Vrouwen 2e Provinciale
Update: 24/04/2019 om 10:25u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Het Foooble-Team heeft méér dan 25 jaar ervaring in
- het organiseren van internationale voetbaltornooien
- het begeleiden van sportreizen
- het op maat adviseren van teamleiders
   om aan het juiste tornooi deel te nemen.

Onze droom: het verbinden van mensen middels sport
www.foooble.com - info@foooble.com
DE PROVINCIALE EINDRONDES
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Voor alle wedstrijdschema's, zie
"Provinciaal - Allerlei - Eindronde 2019"
Laatste update: 24/04/2019 om 10:25u
Provinciaal  /  2e provinciale  /  Vrouwen 2e Provinciale
VROUWEN 2e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 16 ploegen:
Davo Puurs A, VC Moldavo C, KSC Mechelen, KSK Weelde, FC Arendonk Sport,
FC Schoonbroek, FC Blaasveld, KSOC Maria-Ter-Heide C, FC De Kempen TL, Zwarte Leeuw,
Heikant Berlaar, Ik Dien (Edegem), FC Hombeek, KFC Schoten A, SK 's Gravenwezel-Schilde,
en KFC Wuustwezel C.
K Ternesse VV gaf algemeen forfait per 1 januari 2019.
En KSK Heist C gaf algemeen forfait per 1 maart 2019 (AMC = all matches canceled).


2e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 2e Pr - Archief 17-18
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (27 april 2019)
Zat. 27/04 09u30 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw
Zat. 27/04 09u30 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant
Zat. 27/04 10u00 VC Moldavo C - FC Blaasveld
Zat. 27/04 11u00 KSK Weelde - Davo Puurs A
Zat. 27/04 14u30 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A
Zat. 27/04 14u30 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek
Zat. 27/04 14u30 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen
Zat. 27/04 15u00 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A
- - - - - -

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 33 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ik Dien A 29 23 3 3 127 32 72
2 VC Moldavo C 29 22 4 3 126 48 69
3 Davo Puurs A 29 20 7 2 121 44 62
4 KSC Mechelen 29 19 5 5 115 43 62
5 KFC Schoten A 29 19 8 2 75 39 59
6 KSK Weelde 29 16 10 3 80 79 51
7 KFC Wuustwezel C 29 12 10 7 77 60 43
8 FC Arendonk Sport 29 13 14 2 71 58 41
9 Maria-Ter-Heide C 29 11 12 6 66 76 39
10 's Grav'wzl-Schilde 29 11 13 5 49 52 38
11 Berlaar Heikant 29 10 18 1 54 118 31
12 Zwarte Leeuw 29 9 16 4 53 102 31
13 Zennester Hombeek 29 6 20 3 45 94 21
14 FC De Kempen TL 29 4 21 4 29 111 16
15 FC Schoonbroek 29 3 19 7 35 108 16
16 FC Blaasveld 29 4 22 3 40 99 15

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (1 september 2018)
Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
KFC Schoten A - vrij  
KSK Weelde - KSK Heist C (AMC)  
Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5


Speeldag 2 (5 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
KSK Heist C (AMC) - Zwarte Leeuw  
KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0


Speeldag 3 (8 september 2018)
Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
Davo Puurs A - KSK Heist C (AMC)  
FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
FC Blaasveld - vrij  
KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0


Speeldag 4 (15 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
KSK Heist C (AMC) - Zennester Hombeek  
KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
FC Ik Dien A - vrij  
Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2


Speeldag 5 (22 september 2018)
Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
KSK Heist C (AMC) - KFC Schoten A  
VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
Berlaar Heikant - vrij  
KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3


Speeldag 6 (29 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C (AMC)  
FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
KSC Mechelen - vrij  


Speeldag 7 (6 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
KSK Heist C (AMC) - FC Blaasveld  
KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3


Speeldag 8 (13 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
KFC Wuustwezel C - vrij  
FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
FC Ik Dien A - KSK Heist C (AMC)  
Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0


Speeldag 9 (20 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
KSK Heist C (AMC) - Berlaar Heikant  
KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
FC De Kempen TL - vrij  
KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3


Speeldag 10 (27 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
VC Moldavo C - vrij  
FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
KSC Mechelen - KSK Heist C (AMC)  


Inhaalwedstrijden (donderdag 1 november 2018)
FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1 Speeldag 2
FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1 Speeldag 5


Speeldag 11 (3 november 2018)
Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
KSK Heist C (AMC) - Maria-Ter-Heide C  
KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
FC Schoonbroek - vrij  
KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0


Speeldag 12 (10 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
KFC Wuustwezel C - KSK Heist C (AMC)  
FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
FC Arendonk Sport - vrij  
FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 november 2018)
's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0 Speeldag 8


Speeldag 13 (17 november 2018)
FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
KSK Heist C (AMC) - FC De Kempen TL  
KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
Zennester Hombeek - vrij  


Speeldag 14 (24 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
VC Moldavo C - KSK Heist C (AMC)  
FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
KSK Weelde - vrij  
Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3


Speeldag 15 (1 december 2018)
Zwarte Leeuw - vrij  
Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
KSK Heist C (AMC) - FC Schoonbroek  
KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3


Speeldag 16 (8 december 2018)
Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
FC Arendonk Sport - KSK Heist C (AMC)  
Davo Puurs A - vrij  
KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6


Speeldag 17 (15 december 2018)
Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
KSK Heist C (AMC) - vrij  
KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 22 december 2018)
Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3 Speeldag 5


Speeldag 18 (5 januari 2019)
Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
KFC Schoten A - vrij  
KSK Heist C (AMC) - KSK Weelde  
Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0


Speeldag 19 (12 januari 2019)
KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
Zwarte Leeuw - KSK Heist C (AMC)  
KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
's Grav'wzl-Schilde - vrij  
FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3


Speeldag 20 (19 januari 2019)
KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
KSK Heist C (AMC) - Davo Puurs A  
Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
FC Blaasveld - vrij  
's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1


Speeldag 22 (2 februari 2019)
FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
KFC Schoten A - KSK Heist C (AMC)  
KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
Berlaar Heikant - vrij  
FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1


Speeldag 23 (9 februari 2019)
FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
KSK Heist C (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde  
Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
KSC Mechelen - vrij  


Speeldag 24 (16 februari 2019)
Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
FC Blaasveld - KSK Heist C (AMC)  
's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
Maria-Ter-Heide C - vrij  
KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4


Speeldag 25 (23 februari 2019)
KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
KFC Wuustwezel C - vrij  
FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
KSK Heist C (AMC) - FC Ik Dien A  
Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2


Speeldag 26 (2 maart 2019)
Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
Berlaar Heikant - KSK Heist C (AMC)  
FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
FC De Kempen TL - vrij  
KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2


Speeldag 27 (9 maart 2019)
Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
VC Moldavo C - vrij  
FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
KSK Heist C (AMC) - KSC Mechelen  


Speeldag 28 (16 maart 2019)
FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C (AMC)  
KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
FC Schoonbroek - vrij  
VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0


Speeldag 29 (23 maart 2019)
KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
KSK Heist C (AMC) - KFC Wuustwezel C  
Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
FC Arendonk Sport - vrij  
Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 maart 2019)
KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1 Speeldag 20
Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0 Speeldag 21
FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3 Speeldag 31


Speeldag 21 (30 maart 2019)
VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
Zennester Hombeek - KSK Heist C (AMC)  
Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
FC Ik Dien A - vrij  
FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4


Speeldag 30 (3 april 2019)
Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
FC De Kempen TL - KSK Heist C (AMC)  
KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
Zennester Hombeek - vrij  


Speeldag 31 (6 april 2019)
FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
KSK Heist C (AMC) - VC Moldavo C  
Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
KSK Weelde - vrij  
Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 april 2019)
KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1 Speeldag 28


Speeldag 32 (13 april 2019)
Zwarte Leeuw - vrij  
FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
FC Schoonbroek - KSK Heist C (AMC)  
VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1


Speeldag 33 (20 april 2019)
Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
KSK Heist C (AMC) - FC Arendonk Sport  
Davo Puurs A - vrij  
Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0


Speeldag 34 (27 april 2019)
Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw
KSK Weelde - Davo Puurs A
KSK Heist C (AMC) - vrij
FC Arendonk Sport - KFC Schoten A
's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek
VC Moldavo C - FC Blaasveld
FC De Kempen TL - FC Ik Dien A
KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant
Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Ik Dien A 724032
2VC Moldavo C 694029
3KSC Mechelen 623725
4Davo Puurs A 624022
5KFC Schoten A 593920
6KSK Weelde 512823
7KFC Wuustwezel C 432716
8FC Arendonk Sport 412516
9Maria-Ter-Heide C 392712
10's Grav'wzl-Schilde 382513
11Berlaar Heikant 311318
12Zwarte Leeuw 31238
13Zennester Hombeek 21129
14FC Schoonbroek 16106
15FC De Kempen TL 16115
16FC Blaasveld 15114
17KSK Heist C (AMC) 000


VERLIESPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist C (AMC) 000
2FC Ik Dien A 15510
3VC Moldavo C 18216
4KSC Mechelen 25817
5Davo Puurs A 25520
6KFC Schoten A 28622
7KSK Weelde 361422
8KFC Wuustwezel C 441529
9FC Arendonk Sport 461729
10Maria-Ter-Heide C 481533
11's Grav'wzl-Schilde 491732
12Berlaar Heikant 563224
13Zwarte Leeuw 562234
14Zennester Hombeek 663036
15FC Schoonbroek 713536
16FC De Kempen TL 713140
17FC Blaasveld 723438


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSC Mechelen 1293
2KSK Weelde 1064
3VC Moldavo C 1091
4KFC Wuustwezel C 963
5FC Ik Dien A 844
6Zwarte Leeuw 770
7Berlaar Heikant 633
8Davo Puurs A 633
9FC Blaasveld 660
10KFC Schoten A 660
11Maria-Ter-Heide C 440
12FC De Kempen TL 330
13FC Arendonk Sport 211
14's Grav'wzl-Schilde 110
15FC Schoonbroek 000
16KSK Heist C (AMC) 000
17Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Ik Dien A 1278542
2VC Moldavo C 1267155
3Davo Puurs A 1216952
4KSC Mechelen 1156649
5KSK Weelde 803941
6KFC Wuustwezel C 774532
7KFC Schoten A 754827
8FC Arendonk Sport 714526
9Maria-Ter-Heide C 664125
10Berlaar Heikant 542529
11Zwarte Leeuw 532924
12's Grav'wzl-Schilde 493415
13Zennester Hombeek 452223
14FC Blaasveld 402713
15FC Schoonbroek 351520
16FC De Kempen TL 291514
17KSK Heist C (AMC) 000


TEGENDOELPUNTEN NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist C (AMC) 000
2FC Ik Dien A 321715
3KFC Schoten A 391524
4KSC Mechelen 431825
5Davo Puurs A 441529
6VC Moldavo C 481335
7's Grav'wzl-Schilde 521636
8FC Arendonk Sport 582533
9KFC Wuustwezel C 602337
10Maria-Ter-Heide C 763046
11KSK Weelde 793049
12Zennester Hombeek 944252
13FC Blaasveld 994950
14Zwarte Leeuw 1023666
15FC Schoonbroek 1085454
16FC De Kempen TL 1114071
17Berlaar Heikant 1186454


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 33 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Ik Dien A 16 16 
2VC Moldavo C 9 11x
3KFC Wuustwezel C 6 6 
4KSC Mechelen 5 9 
5KFC Schoten A 5 8 
6Davo Puurs A 5 7 
7Maria-Ter-Heide C 3 8 
8KSK Weelde 3 5x
9Berlaar Heikant 3 3 
10Zennester Hombeek 3 3 
11's Grav'wzl-Schilde 2 8 
12Zwarte Leeuw 2 3 
13FC Arendonk Sport 2 2 
14FC Blaasveld 1x2 
15FC Schoonbroek 1 2 
16FC De Kempen TL 1 1 
17KSK Heist C (AMC) 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Schoten A 1183
2VC Moldavo C 1073
3FC Ik Dien A 844
4Davo Puurs A 853
5FC Arendonk Sport 853
6KSC Mechelen 862
7KFC Wuustwezel C 734
8Zennester Hombeek 633
9Berlaar Heikant 532
10FC De Kempen TL 532
11Maria-Ter-Heide C 532
12's Grav'wzl-Schilde 541
13Zwarte Leeuw 440
14FC Schoonbroek 321
15KSK Weelde 321
16FC Blaasveld 110
17KSK Heist C (AMC) 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 281414
2Davo Puurs A 281513
3KSC Mechelen 271314
4FC Ik Dien A 271413
5KFC Wuustwezel C 261313
6KFC Schoten A 261412
7Maria-Ter-Heide C 261412
8KSK Weelde 251312
9FC Arendonk Sport 23149
10Zwarte Leeuw 221111
11Zennester Hombeek 22139
12Berlaar Heikant 21129
13FC Blaasveld 18117
14's Grav'wzl-Schilde 17107
15FC De Kempen TL 1697
16FC Schoonbroek 1587
17KSK Heist C (AMC) 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 33 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist C (AMC) 000
2Davo Puurs A 101
3VC Moldavo C 101
4KSC Mechelen 220
5FC Ik Dien A 211
6KFC Schoten A 312
7KFC Wuustwezel C 312
8Maria-Ter-Heide C 303
9KSK Weelde 413
10FC Arendonk Sport 606
11Zwarte Leeuw 743
12Zennester Hombeek 716
13Berlaar Heikant 835
14FC Blaasveld 1147
15's Grav'wzl-Schilde 1248
16FC De Kempen TL 1358
17FC Schoonbroek 1477


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 33 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VC Moldavo C 14 13 1 0 71 13 40
2 FC Ik Dien A 15 13 1 1 85 17 40
3 Davo Puurs A 15 13 1 1 69 15 40
4 KFC Schoten A 15 13 0 2 48 15 39
5 KSC Mechelen 15 12 1 2 66 18 37
6 KSK Weelde 14 9 1 4 39 30 28
7 KFC Wuustwezel C 14 8 3 3 45 23 27
8 Maria-Ter-Heide C 14 8 3 3 41 30 27
9 FC Arendonk Sport 14 8 1 5 45 25 25
10 's Grav'wzl-Schilde 14 7 4 3 34 16 25
11 Zwarte Leeuw 15 7 2 6 29 36 23
12 Berlaar Heikant 15 4 1 10 25 64 13
13 Zennester Hombeek 14 3 3 8 22 42 12
14 FC De Kempen TL 14 3 2 9 15 40 11
15 FC Blaasveld 15 3 2 10 27 49 11
16 FC Schoonbroek 15 2 4 9 15 54 10
17 KSK Heist C (AMC) 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 33 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Ik Dien A 14 10 2 2 42 15 32
2 VC Moldavo C 15 9 2 4 55 35 29
3 KSC Mechelen 14 7 4 3 49 25 25
4 KSK Weelde 15 7 2 6 41 49 23
5 Davo Puurs A 14 7 1 6 52 29 22
6 KFC Schoten A 14 6 2 6 27 24 20
7 Berlaar Heikant 14 6 0 8 29 54 18
8 FC Arendonk Sport 15 5 1 9 26 33 16
9 KFC Wuustwezel C 15 4 4 7 32 37 16
10 's Grav'wzl-Schilde 15 4 1 10 15 36 13
11 Maria-Ter-Heide C 15 3 3 9 25 46 12
12 Zennester Hombeek 15 3 0 12 23 52 9
13 Zwarte Leeuw 14 2 2 10 24 66 8
14 FC Schoonbroek 14 1 3 10 20 54 6
15 FC De Kempen TL 15 1 2 12 14 71 5
16 FC Blaasveld 14 1 1 12 13 50 4
17 KSK Heist C (AMC) 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
05/09/2018 2 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
29/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 14/11   Speeldag 
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
27/10/2018 10 FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
14/11/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
15/12/2018 17 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
12/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde - vrijSpeeldag 
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
09/02/2019 23 KSK Heist C (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1
27/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
30/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 27/03   Speeldag 
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
27/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek Speeldag 

Berlaar Heikant

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
22/09/2018 5 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
20/10/2018 9 KSK Heist C (AMC) - Berlaar Heikant Speeldag 
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant (ff.) 5 - 0
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
17/11/2018 13 FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
02/02/2019 22 Berlaar Heikant - vrijSpeeldag 
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
02/03/2019 26 Berlaar Heikant - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 5
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
30/03/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant Speeldag 

Davo Puurs A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
08/09/2018 3 Davo Puurs A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A 2 - 0
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
08/12/2018 16 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
19/01/2019 20 KSK Heist C (AMC) - Davo Puurs A Speeldag 
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A 3 - 1
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
16/02/2019 24 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant 9 - 0
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 10/04   Speeldag 
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
30/03/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
10/04/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
20/04/2019 33 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A Speeldag 

FC Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde 6 - 0
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport 1 - 4
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 01/11   Speeldag 
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
01/11/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0
10/11/2018 12 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport 4 - 0
08/12/2018 16 FC Arendonk Sport - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport 0 - 3
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
19/01/2019 20 FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0
23/03/2019 29 FC Arendonk Sport - vrijSpeeldag 
30/03/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant 1 - 2
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A 2 - 4
20/04/2019 33 KSK Heist C (AMC) - FC Arendonk Sport Speeldag 
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A Speeldag 

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport 1 - 6
08/09/2018 3 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A 1 - 4
06/10/2018 7 KSK Heist C (AMC) - FC Blaasveld Speeldag 
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld 2 - 1
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld 1 - 1
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
22/12/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld 2 - 4
19/01/2019 20 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld 5 - 1
16/02/2019 24 FC Blaasveld - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
16/03/2019 28 FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant 7 - 0
30/03/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld Speeldag 

FC De Kempen TL

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant 0 - 7
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport 0 - 4
20/10/2018 9 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A 2 - 7
17/11/2018 13 KSK Heist C (AMC) - FC De Kempen TL Speeldag 
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL 9 - 1
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
15/12/2018 17 FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL 0 - 4
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL 4 - 0
02/03/2019 26 FC De Kempen TL - vrijSpeeldag 
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL 5 - 2
30/03/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
03/04/2019 30 FC De Kempen TL - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL 2 - 1
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A Speeldag 

FC Ik Dien A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
05/09/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 01/11   Speeldag 
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien A 2 - 4
15/09/2018 4 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
29/09/2018 6 FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 1
13/10/2018 8 FC Ik Dien A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
27/10/2018 10 FC Ik Dien A - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
01/11/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien A 2 - 4
10/11/2018 12 FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
17/11/2018 13 FC Ik Dien A - Berlaar Heikant 7 - 0
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3
01/12/2018 15 FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
15/12/2018 17 FC Ik Dien A - FC De Kempen TL 10 - 1
05/01/2019 18 FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
19/01/2019 20 FC Ik Dien A - FC Arendonk Sport 5 - 1
02/02/2019 22 FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
16/02/2019 24 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 5 - 3
23/02/2019 25 KSK Heist C (AMC) - FC Ik Dien A Speeldag 
02/03/2019 26 FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien A 0 - 0
16/03/2019 28 FC Ik Dien A - FC Blaasveld 6 - 0
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
27/03/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3
30/03/2019 21 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien A 1 - 4
06/04/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 27/03   Speeldag 
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
20/04/2019 33 FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien A Speeldag 

FC Schoonbroek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld 2 - 0
05/09/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 01/11   Speeldag 
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant 0 - 4
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL 0 - 0
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
20/10/2018 9 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport 2 - 1
01/11/2018 2 FC Ik Dien A - FC Schoonbroek 6 - 1
03/11/2018 11 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
17/11/2018 13 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A 0 - 13
01/12/2018 15 KSK Heist C (AMC) - FC Schoonbroek Speeldag 
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
15/12/2018 17 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde 0 - 3
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek 3 - 3
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien A 1 - 5
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek 3 - 9
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek 0 - 0
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
02/03/2019 26 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek 1 - 0
16/03/2019 28 FC Schoonbroek - vrijSpeeldag 
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
30/03/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4
03/04/2019 30 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 FC Schoonbroek - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
27/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek Speeldag 

KFC Schoten A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A 3 - 1
22/09/2018 5 KSK Heist C (AMC) - KFC Schoten A Speeldag 
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A 0 - 3
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien A 0 - 4
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A 1 - 4
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A 1 - 3
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A 1 - 5
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport 3 - 0
05/01/2019 18 KFC Schoten A - vrijSpeeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
02/02/2019 22 KFC Schoten A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A 0 - 0
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld 8 - 2
02/03/2019 26 FC Ik Dien A - KFC Schoten A 0 - 3
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant 2 - 1
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
30/03/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A 4 - 1
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL (ff.) 5 - 0
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek 2 - 0
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A Speeldag 

KFC Wuustwezel C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL 7 - 0
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek 4 - 1
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C 5 - 1
13/10/2018 8 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C 4 - 1
10/11/2018 12 KFC Wuustwezel C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C 3 - 2
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 1
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C 2 - 2
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien A 0 - 3
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C 0 - 7
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 27/03   Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C 1 - 1
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport 2 - 0
23/02/2019 25 KFC Wuustwezel C - vrijSpeeldag 
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 10/04   Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Heist C (AMC) - KFC Wuustwezel C Speeldag 
27/03/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1
30/03/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C 0 - 3
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A 3 - 1
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C 1 - 2
10/04/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A 3 - 1
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld 2 - 0
20/04/2019 33 FC Ik Dien A - KFC Wuustwezel C 3 - 1
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen 1 - 4
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL 13 - 0
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek 11 - 2
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 01/11   Speeldag 
29/09/2018 6 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen 3 - 3
27/10/2018 10 KSC Mechelen - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
01/11/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen 2 - 1
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen 2 - 1
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde 5 - 0
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen 2 - 6
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien A 1 - 3
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen 2 - 9
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C 0 - 0
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen 1 - 3
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport 3 - 1
09/02/2019 23 KSC Mechelen - vrijSpeeldag 
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A 0 - 5
09/03/2019 27 KSK Heist C (AMC) - KSC Mechelen Speeldag 
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A 2 - 1
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen 2 - 1
27/03/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 3 - 3
30/03/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen 0 - 4
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld 2 - 0
06/04/2019 31 FC Ik Dien A - KSC Mechelen 27/03   Speeldag 
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant 3 - 1
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen Speeldag 

KSK Heist C (AMC)

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KSK Weelde - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
05/09/2018 2 KSK Heist C (AMC) - Zwarte Leeuw Speeldag 
08/09/2018 3 Davo Puurs A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
15/09/2018 4 KSK Heist C (AMC) - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2018 5 KSK Heist C (AMC) - KFC Schoten A Speeldag 
29/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
06/10/2018 7 KSK Heist C (AMC) - FC Blaasveld Speeldag 
13/10/2018 8 FC Ik Dien A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Heist C (AMC) - Berlaar Heikant Speeldag 
27/10/2018 10 KSC Mechelen - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
03/11/2018 11 KSK Heist C (AMC) - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
10/11/2018 12 KFC Wuustwezel C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
17/11/2018 13 KSK Heist C (AMC) - FC De Kempen TL Speeldag 
24/11/2018 14 VC Moldavo C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
01/12/2018 15 KSK Heist C (AMC) - FC Schoonbroek Speeldag 
08/12/2018 16 FC Arendonk Sport - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
15/12/2018 17 KSK Heist C (AMC) - vrijSpeeldag 
05/01/2019 18 KSK Heist C (AMC) - KSK Weelde Speeldag 
12/01/2019 19 Zwarte Leeuw - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
19/01/2019 20 KSK Heist C (AMC) - Davo Puurs A Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Schoten A - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
09/02/2019 23 KSK Heist C (AMC) - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
16/02/2019 24 FC Blaasveld - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
23/02/2019 25 KSK Heist C (AMC) - FC Ik Dien A Speeldag 
02/03/2019 26 Berlaar Heikant - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
09/03/2019 27 KSK Heist C (AMC) - KSC Mechelen Speeldag 
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Heist C (AMC) - KFC Wuustwezel C Speeldag 
30/03/2019 21 Zennester Hombeek - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
03/04/2019 30 FC De Kempen TL - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
06/04/2019 31 KSK Heist C (AMC) - VC Moldavo C Speeldag 
13/04/2019 32 FC Schoonbroek - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
20/04/2019 33 KSK Heist C (AMC) - FC Arendonk Sport Speeldag 
27/04/2019 34 KSK Heist C (AMC) - vrijSpeeldag 

KSK Weelde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KSK Weelde - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde 2 - 4
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde 3 - 1
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde 0 - 5
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien A 2 - 4
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde 5 - 3
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen 3 - 3
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C 3 - 4
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde 1 - 2
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde 3 - 4
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport 1 - 2
24/11/2018 14 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde 1 - 2
05/01/2019 18 KSK Heist C (AMC) - KSK Weelde Speeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A 4 - 1
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde 2 - 2
02/02/2019 22 FC Ik Dien A - KSK Weelde 10 - 0
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant 7 - 1
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde 4 - 1
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde 2 - 3
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL 4 - 2
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek 3 - 0
30/03/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld 2 - 0
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde 3 - 3
06/04/2019 31 KSK Weelde - vrijSpeeldag 
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A Speeldag 

Maria-Ter-Heide C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C 5 - 3
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C 0 - 7
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C 2 - 2
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport 5 - 4
06/10/2018 7 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde 4 - 0
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A 2 - 2
03/11/2018 11 KSK Heist C (AMC) - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A 1 - 1
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C 0 - 2
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld 6 - 1
01/12/2018 15 FC Ik Dien A - Maria-Ter-Heide C 3 - 1
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant 2 - 4
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL 2 - 0
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek 4 - 2
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide C - vrijSpeeldag 
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C 2 - 1
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C 9 - 1
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C (ff.) 5 - 0
30/03/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde 2 - 1
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C 3 - 2
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien A 1 - 1
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C 2 - 0
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen Speeldag 

VC Moldavo C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien A 2 - 1
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C 2 - 6
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen 3 - 3
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C 2 - 8
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C 6 - 2
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C 1 - 2
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek 7 - 0
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C 2 - 4
27/10/2018 10 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C 0 - 8
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C 5 - 2
24/11/2018 14 VC Moldavo C - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C 2 - 0
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde 4 - 0
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C 0 - 5
05/01/2019 18 FC Ik Dien A - VC Moldavo C 10 - 1
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant 9 - 0
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C 4 - 3
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C 2 - 2
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL 5 - 0
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C 0 - 6
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport 3 - 0
09/03/2019 27 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde 4 - 0
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
30/03/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C 6 - 1
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A 5 - 1
06/04/2019 31 KSK Heist C (AMC) - VC Moldavo C Speeldag 
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A 4 - 0
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C 2 - 2
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C 1 - 5
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek 3 - 0
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C 0 - 0
15/09/2018 4 KSK Heist C (AMC) - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL 3 - 3
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek 5 - 0
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C 1 - 3
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 14/11   Speeldag 
20/10/2018 9 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek 0 - 3
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek 0 - 2
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport 3 - 0
10/11/2018 12 FC Ik Dien A - Zennester Hombeek 3 - 1
14/11/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek 3 - 0
17/11/2018 13 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek 0 - 8
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde 5 - 3
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 6
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek 4 - 0
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A 1 - 6
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 27/03   Speeldag 
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek 2 - 1
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A 1 - 3
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek 9 - 4
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 2
02/03/2019 26 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek 2 - 2
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld 1 - 0
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek 3 - 0
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien A 1 - 3
27/03/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek 11 - 1
30/03/2019 21 Zennester Hombeek - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
03/04/2019 30 Zennester Hombeek - vrijSpeeldag 
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant 1 - 6
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek 2 - 1
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek 3 - 0
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw Speeldag 

Zwarte Leeuw

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A 0 - 4
05/09/2018 2 KSK Heist C (AMC) - Zwarte Leeuw Speeldag 
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A 2 - 1
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw 5 - 1
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 FC Ik Dien A - Zwarte Leeuw 9 - 1
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant 1 - 3
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw 9 - 0
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C 1 - 1
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw 6 - 5
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL 2 - 0
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw 4 - 1
17/11/2018 13 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw 3 - 3
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw 7 - 2
01/12/2018 15 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw 3 - 2
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek 4 - 2
22/12/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld 6 - 3
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw 6 - 1
12/01/2019 19 Zwarte Leeuw - KSK Heist C (AMC) Speeldag 
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw 5 - 0
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw 3 - 4
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw (ff.) - FC Ik Dien A 0 - 5
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw 4 - 0
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen 0 - 2
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw 1 - 3
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C 4 - 3
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw 1 - 1
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C 2 - 3
27/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 1 - 0
30/03/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde 27/03   Speeldag 
03/04/2019 30 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek 3 - 0
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport 0 - 0
13/04/2019 32 Zwarte Leeuw - vrijSpeeldag 
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde 3 - 9
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw Speeldag 

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
n.g. = nog niet gekend.

We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).