2020 24 K Lyra-Lierse - KVK Beringen Speeldag 
15/03/2020 25 Heur-Tongeren - K Lyra-Lierse Speeldag 
22/03/2020 26 K Lyra-Lierse - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
29/03/2020 27 VK Linden - K Lyra-Lierse Speeldag 
05/04/2020 28 K Lyra-Lierse - Eendracht Termien Speeldag 
19/04/2020 29 K Lyra-Lierse - City Pirates A Speeldag 
26/04/2020 30 KFC Turnhout A - K Lyra-Lierse Speeldag 

KAC Betekom

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KAC Betekom - Heur-Tongeren Speeldag 
08/09/2019 2 KFC St. Lenaarts A - KAC Betekom Speeldag 
15/09/2019 3 KAC Betekom - VK Linden Speeldag 
22/09/2019 4 Eendracht Termien - KAC Betekom Speeldag 
29/09/2019 5 KAC Betekom - K Lyra-Lierse Speeldag 
06/10/2019 6 KFC Turnhout A - KAC Betekom Speeldag 
13/10/2019 7 KAC Betekom - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
20/10/2019 8 KVC Houtvenne - KAC Betekom Speeldag 
27/10/2019 9 KAC Betekom - Helson Helchteren Speeldag 
03/11/2019 10 Zwarte Leeuw - KAC Betekom Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 City Pirates A - KAC Betekom Speeldag 
17/11/2019 12 KAC Betekom - Esperanza Pelt Speeldag 
24/11/2019 13 Witgoor Dessel - KAC Betekom Speeldag 
01/12/2019 14 KAC Betekom - KVK Wellen Speeldag 
08/12/2019 15 KVK Beringen - KAC Betekom Speeldag 
15/12/2019 16 Heur-Tongeren - KAC Betekom Speeldag 
05/01/2020 17 KAC Betekom - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
12/01/2020 18 VK Linden - KAC Betekom Speeldag 
19/01/2020 19 KAC Betekom - Eendracht Termien Speeldag 
02/02/2020 20 K Lyra-Lierse - KAC Betekom Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KAC Betekom - KFC Turnhout A Speeldag 
16/02/2020 22 Bilzerse-Waltwilder - KAC Betekom Speeldag 
23/02/2020 23 KAC Betekom - KVC Houtvenne Speeldag 
08/03/2020 24 Helson Helchteren - KAC Betekom Speeldag 
15/03/2020 25 KAC Betekom - Zwarte Leeuw Speeldag 
22/03/2020 26 KAC Betekom - City Pirates A Speeldag 
29/03/2020 27 Esperanza Pelt - KAC Betekom Speeldag 
05/04/2020 28 KAC Betekom - Witgoor Dessel Speeldag 
19/04/2020 29 KVK Wellen - KAC Betekom Speeldag 
26/04/2020 30 KAC Betekom - KVK Beringen Speeldag 

KFC St. Lenaarts A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Zwarte Leeuw - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/09/2019 2 KFC St. Lenaarts A - KAC Betekom Speeldag 
15/09/2019 3 Esperanza Pelt - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
22/09/2019 4 KFC St. Lenaarts A - Witgoor Dessel Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Wellen - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
06/10/2019 6 KFC St. Lenaarts A - KVK Beringen Speeldag 
13/10/2019 7 Heur-Tongeren - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
20/10/2019 8 KFC St. Lenaarts A - City Pirates A Speeldag 
27/10/2019 9 KFC St. Lenaarts A - VK Linden Speeldag 
03/11/2019 10 Eendracht Termien - KFC St. Lenaarts A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC St. Lenaarts A - K Lyra-Lierse Speeldag 
17/11/2019 12 KFC Turnhout A - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
24/11/2019 13 KFC St. Lenaarts A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
01/12/2019 14 KVC Houtvenne - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/12/2019 15 KFC St. Lenaarts A - Helson Helchteren Speeldag 
15/12/2019 16 KFC St. Lenaarts A - Zwarte Leeuw Speeldag 
05/01/2020 17 KAC Betekom - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
12/01/2020 18 KFC St. Lenaarts A - Esperanza Pelt Speeldag 
19/01/2020 19 Witgoor Dessel - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
02/02/2020 20 KFC St. Lenaarts A - KVK Wellen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Beringen - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
16/02/2020 22 KFC St. Lenaarts A - Heur-Tongeren Speeldag 
23/02/2020 23 City Pirates A - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/03/2020 24 VK Linden - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
15/03/2020 25 KFC St. Lenaarts A - Eendracht Termien Speeldag 
22/03/2020 26 K Lyra-Lierse - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
29/03/2020 27 KFC St. Lenaarts A - KFC Turnhout A Speeldag 
05/04/2020 28 Bilzerse-Waltwilder - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
19/04/2020 29 KFC St. Lenaarts A - KVC Houtvenne Speeldag 
26/04/2020 30 Helson Helchteren - KFC St. Lenaarts A Speeldag 

KFC Turnhout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 City Pirates A - KFC Turnhout A Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Turnhout A - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Houtvenne - KFC Turnhout A Speeldag 
22/09/2019 4 KFC Turnhout A - Helson Helchteren Speeldag 
29/09/2019 5 Zwarte Leeuw - KFC Turnhout A Speeldag 
06/10/2019 6 KFC Turnhout A - KAC Betekom Speeldag 
13/10/2019 7 Esperanza Pelt - KFC Turnhout A Speeldag 
20/10/2019 8 KFC Turnhout A - Witgoor Dessel Speeldag 
27/10/2019 9 KVK Wellen - KFC Turnhout A Speeldag 
03/11/2019 10 KFC Turnhout A - KVK Beringen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Heur-Tongeren - KFC Turnhout A Speeldag 
17/11/2019 12 KFC Turnhout A - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
24/11/2019 13 VK Linden - KFC Turnhout A Speeldag 
01/12/2019 14 KFC Turnhout A - Eendracht Termien Speeldag 
08/12/2019 15 K Lyra-Lierse - KFC Turnhout A Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Turnhout A - City Pirates A Speeldag 
05/01/2020 17 Bilzerse-Waltwilder - KFC Turnhout A Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Turnhout A - KVC Houtvenne Speeldag 
19/01/2020 19 Helson Helchteren - KFC Turnhout A Speeldag 
02/02/2020 20 KFC Turnhout A - Zwarte Leeuw Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KAC Betekom - KFC Turnhout A Speeldag 
16/02/2020 22 KFC Turnhout A - Esperanza Pelt Speeldag 
23/02/2020 23 Witgoor Dessel - KFC Turnhout A Speeldag 
08/03/2020 24 KFC Turnhout A - KVK Wellen Speeldag 
15/03/2020 25 KVK Beringen - KFC Turnhout A Speeldag 
22/03/2020 26 KFC Turnhout A - Heur-Tongeren Speeldag 
29/03/2020 27 KFC St. Lenaarts A - KFC Turnhout A Speeldag 
05/04/2020 28 KFC Turnhout A - VK Linden Speeldag 
19/04/2020 29 Eendracht Termien - KFC Turnhout A Speeldag 
26/04/2020 30 KFC Turnhout A - K Lyra-Lierse Speeldag 

KVC Houtvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Houtvenne - Eendracht Termien Speeldag 
08/09/2019 2 K Lyra-Lierse - KVC Houtvenne Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Houtvenne - KFC Turnhout A Speeldag 
22/09/2019 4 Bilzerse-Waltwilder - KVC Houtvenne Speeldag 
29/09/2019 5 City Pirates A - KVC Houtvenne Speeldag 
06/10/2019 6 KVC Houtvenne - Helson Helchteren Speeldag 
13/10/2019 7 Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne Speeldag 
20/10/2019 8 KVC Houtvenne - KAC Betekom Speeldag 
27/10/2019 9 Esperanza Pelt - KVC Houtvenne Speeldag 
03/11/2019 10 KVC Houtvenne - Witgoor Dessel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVK Wellen - KVC Houtvenne Speeldag 
17/11/2019 12 KVC Houtvenne - KVK Beringen Speeldag 
24/11/2019 13 Heur-Tongeren - KVC Houtvenne Speeldag 
01/12/2019 14 KVC Houtvenne - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/12/2019 15 VK Linden - KVC Houtvenne Speeldag 
15/12/2019 16 Eendracht Termien - KVC Houtvenne Speeldag 
05/01/2020 17 KVC Houtvenne - K Lyra-Lierse Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Turnhout A - KVC Houtvenne Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Houtvenne - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
02/02/2020 20 KVC Houtvenne - City Pirates A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Helson Helchteren - KVC Houtvenne Speeldag 
16/02/2020 22 KVC Houtvenne - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/02/2020 23 KAC Betekom - KVC Houtvenne Speeldag 
08/03/2020 24 KVC Houtvenne - Esperanza Pelt Speeldag 
15/03/2020 25 Witgoor Dessel - KVC Houtvenne Speeldag 
22/03/2020 26 KVC Houtvenne - KVK Wellen Speeldag 
29/03/2020 27 KVK Beringen - KVC Houtvenne Speeldag 
05/04/2020 28 KVC Houtvenne - Heur-Tongeren Speeldag 
19/04/2020 29 KFC St. Lenaarts A - KVC Houtvenne Speeldag 
26/04/2020 30 KVC Houtvenne - VK Linden Speeldag 

KVK Beringen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Esperanza Pelt - KVK Beringen Speeldag 
08/09/2019 2 KVK Beringen - Witgoor Dessel Speeldag 
15/09/2019 3 KVK Wellen - KVK Beringen Speeldag 
22/09/2019 4 KVK Beringen - City Pirates A Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Beringen - Heur-Tongeren Speeldag 
06/10/2019 6 KFC St. Lenaarts A - KVK Beringen Speeldag 
13/10/2019 7 KVK Beringen - VK Linden Speeldag 
20/10/2019 8 Eendracht Termien - KVK Beringen Speeldag 
27/10/2019 9 KVK Beringen - K Lyra-Lierse Speeldag 
03/11/2019 10 KFC Turnhout A - KVK Beringen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVK Beringen - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
17/11/2019 12 KVC Houtvenne - KVK Beringen Speeldag 
24/11/2019 13 KVK Beringen - Helson Helchteren Speeldag 
01/12/2019 14 Zwarte Leeuw - KVK Beringen Speeldag 
08/12/2019 15 KVK Beringen - KAC Betekom Speeldag 
15/12/2019 16 KVK Beringen - Esperanza Pelt Speeldag 
05/01/2020 17 Witgoor Dessel - KVK Beringen Speeldag 
12/01/2020 18 KVK Beringen - KVK Wellen Speeldag 
19/01/2020 19 City Pirates A - KVK Beringen Speeldag 
02/02/2020 20 Heur-Tongeren - KVK Beringen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Beringen - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
16/02/2020 22 VK Linden - KVK Beringen Speeldag 
23/02/2020 23 KVK Beringen - Eendracht Termien Speeldag 
08/03/2020 24 K Lyra-Lierse - KVK Beringen Speeldag 
15/03/2020 25 KVK Beringen - KFC Turnhout A Speeldag 
22/03/2020 26 Bilzerse-Waltwilder - KVK Beringen Speeldag 
29/03/2020 27 KVK Beringen - KVC Houtvenne Speeldag 
05/04/2020 28 Helson Helchteren - KVK Beringen Speeldag 
19/04/2020 29 KVK Beringen - Zwarte Leeuw Speeldag 
26/04/2020 30 KAC Betekom - KVK Beringen Speeldag 

KVK Wellen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Witgoor Dessel - KVK Wellen Speeldag 
08/09/2019 2 KVK Wellen - City Pirates A Speeldag 
15/09/2019 3 KVK Wellen - KVK Beringen Speeldag 
22/09/2019 4 Heur-Tongeren - KVK Wellen Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Wellen - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
06/10/2019 6 VK Linden - KVK Wellen Speeldag 
13/10/2019 7 KVK Wellen - Eendracht Termien Speeldag 
20/10/2019 8 K Lyra-Lierse - KVK Wellen Speeldag 
27/10/2019 9 KVK Wellen - KFC Turnhout A Speeldag 
03/11/2019 10 Bilzerse-Waltwilder - KVK Wellen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVK Wellen - KVC Houtvenne Speeldag 
17/11/2019 12 Helson Helchteren - KVK Wellen Speeldag 
24/11/2019 13 KVK Wellen - Zwarte Leeuw Speeldag 
01/12/2019 14 KAC Betekom - KVK Wellen Speeldag 
08/12/2019 15 KVK Wellen - Esperanza Pelt Speeldag 
15/12/2019 16 KVK Wellen - Witgoor Dessel Speeldag 
05/01/2020 17 City Pirates A - KVK Wellen Speeldag 
12/01/2020 18 KVK Beringen - KVK Wellen Speeldag 
19/01/2020 19 KVK Wellen - Heur-Tongeren Speeldag 
02/02/2020 20 KFC St. Lenaarts A - KVK Wellen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Wellen - VK Linden Speeldag 
16/02/2020 22 Eendracht Termien - KVK Wellen Speeldag 
23/02/2020 23 KVK Wellen - K Lyra-Lierse Speeldag 
08/03/2020 24 KFC Turnhout A - KVK Wellen Speeldag 
15/03/2020 25 KVK Wellen - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
22/03/2020 26 KVC Houtvenne - KVK Wellen Speeldag 
29/03/2020 27 KVK Wellen - Helson Helchteren Speeldag 
05/04/2020 28 Zwarte Leeuw - KVK Wellen Speeldag 
19/04/2020 29 KVK Wellen - KAC Betekom Speeldag 
26/04/2020 30 Esperanza Pelt - KVK Wellen Speeldag 

VK Linden

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Helson Helchteren - VK Linden Speeldag 
08/09/2019 2 VK Linden - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/09/2019 3 KAC Betekom - VK Linden Speeldag 
22/09/2019 4 VK Linden - Esperanza Pelt Speeldag 
29/09/2019 5 Witgoor Dessel - VK Linden Speeldag 
06/10/2019 6 VK Linden - KVK Wellen Speeldag 
13/10/2019 7 KVK Beringen - VK Linden Speeldag 
20/10/2019 8 VK Linden - Heur-Tongeren Speeldag 
27/10/2019 9 KFC St. Lenaarts A - VK Linden Speeldag 
03/11/2019 10 VK Linden - City Pirates A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 VK Linden - Eendracht Termien Speeldag 
17/11/2019 12 K Lyra-Lierse - VK Linden Speeldag 
24/11/2019 13 VK Linden - KFC Turnhout A Speeldag 
01/12/2019 14 Bilzerse-Waltwilder - VK Linden Speeldag 
08/12/2019 15 VK Linden - KVC Houtvenne Speeldag 
15/12/2019 16 VK Linden - Helson Helchteren Speeldag 
05/01/2020 17 Zwarte Leeuw - VK Linden Speeldag 
12/01/2020 18 VK Linden - KAC Betekom Speeldag 
19/01/2020 19 Esperanza Pelt - VK Linden Speeldag 
02/02/2020 20 VK Linden - Witgoor Dessel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Wellen - VK Linden Speeldag 
16/02/2020 22 VK Linden - KVK Beringen Speeldag 
23/02/2020 23 Heur-Tongeren - VK Linden Speeldag 
08/03/2020 24 VK Linden - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
15/03/2020 25 City Pirates A - VK Linden Speeldag 
22/03/2020 26 Eendracht Termien - VK Linden Speeldag 
29/03/2020 27 VK Linden - K Lyra-Lierse Speeldag 
05/04/2020 28 KFC Turnhout A - VK Linden Speeldag 
19/04/2020 29 VK Linden - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
26/04/2020 30 KVC Houtvenne - VK Linden Speeldag 

Witgoor Dessel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Witgoor Dessel - KVK Wellen Speeldag 
08/09/2019 2 KVK Beringen - Witgoor Dessel Speeldag 
15/09/2019 3 Witgoor Dessel - Heur-Tongeren Speeldag 
22/09/2019 4 KFC St. Lenaarts A - Witgoor Dessel Speeldag 
29/09/2019 5 Witgoor Dessel - VK Linden Speeldag 
06/10/2019 6 Eendracht Termien - Witgoor Dessel Speeldag 
13/10/2019 7 Witgoor Dessel - K Lyra-Lierse Speeldag 
20/10/2019 8 KFC Turnhout A - Witgoor Dessel Speeldag 
27/10/2019 9 Witgoor Dessel - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
03/11/2019 10 KVC Houtvenne - Witgoor Dessel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Witgoor Dessel - Helson Helchteren Speeldag 
17/11/2019 12 Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel Speeldag 
24/11/2019 13 Witgoor Dessel - KAC Betekom Speeldag 
01/12/2019 14 Esperanza Pelt - Witgoor Dessel Speeldag 
08/12/2019 15 Witgoor Dessel - City Pirates A Speeldag 
15/12/2019 16 KVK Wellen - Witgoor Dessel Speeldag 
05/01/2020 17 Witgoor Dessel - KVK Beringen Speeldag 
12/01/2020 18 Heur-Tongeren - Witgoor Dessel Speeldag 
19/01/2020 19 Witgoor Dessel - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
02/02/2020 20 VK Linden - Witgoor Dessel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Witgoor Dessel - Eendracht Termien Speeldag 
16/02/2020 22 K Lyra-Lierse - Witgoor Dessel Speeldag 
23/02/2020 23 Witgoor Dessel - KFC Turnhout A Speeldag 
08/03/2020 24 Bilzerse-Waltwilder - Witgoor Dessel Speeldag 
15/03/2020 25 Witgoor Dessel - KVC Houtvenne Speeldag 
22/03/2020 26 Helson Helchteren - Witgoor Dessel Speeldag 
29/03/2020 27 Witgoor Dessel - Zwarte Leeuw Speeldag 
05/04/2020 28 KAC Betekom - Witgoor Dessel Speeldag 
19/04/2020 29 Witgoor Dessel - Esperanza Pelt Speeldag 
26/04/2020 30 City Pirates A - Witgoor Dessel Speeldag 

Zwarte Leeuw

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Zwarte Leeuw - KFC St. Lenaarts A Speeldag 
08/09/2019 2 VK Linden - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/09/2019 3 Zwarte Leeuw - Eendracht Termien Speeldag 
22/09/2019 4 K Lyra-Lierse - Zwarte Leeuw Speeldag 
29/09/2019 5 Zwarte Leeuw - KFC Turnhout A Speeldag 
06/10/2019 6 Bilzerse-Waltwilder - Zwarte Leeuw Speeldag 
13/10/2019 7 Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne Speeldag 
20/10/2019 8 Helson Helchteren - Zwarte Leeuw Speeldag 
27/10/2019 9 City Pirates A - Zwarte Leeuw Speeldag 
03/11/2019 10 Zwarte Leeuw - KAC Betekom Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw Speeldag 
17/11/2019 12 Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel Speeldag 
24/11/2019 13 KVK Wellen - Zwarte Leeuw Speeldag 
01/12/2019 14 Zwarte Leeuw - KVK Beringen Speeldag 
08/12/2019 15 Heur-Tongeren - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/12/2019 16 KFC St. Lenaarts A - Zwarte Leeuw Speeldag 
05/01/2020 17 Zwarte Leeuw - VK Linden Speeldag 
12/01/2020 18 Eendracht Termien - Zwarte Leeuw Speeldag 
19/01/2020 19 Zwarte Leeuw - K Lyra-Lierse Speeldag 
02/02/2020 20 KFC Turnhout A - Zwarte Leeuw Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Zwarte Leeuw - Bilzerse-Waltwilder Speeldag 
16/02/2020 22 KVC Houtvenne - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/02/2020 23 Zwarte Leeuw - Helson Helchteren Speeldag 
08/03/2020 24 Zwarte Leeuw - City Pirates A Speeldag 
15/03/2020 25 KAC Betekom - Zwarte Leeuw Speeldag 
22/03/2020 26 Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt Speeldag 
29/03/2020 27 Witgoor Dessel - Zwarte Leeuw Speeldag 
05/04/2020 28 Zwarte Leeuw - KVK Wellen Speeldag 
19/04/2020 29 KVK Beringen - Zwarte Leeuw Speeldag 
26/04/2020 30 Zwarte Leeuw - Heur-Tongeren Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2019-2020) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).