Vrouwen 2e Provinciale
Update: 22/05/2019 om 16:11u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Algemeen Tel. nr. +32 3 303 96 00
Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
info@ALLESGLAS.be - www.allesglas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS
HEREN EN VROUWEN!
Laatste update: 22/05/2019 om 16:11u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Provinciaal  /  2e provinciale  /  Vrouwen 2e Provinciale
VROUWEN 2e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 16 ploegen:
Davo Puurs A, VC Moldavo C, KSC Mechelen, KSK Weelde, FC Arendonk Sport,
FC Schoonbroek, FC Blaasveld, KSOC Maria-Ter-Heide C, FC De Kempen TL, Zwarte Leeuw,
Heikant Berlaar, Ik Dien (Edegem), FC Hombeek, KFC Schoten A, SK 's Gravenwezel-Schilde,
en KFC Wuustwezel C.
K Ternesse VV gaf algemeen forfait per 1 januari 2019.
En KSK Heist C gaf algemeen forfait per 1 maart 2019 (AMC = all matches canceled).


FC Ik Dien A is kampioen in deze reeks.


2e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 2e Pr - Archief 17-18
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (27 april 2019)
Zat. 27/04 09u30 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw 5 - 2
Zat. 27/04 09u30 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant 1 - 0
Zat. 27/04 10u00 VC Moldavo C - FC Blaasveld 10 - 1
Zat. 27/04 11u00 KSK Weelde - Davo Puurs A 1 - 3
Zat. 27/04 14u30 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A 4 - 0
Zat. 27/04 14u30 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek 1 - 1
Zat. 27/04 14u30 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen 0 - 5
Zat. 27/04 15u00 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A 1 - 5

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ik Dien A 30 24 3 3 132 33 75
2 VC Moldavo C 30 23 4 3 136 49 72
3 Davo Puurs A 30 21 7 2 124 45 65
4 KSC Mechelen 30 20 5 5 120 43 65
5 KFC Schoten A 30 19 9 2 75 43 59
6 KSK Weelde 30 16 11 3 81 82 51
7 KFC Wuustwezel C 30 13 10 7 78 60 46
8 FC Arendonk Sport 30 14 14 2 75 58 44
9 's Grav'wzl-Schilde 30 11 13 6 50 53 39
10 Maria-Ter-Heide C 30 11 13 6 66 81 39
11 Berlaar Heikant 30 10 19 1 54 119 31
12 Zwarte Leeuw 30 9 17 4 55 107 31
13 Zennester Hombeek 30 7 20 3 50 96 24
14 FC Schoonbroek 30 3 19 8 36 109 17
15 FC De Kempen TL 30 4 22 4 30 116 16
16 FC Blaasveld 30 4 23 3 41 109 15

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (1 september 2018)
Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
KFC Schoten A - vrij  
KSK Weelde - vrij  
Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5


Speeldag 2 (5 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
Zwarte Leeuw - vrij  
KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0


Speeldag 3 (8 september 2018)
Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
Davo Puurs A - vrij  
FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
FC Blaasveld - vrij  
KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0


Speeldag 4 (15 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
Zennester Hombeek - vrij  
KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
FC Ik Dien A - vrij  
Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2


Speeldag 5 (22 september 2018)
Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
KFC Schoten A - vrij  
VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
Berlaar Heikant - vrij  
KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3


Speeldag 6 (29 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
KSC Mechelen - vrij  


Speeldag 7 (6 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
FC Blaasveld - vrij  
KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3


Speeldag 8 (13 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
KFC Wuustwezel C - vrij  
FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
FC Ik Dien A - vrij  
Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0


Speeldag 9 (20 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
Berlaar Heikant - vrij  
KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
FC De Kempen TL - vrij  
KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3


Speeldag 10 (27 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
VC Moldavo C - vrij  
FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
KSC Mechelen - vrij  


Inhaalwedstrijden (donderdag 1 november 2018)
FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1 Speeldag 2
FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1 Speeldag 5


Speeldag 11 (3 november 2018)
Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
FC Schoonbroek - vrij  
KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0


Speeldag 12 (10 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
KFC Wuustwezel C - vrij  
FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
FC Arendonk Sport - vrij  
FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 november 2018)
's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0 Speeldag 8


Speeldag 13 (17 november 2018)
FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
FC De Kempen TL - vrij  
KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
Zennester Hombeek - vrij  


Speeldag 14 (24 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
VC Moldavo C - vrij  
FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
KSK Weelde - vrij  
Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3


Speeldag 15 (1 december 2018)
Zwarte Leeuw - vrij  
Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
FC Schoonbroek - vrij  
KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3


Speeldag 16 (8 december 2018)
Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
FC Arendonk Sport - vrij  
Davo Puurs A - vrij  
KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6


Speeldag 17 (15 december 2018)
Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 22 december 2018)
Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3 Speeldag 5


Speeldag 18 (5 januari 2019)
Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
KFC Schoten A - vrij  
KSK Weelde - vrij  
Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0


Speeldag 19 (12 januari 2019)
KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
Zwarte Leeuw - vrij  
KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3


Speeldag 20 (19 januari 2019)
KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
Davo Puurs A - vrij  
Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
FC Blaasveld - vrij  
's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1


Speeldag 22 (2 februari 2019)
FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
KFC Schoten A - vrij  
KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
Berlaar Heikant - vrij  
FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1


Speeldag 23 (9 februari 2019)
FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
KSC Mechelen - vrij  


Speeldag 24 (16 februari 2019)
Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
FC Blaasveld - vrij  
's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4


Speeldag 25 (23 februari 2019)
KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
KFC Wuustwezel C - vrij  
FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
FC Ik Dien A - vrij  
Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2


Speeldag 26 (2 maart 2019)
Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
Berlaar Heikant - vrij  
FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
FC De Kempen TL - vrij  
KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2


Speeldag 27 (9 maart 2019)
Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
VC Moldavo C - vrij  
FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
KSC Mechelen - vrij  


Speeldag 28 (16 maart 2019)
FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
FC Schoonbroek - vrij  
VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0


Speeldag 29 (23 maart 2019)
KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
KFC Wuustwezel C - vrij  
Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
FC Arendonk Sport - vrij  
Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 maart 2019)
KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1 Speeldag 20
Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0 Speeldag 21
FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3 Speeldag 31


Speeldag 21 (30 maart 2019)
VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
Zennester Hombeek - vrij  
Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
FC Ik Dien A - vrij  
FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4


Speeldag 30 (3 april 2019)
Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
FC De Kempen TL - vrij  
KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
Zennester Hombeek - vrij  


Speeldag 31 (6 april 2019)
FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
VC Moldavo C - vrij  
Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
KSK Weelde - vrij  
Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 april 2019)
KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1 Speeldag 28


Speeldag 32 (13 april 2019)
Zwarte Leeuw - vrij  
FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
FC Schoonbroek - vrij  
VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1


Speeldag 33 (20 april 2019)
Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
FC Arendonk Sport - vrij  
Davo Puurs A - vrij  
Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0


Speeldag 34 (27 april 2019)
Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw 5 - 2
KSK Weelde - Davo Puurs A 1 - 3
FC Arendonk Sport - KFC Schoten A 4 - 0
's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek 1 - 1
VC Moldavo C - FC Blaasveld 10 - 1
FC De Kempen TL - FC Ik Dien A 1 - 5
KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant 1 - 0
Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen 0 - 5


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Ik Dien A 754035
2VC Moldavo C 724329
3KSC Mechelen 653728
4Davo Puurs A 654025
5KFC Schoten A 593920
6KSK Weelde 512823
7KFC Wuustwezel C 463016
8FC Arendonk Sport 442816
9's Grav'wzl-Schilde 392613
10Maria-Ter-Heide C 392712
11Berlaar Heikant 311318
12Zwarte Leeuw 31238
13Zennester Hombeek 24159
14FC Schoonbroek 17107
15FC De Kempen TL 16115
16FC Blaasveld 15114


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Ik Dien A 15510
2VC Moldavo C 18216
3KSC Mechelen 25817
4Davo Puurs A 25520
5KFC Schoten A 31625
6KSK Weelde 391722
7KFC Wuustwezel C 441529
8FC Arendonk Sport 461729
9's Grav'wzl-Schilde 511932
10Maria-Ter-Heide C 511833
11Berlaar Heikant 593227
12Zwarte Leeuw 592237
13Zennester Hombeek 663036
14FC Schoonbroek 733538
15FC De Kempen TL 743440
16FC Blaasveld 753441


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSC Mechelen 1293
2FC Ik Dien A 1037
3VC Moldavo C 1091
4Davo Puurs A 936
5KFC Wuustwezel C 990
6KSK Weelde 734
7Berlaar Heikant 633
8FC Blaasveld 660
9KFC Schoten A 660
10FC Arendonk Sport 541
11Zwarte Leeuw 440
12FC De Kempen TL 330
13Zennester Hombeek 330
14's Grav'wzl-Schilde 220
15FC Schoonbroek 101
16Maria-Ter-Heide C 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 1368155
2FC Ik Dien A 1328547
3Davo Puurs A 1246955
4KSC Mechelen 1206654
5KSK Weelde 814041
6KFC Wuustwezel C 784632
7KFC Schoten A 754827
8FC Arendonk Sport 754926
9Maria-Ter-Heide C 664125
10Zwarte Leeuw 552926
11Berlaar Heikant 542529
12Zennester Hombeek 502723
13's Grav'wzl-Schilde 503515
14FC Blaasveld 412714
15FC Schoonbroek 361521
16FC De Kempen TL 301614


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Ik Dien A 331716
2KSC Mechelen 431825
3KFC Schoten A 431528
4Davo Puurs A 451530
5VC Moldavo C 491435
6's Grav'wzl-Schilde 531736
7FC Arendonk Sport 582533
8KFC Wuustwezel C 602337
9Maria-Ter-Heide C 813546
10KSK Weelde 823349
11Zennester Hombeek 964452
12Zwarte Leeuw 1073671
13FC Schoonbroek 1095455
14FC Blaasveld 1094960
15FC De Kempen TL 1164571
16Berlaar Heikant 1196455


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Ik Dien A 16 16 
2VC Moldavo C 9 12x
3KFC Wuustwezel C 6 6 
4KSC Mechelen 5x9 
5KFC Schoten A 5 8 
6Davo Puurs A 5 7 
7Maria-Ter-Heide C 3 8 
8KSK Weelde 3 5 
9Berlaar Heikant 3 3 
10Zennester Hombeek 3 3 
11's Grav'wzl-Schilde 2 8 
12Zwarte Leeuw 2 3 
13FC Arendonk Sport 2 2 
14FC Blaasveld 1 2 
15FC Schoonbroek 1 2 
16FC De Kempen TL 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Schoten A 1183
2VC Moldavo C 1073
3FC Arendonk Sport 963
4KSC Mechelen 963
5FC Ik Dien A 844
6KFC Wuustwezel C 844
7Davo Puurs A 853
8Zennester Hombeek 633
9Berlaar Heikant 532
10FC De Kempen TL 532
11Maria-Ter-Heide C 532
12's Grav'wzl-Schilde 541
13Zwarte Leeuw 440
14FC Schoonbroek 321
15KSK Weelde 321
16FC Blaasveld 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Davo Puurs A 291514
2VC Moldavo C 291514
3KSC Mechelen 281315
4FC Ik Dien A 281414
5KFC Wuustwezel C 271413
6KFC Schoten A 261412
7KSK Weelde 261412
8Maria-Ter-Heide C 261412
9FC Arendonk Sport 24159
10Zwarte Leeuw 231112
11Zennester Hombeek 23149
12Berlaar Heikant 21129
13FC Blaasveld 19118
14's Grav'wzl-Schilde 18117
15FC De Kempen TL 17107
16FC Schoonbroek 1688


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Davo Puurs A 101
2VC Moldavo C 101
3KSC Mechelen 220
4FC Ik Dien A 211
5KFC Wuustwezel C 312
6KFC Schoten A 413
7KSK Weelde 413
8Maria-Ter-Heide C 413
9FC Arendonk Sport 606
10Zwarte Leeuw 743
11Zennester Hombeek 716
12Berlaar Heikant 936
13FC Blaasveld 1147
14's Grav'wzl-Schilde 1248
15FC De Kempen TL 1358
16FC Schoonbroek 1477


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VC Moldavo C 15 14 1 0 81 14 43
2 FC Ik Dien A 15 13 1 1 85 17 40
3 Davo Puurs A 15 13 1 1 69 15 40
4 KFC Schoten A 15 13 0 2 48 15 39
5 KSC Mechelen 15 12 1 2 66 18 37
6 KFC Wuustwezel C 15 9 3 3 46 23 30
7 FC Arendonk Sport 15 9 1 5 49 25 28
8 KSK Weelde 15 9 1 5 40 33 28
9 Maria-Ter-Heide C 15 8 3 4 41 35 27
10 's Grav'wzl-Schilde 15 7 5 3 35 17 26
11 Zwarte Leeuw 15 7 2 6 29 36 23
12 Zennester Hombeek 15 4 3 8 27 44 15
13 Berlaar Heikant 15 4 1 10 25 64 13
14 FC Blaasveld 15 3 2 10 27 49 11
15 FC De Kempen TL 15 3 2 10 16 45 11
16 FC Schoonbroek 15 2 4 9 15 54 10

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Ik Dien A 15 11 2 2 47 16 35
2 VC Moldavo C 15 9 2 4 55 35 29
3 KSC Mechelen 15 8 4 3 54 25 28
4 Davo Puurs A 15 8 1 6 55 30 25
5 KSK Weelde 15 7 2 6 41 49 23
6 KFC Schoten A 15 6 2 7 27 28 20
7 Berlaar Heikant 15 6 0 9 29 55 18
8 FC Arendonk Sport 15 5 1 9 26 33 16
9 KFC Wuustwezel C 15 4 4 7 32 37 16
10 's Grav'wzl-Schilde 15 4 1 10 15 36 13
11 Maria-Ter-Heide C 15 3 3 9 25 46 12
12 Zennester Hombeek 15 3 0 12 23 52 9
13 Zwarte Leeuw 15 2 2 11 26 71 8
14 FC Schoonbroek 15 1 4 10 21 55 7
15 FC De Kempen TL 15 1 2 12 14 71 5
16 FC Blaasveld 15 1 1 13 14 60 4

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
05/09/2018 2 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
29/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 14/11   Speeldag 
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
27/10/2018 10 FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
14/11/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
15/12/2018 17 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
12/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
09/02/2019 23 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1
27/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
30/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 27/03   Speeldag 
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
27/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek 1 - 1

Berlaar Heikant

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
22/09/2018 5 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
20/10/2018 9 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
17/11/2018 13 FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
02/02/2019 22 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
02/03/2019 26 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
30/03/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant 1 - 0

Davo Puurs A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
08/09/2018 3 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
08/12/2018 16 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
19/01/2019 20 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
16/02/2019 24 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 10/04   Speeldag 
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
30/03/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
10/04/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
20/04/2019 33 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A 1 - 3

FC Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 01/11   Speeldag 
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
01/11/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0
10/11/2018 12 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
08/12/2018 16 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
19/01/2019 20 FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0
23/03/2019 29 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
30/03/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
20/04/2019 33 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A 4 - 0

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
08/09/2018 3 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
06/10/2018 7 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
22/12/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
19/01/2019 20 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
16/02/2019 24 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
16/03/2019 28 FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
30/03/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld 10 - 1

FC De Kempen TL

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
20/10/2018 9 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
17/11/2018 13 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
15/12/2018 17 FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
02/03/2019 26 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
30/03/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
03/04/2019 30 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A 1 - 5

FC Ik Dien A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
05/09/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 01/11   Speeldag 
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
15/09/2018 4 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
29/09/2018 6 FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
13/10/2018 8 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
27/10/2018 10 FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
01/11/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
10/11/2018 12 FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
17/11/2018 13 FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3
01/12/2018 15 FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
15/12/2018 17 FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
05/01/2019 18 FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
19/01/2019 20 FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
02/02/2019 22 FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
16/02/2019 24 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
23/02/2019 25 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
02/03/2019 26 FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
16/03/2019 28 FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
27/03/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3
30/03/2019 21 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
06/04/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 27/03   Speeldag 
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
20/04/2019 33 FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A 1 - 5

FC Schoonbroek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
05/09/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 01/11   Speeldag 
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
20/10/2018 9 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
01/11/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
03/11/2018 11 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
17/11/2018 13 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
01/12/2018 15 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
15/12/2018 17 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
02/03/2019 26 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
16/03/2019 28 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
30/03/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4
03/04/2019 30 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
27/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek 1 - 1

KFC Schoten A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
22/09/2018 5 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
05/01/2019 18 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
02/02/2019 22 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
02/03/2019 26 FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
30/03/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A 4 - 0

KFC Wuustwezel C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
13/10/2018 8 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
10/11/2018 12 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 27/03   Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
23/02/2019 25 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 10/04   Speeldag 
23/03/2019 29 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
27/03/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1
30/03/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
10/04/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
20/04/2019 33 FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant 1 - 0

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 01/11   Speeldag 
29/09/2018 6 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
27/10/2018 10 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
01/11/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
09/02/2019 23 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
09/03/2019 27 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1
27/03/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3
30/03/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
06/04/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 27/03   Speeldag 
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen 0 - 5

KSK Weelde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
24/11/2018 14 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
05/01/2019 18 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
02/02/2019 22 FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
30/03/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
06/04/2019 31 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A 1 - 3

Maria-Ter-Heide C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
06/10/2018 7 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
03/11/2018 11 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
01/12/2018 15 FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
30/03/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen 0 - 5

VC Moldavo C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
27/10/2018 10 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
24/11/2018 14 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
05/01/2019 18 FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
09/03/2019 27 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
30/03/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
06/04/2019 31 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld 10 - 1

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0
15/09/2018 4 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 14/11   Speeldag 
20/10/2018 9 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0
10/11/2018 12 FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
14/11/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
17/11/2018 13 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 27/03   Speeldag 
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
02/03/2019 26 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
27/03/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1
30/03/2019 21 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
03/04/2019 30 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw 5 - 2

Zwarte Leeuw

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
05/09/2018 2 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
17/11/2018 13 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
01/12/2018 15 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
22/12/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
12/01/2019 19 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
27/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
30/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 27/03   Speeldag 
03/04/2019 30 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
13/04/2019 32 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw 5 - 2

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
n.g. = nog niet gekend.

We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).