Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 23:13u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: vandaag om 23:13u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN
SEIZOEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2018-2019.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2017-2018 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Oppuurs (1) 15 11 4 0 33 16 33
2 KFC Kontich A 16 9 3 4 32 20 31
3 FC De Kempen TL A 15 8 3 4 39 15 28
4 KFCE Zoersel 15 8 4 3 31 27 27
5 Berlaar Heikant 16 7 4 5 25 21 26
6 Witgoor Dessel 15 7 5 3 31 26 24
7 Berg en Dal 15 7 5 3 18 15 24
8 VC Herentals 15 5 5 5 24 18 20
9 KFC Lille 16 4 5 7 20 22 19
10 Rochus Deurne 15 4 5 6 24 26 18
11 FC Mariekerke 15 4 6 5 26 31 17
12 KSK Branddonk 15 4 7 4 15 30 16
13 KFC Wuustwezel 15 3 5 7 27 34 16
14 KSV Schriek 15 5 10 0 22 36 15
15 KVV Duffel 16 1 8 7 22 39 10
16 KFC Sint Job 15 2 10 3 23 36 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Kontich A 6 4 1 1 16 8 13
2 FC Oppuurs (1) 5 4 1 0 9 5 12
3 FC De Kempen TL A 5 3 1 1 20 4 10
4 Berg en Dal 5 2 0 3 8 4 9
5 VC Herentals 5 2 1 2 11 5 8
6 KFCE Zoersel 5 2 1 2 11 10 8
7 FC Mariekerke 5 2 1 2 8 10 8
8 KFC Sint Job 5 2 3 0 13 13 6
9 Witgoor Dessel 5 2 3 0 11 11 6
10 KSV Schriek 5 2 3 0 11 15 6
11 KFC Lille 6 1 2 3 10 11 6
12 KVV Duffel 6 1 2 3 10 12 6
13 Berlaar Heikant 6 1 2 3 9 14 6
14 Rochus Deurne 5 1 3 1 6 15 4
15 KFC Wuustwezel 5 0 2 3 9 14 3
16 KSK Branddonk 5 0 3 2 3 14 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs 10 7 3 0 24 11 21
2 Berlaar Heikant 10 6 2 2 16 7 20
3 KFCE Zoersel 10 6 3 1 20 17 19
4 FC De Kempen TL A 10 5 2 3 19 11 18
5 Witgoor Dessel 10 5 2 3 20 15 18
6 KFC Kontich A 10 5 2 3 16 12 18
7 Berg en Dal 10 5 5 0 10 11 15
8 KSK Branddonk 10 4 4 2 12 16 14
9 Rochus Deurne 10 3 2 5 18 11 14
10 KFC Lille 10 3 3 4 10 11 13
11 KFC Wuustwezel 10 3 3 4 18 20 13
12 VC Herentals 10 3 4 3 13 13 12
13 KSV Schriek 10 3 7 0 11 21 9
14 FC Mariekerke 10 2 5 3 18 21 9
15 KVV Duffel 10 0 6 4 12 27 4
16 KFC Sint Job 10 0 7 3 10 23 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RVC Hoboken 15 10 2 3 33 12 33
2 's Gr' wezel-Schilde A 15 9 3 3 32 16 30
3 Verbr. Zwijndrecht 16 7 4 5 31 24 26
4 KSK Kalmthout 15 8 6 1 41 32 25
5 Rapid Leest 15 7 4 4 23 18 25
6 FC Walem 15 6 4 5 30 19 23
7 KFC Brasschaat 16 6 5 5 24 24 23
8 GR Katelijne 15 6 5 4 33 29 22
9 KFC Ranst A 15 5 6 4 37 32 19
10 KFC Broechem A 15 5 7 3 34 41 18
11 Sporting Burcht 15 5 7 3 23 34 18
12 Sporting Tisselt 15 5 7 3 25 43 18
13 Ekeren FC 15 4 8 3 21 29 15
14 FC Turk Sport 15 4 8 3 17 31 15
15 KV Bonheiden 15 4 9 2 19 27 14
16 Willebroekse SV 15 3 9 3 16 28 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Rapid Leest 6 4 1 1 14 5 13
2 's Gr' wezel-Schilde A 6 4 1 1 13 4 13
3 KFC Brasschaat 6 3 1 2 10 9 11
4 RVC Hoboken 5 3 1 1 9 5 10
5 KFC Broechem A 5 3 2 0 14 10 9
6 GR Katelijne 5 3 2 0 12 9 9
7 KV Bonheiden 5 3 2 0 9 6 9
8 FC Walem 7 2 2 3 11 6 9
9 Verbr. Zwijndrecht 7 2 2 3 10 10 9
10 KFC Ranst A 5 2 2 1 13 8 7
11 Sporting Tisselt 6 2 3 1 8 22 7
12 Sporting Burcht 5 1 2 2 3 9 5
13 KSK Kalmthout 5 1 3 1 11 14 4
14 FC Turk Sport 5 1 3 1 5 11 4
15 Ekeren FC 5 1 4 0 5 10 3
16 Willebroekse SV 5 0 4 1 3 12 1


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken 10 7 1 2 24 7 23
2 KSK Kalmthout 10 7 3 0 30 18 21
3 Verbr. Zwijndrecht 9 5 2 2 21 14 17
4 's Gr' wezel-Schilde A 9 5 2 2 19 12 17
5 FC Walem 8 4 2 2 19 13 14
6 Sporting Burcht 10 4 5 1 20 25 13
7 GR Katelijne 10 3 3 4 21 20 13
8 Rapid Leest 9 3 3 3 9 13 12
9 KFC Ranst A 10 3 4 3 24 24 12
10 KFC Brasschaat 10 3 4 3 14 15 12
11 Ekeren FC 10 3 4 3 16 19 12
12 Sporting Tisselt 9 3 4 2 17 21 11
13 Willebroekse SV 10 3 5 2 13 16 11
14 FC Turk Sport 10 3 5 2 12 20 11
15 KFC Broechem A 10 2 5 3 20 31 9
16 KV Bonheiden 10 1 7 2 10 21 5


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport (1) 15 12 2 1 41 15 37
2 Sint Dimpna A 16 9 4 3 31 17 30
3 KFC Antonia A 15 6 1 8 25 17 26
4 OG Vorselaar 15 7 4 4 21 14 25
5 KSK Weelde 15 6 2 7 40 20 25
6 White Star 16 7 6 3 26 28 24
7 KFC Herselt 16 7 6 3 22 29 24
8 KFC Bevel 15 6 5 4 32 36 22
9 K Retie SK 15 5 6 4 24 23 19
10 Vlimmeren Sport 15 5 6 4 31 36 19
11 K Merksplas SK 15 3 5 7 23 25 16
12 Verbr. Balen 15 4 8 3 27 32 15
13 KFC Beekhoek 15 4 9 2 21 30 14
14 Minderhout VV 15 3 7 5 14 28 14
15 Arendonk Sport 15 3 8 4 23 34 13
16 Zwaluwen Olmen 16 3 11 2 18 35 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport (1) 5 4 1 0 14 6 12
2 Sint Dimpna A 5 4 1 0 9 4 12
3 KFC Herselt 6 3 1 2 10 7 11
4 OG Vorselaar 5 3 1 1 8 3 10
5 KSK Weelde 5 2 0 3 15 7 9
6 White Star 6 2 2 2 9 13 8
7 Verbr. Balen 4 2 1 1 10 6 7
8 KFC Beekhoek 5 2 3 0 11 14 6
9 KFC Antonia A 5 1 1 3 6 5 6
10 Arendonk Sport 5 1 1 3 8 8 6
11 K Merksplas SK 5 1 2 2 8 9 5
12 K Retie SK 5 1 2 2 6 7 5
13 KFC Bevel 5 1 2 2 9 14 5
14 Minderhout VV 5 1 4 0 4 11 3
15 Vlimmeren Sport 4 0 2 2 6 15 2
16 Zwaluwen Olmen 5 0 4 1 3 7 1


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zwaluwen Olmen 1 1 0 0 4 2 3
2 Sint Dimpna A 1 1 0 0 3 1 3
3 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
5 K Retie SK 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0
10 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
11 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
12 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
13 Wezel Sport (1) 0 0 0 0 0 0 0
14 White Star 0 0 0 0 0 0 0
15 Verbr. Balen 1 0 1 0 2 4 0
16 Vlimmeren Sport 1 0 1 0 1 3 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport 10 8 1 1 27 9 25
2 KFC Antonia A 10 5 0 5 19 12 20
3 Vlimmeren Sport 10 5 3 2 24 18 17
4 KFC Bevel 10 5 3 2 23 22 17
5 White Star 10 5 4 1 17 15 16
6 KSK Weelde 10 4 2 4 25 13 16
7 Sint Dimpna A 10 4 3 3 19 12 15
8 OG Vorselaar 10 4 3 3 13 11 15
9 K Retie SK 10 4 4 2 18 16 14
10 KFC Herselt 10 4 5 1 12 22 13
11 K Merksplas SK 10 2 3 5 15 16 11
12 Minderhout VV 10 2 3 5 10 17 11
13 KFC Beekhoek 10 2 6 2 10 16 8
14 Verbr. Balen 10 2 6 2 15 22 8
15 Arendonk Sport 10 2 7 1 15 26 7
16 Zwaluwen Olmen 10 2 7 1 11 26 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Achterbroek 15 10 3 2 37 17 32
2 KFC Meer 15 9 1 5 36 16 32
3 Loenhout SK 16 8 3 5 40 24 29
4 Lentezon Beerse (1) 15 8 4 3 35 17 27
5 KVV Dosko 16 8 6 2 28 35 26
6 Zandvliet Sport 16 6 2 8 35 24 26
7 KFC Poppel 15 7 4 4 35 25 25
8 KFC Flandria 16 7 5 4 33 25 25
9 KFC Turnhout B 15 5 7 3 27 35 18
10 SK Ekeren Donk 16 5 8 3 18 30 18
11 Excelsior Kaart 16 4 6 6 24 24 18
12 KV Mariaburg 15 4 8 3 27 37 15
13 Olympic Essen 16 4 9 3 22 39 15
14 Putte SK 15 3 8 4 22 33 13
15 KSV Oud Turnhout 16 3 10 3 23 41 12
16 K Meerle FC 15 3 10 2 24 44 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 5 5 0 0 16 5 15
2 Loenhout SK 6 4 0 2 21 10 14
3 KFC Turnhout B 5 4 1 0 15 10 12
4 KFC Poppel 5 3 2 0 9 5 9
5 K Meerle FC 5 3 2 0 10 10 9
6 KVV Dosko 6 3 3 0 12 17 9
7 Zandvliet Sport 6 2 1 3 11 10 9
8 KV Mariaburg 5 2 1 2 12 7 8
9 KFC Meer 5 2 1 2 8 5 8
10 SK Ekeren Donk 6 2 2 2 8 10 8
11 Excelsior Kaart 6 1 3 2 9 13 5
12 KSV Oud Turnhout 6 1 3 2 8 13 5
13 Olympic Essen 6 1 4 1 7 14 4
14 KFC Flandria 6 1 5 0 8 15 3
15 Lentezon Beerse (1) 5 0 3 2 5 10 2
16 Putte SK 5 0 3 2 4 9 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lentezon Beerse 10 8 1 1 30 7 25
2 KFC Meer 10 7 0 3 28 11 24
3 KFC Flandria 10 6 0 4 25 10 22
4 KVV Achterbroek 10 5 3 2 21 12 17
5 KVV Dosko 10 5 3 2 16 18 17
6 Zandvliet Sport 10 4 1 5 24 14 17
7 KFC Poppel 10 4 2 4 26 20 16
8 Loenhout SK 10 4 3 3 19 14 15
9 Excelsior Kaart 10 3 3 4 15 11 13
10 Putte SK 10 3 5 2 18 24 11
11 Olympic Essen 10 3 5 2 15 25 11
12 SK Ekeren Donk 10 3 6 1 10 20 10
13 KSV Oud Turnhout 10 2 7 1 15 28 7
14 KV Mariaburg 10 2 7 1 15 30 7
15 KFC Turnhout B 10 1 6 3 12 25 6
16 K Meerle FC 10 0 8 2 14 34 2


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Wilrijk-JAS A (1) 15 12 1 2 39 15 38
2 VC Mortsel OG A 15 8 3 4 33 20 28
3 KFCM Hallaar 15 7 4 4 21 22 25
4 SV Aartselaar A 15 7 5 3 27 26 24
5 KVS Branst 15 7 6 2 36 20 23
6 FC Merksem 14 6 5 3 31 27 21
7 Schelle Sport 15 6 6 3 32 27 21
8 VC Wijnegem 15 6 6 3 27 27 21
9 KV Hooikt 15 6 6 3 26 31 21
10 Borsbeek Sport 15 5 4 6 26 24 21
11 KFC Katelijne A 14 5 4 5 23 22 20
12 Nielse SV 15 5 7 3 30 40 18
13 KFC Putte A 15 4 7 4 17 24 16
14 KFC Lint 15 2 7 6 21 30 12
15 SK Rita Berlaar 15 2 10 3 20 39 9
16 VVH Lippelo 15 1 8 6 17 32 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Borsbeek Sport 5 4 0 1 14 8 13
2 KVS Branst 5 4 1 0 18 4 12
3 KSK Wilrijk-JAS A (1) 5 4 1 0 13 6 12
4 KFC Putte A 5 3 2 0 10 10 9
5 VC Wijnegem 5 3 2 0 10 10 9
6 SV Aartselaar A 5 3 2 0 10 13 9
7 Nielse SV 5 2 1 2 11 15 8
8 VC Mortsel OG A 5 2 2 1 11 9 7
9 KV Hooikt 5 2 2 1 14 13 7
10 KFCM Hallaar 5 2 2 1 7 11 7
11 FC Merksem 4 2 2 0 13 9 6
12 Schelle Sport 5 1 2 2 9 11 5
13 KFC Katelijne A 4 1 2 1 7 8 4
14 VVH Lippelo 5 0 3 2 7 12 2
15 KFC Lint 5 0 4 1 6 12 1
16 SK Rita Berlaar 5 0 5 0 6 15 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wilrijk-JAS A 10 8 0 2 26 9 26
2 VC Mortsel OG A 10 6 1 3 22 11 21
3 KFCM Hallaar 10 5 2 3 14 11 18
4 Schelle Sport 10 5 4 1 23 16 16
5 KFC Katelijne A 10 4 2 4 16 14 16
6 SV Aartselaar A 10 4 3 3 17 13 15
7 FC Merksem 10 4 3 3 18 18 15
8 KV Hooikt 10 4 4 2 12 18 14
9 VC Wijnegem 10 3 4 3 17 17 12
10 KVS Branst 10 3 5 2 18 16 11
11 KFC Lint 10 2 3 5 15 18 11
12 Nielse SV 10 3 6 1 19 25 10
13 SK Rita Berlaar 10 2 5 3 14 24 9
14 Borsbeek Sport 10 1 4 5 12 16 8
15 KFC Putte A 10 1 5 4 7 14 7
16 VVH Lippelo 10 1 5 4 10 20 7


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zandhovense SK 16 14 1 1 41 12 43
2 VV Laakdal 15 10 3 2 31 20 32
3 FC Zwaneven 15 10 5 0 42 18 30
4 Excelsior Vorst 15 9 5 1 33 32 28
5 KSK Kasterlee 15 8 4 3 44 24 27
6 Linda Olen 15 8 4 3 36 25 27
7 KFC Mol 16 7 5 4 27 24 25
8 FC Gierle 15 6 6 3 31 24 21
9 Excelsior Bouwel 15 6 8 1 28 34 19
10 KVV Noordstar 15 5 6 4 25 35 19
11 KFC Herenthout 15 5 7 3 31 30 18
12 KFC Pulle 16 4 8 4 21 23 16
13 FC Netezonen 15 4 8 3 16 26 15
14 KVC Oostmalle 15 4 10 1 19 42 13
15 Lierse Kempenzonen B 15 2 11 2 17 36 8
16 Blauberg Sport 16 1 12 3 11 48 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK 6 6 0 0 17 1 18
2 KSK Kasterlee 5 5 0 0 13 1 15
3 KFC Mol 6 4 1 1 10 4 13
4 VV Laakdal 5 3 1 1 9 7 10
5 FC Zwaneven 5 3 2 0 13 4 9
6 KFC Pulle 6 2 2 2 8 7 8
7 KFC Herenthout 4 2 1 1 11 7 7
8 Excelsior Bouwel 4 2 2 0 6 10 6
9 FC Gierle 5 2 3 0 8 7 6
10 Linda Olen 5 2 3 0 11 13 6
11 FC Netezonen 5 2 3 0 4 7 6
12 Excelsior Vorst 5 2 3 0 7 12 6
13 KVV Noordstar 5 1 3 1 5 10 4
14 KVC Oostmalle 5 1 4 0 3 13 3
15 Blauberg Sport 6 0 4 2 2 14 2
16 Lierse Kempenzonen B 5 0 5 0 3 13 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK 1 1 0 0 3 1 3
2 KFC Pulle 1 0 0 1 2 2 1
3 KVV Noordstar 1 0 0 1 2 2 1
4 Excelsior Bouwel 1 0 0 1 1 1 1
5 KFC Herenthout 1 0 0 1 1 1 1
6 Blauberg Sport 0 0 0 0 0 0 0
7 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
12 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
13 Lierse Kempenzonen B 0 0 0 0 0 0 0
14 Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
15 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0
16 KSK Kasterlee 1 0 1 0 1 3 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK 9 7 1 1 21 10 22
2 VV Laakdal 10 7 2 1 22 13 22
3 Excelsior Vorst 10 7 2 1 26 20 22
4 FC Zwaneven 10 7 3 0 29 14 21
5 Linda Olen 10 6 1 3 25 12 21
6 FC Gierle 10 4 3 3 23 17 15
7 KVV Noordstar 9 4 3 2 18 23 14
8 KSK Kasterlee 9 3 3 3 30 20 12
9 Excelsior Bouwel 10 4 6 0 21 23 12
10 KFC Mol 10 3 4 3 17 20 12
11 KFC Herenthout 10 3 6 1 19 22 10
12 KVC Oostmalle 10 3 6 1 16 29 10
13 FC Netezonen 10 2 5 3 12 19 9
14 Lierse Kempenzonen B 10 2 6 2 14 23 8
15 KFC Pulle 9 2 6 1 11 14 7
16 Blauberg Sport 10 1 8 1 9 34 4


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berendrecht Sport 15 13 1 1 38 18 40
2 KFC Halle (1) 16 13 3 0 46 17 39
3 K Brecht SK 16 12 3 1 37 14 37
4 FC Sint Jozef 15 11 1 3 43 14 36
5 KVNA Wortel 15 9 2 4 46 21 31
6 KVK Westmalle 16 8 5 3 40 23 27
7 Heibos KSV 16 7 6 3 34 26 24
8 KFC Nieuwmoer 16 7 7 2 35 33 23
9 Horendonk FC 16 6 9 1 37 35 19
10 KFC Sint Lenaarts B 15 5 7 3 28 29 18
11 Excelsior Essen 16 4 8 4 24 29 16
12 Maria-ter-Heide 15 4 9 2 21 43 14
13 KSV Wildert 16 3 8 5 25 37 14
14 KFC Antonia B 16 2 11 3 28 40 9
15 KVV Gooreind 15 1 11 3 11 50 6
16 SV Noorse A 16 0 14 2 11 75 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Brecht SK 6 6 0 0 18 2 18
2 FC Sint Jozef 5 5 0 0 22 5 15
3 Berendrecht Sport 5 4 0 1 9 3 13
4 KVK Westmalle 6 4 1 1 13 5 13
5 KVNA Wortel 5 3 1 1 16 7 10
6 Heibos KSV 6 3 3 0 11 11 9
7 KFC Halle (1) 6 3 3 0 9 10 9
8 KFC Sint Lenaarts B 5 2 2 1 10 10 7
9 KSV Wildert 6 2 3 1 13 15 7
10 Maria-ter-Heide 5 2 3 0 7 15 6
11 Excelsior Essen 6 2 4 0 12 13 6
12 KFC Antonia B 6 2 4 0 14 17 6
13 KFC Nieuwmoer 6 2 4 0 10 15 6
14 KVV Gooreind 5 1 3 1 6 14 4
15 Horendonk FC 6 1 5 0 11 13 3
16 SV Noorse A 6 0 6 0 2 28 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Halle 10 10 0 0 37 7 30
2 Berendrecht Sport 10 9 1 0 29 15 27
3 KVNA Wortel 10 6 1 3 30 14 21
4 FC Sint Jozef 10 6 1 3 21 9 21
5 K Brecht SK 10 6 3 1 19 12 19
6 KFC Nieuwmoer 10 5 3 2 25 18 17
7 Horendonk FC 10 5 4 1 26 22 16
8 Heibos KSV 10 4 3 3 23 15 15
9 KVK Westmalle 10 4 4 2 27 18 14
10 KFC Sint Lenaarts B 10 3 5 2 18 19 11
11 Excelsior Essen 10 2 4 4 12 16 10
12 Maria-ter-Heide 10 2 6 2 14 28 8
13 KSV Wildert 10 1 5 4 12 22 7
14 KFC Antonia B 10 0 7 3 14 23 3
15 KVV Gooreind 10 0 8 2 5 36 2
16 SV Noorse A 10 0 8 2 9 47 2


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kessel United 16 12 2 2 44 14 38
2 Olympic Pirates DBG 17 11 4 2 43 17 35
3 K Hove Sport 16 10 4 2 48 23 32
4 Alberta FC Schilde A 16 9 4 3 37 29 30
5 's Grav'wzl-Schilde B 16 9 5 2 30 20 29
6 KSC Maccabi 17 9 7 1 37 33 28
7 KSK Oelegem 15 8 5 2 36 26 26
8 City Pirates B 16 7 4 5 36 26 26
9 Tubantia Borgerhout 16 7 5 4 30 35 25
10 K Boechoutse VV 17 8 8 1 33 37 25
11 KFC Schoten 16 7 6 3 34 23 24
12 VC Mortsel OG B 16 4 7 5 37 38 17
13 Racing Emblem 14 4 7 3 33 34 15
14 KFC Ranst B 16 4 11 1 22 39 13
15 KVV Ternesse B 16 3 12 1 28 66 10
16 FC Antwerpen Noord 16 2 12 2 31 58 8
17 Brothers United 16 2 13 1 22 63 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Hove Sport 6 5 0 1 22 4 16
2 Kessel United 6 5 0 1 17 3 16
3 Olympic Pirates DBG 7 5 2 0 16 4 15
4 K Boechoutse VV 7 4 3 0 16 17 12
5 City Pirates B 6 3 1 2 15 7 11
6 's Grav'wzl-Schilde B 4 3 0 1 9 3 10
7 KFC Schoten 6 3 2 1 12 7 10
8 Alberta FC Schilde A 6 3 2 1 14 11 10
9 KSC Maccabi 5 3 2 0 12 15 9
10 KSK Oelegem 5 2 2 1 7 7 7
11 Tubantia Borgerhout 6 1 3 2 12 19 5
12 KFC Ranst B 5 1 3 1 7 11 4
13 KVV Ternesse B 5 1 3 1 8 18 4
14 Brothers United 6 1 5 0 5 19 3
15 VC Mortsel OG B 5 0 3 2 12 16 2
16 Racing Emblem 5 0 3 2 7 12 2
17 FC Antwerpen Noord 6 0 6 0 10 28 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG B 1 1 0 0 8 2 3
2 KSC Maccabi 1 1 0 0 2 0 3
3 KSK Oelegem 1 1 0 0 1 0 3
4 Alberta FC Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
5 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0
6 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
8 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
9 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
12 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
13 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0
14 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
15 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
16 KVV Ternesse B 1 0 1 0 2 8 0
17 's Grav'wzl-Schilde B 2 0 2 0 0 3 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kessel United 10 7 2 1 27 11 22
2 Olympic Pirates DBG 10 6 2 2 27 13 20
3 Alberta FC Schilde A 10 6 2 2 23 18 20
4 Tubantia Borgerhout 10 6 2 2 18 16 20
5 's Grav'wzl-Schilde B 10 6 3 1 21 14 19
6 KSK Oelegem 9 5 3 1 28 19 16
7 K Hove Sport 10 5 4 1 26 19 16
8 KSC Maccabi 11 5 5 1 23 18 16
9 City Pirates B 10 4 3 3 21 19 15
10 KFC Schoten 10 4 4 2 22 16 14
11 Racing Emblem 9 4 4 1 26 22 13
12 K Boechoutse VV 10 4 5 1 17 20 13
13 VC Mortsel OG B 10 3 4 3 17 20 12
14 KFC Ranst B 11 3 8 0 15 28 9
15 FC Antwerpen Noord 10 2 6 2 21 30 8
16 KVV Ternesse B 10 2 8 0 18 40 6
17 Brothers United 10 1 8 1 17 44 4


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Wavria A 17 12 1 4 51 23 40
2 KSK Rumst 16 10 1 5 50 22 35
3 KFC Kontich B 16 10 3 3 57 26 33
4 K Reet SK 16 9 2 5 46 23 32
5 KFCV Wintam 16 9 4 3 57 28 30
6 Leest United 16 9 4 3 44 28 30
7 Oxford Hemiksem 16 8 3 5 53 23 29
8 VK Heindonk 16 8 5 3 42 31 27
9 SK Sint Amands 16 7 7 2 29 21 23
10 RB Elzestraat 16 6 7 3 30 29 21
11 Heffen SK 16 6 9 1 32 33 19
12 SV Aartselaar B 16 6 9 1 33 37 19
13 KSK Wilrijk-JAS B 16 5 8 3 34 45 18
14 KVK Hingene 16 5 11 0 37 44 15
15 FC Blaasveld 16 4 11 1 17 42 13
16 KFC Katelijne B 15 1 14 0 13 80 3
17 Puursica Puurs 16 0 16 0 11 101 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 7 4 0 3 20 8 15
2 RB Elzestraat 5 4 0 1 16 7 13
3 Leest United 6 3 0 3 21 9 12
4 KSK Rumst 6 3 0 3 16 11 12
5 KFCV Wintam 5 3 1 1 18 8 10
6 VK Heindonk 5 3 1 1 18 10 10
7 KFC Kontich B 6 3 2 1 14 12 10
8 K Reet SK 5 2 1 2 15 11 8
9 SK Sint Amands 6 2 3 1 11 12 7
10 FC Blaasveld 6 2 3 1 6 8 7
11 SV Aartselaar B 6 2 3 1 9 13 7
12 Heffen SK 5 2 3 0 9 10 6
13 KVK Hingene 6 2 4 0 11 16 6
14 Oxford Hemiksem 6 1 2 3 12 12 6
15 KSK Wilrijk-JAS B 5 1 3 1 5 16 4
16 KFC Katelijne B 7 1 6 0 10 26 3
17 Puursica Puurs 6 0 6 0 2 24 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 1 1 0 0 4 0 3
2 K Reet SK 1 1 0 0 4 1 3
3 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
6 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0
8 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
9 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
11 Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
12 Puursica Puurs 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Sint Amands 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
15 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
16 KSK Wilrijk-JAS B 1 0 1 0 1 4 0
17 KFC Katelijne B 1 0 1 0 0 4 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 10 8 1 1 31 15 25
2 Oxford Hemiksem 10 7 1 2 41 11 23
3 KFC Kontich B 10 7 1 2 43 14 23
4 KSK Rumst 10 7 1 2 34 11 23
5 K Reet SK 10 6 1 3 27 11 21
6 KFCV Wintam 11 6 3 2 39 20 20
7 Leest United 10 6 4 0 23 19 18
8 VK Heindonk 11 5 4 2 24 21 17
9 SK Sint Amands 10 5 4 1 18 9 16
10 KSK Wilrijk-JAS B 10 4 4 2 28 25 14
11 Heffen SK 11 4 6 1 23 23 13
12 SV Aartselaar B 10 4 6 0 24 24 12
13 KVK Hingene 10 3 7 0 26 28 9
14 FC Blaasveld 10 2 8 0 11 34 6
15 RB Elzestraat 10 1 7 2 10 22 5
16 KFC Katelijne B 7 0 7 0 3 50 0
17 Puursica Puurs 10 0 10 0 9 77 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen (1) 16 13 2 1 57 17 40
2 SK Peulis 16 12 3 1 58 25 37
3 Zennester Hombeek 16 12 4 0 53 17 36
4 KVC Booischot 16 10 4 2 43 29 32
5 VC Rijmenam 16 10 5 1 38 28 31
6 KFC Muizen 16 8 5 3 30 39 27
7 BO Beerzel 16 8 6 2 38 22 26
8 KFC Tongerlo 16 8 6 2 36 32 26
9 KFC Zammel 16 7 6 3 28 31 24
10 SC Wiekevorst 16 6 5 5 32 19 23
11 KFC Heultje 16 6 9 1 25 43 19
12 FC Suraye United 16 6 10 0 25 50 18
13 SV Grasheide 16 5 9 2 30 37 17
14 Immer Voort 16 3 10 3 23 38 12
15 KFC Ramsel 16 2 9 5 25 36 11
16 KSK Wavria B 16 2 13 1 22 65 7
17 KFC Putte B 16 1 13 2 14 49 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Peulis 6 6 0 0 25 5 18
2 KSC Mechelen (1) 5 5 0 0 24 4 15
3 FC Suraye United 5 5 0 0 14 4 15
4 Zennester Hombeek 6 5 1 0 16 3 15
5 KVC Booischot 5 3 1 1 17 9 10
6 KFC Zammel 5 3 1 1 9 4 10
7 VC Rijmenam 6 3 2 1 15 12 10
8 KFC Muizen 6 3 3 0 12 18 9
9 BO Beerzel 6 2 2 2 14 8 8
10 SV Grasheide 5 2 3 0 13 13 6
11 Immer Voort 5 2 3 0 9 11 6
12 KFC Tongerlo 6 2 4 0 10 17 6
13 SC Wiekevorst 6 1 4 1 6 9 4
14 KFC Heultje 6 1 5 0 4 16 3
15 KFC Ramsel 6 0 3 3 6 12 3
16 KFC Putte B 6 0 5 1 3 21 1
17 KSK Wavria B 6 0 6 0 4 35 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSC Mechelen 11 8 2 1 33 13 25
2 KVC Booischot 11 7 3 1 26 20 22
3 Zennester Hombeek 10 7 3 0 37 14 21
4 VC Rijmenam 10 7 3 0 23 16 21
5 KFC Tongerlo 10 6 2 2 26 15 20
6 SK Peulis 10 6 3 1 33 20 19
7 SC Wiekevorst 10 5 1 4 26 10 19
8 BO Beerzel 10 6 4 0 24 14 18
9 KFC Muizen 10 5 2 3 18 21 18
10 KFC Heultje 10 5 4 1 21 27 16
11 KFC Zammel 11 4 5 2 19 27 14
12 SV Grasheide 11 3 6 2 17 24 11
13 KFC Ramsel 10 2 6 2 19 24 8
14 KSK Wavria B 10 2 7 1 18 30 7
15 Immer Voort 11 1 7 3 14 27 6
16 KFC Putte B 10 1 8 1 11 28 4
17 FC Suraye United 11 1 10 0 11 46 3


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Rauw Sport 17 12 2 3 50 22 39
2 VC Poederlee 16 12 4 0 69 27 36
3 Blauwvoet Oevel 16 10 2 4 51 22 34
4 Olen United 16 10 4 2 53 28 32
5 FC Punt- Larum 16 10 5 1 47 27 31
6 FC De Kempen TL - B 16 9 4 3 46 32 30
7 KSK Oosthoven 16 9 5 2 41 38 29
8 SKS Herentals 16 8 4 4 36 31 28
9 KFC Grobbendonk 16 6 7 3 40 47 21
10 Ezaart Sport 16 6 8 2 38 31 20
11 KFCV Alberta Geel 16 5 7 4 32 29 19
12 Wechelderzande 16 4 8 4 27 39 16
13 MLK Lichtaart 16 4 9 3 24 47 15
14 KFCH Pulderbos 17 4 10 3 27 56 15
15 Sint Dimpna B 16 3 10 3 17 40 12
16 Rosselaar-Hulsen 16 1 10 5 15 46 8
17 HIH Turnhout 16 0 14 2 15 66 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 6 6 0 0 21 6 18
2 FC Punt- Larum 6 5 0 1 22 6 16
3 VC Poederlee 5 5 0 0 30 5 15
4 KFC Grobbendonk 5 5 0 0 18 5 15
5 FC De Kempen TL - B 5 5 0 0 20 8 15
6 KVV Rauw Sport 7 4 1 2 16 8 14
7 Blauwvoet Oevel 5 3 1 1 14 6 10
8 Olen United 6 2 3 1 11 15 7
9 MLK Lichtaart 6 2 3 1 10 17 7
10 SKS Herentals 5 2 3 0 9 15 6
11 Wechelderzande 6 1 3 2 8 15 5
12 KFCH Pulderbos 7 1 4 2 9 16 5
13 Ezaart Sport 6 0 4 2 7 13 2
14 Sint Dimpna B 6 0 4 2 6 17 2
15 KFCV Alberta Geel 5 0 4 1 5 16 1
16 Rosselaar-Hulsen 6 0 5 1 7 22 1
17 HIH Turnhout 6 0 6 0 8 31 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olen United 1 1 0 0 6 2 3
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
3 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
12 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
13 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
14 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
15 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
16 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
17 KFCH Pulderbos 1 0 1 0 2 6 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Rauw Sport 10 8 1 1 34 14 25
2 Blauwvoet Oevel 11 7 1 3 37 16 24
3 Olen United 9 7 1 1 36 11 22
4 SKS Herentals 11 6 1 4 27 16 22
5 VC Poederlee 11 7 4 0 39 22 21
6 Ezaart Sport 10 6 4 0 31 18 18
7 KFCV Alberta Geel 11 5 3 3 27 13 18
8 FC Punt- Larum 10 5 5 0 25 21 15
9 FC De Kempen TL - B 11 4 4 3 26 24 15
10 Wechelderzande 10 3 5 2 19 24 11
11 KSK Oosthoven 10 3 5 2 20 32 11
12 KFCH Pulderbos 9 3 5 1 16 34 10
13 Sint Dimpna B 10 3 6 1 11 23 10
14 MLK Lichtaart 10 2 6 2 14 30 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 1 5 4 8 24 7
16 KFC Grobbendonk 11 1 7 3 22 42 6
17 HIH Turnhout 10 0 8 2 7 35 2


Dames 1e Provinciale

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 16 15 0 1 96 15 46
2 KSK Heist B 15 14 1 0 75 15 42
3 Vosselaar VV 16 12 2 2 98 35 38
4 SV Noorse A 15 11 4 0 63 34 33
5 KV Mechelen B 16 10 5 1 56 26 31
6 K Hove Sport 16 9 4 3 30 42 30
7 KFC Wuustwezel B 16 7 5 4 48 46 25
8 Maria-Ter-Heide B 15 7 6 2 35 36 23
9 FC Antwerp Girls 16 7 8 1 41 53 22
10 KFC Ranst A 16 6 10 0 33 50 18
11 FC V.D.P. A 16 5 10 1 27 60 16
12 Blauwvoet Oevel 15 3 9 3 22 44 12
13 KFC Kontich B 16 3 10 3 25 54 12
14 Hoogstraten VV 16 3 11 2 38 68 11
15 KFC Herenthout 16 3 12 1 33 50 10
16 KVK Westmalle 16 3 12 1 32 69 10
17 Berchem Sport A 16 3 12 1 28 83 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ik Dien A 16 14 2 0 70 17 42
2 VC Moldavo C 17 13 2 2 73 24 41
3 Davo Puurs A 17 12 3 2 65 21 38
4 KFC Schoten A 17 12 3 2 46 21 38
5 KSC Mechelen 17 10 4 3 88 30 33
6 FC Arendonk Sport 17 10 7 0 55 32 30
7 KSK Weelde 17 9 7 1 47 47 28
8 Maria-Ter-Heide C 17 8 5 4 51 41 28
9 's Grav'wzl-Schilde 17 7 8 2 43 37 23
10 Berlaar Heikant 17 7 9 1 35 60 22
11 KFC Wuustwezel C 17 6 7 4 44 44 22
12 Zennester Hombeek 17 6 8 3 34 40 21
13 KSK Heist C 17 4 8 5 48 61 17
14 Zwarte Leeuw 16 4 9 3 31 61 15
15 FC Schoonbroek 17 4 10 3 23 68 15
16 K Ternesse VV 17 4 12 1 15 52 13
17 FC De Kempen TL 16 1 13 2 17 78 5
18 FC Blaasveld 16 0 14 2 11 62 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Oostmalle 12 10 1 1 83 15 31
2 KFCE Zoersel 13 8 3 2 43 26 26
3 Loenhout SK B 12 8 3 1 47 12 25
4 Horendonk FC 13 8 4 1 42 19 25
5 KFC Beekhoek 12 7 3 2 48 23 23
6 KFC Flandria 11 6 4 1 17 25 19
7 FC Sint Jozef 12 5 5 2 25 25 17
8 KVNA Wortel 12 3 7 2 22 35 11
9 FC Gierle 11 2 8 1 10 37 7
10 K Brecht SK 12 2 9 1 21 72 7
11 Berchem Sport B 12 0 12 0 6 75 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel 12 10 1 1 48 15 31
2 KVC Houtvenne 13 10 2 1 53 7 31
3 KFC Bevel 13 10 3 0 51 22 30
4 FC Oppuurs 13 9 1 3 57 17 30
5 FC Netezonen 13 8 4 1 52 23 25
6 KFC Broechem 13 6 5 2 63 38 20
7 SV Vlug Vooruit 13 6 6 1 47 27 19
8 KVV Noordstar 13 4 7 2 28 33 14
9 Verbr. Zwijndrecht 13 4 9 0 24 66 12
10 Massenhoven B 12 2 8 2 11 50 8
11 Davo Puurs B 13 1 12 0 22 61 3
12 KSK Rumst 13 0 12 1 5 102 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich C 15 15 0 0 105 7 45
2 Immer Voort FC 15 12 1 2 112 38 38
3 Zandhovense SK 14 11 2 1 107 38 34
4 KFC Nijlen 15 10 4 1 55 17 31
5 Vlimmeren Sport 15 10 4 1 51 25 31
6 KFC Ranst B 15 9 5 1 62 36 28
7 White Star 15 7 7 1 46 41 22
8 Racing Emblem 15 6 6 3 41 24 21
9 KFC Wuustwezel D 15 6 9 0 33 72 18
10 KFC Schoten B 15 5 9 1 41 64 16
11 KFC Berendrecht 15 4 10 1 40 73 13
12 VC Herentals 15 4 10 1 28 73 13
13 KSK Heist D 15 2 11 2 23 72 8
14 KFCV Wintam 15 2 12 1 13 92 7
15 Rauw Sport 15 1 14 0 19 104 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 4 0 0 24 3 12
2 FC Mariekerke 4 3 0 1 9 4 10
3 KSV Schriek 4 3 0 1 6 1 10
4 Berg en Dal 4 3 1 0 12 4 9
5 Minderhout VV 4 2 0 2 6 2 8
6 OG Vorselaar 4 2 1 1 8 5 7
7 VC Herentals 4 2 1 1 8 6 7
8 FC Oppuurs 4 2 1 1 9 8 7
9 Verbr. Zwijndrecht 4 2 2 0 5 4 6
10 FC Wezel Sport 4 2 2 0 8 8 6
11 K Kalmthout SK 4 2 2 0 8 8 6
12 KSK Branddonk 4 2 2 0 7 7 6
13 KFC Beekhoek 4 2 2 0 5 6 6
14 SAV Sint Dimpna A 4 1 1 2 4 2 5
15 's Gr'wezel-Schilde A 4 1 1 2 13 12 5
16 GR Katelijne 4 1 1 2 7 7 5
17 KFC Antonia A 4 1 2 1 5 10 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 5 10 4
19 KFC Broechem 4 1 3 0 9 13 3
20 Willebroekse SV 4 1 3 0 5 12 3
21 Arendonk Sport 4 1 3 0 3 15 3
22 Berlaar Heikant 4 0 2 2 7 9 2
23 KFC Herselt 4 0 3 1 8 14 1
24 Sporting Tisselt 4 0 4 0 5 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Witgoor Dessel 4 4 0 0 20 4 12
2 KFC Sint Job 4 4 0 0 11 6 12
3 RVC Hoboken 4 3 0 1 10 2 10
4 KFC Kontich A 4 3 0 1 9 3 10
5 KFC Lille 4 3 0 1 7 1 10
6 KVV Duffel 4 3 0 1 11 8 10
7 Rochus Deurne 4 3 1 0 11 3 9
8 KSK Weelde 4 3 1 0 11 12 9
9 KFCE Zoersel 4 2 2 0 14 10 6
10 KFC Bevel 4 2 2 0 9 7 6
11 KV Bonheiden 4 2 2 0 9 10 6
12 FC Turk Sport 4 2 2 0 11 21 6
13 KFC Wuustwezel 4 1 2 1 7 5 4
14 KFC Brasschaat 4 1 2 1 6 7 4
15 K Retie SK 4 1 2 1 6 8 4
16 FC Walem 4 1 2 1 5 7 4
17 Rapid Leest 4 1 2 1 5 10 4
18 K Merksplas SK 4 1 3 0 4 7 3
19 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 6 13 3
20 Verbr. Balen 4 0 2 2 8 14 2
21 White Star 4 0 3 1 8 12 1
22 Ekeren FC 4 0 3 1 8 13 1
23 KFC Ranst A 4 0 3 1 5 11 1
24 Vlimmeren Sport 4 0 4 0 2 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 4 4 0 0 19 2 12
2 KVNA Wortel 4 4 0 0 15 8 12
3 FC Zwaneven 4 3 0 1 11 1 10
4 KFC Poppel 4 3 0 1 11 1 10
5 KFC Meer 4 3 0 1 11 5 10
6 FC De Kempen TL B 4 3 0 1 7 1 10
7 K Brecht SK 4 3 1 0 14 6 9
8 KFC Flandria 4 3 1 0 11 7 9
9 KSV Oud Turnhout 4 3 1 0 8 4 9
10 Olympic Essen 4 2 0 2 11 3 8
11 Lentezon Beerse 4 2 1 1 14 12 7
12 KSK Oosthoven 4 2 1 1 12 10 7
13 KSV Wildert 4 2 1 1 12 11 7
14 KVV Dosko 4 2 1 1 7 7 7
15 FC Gierle 4 2 2 0 9 5 6
16 KFC Turnhout B 4 2 2 0 11 9 6
17 KFC Meerle 4 2 2 0 6 6 6
18 KVK Westmalle 4 2 2 0 8 9 6
19 FC Sint Jozef 4 2 2 0 6 8 6
20 KSK Kasterlee 4 1 2 1 9 6 4
21 K Achterbroek VV 4 1 2 1 6 7 4
22 Wechelderzande 4 1 2 1 8 11 4
23 KFC Halle 4 1 2 1 8 14 4
24 Excelsior Essen 4 1 3 0 8 11 3
25 MLK Lichtaart 4 1 3 0 6 11 3
26 KFC Nieuwmoer 4 1 3 0 5 10 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 19 3
28 HIH Turnhout 4 1 3 0 2 15 3
29 Sint Lenaarts B 4 0 2 2 7 10 2
30 K Heibos SV 4 0 2 2 1 14 2
31 Maria-ter-Heide 4 0 3 1 4 9 1
32 Horendonk FC 4 0 3 1 3 9 1
33 KVV Gooreind 4 0 4 0 6 11 0
34 KVC Oostmalle 4 0 4 0 1 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zandvliet Sport 4 4 0 0 28 4 12
2 Putte SK 4 3 0 1 19 4 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 18 8 10
4 SK Wilrijk-JAS A 4 3 0 1 10 3 10
5 Ol. Pirates D-BG 4 3 1 0 14 5 9
6 KFC Berendrecht 4 3 1 0 11 8 9
7 Kessel United 4 3 1 0 7 4 9
8 's Gr'wezel-Schilde B 4 2 0 2 16 6 8
9 Oxford Hemiksem 4 2 1 1 17 7 7
10 KFC Kontich B 4 2 1 1 14 5 7
11 Excelsior Kaart 4 2 1 1 11 3 7
12 KFC Schoten 4 2 1 1 6 3 7
13 K Hove Sport 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Merksem 4 2 1 1 11 11 7
15 SK Wilrijk-JAS B 4 2 1 1 13 14 7
16 Tubantia Borg. 4 2 2 0 11 5 6
17 KSC Maccabi 4 2 2 0 6 9 6
18 VC Wijnegem 4 1 0 3 17 6 6
19 Borsbeek Sport 4 1 1 2 11 11 5
20 City Pirates B 4 1 1 2 8 8 5
21 KSK Oelegem 4 1 2 1 8 8 4
22 VC Mortsel OG B 4 1 2 1 10 12 4
23 K Boechoutse VV 4 1 2 1 8 12 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 3 12 3
25 KVV Ternesse B 4 1 3 0 1 21 3
26 KSK Donk 4 0 2 2 9 16 2
27 Alberta Schilde 4 0 3 1 4 8 1
28 KVK Mariaburg 4 0 3 1 10 15 1
29 Racing Emblem 4 0 3 1 3 12 1
30 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 7 24 1
31 SV Noorse 4 0 4 0 3 21 0
32 Brothers United 4 0 4 0 6 37 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 4 4 0 0 15 4 12
2 Schelle Sport 4 3 0 1 27 4 10
3 KV Hooikt 4 3 0 1 12 5 10
4 SV Aartselaar A 4 3 1 0 14 4 9
5 KSK Wavria A 4 3 1 0 13 3 9
6 VK Heindonk 4 3 1 0 16 7 9
7 KFC Putte A 4 3 1 0 13 6 9
8 KFC Putte B 4 3 1 0 11 4 9
9 Heffen SK 4 3 1 0 12 7 9
10 VC Rijmenam 4 3 1 0 10 8 9
11 BO Beerzel 4 3 1 0 8 6 9
12 VVH Lippelo 4 2 0 2 9 2 8
13 KFC Katelijne A 4 2 0 2 7 3 8
14 KFC Lint 4 2 0 2 7 3 8
15 KVS Branst 4 2 1 1 16 5 7
16 Nielse SV 4 2 1 1 9 8 7
17 SV Grasheide 4 2 2 0 12 12 6
18 KSC Mechelen 4 2 2 0 9 9 6
19 FC Suraye United 4 2 2 0 8 9 6
20 SK Sint Amands 4 2 2 0 9 13 6
21 KSK Wavria B 4 2 2 0 12 17 6
22 Leest United 4 1 2 1 8 9 4
23 RB Elzestraat 4 1 2 1 11 14 4
24 KSK Reet 4 1 2 1 7 10 4
25 Zennester Hombeek 4 1 3 0 8 11 3
26 SV Aartselaar B 4 1 3 0 7 12 3
27 FC Blaasveld 4 1 3 0 3 10 3
28 SK Peulis 4 1 3 0 7 16 3
29 KVK Hingene 4 0 3 1 6 13 1
30 KSK Rumst 4 0 4 0 5 14 0
31 KFC Muizen 4 0 4 0 3 13 0
32 SK Rita Berlaar 4 0 4 0 2 15 0
33 KFC Katelijne B 4 0 4 0 0 16 0
34 Puursica 4 0 4 0 2 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Zandhovense 4 4 0 0 21 4 12
2 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 3 12
3 KFCM Hallaar 4 4 0 0 18 2 12
4 KFC Pulle 4 4 0 0 14 5 12
5 FC Punt-Larum 4 4 0 0 11 4 12
6 VC Poederlee 4 3 0 1 13 6 10
7 Linda Olen 4 3 1 0 14 5 9
8 KFC Mol 4 3 1 0 11 5 9
9 Excelsior Vorst 4 2 1 1 10 7 7
10 SC Wiekevorst 4 2 1 1 8 12 7
11 Lierse Kempenz. B 4 2 2 0 12 4 6
12 Immer Voort 4 2 2 0 13 9 6
13 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 10 7 6
14 KVV Rauw Sport 4 2 2 0 9 8 6
15 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 7 9 6
16 VV Laakdal 4 1 1 2 7 7 5
17 KVV Noordstar 4 1 1 2 8 11 5
18 SAV Sint Dimpna B 4 1 2 1 8 10 4
19 KFC Tongerlo 4 1 2 1 7 9 4
20 KFC Pulderbos 4 1 2 1 8 12 4
21 SKS Herentals 4 1 2 1 5 9 4
22 Ezaart Sport 4 1 2 1 4 8 4
23 KVC Booischot 4 0 0 4 5 5 4
24 KFC Herenthout 4 1 3 0 6 9 3
25 FC Netezonen 4 1 3 0 4 9 3
26 Rosselaar-Hulsen 4 1 3 0 6 12 3
27 Blauberg Sport 4 0 2 2 4 6 2
28 KFC Zammel 4 0 2 2 6 15 2
29 KFCV Alberta Geel 4 0 3 1 4 12 1
30 KFC Ramsel 4 0 3 1 6 18 1
31 Olen United 4 0 4 0 2 11 0
32 KFC Heultje 4 0 4 0 2 30 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 50 1 12
2 VC Moldavo C 4 4 0 0 29 1 12
3 Maria-ter-Heide B 4 4 0 0 25 6 12
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 28 11 9
5 KFC Wuustwezel B 4 3 1 0 24 8 9
6 KSK Weelde 4 1 2 1 21 13 4
7 Loenhout B 4 1 2 1 13 10 4
8 FC Arendonk Sport 4 1 3 0 8 17 3
9 KFC Wuustwezel C 4 1 3 0 3 44 3
10 's Gr'wezel-Schilde A 4 0 2 2 6 15 2
11 FC Schoonbroek 4 0 4 0 2 42 0
12 Massenhoven B 4 0 4 0 0 41 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 4 4 0 0 20 5 12
2 KFC Kontich B 4 3 0 1 14 5 10
3 KVC Westerlo 4 3 1 0 28 7 9
4 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 16 10 9
5 Berchem Sport A 4 3 1 0 13 7 9
6 KV Mechelen B 4 2 1 1 13 7 7
7 KFC Bevel 4 2 2 0 9 14 6
8 KFC Zammel 4 1 3 0 4 8 3
9 Berlaar Heikant 4 1 3 0 3 12 3
10 Davo Puurs A 4 1 3 0 6 31 3
11 KFC Herenthout 4 0 4 0 5 13 0
12 KVV Ternesse 4 0 4 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport KVV 15 12 2 1 34 11 37
2 SK Deinze 16 9 1 6 31 17 33
3 Excelsior Virton 16 8 4 4 25 14 28
4 Chatelet-Farciennes 16 7 4 5 17 16 26
5 FC Dender 16 6 4 6 23 21 24
6 Lierse Kempenzonen 16 6 4 6 22 20 24
7 RWD Molenbeek 16 7 7 2 25 27 23
8 KSV Oudenaarde 16 6 7 3 21 34 21
9 Rupel Boom FC 15 5 5 5 26 22 20
10 RFC Luik 16 5 6 5 21 17 20
11 Dessel Sport 16 5 6 5 17 20 20
12 Eendracht Aalst 15 4 6 5 22 25 17
13 FC Seraing 16 3 6 7 22 26 16
14 RFC Knokke 16 4 10 2 24 25 14
15 ASV Geel 16 3 11 2 17 32 11
16 KSK Heist 15 2 9 4 11 31 10

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Mandel Utd (1) 16 10 4 2 34 18 32
2 S.E. Winkel Sport 15 10 4 1 32 17 31
3 Sparta Petegem 16 8 3 5 34 20 29
4 Olympia Wijgmaal 16 8 3 5 32 24 29
5 Racing Club Gent 16 8 4 4 33 21 28
6 KSCT Menen 15 7 4 4 29 21 25
7 KSK Ronse 15 6 6 3 25 19 21
8 KFC Eppegem 15 6 7 2 22 37 20
9 SK Londerzeel 15 5 6 4 19 21 19
10 VK Westhoek 15 6 9 0 27 35 18
11 RC Harelbeke 15 5 7 3 25 23 18
12 Tempo Overijse 16 5 8 3 20 25 18
13 Olsa Brakel 16 4 7 5 24 27 17
14 FC Gullegem 15 4 8 3 19 27 15
15 SC Dikkelvenne 15 4 8 3 10 25 15
16 Diegem Sport 15 2 10 3 13 38 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Racing Club Gent 6 5 1 0 15 7 15
2 S.E. Winkel Sport 5 4 1 0 11 2 12
3 KFC Mandel Utd (1) 6 4 2 0 18 9 12
4 KSK Ronse 5 3 1 1 12 6 10
5 SK Londerzeel 5 3 1 1 8 4 10
6 Sparta Petegem 6 3 2 1 12 9 10
7 Olympia Wijgmaal 6 2 0 4 15 12 10
8 KSCT Menen 5 3 2 0 10 6 9
9 FC Gullegem 5 2 1 2 8 11 8
10 Olsa Brakel 6 2 3 1 7 7 7
11 RC Harelbeke 5 2 3 0 9 9 6
12 KFC Eppegem 5 2 3 0 5 11 6
13 SC Dikkelvenne 5 1 3 1 3 10 4
14 Tempo Overijse 6 1 5 0 5 13 3
15 Diegem Sport 5 0 4 1 4 19 1
16 VK Westhoek 5 0 5 0 5 12 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 10 6 2 2 16 9 20
2 S.E. Winkel Sport 10 6 3 1 21 15 19
3 Olympia Wijgmaal 10 6 3 1 17 12 19
4 Sparta Petegem 10 5 1 4 22 11 19
5 VK Westhoek 10 6 4 0 22 23 18
6 KSCT Menen 10 4 2 4 19 15 16
7 Tempo Overijse 10 4 3 3 15 12 15
8 KFC Eppegem 10 4 4 2 17 26 14
9 Racing Club Gent 10 3 3 4 18 14 13
10 RC Harelbeke 10 3 4 3 16 14 12
11 KSK Ronse 10 3 5 2 13 13 11
12 SC Dikkelvenne 10 3 5 2 7 15 11
13 Olsa Brakel 10 2 4 4 17 20 10
14 SK Londerzeel 10 2 5 3 11 17 9
15 Diegem Sport 10 2 6 2 9 19 8
16 FC Gullegem 10 2 7 1 11 16 7


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Hasselt 16 11 0 5 24 7 38
2 Bocholter VV 15 12 3 0 38 15 36
3 KSV Temse 16 10 2 4 37 21 34
4 Patro Eisden MM 15 9 2 4 31 14 31
5 RC Hades Hasselt 16 6 2 8 29 20 26
6 SKN Sint Niklaas 16 7 5 4 28 27 25
7 Berchem Sport 15 7 7 1 22 19 22
8 KVV Vosselaar 15 4 6 5 22 27 17
9 KFC Duffel 16 4 7 5 17 23 17
10 VW Hamme 15 4 7 4 20 23 16
11 Cappellen RFC 15 4 7 4 19 24 16
12 Spouwen MPTN 16 4 8 4 29 32 16
13 City Pirates Antw. 16 4 9 3 16 27 15
14 Hoogstraten VV 16 3 7 6 13 18 15
15 KFC Turnhout 16 3 10 3 15 31 12
16 Heur-Tongeren 16 2 12 2 10 42 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Bocholter VV 6 6 0 0 20 5 18
2 Patro Eisden MM 5 4 0 1 11 3 13
3 SKN Sint Niklaas 6 3 1 2 10 6 11
4 KSV Temse 6 3 2 1 11 10 10
5 Sporting Hasselt 6 2 0 4 7 4 10
6 VW Hamme 5 3 2 0 11 10 9
7 Berchem Sport 6 3 3 0 11 8 9
8 RC Hades Hasselt 6 2 1 3 10 7 9
9 Spouwen MPTN 6 2 2 2 10 10 8
10 City Pirates Antw. 6 2 3 1 5 12 7
11 KVV Vosselaar 5 2 3 0 9 9 6
12 KFC Duffel 6 2 4 0 5 8 6
13 KFC Turnhout 6 2 4 0 4 8 6
14 Cappellen RFC 5 1 4 0 8 11 3
15 Heur-Tongeren 6 1 5 0 4 20 3
16 Hoogstraten VV 6 0 4 2 4 9 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Hasselt 10 9 0 1 17 3 28
2 KSV Temse 10 7 0 3 26 11 24
3 Bocholter VV 9 6 3 0 18 10 18
4 Patro Eisden MM 10 5 2 3 20 11 18
5 RC Hades Hasselt 10 4 1 5 19 13 17
6 SKN Sint Niklaas 10 4 4 2 18 21 14
7 Berchem Sport 9 4 4 1 11 11 13
8 Hoogstraten VV 10 3 3 4 9 9 13
9 Cappellen RFC 10 3 3 4 11 13 13
10 KFC Duffel 10 2 3 5 12 15 11
11 KVV Vosselaar 10 2 3 5 13 18 11
12 Spouwen MPTN 10 2 6 2 19 22 8
13 City Pirates Antw. 10 2 6 2 11 15 8
14 VW Hamme 10 1 5 4 9 13 7
15 KFC Turnhout 10 1 6 3 11 23 6
16 Heur-Tongeren 10 1 7 2 6 22 5


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 La Louviere Centre (1) 17 15 0 2 50 11 47
2 URSL Visé 17 11 4 2 37 24 35
3 RRC Hamoir 16 10 2 4 35 19 34
4 US Rebecquoise 16 9 4 3 39 23 30
5 RFC Tilleur 16 9 4 3 35 19 30
6 Entente Durbuy 17 9 7 1 19 26 28
7 Francs Borains 16 7 5 4 26 23 25
8 RAAL La Louvière 17 6 5 6 20 18 24
9 Waremme-Borgworm 16 6 7 3 26 24 21
10 Couvin-Mariembourg 17 5 7 5 24 27 20
11 RFC Meux 17 4 7 6 29 33 18
12 Solieres Sport 16 4 8 4 18 26 16
13 Olympic Charleroi 17 3 7 7 17 28 16
14 RW Walhain 16 2 12 2 13 36 8
15 Acren Lessines 16 0 8 8 15 33 8
16 Wallonne Ciney 17 1 14 2 15 48 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre (1) 7 7 0 0 23 1 21
2 URSL Visé 7 4 1 2 18 12 14
3 RAAL La Louvière 7 4 1 2 10 5 14
4 RRC Hamoir 6 4 1 1 10 7 13
5 Couvin-Mariembourg 7 3 2 2 12 10 11
6 US Rebecquoise 6 3 2 1 16 8 10
7 Waremme-Borgworm 6 3 2 1 10 7 10
8 Francs Borains 6 3 2 1 9 8 10
9 Entente Durbuy 7 3 3 1 9 13 10
10 RFC Tilleur 6 3 3 0 12 8 9
11 RFC Meux 7 2 4 1 12 13 7
12 Olympic Charleroi 7 1 3 3 8 11 6
13 Solieres Sport 6 1 4 1 5 14 4
14 RW Walhain 6 1 5 0 5 20 3
15 Acren Lessines 6 0 3 3 6 16 3
16 Wallonne Ciney 7 0 6 1 6 18 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre 10 8 0 2 27 10 26
2 URSL Visé 10 7 3 0 19 12 21
3 RRC Hamoir 10 6 1 3 25 12 21
4 RFC Tilleur 10 6 1 3 23 11 21
5 US Rebecquoise 10 6 2 2 23 15 20
6 Entente Durbuy 10 6 4 0 10 13 18
7 Francs Borains 10 4 3 3 17 15 15
8 Solieres Sport 10 3 4 3 13 12 12
9 Waremme-Borgworm 10 3 5 2 16 17 11
10 RFC Meux 10 2 3 5 17 20 11
11 RAAL La Louvière 10 2 4 4 10 13 10
12 Olympic Charleroi 10 2 4 4 9 17 10
13 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 12 17 9
14 RW Walhain 10 1 7 2 8 16 5
15 Acren Lessines 10 0 5 5 9 17 5
16 Wallonne Ciney 10 1 8 1 9 30 4


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Merelbeke 16 10 3 3 25 11 33
2 RFC Wetteren 16 9 2 5 28 13 32
3 KVV Zelzate 15 8 3 4 29 19 28
4 KSKV Zwevezele (1) 16 8 4 4 32 18 28
5 KVC Wingene 15 7 2 6 19 13 27
6 Pepingen-Halle 16 8 5 3 22 12 27
7 KVC Jong Lede 15 6 3 6 18 15 24
8 Avanti Stekene 15 6 6 3 16 20 21
9 FC Lebbeke 15 5 5 5 21 18 20
10 Svelta Melsele 16 5 6 5 13 19 20
11 Wolvertem-Merchtem 16 4 7 5 17 22 17
12 Eendracht Wervik 15 4 7 4 14 20 16
13 Sp. Kampenhout 15 3 7 5 15 20 14
14 Woluwe-Zaventem 15 4 10 1 22 41 13
15 Torhout 1992 KM 15 2 10 3 18 33 9
16 SV Oostkamp 15 2 11 2 16 31 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Wetteren 6 4 0 2 11 4 14
2 KFC Merelbeke 6 4 0 2 10 4 14
3 KVV Zelzate 5 3 0 2 12 8 11
4 Pepingen-Halle 6 3 1 2 6 2 11
5 Svelta Melsele 6 2 1 3 4 3 9
6 KVC Wingene 5 2 1 2 3 2 8
7 KVC Jong Lede 5 2 1 2 4 4 8
8 KSKV Zwevezele (1) 6 2 2 2 13 8 8
9 Wolvertem-Merchtem 6 2 2 2 7 7 8
10 FC Lebbeke 5 1 1 3 9 7 6
11 Avanti Stekene 5 1 3 1 4 8 4
12 Woluwe-Zaventem 5 1 3 1 6 13 4
13 Sp. Kampenhout 5 0 1 4 4 6 4
14 SV Oostkamp 5 1 4 0 4 8 3
15 Eendracht Wervik 5 0 3 2 2 9 2
16 Torhout 1992 KM 5 0 5 0 4 10 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSKV Zwevezele 10 6 2 2 19 10 20
2 KFC Merelbeke 10 6 3 1 15 7 19
3 KVC Wingene 10 5 1 4 16 11 19
4 RFC Wetteren 10 5 2 3 17 9 18
5 KVV Zelzate 10 5 3 2 17 11 17
6 Avanti Stekene 10 5 3 2 12 12 17
7 Pepingen-Halle 10 5 4 1 16 10 16
8 KVC Jong Lede 10 4 2 4 14 11 16
9 Eendracht Wervik 10 4 4 2 12 11 14
10 FC Lebbeke 10 4 4 2 12 11 14
11 Svelta Melsele 10 3 5 2 9 16 11
12 Sp. Kampenhout 10 3 6 1 11 14 10
13 Woluwe-Zaventem 10 3 7 0 16 28 9
14 Wolvertem-Merchtem 10 2 5 3 10 15 9
15 Torhout 1992 KM 10 2 5 3 14 23 9
16 SV Oostkamp 10 1 7 2 12 23 5


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen (1) 16 13 0 3 36 8 42
2 KFC St. Lenaarts 16 9 2 5 32 17 32
3 K Lyra-Lierse 16 8 5 3 28 22 27
4 KVC Houtvenne 16 7 3 6 31 21 27
5 KVK Wellen 16 7 4 5 29 23 26
6 KESK Leopoldsburg 16 6 6 4 26 27 22
7 K Ternesse VV 15 6 6 3 20 23 21
8 KAC Betekom 16 5 6 5 31 37 20
9 Helson Helchteren 14 5 5 4 24 26 19
10 Zwarte Leeuw 15 4 4 7 25 27 19
11 Eendracht Termien 16 4 6 6 22 26 18
12 KSV Bornem 15 4 8 3 15 22 15
13 Bilzerse-Waltwilder 16 3 7 6 36 41 15
14 KFC Nijlen 16 3 8 5 18 30 14
15 RC Mechelen 15 2 8 5 15 20 11
16 Esperanza Pelt 16 3 11 2 19 37 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen (1) 6 5 0 1 14 4 16
2 KVC Houtvenne 6 4 1 1 11 4 13
3 KFC St. Lenaarts 5 4 1 0 9 3 12
4 KESK Leopoldsburg 6 3 2 1 9 8 10
5 KVK Wellen 6 3 3 0 11 8 9
6 Eendracht Termien 6 2 2 2 7 7 8
7 KAC Betekom 6 2 2 2 11 16 8
8 Helson Helchteren 4 2 1 1 6 6 7
9 Esperanza Pelt 6 2 3 1 11 11 7
10 KFC Nijlen 6 2 3 1 10 12 7
11 Zwarte Leeuw 5 1 2 2 8 11 5
12 K Ternesse VV 5 1 2 2 4 7 5
13 KSV Bornem 4 1 2 1 4 6 4
14 RC Mechelen 5 1 3 1 5 7 4
15 K Lyra-Lierse 6 1 4 1 7 10 4
16 Bilzerse-Waltwilder 6 0 3 3 12 19 3


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC St. Lenaarts 1 1 0 0 2 1 3
2 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0
3 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0
4 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0
5 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0
6 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
7 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0
8 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0
9 KESK Leopoldsburg 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0
12 KVK Tienen (1) 0 0 0 0 0 0 0
13 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0
14 RC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
15 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0
16 KSV Bornem 1 0 1 0 1 2 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen 10 8 0 2 22 4 26
2 K Lyra-Lierse 10 7 1 2 21 12 23
3 KFC St. Lenaarts 10 4 1 5 21 13 17
4 KVK Wellen 10 4 1 5 18 15 17
5 K Ternesse VV 10 5 4 1 16 16 16
6 KVC Houtvenne 10 3 2 5 20 17 14
7 Zwarte Leeuw 10 3 2 5 17 16 14
8 Bilzerse-Waltwilder 10 3 4 3 24 22 12
9 KAC Betekom 10 3 4 3 20 21 12
10 Helson Helchteren 10 3 4 3 18 20 12
11 KESK Leopoldsburg 10 3 4 3 17 19 12
12 KSV Bornem 10 3 5 2 10 14 11
13 Eendracht Termien 10 2 4 4 15 19 10
14 RC Mechelen 10 1 5 4 10 13 7
15 KFC Nijlen 10 1 5 4 8 18 7
16 Esperanza Pelt 10 1 8 1 8 26 4


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Braine (1) 16 13 0 3 39 14 42
2 UR Namen FLV 17 11 3 3 39 17 36
3 RFC Doornik 17 8 3 6 28 13 30
4 Albert Quevy Mons 16 8 6 2 23 23 26
5 RJ Aische 17 7 5 5 31 32 26
6 Leopold Ukkel FC 16 8 7 1 32 19 25
7 Rapid Symphorinois 16 7 5 4 24 22 25
8 CS Entite Manage 16 6 6 4 21 18 22
9 FC Ostiches-Ath 16 5 6 5 25 27 20
10 RSD Jette 17 6 9 2 28 36 20
11 JS Tamines 16 6 9 1 23 28 19
12 Stade Brainois 16 5 8 3 17 21 18
13 Wavre Sports FC 16 5 9 2 26 38 17
14 FC Ganshoren 16 3 8 5 26 38 14
15 Entente Binche 16 3 9 4 19 35 13
16 RFC Stockel 16 3 11 2 21 41 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine (1) 6 6 0 0 21 6 18
2 Albert Quevy Mons 6 5 1 0 10 4 15
3 UR Namen FLV 7 5 2 0 13 9 15
4 RFC Doornik 7 4 2 1 13 7 13
5 Leopold Ukkel FC 6 4 2 0 11 6 12
6 CS Entite Manage 6 3 2 1 10 6 10
7 FC Ganshoren 6 2 1 3 13 10 9
8 RJ Aische 7 2 2 3 14 16 9
9 Rapid Symphorinois 6 2 2 2 10 10 8
10 JS Tamines 6 2 3 1 8 9 7
11 FC Ostiches-Ath 6 1 2 3 11 13 6
12 RSD Jette 7 2 5 0 12 21 6
13 Entente Binche 6 1 3 2 6 11 5
14 RFC Stockel 6 1 4 1 10 15 4
15 Stade Brainois 6 1 5 0 4 10 3
16 Wavre Sports FC 6 0 5 1 6 19 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine 10 7 0 3 18 8 24
2 UR Namen FLV 10 6 1 3 26 8 21
3 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 14 12 17
4 RJ Aische 10 5 3 2 17 16 17
5 RFC Doornik 10 4 1 5 15 6 17
6 Wavre Sports FC 10 5 4 1 20 19 16
7 Stade Brainois 10 4 3 3 13 11 15
8 RSD Jette 10 4 4 2 16 15 14
9 FC Ostiches-Ath 10 4 4 2 14 14 14
10 Leopold Ukkel FC 10 4 5 1 21 13 13
11 JS Tamines 10 4 6 0 15 19 12
12 CS Entite Manage 10 3 4 3 11 12 12
13 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 19 11
14 Entente Binche 10 2 6 2 13 24 8
15 RFC Stockel 10 2 7 1 11 26 7
16 FC Ganshoren 10 1 7 2 13 28 5


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RUS Givry (1) 16 11 1 4 31 14 37
2 Stockay-Warfusee 16 10 2 4 43 24 34
3 RCS Verlaine 16 10 4 2 31 21 32
4 Richelle UTD 16 8 1 7 26 9 31
5 RFC Warnant 16 9 5 2 37 20 29
6 ROC Meix-Virton 16 8 4 4 27 20 28
7 CS Onhaye 17 6 4 7 33 30 25
8 RFC Aywaille 16 6 5 5 24 23 23
9 FCB Sprimont 16 6 7 3 31 32 21
10 RRC Mormont 16 6 7 3 27 32 21
11 RAFC Oppagne-Weris 17 5 8 4 30 35 19
12 FC Herstal 16 5 9 2 29 39 17
13 RFC Hoei 17 4 9 4 28 39 16
14 RRC Longlier 16 3 11 2 26 38 11
15 RCS Condruzien 17 2 12 3 16 43 9
16 RFC Kelmis-Calamine 16 2 12 2 17 37 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ROC Meix-Virton 6 5 0 1 19 8 16
2 Richelle UTD 6 4 0 2 9 2 14
3 RCS Verlaine 6 4 1 1 18 8 13
4 Stockay-Warfusee 6 4 2 0 14 11 12
5 RUS Givry (1) 6 3 0 3 12 6 12
6 CS Onhaye 7 3 1 3 13 10 12
7 FCB Sprimont 6 3 2 1 16 14 10
8 RFC Aywaille 6 2 1 3 8 5 9
9 RFC Warnant 6 2 2 2 12 10 8
10 RRC Mormont 6 2 3 1 14 16 7
11 FC Herstal 6 2 3 1 12 14 7
12 RFC Hoei 7 2 4 1 11 15 7
13 RAFC Oppagne-Weris 7 1 4 2 15 19 5
14 RFC Kelmis-Calamine 6 1 4 1 4 13 4
15 RRC Longlier 6 0 5 1 6 18 1
16 RCS Condruzien 7 0 6 1 5 19 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUS Givry 10 8 1 1 19 8 25
2 Stockay-Warfusee 10 6 0 4 29 13 22
3 RFC Warnant 10 7 3 0 25 10 21
4 RCS Verlaine 10 6 3 1 13 13 19
5 Richelle UTD 10 4 1 5 17 7 17
6 RAFC Oppagne-Weris 10 4 4 2 15 16 14
7 RFC Aywaille 10 4 4 2 16 18 14
8 RRC Mormont 10 4 4 2 13 16 14
9 CS Onhaye 10 3 3 4 20 20 13
10 ROC Meix-Virton 10 3 4 3 8 12 12
11 FCB Sprimont 10 3 5 2 15 18 11
12 RRC Longlier 10 3 6 1 20 20 10
13 FC Herstal 10 3 6 1 17 25 10
14 RFC Hoei 10 2 5 3 17 24 9
15 RCS Condruzien 10 2 6 2 11 24 8
16 RFC Kelmis-Calamine 10 1 8 1 13 24 4

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent A 12 8 2 2 42 12 26
2 RSC Anderlecht A 10 6 1 3 39 9 21
3 Standard Luik A 10 5 1 4 30 10 19
4 RC Genk Ladies A 12 5 3 4 32 15 19
5 OH Leuven A 12 2 7 3 14 28 9
6 KSK Heist A 12 0 12 0 2 85 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge A 13 10 2 1 44 17 31
2 Fem. WS Woluwe A 12 9 1 2 31 11 29
3 Zulte-Waregem A 12 7 3 2 25 20 23
4 KVC Massenhoven A 13 7 4 2 24 18 23
5 AA Gent B 13 6 3 4 32 19 22
6 Eendracht Aalst A 13 5 3 5 25 19 20
7 Racing Genk B 13 5 6 2 36 29 17
8 VC Moldavo A 13 5 6 2 29 34 17
9 KFC Kontich A 13 4 7 2 27 33 14
10 Svelta Melsele A 13 4 7 2 21 29 14
11 Standard Luik B 13 4 9 0 18 26 12
12 St-Ghislain T-H A 13 3 7 3 16 25 12
13 Famkes WDM A 13 3 7 3 17 43 12
14 DV Tongeren A 13 3 10 0 21 43 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wuustwezel A 13 12 0 1 86 26 37
2 Voorw. Zwevezele A 13 11 0 2 57 13 35
3 Dames VK Egem A 13 8 2 3 36 22 27
4 Maria-Ter-Heide A 13 7 2 4 36 20 25
5 AA Gent C 13 7 4 2 43 26 23
6 Zulte Waregem B 13 6 6 1 35 37 19
7 GFA Sinaai A 13 6 7 0 32 34 18
8 Olsa Brakel A 13 5 5 3 39 38 18
9 St-Ghislain T-H B 13 5 7 1 26 41 16
10 Club Brugge B 13 5 8 0 25 23 15
11 KSV Zottegem A 13 4 6 3 26 39 15
12 Loenhout SK - A 13 3 10 0 23 59 9
13 Eendracht Aalst B 13 2 11 0 12 51 6
14 KDC Ruddervoorde A 13 0 13 0 4 51 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OH Leuven B 13 11 1 1 69 8 34
2 Eva's Tienen A 13 10 1 2 57 11 32
3 ASE De Chastre A 13 10 2 1 50 18 31
4 RSC Anderlecht B 13 9 2 2 39 14 29
5 KV Mechelen A 13 9 3 1 57 16 28
6 VC Moldavo B 13 9 4 0 50 23 27
7 Standard Luik C 13 6 7 0 27 21 18
8 Wolvertem-Merchtem A 13 5 6 2 23 21 17
9 RFC Luik A 13 4 7 2 26 36 14
10 Wall. Club Sibret A 13 4 8 1 24 32 13
11 Irlande-Auderghem A 13 3 8 2 26 55 11
12 Bokrijk Sport A 13 2 11 0 10 66 6
13 Couvin-Mariembourg A 13 1 10 2 12 71 5
14 Fém. La Louvière A 13 0 13 0 6 84 0

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Bacwalde KSK 14 10 3 1 50 19 31
2 FC VDP Sport 15 8 3 4 44 26 28
3 Olvac 15 8 4 3 32 27 27
4 SC OLVE 15 8 5 2 50 28 26
5 KFC Stabelino 14 7 3 4 27 16 25
6 VK Valaarhof 14 7 4 3 30 29 24
7 VK Simikos 14 7 5 2 30 25 23
8 Cantincrode 14 5 5 4 21 25 19
9 VV Ossmi 14 4 4 6 24 32 18
10 Ik Dien FC 14 5 7 2 30 34 17
11 FC OXACO 14 5 8 1 27 37 16
12 Nieuw Stabroek 15 3 8 4 30 48 13
13 Patro Hoevenen 14 3 11 0 18 46 9
14 Kalfort Daghet 14 1 11 2 9 30 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 15 12 2 1 52 15 37
2 SVB Driehoek 14 11 2 1 49 18 34
3 Schonenberg 14 9 3 2 40 19 29
4 FC Koningshof 14 8 5 1 41 20 25
5 Groenenhoek 15 7 4 4 42 21 25
6 FC Racing Kiel 14 7 6 1 26 27 22
7 Riko-Hubertus 14 6 5 3 28 30 21
8 FC SEJA 13 6 5 2 34 28 20
9 SV Vlug Vooruit 14 4 8 2 25 38 14
10 VK Helderhoek 14 4 9 1 18 44 13
11 SK Berkenrode 14 4 9 1 17 46 13
12 AC Rapid 13 3 8 2 17 43 11
13 VC OLSE 14 3 10 1 20 41 10
14 V.O.S. Reinaert 14 2 10 2 19 38 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ESVO 14 11 3 0 55 20 33
2 Deurne O.B. 14 10 3 1 63 32 31
3 FC Harrows 14 9 4 1 43 28 28
4 FC Nieuw Polonia 13 8 2 3 65 24 27
5 FC SAC 14 8 4 2 40 20 26
6 Anadolu Antw. 13 7 2 4 46 29 25
7 SV Noorse B 14 8 6 0 39 35 24
8 Sportkl. Brasschaat 13 6 3 4 37 32 22
9 SV Bart 14 5 7 2 39 40 17
10 FC Bariton 14 4 9 1 17 66 13
11 FC Ihvans 13 2 9 2 30 45 8
12 SV Groenendaal 14 2 10 2 26 43 8
13 SC Leugenberg 14 2 11 1 23 66 7
14 FC Rood Wit 14 1 10 3 19 62 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Laar A 14 13 0 1 68 10 40
2 SV Sint-Jozef 14 10 3 1 40 22 31
3 Den Orgel 14 9 2 3 67 18 30
4 SK De Vrede 14 9 3 2 43 22 29
5 FC Belgica 14 7 4 3 51 31 24
6 Ostan 15 7 6 2 51 28 23
7 Kontich-Scaldis 14 6 6 2 37 31 20
8 FC H.T.H. 14 6 8 0 28 46 18
9 Vitesse Boom 14 5 6 3 35 38 18
10 Nieuw Boechout 15 4 5 6 29 29 18
11 FC Copain 14 4 8 2 27 39 14
12 2860 Reunited 14 4 10 0 27 63 12
13 JK Jolika 14 2 11 1 29 51 7
14 FC Hemiksem 14 0 14 0 2 106 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Balkan 14 12 1 1 64 13 37
2 FC Turkgucu 14 11 1 2 89 26 35
3 Seamen's Chile 14 11 1 2 83 20 35
4 FC Kiel-Johnnyboys 14 9 3 2 68 28 29
5 FC Warriors Antw. 13 9 3 1 65 33 28
6 Royalle Zeezicht 14 8 3 3 60 27 27
7 FC Linkeroever 14 6 4 4 63 39 22
8 VC Mortsel OG C 14 6 6 2 50 30 20
9 FC Cimbom 14 4 10 0 47 81 12
10 Alberta Schilde B 13 3 9 1 30 80 10
11 SV De Zwaluwen 14 3 11 0 30 65 9
12 FC Socio 14 3 11 0 26 80 9
13 Genclerbirligi 14 2 10 2 30 88 8
14 VK Jokers 14 0 14 0 19 114 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4B

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem B 13 12 1 0 59 17 36
2 Boterwaag Utd 13 8 4 1 37 19 25
3 Union Malinese 13 7 3 3 43 29 24
4 VK Albatros B 13 7 4 2 39 28 23
5 Team Pouvri 13 6 3 4 35 22 22
6 Martinus Oost 12 7 5 0 32 27 21
7 FC Knuddeboys 13 6 5 2 36 29 20
8 Familia-Academia 13 6 5 2 32 35 20
9 JK Goka 13 5 6 2 26 32 17
10 KSK Wavria C 13 4 8 1 27 37 13
11 Dynamica 13 4 9 0 28 54 12
12 FC Lucyvo 13 3 10 0 15 37 9
13 FC Sint-Michiel 13 0 12 1 17 60 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames A

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Simikos A 13 12 1 0 64 12 36
2 Vremde A 14 12 2 0 68 11 36
3 VV Duffel A 13 8 4 1 36 24 25
4 VV Ossmi 13 8 4 1 38 34 25
5 SVB Driehoek 12 7 3 2 40 22 23
6 SK Laar 13 6 6 1 28 28 19