Vrouwen 1e Provinciale
Update: 01/05/2019 om 19:01u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 01/05/2019 om 19:01u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Provinciaal  /  1e provinciale  /  Vrouwen 1e Provinciale
VROUWEN 1e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 17 ploegen:
KV Mechelen B, KSK Heist B, KFC Kontich B, FC Antwerp Girls, Hoogstraten VV A,
KFC Wuustwezel B, KFC Herenthout, KSOC Maria-Ter-Heide B, K Hove Sport,
KFC Ranst A, KVK Westmalle, Blauwvoet Oevel, KVC Westerlo, Vosselaar VV,
Berchem Sport, SV Noorse Kapellen en VDP Sport Kontich.
Lentezon Beerse gaf nog voor de start van het seizoen algemeen forfait.

KSK Heist B is kampioen in deze reeks.


1e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 1e Pr - Archief 17-18
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (27 april 2019)
Zat. 27/04 09u30 KV Mechelen B - KFC Wuustwezel B 2 - 2
Zat. 27/04 10u30 Blauwvoet Oevel - K Hove Sport 0 - 0
Zat. 27/04 11u30 Maria-Ter-Heide B - KFC Herenthout 1 - 1
Zat. 27/04 13u00 Vosselaar VV - KFC Kontich B 8 - 2
Zat. 27/04 14u00 KVC Westerlo - Hoogstraten VV 0 - 3
Zat. 27/04 14u30 KFC Ranst A - SV Noorse A 1 - 2
Zat. 27/04 15u00 KVK Westmalle - Berchem Sport A 3 - 3
Zon. 28/04 10u15 FC V.D.P. A - KSK Heist B 0 - 9
- - - FC Antwerp Girls - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 32 30 2 0 188 31 90
2 KVC Westerlo 32 27 2 3 160 44 84
3 Vosselaar VV 32 23 6 3 173 65 72
4 SV Noorse A 32 21 9 2 111 64 65
5 KV Mechelen B 32 18 9 5 100 60 59
6 K Hove Sport 32 15 10 7 67 79 52
7 FC Antwerp Girls 32 14 14 4 83 89 46
8 Maria-Ter-Heide B 32 13 12 7 68 79 46
9 KFC Wuustwezel B 32 11 13 8 90 100 41
10 Hoogstraten VV 32 11 16 5 88 119 38
11 FC V.D.P. A 32 11 17 4 70 109 37
12 Blauwvoet Oevel 32 10 17 5 50 78 35
13 KFC Kontich B 32 10 19 3 55 96 33
14 KVK Westmalle 32 8 21 3 62 120 27
15 KFC Ranst A 32 6 23 3 56 118 21
16 KFC Herenthout 32 5 21 6 55 108 21
17 Berchem Sport A 32 4 26 2 51 168 14

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (1 september 2018)
Hoogstraten VV - KFC Wuustwezel B 3 - 3
KVK Westmalle - KFC Herenthout 4 - 1
KFC Ranst A - Berchem Sport A 4 - 2
SV Noorse A - vrij  
Blauwvoet Oevel - FC Antwerp Girls 0 - 4
Vosselaar VV - K Hove Sport 8 - 0
FC V.D.P. A - KFC Kontich B 5 - 2
KV Mechelen B - KSK Heist B 1 - 3
KVC Westerlo - Maria-Ter-Heide B 14 - 0


Speeldag 2 (5 september 2018)
Maria-Ter-Heide B - KVK Westmalle 4 - 1
KFC Wuustwezel B - KVC Westerlo 2 - 5
KSK Heist B - Hoogstraten VV 8 - 0
KFC Kontich B - KV Mechelen B 1 - 5
K Hove Sport - FC V.D.P. A 2 - 1
FC Antwerp Girls - Vosselaar VV 2 - 10
SV Noorse A - Blauwvoet Oevel 4 - 1
Berchem Sport A - vrij  
KFC Herenthout - KFC Ranst A 3 - 2


Speeldag 3 (8 september 2018)
Hoogstraten VV - KFC Kontich B 2 - 2
KFC Wuustwezel B - KSK Heist B 1 - 5
KFC Ranst A - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
KFC Herenthout - vrij  
Blauwvoet Oevel - Berchem Sport A 2 - 2
Vosselaar VV - SV Noorse A 5 - 4
FC V.D.P. A - FC Antwerp Girls 1 - 4
KV Mechelen B - K Hove Sport 9 - 0
KVC Westerlo - KVK Westmalle 8 - 1


Speeldag 4 (15 september 2018)
Maria-Ter-Heide B - vrij  
KVK Westmalle - KFC Ranst A 3 - 4
KSK Heist B - KVC Westerlo 1 - 3
KFC Kontich B - KFC Wuustwezel B 1 - 3
K Hove Sport - Hoogstraten VV 3 - 1
FC Antwerp Girls (ff.) - KV Mechelen B 0 - 5
SV Noorse A - FC V.D.P. A 5 - 1
Berchem Sport A - Vosselaar VV 2 - 9
KFC Herenthout - Blauwvoet Oevel 2 - 3


Speeldag 5 (22 september 2018)
Hoogstraten VV - FC Antwerp Girls 3 - 4
KFC Wuustwezel B - K Hove Sport 1 - 1
KSK Heist B - KFC Kontich B 10 - 1
KVK Westmalle - vrij  
Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
Vosselaar VV - KFC Herenthout 11 - 1
FC V.D.P. A - Berchem Sport A 2 - 4
KV Mechelen B - SV Noorse A 5 - 2
KVC Westerlo - KFC Ranst A 4 - 1


Speeldag 6 (29 september 2018)
Maria-Ter-Heide B - Vosselaar VV 4 - 1
KVK Westmalle - Blauwvoet Oevel 2 - 1
KFC Ranst A - vrij  
KFC Kontich B - KVC Westerlo 3 - 7
K Hove Sport - KSK Heist B 2 - 7
FC Antwerp Girls - KFC Wuustwezel B 2 - 5
SV Noorse A - Hoogstraten VV 5 - 2
Berchem Sport A - KV Mechelen B 3 - 4
KFC Herenthout - FC V.D.P. A 2 - 3


Speeldag 7 (6 oktober 2018)
Hoogstraten VV - Berchem Sport A 5 - 2
KFC Wuustwezel B - SV Noorse A 1 - 2
KSK Heist B - FC Antwerp Girls (ff.) 5 - 0
KFC Kontich B - K Hove Sport 0 - 1
Blauwvoet Oevel - KFC Ranst A 1 - 4
Vosselaar VV - KVK Westmalle 8 - 2
FC V.D.P. A - Maria-Ter-Heide B 2 - 6
KV Mechelen B - KFC Herenthout 2 - 0
KVC Westerlo - vrij  


Speeldag 8 (13 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide B - KV Mechelen B 4 - 1
KVK Westmalle - FC V.D.P. A 3 - 3
KFC Ranst A - Vosselaar VV 2 - 6
Blauwvoet Oevel - vrij  
K Hove Sport - KVC Westerlo 1 - 4
FC Antwerp Girls - KFC Kontich B 2 - 3
SV Noorse A - KSK Heist B 0 - 2
Berchem Sport A - KFC Wuustwezel B 0 - 7
KFC Herenthout - Hoogstraten VV 6 - 1


Speeldag 9 (20 oktober 2018)
Hoogstraten VV - Maria-Ter-Heide B 1 - 3
KFC Wuustwezel B - KFC Herenthout 3 - 2
KSK Heist B - Berchem Sport A 7 - 1
KFC Kontich B - SV Noorse A 1 - 6
K Hove Sport - FC Antwerp Girls 1 - 1
Vosselaar VV - vrij  
FC V.D.P. A - KFC Ranst A 4 - 3
KV Mechelen B - KVK Westmalle 4 - 0
KVC Westerlo - Blauwvoet Oevel 7 - 0


Speeldag 10 (27 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide B - KFC Wuustwezel B 2 - 2
KVK Westmalle - Hoogstraten VV 2 - 8
KFC Ranst A - KV Mechelen B 0 - 5
FC V.D.P. A - vrij  
Blauwvoet Oevel - Vosselaar VV 2 - 5
FC Antwerp Girls - KVC Westerlo 1 - 6
SV Noorse A - K Hove Sport 4 - 5
Berchem Sport A - KFC Kontich B 3 - 2
KFC Herenthout - KSK Heist B 3 - 5


Speeldag 11 (3 november 2018)
Hoogstraten VV - KFC Ranst A 5 - 2
KFC Wuustwezel B - KVK Westmalle 4 - 3
KSK Heist B - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
KFC Kontich B - KFC Herenthout 3 - 1
K Hove Sport - Berchem Sport A 3 - 1
FC Antwerp Girls - SV Noorse A 1 - 4
FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 0 - 1
KV Mechelen B - vrij  
KVC Westerlo - Vosselaar VV 1 - 1


Speeldag 12 (10 november 2018)
Maria-Ter-Heide B - KFC Kontich B 0 - 0
KVK Westmalle - KSK Heist B 1 - 4
KFC Ranst A - KFC Wuustwezel B 5 - 2
Hoogstraten VV - vrij  
Blauwvoet Oevel - KV Mechelen B 0 - 3
Vosselaar VV - FC V.D.P. A 9 - 0
SV Noorse A - KVC Westerlo 1 - 6
Berchem Sport A - FC Antwerp Girls 0 - 7
KFC Herenthout - K Hove Sport 0 - 0


Speeldag 13 (17 november 2018)
Hoogstraten VV - Blauwvoet Oevel 2 - 6
KFC Wuustwezel B - vrij  
KSK Heist B - KFC Ranst A 4 - 0
KFC Kontich B - KVK Westmalle 4 - 0
K Hove Sport - Maria-Ter-Heide B 2 - 1
FC Antwerp Girls - KFC Herenthout 4 - 3
SV Noorse A - Berchem Sport A 9 - 1
KV Mechelen B - Vosselaar VV 2 - 2
KVC Westerlo - FC V.D.P. A 11 - 0


Speeldag 14 (24 november 2018)
Maria-Ter-Heide B - FC Antwerp Girls 1 - 3
KVK Westmalle - K Hove Sport 3 - 4
KFC Ranst A - KFC Kontich B 2 - 1
KSK Heist B - vrij  
Blauwvoet Oevel - KFC Wuustwezel B 3 - 3
Vosselaar VV - Hoogstraten VV 8 - 2
FC V.D.P. A - KV Mechelen B 1 - 0
Berchem Sport A - KVC Westerlo 1 - 7
KFC Herenthout - SV Noorse A 1 - 3


Speeldag 15 (1 december 2018)
Hoogstraten VV - FC V.D.P. A 0 - 2
KFC Wuustwezel B - Vosselaar VV 4 - 7
KSK Heist B - Blauwvoet Oevel 3 - 0
KFC Kontich B - vrij  
K Hove Sport - KFC Ranst A 3 - 0
FC Antwerp Girls - KVK Westmalle 4 - 5
SV Noorse A - Maria-Ter-Heide B 5 - 2
Berchem Sport A - KFC Herenthout 1 - 7
KVC Westerlo - KV Mechelen B 5 - 0


Speeldag 16 (8 december 2018)
Maria-Ter-Heide B - Berchem Sport A 6 - 1
KVK Westmalle - SV Noorse A 0 - 4
KFC Ranst A - FC Antwerp Girls 1 - 2
K Hove Sport - vrij  
Blauwvoet Oevel - KFC Kontich B 1 - 1
Vosselaar VV - KSK Heist B 2 - 7
FC V.D.P. A - KFC Wuustwezel B 2 - 3
KV Mechelen B - Hoogstraten VV 7 - 1
KVC Westerlo - KFC Herenthout 3 - 0


Speeldag 17 (15 december 2018)
Hoogstraten VV - KVC Westerlo 2 - 5
KFC Wuustwezel B - KV Mechelen B 4 - 3
KSK Heist B - FC V.D.P. A 5 - 0
KFC Kontich B - Vosselaar VV 0 - 6
K Hove Sport - Blauwvoet Oevel 2 - 1
FC Antwerp Girls - vrij  
SV Noorse A - KFC Ranst A 5 - 2
Berchem Sport A - KVK Westmalle 4 - 2
KFC Herenthout - Maria-Ter-Heide B 1 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 19 december 2018)
SV Noorse A - KSK Heist B 0 - 2 Speeldag 8


Inhaalwedstrijden (zaterdag 22 december 2018)
Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 4 - 0 Speeldag 5


Speeldag 18 (5 januari 2019)
KFC Wuustwezel B - Hoogstraten VV 6 - 2
KFC Herenthout - KVK Westmalle 2 - 3
Berchem Sport A - KFC Ranst A 7 - 3
SV Noorse A - vrij  
FC Antwerp Girls - Blauwvoet Oevel 2 - 1
K Hove Sport - Vosselaar VV 1 - 3
KFC Kontich B - FC V.D.P. A 0 - 5
KSK Heist B - KV Mechelen B 5 - 2
Maria-Ter-Heide B - KVC Westerlo 2 - 2


Speeldag 19 (12 januari 2019)
KVK Westmalle - Maria-Ter-Heide B 2 - 0
KVC Westerlo - KFC Wuustwezel B 6 - 3
Hoogstraten VV - KSK Heist B 1 - 12
KV Mechelen B - KFC Kontich B 0 - 1
FC V.D.P. A - K Hove Sport 4 - 4
Vosselaar VV - FC Antwerp Girls 3 - 3
Blauwvoet Oevel - SV Noorse A 1 - 3
Berchem Sport A - vrij  
KFC Ranst A - KFC Herenthout 1 - 1


Speeldag 20 (19 januari 2019)
KFC Kontich B - Hoogstraten VV 2 - 4
KSK Heist B - KFC Wuustwezel B 8 - 0
Maria-Ter-Heide B - KFC Ranst A 4 - 2
KFC Herenthout - vrij  
Berchem Sport A - Blauwvoet Oevel 1 - 3
SV Noorse A - Vosselaar VV 2 - 1
FC Antwerp Girls - FC V.D.P. A 1 - 4
K Hove Sport - KV Mechelen B 2 - 2
KVK Westmalle - KVC Westerlo 1 - 5


Speeldag 22 (2 februari 2019)
FC Antwerp Girls - Hoogstraten VV 2 - 2
K Hove Sport - KFC Wuustwezel B 0 - 4
KFC Kontich B - KSK Heist B 2 - 6
KVK Westmalle - vrij  
Maria-Ter-Heide B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
KFC Herenthout - Vosselaar VV 1 - 7
Berchem Sport A - FC V.D.P. A 1 - 8
SV Noorse A - KV Mechelen B (ff.) 5 - 0
KFC Ranst A - KVC Westerlo 2 - 6


Speeldag 23 (9 februari 2019)
Vosselaar VV - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
Blauwvoet Oevel - KVK Westmalle 1 - 0
KFC Ranst A - vrij  
KVC Westerlo - KFC Kontich B 5 - 0
KSK Heist B - K Hove Sport 5 - 2
KFC Wuustwezel B - FC Antwerp Girls 2 - 4
Hoogstraten VV - SV Noorse A 5 - 5
KV Mechelen B - Berchem Sport A 2 - 1
FC V.D.P. A - KFC Herenthout 4 - 1


Speeldag 24 (16 februari 2019)
Berchem Sport A - Hoogstraten VV 1 - 9
SV Noorse A - KFC Wuustwezel B 7 - 1
FC Antwerp Girls - KSK Heist B 1 - 4
K Hove Sport - KFC Kontich B 0 - 1
KFC Ranst A - Blauwvoet Oevel 2 - 3
KVK Westmalle - Vosselaar VV 2 - 6
Maria-Ter-Heide B - FC V.D.P. A 3 - 0
KFC Herenthout - KV Mechelen B 2 - 3
KVC Westerlo - vrij  


Speeldag 25 (23 februari 2019)
KV Mechelen B - Maria-Ter-Heide B 3 - 3
FC V.D.P. A - KVK Westmalle 3 - 3
Vosselaar VV - KFC Ranst A 6 - 1
Blauwvoet Oevel - vrij  
KVC Westerlo - K Hove Sport 7 - 2
KFC Kontich B - FC Antwerp Girls 0 - 4
KSK Heist B - SV Noorse A 2 - 0
KFC Wuustwezel B - Berchem Sport A 5 - 1
Hoogstraten VV - KFC Herenthout 8 - 1


Speeldag 26 (2 maart 2019)
Maria-Ter-Heide B - Hoogstraten VV 2 - 2
KFC Herenthout - KFC Wuustwezel B 3 - 3
Berchem Sport A - KSK Heist B 1 - 4
SV Noorse A - KFC Kontich B 1 - 0
FC Antwerp Girls - K Hove Sport 1 - 3
Vosselaar VV - vrij  
KFC Ranst A - FC V.D.P. A 1 - 2
KVK Westmalle - KV Mechelen B 1 - 3
Blauwvoet Oevel - KVC Westerlo 1 - 4


Speeldag 27 (9 maart 2019)
KFC Wuustwezel B - Maria-Ter-Heide B 2 - 3
Hoogstraten VV - KVK Westmalle 2 - 1
KV Mechelen B - KFC Ranst A 2 - 2
FC V.D.P. A - vrij  
Vosselaar VV - Blauwvoet Oevel 2 - 1
KVC Westerlo - FC Antwerp Girls 2 - 1
K Hove Sport - SV Noorse A 3 - 0
KFC Kontich B - Berchem Sport A 3 - 0
KSK Heist B - KFC Herenthout 11 - 0


Inhaalwedstrijden (dinsdag 12 maart 2019)
FC V.D.P. A - SV Noorse A 2 - 2 Speeldag 21


Speeldag 28 (16 maart 2019)
KFC Ranst A - Hoogstraten VV 4 - 5
KVK Westmalle - KFC Wuustwezel B 3 - 1
Maria-Ter-Heide B - KSK Heist B 0 - 9
KFC Herenthout - KFC Kontich B 1 - 0
Berchem Sport A - K Hove Sport 0 - 3
SV Noorse A - FC Antwerp Girls 1 - 2
Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A 2 - 0
KV Mechelen B - vrij  
Vosselaar VV - KVC Westerlo 0 - 2


Speeldag 29 (23 maart 2019)
KFC Kontich B - Maria-Ter-Heide B 0 - 2
KSK Heist B - KVK Westmalle 8 - 0
KFC Wuustwezel B - KFC Ranst A 0 - 0
Hoogstraten VV - vrij  
KV Mechelen B - Blauwvoet Oevel 4 - 0
FC V.D.P. A - Vosselaar VV 2 - 7
KVC Westerlo - SV Noorse A 4 - 2
FC Antwerp Girls - Berchem Sport A 7 - 2
K Hove Sport - KFC Herenthout 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 maart 2019)
FC V.D.P. A - KVC Westerlo 2 - 4 Speeldag 30


Speeldag 21 (30 maart 2019)
Maria-Ter-Heide B - vrij  
KFC Ranst A - KVK Westmalle 1 - 2
KVC Westerlo - KSK Heist B 5 - 3
KFC Wuustwezel B - KFC Kontich B 3 - 7
Hoogstraten VV - K Hove Sport 4 - 1
KV Mechelen B - FC Antwerp Girls 7 - 3
FC V.D.P. A - SV Noorse A 2 - 2
Vosselaar VV - Berchem Sport A 15 - 1
Blauwvoet Oevel - KFC Herenthout 3 - 1


Speeldag 30 (3 april 2019)
Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV 2 - 0
KFC Wuustwezel B - vrij  
KFC Ranst A - KSK Heist B 1 - 14
KVK Westmalle - KFC Kontich B 1 - 5
Maria-Ter-Heide B - K Hove Sport 3 - 5
KFC Herenthout - FC Antwerp Girls 0 - 3
Berchem Sport A - SV Noorse A 1 - 4
Vosselaar VV - KV Mechelen B 2 - 5
FC V.D.P. A - KVC Westerlo 2 - 4


Speeldag 31 (6 april 2019)
FC Antwerp Girls - Maria-Ter-Heide B 0 - 0
K Hove Sport - KVK Westmalle 4 - 1
KFC Kontich B - KFC Ranst A 3 - 0
KSK Heist B - vrij  
KFC Wuustwezel B - Blauwvoet Oevel 1 - 1
Hoogstraten VV - Vosselaar VV 1 - 5
KV Mechelen B - FC V.D.P. A 3 - 0
KVC Westerlo - Berchem Sport A 7 - 0
SV Noorse A - KFC Herenthout 6 - 1


Speeldag 32 (13 april 2019)
FC V.D.P. A - Hoogstraten VV 6 - 0
Vosselaar VV - KFC Wuustwezel B 6 - 1
Blauwvoet Oevel - KSK Heist B 1 - 6
KFC Kontich B - vrij  
KFC Ranst A - K Hove Sport 1 - 6
KVK Westmalle - FC Antwerp Girls 4 - 3
Maria-Ter-Heide B - SV Noorse A 1 - 4
KFC Herenthout - Berchem Sport A 4 - 2
KV Mechelen B - KVC Westerlo 5 - 3


Speeldag 33 (20 april 2019)
Berchem Sport A - Maria-Ter-Heide B 1 - 5
SV Noorse A - KVK Westmalle 4 - 3
FC Antwerp Girls - KFC Ranst A 5 - 1
K Hove Sport - vrij  
KFC Kontich B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
KSK Heist B - Vosselaar VV 5 - 0
KFC Wuustwezel B - FC V.D.P. A 8 - 1
Hoogstraten VV - KV Mechelen B 2 - 1
KFC Herenthout - KVC Westerlo 2 - 2


Speeldag 34 (27 april 2019)
KVC Westerlo - Hoogstraten VV 0 - 3
KV Mechelen B - KFC Wuustwezel B 2 - 2
FC V.D.P. A - KSK Heist B 0 - 9
Vosselaar VV - KFC Kontich B 8 - 2
Blauwvoet Oevel - K Hove Sport 0 - 0
FC Antwerp Girls - vrij  
KFC Ranst A - SV Noorse A 1 - 2
KVK Westmalle - Berchem Sport A 3 - 3
Maria-Ter-Heide B - KFC Herenthout 1 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 904545
2KVC Westerlo 844341
3Vosselaar VV 723735
4SV Noorse A 653629
5KV Mechelen B 593425
6K Hove Sport 522725
7FC Antwerp Girls 461432
8Maria-Ter-Heide B 462620
9KFC Wuustwezel B 412120
10Hoogstraten VV 382117
11FC V.D.P. A 371819
12Blauwvoet Oevel 351916
13KFC Kontich B 331518
14KVK Westmalle 271710
15KFC Ranst A 21138
16KFC Herenthout 21156
17Berchem Sport A 1495


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 633
2KVC Westerlo 1257
3Vosselaar VV 241113
4SV Noorse A 311219
5KV Mechelen B 371423
6K Hove Sport 442123
7FC Antwerp Girls 503416
8Maria-Ter-Heide B 502228
9KFC Wuustwezel B 552728
10Hoogstraten VV 582731
11FC V.D.P. A 593029
12Blauwvoet Oevel 612932
13KFC Kontich B 633330
14KVK Westmalle 693138
15KFC Ranst A 753540
16KFC Herenthout 753342
17Berchem Sport A 823943


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 1239
2SV Noorse A 1266
3K Hove Sport 1037
4KFC Kontich B 963
5Vosselaar VV 963
6FC Antwerp Girls 743
7KV Mechelen B 770
8Hoogstraten VV 633
9Maria-Ter-Heide B 514
10KFC Herenthout 541
11KFC Wuustwezel B 541
12KVC Westerlo 431
13KVK Westmalle 440
14FC V.D.P. A 330
15Blauwvoet Oevel 211
16Berchem Sport A 101
17KFC Ranst A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 18888100
2Vosselaar VV 1739776
3KVC Westerlo 1608971
4SV Noorse A 1116447
5KV Mechelen B 1005842
6KFC Wuustwezel B 904743
7Hoogstraten VV 884642
8FC Antwerp Girls 833548
9FC V.D.P. A 704030
10Maria-Ter-Heide B 684127
11K Hove Sport 673037
12KVK Westmalle 623527
13KFC Ranst A 562927
14KFC Kontich B 552728
15KFC Herenthout 553322
16Berchem Sport A 512724
17Blauwvoet Oevel 502426


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 31922
2KVC Westerlo 441727
3KV Mechelen B 602337
4SV Noorse A 643034
5Vosselaar VV 653233
6Blauwvoet Oevel 783642
7Maria-Ter-Heide B 793643
8K Hove Sport 792950
9FC Antwerp Girls 895831
10KFC Kontich B 965244
11KFC Wuustwezel B 1004753
12KFC Herenthout 1084266
13FC V.D.P. A 1095356
14KFC Ranst A 1185959
15Hoogstraten VV 1195564
16KVK Westmalle 1205565
17Berchem Sport A 1688484


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KSK Heist B 23 23 
2KVC Westerlo 12 29 
3KV Mechelen B 6 10 
4Vosselaar VV 5 8 
5SV Noorse A 5x5x
6K Hove Sport 4 8 
7Maria-Ter-Heide B 4 5 
8KFC Kontich B 4 4 
9Hoogstraten VV 3 9 
10FC V.D.P. A 3 5 
11KFC Wuustwezel B 3 4 
12FC Antwerp Girls 3 3 
13Blauwvoet Oevel 2 3 
14Berchem Sport A 2 2 
15KFC Ranst A 2 2 
16KVK Westmalle 2 2 
17KFC Herenthout 1 3x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 14113
2KV Mechelen B 853
3KVC Westerlo 871
4K Hove Sport 624
5KFC Kontich B 633
6Blauwvoet Oevel 651
7FC Antwerp Girls 514
8FC V.D.P. A 422
9Maria-Ter-Heide B 422
10Vosselaar VV 431
11KFC Wuustwezel B 312
12SV Noorse A 321
13KFC Ranst A 211
14KFC Herenthout 220
15Hoogstraten VV 101
16KVK Westmalle 110
17Berchem Sport A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 321616
2KVC Westerlo 311516
3KFC Wuustwezel B 301515
4Vosselaar VV 301515
5FC Antwerp Girls 291415
6SV Noorse A 291514
7Hoogstraten VV 281513
8KV Mechelen B 281513
9Berchem Sport A 271314
10KFC Herenthout 271413
11KFC Ranst A 271512
12KVK Westmalle 271512
13Blauwvoet Oevel 261313
14K Hove Sport 261412
15FC V.D.P. A 241410
16KFC Kontich B 231112
17Maria-Ter-Heide B 23149


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist B 000
2KVC Westerlo 110
3KFC Wuustwezel B 211
4Vosselaar VV 211
5FC Antwerp Girls 321
6SV Noorse A 312
7Hoogstraten VV 413
8KV Mechelen B 413
9Berchem Sport A 532
10KFC Herenthout 523
11KFC Ranst A 514
12KVK Westmalle 514
13Blauwvoet Oevel 633
14K Hove Sport 624
15FC V.D.P. A 826
16KFC Kontich B 954
17Maria-Ter-Heide B 927


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KSK Heist B 16 15 0 1 88 9 45
2 KVC Westerlo 16 14 1 1 89 17 43
3 Vosselaar VV 16 12 1 3 97 32 37
4 SV Noorse A 16 12 0 4 64 30 36
5 KV Mechelen B 16 10 4 2 58 23 34
6 K Hove Sport 16 8 3 5 30 29 27
7 Maria-Ter-Heide B 16 7 5 4 41 36 26
8 KFC Wuustwezel B 16 6 3 7 47 47 21
9 Hoogstraten VV 16 6 3 7 46 55 21
10 Blauwvoet Oevel 16 5 4 7 24 36 19
11 FC V.D.P. A 16 5 3 8 40 53 18
12 KVK Westmalle 16 5 2 9 35 55 17
13 KFC Kontich B 16 5 0 11 27 52 15
14 KFC Herenthout 16 4 3 9 33 42 15
15 FC Antwerp Girls 16 4 2 10 35 58 14
16 KFC Ranst A 16 4 1 11 29 59 13
17 Berchem Sport A 16 3 0 13 27 84 9

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KSK Heist B 16 15 0 1 100 22 45
2 KVC Westerlo 16 13 2 1 71 27 41
3 Vosselaar VV 16 11 2 3 76 33 35
4 FC Antwerp Girls 16 10 2 4 48 31 32
5 SV Noorse A 16 9 2 5 47 34 29
6 KV Mechelen B 16 8 1 7 42 37 25
7 K Hove Sport 16 7 4 5 37 50 25
8 Maria-Ter-Heide B 16 6 2 8 27 43 20
9 KFC Wuustwezel B 16 5 5 6 43 53 20
10 FC V.D.P. A 16 6 1 9 30 56 19
11 KFC Kontich B 16 5 3 8 28 44 18
12 Hoogstraten VV 16 5 2 9 42 64 17
13 Blauwvoet Oevel 16 5 1 10 26 42 16
14 KVK Westmalle 16 3 1 12 27 65 10
15 KFC Ranst A 16 2 2 12 27 59 8
16 KFC Herenthout 16 1 3 12 22 66 6
17 Berchem Sport A 16 1 2 13 24 84 5

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Berchem Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Ranst A - Berchem Sport A 4 - 2
05/09/2018 2 Berchem Sport A - vrijSpeeldag 
08/09/2018 3 Blauwvoet Oevel - Berchem Sport A 2 - 2
15/09/2018 4 Berchem Sport A - Vosselaar VV 2 - 9
22/09/2018 5 FC V.D.P. A - Berchem Sport A 2 - 4
29/09/2018 6 Berchem Sport A - KV Mechelen B 3 - 4
06/10/2018 7 Hoogstraten VV - Berchem Sport A 5 - 2
13/10/2018 8 Berchem Sport A - KFC Wuustwezel B 0 - 7
20/10/2018 9 KSK Heist B - Berchem Sport A 7 - 1
27/10/2018 10 Berchem Sport A - KFC Kontich B 3 - 2
03/11/2018 11 K Hove Sport - Berchem Sport A 3 - 1
10/11/2018 12 Berchem Sport A - FC Antwerp Girls 0 - 7
17/11/2018 13 SV Noorse A - Berchem Sport A 9 - 1
24/11/2018 14 Berchem Sport A - KVC Westerlo 1 - 7
01/12/2018 15 Berchem Sport A - KFC Herenthout 1 - 7
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide B - Berchem Sport A 6 - 1
15/12/2018 17 Berchem Sport A - KVK Westmalle 4 - 2
05/01/2019 18 Berchem Sport A - KFC Ranst A 7 - 3
12/01/2019 19 Berchem Sport A - vrijSpeeldag 
19/01/2019 20 Berchem Sport A - Blauwvoet Oevel 1 - 3
02/02/2019 22 Berchem Sport A - FC V.D.P. A 1 - 8
09/02/2019 23 KV Mechelen B - Berchem Sport A 2 - 1
16/02/2019 24 Berchem Sport A - Hoogstraten VV 1 - 9
23/02/2019 25 KFC Wuustwezel B - Berchem Sport A 5 - 1
02/03/2019 26 Berchem Sport A - KSK Heist B 1 - 4
09/03/2019 27 KFC Kontich B - Berchem Sport A 3 - 0
16/03/2019 28 Berchem Sport A - K Hove Sport 0 - 3
23/03/2019 29 FC Antwerp Girls - Berchem Sport A 7 - 2
30/03/2019 21 Vosselaar VV - Berchem Sport A 15 - 1
03/04/2019 30 Berchem Sport A - SV Noorse A 1 - 4
06/04/2019 31 KVC Westerlo - Berchem Sport A 7 - 0
13/04/2019 32 KFC Herenthout - Berchem Sport A 4 - 2
20/04/2019 33 Berchem Sport A - Maria-Ter-Heide B 1 - 5
27/04/2019 34 KVK Westmalle - Berchem Sport A 3 - 3

Blauwvoet Oevel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Blauwvoet Oevel - FC Antwerp Girls 0 - 4
05/09/2018 2 SV Noorse A - Blauwvoet Oevel 4 - 1
08/09/2018 3 Blauwvoet Oevel - Berchem Sport A 2 - 2
15/09/2018 4 KFC Herenthout - Blauwvoet Oevel 2 - 3
22/09/2018 5 Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 KVK Westmalle - Blauwvoet Oevel 2 - 1
06/10/2018 7 Blauwvoet Oevel - KFC Ranst A 1 - 4
13/10/2018 8 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
20/10/2018 9 KVC Westerlo - Blauwvoet Oevel 7 - 0
27/10/2018 10 Blauwvoet Oevel - Vosselaar VV 2 - 5
03/11/2018 11 FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 0 - 1
10/11/2018 12 Blauwvoet Oevel - KV Mechelen B 0 - 3
17/11/2018 13 Hoogstraten VV - Blauwvoet Oevel 2 - 6
24/11/2018 14 Blauwvoet Oevel - KFC Wuustwezel B 3 - 3
01/12/2018 15 KSK Heist B - Blauwvoet Oevel 3 - 0
08/12/2018 16 Blauwvoet Oevel - KFC Kontich B 1 - 1
15/12/2018 17 K Hove Sport - Blauwvoet Oevel 2 - 1
22/12/2018 5 Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
05/01/2019 18 FC Antwerp Girls - Blauwvoet Oevel 2 - 1
12/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - SV Noorse A 1 - 3
19/01/2019 20 Berchem Sport A - Blauwvoet Oevel 1 - 3
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
09/02/2019 23 Blauwvoet Oevel - KVK Westmalle 1 - 0
16/02/2019 24 KFC Ranst A - Blauwvoet Oevel 2 - 3
23/02/2019 25 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
02/03/2019 26 Blauwvoet Oevel - KVC Westerlo 1 - 4
09/03/2019 27 Vosselaar VV - Blauwvoet Oevel 2 - 1
16/03/2019 28 Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A 2 - 0
23/03/2019 29 KV Mechelen B - Blauwvoet Oevel 4 - 0
30/03/2019 21 Blauwvoet Oevel - KFC Herenthout 3 - 1
03/04/2019 30 Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV 2 - 0
06/04/2019 31 KFC Wuustwezel B - Blauwvoet Oevel 1 - 1
13/04/2019 32 Blauwvoet Oevel - KSK Heist B 1 - 6
20/04/2019 33 KFC Kontich B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
27/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - K Hove Sport 0 - 0

FC Antwerp Girls

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Blauwvoet Oevel - FC Antwerp Girls 0 - 4
05/09/2018 2 FC Antwerp Girls - Vosselaar VV 2 - 10
08/09/2018 3 FC V.D.P. A - FC Antwerp Girls 1 - 4
15/09/2018 4 FC Antwerp Girls (ff.) - KV Mechelen B 0 - 5
22/09/2018 5 Hoogstraten VV - FC Antwerp Girls 3 - 4
29/09/2018 6 FC Antwerp Girls - KFC Wuustwezel B 2 - 5
06/10/2018 7 KSK Heist B - FC Antwerp Girls (ff.) 5 - 0
13/10/2018 8 FC Antwerp Girls - KFC Kontich B 2 - 3
20/10/2018 9 K Hove Sport - FC Antwerp Girls 1 - 1
27/10/2018 10 FC Antwerp Girls - KVC Westerlo 1 - 6
03/11/2018 11 FC Antwerp Girls - SV Noorse A 1 - 4
10/11/2018 12 Berchem Sport A - FC Antwerp Girls 0 - 7
17/11/2018 13 FC Antwerp Girls - KFC Herenthout 4 - 3
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide B - FC Antwerp Girls 1 - 3
01/12/2018 15 FC Antwerp Girls - KVK Westmalle 4 - 5
08/12/2018 16 KFC Ranst A - FC Antwerp Girls 1 - 2
15/12/2018 17 FC Antwerp Girls - vrijSpeeldag 
05/01/2019 18 FC Antwerp Girls - Blauwvoet Oevel 2 - 1
12/01/2019 19 Vosselaar VV - FC Antwerp Girls 3 - 3
19/01/2019 20 FC Antwerp Girls - FC V.D.P. A 1 - 4
02/02/2019 22 FC Antwerp Girls - Hoogstraten VV 2 - 2
09/02/2019 23 KFC Wuustwezel B - FC Antwerp Girls 2 - 4
16/02/2019 24 FC Antwerp Girls - KSK Heist B 1 - 4
23/02/2019 25 KFC Kontich B - FC Antwerp Girls 0 - 4
02/03/2019 26 FC Antwerp Girls - K Hove Sport 1 - 3
09/03/2019 27 KVC Westerlo - FC Antwerp Girls 2 - 1
16/03/2019 28 SV Noorse A - FC Antwerp Girls 1 - 2
23/03/2019 29 FC Antwerp Girls - Berchem Sport A 7 - 2
30/03/2019 21 KV Mechelen B - FC Antwerp Girls 7 - 3
03/04/2019 30 KFC Herenthout - FC Antwerp Girls 0 - 3
06/04/2019 31 FC Antwerp Girls - Maria-Ter-Heide B 0 - 0
13/04/2019 32 KVK Westmalle - FC Antwerp Girls 4 - 3
20/04/2019 33 FC Antwerp Girls - KFC Ranst A 5 - 1
27/04/2019 34 FC Antwerp Girls - vrijSpeeldag 

FC V.D.P. A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC V.D.P. A - KFC Kontich B 5 - 2
05/09/2018 2 K Hove Sport - FC V.D.P. A 2 - 1
08/09/2018 3 FC V.D.P. A - FC Antwerp Girls 1 - 4
15/09/2018 4 SV Noorse A - FC V.D.P. A 5 - 1
22/09/2018 5 FC V.D.P. A - Berchem Sport A 2 - 4
29/09/2018 6 KFC Herenthout - FC V.D.P. A 2 - 3
06/10/2018 7 FC V.D.P. A - Maria-Ter-Heide B 2 - 6
13/10/2018 8 KVK Westmalle - FC V.D.P. A 3 - 3
20/10/2018 9 FC V.D.P. A - KFC Ranst A 4 - 3
27/10/2018 10 FC V.D.P. A - vrijSpeeldag 
03/11/2018 11 FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 0 - 1
10/11/2018 12 Vosselaar VV - FC V.D.P. A 9 - 0
17/11/2018 13 KVC Westerlo - FC V.D.P. A 11 - 0
24/11/2018 14 FC V.D.P. A - KV Mechelen B 1 - 0
01/12/2018 15 Hoogstraten VV - FC V.D.P. A 0 - 2
08/12/2018 16 FC V.D.P. A - KFC Wuustwezel B 2 - 3
15/12/2018 17 KSK Heist B - FC V.D.P. A 5 - 0
05/01/2019 18 KFC Kontich B - FC V.D.P. A 0 - 5
12/01/2019 19 FC V.D.P. A - K Hove Sport 4 - 4
19/01/2019 20 FC Antwerp Girls - FC V.D.P. A 1 - 4
02/02/2019 22 Berchem Sport A - FC V.D.P. A 1 - 8
09/02/2019 23 FC V.D.P. A - KFC Herenthout 4 - 1
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide B - FC V.D.P. A 3 - 0
23/02/2019 25 FC V.D.P. A - KVK Westmalle 3 - 3
02/03/2019 26 KFC Ranst A - FC V.D.P. A 1 - 2
09/03/2019 27 FC V.D.P. A - vrijSpeeldag 
12/03/2019 21 FC V.D.P. A - SV Noorse A 2 - 2
16/03/2019 28 Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A 2 - 0
23/03/2019 29 FC V.D.P. A - Vosselaar VV 2 - 7
27/03/2019 30 FC V.D.P. A - KVC Westerlo 2 - 4
30/03/2019 21 FC V.D.P. A - SV Noorse A 12/03   Speeldag 
03/04/2019 30 FC V.D.P. A - KVC Westerlo 27/03   Speeldag 
06/04/2019 31 KV Mechelen B - FC V.D.P. A 3 - 0
13/04/2019 32 FC V.D.P. A - Hoogstraten VV 6 - 0
20/04/2019 33 KFC Wuustwezel B - FC V.D.P. A 8 - 1
27/04/2019 34 FC V.D.P. A - KSK Heist B 0 - 9

Hoogstraten VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Hoogstraten VV - KFC Wuustwezel B 3 - 3
05/09/2018 2 KSK Heist B - Hoogstraten VV 8 - 0
08/09/2018 3 Hoogstraten VV - KFC Kontich B 2 - 2
15/09/2018 4 K Hove Sport - Hoogstraten VV 3 - 1
22/09/2018 5 Hoogstraten VV - FC Antwerp Girls 3 - 4
29/09/2018 6 SV Noorse A - Hoogstraten VV 5 - 2
06/10/2018 7 Hoogstraten VV - Berchem Sport A 5 - 2
13/10/2018 8 KFC Herenthout - Hoogstraten VV 6 - 1
20/10/2018 9 Hoogstraten VV - Maria-Ter-Heide B 1 - 3
27/10/2018 10 KVK Westmalle - Hoogstraten VV 2 - 8
03/11/2018 11 Hoogstraten VV - KFC Ranst A 5 - 2
10/11/2018 12 Hoogstraten VV - vrijSpeeldag 
17/11/2018 13 Hoogstraten VV - Blauwvoet Oevel 2 - 6
24/11/2018 14 Vosselaar VV - Hoogstraten VV 8 - 2
01/12/2018 15 Hoogstraten VV - FC V.D.P. A 0 - 2
08/12/2018 16 KV Mechelen B - Hoogstraten VV 7 - 1
15/12/2018 17 Hoogstraten VV - KVC Westerlo 2 - 5
05/01/2019 18 KFC Wuustwezel B - Hoogstraten VV 6 - 2
12/01/2019 19 Hoogstraten VV - KSK Heist B 1 - 12
19/01/2019 20 KFC Kontich B - Hoogstraten VV 2 - 4
02/02/2019 22 FC Antwerp Girls - Hoogstraten VV 2 - 2
09/02/2019 23 Hoogstraten VV - SV Noorse A 5 - 5
16/02/2019 24 Berchem Sport A - Hoogstraten VV 1 - 9
23/02/2019 25 Hoogstraten VV - KFC Herenthout 8 - 1
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide B - Hoogstraten VV 2 - 2
09/03/2019 27 Hoogstraten VV - KVK Westmalle 2 - 1
16/03/2019 28 KFC Ranst A - Hoogstraten VV 4 - 5
23/03/2019 29 Hoogstraten VV - vrijSpeeldag 
30/03/2019 21 Hoogstraten VV - K Hove Sport 4 - 1
03/04/2019 30 Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV 2 - 0
06/04/2019 31 Hoogstraten VV - Vosselaar VV 1 - 5
13/04/2019 32 FC V.D.P. A - Hoogstraten VV 6 - 0
20/04/2019 33 Hoogstraten VV - KV Mechelen B 2 - 1
27/04/2019 34 KVC Westerlo - Hoogstraten VV 0 - 3

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Vosselaar VV - K Hove Sport 8 - 0
05/09/2018 2 K Hove Sport - FC V.D.P. A 2 - 1
08/09/2018 3 KV Mechelen B - K Hove Sport 9 - 0
15/09/2018 4 K Hove Sport - Hoogstraten VV 3 - 1
22/09/2018 5 KFC Wuustwezel B - K Hove Sport 1 - 1
29/09/2018 6 K Hove Sport - KSK Heist B 2 - 7
06/10/2018 7 KFC Kontich B - K Hove Sport 0 - 1
13/10/2018 8 K Hove Sport - KVC Westerlo 1 - 4
20/10/2018 9 K Hove Sport - FC Antwerp Girls 1 - 1
27/10/2018 10 SV Noorse A - K Hove Sport 4 - 5
03/11/2018 11 K Hove Sport - Berchem Sport A 3 - 1
10/11/2018 12 KFC Herenthout - K Hove Sport 0 - 0
17/11/2018 13 K Hove Sport - Maria-Ter-Heide B 2 - 1
24/11/2018 14 KVK Westmalle - K Hove Sport 3 - 4
01/12/2018 15 K Hove Sport - KFC Ranst A 3 - 0
08/12/2018 16 K Hove Sport - vrijSpeeldag 
15/12/2018 17 K Hove Sport - Blauwvoet Oevel 2 - 1
05/01/2019 18 K Hove Sport - Vosselaar VV 1 - 3
12/01/2019 19 FC V.D.P. A - K Hove Sport 4 - 4
19/01/2019 20 K Hove Sport - KV Mechelen B 2 - 2
02/02/2019 22 K Hove Sport - KFC Wuustwezel B 0 - 4
09/02/2019 23 KSK Heist B - K Hove Sport 5 - 2
16/02/2019 24 K Hove Sport - KFC Kontich B 0 - 1
23/02/2019 25 KVC Westerlo - K Hove Sport 7 - 2
02/03/2019 26 FC Antwerp Girls - K Hove Sport 1 - 3
09/03/2019 27 K Hove Sport - SV Noorse A 3 - 0
16/03/2019 28 Berchem Sport A - K Hove Sport 0 - 3
23/03/2019 29 K Hove Sport - KFC Herenthout 1 - 1
30/03/2019 21 Hoogstraten VV - K Hove Sport 4 - 1
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide B - K Hove Sport 3 - 5
06/04/2019 31 K Hove Sport - KVK Westmalle 4 - 1
13/04/2019 32 KFC Ranst A - K Hove Sport 1 - 6
20/04/2019 33 K Hove Sport - vrijSpeeldag 
27/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - K Hove Sport 0 - 0

KFC Herenthout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KVK Westmalle - KFC Herenthout 4 - 1
05/09/2018 2 KFC Herenthout - KFC Ranst A 3 - 2
08/09/2018 3 KFC Herenthout - vrijSpeeldag 
15/09/2018 4 KFC Herenthout - Blauwvoet Oevel 2 - 3
22/09/2018 5 Vosselaar VV - KFC Herenthout 11 - 1
29/09/2018 6 KFC Herenthout - FC V.D.P. A 2 - 3
06/10/2018 7 KV Mechelen B - KFC Herenthout 2 - 0
13/10/2018 8 KFC Herenthout - Hoogstraten VV 6 - 1
20/10/2018 9 KFC Wuustwezel B - KFC Herenthout 3 - 2
27/10/2018 10 KFC Herenthout - KSK Heist B 3 - 5
03/11/2018 11 KFC Kontich B - KFC Herenthout 3 - 1
10/11/2018 12 KFC Herenthout - K Hove Sport 0 - 0
17/11/2018 13 FC Antwerp Girls - KFC Herenthout 4 - 3
24/11/2018 14 KFC Herenthout - SV Noorse A 1 - 3
01/12/2018 15 Berchem Sport A - KFC Herenthout 1 - 7
08/12/2018 16 KVC Westerlo - KFC Herenthout 3 - 0
15/12/2018 17 KFC Herenthout - Maria-Ter-Heide B 1 - 2
05/01/2019 18 KFC Herenthout - KVK Westmalle 2 - 3
12/01/2019 19 KFC Ranst A - KFC Herenthout 1 - 1
19/01/2019 20 KFC Herenthout - vrijSpeeldag 
02/02/2019 22 KFC Herenthout - Vosselaar VV 1 - 7
09/02/2019 23 FC V.D.P. A - KFC Herenthout 4 - 1
16/02/2019 24 KFC Herenthout - KV Mechelen B 2 - 3
23/02/2019 25 Hoogstraten VV - KFC Herenthout 8 - 1
02/03/2019 26 KFC Herenthout - KFC Wuustwezel B 3 - 3
09/03/2019 27 KSK Heist B - KFC Herenthout 11 - 0
16/03/2019 28 KFC Herenthout - KFC Kontich B 1 - 0
23/03/2019 29 K Hove Sport - KFC Herenthout 1 - 1
30/03/2019 21 Blauwvoet Oevel - KFC Herenthout 3 - 1
03/04/2019 30 KFC Herenthout - FC Antwerp Girls 0 - 3
06/04/2019 31 SV Noorse A - KFC Herenthout 6 - 1
13/04/2019 32 KFC Herenthout - Berchem Sport A 4 - 2
20/04/2019 33 KFC Herenthout - KVC Westerlo 2 - 2
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide B - KFC Herenthout 1 - 1

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC V.D.P. A - KFC Kontich B 5 - 2
05/09/2018 2 KFC Kontich B - KV Mechelen B 1 - 5
08/09/2018 3 Hoogstraten VV - KFC Kontich B 2 - 2
15/09/2018 4 KFC Kontich B - KFC Wuustwezel B 1 - 3
22/09/2018 5 KSK Heist B - KFC Kontich B 10 - 1
29/09/2018 6 KFC Kontich B - KVC Westerlo 3 - 7
06/10/2018 7 KFC Kontich B - K Hove Sport 0 - 1
13/10/2018 8 FC Antwerp Girls - KFC Kontich B 2 - 3
20/10/2018 9 KFC Kontich B - SV Noorse A 1 - 6
27/10/2018 10 Berchem Sport A - KFC Kontich B 3 - 2
03/11/2018 11 KFC Kontich B - KFC Herenthout 3 - 1
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide B - KFC Kontich B 0 - 0
17/11/2018 13 KFC Kontich B - KVK Westmalle 4 - 0
24/11/2018 14 KFC Ranst A - KFC Kontich B 2 - 1
01/12/2018 15 KFC Kontich B - vrijSpeeldag 
08/12/2018 16 Blauwvoet Oevel - KFC Kontich B 1 - 1
15/12/2018 17 KFC Kontich B - Vosselaar VV 0 - 6
05/01/2019 18 KFC Kontich B - FC V.D.P. A 0 - 5
12/01/2019 19 KV Mechelen B - KFC Kontich B 0 - 1
19/01/2019 20 KFC Kontich B - Hoogstraten VV 2 - 4
02/02/2019 22 KFC Kontich B - KSK Heist B 2 - 6
09/02/2019 23 KVC Westerlo - KFC Kontich B 5 - 0
16/02/2019 24 K Hove Sport - KFC Kontich B 0 - 1
23/02/2019 25 KFC Kontich B - FC Antwerp Girls 0 - 4
02/03/2019 26 SV Noorse A - KFC Kontich B 1 - 0
09/03/2019 27 KFC Kontich B - Berchem Sport A 3 - 0
16/03/2019 28 KFC Herenthout - KFC Kontich B 1 - 0
23/03/2019 29 KFC Kontich B - Maria-Ter-Heide B 0 - 2
30/03/2019 21 KFC Wuustwezel B - KFC Kontich B 3 - 7
03/04/2019 30 KVK Westmalle - KFC Kontich B 1 - 5
06/04/2019 31 KFC Kontich B - KFC Ranst A 3 - 0
13/04/2019 32 KFC Kontich B - vrijSpeeldag 
20/04/2019 33 KFC Kontich B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
27/04/2019 34 Vosselaar VV - KFC Kontich B 8 - 2

KFC Ranst A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Ranst A - Berchem Sport A 4 - 2
05/09/2018 2 KFC Herenthout - KFC Ranst A 3 - 2
08/09/2018 3 KFC Ranst A - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
15/09/2018 4 KVK Westmalle - KFC Ranst A 3 - 4
22/09/2018 5 KVC Westerlo - KFC Ranst A 4 - 1
29/09/2018 6 KFC Ranst A - vrijSpeeldag 
06/10/2018 7 Blauwvoet Oevel - KFC Ranst A 1 - 4
13/10/2018 8 KFC Ranst A - Vosselaar VV 2 - 6
20/10/2018 9 FC V.D.P. A - KFC Ranst A 4 - 3
27/10/2018 10 KFC Ranst A - KV Mechelen B 0 - 5
03/11/2018 11 Hoogstraten VV - KFC Ranst A 5 - 2
10/11/2018 12 KFC Ranst A - KFC Wuustwezel B 5 - 2
17/11/2018 13 KSK Heist B - KFC Ranst A 4 - 0
24/11/2018 14 KFC Ranst A - KFC Kontich B 2 - 1
01/12/2018 15 K Hove Sport - KFC Ranst A 3 - 0
08/12/2018 16 KFC Ranst A - FC Antwerp Girls 1 - 2
15/12/2018 17 SV Noorse A - KFC Ranst A 5 - 2
05/01/2019 18 Berchem Sport A - KFC Ranst A 7 - 3
12/01/2019 19 KFC Ranst A - KFC Herenthout 1 - 1
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide B - KFC Ranst A 4 - 2
02/02/2019 22 KFC Ranst A - KVC Westerlo 2 - 6
09/02/2019 23 KFC Ranst A - vrijSpeeldag 
16/02/2019 24 KFC Ranst A - Blauwvoet Oevel 2 - 3
23/02/2019 25 Vosselaar VV - KFC Ranst A 6 - 1
02/03/2019 26 KFC Ranst A - FC V.D.P. A 1 - 2
09/03/2019 27 KV Mechelen B - KFC Ranst A 2 - 2
16/03/2019 28 KFC Ranst A - Hoogstraten VV 4 - 5
23/03/2019 29 KFC Wuustwezel B - KFC Ranst A 0 - 0
30/03/2019 21 KFC Ranst A - KVK Westmalle 1 - 2
03/04/2019 30 KFC Ranst A - KSK Heist B 1 - 14
06/04/2019 31 KFC Kontich B - KFC Ranst A 3 - 0
13/04/2019 32 KFC Ranst A - K Hove Sport 1 - 6
20/04/2019 33 FC Antwerp Girls - KFC Ranst A 5 - 1
27/04/2019 34 KFC Ranst A - SV Noorse A 1 - 2

KFC Wuustwezel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Hoogstraten VV - KFC Wuustwezel B 3 - 3
05/09/2018 2 KFC Wuustwezel B - KVC Westerlo 2 - 5
08/09/2018 3 KFC Wuustwezel B - KSK Heist B 1 - 5
15/09/2018 4 KFC Kontich B - KFC Wuustwezel B 1 - 3
22/09/2018 5 KFC Wuustwezel B - K Hove Sport 1 - 1
29/09/2018 6 FC Antwerp Girls - KFC Wuustwezel B 2 - 5
06/10/2018 7 KFC Wuustwezel B - SV Noorse A 1 - 2
13/10/2018 8 Berchem Sport A - KFC Wuustwezel B 0 - 7
20/10/2018 9 KFC Wuustwezel B - KFC Herenthout 3 - 2
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide B - KFC Wuustwezel B 2 - 2
03/11/2018 11 KFC Wuustwezel B - KVK Westmalle 4 - 3
10/11/2018 12 KFC Ranst A - KFC Wuustwezel B 5 - 2
17/11/2018 13 KFC Wuustwezel B - vrijSpeeldag 
24/11/2018 14 Blauwvoet Oevel - KFC Wuustwezel B 3 - 3
01/12/2018 15 KFC Wuustwezel B - Vosselaar VV 4 - 7
08/12/2018 16 FC V.D.P. A - KFC Wuustwezel B 2 - 3
15/12/2018 17 KFC Wuustwezel B - KV Mechelen B 4 - 3
05/01/2019 18 KFC Wuustwezel B - Hoogstraten VV 6 - 2
12/01/2019 19 KVC Westerlo - KFC Wuustwezel B 6 - 3
19/01/2019 20 KSK Heist B - KFC Wuustwezel B 8 - 0
02/02/2019 22 K Hove Sport - KFC Wuustwezel B 0 - 4
09/02/2019 23 KFC Wuustwezel B - FC Antwerp Girls 2 - 4
16/02/2019 24 SV Noorse A - KFC Wuustwezel B 7 - 1
23/02/2019 25 KFC Wuustwezel B - Berchem Sport A 5 - 1
02/03/2019 26 KFC Herenthout - KFC Wuustwezel B 3 - 3
09/03/2019 27 KFC Wuustwezel B - Maria-Ter-Heide B 2 - 3
16/03/2019 28 KVK Westmalle - KFC Wuustwezel B 3 - 1
23/03/2019 29 KFC Wuustwezel B - KFC Ranst A 0 - 0
30/03/2019 21 KFC Wuustwezel B - KFC Kontich B 3 - 7
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel B - vrijSpeeldag 
06/04/2019 31 KFC Wuustwezel B - Blauwvoet Oevel 1 - 1
13/04/2019 32 Vosselaar VV - KFC Wuustwezel B 6 - 1
20/04/2019 33 KFC Wuustwezel B - FC V.D.P. A 8 - 1
27/04/2019 34 KV Mechelen B - KFC Wuustwezel B 2 - 2

KSK Heist B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KV Mechelen B - KSK Heist B 1 - 3
05/09/2018 2 KSK Heist B - Hoogstraten VV 8 - 0
08/09/2018 3 KFC Wuustwezel B - KSK Heist B 1 - 5
15/09/2018 4 KSK Heist B - KVC Westerlo 1 - 3
22/09/2018 5 KSK Heist B - KFC Kontich B 10 - 1
29/09/2018 6 K Hove Sport - KSK Heist B 2 - 7
06/10/2018 7 KSK Heist B - FC Antwerp Girls (ff.) 5 - 0
13/10/2018 8 SV Noorse A - KSK Heist B 19/12   Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Heist B - Berchem Sport A 7 - 1
27/10/2018 10 KFC Herenthout - KSK Heist B 3 - 5
03/11/2018 11 KSK Heist B - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
10/11/2018 12 KVK Westmalle - KSK Heist B 1 - 4
17/11/2018 13 KSK Heist B - KFC Ranst A 4 - 0
24/11/2018 14 KSK Heist B - vrijSpeeldag 
01/12/2018 15 KSK Heist B - Blauwvoet Oevel 3 - 0
08/12/2018 16 Vosselaar VV - KSK Heist B 2 - 7
15/12/2018 17 KSK Heist B - FC V.D.P. A 5 - 0
19/12/2018 8 SV Noorse A - KSK Heist B 0 - 2
05/01/2019 18 KSK Heist B - KV Mechelen B 5 - 2
12/01/2019 19 Hoogstraten VV - KSK Heist B 1 - 12
19/01/2019 20 KSK Heist B - KFC Wuustwezel B 8 - 0
02/02/2019 22 KFC Kontich B - KSK Heist B 2 - 6
09/02/2019 23 KSK Heist B - K Hove Sport 5 - 2
16/02/2019 24 FC Antwerp Girls - KSK Heist B 1 - 4
23/02/2019 25 KSK Heist B - SV Noorse A 2 - 0
02/03/2019 26 Berchem Sport A - KSK Heist B 1 - 4
09/03/2019 27 KSK Heist B - KFC Herenthout 11 - 0
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide B - KSK Heist B 0 - 9
23/03/2019 29 KSK Heist B - KVK Westmalle 8 - 0
30/03/2019 21 KVC Westerlo - KSK Heist B 5 - 3
03/04/2019 30 KFC Ranst A - KSK Heist B 1 - 14
06/04/2019 31 KSK Heist B - vrijSpeeldag 
13/04/2019 32 Blauwvoet Oevel - KSK Heist B 1 - 6
20/04/2019 33 KSK Heist B - Vosselaar VV 5 - 0
27/04/2019 34 FC V.D.P. A - KSK Heist B 0 - 9

KV Mechelen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KV Mechelen B - KSK Heist B 1 - 3
05/09/2018 2 KFC Kontich B - KV Mechelen B 1 - 5
08/09/2018 3 KV Mechelen B - K Hove Sport 9 - 0
15/09/2018 4 FC Antwerp Girls (ff.) - KV Mechelen B 0 - 5
22/09/2018 5 KV Mechelen B - SV Noorse A 5 - 2
29/09/2018 6 Berchem Sport A - KV Mechelen B 3 - 4
06/10/2018 7 KV Mechelen B - KFC Herenthout 2 - 0
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide B - KV Mechelen B 4 - 1
20/10/2018 9 KV Mechelen B - KVK Westmalle 4 - 0
27/10/2018 10 KFC Ranst A - KV Mechelen B 0 - 5
03/11/2018 11 KV Mechelen B - vrijSpeeldag 
10/11/2018 12 Blauwvoet Oevel - KV Mechelen B 0 - 3
17/11/2018 13 KV Mechelen B - Vosselaar VV 2 - 2
24/11/2018 14 FC V.D.P. A - KV Mechelen B 1 - 0
01/12/2018 15 KVC Westerlo - KV Mechelen B 5 - 0
08/12/2018 16 KV Mechelen B - Hoogstraten VV 7 - 1
15/12/2018 17 KFC Wuustwezel B - KV Mechelen B 4 - 3
05/01/2019 18 KSK Heist B - KV Mechelen B 5 - 2
12/01/2019 19 KV Mechelen B - KFC Kontich B 0 - 1
19/01/2019 20 K Hove Sport - KV Mechelen B 2 - 2
02/02/2019 22 SV Noorse A - KV Mechelen B (ff.) 5 - 0
09/02/2019 23 KV Mechelen B - Berchem Sport A 2 - 1
16/02/2019 24 KFC Herenthout - KV Mechelen B 2 - 3
23/02/2019 25 KV Mechelen B - Maria-Ter-Heide B 3 - 3
02/03/2019 26 KVK Westmalle - KV Mechelen B 1 - 3
09/03/2019 27 KV Mechelen B - KFC Ranst A 2 - 2
16/03/2019 28 KV Mechelen B - vrijSpeeldag 
23/03/2019 29 KV Mechelen B - Blauwvoet Oevel 4 - 0
30/03/2019 21 KV Mechelen B - FC Antwerp Girls 7 - 3
03/04/2019 30 Vosselaar VV - KV Mechelen B 2 - 5
06/04/2019 31 KV Mechelen B - FC V.D.P. A 3 - 0
13/04/2019 32 KV Mechelen B - KVC Westerlo 5 - 3
20/04/2019 33 Hoogstraten VV - KV Mechelen B 2 - 1
27/04/2019 34 KV Mechelen B - KFC Wuustwezel B 2 - 2

KVC Westerlo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KVC Westerlo - Maria-Ter-Heide B 14 - 0
05/09/2018 2 KFC Wuustwezel B - KVC Westerlo 2 - 5
08/09/2018 3 KVC Westerlo - KVK Westmalle 8 - 1
15/09/2018 4 KSK Heist B - KVC Westerlo 1 - 3
22/09/2018 5 KVC Westerlo - KFC Ranst A 4 - 1
29/09/2018 6 KFC Kontich B - KVC Westerlo 3 - 7
06/10/2018 7 KVC Westerlo - vrijSpeeldag 
13/10/2018 8 K Hove Sport - KVC Westerlo 1 - 4
20/10/2018 9 KVC Westerlo - Blauwvoet Oevel 7 - 0
27/10/2018 10 FC Antwerp Girls - KVC Westerlo 1 - 6
03/11/2018 11 KVC Westerlo - Vosselaar VV 1 - 1
10/11/2018 12 SV Noorse A - KVC Westerlo 1 - 6
17/11/2018 13 KVC Westerlo - FC V.D.P. A 11 - 0
24/11/2018 14 Berchem Sport A - KVC Westerlo 1 - 7
01/12/2018 15 KVC Westerlo - KV Mechelen B 5 - 0
08/12/2018 16 KVC Westerlo - KFC Herenthout 3 - 0
15/12/2018 17 Hoogstraten VV - KVC Westerlo 2 - 5
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide B - KVC Westerlo 2 - 2
12/01/2019 19 KVC Westerlo - KFC Wuustwezel B 6 - 3
19/01/2019 20 KVK Westmalle - KVC Westerlo 1 - 5
02/02/2019 22 KFC Ranst A - KVC Westerlo 2 - 6
09/02/2019 23 KVC Westerlo - KFC Kontich B 5 - 0
16/02/2019 24 KVC Westerlo - vrijSpeeldag 
23/02/2019 25 KVC Westerlo - K Hove Sport 7 - 2
02/03/2019 26 Blauwvoet Oevel - KVC Westerlo 1 - 4
09/03/2019 27 KVC Westerlo - FC Antwerp Girls 2 - 1
16/03/2019 28 Vosselaar VV - KVC Westerlo 0 - 2
23/03/2019 29 KVC Westerlo - SV Noorse A 4 - 2
27/03/2019 30 FC V.D.P. A - KVC Westerlo 2 - 4
30/03/2019 21 KVC Westerlo - KSK Heist B 5 - 3
03/04/2019 30 FC V.D.P. A - KVC Westerlo 27/03   Speeldag 
06/04/2019 31 KVC Westerlo - Berchem Sport A 7 - 0
13/04/2019 32 KV Mechelen B - KVC Westerlo 5 - 3
20/04/2019 33 KFC Herenthout - KVC Westerlo 2 - 2
27/04/2019 34 KVC Westerlo - Hoogstraten VV 0 - 3

KVK Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KVK Westmalle - KFC Herenthout 4 - 1
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide B - KVK Westmalle 4 - 1
08/09/2018 3 KVC Westerlo - KVK Westmalle 8 - 1
15/09/2018 4 KVK Westmalle - KFC Ranst A 3 - 4
22/09/2018 5 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
29/09/2018 6 KVK Westmalle - Blauwvoet Oevel 2 - 1
06/10/2018 7 Vosselaar VV - KVK Westmalle 8 - 2
13/10/2018 8 KVK Westmalle - FC V.D.P. A 3 - 3
20/10/2018 9 KV Mechelen B - KVK Westmalle 4 - 0
27/10/2018 10 KVK Westmalle - Hoogstraten VV 2 - 8
03/11/2018 11 KFC Wuustwezel B - KVK Westmalle 4 - 3
10/11/2018 12 KVK Westmalle - KSK Heist B 1 - 4
17/11/2018 13 KFC Kontich B - KVK Westmalle 4 - 0
24/11/2018 14 KVK Westmalle - K Hove Sport 3 - 4
01/12/2018 15 FC Antwerp Girls - KVK Westmalle 4 - 5
08/12/2018 16 KVK Westmalle - SV Noorse A 0 - 4
15/12/2018 17 Berchem Sport A - KVK Westmalle 4 - 2
05/01/2019 18 KFC Herenthout - KVK Westmalle 2 - 3
12/01/2019 19 KVK Westmalle - Maria-Ter-Heide B 2 - 0
19/01/2019 20 KVK Westmalle - KVC Westerlo 1 - 5
02/02/2019 22 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
09/02/2019 23 Blauwvoet Oevel - KVK Westmalle 1 - 0
16/02/2019 24 KVK Westmalle - Vosselaar VV 2 - 6
23/02/2019 25 FC V.D.P. A - KVK Westmalle 3 - 3
02/03/2019 26 KVK Westmalle - KV Mechelen B 1 - 3
09/03/2019 27 Hoogstraten VV - KVK Westmalle 2 - 1
16/03/2019 28 KVK Westmalle - KFC Wuustwezel B 3 - 1
23/03/2019 29 KSK Heist B - KVK Westmalle 8 - 0
30/03/2019 21 KFC Ranst A - KVK Westmalle 1 - 2
03/04/2019 30 KVK Westmalle - KFC Kontich B 1 - 5
06/04/2019 31 K Hove Sport - KVK Westmalle 4 - 1
13/04/2019 32 KVK Westmalle - FC Antwerp Girls 4 - 3
20/04/2019 33 SV Noorse A - KVK Westmalle 4 - 3
27/04/2019 34 KVK Westmalle - Berchem Sport A 3 - 3

Maria-Ter-Heide B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KVC Westerlo - Maria-Ter-Heide B 14 - 0
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide B - KVK Westmalle 4 - 1
08/09/2018 3 KFC Ranst A - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide B - vrijSpeeldag 
22/09/2018 5 Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 22/12   Speeldag 
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide B - Vosselaar VV 4 - 1
06/10/2018 7 FC V.D.P. A - Maria-Ter-Heide B 2 - 6
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide B - KV Mechelen B 4 - 1
20/10/2018 9 Hoogstraten VV - Maria-Ter-Heide B 1 - 3
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide B - KFC Wuustwezel B 2 - 2
03/11/2018 11 KSK Heist B - Maria-Ter-Heide B 1 - 0
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide B - KFC Kontich B 0 - 0
17/11/2018 13 K Hove Sport - Maria-Ter-Heide B 2 - 1
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide B - FC Antwerp Girls 1 - 3
01/12/2018 15 SV Noorse A - Maria-Ter-Heide B 5 - 2
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide B - Berchem Sport A 6 - 1
15/12/2018 17 KFC Herenthout - Maria-Ter-Heide B 1 - 2
22/12/2018 5 Blauwvoet Oevel - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide B - KVC Westerlo 2 - 2
12/01/2019 19 KVK Westmalle - Maria-Ter-Heide B 2 - 0
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide B - KFC Ranst A 4 - 2
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide B - Blauwvoet Oevel 4 - 2
09/02/2019 23 Vosselaar VV - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide B - FC V.D.P. A 3 - 0
23/02/2019 25 KV Mechelen B - Maria-Ter-Heide B 3 - 3
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide B - Hoogstraten VV 2 - 2
09/03/2019 27 KFC Wuustwezel B - Maria-Ter-Heide B 2 - 3
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide B - KSK Heist B 0 - 9
23/03/2019 29 KFC Kontich B - Maria-Ter-Heide B 0 - 2
30/03/2019 21 Maria-Ter-Heide B - vrijSpeeldag 
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide B - K Hove Sport 3 - 5
06/04/2019 31 FC Antwerp Girls - Maria-Ter-Heide B 0 - 0
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide B - SV Noorse A 1 - 4
20/04/2019 33 Berchem Sport A - Maria-Ter-Heide B 1 - 5
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide B - KFC Herenthout 1 - 1

SV Noorse A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 SV Noorse A - vrijSpeeldag 
05/09/2018 2 SV Noorse A - Blauwvoet Oevel 4 - 1
08/09/2018 3 Vosselaar VV - SV Noorse A 5 - 4
15/09/2018 4 SV Noorse A - FC V.D.P. A 5 - 1
22/09/2018 5 KV Mechelen B - SV Noorse A 5 - 2
29/09/2018 6 SV Noorse A - Hoogstraten VV 5 - 2
06/10/2018 7 KFC Wuustwezel B - SV Noorse A 1 - 2
13/10/2018 8 SV Noorse A - KSK Heist B 19/12   Speeldag 
20/10/2018 9 KFC Kontich B - SV Noorse A 1 - 6
27/10/2018 10 SV Noorse A - K Hove Sport 4 - 5
03/11/2018 11 FC Antwerp Girls - SV Noorse A 1 - 4
10/11/2018 12 SV Noorse A - KVC Westerlo 1 - 6
17/11/2018 13 SV Noorse A - Berchem Sport A 9 - 1
24/11/2018 14 KFC Herenthout - SV Noorse A 1 - 3
01/12/2018 15 SV Noorse A - Maria-Ter-Heide B 5 - 2
08/12/2018 16 KVK Westmalle - SV Noorse A 0 - 4
15/12/2018 17 SV Noorse A - KFC Ranst A 5 - 2
19/12/2018 8 SV Noorse A - KSK Heist B 0 - 2
05/01/2019 18 SV Noorse A - vrijSpeeldag 
12/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - SV Noorse A 1 - 3
19/01/2019 20 SV Noorse A - Vosselaar VV 2 - 1
02/02/2019 22 SV Noorse A - KV Mechelen B (ff.) 5 - 0
09/02/2019 23 Hoogstraten VV - SV Noorse A 5 - 5
16/02/2019 24 SV Noorse A - KFC Wuustwezel B 7 - 1
23/02/2019 25 KSK Heist B - SV Noorse A 2 - 0
02/03/2019 26 SV Noorse A - KFC Kontich B 1 - 0
09/03/2019 27 K Hove Sport - SV Noorse A 3 - 0
12/03/2019 21 FC V.D.P. A - SV Noorse A 2 - 2
16/03/2019 28 SV Noorse A - FC Antwerp Girls 1 - 2
23/03/2019 29 KVC Westerlo - SV Noorse A 4 - 2
30/03/2019 21 FC V.D.P. A - SV Noorse A 12/03   Speeldag 
03/04/2019 30 Berchem Sport A - SV Noorse A 1 - 4
06/04/2019 31 SV Noorse A - KFC Herenthout 6 - 1
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide B - SV Noorse A 1 - 4
20/04/2019 33 SV Noorse A - KVK Westmalle 4 - 3
27/04/2019 34 KFC Ranst A - SV Noorse A 1 - 2

Vosselaar VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Vosselaar VV - K Hove Sport 8 - 0
05/09/2018 2 FC Antwerp Girls - Vosselaar VV 2 - 10
08/09/2018 3 Vosselaar VV - SV Noorse A 5 - 4
15/09/2018 4 Berchem Sport A - Vosselaar VV 2 - 9
22/09/2018 5 Vosselaar VV - KFC Herenthout 11 - 1
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide B - Vosselaar VV 4 - 1
06/10/2018 7 Vosselaar VV - KVK Westmalle 8 - 2
13/10/2018 8 KFC Ranst A - Vosselaar VV 2 - 6
20/10/2018 9 Vosselaar VV - vrijSpeeldag 
27/10/2018 10 Blauwvoet Oevel - Vosselaar VV 2 - 5
03/11/2018 11 KVC Westerlo - Vosselaar VV 1 - 1
10/11/2018 12 Vosselaar VV - FC V.D.P. A 9 - 0
17/11/2018 13 KV Mechelen B - Vosselaar VV 2 - 2
24/11/2018 14 Vosselaar VV - Hoogstraten VV 8 - 2
01/12/2018 15 KFC Wuustwezel B - Vosselaar VV 4 - 7
08/12/2018 16 Vosselaar VV - KSK Heist B 2 - 7
15/12/2018 17 KFC Kontich B - Vosselaar VV 0 - 6
05/01/2019 18 K Hove Sport - Vosselaar VV 1 - 3
12/01/2019 19 Vosselaar VV - FC Antwerp Girls 3 - 3
19/01/2019 20 SV Noorse A - Vosselaar VV 2 - 1
02/02/2019 22 KFC Herenthout - Vosselaar VV 1 - 7
09/02/2019 23 Vosselaar VV - Maria-Ter-Heide B 4 - 0
16/02/2019 24 KVK Westmalle - Vosselaar VV 2 - 6
23/02/2019 25 Vosselaar VV - KFC Ranst A 6 - 1
02/03/2019 26 Vosselaar VV - vrijSpeeldag 
09/03/2019 27 Vosselaar VV - Blauwvoet Oevel 2 - 1
16/03/2019 28 Vosselaar VV - KVC Westerlo 0 - 2
23/03/2019 29 FC V.D.P. A - Vosselaar VV 2 - 7
30/03/2019 21 Vosselaar VV - Berchem Sport A 15 - 1
03/04/2019 30 Vosselaar VV - KV Mechelen B 2 - 5
06/04/2019 31 Hoogstraten VV - Vosselaar VV 1 - 5
13/04/2019 32 Vosselaar VV - KFC Wuustwezel B 6 - 1
20/04/2019 33 KSK Heist B - Vosselaar VV 5 - 0
27/04/2019 34 Vosselaar VV - KFC Kontich B 8 - 2

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
n.g. = nog niet gekend.

We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).