Heren 4e Provinciale B
Update: 17/04/2019 om 11:29u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Het Foooble-Team heeft méér dan 25 jaar ervaring in
- het organiseren van internationale voetbaltornooien
- het begeleiden van sportreizen
- het op maat adviseren van teamleiders
   om aan het juiste tornooi deel te nemen.

Onze droom: het verbinden van mensen middels sport
www.foooble.com - info@foooble.com
DE PROVINCIALE EINDRONDES
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Voor alle wedstrijdschema's, zie
"Provinciaal - Allerlei - Eindronde 2019"
Laatste update: 17/04/2019 om 11:29u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 17 ploegen:
Tubantia Borgerhout, K Boechoutse VV, KSC Maccabi, Olympic Pirates DBG, City Pirates B,
KFC Schoten, KVV Ternesse B, KSK Oelegem, SK 's Gravenwezel-Schilde B, KFC Ranst B,
K Hove Sport, Racing Emblem, VC Mortsel OG B, Kessel United, FC Brothers United
Alberta FC Schilde en FC Antwerpen Noord.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2017-2018
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (28 april 2019) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B
Zon. 28/04 15u00 KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG
Zon. 28/04 15u00 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde A
Zon. 28/04 15u00 FC Antwerpen Noord - K Hove Sport
Zon. 28/04 15u00 Kessel United - Racing Emblem
Zon. 28/04 15u00 KFC Schoten - K Boechoutse VV
Zon. 28/04 15u00 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B
- - - KVV Ternesse B - vrij
- - - KSC Maccabi - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 33 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olympic Pirates DBG 29 19 5 5 65 26 62
2 Tubantia Borgerhout 29 17 7 5 65 54 56
3 K Hove Sport (2) 29 16 6 7 75 38 55
4 Alberta FC Schilde A 29 15 6 8 58 41 53
5 Kessel United (1) 29 14 4 11 62 27 53
6 City Pirates B 29 13 9 7 64 45 46
7 's Grav'wzl-Schilde B 29 12 10 7 53 43 43
8 K Boechoutse VV 29 13 13 3 48 60 42
9 Racing Emblem 29 12 11 6 69 57 42
10 KSK Oelegem 29 12 12 5 67 58 41
11 KSC Maccabi 30 12 14 4 59 61 40
12 KFC Schoten 29 11 12 6 54 46 39
13 VC Mortsel OG B 29 7 15 7 65 77 28
14 KFC Ranst B 29 7 17 5 38 63 26
15 KVV Ternesse B 30 5 24 1 42 118 16
16 FC Antwerpen Noord 29 2 22 5 42 112 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Tubantia Borgerhout 9 7 1 1 24 11 22
2 Olympic Pirates DBG 9 6 0 3 17 6 21
3 City Pirates B 10 6 3 1 27 15 19
4 Alberta FC Schilde A 9 5 1 3 22 8 18
5 KSC Maccabi 10 5 4 1 24 16 16
6 Racing Emblem 8 4 3 1 16 11 13
7 K Hove Sport (2) 9 3 2 4 16 11 13
8 KSK Oelegem 8 4 4 0 16 14 12
9 VC Mortsel OG B 9 3 4 2 25 22 11
10 's Grav'wzl-Schilde B 9 3 4 2 17 14 11
11 K Boechoutse VV 8 3 4 1 10 15 10
12 KFC Ranst B 9 2 4 3 14 19 9
13 Kessel United (1) 8 1 2 5 8 11 8
14 KFC Schoten 8 2 5 1 10 18 7
15 KVV Ternesse B 9 1 8 0 10 38 3
16 FC Antwerpen Noord 8 0 6 2 7 34 2
17 Brothers United (AMC) 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Hove Sport 11 9 0 2 38 11 29
2 Olympic Pirates DBG 11 8 3 0 26 8 24
3 Kessel United (1) 11 6 0 5 27 5 23
4 K Boechoutse VV 11 6 4 1 21 25 19
5 KFC Schoten 11 5 3 3 22 12 18
6 Alberta FC Schilde A 11 5 3 3 19 15 18
7 Racing Emblem 12 4 4 4 27 26 16
8 City Pirates B 10 4 3 3 21 12 15
9 's Grav'wzl-Schilde B 10 4 3 3 19 16 15
10 Tubantia Borgerhout 11 4 5 2 23 32 14
11 KSK Oelegem 10 3 4 3 22 19 12
12 KFC Ranst B 10 3 5 2 14 16 11
13 KSC Maccabi 10 3 5 2 18 28 11
14 VC Mortsel OG B 10 1 6 3 24 34 6
15 KVV Ternesse B 10 1 8 1 11 39 4
16 FC Antwerpen Noord 11 0 10 1 14 48 1
17 Brothers United (AMC) 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kessel United 10 7 2 1 27 11 22
2 Tubantia Borgerhout 9 6 1 2 18 11 20
3 Olympic Pirates DBG 9 5 2 2 22 12 17
4 Alberta FC Schilde A 9 5 2 2 17 18 17
5 's Grav'wzl-Schilde B 10 5 3 2 17 13 17
6 KSK Oelegem 11 5 4 2 29 25 17
7 KFC Schoten 10 4 4 2 22 16 14
8 Racing Emblem 9 4 4 1 26 20 13
9 K Hove Sport 9 4 4 1 21 16 13
10 KSC Maccabi 10 4 5 1 17 17 13
11 K Boechoutse VV 10 4 5 1 17 20 13
12 City Pirates B 9 3 3 3 16 18 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 16 21 11
14 KVV Ternesse B 11 3 8 0 21 41 9
15 FC Antwerpen Noord 10 2 6 2 21 30 8
16 KFC Ranst B 10 2 8 0 10 28 6
17 Brothers United (AMC) 0 0 0 0 0 0 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
VC Mortsel OG B - City Pirates B 1 - 2
KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG 2 - 3
's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde A 2 - 3
KFC Ranst B - Brothers United (AMC)  
KSK Oelegem - K Hove Sport 2 - 1
KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV 3 - 4
Kessel United - KFC Schoten 1 - 3
Tubantia Borgerhout - vrij  


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
Kessel United - FC Antwerpen Noord 2 - 1
Alberta FC Schilde A - VC Mortsel OG B 3 - 1
Brothers United (AMC) - KSC Maccabi  
K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 3
Racing Emblem - KFC Ranst B 3 - 4
K Boechoutse VV - KSK Oelegem 4 - 1
KFC Schoten - KVV Ternesse B 4 - 2
Tubantia Borgerhout - City Pirates B 0 - 0
Olympic Pirates DBG - vrij  


Speeldag 3 (5 september 2018) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - Kessel United 0 - 3
KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 1 - 1
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 3 - 1
Racing Emblem - KSK Oelegem 5 - 0
K Hove Sport - KFC Ranst B 4 - 1
Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B  
Alberta FC Schilde A - KSC Maccabi 2 - 1
Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B 0 - 1
City Pirates B - vrij  


Speeldag 4 (9 september 2018) - 1e periode
City Pirates B - Olympic Pirates DBG 1 - 1
FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 1 - 3
KVV Ternesse B - Kessel United 1 - 7
KSK Oelegem - KFC Schoten 4 - 1
KFC Ranst B - K Boechoutse VV 1 - 0
's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem 1 - 5
KSC Maccabi - K Hove Sport 0 - 2
VC Mortsel OG B - Brothers United (AMC)  
Alberta FC Schilde A - vrij  


Speeldag 5 (16 september 2018) - 1e periode
Kessel United - KSK Oelegem 1 - 1
FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 8 - 6
Alberta FC Schilde A - City Pirates B 2 - 2
K Hove Sport - VC Mortsel OG B 2 - 4
Racing Emblem - KSC Maccabi 1 - 1
K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3
KFC Schoten - KFC Ranst B 3 - 0
Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG 1 - 1
Brothers United (AMC) - vrij  


Speeldag 6 (23 september 2018) - 1e periode
City Pirates B - Brothers United (AMC)  
Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde A 7 - 1
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 5
KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 7 - 4
KFC Ranst B - Kessel United 1 - 5
's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten 1 - 1
KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
VC Mortsel OG B - Racing Emblem 3 - 4
K Hove Sport - vrij  


Speeldag 7 (30 september 2018) - 1e periode
Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 1 - 0
KVV Ternesse B - KSK Oelegem 2 - 1
Brothers United (AMC) - Olympic Pirates DBG  
K Hove Sport - City Pirates B 4 - 0
K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 1 - 1
KFC Schoten - KSC Maccabi 5 - 0
Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde A 2 - 1
Racing Emblem - vrij  


Speeldag 8 (7 oktober 2018) - 1e periode
City Pirates B - Racing Emblem 6 - 2
Olympic Pirates DBG - K Hove Sport 1 - 4
Alberta FC Schilde A - Brothers United (AMC)  
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 2 - 3
KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 3
's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord 4 - 1
KSC Maccabi - Kessel United 2 - 0
VC Mortsel OG B - KFC Schoten 2 - 1
K Boechoutse VV - vrij  


Speeldag 9 (14 oktober 2018) - 1e periode
Kessel United - VC Mortsel OG B 4 - 1
FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi 0 - 2
KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1
KSK Oelegem - KFC Ranst B 7 - 1
K Hove Sport - Alberta FC Schilde A 2 - 2
Racing Emblem - Olympic Pirates DBG 1 - 3
K Boechoutse VV - City Pirates B 3 - 1
Tubantia Borgerhout - Brothers United (AMC)  
KFC Schoten - vrij  


Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
City Pirates B - KFC Schoten 3 - 2
Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV 4 - 0
Alberta FC Schilde A - Racing Emblem 1 - 0
Brothers United (AMC) - K Hove Sport  
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
KSK Oelegem (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 0
VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord 1 - 1
Kessel United - vrij  


Speeldag 11 (28 oktober 2018) - 1e periode
Kessel United - City Pirates B 3 - 1
VC Mortsel OG B (3e per.) - KVV Ternesse B 8 - 2
KSK Oelegem - KSC Maccabi 3 - 2
KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1
Racing Emblem - Brothers United (AMC)  
K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde A 1 - 2
KFC Schoten - Olympic Pirates DBG 1 - 2
Tubantia Borgerhout - K Hove Sport 3 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  


Inhaalwedstrijden (donderdag 1 november 2018)
KSK Oelegem - K Hove Sport 2 - 1 Speeldag 1
KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 1 - 1 Speeldag 3
Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B   Speeldag 3


Speeldag 12 (4 november 2018) - 2e periode
City Pirates B - FC Antwerpen Noord 5 - 3
Olympic Pirates DBG - Kessel United 0 - 1
Alberta FC Schilde A - KFC Schoten 1 - 4
Brothers United (AMC) - K Boechoutse VV  
K Hove Sport - Racing Emblem 2 - 0
's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
KSC Maccabi - KFC Ranst B 2 - 1
VC Mortsel OG B - KSK Oelegem 2 - 2
KVV Ternesse B - vrij  


Speeldag 13 (11 november 2018) - 2e periode
Kessel United - Alberta FC Schilde A 3 - 0
FC Antwerpen Noord (ff.) - Olympic Pirates DBG 0 - 5
KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 2
KFC Ranst B - VC Mortsel OG B 3 - 2
KSC Maccabi (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
K Boechoutse VV - K Hove Sport 0 - 3
KFC Schoten - Brothers United (AMC)  
Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
KSK Oelegem - vrij  


Speeldag 14 (18 november 2018) - 2e periode
City Pirates B - KSK Oelegem 0 - 1
Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B 2 - 1
Alberta FC Schilde A - FC Antwerpen Noord 4 - 1
Brothers United (AMC) - Kessel United  
K Hove Sport - KFC Schoten 1 - 0
Racing Emblem - K Boechoutse VV 1 - 3
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 5 - 2
VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 4
KFC Ranst B - vrij  


Speeldag 15 (25 november 2018) - 2e periode
Kessel United - K Hove Sport 1 - 1
FC Antwerpen Noord - Brothers United (AMC)  
KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde A 1 - 5
KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG 0 - 3
KFC Ranst B - City Pirates B 0 - 3
KSC Maccabi - VC Mortsel OG B 4 - 3
KFC Schoten - Racing Emblem 3 - 3
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
's Grav'wzl-Schilde B - vrij  


Speeldag 16 (2 december 2018) - 2e periode
City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B 2 - 1
Alberta FC Schilde A - KSK Oelegem 2 - 0
Brothers United (AMC) - KVV Ternesse B  
K Hove Sport - FC Antwerpen Noord 7 - 2
Racing Emblem - Kessel United 1 - 2
K Boechoutse VV - KFC Schoten 2 - 0
VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 3 - 3
KSC Maccabi - vrij  


Speeldag 17 (9 december 2018) - 2e periode
Kessel United - K Boechoutse VV 5 - 0
FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 0 - 5
KVV Ternesse B - K Hove Sport 1 - 8
KSK Oelegem - Brothers United (AMC)  
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde A 2 - 2
's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG 1 - 0
KSC Maccabi - City Pirates B 1 - 5
Tubantia Borgerhout - KFC Schoten 0 - 4
VC Mortsel OG B - vrij  


Speeldag 18 (16 december 2018) - 2e periode
City Pirates B - VC Mortsel OG B 6 - 3
Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi 4 - 0
Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
Brothers United (AMC) - KFC Ranst B  
K Hove Sport - KSK Oelegem 2 - 1
Racing Emblem - KVV Ternesse B 6 - 2
K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord 5 - 3
KFC Schoten - Kessel United 0 - 0
Tubantia Borgerhout - vrij  


Inhaalwedstrijden (zondag 23 december 2018)
Racing Emblem - KSK Oelegem 5 - 0 Speeldag 3


Speeldag 19 (6 januari 2019) - 2e periode
Kessel United - Tubantia Borgerhout 7 - 0
FC Antwerpen Noord - KFC Schoten 0 - 3
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 2
KSK Oelegem - Racing Emblem 7 - 0
KFC Ranst B - K Hove Sport 1 - 3
's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United (AMC)  
KSC Maccabi - Alberta FC Schilde A 1 - 1
VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG 2 - 5
City Pirates B - vrij  


Speeldag 20 (13 januari 2019) - 2e periode
FC Antwerpen Noord - Kessel United 1 - 1
VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde A 3 - 1
KSC Maccabi - Brothers United (AMC)  
's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport 3 - 3
KFC Ranst B - Racing Emblem 0 - 2
KSK Oelegem - K Boechoutse VV 2 - 5
KVV Ternesse B - KFC Schoten 0 - 4
City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
Olympic Pirates DBG - vrij  


Speeldag 21 (20 januari 2019) - 2e periode
Olympic Pirates DBG - City Pirates B 1 - 0
Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 5 - 1
Kessel United - KVV Ternesse B 5 - 0
KFC Schoten - KSK Oelegem 1 - 1
K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 4
Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 1
K Hove Sport - KSC Maccabi 4 - 0
Brothers United (AMC) - VC Mortsel OG B  
Alberta FC Schilde A - vrij  


Speeldag 22 (27 januari 2019) - 2e periode
KSK Oelegem - Kessel United 2 - 2
KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 2 - 1
City Pirates B - Alberta FC Schilde A 0 - 0
VC Mortsel OG B - K Hove Sport 2 - 4
KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 4
's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV 1 - 2
KFC Ranst B - KFC Schoten 2 - 0
Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout 4 - 1
Brothers United (AMC) - vrij  


Speeldag 23 (3 februari 2019) - 2e periode
Brothers United (AMC) - City Pirates B  
Alberta FC Schilde A - Olympic Pirates DBG 1 - 0
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 4 - 1
FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 2 - 6
Kessel United - KFC Ranst B 0 - 0
KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2
K Boechoutse VV - KSC Maccabi 1 - 1
Racing Emblem - VC Mortsel OG B 2 - 2
K Hove Sport - vrij  


Speeldag 24 (10 februari 2019) - 3e periode
's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United 2 - 2
KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 2 - 2
KSK Oelegem - KVV Ternesse B 7 - 0
Olympic Pirates DBG - Brothers United (AMC)  
City Pirates B - K Hove Sport 0 - 1
VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 2 - 3
KSC Maccabi - KFC Schoten 4 - 1
Alberta FC Schilde A - Tubantia Borgerhout 0 - 0
Racing Emblem - vrij  


Speeldag 25 (17 februari 2019) - 3e periode
Racing Emblem - City Pirates B 2 - 1
K Hove Sport - Olympic Pirates DBG 0 - 0
Brothers United (AMC) - Alberta FC Schilde A  
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 1
KVV Ternesse B - KFC Ranst B 2 - 0
FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 5
Kessel United - KSC Maccabi 2 - 0
KFC Schoten - VC Mortsel OG B 2 - 3
K Boechoutse VV - vrij  


Speeldag 26 (24 februari 2019) - 3e periode
VC Mortsel OG B - Kessel United 2 - 2
KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord 2 - 0
's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B 3 - 2
KFC Ranst B - KSK Oelegem 4 - 0
Alberta FC Schilde A - K Hove Sport 5 - 4
Olympic Pirates DBG - Racing Emblem 3 - 2
City Pirates B - K Boechoutse VV 2 - 4
Brothers United (AMC) - Tubantia Borgerhout  
KFC Schoten - vrij  


Speeldag 27 (3 maart 2019) - 3e periode
KFC Schoten - City Pirates B 1 - 1
K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG 0 - 1
Racing Emblem - Alberta FC Schilde A 1 - 0
K Hove Sport - Brothers United (AMC)  
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 3 - 0
's Grav'wzl-Schilde B (1e per.) - KSK Oelegem 1 - 1
KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 7
FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 3 - 3
Kessel United - vrij  


Speeldag 28 (10 maart 2019) - 3e periode
City Pirates B - Kessel United 5 - 1
KVV Ternesse B (1e per.) - VC Mortsel OG B 3 - 1
KSC Maccabi - KSK Oelegem 0 - 1
's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 1
Brothers United (AMC) - Racing Emblem  
Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 3 - 0
Olympic Pirates DBG - KFC Schoten 4 - 2
K Hove Sport - Tubantia Borgerhout 3 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 29 (17 maart 2019) - 3e periode
FC Antwerpen Noord - City Pirates B 1 - 7
Kessel United - Olympic Pirates DBG 0 - 0
KFC Schoten - Alberta FC Schilde A 1 - 3
K Boechoutse VV - Brothers United (AMC)  
Racing Emblem - K Hove Sport 2 - 2
Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B 4 - 2
KFC Ranst B - KSC Maccabi 3 - 3
KSK Oelegem - VC Mortsel OG B 4 - 2
KVV Ternesse B - vrij  


Speeldag 30 (24 maart 2019) - 3e periode
Alberta FC Schilde A - Kessel United 0 - 0
Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord 3 - 0
City Pirates B - KVV Ternesse B 2 - 1
VC Mortsel OG B - KFC Ranst B 1 - 2
's Grav'wzl-Schilde B (2e per.) - KSC Maccabi 3 - 2
K Hove Sport - K Boechoutse VV 0 - 0
Brothers United (AMC) - KFC Schoten  
Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 1 - 4
KSK Oelegem - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 maart 2019)
FC Antwerpen Noord - City Pirates B 1 - 7 Speeldag 29


Speeldag 31 (31 maart 2019) - 3e periode
KSK Oelegem - City Pirates B 1 - 2
KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG 1 - 2
FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde A 1 - 6
Kessel United - Brothers United (AMC)  
KFC Schoten - K Hove Sport 1 - 0
K Boechoutse VV - Racing Emblem 0 - 2
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
KFC Ranst B - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 april 2019)
Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0 Speeldag 18
City Pirates B - Kessel United 5 - 1 Speeldag 28
KSC Maccabi - KSK Oelegem 0 - 1 Speeldag 28


Speeldag 32 (7 april 2019) - 3e periode
K Boechoutse VV - Kessel United 1 - 0
Racing Emblem - FC Antwerpen Noord 6 - 0
K Hove Sport - KVV Ternesse B 5 - 1
Brothers United (AMC) - KSK Oelegem  
Alberta FC Schilde A - KFC Ranst B 1 - 1
Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
City Pirates B - KSC Maccabi 4 - 2
KFC Schoten - Tubantia Borgerhout 1 - 3
VC Mortsel OG B - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 april 2019)
Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 3 - 0 Speeldag 28


Speeldag 33 (14 april 2019) - 3e periode
K Hove Sport - Kessel United 1 - 1
Brothers United (AMC) - FC Antwerpen Noord  
Alberta FC Schilde A - KVV Ternesse B 4 - 0
Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem 4 - 1
City Pirates B - KFC Ranst B 3 - 1
VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 2 - 3
Racing Emblem - KFC Schoten 0 - 1
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 5
's Grav'wzl-Schilde B - vrij  


Speeldag 34 (28 april 2019) - 3e periode
's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B
KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde A
KVV Ternesse B - Brothers United (AMC)
FC Antwerpen Noord - K Hove Sport
Kessel United - Racing Emblem
KFC Schoten - K Boechoutse VV
Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B
KSC Maccabi - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Olympic Pirates DBG 623428
2Tubantia Borgerhout 563026
3K Hove Sport 553124
4Kessel United 533122
5Alberta FC Schilde A 533419
6City Pirates B 462719
7's Grav'wzl-Schilde B 432221
8Racing Emblem 421923
9K Boechoutse VV 422022
10KSK Oelegem 412813
11KSC Maccabi 402812
12KFC Schoten 392019
13VC Mortsel OG B 281315
14KFC Ranst B 261511
15KVV Ternesse B 16133
16FC Antwerpen Noord 1183
17Brothers United (AMC) 000


VERLIESPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Brothers United (AMC) 000
2Olympic Pirates DBG 251114
3Tubantia Borgerhout 311219
4K Hove Sport 321418
5Alberta FC Schilde A 341123
6Kessel United 341123
7City Pirates B 411823
8's Grav'wzl-Schilde B 442024
9Racing Emblem 452619
10K Boechoutse VV 452520
11KSK Oelegem 461432
12KFC Schoten 482226
13KSC Maccabi 501733
14VC Mortsel OG B 593227
15KFC Ranst B 612734
16KVV Ternesse B 743242
17FC Antwerpen Noord 763442


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Tubantia Borgerhout 1239
2City Pirates B 1293
3Olympic Pirates DBG 1073
4Alberta FC Schilde A 10100
5KFC Schoten 633
6KSK Oelegem 633
7Racing Emblem 633
8KFC Ranst B 514
9K Hove Sport 550
10's Grav'wzl-Schilde B 431
11KSC Maccabi 303
12VC Mortsel OG B 303
13K Boechoutse VV 330
14Kessel United 202
15Brothers United (AMC) 000
16FC Antwerpen Noord 000
17KVV Ternesse B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 753837
2Racing Emblem 693336
3KSK Oelegem 674918
4Tubantia Borgerhout 653233
5VC Mortsel OG B 653629
6Olympic Pirates DBG 653926
7City Pirates B 643727
8Kessel United 623527
9KSC Maccabi 593425
10Alberta FC Schilde A 583127
11KFC Schoten 542727
12's Grav'wzl-Schilde B 533122
13K Boechoutse VV 482325
14KVV Ternesse B 422022
15FC Antwerpen Noord 422121
16KFC Ranst B 382117
17Brothers United (AMC) 000


TEGENDOELPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Brothers United (AMC) 000
2Olympic Pirates DBG 261511
3Kessel United 27819
4K Hove Sport 381622
5Alberta FC Schilde A 411427
6's Grav'wzl-Schilde B 432617
7City Pirates B 452322
8KFC Schoten 462125
9Tubantia Borgerhout 541935
10Racing Emblem 572631
11KSK Oelegem 582632
12K Boechoutse VV 602832
13KSC Maccabi 612437
14KFC Ranst B 632736
15VC Mortsel OG B 773938
16FC Antwerpen Noord 1125656
17KVV Ternesse B 1185167


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 33 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1City Pirates B 6x7x
2Tubantia Borgerhout 5x7 
3Kessel United 4 18 
4K Hove Sport 4 13 
5Olympic Pirates DBG 4 9x
6KSK Oelegem 4 6 
7KSC Maccabi 4 4 
8Alberta FC Schilde A 3 7x
9Racing Emblem 3 5 
10K Boechoutse VV 3 4 
11's Grav'wzl-Schilde B 2 5 
12KFC Schoten 2 5 
13KFC Ranst B 2 4 
14VC Mortsel OG B 2 3 
15KVV Ternesse B 2 2 
16FC Antwerpen Noord 1 2 
17Brothers United (AMC) 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kessel United 1284
2Olympic Pirates DBG 1055
3K Hove Sport 963
4Alberta FC Schilde A 981
5KFC Schoten 844
6's Grav'wzl-Schilde B 716
7Racing Emblem 633
8Tubantia Borgerhout 523
9KFC Ranst B 532
10KSK Oelegem 532
11KSC Maccabi 541
12City Pirates B 422
13K Boechoutse VV 321
14VC Mortsel OG B 101
15FC Antwerpen Noord 110
16KVV Ternesse B 110
17Brothers United (AMC) 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Mortsel OG B 291514
2K Hove Sport 261313
3KFC Schoten 251312
4KSK Oelegem 251312
5Racing Emblem 251411
6Tubantia Borgerhout 241113
7Alberta FC Schilde A 241311
8KSC Maccabi 241311
9KVV Ternesse B 241311
10Kessel United 231211
11's Grav'wzl-Schilde B 23149
12Olympic Pirates DBG 221210
13FC Antwerpen Noord 21912
14City Pirates B 211011
15KFC Ranst B 201010
16K Boechoutse VV 19109
17Brothers United (AMC) 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Brothers United (AMC) 000
2VC Mortsel OG B 000
3K Hove Sport 321
4KFC Schoten 413
5KSK Oelegem 413
6Racing Emblem 413
7Tubantia Borgerhout 532
8Alberta FC Schilde A 523
9KSC Maccabi 624
10KVV Ternesse B 624
11Kessel United 624
12's Grav'wzl-Schilde B 606
13Olympic Pirates DBG 734
14City Pirates B 853
15FC Antwerpen Noord 853
16KFC Ranst B 945
17K Boechoutse VV 1055


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 33 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Olympic Pirates DBG 15 11 1 3 39 15 34
2 Alberta FC Schilde A 15 10 4 1 31 14 34
3 Kessel United 14 9 4 1 35 8 31
4 K Hove Sport 15 9 4 2 38 16 31
5 Tubantia Borgerhout 14 9 3 2 32 19 30
6 KSK Oelegem 14 9 1 4 49 26 28
7 KSC Maccabi 15 9 1 5 34 24 28
8 City Pirates B 15 8 3 4 37 23 27
9 's Grav'wzl-Schilde B 14 6 4 4 31 26 22
10 KFC Schoten 14 5 5 4 27 21 20
11 K Boechoutse VV 15 6 2 7 23 28 20
12 Racing Emblem 15 5 4 6 33 26 19
13 KFC Ranst B 14 4 3 7 21 27 15
14 KVV Ternesse B 15 4 1 10 20 51 13
15 VC Mortsel OG B 15 3 4 8 36 39 13
16 FC Antwerpen Noord 14 2 2 10 21 56 8
17 Brothers United (AMC) 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 33 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Olympic Pirates DBG 14 8 4 2 26 11 28
2 Tubantia Borgerhout 15 8 2 5 33 35 26
3 K Hove Sport 14 7 3 4 37 22 24
4 Racing Emblem 14 7 2 5 36 31 23
5 K Boechoutse VV 14 7 1 6 25 32 22
6 Kessel United 15 5 7 3 27 19 22
7 's Grav'wzl-Schilde B 15 6 3 6 22 17 21
8 City Pirates B 14 5 4 5 27 22 19
9 Alberta FC Schilde A 14 5 4 5 27 27 19
10 KFC Schoten 15 6 1 8 27 25 19
11 VC Mortsel OG B 14 4 3 7 29 38 15
12 KSK Oelegem 15 3 4 8 18 32 13
13 KSC Maccabi 15 3 3 9 25 37 12
14 KFC Ranst B 15 3 2 10 17 36 11
15 KVV Ternesse B 15 1 0 14 22 67 3
16 FC Antwerpen Noord 15 0 3 12 21 56 3
17 Brothers United (AMC) 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde A 2 - 3
02/09/2018 2 K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 3
05/09/2018 3 Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B 01/11   Speeldag 
09/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem 1 - 5
16/09/2018 5 K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3
23/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten 1 - 1
30/09/2018 7 Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
07/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord 4 - 1
14/10/2018 9 KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1
21/10/2018 10 KSK Oelegem (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
28/10/2018 11 KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
11/11/2018 13 KSC Maccabi (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
18/11/2018 14 VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 4
25/11/2018 15 's Grav'wzl-Schilde B - vrijSpeeldag 
02/12/2018 16 City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
09/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG 1 - 0
16/12/2018 18 Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 03/04   Speeldag 
06/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United (AMC) Speeldag 
13/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport 3 - 3
20/01/2019 21 Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 1
27/01/2019 22 's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV 1 - 2
03/02/2019 23 KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United 2 - 2
17/02/2019 25 FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 5
24/02/2019 26 's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B 3 - 2
03/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde B (1e per.) - KSK Oelegem 1 - 1
10/03/2019 28 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 1
17/03/2019 29 Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B 4 - 2
24/03/2019 30 's Grav'wzl-Schilde B (2e per.) - KSC Maccabi 3 - 2
31/03/2019 31 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
03/04/2019 18 Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
07/04/2019 32 Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
14/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde B - vrijSpeeldag 
28/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B Speeldag 

Alberta FC Schilde A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde A 2 - 3
02/09/2018 2 Alberta FC Schilde A - VC Mortsel OG B 3 - 1
05/09/2018 3 Alberta FC Schilde A - KSC Maccabi 2 - 1
09/09/2018 4 Alberta FC Schilde A - vrijSpeeldag 
16/09/2018 5 Alberta FC Schilde A - City Pirates B 2 - 2
23/09/2018 6 Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde A 7 - 1
30/09/2018 7 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde A 2 - 1
07/10/2018 8 Alberta FC Schilde A - Brothers United (AMC) Speeldag 
14/10/2018 9 K Hove Sport - Alberta FC Schilde A 2 - 2
21/10/2018 10 Alberta FC Schilde A - Racing Emblem 1 - 0
28/10/2018 11 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Alberta FC Schilde A - KFC Schoten 1 - 4
11/11/2018 13 Kessel United - Alberta FC Schilde A 3 - 0
18/11/2018 14 Alberta FC Schilde A - FC Antwerpen Noord 4 - 1
25/11/2018 15 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde A 1 - 5
02/12/2018 16 Alberta FC Schilde A - KSK Oelegem 2 - 0
09/12/2018 17 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde A 2 - 2
16/12/2018 18 Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 03/04   Speeldag 
06/01/2019 19 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde A 1 - 1
13/01/2019 20 VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde A 3 - 1
20/01/2019 21 Alberta FC Schilde A - vrijSpeeldag 
27/01/2019 22 City Pirates B - Alberta FC Schilde A 0 - 0
03/02/2019 23 Alberta FC Schilde A - Olympic Pirates DBG 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Alberta FC Schilde A - Tubantia Borgerhout 0 - 0
17/02/2019 25 Brothers United (AMC) - Alberta FC Schilde A Speeldag 
24/02/2019 26 Alberta FC Schilde A - K Hove Sport 5 - 4
03/03/2019 27 Racing Emblem - Alberta FC Schilde A 1 - 0
10/03/2019 28 Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 10/04   Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Schoten - Alberta FC Schilde A 1 - 3
24/03/2019 30 Alberta FC Schilde A - Kessel United 0 - 0
31/03/2019 31 FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde A 1 - 6
03/04/2019 18 Alberta FC Schilde A - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
07/04/2019 32 Alberta FC Schilde A - KFC Ranst B 1 - 1
10/04/2019 28 Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 3 - 0
14/04/2019 33 Alberta FC Schilde A - KVV Ternesse B 4 - 0
28/04/2019 34 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde A Speeldag 

Brothers United (AMC)

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Ranst B - Brothers United (AMC) Speeldag 
02/09/2018 2 Brothers United (AMC) - KSC Maccabi Speeldag 
05/09/2018 3 Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B 01/11   Speeldag 
09/09/2018 4 VC Mortsel OG B - Brothers United (AMC) Speeldag 
16/09/2018 5 Brothers United (AMC) - vrijSpeeldag 
23/09/2018 6 City Pirates B - Brothers United (AMC) Speeldag 
30/09/2018 7 Brothers United (AMC) - Olympic Pirates DBG Speeldag 
07/10/2018 8 Alberta FC Schilde A - Brothers United (AMC) Speeldag 
14/10/2018 9 Tubantia Borgerhout - Brothers United (AMC) Speeldag 
21/10/2018 10 Brothers United (AMC) - K Hove Sport Speeldag 
28/10/2018 11 Racing Emblem - Brothers United (AMC) Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 Brothers United (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Brothers United (AMC) - K Boechoutse VV Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Schoten - Brothers United (AMC) Speeldag 
18/11/2018 14 Brothers United (AMC) - Kessel United Speeldag 
25/11/2018 15 FC Antwerpen Noord - Brothers United (AMC) Speeldag 
02/12/2018 16 Brothers United (AMC) - KVV Ternesse B Speeldag 
09/12/2018 17 KSK Oelegem - Brothers United (AMC) Speeldag 
16/12/2018 18 Brothers United (AMC) - KFC Ranst B Speeldag 
06/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United (AMC) Speeldag 
13/01/2019 20 KSC Maccabi - Brothers United (AMC) Speeldag 
20/01/2019 21 Brothers United (AMC) - VC Mortsel OG B Speeldag 
27/01/2019 22 Brothers United (AMC) - vrijSpeeldag 
03/02/2019 23 Brothers United (AMC) - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olympic Pirates DBG - Brothers United (AMC) Speeldag 
17/02/2019 25 Brothers United (AMC) - Alberta FC Schilde A Speeldag 
24/02/2019 26 Brothers United (AMC) - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/03/2019 27 K Hove Sport - Brothers United (AMC) Speeldag 
10/03/2019 28 Brothers United (AMC) - Racing Emblem Speeldag 
17/03/2019 29 K Boechoutse VV - Brothers United (AMC) Speeldag 
24/03/2019 30 Brothers United (AMC) - KFC Schoten Speeldag 
31/03/2019 31 Kessel United - Brothers United (AMC) Speeldag 
07/04/2019 32 Brothers United (AMC) - KSK Oelegem Speeldag 
14/04/2019 33 Brothers United (AMC) - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/04/2019 34 KVV Ternesse B - Brothers United (AMC) Speeldag 

City Pirates B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Mortsel OG B - City Pirates B 1 - 2
02/09/2018 2 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 0 - 0
05/09/2018 3 City Pirates B - vrijSpeeldag 
09/09/2018 4 City Pirates B - Olympic Pirates DBG 1 - 1
16/09/2018 5 Alberta FC Schilde A - City Pirates B 2 - 2
23/09/2018 6 City Pirates B - Brothers United (AMC) Speeldag 
30/09/2018 7 K Hove Sport - City Pirates B 4 - 0
07/10/2018 8 City Pirates B - Racing Emblem 6 - 2
14/10/2018 9 K Boechoutse VV - City Pirates B 3 - 1
21/10/2018 10 City Pirates B - KFC Schoten 3 - 2
28/10/2018 11 Kessel United - City Pirates B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 City Pirates B - FC Antwerpen Noord 5 - 3
11/11/2018 13 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 2
18/11/2018 14 City Pirates B - KSK Oelegem 0 - 1
25/11/2018 15 KFC Ranst B - City Pirates B 0 - 3
02/12/2018 16 City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
09/12/2018 17 KSC Maccabi - City Pirates B 1 - 5
16/12/2018 18 City Pirates B - VC Mortsel OG B 6 - 3
06/01/2019 19 City Pirates B - vrijSpeeldag 
13/01/2019 20 City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
20/01/2019 21 Olympic Pirates DBG - City Pirates B 1 - 0
27/01/2019 22 City Pirates B - Alberta FC Schilde A 0 - 0
03/02/2019 23 Brothers United (AMC) - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 City Pirates B - K Hove Sport 0 - 1
17/02/2019 25 Racing Emblem - City Pirates B 2 - 1
24/02/2019 26 City Pirates B - K Boechoutse VV 2 - 4
03/03/2019 27 KFC Schoten - City Pirates B 1 - 1
10/03/2019 28 City Pirates B - Kessel United 03/04   Speeldag 
17/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B 27/03   Speeldag 
24/03/2019 30 City Pirates B - KVV Ternesse B 2 - 1
27/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B 1 - 7
31/03/2019 31 KSK Oelegem - City Pirates B 1 - 2
03/04/2019 28 City Pirates B - Kessel United 5 - 1
07/04/2019 32 City Pirates B - KSC Maccabi 4 - 2
14/04/2019 33 City Pirates B - KFC Ranst B 3 - 1
28/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B Speeldag 

FC Antwerpen Noord

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV 3 - 4
02/09/2018 2 Kessel United - FC Antwerpen Noord 2 - 1
05/09/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 01/11   Speeldag 
09/09/2018 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 1 - 3
16/09/2018 5 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 8 - 6
23/09/2018 6 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 7 - 4
30/09/2018 7 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 1 - 0
07/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord 4 - 1
14/10/2018 9 FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi 0 - 2
21/10/2018 10 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord 1 - 1
28/10/2018 11 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 City Pirates B - FC Antwerpen Noord 5 - 3
11/11/2018 13 FC Antwerpen Noord (ff.) - Olympic Pirates DBG 0 - 5
18/11/2018 14 Alberta FC Schilde A - FC Antwerpen Noord 4 - 1
25/11/2018 15 FC Antwerpen Noord - Brothers United (AMC) Speeldag 
02/12/2018 16 K Hove Sport - FC Antwerpen Noord 7 - 2
09/12/2018 17 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 0 - 5
16/12/2018 18 K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord 5 - 3
06/01/2019 19 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten 0 - 3
13/01/2019 20 FC Antwerpen Noord - Kessel United 1 - 1
20/01/2019 21 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 5 - 1
27/01/2019 22 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 2 - 1
03/02/2019 23 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 2 - 2
17/02/2019 25 FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 5
24/02/2019 26 KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord 2 - 0
03/03/2019 27 FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 3 - 3
10/03/2019 28 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
17/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B 27/03   Speeldag 
24/03/2019 30 Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord 3 - 0
27/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B 1 - 7
31/03/2019 31 FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde A 1 - 6
07/04/2019 32 Racing Emblem - FC Antwerpen Noord 6 - 0
14/04/2019 33 Brothers United (AMC) - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/04/2019 34 FC Antwerpen Noord - K Hove Sport Speeldag 

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV 3 - 4
02/09/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 4 - 1
05/09/2018 3 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 3 - 1
09/09/2018 4 KFC Ranst B - K Boechoutse VV 1 - 0
16/09/2018 5 K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3
23/09/2018 6 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
30/09/2018 7 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 1 - 1
07/10/2018 8 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
14/10/2018 9 K Boechoutse VV - City Pirates B 3 - 1
21/10/2018 10 Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV 4 - 0
28/10/2018 11 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Brothers United (AMC) - K Boechoutse VV Speeldag 
11/11/2018 13 K Boechoutse VV - K Hove Sport 0 - 3
18/11/2018 14 Racing Emblem - K Boechoutse VV 1 - 3
25/11/2018 15 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
02/12/2018 16 K Boechoutse VV - KFC Schoten 2 - 0
09/12/2018 17 Kessel United - K Boechoutse VV 5 - 0
16/12/2018 18 K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord 5 - 3
06/01/2019 19 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 2
13/01/2019 20 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 2 - 5
20/01/2019 21 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 4
27/01/2019 22 's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV 1 - 2
03/02/2019 23 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 2 - 3
17/02/2019 25 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
24/02/2019 26 City Pirates B - K Boechoutse VV 2 - 4
03/03/2019 27 K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG 0 - 1
10/03/2019 28 Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 10/04   Speeldag 
17/03/2019 29 K Boechoutse VV - Brothers United (AMC) Speeldag 
24/03/2019 30 K Hove Sport - K Boechoutse VV 0 - 0
31/03/2019 31 K Boechoutse VV - Racing Emblem 0 - 2
07/04/2019 32 K Boechoutse VV - Kessel United 1 - 0
10/04/2019 28 Alberta FC Schilde A - K Boechoutse VV 3 - 0
14/04/2019 33 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 5
28/04/2019 34 KFC Schoten - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport 01/11   Speeldag 
02/09/2018 2 K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 3
05/09/2018 3 K Hove Sport - KFC Ranst B 4 - 1
09/09/2018 4 KSC Maccabi - K Hove Sport 0 - 2
16/09/2018 5 K Hove Sport - VC Mortsel OG B 2 - 4
23/09/2018 6 K Hove Sport - vrijSpeeldag 
30/09/2018 7 K Hove Sport - City Pirates B 4 - 0
07/10/2018 8 Olympic Pirates DBG - K Hove Sport 1 - 4
14/10/2018 9 K Hove Sport - Alberta FC Schilde A 2 - 2
21/10/2018 10 Brothers United (AMC) - K Hove Sport Speeldag 
28/10/2018 11 Tubantia Borgerhout - K Hove Sport 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 K Hove Sport - Racing Emblem 2 - 0
11/11/2018 13 K Boechoutse VV - K Hove Sport 0 - 3
18/11/2018 14 K Hove Sport - KFC Schoten 1 - 0
25/11/2018 15 Kessel United - K Hove Sport 1 - 1
02/12/2018 16 K Hove Sport - FC Antwerpen Noord 7 - 2
09/12/2018 17 KVV Ternesse B - K Hove Sport 1 - 8
16/12/2018 18 K Hove Sport - KSK Oelegem 2 - 1
06/01/2019 19 KFC Ranst B - K Hove Sport 1 - 3
13/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport 3 - 3
20/01/2019 21 K Hove Sport - KSC Maccabi 4 - 0
27/01/2019 22 VC Mortsel OG B - K Hove Sport 2 - 4
03/02/2019 23 K Hove Sport - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 City Pirates B - K Hove Sport 0 - 1
17/02/2019 25 K Hove Sport - Olympic Pirates DBG 0 - 0
24/02/2019 26 Alberta FC Schilde A - K Hove Sport 5 - 4
03/03/2019 27 K Hove Sport - Brothers United (AMC) Speeldag 
10/03/2019 28 K Hove Sport - Tubantia Borgerhout 3 - 1
17/03/2019 29 Racing Emblem - K Hove Sport 2 - 2
24/03/2019 30 K Hove Sport - K Boechoutse VV 0 - 0
31/03/2019 31 KFC Schoten - K Hove Sport 1 - 0
07/04/2019 32 K Hove Sport - KVV Ternesse B 5 - 1
14/04/2019 33 K Hove Sport - Kessel United 1 - 1
28/04/2019 34 FC Antwerpen Noord - K Hove Sport Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Ranst B - Brothers United (AMC) Speeldag 
02/09/2018 2 Racing Emblem - KFC Ranst B 3 - 4
05/09/2018 3 K Hove Sport - KFC Ranst B 4 - 1
09/09/2018 4 KFC Ranst B - K Boechoutse VV 1 - 0
16/09/2018 5 KFC Schoten - KFC Ranst B 3 - 0
23/09/2018 6 KFC Ranst B - Kessel United 1 - 5
30/09/2018 7 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 1 - 0
07/10/2018 8 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 3
14/10/2018 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B 7 - 1
21/10/2018 10 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
28/10/2018 11 KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KSC Maccabi - KFC Ranst B 2 - 1
11/11/2018 13 KFC Ranst B - VC Mortsel OG B 3 - 2
18/11/2018 14 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
25/11/2018 15 KFC Ranst B - City Pirates B 0 - 3
02/12/2018 16 Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B 2 - 1
09/12/2018 17 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde A 2 - 2
16/12/2018 18 Brothers United (AMC) - KFC Ranst B Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Ranst B - K Hove Sport 1 - 3
13/01/2019 20 KFC Ranst B - Racing Emblem 0 - 2
20/01/2019 21 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 4
27/01/2019 22 KFC Ranst B - KFC Schoten 2 - 0
03/02/2019 23 Kessel United - KFC Ranst B 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 2 - 2
17/02/2019 25 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 2 - 0
24/02/2019 26 KFC Ranst B - KSK Oelegem 4 - 0
03/03/2019 27 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 3 - 0
10/03/2019 28 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 1
17/03/2019 29 KFC Ranst B - KSC Maccabi 3 - 3
24/03/2019 30 VC Mortsel OG B - KFC Ranst B 1 - 2
31/03/2019 31 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
07/04/2019 32 Alberta FC Schilde A - KFC Ranst B 1 - 1
14/04/2019 33 City Pirates B - KFC Ranst B 3 - 1
28/04/2019 34 KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG Speeldag 

KFC Schoten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Kessel United - KFC Schoten 1 - 3
02/09/2018 2 KFC Schoten - KVV Ternesse B 4 - 2
05/09/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 01/11   Speeldag 
09/09/2018 4 KSK Oelegem - KFC Schoten 4 - 1
16/09/2018 5 KFC Schoten - KFC Ranst B 3 - 0
23/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten 1 - 1
30/09/2018 7 KFC Schoten - KSC Maccabi 5 - 0
07/10/2018 8 VC Mortsel OG B - KFC Schoten 2 - 1
14/10/2018 9 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
21/10/2018 10 City Pirates B - KFC Schoten 3 - 2
28/10/2018 11 KFC Schoten - Olympic Pirates DBG 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Alberta FC Schilde A - KFC Schoten 1 - 4
11/11/2018 13 KFC Schoten - Brothers United (AMC) Speeldag 
18/11/2018 14 K Hove Sport - KFC Schoten 1 - 0
25/11/2018 15 KFC Schoten - Racing Emblem 3 - 3
02/12/2018 16 K Boechoutse VV - KFC Schoten 2 - 0
09/12/2018 17 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten 0 - 4
16/12/2018 18 KFC Schoten - Kessel United 0 - 0
06/01/2019 19 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten 0 - 3
13/01/2019 20 KVV Ternesse B - KFC Schoten 0 - 4
20/01/2019 21 KFC Schoten - KSK Oelegem 1 - 1
27/01/2019 22 KFC Ranst B - KFC Schoten 2 - 0
03/02/2019 23 KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSC Maccabi - KFC Schoten 4 - 1
17/02/2019 25 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 2 - 3
24/02/2019 26 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
03/03/2019 27 KFC Schoten - City Pirates B 1 - 1
10/03/2019 28 Olympic Pirates DBG - KFC Schoten 4 - 2
17/03/2019 29 KFC Schoten - Alberta FC Schilde A 1 - 3
24/03/2019 30 Brothers United (AMC) - KFC Schoten Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Schoten - K Hove Sport 1 - 0
07/04/2019 32 KFC Schoten - Tubantia Borgerhout 1 - 3
14/04/2019 33 Racing Emblem - KFC Schoten 0 - 1
28/04/2019 34 KFC Schoten - K Boechoutse VV Speeldag 

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG 2 - 3
02/09/2018 2 Brothers United (AMC) - KSC Maccabi Speeldag 
05/09/2018 3 Alberta FC Schilde A - KSC Maccabi 2 - 1
09/09/2018 4 KSC Maccabi - K Hove Sport 0 - 2
16/09/2018 5 Racing Emblem - KSC Maccabi 1 - 1
23/09/2018 6 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
30/09/2018 7 KFC Schoten - KSC Maccabi 5 - 0
07/10/2018 8 KSC Maccabi - Kessel United 2 - 0
14/10/2018 9 FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi 0 - 2
21/10/2018 10 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 0
28/10/2018 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KSC Maccabi - KFC Ranst B 2 - 1
11/11/2018 13 KSC Maccabi (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 0
18/11/2018 14 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 5 - 2
25/11/2018 15 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B 4 - 3
02/12/2018 16 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 
09/12/2018 17 KSC Maccabi - City Pirates B 1 - 5
16/12/2018 18 Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi 4 - 0
06/01/2019 19 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde A 1 - 1
13/01/2019 20 KSC Maccabi - Brothers United (AMC) Speeldag 
20/01/2019 21 K Hove Sport - KSC Maccabi 4 - 0
27/01/2019 22 KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 4
03/02/2019 23 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSC Maccabi - KFC Schoten 4 - 1
17/02/2019 25 Kessel United - KSC Maccabi 2 - 0
24/02/2019 26 KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord 2 - 0
03/03/2019 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 7
10/03/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem 03/04   Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Ranst B - KSC Maccabi 3 - 3
24/03/2019 30 's Grav'wzl-Schilde B (2e per.) - KSC Maccabi 3 - 2
31/03/2019 31 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
03/04/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem 0 - 1
07/04/2019 32 City Pirates B - KSC Maccabi 4 - 2
14/04/2019 33 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 2 - 3
28/04/2019 34 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport 01/11   Speeldag 
02/09/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 4 - 1
05/09/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem 23/12   Speeldag 
09/09/2018 4 KSK Oelegem - KFC Schoten 4 - 1
16/09/2018 5 Kessel United - KSK Oelegem 1 - 1
23/09/2018 6 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 7 - 4
30/09/2018 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 2 - 1
07/10/2018 8 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 2 - 3
14/10/2018 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B 7 - 1
21/10/2018 10 KSK Oelegem (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
28/10/2018 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Mortsel OG B - KSK Oelegem 2 - 2
11/11/2018 13 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
18/11/2018 14 City Pirates B - KSK Oelegem 0 - 1
25/11/2018 15 KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG 0 - 3
02/12/2018 16 Alberta FC Schilde A - KSK Oelegem 2 - 0
09/12/2018 17 KSK Oelegem - Brothers United (AMC) Speeldag 
16/12/2018 18 K Hove Sport - KSK Oelegem 2 - 1
23/12/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem 5 - 0
06/01/2019 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 7 - 0
13/01/2019 20 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 2 - 5
20/01/2019 21 KFC Schoten - KSK Oelegem 1 - 1
27/01/2019 22 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 2
03/02/2019 23 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 7 - 0
17/02/2019 25 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 1
24/02/2019 26 KFC Ranst B - KSK Oelegem 4 - 0
03/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde B (1e per.) - KSK Oelegem 1 - 1
10/03/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem 03/04   Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oelegem - VC Mortsel OG B 4 - 2
24/03/2019 30 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
31/03/2019 31 KSK Oelegem - City Pirates B 1 - 2
03/04/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem 0 - 1
07/04/2019 32 Brothers United (AMC) - KSK Oelegem Speeldag 
14/04/2019 33 Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem 4 - 1
28/04/2019 34 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde A Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
02/09/2018 2 KFC Schoten - KVV Ternesse B 4 - 2
05/09/2018 3 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 3 - 1
09/09/2018 4 KVV Ternesse B - Kessel United 1 - 7
16/09/2018 5 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 8 - 6
23/09/2018 6 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 5
30/09/2018 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 2 - 1
07/10/2018 8 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 3
14/10/2018 9 KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 1
21/10/2018 10 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 4 - 0
28/10/2018 11 VC Mortsel OG B (3e per.) - KVV Ternesse B 8 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
11/11/2018 13 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 2
18/11/2018 14 Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B 2 - 1
25/11/2018 15 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde A 1 - 5
02/12/2018 16 Brothers United (AMC) - KVV Ternesse B Speeldag 
09/12/2018 17 KVV Ternesse B - K Hove Sport 1 - 8
16/12/2018 18 Racing Emblem - KVV Ternesse B 6 - 2
06/01/2019 19 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 2
13/01/2019 20 KVV Ternesse B - KFC Schoten 0 - 4
20/01/2019 21 Kessel United - KVV Ternesse B 5 - 0
27/01/2019 22 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 2 - 1
03/02/2019 23 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 7 - 0
17/02/2019 25 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 2 - 0
24/02/2019 26 's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B 3 - 2
03/03/2019 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 7
10/03/2019 28 KVV Ternesse B (1e per.) - VC Mortsel OG B 3 - 1
17/03/2019 29 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
24/03/2019 30 City Pirates B - KVV Ternesse B 2 - 1
31/03/2019 31 KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG 1 - 2
07/04/2019 32 K Hove Sport - KVV Ternesse B 5 - 1
14/04/2019 33 Alberta FC Schilde A - KVV Ternesse B 4 - 0
28/04/2019 34 KVV Ternesse B - Brothers United (AMC) Speeldag 

Kessel United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Kessel United - KFC Schoten 1 - 3
02/09/2018 2 Kessel United - FC Antwerpen Noord 2 - 1
05/09/2018 3 Tubantia Borgerhout - Kessel United 0 - 3
09/09/2018 4 KVV Ternesse B - Kessel United 1 - 7
16/09/2018 5 Kessel United - KSK Oelegem 1 - 1
23/09/2018 6 KFC Ranst B - Kessel United 1 - 5
30/09/2018 7 Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 0
07/10/2018 8 KSC Maccabi - Kessel United 2 - 0
14/10/2018 9 Kessel United - VC Mortsel OG B 4 - 1
21/10/2018 10 Kessel United - vrijSpeeldag 
28/10/2018 11 Kessel United - City Pirates B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olympic Pirates DBG - Kessel United 0 - 1
11/11/2018 13 Kessel United - Alberta FC Schilde A 3 - 0
18/11/2018 14 Brothers United (AMC) - Kessel United Speeldag 
25/11/2018 15 Kessel United - K Hove Sport 1 - 1
02/12/2018 16 Racing Emblem - Kessel United 1 - 2
09/12/2018 17 Kessel United - K Boechoutse VV 5 - 0
16/12/2018 18 KFC Schoten - Kessel United 0 - 0
06/01/2019 19 Kessel United - Tubantia Borgerhout 7 - 0
13/01/2019 20 FC Antwerpen Noord - Kessel United 1 - 1
20/01/2019 21 Kessel United - KVV Ternesse B 5 - 0
27/01/2019 22 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 2
03/02/2019 23 Kessel United - KFC Ranst B 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United 2 - 2
17/02/2019 25 Kessel United - KSC Maccabi 2 - 0
24/02/2019 26 VC Mortsel OG B - Kessel United 2 - 2
03/03/2019 27 Kessel United - vrijSpeeldag 
10/03/2019 28 City Pirates B - Kessel United 03/04   Speeldag 
17/03/2019 29 Kessel United - Olympic Pirates DBG 0 - 0
24/03/2019 30 Alberta FC Schilde A - Kessel United 0 - 0
31/03/2019 31 Kessel United - Brothers United (AMC) Speeldag 
03/04/2019 28 City Pirates B - Kessel United 5 - 1
07/04/2019 32 K Boechoutse VV - Kessel United 1 - 0
14/04/2019 33 K Hove Sport - Kessel United 1 - 1
28/04/2019 34 Kessel United - Racing Emblem Speeldag 

Olympic Pirates DBG

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG 2 - 3
02/09/2018 2 Olympic Pirates DBG - vrijSpeeldag 
05/09/2018 3 Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B 0 - 1
09/09/2018 4 City Pirates B - Olympic Pirates DBG 1 - 1
16/09/2018 5 Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG 1 - 1
23/09/2018 6 Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde A 7 - 1
30/09/2018 7 Brothers United (AMC) - Olympic Pirates DBG Speeldag 
07/10/2018 8 Olympic Pirates DBG - K Hove Sport 1 - 4
14/10/2018 9 Racing Emblem - Olympic Pirates DBG 1 - 3
21/10/2018 10 Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV 4 - 0
28/10/2018 11 KFC Schoten - Olympic Pirates DBG 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olympic Pirates DBG - Kessel United 0 - 1
11/11/2018 13 FC Antwerpen Noord (ff.) - Olympic Pirates DBG 0 - 5
18/11/2018 14 Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B 2 - 1
25/11/2018 15 KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG 0 - 3
02/12/2018 16 Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B 2 - 1
09/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG 1 - 0
16/12/2018 18 Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi 4 - 0
06/01/2019 19 VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG 2 - 5
13/01/2019 20 Olympic Pirates DBG - vrijSpeeldag 
20/01/2019 21 Olympic Pirates DBG - City Pirates B 1 - 0
27/01/2019 22 Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout 4 - 1
03/02/2019 23 Alberta FC Schilde A - Olympic Pirates DBG 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olympic Pirates DBG - Brothers United (AMC) Speeldag 
17/02/2019 25 K Hove Sport - Olympic Pirates DBG 0 - 0
24/02/2019 26 Olympic Pirates DBG - Racing Emblem 3 - 2
03/03/2019 27 K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG 0 - 1
10/03/2019 28 Olympic Pirates DBG - KFC Schoten 4 - 2
17/03/2019 29 Kessel United - Olympic Pirates DBG 0 - 0
24/03/2019 30 Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord 3 - 0
31/03/2019 31 KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG 1 - 2
07/04/2019 32 Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 0
14/04/2019 33 Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem 4 - 1
28/04/2019 34 KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
02/09/2018 2 Racing Emblem - KFC Ranst B 3 - 4
05/09/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem 23/12   Speeldag 
09/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem 1 - 5
16/09/2018 5 Racing Emblem - KSC Maccabi 1 - 1
23/09/2018 6 VC Mortsel OG B - Racing Emblem 3 - 4
30/09/2018 7 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
07/10/2018 8 City Pirates B - Racing Emblem 6 - 2
14/10/2018 9 Racing Emblem - Olympic Pirates DBG 1 - 3
21/10/2018 10 Alberta FC Schilde A - Racing Emblem 1 - 0
28/10/2018 11 Racing Emblem - Brothers United (AMC) Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 K Hove Sport - Racing Emblem 2 - 0
11/11/2018 13 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
18/11/2018 14 Racing Emblem - K Boechoutse VV 1 - 3
25/11/2018 15 KFC Schoten - Racing Emblem 3 - 3
02/12/2018 16 Racing Emblem - Kessel United 1 - 2
09/12/2018 17 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 0 - 5
16/12/2018 18 Racing Emblem - KVV Ternesse B 6 - 2
23/12/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem 5 - 0
06/01/2019 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 7 - 0
13/01/2019 20 KFC Ranst B - Racing Emblem 0 - 2
20/01/2019 21 Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B 1 - 1
27/01/2019 22 KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 4
03/02/2019 23 Racing Emblem - VC Mortsel OG B 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
17/02/2019 25 Racing Emblem - City Pirates B 2 - 1
24/02/2019 26 Olympic Pirates DBG - Racing Emblem 3 - 2
03/03/2019 27 Racing Emblem - Alberta FC Schilde A 1 - 0
10/03/2019 28 Brothers United (AMC) - Racing Emblem Speeldag 
17/03/2019 29 Racing Emblem - K Hove Sport 2 - 2
24/03/2019 30 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 1 - 4
31/03/2019 31 K Boechoutse VV - Racing Emblem 0 - 2
07/04/2019 32 Racing Emblem - FC Antwerpen Noord 6 - 0
14/04/2019 33 Racing Emblem - KFC Schoten 0 - 1
28/04/2019 34 Kessel United - Racing Emblem Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
02/09/2018 2 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 0 - 0
05/09/2018 3 Tubantia Borgerhout - Kessel United 0 - 3
09/09/2018 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 1 - 3
16/09/2018 5 Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG 1 - 1
23/09/2018 6 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 5
30/09/2018 7 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde A 2 - 1
07/10/2018 8 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 2 - 3
14/10/2018 9 Tubantia Borgerhout - Brothers United (AMC) Speeldag 
21/10/2018 10 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
28/10/2018 11 Tubantia Borgerhout - K Hove Sport 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
11/11/2018 13 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
18/11/2018 14 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 5 - 2
25/11/2018 15 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
02/12/2018 16 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 3 - 3
09/12/2018 17 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten 0 - 4
16/12/2018 18 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
06/01/2019 19 Kessel United - Tubantia Borgerhout 7 - 0
13/01/2019 20 City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 1
20/01/2019 21 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 5 - 1
27/01/2019 22 Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout 4 - 1
03/02/2019 23 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Alberta FC Schilde A - Tubantia Borgerhout 0 - 0
17/02/2019 25 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 1
24/02/2019 26 Brothers United (AMC) - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/03/2019 27 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 3 - 0
10/03/2019 28 K Hove Sport - Tubantia Borgerhout 3 - 1
17/03/2019 29 Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B 4 - 2
24/03/2019 30 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 1 - 4
31/03/2019 31 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
07/04/2019 32 KFC Schoten - Tubantia Borgerhout 1 - 3
14/04/2019 33 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 5
28/04/2019 34 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 

VC Mortsel OG B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Mortsel OG B - City Pirates B 1 - 2
02/09/2018 2 Alberta FC Schilde A - VC Mortsel OG B 3 - 1
05/09/2018 3 Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B 0 - 1
09/09/2018 4 VC Mortsel OG B - Brothers United (AMC) Speeldag 
16/09/2018 5 K Hove Sport - VC Mortsel OG B 2 - 4
23/09/2018 6 VC Mortsel OG B - Racing Emblem 3 - 4
30/09/2018 7 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B 1 - 1
07/10/2018 8 VC Mortsel OG B - KFC Schoten 2 - 1
14/10/2018 9 Kessel United - VC Mortsel OG B 4 - 1
21/10/2018 10 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord 1 - 1
28/10/2018 11 VC Mortsel OG B (3e per.) - KVV Ternesse B 8 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Mortsel OG B - KSK Oelegem 2 - 2
11/11/2018 13 KFC Ranst B - VC Mortsel OG B 3 - 2
18/11/2018 14 VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B 2 - 4
25/11/2018 15 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B 4 - 3
02/12/2018 16 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout 3 - 3
09/12/2018 17 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
16/12/2018 18 City Pirates B - VC Mortsel OG B 6 - 3
06/01/2019 19 VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG 2 - 5
13/01/2019 20 VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde A 3 - 1
20/01/2019 21 Brothers United (AMC) - VC Mortsel OG B Speeldag 
27/01/2019 22 VC Mortsel OG B - K Hove Sport 2 - 4
03/02/2019 23 Racing Emblem - VC Mortsel OG B 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV 2 - 3
17/02/2019 25 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 2 - 3
24/02/2019 26 VC Mortsel OG B - Kessel United 2 - 2
03/03/2019 27 FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B 3 - 3
10/03/2019 28 KVV Ternesse B (1e per.) - VC Mortsel OG B 3 - 1
17/03/2019 29 KSK Oelegem - VC Mortsel OG B 4 - 2
24/03/2019 30 VC Mortsel OG B - KFC Ranst B 1 - 2
31/03/2019 31 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
07/04/2019 32 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
14/04/2019 33 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 2 - 3
28/04/2019 34 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2018 - 2019
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 20-20).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).