2e Amateurs - VV A
Update: vandaag om 09:59u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: vandaag om 09:59u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - VV A
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 2e KLASSE AMATEURS VV - A

De zestien clubs zijn:
Sparta Petegem, KFC Mandel, Winkel Sport, Olsa Brakel, KSK Ronse, Racing Club Gent,
FC Gullegem, KSCT Menen, SC Dikkelvenne, KFC Eppegem, Diegem Sport, RC Harelbeke,
VK Westhoek, SK Londerzeel, Olympia Wijgmaal en Tempo Overijse.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

2e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2017-2018 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u00 SC Dikkelvenne - KSCT Menen
Zat. 20/10 20u00 Tempo Overijse - FC Gullegem
Zat. 20/10 20u00 Racing Club Gent - Sparta Petegem
Zat. 20/10 20u00 KSK Ronse - KFC Mandel Utd
Zon. 21/10 15u00 SK Londerzeel - Diegem Sport
Zon. 21/10 15u00 RC Harelbeke - Olsa Brakel
Zon. 21/10 15u00 KFC Eppegem - Olympia Wijgmaal
Zon. 21/10 15u00 S.E. Winkel Sport - VK Westhoek

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olympia Wijgmaal 7 5 2 0 11 7 15
2 KFC Mandel Utd 7 4 1 2 12 5 14
3 S.E. Winkel Sport 7 4 2 1 16 11 13
4 VK Westhoek 7 4 3 0 16 18 12
5 Sparta Petegem 7 3 1 3 15 7 12
6 KSK Ronse 7 3 2 2 10 5 11
7 KSCT Menen 7 3 2 2 13 11 11
8 Tempo Overijse 7 3 3 1 11 9 10
9 KFC Eppegem 7 3 3 1 10 19 10
10 RC Harelbeke 7 3 4 0 13 11 9
11 Racing Club Gent 7 2 2 3 13 9 9
12 FC Gullegem 7 2 4 1 8 10 7
13 SC Dikkelvenne 7 2 4 1 4 11 7
14 Diegem Sport 7 2 5 0 7 16 6
15 Olsa Brakel 7 1 3 3 12 15 6
16 SK Londerzeel 7 1 4 2 7 14 5

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2018) - 1e periode
KFC Mandel Utd - Racing Club Gent 1 - 1
KFC Eppegem - SK Londerzeel 2 - 2
S.E. Winkel Sport - SC Dikkelvenne 5 - 0
KSK Ronse - RC Harelbeke 1 - 0
Olympia Wijgmaal - Olsa Brakel 3 - 2
VK Westhoek - Diegem Sport 4 - 0
Sparta Petegem - Tempo Overijse 2 - 1
FC Gullegem - KSCT Menen 1 - 2


Speeldag 2 (9 september 2018) - 1e periode
SC Dikkelvenne - KFC Eppegem 0 - 1
Racing Club Gent - Olympia Wijgmaal 0 - 2
Tempo Overijse - S.E. Winkel Sport 3 - 1
Olsa Brakel - VK Westhoek 2 - 4
Diegem Sport - FC Gullegem 1 - 2
SK Londerzeel - KSK Ronse 0 - 0
RC Harelbeke - KFC Mandel Utd 2 - 4
KSCT Menen - Sparta Petegem 1 - 1


Speeldag 3 (16 september 2018) - 1e periode
KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 1 - 0
KFC Eppegem - Tempo Overijse 3 - 0
KSCT Menen - Diegem Sport 4 - 1
FC Gullegem - Olsa Brakel 0 - 2
KSK Ronse - SC Dikkelvenne 0 - 1
Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport 2 - 2
VK Westhoek - Racing Club Gent 1 - 7
Olympia Wijgmaal - RC Harelbeke 2 - 1


Speeldag 4 (23 september 2018) - 1e periode
SC Dikkelvenne - KFC Mandel Utd 0 - 0
Tempo Overijse - KSK Ronse 2 - 2
Racing Club Gent - FC Gullegem 0 - 0
SK Londerzeel - Olympia Wijgmaal 0 - 3
RC Harelbeke - VK Westhoek 4 - 1
Olsa Brakel - KSCT Menen 1 - 1
Diegem Sport - Sparta Petegem 0 - 2
S.E. Winkel Sport - KFC Eppegem 2 - 4


Speeldag 5 (30 september 2018) - 1e periode
KFC Mandel Utd - Tempo Overijse 1 - 0
FC Gullegem - RC Harelbeke 1 - 2
KSCT Menen - Racing Club Gent 3 - 1
Diegem Sport - Olsa Brakel 3 - 1
KSK Ronse - S.E. Winkel Sport 1 - 2
VK Westhoek - SK Londerzeel 2 - 1
Olympia Wijgmaal - SC Dikkelvenne 1 - 0
Sparta Petegem - KFC Eppegem 6 - 0


Speeldag 6 (7 oktober 2018) - 1e periode
SC Dikkelvenne - VK Westhoek 1 - 4
Racing Club Gent - Diegem Sport 2 - 0
Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal 2 - 0
SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 4
S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 2 - 1
Olsa Brakel - Sparta Petegem 2 - 2
RC Harelbeke - KSCT Menen 3 - 0
KFC Eppegem - KSK Ronse 0 - 5


Speeldag 7 (14 oktober 2018) - 1e periode
KFC Mandel Utd - KFC Eppegem 4 - 0
VK Westhoek - Tempo Overijse 0 - 3
Olympia Wijgmaal - S.E. Winkel Sport 0 - 2
Olsa Brakel - Racing Club Gent 2 - 2
Diegem Sport - RC Harelbeke 2 - 1
KSCT Menen - SK Londerzeel 2 - 3
FC Gullegem - SC Dikkelvenne 0 - 2
Sparta Petegem - KSK Ronse 0 - 1


Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
SC Dikkelvenne - KSCT Menen
Tempo Overijse - FC Gullegem
Racing Club Gent - Sparta Petegem
SK Londerzeel - Diegem Sport
RC Harelbeke - Olsa Brakel
KSK Ronse - KFC Mandel Utd
KFC Eppegem - Olympia Wijgmaal
S.E. Winkel Sport - VK Westhoek


Speeldag 9 (28 oktober 2018) - 1e periode
Racing Club Gent - RC Harelbeke
FC Gullegem - S.E. Winkel Sport
KSCT Menen - Tempo Overijse
Diegem Sport - SC Dikkelvenne
Olsa Brakel - SK Londerzeel
Olympia Wijgmaal - KSK Ronse
VK Westhoek - KFC Eppegem
Sparta Petegem - KFC Mandel Utd


Speeldag 10 (4 november 2018) - 1e periode
RC Harelbeke - Sparta Petegem
KSK Ronse - VK Westhoek
SK Londerzeel - Racing Club Gent
S.E. Winkel Sport - KSCT Menen
KFC Eppegem - FC Gullegem
SC Dikkelvenne - Olsa Brakel
Tempo Overijse - Diegem Sport
KFC Mandel Utd - Olympia Wijgmaal


Speeldag 11 (11 november 2018) - 2e periode
Racing Club Gent - SC Dikkelvenne
Olsa Brakel - Tempo Overijse
RC Harelbeke - SK Londerzeel
Diegem Sport - S.E. Winkel Sport
VK Westhoek - KFC Mandel Utd
KSCT Menen - KFC Eppegem
FC Gullegem - KSK Ronse
Sparta Petegem - Olympia Wijgmaal


Speeldag 12 (18 november 2018) - 2e periode
SC Dikkelvenne - RC Harelbeke
KFC Mandel Utd - FC Gullegem
Tempo Overijse - Racing Club Gent
KSK Ronse - KSCT Menen
SK Londerzeel - Sparta Petegem
Olympia Wijgmaal - VK Westhoek
KFC Eppegem - Diegem Sport
S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel


Speeldag 13 (25 november 2018) - 2e periode
Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport
Diegem Sport - KSK Ronse
Olsa Brakel - KFC Eppegem
RC Harelbeke - Tempo Overijse
FC Gullegem - Olympia Wijgmaal
KSCT Menen - KFC Mandel Utd
SK Londerzeel - SC Dikkelvenne
Sparta Petegem - VK Westhoek


Speeldag 14 (2 december 2018) - 2e periode
KFC Mandel Utd - Diegem Sport
Tempo Overijse - SK Londerzeel
KSK Ronse - Olsa Brakel
KFC Eppegem - Racing Club Gent
S.E. Winkel Sport - RC Harelbeke
Olympia Wijgmaal - KSCT Menen
Sparta Petegem - SC Dikkelvenne
VK Westhoek - FC Gullegem


Speeldag 15 (9 december 2018) - 2e periode
SC Dikkelvenne - Tempo Overijse
Racing Club Gent - KSK Ronse
Diegem Sport - Olympia Wijgmaal
RC Harelbeke - KFC Eppegem
Olsa Brakel - KFC Mandel Utd
SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport
KSCT Menen - VK Westhoek
FC Gullegem - Sparta Petegem


Speeldag 16 (16 december 2018) - 2e periode
SC Dikkelvenne - S.E. Winkel Sport
Tempo Overijse - Sparta Petegem
Racing Club Gent - KFC Mandel Utd
Olsa Brakel - Olympia Wijgmaal
Diegem Sport - VK Westhoek
RC Harelbeke - KSK Ronse
KSCT Menen - FC Gullegem
SK Londerzeel - KFC Eppegem


Inhaalwedstrijden (zaterdag 22 december 2018)
KFC Mandel Utd - RC Harelbeke   Speeldag 17


Speeldag 17 (13 januari 2019) - 2e periode
KFC Mandel Utd - RC Harelbeke 22/12
KSK Ronse - SK Londerzeel  
S.E. Winkel Sport - Tempo Overijse  
Sparta Petegem - KSCT Menen  
FC Gullegem - Diegem Sport  
VK Westhoek - Olsa Brakel  
Olympia Wijgmaal - Racing Club Gent  
KFC Eppegem - SC Dikkelvenne  


Speeldag 18 (20 januari 2019) - 2e periode
SC Dikkelvenne - KSK Ronse
Tempo Overijse - KFC Eppegem
Racing Club Gent - VK Westhoek
Diegem Sport - KSCT Menen
RC Harelbeke - Olympia Wijgmaal
Olsa Brakel - FC Gullegem
SK Londerzeel - KFC Mandel Utd
S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem


Speeldag 19 (27 januari 2019) - 2e periode
KFC Mandel Utd - SC Dikkelvenne
KSK Ronse - Tempo Overijse
Sparta Petegem - Diegem Sport
KSCT Menen - Olsa Brakel
FC Gullegem - Racing Club Gent
VK Westhoek - RC Harelbeke
Olympia Wijgmaal - SK Londerzeel
KFC Eppegem - S.E. Winkel Sport


Speeldag 20 (10 februari 2019) - 2e periode
RC Harelbeke - FC Gullegem
S.E. Winkel Sport - KSK Ronse
KFC Eppegem - Sparta Petegem
SK Londerzeel - VK Westhoek
Olsa Brakel - Diegem Sport
Racing Club Gent - KSCT Menen
Tempo Overijse - KFC Mandel Utd
SC Dikkelvenne - Olympia Wijgmaal


Speeldag 21 (17 februari 2019) - 3e periode
KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport
KSCT Menen - RC Harelbeke
Diegem Sport - Racing Club Gent
Sparta Petegem - Olsa Brakel
Olympia Wijgmaal - Tempo Overijse
KSK Ronse - KFC Eppegem
FC Gullegem - SK Londerzeel
VK Westhoek - SC Dikkelvenne


Speeldag 22 (24 februari 2019) - 3e periode
SC Dikkelvenne - FC Gullegem
Tempo Overijse - VK Westhoek
Racing Club Gent - Olsa Brakel
S.E. Winkel Sport - Olympia Wijgmaal
RC Harelbeke - Diegem Sport
SK Londerzeel - KSCT Menen
KFC Eppegem - KFC Mandel Utd
KSK Ronse - Sparta Petegem


Speeldag 23 (10 maart 2019) - 3e periode
KFC Mandel Utd - KSK Ronse
Sparta Petegem - Racing Club Gent
KSCT Menen - SC Dikkelvenne
Olympia Wijgmaal - KFC Eppegem
VK Westhoek - S.E. Winkel Sport
FC Gullegem - Tempo Overijse
Diegem Sport - SK Londerzeel
Olsa Brakel - RC Harelbeke


Speeldag 24 (17 maart 2019) - 3e periode
SC Dikkelvenne - Diegem Sport
KFC Mandel Utd - Sparta Petegem
Tempo Overijse - KSCT Menen
S.E. Winkel Sport - FC Gullegem
SK Londerzeel - Olsa Brakel
RC Harelbeke - Racing Club Gent
KSK Ronse - Olympia Wijgmaal
KFC Eppegem - VK Westhoek


Speeldag 25 (24 maart 2019) - 3e periode
Racing Club Gent - SK Londerzeel
Olsa Brakel - SC Dikkelvenne
Sparta Petegem - RC Harelbeke
Olympia Wijgmaal - KFC Mandel Utd
VK Westhoek - KSK Ronse
FC Gullegem - KFC Eppegem
Diegem Sport - Tempo Overijse
KSCT Menen - S.E. Winkel Sport


Speeldag 26 (31 maart 2019) - 3e periode
SC Dikkelvenne - Racing Club Gent
KFC Mandel Utd - VK Westhoek
Tempo Overijse - Olsa Brakel
SK Londerzeel - RC Harelbeke
Olympia Wijgmaal - Sparta Petegem
KSK Ronse - FC Gullegem
KFC Eppegem - KSCT Menen
S.E. Winkel Sport - Diegem Sport


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
Racing Club Gent - Tempo Overijse
Diegem Sport - KFC Eppegem
Sparta Petegem - SK Londerzeel
RC Harelbeke - SC Dikkelvenne
KSCT Menen - KSK Ronse
FC Gullegem - KFC Mandel Utd
VK Westhoek - Olympia Wijgmaal
Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
SC Dikkelvenne - SK Londerzeel
KFC Mandel Utd - KSCT Menen
Tempo Overijse - RC Harelbeke
VK Westhoek - Sparta Petegem
KSK Ronse - Diegem Sport
KFC Eppegem - Olsa Brakel
S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent
Olympia Wijgmaal - FC Gullegem


Speeldag 29 (28 april 2019) - 3e periode
FC Gullegem - VK Westhoek
RC Harelbeke - S.E. Winkel Sport
Olsa Brakel - KSK Ronse
Diegem Sport - KFC Mandel Utd
KSCT Menen - Olympia Wijgmaal
SK Londerzeel - Tempo Overijse
SC Dikkelvenne - Sparta Petegem
Racing Club Gent - KFC Eppegem


Speeldag 30 (5 mei 2019) - 3e periode
S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel
Olympia Wijgmaal - Diegem Sport
VK Westhoek - KSCT Menen
Sparta Petegem - FC Gullegem
KFC Eppegem - RC Harelbeke
KSK Ronse - Racing Club Gent
Tempo Overijse - SC Dikkelvenne
KFC Mandel Utd - Olsa Brakel


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Olympia Wijgmaal 1596
2KFC Mandel Utd 14104
3S.E. Winkel Sport 1367
4VK Westhoek 1266
5Sparta Petegem 1275
6KSK Ronse 1138
7KSCT Menen 1174
8KFC Eppegem 1046
9Tempo Overijse 1073
10Racing Club Gent 945
11RC Harelbeke 963
12FC Gullegem 707
13SC Dikkelvenne 716
14Olsa Brakel 633
15Diegem Sport 660
16SK Londerzeel 514


VERLIESPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Olympia Wijgmaal 633
2KFC Mandel Utd 725
3S.E. Winkel Sport 835
4VK Westhoek 963
5Sparta Petegem 954
6KSK Ronse 1064
7KSCT Menen 1055
8KFC Eppegem 1156
9Tempo Overijse 1129
10Racing Club Gent 1257
11RC Harelbeke 1239
12FC Gullegem 14122
13SC Dikkelvenne 1486
14Olsa Brakel 1596
15Diegem Sport 1569
16SK Londerzeel 1688


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1S.E. Winkel Sport 936
2RC Harelbeke 963
3KSK Ronse 707
4Sparta Petegem 734
5Tempo Overijse 743
6KFC Mandel Utd 761
7Olympia Wijgmaal 633
8VK Westhoek 633
9Diegem Sport 660
10Racing Club Gent 541
11FC Gullegem 404
12SC Dikkelvenne 413
13KSCT Menen 431
14KFC Eppegem 303
15SK Londerzeel 303
16Olsa Brakel 330


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VK Westhoek 1679
2S.E. Winkel Sport 1697
3Sparta Petegem 15105
4Racing Club Gent 13211
5RC Harelbeke 1394
6KSCT Menen 13103
7KFC Mandel Utd 1275
8Olsa Brakel 1275
9Olympia Wijgmaal 1165
10Tempo Overijse 1174
11KSK Ronse 1028
12KFC Eppegem 1055
13FC Gullegem 826
14SK Londerzeel 716
15Diegem Sport 761
16SC Dikkelvenne 413


TEGENDOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Ronse 532
2KFC Mandel Utd 514
3Olympia Wijgmaal 752
4Sparta Petegem 743
5Tempo Overijse 936
6Racing Club Gent 927
7FC Gullegem 1082
8KSCT Menen 1165
9RC Harelbeke 1156
10S.E. Winkel Sport 1156
11SC Dikkelvenne 1156
12SK Londerzeel 1477
13Olsa Brakel 1596
14Diegem Sport 16610
15VK Westhoek 18117
16KFC Eppegem 19712


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 7 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Olympia Wijgmaal 5 5 
2KFC Eppegem 3 4 
3RC Harelbeke 3 3 
4S.E. Winkel Sport 3x3x
5Sparta Petegem 2 6 
6KFC Mandel Utd 2 5 
7KSK Ronse 2x2x
8Tempo Overijse 2x2x
9VK Westhoek 2 2 
10KSCT Menen 1 5 
11Olsa Brakel 1 2x
12Racing Club Gent 1 2x
13SC Dikkelvenne 1x2 
14SK Londerzeel 1x2 
15Diegem Sport 1x1x
16FC Gullegem 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Ronse 413
2KFC Mandel Utd 431
3Olympia Wijgmaal 312
4SC Dikkelvenne 312
5KFC Eppegem 211
6S.E. Winkel Sport 211
7Sparta Petegem 211
8Tempo Overijse 211
9Racing Club Gent 220
10FC Gullegem 101
11Olsa Brakel 101
12RC Harelbeke 110
13SK Londerzeel 110
14VK Westhoek 110
15Diegem Sport 000
16KSCT Menen 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1S.E. Winkel Sport 734
2Olsa Brakel 743
3RC Harelbeke 633
4Sparta Petegem 633
5VK Westhoek 633
6KFC Mandel Utd 642
7KSCT Menen 642
8Racing Club Gent 514
9KSK Ronse 523
10Olympia Wijgmaal 532
11Tempo Overijse 532
12SK Londerzeel 413
13FC Gullegem 422
14KFC Eppegem 422
15Diegem Sport 431
16SC Dikkelvenne 312


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Olsa Brakel 000
2S.E. Winkel Sport 000
3Sparta Petegem 110
4VK Westhoek 110
5KFC Mandel Utd 101
6KSCT Menen 101
7RC Harelbeke 101
8Racing Club Gent 220
9KSK Ronse 211
10Olympia Wijgmaal 211
11Tempo Overijse 202
12FC Gullegem 321
13SK Londerzeel 321
14Diegem Sport 312
15KFC Eppegem 312
16SC Dikkelvenne 422


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Mandel Utd 4 3 1 0 7 1 10
2 Olympia Wijgmaal 4 3 0 1 6 5 9
3 Tempo Overijse 3 2 1 0 7 3 7
4 Sparta Petegem 4 2 1 1 10 4 7
5 KSCT Menen 4 2 1 1 10 6 7
6 RC Harelbeke 3 2 0 1 9 5 6
7 S.E. Winkel Sport 3 2 0 1 9 5 6
8 Diegem Sport 4 2 0 2 6 6 6
9 VK Westhoek 4 2 0 2 7 11 6
10 Racing Club Gent 3 1 1 1 2 2 4
11 KFC Eppegem 3 1 1 1 5 7 4
12 KSK Ronse 3 1 0 2 2 3 3
13 Olsa Brakel 4 0 3 1 7 9 3
14 SC Dikkelvenne 3 0 1 2 1 5 1
15 SK Londerzeel 3 0 1 2 1 7 1
16 FC Gullegem 4 0 0 4 2 8 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KSK Ronse 4 2 2 0 8 2 8
2 FC Gullegem 3 2 1 0 6 2 7
3 S.E. Winkel Sport 4 2 1 1 7 6 7
4 Olympia Wijgmaal 3 2 0 1 5 2 6
5 VK Westhoek 3 2 0 1 9 7 6
6 SC Dikkelvenne 4 2 0 2 3 6 6
7 KFC Eppegem 4 2 0 2 5 12 6
8 Sparta Petegem 3 1 2 0 5 3 5
9 Racing Club Gent 4 1 2 1 11 7 5
10 KFC Mandel Utd 3 1 1 1 5 4 4
11 KSCT Menen 3 1 1 1 3 5 4
12 SK Londerzeel 4 1 1 2 6 7 4
13 Olsa Brakel 3 1 0 2 5 6 3
14 RC Harelbeke 4 1 0 3 4 6 3
15 Tempo Overijse 4 1 0 3 4 6 3
16 Diegem Sport 3 0 0 3 1 10 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Diegem Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 VK Westhoek - Diegem Sport 4 - 0
09/09/2018 2 Diegem Sport - FC Gullegem 1 - 2
16/09/2018 3 KSCT Menen - Diegem Sport 4 - 1
23/09/2018 4 Diegem Sport - Sparta Petegem 0 - 2
30/09/2018 5 Diegem Sport - Olsa Brakel 3 - 1
07/10/2018 6 Racing Club Gent - Diegem Sport 2 - 0
14/10/2018 7 Diegem Sport - RC Harelbeke 2 - 1
21/10/2018 8 SK Londerzeel - Diegem Sport Speeldag 
28/10/2018 9 Diegem Sport - SC Dikkelvenne Speeldag 
04/11/2018 10 Tempo Overijse - Diegem Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Diegem Sport - S.E. Winkel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 KFC Eppegem - Diegem Sport Speeldag 
25/11/2018 13 Diegem Sport - KSK Ronse Speeldag 
02/12/2018 14 KFC Mandel Utd - Diegem Sport Speeldag 
09/12/2018 15 Diegem Sport - Olympia Wijgmaal Speeldag 
16/12/2018 16 Diegem Sport - VK Westhoek Speeldag 
13/01/2019 17 FC Gullegem - Diegem Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Diegem Sport - KSCT Menen Speeldag 
27/01/2019 19 Sparta Petegem - Diegem Sport Speeldag 
10/02/2019 20 Olsa Brakel - Diegem Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Diegem Sport - Racing Club Gent Speeldag 
24/02/2019 22 RC Harelbeke - Diegem Sport Speeldag 
10/03/2019 23 Diegem Sport - SK Londerzeel Speeldag 
17/03/2019 24 SC Dikkelvenne - Diegem Sport Speeldag 
24/03/2019 25 Diegem Sport - Tempo Overijse Speeldag 
31/03/2019 26 S.E. Winkel Sport - Diegem Sport Speeldag 
07/04/2019 27 Diegem Sport - KFC Eppegem Speeldag 
14/04/2019 28 KSK Ronse - Diegem Sport Speeldag 
28/04/2019 29 Diegem Sport - KFC Mandel Utd Speeldag 
05/05/2019 30 Olympia Wijgmaal - Diegem Sport Speeldag 

FC Gullegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Gullegem - KSCT Menen 1 - 2
09/09/2018 2 Diegem Sport - FC Gullegem 1 - 2
16/09/2018 3 FC Gullegem - Olsa Brakel 0 - 2
23/09/2018 4 Racing Club Gent - FC Gullegem 0 - 0
30/09/2018 5 FC Gullegem - RC Harelbeke 1 - 2
07/10/2018 6 SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 4
14/10/2018 7 FC Gullegem - SC Dikkelvenne 0 - 2
21/10/2018 8 Tempo Overijse - FC Gullegem Speeldag 
28/10/2018 9 FC Gullegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 KFC Eppegem - FC Gullegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 FC Gullegem - KSK Ronse Speeldag 
18/11/2018 12 KFC Mandel Utd - FC Gullegem Speeldag 
25/11/2018 13 FC Gullegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
02/12/2018 14 VK Westhoek - FC Gullegem Speeldag 
09/12/2018 15 FC Gullegem - Sparta Petegem Speeldag 
16/12/2018 16 KSCT Menen - FC Gullegem Speeldag 
13/01/2019 17 FC Gullegem - Diegem Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Olsa Brakel - FC Gullegem Speeldag 
27/01/2019 19 FC Gullegem - Racing Club Gent Speeldag 
10/02/2019 20 RC Harelbeke - FC Gullegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 FC Gullegem - SK Londerzeel Speeldag 
24/02/2019 22 SC Dikkelvenne - FC Gullegem Speeldag 
10/03/2019 23 FC Gullegem - Tempo Overijse Speeldag 
17/03/2019 24 S.E. Winkel Sport - FC Gullegem Speeldag 
24/03/2019 25 FC Gullegem - KFC Eppegem Speeldag 
31/03/2019 26 KSK Ronse - FC Gullegem Speeldag 
07/04/2019 27 FC Gullegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
14/04/2019 28 Olympia Wijgmaal - FC Gullegem Speeldag 
28/04/2019 29 FC Gullegem - VK Westhoek Speeldag 
05/05/2019 30 Sparta Petegem - FC Gullegem Speeldag 

KFC Eppegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KFC Eppegem - SK Londerzeel 2 - 2
09/09/2018 2 SC Dikkelvenne - KFC Eppegem 0 - 1
16/09/2018 3 KFC Eppegem - Tempo Overijse 3 - 0
23/09/2018 4 S.E. Winkel Sport - KFC Eppegem 2 - 4
30/09/2018 5 Sparta Petegem - KFC Eppegem 6 - 0
07/10/2018 6 KFC Eppegem - KSK Ronse 0 - 5
14/10/2018 7 KFC Mandel Utd - KFC Eppegem 4 - 0
21/10/2018 8 KFC Eppegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
28/10/2018 9 VK Westhoek - KFC Eppegem Speeldag 
04/11/2018 10 KFC Eppegem - FC Gullegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 KSCT Menen - KFC Eppegem Speeldag 
18/11/2018 12 KFC Eppegem - Diegem Sport Speeldag 
25/11/2018 13 Olsa Brakel - KFC Eppegem Speeldag 
02/12/2018 14 KFC Eppegem - Racing Club Gent Speeldag 
09/12/2018 15 RC Harelbeke - KFC Eppegem Speeldag 
16/12/2018 16 SK Londerzeel - KFC Eppegem Speeldag 
13/01/2019 17 KFC Eppegem - SC Dikkelvenne Speeldag 
20/01/2019 18 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
27/01/2019 19 KFC Eppegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
10/02/2019 20 KFC Eppegem - Sparta Petegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KSK Ronse - KFC Eppegem Speeldag 
24/02/2019 22 KFC Eppegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
10/03/2019 23 Olympia Wijgmaal - KFC Eppegem Speeldag 
17/03/2019 24 KFC Eppegem - VK Westhoek Speeldag 
24/03/2019 25 FC Gullegem - KFC Eppegem Speeldag 
31/03/2019 26 KFC Eppegem - KSCT Menen Speeldag 
07/04/2019 27 Diegem Sport - KFC Eppegem Speeldag 
14/04/2019 28 KFC Eppegem - Olsa Brakel Speeldag 
28/04/2019 29 Racing Club Gent - KFC Eppegem Speeldag 
05/05/2019 30 KFC Eppegem - RC Harelbeke Speeldag 

KFC Mandel Utd

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KFC Mandel Utd - Racing Club Gent 1 - 1
09/09/2018 2 RC Harelbeke - KFC Mandel Utd 2 - 4
16/09/2018 3 KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 1 - 0
23/09/2018 4 SC Dikkelvenne - KFC Mandel Utd 0 - 0
30/09/2018 5 KFC Mandel Utd - Tempo Overijse 1 - 0
07/10/2018 6 S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 2 - 1
14/10/2018 7 KFC Mandel Utd - KFC Eppegem 4 - 0
21/10/2018 8 KSK Ronse - KFC Mandel Utd Speeldag 
28/10/2018 9 Sparta Petegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
04/11/2018 10 KFC Mandel Utd - Olympia Wijgmaal Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 VK Westhoek - KFC Mandel Utd Speeldag 
18/11/2018 12 KFC Mandel Utd - FC Gullegem Speeldag 
25/11/2018 13 KSCT Menen - KFC Mandel Utd Speeldag 
02/12/2018 14 KFC Mandel Utd - Diegem Sport Speeldag 
09/12/2018 15 Olsa Brakel - KFC Mandel Utd Speeldag 
16/12/2018 16 Racing Club Gent - KFC Mandel Utd Speeldag 
22/12/2018 17 KFC Mandel Utd - RC Harelbeke uitg. 
13/01/2019 17 KFC Mandel Utd - RC Harelbeke 22/12   Speeldag 
20/01/2019 18 SK Londerzeel - KFC Mandel Utd Speeldag 
27/01/2019 19 KFC Mandel Utd - SC Dikkelvenne Speeldag 
10/02/2019 20 Tempo Overijse - KFC Mandel Utd Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport Speeldag 
24/02/2019 22 KFC Eppegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
10/03/2019 23 KFC Mandel Utd - KSK Ronse Speeldag 
17/03/2019 24 KFC Mandel Utd - Sparta Petegem Speeldag 
24/03/2019 25 Olympia Wijgmaal - KFC Mandel Utd Speeldag 
31/03/2019 26 KFC Mandel Utd - VK Westhoek Speeldag 
07/04/2019 27 FC Gullegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
14/04/2019 28 KFC Mandel Utd - KSCT Menen Speeldag 
28/04/2019 29 Diegem Sport - KFC Mandel Utd Speeldag 
05/05/2019 30 KFC Mandel Utd - Olsa Brakel Speeldag 

KSCT Menen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Gullegem - KSCT Menen 1 - 2
09/09/2018 2 KSCT Menen - Sparta Petegem 1 - 1
16/09/2018 3 KSCT Menen - Diegem Sport 4 - 1
23/09/2018 4 Olsa Brakel - KSCT Menen 1 - 1
30/09/2018 5 KSCT Menen - Racing Club Gent 3 - 1
07/10/2018 6 RC Harelbeke - KSCT Menen 3 - 0
14/10/2018 7 KSCT Menen - SK Londerzeel 2 - 3
21/10/2018 8 SC Dikkelvenne - KSCT Menen Speeldag 
28/10/2018 9 KSCT Menen - Tempo Overijse Speeldag 
04/11/2018 10 S.E. Winkel Sport - KSCT Menen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 KSCT Menen - KFC Eppegem Speeldag 
18/11/2018 12 KSK Ronse - KSCT Menen Speeldag 
25/11/2018 13 KSCT Menen - KFC Mandel Utd Speeldag 
02/12/2018 14 Olympia Wijgmaal - KSCT Menen Speeldag 
09/12/2018 15 KSCT Menen - VK Westhoek Speeldag 
16/12/2018 16 KSCT Menen - FC Gullegem Speeldag 
13/01/2019 17 Sparta Petegem - KSCT Menen Speeldag 
20/01/2019 18 Diegem Sport - KSCT Menen Speeldag 
27/01/2019 19 KSCT Menen - Olsa Brakel Speeldag 
10/02/2019 20 Racing Club Gent - KSCT Menen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KSCT Menen - RC Harelbeke Speeldag 
24/02/2019 22 SK Londerzeel - KSCT Menen Speeldag 
10/03/2019 23 KSCT Menen - SC Dikkelvenne Speeldag 
17/03/2019 24 Tempo Overijse - KSCT Menen Speeldag 
24/03/2019 25 KSCT Menen - S.E. Winkel Sport Speeldag 
31/03/2019 26 KFC Eppegem - KSCT Menen Speeldag 
07/04/2019 27 KSCT Menen - KSK Ronse Speeldag 
14/04/2019 28 KFC Mandel Utd - KSCT Menen Speeldag 
28/04/2019 29 KSCT Menen - Olympia Wijgmaal Speeldag 
05/05/2019 30 VK Westhoek - KSCT Menen Speeldag 

KSK Ronse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Ronse - RC Harelbeke 1 - 0
09/09/2018 2 SK Londerzeel - KSK Ronse 0 - 0
16/09/2018 3 KSK Ronse - SC Dikkelvenne 0 - 1
23/09/2018 4 Tempo Overijse - KSK Ronse 2 - 2
30/09/2018 5 KSK Ronse - S.E. Winkel Sport 1 - 2
07/10/2018 6 KFC Eppegem - KSK Ronse 0 - 5
14/10/2018 7 Sparta Petegem - KSK Ronse 0 - 1
21/10/2018 8 KSK Ronse - KFC Mandel Utd Speeldag 
28/10/2018 9 Olympia Wijgmaal - KSK Ronse Speeldag 
04/11/2018 10 KSK Ronse - VK Westhoek Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 FC Gullegem - KSK Ronse Speeldag 
18/11/2018 12 KSK Ronse - KSCT Menen Speeldag 
25/11/2018 13 Diegem Sport - KSK Ronse Speeldag 
02/12/2018 14 KSK Ronse - Olsa Brakel Speeldag 
09/12/2018 15 Racing Club Gent - KSK Ronse Speeldag 
16/12/2018 16 RC Harelbeke - KSK Ronse Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Ronse - SK Londerzeel Speeldag 
20/01/2019 18 SC Dikkelvenne - KSK Ronse Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Ronse - Tempo Overijse Speeldag 
10/02/2019 20 S.E. Winkel Sport - KSK Ronse Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KSK Ronse - KFC Eppegem Speeldag 
24/02/2019 22 KSK Ronse - Sparta Petegem Speeldag 
10/03/2019 23 KFC Mandel Utd - KSK Ronse Speeldag 
17/03/2019 24 KSK Ronse - Olympia Wijgmaal Speeldag 
24/03/2019 25 VK Westhoek - KSK Ronse Speeldag 
31/03/2019 26 KSK Ronse - FC Gullegem Speeldag 
07/04/2019 27 KSCT Menen - KSK Ronse Speeldag 
14/04/2019 28 KSK Ronse - Diegem Sport Speeldag 
28/04/2019 29 Olsa Brakel - KSK Ronse Speeldag 
05/05/2019 30 KSK Ronse - Racing Club Gent Speeldag 

Olsa Brakel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Olympia Wijgmaal - Olsa Brakel 3 - 2
09/09/2018 2 Olsa Brakel - VK Westhoek 2 - 4
16/09/2018 3 FC Gullegem - Olsa Brakel 0 - 2
23/09/2018 4 Olsa Brakel - KSCT Menen 1 - 1
30/09/2018 5 Diegem Sport - Olsa Brakel 3 - 1
07/10/2018 6 Olsa Brakel - Sparta Petegem 2 - 2
14/10/2018 7 Olsa Brakel - Racing Club Gent 2 - 2
21/10/2018 8 RC Harelbeke - Olsa Brakel Speeldag 
28/10/2018 9 Olsa Brakel - SK Londerzeel Speeldag 
04/11/2018 10 SC Dikkelvenne - Olsa Brakel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Olsa Brakel - Tempo Overijse Speeldag 
18/11/2018 12 S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel Speeldag 
25/11/2018 13 Olsa Brakel - KFC Eppegem Speeldag 
02/12/2018 14 KSK Ronse - Olsa Brakel Speeldag 
09/12/2018 15 Olsa Brakel - KFC Mandel Utd Speeldag 
16/12/2018 16 Olsa Brakel - Olympia Wijgmaal Speeldag 
13/01/2019 17 VK Westhoek - Olsa Brakel Speeldag 
20/01/2019 18 Olsa Brakel - FC Gullegem Speeldag 
27/01/2019 19 KSCT Menen - Olsa Brakel Speeldag 
10/02/2019 20 Olsa Brakel - Diegem Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Sparta Petegem - Olsa Brakel Speeldag 
24/02/2019 22 Racing Club Gent - Olsa Brakel Speeldag 
10/03/2019 23 Olsa Brakel - RC Harelbeke Speeldag 
17/03/2019 24 SK Londerzeel - Olsa Brakel Speeldag 
24/03/2019 25 Olsa Brakel - SC Dikkelvenne Speeldag 
31/03/2019 26 Tempo Overijse - Olsa Brakel Speeldag 
07/04/2019 27 Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport Speeldag 
14/04/2019 28 KFC Eppegem - Olsa Brakel Speeldag 
28/04/2019 29 Olsa Brakel - KSK Ronse Speeldag 
05/05/2019 30 KFC Mandel Utd - Olsa Brakel Speeldag 

Olympia Wijgmaal

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Olympia Wijgmaal - Olsa Brakel 3 - 2
09/09/2018 2 Racing Club Gent - Olympia Wijgmaal 0 - 2
16/09/2018 3 Olympia Wijgmaal - RC Harelbeke 2 - 1
23/09/2018 4 SK Londerzeel - Olympia Wijgmaal 0 - 3
30/09/2018 5 Olympia Wijgmaal - SC Dikkelvenne 1 - 0
07/10/2018 6 Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal 2 - 0
14/10/2018 7 Olympia Wijgmaal - S.E. Winkel Sport 0 - 2
21/10/2018 8 KFC Eppegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
28/10/2018 9 Olympia Wijgmaal - KSK Ronse Speeldag 
04/11/2018 10 KFC Mandel Utd - Olympia Wijgmaal Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Sparta Petegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
18/11/2018 12 Olympia Wijgmaal - VK Westhoek Speeldag 
25/11/2018 13 FC Gullegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
02/12/2018 14 Olympia Wijgmaal - KSCT Menen Speeldag 
09/12/2018 15 Diegem Sport - Olympia Wijgmaal Speeldag 
16/12/2018 16 Olsa Brakel - Olympia Wijgmaal Speeldag 
13/01/2019 17 Olympia Wijgmaal - Racing Club Gent Speeldag 
20/01/2019 18 RC Harelbeke - Olympia Wijgmaal Speeldag 
27/01/2019 19 Olympia Wijgmaal - SK Londerzeel Speeldag 
10/02/2019 20 SC Dikkelvenne - Olympia Wijgmaal Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Olympia Wijgmaal - Tempo Overijse Speeldag 
24/02/2019 22 S.E. Winkel Sport - Olympia Wijgmaal Speeldag 
10/03/2019 23 Olympia Wijgmaal - KFC Eppegem Speeldag 
17/03/2019 24 KSK Ronse - Olympia Wijgmaal Speeldag 
24/03/2019 25 Olympia Wijgmaal - KFC Mandel Utd Speeldag 
31/03/2019 26 Olympia Wijgmaal - Sparta Petegem Speeldag 
07/04/2019 27 VK Westhoek - Olympia Wijgmaal Speeldag 
14/04/2019 28 Olympia Wijgmaal - FC Gullegem Speeldag 
28/04/2019 29 KSCT Menen - Olympia Wijgmaal Speeldag 
05/05/2019 30 Olympia Wijgmaal - Diegem Sport Speeldag 

RC Harelbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Ronse - RC Harelbeke 1 - 0
09/09/2018 2 RC Harelbeke - KFC Mandel Utd 2 - 4
16/09/2018 3 Olympia Wijgmaal - RC Harelbeke 2 - 1
23/09/2018 4 RC Harelbeke - VK Westhoek 4 - 1
30/09/2018 5 FC Gullegem - RC Harelbeke 1 - 2
07/10/2018 6 RC Harelbeke - KSCT Menen 3 - 0
14/10/2018 7 Diegem Sport - RC Harelbeke 2 - 1
21/10/2018 8 RC Harelbeke - Olsa Brakel Speeldag 
28/10/2018 9 Racing Club Gent - RC Harelbeke Speeldag 
04/11/2018 10 RC Harelbeke - Sparta Petegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 RC Harelbeke - SK Londerzeel Speeldag 
18/11/2018 12 SC Dikkelvenne - RC Harelbeke Speeldag 
25/11/2018 13 RC Harelbeke - Tempo Overijse Speeldag 
02/12/2018 14 S.E. Winkel Sport - RC Harelbeke Speeldag 
09/12/2018 15 RC Harelbeke - KFC Eppegem Speeldag 
16/12/2018 16 RC Harelbeke - KSK Ronse Speeldag 
22/12/2018 17 KFC Mandel Utd - RC Harelbeke uitg. 
13/01/2019 17 KFC Mandel Utd - RC Harelbeke 22/12   Speeldag 
20/01/2019 18 RC Harelbeke - Olympia Wijgmaal Speeldag 
27/01/2019 19 VK Westhoek - RC Harelbeke Speeldag 
10/02/2019 20 RC Harelbeke - FC Gullegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KSCT Menen - RC Harelbeke Speeldag 
24/02/2019 22 RC Harelbeke - Diegem Sport Speeldag 
10/03/2019 23 Olsa Brakel - RC Harelbeke Speeldag 
17/03/2019 24 RC Harelbeke - Racing Club Gent Speeldag 
24/03/2019 25 Sparta Petegem - RC Harelbeke Speeldag 
31/03/2019 26 SK Londerzeel - RC Harelbeke Speeldag 
07/04/2019 27 RC Harelbeke - SC Dikkelvenne Speeldag 
14/04/2019 28 Tempo Overijse - RC Harelbeke Speeldag 
28/04/2019 29 RC Harelbeke - S.E. Winkel Sport Speeldag 
05/05/2019 30 KFC Eppegem - RC Harelbeke Speeldag 

Racing Club Gent

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KFC Mandel Utd - Racing Club Gent 1 - 1
09/09/2018 2 Racing Club Gent - Olympia Wijgmaal 0 - 2
16/09/2018 3 VK Westhoek - Racing Club Gent 1 - 7
23/09/2018 4 Racing Club Gent - FC Gullegem 0 - 0
30/09/2018 5 KSCT Menen - Racing Club Gent 3 - 1
07/10/2018 6 Racing Club Gent - Diegem Sport 2 - 0
14/10/2018 7 Olsa Brakel - Racing Club Gent 2 - 2
21/10/2018 8 Racing Club Gent - Sparta Petegem Speeldag 
28/10/2018 9 Racing Club Gent - RC Harelbeke Speeldag 
04/11/2018 10 SK Londerzeel - Racing Club Gent Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Racing Club Gent - SC Dikkelvenne Speeldag 
18/11/2018 12 Tempo Overijse - Racing Club Gent Speeldag 
25/11/2018 13 Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 KFC Eppegem - Racing Club Gent Speeldag 
09/12/2018 15 Racing Club Gent - KSK Ronse Speeldag 
16/12/2018 16 Racing Club Gent - KFC Mandel Utd Speeldag 
13/01/2019 17 Olympia Wijgmaal - Racing Club Gent Speeldag 
20/01/2019 18 Racing Club Gent - VK Westhoek Speeldag 
27/01/2019 19 FC Gullegem - Racing Club Gent Speeldag 
10/02/2019 20 Racing Club Gent - KSCT Menen Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Diegem Sport - Racing Club Gent Speeldag 
24/02/2019 22 Racing Club Gent - Olsa Brakel Speeldag 
10/03/2019 23 Sparta Petegem - Racing Club Gent Speeldag 
17/03/2019 24 RC Harelbeke - Racing Club Gent Speeldag 
24/03/2019 25 Racing Club Gent - SK Londerzeel Speeldag 
31/03/2019 26 SC Dikkelvenne - Racing Club Gent Speeldag 
07/04/2019 27 Racing Club Gent - Tempo Overijse Speeldag 
14/04/2019 28 S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent Speeldag 
28/04/2019 29 Racing Club Gent - KFC Eppegem Speeldag 
05/05/2019 30 KSK Ronse - Racing Club Gent Speeldag 

S.E. Winkel Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 S.E. Winkel Sport - SC Dikkelvenne 5 - 0
09/09/2018 2 Tempo Overijse - S.E. Winkel Sport 3 - 1
16/09/2018 3 Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport 2 - 2
23/09/2018 4 S.E. Winkel Sport - KFC Eppegem 2 - 4
30/09/2018 5 KSK Ronse - S.E. Winkel Sport 1 - 2
07/10/2018 6 S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 2 - 1
14/10/2018 7 Olympia Wijgmaal - S.E. Winkel Sport 0 - 2
21/10/2018 8 S.E. Winkel Sport - VK Westhoek Speeldag 
28/10/2018 9 FC Gullegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 S.E. Winkel Sport - KSCT Menen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Diegem Sport - S.E. Winkel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel Speeldag 
25/11/2018 13 Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 S.E. Winkel Sport - RC Harelbeke Speeldag 
09/12/2018 15 SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 SC Dikkelvenne - S.E. Winkel Sport Speeldag 
13/01/2019 17 S.E. Winkel Sport - Tempo Overijse Speeldag 
20/01/2019 18 S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem Speeldag 
27/01/2019 19 KFC Eppegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
10/02/2019 20 S.E. Winkel Sport - KSK Ronse Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport Speeldag 
24/02/2019 22 S.E. Winkel Sport - Olympia Wijgmaal Speeldag 
10/03/2019 23 VK Westhoek - S.E. Winkel Sport Speeldag 
17/03/2019 24 S.E. Winkel Sport - FC Gullegem Speeldag 
24/03/2019 25 KSCT Menen - S.E. Winkel Sport Speeldag 
31/03/2019 26 S.E. Winkel Sport - Diegem Sport Speeldag 
07/04/2019 27 Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport Speeldag 
14/04/2019 28 S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent Speeldag 
28/04/2019 29 RC Harelbeke - S.E. Winkel Sport Speeldag 
05/05/2019 30 S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel Speeldag 

SC Dikkelvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 S.E. Winkel Sport - SC Dikkelvenne 5 - 0
09/09/2018 2 SC Dikkelvenne - KFC Eppegem 0 - 1
16/09/2018 3 KSK Ronse - SC Dikkelvenne 0 - 1
23/09/2018 4 SC Dikkelvenne - KFC Mandel Utd 0 - 0
30/09/2018 5 Olympia Wijgmaal - SC Dikkelvenne 1 - 0
07/10/2018 6 SC Dikkelvenne - VK Westhoek 1 - 4
14/10/2018 7 FC Gullegem - SC Dikkelvenne 0 - 2
21/10/2018 8 SC Dikkelvenne - KSCT Menen Speeldag 
28/10/2018 9 Diegem Sport - SC Dikkelvenne Speeldag 
04/11/2018 10 SC Dikkelvenne - Olsa Brakel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Racing Club Gent - SC Dikkelvenne Speeldag 
18/11/2018 12 SC Dikkelvenne - RC Harelbeke Speeldag 
25/11/2018 13 SK Londerzeel - SC Dikkelvenne Speeldag 
02/12/2018 14 Sparta Petegem - SC Dikkelvenne Speeldag 
09/12/2018 15 SC Dikkelvenne - Tempo Overijse Speeldag 
16/12/2018 16 SC Dikkelvenne - S.E. Winkel Sport Speeldag 
13/01/2019 17 KFC Eppegem - SC Dikkelvenne Speeldag 
20/01/2019 18 SC Dikkelvenne - KSK Ronse Speeldag 
27/01/2019 19 KFC Mandel Utd - SC Dikkelvenne Speeldag 
10/02/2019 20 SC Dikkelvenne - Olympia Wijgmaal Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 VK Westhoek - SC Dikkelvenne Speeldag 
24/02/2019 22 SC Dikkelvenne - FC Gullegem Speeldag 
10/03/2019 23 KSCT Menen - SC Dikkelvenne Speeldag 
17/03/2019 24 SC Dikkelvenne - Diegem Sport Speeldag 
24/03/2019 25 Olsa Brakel - SC Dikkelvenne Speeldag 
31/03/2019 26 SC Dikkelvenne - Racing Club Gent Speeldag 
07/04/2019 27 RC Harelbeke - SC Dikkelvenne Speeldag 
14/04/2019 28 SC Dikkelvenne - SK Londerzeel Speeldag 
28/04/2019 29 SC Dikkelvenne - Sparta Petegem Speeldag 
05/05/2019 30 Tempo Overijse - SC Dikkelvenne Speeldag 

SK Londerzeel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KFC Eppegem - SK Londerzeel 2 - 2
09/09/2018 2 SK Londerzeel - KSK Ronse 0 - 0
16/09/2018 3 KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 1 - 0
23/09/2018 4 SK Londerzeel - Olympia Wijgmaal 0 - 3
30/09/2018 5 VK Westhoek - SK Londerzeel 2 - 1
07/10/2018 6 SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 4
14/10/2018 7 KSCT Menen - SK Londerzeel 2 - 3
21/10/2018 8 SK Londerzeel - Diegem Sport Speeldag 
28/10/2018 9 Olsa Brakel - SK Londerzeel Speeldag 
04/11/2018 10 SK Londerzeel - Racing Club Gent Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 RC Harelbeke - SK Londerzeel Speeldag 
18/11/2018 12 SK Londerzeel - Sparta Petegem Speeldag 
25/11/2018 13 SK Londerzeel - SC Dikkelvenne Speeldag 
02/12/2018 14 Tempo Overijse - SK Londerzeel Speeldag 
09/12/2018 15 SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 SK Londerzeel - KFC Eppegem Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Ronse - SK Londerzeel Speeldag 
20/01/2019 18 SK Londerzeel - KFC Mandel Utd Speeldag 
27/01/2019 19 Olympia Wijgmaal - SK Londerzeel Speeldag 
10/02/2019 20 SK Londerzeel - VK Westhoek Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 FC Gullegem - SK Londerzeel Speeldag 
24/02/2019 22 SK Londerzeel - KSCT Menen Speeldag 
10/03/2019 23 Diegem Sport - SK Londerzeel Speeldag 
17/03/2019 24 SK Londerzeel - Olsa Brakel Speeldag 
24/03/2019 25 Racing Club Gent - SK Londerzeel Speeldag 
31/03/2019 26 SK Londerzeel - RC Harelbeke Speeldag 
07/04/2019 27 Sparta Petegem - SK Londerzeel Speeldag 
14/04/2019 28 SC Dikkelvenne - SK Londerzeel Speeldag 
28/04/2019 29 SK Londerzeel - Tempo Overijse Speeldag 
05/05/2019 30 S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel Speeldag 

Sparta Petegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Sparta Petegem - Tempo Overijse 2 - 1
09/09/2018 2 KSCT Menen - Sparta Petegem 1 - 1
16/09/2018 3 Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport 2 - 2
23/09/2018 4 Diegem Sport - Sparta Petegem 0 - 2
30/09/2018 5 Sparta Petegem - KFC Eppegem 6 - 0
07/10/2018 6 Olsa Brakel - Sparta Petegem 2 - 2
14/10/2018 7 Sparta Petegem - KSK Ronse 0 - 1
21/10/2018 8 Racing Club Gent - Sparta Petegem Speeldag 
28/10/2018 9 Sparta Petegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
04/11/2018 10 RC Harelbeke - Sparta Petegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Sparta Petegem - Olympia Wijgmaal Speeldag 
18/11/2018 12 SK Londerzeel - Sparta Petegem Speeldag 
25/11/2018 13 Sparta Petegem - VK Westhoek Speeldag 
02/12/2018 14 Sparta Petegem - SC Dikkelvenne Speeldag 
09/12/2018 15 FC Gullegem - Sparta Petegem Speeldag 
16/12/2018 16 Tempo Overijse - Sparta Petegem Speeldag 
13/01/2019 17 Sparta Petegem - KSCT Menen Speeldag 
20/01/2019 18 S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem Speeldag 
27/01/2019 19 Sparta Petegem - Diegem Sport Speeldag 
10/02/2019 20 KFC Eppegem - Sparta Petegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Sparta Petegem - Olsa Brakel Speeldag 
24/02/2019 22 KSK Ronse - Sparta Petegem Speeldag 
10/03/2019 23 Sparta Petegem - Racing Club Gent Speeldag 
17/03/2019 24 KFC Mandel Utd - Sparta Petegem Speeldag 
24/03/2019 25 Sparta Petegem - RC Harelbeke Speeldag 
31/03/2019 26 Olympia Wijgmaal - Sparta Petegem Speeldag 
07/04/2019 27 Sparta Petegem - SK Londerzeel Speeldag 
14/04/2019 28 VK Westhoek - Sparta Petegem Speeldag 
28/04/2019 29 SC Dikkelvenne - Sparta Petegem Speeldag 
05/05/2019 30 Sparta Petegem - FC Gullegem Speeldag 

Tempo Overijse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Sparta Petegem - Tempo Overijse 2 - 1
09/09/2018 2 Tempo Overijse - S.E. Winkel Sport 3 - 1
16/09/2018 3 KFC Eppegem - Tempo Overijse 3 - 0
23/09/2018 4 Tempo Overijse - KSK Ronse 2 - 2
30/09/2018 5 KFC Mandel Utd - Tempo Overijse 1 - 0
07/10/2018 6 Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal 2 - 0
14/10/2018 7 VK Westhoek - Tempo Overijse 0 - 3
21/10/2018 8 Tempo Overijse - FC Gullegem Speeldag 
28/10/2018 9 KSCT Menen - Tempo Overijse Speeldag 
04/11/2018 10 Tempo Overijse - Diegem Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 Olsa Brakel - Tempo Overijse Speeldag 
18/11/2018 12 Tempo Overijse - Racing Club Gent Speeldag 
25/11/2018 13 RC Harelbeke - Tempo Overijse Speeldag 
02/12/2018 14 Tempo Overijse - SK Londerzeel Speeldag 
09/12/2018 15 SC Dikkelvenne - Tempo Overijse Speeldag 
16/12/2018 16 Tempo Overijse - Sparta Petegem Speeldag 
13/01/2019 17 S.E. Winkel Sport - Tempo Overijse Speeldag 
20/01/2019 18 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Ronse - Tempo Overijse Speeldag 
10/02/2019 20 Tempo Overijse - KFC Mandel Utd Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 Olympia Wijgmaal - Tempo Overijse Speeldag 
24/02/2019 22 Tempo Overijse - VK Westhoek Speeldag 
10/03/2019 23 FC Gullegem - Tempo Overijse Speeldag 
17/03/2019 24 Tempo Overijse - KSCT Menen Speeldag 
24/03/2019 25 Diegem Sport - Tempo Overijse Speeldag 
31/03/2019 26 Tempo Overijse - Olsa Brakel Speeldag 
07/04/2019 27 Racing Club Gent - Tempo Overijse Speeldag 
14/04/2019 28 Tempo Overijse - RC Harelbeke Speeldag 
28/04/2019 29 SK Londerzeel - Tempo Overijse Speeldag 
05/05/2019 30 Tempo Overijse - SC Dikkelvenne Speeldag 

VK Westhoek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 VK Westhoek - Diegem Sport 4 - 0
09/09/2018 2 Olsa Brakel - VK Westhoek 2 - 4
16/09/2018 3 VK Westhoek - Racing Club Gent 1 - 7
23/09/2018 4 RC Harelbeke - VK Westhoek 4 - 1
30/09/2018 5 VK Westhoek - SK Londerzeel 2 - 1
07/10/2018 6 SC Dikkelvenne - VK Westhoek 1 - 4
14/10/2018 7 VK Westhoek - Tempo Overijse 0 - 3
21/10/2018 8 S.E. Winkel Sport - VK Westhoek Speeldag 
28/10/2018 9 VK Westhoek - KFC Eppegem Speeldag 
04/11/2018 10 KSK Ronse - VK Westhoek Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/11/2018 11 VK Westhoek - KFC Mandel Utd Speeldag 
18/11/2018 12 Olympia Wijgmaal - VK Westhoek Speeldag 
25/11/2018 13 Sparta Petegem - VK Westhoek Speeldag 
02/12/2018 14 VK Westhoek - FC Gullegem Speeldag 
09/12/2018 15 KSCT Menen - VK Westhoek Speeldag 
16/12/2018 16 Diegem Sport - VK Westhoek Speeldag 
13/01/2019 17 VK Westhoek - Olsa Brakel Speeldag 
20/01/2019 18 Racing Club Gent - VK Westhoek Speeldag 
27/01/2019 19 VK Westhoek - RC Harelbeke Speeldag 
10/02/2019 20 SK Londerzeel - VK Westhoek Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2019 21 VK Westhoek - SC Dikkelvenne Speeldag 
24/02/2019 22 Tempo Overijse - VK Westhoek Speeldag 
10/03/2019 23 VK Westhoek - S.E. Winkel Sport Speeldag 
17/03/2019 24 KFC Eppegem - VK Westhoek Speeldag 
24/03/2019 25 VK Westhoek - KSK Ronse Speeldag 
31/03/2019 26 KFC Mandel Utd - VK Westhoek Speeldag 
07/04/2019 27 VK Westhoek - Olympia Wijgmaal Speeldag 
14/04/2019 28 VK Westhoek - Sparta Petegem Speeldag 
28/04/2019 29 FC Gullegem - VK Westhoek Speeldag 
05/05/2019 30 VK Westhoek - KSCT Menen Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).