Alle Actuele Klassementen
Update: 10/06/2019 om 09:46u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS
HEREN EN VROUWEN!
Laatste update: 10/06/2019 om 09:46u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN
SEIZOEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2018-2019.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2017-2018 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Witgoor Dessel 30 17 8 5 71 43 56
2 KFC Kontich A 30 15 6 9 54 35 54
3 KFCE Zoersel (2) 30 16 9 5 55 53 53
4 FC Oppuurs (1) 30 16 10 4 59 47 52
5 Berlaar Heikant 30 14 9 7 52 40 49
6 VC Herentals 30 13 10 7 51 39 46
7 FC De Kempen TL A 30 12 11 7 68 40 43
8 Berg en Dal 30 12 11 7 38 37 43
9 KSK Branddonk 30 11 11 8 40 51 41
10 KFC Lille 30 10 10 10 43 43 40
11 FC Mariekerke 30 10 11 9 53 52 39
12 Rochus Deurne 30 7 12 11 43 50 32
13 KFC Sint Job 30 9 17 4 53 71 31
14 KFC Wuustwezel 30 7 13 10 47 73 31
15 KSV Schriek 30 6 15 9 41 66 27
16 KVV Duffel 30 2 14 14 41 69 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Sint Job 10 7 2 1 27 14 22
2 Berlaar Heikant 10 7 3 0 25 13 21
3 Witgoor Dessel 10 6 3 1 25 15 19
4 KFC Kontich A 10 5 2 3 18 10 18
5 VC Herentals 10 5 4 1 16 15 16
6 Berg en Dal 10 4 3 3 14 12 15
7 KSK Branddonk 10 4 3 3 15 16 15
8 KFC Lille 10 4 4 2 14 13 14
9 KFCE Zoersel (2) 10 4 5 1 12 23 13
10 FC Mariekerke 10 3 3 4 15 12 13
11 FC De Kempen TL A 10 3 4 3 16 15 12
12 FC Oppuurs (1) 10 3 4 3 19 23 12
13 KVV Duffel 10 1 3 6 16 20 9
14 Rochus Deurne 10 2 6 2 13 18 8
15 KFC Wuustwezel 10 2 6 2 14 28 8
16 KSV Schriek 10 0 5 5 12 24 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCE Zoersel 10 6 1 3 23 13 21
2 Witgoor Dessel 10 6 3 1 26 13 19
3 FC Oppuurs (1) 10 6 3 1 16 13 19
4 VC Herentals 10 5 2 3 22 11 18
5 KFC Kontich A 10 5 2 3 20 13 18
6 FC Mariekerke 10 5 3 2 20 19 17
7 FC De Kempen TL A 10 4 5 1 33 14 13
8 KFC Lille 10 3 3 4 19 19 13
9 Berg en Dal 10 3 3 4 14 14 13
10 KSV Schriek 10 3 3 4 18 21 13
11 KSK Branddonk 10 3 4 3 13 19 12
12 Rochus Deurne 10 2 4 4 12 21 10
13 KFC Wuustwezel 10 2 4 4 15 25 10
14 Berlaar Heikant 10 1 4 5 11 20 8
15 KVV Duffel 10 1 5 4 13 22 7
16 KFC Sint Job 10 2 8 0 16 34 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs 10 7 3 0 24 11 21
2 Berlaar Heikant 10 6 2 2 16 7 20
3 KFCE Zoersel 10 6 3 1 20 17 19
4 FC De Kempen TL A 10 5 2 3 19 11 18
5 Witgoor Dessel 10 5 2 3 20 15 18
6 KFC Kontich A 10 5 2 3 16 12 18
7 Berg en Dal 10 5 5 0 10 11 15
8 KSK Branddonk 10 4 4 2 12 16 14
9 Rochus Deurne 10 3 2 5 18 11 14
10 KFC Lille 10 3 3 4 10 11 13
11 KFC Wuustwezel 10 3 3 4 18 20 13
12 VC Herentals 10 3 4 3 13 13 12
13 KSV Schriek 10 3 7 0 11 21 9
14 FC Mariekerke 10 2 5 3 18 21 9
15 KVV Duffel 10 0 6 4 12 27 4
16 KFC Sint Job 10 0 7 3 10 23 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RVC Hoboken (1)(2) 30 22 2 6 73 28 72
2 's Gr' wezel-Schilde A 30 17 6 7 56 32 58
3 Rapid Leest 30 15 7 8 65 41 53
4 KSK Kalmthout 30 14 10 6 71 53 48
5 Verbr. Zwijndrecht 30 13 8 9 54 41 48
6 Sporting Burcht 30 13 13 4 54 61 43
7 KFC Ranst A 30 12 11 7 66 55 43
8 KFC Brasschaat 30 12 11 7 45 48 43
9 FC Walem 30 10 7 13 52 38 43
10 GR Katelijne 30 9 13 8 60 65 35
11 KFC Broechem A 30 9 17 4 57 86 31
12 FC Turk Sport 30 8 15 7 44 62 31
13 KV Bonheiden 30 8 16 6 46 62 30
14 Ekeren FC 30 8 16 6 49 68 30
15 Sporting Tisselt 30 8 17 5 46 86 29
16 Willebroekse SV 30 6 15 9 40 52 27

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken (1)(2) 10 7 0 3 23 9 24
2 's Gr' wezel-Schilde A 10 6 2 2 17 11 20
3 Sporting Burcht 10 6 4 0 21 17 18
4 KFC Ranst A 10 5 3 2 18 12 17
5 Verbr. Zwijndrecht 10 5 3 2 15 12 17
6 Rapid Leest 10 4 2 4 26 16 16
7 Ekeren FC 10 4 5 1 24 22 13
8 KFC Broechem A 10 4 5 1 20 31 13
9 FC Turk Sport 10 3 4 3 18 18 12
10 KSK Kalmthout 10 3 4 3 12 15 12
11 FC Walem 10 2 2 6 13 14 12
12 KFC Brasschaat 10 3 5 2 13 20 11
13 KV Bonheiden 10 2 4 4 21 19 10
14 GR Katelijne 10 2 5 3 16 22 9
15 Willebroekse SV 10 1 4 5 13 16 8
16 Sporting Tisselt 10 2 7 1 11 27 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken (1) 10 8 1 1 26 12 25
2 Rapid Leest 10 7 2 1 29 12 22
3 's Gr' wezel-Schilde A 10 6 2 2 19 8 20
4 KFC Brasschaat 10 6 2 2 18 13 20
5 FC Walem 10 4 2 4 17 7 16
6 KV Bonheiden 10 5 5 0 15 22 15
7 KSK Kalmthout 10 4 3 3 29 20 15
8 KFC Ranst A 10 4 4 2 24 19 14
9 Verbr. Zwijndrecht 10 3 2 5 18 14 14
10 GR Katelijne 10 4 5 1 23 23 13
11 Sporting Burcht 10 3 4 3 13 19 12
12 KFC Broechem A 10 3 7 0 17 24 9
13 Willebroekse SV 10 2 6 2 14 20 8
14 FC Turk Sport 10 2 6 2 14 24 8
15 Sporting Tisselt 10 2 6 2 15 36 8
16 Ekeren FC 10 1 7 2 9 27 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken 10 7 1 2 24 7 23
2 KSK Kalmthout 10 7 3 0 30 18 21
3 's Gr' wezel-Schilde A 10 5 2 3 20 13 18
4 Verbr. Zwijndrecht 10 5 3 2 21 15 17
5 FC Walem 10 4 3 3 22 17 15
6 Rapid Leest 10 4 3 3 10 13 15
7 Sporting Tisselt 10 4 4 2 20 23 14
8 Sporting Burcht 10 4 5 1 20 25 13
9 GR Katelijne 10 3 3 4 21 20 13
10 KFC Ranst A 10 3 4 3 24 24 12
11 KFC Brasschaat 10 3 4 3 14 15 12
12 Ekeren FC 10 3 4 3 16 19 12
13 Willebroekse SV 10 3 5 2 13 16 11
14 FC Turk Sport 10 3 5 2 12 20 11
15 KFC Broechem A 10 2 5 3 20 31 9
16 KV Bonheiden 10 1 7 2 10 21 5


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport (1)(2) 30 23 3 4 82 28 73
2 Sint Dimpna A 30 17 6 7 61 36 58
3 Vlimmeren Sport 30 13 10 7 62 59 46
4 OG Vorselaar 30 12 8 10 43 34 46
5 KFC Antonia A 30 11 6 13 55 44 46
6 White Star 30 12 10 8 52 50 44
7 KFC Herselt 30 12 13 5 49 59 41
8 KSK Weelde 30 10 10 10 66 48 40
9 KFC Bevel 30 10 10 10 61 71 40
10 K Retie SK 30 10 13 7 44 52 37
11 Verbr. Balen 30 10 13 7 51 60 37
12 K Merksplas SK 30 8 10 12 40 49 36
13 KFC Beekhoek 30 9 13 8 55 60 35
14 Arendonk Sport 30 6 12 12 49 57 30
15 Zwaluwen Olmen 30 7 17 6 45 67 27
16 Minderhout VV 30 4 20 6 34 75 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport (1)(2) 10 8 1 1 26 9 25
2 Sint Dimpna A 10 6 1 3 21 11 21
3 Vlimmeren Sport 10 5 3 2 19 15 17
4 KSK Weelde 10 4 3 3 18 14 15
5 KFC Herselt 10 4 4 2 20 21 14
6 Zwaluwen Olmen 10 4 4 2 18 21 14
7 OG Vorselaar 10 3 2 5 13 9 14
8 White Star 10 3 2 5 17 14 14
9 Arendonk Sport 10 3 3 4 17 13 13
10 KFC Beekhoek 10 3 3 4 22 19 13
11 KFC Bevel 10 3 3 4 17 21 13
12 K Merksplas SK 10 3 4 3 11 16 12
13 K Retie SK 10 3 5 2 11 16 11
14 Verbr. Balen 10 3 5 2 15 24 11
15 KFC Antonia A 10 2 5 3 18 21 9
16 Minderhout VV 10 0 9 1 13 32 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport (1) 10 7 1 2 29 10 23
2 Sint Dimpna A 10 7 2 1 21 13 22
3 Verbr. Balen 10 5 2 3 21 14 18
4 OG Vorselaar 10 5 3 2 17 14 17
5 KFC Antonia A 10 4 1 5 18 11 17
6 KFC Herselt 10 4 4 2 17 16 14
7 KFC Beekhoek 10 4 4 2 23 25 14
8 White Star 10 4 4 2 18 21 14
9 K Merksplas SK 10 3 3 4 14 17 13
10 K Retie SK 10 3 4 3 15 20 12
11 Vlimmeren Sport 10 3 4 3 19 26 12
12 KFC Bevel 10 2 4 4 21 28 10
13 Arendonk Sport 10 1 2 7 17 18 10
14 KSK Weelde 10 2 5 3 23 21 9
15 Minderhout VV 10 2 8 0 11 26 6
16 Zwaluwen Olmen 10 1 6 3 16 20 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport 10 8 1 1 27 9 25
2 KFC Antonia A 10 5 0 5 19 12 20
3 Vlimmeren Sport 10 5 3 2 24 18 17
4 KFC Bevel 10 5 3 2 23 22 17
5 White Star 10 5 4 1 17 15 16
6 KSK Weelde 10 4 2 4 25 13 16
7 Sint Dimpna A 10 4 3 3 19 12 15
8 OG Vorselaar 10 4 3 3 13 11 15
9 K Retie SK 10 4 4 2 18 16 14
10 KFC Herselt 10 4 5 1 12 22 13
11 K Merksplas SK 10 2 3 5 15 16 11
12 Minderhout VV 10 2 3 5 10 17 11
13 KFC Beekhoek 10 2 6 2 10 16 8
14 Verbr. Balen 10 2 6 2 15 22 8
15 Arendonk Sport 10 2 7 1 15 26 7
16 Zwaluwen Olmen 10 2 7 1 11 26 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lentezon Beerse (1) 30 19 7 4 70 33 61
2 Loenhout SK 30 18 7 5 87 43 59
3 Zandvliet Sport 30 16 4 10 76 44 58
4 KFC Meer 30 17 7 6 63 38 57
5 KFC Poppel 30 16 5 9 63 38 57
6 KVV Achterbroek (2) 30 16 9 5 69 55 53
7 KFC Flandria 30 15 8 7 64 38 52
8 KVV Dosko 30 12 12 6 44 57 42
9 Excelsior Kaart 30 11 13 6 50 58 39
10 KV Mariaburg 30 10 15 5 56 79 35
11 K Meerle FC 30 10 16 4 60 66 34
12 KFC Turnhout B 30 9 17 4 51 76 31
13 SK Ekeren Donk 30 8 18 4 37 65 28
14 Olympic Essen 30 7 19 4 40 76 25
15 KSV Oud Turnhout 30 6 18 6 46 71 24
16 Putte SK 30 4 19 7 41 80 19

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lentezon Beerse (1) 10 8 1 1 25 9 25
2 Zandvliet Sport 10 8 1 1 28 13 25
3 Loenhout SK 10 8 2 0 41 13 24
4 KFC Poppel 10 5 0 5 18 9 20
5 K Meerle FC 10 5 3 2 30 16 17
6 KFC Meer 10 5 4 1 16 12 16
7 Excelsior Kaart 10 5 5 0 18 23 15
8 KFC Flandria 10 4 3 3 17 10 15
9 KVV Dosko 10 3 5 2 10 16 11
10 KVV Achterbroek (2) 10 3 5 2 20 28 11
11 KV Mariaburg 10 3 5 2 20 31 11
12 Olympic Essen 10 3 6 1 15 23 10
13 KFC Turnhout B 10 3 6 1 17 26 10
14 SK Ekeren Donk 10 3 7 0 16 29 9
15 KSV Oud Turnhout 10 1 7 2 15 25 5
16 Putte SK 10 1 8 1 12 35 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 10 8 1 1 28 15 25
2 KFC Poppel 10 7 3 0 19 9 21
3 Loenhout SK 10 6 2 2 27 16 20
4 KFC Meer 10 5 3 2 19 15 17
5 KV Mariaburg 10 5 3 2 21 18 17
6 Zandvliet Sport 10 4 2 4 24 17 16
7 KFC Flandria 10 5 5 0 22 18 15
8 K Meerle FC 10 5 5 0 16 16 15
9 KFC Turnhout B 10 5 5 0 22 25 15
10 KVV Dosko 10 4 4 2 18 23 14
11 KSV Oud Turnhout 10 3 4 3 16 18 12
12 Lentezon Beerse (1) 10 3 5 2 15 17 11
13 Excelsior Kaart 10 3 5 2 17 24 11
14 SK Ekeren Donk 10 2 5 3 11 16 9
15 Olympic Essen 10 1 8 1 10 28 4
16 Putte SK 10 0 6 4 11 21 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lentezon Beerse 10 8 1 1 30 7 25
2 KFC Meer 10 7 0 3 28 11 24
3 KFC Flandria 10 6 0 4 25 10 22
4 KVV Achterbroek 10 5 3 2 21 12 17
5 KVV Dosko 10 5 3 2 16 18 17
6 Zandvliet Sport 10 4 1 5 24 14 17
7 KFC Poppel 10 4 2 4 26 20 16
8 Loenhout SK 10 4 3 3 19 14 15
9 Excelsior Kaart 10 3 3 4 15 11 13
10 Putte SK 10 3 5 2 18 24 11
11 Olympic Essen 10 3 5 2 15 25 11
12 SK Ekeren Donk 10 3 6 1 10 20 10
13 KSV Oud Turnhout 10 2 7 1 15 28 7
14 KV Mariaburg 10 2 7 1 15 30 7
15 KFC Turnhout B 10 1 6 3 12 25 6
16 K Meerle FC 10 0 8 2 14 34 2


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Wilrijk-JAS A (1) 30 19 4 7 76 37 64
2 KFC Katelijne A 30 15 5 10 54 37 55
3 Borsbeek Sport (2) 30 15 6 9 72 48 54
4 KVS Branst 30 14 8 8 69 36 50
5 VC Mortsel OG A 30 14 8 8 59 42 50
6 KFC Putte A 30 14 11 5 42 44 47
7 KV Hooikt 30 14 12 4 61 55 46
8 KFCM Hallaar 30 12 9 9 47 43 45
9 SV Aartselaar A 30 12 11 7 51 53 43
10 Nielse SV 30 12 14 4 55 73 40
11 VC Wijnegem 30 11 13 6 51 53 39
12 Schelle Sport 30 9 12 9 55 61 36
13 KFC Lint 30 7 13 10 49 53 31
14 FC Merksem 30 7 17 6 52 76 27
15 SK Rita Berlaar 30 5 20 5 44 94 20
16 VVH Lippelo 30 3 20 7 30 62 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Katelijne A 10 7 0 3 23 9 24
2 KFC Putte A 10 7 2 1 18 11 22
3 KSK Wilrijk-JAS A (1) 10 5 2 3 25 12 18
4 Borsbeek Sport (2) 10 5 2 3 29 20 18
5 KV Hooikt 10 5 4 1 21 15 16
6 Nielse SV 10 5 4 1 17 17 16
7 KVS Branst 10 4 2 4 14 9 16
8 SV Aartselaar A 10 4 2 4 18 17 16
9 KFCM Hallaar 10 4 3 3 20 16 15
10 VC Mortsel OG A 10 4 4 2 20 17 14
11 KFC Lint 10 3 5 2 16 15 11
12 VC Wijnegem 10 3 5 2 13 21 11
13 Schelle Sport 10 2 5 3 13 23 9
14 VVH Lippelo 10 2 7 1 9 16 7
15 FC Merksem 10 1 7 2 16 28 5
16 SK Rita Berlaar 10 1 8 1 13 39 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Borsbeek Sport 10 9 0 1 31 12 28
2 KVS Branst 10 7 1 2 37 11 23
3 KSK Wilrijk-JAS A (1) 10 6 2 2 25 16 20
4 KFC Putte A 10 6 4 0 17 19 18
5 KV Hooikt 10 5 4 1 28 22 16
6 VC Wijnegem 10 5 4 1 21 15 16
7 VC Mortsel OG A 10 4 3 3 17 14 15
8 KFC Katelijne A 10 4 3 3 15 14 15
9 Nielse SV 10 4 4 2 19 31 14
10 SV Aartselaar A 10 4 6 0 16 23 12
11 KFCM Hallaar 10 3 4 3 13 16 12
12 Schelle Sport 10 2 3 5 19 22 11
13 KFC Lint 10 2 5 3 18 20 9
14 FC Merksem 10 2 7 1 18 30 7
15 SK Rita Berlaar 10 2 7 1 17 31 7
16 VVH Lippelo 10 0 8 2 11 26 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wilrijk-JAS A 10 8 0 2 26 9 26
2 VC Mortsel OG A 10 6 1 3 22 11 21
3 KFCM Hallaar 10 5 2 3 14 11 18
4 Schelle Sport 10 5 4 1 23 16 16
5 KFC Katelijne A 10 4 2 4 16 14 16
6 SV Aartselaar A 10 4 3 3 17 13 15
7 FC Merksem 10 4 3 3 18 18 15
8 KV Hooikt 10 4 4 2 12 18 14
9 VC Wijnegem 10 3 4 3 17 17 12
10 KVS Branst 10 3 5 2 18 16 11
11 KFC Lint 10 2 3 5 15 18 11
12 Nielse SV 10 3 6 1 19 25 10
13 SK Rita Berlaar 10 2 5 3 14 24 9
14 Borsbeek Sport 10 1 4 5 12 16 8
15 KFC Putte A 10 1 5 4 7 14 7
16 VVH Lippelo 10 1 5 4 10 20 7


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zandhovense SK (1)(2) 30 26 2 2 96 29 80
2 FC Zwaneven 30 22 8 0 90 32 66
3 VV Laakdal 30 17 8 5 53 45 56
4 KSK Kasterlee 30 17 10 3 86 51 54
5 Excelsior Vorst 30 15 10 5 81 64 50
6 FC Gierle 30 14 11 5 60 51 47
7 KFC Herenthout 30 12 11 7 57 47 43
8 KFC Pulle 30 11 11 8 52 39 41
9 KFC Mol 30 11 11 8 46 52 41
10 KVV Noordstar 30 11 13 6 55 74 39
11 Linda Olen 30 11 14 5 52 65 38
12 Excelsior Bouwel 30 10 18 2 55 68 32
13 FC Netezonen 30 8 14 8 35 51 32
14 KVC Oostmalle 30 8 18 4 46 86 28
15 Lierse Kempenzonen B 30 5 21 4 34 79 19
16 Blauberg Sport 30 4 22 4 20 85 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK (1)(2) 10 9 0 1 43 13 28
2 FC Zwaneven 10 9 1 0 36 9 27
3 VV Laakdal 10 6 2 2 17 11 20
4 KFC Pulle 10 5 2 3 27 13 18
5 KFC Mol 10 4 2 4 13 14 16
6 KSK Kasterlee 10 5 5 0 27 21 15
7 Excelsior Vorst 10 4 3 3 36 19 15
8 KFC Herenthout 10 4 3 3 19 14 15
9 FC Gierle 10 4 4 2 18 20 14
10 FC Netezonen 10 3 4 3 14 18 12
11 Excelsior Bouwel 10 3 5 2 17 19 11
12 KVV Noordstar 10 3 5 2 22 33 11
13 KVC Oostmalle 10 3 7 0 18 33 9
14 Linda Olen 10 2 7 1 10 25 7
15 Lierse Kempenzonen B 10 2 8 0 10 36 6
16 Blauberg Sport 10 1 9 0 3 32 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK (1) 10 10 0 0 31 4 30
2 KSK Kasterlee 10 8 2 0 27 9 24
3 FC Zwaneven 10 6 4 0 25 9 18
4 FC Gierle 10 6 4 0 19 14 18
5 KFC Herenthout 10 5 2 3 19 11 18
6 KVV Noordstar 10 4 4 2 15 17 14
7 VV Laakdal 10 4 4 2 14 21 14
8 KFC Mol 10 4 5 1 16 18 13
9 Excelsior Vorst 10 4 5 1 19 25 13
10 KFC Pulle 10 3 3 4 13 12 13
11 FC Netezonen 10 3 5 2 9 14 11
12 Linda Olen 10 3 6 1 17 28 10
13 Excelsior Bouwel 10 3 7 0 17 26 9
14 Blauberg Sport 10 2 5 3 8 19 9
15 KVC Oostmalle 10 2 5 3 12 24 9
16 Lierse Kempenzonen B 10 1 7 2 10 20 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK 10 7 2 1 22 12 22
2 VV Laakdal 10 7 2 1 22 13 22
3 Excelsior Vorst 10 7 2 1 26 20 22
4 FC Zwaneven 10 7 3 0 29 14 21
5 Linda Olen 10 6 1 3 25 12 21
6 KSK Kasterlee 10 4 3 3 32 21 15
7 FC Gierle 10 4 3 3 23 17 15
8 KVV Noordstar 10 4 4 2 18 24 14
9 Excelsior Bouwel 10 4 6 0 21 23 12
10 KFC Mol 10 3 4 3 17 20 12
11 KFC Pulle 10 3 6 1 12 14 10
12 KFC Herenthout 10 3 6 1 19 22 10
13 KVC Oostmalle 10 3 6 1 16 29 10
14 FC Netezonen 10 2 5 3 12 19 9
15 Lierse Kempenzonen B 10 2 6 2 14 23 8
16 Blauberg Sport 10 1 8 1 9 34 4


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berendrecht Sport 30 23 1 6 73 30 75
2 K Brecht SK 30 22 5 3 74 31 69
3 KFC Halle (1) 30 22 7 1 79 38 67
4 KVNA Wortel 30 20 4 6 90 41 66
5 FC Sint Jozef (2) 30 19 5 6 80 35 63
6 KVK Westmalle 30 12 13 5 59 58 41
7 KFC Nieuwmoer 30 12 15 3 66 65 39
8 KFC Antonia B 30 11 15 4 64 71 37
9 Heibos KSV 30 10 13 7 56 50 37
10 Excelsior Essen 30 10 14 6 41 49 36
11 Horendonk FC 30 11 17 2 63 67 35
12 KSV Wildert 30 9 15 6 53 66 33
13 KFC Sint Lenaarts B 30 8 14 8 43 53 32
14 Maria-ter-Heide 30 5 19 6 33 76 21
15 KVV Gooreind 30 3 20 7 30 86 16
16 SV Noorse A 30 3 23 4 26 114 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVNA Wortel 10 8 0 2 34 11 26
2 K Brecht SK 10 8 1 1 27 9 25
3 Berendrecht Sport 10 7 0 3 23 6 24
4 KFC Antonia B 10 7 3 0 30 23 21
5 KFC Halle (1) 10 6 3 1 19 14 19
6 Excelsior Essen 10 6 3 1 12 11 19
7 FC Sint Jozef (2) 10 5 3 2 20 14 17
8 KSV Wildert 10 4 5 1 20 18 13
9 Horendonk FC 10 4 6 0 16 22 12
10 KVK Westmalle 10 3 5 2 15 26 11
11 KFC Nieuwmoer 10 3 6 1 21 25 10
12 Heibos KSV 10 2 4 4 18 19 10
13 SV Noorse A 10 2 7 1 12 30 7
14 KFC Sint Lenaarts B 10 1 6 3 8 18 6
15 Maria-ter-Heide 10 1 7 2 6 20 5
16 KVV Gooreind 10 0 8 2 7 22 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Sint Jozef 10 8 1 1 39 12 25
2 K Brecht SK 10 8 1 1 28 10 25
3 Berendrecht Sport 10 7 0 3 21 9 24
4 KVNA Wortel 10 6 3 1 26 16 19
5 KFC Halle (1) 10 6 4 0 23 17 18
6 KVK Westmalle 10 5 4 1 17 14 16
7 KFC Sint Lenaarts B 10 4 3 3 17 16 15
8 KSV Wildert 10 4 5 1 21 26 13
9 KFC Antonia B 10 4 5 1 20 25 13
10 Heibos KSV 10 4 6 0 15 16 12
11 KFC Nieuwmoer 10 4 6 0 20 22 12
12 KVV Gooreind 10 3 4 3 18 28 12
13 Maria-ter-Heide 10 2 6 2 13 28 8
14 Horendonk FC 10 2 7 1 21 23 7
15 Excelsior Essen 10 2 7 1 17 22 7
16 SV Noorse A 10 1 8 1 5 37 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Halle 10 10 0 0 37 7 30
2 Berendrecht Sport 10 9 1 0 29 15 27
3 KVNA Wortel 10 6 1 3 30 14 21
4 FC Sint Jozef 10 6 1 3 21 9 21
5 K Brecht SK 10 6 3 1 19 12 19
6 KFC Nieuwmoer 10 5 3 2 25 18 17
7 Horendonk FC 10 5 4 1 26 22 16
8 Heibos KSV 10 4 3 3 23 15 15
9 KVK Westmalle 10 4 4 2 27 18 14
10 KFC Sint Lenaarts B 10 3 5 2 18 19 11
11 Excelsior Essen 10 2 4 4 12 16 10
12 Maria-ter-Heide 10 2 6 2 14 28 8
13 KSV Wildert 10 1 5 4 12 22 7
14 KFC Antonia B 10 0 7 3 14 23 3
15 KVV Gooreind 10 0 8 2 5 36 2
16 SV Noorse A 10 0 8 2 9 47 2


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olympic Pirates DBG 30 20 5 5 68 28 65
2 Tubantia Borgerhout 30 18 7 5 68 55 59
3 K Hove Sport (2) 30 17 6 7 80 38 58
4 Kessel United (1) 30 15 4 11 65 28 56
5 Alberta FC Schilde A 30 15 6 9 60 43 54
6 City Pirates B 30 13 10 7 65 49 46
7 's Grav'wzl-Schilde B 30 13 10 7 57 44 46
8 K Boechoutse VV 30 14 13 3 50 60 45
9 Racing Emblem 30 12 12 6 70 60 42
10 KSK Oelegem 30 12 12 6 69 60 42
11 KSC Maccabi 30 12 14 4 59 61 40
12 KFC Schoten 30 11 13 6 54 48 39
13 VC Mortsel OG B 30 7 16 7 66 80 28
14 KFC Ranst B 30 7 18 5 40 66 26
15 KVV Ternesse B 30 5 24 1 42 118 16
16 FC Antwerpen Noord 30 2 23 5 42 117 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Tubantia Borgerhout 10 8 1 1 27 12 25
2 Olympic Pirates DBG 10 7 0 3 20 8 24
3 Alberta FC Schilde A 10 5 1 4 24 10 19
4 City Pirates B 11 6 4 1 28 19 19
5 KSC Maccabi 10 5 4 1 24 16 16
6 K Hove Sport (2) 10 4 2 4 21 11 16
7 's Grav'wzl-Schilde B 10 4 4 2 21 15 14
8 Racing Emblem 9 4 4 1 17 14 13
9 KSK Oelegem 9 4 4 1 18 16 13
10 K Boechoutse VV 9 4 4 1 12 15 13
11 Kessel United (1) 9 2 2 5 11 12 11
12 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 26 25 11
13 KFC Ranst B 10 2 5 3 16 22 9
14 KFC Schoten 9 2 6 1 10 20 7
15 KVV Ternesse B 9 1 8 0 10 38 3
16 FC Antwerpen Noord 9 0 7 2 7 39 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Hove Sport 11 9 0 2 38 11 29
2 Olympic Pirates DBG 11 8 3 0 26 8 24
3 Kessel United (1) 11 6 0 5 27 5 23
4 K Boechoutse VV 11 6 4 1 21 25 19
5 KFC Schoten 11 5 3 3 22 12 18
6 Alberta FC Schilde A 11 5 3 3 19 15 18
7 Racing Emblem 12 4 4 4 27 26 16
8 City Pirates B 10 4 3 3 21 12 15
9 's Grav'wzl-Schilde B 10 4 3 3 19 16 15
10 Tubantia Borgerhout 11 4 5 2 23 32 14
11 KSK Oelegem 10 3 4 3 22 19 12
12 KFC Ranst B 10 3 5 2 14 16 11
13 KSC Maccabi 10 3 5 2 18 28 11
14 VC Mortsel OG B 10 1 6 3 24 34 6
15 KVV Ternesse B 10 1 8 1 11 39 4
16 FC Antwerpen Noord 11 0 10 1 14 48 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kessel United 10 7 2 1 27 11 22
2 Tubantia Borgerhout 9 6 1 2 18 11 20
3 Olympic Pirates DBG 9 5 2 2 22 12 17
4 Alberta FC Schilde A 9 5 2 2 17 18 17
5 's Grav'wzl-Schilde B 10 5 3 2 17 13 17
6 KSK Oelegem 11 5 4 2 29 25 17
7 KFC Schoten 10 4 4 2 22 16 14
8 Racing Emblem 9 4 4 1 26 20 13
9 K Hove Sport 9 4 4 1 21 16 13
10 KSC Maccabi 10 4 5 1 17 17 13
11 K Boechoutse VV 10 4 5 1 17 20 13
12 City Pirates B 9 3 3 3 16 18 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 16 21 11
14 KVV Ternesse B 11 3 8 0 21 41 9
15 FC Antwerpen Noord 10 2 6 2 21 30 8
16 KFC Ranst B 10 2 8 0 10 28 6


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Wavria A (1) 32 24 3 5 93 38 77
2 Oxford Hemiksem 32 21 4 7 116 44 70
3 K Reet SK 32 21 5 6 91 46 69
4 KFC Kontich B 32 21 8 3 110 55 66
5 Leest United 32 19 8 5 85 53 62
6 KFCV Wintam 32 18 10 4 106 57 58
7 KSK Rumst 32 16 7 9 85 47 57
8 Heffen SK 32 17 13 2 87 60 53
9 VK Heindonk 32 16 12 4 70 57 52
10 SK Sint Amands 32 15 15 2 58 52 47
11 RB Elzestraat 32 13 15 4 57 61 43
12 SV Aartselaar B 32 12 16 4 63 65 40
13 KVK Hingene 32 10 22 0 61 88 30
14 FC Blaasveld 32 8 22 2 47 89 26
15 KSK Wilrijk-JAS B 32 7 20 5 65 106 26
16 KFC Katelijne B 32 2 30 0 24 150 6
17 Puursica Puurs 32 1 31 0 27 177 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Kontich B 11 9 2 0 41 19 27
2 KSK Wavria A (1) 10 8 1 1 25 9 25
3 Heffen SK 10 8 2 0 47 19 24
4 Oxford Hemiksem 10 7 1 2 34 17 23
5 Leest United 11 7 3 1 32 15 22
6 K Reet SK 11 7 3 1 26 19 22
7 VK Heindonk 10 7 3 0 22 15 21
8 KFCV Wintam 10 6 4 0 25 20 18
9 KSK Rumst 11 5 3 3 30 16 18
10 RB Elzestraat 10 5 5 0 20 19 15
11 SK Sint Amands 10 4 6 0 19 23 12
12 KVK Hingene 10 3 7 0 15 24 9
13 FC Blaasveld 11 3 8 0 21 31 9
14 SV Aartselaar B 11 2 6 3 14 22 9
15 KFC Katelijne B 10 1 9 0 7 40 3
16 KSK Wilrijk-JAS B 10 0 9 1 16 46 1
17 Puursica Puurs 10 0 10 0 9 49 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A (1) 12 8 1 3 37 14 27
2 K Reet SK 11 8 1 2 38 16 26
3 Oxford Hemiksem 12 7 2 3 41 16 24
4 Leest United 11 6 1 4 30 19 22
5 KFCV Wintam 11 6 3 2 42 17 20
6 RB Elzestraat 11 6 3 2 25 19 20
7 SV Aartselaar B 11 6 4 1 25 19 19
8 SK Sint Amands 12 6 5 1 21 20 19
9 KFC Kontich B 11 5 5 1 26 22 16
10 Heffen SK 11 5 5 1 17 18 16
11 KSK Rumst 11 4 3 4 21 20 16
12 VK Heindonk 11 4 5 2 24 21 14
13 FC Blaasveld 11 3 6 2 15 24 11
14 KSK Wilrijk-JAS B 12 3 7 2 21 35 11
15 KVK Hingene 11 3 8 0 17 35 9
16 KFC Katelijne B 12 1 11 0 12 51 3
17 Puursica Puurs 11 0 11 0 5 51 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 10 8 1 1 31 15 25
2 Oxford Hemiksem 10 7 1 2 41 11 23
3 KFC Kontich B 10 7 1 2 43 14 23
4 KSK Rumst 10 7 1 2 34 11 23
5 K Reet SK 10 6 1 3 27 11 21
6 KFCV Wintam 11 6 3 2 39 20 20
7 Leest United 10 6 4 0 23 19 18
8 VK Heindonk 11 5 4 2 24 21 17
9 SK Sint Amands 10 5 4 1 18 9 16
10 KSK Wilrijk-JAS B 10 4 4 2 28 25 14
11 Heffen SK 11 4 6 1 23 23 13
12 SV Aartselaar B 10 4 6 0 24 24 12
13 KVK Hingene 11 4 7 0 29 29 12
14 RB Elzestraat 11 2 7 2 12 23 8
15 FC Blaasveld 10 2 8 0 11 34 6
16 Puursica Puurs 11 1 10 0 13 77 3
17 KFC Katelijne B 10 0 10 0 5 59 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zennester Hombeek (2) 32 27 5 0 111 36 81
2 SK Peulis 32 23 8 1 108 47 70
3 KSC Mechelen (1) 32 21 7 4 101 47 67
4 KVC Booischot 32 21 7 4 89 50 67
5 KFC Tongerlo 32 21 9 2 78 48 65
6 BO Beerzel 32 17 10 5 76 47 56
7 VC Rijmenam 32 17 10 5 71 54 56
8 KFC Muizen 32 13 14 5 62 83 44
9 SC Wiekevorst 32 12 12 8 67 49 44
10 KFC Zammel 32 13 15 4 59 59 43
11 SV Grasheide 32 11 15 6 60 61 39
12 KFC Putte B 32 8 20 4 37 80 28
13 KFC Heultje 32 8 21 3 45 94 27
14 KFC Ramsel 32 7 20 5 59 84 26
15 FC Suraye United 32 8 24 0 33 111 24
16 Immer Voort 32 5 19 8 45 85 23
17 KSK Wavria B 32 6 22 4 46 112 22

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zennester Hombeek (2) 10 9 1 0 35 10 27
2 KFC Tongerlo 11 9 2 0 29 11 27
3 SK Peulis 10 8 2 0 37 11 24
4 BO Beerzel 10 7 1 2 26 10 23
5 KVC Booischot 10 7 2 1 24 10 22
6 KSC Mechelen (1) 10 5 4 1 28 21 16
7 VC Rijmenam 10 5 4 1 25 20 16
8 KFC Putte B 11 5 5 1 16 22 16
9 SC Wiekevorst 11 5 6 0 26 20 15
10 KFC Ramsel 11 5 6 0 24 30 15
11 KFC Muizen 10 4 5 1 21 24 13
12 KFC Zammel 10 4 6 0 20 16 12
13 SV Grasheide 10 3 4 3 17 18 12
14 Immer Voort 10 1 6 3 15 30 6
15 KSK Wavria B 11 1 8 2 13 40 5
16 KFC Heultje 11 1 9 1 10 35 4
17 FC Suraye United 10 1 9 0 3 41 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zennester Hombeek 12 11 1 0 39 12 33
2 SK Peulis 12 9 3 0 38 16 27
3 KSC Mechelen (1) 11 8 1 2 40 13 26
4 KVC Booischot 11 7 2 2 39 20 23
5 VC Rijmenam 12 5 3 4 23 18 19
6 KFC Tongerlo 11 6 5 0 23 22 18
7 FC Suraye United 11 6 5 0 19 24 18
8 KFC Zammel 11 5 4 2 20 16 17
9 SV Grasheide 11 5 5 1 26 19 16
10 BO Beerzel 12 4 5 3 26 23 15
11 KFC Muizen 12 4 7 1 23 38 13
12 Immer Voort 11 3 6 2 16 28 11
13 KSK Wavria B 11 3 7 1 15 42 10
14 SC Wiekevorst 11 2 5 4 15 19 10
15 KFC Putte B 11 2 7 2 10 30 8
16 KFC Heultje 11 2 8 1 14 32 7
17 KFC Ramsel 11 0 8 3 16 30 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSC Mechelen 11 8 2 1 33 13 25
2 KVC Booischot 11 7 3 1 26 20 22
3 Zennester Hombeek 10 7 3 0 37 14 21
4 VC Rijmenam 10 7 3 0 23 16 21
5 KFC Tongerlo 10 6 2 2 26 15 20
6 SK Peulis 10 6 3 1 33 20 19
7 SC Wiekevorst 10 5 1 4 26 10 19
8 BO Beerzel 10 6 4 0 24 14 18
9 KFC Muizen 10 5 2 3 18 21 18
10 KFC Heultje 10 5 4 1 21 27 16
11 KFC Zammel 11 4 5 2 19 27 14
12 SV Grasheide 11 3 6 2 17 24 11
13 KFC Ramsel 10 2 6 2 19 24 8
14 KSK Wavria B 10 2 7 1 18 30 7
15 Immer Voort 11 1 7 3 14 27 6
16 KFC Putte B 10 1 8 1 11 28 4
17 FC Suraye United 11 1 10 0 11 46 3


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Poederlee (2) 32 25 6 1 141 48 76
2 KVV Rauw Sport 32 21 6 5 94 41 68
3 FC Punt- Larum 32 21 6 5 84 44 68
4 Blauwvoet Oevel 32 20 6 6 94 49 66
5 SKS Herentals 32 18 7 7 64 46 61
6 KSK Oosthoven 32 18 10 4 87 64 58
7 Olen United (1) 32 17 11 4 79 57 55
8 FC De Kempen TL - B 32 14 11 7 82 66 49
9 Ezaart Sport 32 13 13 6 66 58 45
10 KFC Grobbendonk 32 13 13 6 92 87 45
11 Wechelderzande 32 11 15 6 73 71 39
12 KFCV Alberta Geel 32 10 16 6 59 55 36
13 MLK Lichtaart 32 8 18 6 51 90 30
14 KFCH Pulderbos 32 7 19 6 48 110 27
15 Sint Dimpna B 32 5 21 6 32 83 21
16 Rosselaar-Hulsen 32 3 19 10 28 86 19
17 HIH Turnhout 32 1 28 3 23 142 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Poederlee (2) 10 8 2 0 36 15 24
2 KSK Oosthoven 10 7 1 2 34 9 23
3 FC Punt- Larum 10 7 1 2 20 9 23
4 SKS Herentals 10 7 2 1 17 10 22
5 Blauwvoet Oevel 10 6 2 2 28 17 20
6 KVV Rauw Sport 10 6 3 1 32 13 19
7 Ezaart Sport 11 5 3 3 22 20 18
8 FC De Kempen TL - B 10 5 3 2 26 19 17
9 Wechelderzande 11 5 5 1 29 26 16
10 Olen United (1) 11 4 5 2 21 26 14
11 MLK Lichtaart 10 4 5 1 19 20 13
12 KFC Grobbendonk 10 3 5 2 30 26 11
13 Rosselaar-Hulsen 11 2 5 4 11 23 10
14 KFCH Pulderbos 10 2 5 3 16 27 9
15 Sint Dimpna B 11 1 7 3 11 30 6
16 KFCV Alberta Geel 10 0 8 2 8 22 2
17 HIH Turnhout 11 0 10 1 5 53 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Poederlee 11 10 0 1 66 11 31
2 FC Punt- Larum 12 9 0 3 39 14 30
3 KFC Grobbendonk 11 9 1 1 40 19 28
4 KSK Oosthoven 12 8 4 0 33 23 24
5 KVV Rauw Sport 12 7 2 3 28 14 24
6 Blauwvoet Oevel 11 7 3 1 29 16 22
7 FC De Kempen TL - B 11 5 4 2 30 23 17
8 SKS Herentals 11 5 4 2 20 20 17
9 KFCV Alberta Geel 11 5 5 1 24 20 16
10 Olen United (1) 11 5 5 1 17 20 16
11 Wechelderzande 11 3 5 3 25 21 12
12 Ezaart Sport 11 2 6 3 13 20 9
13 MLK Lichtaart 12 2 7 3 18 40 9
14 KFCH Pulderbos 12 2 8 2 16 44 8
15 Sint Dimpna B 11 1 8 2 10 30 5
16 HIH Turnhout 11 1 10 0 11 54 3
17 Rosselaar-Hulsen 11 0 9 2 9 39 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olen United 10 8 1 1 41 11 25
2 KVV Rauw Sport 10 8 1 1 34 14 25
3 Blauwvoet Oevel 11 7 1 3 37 16 24
4 SKS Herentals 11 6 1 4 27 16 22
5 VC Poederlee 11 7 4 0 39 22 21
6 Ezaart Sport 10 6 4 0 31 18 18
7 KFCV Alberta Geel 11 5 3 3 27 13 18
8 FC Punt- Larum 10 5 5 0 25 21 15
9 FC De Kempen TL - B 11 4 4 3 26 24 15
10 Wechelderzande 10 3 5 2 19 24 11
11 KSK Oosthoven 10 3 5 2 20 32 11
12 Sint Dimpna B 10 3 6 1 11 23 10
13 KFCH Pulderbos 10 3 6 1 16 39 10
14 MLK Lichtaart 10 2 6 2 14 30 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 1 5 4 8 24 7
16 KFC Grobbendonk 11 1 7 3 22 42 6
17 HIH Turnhout 10 0 8 2 7 35 2


Dames 1e Provinciale

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 32 30 2 0 188 31 90
2 KVC Westerlo 32 27 2 3 160 44 84
3 Vosselaar VV 32 23 6 3 173 65 72
4 SV Noorse A 32 21 9 2 111 64 65
5 KV Mechelen B 32 18 9 5 100 60 59
6 K Hove Sport 32 15 10 7 67 79 52
7 FC Antwerp Girls 32 14 14 4 83 89 46
8 Maria-Ter-Heide B 32 13 12 7 68 79 46
9 KFC Wuustwezel B 32 11 13 8 90 100 41
10 Hoogstraten VV 32 11 16 5 88 119 38
11 FC V.D.P. A 32 11 17 4 70 109 37
12 Blauwvoet Oevel 32 10 17 5 50 78 35
13 KFC Kontich B 32 10 19 3 55 96 33
14 KVK Westmalle 32 8 21 3 62 120 27
15 KFC Ranst A 32 6 23 3 56 118 21
16 KFC Herenthout 32 5 21 6 55 108 21
17 Berchem Sport A 32 4 26 2 51 168 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ik Dien A 30 24 3 3 132 33 75
2 VC Moldavo C 30 23 4 3 136 49 72
3 Davo Puurs A 30 21 7 2 124 45 65
4 KSC Mechelen 30 20 5 5 120 43 65
5 KFC Schoten A 30 19 9 2 75 43 59
6 KSK Weelde 30 16 11 3 81 82 51
7 KFC Wuustwezel C 30 13 10 7 78 60 46
8 FC Arendonk Sport 30 14 14 2 75 58 44
9 's Grav'wzl-Schilde 30 11 13 6 50 53 39
10 Maria-Ter-Heide C 30 11 13 6 66 81 39
11 Berlaar Heikant 30 10 19 1 54 119 31
12 Zwarte Leeuw 30 9 17 4 55 107 31
13 Zennester Hombeek 30 7 20 3 50 96 24
14 FC Schoonbroek 30 3 19 8 36 109 17
15 FC De Kempen TL 30 4 22 4 30 116 16
16 FC Blaasveld 30 4 23 3 41 109 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Oostmalle 20 16 2 2 132 24 50
2 Loenhout SK B 20 14 4 2 65 17 44
3 Horendonk FC 20 14 5 1 77 25 43
4 KFCE Zoersel 20 13 5 2 67 32 41
5 KFC Beekhoek 20 11 7 2 76 39 35
6 FC Sint Jozef 20 10 8 2 44 39 32
7 KFC Flandria 20 8 9 3 30 47 27
8 KVNA Wortel 20 6 11 3 37 58 21
9 K Brecht SK 20 3 15 2 31 122 11
10 Berchem Sport B 20 3 17 0 25 111 9
11 FC Gierle 20 2 17 1 15 85 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel 22 17 1 4 90 21 55
2 KFC Bevel 22 17 3 2 81 26 53
3 FC Oppuurs 22 15 2 5 93 26 50
4 KVC Houtvenne 22 15 4 3 87 25 48
5 FC Netezonen 22 13 7 2 84 40 41
6 SV Vlug Vooruit 22 12 9 1 85 39 37
7 KFC Broechem 22 9 10 3 86 69 30
8 KVV Noordstar 22 9 11 2 59 47 29
9 Verbr. Zwijndrecht 22 5 17 0 30 116 15
10 Massenhoven B 22 4 15 3 21 98 15
11 Davo Puurs B 22 3 19 0 31 98 9
12 KSK Rumst 22 0 21 1 8 150 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich C 28 27 1 0 191 15 81
2 Immer Voort FC 28 25 1 2 204 57 77
3 Zandhovense SK 28 22 5 1 206 72 67
4 KFC Nijlen 28 20 6 2 100 40 62
5 Vlimmeren Sport 28 15 8 5 79 49 50
6 Racing Emblem 28 13 10 5 81 48 44
7 KFC Ranst B 28 13 14 1 86 91 40
8 VC Herentals 28 10 15 3 81 123 33
9 KFC Wuustwezel D 28 10 16 2 58 124 32
10 White Star 28 9 15 4 78 88 31
11 KSK Heist C 28 9 16 3 52 103 30
12 KFC Berendrecht 28 8 19 1 71 127 25
13 KFC Schoten B 28 7 19 2 53 120 23
14 Rauw Sport 28 3 24 1 37 169 10
15 KFCV Wintam 28 2 24 2 22 173 8

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 4 0 0 24 3 12
2 FC Mariekerke 4 3 0 1 9 4 10
3 KSV Schriek 4 3 0 1 6 1 10
4 Berg en Dal 4 3 1 0 12 4 9
5 Minderhout VV 4 2 0 2 6 2 8
6 OG Vorselaar 4 2 1 1 8 5 7
7 VC Herentals 4 2 1 1 8 6 7
8 FC Oppuurs 4 2 1 1 9 8 7
9 Verbr. Zwijndrecht 4 2 2 0 5 4 6
10 FC Wezel Sport 4 2 2 0 8 8 6
11 K Kalmthout SK 4 2 2 0 8 8 6
12 KSK Branddonk 4 2 2 0 7 7 6
13 KFC Beekhoek 4 2 2 0 5 6 6
14 SAV Sint Dimpna A 4 1 1 2 4 2 5
15 's Gr'wezel-Schilde A 4 1 1 2 13 12 5
16 GR Katelijne 4 1 1 2 7 7 5
17 KFC Antonia A 4 1 2 1 5 10 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 5 10 4
19 KFC Broechem 4 1 3 0 9 13 3
20 Willebroekse SV 4 1 3 0 5 12 3
21 Arendonk Sport 4 1 3 0 3 15 3
22 Berlaar Heikant 4 0 2 2 7 9 2
23 KFC Herselt 4 0 3 1 8 14 1
24 Sporting Tisselt 4 0 4 0 5 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Witgoor Dessel 4 4 0 0 20 4 12
2 KFC Sint Job 4 4 0 0 11 6 12
3 RVC Hoboken 4 3 0 1 10 2 10
4 KFC Kontich A 4 3 0 1 9 3 10
5 KFC Lille 4 3 0 1 7 1 10
6 KVV Duffel 4 3 0 1 11 8 10
7 Rochus Deurne 4 3 1 0 11 3 9
8 KSK Weelde 4 3 1 0 11 12 9
9 KFCE Zoersel 4 2 2 0 14 10 6
10 KFC Bevel 4 2 2 0 9 7 6
11 KV Bonheiden 4 2 2 0 9 10 6
12 FC Turk Sport 4 2 2 0 11 21 6
13 KFC Wuustwezel 4 1 2 1 7 5 4
14 KFC Brasschaat 4 1 2 1 6 7 4
15 K Retie SK 4 1 2 1 6 8 4
16 FC Walem 4 1 2 1 5 7 4
17 Rapid Leest 4 1 2 1 5 10 4
18 K Merksplas SK 4 1 3 0 4 7 3
19 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 6 13 3
20 Verbr. Balen 4 0 2 2 8 14 2
21 White Star 4 0 3 1 8 12 1
22 Ekeren FC 4 0 3 1 8 13 1
23 KFC Ranst A 4 0 3 1 5 11 1
24 Vlimmeren Sport 4 0 4 0 2 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 4 4 0 0 19 2 12
2 KVNA Wortel 4 4 0 0 15 8 12
3 FC Zwaneven 4 3 0 1 11 1 10
4 KFC Poppel 4 3 0 1 11 1 10
5 KFC Meer 4 3 0 1 11 5 10
6 FC De Kempen TL B 4 3 0 1 7 1 10
7 K Brecht SK 4 3 1 0 14 6 9
8 KFC Flandria 4 3 1 0 11 7 9
9 KSV Oud Turnhout 4 3 1 0 8 4 9
10 Olympic Essen 4 2 0 2 11 3 8
11 Lentezon Beerse 4 2 1 1 14 12 7
12 KSK Oosthoven 4 2 1 1 12 10 7
13 KSV Wildert 4 2 1 1 12 11 7
14 KVV Dosko 4 2 1 1 7 7 7
15 FC Gierle 4 2 2 0 9 5 6
16 KFC Turnhout B 4 2 2 0 11 9 6
17 KFC Meerle 4 2 2 0 6 6 6
18 KVK Westmalle 4 2 2 0 8 9 6
19 FC Sint Jozef 4 2 2 0 6 8 6
20 KSK Kasterlee 4 1 2 1 9 6 4
21 K Achterbroek VV 4 1 2 1 6 7 4
22 Wechelderzande 4 1 2 1 8 11 4
23 KFC Halle 4 1 2 1 8 14 4
24 Excelsior Essen 4 1 3 0 8 11 3
25 MLK Lichtaart 4 1 3 0 6 11 3
26 KFC Nieuwmoer 4 1 3 0 5 10 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 19 3
28 HIH Turnhout 4 1 3 0 2 15 3
29 Sint Lenaarts B 4 0 2 2 7 10 2
30 K Heibos SV 4 0 2 2 1 14 2
31 Maria-ter-Heide 4 0 3 1 4 9 1
32 Horendonk FC 4 0 3 1 3 9 1
33 KVV Gooreind 4 0 4 0 6 11 0
34 KVC Oostmalle 4 0 4 0 1 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zandvliet Sport 4 4 0 0 28 4 12
2 Putte SK 4 3 0 1 19 4 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 18 8 10
4 SK Wilrijk-JAS A 4 3 0 1 10 3 10
5 Ol. Pirates D-BG 4 3 1 0 14 5 9
6 KFC Berendrecht 4 3 1 0 11 8 9
7 Kessel United 4 3 1 0 7 4 9
8 's Gr'wezel-Schilde B 4 2 0 2 16 6 8
9 Oxford Hemiksem 4 2 1 1 17 7 7
10 KFC Kontich B 4 2 1 1 14 5 7
11 Excelsior Kaart 4 2 1 1 11 3 7
12 KFC Schoten 4 2 1 1 6 3 7
13 K Hove Sport 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Merksem 4 2 1 1 11 11 7
15 SK Wilrijk-JAS B 4 2 1 1 13 14 7
16 Tubantia Borg. 4 2 2 0 11 5 6
17 KSC Maccabi 4 2 2 0 6 9 6
18 VC Wijnegem 4 1 0 3 17 6 6
19 Borsbeek Sport 4 1 1 2 11 11 5
20 City Pirates B 4 1 1 2 8 8 5
21 KSK Oelegem 4 1 2 1 8 8 4
22 VC Mortsel OG B 4 1 2 1 10 12 4
23 K Boechoutse VV 4 1 2 1 8 12 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 3 12 3
25 KVV Ternesse B 4 1 3 0 1 21 3
26 KSK Donk 4 0 2 2 9 16 2
27 Alberta Schilde 4 0 3 1 4 8 1
28 KVK Mariaburg 4 0 3 1 10 15 1
29 Racing Emblem 4 0 3 1 3 12 1
30 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 7 24 1
31 SV Noorse 4 0 4 0 3 21 0
32 Brothers United 4 0 4 0 6 37 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 4 4 0 0 15 4 12
2 Schelle Sport 4 3 0 1 27 4 10
3 KV Hooikt 4 3 0 1 12 5 10
4 SV Aartselaar A 4 3 1 0 14 4 9
5 KSK Wavria A 4 3 1 0 13 3 9
6 VK Heindonk 4 3 1 0 16 7 9
7 KFC Putte A 4 3 1 0 13 6 9
8 KFC Putte B 4 3 1 0 11 4 9
9 Heffen SK 4 3 1 0 12 7 9
10 VC Rijmenam 4 3 1 0 10 8 9
11 BO Beerzel 4 3 1 0 8 6 9
12 VVH Lippelo 4 2 0 2 9 2 8
13 KFC Katelijne A 4 2 0 2 7 3 8
14 KFC Lint 4 2 0 2 7 3 8
15 KVS Branst 4 2 1 1 16 5 7
16 Nielse SV 4 2 1 1 9 8 7
17 SV Grasheide 4 2 2 0 12 12 6
18 KSC Mechelen 4 2 2 0 9 9 6
19 FC Suraye United 4 2 2 0 8 9 6
20 SK Sint Amands 4 2 2 0 9 13 6
21 KSK Wavria B 4 2 2 0 12 17 6
22 Leest United 4 1 2 1 8 9 4
23 RB Elzestraat 4 1 2 1 11 14 4
24 KSK Reet 4 1 2 1 7 10 4
25 Zennester Hombeek 4 1 3 0 8 11 3
26 SV Aartselaar B 4 1 3 0 7 12 3
27 FC Blaasveld 4 1 3 0 3 10 3
28 SK Peulis 4 1 3 0 7 16 3
29 KVK Hingene 4 0 3 1 6 13 1
30 KSK Rumst 4 0 4 0 5 14 0
31 KFC Muizen 4 0 4 0 3 13 0
32 SK Rita Berlaar 4 0 4 0 2 15 0
33 KFC Katelijne B 4 0 4 0 0 16 0
34 Puursica 4 0 4 0 2 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Zandhovense 4 4 0 0 21 4 12
2 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 3 12
3 KFCM Hallaar 4 4 0 0 18 2 12
4 KFC Pulle 4 4 0 0 14 5 12
5 FC Punt-Larum 4 4 0 0 11 4 12
6 VC Poederlee 4 3 0 1 13 6 10
7 Linda Olen 4 3 1 0 14 5 9
8 KFC Mol 4 3 1 0 11 5 9
9 Excelsior Vorst 4 2 1 1 10 7 7
10 SC Wiekevorst 4 2 1 1 8 12 7
11 Lierse Kempenz. B 4 2 2 0 12 4 6
12 Immer Voort 4 2 2 0 13 9 6
13 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 10 7 6
14 KVV Rauw Sport 4 2 2 0 9 8 6
15 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 7 9 6
16 VV Laakdal 4 1 1 2 7 7 5
17 KVV Noordstar 4 1 1 2 8 11 5
18 SAV Sint Dimpna B 4 1 2 1 8 10 4
19 KFC Tongerlo 4 1 2 1 7 9 4
20 KFC Pulderbos 4 1 2 1 8 12 4
21 SKS Herentals 4 1 2 1 5 9 4
22 Ezaart Sport 4 1 2 1 4 8 4
23 KVC Booischot 4 0 0 4 5 5 4
24 KFC Herenthout 4 1 3 0 6 9 3
25 FC Netezonen 4 1 3 0 4 9 3
26 Rosselaar-Hulsen 4 1 3 0 6 12 3
27 Blauberg Sport 4 0 2 2 4 6 2
28 KFC Zammel 4 0 2 2 6 15 2
29 KFCV Alberta Geel 4 0 3 1 4 12 1
30 KFC Ramsel 4 0 3 1 6 18 1
31 Olen United 4 0 4 0 2 11 0
32 KFC Heultje 4 0 4 0 2 30 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 50 1 12
2 VC Moldavo C 4 4 0 0 29 1 12
3 Maria-ter-Heide B 4 4 0 0 25 6 12
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 28 11 9
5 KFC Wuustwezel B 4 3 1 0 24 8 9
6 KSK Weelde 4 1 2 1 21 13 4
7 Loenhout B 4 1 2 1 13 10 4
8 FC Arendonk Sport 4 1 3 0 8 17 3
9 KFC Wuustwezel C 4 1 3 0 3 44 3
10 's Gr'wezel-Schilde A 4 0 2 2 6 15 2
11 FC Schoonbroek 4 0 4 0 2 42 0
12 Massenhoven B 4 0 4 0 0 41 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 4 4 0 0 20 5 12
2 KFC Kontich B 4 3 0 1 14 5 10
3 KVC Westerlo 4 3 1 0 28 7 9
4 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 16 10 9
5 Berchem Sport A 4 3 1 0 13 7 9
6 KV Mechelen B 4 2 1 1 13 7 7
7 KFC Bevel 4 2 2 0 9 14 6
8 KFC Zammel 4 1 3 0 4 8 3
9 Berlaar Heikant 4 1 3 0 3 12 3
10 Davo Puurs A 4 1 3 0 6 31 3
11 KFC Herenthout 4 0 4 0 5 13 0
12 KVV Ternesse 4 0 4 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport KVV 30 19 6 5 62 28 62
2 SK Deinze 30 17 5 8 53 30 59
3 Excelsior Virton 30 15 6 9 42 20 54
4 Lierse Kempenzonen 30 13 8 9 42 36 48
5 Rupel Boom FC 30 13 11 6 44 40 45
6 RFC Luik 30 11 11 8 41 35 41
7 FC Seraing 30 10 9 11 46 40 41
8 RWD Molenbeek 30 11 12 7 39 45 40
9 FC Dender 30 10 10 10 42 40 40
10 KSK Heist 30 10 12 8 29 44 38
11 Chatelet-Farciennes 30 9 12 9 30 37 36
12 Dessel Sport 30 9 13 8 30 39 35
13 KSV Oudenaarde 30 10 16 4 37 59 34
14 ASV Geel 30 9 17 4 42 62 31
15 Eendracht Aalst 30 7 13 10 35 49 31
16 RFC Knokke 30 6 18 6 35 45 24

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 S.E. Winkel Sport (2) 30 22 5 3 60 24 69
2 KFC Mandel Utd (1) 30 19 8 3 58 30 60
3 Sparta Petegem 30 13 7 10 55 44 49
4 Racing Club Gent 30 14 10 6 56 39 48
5 Olympia Wijgmaal 30 13 9 8 52 46 47
6 KSK Ronse 30 12 11 7 41 35 43
7 KSCT Menen 30 12 12 6 51 56 42
8 SK Londerzeel 30 11 12 7 37 35 40
9 Diegem Sport 30 11 13 6 37 51 39
10 VK Westhoek 30 12 17 1 48 56 37
11 SC Dikkelvenne 30 10 14 6 28 42 36
12 RC Harelbeke 30 9 13 8 37 38 35
13 FC Gullegem 30 9 13 8 40 52 35
14 KFC Eppegem 30 10 16 4 36 66 34
15 Tempo Overijse 30 8 17 5 36 50 29
16 Olsa Brakel 30 6 14 10 39 47 28

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 S.E. Winkel Sport (2) 10 8 1 1 18 5 25
2 Diegem Sport 10 6 2 2 14 8 20
3 SC Dikkelvenne 10 5 3 2 15 11 17
4 KSK Ronse 10 5 3 2 13 9 17
5 KFC Mandel Utd (1) 10 5 4 1 18 11 16
6 VK Westhoek 10 5 5 0 17 11 15
7 KSCT Menen 10 5 5 0 16 21 15
8 RC Harelbeke 10 4 3 3 10 9 15
9 FC Gullegem 10 4 4 2 13 14 14
10 SK Londerzeel 10 4 5 1 12 11 13
11 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 15 17 13
12 Racing Club Gent 10 4 5 1 13 15 13
13 Sparta Petegem 10 3 3 4 14 20 13
14 KFC Eppegem 10 3 6 1 11 22 10
15 Olsa Brakel 10 1 6 3 10 17 6
16 Tempo Overijse 10 1 7 2 9 17 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 S.E. Winkel Sport 10 8 1 1 21 4 25
2 KFC Mandel Utd (1) 10 8 2 0 24 10 24
3 Racing Club Gent 10 7 2 1 25 10 22
4 SK Londerzeel 10 5 2 3 14 7 18
5 Sparta Petegem 10 5 3 2 19 13 17
6 KSK Ronse 10 4 3 3 15 13 15
7 Olympia Wijgmaal 10 3 1 6 20 17 15
8 FC Gullegem 10 3 2 5 16 22 14
9 Olsa Brakel 10 3 4 3 12 10 12
10 KSCT Menen 10 3 5 2 16 20 11
11 Diegem Sport 10 3 5 2 14 24 11
12 KFC Eppegem 10 3 6 1 8 18 10
13 Tempo Overijse 10 3 7 0 12 21 9
14 RC Harelbeke 10 2 6 2 11 15 8
15 SC Dikkelvenne 10 2 6 2 6 16 8
16 VK Westhoek 10 1 8 1 9 22 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 10 6 2 2 16 9 20
2 S.E. Winkel Sport 10 6 3 1 21 15 19
3 Olympia Wijgmaal 10 6 3 1 17 12 19
4 Sparta Petegem 10 5 1 4 22 11 19
5 VK Westhoek 10 6 4 0 22 23 18
6 KSCT Menen 10 4 2 4 19 15 16
7 Tempo Overijse 10 4 3 3 15 12 15
8 KFC Eppegem 10 4 4 2 17 26 14
9 Racing Club Gent 10 3 3 4 18 14 13
10 RC Harelbeke 10 3 4 3 16 14 12
11 KSK Ronse 10 3 5 2 13 13 11
12 SC Dikkelvenne 10 3 5 2 7 15 11
13 Olsa Brakel 10 2 4 4 17 20 10
14 SK Londerzeel 10 2 5 3 11 17 9
15 Diegem Sport 10 2 6 2 9 19 8
16 FC Gullegem 10 2 7 1 11 16 7


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Patro Eisden MM (2) 30 19 2 9 59 26 66
2 Sporting Hasselt (1) 30 18 6 6 53 29 60
3 KSV Temse 30 15 9 6 60 48 51
4 Bocholter VV 30 15 11 4 54 38 49
5 Berchem Sport 30 12 11 7 54 49 43
6 RC Hades Hasselt 30 10 7 13 50 40 43
7 Cappellen RFC 30 11 11 8 41 41 41
8 KFC Duffel 30 10 9 11 47 40 41
9 SKN Sint Niklaas 30 10 10 10 48 47 40
10 KVV Vosselaar 30 10 12 8 45 59 38
11 Hoogstraten VV 30 9 11 10 30 33 37
12 VW Hamme 30 10 14 6 44 48 36
13 Spouwen MPTN 30 9 13 8 48 56 35
14 City Pirates Antw. 30 9 14 7 35 42 34
15 KFC Turnhout 30 7 15 8 38 58 29
16 Heur-Tongeren 30 3 22 5 30 82 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Patro Eisden MM (2) 10 5 0 5 13 7 20
2 KFC Duffel 10 5 1 4 22 7 19
3 Cappellen RFC 10 5 3 2 16 10 17
4 KVV Vosselaar 10 5 3 2 15 19 17
5 Sporting Hasselt (1) 10 5 4 1 22 17 16
6 Berchem Sport 10 4 2 4 21 16 16
7 Hoogstraten VV 10 4 3 3 12 10 15
8 KSV Temse 10 4 5 1 14 17 13
9 VW Hamme 10 4 5 1 13 16 13
10 KFC Turnhout 10 3 3 4 21 19 13
11 City Pirates Antw. 10 3 3 4 10 9 13
12 Spouwen MPTN 10 3 4 3 11 18 12
13 RC Hades Hasselt 10 3 5 2 15 16 11
14 Bocholter VV 10 3 5 2 12 16 11
15 SKN Sint Niklaas 10 2 3 5 13 12 11
16 Heur-Tongeren 10 0 9 1 11 32 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Patro Eisden MM 10 9 0 1 26 8 28
2 Bocholter VV 10 6 2 2 23 10 20
3 VW Hamme 10 5 4 1 22 19 16
4 Sporting Hasselt (1) 10 4 2 4 14 9 16
5 SKN Sint Niklaas 10 4 3 3 17 14 15
6 Spouwen MPTN 10 4 3 3 18 16 15
7 RC Hades Hasselt 10 3 1 6 16 11 15
8 KSV Temse 10 4 4 2 20 20 14
9 City Pirates Antw. 10 4 5 1 14 18 13
10 Berchem Sport 10 3 5 2 20 21 11
11 Cappellen RFC 10 3 5 2 14 18 11
12 KFC Duffel 10 3 5 2 13 18 11
13 KVV Vosselaar 10 3 6 1 17 22 10
14 KFC Turnhout 10 3 6 1 6 16 10
15 Hoogstraten VV 10 2 5 3 9 14 9
16 Heur-Tongeren 10 2 6 2 13 28 8


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Hasselt 10 9 0 1 17 3 28
2 KSV Temse 10 7 0 3 26 11 24
3 Bocholter VV 10 6 4 0 19 12 18
4 Patro Eisden MM 10 5 2 3 20 11 18
5 RC Hades Hasselt 10 4 1 5 19 13 17
6 Berchem Sport 10 5 4 1 13 12 16
7 SKN Sint Niklaas 10 4 4 2 18 21 14
8 Hoogstraten VV 10 3 3 4 9 9 13
9 Cappellen RFC 10 3 3 4 11 13 13
10 KFC Duffel 10 2 3 5 12 15 11
11 KVV Vosselaar 10 2 3 5 13 18 11
12 Spouwen MPTN 10 2 6 2 19 22 8
13 City Pirates Antw. 10 2 6 2 11 15 8
14 VW Hamme 10 1 5 4 9 13 7
15 KFC Turnhout 10 1 6 3 11 23 6
16 Heur-Tongeren 10 1 7 2 6 22 5


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 La Louviere Centre (1)(2) 30 24 1 5 83 19 77
2 URSL Visé 30 19 7 4 68 36 61
3 RRC Hamoir 30 17 5 8 56 34 59
4 Francs Borains 30 15 8 7 59 42 52
5 US Rebecquoise 30 15 9 6 60 44 51
6 RFC Tilleur 30 14 11 5 54 45 47
7 RAAL La Louvière 30 12 8 10 42 30 46
8 Entente Durbuy 30 12 15 3 37 50 39
9 RFC Meux 30 9 9 12 51 51 39
10 Couvin-Mariembourg 30 10 12 8 50 51 38
11 Waremme-Borgworm 30 10 15 5 46 53 35
12 Solieres Sport 30 8 15 7 38 56 31
13 Acren Lessines 30 6 13 11 42 53 29
14 RW Walhain 30 7 16 7 33 52 28
15 Olympic Charleroi 30 5 16 9 32 61 24
16 Wallonne Ciney 30 2 25 3 22 96 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre (1)(2) 10 7 1 2 28 7 23
2 URSL Visé 10 7 3 0 22 9 21
3 RAAL La Louvière 10 5 1 4 20 8 19
4 RW Walhain 10 5 1 4 14 6 19
5 Francs Borains 10 5 3 2 22 16 17
6 RFC Meux 10 4 2 4 17 14 16
7 RRC Hamoir 10 4 3 3 14 13 15
8 Couvin-Mariembourg 10 4 4 2 20 17 14
9 US Rebecquoise 10 4 4 2 15 16 14
10 Solieres Sport 10 4 6 0 16 25 12
11 Acren Lessines 10 3 4 3 16 13 12
12 Entente Durbuy 10 3 6 1 15 18 10
13 Waremme-Borgworm 10 3 6 1 16 22 10
14 RFC Tilleur 10 3 6 1 15 22 10
15 Olympic Charleroi 10 2 6 2 11 25 8
16 Wallonne Ciney 10 1 8 1 6 36 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre (1) 10 9 0 1 28 2 28
2 RRC Hamoir 10 7 1 2 17 9 23
3 Francs Borains 10 6 2 2 20 11 20
4 URSL Visé 10 5 1 4 27 15 19
5 US Rebecquoise 10 5 3 2 22 13 17
6 RAAL La Louvière 10 5 3 2 12 9 17
7 RFC Tilleur 10 5 4 1 16 12 16
8 Couvin-Mariembourg 10 4 3 3 18 17 15
9 Waremme-Borgworm 10 4 4 2 14 14 14
10 RFC Meux 10 3 4 3 17 17 12
11 Acren Lessines 10 3 4 3 17 23 12
12 Entente Durbuy 10 3 5 2 12 19 11
13 Solieres Sport 10 1 5 4 9 19 7
14 Olympic Charleroi 10 1 6 3 12 19 6
15 RW Walhain 10 1 8 1 11 30 4
16 Wallonne Ciney 10 0 9 1 7 30 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre 10 8 0 2 27 10 26
2 URSL Visé 10 7 3 0 19 12 21
3 RRC Hamoir 10 6 1 3 25 12 21
4 RFC Tilleur 10 6 1 3 23 11 21
5 US Rebecquoise 10 6 2 2 23 15 20
6 Entente Durbuy 10 6 4 0 10 13 18
7 Francs Borains 10 4 3 3 17 15 15
8 Solieres Sport 10 3 4 3 13 12 12
9 Waremme-Borgworm 10 3 5 2 16 17 11
10 RFC Meux 10 2 3 5 17 20 11
11 RAAL La Louvière 10 2 4 4 10 13 10
12 Olympic Charleroi 10 2 4 4 9 17 10
13 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 12 17 9
14 RW Walhain 10 1 7 2 8 16 5
15 Acren Lessines 10 0 5 5 9 17 5
16 Wallonne Ciney 10 1 8 1 9 30 4


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Merelbeke (2) 30 17 5 8 49 25 59
2 RFC Wetteren 30 17 7 6 60 36 57
3 KSKV Zwevezele (1) 30 16 7 7 63 35 55
4 Pepingen-Halle 30 14 7 9 49 30 51
5 KVC Wingene 30 13 7 10 42 32 49
6 Avanti Stekene 30 14 11 5 38 37 47
7 KVV Zelzate 30 13 9 8 49 37 47
8 FC Lebbeke 30 12 10 8 41 40 44
9 Svelta Melsele 30 11 11 8 32 36 41
10 KVC Jong Lede 30 9 10 11 36 38 38
11 Wolvertem-Merchtem 30 10 15 5 35 45 35
12 Torhout 1992 KM 30 9 14 7 50 56 34
13 SV Oostkamp 30 9 17 4 55 62 31
14 Eendracht Wervik 30 8 16 6 30 56 30
15 Sp. Kampenhout 30 6 17 7 30 48 25
16 Woluwe-Zaventem 30 7 22 1 41 87 22

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSKV Zwevezele (1) 10 7 1 2 25 11 23
2 SV Oostkamp 10 6 2 2 32 18 20
3 Avanti Stekene 10 6 2 2 14 6 20
4 Torhout 1992 KM 10 6 2 2 23 16 20
5 RFC Wetteren 10 5 4 1 23 19 16
6 KFC Merelbeke (2) 10 4 2 4 10 6 16
7 KVV Zelzate 10 4 3 3 15 11 15
8 Pepingen-Halle 10 3 1 6 22 15 15
9 KVC Wingene 10 3 4 3 17 17 12
10 Svelta Melsele 10 3 4 3 11 15 12
11 FC Lebbeke 10 3 4 3 13 18 12
12 KVC Jong Lede 10 2 3 5 12 12 11
13 Eendracht Wervik 10 3 6 1 10 22 10
14 Wolvertem-Merchtem 10 3 7 0 9 17 9
15 Woluwe-Zaventem 10 2 8 0 13 33 6
16 Sp. Kampenhout 10 1 8 1 7 20 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Merelbeke 10 7 0 3 24 12 24
2 RFC Wetteren 10 7 1 2 20 8 23
3 Pepingen-Halle 10 6 2 2 11 5 20
4 Svelta Melsele 10 5 2 3 12 5 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 16 11 18
6 KVC Wingene 10 5 2 3 9 4 18
7 Wolvertem-Merchtem 10 5 3 2 16 13 17
8 KVV Zelzate 10 4 3 3 17 15 15
9 KSKV Zwevezele (1) 10 3 4 3 19 14 12
10 KVC Jong Lede 10 3 5 2 10 15 11
11 Sp. Kampenhout 10 2 3 5 12 14 11
12 Avanti Stekene 10 3 6 1 12 19 10
13 Woluwe-Zaventem 10 2 7 1 12 26 7
14 SV Oostkamp 10 2 8 0 11 21 6
15 Eendracht Wervik 10 1 6 3 8 23 6
16 Torhout 1992 KM 10 1 7 2 13 17 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSKV Zwevezele 10 6 2 2 19 10 20
2 KFC Merelbeke 10 6 3 1 15 7 19
3 KVC Wingene 10 5 1 4 16 11 19
4 RFC Wetteren 10 5 2 3 17 9 18
5 KVV Zelzate 10 5 3 2 17 11 17
6 Avanti Stekene 10 5 3 2 12 12 17
7 Pepingen-Halle 10 5 4 1 16 10 16
8 KVC Jong Lede 10 4 2 4 14 11 16
9 Eendracht Wervik 10 4 4 2 12 11 14
10 FC Lebbeke 10 4 4 2 12 11 14
11 Svelta Melsele 10 3 5 2 9 16 11
12 Sp. Kampenhout 10 3 6 1 11 14 10
13 Woluwe-Zaventem 10 3 7 0 16 28 9
14 Wolvertem-Merchtem 10 2 5 3 10 15 9
15 Torhout 1992 KM 10 2 5 3 14 23 9
16 SV Oostkamp 10 1 7 2 12 23 5


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen (1)(2) 30 20 5 5 57 27 65
2 KVC Houtvenne 30 15 7 8 54 37 53
3 K Lyra-Lierse 30 14 6 10 48 32 52
4 KFC St. Lenaarts 30 13 10 7 58 46 46
5 KAC Betekom 30 13 11 6 52 50 45
6 Zwarte Leeuw 30 11 9 10 50 48 43
7 Eendracht Termien 30 11 9 10 45 45 43
8 KVK Wellen 30 11 10 9 45 42 42
9 Helson Helchteren 30 11 12 7 47 54 40
10 Esperanza Pelt 30 11 15 4 37 52 37
11 KSV Bornem 30 9 11 10 40 36 37
12 Bilzerse-Waltwilder 30 8 11 11 53 58 35
13 K Ternesse VV 30 9 15 6 38 52 33
14 KFC Nijlen 30 8 15 7 36 50 31
15 KESK Leopoldsburg 30 8 16 6 35 56 30
16 RC Mechelen 30 7 17 6 36 46 27

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 6 0 4 19 7 22
2 KVC Houtvenne 10 6 3 1 16 12 19
3 KAC Betekom 10 6 4 0 16 10 18
4 Esperanza Pelt 10 6 4 0 14 13 18
5 Eendracht Termien 10 5 2 3 17 13 18
6 Bilzerse-Waltwilder 10 5 3 2 16 13 17
7 Zwarte Leeuw 10 5 3 2 14 13 17
8 KVK Tienen (1)(2) 10 5 4 1 16 15 16
9 Helson Helchteren 10 4 5 1 13 16 13
10 KVK Wellen 10 3 5 2 13 16 11
11 KSV Bornem 10 2 3 5 13 9 11
12 KFC St. Lenaarts 10 3 6 1 20 21 10
13 KFC Nijlen 10 3 6 1 13 16 10
14 K Ternesse VV 10 3 6 1 15 19 10
15 RC Mechelen 10 3 6 1 12 20 10
16 KESK Leopoldsburg 10 2 7 1 5 19 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen (1) 10 7 1 2 19 8 23
2 KVC Houtvenne 10 6 2 2 18 8 20
3 KFC St. Lenaarts 10 6 3 1 17 12 19
4 KSV Bornem 10 4 3 3 17 13 15
5 Esperanza Pelt 10 4 3 3 15 13 15
6 Eendracht Termien 10 4 3 3 13 13 15
7 Helson Helchteren 10 4 3 3 16 18 15
8 KAC Betekom 10 4 3 3 16 19 15
9 KVK Wellen 10 4 4 2 14 11 14
10 KFC Nijlen 10 4 4 2 15 16 14
11 Zwarte Leeuw 10 3 4 3 19 19 12
12 KESK Leopoldsburg 10 3 5 2 13 18 11
13 RC Mechelen 10 3 6 1 14 13 10
14 K Lyra-Lierse 10 1 5 4 8 13 7
15 K Ternesse VV 10 1 5 4 7 17 7
16 Bilzerse-Waltwilder 10 0 4 6 13 23 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen 10 8 0 2 22 4 26
2 K Lyra-Lierse 10 7 1 2 21 12 23
3 KFC St. Lenaarts 10 4 1 5 21 13 17
4 KVK Wellen 10 4 1 5 18 15 17
5 K Ternesse VV 10 5 4 1 16 16 16
6 KVC Houtvenne 10 3 2 5 20 17 14
7 Zwarte Leeuw 10 3 2 5 17 16 14
8 Bilzerse-Waltwilder 10 3 4 3 24 22 12
9 KAC Betekom 10 3 4 3 20 21 12
10 Helson Helchteren 10 3 4 3 18 20 12
11 KESK Leopoldsburg 10 3 4 3 17 19 12
12 KSV Bornem 10 3 5 2 10 14 11
13 Eendracht Termien 10 2 4 4 15 19 10
14 RC Mechelen 10 1 5 4 10 13 7
15 KFC Nijlen 10 1 5 4 8 18 7
16 Esperanza Pelt 10 1 8 1 8 26 4


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 UR Namen FLV 30 18 6 6 68 29 60
2 CS Braine (1)(2) 30 17 4 9 58 31 60
3 RJ Aische 30 16 8 6 59 47 54
4 RFC Doornik 30 14 6 10 46 25 52
5 Leopold Ukkel FC 30 14 10 6 53 36 48
6 FC Ostiches-Ath 30 14 11 5 55 47 47
7 CS Entite Manage 30 13 9 8 50 38 47
8 Albert Quevy Mons 30 13 12 5 45 45 44
9 Rapid Symphorinois 30 11 9 10 50 50 43
10 Stade Brainois 30 11 13 6 37 36 39
11 RSD Jette 30 9 14 7 48 56 34
12 Wavre Sports FC 30 9 16 5 42 63 32
13 FC Ganshoren 30 7 13 10 44 61 31
14 JS Tamines 30 7 15 8 45 65 29
15 RFC Stockel 30 6 19 5 38 69 23
16 Entente Binche 30 4 18 8 33 73 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 UR Namen FLV 10 7 2 1 28 10 22
2 RJ Aische 10 6 3 1 22 14 19
3 FC Ostiches-Ath 10 6 4 0 23 16 18
4 RFC Doornik 10 4 2 4 14 9 16
5 Stade Brainois 10 4 3 3 17 12 15
6 CS Entite Manage 10 4 3 3 19 17 15
7 Albert Quevy Mons 10 4 4 2 17 17 14
8 CS Braine (1)(2) 10 3 2 5 16 11 14
9 Rapid Symphorinois 10 3 2 5 20 17 14
10 Leopold Ukkel FC 10 3 3 4 13 13 13
11 Wavre Sports FC 10 3 4 3 11 17 12
12 FC Ganshoren 10 3 4 3 10 16 12
13 RFC Stockel 10 3 5 2 13 20 11
14 RSD Jette 10 2 3 5 16 15 11
15 JS Tamines 10 1 5 4 17 31 7
16 Entente Binche 10 0 7 3 11 32 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine (1) 10 7 2 1 24 12 22
2 Leopold Ukkel FC 10 7 2 1 19 10 22
3 CS Entite Manage 10 6 2 2 20 9 20
4 RFC Doornik 10 6 3 1 17 10 19
5 Albert Quevy Mons 10 6 3 1 15 9 19
6 RJ Aische 10 5 2 3 20 17 18
7 UR Namen FLV 10 5 3 2 14 11 17
8 FC Ostiches-Ath 10 4 3 3 18 17 15
9 FC Ganshoren 10 3 2 5 21 17 14
10 Rapid Symphorinois 10 3 4 3 16 21 12
11 JS Tamines 10 2 4 4 13 15 10
12 Stade Brainois 10 3 7 0 7 13 9
13 RSD Jette 10 3 7 0 16 26 9
14 Entente Binche 10 2 5 3 9 17 9
15 RFC Stockel 10 1 7 2 14 23 5
16 Wavre Sports FC 10 1 8 1 11 27 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine 10 7 0 3 18 8 24
2 UR Namen FLV 10 6 1 3 26 8 21
3 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 14 12 17
4 RJ Aische 10 5 3 2 17 16 17
5 RFC Doornik 10 4 1 5 15 6 17
6 Wavre Sports FC 10 5 4 1 20 19 16
7 Stade Brainois 10 4 3 3 13 11 15
8 RSD Jette 10 4 4 2 16 15 14
9 FC Ostiches-Ath 10 4 4 2 14 14 14
10 Leopold Ukkel FC 10 4 5 1 21 13 13
11 JS Tamines 10 4 6 0 15 19 12
12 CS Entite Manage 10 3 4 3 11 12 12
13 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 19 11
14 Entente Binche 10 2 6 2 13 24 8
15 RFC Stockel 10 2 7 1 11 26 7
16 FC Ganshoren 10 1 7 2 13 28 5


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stockay-Warfusee 30 21 4 5 75 36 68
2 RUS Givry (1) 30 20 5 5 59 31 65
3 Richelle UTD 30 18 3 9 61 23 63
4 RCS Verlaine (2) 30 16 7 7 52 35 55
5 CS Onhaye 30 13 7 10 64 47 49
6 RFC Warnant 30 14 10 6 54 40 48
7 RFC Aywaille 30 12 9 9 48 41 45
8 ROC Meix-Virton 30 12 11 7 46 43 43
9 FCB Sprimont 30 12 12 6 53 51 42
10 FC Herstal 30 12 12 6 56 61 42
11 RRC Mormont 30 9 11 10 48 56 37
12 RFC Hoei 30 8 13 9 46 59 33
13 RAFC Oppagne-Weris 30 8 15 7 46 63 31
14 RRC Longlier 30 5 23 2 40 79 17
15 RFC Kelmis-Calamine 30 3 21 6 30 61 15
16 RCS Condruzien 30 3 23 4 26 78 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stockay-Warfusee 10 8 1 1 21 9 25
2 Richelle UTD 10 7 1 2 25 11 23
3 RUS Givry (1) 10 6 3 1 17 13 19
4 CS Onhaye 10 5 2 3 27 15 18
5 RFC Aywaille 10 5 2 3 18 9 18
6 FCB Sprimont 10 5 3 2 16 10 17
7 RFC Hoei 10 4 3 3 16 17 15
8 FC Herstal 10 4 3 3 19 21 15
9 RCS Verlaine (2) 10 3 3 4 16 13 13
10 ROC Meix-Virton 10 3 4 3 17 17 12
11 RAFC Oppagne-Weris 10 3 5 2 13 18 11
12 RRC Mormont 10 2 3 5 19 22 11
13 RFC Warnant 10 2 5 3 7 13 9
14 RRC Longlier 10 2 8 0 12 31 6
15 RFC Kelmis-Calamine 10 1 7 2 12 21 5
16 RCS Condruzien 10 1 8 1 9 24 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RCS Verlaine 10 7 1 2 23 9 23
2 Richelle UTD 10 7 1 2 19 5 23
3 Stockay-Warfusee 10 7 3 0 25 14 21
4 RUS Givry (1) 10 6 1 3 23 10 21
5 ROC Meix-Virton 10 6 3 1 21 14 19
6 RFC Warnant 10 5 2 3 22 17 18
7 CS Onhaye 10 5 2 3 17 12 18
8 FC Herstal 10 5 3 2 20 15 17
9 FCB Sprimont 10 4 4 2 22 23 14
10 RFC Aywaille 10 3 3 4 14 14 13
11 RRC Mormont 10 3 4 3 16 18 12
12 RFC Hoei 10 2 5 3 13 18 9
13 RAFC Oppagne-Weris 10 1 6 3 18 29 6
14 RFC Kelmis-Calamine 10 1 6 3 5 16 6
15 RRC Longlier 10 0 9 1 8 28 1
16 RCS Condruzien 10 0 9 1 6 30 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUS Givry 10 8 1 1 19 8 25
2 Stockay-Warfusee 10 6 0 4 29 13 22
3 RFC Warnant 10 7 3 0 25 10 21
4 RCS Verlaine 10 6 3 1 13 13 19
5 Richelle UTD 10 4 1 5 17 7 17
6 RAFC Oppagne-Weris 10 4 4 2 15 16 14
7 RFC Aywaille 10 4 4 2 16 18 14
8 RRC Mormont 10 4 4 2 13 16 14
9 CS Onhaye 10 3 3 4 20 20 13
10 ROC Meix-Virton 10 3 4 3 8 12 12
11 FCB Sprimont 10 3 5 2 15 18 11
12 RRC Longlier 10 3 6 1 20 20 10
13 FC Herstal 10 3 6 1 17 25 10
14 RFC Hoei 10 2 5 3 17 24 9
15 RCS Condruzien 10 2 6 2 11 24 8
16 RFC Kelmis-Calamine 10 1 8 1 13 24 4

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 20 16 1 3 72 13 51
2 AA Gent A 20 11 5 4 60 23 37
3 Standard Luik A 20 10 5 5 55 19 35
4 RC Genk Ladies A 20 8 5 7 50 27 31
5 OH Leuven A 20 4 13 3 24 48 15
6 KSK Heist A 20 0 20 0 2 133 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Fem. WS Woluwe A 26 20 3 3 73 24 63
2 Club Brugge A 26 18 5 3 79 42 57
3 AA Gent B 26 16 5 5 73 29 53
4 VC Moldavo A 26 13 10 3 53 51 42
5 Eendracht Aalst A 26 12 8 6 53 37 42
6 KVC Massenhoven A 26 11 12 3 34 47 36
7 Zulte-Waregem A 26 11 13 2 40 41 35
8 St-Ghislain T-H A 26 10 12 4 39 44 34
9 Racing Genk B 26 10 13 3 69 65 33
10 DV Tongeren A 26 9 15 2 61 80 29
11 KFC Kontich A 26 8 13 5 45 52 29
12 Standard Luik B 26 8 17 1 37 54 25
13 Famkes WDM A 26 7 15 4 42 86 25
14 Svelta Melsele A 26 5 17 4 29 75 19

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Voorw. Zwevezele A 26 24 0 2 104 21 74
2 KFC Wuustwezel A 26 21 4 1 143 45 64
3 Dames VK Egem A 26 16 7 3 72 44 51
4 AA Gent C 26 14 8 4 81 48 46
5 Zulte Waregem B 26 14 9 3 66 65 45
6 Maria-Ter-Heide A 26 13 9 4 59 42 43
7 Olsa Brakel A 26 12 11 3 76 62 39
8 Club Brugge B 26 12 12 2 68 45 38
9 GFA Sinaai A 26 12 13 1 55 57 37
10 KSV Sottegem A 26 10 11 5 49 75 35
11 St-Ghislain T-H B 26 7 17 2 39 86 23
12 Loenhout SK - A 26 5 18 3 39 112 18
13 Eendracht Aalst B 26 4 21 1 24 93 13
14 KDC Ruddervoorde A 26 1 25 0 14 94 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OH Leuven B 26 24 1 1 141 13 73
2 Eva's Tienen A 26 21 2 3 133 16 66
3 ASE De Chastre A 26 19 5 2 97 40 59
4 KV Mechelen A 26 18 6 2 99 29 56
5 RSC Anderlecht B 26 15 5 6 71 29 51
6 Standard Luik C 26 13 12 1 76 43 40
7 Wolvertem-Merchtem A 26 11 13 2 56 42 35
8 Wall. Club Sibret A 26 10 13 3 52 51 33
9 VC Moldavo B 26 10 13 3 59 65 33
10 RFC Luik A 26 8 14 4 50 66 28
11 Irlande-Auderghem A 26 7 15 4 50 86 25
12 Bokrijk Sport A 26 4 21 1 25 119 13
13 Couvin-Mariembourg A 26 3 21 2 32 145 11
14 Fém. La Louvière A 26 2 24 0 14 211 6

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3