100 | KFC MZ Tollembeek | - | RFC Tournai A * | 0 - 2 | - |
101 | FC Galmaarden A | - | RFC Rapid Symphorinois A * | 0 - 3 | - |
102 | Renaissance Mons A * | - | Leopold Club Mesvinois A | 3 - 0 | - |
103 | FC Vacresse | - | KVV Vlaamse Ardennen * | 0 - 1 | - |
104 | Stade Brainois A * | - | RSC Naastois A | 3 - 0 | - |
105 | RLC Hornu | - | RSC Templeuvois A * | 0 - 3 | - |
106 | FC Gerpinnes A | - | CS Entité Manageoise * | 0 - 6 | - |
107 | RCS Nivellois A | - | SK Denderhoutem * | 1 - 3 | - |
108 | R Exc. Bievene A | - | Saint Ghislain TH A * | 0 - 3 | - |
109 | RUS Beloeil A * | - | Entente Mons Nord A | 5 - 0 | - |
110 | Eendr. Elene-Grotenberge A * | - | RFC Houdinois A | 5 - 1 | - |
111 | Racing Club Bambrugge * | - | RFC Luingnois A | 5 - 1 | - |
112 | CS PV Ostiches-Ath A * | - | KFC Olympic Burst | 2 - 2 | 5 - 4 |
113 | FC Voorde-Appelterre * | - | JS Meslin-Grand Marais A | 1 - 1 | 9 - 8 |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87", betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
- Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
- Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.
114 | FC Mandel United A * | - | RUS Binche A | 3 - 1 | - |
115 | ROFC Stockel A | - | FC Raeren-Eynatten * | 0 - 0 | 4 - 5 |
116 | FC St. Martens-Latem A | - | SK Lochristi A * | 0 - 0 | 4 - 5 |
117 | Entente Durbuy * | - | FC Malonne A | 3 - 0 | - |
118 | City Pirates Antwerpen A * | - | FC Lebbeke | 1 - 1 | 5 - 4 |
119 | RRC Stockay-Warfusee A * | - | R Aywaille FC A | 3 - 0 | - |
120 | Stade Waremme FC A * | - | RUS Gouvy A | 2 - 1 | - |
121 | Excelsior Virton (ff) | - | Racing Club Bambrugge * | 0 - 5 | - |
122 | Bertem-Leefdaal A * | - | AFC Tubeke | 3 - 1 | - |
123 | Union Rochefortoise A * | - | RRC Mormont A | 4 - 2 | - |
| | | | | |
124 | Rac. Club Harelbeke * | - | Eendr. Elene-Grotenberge A | 3 - 0 | - |
125 | FC Sint Jozef Rijkevorsel | - | FCB Sprimont A * | 1 - 4 | - |
126 | Hades Kiewit Hasselt * | - | Tempo Overijse | 2 - 0 | - |
127 | Sparta Petegem A * | - | Willebroekse SV | 5 - 0 | - |
128 | KVK Westhoek * | - | SK Denderhoutem | 2 - 0 | - |
129 | KVC SV Oostkamp | - | Eendracht Aalst * | 3 - 5 | - |
130 | Olympia Wijgmaal A * | - | JS Fizoise A | 2 - 0 | - |
131 | SK Munkzwalm A * | - | RSC Templeuvois A | 2 - 0 | - |
132 | KVC Houtvenne * | - | Sassport Boezinge A | 1 - 1 | 6 - 5 |
133 | FC Tilleur * | - | KRC Waregem A | 2 - 2 | 14 - 13 |
| | | | | |
134 | Sporting Hasselt A * | - | Eendracht Wervik | 1 - 1 | 5 - 4 |
135 | Racing Club Gent * | - | FC Saint Josse A | 3 - 1 | - |
136 | Crossing Schaerbeek A * | - | FC United Richelle A | 3 - 0 | - |
137 | KSV Diksmuide A | - | Saint Ghislain TH A * | 0 - 1 | - |
138 | KVC Jong Lede * | - | KFC Eppegem A | 2 - 1 | - |
139 | Eendracht Termien | - | RSD Jette A * | 3 - 3 | 3 - 4 |
140 | K Bocholter VV A | - | RAFC Oppagne-Weris A * | 0 - 2 | - |
141 | AC Hombourg A * | - | KFC Sint Job A | 3 - 2 | - |
142 | WS Schoonbeek-Beverst * | - | KSCE Mariakerke | 5 - 0 | - |
143 | Hoogstraten VV A * | - | KFC Ranst A | 4 - 1 | - |
| | | | | |
144 | RFC Warnant A * | - | RSC Habay La Neuve | 1 - 1 | 5 - 4 |
145 | US Rebequoise A * | - | R Arquet FC B | 4 - 1 | - |
146 | Rhodienne De Hoek A | - | KVV Zelzate * | 0 - 5 | - |
147 | K Diegem Sport * | - | FC Herderen-Millen | 1 - 0 | - |
148 | Marloie Sport A * | - | Stade Disonais A | 3 - 0 | - |
149 | RUS Beloeil A | - | KSK Ronse * | 0 - 1 | - |
150 | Jeunesse Aischoise A | - | Couvin-Mariembourg Fr. A * | 3 - 5 | - |
151 | FC Esperanza Pelt * | - | Stade Brainois A | 2 - 2 | 5 - 3 |
152 | KFC Herent A * | - | KVKS Melsele A | 4 - 0 | - |
153 | GS Bree-Beek * | - | Huccorgne Sports | 1 - 0 | - |
| | | | | |
154 | KSAV Sint Dimpna A * | - | K Kontich FC A | 4 - 3 | - |
155 | K. Racing Mechelen * | - | KFC Lille | 5 - 4 | - |
156 | FC Gullegem * | - | K Witgoor Sport | 3 - 0 | - |
157 | Renaissance Mons A * | - | KVV Serskamp-Schellebelle A | 4 - 0 | - |
158 | Pepingen-Halle A | - | K Herk de Stad FC A * | 2 - 2 | 6 - 7 |
159 | RCS Verlaine A * | - | K Berg en Dal VV | 4 - 2 | - |
160 | KVK Wellen | - | FC Voorde-Appelterre * | 0 - 2 | - |
161 | OG Vorselaar * | - | KVK Beringen A | 0 - 0 | 10 - 9 |
162 | RAAL La Louviere A * | - | CS PV Ostiches-Ath A | 3 - 2 | - |
163 | RFC Messancy A | - | RC Lauwe * | 1 - 3 | - |
| | | | | |
164 | RFC Meux A * | - | KFC De Kempen TL A | 2 - 1 | - |
165 | RCS Brainois A * | - | RAS Jodoigne A | 2 - 1 | - |
166 | Bilzen Waltwilder VV A * | - | KFC Merelbeke | 1 - 1 | 4 - 3 |
167 | KVV Vlaamse Ardennen * | - | FC Wezel Sport A | 5 - 1 | - |
168 | SK Berlare | - | FC Heur-Tongeren A * | 1 - 2 | - |
169 | Wolvertem Merchtem * | - | RFC Tournai A | 3 - 1 | - |
170 | K Achel VV * | - | FC Ster Francorchamps B | 3 - 1 | - |
171 | SC Lokeren-Temse * | - | HBS Haasdonk A | 3 - 1 | - |
172 | OC Nismes | - | RVC Hoboken A * | 2 - 3 | - |
173 | K Berchem Sport B | - | UN Fosses-La-Ville A * | 1 - 1 | 2 - 4 |
| | | | | |
174 | RUS Givry A | - | R Gosselies Sports A * | 0 - 1 | - |
175 | VC Groot Dilbeek A | - | KS Club Blankenberge * | 2 - 3 | - |
176 | KSC Dikkelvenne * | - | Chevetogne Foot | 7 - 2 | - |
177 | RC Vaux-Chaudfontaine A | - | KSC Wielsbeke A * | 1 - 4 | - |
178 | KFC Zwarte Leeuw * | - | RFC Wetteren | 2 - 1 | - |
179 | KFC VW Hamme * | - | FCB Sprimont B | 3 - 0 | - |
180 | Spouwen-Mopertingen * | - | SC Montignies A | 4 - 0 | - |
181 | FC Ganshoren A * | - | Kosova Schaerbeek A | 4 - 1 | - |
182 | SC Hoegaarden-Outgaarden A | - | KSV Oudenaarde * | 2 - 3 | - |
183 | Londerzeel SK A * | - | FCE Meetjesland | 1 - 0 | - |
| | | | | |
184 | SCT Menen * | - | VK Linden A | 5 - 0 | - |
185 | CS Entité Manageoise * | - | Solieres Sport A | 4 - 4 | 4 - 2 |
186 | Berchem Sport A * | - | KFC Turnhout | 1 - 0 | - |
187 | RRC Hamoir A | - | CS Onhaye A * | 2 - 3 | - |
188 | KVK Ninove A | - | Rapid Symphorinois A * | 2 - 3 | - |
189 | Lyra-Lierse Berlaar * | - | FC Torpedo Hasselt | 2 - 0 | - |
190 | Pont-A-Celles-Buzet A * | - | R Cappellen FC | 1 - 0 | - |
191 | JS Taminoise A * | - | Ent. Acren Lessines A | 2 - 0 | - |
192 | KVV St. Denijs Sport | - | K Olsa Brakel * | 1 - 3 | - |
193 | KSKV Zwevezele A * | - | KSV Rumbeke | 4 - 0 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
194 | RFC Luik * | - | Stade Waremme FC A | 3 - 1 | - |
195 | Londerzeel SK A * | - | FC Gullegem | 3 - 0 | - |
196 | Marloie Sport A | - | RAAL La Louviere A * | 1 - 3 | - |
197 | Francs Borains * | - | KSC Dikkelvenne | 2 - 0 | - |
198 | R Gosselies Sports A | - | OG Vorselaar * | 1 - 3 | - |
199 | FC Mandel United A | - | KSKV Zwevezele A * | 0 - 0 | 2 - 4 |
200 | FC Ganshoren A * | - | KSV Oudenaarde | 4 - 0 | - |
201 | FC Raeren-Eynatten | - | KVV Zelzate * | 0 - 4 | - |
202 | FC Tilleur | - | R Knokke FC * | 0 - 6 | - |
203 | Renaissance Mons A * | - | AC Hombourg A | 1 - 1 | 4 - 3 |
| | | | | |
204 | KVC Jong Lede * | - | WS Schoonbeek-Beverst | 2 - 0 | - |
205 | JS Taminoise A * | - | KFC Herent A | 2 - 1 | - |
206 | K. Racing Mechelen | - | La Louviere Centre A * | 0 - 4 | - |
207 | RAFC Oppagne-Weris A | - | SK Lochristi A * | 1 - 3 | - |
208 | K Achel VV | - | CS Entité Manageoise * | 1 - 3 | - |
209 | Entente Durbuy * | - | RCS Verlaine A | 0 - 0 | 5 - 4 |
210 | RFC Warnant A * | - | RFC Meux A | 1 - 1 | 4 - 2 |
211 | Rac. Club Harelbeke | - | Olympia Wijgmaal A * | 0 - 1 | - |
212 | Lyra-Lierse Berlaar * | - | Berchem Sport A | 2 - 1 | - |
213 | KVC Houtvenne | - | FC Heur-Tongeren A * | 1 - 1 | 3 - 4 |
| | | | | |
214 | Eendracht Aalst * | - | SE Winkel Sport A | 3 - 1 | - |
215 | KSAV Sint Dimpna A | - | KFC Rupel Boom * | 0 - 4 | - |
216 | City Pirates Antwerpen A * | - | Wolvertem Merchtem | 3 - 0 | - |
217 | URSL Visé * | - | SK Munkzwalm A (ff) | 5 - 0 | - |
218 | RCS Brainois A * | - | KFC Zwarte Leeuw | 2 - 0 | - |
219 | Racing Club Bambrugge * | - | KVV Vlaamse Ardennen | 2 - 1 | - |
220 | Lierse K. * | - | RVC Hoboken A | 4 - 0 | - |
221 | Hades Kiewit Hasselt * | - | K Herk de Stad FC A | 3 - 1 | - |
222 | Patro Eisden Maasmechelen * | - | RRC Stockay-Warfusee A | 3 - 0 | - |
223 | FC Voorde-Appelterre | - | Sparta Petegem A * | 0 - 3 | - |
| | | | | |
224 | FC Esperanza Pelt * | - | Spouwen-Mopertingen | 5 - 3 | - |
225 | UN Fosses-La-Ville A | - | RSD Jette A * | 1 - 2 | - |
226 | K Diegem Sport | - | K Olsa Brakel * | 0 - 1 | - |
227 | Union Rochefortoise A * | - | KVK Westhoek | 4 - 1 | - |
228 | Olympic Club Charleroi * | - | FCB Sprimont A | 6 - 3 | - |
229 | KSK Ronse | - | KS Club Blankenberge * | 1 - 2 | - |
230 | US Rebequoise A * | - | KSV Roeselare (ff) | 5 - 0 | - |
231 | Bertem-Leefdaal A | - | FCV Dender EH * | 0 - 1 | - |
232 | GS Bree-Beek | - | KSC Wielsbeke A * | 2 - 3 | - |
233 | Pont-A-Celles-Buzet A | - | Hoogstraten VV A * | 2 - 3 | - |
| | | | | |
234 | Saint Ghislain TH A * | - | KVK Tienen A | 2 - 1 | - |
235 | RC Lauwe | - | Crossing Schaerbeek A * | 1 - 3 | - |
236 | Racing Club Gent * | - | KFC VW Hamme | 3 - 1 | - |
237 | Couvin-Mariembourg Fr. A | - | Bilzen Waltwilder VV A * | 1 - 1 | 2 - 4 |
238 | Thes Sport A * | - | SCT Menen | 3 - 0 | - |
239 | KFC Dessel Sport * | - | Rapid Symphorinois A | 1 - 0 | - |
240 | KSK Heist A * | - | CS Onhaye A | 3 - 0 | - |
241 | Sporting Hasselt A | - | SC Lokeren-Temse * | 1 - 1 | 1 - 3 |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
242 | Racing Club Bambrugge | - | Saint Ghislain TH A * | 0 - 0 | 4 - 4 geschorst 0 - 5 (ff) |
243 | KSKV Zwevezele A | - | City Pirates Antwerpen A * | 1 - 3 | - |
244 | Olympic Club Charleroi * | - | Lierse K. | 2 - 1 | - |
245 | Hoogstraten VV A | - | KFC Dessel Sport * | 1 - 3 | - |
246 | Crossing Schaerbeek A | - | R Knokke FC * | 0 - 4 | - |
247 | KS Club Blankenberge * | - | Racing Club Gent | 3 - 2 | - |
248 | Londerzeel SK A | - | Thes Sport A * | 0 - 2 | - |
249 | RSD Jette A * | - | RCS Brainois A | 2 - 0 | - |
250 | FC Heur-Tongeren A * | - | FC Esperanza Pelt | 2 - 1 | - |
251 | US Rebequoise A (ff) | - | Sparta Petegem A * | 0 - 5 | - |
252 | URSL Visé * | - | La Louviere Centre A | 2 - 1 | - |
| | | | | |
253 | KSK Heist A * | - | SK Lochristi A | 4 - 0 | - |
254 | Renaissance Mons A | - | K Olsa Brakel * | 0 - 1 | - |
255 | SC Lokeren-Temse * | - | KSC Wielsbeke A | 3 - 0 | - |
256 | Bilzen Waltwilder VV A | - | Union Rochefortoise A * | 1 - 2 | - |
257 | Lyra-Lierse Berlaar | - | RAAL La Louviere A * | 0 - 1 | - |
258 | Entente Durbuy | - | Hades Kiewit Hasselt * | 0 - 2 | - |
259 | FC Ganshoren A | - | FCV Dender EH * | 0 - 1 | - |
260 | KFC Rupel Boom * | - | Olympia Wijgmaal A | 4 - 0 | - |
261 | Francs Borains | - | KVV Zelzate * | 2 - 3 | - |
262 | Eendracht Aalst * | - | JS Taminoise A | 1 - 0 | - |
263 | OG Vorselaar | - | RFC Luik * | 0 - 3 | - |
264 | KVC Jong Lede * | - | Patro Eisden Maasmechelen | 2 - 1 | - |
265 | RFC Warnant A * | - | CS Entité Manageoise | 5 - 2 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
266 | Thes Sport A * | - | SK Deinze | 3 - 1 | - |
267 | Lommel SK * | - | KVV Zelzate | 3 - 2 | - |
268 | Union Rochefortoise A | - | RWD Molenbeek * | 1 - 8 | - |
269 | Union St. Gilis * | - | KSK Heist | 4 - 0 | - |
270 | KVC Westerlo * | - | Hades Kiewit Hasselt | 5 - 1 | - |
271 | K. Olsa Brakel * | - | FC Dender EH | 2 - 0 | - |
272 | RFC Warnant A | - | RFC Luik * | 0 - 1 | - |
273 | RAAL La Louviere A * | - | RSD Jette | 2 - 0 | - |
274 | KVC Jong Lede | - | SC Lokeren-Temse * | 0 - 2 | - |
275 | City Pirates Antwerpen A | - | KFC Rupel Boom * | 1 - 2 | - |
276 | Waasland-Beveren * | - | Sparta Petegem A | 3 - 0 | - |
277 | R Knokke FC | - | OH Leuven * | 0 - 2 | - |
278 | URSL Visé | - | KFC Dessel Sport * | 1 - 2 | - |
279 | FC Seraing * | - | KS Club Blankenberge | 6 - 1 | - |
280 | FC Heur-Tongeren A * | - | Saint Ghislain TH A | 3 - 0 | - |
281 | Olympic Club Charleroi * | - | Eendracht Aalst | 2 - 1 | - |
| | | | | |
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze
de 16e finales
op 15, 16 en 17 december 2020.
Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale, zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.
Vermits er heel wat geschoven en aangepast werd in de hogere reeksen proberen we het systeem en het aantal deelnemers even te verduidelijken.
Even vooraf: bondsartikel B7.55 met betrekking tot de deelname aan de Croky Cup stelt dat het al dan niet behoren tot een bepaalde hogere afdeling
bepaald wordt bij de aanvang van het seizoen waarin de beker wordt gespeeld. Voor zover we weten begint voor de bond het seizoen altijd op 1 juli.
De regelingen hieronder gelden enkel voor het seizoen 2020-2021. De datums (vanaf de 16e finales) zijn nog onder voorbehoud.
- Ronde 1 (29 en 30 augustus) wordt gespeeld door 158 clubs uit provinciale afdelingen (inclusief de twee winnaars van de Luxemburgse voorronde van 23 augustus)
plus 64 clubs uit de 3e afdeling VV en ACFF. Dat zijn dus 222 clubs en 111 wedstrijden.
- Ronde 2 (5 en 6 september) wordt gespeeld door de 111 winnaars uit de eerste ronde, plus de 49 clubs uit de 2e afdeling VV en ACFF.
Dat zijn dus 160 clubs en 80 wedstrijden.
- Ronde 3 (12 en 13 september) wordt gespeeld door de 80 winnaars uit de tweede ronde, plus de 16 clubs uit 1e Nationale (de vroegere 1e amateurs).
Dat zijn dus 96 clubs en 48 wedstrijden.
- Ronde 4 (19 en 20 september) wordt gespeeld door de 48 winnaars van de derde ronde, 24 wedstrijden dus, met eventueel verlengingen en strafschoppen.
- Ronde 5 (in het weekend van 11 oktober) wordt gespeeld door de 24 winnaars uit ronde 4, plus (enkel in deze editie):
* de clubs uit de Proximus League 1B, met uitzondering van een club met een U23-elftal (Brugge NXT) en Lierse K, dus zes clubs, plus:
* de verliezende club van de finalewedstrijd 1B van het seizoen 2019-2020 (OH Leuven) plus:
* de laatst gerangschikte club van de competitie 1A van het seizoen 2019-2020 (Waasland-Beveren).
>> Dat zijn dus in totaal 24+6+1+1= 32 clubs die in ronde 5 uitkomen, met eventueel verlengingen en strafschoppen.
- De 16e finales (16 en 17 december) worden gespeeld door de 16 winnaars van ronde 5, plus (enkel in deze editie):
* de 15 hoogst gerangschikte clubs van de competitie 1A van het seizoen 2019-2020, plus:
* de winnaar van de finalewedstrijd 1B van het seizoen 2019-2020 (Beerschot VA).
>> Dat zijn dus in totaal 16+15+1= 32 clubs die de 16e finales spelen, met eventueel verlengingen en strafschoppen, zoals dat ook voorzien is in de 8e finales en de kwartfinales.
- De 8e finales (19, 20 en 21 januari) worden gespeeld door de 16 winnaars uit de 16e finales, de kwartfinales (2, 3 en 4 februari) door de winnaars van de 8e finales, enzovoort.
- Enkel in deze editie: de halve finales (tussen 2 en 4 maart) worden betwist in 1 enkele wedstrijd met rechtstreekse uitschakeling, met eventueel verlengingen en strafschoppen.
De finale is voorzien op 24 of 25 april 2021.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met,
in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.
1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de RBFA.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde.
De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).