Ronde 1 tot en met 5
Update: 03/07/2019 om 13:10u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

www.livetipsportal.com/nl/
Portaalsite naar de beste online Betting websites.
Wed en win op de Europese
en Internationale Voetbalcompetities.
Bookmaker reviews en bonussen op
www.livetipsportal.com/nl/
!! ALLE PROVINCIALE KALENDERS STAAN ONLINE
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

!! DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2019 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 03/07/2019 om 13:10u
Nationaal  /  Beker van België  /  Ronde 1 tot en met 5
BEKER VAN BELGIE 2019-2020 - DE CROKY CUP
SPEELDAGEN 1 TOT 5

De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de sponsor, die hiervoor een contract sloot met de KBVB.

Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen.
Verder op deze pagina staan de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2018-2019", klik hier.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

!! De Antwerpse provincialers werden in groep 3, 7 en 8 uitgeloot (°° achter hun naam).
- De ploegen uit de provincie Antwerpen die in de nationale reeksen uitkomen ziet u in cursief.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 1
Zaterdag 27 en zondag 28 juli 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
 Nr Wedstrijd Uitslag Pen.


GROEP 1



1 CHAUMONT - OPPAGNE-WERIS A - -
2 FRANCORCHAMPS A - FLORENVILLOIS - -
3 LIBRAMONTOIS - R.RC.MORMONT A - -
4 ROCHEFORTOISE - VYLE-THAROUL - -
5 MALMUNDARIA A - ETHE BELMONT - -
6 WALLONIA LIBIN A - WALLONNE CINEY A - -
7 FC BERCHEUX A - FC.ROCHERA - -
8 TEMPLIERS-NANDRIN A - RUS LOYERS A - -
9 R.ES.VAUX - ST-LS-SAINT-LÉGER - -
10 R.SC.NASSOGNE A - FCB SPRIMONT A - -
11 R.FC.BUTGENBACH - HABAY-LA-NEUVE - -
12 R.RC.MORMONT B - CS ANDENNAIS A - -
13 MEIX-DT-VIRTON A - R.OC.ROCHOIS A - -
14 R.AYWAILLE FC A - R.SC.MUNO - -


GROEP 2



15 UNITED RICHELLE A - RFC DE GOE - -
16 FC HORION - UCE DE LIEGE A - -
17 ETOILE DE FAIMES A - JS EGHEZEE A - -
18 HEUR-TONGEREN A - MCS SPORT LIEGE - -
19 RFC HUY A - RFC GRAND-LEEZ A - -
20 FC VLIERMAAL - DARING HUVO JEUK - -
21 TAVIETOISE A - BILZERSE WALTWILDER A - -
22 RAS JODOIGNE A - ELSAUTOISE A - -
23 R OUPEYE FC - RFC WARNANT A - -
24 VK WELLEN - FC EUPEN 1963 A - -
25 FC HERSTAL A - HERDEREN-MILLEN - -
26 RW WALHAIN A - FC ALKEN A - -
27 RFC RAEREN-EYNATTEN - WANZE/BAS-OHA A - -
28 RJ AISCHOISE A - RFC JEHAYTOIS A - -


GROEP 3



29 HELSON HELCHTEREN - KABOUTERS OPGLABBEEK - -
30 KVC HOUTVENNE - BERG EN DAL VV °° - -
31 FC DE KEMPEN TL A °° - KVK BERINGEN - -
32 KAC BETEKOM A - FC.GEETBETS - -
33 TORPEDO HASSELT - EENDRACHT TERMIEN - -
34 KSV SCHRIEK °° - VC KESSELT - -
35 KFC TURNHOUT A - HERK-DE-STAD FC A - -
36 WEERSTAND KOERSEL - VV HOUTEM A - -
37 HEUSDEN-ZOLDER - SP WIJCHMAAL - -
38 BOKRIJK SPORT - EENDR. STEVOORT - -
39 WITGOOR DESSEL - STAL SPORT KOERSEL - -
40 KESK LEOPOLDSBURG - ESPERANZA PELT - -
41 KFC BAAL
KFC DIEST - -
42 KFC LILLE °° - KST ELEN - -
43 VK LINDEN A - PARK FC HOUTHALEN - -


GROEP 4



44 TERVUREN-DUISBURG A - BERTEM-LEEFDAAL A - -
45 PONT-A CELLES-BUZET A - RC.D'ETTERBEEK A - -
46 VILLERS LA VILLE A - ES DE LA MOLIGNEE A - -
47 CS.WEPIONNAIS A - WAVRE SPORTS FC A - -
48 US.CLUB ANDERLUES A - R.IXELLES SC A - -
49 FC.STOCKEL A - ENTITE MANAGEOISE - -
50 LA HULPE SC - R.US.BIESME A - -
51 US.D'OPHAIN - GREUNSJOTTERS VOSSEM A - -
52 GOSSELIES SPORTS A - OC.NISMES - -
53 RHODIENNE-DE HOEK A - R.SC.DE NEFFE - -
54 L'ENTITE FLOREFFE A - R.LEOPOLD FC. A - -
55 R.FC.SPY - R.FC.RHISNOIS A - -
56 CS.WAYS-GENAPPE A - TEMPO OVERIJSE - -
57 R.CS.CONDRUZIEN B - R.US.GIVRY A : - -


GROEP 5



58 R.FC.TOURNAI A - K.SV.MAARKEDAL - -
59 R.SC.NAASTOIS A - K.HO.HUIZINGEN A - -
60 PERUWELZ FC A - FC.VACRESSE - -
61 FC.MOLENBAIX A - ST-GHISL.T-H B - -
62 CS.BRAINOIS A - A.C LE ROEULX A - -
63 RAPID SYMPHORINOIS A - HYON-QUAREGNON A - -
64 ST-GHISL.T-H A - OLYMPIC TRIVIERES A - -
65 KV.ZUUN A - R.LC.HORNU - -
66 BOSQUETIA FRAMERIES A - STADE BRAINOIS A - -
67 ET.SP.BRAINOISE A - ALBERT QUEVY-MONS A - -
68 KFCMZ.TOLLEMBEEK - US.NEUFVILLOISE A - -
69 R.US.BELOEIL A - PV OSTICHES-ATH A - -
70 SC.PATURAGEOIS - OLSA BRAKEL A - -
71 KVV VLAAMSE ARDENNEN - SP CLUB JEMAPPES A - -


GROEP 6



72 KVCSV OOSTKAMP - LENDELEDE SPORT - -
73 VK.ADEGEM - EXC.MARIAKERKE - -
74 SC.WIELSBEKE A - WS.CLUB LAUWE - -
75 TORHOUT 1992 KM - FC.KLEIT MALDEGEM - -
76 SASSPORT BOEZINGE - SK.NIEUWKERKE - -
77 SK.OOSTNIEUWKERKE - K.FC.POPERINGE A - -
78 EENDRACHT AALTER - RACING CLUB LAUWE - -
79 ST-JORIS SLEIDINGE - K.V.E.DRONGEN - -
80 KVC.WINGENE - EENDRACHT WERVIK - -
81 KVV.OOSTDUINKERKE - KSC BLANKENBERGE - -
82 SK.VLAMERTINGE A - DOTTIGNIES SP A - -
83 VK.DADIZELE A - RJ COMINES-WARNETON - -
84 JONG ZULTE - FC.LEMBEKE - -
85 RACING WAREGEM A - SVD.KORTEMARK A - -


GROEP 7



86 RAC CLUB BAMBRUGGE - VC.GROOT DILBEEK A - -
87 WOLVERTEM MERCHTEM - TK MELDERT - -
88 HOGER OP KALKEN A - K.VC.JONG LEDE - -
89 FC.MARIEKERKE °° - SCHELLE SPORT °° - -
90 KSV BORNEM - KFCV WINTAM °° - -
91 SV.KOBBEGEM - ELENE-GROTENBERGE A - -
92 SVELTA MELSELE A - K.FC.VRASENE - -
93 EENDR.ZELE A - K.VK.NINOVE - -
94 SV.ZAFFELARE A - FC LEBBEKE A - -
95 AVANTI STEKENE - RVC HOBOKEN A °° - -
96 KVV.ZELZATE - FC.EDEBOYS - -
97 SK.LOCHRISTI A - KAV.DENDERMONDE - -
98 FC VOORDE APPELTERRE - RFC WETTEREN - -


GROEP 8



99 WOLUWE-ZAVENTEM A - KFC ST-LENAARTS A - -
100 K.ZANDHOVENSE SK °° - K.RC.MECHELEN °° - -
101 KFC NIJLEN °° - KOSOVA SCHAERBEEK A - -
102 K SINT-JOB FC °° - CROSS. SCHAERBEEK A - -
103 MINDERHOUT VV °° - K KONTICH FC A °° - -
104 SPORTING KAMPENHOUT - FC.GANSHOREN A - -
105 ANDERLECHT-MILAN A - V.K. BERG-OP - -
106 KFC EXC.BOUWEL °° - ST EVEROIS RC CLUB A - -
107 LOENHOUT SK °° - FC.SAINT-JOSSE A - -
108 K.TERNESSE VV A °° - KFC.EPPEGEM A - -
109 KFC ZWARTE LEEUW - PUTTE SK °° - -
110 LYRA-LIERSE BERLAAR - ZANDVLIET SPORT °° - -
111 KVNA WORTEL °°
R.SD.JETTE A - -
112 HOGER OP VELTEM A - CITY PIRATES ANTW. A - -

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 2
Zaterdag 3 en zondag 4 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "81",
betekent "de winnaar van wedstrijd 81 uit de vorige ronde".

Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.

 Nr Wedstrijd Uitslag Pen.
113 58 - KVK TIENEN - -
114 SOLIERES SPORT A - 34 - -
115 10 - 72 - -
116 81 - 3 - -
117 R CLUB HARELBEKE - 16 - -
118 36 - 47 - -
119 103 - OLYMPIA WIJGMAAL A - -
120 KSV TEMSE - 45 - -
121 57 - 18 - -
122 69 - RACING CLUB GENT - -






123 94 - 68 - -
124 77 - 17 - -
125 6 - 21 - -
126 RAAL LA LOUVIERE - 56 - -
127 60 - 31 - -
128 STOCKAY-WARFUSEE A - 93 - -
129 99 - FC MANDEL UTD A - -
130 65 - 14 - -
131 20 - 107 - -
132 K.BOCHOLTER VV - 46 - -






133 K.VK.WESTHOEK - 110 - -
134 SPOUWEN-MPTN - 78 - -
135 KSK RONSE - 50 - -
136 K.LONDERZEEL SK - 37 - -
137 39 - 63 - -
138 90 - 80 - -
139 64 - FC GULLEGEM - -
140 SC.DIKKELVENNE - 73 - -
141 44 - RFC.MEUX A - -
142 62 - 7 - -






143 19 - 75 - -
144 KFC DUFFEL A - 15 - -
145 29 - 71 - -
146 11 - 5 - -
147 106 - 13 - -
148 SK SINT-NIKLAAS - 26 - -
149 BERCHEM SPORT 2004 A - 83 - -
150 4 - US.REBECQUOISE A - -
151 109 - CS.ONHAYE A - -
152 RCS VERLAINE A - 59 - -






153 27 - 28 - -
154 R.US.GIVRY - 49 - -
155 UNION NAMUR FLV - A - 2 - -
156 84 - RRC HAMOIR - -
157 COUVIN-MARIEMB. FR. A - 76 - -
158 97 - R.CAPPELLEN FC - -
159 SP.HASSELT - 98 - -
160 86 - 30 - -
161 RC HADES HASSELT - 70 - -
162 91 - 101 - -






163 96 - 35 - -
164 KSV OUDENAARDE - 111 - -
165 ACREN LESSINES A - 95 - -
166 41 - 89 - -
167 54 - ASV GEEL - -
168 KVV VOSSELAAR - 43 - -
169 74 - 87 - -
170 51 - 48 - -
171 PEPINGEN-HALLE A - 105 - -
172 42 - VW HAMME - -






173 82 - 85 - -
174 38 - 23 - -
175 HOOGSTRATEN VV - 61 - -
176 52 - 8 - -
177 53 - 24 - -
178 EENDRACHT AALST - 112 - -
179 S.C.T. MENEN - 12 - -
180 79 - ENTENTE DURBUY A - -
181 FRANCS BORAINS - 32 - -
182 9 - 25 - -






183 1 - SPARTA PETEGEM A - -
184 KFC MERELBEKE - 67 - -
185 33 - 40 - -
186 88 - 92 - -
187 KSKV. ZWEVEZELE A - 104 - -
188 DIEGEM SPORT A - 66 - -
189 22 - FC TILLEUR A - -
190 108 - STADE WAREMME A - -
191 R.KNOKKE FC - 100 - -
192 102 - 55 - -

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 3
Zaterdag 10 en zondag 11 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
193 - - -
194 - - -
195 - - -
196 - - -
197 - - -
198 - - -
199 - - -
200 - - -
201 - - -
202 - - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
203 - - -
204 - - -
205 - - -
206 - - -
207 - - -
208 - - -
209 - - -
210 - - -
211 - - -
212 - - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
213 - - -
214 - - -
215 - - -
216 - - -
217 - - -
218 - - -
219 - - -
220 - - -
221 - - -
222 - - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
223 - - -
224 - - -
225 - - -
226 - - -
227 - - -
228 - - -
229 - - -
230 - - -
231 - - -
232 - - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
233 - - -
234 - - -
235 - - -
236 - - -
237 - - -
238 - - -
239 - - -
240 - - -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 4
Zaterdag 17 en zondag 18 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
241 - - -
242 - - -
243 - - -
244 - - -
245 - - -
246 - - -
247 - - -
248 - - -
249 - - -
250 - - -
251 - - -
252 - - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
253 - - -
254 - - -
255 - - -
256 - - -
257 - - -
258 - - -
259 - - -
260 - - -
261 - - -
262 - - -
263 - - -
264 - - -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 5
Zaterdag 24 en zondag 25 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
265 - - -
266 - - -
267 - - -
268 - - -
269 - - -
270 - - -
271 - - -
272 - - -
273 - - -
274 - - -
275 - - -
276 - - -
277 - - -
278 - - -
279 - - -
280 - - -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.