1e Klasse - Amateurs
Update: vandaag om 09:58u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: vandaag om 09:58u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  1e Klasse - Amateurs
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 1e KLASSE AMATEURS

In deze reeks zijn er geen periodekampioenschappen. Er worden 30 wedstrijden gespeeld, gevolgd door een "Play-Off Amateurvoetbal" tussen de nummers 1 tot en met 4 van het kampioenschap.

De zestien clubs zijn:
Eendracht Aalst, SK Deinze, FC Dender, Dessel Sport, ASV Geel, KSK Heist, RFC Knokke, RFC Luik,
Lierse Kempenzonen, KSV Oudenaarde, Rupel Boom FC, RSC Chatelet-Farciennes, RFC Seraing,
RWD Molenbeek, KVV Thes Sport en Excelsior Virton.

1e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2017-2018 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 8 (21 oktober 2018)
Zat. 20/10 19u30 Dessel Sport - Thes Sport KVV
Zat. 20/10 20u00 Chatelet-Farciennes - ASV Geel
Zat. 20/10 20u00 FC Dender - RWD Molenbeek
Zat. 20/10 20u00 Lierse Kempenzonen - SK Deinze
Zat. 20/10 20u00 Excelsior Virton - FC Seraing
Zon. 21/10 15u00 Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde
Zon. 21/10 15u00 RFC Knokke - Eendracht Aalst
Zon. 21/10 15u00 RFC Luik - KSK Heist

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport KVV 7 7 0 0 18 4 21
2 SK Deinze 7 5 1 1 14 6 16
3 FC Seraing 7 3 1 3 14 9 12
4 Lierse Kempenzonen 7 3 1 3 9 6 12
5 Excelsior Virton 7 3 2 2 12 7 11
6 RWD Molenbeek 7 3 3 1 10 11 10
7 KSV Oudenaarde 7 3 3 1 7 14 10
8 Rupel Boom FC 7 2 1 4 17 12 10
9 ASV Geel 7 3 4 0 12 12 9
10 Chatelet-Farciennes 7 2 2 3 5 6 9
11 KSK Heist 7 2 4 1 4 15 7
12 Eendracht Aalst 7 1 2 4 8 9 7
13 Dessel Sport 7 1 3 3 5 9 6
14 FC Dender 7 1 3 3 8 14 6
15 RFC Luik 7 1 4 2 4 7 5
16 RFC Knokke 7 0 6 1 6 12 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2018)
Dessel Sport - Excelsior Virton 0 - 3
KSV Oudenaarde - FC Dender 0 - 0
Thes Sport KVV - ASV Geel 2 - 1
Lierse Kempenzonen - RFC Knokke 1 - 1
SK Deinze - Chatelet-Farciennes 3 - 1
RWD Molenbeek - RFC Luik 1 - 0
Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 0
Eendracht Aalst - FC Seraing 1 - 1


Speeldag 2 (9 september 2018)
ASV Geel - Lierse Kempenzonen 1 - 3
Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst 1 - 1
FC Dender - SK Deinze 0 - 2
FC Seraing - Rupel Boom FC 3 - 3
KSK Heist - Thes Sport KVV 0 - 4
Excelsior Virton - RWD Molenbeek 3 - 0
RFC Knokke - Dessel Sport 1 - 2
RFC Luik - KSV Oudenaarde 1 - 2


Speeldag 3 (16 september 2018)
Dessel Sport - FC Seraing 2 - 2
KSV Oudenaarde - KSK Heist 2 - 1
Thes Sport KVV - FC Dender 3 - 1
Lierse Kempenzonen - RFC Luik 0 - 0
SK Deinze - RFC Knokke 2 - 1
RWD Molenbeek - ASV Geel 4 - 1
Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes 1 - 1
Eendracht Aalst - Excelsior Virton 0 - 0


Speeldag 4 (23 september 2018)
ASV Geel - KSV Oudenaarde 2 - 0
Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek 0 - 0
FC Dender - Rupel Boom FC 3 - 3
FC Seraing - SK Deinze 2 - 1
KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 1
Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 1 - 2
RFC Knokke - Thes Sport KVV 2 - 3
RFC Luik - Dessel Sport 1 - 1


Speeldag 5 (30 september 2018)
Dessel Sport - KSK Heist 0 - 0
KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV 0 - 4
FC Seraing - Chatelet-Farciennes 0 - 1
Lierse Kempenzonen - FC Dender 2 - 2
SK Deinze - RFC Luik 1 - 0
RFC Knokke - Excelsior Virton 0 - 1
RWD Molenbeek - Rupel Boom FC 1 - 4
Eendracht Aalst - ASV Geel 3 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
Thes Sport KVV - RFC Luik 1 - 0
ASV Geel - RFC Knokke 1 - 0
Chatelet-Farciennes - Dessel Sport 1 - 0
FC Dender - FC Seraing 0 - 4
KSK Heist - Lierse Kempenzonen 1 - 0
Excelsior Virton - SK Deinze 2 - 2
RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde 4 - 0
Rupel Boom FC - Eendracht Aalst 2 - 2


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
RFC Luik - Rupel Boom FC 2 - 1
KSV Oudenaarde - Excelsior Virton 3 - 2
Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes 1 - 0
ASV Geel - KSK Heist 5 - 0
FC Seraing - RFC Knokke 2 - 1
Lierse Kempenzonen - Dessel Sport 1 - 0
SK Deinze - RWD Molenbeek 3 - 0
Eendracht Aalst - FC Dender 0 - 2


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
Dessel Sport - Thes Sport KVV
Chatelet-Farciennes - ASV Geel
FC Dender - RWD Molenbeek
Lierse Kempenzonen - SK Deinze
Excelsior Virton - FC Seraing
Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde
RFC Knokke - Eendracht Aalst
RFC Luik - KSK Heist


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes
Thes Sport KVV - Rupel Boom FC
ASV Geel - Excelsior Virton
FC Seraing - RFC Luik
SK Deinze - Dessel Sport
KSK Heist - FC Dender
RWD Molenbeek - RFC Knokke
Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen


Speeldag 10 (4 november 2018)
Dessel Sport - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - KSK Heist
FC Dender - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV
Excelsior Virton - RFC Luik
RWD Molenbeek - FC Seraing
Rupel Boom FC - SK Deinze
RFC Knokke - KSV Oudenaarde


Speeldag 11 (11 november 2018)
KSV Oudenaarde - Dessel Sport
Thes Sport KVV - RWD Molenbeek
ASV Geel - Rupel Boom FC
FC Dender - Chatelet-Farciennes
FC Seraing - Lierse Kempenzonen
SK Deinze - Eendracht Aalst
KSK Heist - Excelsior Virton
RFC Luik - RFC Knokke


Speeldag 12 (18 november 2018)
Dessel Sport - ASV Geel
FC Seraing - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek
SK Deinze - Thes Sport KVV
Excelsior Virton - Rupel Boom FC
Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde
RFC Knokke - FC Dender
RFC Luik - Chatelet-Farciennes


Speeldag 13 (25 november 2018)
KSV Oudenaarde - SK Deinze
Thes Sport KVV - Excelsior Virton
ASV Geel - FC Seraing
Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen
FC Dender - RFC Luik
KSK Heist - RFC Knokke
RWD Molenbeek - Eendracht Aalst
Rupel Boom FC - Dessel Sport


Speeldag 14 (2 december 2018)
Dessel Sport - RWD Molenbeek
FC Seraing - KSV Oudenaarde
Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC
SK Deinze - KSK Heist
Excelsior Virton - FC Dender
Eendracht Aalst - Thes Sport KVV
RFC Knokke - Chatelet-Farciennes
RFC Luik - ASV Geel


Speeldag 15 (9 december 2018)
KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen
Thes Sport KVV - FC Seraing
ASV Geel - SK Deinze
Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton
FC Dender - Dessel Sport
KSK Heist - RWD Molenbeek
Rupel Boom FC - RFC Knokke
RFC Luik - Eendracht Aalst


Speeldag 16 (16 december 2018)
Dessel Sport - RFC Luik
KSV Oudenaarde - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton
SK Deinze - FC Dender
RFC Knokke - FC Seraing
RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes
Eendracht Aalst - KSK Heist
Rupel Boom FC - Thes Sport KVV


Speeldag 17 (13 januari 2019)
ASV Geel - Thes Sport KVV
Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC
FC Dender - Lierse Kempenzonen
FC Seraing - Dessel Sport
KSK Heist - KSV Oudenaarde
Excelsior Virton - Eendracht Aalst
RFC Knokke - SK Deinze
RFC Luik - RWD Molenbeek


Speeldag 18 (20 januari 2019)
Dessel Sport - RFC Knokke
KSV Oudenaarde - RFC Luik
Thes Sport KVV - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - FC Seraing
SK Deinze - Excelsior Virton
RWD Molenbeek - FC Dender
Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
Rupel Boom FC - ASV Geel


Speeldag 19 (27 januari 2019)
Dessel Sport - KSV Oudenaarde
Chatelet-Farciennes - SK Deinze
FC Seraing - RWD Molenbeek
KSK Heist - Rupel Boom FC
Excelsior Virton - ASV Geel
FC Dender - Eendracht Aalst
RFC Knokke - Lierse Kempenzonen
RFC Luik - Thes Sport KVV


Speeldag 20 (3 februari 2019)
KSV Oudenaarde - RFC Knokke
Thes Sport KVV - Dessel Sport
ASV Geel - Chatelet-Farciennes
FC Dender - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst
SK Deinze - FC Seraing
RWD Molenbeek - Excelsior Virton
Rupel Boom FC - RFC Luik


Speeldag 21 (10 februari 2019)
Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
FC Seraing - FC Dender
KSK Heist - ASV Geel
Excelsior Virton - Thes Sport KVV
RFC Knokke - RWD Molenbeek
RFC Luik - SK Deinze
Eendracht Aalst - Rupel Boom FC


Speeldag 22 (17 februari 2019)
KSV Oudenaarde - FC Seraing
Thes Sport KVV - Eendracht Aalst
ASV Geel - RFC Luik
FC Dender - RFC Knokke
SK Deinze - Lierse Kempenzonen
KSK Heist - Chatelet-Farciennes
RWD Molenbeek - Dessel Sport
Rupel Boom FC - Excelsior Virton


Speeldag 23 (24 februari 2019)
Dessel Sport - SK Deinze
Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV
FC Seraing - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde
Excelsior Virton - KSK Heist
RFC Knokke - Rupel Boom FC
RFC Luik - FC Dender
Eendracht Aalst - RWD Molenbeek


Speeldag 24 (10 maart 2019)
Thes Sport KVV - RFC Knokke
ASV Geel - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - RFC Luik
FC Dender - KSV Oudenaarde
KSK Heist - FC Seraing
Excelsior Virton - Dessel Sport
RWD Molenbeek - SK Deinze
Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen


Speeldag 25 (17 maart 2019)
Dessel Sport - FC Dender
KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC
FC Seraing - Excelsior Virton
Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes
SK Deinze - ASV Geel
RWD Molenbeek - Thes Sport KVV
RFC Knokke - KSK Heist
Eendracht Aalst - RFC Luik


Speeldag 26 (24 maart 2019)
Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen
ASV Geel - Dessel Sport
Chatelet-Farciennes - FC Dender
KSK Heist - SK Deinze
Excelsior Virton - KSV Oudenaarde
Rupel Boom FC - RWD Molenbeek
RFC Luik - FC Seraing
Eendracht Aalst - RFC Knokke


Speeldag 27 (31 maart 2019)
Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst
FC Dender - Excelsior Virton
FC Seraing - Thes Sport KVV
Lierse Kempenzonen - ASV Geel
SK Deinze - Rupel Boom FC
RWD Molenbeek - KSK Heist
RFC Knokke - RFC Luik


Speeldag 28 (7 april 2019)
Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde
ASV Geel - RWD Molenbeek
Chatelet-Farciennes - FC Seraing
KSK Heist - Dessel Sport
Excelsior Virton - RFC Knokke
Eendracht Aalst - SK Deinze
Rupel Boom FC - FC Dender
RFC Luik - Lierse Kempenzonen


Speeldag 29 (13 april 2019)
FC Dender - Thes Sport KVV
FC Seraing - Eendracht Aalst
Dessel Sport - Rupel Boom FC
SK Deinze - KSV Oudenaarde
KSK Heist - RFC Luik
Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes
RFC Knokke - ASV Geel
RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen


Speeldag 30 (27 april 2019)
ASV Geel - FC Dender
Chatelet-Farciennes - RFC Knokke
Rupel Boom FC - FC Seraing
Lierse Kempenzonen - KSK Heist
KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek
Thes Sport KVV - SK Deinze
RFC Luik - Excelsior Virton
Eendracht Aalst - Dessel Sport


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Klasse Amateurs.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Thes Sport KVV 21129
2SK Deinze 16124
3Lierse Kempenzonen 1266
4FC Seraing 1275
5Excelsior Virton 1147
6Rupel Boom FC 1055
7KSV Oudenaarde 1073
8RWD Molenbeek 1091
9Chatelet-Farciennes 954
10ASV Geel 990
11Eendracht Aalst 752
12KSK Heist 761
13FC Dender 615
14Dessel Sport 624
15RFC Luik 541
16RFC Knokke 101


VERLIESPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Thes Sport KVV 000
2SK Deinze 505
3Lierse Kempenzonen 963
4FC Seraing 954
5Excelsior Virton 1055
6KSV Oudenaarde 1156
7Rupel Boom FC 1147
8RWD Molenbeek 1138
9Chatelet-Farciennes 1248
10ASV Geel 1239
11Eendracht Aalst 1477
12KSK Heist 14311
13FC Dender 1587
14Dessel Sport 1578
15RFC Luik 16511
16RFC Knokke 20911


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Thes Sport KVV 1266
2FC Seraing 963
3ASV Geel 990
4Chatelet-Farciennes 743
5Lierse Kempenzonen 743
6KSK Heist 761
7SK Deinze 761
8FC Dender 514
9Rupel Boom FC 514
10Excelsior Virton 413
11Eendracht Aalst 431
12RWD Molenbeek 431
13RFC Luik 440
14KSV Oudenaarde 330
15Dessel Sport 211
16RFC Knokke 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Thes Sport KVV 18711
2Rupel Boom FC 17611
3FC Seraing 1477
4SK Deinze 1495
5Excelsior Virton 1266
6ASV Geel 1293
7RWD Molenbeek 10100
8Lierse Kempenzonen 945
9FC Dender 835
10Eendracht Aalst 844
11KSV Oudenaarde 752
12RFC Knokke 633
13Chatelet-Farciennes 523
14Dessel Sport 523
15KSK Heist 431
16RFC Luik 440


TEGENDOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Thes Sport KVV 422
2Lierse Kempenzonen 633
3SK Deinze 624
4Chatelet-Farciennes 615
5Excelsior Virton 743
6RFC Luik 743
7FC Seraing 963
8Dessel Sport 954
9Eendracht Aalst 945
10RWD Molenbeek 1156
11RFC Knokke 1266
12ASV Geel 1239
13Rupel Boom FC 1239
14FC Dender 1495
15KSV Oudenaarde 1477
16KSK Heist 15510


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 7 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Thes Sport KVV 7x7x
2SK Deinze 3 3x
3Chatelet-Farciennes 2 5 
4FC Seraing 2x4 
5Excelsior Virton 2 3 
6KSV Oudenaarde 2 3 
7ASV Geel 2x2x
8Rupel Boom FC 1 6 
9Lierse Kempenzonen 1x5 
10Dessel Sport 1 4 
11Eendracht Aalst 1 3 
12KSK Heist 1 3 
13FC Dender 1x2 
14RFC Luik 1x2 
15RWD Molenbeek 1 2 
16RFC Knokke 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Virton 413
2Thes Sport KVV 422
3Chatelet-Farciennes 321
4RWD Molenbeek 321
5SK Deinze 321
6ASV Geel 330
7FC Dender 202
8KSK Heist 211
9Lierse Kempenzonen 220
10FC Seraing 101
11RFC Luik 101
12Dessel Sport 110
13Eendracht Aalst 110
14KSV Oudenaarde 110
15Rupel Boom FC 110
16RFC Knokke 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Rupel Boom FC 734
2ASV Geel 743
3SK Deinze 743
4Thes Sport KVV 743
5Excelsior Virton 633
6FC Seraing 633
7Chatelet-Farciennes 523
8Eendracht Aalst 523
9RFC Knokke 523
10Lierse Kempenzonen 532
11FC Dender 413
12RWD Molenbeek 440
13Dessel Sport 312
14KSK Heist 321
15KSV Oudenaarde 321
16RFC Luik 330


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Rupel Boom FC 000
3SK Deinze 000
4Thes Sport KVV 000
5FC Seraing 110
6Excelsior Virton 101
7Eendracht Aalst 220
8Chatelet-Farciennes 211
9Lierse Kempenzonen 211
10RFC Knokke 211
11FC Dender 321
12RWD Molenbeek 303
13Dessel Sport 422
14KSV Oudenaarde 422
15KSK Heist 413
16RFC Luik 404


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SK Deinze 4 4 0 0 9 2 12
2 Thes Sport KVV 4 4 0 0 7 2 12
3 ASV Geel 4 3 0 1 9 3 9
4 RWD Molenbeek 4 3 0 1 10 5 9
5 FC Seraing 4 2 1 1 7 6 7
6 KSV Oudenaarde 4 2 1 1 5 7 7
7 KSK Heist 3 2 0 1 3 5 6
8 Lierse Kempenzonen 4 1 3 0 4 3 6
9 Rupel Boom FC 3 1 2 0 6 3 5
10 Chatelet-Farciennes 3 1 2 0 2 1 5
11 Eendracht Aalst 4 1 2 1 4 4 5
12 Excelsior Virton 3 1 1 1 6 4 4
13 RFC Luik 3 1 1 1 4 4 4
14 Dessel Sport 3 0 2 1 2 5 2
15 FC Dender 3 0 1 2 3 9 1
16 RFC Knokke 3 0 0 3 3 6 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Thes Sport KVV 3 3 0 0 11 2 9
2 Excelsior Virton 4 2 1 1 6 3 7
3 Lierse Kempenzonen 3 2 0 1 5 3 6
4 FC Seraing 3 1 2 0 7 3 5
5 Rupel Boom FC 4 1 2 1 11 9 5
6 FC Dender 4 1 2 1 5 5 5
7 SK Deinze 3 1 1 1 5 4 4
8 Dessel Sport 4 1 1 2 3 4 4
9 Chatelet-Farciennes 4 1 1 2 3 5 4
10 KSV Oudenaarde 3 1 0 2 2 7 3
11 Eendracht Aalst 3 0 2 1 4 5 2
12 RWD Molenbeek 3 0 1 2 0 6 1
13 RFC Knokke 4 0 1 3 3 6 1
14 RFC Luik 4 0 1 3 0 3 1
15 KSK Heist 4 0 1 3 1 10 1
16 ASV Geel 3 0 0 3 3 9 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



ASV Geel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Thes Sport KVV - ASV Geel 2 - 1
09/09/2018 2 ASV Geel - Lierse Kempenzonen 1 - 3
16/09/2018 3 RWD Molenbeek - ASV Geel 4 - 1
23/09/2018 4 ASV Geel - KSV Oudenaarde 2 - 0
30/09/2018 5 Eendracht Aalst - ASV Geel 3 - 1
07/10/2018 6 ASV Geel - RFC Knokke 1 - 0
14/10/2018 7 ASV Geel - KSK Heist 5 - 0
21/10/2018 8 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
28/10/2018 9 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2018 10 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
11/11/2018 11 ASV Geel - Rupel Boom FC Speeldag 
18/11/2018 12 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
25/11/2018 13 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Luik - ASV Geel Speeldag 
09/12/2018 15 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
16/12/2018 16 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
13/01/2019 17 ASV Geel - Thes Sport KVV Speeldag 
20/01/2019 18 Rupel Boom FC - ASV Geel Speeldag 
27/01/2019 19 Excelsior Virton - ASV Geel Speeldag 
03/02/2019 20 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
10/02/2019 21 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
17/02/2019 22 ASV Geel - RFC Luik Speeldag 
24/02/2019 23 FC Seraing - ASV Geel Speeldag 
10/03/2019 24 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
17/03/2019 25 SK Deinze - ASV Geel Speeldag 
24/03/2019 26 ASV Geel - Dessel Sport Speeldag 
31/03/2019 27 Lierse Kempenzonen - ASV Geel Speeldag 
07/04/2019 28 ASV Geel - RWD Molenbeek Speeldag 
13/04/2019 29 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 
27/04/2019 30 ASV Geel - FC Dender Speeldag 

Chatelet-Farciennes

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SK Deinze - Chatelet-Farciennes 3 - 1
09/09/2018 2 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst 1 - 1
16/09/2018 3 Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes 1 - 1
23/09/2018 4 Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek 0 - 0
30/09/2018 5 FC Seraing - Chatelet-Farciennes 0 - 1
07/10/2018 6 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport 1 - 0
14/10/2018 7 Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes 1 - 0
21/10/2018 8 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
28/10/2018 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2018 10 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
11/11/2018 11 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Luik - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2018 13 Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2018 15 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton Speeldag 
16/12/2018 16 RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes Speeldag 
13/01/2019 17 Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC Speeldag 
20/01/2019 18 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/01/2019 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2019 20 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
10/02/2019 21 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2019 22 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/02/2019 23 Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV Speeldag 
10/03/2019 24 Chatelet-Farciennes - RFC Luik Speeldag 
17/03/2019 25 Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/03/2019 26 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
31/03/2019 27 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2019 28 Chatelet-Farciennes - FC Seraing Speeldag 
13/04/2019 29 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/04/2019 30 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 

Dessel Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Dessel Sport - Excelsior Virton 0 - 3
09/09/2018 2 RFC Knokke - Dessel Sport 1 - 2
16/09/2018 3 Dessel Sport - FC Seraing 2 - 2
23/09/2018 4 RFC Luik - Dessel Sport 1 - 1
30/09/2018 5 Dessel Sport - KSK Heist 0 - 0
07/10/2018 6 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport 1 - 0
14/10/2018 7 Lierse Kempenzonen - Dessel Sport 1 - 0
21/10/2018 8 Dessel Sport - Thes Sport KVV Speeldag 
28/10/2018 9 SK Deinze - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 Dessel Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
11/11/2018 11 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
25/11/2018 13 Rupel Boom FC - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 Dessel Sport - RWD Molenbeek Speeldag 
09/12/2018 15 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 Dessel Sport - RFC Luik Speeldag 
13/01/2019 17 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
27/01/2019 19 Dessel Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/02/2019 20 Thes Sport KVV - Dessel Sport Speeldag 
10/02/2019 21 Dessel Sport - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/02/2019 22 RWD Molenbeek - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2019 23 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
10/03/2019 24 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
17/03/2019 25 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
24/03/2019 26 ASV Geel - Dessel Sport Speeldag 
31/03/2019 27 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2019 28 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
13/04/2019 29 Dessel Sport - Rupel Boom FC Speeldag 
27/04/2019 30 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 

Eendracht Aalst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Eendracht Aalst - FC Seraing 1 - 1
09/09/2018 2 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst 1 - 1
16/09/2018 3 Eendracht Aalst - Excelsior Virton 0 - 0
23/09/2018 4 KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 1
30/09/2018 5 Eendracht Aalst - ASV Geel 3 - 1
07/10/2018 6 Rupel Boom FC - Eendracht Aalst 2 - 2
14/10/2018 7 Eendracht Aalst - FC Dender 0 - 2
21/10/2018 8 RFC Knokke - Eendracht Aalst Speeldag 
28/10/2018 9 Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen Speeldag 
04/11/2018 10 Dessel Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
11/11/2018 11 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2018 12 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2018 13 RWD Molenbeek - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2018 14 Eendracht Aalst - Thes Sport KVV Speeldag 
09/12/2018 15 RFC Luik - Eendracht Aalst Speeldag 
16/12/2018 16 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
13/01/2019 17 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2019 18 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/01/2019 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2019 20 Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst Speeldag 
10/02/2019 21 Eendracht Aalst - Rupel Boom FC Speeldag 
17/02/2019 22 Thes Sport KVV - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2019 23 Eendracht Aalst - RWD Molenbeek Speeldag 
10/03/2019 24 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
17/03/2019 25 Eendracht Aalst - RFC Luik Speeldag 
24/03/2019 26 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
31/03/2019 27 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
07/04/2019 28 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
13/04/2019 29 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
27/04/2019 30 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 

Excelsior Virton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Dessel Sport - Excelsior Virton 0 - 3
09/09/2018 2 Excelsior Virton - RWD Molenbeek 3 - 0
16/09/2018 3 Eendracht Aalst - Excelsior Virton 0 - 0
23/09/2018 4 Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 1 - 2
30/09/2018 5 RFC Knokke - Excelsior Virton 0 - 1
07/10/2018 6 Excelsior Virton - SK Deinze 2 - 2
14/10/2018 7 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton 3 - 2
21/10/2018 8 Excelsior Virton - FC Seraing Speeldag 
28/10/2018 9 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2018 10 Excelsior Virton - RFC Luik Speeldag 
11/11/2018 11 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2018 12 Excelsior Virton - Rupel Boom FC Speeldag 
25/11/2018 13 Thes Sport KVV - Excelsior Virton Speeldag 
02/12/2018 14 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
09/12/2018 15 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton Speeldag 
16/12/2018 16 Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2019 17 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2019 18 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
27/01/2019 19 Excelsior Virton - ASV Geel Speeldag 
03/02/2019 20 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
10/02/2019 21 Excelsior Virton - Thes Sport KVV Speeldag 
17/02/2019 22 Rupel Boom FC - Excelsior Virton Speeldag 
24/02/2019 23 Excelsior Virton - KSK Heist Speeldag 
10/03/2019 24 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
17/03/2019 25 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2019 26 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
31/03/2019 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
07/04/2019 28 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
13/04/2019 29 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/04/2019 30 RFC Luik - Excelsior Virton Speeldag 

FC Dender

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSV Oudenaarde - FC Dender 0 - 0
09/09/2018 2 FC Dender - SK Deinze 0 - 2
16/09/2018 3 Thes Sport KVV - FC Dender 3 - 1
23/09/2018 4 FC Dender - Rupel Boom FC 3 - 3
30/09/2018 5 Lierse Kempenzonen - FC Dender 2 - 2
07/10/2018 6 FC Dender - FC Seraing 0 - 4
14/10/2018 7 Eendracht Aalst - FC Dender 0 - 2
21/10/2018 8 FC Dender - RWD Molenbeek Speeldag 
28/10/2018 9 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
04/11/2018 10 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
11/11/2018 11 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
25/11/2018 13 FC Dender - RFC Luik Speeldag 
02/12/2018 14 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
09/12/2018 15 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 SK Deinze - FC Dender Speeldag 
13/01/2019 17 FC Dender - Lierse Kempenzonen Speeldag 
20/01/2019 18 RWD Molenbeek - FC Dender Speeldag 
27/01/2019 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2019 20 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
10/02/2019 21 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
17/02/2019 22 FC Dender - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Luik - FC Dender Speeldag 
10/03/2019 24 FC Dender - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2019 25 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
24/03/2019 26 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
31/03/2019 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
07/04/2019 28 Rupel Boom FC - FC Dender Speeldag 
13/04/2019 29 FC Dender - Thes Sport KVV Speeldag 
27/04/2019 30 ASV Geel - FC Dender Speeldag 

FC Seraing

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Eendracht Aalst - FC Seraing 1 - 1
09/09/2018 2 FC Seraing - Rupel Boom FC 3 - 3
16/09/2018 3 Dessel Sport - FC Seraing 2 - 2
23/09/2018 4 FC Seraing - SK Deinze 2 - 1
30/09/2018 5 FC Seraing - Chatelet-Farciennes 0 - 1
07/10/2018 6 FC Dender - FC Seraing 0 - 4
14/10/2018 7 FC Seraing - RFC Knokke 2 - 1
21/10/2018 8 Excelsior Virton - FC Seraing Speeldag 
28/10/2018 9 FC Seraing - RFC Luik Speeldag 
04/11/2018 10 RWD Molenbeek - FC Seraing Speeldag 
11/11/2018 11 FC Seraing - Lierse Kempenzonen Speeldag 
18/11/2018 12 FC Seraing - KSK Heist Speeldag 
25/11/2018 13 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
02/12/2018 14 FC Seraing - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2018 15 Thes Sport KVV - FC Seraing Speeldag 
16/12/2018 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2019 17 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Lierse Kempenzonen - FC Seraing Speeldag 
27/01/2019 19 FC Seraing - RWD Molenbeek Speeldag 
03/02/2019 20 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
10/02/2019 21 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
17/02/2019 22 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
24/02/2019 23 FC Seraing - ASV Geel Speeldag 
10/03/2019 24 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
17/03/2019 25 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Luik - FC Seraing Speeldag 
31/03/2019 27 FC Seraing - Thes Sport KVV Speeldag 
07/04/2019 28 Chatelet-Farciennes - FC Seraing Speeldag 
13/04/2019 29 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
27/04/2019 30 Rupel Boom FC - FC Seraing Speeldag 

KSK Heist

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 0
09/09/2018 2 KSK Heist - Thes Sport KVV 0 - 4
16/09/2018 3 KSV Oudenaarde - KSK Heist 2 - 1
23/09/2018 4 KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 1
30/09/2018 5 Dessel Sport - KSK Heist 0 - 0
07/10/2018 6 KSK Heist - Lierse Kempenzonen 1 - 0
14/10/2018 7 ASV Geel - KSK Heist 5 - 0
21/10/2018 8 RFC Luik - KSK Heist Speeldag 
28/10/2018 9 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
04/11/2018 10 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
11/11/2018 11 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2018 12 FC Seraing - KSK Heist Speeldag 
25/11/2018 13 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
02/12/2018 14 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
09/12/2018 15 KSK Heist - RWD Molenbeek Speeldag 
16/12/2018 16 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
20/01/2019 18 Thes Sport KVV - KSK Heist Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Heist - Rupel Boom FC Speeldag 
03/02/2019 20 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
10/02/2019 21 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
17/02/2019 22 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/02/2019 23 Excelsior Virton - KSK Heist Speeldag 
10/03/2019 24 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Knokke - KSK Heist Speeldag 
24/03/2019 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
31/03/2019 27 RWD Molenbeek - KSK Heist Speeldag 
07/04/2019 28 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
13/04/2019 29 KSK Heist - RFC Luik Speeldag 
27/04/2019 30 Lierse Kempenzonen - KSK Heist Speeldag 

KSV Oudenaarde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSV Oudenaarde - FC Dender 0 - 0
09/09/2018 2 RFC Luik - KSV Oudenaarde 1 - 2
16/09/2018 3 KSV Oudenaarde - KSK Heist 2 - 1
23/09/2018 4 ASV Geel - KSV Oudenaarde 2 - 0
30/09/2018 5 KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV 0 - 4
07/10/2018 6 RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde 4 - 0
14/10/2018 7 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton 3 - 2
21/10/2018 8 Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde Speeldag 
28/10/2018 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2018 10 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2018 11 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2018 13 KSV Oudenaarde - SK Deinze Speeldag 
02/12/2018 14 FC Seraing - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2018 15 KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/12/2018 16 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
20/01/2019 18 KSV Oudenaarde - RFC Luik Speeldag 
27/01/2019 19 Dessel Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/02/2019 20 KSV Oudenaarde - RFC Knokke Speeldag 
10/02/2019 21 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2019 22 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
24/02/2019 23 Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
10/03/2019 24 FC Dender - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2019 25 KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC Speeldag 
24/03/2019 26 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
31/03/2019 27 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
07/04/2019 28 Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/04/2019 29 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/04/2019 30 KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek Speeldag 

Lierse Kempenzonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Lierse Kempenzonen - RFC Knokke 1 - 1
09/09/2018 2 ASV Geel - Lierse Kempenzonen 1 - 3
16/09/2018 3 Lierse Kempenzonen - RFC Luik 0 - 0
23/09/2018 4 Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 1 - 2
30/09/2018 5 Lierse Kempenzonen - FC Dender 2 - 2
07/10/2018 6 KSK Heist - Lierse Kempenzonen 1 - 0
14/10/2018 7 Lierse Kempenzonen - Dessel Sport 1 - 0
21/10/2018 8 Lierse Kempenzonen - SK Deinze Speeldag 
28/10/2018 9 Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen Speeldag 
04/11/2018 10 Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV Speeldag 
11/11/2018 11 FC Seraing - Lierse Kempenzonen Speeldag 
18/11/2018 12 Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek Speeldag 
25/11/2018 13 Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen Speeldag 
02/12/2018 14 Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC Speeldag 
09/12/2018 15 KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/12/2018 16 Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2019 17 FC Dender - Lierse Kempenzonen Speeldag 
20/01/2019 18 Lierse Kempenzonen - FC Seraing Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Knokke - Lierse Kempenzonen Speeldag 
03/02/2019 20 Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst Speeldag 
10/02/2019 21 Dessel Sport - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/02/2019 22 SK Deinze - Lierse Kempenzonen Speeldag 
24/02/2019 23 Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
10/03/2019 24 Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/03/2019 25 Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/03/2019 26 Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen Speeldag 
31/03/2019 27 Lierse Kempenzonen - ASV Geel Speeldag 
07/04/2019 28 RFC Luik - Lierse Kempenzonen Speeldag 
13/04/2019 29 RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen Speeldag 
27/04/2019 30 Lierse Kempenzonen - KSK Heist Speeldag 

RFC Knokke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Lierse Kempenzonen - RFC Knokke 1 - 1
09/09/2018 2 RFC Knokke - Dessel Sport 1 - 2
16/09/2018 3 SK Deinze - RFC Knokke 2 - 1
23/09/2018 4 RFC Knokke - Thes Sport KVV 2 - 3
30/09/2018 5 RFC Knokke - Excelsior Virton 0 - 1
07/10/2018 6 ASV Geel - RFC Knokke 1 - 0
14/10/2018 7 FC Seraing - RFC Knokke 2 - 1
21/10/2018 8 RFC Knokke - Eendracht Aalst Speeldag 
28/10/2018 9 RWD Molenbeek - RFC Knokke Speeldag 
04/11/2018 10 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2018 11 RFC Luik - RFC Knokke Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
25/11/2018 13 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2018 15 Rupel Boom FC - RFC Knokke Speeldag 
16/12/2018 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
20/01/2019 18 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Knokke - Lierse Kempenzonen Speeldag 
03/02/2019 20 KSV Oudenaarde - RFC Knokke Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Knokke - RWD Molenbeek Speeldag 
17/02/2019 22 FC Dender - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Knokke - Rupel Boom FC Speeldag 
10/03/2019 24 Thes Sport KVV - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Knokke - KSK Heist Speeldag 
24/03/2019 26 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
31/03/2019 27 RFC Knokke - RFC Luik Speeldag 
07/04/2019 28 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
13/04/2019 29 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 
27/04/2019 30 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 

RFC Luik

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 RWD Molenbeek - RFC Luik 1 - 0
09/09/2018 2 RFC Luik - KSV Oudenaarde 1 - 2
16/09/2018 3 Lierse Kempenzonen - RFC Luik 0 - 0
23/09/2018 4 RFC Luik - Dessel Sport 1 - 1
30/09/2018 5 SK Deinze - RFC Luik 1 - 0
07/10/2018 6 Thes Sport KVV - RFC Luik 1 - 0
14/10/2018 7 RFC Luik - Rupel Boom FC 2 - 1
21/10/2018 8 RFC Luik - KSK Heist Speeldag 
28/10/2018 9 FC Seraing - RFC Luik Speeldag 
04/11/2018 10 Excelsior Virton - RFC Luik Speeldag 
11/11/2018 11 RFC Luik - RFC Knokke Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Luik - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2018 13 FC Dender - RFC Luik Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Luik - ASV Geel Speeldag 
09/12/2018 15 RFC Luik - Eendracht Aalst Speeldag 
16/12/2018 16 Dessel Sport - RFC Luik Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Luik - RWD Molenbeek Speeldag 
20/01/2019 18 KSV Oudenaarde - RFC Luik Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Luik - Thes Sport KVV Speeldag 
03/02/2019 20 Rupel Boom FC - RFC Luik Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Luik - SK Deinze Speeldag 
17/02/2019 22 ASV Geel - RFC Luik Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Luik - FC Dender Speeldag 
10/03/2019 24 Chatelet-Farciennes - RFC Luik Speeldag 
17/03/2019 25 Eendracht Aalst - RFC Luik Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Luik - FC Seraing Speeldag 
31/03/2019 27 RFC Knokke - RFC Luik Speeldag 
07/04/2019 28 RFC Luik - Lierse Kempenzonen Speeldag 
13/04/2019 29 KSK Heist - RFC Luik Speeldag 
27/04/2019 30 RFC Luik - Excelsior Virton Speeldag 

RWD Molenbeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 RWD Molenbeek - RFC Luik 1 - 0
09/09/2018 2 Excelsior Virton - RWD Molenbeek 3 - 0
16/09/2018 3 RWD Molenbeek - ASV Geel 4 - 1
23/09/2018 4 Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek 0 - 0
30/09/2018 5 RWD Molenbeek - Rupel Boom FC 1 - 4
07/10/2018 6 RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde 4 - 0
14/10/2018 7 SK Deinze - RWD Molenbeek 3 - 0
21/10/2018 8 FC Dender - RWD Molenbeek Speeldag 
28/10/2018 9 RWD Molenbeek - RFC Knokke Speeldag 
04/11/2018 10 RWD Molenbeek - FC Seraing Speeldag 
11/11/2018 11 Thes Sport KVV - RWD Molenbeek Speeldag 
18/11/2018 12 Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek Speeldag 
25/11/2018 13 RWD Molenbeek - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2018 14 Dessel Sport - RWD Molenbeek Speeldag 
09/12/2018 15 KSK Heist - RWD Molenbeek Speeldag 
16/12/2018 16 RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Luik - RWD Molenbeek Speeldag 
20/01/2019 18 RWD Molenbeek - FC Dender Speeldag 
27/01/2019 19 FC Seraing - RWD Molenbeek Speeldag 
03/02/2019 20 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Knokke - RWD Molenbeek Speeldag 
17/02/2019 22 RWD Molenbeek - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2019 23 Eendracht Aalst - RWD Molenbeek Speeldag 
10/03/2019 24 RWD Molenbeek - SK Deinze Speeldag 
17/03/2019 25 RWD Molenbeek - Thes Sport KVV Speeldag 
24/03/2019 26 Rupel Boom FC - RWD Molenbeek Speeldag 
31/03/2019 27 RWD Molenbeek - KSK Heist Speeldag 
07/04/2019 28 ASV Geel - RWD Molenbeek Speeldag 
13/04/2019 29 RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen Speeldag 
27/04/2019 30 KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek Speeldag 

Rupel Boom FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 0
09/09/2018 2 FC Seraing - Rupel Boom FC 3 - 3
16/09/2018 3 Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes 1 - 1
23/09/2018 4 FC Dender - Rupel Boom FC 3 - 3
30/09/2018 5 RWD Molenbeek - Rupel Boom FC 1 - 4
07/10/2018 6 Rupel Boom FC - Eendracht Aalst 2 - 2
14/10/2018 7 RFC Luik - Rupel Boom FC 2 - 1
21/10/2018 8 Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde Speeldag 
28/10/2018 9 Thes Sport KVV - Rupel Boom FC Speeldag 
04/11/2018 10 Rupel Boom FC - SK Deinze Speeldag 
11/11/2018 11 ASV Geel - Rupel Boom FC Speeldag 
18/11/2018 12 Excelsior Virton - Rupel Boom FC Speeldag 
25/11/2018 13 Rupel Boom FC - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC Speeldag 
09/12/2018 15 Rupel Boom FC - RFC Knokke Speeldag 
16/12/2018 16 Rupel Boom FC - Thes Sport KVV Speeldag 
13/01/2019 17 Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC Speeldag 
20/01/2019 18 Rupel Boom FC - ASV Geel Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Heist - Rupel Boom FC Speeldag 
03/02/2019 20 Rupel Boom FC - RFC Luik Speeldag 
10/02/2019 21 Eendracht Aalst - Rupel Boom FC Speeldag 
17/02/2019 22 Rupel Boom FC - Excelsior Virton Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Knokke - Rupel Boom FC Speeldag 
10/03/2019 24 Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/03/2019 25 KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC Speeldag 
24/03/2019 26 Rupel Boom FC - RWD Molenbeek Speeldag 
31/03/2019 27 SK Deinze - Rupel Boom FC Speeldag 
07/04/2019 28 Rupel Boom FC - FC Dender Speeldag 
13/04/2019 29 Dessel Sport - Rupel Boom FC Speeldag 
27/04/2019 30 Rupel Boom FC - FC Seraing Speeldag 

SK Deinze

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SK Deinze - Chatelet-Farciennes 3 - 1
09/09/2018 2 FC Dender - SK Deinze 0 - 2
16/09/2018 3 SK Deinze - RFC Knokke 2 - 1
23/09/2018 4 FC Seraing - SK Deinze 2 - 1
30/09/2018 5 SK Deinze - RFC Luik 1 - 0
07/10/2018 6 Excelsior Virton - SK Deinze 2 - 2
14/10/2018 7 SK Deinze - RWD Molenbeek 3 - 0
21/10/2018 8 Lierse Kempenzonen - SK Deinze Speeldag 
28/10/2018 9 SK Deinze - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 Rupel Boom FC - SK Deinze Speeldag 
11/11/2018 11 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2018 12 SK Deinze - Thes Sport KVV Speeldag 
25/11/2018 13 KSV Oudenaarde - SK Deinze Speeldag 
02/12/2018 14 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
09/12/2018 15 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
16/12/2018 16 SK Deinze - FC Dender Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
20/01/2019 18 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
27/01/2019 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2019 20 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Luik - SK Deinze Speeldag 
17/02/2019 22 SK Deinze - Lierse Kempenzonen Speeldag 
24/02/2019 23 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
10/03/2019 24 RWD Molenbeek - SK Deinze Speeldag 
17/03/2019 25 SK Deinze - ASV Geel Speeldag 
24/03/2019 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
31/03/2019 27 SK Deinze - Rupel Boom FC Speeldag 
07/04/2019 28 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
13/04/2019 29 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/04/2019 30 Thes Sport KVV - SK Deinze Speeldag 

Thes Sport KVV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Thes Sport KVV - ASV Geel 2 - 1
09/09/2018 2 KSK Heist - Thes Sport KVV 0 - 4
16/09/2018 3 Thes Sport KVV - FC Dender 3 - 1
23/09/2018 4 RFC Knokke - Thes Sport KVV 2 - 3
30/09/2018 5 KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV 0 - 4
07/10/2018 6 Thes Sport KVV - RFC Luik 1 - 0
14/10/2018 7 Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes 1 - 0
21/10/2018 8 Dessel Sport - Thes Sport KVV Speeldag 
28/10/2018 9 Thes Sport KVV - Rupel Boom FC Speeldag 
04/11/2018 10 Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV Speeldag 
11/11/2018 11 Thes Sport KVV - RWD Molenbeek Speeldag 
18/11/2018 12 SK Deinze - Thes Sport KVV Speeldag 
25/11/2018 13 Thes Sport KVV - Excelsior Virton Speeldag 
02/12/2018 14 Eendracht Aalst - Thes Sport KVV Speeldag 
09/12/2018 15 Thes Sport KVV - FC Seraing Speeldag 
16/12/2018 16 Rupel Boom FC - Thes Sport KVV Speeldag 
13/01/2019 17 ASV Geel - Thes Sport KVV Speeldag 
20/01/2019 18 Thes Sport KVV - KSK Heist Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Luik - Thes Sport KVV Speeldag 
03/02/2019 20 Thes Sport KVV - Dessel Sport Speeldag 
10/02/2019 21 Excelsior Virton - Thes Sport KVV Speeldag 
17/02/2019 22 Thes Sport KVV - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2019 23 Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV Speeldag 
10/03/2019 24 Thes Sport KVV - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2019 25 RWD Molenbeek - Thes Sport KVV Speeldag 
24/03/2019 26 Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen Speeldag 
31/03/2019 27 FC Seraing - Thes Sport KVV Speeldag 
07/04/2019 28 Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/04/2019 29 FC Dender - Thes Sport KVV Speeldag 
27/04/2019 30 Thes Sport KVV - SK Deinze Speeldag 

1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
KAMPIOENSCHAP, PROMOTIE PLAY-OFF EN DEGRADATIE

- De eerste in de eindstand van de competitie promoveert NIET rechtstreeks.
- Aan het einde van het seizoen 2018-2019 spelen de eerste vier uit het klassement een play-off (zes wedstrijden) met de helft van hun behaalde punten als starttotaal, eventueel afgerond naar boven.
- De winnaar van deze play-off is de "Kampioen van België Amateurvoetbal" en stijgt, mits de club de juiste licentie heeft, naar de reeks Profvoetbal 1e Klasse B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

Degradatie.
- Na de reguliere competitie zakken de laatste drie uit de eindklassering naar de 2e Klasse Amateurs.
- De vierde laatste uit het klassement (de 13e dus) speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.
- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".
- De winnaar van die eindronde stijgt naar (of blijft in) de 1e Klasse Amateurs.

DEGRADATIE-EINDRONDE 1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018-2019

- De vierde laatste uit het klassement van de 1e Klasse Amateurs, de 13e geklasseerde dus, speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.

- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".

- De wedstrijden van de eindronde "1e Klasse Amateurs” worden gespeeld over twee speeldagen.

* Speeldag 1.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting, volgens het schema A-B en B-A, en C-D en D-C, en qua winnaar volgens het "Europese" systeem.

- Deze eerste speeldag wordt dus gespeeld met een heen- en terugwedstrijd. Door loting wordt de eerste wedstrijd gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot, tenzij beide partijen anders overeenkomen.

* Speeldag 2.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee winnaars van de eerste speeldag. De winnaar blijft in, of stijgt naar de 1e klasse amateurs, terwijl de verliezer de tweede gerangschikte is van deze eindronde.

- Op deze tweede speeldag worden er ook twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee verliezers van de eerste speeldag. Deze wedstrijden duiden de derde en vierde plaats aan in deze eindronde.

- Het aantal dalers VV of ACFF heeft zijn invloed op het aantal stijgers en dalers in de onderliggende reeksen VV of ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).