Provinciale Speeldag
Update: vandaag om 15:54u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

De Hoogstraatse Maand
Onafhankelijk maandblad
Redactie: Begijnhof 26, 2320 Hoogstraten
Tel: +32 (0)495.25.25.05
redactie@demaand.be
www.demaand.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: vandaag om 15:54u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Provinciale Speeldag

Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be


DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN HEREN
SEIZOEN 2018-2019

Hier ziet u de meest actuele speeldag in alle provinciale reeksen bij de heren (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
Om de printvriendelijke versie van deze pagina te bekijken, klik hier.

1e Provinciale
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 FC De Kempen TL A - FC Oppuurs
Zon. 21/10 15u00 Berg en Dal - KFC Kontich A
Zon. 21/10 15u00 VC Herentals - KVV Duffel
Zon. 21/10 15u00 KSK Branddonk - KFC Wuustwezel
Zon. 21/10 15u00 Rochus Deurne - KSV Schriek
Zon. 21/10 15u00 KFCE Zoersel - FC Mariekerke
Zon. 21/10 15u00 Witgoor Dessel - Berlaar Heikant
Zon. 21/10 15u00 KFC Sint Job - KFC Lille

2e Provinciale A
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zon. 21/10 15u00 Sporting Burcht - Verbr. Zwijndrecht
Zon. 21/10 15u00 GR Katelijne - RVC Hoboken
Zon. 21/10 15u00 KSK Kalmthout - FC Walem
Zon. 21/10 15u00 Willebroekse SV - KFC Ranst A
Zon. 21/10 15u00 KFC Broechem A - KV Bonheiden
Zon. 21/10 15u00 's Gr' wezel-Schilde A - Sporting Tisselt
Zon. 21/10 15u00 FC Turk Sport - Rapid Leest
Zon. 21/10 15u00 Ekeren FC - KFC Brasschaat

2e Provinciale B
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Vrij. 19/10 20u00 Sint Dimpna A - KFC Beekhoek
Zat. 20/10 19u30 Verbr. Balen - White Star
Zat. 20/10 19u30 KFC Herselt - K Retie SK
Zat. 20/10 19u30 Arendonk Sport - KFC Bevel
Zat. 20/10 20u00 KFC Antonia A - K Merksplas SK
Zon. 21/10 15u00 KSK Weelde - Wezel Sport
Zon. 21/10 15u00 Vlimmeren Sport - OG Vorselaar
Zon. 21/10 15u00 Minderhout VV - Zwaluwen Olmen

3e Provinciale A
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 KFC Meer - KVV Dosko
Zat. 20/10 19u30 KSV Oud Turnhout - KFC Flandria
Zat. 20/10 20u00 Olympic Essen - Loenhout SK
Zon. 21/10 15u00 Zandvliet Sport - Lentezon Beerse
Zon. 21/10 15u00 KFC Turnhout B - KVV Achterbroek
Zon. 21/10 15u00 KSK Donk - Excelsior Kaart
Zon. 21/10 15u00 Putte SK - K Meerle FC
Zon. 21/10 15u00 KV Mariaburg - KFC Poppel

3e Provinciale B
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 20u00 SK Rita Berlaar - VVH Lippelo
Zon. 21/10 15u00 Schelle Sport - KFC Putte A
Zon. 21/10 15u00 KFC Lint - VC Mortsel OG A
Zon. 21/10 15u00 KVS Branst - KV Hooikt
Zon. 21/10 15u00 Borsbeek Sport - KFC Katelijne A
Zon. 21/10 15u00 SV Aartselaar A - KFCM Hallaar
Zon. 21/10 15u00 KSK Wilrijk-JAS A - VC Wijnegem
Zon. 21/10 15u00 FC Merksem - Nielse SV

3e Provinciale C
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 KFC Mol - KSK Kasterlee
Zat. 20/10 19u30 Blauberg Sport - Linda Olen
Zat. 20/10 20u00 Zandhovense SK - KFC Herenthout
Zon. 21/10 15u00 VV Laakdal - KVC Oostmalle
Zon. 21/10 15u00 FC Zwaneven - Excelsior Bouwel
Zon. 21/10 15u00 KFC Pulle (3e per.) - KVV Noordstar
Zon. 21/10 15u00 Excelsior Vorst - Lierse Kempenzonen B
Zon. 21/10 15u00 FC Gierle - FC Netezonen

4e Provinciale A
Speeldag 8 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 Horendonk FC - Berendrecht Sport
Zat. 20/10 19u30 SV Noorse A - KSV Wildert
Zat. 20/10 19u30 KFC Sint Lenaarts B - KVK Westmalle
Zat. 20/10 19u30 KFC Nieuwmoer - KVNA Wortel
Zat. 20/10 20u00 K Brecht SK - Excelsior Essen
Zon. 21/10 15u00 KFC Halle - KVV Gooreind
Zon. 21/10 15u00 FC Sint Jozef - Heibos KSV
Zon. 21/10 15u00 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B

4e Provinciale B
Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord
Zat. 20/10 20u00 Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV
Zon. 21/10 15u00 City Pirates B - KFC Schoten
Zon. 21/10 15u00 Alberta FC Schilde A - Racing Emblem
Zon. 21/10 15u00 Brothers United - K Hove Sport
Zon. 21/10 15u00 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
Zon. 21/10 15u00 KSK Oelegem (3e per.) - 's Grav'wzl-Schilde B
Zon. 21/10 15u00 KSC Maccabi - KVV Ternesse B
- - - Kessel United - vrij

4e Provinciale C
Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 20u00 KFC Kontich B - KFC Katelijne B
Zon. 21/10 15u00 KSK Rumst - KSK Wilrijk-JAS B
Zon. 21/10 15u00 Leest United - SV Aartselaar B
Zon. 21/10 15u00 FC Blaasveld - K Reet SK
Zon. 21/10 15u00 Puursica Puurs - VK Heindonk
Zon. 21/10 15u00 KFCV Wintam - KVK Hingene
Zon. 21/10 15u00 RB Elzestraat - SK Sint Amands
Zon. 21/10 15u00 Heffen SK - Oxford Hemiksem
- - - KSK Wavria A - vrij

4e Provinciale D
Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 KFC Zammel - KVC Booischot
Zon. 21/10 15u00 KFC Putte B - BO Beerzel
Zon. 21/10 15u00 KSK Wavria B - KFC Muizen
Zon. 21/10 15u00 SC Wiekevorst - VC Rijmenam
Zon. 21/10 15u00 KFC Tongerlo - KFC Heultje
Zon. 21/10 15u00 Immer Voort - KFC Ramsel
Zon. 21/10 15u00 FC Suraye United - KSC Mechelen
Zon. 21/10 15u00 SV Grasheide - Zennester Hombeek
- - - SK Peulis - vrij

4e Provinciale E
Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 19u30 Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen
Zat. 20/10 19u30 KFC Grobbendonk - Ezaart Sport
Zat. 20/10 19u30 SKS Herentals - KVV Rauw Sport
Zon. 21/10 15u00 Olen United - KSK Oosthoven
Zon. 21/10 15u00 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos
Zon. 21/10 15u00 Wechelderzande - MLK Lichtaart
Zon. 21/10 15u00 VC Poederlee - Blauwvoet Oevel
Zon. 21/10 15u00 KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B
- - - FC Punt- Larum - vrij


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).