Vrouwen 4e Provinciale
Update: 01/05/2019 om 19:01u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS
HEREN EN VROUWEN!
Laatste update: 01/05/2019 om 19:01u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Provinciaal  /  4e provinciale  /  Vrouwen 4e Provinciale
VROUWEN 4e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 15 ploegen:
KFC Ranst B, KFC Nijlen, KFC Wuustwezel D, Vlimmeren Sport, K Zandhoven SK, KFC Berendrecht,
KFC Schoten B, VC Herentals, KFCV Wintam, Racing Emblem, KFC Kontich C, White Star Schorvoort,
KFC Immer Voort, KVV Rauw Sport en KSK Heist D.
FC Alberta Schilde begon aan het seizoen maar gaf algemeen forfait per 19 oktober 2018.

KFC Kontich C is kampioen in deze reeks.


4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr - Archief 17-18
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (20 april 2019)
Don. 18/04 19u00 KFC Ranst B - Racing Emblem 1 - 4
Vrij. 19/04 20u00 KFC Berendrecht - KSK Heist C 0 - 5
Zat. 20/04 10u30 White Star - KFC Nijlen 2 - 4
Zat. 20/04 12u30 KFC Kontich C - Zandhovense SK 2 - 1
Zat. 20/04 13u00 Immer Voort FC - KFC Wuustwezel D 6 - 0
Zat. 20/04 13u00 Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0
Zat. 20/04 14u00 VC Herentals - KFCV Wintam 5 - 2
- - - KFC Schoten B - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich C 28 27 1 0 191 15 81
2 Immer Voort FC 28 25 1 2 204 57 77
3 Zandhovense SK 28 22 5 1 206 72 67
4 KFC Nijlen 28 20 6 2 100 40 62
5 Vlimmeren Sport 28 15 8 5 79 49 50
6 Racing Emblem 28 13 10 5 81 48 44
7 KFC Ranst B 28 13 14 1 86 91 40
8 VC Herentals 28 10 15 3 81 123 33
9 KFC Wuustwezel D 28 10 16 2 58 124 32
10 White Star 28 9 15 4 78 88 31
11 KSK Heist C 28 9 16 3 52 103 30
12 KFC Berendrecht 28 8 19 1 71 127 25
13 KFC Schoten B 28 7 19 2 53 120 23
14 Rauw Sport 28 3 24 1 37 169 10
15 KFCV Wintam 28 2 24 2 22 173 8

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2018)
KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D 5 - 0
VC Herentals - Rauw Sport 4 - 1
KFC Ranst B - KFCV Wintam 8 - 0
KFC Kontich C - Racing Emblem 3 - 1
Zandhovense SK - vrij  
KFC Berendrecht - KFC Schoten B 3 - 6
Immer Voort FC - KSK Heist C 7 - 4
White Star - Vlimmeren Sport 1 - 3


Speeldag 2 (8 september 2018)
KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 8
KFC Wuustwezel D - White Star 2 - 9
Vlimmeren Sport - VC Herentals 4 - 1
KFC Schoten B - Immer Voort FC 1 - 9
Rauw Sport (ff.) - KFC Ranst B 0 - 5
KFCV Wintam - KFC Kontich C 0 - 14
Racing Emblem - vrij  
Zandhovense SK - KFC Berendrecht 8 - 3


Speeldag 3 (15 september 2018)
KFC Nijlen - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 5 - 3
KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 3 - 2
KFC Kontich C - Rauw Sport 14 - 0
KFCV Wintam - vrij  
KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 2
Immer Voort FC - Zandhovense SK 8 - 6
White Star - VC Herentals 3 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 19 september 2018)
Zandhovense SK - KFC Nijlen 2 - 2 Speeldag 4


Speeldag 4 (22 september 2018)
Vlimmeren Sport - KFC Kontich C 0 - 6
VC Herentals - KFC Ranst B 1 - 3
KSK Heist C - White Star 3 - 0
KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 5 - 4
Zandhovense SK - KFC Nijlen 2 - 2
Racing Emblem - Immer Voort FC 4 - 4
KFCV Wintam (ff.) - KFC Berendrecht 0 - 5
Rauw Sport - vrij  


Speeldag 5 (30 september 2018)
KFC Nijlen - Racing Emblem 2 - 0
KFC Wuustwezel D - Zandhovense SK 3 - 14
KSK Heist C - KFC Schoten B 2 - 3
KFC Kontich C - VC Herentals 6 - 0
Vlimmeren Sport - vrij  
KFC Berendrecht - Rauw Sport 8 - 2
Immer Voort FC - KFCV Wintam 17 - 1
White Star - KFC Ranst B 3 - 1


Speeldag 6 (6 oktober 2018)
Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 5 - 3
VC Herentals - vrij  
KFC Ranst B - KFC Kontich C 1 - 9
KFC Schoten B - White Star 1 - 1
Zandhovense SK - KSK Heist C 16 - 0
Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 1
KFCV Wintam - KFC Nijlen 1 - 5
Rauw Sport - Immer Voort FC 1 - 13


Speeldag 7 (13 oktober 2018)
KFC Nijlen - Rauw Sport 5 - 0
KFC Wuustwezel D - KFCV Wintam 3 - 2
KSK Heist C - Racing Emblem 0 - 0
KFC Schoten B - Zandhovense SK 4 - 7
KFC Ranst B - vrij  
KFC Berendrecht - VC Herentals 3 - 3
Immer Voort FC - Vlimmeren Sport 2 - 2
White Star - KFC Kontich C 0 - 7


Speeldag 8 (20 oktober 2018)
Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 3 - 0
VC Herentals - Immer Voort FC 2 - 12
KFC Ranst B - KFC Berendrecht 6 - 3
KFC Kontich C - vrij  
Zandhovense SK - White Star 7 - 3
Racing Emblem - KFC Schoten B 9 - 1
KFCV Wintam - KSK Heist C 2 - 2
Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 3


Speeldag 9 (27 oktober 2018)
KFC Nijlen - VC Herentals 7 - 2
KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 0 - 8
KSK Heist C - Rauw Sport 3 - 5
KFC Schoten B - KFCV Wintam 7 - 0
Zandhovense SK - Racing Emblem 2 - 1
KFC Berendrecht - KFC Kontich C 0 - 12
Immer Voort FC - KFC Ranst B 9 - 2
White Star - vrij  


Speeldag 10 (3 november 2018)
Vlimmeren Sport - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
VC Herentals - KFC Wuustwezel D 0 - 7
KFC Ranst B - KFC Nijlen 0 - 3
KFC Kontich C - Immer Voort FC 4 - 3
KFC Berendrecht - vrij  
Racing Emblem - White Star 4 - 3
KFCV Wintam - Zandhovense SK 0 - 9
Rauw Sport - KFC Schoten B 1 - 6


Speeldag 11 (10 november 2018)
KFC Nijlen - KFC Kontich C 0 - 3
KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 1 - 11
KSK Heist C - VC Herentals 1 - 3
KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 7
Zandhovense SK - Rauw Sport 15 - 3
Racing Emblem - KFCV Wintam 4 - 0
Immer Voort FC - vrij  
White Star - KFC Berendrecht 6 - 2


Speeldag 12 (17 november 2018)
Vlimmeren Sport - Zandhovense SK 1 - 4
VC Herentals - KFC Schoten B 4 - 2
KFC Ranst B - KSK Heist C 6 - 0
KFC Kontich C - KFC Wuustwezel D 3 - 0
KFC Nijlen - vrij  
KFC Berendrecht - Immer Voort FC 3 - 10
KFCV Wintam - White Star 0 - 2
Rauw Sport - Racing Emblem 0 - 7


Speeldag 13 (24 november 2018)
KFC Nijlen - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
KFC Wuustwezel D - vrij  
KSK Heist C - KFC Kontich C 0 - 8
KFC Schoten B - KFC Ranst B 1 - 2
Zandhovense SK - VC Herentals 11 - 0
Racing Emblem - Vlimmeren Sport 1 - 0
KFCV Wintam - Rauw Sport 4 - 0
White Star - Immer Voort FC 2 - 4


Speeldag 14 (1 december 2018)
Vlimmeren Sport - KFCV Wintam 4 - 1
VC Herentals - Racing Emblem 3 - 8
KFC Ranst B - Zandhovense SK 2 - 4
KFC Kontich C - KFC Schoten B 6 - 0
KSK Heist C - vrij  
KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 0 - 3
Immer Voort FC - KFC Nijlen 3 - 2
White Star - Rauw Sport 9 - 1


Speeldag 15 (8 december 2018)
KFC Nijlen - White Star 2 - 3
KFC Wuustwezel D - Immer Voort FC 1 - 7
KSK Heist C - KFC Berendrecht 2 - 0
KFC Schoten B - vrij  
Zandhovense SK - KFC Kontich C 2 - 8
Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 0
KFCV Wintam - VC Herentals 2 - 0
Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 4


Speeldag 16 (15 december 2018)
KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 0 - 4
Rauw Sport - VC Herentals 3 - 4
KFCV Wintam - KFC Ranst B 0 - 12
Racing Emblem - KFC Kontich C 0 - 2
Zandhovense SK - vrij  
KFC Schoten B - KFC Berendrecht 3 - 4
KSK Heist C - Immer Voort FC 3 - 4
Vlimmeren Sport - White Star 3 - 1


Speeldag 17 (12 januari 2019)
VC Herentals - Vlimmeren Sport 2 - 2
White Star - KFC Wuustwezel D 9 - 1
KFC Nijlen - KSK Heist C 6 - 1
Immer Voort FC - KFC Schoten B 13 - 0
KFC Berendrecht - Zandhovense SK 5 - 6
Racing Emblem - vrij  
KFC Kontich C - KFCV Wintam 20 - 0
KFC Ranst B - Rauw Sport 6 - 4


Speeldag 18 (19 januari 2019)
KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 2
KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 1 - 4
Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 5 - 0
Rauw Sport - KFC Kontich C 0 - 10
KFCV Wintam - vrij  
Racing Emblem - KFC Berendrecht 4 - 1
Zandhovense SK - Immer Voort FC 4 - 10
VC Herentals - White Star 6 - 6


Speeldag 20 (2 februari 2019)
Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
Zandhovense SK - KFC Wuustwezel D 12 - 0
KFC Schoten B - KSK Heist C 0 - 2
VC Herentals - KFC Kontich C 0 - 10
Vlimmeren Sport - vrij  
Rauw Sport - KFC Berendrecht 2 - 4
KFCV Wintam - Immer Voort FC 0 - 12
KFC Ranst B - White Star (ff.) 5 - 0


Speeldag 21 (9 februari 2019)
KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 1 - 4
VC Herentals - vrij  
KFC Kontich C - KFC Ranst B 3 - 0
White Star - KFC Schoten B 2 - 2
KSK Heist C (ff.) - Zandhovense SK 0 - 5
KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 0 - 8
KFC Nijlen - KFCV Wintam 5 - 0
Immer Voort FC - Rauw Sport 14 - 0


Speeldag 22 (16 februari 2019)
Rauw Sport - KFC Nijlen 0 - 5
KFCV Wintam - KFC Wuustwezel D 1 - 1
Racing Emblem - KSK Heist C 5 - 0
Zandhovense SK - KFC Schoten B 7 - 0
KFC Ranst B - vrij  
VC Herentals - KFC Berendrecht 7 - 3
Vlimmeren Sport - Immer Voort FC 1 - 4
KFC Kontich C - White Star 7 - 0


Speeldag 23 (23 februari 2019)
KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 1 - 1
Immer Voort FC - VC Herentals 5 - 1
KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 0
KFC Kontich C - vrij  
White Star - Zandhovense SK 3 - 7
KFC Schoten B - Racing Emblem 1 - 4
KSK Heist C - KFCV Wintam 5 - 0
KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 7 - 3


Speeldag 24 (2 maart 2019)
VC Herentals - KFC Nijlen 2 - 3
Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 1
Rauw Sport - KSK Heist C 0 - 1
KFCV Wintam - KFC Schoten B 2 - 3
Racing Emblem - Zandhovense SK 2 - 6
KFC Kontich C - KFC Berendrecht 7 - 2
KFC Ranst B - Immer Voort FC 3 - 6
White Star - vrij  


Speeldag 25 (9 maart 2019)
KSK Heist C - Vlimmeren Sport 5 - 1
KFC Wuustwezel D - VC Herentals 0 - 5
KFC Nijlen - KFC Ranst B 4 - 0
Immer Voort FC - KFC Kontich C 2 - 1
KFC Berendrecht - vrij  
White Star - Racing Emblem 1 - 4
Zandhovense SK - KFCV Wintam 9 - 2
KFC Schoten B - Rauw Sport 2 - 1


Speeldag 26 (16 maart 2019)
KFC Kontich C - KFC Nijlen 6 - 0
KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 1
VC Herentals - KSK Heist C 1 - 2
Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 3 - 0
Rauw Sport - Zandhovense SK 2 - 12
KFCV Wintam - Racing Emblem 1 - 3
Immer Voort FC - vrij  
KFC Berendrecht - White Star 2 - 1


Speeldag 27 (23 maart 2019)
Zandhovense SK - Vlimmeren Sport 5 - 0
KFC Schoten B - VC Herentals 1 - 3
KSK Heist C - KFC Ranst B 3 - 2
KFC Wuustwezel D - KFC Kontich C 0 - 4
KFC Nijlen - vrij  
Immer Voort FC - KFC Berendrecht 7 - 4
White Star - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
Racing Emblem - Rauw Sport 0 - 0


Speeldag 19 (30 maart 2019)
KFC Kontich C - Vlimmeren Sport 1 - 0
KFC Ranst B - VC Herentals 3 - 11
White Star - KSK Heist C 2 - 2
KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
KFC Nijlen - Zandhovense SK 3 - 2
Immer Voort FC - Racing Emblem 2 - 1
KFC Berendrecht - KFCV Wintam 5 - 0
Rauw Sport - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 april 2019)
Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2 Speeldag 20


Speeldag 28 (6 april 2019)
KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
KFC Wuustwezel D - vrij  
KFC Kontich C - KSK Heist C 5 - 2
KFC Ranst B - KFC Schoten B 2 - 1
VC Herentals - Zandhovense SK 5 - 12
Vlimmeren Sport - Racing Emblem 4 - 4
Rauw Sport - KFCV Wintam 4 - 1
Immer Voort FC - White Star (ff.) 5 - 0


Speeldag 29 (13 april 2019)
KFCV Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
Racing Emblem - VC Herentals 1 - 5
Zandhovense SK - KFC Ranst B 11 - 0
KFC Schoten B - KFC Kontich C 1 - 10
KSK Heist C - vrij  
KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
KFC Nijlen - Immer Voort FC 4 - 6
Rauw Sport - White Star 2 - 1


Speeldag 30 (20 april 2019)
White Star - KFC Nijlen 2 - 4
Immer Voort FC - KFC Wuustwezel D 6 - 0
KFC Berendrecht - KSK Heist C 0 - 5
KFC Schoten B - vrij  
KFC Kontich C - Zandhovense SK 2 - 1
KFC Ranst B - Racing Emblem 1 - 4
VC Herentals - KFCV Wintam 5 - 2
Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Kontich C 814239
2Immer Voort FC 774037
3Zandhovense SK 673433
4KFC Nijlen 623131
5Vlimmeren Sport 502921
6Racing Emblem 442123
7KFC Ranst B 402416
8VC Herentals 331419
9KFC Wuustwezel D 321517
10White Star 312011
11KSK Heist C 301614
12KFC Berendrecht 25169
13KFC Schoten B 231013
14Rauw Sport 1064
15KFCV Wintam 880


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Kontich C 303
2Immer Voort FC 725
3Zandhovense SK 1789
4KFC Nijlen 221111
5Vlimmeren Sport 341321
6Racing Emblem 402119
7KFC Ranst B 441826
8VC Herentals 512823
9KFC Wuustwezel D 522725
10White Star 532231
11KSK Heist C 542628
12KFC Berendrecht 592633
13KFC Schoten B 613229
14Rauw Sport 743638
15KFCV Wintam 763442


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Immer Voort FC 1293
2KFC Kontich C 1293
3KFC Nijlen 909
4VC Herentals 936
5KSK Heist C 734
6Vlimmeren Sport 743
7Rauw Sport 761
8Zandhovense SK 633
9KFC Wuustwezel D 660
10Racing Emblem 404
11KFC Berendrecht 330
12KFC Ranst B 330
13White Star 110
14KFC Schoten B 000
15KFCV Wintam 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandhovense SK 20611195
2Immer Voort FC 204100104
3KFC Kontich C 19187104
4KFC Nijlen 1005446
5KFC Ranst B 864838
6Racing Emblem 813447
7VC Herentals 814239
8Vlimmeren Sport 794138
9White Star 784830
10KFC Berendrecht 713734
11KFC Wuustwezel D 583226
12KFC Schoten B 532924
13KSK Heist C 522824
14Rauw Sport 371720
15KFCV Wintam 22139


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Kontich C 1596
2KFC Nijlen 401822
3Racing Emblem 482523
4Vlimmeren Sport 492524
5Immer Voort FC 572433
6Zandhovense SK 723240
7White Star 883949
8KFC Ranst B 914843
9KSK Heist C 1034360
10KFC Schoten B 1205664
11VC Herentals 1237350
12KFC Wuustwezel D 1247846
13KFC Berendrecht 1276067
14Rauw Sport 1697693
15KFCV Wintam 17372101


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Kontich C 21 21 
2Immer Voort FC 18x18x
3Zandhovense SK 10 11 
4KFC Nijlen 5 8 
5KSK Heist C 5 6 
6Racing Emblem 5 6 
7Vlimmeren Sport 4 6 
8KFC Ranst B 4 4 
9KFC Berendrecht 3 3 
10KFC Wuustwezel D 3 3 
11KFC Schoten B 2 3 
12Rauw Sport 2 3 
13VC Herentals 2x3 
14White Star 2 2 
15KFCV Wintam 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Kontich C 19910
2KFC Nijlen 1275
3Racing Emblem 853
4Zandhovense SK 862
5KSK Heist C 743
6Vlimmeren Sport 752
7KFC Ranst B 633
8KFC Wuustwezel D 523
9Immer Voort FC 541
10KFC Berendrecht 321
11White Star 211
12KFCV Wintam 220
13Rauw Sport 101
14VC Herentals 101
15KFC Schoten B 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Immer Voort FC 281414
2KFC Kontich C 281414
3Zandhovense SK 281414
4KFC Nijlen 251312
5Vlimmeren Sport 241311
6VC Herentals 231211
7White Star 231310
8KFC Berendrecht 221111
9Racing Emblem 21912
10KFC Ranst B 21138
11KFC Schoten B 21138
12KSK Heist C 201010
13KFC Wuustwezel D 19910
14Rauw Sport 1798
15KFCV Wintam 1376


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Immer Voort FC 000
2KFC Kontich C 000
3Zandhovense SK 000
4KFC Nijlen 312
5Vlimmeren Sport 413
6VC Herentals 523
7White Star 514
8KFC Berendrecht 633
9Racing Emblem 752
10KFC Ranst B 716
11KFC Schoten B 716
12KSK Heist C 844
13KFC Wuustwezel D 954
14Rauw Sport 1156
15KFCV Wintam 1578


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Kontich C 14 14 0 0 87 9 42
2 Immer Voort FC 14 13 1 0 100 24 40
3 Zandhovense SK 14 11 1 2 111 32 34
4 KFC Nijlen 14 10 1 3 54 18 31
5 Vlimmeren Sport 14 9 2 3 41 25 29
6 KFC Ranst B 14 8 0 6 48 48 24
7 Racing Emblem 14 6 3 5 34 25 21
8 White Star 14 6 2 6 48 39 20
9 KSK Heist C 14 5 1 8 28 43 16
10 KFC Berendrecht 14 5 1 8 37 60 16
11 KFC Wuustwezel D 14 5 0 9 32 78 15
12 VC Herentals 14 4 2 8 42 73 14
13 KFC Schoten B 14 3 1 10 29 56 10
14 KFCV Wintam 14 2 2 10 13 72 8
15 Rauw Sport 14 2 0 12 17 76 6

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Kontich C 14 13 0 1 104 6 39
2 Immer Voort FC 14 12 1 1 104 33 37
3 Zandhovense SK 14 11 0 3 95 40 33
4 KFC Nijlen 14 10 1 3 46 22 31
5 Racing Emblem 14 7 2 5 47 23 23
6 Vlimmeren Sport 14 6 3 5 38 24 21
7 VC Herentals 14 6 1 7 39 50 19
8 KFC Wuustwezel D 14 5 2 7 26 46 17
9 KFC Ranst B 14 5 1 8 38 43 16
10 KSK Heist C 14 4 2 8 24 60 14
11 KFC Schoten B 14 4 1 9 24 64 13
12 White Star 14 3 2 9 30 49 11
13 KFC Berendrecht 14 3 0 11 34 67 9
14 Rauw Sport 14 1 1 12 20 93 4
15 KFCV Wintam 14 0 0 14 9 101 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Immer Voort FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Immer Voort FC - KSK Heist C 7 - 4
08/09/2018 2 KFC Schoten B - Immer Voort FC 1 - 9
15/09/2018 3 Immer Voort FC - Zandhovense SK 8 - 6
22/09/2018 4 Racing Emblem - Immer Voort FC 4 - 4
30/09/2018 5 Immer Voort FC - KFCV Wintam 17 - 1
06/10/2018 6 Rauw Sport - Immer Voort FC 1 - 13
13/10/2018 7 Immer Voort FC - Vlimmeren Sport 2 - 2
20/10/2018 8 VC Herentals - Immer Voort FC 2 - 12
27/10/2018 9 Immer Voort FC - KFC Ranst B 9 - 2
03/11/2018 10 KFC Kontich C - Immer Voort FC 4 - 3
10/11/2018 11 Immer Voort FC - vrijSpeeldag 
17/11/2018 12 KFC Berendrecht - Immer Voort FC 3 - 10
24/11/2018 13 White Star - Immer Voort FC 2 - 4
01/12/2018 14 Immer Voort FC - KFC Nijlen 3 - 2
08/12/2018 15 KFC Wuustwezel D - Immer Voort FC 1 - 7
15/12/2018 16 KSK Heist C - Immer Voort FC 3 - 4
12/01/2019 17 Immer Voort FC - KFC Schoten B 13 - 0
19/01/2019 18 Zandhovense SK - Immer Voort FC 4 - 10
02/02/2019 20 KFCV Wintam - Immer Voort FC 0 - 12
09/02/2019 21 Immer Voort FC - Rauw Sport 14 - 0
16/02/2019 22 Vlimmeren Sport - Immer Voort FC 1 - 4
23/02/2019 23 Immer Voort FC - VC Herentals 5 - 1
02/03/2019 24 KFC Ranst B - Immer Voort FC 3 - 6
09/03/2019 25 Immer Voort FC - KFC Kontich C 2 - 1
16/03/2019 26 Immer Voort FC - vrijSpeeldag 
23/03/2019 27 Immer Voort FC - KFC Berendrecht 7 - 4
30/03/2019 19 Immer Voort FC - Racing Emblem 2 - 1
06/04/2019 28 Immer Voort FC - White Star (ff.) 5 - 0
13/04/2019 29 KFC Nijlen - Immer Voort FC 4 - 6
20/04/2019 30 Immer Voort FC - KFC Wuustwezel D 6 - 0

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Berendrecht - KFC Schoten B 3 - 6
08/09/2018 2 Zandhovense SK - KFC Berendrecht 8 - 3
15/09/2018 3 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 2
22/09/2018 4 KFCV Wintam (ff.) - KFC Berendrecht 0 - 5
30/09/2018 5 KFC Berendrecht - Rauw Sport 8 - 2
06/10/2018 6 Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 5 - 3
13/10/2018 7 KFC Berendrecht - VC Herentals 3 - 3
20/10/2018 8 KFC Ranst B - KFC Berendrecht 6 - 3
27/10/2018 9 KFC Berendrecht - KFC Kontich C 0 - 12
03/11/2018 10 KFC Berendrecht - vrijSpeeldag 
10/11/2018 11 White Star - KFC Berendrecht 6 - 2
17/11/2018 12 KFC Berendrecht - Immer Voort FC 3 - 10
24/11/2018 13 KFC Nijlen - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
01/12/2018 14 KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 0 - 3
08/12/2018 15 KSK Heist C - KFC Berendrecht 2 - 0
15/12/2018 16 KFC Schoten B - KFC Berendrecht 3 - 4
12/01/2019 17 KFC Berendrecht - Zandhovense SK 5 - 6
19/01/2019 18 Racing Emblem - KFC Berendrecht 4 - 1
02/02/2019 20 Rauw Sport - KFC Berendrecht 2 - 4
09/02/2019 21 KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 1 - 4
16/02/2019 22 VC Herentals - KFC Berendrecht 7 - 3
23/02/2019 23 KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 0
02/03/2019 24 KFC Kontich C - KFC Berendrecht 7 - 2
09/03/2019 25 KFC Berendrecht - vrijSpeeldag 
16/03/2019 26 KFC Berendrecht - White Star 2 - 1
23/03/2019 27 Immer Voort FC - KFC Berendrecht 7 - 4
30/03/2019 19 KFC Berendrecht - KFCV Wintam 5 - 0
06/04/2019 28 KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
13/04/2019 29 KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
20/04/2019 30 KFC Berendrecht - KSK Heist C 0 - 5

KFC Kontich C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Kontich C - Racing Emblem 3 - 1
08/09/2018 2 KFCV Wintam - KFC Kontich C 0 - 14
15/09/2018 3 KFC Kontich C - Rauw Sport 14 - 0
22/09/2018 4 Vlimmeren Sport - KFC Kontich C 0 - 6
30/09/2018 5 KFC Kontich C - VC Herentals 6 - 0
06/10/2018 6 KFC Ranst B - KFC Kontich C 1 - 9
13/10/2018 7 White Star - KFC Kontich C 0 - 7
20/10/2018 8 KFC Kontich C - vrijSpeeldag 
27/10/2018 9 KFC Berendrecht - KFC Kontich C 0 - 12
03/11/2018 10 KFC Kontich C - Immer Voort FC 4 - 3
10/11/2018 11 KFC Nijlen - KFC Kontich C 0 - 3
17/11/2018 12 KFC Kontich C - KFC Wuustwezel D 3 - 0
24/11/2018 13 KSK Heist C - KFC Kontich C 0 - 8
01/12/2018 14 KFC Kontich C - KFC Schoten B 6 - 0
08/12/2018 15 Zandhovense SK - KFC Kontich C 2 - 8
15/12/2018 16 Racing Emblem - KFC Kontich C 0 - 2
12/01/2019 17 KFC Kontich C - KFCV Wintam 20 - 0
19/01/2019 18 Rauw Sport - KFC Kontich C 0 - 10
02/02/2019 20 VC Herentals - KFC Kontich C 0 - 10
09/02/2019 21 KFC Kontich C - KFC Ranst B 3 - 0
16/02/2019 22 KFC Kontich C - White Star 7 - 0
23/02/2019 23 KFC Kontich C - vrijSpeeldag 
02/03/2019 24 KFC Kontich C - KFC Berendrecht 7 - 2
09/03/2019 25 Immer Voort FC - KFC Kontich C 2 - 1
16/03/2019 26 KFC Kontich C - KFC Nijlen 6 - 0
23/03/2019 27 KFC Wuustwezel D - KFC Kontich C 0 - 4
30/03/2019 19 KFC Kontich C - Vlimmeren Sport 1 - 0
06/04/2019 28 KFC Kontich C - KSK Heist C 5 - 2
13/04/2019 29 KFC Schoten B - KFC Kontich C 1 - 10
20/04/2019 30 KFC Kontich C - Zandhovense SK 2 - 1

KFC Nijlen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D 5 - 0
08/09/2018 2 KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 8
15/09/2018 3 KFC Nijlen - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
19/09/2018 4 Zandhovense SK - KFC Nijlen 2 - 2
22/09/2018 4 Zandhovense SK - KFC Nijlen 19/09   Speeldag 
30/09/2018 5 KFC Nijlen - Racing Emblem 2 - 0
06/10/2018 6 KFCV Wintam - KFC Nijlen 1 - 5
13/10/2018 7 KFC Nijlen - Rauw Sport 5 - 0
20/10/2018 8 Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 3 - 0
27/10/2018 9 KFC Nijlen - VC Herentals 7 - 2
03/11/2018 10 KFC Ranst B - KFC Nijlen 0 - 3
10/11/2018 11 KFC Nijlen - KFC Kontich C 0 - 3
17/11/2018 12 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
24/11/2018 13 KFC Nijlen - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
01/12/2018 14 Immer Voort FC - KFC Nijlen 3 - 2
08/12/2018 15 KFC Nijlen - White Star 2 - 3
15/12/2018 16 KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 0 - 4
12/01/2019 17 KFC Nijlen - KSK Heist C 6 - 1
19/01/2019 18 KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 2
02/02/2019 20 Racing Emblem - KFC Nijlen 03/04   Speeldag 
09/02/2019 21 KFC Nijlen - KFCV Wintam 5 - 0
16/02/2019 22 Rauw Sport - KFC Nijlen 0 - 5
23/02/2019 23 KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 1 - 1
02/03/2019 24 VC Herentals - KFC Nijlen 2 - 3
09/03/2019 25 KFC Nijlen - KFC Ranst B 4 - 0
16/03/2019 26 KFC Kontich C - KFC Nijlen 6 - 0
23/03/2019 27 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
30/03/2019 19 KFC Nijlen - Zandhovense SK 3 - 2
03/04/2019 20 Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
06/04/2019 28 KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
13/04/2019 29 KFC Nijlen - Immer Voort FC 4 - 6
20/04/2019 30 White Star - KFC Nijlen 2 - 4

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Ranst B - KFCV Wintam 8 - 0
08/09/2018 2 Rauw Sport (ff.) - KFC Ranst B 0 - 5
15/09/2018 3 KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 3 - 2
22/09/2018 4 VC Herentals - KFC Ranst B 1 - 3
30/09/2018 5 White Star - KFC Ranst B 3 - 1
06/10/2018 6 KFC Ranst B - KFC Kontich C 1 - 9
13/10/2018 7 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
20/10/2018 8 KFC Ranst B - KFC Berendrecht 6 - 3
27/10/2018 9 Immer Voort FC - KFC Ranst B 9 - 2
03/11/2018 10 KFC Ranst B - KFC Nijlen 0 - 3
10/11/2018 11 KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 1 - 11
17/11/2018 12 KFC Ranst B - KSK Heist C 6 - 0
24/11/2018 13 KFC Schoten B - KFC Ranst B 1 - 2
01/12/2018 14 KFC Ranst B - Zandhovense SK 2 - 4
08/12/2018 15 Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 0
15/12/2018 16 KFCV Wintam - KFC Ranst B 0 - 12
12/01/2019 17 KFC Ranst B - Rauw Sport 6 - 4
19/01/2019 18 Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 5 - 0
02/02/2019 20 KFC Ranst B - White Star (ff.) 5 - 0
09/02/2019 21 KFC Kontich C - KFC Ranst B 3 - 0
16/02/2019 22 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
23/02/2019 23 KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 0
02/03/2019 24 KFC Ranst B - Immer Voort FC 3 - 6
09/03/2019 25 KFC Nijlen - KFC Ranst B 4 - 0
16/03/2019 26 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 1
23/03/2019 27 KSK Heist C - KFC Ranst B 3 - 2
30/03/2019 19 KFC Ranst B - VC Herentals 3 - 11
06/04/2019 28 KFC Ranst B - KFC Schoten B 2 - 1
13/04/2019 29 Zandhovense SK - KFC Ranst B 11 - 0
20/04/2019 30 KFC Ranst B - Racing Emblem 1 - 4

KFC Schoten B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Berendrecht - KFC Schoten B 3 - 6
08/09/2018 2 KFC Schoten B - Immer Voort FC 1 - 9
15/09/2018 3 KFC Nijlen - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
22/09/2018 4 KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 5 - 4
30/09/2018 5 KSK Heist C - KFC Schoten B 2 - 3
06/10/2018 6 KFC Schoten B - White Star 1 - 1
13/10/2018 7 KFC Schoten B - Zandhovense SK 4 - 7
20/10/2018 8 Racing Emblem - KFC Schoten B 9 - 1
27/10/2018 9 KFC Schoten B - KFCV Wintam 7 - 0
03/11/2018 10 Rauw Sport - KFC Schoten B 1 - 6
10/11/2018 11 KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 7
17/11/2018 12 VC Herentals - KFC Schoten B 4 - 2
24/11/2018 13 KFC Schoten B - KFC Ranst B 1 - 2
01/12/2018 14 KFC Kontich C - KFC Schoten B 6 - 0
08/12/2018 15 KFC Schoten B - vrijSpeeldag 
15/12/2018 16 KFC Schoten B - KFC Berendrecht 3 - 4
12/01/2019 17 Immer Voort FC - KFC Schoten B 13 - 0
19/01/2019 18 KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 2
02/02/2019 20 KFC Schoten B - KSK Heist C 0 - 2
09/02/2019 21 White Star - KFC Schoten B 2 - 2
16/02/2019 22 Zandhovense SK - KFC Schoten B 7 - 0
23/02/2019 23 KFC Schoten B - Racing Emblem 1 - 4
02/03/2019 24 KFCV Wintam - KFC Schoten B 2 - 3
09/03/2019 25 KFC Schoten B - Rauw Sport 2 - 1
16/03/2019 26 Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 3 - 0
23/03/2019 27 KFC Schoten B - VC Herentals 1 - 3
30/03/2019 19 KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
06/04/2019 28 KFC Ranst B - KFC Schoten B 2 - 1
13/04/2019 29 KFC Schoten B - KFC Kontich C 1 - 10
20/04/2019 30 KFC Schoten B - vrijSpeeldag 

KFC Wuustwezel D

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D 5 - 0
08/09/2018 2 KFC Wuustwezel D - White Star 2 - 9
15/09/2018 3 KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 5 - 3
22/09/2018 4 KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 5 - 4
30/09/2018 5 KFC Wuustwezel D - Zandhovense SK 3 - 14
06/10/2018 6 Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 1
13/10/2018 7 KFC Wuustwezel D - KFCV Wintam 3 - 2
20/10/2018 8 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 3
27/10/2018 9 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 0 - 8
03/11/2018 10 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 0 - 7
10/11/2018 11 KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 1 - 11
17/11/2018 12 KFC Kontich C - KFC Wuustwezel D 3 - 0
24/11/2018 13 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
01/12/2018 14 KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 0 - 3
08/12/2018 15 KFC Wuustwezel D - Immer Voort FC 1 - 7
15/12/2018 16 KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 0 - 4
12/01/2019 17 White Star - KFC Wuustwezel D 9 - 1
19/01/2019 18 KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 1 - 4
02/02/2019 20 Zandhovense SK - KFC Wuustwezel D 12 - 0
09/02/2019 21 KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 0 - 8
16/02/2019 22 KFCV Wintam - KFC Wuustwezel D 1 - 1
23/02/2019 23 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 7 - 3
02/03/2019 24 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 1
09/03/2019 25 KFC Wuustwezel D - VC Herentals 0 - 5
16/03/2019 26 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 1
23/03/2019 27 KFC Wuustwezel D - KFC Kontich C 0 - 4
30/03/2019 19 KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
06/04/2019 28 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
13/04/2019 29 KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht (ff.) 5 - 0
20/04/2019 30 Immer Voort FC - KFC Wuustwezel D 6 - 0

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Ranst B - KFCV Wintam 8 - 0
08/09/2018 2 KFCV Wintam - KFC Kontich C 0 - 14
15/09/2018 3 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
22/09/2018 4 KFCV Wintam (ff.) - KFC Berendrecht 0 - 5
30/09/2018 5 Immer Voort FC - KFCV Wintam 17 - 1
06/10/2018 6 KFCV Wintam - KFC Nijlen 1 - 5
13/10/2018 7 KFC Wuustwezel D - KFCV Wintam 3 - 2
20/10/2018 8 KFCV Wintam - KSK Heist C 2 - 2
27/10/2018 9 KFC Schoten B - KFCV Wintam 7 - 0
03/11/2018 10 KFCV Wintam - Zandhovense SK 0 - 9
10/11/2018 11 Racing Emblem - KFCV Wintam 4 - 0
17/11/2018 12 KFCV Wintam - White Star 0 - 2
24/11/2018 13 KFCV Wintam - Rauw Sport 4 - 0
01/12/2018 14 Vlimmeren Sport - KFCV Wintam 4 - 1
08/12/2018 15 KFCV Wintam - VC Herentals 2 - 0
15/12/2018 16 KFCV Wintam - KFC Ranst B 0 - 12
12/01/2019 17 KFC Kontich C - KFCV Wintam 20 - 0
19/01/2019 18 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
02/02/2019 20 KFCV Wintam - Immer Voort FC 0 - 12
09/02/2019 21 KFC Nijlen - KFCV Wintam 5 - 0
16/02/2019 22 KFCV Wintam - KFC Wuustwezel D 1 - 1
23/02/2019 23 KSK Heist C - KFCV Wintam 5 - 0
02/03/2019 24 KFCV Wintam - KFC Schoten B 2 - 3
09/03/2019 25 Zandhovense SK - KFCV Wintam 9 - 2
16/03/2019 26 KFCV Wintam - Racing Emblem 1 - 3
23/03/2019 27 White Star - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
30/03/2019 19 KFC Berendrecht - KFCV Wintam 5 - 0
06/04/2019 28 Rauw Sport - KFCV Wintam 4 - 1
13/04/2019 29 KFCV Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
20/04/2019 30 VC Herentals - KFCV Wintam 5 - 2

KSK Heist C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Immer Voort FC - KSK Heist C 7 - 4
08/09/2018 2 KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 8
15/09/2018 3 KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 5 - 3
22/09/2018 4 KSK Heist C - White Star 3 - 0
30/09/2018 5 KSK Heist C - KFC Schoten B 2 - 3
06/10/2018 6 Zandhovense SK - KSK Heist C 16 - 0
13/10/2018 7 KSK Heist C - Racing Emblem 0 - 0
20/10/2018 8 KFCV Wintam - KSK Heist C 2 - 2
27/10/2018 9 KSK Heist C - Rauw Sport 3 - 5
03/11/2018 10 Vlimmeren Sport - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
10/11/2018 11 KSK Heist C - VC Herentals 1 - 3
17/11/2018 12 KFC Ranst B - KSK Heist C 6 - 0
24/11/2018 13 KSK Heist C - KFC Kontich C 0 - 8
01/12/2018 14 KSK Heist C - vrijSpeeldag 
08/12/2018 15 KSK Heist C - KFC Berendrecht 2 - 0
15/12/2018 16 KSK Heist C - Immer Voort FC 3 - 4
12/01/2019 17 KFC Nijlen - KSK Heist C 6 - 1
19/01/2019 18 KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 1 - 4
02/02/2019 20 KFC Schoten B - KSK Heist C 0 - 2
09/02/2019 21 KSK Heist C (ff.) - Zandhovense SK 0 - 5
16/02/2019 22 Racing Emblem - KSK Heist C 5 - 0
23/02/2019 23 KSK Heist C - KFCV Wintam 5 - 0
02/03/2019 24 Rauw Sport - KSK Heist C 0 - 1
09/03/2019 25 KSK Heist C - Vlimmeren Sport 5 - 1
16/03/2019 26 VC Herentals - KSK Heist C 1 - 2
23/03/2019 27 KSK Heist C - KFC Ranst B 3 - 2
30/03/2019 19 White Star - KSK Heist C 2 - 2
06/04/2019 28 KFC Kontich C - KSK Heist C 5 - 2
13/04/2019 29 KSK Heist C - vrijSpeeldag 
20/04/2019 30 KFC Berendrecht - KSK Heist C 0 - 5

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Kontich C - Racing Emblem 3 - 1
08/09/2018 2 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
15/09/2018 3 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 2
22/09/2018 4 Racing Emblem - Immer Voort FC 4 - 4
30/09/2018 5 KFC Nijlen - Racing Emblem 2 - 0
06/10/2018 6 Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 1
13/10/2018 7 KSK Heist C - Racing Emblem 0 - 0
20/10/2018 8 Racing Emblem - KFC Schoten B 9 - 1
27/10/2018 9 Zandhovense SK - Racing Emblem 2 - 1
03/11/2018 10 Racing Emblem - White Star 4 - 3
10/11/2018 11 Racing Emblem - KFCV Wintam 4 - 0
17/11/2018 12 Rauw Sport - Racing Emblem 0 - 7
24/11/2018 13 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 1 - 0
01/12/2018 14 VC Herentals - Racing Emblem 3 - 8
08/12/2018 15 Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 0
15/12/2018 16 Racing Emblem - KFC Kontich C 0 - 2
12/01/2019 17 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
19/01/2019 18 Racing Emblem - KFC Berendrecht 4 - 1
02/02/2019 20 Racing Emblem - KFC Nijlen 03/04   Speeldag 
09/02/2019 21 KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 0 - 8
16/02/2019 22 Racing Emblem - KSK Heist C 5 - 0
23/02/2019 23 KFC Schoten B - Racing Emblem 1 - 4
02/03/2019 24 Racing Emblem - Zandhovense SK 2 - 6
09/03/2019 25 White Star - Racing Emblem 1 - 4
16/03/2019 26 KFCV Wintam - Racing Emblem 1 - 3
23/03/2019 27 Racing Emblem - Rauw Sport 0 - 0
30/03/2019 19 Immer Voort FC - Racing Emblem 2 - 1
03/04/2019 20 Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
06/04/2019 28 Vlimmeren Sport - Racing Emblem 4 - 4
13/04/2019 29 Racing Emblem - VC Herentals 1 - 5
20/04/2019 30 KFC Ranst B - Racing Emblem 1 - 4

Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Herentals - Rauw Sport 4 - 1
08/09/2018 2 Rauw Sport (ff.) - KFC Ranst B 0 - 5
15/09/2018 3 KFC Kontich C - Rauw Sport 14 - 0
22/09/2018 4 Rauw Sport - vrijSpeeldag 
30/09/2018 5 KFC Berendrecht - Rauw Sport 8 - 2
06/10/2018 6 Rauw Sport - Immer Voort FC 1 - 13
13/10/2018 7 KFC Nijlen - Rauw Sport 5 - 0
20/10/2018 8 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 3
27/10/2018 9 KSK Heist C - Rauw Sport 3 - 5
03/11/2018 10 Rauw Sport - KFC Schoten B 1 - 6
10/11/2018 11 Zandhovense SK - Rauw Sport 15 - 3
17/11/2018 12 Rauw Sport - Racing Emblem 0 - 7
24/11/2018 13 KFCV Wintam - Rauw Sport 4 - 0
01/12/2018 14 White Star - Rauw Sport 9 - 1
08/12/2018 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 4
15/12/2018 16 Rauw Sport - VC Herentals 3 - 4
12/01/2019 17 KFC Ranst B - Rauw Sport 6 - 4
19/01/2019 18 Rauw Sport - KFC Kontich C 0 - 10
02/02/2019 20 Rauw Sport - KFC Berendrecht 2 - 4
09/02/2019 21 Immer Voort FC - Rauw Sport 14 - 0
16/02/2019 22 Rauw Sport - KFC Nijlen 0 - 5
23/02/2019 23 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 7 - 3
02/03/2019 24 Rauw Sport - KSK Heist C 0 - 1
09/03/2019 25 KFC Schoten B - Rauw Sport 2 - 1
16/03/2019 26 Rauw Sport - Zandhovense SK 2 - 12
23/03/2019 27 Racing Emblem - Rauw Sport 0 - 0
30/03/2019 19 Rauw Sport - vrijSpeeldag 
06/04/2019 28 Rauw Sport - KFCV Wintam 4 - 1
13/04/2019 29 Rauw Sport - White Star 2 - 1
20/04/2019 30 Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Herentals - Rauw Sport 4 - 1
08/09/2018 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals 4 - 1
15/09/2018 3 White Star - VC Herentals 3 - 1
22/09/2018 4 VC Herentals - KFC Ranst B 1 - 3
30/09/2018 5 KFC Kontich C - VC Herentals 6 - 0
06/10/2018 6 VC Herentals - vrijSpeeldag 
13/10/2018 7 KFC Berendrecht - VC Herentals 3 - 3
20/10/2018 8 VC Herentals - Immer Voort FC 2 - 12
27/10/2018 9 KFC Nijlen - VC Herentals 7 - 2
03/11/2018 10 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 0 - 7
10/11/2018 11 KSK Heist C - VC Herentals 1 - 3
17/11/2018 12 VC Herentals - KFC Schoten B 4 - 2
24/11/2018 13 Zandhovense SK - VC Herentals 11 - 0
01/12/2018 14 VC Herentals - Racing Emblem 3 - 8
08/12/2018 15 KFCV Wintam - VC Herentals 2 - 0
15/12/2018 16 Rauw Sport - VC Herentals 3 - 4
12/01/2019 17 VC Herentals - Vlimmeren Sport 2 - 2
19/01/2019 18 VC Herentals - White Star 6 - 6
02/02/2019 20 VC Herentals - KFC Kontich C 0 - 10
09/02/2019 21 VC Herentals - vrijSpeeldag 
16/02/2019 22 VC Herentals - KFC Berendrecht 7 - 3
23/02/2019 23 Immer Voort FC - VC Herentals 5 - 1
02/03/2019 24 VC Herentals - KFC Nijlen 2 - 3
09/03/2019 25 KFC Wuustwezel D - VC Herentals 0 - 5
16/03/2019 26 VC Herentals - KSK Heist C 1 - 2
23/03/2019 27 KFC Schoten B - VC Herentals 1 - 3
30/03/2019 19 KFC Ranst B - VC Herentals 3 - 11
06/04/2019 28 VC Herentals - Zandhovense SK 5 - 12
13/04/2019 29 Racing Emblem - VC Herentals 1 - 5
20/04/2019 30 VC Herentals - KFCV Wintam 5 - 2

Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 White Star - Vlimmeren Sport 1 - 3
08/09/2018 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals 4 - 1
15/09/2018 3 KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 3 - 2
22/09/2018 4 Vlimmeren Sport - KFC Kontich C 0 - 6
30/09/2018 5 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
06/10/2018 6 Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 5 - 3
13/10/2018 7 Immer Voort FC - Vlimmeren Sport 2 - 2
20/10/2018 8 Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 3 - 0
27/10/2018 9 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 0 - 8
03/11/2018 10 Vlimmeren Sport - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
10/11/2018 11 KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 7
17/11/2018 12 Vlimmeren Sport - Zandhovense SK 1 - 4
24/11/2018 13 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 1 - 0
01/12/2018 14 Vlimmeren Sport - KFCV Wintam 4 - 1
08/12/2018 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 4
15/12/2018 16 Vlimmeren Sport - White Star 3 - 1
12/01/2019 17 VC Herentals - Vlimmeren Sport 2 - 2
19/01/2019 18 Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 5 - 0
02/02/2019 20 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
09/02/2019 21 KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 1 - 4
16/02/2019 22 Vlimmeren Sport - Immer Voort FC 1 - 4
23/02/2019 23 KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 1 - 1
02/03/2019 24 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 1 - 1
09/03/2019 25 KSK Heist C - Vlimmeren Sport 5 - 1
16/03/2019 26 Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 3 - 0
23/03/2019 27 Zandhovense SK - Vlimmeren Sport 5 - 0
30/03/2019 19 KFC Kontich C - Vlimmeren Sport 1 - 0
06/04/2019 28 Vlimmeren Sport - Racing Emblem 4 - 4
13/04/2019 29 KFCV Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
20/04/2019 30 Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0

White Star

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 White Star - Vlimmeren Sport 1 - 3
08/09/2018 2 KFC Wuustwezel D - White Star 2 - 9
15/09/2018 3 White Star - VC Herentals 3 - 1
22/09/2018 4 KSK Heist C - White Star 3 - 0
30/09/2018 5 White Star - KFC Ranst B 3 - 1
06/10/2018 6 KFC Schoten B - White Star 1 - 1
13/10/2018 7 White Star - KFC Kontich C 0 - 7
20/10/2018 8 Zandhovense SK - White Star 7 - 3
27/10/2018 9 White Star - vrijSpeeldag 
03/11/2018 10 Racing Emblem - White Star 4 - 3
10/11/2018 11 White Star - KFC Berendrecht 6 - 2
17/11/2018 12 KFCV Wintam - White Star 0 - 2
24/11/2018 13 White Star - Immer Voort FC 2 - 4
01/12/2018 14 White Star - Rauw Sport 9 - 1
08/12/2018 15 KFC Nijlen - White Star 2 - 3
15/12/2018 16 Vlimmeren Sport - White Star 3 - 1
12/01/2019 17 White Star - KFC Wuustwezel D 9 - 1
19/01/2019 18 VC Herentals - White Star 6 - 6
02/02/2019 20 KFC Ranst B - White Star (ff.) 5 - 0
09/02/2019 21 White Star - KFC Schoten B 2 - 2
16/02/2019 22 KFC Kontich C - White Star 7 - 0
23/02/2019 23 White Star - Zandhovense SK 3 - 7
02/03/2019 24 White Star - vrijSpeeldag 
09/03/2019 25 White Star - Racing Emblem 1 - 4
16/03/2019 26 KFC Berendrecht - White Star 2 - 1
23/03/2019 27 White Star - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
30/03/2019 19 White Star - KSK Heist C 2 - 2
06/04/2019 28 Immer Voort FC - White Star (ff.) 5 - 0
13/04/2019 29 Rauw Sport - White Star 2 - 1
20/04/2019 30 White Star - KFC Nijlen 2 - 4

Zandhovense SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zandhovense SK - vrijSpeeldag 
08/09/2018 2 Zandhovense SK - KFC Berendrecht 8 - 3
15/09/2018 3 Immer Voort FC - Zandhovense SK 8 - 6
19/09/2018 4 Zandhovense SK - KFC Nijlen 2 - 2
22/09/2018 4 Zandhovense SK - KFC Nijlen 19/09   Speeldag 
30/09/2018 5 KFC Wuustwezel D - Zandhovense SK 3 - 14
06/10/2018 6 Zandhovense SK - KSK Heist C 16 - 0
13/10/2018 7 KFC Schoten B - Zandhovense SK 4 - 7
20/10/2018 8 Zandhovense SK - White Star 7 - 3
27/10/2018 9 Zandhovense SK - Racing Emblem 2 - 1
03/11/2018 10 KFCV Wintam - Zandhovense SK 0 - 9
10/11/2018 11 Zandhovense SK - Rauw Sport 15 - 3
17/11/2018 12 Vlimmeren Sport - Zandhovense SK 1 - 4
24/11/2018 13 Zandhovense SK - VC Herentals 11 - 0
01/12/2018 14 KFC Ranst B - Zandhovense SK 2 - 4
08/12/2018 15 Zandhovense SK - KFC Kontich C 2 - 8
15/12/2018 16 Zandhovense SK - vrijSpeeldag 
12/01/2019 17 KFC Berendrecht - Zandhovense SK 5 - 6
19/01/2019 18 Zandhovense SK - Immer Voort FC 4 - 10
02/02/2019 20 Zandhovense SK - KFC Wuustwezel D 12 - 0
09/02/2019 21 KSK Heist C (ff.) - Zandhovense SK 0 - 5
16/02/2019 22 Zandhovense SK - KFC Schoten B 7 - 0
23/02/2019 23 White Star - Zandhovense SK 3 - 7
02/03/2019 24 Racing Emblem - Zandhovense SK 2 - 6
09/03/2019 25 Zandhovense SK - KFCV Wintam 9 - 2
16/03/2019 26 Rauw Sport - Zandhovense SK 2 - 12
23/03/2019 27 Zandhovense SK - Vlimmeren Sport 5 - 0
30/03/2019 19 KFC Nijlen - Zandhovense SK 3 - 2
06/04/2019 28 VC Herentals - Zandhovense SK 5 - 12
13/04/2019 29 Zandhovense SK - KFC Ranst B 11 - 0
20/04/2019 30 KFC Kontich C - Zandhovense SK 2 - 1

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
n.g. = nog niet gekend.

We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).