Alle Actuele Klassementen
Update: 14/06/2018 om 18:58u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 14/06/2018 om 18:58u
Archief  /  Seizoen 2017-2018  /  Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE PROVINCIALE KLASSEMENTEN - PROVINCIE ANTWERPEN
ALLE KLASSEMENTEN BEKER VAN ANTWERPEN - HEREN EN VROUWEN
ALLE KLASSEMENTEN NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
SEIZOEN 2017-2018

Op deze pagina ziet u alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen en in de Nationale Amateurreeksen, plus alle klassementen in de "Beker van Antwerpen".

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle klassementen en periodeklassementen bekijken. Zie ook de links hiernaast.

Alle wedstrijden van de actuele speeldag in alle reeksen bij de provinciale heren ziet u hier.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2016-2017 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra TSV (1)(2) 30 21 4 5 81 26 68
2 KFC Lille 30 16 6 8 53 37 56
3 Racing Mechelen 30 15 5 10 48 32 55
4 Berg en Dal 30 14 10 6 47 38 48
5 KFC Kontich A 30 13 9 8 63 38 47
6 KFC Sint Job 30 14 13 3 59 62 45
7 Witgoor Dessel 30 12 9 9 60 47 45
8 Berlaar Heikant 30 11 10 9 65 60 42
9 KSV Schriek 30 11 12 7 41 51 40
10 FC Oppuurs 30 11 13 6 55 56 39
11 KSK Branddonk 30 10 14 6 37 53 36
12 K Merksplas SK 30 10 15 5 40 48 35
13 Rapid Leest 30 9 15 6 46 60 33
14 OG Vorselaar 30 8 15 7 46 71 31
15 KFC Antonia A 30 7 13 10 45 61 31
16 GR Katelijne 30 3 22 5 27 73 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV (1)(2) 10 6 2 2 18 6 20
2 KFC Kontich A 10 6 2 2 23 14 20
3 KFC Sint Job 10 5 2 3 26 18 18
4 Rapid Leest 10 5 4 1 20 21 16
5 Berg en Dal 10 5 5 0 18 21 15
6 Berlaar Heikant 10 4 3 3 18 18 15
7 KSV Schriek 10 4 3 3 10 10 15
8 K Merksplas SK 10 4 4 2 13 10 14
9 KSK Branddonk 10 4 4 2 10 15 14
10 Racing Mechelen 10 4 4 2 10 16 14
11 OG Vorselaar 10 4 5 1 19 15 13
12 KFC Lille 10 3 3 4 12 12 13
13 KFC Antonia A 10 3 4 3 20 17 12
14 Witgoor Dessel 10 3 5 2 14 15 11
15 FC Oppuurs 10 3 5 2 16 18 11
16 GR Katelijne 10 0 8 2 7 28 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV (1) 10 8 1 1 29 11 25
2 Racing Mechelen 10 6 1 3 20 6 21
3 KFC Lille 10 6 2 2 18 12 20
4 FC Oppuurs 10 5 3 2 22 17 17
5 KSV Schriek 10 5 3 2 19 14 17
6 Berlaar Heikant 10 4 2 4 26 19 16
7 KFC Sint Job 10 5 5 0 13 17 15
8 Witgoor Dessel 10 4 3 3 26 18 15
9 Berg en Dal 10 3 3 4 14 9 13
10 KFC Kontich A 10 3 4 3 19 14 12
11 OG Vorselaar 10 2 3 5 16 25 11
12 GR Katelijne 10 3 7 0 9 23 9
13 KSK Branddonk 10 2 5 3 12 21 9
14 K Merksplas SK 10 2 5 3 10 20 9
15 Rapid Leest 10 1 6 3 10 21 6
16 KFC Antonia A 10 0 6 4 4 20 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV 10 7 1 2 34 9 23
2 KFC Lille 10 7 1 2 23 13 23
3 Berg en Dal 10 6 2 2 15 8 20
4 Racing Mechelen 10 5 0 5 18 10 20
5 Witgoor Dessel 10 5 1 4 20 14 19
6 KFC Kontich A 10 4 3 3 21 10 15
7 KFC Antonia A 10 4 3 3 21 24 15
8 KSK Branddonk 10 4 5 1 15 17 13
9 K Merksplas SK 10 4 6 0 17 18 12
10 KFC Sint Job 10 4 6 0 20 27 12
11 Berlaar Heikant 10 3 5 2 21 23 11
12 Rapid Leest 10 3 5 2 16 18 11
13 FC Oppuurs 10 3 5 2 17 21 11
14 KSV Schriek 10 2 6 2 12 27 8
15 OG Vorselaar 10 2 7 1 11 31 7
16 GR Katelijne 10 0 7 3 11 22 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Duffel (1) 30 22 2 6 79 33 72
2 RVC Hoboken 30 20 7 3 85 33 63
3 Sporting Tisselt (2) 30 20 7 3 77 42 63
4 Rochus Deurne 30 18 8 4 68 45 58
5 KFC Ranst A 30 17 10 3 73 63 54
6 KFC Broechem 30 16 8 6 73 47 54
7 KFC Brasschaat 30 14 11 5 58 60 47
8 's Gr' wezel-Schilde A 30 14 12 4 63 41 46
9 Sporting Burcht 30 9 13 8 57 67 35
10 FC Walem 30 9 15 6 42 56 33
11 KV Bonheiden 30 9 15 6 54 69 33
12 Verbr. Zwijndrecht 30 8 13 9 42 50 33
13 KFC Katelijne A 30 8 13 9 57 67 33
14 VC Wijnegem 30 9 16 5 54 74 32
15 KFC Lint 30 5 23 2 32 75 17
16 KVK Mariaburg 30 1 26 3 27 119 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Broechem 10 8 2 0 26 12 24
2 KVV Duffel (1) 10 7 1 2 27 15 23
3 KFC Ranst A 10 7 1 2 24 13 23
4 Rochus Deurne 10 6 2 2 16 12 20
5 RVC Hoboken 10 6 3 1 27 14 19
6 KFC Katelijne A 10 5 3 2 25 18 17
7 Sporting Tisselt (2) 10 5 3 2 17 16 17
8 KV Bonheiden 10 5 4 1 21 20 16
9 Verbr. Zwijndrecht 10 3 2 5 15 7 14
10 KFC Brasschaat 10 3 5 2 19 21 11
11 Sporting Burcht 10 2 3 5 16 21 11
12 FC Walem 10 3 6 1 18 20 10
13 's Gr' wezel-Schilde A 10 3 7 0 14 17 9
14 KFC Lint 10 2 8 0 12 27 6
15 VC Wijnegem 10 1 7 2 11 33 5
16 KVK Mariaburg 10 0 9 1 10 32 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 10 9 1 0 32 6 27
2 KVV Duffel (1) 10 7 1 2 19 9 23
3 RVC Hoboken 10 7 2 1 35 8 22
4 Rochus Deurne 10 6 3 1 25 16 19
5 KFC Broechem 10 4 2 4 27 17 16
6 KFC Ranst A 10 5 5 0 21 24 15
7 VC Wijnegem 10 4 3 3 23 19 15
8 's Gr' wezel-Schilde A 10 4 3 3 17 14 15
9 FC Walem 10 4 4 2 10 13 14
10 Sporting Burcht 10 4 5 1 20 23 13
11 KFC Katelijne A 10 3 3 4 20 22 13
12 KV Bonheiden 10 3 4 3 15 18 12
13 KFC Brasschaat 10 3 4 3 17 23 12
14 Verbr. Zwijndrecht 10 1 7 2 9 24 5
15 KFC Lint 10 1 9 0 11 27 3
16 KVK Mariaburg 10 0 9 1 7 45 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Duffel 10 8 0 2 33 9 26
2 KFC Brasschaat 10 8 2 0 22 16 24
3 's Gr' wezel-Schilde A 10 7 2 1 32 10 22
4 RVC Hoboken 10 7 2 1 23 11 22
5 Rochus Deurne 10 6 3 1 27 17 19
6 Sporting Tisselt 10 6 3 1 28 20 19
7 KFC Ranst A 10 5 4 1 28 26 16
8 KFC Broechem 10 4 4 2 20 18 14
9 Verbr. Zwijndrecht 10 4 4 2 18 19 14
10 VC Wijnegem 10 4 6 0 20 22 12
11 Sporting Burcht 10 3 5 2 21 23 11
12 FC Walem 10 2 5 3 14 23 9
13 KFC Lint 10 2 6 2 9 21 8
14 KV Bonheiden 10 1 7 2 18 31 5
15 KVK Mariaburg 10 1 8 1 10 42 4
16 KFC Katelijne A 10 0 7 3 12 27 3


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wuustwezel (2) 30 23 2 5 94 35 74
2 FC De Kempen TL A (1) 30 23 3 4 77 36 73
3 Zwaluwen Olmen 30 16 7 7 73 51 55
4 KFCE Zoersel 30 15 9 6 76 47 51
5 K Retie SK 30 14 10 6 60 45 48
6 KFC Herselt 30 13 11 6 65 59 45
7 KSK Weelde 30 11 12 7 61 70 40
8 KFC Bevel 30 12 16 2 58 62 38
9 Vlimmeren Sport 30 11 14 5 52 61 38
10 White Star 30 10 12 8 55 68 38
11 Verbr. Arendonk 30 9 13 8 57 71 35
12 Minderhout VV 30 9 17 4 53 69 31
13 KFC Beekhoek A 30 9 17 4 42 67 31
14 Linda Olen 30 7 13 10 55 66 31
15 KFC Herenthout A 30 7 18 5 46 78 26
16 KSV Oud-Turnhout 30 5 20 5 38 77 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wuustwezel (2) 10 8 1 1 37 13 25
2 FC De Kempen TL A (1) 10 7 1 2 26 16 23
3 K Retie SK 10 7 2 1 22 10 22
4 KFC Bevel 10 7 2 1 30 19 22
5 KFC Herselt 10 6 3 1 34 24 19
6 Vlimmeren Sport 10 5 2 3 22 20 18
7 KFCE Zoersel 10 4 3 3 29 17 15
8 White Star 10 4 3 3 21 22 15
9 Minderhout VV 10 4 5 1 20 19 13
10 Zwaluwen Olmen 10 3 6 1 16 23 10
11 KFC Herenthout A 10 3 6 1 14 29 10
12 Linda Olen 10 2 4 4 19 19 10
13 KSK Weelde 10 2 6 2 16 29 8
14 KFC Beekhoek A 10 2 7 1 14 26 7
15 Verbr. Arendonk 10 0 5 5 17 28 5
16 KSV Oud-Turnhout 10 0 8 2 8 31 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wuustwezel 10 8 0 2 28 9 26
2 Zwaluwen Olmen 10 6 1 3 28 18 21
3 FC De Kempen TL A (1) 10 6 2 2 19 14 20
4 Verbr. Arendonk 10 6 2 2 25 21 20
5 KFCE Zoersel 10 6 3 1 26 18 19
6 KSK Weelde 10 5 2 3 23 21 18
7 KFC Beekhoek A 10 5 3 2 14 13 17
8 KFC Herselt 10 4 3 3 21 17 15
9 K Retie SK 10 3 3 4 21 16 13
10 Linda Olen 10 3 4 3 20 22 12
11 Vlimmeren Sport 10 3 6 1 16 19 10
12 KSV Oud-Turnhout 10 2 6 2 15 24 8
13 White Star 10 2 6 2 20 30 8
14 Minderhout VV 10 2 6 2 16 27 8
15 KFC Bevel 10 2 8 0 11 21 6
16 KFC Herenthout A 10 0 8 2 13 26 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 10 0 0 32 6 30
2 Zwaluwen Olmen 10 7 0 3 29 10 24
3 KFC Wuustwezel 10 7 1 2 29 13 23
4 KFCE Zoersel 10 5 3 2 21 12 17
5 White Star 10 4 3 3 14 16 15
6 KSK Weelde 10 4 4 2 22 20 14
7 KFC Herenthout A 10 4 4 2 19 23 14
8 K Retie SK 10 4 5 1 17 19 13
9 KFC Herselt 10 3 5 2 10 18 11
10 KFC Bevel 10 3 6 1 17 22 10
11 Minderhout VV 10 3 6 1 17 23 10
12 KSV Oud-Turnhout 10 3 6 1 15 22 10
13 Verbr. Arendonk 10 3 6 1 15 22 10
14 Vlimmeren Sport 10 3 6 1 14 22 10
15 Linda Olen 10 2 5 3 16 25 9
16 KFC Beekhoek A 10 2 7 1 14 28 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalmthout SK (1)(2) 30 22 5 3 85 34 69
2 Excelsior Kaart 30 17 5 8 73 34 59
3 Lentezon Beerse 30 17 7 6 74 38 57
4 FC Turk Sport 30 16 9 5 66 47 53
5 FC Ekeren 30 16 10 4 68 39 52
6 Loenhout SK 30 15 10 5 64 48 50
7 KFC Meer 30 13 11 6 64 59 45
8 Zandvliet Sport 30 13 11 6 52 49 45
9 KFC Meerle 30 13 13 4 43 53 43
10 KSK Donk 30 11 11 8 52 67 41
11 KVV Dosko 30 9 10 11 54 59 38
12 FC Merksem 30 8 10 12 41 51 36
13 KFC Poppel 30 10 17 3 51 70 33
14 FC Sint Jozef 30 5 16 9 44 63 24
15 KFC Schoten SK 30 4 20 6 31 82 18
16 Maria-Ter-Heide 30 2 26 2 19 88 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK (1)(2) 10 7 1 2 24 10 23
2 Lentezon Beerse 10 7 2 1 27 10 22
3 Excelsior Kaart 10 6 1 3 24 14 21
4 FC Ekeren 10 6 3 1 23 13 19
5 Loenhout SK 10 5 3 2 26 14 17
6 KVV Dosko 10 4 1 5 17 14 17
7 KSK Donk 10 4 3 3 19 20 15
8 KFC Meer 10 4 4 2 23 20 14
9 KFC Meerle 10 4 4 2 13 19 14
10 FC Merksem 10 3 2 5 10 9 14
11 Zandvliet Sport 10 4 5 1 14 22 13
12 FC Turk Sport 10 3 4 3 14 19 12
13 KFC Poppel 10 3 7 0 15 22 9
14 FC Sint Jozef 10 2 7 1 13 22 7
15 KFC Schoten SK 10 2 8 0 8 24 6
16 Maria-Ter-Heide 10 0 9 1 5 23 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK (1) 10 8 1 1 34 7 25
2 FC Turk Sport 10 7 3 0 24 14 21
3 Excelsior Kaart 10 5 1 4 22 12 19
4 KFC Meerle 10 6 4 0 17 10 18
5 Lentezon Beerse 10 5 2 3 25 14 18
6 Loenhout SK 10 5 3 2 19 17 17
7 KFC Meer 10 5 3 2 20 20 17
8 KSK Donk 10 5 3 2 18 23 17
9 FC Ekeren 10 5 4 1 19 14 16
10 KFC Poppel 10 5 4 1 20 18 16
11 Zandvliet Sport 10 4 5 1 17 13 13
12 FC Merksem 10 3 6 1 14 23 10
13 FC Sint Jozef 10 2 7 1 12 23 7
14 KVV Dosko 10 1 6 3 17 23 6
15 KFC Schoten SK 10 0 6 4 12 31 4
16 Maria-Ter-Heide 10 1 9 0 6 34 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK 10 7 3 0 27 17 21
2 FC Turk Sport 10 6 2 2 28 14 20
3 Excelsior Kaart 10 6 3 1 27 8 19
4 Zandvliet Sport 10 5 1 4 21 14 19
5 FC Ekeren 10 5 3 2 26 12 17
6 Lentezon Beerse 10 5 3 2 22 14 17
7 Loenhout SK 10 5 4 1 19 17 16
8 KVV Dosko 10 4 3 3 20 22 15
9 KFC Meer 10 4 4 2 21 19 14
10 FC Merksem 10 2 2 6 17 19 12
11 KFC Meerle 10 3 5 2 13 24 11
12 FC Sint Jozef 10 1 2 7 19 18 10
13 KSK Donk 10 2 5 3 15 24 9
14 KFC Poppel 10 2 6 2 16 30 8
15 KFC Schoten SK 10 2 6 2 11 27 8
16 Maria-Ter-Heide 10 1 8 1 8 31 4


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV (1) 30 17 4 9 65 38 60
2 KFC Putte A 30 15 8 7 55 38 52
3 KSK Wilrijk 30 14 6 10 54 27 52
4 KVS Branst 30 14 7 9 55 41 51
5 FCM Hallaar 30 12 9 9 45 29 45
6 KV Hooikt 30 12 10 8 55 60 44
7 VC Mortsel OG 30 12 11 7 60 53 43
8 Excelsior Puurs 30 11 10 9 60 57 42
9 Borsbeek Sport (2) 30 11 13 6 40 52 39
10 Schelle Sport 30 11 14 5 47 49 38
11 SV Aartselaar A 30 10 13 7 50 55 37
12 Nielse SV 30 10 14 6 52 62 36
13 Kessel United 30 9 12 9 51 62 36
14 KSK Wavria A 30 7 14 9 44 57 30
15 Oxford Hemiksem 30 6 15 9 48 66 27
16 K Hove Sport 30 6 17 7 27 62 25

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FCM Hallaar 10 6 1 3 19 5 21
2 KV Hooikt 10 6 1 3 25 13 21
3 Willebroekse SV (1) 10 5 0 5 24 15 20
4 VC Mortsel OG 10 5 1 4 27 14 19
5 KSK Wilrijk 10 5 3 2 15 10 17
6 Excelsior Puurs 10 4 3 3 17 16 15
7 KVS Branst 10 4 3 3 16 15 15
8 Kessel United 10 4 3 3 19 23 15
9 Borsbeek Sport (2) 10 4 5 1 12 22 13
10 KFC Putte A 10 3 4 3 19 17 12
11 KSK Wavria A 10 3 5 2 15 15 11
12 Oxford Hemiksem 10 2 3 5 16 13 11
13 Schelle Sport 10 2 6 2 10 20 8
14 Nielse SV 10 1 5 4 17 22 7
15 SV Aartselaar A 10 1 5 4 15 25 7
16 K Hove Sport 10 1 8 1 7 28 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Borsbeek Sport 10 6 2 2 15 11 20
2 Willebroekse SV (1) 10 6 3 1 18 10 19
3 KFC Putte A 10 6 3 1 15 9 19
4 KVS Branst 10 5 1 4 22 13 19
5 KSK Wilrijk 10 4 1 5 18 9 17
6 KV Hooikt 10 4 2 4 16 14 16
7 Excelsior Puurs 10 4 4 2 20 20 14
8 Nielse SV 10 4 5 1 15 17 13
9 Schelle Sport 10 4 6 0 18 19 12
10 SV Aartselaar A 10 3 4 3 14 13 12
11 Kessel United 10 3 4 3 14 19 12
12 K Hove Sport 10 3 4 3 12 17 12
13 VC Mortsel OG 10 3 6 1 16 21 10
14 FCM Hallaar 10 2 5 3 10 14 9
15 KSK Wavria A 10 2 5 3 12 19 9
16 Oxford Hemiksem 10 1 5 4 10 20 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 6 1 3 23 13 21
2 KFC Putte A 10 6 1 3 21 12 21
3 SV Aartselaar A 10 6 4 0 21 17 18
4 KSK Wilrijk 10 5 2 3 21 8 18
5 Schelle Sport 10 5 2 3 19 10 18
6 KVS Branst 10 5 3 2 17 13 17
7 Nielse SV 10 5 4 1 20 23 16
8 FCM Hallaar 10 4 3 3 16 10 15
9 VC Mortsel OG 10 4 4 2 17 18 14
10 Excelsior Puurs 10 3 3 4 23 21 13
11 KSK Wavria A 10 2 4 4 17 23 10
12 Oxford Hemiksem 10 3 7 0 22 33 9
13 Kessel United 10 2 5 3 18 20 9
14 K Hove Sport 10 2 5 3 8 17 9
15 KV Hooikt 10 2 7 1 14 33 7
16 Borsbeek Sport 10 1 6 3 13 19 6


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna (1) 30 25 3 2 113 22 77
2 FC Wezel Sport (2) 30 24 2 4 81 23 76
3 Verbr. Balen 30 20 7 3 77 37 63
4 VV Laakdal 30 18 8 4 73 44 58
5 Excelsior Bouwel 30 16 12 2 81 63 50
6 KSK Kasterlee 30 14 10 6 59 53 48
7 Oosterzonen B 30 12 10 8 56 59 44
8 FC Zwaneven 30 11 12 7 75 65 40
9 KVV Noordstar 30 12 15 3 64 78 39
10 FC Gierle 30 10 14 6 48 68 36
11 KFC Mol 30 9 12 9 41 56 36
12 Zandhovense SK 30 10 18 2 55 85 32
13 KFC Halle 30 6 16 8 44 71 26
14 VC Poederlee 30 7 19 4 44 82 25
15 Vrij Arendonk 30 6 18 6 39 67 24
16 SKS Herentals 30 1 25 4 21 98 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport (2) 10 9 0 1 24 5 28
2 Sint Dimpna (1) 10 9 1 0 44 5 27
3 VV Laakdal 10 7 2 1 26 12 22
4 Verbr. Balen 10 5 4 1 21 15 16
5 Excelsior Bouwel 10 5 5 0 33 26 15
6 KSK Kasterlee 10 4 4 2 21 17 14
7 VC Poederlee 10 4 4 2 20 26 14
8 KFC Halle 10 3 3 4 14 16 13
9 KVV Noordstar 10 4 6 0 17 26 12
10 Vrij Arendonk 10 3 4 3 13 17 12
11 Oosterzonen B 10 3 4 3 16 30 12
12 FC Gierle 10 3 5 2 11 23 11
13 KFC Mol 10 2 3 5 13 16 11
14 Zandhovense SK 10 3 6 1 16 22 10
15 FC Zwaneven 10 1 6 3 17 25 6
16 SKS Herentals 10 0 8 2 9 34 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport 10 8 0 2 27 9 26
2 Verbr. Balen 10 8 1 1 32 12 25
3 Sint Dimpna (1) 10 6 2 2 32 12 20
4 VV Laakdal 10 6 2 2 19 11 20
5 FC Zwaneven 10 6 2 2 26 20 20
6 KFC Mol 10 4 3 3 17 16 15
7 KSK Kasterlee 10 4 3 3 18 18 15
8 FC Gierle 10 4 4 2 23 20 14
9 Zandhovense SK 10 4 5 1 24 29 13
10 Oosterzonen B 10 3 4 3 15 17 12
11 KVV Noordstar 10 3 6 1 26 33 10
12 Excelsior Bouwel 10 3 6 1 12 22 10
13 KFC Halle 10 1 5 4 17 25 7
14 Vrij Arendonk 10 1 6 3 11 21 6
15 VC Poederlee 10 1 7 2 12 25 5
16 SKS Herentals 10 1 7 2 8 29 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sint Dimpna 10 10 0 0 37 5 30
2 Excelsior Bouwel 10 8 1 1 36 15 25
3 FC Wezel Sport 10 7 2 1 30 9 22
4 Verbr. Balen 10 7 2 1 24 10 22
5 Oosterzonen B 10 6 2 2 25 12 20
6 KSK Kasterlee 10 6 3 1 20 18 19
7 KVV Noordstar 10 5 3 2 21 19 17
8 VV Laakdal 10 5 4 1 28 21 16
9 FC Zwaneven 10 4 4 2 32 20 14
10 FC Gierle 10 3 5 2 14 25 11
11 KFC Mol 10 3 6 1 11 24 10
12 Zandhovense SK 10 3 7 0 15 34 9
13 Vrij Arendonk 10 2 8 0 15 29 6
14 KFC Halle 10 2 8 0 13 30 6
15 VC Poederlee 10 2 8 0 12 31 6
16 SKS Herentals 10 0 10 0 4 35 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Achterbroek (1) 32 23 5 4 104 40 73
2 Olympic Essen 32 18 9 5 77 54 59
3 KVC Oostmalle 32 18 10 4 75 54 58
4 KVK Westmalle 32 14 6 12 60 47 54
5 KVV Gooreind 32 14 9 9 71 60 51
6 KSV Wildert 32 15 12 5 47 46 50
7 Putte SK 32 14 12 6 68 64 48
8 Brecht SK 32 13 10 9 52 48 48
9 Berendrecht Sport 32 14 13 5 49 45 47
10 KFC Nieuwmoer 32 12 12 8 54 54 44
11 Wechelderzande 32 13 15 4 58 60 43
12 Horendonk FC 32 9 14 9 52 58 36
13 Heibos KSV 32 9 16 7 49 63 34
14 KFC Antonia B 32 7 15 10 54 85 31
15 Excelsior Essen 32 6 14 12 47 61 30
16 's Gr'wezel-Schilde B 32 7 19 6 47 80 27
17 Sint Lenaarts B 32 6 21 5 49 94 23

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek (1) 10 7 1 2 31 14 23
2 Wechelderzande 10 7 3 0 22 14 21
3 Brecht SK 10 6 2 2 22 13 20
4 KVK Westmalle 10 5 0 5 16 11 20
5 Olympic Essen 10 6 3 1 29 15 19
6 Berendrecht Sport 10 6 3 1 21 15 19
7 KVC Oostmalle 10 6 4 0 21 20 18
8 KFC Nieuwmoer 11 5 4 2 18 16 17
9 KSV Wildert 10 4 4 2 15 15 14
10 Putte SK 10 3 5 2 14 24 11
11 KVV Gooreind 11 2 4 5 18 24 11
12 Sint Lenaarts B 10 3 6 1 16 23 10
13 Excelsior Essen 11 2 5 4 15 19 10
14 Horendonk FC 11 2 6 3 15 21 9
15 KFC Antonia B 11 2 6 3 17 27 9
16 Heibos KSV 10 2 6 2 16 23 8
17 's Gr'wezel-Schilde B 11 2 8 1 17 29 7


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Wildert 12 8 2 2 23 15 26
2 Putte SK 11 8 2 1 31 12 25
3 KVV Achterbroek (1) 11 7 2 2 35 15 23
4 Horendonk FC 11 6 3 2 26 20 20
5 Olympic Essen 12 6 4 2 26 24 20
6 KVC Oostmalle 11 6 4 1 26 22 19
7 KVV Gooreind 11 5 3 3 25 19 18
8 KVK Westmalle 11 5 4 2 25 17 17
9 KFC Nieuwmoer 11 5 4 2 20 17 17
10 Brecht SK 11 5 4 2 14 17 17
11 Excelsior Essen 11 3 4 4 15 16 13
12 KFC Antonia B 11 3 4 4 23 25 13
13 's Gr'wezel-Schilde B 11 4 7 0 19 34 12
14 Heibos KSV 12 3 6 3 17 25 12
15 Berendrecht Sport 12 2 7 3 14 21 9
16 Wechelderzande 11 1 9 1 11 30 4
17 Sint Lenaarts B 12 0 8 4 13 34 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 11 9 2 0 38 11 27
2 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 17 22
3 KVC Oostmalle 11 6 2 3 28 12 21
4 Olympic Essen 10 6 2 2 22 15 20
5 Berendrecht Sport 10 6 3 1 14 9 19
6 Wechelderzande 11 5 3 3 25 16 18
7 KVK Westmalle 11 4 2 5 19 19 17
8 Heibos KSV 10 4 4 2 16 15 14
9 Putte SK 11 3 5 3 23 28 12
10 Brecht SK 11 2 4 5 16 18 11
11 KSV Wildert 10 3 6 1 9 16 10
12 KFC Nieuwmoer 10 2 4 4 16 21 10
13 Sint Lenaarts B 10 3 7 0 20 37 9
14 KFC Antonia B 10 2 5 3 14 33 9
15 's Gr'wezel-Schilde B 10 1 4 5 11 17 8
16 Horendonk FC 10 1 5 4 11 17 7
17 Excelsior Essen 10 1 5 4 17 26 7


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Pulle (2) 30 22 5 3 90 38 69
2 KFCH Pulderbos 30 22 6 2 91 46 68
3 KFC Grobbendonk 30 19 9 2 68 46 59
4 City Pirates B 30 16 9 5 69 42 53
5 KVC Massenhoven 30 16 9 5 69 45 53
6 Tubantia Borgerhout 30 14 10 6 68 56 48
7 KSK Oelegem (1) 30 13 10 7 64 58 46
8 Racing Emblem 30 13 12 5 53 55 44
9 KSC Maccabi 30 10 10 10 55 51 40
10 Alberta FC Schilde 30 11 13 6 60 77 39
11 Olympic P. Drne- Bg 30 11 16 3 57 58 36
12 KFC Ranst B 30 9 16 5 51 58 32
13 Jong Antwerpen Sp. 30 7 16 7 60 93 28
14 Brothers United 30 7 18 5 56 102 26
15 KVV Ternesse B 30 6 20 4 39 61 22
16 K Boechoutse VV 30 4 21 5 30 94 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk 10 8 1 1 24 13 25
2 KFC Pulle (2) 10 8 2 0 18 9 24
3 KFCH Pulderbos 10 6 2 2 27 15 20
4 Tubantia Borgerhout 10 6 3 1 27 14 19
5 Olympic P. Drne- Bg 10 6 3 1 26 17 19
6 KVC Massenhoven 10 5 3 2 31 17 17
7 City Pirates B 10 4 4 2 23 15 14
8 KFC Ranst B 10 4 4 2 23 20 14
9 Alberta FC Schilde 10 4 4 2 18 28 14
10 Racing Emblem 10 4 5 1 18 22 13
11 KSK Oelegem (1) 10 3 4 3 19 21 12
12 KSC Maccabi 10 2 5 3 17 16 9
13 Jong Antwerpen Sp. 10 2 5 3 20 36 9
14 Brothers United 10 2 7 1 21 41 7
15 KVV Ternesse B 10 2 8 0 12 21 6
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 9 28 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 10 8 1 1 42 14 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 26 15 24
3 City Pirates B 10 6 3 1 26 16 19
4 KVC Massenhoven 10 6 4 0 22 13 18
5 KFC Grobbendonk 10 6 4 0 23 15 18
6 Racing Emblem 10 5 3 2 18 13 17
7 Alberta FC Schilde 10 5 3 2 27 28 17
8 KSC Maccabi 10 4 2 4 23 19 16
9 Tubantia Borgerhout 10 4 4 2 20 24 14
10 Olympic P. Drne- Bg 10 4 6 0 19 19 12
11 Jong Antwerpen Sp. 10 3 4 3 22 24 12
12 KSK Oelegem (1) 10 2 5 3 14 26 9
13 Brothers United 10 2 5 3 16 33 9
14 KFC Ranst B 10 2 7 1 15 23 7
15 K Boechoutse VV 10 2 7 1 9 32 7
16 KVV Ternesse B 10 1 8 1 10 18 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 10 6 2 2 20 11 20
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 Tubantia Borgerhout 10 4 3 3 21 18 15
8 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
9 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
10 KVV Ternesse B 10 3 4 3 17 22 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 Olympic P. Drne- Bg 10 1 7 2 12 22 5
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VVH Lippelo 32 25 5 2 77 29 77
2 KSK Rumst 32 24 4 4 88 28 76
3 KSC Mechelen 32 22 6 4 123 58 70
4 KFCV Wintam 32 22 7 3 95 50 69
5 Leest United 32 20 8 4 77 57 64
6 Zennester Hombeek 32 14 14 4 59 53 46
7 KFC Kontich B 32 13 14 5 83 69 44
8 K Reet SK 32 13 14 5 81 74 44
9 RB Elzestraat 32 12 12 8 71 58 44
10 SK Sint Amands 32 13 15 4 63 65 43
11 Heffen SK 32 11 14 7 46 71 40
12 VK Heindonk 32 11 17 4 61 76 37
13 FC Blaasveld 32 9 17 6 44 83 33
14 KFC Muizen 32 8 19 5 53 77 29
15 SV Aartselaar B 32 8 20 4 53 91 28
16 KVK Hingene 32 5 21 6 57 103 21
17 KFC Katelijne B 32 4 27 1 36 125 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VVH Lippelo 11 9 1 1 25 10 28
2 KSK Rumst 10 8 1 1 29 7 25
3 Leest United 10 7 2 1 25 10 22
4 SK Sint Amands 11 7 3 1 28 15 22
5 KSC Mechelen 11 6 3 2 31 22 20
6 Zennester Hombeek 10 6 3 1 18 12 19
7 VK Heindonk 10 6 3 1 19 16 19
8 KFCV Wintam 11 6 5 0 26 18 18
9 Heffen SK 10 4 4 2 15 14 14
10 RB Elzestraat 10 3 4 3 20 18 12
11 K Reet SK 11 3 5 3 18 22 12
12 KVK Hingene 10 2 5 3 23 33 9
13 KFC Muizen 10 2 7 1 15 25 7
14 FC Blaasveld 10 2 7 1 11 25 7
15 SV Aartselaar B 11 2 8 1 18 32 7
16 KFC Katelijne B 10 2 8 0 15 44 6
17 KFC Kontich B 10 1 7 2 11 24 5


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 11 10 1 0 38 15 30
2 KSK Rumst 12 9 2 1 24 9 28
3 KSC Mechelen 11 8 1 2 43 20 26
4 K Reet SK 11 8 2 1 35 20 25
5 VVH Lippelo 11 8 3 0 27 12 24
6 Leest United 12 6 4 2 24 26 20
7 KFC Kontich B 12 5 5 2 38 20 17
8 SV Aartselaar B 11 4 5 2 19 23 14
9 Heffen SK 12 4 6 2 17 32 14
10 KFC Muizen 11 4 6 1 17 23 13
11 FC Blaasveld 11 3 4 4 18 23 13
12 Zennester Hombeek 11 4 7 0 21 23 12
13 VK Heindonk 11 3 5 3 24 29 12
14 SK Sint Amands 11 3 7 1 18 27 10
15 KFC Katelijne B 11 2 9 0 13 34 6
16 RB Elzestraat 11 1 7 3 12 29 6
17 KVK Hingene 12 1 9 2 19 42 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 11 8 1 2 39 11 26
2 VVH Lippelo 10 8 1 1 25 7 25
3 KSC Mechelen 10 8 2 0 49 16 24
4 KSK Rumst 10 7 1 2 35 12 23
5 KFC Kontich B 10 7 2 1 34 25 22
6 Leest United 10 7 2 1 28 21 22
7 KFCV Wintam 10 6 1 3 31 17 21
8 Zennester Hombeek 11 4 4 3 20 18 15
9 FC Blaasveld 11 4 6 1 15 35 13
10 Heffen SK 10 3 4 3 14 25 12
11 SK Sint Amands 10 3 5 2 17 23 11
12 KFC Muizen 11 2 6 3 21 29 9
13 K Reet SK 10 2 7 1 28 32 7
14 KVK Hingene 10 2 7 1 15 28 7
15 SV Aartselaar B 10 2 7 1 16 36 7
16 VK Heindonk 11 2 9 0 18 31 6
17 KFC Katelijne B 11 0 10 1 8 47 1


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauberg Sport (2) 30 21 6 3 95 39 66
2 KVC Booischot 30 19 5 6 79 38 63
3 KFC Tongerlo 30 17 7 6 81 50 57
4 SK Rita Berlaar (1) 30 16 11 3 59 54 51
5 Blauwvoet Oevel 30 15 10 5 67 38 50
6 BO Beerzel 30 14 9 7 63 33 49
7 SK Peulis 30 13 9 8 57 62 47
8 SV Grasheide 30 13 10 7 67 53 46
9 Wiekevorst SC 30 12 8 10 59 47 46
10 KFC Heultje 30 14 13 3 64 60 45
11 VC Rijmenam 30 11 13 6 55 62 39
12 Immer Voort 30 9 16 5 53 62 32
13 KFC Putte B 30 8 16 6 43 70 30
14 KFC Herenthout B 30 7 15 8 32 63 29
15 KSK Wavria B 30 3 21 6 33 98 15
16 KFC Ramsel 30 1 24 5 33 111 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Booischot 10 8 1 1 25 14 25
2 BO Beerzel 10 6 2 2 22 7 20
3 Blauberg Sport (2) 10 6 2 2 25 11 20
4 KFC Tongerlo 10 6 3 1 29 13 19
5 KFC Heultje 10 6 3 1 24 15 19
6 SK Peulis 10 5 2 3 18 18 18
7 Wiekevorst SC 10 5 3 2 19 14 17
8 SK Rita Berlaar (1) 10 5 4 1 27 21 16
9 Blauwvoet Oevel 10 5 5 0 24 17 15
10 Immer Voort 10 4 6 0 19 22 12
11 VC Rijmenam 10 3 4 3 15 19 12
12 SV Grasheide 10 3 5 2 24 22 11
13 KFC Herenthout B 10 3 6 1 14 30 10
14 KFC Putte B 10 2 5 3 12 25 9
15 KSK Wavria B 10 1 8 1 14 35 4
16 KFC Ramsel 10 0 9 1 5 33 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Blauberg Sport 10 8 1 1 38 10 25
2 KFC Tongerlo 10 6 1 3 33 18 21
3 Blauwvoet Oevel 10 6 1 3 23 8 21
4 SV Grasheide 10 5 2 3 18 13 18
5 KVC Booischot 10 4 1 5 24 14 17
6 KFC Heultje 10 5 4 1 23 21 16
7 VC Rijmenam 10 5 4 1 18 21 16
8 SK Peulis 10 4 4 2 24 27 14
9 Wiekevorst SC 10 3 2 5 15 13 14
10 SK Rita Berlaar (1) 10 4 5 1 16 21 13
11 BO Beerzel 10 3 4 3 16 13 12
12 Immer Voort 10 2 6 2 17 21 8
13 KFC Putte B 10 2 7 1 13 27 7
14 KSK Wavria B 10 1 5 4 10 30 7
15 KFC Ramsel 10 1 7 2 18 38 5
16 KFC Herenthout B 10 0 5 5 4 15 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 10 7 2 1 16 12 22
2 KVC Booischot 10 7 3 0 30 10 21
3 Blauberg Sport 10 7 3 0 32 18 21
4 BO Beerzel 10 5 3 2 25 13 17
5 SV Grasheide 10 5 3 2 25 18 17
6 KFC Tongerlo 10 5 3 2 19 19 17
7 Wiekevorst SC 10 4 3 3 25 20 15
8 SK Peulis 10 4 3 3 15 17 15
9 Blauwvoet Oevel 10 4 4 2 20 13 14
10 KFC Putte B 10 4 4 2 18 18 14
11 KFC Herenthout B 10 4 4 2 14 18 14
12 Immer Voort 10 3 4 3 17 19 12
13 VC Rijmenam 10 3 5 2 22 22 11
14 KFC Heultje 10 3 6 1 17 24 10
15 KSK Wavria B 10 1 8 1 9 33 4
16 KFC Ramsel 10 0 8 2 10 40 2


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Netezonen 30 20 5 5 67 33 65
2 KFC Flandria (1) 30 20 6 4 81 31 64
3 Rauw Sport 30 19 8 3 75 35 60
4 KSK Oosthoven 30 19 8 3 72 45 60
5 Excelsior Vorst 30 18 8 4 75 40 58
6 KFC Turnhout B (2) 30 17 6 7 69 36 58
7 KVNA Wortel 30 13 11 6 67 52 45
8 Olen United 30 13 11 6 54 49 45
9 KFC Alberta 30 14 14 2 64 53 44
10 FC De Kempen TL - B 30 10 14 6 57 60 36
11 MLK Lichtaart 30 10 14 6 57 63 36
12 Ezaart Sport 30 10 18 2 53 74 32
13 KFC Zammel 30 6 15 9 35 63 27
14 FC Punt- Larum 30 8 20 2 47 91 26
15 Rosselaar-Hulsen 30 7 20 3 53 103 24
16 KFC Beekhoek B 30 0 26 4 22 120 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Excelsior Vorst 10 7 1 2 28 15 23
2 KSK Oosthoven 10 7 2 1 21 12 22
3 FC Netezonen 10 7 2 1 16 7 22
4 Rauw Sport 10 6 2 2 28 12 20
5 FC De Kempen TL - B 10 6 2 2 25 14 20
6 KFC Flandria (1) 10 6 3 1 23 7 19
7 KFC Alberta 10 5 4 1 23 17 16
8 KVNA Wortel 10 4 3 3 23 13 15
9 KFC Turnhout B (2) 10 4 3 3 20 16 15
10 KFC Zammel 10 3 4 3 13 18 12
11 MLK Lichtaart 10 3 5 2 14 15 11
12 Olen United 10 3 5 2 14 17 11
13 FC Punt- Larum 10 2 7 1 14 32 7
14 Ezaart Sport 10 1 7 2 22 33 5
15 Rosselaar-Hulsen 10 1 8 1 10 36 4
16 KFC Beekhoek B 10 0 7 3 8 38 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Turnhout B 10 7 1 2 26 9 23
2 KSK Oosthoven 10 7 1 2 31 16 23
3 KFC Flandria (1) 10 6 2 2 23 12 20
4 Rauw Sport 10 6 3 1 29 15 19
5 FC Netezonen 10 5 2 3 24 12 18
6 KVNA Wortel 10 5 3 2 24 16 17
7 Excelsior Vorst 10 5 4 1 21 13 16
8 Ezaart Sport 10 5 5 0 16 19 15
9 MLK Lichtaart 10 4 4 2 20 21 14
10 KFC Alberta 10 4 5 1 25 20 13
11 Rosselaar-Hulsen 10 4 5 1 28 30 13
12 Olen United 10 4 5 1 19 23 13
13 FC De Kempen TL - B 10 2 6 2 11 21 8
14 FC Punt- Larum 10 2 7 1 13 35 7
15 KFC Zammel 10 1 5 4 12 27 7
16 KFC Beekhoek B 10 0 9 1 7 40 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Flandria 10 8 1 1 35 12 25
2 FC Netezonen 10 8 1 1 27 14 25
3 Rauw Sport 10 7 3 0 18 8 21
4 Olen United 10 6 1 3 21 9 21
5 KFC Turnhout B 10 6 2 2 23 11 20
6 Excelsior Vorst 10 6 3 1 26 12 19
7 KSK Oosthoven 10 5 5 0 20 17 15
8 KFC Alberta 10 5 5 0 16 16 15
9 KVNA Wortel 10 4 5 1 20 23 13
10 FC Punt- Larum 10 4 6 0 20 24 12
11 Ezaart Sport 10 4 6 0 15 22 12
12 MLK Lichtaart 10 3 5 2 23 27 11
13 FC De Kempen TL - B 10 2 6 2 21 25 8
14 KFC Zammel 10 2 6 2 10 18 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 2 7 1 15 37 7
16 KFC Beekhoek B 10 0 10 0 7 42 0


Dames 1e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK - A 26 22 2 2 114 28 68
2 KV Mechelen B 26 22 4 0 112 30 66
3 KSK Heist B 26 17 9 0 86 52 51
4 KFC Kontich B 26 16 9 1 79 48 49
5 FC Antwerp Girls 26 16 10 0 74 46 48
6 Hoogstraten A 26 14 11 1 76 53 43
7 KFC Wuustwezel B 26 11 11 4 62 70 37
8 KFC Herenthout 26 10 11 5 45 61 35
9 Maria-Ter-Heide B 26 9 13 4 52 71 31
10 Lentezon Beerse 26 9 15 2 41 92 29
11 K Hove Sport 26 9 16 1 54 64 28
12 Berlaar Heikant 26 8 16 2 45 65 26
13 's Gr' wezel-Schilde A 26 3 20 3 29 90 12
14 Davo Puurs A 26 3 22 1 30 129 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst A 26 21 3 2 134 45 65
2 KVK Westmalle 26 19 3 4 125 30 61
3 Blauwvoet Oevel 26 19 3 4 85 43 61
4 Berchem Sport 26 17 6 3 85 52 54
5 VC Moldavo C 26 15 6 5 74 46 50
6 KSC Mechelen 26 9 15 2 57 56 29
7 KSK Weelde 26 8 13 5 59 66 29
8 Vrij Arendonk 26 8 14 4 52 68 28
9 FC Schoonbroek 26 7 12 7 49 91 28
10 FC Blaasveld 26 7 14 5 43 85 26
11 Maria-Ter-Heide C 26 7 15 4 33 93 25
12 FC De Kempen TL 26 6 14 6 47 73 24
13 Zwarte Leeuw 26 5 17 4 46 94 19
14 KFC Wuustwezel C 26 5 18 3 49 96 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 24 23 1 0 270 5 69
2 KFC Zammel 24 20 3 1 93 23 61
3 Zennester Hombeek 24 14 5 5 69 65 47
4 KVC Houtvenne 24 15 9 0 66 40 45
5 FC Oppuurs 24 13 9 2 49 42 41
6 FC Netezonen 24 13 9 2 47 71 41
7 KFC Bevel 24 11 12 1 58 63 34
8 KFC Broechem 24 9 13 2 54 83 29
9 KVC Massenhoven B 24 8 16 0 49 87 24
10 Nielse SV 24 6 14 4 20 58 22
11 KSK Rumst 24 7 17 0 37 119 21
12 KVV Noordstar 24 5 16 3 24 63 18
13 Verbr. Zwijndrecht 24 2 22 0 35 152 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 26 26 0 0 281 17 78
2 KFC Schoten A 26 22 3 1 109 28 67
3 KFCE Zoersel 26 18 5 3 85 33 57
4 Horendonk FC 26 15 6 5 59 45 50
5 KVNA Wortel 26 15 9 2 69 48 47
6 KVC Oostmalle 26 14 9 3 113 66 45
7 Beekhoek Sport 26 11 9 6 67 61 39
8 Loenhout SK B 26 8 14 4 50 91 28
9 Hoogstraten B 26 6 15 5 54 112 23
10 K Brecht SK 26 6 16 4 67 126 22
11 KFC Flandria 26 5 16 5 44 103 20
12 Rauw Sport 26 6 20 0 40 129 18
13 's Gr'wezel-Schilde B 26 3 19 4 19 103 13
14 FC Gierle 26 3 19 4 30 135 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ternesse VV 28 25 2 1 189 19 76
2 FC Sint Jozef 28 24 3 1 139 14 73
3 KFC Ranst B 28 20 5 3 111 41 63
4 Blauberg Sport 28 20 8 0 175 52 60
5 KFC Nijlen 28 17 8 3 77 72 54
6 KFC Wuustwezel D 28 15 11 2 99 56 47
7 Davo Puurs B 28 12 12 4 70 64 40
8 Vlimmeren Sport 28 11 14 3 54 77 36
9 K Zandhoven SK 28 11 16 1 112 165 34
10 KFC Berendrecht 28 10 15 3 86 133 33
11 KSK Heist C 28 10 17 1 70 99 31
12 KFC Schoten B 28 8 19 1 54 111 25
13 VC Herentals 28 6 20 2 37 100 20
14 Volh. Wintam 28 4 22 2 25 196 14
15 Racing Emblem 28 1 22 5 20 119 8

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berg en Dal 4 4 0 0 17 1 12
2 K Lyra TSV 4 4 0 0 19 4 12
3 K Merksplas SK 4 4 0 0 14 3 12
4 K Retie SK 4 3 0 1 9 6 10
5 Berlaar Heikant 4 3 1 0 11 3 9
6 Witgoor Dessel 4 3 1 0 12 5 9
7 's Gr'wezel-Schilde A 4 3 1 0 12 10 9
8 KFCE Zoersel 4 2 2 0 13 9 6
9 KFC Sint Job 4 2 2 0 11 9 6
10 KFC Broechem 4 2 2 0 7 8 6
11 KVV Duffel 4 2 2 0 7 8 6
12 Sporting Burcht 4 2 2 0 12 14 6
13 Verbr. Arendonk 4 2 2 0 8 11 6
14 KSV Oud Turnhout 4 2 2 0 7 11 6
15 OG Vorselaar 4 1 1 2 12 9 5
16 KFC Herselt 4 1 2 1 10 10 4
17 KFC Bevel 4 1 3 0 6 7 3
18 KFC Herenthout A 4 1 3 0 6 10 3
19 KFC Brasschaat 4 1 3 0 9 14 3
20 FC Oppuurs 4 1 3 0 7 13 3
21 KFC Ranst A 4 1 3 0 3 11 3
22 RVC Hoboken 4 0 2 2 6 12 2
23 Minderhout VV 4 0 4 0 7 15 0
24 KVK Mariaburg 4 0 4 0 4 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 3 Klassement Groep 4 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 9 3 12
2 KFC Lille 4 3 0 1 15 5 10
3 Rapid Leest 4 3 0 1 14 4 10
4 FC De Kempen A 4 3 0 1 13 5 10
5 KSV Schriek 4 3 1 0 14 10 9
6 Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 13 13 9
7 White Star 4 2 0 2 11 6 8
8 KFC Wuustwezel 4 2 1 1 36 6 7
9 KSK Branddonk 4 2 1 1 10 5 7
10 Verbr. Zwijndrecht 4 2 1 1 9 7 7
11 KFC Beekhoek A 4 2 2 0 13 11 6
12 KFC Antonia A 4 2 2 0 6 12 6
13 Racing Mechelen 4 2 2 0 6 26 6
14 FC Walem 4 1 2 1 14 6 4
15 GR Katelijne 4 1 2 1 7 10 4
16 Vlimmeren Sport 4 1 2 1 8 13 4
17 Rochus Deurne 4 1 2 1 7 14 4
18 KFC Lint 4 1 2 1 5 15 4
19 VC Wijnegem 4 1 3 0 8 12 3
20 KV Bonheiden 4 0 2 2 7 11 2
21 Sporting Tisselt 4 0 3 1 3 9 1
22 Linda Olen 4 0 3 1 5 12 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 7 20 1
24 KFC Kateline A 4 0 4 0 3 8 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 4 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wezel Sport 4 4 0 0 19 3 12
2 Lentezon Beerse 4 4 0 0 13 1 12
3 K Kalmthout SK 4 4 0 0 18 8 12
4 Wechelderzande 4 3 0 1 15 9 10
5 KVC Booischot 4 3 0 1 9 3 10
6 SV Aartselaar A 4 3 1 0 16 6 9
7 BO Beerzel 4 3 1 0 11 10 9
8 KSC Mechelen 4 2 0 2 9 4 8
9 K Brecht SK 4 2 1 1 9 4 7
10 KFC Turnhout B 4 2 1 1 8 4 7
11 KSK Oosthoven 4 2 1 1 7 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 7 7
13 KFC Antonia B 4 2 1 1 5 11 7
14 KFCM Hallaar 4 2 2 0 16 4 6
15 Zandhovense SK 4 2 2 0 11 5 6
16 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 15 11 6
17 Excelsior Vorst 4 2 2 0 11 8 6
18 Olen United 4 2 2 0 9 11 6
19 KVK Westmalle 4 1 1 2 8 7 5
20 KFC Schoten 4 1 1 2 7 7 5
21 Heffen SK 4 1 1 2 9 10 5
22 Borsbeek Sport 4 1 2 1 6 7 4
23 KFCV Wintam 4 1 2 1 8 11 4
24 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 11 4
25 FC Gierle 4 1 2 1 4 11 4
26 KFC Putte B 4 1 3 0 5 7 3
27 Sint Lenaarts B 4 1 3 0 10 14 3
28 KVV Ternesse B 4 1 3 0 4 16 3
29 Alberta Schilde 4 0 2 2 8 13 2
30 KVS Branst 4 0 2 2 6 11 2
31 Brothers United 4 0 3 1 8 14 1
32 VK Heindonk 4 0 4 0 5 17 0
33 Jong Antw. Sport 4 0 4 0 6 21 0
34 KFC Katelijne B 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna 4 4 0 0 16 2 12
2 Excelsior Puurs 4 4 0 0 15 3 12
3 KFC Meerle 4 4 0 0 15 4 12
4 KFC Heultje 4 4 0 0 12 5 12
5 KSK Rumst 4 4 0 0 9 2 12
6 Olympic Essen 4 3 0 1 12 4 10
7 Hove Sport 4 3 0 1 6 1 10
8 VV Laakdal 4 3 1 0 8 5 9
9 KFC Pulle 4 2 0 2 11 5 8
10 KSK Wilrijk 4 2 0 2 8 2 8
11 VC Mortsel OG 4 2 1 1 16 9 7
12 FC Netezonen 4 2 1 1 10 5 7
13 KFC Meer 4 2 1 1 11 7 7
14 VVH Lippelo 4 2 1 1 9 5 7
15 FC Sint Jozef 4 2 1 1 5 2 7
16 KSV Wildert 4 2 2 0 7 6 6
17 KVC Oostmalle 4 2 2 0 8 8 6
18 Rosselaar Hulsen 4 2 2 0 6 6 6
19 Vrij Arendonk 4 2 2 0 7 8 6
20 KVC Massenhoven 4 1 2 1 8 12 4
21 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 11 4
22 Immer Voort 4 1 2 1 4 9 4
23 FC Merksem 4 1 3 0 6 4 3
24 KFC Grobbendonk 4 1 3 0 4 13 3
25 KSV Heibos 4 0 3 1 6 10 1
26 KSK Wavria B 4 0 3 1 7 16 1
27 KFC Ranst B 4 0 4 0 2 11 0
28 FC Punt Larum 4 0 4 0 3 13 0
29 KFC Tongerlo 4 0 4 0 3 14 0
30 KVK Hingene 4 0 4 0 0 12 0
31 SK Sint Amands 4 0 4 0 5 18 0
32 SKS Herentals 4 0 4 0 3 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 3 Klassement Groep 6

BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 1 12
2 FC Ekeren 4 3 0 1 15 4 10
3 KSK Wavria A 4 3 0 1 13 3 10
4 KSK Oelegem 4 3 0 1 9 1 10
5 KVV Achterbroek 4 3 0 1 17 10 10
6 Loenhout SK 4 3 0 1 8 3 10
7 Oxford Hemiksem 4 3 1 0 18 5 9
8 Schelle Sport 4 3 1 0 9 6 9
9 K Gooreind VV 4 2 0 2 8 3 8
10 FC Turk Sport 4 2 1 1 18 11 7
11 Ezaart Sport 4 2 1 1 10 5 7
12 KFC Alberta Geel 4 2 1 1 9 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 9 7 7
14 FC Zwaneven 4 2 1 1 9 10 7
15 Excelsior Essen 4 2 1 1 9 11 7
16 Nielse SV 4 2 2 0 12 9 6
17 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 9 9 6
18 VC Rijmenam 4 2 2 0 6 11 6
19 VC Poederlee 4 1 1 2 5 5 5
20 KVV Dosko 4 1 2 1 8 8 4
21 KFC Muizen 4 1 2 1 7 10 4
22 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 6 12 4
23 KFC Nieuwmoer 4 1 3 0 6 8 3
24 MLK Lichtaart 4 1 3 0 10 13 3
25 Verbr. Balen 4 1 3 0 3 8 3
26 KSK Reet 4 1 3 0 6 14 3
27 Olympic Pirates DBG 4 1 3 0 6 19 3
28 KSC Maccabi 4 0 3 1 7 10 1
29 KFC Herenthout B 4 0 3 1 6 17 1
30 FC Blaasveld 4 0 4 0 4 13 0
31 KFC Ramsel 4 0 4 0 3 15 0
32 SV Aartselaar B 4 0 4 0 3 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 3 Klassement Groep 4

BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte A 4 4 0 0 28 2 12
2 KVV Rauw Sport 4 4 0 0 13 3 12
3 KV Hooikt 4 3 0 1 16 4 10
4 KVV Noordstar 4 3 0 1 14 8 10
5 Willebroekse SV 4 3 0 1 13 7 10
6 Excelsior Kaart 4 3 1 0 17 2 9
7 Horendonk FC 4 3 1 0 14 4 9
8 Kessel United 4 3 1 0 11 4 9
9 KSK Kasterlee 4 3 1 0 8 1 9
10 Oosterzonen B 4 3 1 0 10 4 9
11 RB Elzestraat 4 3 1 0 8 5 9
12 KSK Donk 4 2 1 1 7 6 7
13 Zandvliet Sport 4 2 2 0 13 8 6
14 Zenn. Hombeek 4 2 2 0 13 8 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 5 6 6
16 KFC Berendrecht 4 2 2 0 7 9 6
17 's Grav.-Schilde B 4 2 2 0 7 12 6
18 K Putte SK 4 1 1 2 11 12 5
19 KFC Flandria 4 1 2 1 14 12 4
20 KFC Poppel 4 1 2 1 7 10 4
21 Blauberg Sport 4 1 2 1 5 8 4
22 KFC Beekhoek B 4 1 2 1 4 9 4
23 Leest United 4 1 3 0 11 14 3
24 KFC Zammel 4 1 3 0 5 11 3
25 SK Peulis 4 1 3 0 7 14 3
26 KFC St-M. Halle 4 0 2 2 6 10 2
27 SC Wiekevorst 4 0 2 2 5 13 2
28 KFC Kontich B 4 0 2 2 5 21 2
29 Rac. Emblem 4 0 3 1 5 18 1
30 Tubantia Borgerh. 4 0 3 1 3 16 1
31 K Boechoutse VV 4 0 4 0 5 20 0
32 City Pirates B 4 0 4 0 1 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
DE BVA VROUWEN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 KVC Westerlo 4 4 0 0 43 1 12
3 Berchem Sport 2004 4 3 1 0 14 9 9
4 KSC Mechelen 4 3 1 0 8 14 9
5 Hoogstraten VV 4 2 1 1 26 4 7
6 KSK Weelde 4 2 2 0 19 14 6
7 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 8 4
8 VC Moldavo 4 1 3 0 10 15 3
9 FC Schoonbroek 4 1 3 0 9 37 3
10 FC De Kempen 4 1 3 0 10 48 3
11 Berlaar Heikant 4 0 2 2 5 11 2
12 KVC Massenhoven 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 4 4 0 0 19 5 12
2 KV Mechelen 4 4 0 0 12 3 12
3 Lentezon Beerse 4 3 1 0 24 4 9
4 KFC Wuustwezel A 4 3 1 0 20 5 9
5 KFC Kontich 4 3 1 0 17 2 9
6 Hove Sport 4 2 1 1 14 8 7
7 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 18 9 6
8 KFC Herenthout 4 2 2 0 8 7 6
9 's Grav.-Schilde 4 1 2 1 10 11 4
10 Davo Puurs 4 1 3 0 14 26 3
11 Vrij Arendonk 4 1 3 0 6 18 3
12 KFC Zammel 4 1 3 0 10 26 3
13 KFC Wuustwezel B 4 0 4 0 3 27 0
14 KVV Rauw Sport 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.
* Dit overzicht is te vinden via "Provinciaal-Allerlei-Alle Actuele Klassementen", en via
"Nationaal-D3 Amateurs-Klassementen Amateurs".


1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lommel SK 30 22 3 5 69 20 71
2 RFC Knokke 30 18 5 7 69 32 61
3 Dessel Sport 30 18 6 6 53 29 60
4 SK Deinze 30 15 10 5 44 30 50
5 FC Seraing 30 13 8 9 50 34 48
6 KSK Heist 30 13 9 8 47 45 47
7 KSV Oudenaarde 30 13 11 6 50 36 45
8 Eendracht Aalst 30 13 12 5 48 46 44
9 ASV Geel 30 11 13 6 47 53 39
10 Excelsior Virton 30 11 15 4 40 45 37
11 FC Dender 30 9 12 9 39 52 36
12 KFC Oosterzonen 30 9 14 7 39 47 34
13 Chatelet-Farciennes 30 6 13 11 34 53 29
14 VW Hamme 30 8 18 4 32 59 28
15 Berchem Sport 30 6 17 7 34 53 25
16 Patro Eisden MM 30 3 22 5 18 79 14

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Rupel Boom 30 19 7 4 74 49 61
2 KFC Mandel Utd (2) 30 18 9 3 59 33 57
3 S.E. Winkel Sport 30 16 7 7 60 41 55
4 Sparta Petegem (1) 30 15 7 8 64 40 53
5 VK Westhoek 30 16 11 3 61 56 51
6 SK Sint Niklaas 30 15 10 5 55 43 50
7 KSV Temse 30 14 10 6 51 42 48
8 RC. Club Harelbeke 30 12 11 7 45 42 43
9 Olsa Brakel 30 11 11 8 41 49 41
10 FC Gullegem 30 12 14 4 51 52 40
11 Racing Club Gent 30 12 17 1 47 59 37
12 SK Londerzeel 30 10 14 6 55 51 36
13 KSK Ronse 30 7 11 12 33 44 33
14 SK Pepingen-Halle 30 7 16 7 30 56 28
15 Torhout 1992 30 7 18 5 36 67 26
16 KSV Bornem 30 5 23 2 28 66 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Rupel Boom 10 8 0 2 27 12 26
2 KFC Mandel Utd (2) 10 7 1 2 20 6 23
3 KSV Temse 10 6 4 0 18 16 18
4 S.E. Winkel Sport 10 5 2 3 17 13 18
5 VK Westhoek 10 5 3 2 22 17 17
6 SK Sint Niklaas 10 5 3 2 18 15 17
7 SK Pepingen-Halle 10 5 4 1 18 16 16
8 Racing Club Gent 10 4 5 1 15 17 13
9 Olsa Brakel 10 4 5 1 14 18 13
10 Torhout 1992 10 4 5 1 15 22 13
11 FC Gullegem 10 4 6 0 19 19 12
12 SK Londerzeel 10 3 5 2 17 17 11
13 Sparta Petegem (1) 10 3 5 2 17 18 11
14 RC. Club Harelbeke 10 3 5 2 11 16 11
15 KSV Bornem 10 2 8 0 13 26 6
16 KSK Ronse 10 0 7 3 4 17 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 10 7 3 0 27 11 21
2 SK Sint Niklaas 10 6 2 2 21 13 20
3 S.E. Winkel Sport 10 6 2 2 19 11 20
4 VK Westhoek 10 6 3 1 22 17 19
5 SK Londerzeel 10 5 2 3 21 13 18
6 Sparta Petegem (1) 10 4 2 4 19 12 16
7 KSK Ronse 10 3 1 6 18 14 15
8 Rupel Boom 10 4 4 2 21 24 14
9 Olsa Brakel 10 3 3 4 14 17 13
10 Racing Club Gent 10 4 6 0 15 19 12
11 KSV Temse 10 3 4 3 17 17 12
12 FC Gullegem 10 3 4 3 15 18 12
13 RC. Club Harelbeke 10 2 4 4 16 19 10
14 Torhout 1992 10 2 6 2 13 25 8
15 SK Pepingen-Halle 10 1 5 4 7 20 7
16 KSV Bornem 10 1 9 0 6 21 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem 10 8 0 2 28 10 26
2 RC. Club Harelbeke 10 7 2 1 18 7 22
3 Rupel Boom 10 7 3 0 26 13 21
4 KSV Temse 10 5 2 3 16 9 18
5 S.E. Winkel Sport 10 5 3 2 24 17 17
6 FC Gullegem 10 5 4 1 17 15 16
7 VK Westhoek 10 5 5 0 17 22 15
8 Olsa Brakel 10 4 3 3 13 14 15
9 KSK Ronse 10 4 3 3 11 13 15
10 SK Sint Niklaas 10 4 5 1 16 15 13
11 KFC Mandel Utd 10 4 5 1 12 16 13
12 Racing Club Gent 10 4 6 0 17 23 12
13 KSV Bornem 10 2 6 2 9 19 8
14 SK Londerzeel 10 2 7 1 17 21 7
15 Torhout 1992 10 1 7 2 8 20 5
16 SK Pepingen-Halle 10 1 7 2 5 20 5


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport (1)(2) 30 20 5 5 63 30 65
2 Bocholter VV 30 17 7 6 57 42 57
3 Spouwen MPTN 30 14 6 10 56 46 52
4 City Pirates Antw. 30 13 9 8 52 44 47
5 Olympia Wijgmaal 30 14 12 4 53 49 46
6 KVV Vosselaar 30 11 8 11 49 35 44
7 RC Hades Hasselt 30 13 13 4 46 42 43
8 Tempo Overijse 30 12 13 5 39 51 41
9 Cappellen RFC 30 11 11 8 43 37 41
10 KFC Duffel 30 11 12 7 46 46 40
11 KFC Turnhout 30 8 9 13 30 34 37
12 Hoogstraten VV 30 10 14 6 39 47 36
13 Sporting Hasselt 30 10 15 5 34 45 35
14 Zwarte Leeuw 30 6 12 12 43 47 30
15 KVK Tienen 30 8 18 4 39 61 28
16 KFC St- Lenaarts 30 6 20 4 33 66 22

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport (1)(2) 10 8 0 2 24 6 26
2 Bocholter VV 10 7 2 1 21 10 22
3 Hoogstraten VV 10 6 3 1 16 12 19
4 City Pirates Antw. 10 5 3 2 17 10 17
5 Olympia Wijgmaal 10 5 4 1 18 17 16
6 Spouwen MPTN 10 4 2 4 18 20 16
7 KFC Turnhout 10 3 2 5 11 10 14
8 KFC Duffel 10 4 5 1 16 16 13
9 RC Hades Hasselt 10 4 5 1 12 13 13
10 Tempo Overijse 10 4 6 0 10 18 12
11 Cappellen RFC 10 3 4 3 10 11 12
12 Sporting Hasselt 10 3 6 1 8 14 10
13 KVK Tienen 10 3 6 1 15 22 10
14 KVV Vosselaar 10 2 4 4 16 17 10
15 Zwarte Leeuw 10 2 6 2 10 15 8
16 KFC St- Lenaarts 10 2 7 1 10 21 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport (1) 10 6 2 2 19 10 20
2 Bocholter VV 10 6 2 2 17 18 20
3 Tempo Overijse 10 6 3 1 18 11 19
4 City Pirates Antw. 10 5 2 3 22 17 18
5 Spouwen MPTN 10 5 2 3 18 14 18
6 Sporting Hasselt 10 5 3 2 15 10 17
7 KVV Vosselaar 10 4 3 3 15 12 15
8 Cappellen RFC 10 4 4 2 13 13 14
9 Zwarte Leeuw 10 3 2 5 22 19 14
10 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 20 18 13
11 KFC Turnhout 10 3 3 4 8 10 13
12 RC Hades Hasselt 10 3 5 2 19 18 11
13 KFC Duffel 10 2 4 4 10 15 10
14 Hoogstraten VV 10 2 6 2 11 16 8
15 KFC St- Lenaarts 10 2 6 2 14 26 8
16 KVK Tienen 10 0 8 2 9 23 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport 10 6 3 1 20 14 19
2 RC Hades Hasselt 10 6 3 1 15 11 19
3 KVV Vosselaar 10 5 1 4 18 6 19
4 Spouwen MPTN 10 5 2 3 20 12 18
5 KFC Duffel 10 5 3 2 20 15 17
6 Olympia Wijgmaal 10 5 3 2 15 14 17
7 KVK Tienen 10 5 4 1 15 16 16
8 Cappellen RFC 10 4 3 3 20 13 15
9 Bocholter VV 10 4 3 3 19 14 15
10 City Pirates Antw. 10 3 4 3 13 17 12
11 KFC Turnhout 10 2 4 4 11 14 10
12 Tempo Overijse 10 2 4 4 11 22 10
13 Hoogstraten VV 10 2 5 3 12 19 9
14 Sporting Hasselt 10 2 6 2 11 21 8
15 Zwarte Leeuw 10 1 4 5 11 13 8
16 KFC St- Lenaarts 10 2 7 1 9 19 7


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek (1)(2) 28 25 2 1 84 19 76
2 RFC Luik 28 21 4 3 68 30 66
3 Olympic Charleroi 28 16 6 6 53 37 54
4 Entente Durbuy 28 13 9 6 40 37 45
5 RRC Hamoir 28 13 10 5 44 43 44
6 La Louviere Centre 28 12 10 6 38 43 42
7 Waremme-Borgworm 28 11 12 5 48 46 38
8 RW Walhain 28 9 9 10 38 44 37
9 Solieres Sport 28 9 11 8 37 41 35
10 Acren Lessines 28 9 12 7 44 46 34
11 RFC Meux 28 8 13 7 48 55 31
12 US Rebecquoise 28 8 13 7 41 51 31
13 Wallonne Ciney 28 5 14 9 35 48 24
14 Sprimont Comblain 28 5 20 3 29 62 18
15 Kelmis-Calamine 28 3 22 3 25 70 12
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1)(2) 9 8 1 0 27 6 24
2 RFC Luik 9 7 2 0 23 11 21
3 Olympic Charleroi 10 6 2 2 21 16 20
4 Entente Durbuy 10 5 2 3 13 9 18
5 Waremme-Borgworm 10 5 3 2 19 11 17
6 RRC Hamoir 9 5 3 1 15 11 16
7 Solieres Sport 9 3 2 4 12 12 13
8 Acren Lessines 10 3 3 4 16 16 13
9 RFC Meux 9 3 3 3 20 17 12
10 RW Walhain 9 3 4 2 12 15 11
11 La Louviere Centre 9 2 4 3 8 15 9
12 US Rebecquoise 10 2 5 3 14 19 9
13 Wallonne Ciney 9 1 6 2 6 13 5
14 Sprimont Comblain 9 1 7 1 6 22 4
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 10 29 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1) 10 9 1 0 27 5 27
2 RFC Luik 10 7 1 2 25 13 23
3 Olympic Charleroi 9 5 1 3 17 11 18
4 RRC Hamoir 9 5 2 2 17 9 17
5 US Rebecquoise 9 4 3 2 19 16 14
6 RW Walhain 9 4 3 2 13 14 14
7 Entente Durbuy 9 4 4 1 13 18 13
8 Acren Lessines 9 3 3 3 16 15 12
9 La Louviere Centre 10 3 4 3 13 19 12
10 Waremme-Borgworm 9 3 4 2 15 17 11
11 Wallonne Ciney 9 2 4 3 15 16 9
12 RFC Meux 10 2 6 2 15 22 8
13 Solieres Sport 9 1 5 3 12 18 6
14 Kelmis-Calamine 10 1 6 3 10 22 6
15 Sprimont Comblain 9 1 7 1 14 26 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 9 8 0 1 30 8 25
2 RFC Luik 9 7 1 1 20 6 22
3 La Louviere Centre 9 7 2 0 17 9 21
4 Olympic Charleroi 9 5 3 1 15 10 16
5 Solieres Sport 10 5 4 1 13 11 16
6 Entente Durbuy 9 4 3 2 14 10 14
7 RW Walhain 10 2 2 6 13 15 12
8 RFC Meux 9 3 4 2 13 16 11
9 RRC Hamoir 10 3 5 2 12 23 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 5 1 14 18 10
11 Sprimont Comblain 10 3 6 1 9 14 10
12 Wallonne Ciney 10 2 4 4 14 19 10
13 Acren Lessines 9 3 6 0 12 15 9
14 US Rebecquoise 9 2 5 2 8 16 8
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 5 19 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSCT Menen 30 19 6 5 66 35 62
2 SC Dikkelvenne (2) 30 18 8 4 71 36 58
3 KVC Wingene 30 16 5 9 47 23 57
4 KFC Eppegem (1) 30 16 7 7 60 42 55
5 RFC Wetteren 30 14 8 8 46 38 50
6 FC Lebbeke 30 13 9 8 47 40 47
7 Svelta Melsele 30 12 11 7 52 44 43
8 Eendracht Wervik 30 12 11 7 43 43 43
9 KFC Merelbeke 30 11 9 10 51 44 43
10 Wolvertem-Merchtem 30 10 11 9 40 49 39
11 KVC Jong Lede 30 10 14 6 41 48 36
12 Avanti Stekene 30 9 13 8 43 51 35
13 KVK Ninove 30 8 14 8 45 57 32
14 KSC Grimbergen 30 7 18 5 34 62 26
15 FC Mariekerke 30 6 16 8 38 55 26
16 KSK Vlamertinge 30 2 23 5 13 70 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSCT Menen 10 7 1 2 31 14 23
2 SC Dikkelvenne (2) 10 6 2 2 31 12 20
3 KVC Wingene 10 5 2 3 12 7 18
4 Wolvertem-Merchtem 10 5 3 2 18 17 17
5 RFC Wetteren 10 5 3 2 15 14 17
6 KFC Merelbeke 10 4 2 4 19 11 16
7 Svelta Melsele 10 4 3 3 20 13 15
8 Eendracht Wervik 10 4 3 3 16 14 15
9 KVK Ninove 10 4 4 2 17 16 14
10 FC Lebbeke 10 3 2 5 20 15 14
11 FC Mariekerke 10 3 4 3 17 17 12
12 Avanti Stekene 10 3 5 2 19 22 11
13 KSC Grimbergen 10 3 6 1 11 24 10
14 KFC Eppegem (1) 10 2 4 4 13 20 10
15 KVC Jong Lede 10 2 6 2 13 21 8
16 KSK Vlamertinge 10 0 10 0 1 36 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Dikkelvenne 10 7 3 0 23 12 21
2 KFC Eppegem (1) 10 6 2 2 22 14 20
3 KSCT Menen 10 6 2 2 15 10 20
4 KVC Wingene 10 5 2 3 17 9 18
5 Wolvertem-Merchtem 10 4 1 5 12 8 17
6 KFC Merelbeke 10 4 3 3 22 19 15
7 KVC Jong Lede 10 4 3 3 14 13 15
8 Svelta Melsele 10 4 4 2 15 14 14
9 RFC Wetteren 10 3 3 4 9 11 13
10 FC Lebbeke 10 3 5 2 8 11 11
11 FC Mariekerke 10 3 5 2 12 20 11
12 KVK Ninove 10 2 4 4 13 18 10
13 Avanti Stekene 10 2 5 3 10 15 9
14 KSK Vlamertinge 10 2 5 3 9 14 9
15 KSC Grimbergen 10 2 6 2 9 15 8
16 Eendracht Wervik 10 2 6 2 9 16 8


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 8 1 1 25 8 25
2 FC Lebbeke 10 7 2 1 19 14 22
3 KVC Wingene 10 6 1 3 18 7 21
4 RFC Wetteren 10 6 2 2 22 13 20
5 Eendracht Wervik 10 6 2 2 18 13 20
6 KSCT Menen 10 6 3 1 20 11 19
7 SC Dikkelvenne 10 5 3 2 17 12 17
8 Avanti Stekene 10 4 3 3 14 14 15
9 Svelta Melsele 10 4 4 2 17 17 14
10 KVC Jong Lede 10 4 5 1 14 14 13
11 KFC Merelbeke 10 3 4 3 10 14 12
12 KVK Ninove 10 2 6 2 15 23 8
13 KSC Grimbergen 10 2 6 2 14 23 8
14 Wolvertem-Merchtem 10 1 7 2 10 24 5
15 FC Mariekerke 10 0 7 3 9 18 3
16 KSK Vlamertinge 10 0 8 2 3 20 2


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Heur Tongeren (1) 30 17 9 4 59 37 55
2 KVK Wellen (2) 30 15 5 10 53 31 55
3 Eendracht Termien 30 16 8 6 60 39 54
4 Diegem Sport 30 15 10 5 61 43 50
5 KESK Leopoldsburg 30 14 10 6 54 39 48
6 Bilzerse-Waltwilder 30 14 10 6 60 54 48
7 KFC Nijlen 30 13 11 6 54 55 45
8 Esperanza Pelt 30 13 12 5 54 50 44
9 Woluwe-Zaventem 30 11 11 8 55 51 41
10 KVC Houtvenne 30 11 12 7 60 59 40
11 Sporting Kampenhout 30 10 12 8 41 49 38
12 K Ternesse VV 30 9 14 7 54 69 34
13 KFC Diest 30 9 16 5 41 66 32
14 ERC Hoeilaart 30 8 16 6 39 68 30
15 VC Herentals 30 7 17 6 38 59 27
16 KOVC Sterrebeek 30 6 15 9 40 54 27

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heur Tongeren (1) 10 6 2 2 19 10 20
2 Diegem Sport 10 6 2 2 19 13 20
3 KVK Wellen (2) 10 5 0 5 20 12 20
4 Eendracht Termien 10 6 3 1 23 12 19
5 KESK Leopoldsburg 10 5 4 1 22 17 16
6 Sporting Kampenhout 10 4 2 4 17 9 16
7 ERC Hoeilaart 10 4 4 2 17 25 14
8 Esperanza Pelt 10 4 5 1 17 18 13
9 KFC Nijlen 10 4 5 1 14 15 13
10 Bilzerse-Waltwilder 10 3 4 3 14 21 12
11 KOVC Sterrebeek 10 3 5 2 13 18 11
12 Woluwe-Zaventem 10 2 3 5 16 15 11
13 KFC Diest 10 3 6 1 13 20 10
14 K Ternesse VV 10 2 4 4 20 24 10
15 VC Herentals 10 2 6 2 10 18 8
16 KVC Houtvenne 10 1 5 4 13 20 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Wellen 10 6 1 3 19 5 21
2 Bilzerse-Waltwilder 10 6 1 3 21 8 21
3 Eendracht Termien 10 6 2 2 19 13 20
4 Esperanza Pelt 10 5 2 3 18 14 18
5 KFC Nijlen 10 5 2 3 20 21 18
6 KVC Houtvenne 10 5 3 2 28 20 17
7 Woluwe-Zaventem 10 5 4 1 16 15 16
8 Heur Tongeren (1) 10 5 4 1 14 14 16
9 KESK Leopoldsburg 10 4 3 3 15 12 15
10 Diegem Sport 10 4 4 2 23 13 14
11 K Ternesse VV 10 3 5 2 18 25 11
12 KFC Diest 10 3 5 2 16 23 11
13 Sporting Kampenhout 10 2 6 2 8 20 8
14 KOVC Sterrebeek 10 1 5 4 10 17 7
15 VC Herentals 10 1 6 3 10 18 6
16 ERC Hoeilaart 10 0 8 2 9 26 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heur Tongeren 10 6 3 1 26 13 19
2 KESK Leopoldsburg 10 5 3 2 17 10 17
3 Diegem Sport 10 5 4 1 19 17 16
4 KVC Houtvenne 10 5 4 1 19 19 16
5 Bilzerse-Waltwilder 10 5 5 0 25 25 15
6 Eendracht Termien 10 4 3 3 18 14 15
7 Woluwe-Zaventem 10 4 4 2 23 21 14
8 KFC Nijlen 10 4 4 2 20 19 14
9 KVK Wellen 10 4 4 2 14 14 14
10 Sporting Kampenhout 10 4 4 2 16 20 14
11 ERC Hoeilaart 10 4 4 2 13 17 14
12 Esperanza Pelt 10 4 5 1 19 18 13
13 K Ternesse VV 10 4 5 1 16 20 13
14 VC Herentals 10 4 5 1 18 23 13
15 KFC Diest 10 3 5 2 12 23 11
16 KOVC Sterrebeek 10 2 5 3 17 19 9


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louviere (1)(2) 30 21 3 6 74 24 69
2 Francs Borains 30 20 4 6 80 31 66
3 CS Onhaye 30 18 10 2 66 47 56
4 RFC Doornik 30 16 7 7 45 27 55
5 Couvin Mariembourg 30 16 8 6 61 43 54
6 Entente Binche 30 16 10 4 56 53 52
7 Racing Jet Waver 30 15 8 7 58 47 52
8 CS Entite Manage 30 11 11 8 52 50 41
9 Albert Quevy Mons 30 10 11 9 44 40 39
10 JS Tamines 30 10 13 7 46 56 37
11 FC Ganshoren 30 10 14 6 40 54 36
12 Leopold Ukkel FC 30 9 16 5 47 50 32
13 Stade Brainois 30 8 17 5 35 52 29
14 RFC Spy 30 6 20 4 39 83 22
15 US Solrezienne 30 4 18 8 35 67 20
16 RC Waterloo 30 4 24 2 34 88 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Onhaye 10 9 1 0 28 13 27
2 Francs Borains 10 7 1 2 32 12 23
3 RAAL La Louviere (1)(2) 10 7 2 1 28 7 22
4 Leopold Ukkel FC 10 6 3 1 25 11 19
5 Entente Binche 10 6 4 0 21 20 18
6 RFC Doornik 10 5 3 2 15 9 17
7 Couvin Mariembourg 10 5 5 0 21 21 15
8 Racing Jet Waver 10 4 3 3 12 13 15
9 JS Tamines 10 4 4 2 19 19 14
10 FC Ganshoren 10 4 5 1 18 24 13
11 Albert Quevy Mons 10 3 4 3 16 16 12
12 CS Entite Manage 10 3 4 3 18 20 12
13 RFC Spy 10 3 6 1 12 26 10
14 Stade Brainois 10 1 7 2 10 25 5
15 US Solrezienne 10 1 8 1 13 26 4
16 RC Waterloo 10 1 9 0 12 38 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere (1) 10 7 1 2 22 7 23
2 Couvin Mariembourg 10 7 1 2 21 6 23
3 Francs Borains 10 7 2 1 22 8 22
4 Racing Jet Waver 10 7 2 1 22 14 22
5 CS Onhaye 10 6 3 1 25 16 19
6 Albert Quevy Mons 10 4 2 4 15 11 16
7 RFC Doornik 10 4 3 3 12 10 15
8 Stade Brainois 10 4 4 2 11 10 14
9 Entente Binche 10 4 4 2 16 17 14
10 CS Entite Manage 10 4 5 1 15 16 13
11 JS Tamines 10 3 4 3 14 21 12
12 FC Ganshoren 10 2 4 4 11 14 10
13 RC Waterloo 10 2 7 1 11 27 7
14 RFC Spy 10 1 6 3 17 33 6
15 US Solrezienne 10 1 8 1 9 23 4
16 Leopold Ukkel FC 10 0 7 3 9 19 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere 10 7 0 3 24 10 24
2 RFC Doornik 10 7 1 2 18 8 23
3 Francs Borains 10 6 1 3 26 11 21
4 Entente Binche 10 6 2 2 19 16 20
5 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 14 16
6 Couvin Mariembourg 10 4 2 4 19 16 16
7 Racing Jet Waver 10 4 3 3 24 20 15
8 FC Ganshoren 10 4 5 1 11 16 13
9 US Solrezienne 10 2 2 6 13 18 12
10 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 13 11
11 JS Tamines 10 3 5 2 13 16 11
12 Stade Brainois 10 3 6 1 14 17 10
13 CS Onhaye 10 3 6 1 13 18 10
14 Leopold Ukkel FC 10 3 6 1 13 20 10
15 RFC Spy 10 2 8 0 10 24 6
16 RC Waterloo 10 1 8 1 11 23 4


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Tilleur (1) 30 21 5 4 73 24 67
2 URSL Vise (2) 30 19 4 7 83 32 64
3 Stockay-Warfusee 30 17 6 7 59 33 58
4 RJ Aische 30 14 8 8 53 39 50
5 FC Herstal 30 12 7 11 76 59 47
6 RRC Longlier 30 13 11 6 46 49 45
7 RFC Aywaille 30 13 13 4 60 59 43
8 RUS Givry 30 11 9 10 66 48 43
9 FC Utd Richelle 30 11 10 9 58 42 42
10 RCS Verlaine 30 10 10 10 51 45 40
11 RFC Hoei 30 10 11 9 51 52 39
12 RRC Mormont 30 10 12 8 45 53 38
13 RE Bertrix 30 10 14 6 36 61 36
14 Habbay-La-Neuve 30 8 16 6 41 54 30
15 UR Namen 30 2 24 4 31 111 10
16 RDC Cointe Luik 30 1 22 7 25 93 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Tilleur (1) 10 9 1 0 22 6 27
2 URSL Vise (2) 10 7 2 1 26 9 22
3 RCS Verlaine 10 6 2 2 21 12 20
4 RE Bertrix 10 6 2 2 17 9 20
5 Stockay-Warfusee 10 5 2 3 14 8 18
6 RUS Givry 10 4 3 3 26 16 15
7 RRC Longlier 10 4 3 3 14 16 15
8 RJ Aische 10 4 4 2 15 14 14
9 FC Herstal 10 4 4 2 21 23 14
10 RRC Mormont 10 3 4 3 14 19 12
11 FC Utd Richelle 10 3 5 2 19 18 11
12 RFC Aywaille 10 2 5 3 18 23 9
13 Habbay-La-Neuve 10 2 6 2 9 13 8
14 RFC Hoei 10 1 5 4 17 22 7
15 RDC Cointe Luik 10 0 5 5 11 29 5
16 UR Namen 10 1 8 1 9 36 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 URSL Vise 10 7 2 1 32 11 22
2 RJ Aische 10 5 1 4 22 13 19
3 RRC Longlier 10 6 4 0 18 18 18
4 RFC Tilleur (1) 10 5 2 3 20 9 18
5 Stockay-Warfusee 10 5 2 3 20 16 18
6 RFC Hoei 10 5 2 3 15 11 18
7 FC Utd Richelle 10 4 1 5 22 12 17
8 RFC Aywaille 10 5 4 1 19 16 16
9 FC Herstal 10 4 2 4 34 20 16
10 RUS Givry 10 4 2 4 24 17 16
11 Habbay-La-Neuve 10 2 4 4 18 20 10
12 RRC Mormont 10 2 4 4 14 20 10
13 RCS Verlaine 10 1 4 5 15 15 8
14 RE Bertrix 10 2 7 1 13 30 7
15 RDC Cointe Luik 10 1 8 1 8 36 4
16 UR Namen 10 0 9 1 13 43 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Tilleur 10 7 2 1 31 9 22
2 Stockay-Warfusee 10 7 2 1 25 9 22
3 URSL Vise 10 5 0 5 25 12 20
4 RFC Aywaille 10 6 4 0 23 20 18
5 RJ Aische 10 5 3 2 16 12 17
6 FC Herstal 10 4 1 5 21 16 17
7 RRC Mormont 10 5 4 1 17 14 16
8 FC Utd Richelle 10 4 4 2 17 12 14
9 RFC Hoei 10 4 4 2 19 19 14
10 Habbay-La-Neuve 10 4 6 0 14 21 12
11 RUS Givry 10 3 4 3 16 15 12
12 RRC Longlier 10 3 4 3 14 15 12
13 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 18 12
14 RE Bertrix 10 2 5 3 6 22 9
15 UR Namen 10 1 7 2 9 32 5
16 RDC Cointe Luik 10 0 9 1 6 28 1

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN
KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 20 17 2 1 93 14 52
2 AA Gent A 20 11 5 4 59 22 37
3 RC Genk Ladies A 20 11 5 4 45 22 37
4 Standard Luik A 20 7 9 4 34 27 25
5 OH Leuven A 20 6 13 1 32 48 19
6 KSK Heist A 20 1 19 0 6 136 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 26 17 4 5 69 39 56
2 Fem. WS Woluwe A 26 17 8 1 56 28 52
3 SG-Tertre-Hautrage A 26 14 8 4 63 44 46
4 Zulte-Waregem A 26 13 9 4 49 41 43
5 VC Moldavo A 26 13 11 2 39 45 41
6 DV Tongeren A 26 12 9 5 38 37 41
7 Eendracht Aalst A 26 12 10 4 58 40 40
8 AA Gent B 26 11 9 6 44 40 39
9 Standard Luik B 26 10 9 7 47 38 37
10 Famkes WDM A 26 11 12 3 43 48 36
11 KVC Massenhoven A 26 7 12 7 34 30 28
12 Svelta Melsele A 26 7 14 5 44 52 26
13 KFC Wuustwezel A 26 7 15 4 44 60 25
14 Eva's Tienen A 26 1 22 3 15 101 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge A 24 22 0 2 138 26 68
2 Voorw. Zwevezele A 24 15 5 4 71 23 49
3 Dames VK Egem A 24 15 5 4 68 39 49
4 AA Gent C 24 13 9 2 73 58 41
5 Maria-Ter-Heide A 24 12 7 5 52 32 41
6 Zulte Waregem B 24 11 11 2 66 49 35
7 SG-Tertre-Hautrage B 24 9 7 8 39 39 35
8 GFA Sinaai A 24 9 12 3 42 46 30
9 KSV Zottegem A 24 8 14 2 21 53 26
10 KD Ruddervoorde A 24 7 13 4 47 75 25
11 Olsa Brakel A 24 6 16 2 51 107 20
12 Cerkelladies Brugge A 24 5 14 5 43 82 20
13 KSK Beveren A 24 2 21 1 12 94 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RC. Genk Ladies B 26 25 1 0 146 19 75
2 OH Leuven B 26 21 1 4 90 24 67
3 KV Mechelen A 26 18 5 3 90 29 57
4 KOVC Sterrebeek A 26 15 9 2 74 50 47
5 VC Moldavo B 26 13 10 3 74 62 42
6 Standard Luik C 26 11 9 6 65 47 39
7 Wall. Club Sibret A 26 11 10 5 54 43 38
8 RSC Anderlecht B 26 11 11 4 56 48 37
9 Eendracht Louwel A 26 10 11 5 56 67 35
10 ASE De Chastre A 26 9 10 7 56 51 34
11 RFC Luik A 26 7 17 2 44 77 23
12 Miecroob Veltem A 26 5 18 3 31 102 18
13 DV Tongeren B 26 3 23 0 27 146 9
14 Esperanza Pelt A 26 0 24 2 12 110 2

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).