Heren 4e Provinciale E
Update: gisteren om 21:19u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: gisteren om 21:19u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale E
4e PROVINCIALE E - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 17 ploegen:
HIH Turnhout, KSK Oosthoven, KFC Grobbendonk, KFC Wechelderzande, KFCH Pulderbos,
Olen United, Blauwvoet Oevel, KVV Rauw Sport, KFCV Alberta Geel, Ezaart Sport, FC De Kempen TL B,
SKS Herentals, Sint Dimpna B, FC Punt-Larum, MLK Lichtaart, VC Poederlee en FC Rosselaar Hulsen.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2017-2018
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 18 (16 december 2018) - 2e periode
Zat. 15/12 19u30 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport 1 - 2
Zon. 16/12 14u30 Olen United - SKS Herentals  
Zon. 16/12 14u30 HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel  
Zon. 16/12 14u30 Wechelderzande - VC Poederlee  
Zon. 16/12 14u30 Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk  
Zon. 16/12 14u30 Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel  
Zon. 16/12 14u30 MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B  
Zon. 16/12 14u30 KSK Oosthoven - FC Punt- Larum  
- - - Ezaart Sport - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Rauw Sport 17 12 2 3 50 22 39
2 VC Poederlee 16 12 4 0 69 27 36
3 Blauwvoet Oevel 16 10 2 4 51 22 34
4 Olen United 16 10 4 2 53 28 32
5 FC Punt- Larum 16 10 5 1 47 27 31
6 FC De Kempen TL - B 16 9 4 3 46 32 30
7 KSK Oosthoven 16 9 5 2 41 38 29
8 SKS Herentals 16 8 4 4 36 31 28
9 KFC Grobbendonk 16 6 7 3 40 47 21
10 Ezaart Sport 16 6 8 2 38 31 20
11 KFCV Alberta Geel 16 5 7 4 32 29 19
12 Wechelderzande 16 4 8 4 27 39 16
13 MLK Lichtaart 16 4 9 3 24 47 15
14 KFCH Pulderbos 17 4 10 3 27 56 15
15 Sint Dimpna B 16 3 10 3 17 40 12
16 Rosselaar-Hulsen 16 1 10 5 15 46 8
17 HIH Turnhout 16 0 14 2 15 66 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 6 6 0 0 21 6 18
2 FC Punt- Larum 6 5 0 1 22 6 16
3 VC Poederlee 5 5 0 0 30 5 15
4 KFC Grobbendonk 5 5 0 0 18 5 15
5 FC De Kempen TL - B 5 5 0 0 20 8 15
6 KVV Rauw Sport 7 4 1 2 16 8 14
7 Blauwvoet Oevel 5 3 1 1 14 6 10
8 Olen United 6 2 3 1 11 15 7
9 MLK Lichtaart 6 2 3 1 10 17 7
10 SKS Herentals 5 2 3 0 9 15 6
11 Wechelderzande 6 1 3 2 8 15 5
12 KFCH Pulderbos 7 1 4 2 9 16 5
13 Ezaart Sport 6 0 4 2 7 13 2
14 Sint Dimpna B 6 0 4 2 6 17 2
15 KFCV Alberta Geel 5 0 4 1 5 16 1
16 Rosselaar-Hulsen 6 0 5 1 7 22 1
17 HIH Turnhout 6 0 6 0 8 31 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olen United 1 1 0 0 6 2 3
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
3 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
12 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
13 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
14 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
15 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
16 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
17 KFCH Pulderbos 1 0 1 0 2 6 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Rauw Sport 10 8 1 1 34 14 25
2 Blauwvoet Oevel 11 7 1 3 37 16 24
3 Olen United 9 7 1 1 36 11 22
4 SKS Herentals 11 6 1 4 27 16 22
5 VC Poederlee 11 7 4 0 39 22 21
6 Ezaart Sport 10 6 4 0 31 18 18
7 KFCV Alberta Geel 11 5 3 3 27 13 18
8 FC Punt- Larum 10 5 5 0 25 21 15
9 FC De Kempen TL - B 11 4 4 3 26 24 15
10 Wechelderzande 10 3 5 2 19 24 11
11 KSK Oosthoven 10 3 5 2 20 32 11
12 KFCH Pulderbos 9 3 5 1 16 34 10
13 Sint Dimpna B 10 3 6 1 11 23 10
14 MLK Lichtaart 10 2 6 2 14 30 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 1 5 4 8 24 7
16 KFC Grobbendonk 11 1 7 3 22 42 6
17 HIH Turnhout 10 0 8 2 7 35 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
SKS Herentals - Olen United 3 - 3
KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout 5 - 0
VC Poederlee - Wechelderzande 3 - 2
KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B 2 - 3
Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 3 - 0
KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos 8 - 0
FC Punt- Larum - KSK Oosthoven 3 - 0
Ezaart Sport - vrij  


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport 0 - 4
Wechelderzande - SKS Herentals 1 - 3
Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel 0 - 3
Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee 1 - 4
MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 5 - 3
KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel 1 - 5
KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B 2 - 2
Ezaart Sport - Olen United 2 - 0
HIH Turnhout - vrij  


Speeldag 3 (5 september 2018) - 1e periode
Ezaart Sport - FC Punt- Larum 2 - 3
KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport 2 - 3
KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B 2 - 5
MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel 1 - 5
Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk 1 - 1
Sint Dimpna B - VC Poederlee 1 - 4
Wechelderzande - KFCV Alberta Geel 2 - 2
HIH Turnhout - SKS Herentals 0 - 5
Olen United - vrij  


Speeldag 4 (9 september 2018) - 1e periode
Olen United - HIH Turnhout 7 - 1
KVV Rauw Sport - Ezaart Sport 2 - 0
FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum 4 - 2
Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven 9 - 0
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 3
VC Poederlee - MLK Lichtaart 4 - 1
KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
SKS Herentals - Sint Dimpna B 2 - 0
Wechelderzande - vrij  


Speeldag 5 (16 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel 1 - 2
KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B 2 - 0
Wechelderzande - Olen United 1 - 6
Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals 0 - 0
MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel 1 - 5
KFCH Pulderbos - VC Poederlee 2 - 6
KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 4 - 2
Ezaart Sport - HIH Turnhout 5 - 1
Sint Dimpna B - vrij  


Speeldag 6 (23 september 2018) - 1e periode
Olen United - Sint Dimpna B 6 - 0
HIH Turnhout - Wechelderzande 1 - 3
FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport 2 - 5
Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport 3 - 4
KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum 2 - 8
VC Poederlee - KSK Oosthoven 2 - 3
KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos 5 - 0
SKS Herentals - MLK Lichtaart 2 - 2
Rosselaar-Hulsen - vrij  


Speeldag 7 (30 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - VC Poederlee 3 - 2
KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk 5 - 2
FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel 2 - 2
Sint Dimpna B - HIH Turnhout 0 - 0
Rosselaar-Hulsen - Olen United 0 - 3
KFCH Pulderbos - SKS Herentals 4 - 2
KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel 1 - 1
Ezaart Sport - Wechelderzande 4 - 3
MLK Lichtaart - vrij  


Speeldag 8 (7 oktober 2018) - 1e periode
Olen United - MLK Lichtaart 4 - 0
HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen 1 - 2
Wechelderzande - Sint Dimpna B 1 - 2
Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport 3 - 2
KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B 1 - 1
VC Poederlee - KVV Rauw Sport 4 - 1
KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum 0 - 2
SKS Herentals - KSK Oosthoven 3 - 1
KFCH Pulderbos - vrij  


Speeldag 9 (14 oktober 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - SKS Herentals 2 - 3
KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel 4 - 2
FC De Kempen TL - B - VC Poederlee 5 - 2
Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk 3 - 3
Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 0 - 2
MLK Lichtaart - HIH Turnhout 1 - 1
Olen United (3e per.) - KFCH Pulderbos 6 - 2
Ezaart Sport - Sint Dimpna B 2 - 1
KSK Oosthoven - vrij  


Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Olen United - KSK Oosthoven 5 - 3
HIH Turnhout - KFCH Pulderbos 0 - 3
Wechelderzande - MLK Lichtaart 3 - 2
Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen 4 - 2
KFC Grobbendonk - Ezaart Sport 3 - 2
VC Poederlee - Blauwvoet Oevel 1 - 2
KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B 3 - 0
SKS Herentals - KVV Rauw Sport 1 - 1
FC Punt- Larum - vrij  


Speeldag 11 (28 oktober 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - Olen United 1 - 2
FC De Kempen TL - B - SKS Herentals 2 - 3
Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel 2 - 0
KFC Grobbendonk - VC Poederlee 1 - 7
MLK Lichtaart - Sint Dimpna B 1 - 0
KFCH Pulderbos - Wechelderzande 1 - 1
KSK Oosthoven - HIH Turnhout 4 - 2
Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen 7 - 0
KVV Rauw Sport - vrij  


Speeldag 12 (4 november 2018) - 2e periode
Olen United - KVV Rauw Sport 2 - 2
HIH Turnhout - FC Punt- Larum 2 - 4
Wechelderzande - KSK Oosthoven 0 - 4
Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos 0 - 0
Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart 1 - 2
VC Poederlee - Ezaart Sport 4 - 1
KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk 2 - 3
SKS Herentals - Blauwvoet Oevel 1 - 2
FC De Kempen TL - B - vrij  


Speeldag 13 (11 november 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - Wechelderzande 1 - 1
KVV Rauw Sport - HIH Turnhout 4 - 0
FC De Kempen TL - B - Olen United 3 - 1
KFC Grobbendonk - SKS Herentals 4 - 1
VC Poederlee - KFCV Alberta Geel 5 - 1
KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
KSK Oosthoven - Sint Dimpna B 6 - 4
Ezaart Sport - MLK Lichtaart 3 - 3
Blauwvoet Oevel - vrij  


Speeldag 14 (18 november 2018) - 2e periode
Olen United - Blauwvoet Oevel 2 - 1
HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B 2 - 5
Wechelderzande - KVV Rauw Sport 3 - 1
Sint Dimpna B - FC Punt- Larum 0 - 3
Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven 1 - 4
MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 4 - 3
KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport 0 - 0
SKS Herentals - VC Poederlee 1 - 7
KFC Grobbendonk - vrij  


Speeldag 15 (25 november 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen 4 - 1
KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B 2 - 2
FC De Kempen TL - B - Wechelderzande 3 - 2
Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout 4 - 1
KFC Grobbendonk - Olen United 2 - 1
KFCV Alberta Geel - SKS Herentals 0 - 3
KSK Oosthoven - MLK Lichtaart 3 - 0
Ezaart Sport - KFCH Pulderbos 1 - 2
VC Poederlee - vrij  


Speeldag 16 (2 december 2018) - 2e periode
Olen United - VC Poederlee 0 - 5
HIH Turnhout - KFC Grobbendonk 1 - 5
Wechelderzande - Blauwvoet Oevel 2 - 2
Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B 0 - 1
Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport 0 - 3
MLK Lichtaart - FC Punt- Larum 1 - 5
KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 1 - 3
SKS Herentals - Ezaart Sport 3 - 2
KFCV Alberta Geel - vrij  


Speeldag 17 (9 december 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos 5 - 1
KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 2 - 0
FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen 8 - 3
Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B 5 - 0
KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
VC Poederlee - HIH Turnhout 9 - 2
KFCV Alberta Geel - Olen United 2 - 5
Ezaart Sport - KSK Oosthoven 0 - 1
SKS Herentals - vrij  


Speeldag 18 (16 december 2018) - 2e periode
Olen United - SKS Herentals  
HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel  
Wechelderzande - VC Poederlee  
Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk  
Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel  
MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B  
KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport 1 - 2
KSK Oosthoven - FC Punt- Larum  
Ezaart Sport - vrij  


Speeldag 19 (6 januari 2019) - 2e periode
FC Punt- Larum - Ezaart Sport
KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven
FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos
Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart
KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen
VC Poederlee - Sint Dimpna B
KFCV Alberta Geel - Wechelderzande
SKS Herentals - HIH Turnhout
Olen United - vrij


Speeldag 20 (13 januari 2019) - 2e periode
KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum
SKS Herentals - Wechelderzande
KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B
VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen
KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart
Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos
FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven
Olen United - Ezaart Sport
HIH Turnhout - vrij


Speeldag 21 (20 januari 2019) - 2e periode
HIH Turnhout - Olen United
Ezaart Sport - KVV Rauw Sport
FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B
KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
MLK Lichtaart - VC Poederlee
Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel
Sint Dimpna B - SKS Herentals
Wechelderzande - vrij


Speeldag 22 (27 januari 2019) - 2e periode
Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum
FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport
Olen United - Wechelderzande
SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen
KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart
VC Poederlee - KFCH Pulderbos
KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven
HIH Turnhout - Ezaart Sport
Sint Dimpna B - vrij


Speeldag 23 (3 februari 2019) - 2e periode
Sint Dimpna B - Olen United
Wechelderzande - HIH Turnhout
Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B
KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel
FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk
KSK Oosthoven - VC Poederlee
KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel
MLK Lichtaart - SKS Herentals
Rosselaar-Hulsen - vrij


Speeldag 24 (10 februari 2019) - 3e periode
VC Poederlee - FC Punt- Larum
KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport
Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B
HIH Turnhout - Sint Dimpna B
Olen United - Rosselaar-Hulsen
SKS Herentals - KFCH Pulderbos
KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven
Wechelderzande - Ezaart Sport
MLK Lichtaart - vrij


Speeldag 25 (17 februari 2019) - 3e periode
MLK Lichtaart - Olen United
Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout
Sint Dimpna B - Wechelderzande
Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel
FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk
KVV Rauw Sport - VC Poederlee
FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel
KSK Oosthoven - SKS Herentals
KFCH Pulderbos - vrij


Speeldag 26 (24 februari 2019) - 3e periode
SKS Herentals - FC Punt- Larum
KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport
VC Poederlee - FC De Kempen TL - B
KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel
Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen
HIH Turnhout - MLK Lichtaart
KFCH Pulderbos (1e per.) - Olen United
Sint Dimpna B - Ezaart Sport
KSK Oosthoven - vrij


Speeldag 27 (3 maart 2019) - 3e periode
KSK Oosthoven - Olen United
KFCH Pulderbos - HIH Turnhout
MLK Lichtaart - Wechelderzande
Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B
Ezaart Sport - KFC Grobbendonk
Blauwvoet Oevel - VC Poederlee
FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel
KVV Rauw Sport - SKS Herentals
FC Punt- Larum - vrij


Speeldag 28 (10 maart 2019) - 3e periode
Olen United - FC Punt- Larum
SKS Herentals - FC De Kempen TL - B
KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel
VC Poederlee - KFC Grobbendonk
Sint Dimpna B - MLK Lichtaart
Wechelderzande - KFCH Pulderbos
HIH Turnhout - KSK Oosthoven
Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport
KVV Rauw Sport - vrij


Speeldag 29 (17 maart 2019) - 3e periode
KVV Rauw Sport - Olen United
FC Punt- Larum - HIH Turnhout
KSK Oosthoven - Wechelderzande
KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B
MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen
Ezaart Sport - VC Poederlee
KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel
Blauwvoet Oevel - SKS Herentals
FC De Kempen TL - B - vrij


Speeldag 30 (24 maart 2019) - 3e periode
Wechelderzande - FC Punt- Larum
HIH Turnhout - KVV Rauw Sport
Olen United - FC De Kempen TL - B
SKS Herentals - KFC Grobbendonk
KFCV Alberta Geel - VC Poederlee
Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos
Sint Dimpna B - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Ezaart Sport
Blauwvoet Oevel - vrij


Speeldag 31 (31 maart 2019) - 3e periode
Blauwvoet Oevel - Olen United
FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout
KVV Rauw Sport - Wechelderzande
FC Punt- Larum - Sint Dimpna B
KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen
KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart
Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel
VC Poederlee - SKS Herentals
KFC Grobbendonk - vrij


Speeldag 32 (3 april 2019) - 3e periode
KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum
MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport
Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B
Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel
Wechelderzande - KFC Grobbendonk
HIH Turnhout - VC Poederlee
Olen United - KFCV Alberta Geel
KSK Oosthoven - Ezaart Sport
SKS Herentals - vrij


Speeldag 33 (7 april 2019) - 3e periode
Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum
Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport
Wechelderzande - FC De Kempen TL - B
HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel
Olen United - KFC Grobbendonk
SKS Herentals - KFCV Alberta Geel
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven
KFCH Pulderbos - Ezaart Sport
VC Poederlee - vrij


Speeldag 34 (14 april 2019) - 3e periode
VC Poederlee - Olen United
KFC Grobbendonk - HIH Turnhout
Blauwvoet Oevel - Wechelderzande
FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B
KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen
FC Punt- Larum - MLK Lichtaart
KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos
Ezaart Sport - SKS Herentals
KFCV Alberta Geel - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale E.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Rauw Sport 392217
2VC Poederlee 361818
3Blauwvoet Oevel 341717
4Olen United 321913
5FC Punt- Larum 311318
6FC De Kempen TL - B 301911
7KSK Oosthoven 291415
8SKS Herentals 281216
9KFC Grobbendonk 21138
10Ezaart Sport 20164
11KFCV Alberta Geel 19118
12Wechelderzande 1688
13KFCH Pulderbos 15510
14MLK Lichtaart 15105
15Sint Dimpna B 1257
16Rosselaar-Hulsen 826
17HIH Turnhout 202


VERLIESPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Poederlee 1266
2KVV Rauw Sport 12210
3Blauwvoet Oevel 1477
4Olen United 16511
5FC Punt- Larum 17143
6FC De Kempen TL - B 18810
7KSK Oosthoven 19712
8SKS Herentals 20128
9KFC Grobbendonk 271413
10Ezaart Sport 281117
11KFCV Alberta Geel 291613
12Wechelderzande 321616
13MLK Lichtaart 331122
14KFCH Pulderbos 361917
15Sint Dimpna B 361620
16Rosselaar-Hulsen 402218
17HIH Turnhout 462125


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Oosthoven 1239
2FC De Kempen TL - B 1266
3FC Punt- Larum 1266
4VC Poederlee 1266
5KFC Grobbendonk 1293
6KVV Rauw Sport 1046
7Blauwvoet Oevel 761
8Olen United 633
9SKS Herentals 633
10Wechelderzande 440
11KFCH Pulderbos 303
12MLK Lichtaart 330
13Ezaart Sport 101
14Sint Dimpna B 101
15KFCV Alberta Geel 110
16HIH Turnhout 000
17Rosselaar-Hulsen 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Poederlee 693237
2Olen United 533221
3Blauwvoet Oevel 513021
4KVV Rauw Sport 502921
5FC Punt- Larum 472027
6FC De Kempen TL - B 463214
7KSK Oosthoven 412219
8KFC Grobbendonk 402119
9Ezaart Sport 382612
10SKS Herentals 361620
11KFCV Alberta Geel 321814
12KFCH Pulderbos 271314
13Wechelderzande 271314
14MLK Lichtaart 241410
15Sint Dimpna B 17512
16Rosselaar-Hulsen 15411
17HIH Turnhout 1578


TEGENDOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 221111
2KVV Rauw Sport 22616
3FC Punt- Larum 271611
4VC Poederlee 271314
5Olen United 281414
6KFCV Alberta Geel 291415
7SKS Herentals 311813
8Ezaart Sport 311417
9FC De Kempen TL - B 322012
10KSK Oosthoven 381424
11Wechelderzande 392217
12Sint Dimpna B 401327
13Rosselaar-Hulsen 461927
14KFC Grobbendonk 472621
15MLK Lichtaart 472225
16KFCH Pulderbos 562531
17HIH Turnhout 662739


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 18 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Olen United 8 9 
2KSK Oosthoven 7x7x
3KVV Rauw Sport 7 7 
4VC Poederlee 6x6x
5FC De Kempen TL - B 5x5x
6KFC Grobbendonk 5x5x
7Blauwvoet Oevel 4 6 
8FC Punt- Larum 4x6x
9SKS Herentals 3 6 
10Ezaart Sport 3 3 
11KFCV Alberta Geel 2 7 
12MLK Lichtaart 2 4 
13Wechelderzande 2 3 
14KFCH Pulderbos 1 4 
15Rosselaar-Hulsen 1 3 
16Sint Dimpna B 1 2 
17HIH Turnhout 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Rauw Sport 752
2KFCV Alberta Geel 541
3SKS Herentals 413
4FC Punt- Larum 312
5KSK Oosthoven 312
6Ezaart Sport 321
7Olen United 321
8Blauwvoet Oevel 330
9KFCH Pulderbos 202
10FC De Kempen TL - B 211
11Sint Dimpna B 220
12HIH Turnhout 101
13VC Poederlee 101
14Wechelderzande 101
15KFC Grobbendonk 110
16MLK Lichtaart 110
17Rosselaar-Hulsen 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Rauw Sport 1789
2Blauwvoet Oevel 1688
3VC Poederlee 1688
4KFC Grobbendonk 1697
5FC Punt- Larum 1587
6SKS Herentals 1587
7KSK Oosthoven 1477
8Olen United 1477
9Wechelderzande 1477
10KFCH Pulderbos 1486
11FC De Kempen TL - B 1495
12Ezaart Sport 1385
13KFCV Alberta Geel 1266
14MLK Lichtaart 1275
15Rosselaar-Hulsen 1147
16HIH Turnhout 1156
17Sint Dimpna B 725


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2KFC Grobbendonk 000
3KVV Rauw Sport 000
4VC Poederlee 000
5FC Punt- Larum 110
6SKS Herentals 101
7Olen United 211
8Wechelderzande 211
9FC De Kempen TL - B 202
10KSK Oosthoven 202
11Ezaart Sport 312
12KFCH Pulderbos 303
13KFCV Alberta Geel 431
14MLK Lichtaart 404
15Rosselaar-Hulsen 541
16HIH Turnhout 523
17Sint Dimpna B 954


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVV Rauw Sport 8 7 1 0 29 6 22
2 Olen United 8 6 1 1 32 14 19
3 FC De Kempen TL - B 9 6 1 2 32 20 19
4 VC Poederlee 8 6 0 2 32 13 18
5 Blauwvoet Oevel 8 5 2 1 30 11 17
6 Ezaart Sport 9 5 1 3 26 14 16
7 KSK Oosthoven 7 4 2 1 22 14 14
8 FC Punt- Larum 9 4 1 4 20 16 13
9 KFC Grobbendonk 9 4 1 4 21 26 13
10 SKS Herentals 8 3 3 2 16 18 12
11 KFCV Alberta Geel 9 3 2 4 18 14 11
12 MLK Lichtaart 7 3 1 3 14 22 10
13 Wechelderzande 8 2 2 4 13 22 8
14 Sint Dimpna B 7 1 2 4 5 13 5
15 KFCH Pulderbos 8 1 2 5 13 25 5
16 Rosselaar-Hulsen 8 0 2 6 4 19 2
17 HIH Turnhout 7 0 0 7 7 27 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Punt- Larum 7 6 0 1 27 11 18
2 VC Poederlee 8 6 0 2 37 14 18
3 Blauwvoet Oevel 8 5 2 1 21 11 17
4 KVV Rauw Sport 9 5 2 2 21 16 17
5 SKS Herentals 8 5 1 2 20 13 16
6 KSK Oosthoven 9 5 0 4 19 24 15
7 Olen United 8 4 1 3 21 14 13
8 FC De Kempen TL - B 7 3 2 2 14 12 11
9 KFCH Pulderbos 9 3 1 5 14 31 10
10 KFCV Alberta Geel 7 2 2 3 14 15 8
11 KFC Grobbendonk 7 2 2 3 19 21 8
12 Wechelderzande 8 2 2 4 14 17 8
13 Sint Dimpna B 9 2 1 6 12 27 7
14 Rosselaar-Hulsen 8 1 3 4 11 27 6
15 MLK Lichtaart 9 1 2 6 10 25 5
16 Ezaart Sport 7 1 1 5 12 17 4
17 HIH Turnhout 9 0 2 7 8 39 2

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Blauwvoet Oevel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
02/09/2018 2 KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel 1 - 5
05/09/2018 3 MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel 1 - 5
09/09/2018 4 Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven 9 - 0
16/09/2018 5 FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel 1 - 2
23/09/2018 6 Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport 3 - 4
30/09/2018 7 FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel 2 - 2
07/10/2018 8 Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport 3 - 2
14/10/2018 9 Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk 3 - 3
21/10/2018 10 VC Poederlee - Blauwvoet Oevel 1 - 2
28/10/2018 11 Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel 1 - 2
11/11/2018 13 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
18/11/2018 14 Olen United - Blauwvoet Oevel 2 - 1
25/11/2018 15 Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout 4 - 1
02/12/2018 16 Wechelderzande - Blauwvoet Oevel 2 - 2
09/12/2018 17 Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B 5 - 0
16/12/2018 18 Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel Speeldag 
06/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart Speeldag 
13/01/2019 20 Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos Speeldag 
20/01/2019 21 KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel Speeldag 
27/01/2019 22 Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum Speeldag 
03/02/2019 23 KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/02/2019 25 Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel Speeldag 
03/03/2019 27 Blauwvoet Oevel - VC Poederlee Speeldag 
10/03/2019 28 KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/03/2019 29 Blauwvoet Oevel - SKS Herentals Speeldag 
24/03/2019 30 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
31/03/2019 31 Blauwvoet Oevel - Olen United Speeldag 
03/04/2019 32 Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2019 33 HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel Speeldag 
14/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - Wechelderzande Speeldag 

Ezaart Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Ezaart Sport - vrijSpeeldag 
02/09/2018 2 Ezaart Sport - Olen United 2 - 0
05/09/2018 3 Ezaart Sport - FC Punt- Larum 2 - 3
09/09/2018 4 KVV Rauw Sport - Ezaart Sport 2 - 0
16/09/2018 5 Ezaart Sport - HIH Turnhout 5 - 1
23/09/2018 6 FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport 2 - 5
30/09/2018 7 Ezaart Sport - Wechelderzande 4 - 3
07/10/2018 8 Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport 3 - 2
14/10/2018 9 Ezaart Sport - Sint Dimpna B 2 - 1
21/10/2018 10 KFC Grobbendonk - Ezaart Sport 3 - 2
28/10/2018 11 Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Poederlee - Ezaart Sport 4 - 1
11/11/2018 13 Ezaart Sport - MLK Lichtaart 3 - 3
18/11/2018 14 KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport 0 - 0
25/11/2018 15 Ezaart Sport - KFCH Pulderbos 1 - 2
02/12/2018 16 SKS Herentals - Ezaart Sport 3 - 2
09/12/2018 17 Ezaart Sport - KSK Oosthoven 0 - 1
16/12/2018 18 Ezaart Sport - vrijSpeeldag 
06/01/2019 19 FC Punt- Larum - Ezaart Sport Speeldag 
13/01/2019 20 Olen United - Ezaart Sport Speeldag 
20/01/2019 21 Ezaart Sport - KVV Rauw Sport Speeldag 
27/01/2019 22 HIH Turnhout - Ezaart Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Wechelderzande - Ezaart Sport Speeldag 
17/02/2019 25 Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 
24/02/2019 26 Sint Dimpna B - Ezaart Sport Speeldag 
03/03/2019 27 Ezaart Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
10/03/2019 28 Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport Speeldag 
17/03/2019 29 Ezaart Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/03/2019 30 MLK Lichtaart - Ezaart Sport Speeldag 
31/03/2019 31 Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
03/04/2019 32 KSK Oosthoven - Ezaart Sport Speeldag 
07/04/2019 33 KFCH Pulderbos - Ezaart Sport Speeldag 
14/04/2019 34 Ezaart Sport - SKS Herentals Speeldag 

FC De Kempen TL - B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 3 - 0
02/09/2018 2 KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B 2 - 2
05/09/2018 3 KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B 2 - 5
09/09/2018 4 FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum 4 - 2
16/09/2018 5 KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B 2 - 0
23/09/2018 6 FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport 2 - 5
30/09/2018 7 FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel 2 - 2
07/10/2018 8 KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B 1 - 1
14/10/2018 9 FC De Kempen TL - B - VC Poederlee 5 - 2
21/10/2018 10 KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B 3 - 0
28/10/2018 11 FC De Kempen TL - B - SKS Herentals 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 FC De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
11/11/2018 13 FC De Kempen TL - B - Olen United 3 - 1
18/11/2018 14 HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B 2 - 5
25/11/2018 15 FC De Kempen TL - B - Wechelderzande 3 - 2
02/12/2018 16 Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B 0 - 1
09/12/2018 17 FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen 8 - 3
16/12/2018 18 MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B Speeldag 
06/01/2019 19 FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos Speeldag 
13/01/2019 20 FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
20/01/2019 21 FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B Speeldag 
27/01/2019 22 FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/02/2019 25 FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk Speeldag 
24/02/2019 26 VC Poederlee - FC De Kempen TL - B Speeldag 
03/03/2019 27 FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
10/03/2019 28 SKS Herentals - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/03/2019 29 FC De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
24/03/2019 30 Olen United - FC De Kempen TL - B Speeldag 
31/03/2019 31 FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 
03/04/2019 32 Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B Speeldag 
07/04/2019 33 Wechelderzande - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/04/2019 34 FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B Speeldag 

FC Punt- Larum

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Punt- Larum - KSK Oosthoven 3 - 0
02/09/2018 2 FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport 0 - 4
05/09/2018 3 Ezaart Sport - FC Punt- Larum 2 - 3
09/09/2018 4 FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum 4 - 2
16/09/2018 5 FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel 1 - 2
23/09/2018 6 KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum 2 - 8
30/09/2018 7 FC Punt- Larum - VC Poederlee 3 - 2
07/10/2018 8 KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum 0 - 2
14/10/2018 9 FC Punt- Larum - SKS Herentals 2 - 3
21/10/2018 10 FC Punt- Larum - vrijSpeeldag 
28/10/2018 11 FC Punt- Larum - Olen United 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 HIH Turnhout - FC Punt- Larum 2 - 4
11/11/2018 13 FC Punt- Larum - Wechelderzande 1 - 1
18/11/2018 14 Sint Dimpna B - FC Punt- Larum 0 - 3
25/11/2018 15 FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen 4 - 1
02/12/2018 16 MLK Lichtaart - FC Punt- Larum 1 - 5
09/12/2018 17 FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos 5 - 1
16/12/2018 18 KSK Oosthoven - FC Punt- Larum Speeldag 
06/01/2019 19 FC Punt- Larum - Ezaart Sport Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
20/01/2019 21 FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B Speeldag 
27/01/2019 22 Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum Speeldag 
03/02/2019 23 FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Poederlee - FC Punt- Larum Speeldag 
17/02/2019 25 FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/02/2019 26 SKS Herentals - FC Punt- Larum Speeldag 
03/03/2019 27 FC Punt- Larum - vrijSpeeldag 
10/03/2019 28 Olen United - FC Punt- Larum Speeldag 
17/03/2019 29 FC Punt- Larum - HIH Turnhout Speeldag 
24/03/2019 30 Wechelderzande - FC Punt- Larum Speeldag 
31/03/2019 31 FC Punt- Larum - Sint Dimpna B Speeldag 
03/04/2019 32 KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum Speeldag 
07/04/2019 33 Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum Speeldag 
14/04/2019 34 FC Punt- Larum - MLK Lichtaart Speeldag 

HIH Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout 5 - 0
02/09/2018 2 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
05/09/2018 3 HIH Turnhout - SKS Herentals 0 - 5
09/09/2018 4 Olen United - HIH Turnhout 7 - 1
16/09/2018 5 Ezaart Sport - HIH Turnhout 5 - 1
23/09/2018 6 HIH Turnhout - Wechelderzande 1 - 3
30/09/2018 7 Sint Dimpna B - HIH Turnhout 0 - 0
07/10/2018 8 HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen 1 - 2
14/10/2018 9 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 1 - 1
21/10/2018 10 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos 0 - 3
28/10/2018 11 KSK Oosthoven - HIH Turnhout 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 HIH Turnhout - FC Punt- Larum 2 - 4
11/11/2018 13 KVV Rauw Sport - HIH Turnhout 4 - 0
18/11/2018 14 HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B 2 - 5
25/11/2018 15 Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout 4 - 1
02/12/2018 16 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk 1 - 5
09/12/2018 17 VC Poederlee - HIH Turnhout 9 - 2
16/12/2018 18 HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel Speeldag 
06/01/2019 19 SKS Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
13/01/2019 20 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
20/01/2019 21 HIH Turnhout - Olen United Speeldag 
27/01/2019 22 HIH Turnhout - Ezaart Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Wechelderzande - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 HIH Turnhout - Sint Dimpna B Speeldag 
17/02/2019 25 Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout Speeldag 
24/02/2019 26 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
03/03/2019 27 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout Speeldag 
10/03/2019 28 HIH Turnhout - KSK Oosthoven Speeldag 
17/03/2019 29 FC Punt- Larum - HIH Turnhout Speeldag 
24/03/2019 30 HIH Turnhout - KVV Rauw Sport Speeldag 
31/03/2019 31 FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 
03/04/2019 32 HIH Turnhout - VC Poederlee Speeldag 
07/04/2019 33 HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B 2 - 3
02/09/2018 2 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 5 - 3
05/09/2018 3 Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk 1 - 1
09/09/2018 4 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 3
16/09/2018 5 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 4 - 2
23/09/2018 6 KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum 2 - 8
30/09/2018 7 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk 5 - 2
07/10/2018 8 KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B 1 - 1
14/10/2018 9 Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk 3 - 3
21/10/2018 10 KFC Grobbendonk - Ezaart Sport 3 - 2
28/10/2018 11 KFC Grobbendonk - VC Poederlee 1 - 7

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk 2 - 3
11/11/2018 13 KFC Grobbendonk - SKS Herentals 4 - 1
18/11/2018 14 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
25/11/2018 15 KFC Grobbendonk - Olen United 2 - 1
02/12/2018 16 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk 1 - 5
09/12/2018 17 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
16/12/2018 18 Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart Speeldag 
20/01/2019 21 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
03/02/2019 23 FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport Speeldag 
17/02/2019 25 FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel Speeldag 
03/03/2019 27 Ezaart Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
10/03/2019 28 VC Poederlee - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/03/2019 30 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
03/04/2019 32 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/04/2019 33 Olen United - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos 8 - 0
02/09/2018 2 KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel 1 - 5
05/09/2018 3 KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B 2 - 5
09/09/2018 4 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 3
16/09/2018 5 KFCH Pulderbos - VC Poederlee 2 - 6
23/09/2018 6 KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos 5 - 0
30/09/2018 7 KFCH Pulderbos - SKS Herentals 4 - 2
07/10/2018 8 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
14/10/2018 9 Olen United (3e per.) - KFCH Pulderbos 6 - 2
21/10/2018 10 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos 0 - 3
28/10/2018 11 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos 0 - 0
11/11/2018 13 KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
18/11/2018 14 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 4 - 3
25/11/2018 15 Ezaart Sport - KFCH Pulderbos 1 - 2
02/12/2018 16 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 1 - 3
09/12/2018 17 FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos 5 - 1
16/12/2018 18 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport 1 - 2
06/01/2019 19 FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos Speeldag 
13/01/2019 20 Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos Speeldag 
20/01/2019 21 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
27/01/2019 22 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/02/2019 23 KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 SKS Herentals - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/02/2019 25 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
24/02/2019 26 KFCH Pulderbos (1e per.) - Olen United Speeldag 
03/03/2019 27 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout Speeldag 
10/03/2019 28 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/03/2019 29 KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B Speeldag 
24/03/2019 30 Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos Speeldag 
31/03/2019 31 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart Speeldag 
03/04/2019 32 KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum Speeldag 
07/04/2019 33 KFCH Pulderbos - Ezaart Sport Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos Speeldag 

KFCV Alberta Geel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout 5 - 0
02/09/2018 2 Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel 0 - 3
05/09/2018 3 Wechelderzande - KFCV Alberta Geel 2 - 2
09/09/2018 4 KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
16/09/2018 5 MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel 1 - 5
23/09/2018 6 KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos 5 - 0
30/09/2018 7 KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel 1 - 1
07/10/2018 8 KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum 0 - 2
14/10/2018 9 KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel 4 - 2
21/10/2018 10 KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B 3 - 0
28/10/2018 11 Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk 2 - 3
11/11/2018 13 VC Poederlee - KFCV Alberta Geel 5 - 1
18/11/2018 14 KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport 0 - 0
25/11/2018 15 KFCV Alberta Geel - SKS Herentals 0 - 3
02/12/2018 16 KFCV Alberta Geel - vrijSpeeldag 
09/12/2018 17 KFCV Alberta Geel - Olen United 2 - 5
16/12/2018 18 HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel Speeldag 
06/01/2019 19 KFCV Alberta Geel - Wechelderzande Speeldag 
13/01/2019 20 KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B Speeldag 
20/01/2019 21 Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel Speeldag 
27/01/2019 22 KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart Speeldag 
03/02/2019 23 KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven Speeldag 
17/02/2019 25 FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/02/2019 26 KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/03/2019 27 FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
10/03/2019 28 KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/03/2019 30 KFCV Alberta Geel - VC Poederlee Speeldag 
31/03/2019 31 Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
03/04/2019 32 Olen United - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/04/2019 33 SKS Herentals - KFCV Alberta Geel Speeldag 
14/04/2019 34 KFCV Alberta Geel - vrijSpeeldag 

KSK Oosthoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Punt- Larum - KSK Oosthoven 3 - 0
02/09/2018 2 KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B 2 - 2
05/09/2018 3 KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport 2 - 3
09/09/2018 4 Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven 9 - 0
16/09/2018 5 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 4 - 2
23/09/2018 6 VC Poederlee - KSK Oosthoven 2 - 3
30/09/2018 7 KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel 1 - 1
07/10/2018 8 SKS Herentals - KSK Oosthoven 3 - 1
14/10/2018 9 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
21/10/2018 10 Olen United - KSK Oosthoven 5 - 3
28/10/2018 11 KSK Oosthoven - HIH Turnhout 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Wechelderzande - KSK Oosthoven 0 - 4
11/11/2018 13 KSK Oosthoven - Sint Dimpna B 6 - 4
18/11/2018 14 Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven 1 - 4
25/11/2018 15 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart 3 - 0
02/12/2018 16 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 1 - 3
09/12/2018 17 Ezaart Sport - KSK Oosthoven 0 - 1
16/12/2018 18 KSK Oosthoven - FC Punt- Larum Speeldag 
06/01/2019 19 KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
13/01/2019 20 FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
20/01/2019 21 KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
03/02/2019 23 KSK Oosthoven - VC Poederlee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven Speeldag 
17/02/2019 25 KSK Oosthoven - SKS Herentals Speeldag 
24/02/2019 26 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
03/03/2019 27 KSK Oosthoven - Olen United Speeldag 
10/03/2019 28 HIH Turnhout - KSK Oosthoven Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oosthoven - Wechelderzande Speeldag 
24/03/2019 30 Sint Dimpna B - KSK Oosthoven Speeldag 
31/03/2019 31 KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/04/2019 32 KSK Oosthoven - Ezaart Sport Speeldag 
07/04/2019 33 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos Speeldag 

KVV Rauw Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos 8 - 0
02/09/2018 2 FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport 0 - 4
05/09/2018 3 KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport 2 - 3
09/09/2018 4 KVV Rauw Sport - Ezaart Sport 2 - 0
16/09/2018 5 KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B 2 - 0
23/09/2018 6 Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport 3 - 4
30/09/2018 7 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk 5 - 2
07/10/2018 8 VC Poederlee - KVV Rauw Sport 4 - 1
14/10/2018 9 KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel 4 - 2
21/10/2018 10 SKS Herentals - KVV Rauw Sport 1 - 1
28/10/2018 11 KVV Rauw Sport - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olen United - KVV Rauw Sport 2 - 2
11/11/2018 13 KVV Rauw Sport - HIH Turnhout 4 - 0
18/11/2018 14 Wechelderzande - KVV Rauw Sport 3 - 1
25/11/2018 15 KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B 2 - 2
02/12/2018 16 Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport 0 - 3
09/12/2018 17 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 2 - 0
16/12/2018 18 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport 1 - 2
06/01/2019 19 KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
20/01/2019 21 Ezaart Sport - KVV Rauw Sport Speeldag 
27/01/2019 22 FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/02/2019 23 KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/02/2019 26 KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Rauw Sport - SKS Herentals Speeldag 
10/03/2019 28 KVV Rauw Sport - vrijSpeeldag 
17/03/2019 29 KVV Rauw Sport - Olen United Speeldag 
24/03/2019 30 HIH Turnhout - KVV Rauw Sport Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Rauw Sport - Wechelderzande Speeldag 
03/04/2019 32 MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport Speeldag 
07/04/2019 33 Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

MLK Lichtaart

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 3 - 0
02/09/2018 2 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 5 - 3
05/09/2018 3 MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel 1 - 5
09/09/2018 4 VC Poederlee - MLK Lichtaart 4 - 1
16/09/2018 5 MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel 1 - 5
23/09/2018 6 SKS Herentals - MLK Lichtaart 2 - 2
30/09/2018 7 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
07/10/2018 8 Olen United - MLK Lichtaart 4 - 0
14/10/2018 9 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 1 - 1
21/10/2018 10 Wechelderzande - MLK Lichtaart 3 - 2
28/10/2018 11 MLK Lichtaart - Sint Dimpna B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart 1 - 2
11/11/2018 13 Ezaart Sport - MLK Lichtaart 3 - 3
18/11/2018 14 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 4 - 3
25/11/2018 15 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart 3 - 0
02/12/2018 16 MLK Lichtaart - FC Punt- Larum 1 - 5
09/12/2018 17 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 2 - 0
16/12/2018 18 MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B Speeldag 
06/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart Speeldag 
20/01/2019 21 MLK Lichtaart - VC Poederlee Speeldag 
27/01/2019 22 KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart Speeldag 
03/02/2019 23 MLK Lichtaart - SKS Herentals Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
17/02/2019 25 MLK Lichtaart - Olen United Speeldag 
24/02/2019 26 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
03/03/2019 27 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 
10/03/2019 28 Sint Dimpna B - MLK Lichtaart Speeldag 
17/03/2019 29 MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
24/03/2019 30 MLK Lichtaart - Ezaart Sport Speeldag 
31/03/2019 31 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart Speeldag 
03/04/2019 32 MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport Speeldag 
07/04/2019 33 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
14/04/2019 34 FC Punt- Larum - MLK Lichtaart Speeldag 

Olen United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 SKS Herentals - Olen United 3 - 3
02/09/2018 2 Ezaart Sport - Olen United 2 - 0
05/09/2018 3 Olen United - vrijSpeeldag 
09/09/2018 4 Olen United - HIH Turnhout 7 - 1
16/09/2018 5 Wechelderzande - Olen United 1 - 6
23/09/2018 6 Olen United - Sint Dimpna B 6 - 0
30/09/2018 7 Rosselaar-Hulsen - Olen United 0 - 3
07/10/2018 8 Olen United - MLK Lichtaart 4 - 0
14/10/2018 9 Olen United (3e per.) - KFCH Pulderbos 6 - 2
21/10/2018 10 Olen United - KSK Oosthoven 5 - 3
28/10/2018 11 FC Punt- Larum - Olen United 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olen United - KVV Rauw Sport 2 - 2
11/11/2018 13 FC De Kempen TL - B - Olen United 3 - 1
18/11/2018 14 Olen United - Blauwvoet Oevel 2 - 1
25/11/2018 15 KFC Grobbendonk - Olen United 2 - 1
02/12/2018 16 Olen United - VC Poederlee 0 - 5
09/12/2018 17 KFCV Alberta Geel - Olen United 2 - 5
16/12/2018 18 Olen United - SKS Herentals Speeldag 
06/01/2019 19 Olen United - vrijSpeeldag 
13/01/2019 20 Olen United - Ezaart Sport Speeldag 
20/01/2019 21 HIH Turnhout - Olen United Speeldag 
27/01/2019 22 Olen United - Wechelderzande Speeldag 
03/02/2019 23 Sint Dimpna B - Olen United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olen United - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/02/2019 25 MLK Lichtaart - Olen United Speeldag 
24/02/2019 26 KFCH Pulderbos (1e per.) - Olen United Speeldag 
03/03/2019 27 KSK Oosthoven - Olen United Speeldag 
10/03/2019 28 Olen United - FC Punt- Larum Speeldag 
17/03/2019 29 KVV Rauw Sport - Olen United Speeldag 
24/03/2019 30 Olen United - FC De Kempen TL - B Speeldag 
31/03/2019 31 Blauwvoet Oevel - Olen United Speeldag 
03/04/2019 32 Olen United - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/04/2019 33 Olen United - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/04/2019 34 VC Poederlee - Olen United Speeldag 

Rosselaar-Hulsen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
02/09/2018 2 Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee 1 - 4
05/09/2018 3 Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk 1 - 1
09/09/2018 4 KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
16/09/2018 5 Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals 0 - 0
23/09/2018 6 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 
30/09/2018 7 Rosselaar-Hulsen - Olen United 0 - 3
07/10/2018 8 HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen 1 - 2
14/10/2018 9 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 0 - 2
21/10/2018 10 Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen 4 - 2
28/10/2018 11 Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart 1 - 2
11/11/2018 13 KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen 1 - 1
18/11/2018 14 Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven 1 - 4
25/11/2018 15 FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen 4 - 1
02/12/2018 16 Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport 0 - 3
09/12/2018 17 FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen 8 - 3
16/12/2018 18 Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
13/01/2019 20 VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
20/01/2019 21 Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel Speeldag 
27/01/2019 22 SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/02/2019 23 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olen United - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/02/2019 25 Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout Speeldag 
24/02/2019 26 Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/03/2019 27 Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/03/2019 28 Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport Speeldag 
17/03/2019 29 MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
24/03/2019 30 Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos Speeldag 
31/03/2019 31 KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/04/2019 32 Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B Speeldag 
07/04/2019 33 Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

SKS Herentals

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 SKS Herentals - Olen United 3 - 3
02/09/2018 2 Wechelderzande - SKS Herentals 1 - 3
05/09/2018 3 HIH Turnhout - SKS Herentals 0 - 5
09/09/2018 4 SKS Herentals - Sint Dimpna B 2 - 0
16/09/2018 5 Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals 0 - 0
23/09/2018 6 SKS Herentals - MLK Lichtaart 2 - 2
30/09/2018 7 KFCH Pulderbos - SKS Herentals 4 - 2
07/10/2018 8 SKS Herentals - KSK Oosthoven 3 - 1
14/10/2018 9 FC Punt- Larum - SKS Herentals 2 - 3
21/10/2018 10 SKS Herentals - KVV Rauw Sport 1 - 1
28/10/2018 11 FC De Kempen TL - B - SKS Herentals 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel 1 - 2
11/11/2018 13 KFC Grobbendonk - SKS Herentals 4 - 1
18/11/2018 14 SKS Herentals - VC Poederlee 1 - 7
25/11/2018 15 KFCV Alberta Geel - SKS Herentals 0 - 3
02/12/2018 16 SKS Herentals - Ezaart Sport 3 - 2
09/12/2018 17 SKS Herentals - vrijSpeeldag 
16/12/2018 18 Olen United - SKS Herentals Speeldag 
06/01/2019 19 SKS Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
13/01/2019 20 SKS Herentals - Wechelderzande Speeldag 
20/01/2019 21 Sint Dimpna B - SKS Herentals Speeldag 
27/01/2019 22 SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/02/2019 23 MLK Lichtaart - SKS Herentals Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 SKS Herentals - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/02/2019 25 KSK Oosthoven - SKS Herentals Speeldag 
24/02/2019 26 SKS Herentals - FC Punt- Larum Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Rauw Sport - SKS Herentals Speeldag 
10/03/2019 28 SKS Herentals - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/03/2019 29 Blauwvoet Oevel - SKS Herentals Speeldag 
24/03/2019 30 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
31/03/2019 31 VC Poederlee - SKS Herentals Speeldag 
03/04/2019 32 SKS Herentals - vrijSpeeldag 
07/04/2019 33 SKS Herentals - KFCV Alberta Geel Speeldag 
14/04/2019 34 Ezaart Sport - SKS Herentals Speeldag 

Sint Dimpna B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B 2 - 3
02/09/2018 2 Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel 0 - 3
05/09/2018 3 Sint Dimpna B - VC Poederlee 1 - 4
09/09/2018 4 SKS Herentals - Sint Dimpna B 2 - 0
16/09/2018 5 Sint Dimpna B - vrijSpeeldag 
23/09/2018 6 Olen United - Sint Dimpna B 6 - 0
30/09/2018 7 Sint Dimpna B - HIH Turnhout 0 - 0
07/10/2018 8 Wechelderzande - Sint Dimpna B 1 - 2
14/10/2018 9 Ezaart Sport - Sint Dimpna B 2 - 1
21/10/2018 10 Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen 4 - 2
28/10/2018 11 MLK Lichtaart - Sint Dimpna B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos 0 - 0
11/11/2018 13 KSK Oosthoven - Sint Dimpna B 6 - 4
18/11/2018 14 Sint Dimpna B - FC Punt- Larum 0 - 3
25/11/2018 15 KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B 2 - 2
02/12/2018 16 Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B 0 - 1
09/12/2018 17 Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B 5 - 0
16/12/2018 18 Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk Speeldag 
06/01/2019 19 VC Poederlee - Sint Dimpna B Speeldag 
13/01/2019 20 KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B Speeldag 
20/01/2019 21 Sint Dimpna B - SKS Herentals Speeldag 
27/01/2019 22 Sint Dimpna B - vrijSpeeldag 
03/02/2019 23 Sint Dimpna B - Olen United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 HIH Turnhout - Sint Dimpna B Speeldag 
17/02/2019 25 Sint Dimpna B - Wechelderzande Speeldag 
24/02/2019 26 Sint Dimpna B - Ezaart Sport Speeldag 
03/03/2019 27 Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/03/2019 28 Sint Dimpna B - MLK Lichtaart Speeldag 
17/03/2019 29 KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B Speeldag 
24/03/2019 30 Sint Dimpna B - KSK Oosthoven Speeldag 
31/03/2019 31 FC Punt- Larum - Sint Dimpna B Speeldag 
03/04/2019 32 Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2019 33 Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/04/2019 34 FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B Speeldag 

VC Poederlee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Poederlee - Wechelderzande 3 - 2
02/09/2018 2 Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee 1 - 4
05/09/2018 3 Sint Dimpna B - VC Poederlee 1 - 4
09/09/2018 4 VC Poederlee - MLK Lichtaart 4 - 1
16/09/2018 5 KFCH Pulderbos - VC Poederlee 2 - 6
23/09/2018 6 VC Poederlee - KSK Oosthoven 2 - 3
30/09/2018 7 FC Punt- Larum - VC Poederlee 3 - 2
07/10/2018 8 VC Poederlee - KVV Rauw Sport 4 - 1
14/10/2018 9 FC De Kempen TL - B - VC Poederlee 5 - 2
21/10/2018 10 VC Poederlee - Blauwvoet Oevel 1 - 2
28/10/2018 11 KFC Grobbendonk - VC Poederlee 1 - 7

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Poederlee - Ezaart Sport 4 - 1
11/11/2018 13 VC Poederlee - KFCV Alberta Geel 5 - 1
18/11/2018 14 SKS Herentals - VC Poederlee 1 - 7
25/11/2018 15 VC Poederlee - vrijSpeeldag 
02/12/2018 16 Olen United - VC Poederlee 0 - 5
09/12/2018 17 VC Poederlee - HIH Turnhout 9 - 2
16/12/2018 18 Wechelderzande - VC Poederlee Speeldag 
06/01/2019 19 VC Poederlee - Sint Dimpna B Speeldag 
13/01/2019 20 VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
20/01/2019 21 MLK Lichtaart - VC Poederlee Speeldag 
27/01/2019 22 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/02/2019 23 KSK Oosthoven - VC Poederlee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Poederlee - FC Punt- Larum Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/02/2019 26 VC Poederlee - FC De Kempen TL - B Speeldag 
03/03/2019 27 Blauwvoet Oevel - VC Poederlee Speeldag 
10/03/2019 28 VC Poederlee - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/03/2019 29 Ezaart Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/03/2019 30 KFCV Alberta Geel - VC Poederlee Speeldag 
31/03/2019 31 VC Poederlee - SKS Herentals Speeldag 
03/04/2019 32 HIH Turnhout - VC Poederlee Speeldag 
07/04/2019 33 VC Poederlee - vrijSpeeldag 
14/04/2019 34 VC Poederlee - Olen United Speeldag 

Wechelderzande

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Poederlee - Wechelderzande 3 - 2
02/09/2018 2 Wechelderzande - SKS Herentals 1 - 3
05/09/2018 3 Wechelderzande - KFCV Alberta Geel 2 - 2
09/09/2018 4 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
16/09/2018 5 Wechelderzande - Olen United 1 - 6
23/09/2018 6 HIH Turnhout - Wechelderzande 1 - 3
30/09/2018 7 Ezaart Sport - Wechelderzande 4 - 3
07/10/2018 8 Wechelderzande - Sint Dimpna B 1 - 2
14/10/2018 9 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 0 - 2
21/10/2018 10 Wechelderzande - MLK Lichtaart 3 - 2
28/10/2018 11 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Wechelderzande - KSK Oosthoven 0 - 4
11/11/2018 13 FC Punt- Larum - Wechelderzande 1 - 1
18/11/2018 14 Wechelderzande - KVV Rauw Sport 3 - 1
25/11/2018 15 FC De Kempen TL - B - Wechelderzande 3 - 2
02/12/2018 16 Wechelderzande - Blauwvoet Oevel 2 - 2
09/12/2018 17 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
16/12/2018 18 Wechelderzande - VC Poederlee Speeldag 
06/01/2019 19 KFCV Alberta Geel - Wechelderzande Speeldag 
13/01/2019 20 SKS Herentals - Wechelderzande Speeldag 
20/01/2019 21 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
27/01/2019 22 Olen United - Wechelderzande Speeldag 
03/02/2019 23 Wechelderzande - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Wechelderzande - Ezaart Sport Speeldag 
17/02/2019 25 Sint Dimpna B - Wechelderzande Speeldag 
24/02/2019 26 Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/03/2019 27 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 
10/03/2019 28 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oosthoven - Wechelderzande Speeldag 
24/03/2019 30 Wechelderzande - FC Punt- Larum Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Rauw Sport - Wechelderzande Speeldag 
03/04/2019 32 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/04/2019 33 Wechelderzande - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - Wechelderzande Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2018 - 2019
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 20-20).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).