86 | KAC Betekom A * | - | FC Punt-Larum °° | 2 - 0 | - |
87 | K Witgoor Sport * | - | FC St-Jozef Rijkevorsel °° | 5 - 0 | - |
88 | FC Esperanza Pelt A * | - | KFC Verbr. Lommel | 3 - 0 | - |
89 | KFC Eksel A * | - | KVV Lummen | 3 - 0 | - |
90 | K Berg En Dal VV °° * | - | KVV OG Vorselaar °° | 2 - 0 | - |
91 | KVC Lille United A * | - | KSV Oud-Turnhout °° | 2 - 0 | - |
92 | KSAV St-Dimpna Geel A °° | - | KFC Zwarte Leeuw * | 1 - 1 | 2 - 3 |
93 | FC Berlaar-Heikant * | - | KFCV Herselt A °° | 1 - 0 | - |
94 | KFC Turnhout * | - | FC Torpedo Hasselt A | 3 - 2 | - |
95 | KVK Beringen | - | FC Wezel Sport A °° * | 1 - 2 | - |
96 | SK Waanrode | - | KFC Sint Lenaarts A * | 0 - 5 | - |
97 | KFC Nijlen * | - | K Noordstar VV °° | 12 - 1 | - |
98 | K Achel VV A | - | KFC De Kempen TL - A * | 0 - 2 | - |
99 | KFC Diest * | - | Stal Sport Koersel | 7 - 1 | - |
| | | | | |
100 | FC Herstal A * | - | Et Elsautoise A | 3 - 1 | - |
101 | FC Tilleur A * | - | RC Vaux-Chaudfontaine A | 3 - 1 | - |
102 | Bregel Sport * | - | Stade Disonais | 3 - 1 | - |
103 | FC Trois-Frontieres A * | - | R Aubel FC - B | 5 - 1 | - |
104 | Entente Rechaintoise A * | - | WS Schoonbeek-Beverst | 2 - 2 | 5 - 4 |
105 | FC Raeren-Eynatten * | - | AC Hombourg A | 2 - 0 | - |
106 | KVK Wellen * | - | RCS Sart Tilman A | 5 - 0 | - |
107 | Union FC Rutten | - | Mechelen a/d Maas A * | 1 - 7 | - |
108 | R Ent Blegnytoise B | - | FC United Richelle A * | 0 - 4 | - |
109 | R Espoir Minerois A * | - | Kabouters Opglabbeek A | 2 - 1 | - |
110 | Eendr Henis | - | RDK Gravelo A * | 1 - 3 | - |
111 | R Aubel FC A * | - | Weerstand Koersel A | 1 - 1 | 4 - 2 |
112 | SLW Maaseik | - | KVV Zepperen-Brustem * | 0 - 5 | - |
113 | K Grimbie 69 | - | Eendracht Termien * | 2 - 9 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 2 spelen de 110 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde plus de 48 clubs uit 2e nationale.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87", betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.
114 | Solieres Sport A * | - | FC Ster-Francorchamps B | 1 - 0 | - |
115 | Woudsport Houthulst A * | - | SK Rapid Leest °° | 3 - 0 | - |
116 | RUS Herseautoise A | - | FC United Richelle A * | 0 - 5 | - |
117 | SV Belisia Bilzen A * | - | RAFC Oppagne-Weris A | 4 - 0 | - |
118 | SK Sint-Niklaas A | - | SK Londerzeel A * | 2 - 2 | 3 - 4 |
119 | RFC Warnant A * | - | Vigor Wuitens Hamme | 1 - 0 | - |
120 | Mechelen a/d Maas A | - | FC Ganshoren A * | 0 - 3 | - |
121 | KFC Sparta Petegem A * | - | Standaard Meerbeek | 8 - 0 | - |
122 | Entente Rechaintoise A | - | KSV Bornem °° * | 1 - 5 | - |
123 | HO Wolvertem Merchtem * | - | K Berchem Sport 2004 A | 2 - 1 | - |
| | | | | |
124 | Entente Durbuy | - | KVC Jong Lede * | 1 - 2 | - |
125 | KSK Ronse | - | FC Wezel Sport °° * | 1 - 3 | - |
126 | Football Club Gullegem * | - | KFC Eppegem A | 2 - 0 | - |
127 | SK Denderhoutem | - | Union Rochefortoise A * | 2 - 4 | - |
128 | KSC Dikkelvenne * | - | RFC Sart-Bernard | 4 - 0 | - |
129 | FC Trois-Frontieres A | - | Eendracht Wervik A * | 0 - 7 | - |
130 | KFC Ranst A °° | - | SK Pepingen-Halle A * | 0 - 4 | - |
131 | Erpe-Mere United | - | R Jeun. Aischoise A * | 1 - 2 | - |
132 | US Rebecquoise A * | - | FC Harchies-Bernissart A | 10 - 1 | - |
133 | Bregel Sport | - | KVK Wellen * | 1 - 2 | - |
| | | | | |
134 | RFC Meux A | - | JS Taminoise A * | 1 - 2 | - |
135 | Tempo Overijse | - | RCS Brainois A * | 1 - 1 | 1 - 2 |
136 | RU Tubize BLC A * | - | RVC Hoboken A °° | 3 - 0 | - |
137 | RRC Mormont | - | Renaissance Mons A * | 0 - 3 | - |
138 | Racing Club Gent * | - | FC Saint-Josse A | 2 - 1 | - |
139 | AS Morlanwelz A | - | RAAL La Louviere A * | 0 - 10 | - |
140 | Olympia SC Wijgmaal A | - | KFC Zwarte Leeuw * | 1 - 1 | 4 - 5 |
141 | RLC Bastogne | - | K Witgoor Sport * | 1 - 3 | - |
142 | KVCSV Oostkamp | - | SC Eendracht Aalst * | 2 - 2 | 4 - 5 |
143 | HO Bierbeek A * | - | Koksijde Oostduinkerke | 2 - 0 | - |
| | | | | |
144 | KSC Blankenberge | - | KSV Rumbeke * | 0 - 0 | 7 - 8 |
145 | KAC Betekom A | - | K Diegem Sport * | 0 - 3 | - |
146 | KVC Lille United A | - | K Olsa Brakel * | 0 - 3 | - |
147 | Cercle Sp. Andennais A | - | Racing Waregem A * | 2 - 2 | 2 - 4 |
148 | KVK Westhoek * | - | KSC Exc. Mariakerke | 4 - 1 | - |
149 | FC Snef A | - | Bocholter VV A * | 0 - 4 | - |
150 | Stockay-Warfusee A * | - | RFC Messancy A | 2 - 0 | - |
151 | Pays Vert Ostiches-Ath A | - | Stade Waremmien FC A * | 2 - 3 | - |
152 | Elene-Grotenberge A * | - | KFC Turnhout | 1 - 0 | - |
153 | KFC Herent A | - | Rapid Symphorinois A * | 2 - 3 | - |
| | | | | |
154 | KVV Zepperen-Brustem | - | KFC Eksel A * | 1 - 2 | - |
155 | K Lyra-Lierse * | - | Jong Zulte | 8 - 2 | - |
156 | Chevetogne Football | - | City Pirates Antwerpen A * | 1 - 3 | - |
157 | RUS Binche A * | - | RSD Jette A | 0 - 0 | 4 - 2 |
158 | FC Raeren-Eynatten * | - | SK Berlare | 2 - 0 | - |
159 | Sporting Hasselt * | - | RUS Beloeil A | 6 - 0 | - |
160 | Ent. Acren Lessines A * | - | FCB Sprimont A | 2 - 2 | 4 - 2 |
161 | RDK Gravelo A | - | Hoegaarden-Outgaarden A * | 1 - 1 | 3 - 4 |
162 | FC Arlon A * | - | Schelde Serskamp-Schelleb. A | 1 - 0 | - |
163 | FC Kosova Schaerbeek A * | - | ERC Hoeilaart A | 3 - 0 | - |
| | | | | |
164 | FC Herstal A | - | RSC Habay La Neuve * | 1 - 1 | 4 - 5 |
165 | R Aubel FC A | - | SCT Menen * | 0 - 2 | - |
166 | RCS Verlaine A * | - | R Espoir Minerois A | 3 - 0 | - |
167 | KFC Nijlen | - | K Berg En Dal VV °° * | 0 - 3 | - |
168 | KRC Mechelen * | - | KFC Sint-Job A °° | 6 - 0 | - |
169 | Crossing Schaerbeek A | - | Sportklub Tongeren A * | 0 - 2 | - |
170 | FC Lebbeke * | - | Wevelgem City A | 1 - 1 | 3 - 2 |
171 | RUS Courcelloise A | - | KFC Merelbeke * | 0 - 2 | - |
172 | KVK Ninove A * | - | FC Berlaar-Heikant | 4 - 0 | - |
173 | KSV Diksmuide A * | - | Rhodienne-De Hoek A | 2 - 0 | - |
| | | | | |
174 | RFC Wetteren A | - | FC Esperanza Pelt A | 0 - 0 | 4 - 2 |
175 | KWS Club Lauwe * | - | FC Genappe A | 3 - 2 | - |
176 | KVC Houtvenne | - | R Aywaille FC A | 4 - 1 | - |
177 | RFC Huy A * | - | Marloie Sport A | 2 - 0 | - |
178 | Hoogstraten VV * | - | K Kontich FC. A °° | 2 - 0 | - |
179 | KSK Oostnieuwkerke | - | RUS Givry A * | 0 - 2 | - |
180 | CS Onhaye A * | - | Sporting Bruxelles A | 5 - 2 | - |
181 | Racing Club Harelbeke A * | - | Flavion-Morialme A | 3 - 1 | - |
182 | Renaissance AEC Mons B | - | KSV Oudenaarde * | 0 - 7 | - |
183 | KFC De Kempen TL - A * | - | RES Vaux A | 5 - 0 | - |
| | | | | |
184 | Couvin-Mariembourg Fr. A | - | KFC Sint Lenaarts A * | 1 - 2 | - |
185 | SK Lochristi A | - | KVV Zelzate * | 0 - 0 | 3 - 4 |
186 | KFC Diest * | - | Hoger Op Kalken A | 0 - 0 | 5 - 4 |
187 | KVV Vlaamse Ardennen | - | Eendracht Termien * | 1 - 2 | - |
188 | VK Linden A | - | R Cappellen FC * | 0 - 2 | - |
189 | RC Hades Hasselt * | - | KSC Wielsbeke A | 4 - 2 | - |
190 | KSC Lokeren-Temse A * | - | Crossing Vissenaken A | 3 - 0 | - |
191 | RAS Jodoigne A * | - | RRC Hamoir A | 1 - 1 | 3 - 1 |
192 | FC Tilleur A | - | KSKV Zwevezele * | 2 - 5 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 3 spelen de 79 gekwalificeerde clubs uit de 2e Ronde, de 15 clubs uit 1e nationale en 2 clubs uit 1B.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
193 | KRC Mechelen | - | FC Raeren-Eynatten * | 1 - 1 | 5 - 6 |
194 | RAS Jodoigne A * | - | RCS Brainois A | 3 - 1 | - |
195 | FC Ganshoren A * | - | KSK Heist | 2 - 2 | 7 - 6 |
196 | KSV Diksmuide A | - | URSL Vise * | 1 - 2 | - |
197 | K Berg En Dal VV °° | - | Francs Borains * | 0 - 1 | - |
198 | Eendracht Termien | - | US Rebecquoise A * | 1 - 2 | - |
199 | KFC Sint Lenaarts A | - | RAAL La Louviere A * | 0 - 3 | - |
200 | SE-Winkel Sport A * | - | Elene-Grotenberge A | 2 - 0 | - |
201 | Bocholter VV A | - | KSV Oudenaarde * | 0 - 1 | - |
202 | KSV Rumbeke | - | FC United Richelle A * | 0 - 3 | - |
| | | | | |
203 | KWS Club Lauwe | - | Racing Waregem A * | 2 - 3 | - |
204 | KVV Zelzate | - | KVK Tienen * | 0 - 3 | - |
205 | KVK Ninove A * | - | HO Wolvertem Merchtem | 2 - 2 | 4 - 1 |
206 | Sporting Hasselt | - | Racing Club Gent * | 1 - 3 | - |
207 | Racing Club Harelbeke A * | - | KSKV Zwevezele (ff) | 5 - 0 | - |
208 | La Louviere Centre A | - | FC Arlon A * | 0 - 0 | 7 - 8 |
209 | RFC Wetteren A * | - | SCT Menen | 1 - 0 | - |
210 | Rapid Symphorinois A | - | FCV Dender EH * | 0 - 2 | - |
211 | RC Hades Hasselt * | - | KFC De Kempen TL - A | 1 - 0 | - |
212 | City Pirates Antwerpen A | - | CS Onhaye A * | 1 - 3 | - |
| | | | | |
213 | Hoogstraten VV * | - | FC Kosova Schaerbeek A | 6 - 0 | - |
214 | KSC Lokeren-Temse A * | - | KFC Eksel A | 3 - 0 | - |
215 | Football Club Gullegem * | - | Stockay-Warfusee A | 2 - 0 | - |
216 | RU Tubize BLC A | - | Patro Eisden MM * | 2 - 4 | - |
217 | SV Belisia Bilzen A * | - | K Olsa Brakel | 2 - 1 | - |
218 | SK Londerzeel A * | - | R Excelsior Virton | 1 - 0 | - |
219 | KFC Diest * | - | RFC Warnant A | 2 - 1 | - |
220 | KSC Dikkelvenne * | - | KVC Houtvenne | 2 - 0 | - |
221 | R Cappellen FC * | - | KSV Bornem °° | 4 - 1 | - |
222 | KFC Dessel Sport * | - | Renaissance Mons A | 6 - 0 | - |
| | | | | |
223 | K Witgoor Sport | - | Olympic Club Charleroi * | 0 - 1 | - |
224 | FC Wezel Sport °° * | - | RFC Huy A | 2 - 1 | - |
225 | JS Taminoise A | - | RFC Luik * | 1 - 5 | - |
226 | K Rupel Boom FC * | - | KFC Sparta Petegem A | 2 - 0 | - |
227 | KFC Zwarte Leeuw * | - | Hoegaarden-Outgaarden A | 3 - 0 | - |
228 | R Knokke FC - A * | - | RCS Verlaine A | 5 - 0 | - |
229 | Eendracht Wervik A | - | FC Lebbeke * | 0 - 2 | - |
230 | FC Mandel United A * | - | RSC Habay La Neuve | 3 - 0 | - |
231 | KVV Thes Sport A | - | Lierse Kempenzonen * | 2 - 6 | - |
232 | RUS Givry A | - | K Diegem Sport * | 0 - 2 | - |
| | | | | |
233 | Ent. Acren Lessines A | - | KFC Merelbeke * | 1 - 2 | - |
234 | KVK Wellen * | - | RUS Binche A | 5 - 1 | - |
235 | KVC Jong Lede * | - | HO Bierbeek A (ff) | 5 - 0 | - |
236 | R Jeun. Aischoise A * | - | Solieres Sport A | 6 - 3 | - |
237 | SC Eendracht Aalst * | - | Woudsport Houthulst A | 2 - 0 | - |
238 | Union Rochefortoise A * | - | Sportklub Tongeren A | 2 - 1 | - |
239 | KVK Westhoek * | - | SK Pepingen-Halle A | 2 - 1 | - |
240 | K Lyra-Lierse * | - | Stade Waremmien FC A | 3 - 0 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 4 spelen de 48 gekwalificeerde clubs uit de 3e ronde.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
241 | RAS Jodoigne A * | - | Football Club Gullegem | 3 - 1 | - |
242 | R Knokke FC - A * | - | Union Rochefortoise A | 3 - 0 | - |
243 | Patro Eisden MM | - | FC Lebbeke * | 0 - 1 | - |
244 | URSL Vise * | - | FC United Richelle A | 2 - 0 | - |
245 | KSC Lokeren-Temse A * | - | KVK Ninove A | 1 - 0 | - |
246 | KSV Oudenaarde | - | SC Eendracht Aalst * | 0 - 1 | - |
247 | RC Hades Hasselt | - | K Lyra-Lierse * | 1 - 3 | - |
248 | Lierse Kempenzonen * | - | RFC Wetteren A | 3 - 0 | - |
249 | FCV Dender EH * | - | KFC Diest | 3 - 0 | - |
250 | Francs Borains * | - | SK Londerzeel A | 2 - 0 | - |
251 | SE-Winkel Sport A * | - | R Jeun. Aischoise A | 4 - 0 | - |
252 | CS Onhaye A * | - | KVC Jong Lede | 4 - 3 | - |
| | | | | |
253 | Racing Club Harelbeke A | - | KSC Dikkelvenne * | 0 - 0 | V.0 - 2 |
254 | US Rebecquoise A | - | RAAL La Louviere A * | 1 - 1 | V.1 - 2 |
255 | Racing Club Gent * | - | FC Raeren-Eynatten | 4 - 1 | - |
256 | KVK Wellen * | - | KFC Dessel Sport | 1 - 0 | - |
257 | KFC Merelbeke | - | KFC Zwarte Leeuw * | 1 - 2 | - |
258 | Hoogstraten VV * | - | FC Arlon A | 5 - 1 | - |
259 | FC Mandel United A * | - | Racing Waregem A | 2 - 0 | - |
260 | Olympic Club Charleroi | - | RFC Luik * | 0 - 1 | - |
261 | KVK Westhoek | - | K Diegem Sport * | 1 - 4 | - |
262 | SV Belisia Bilzen A * | - | FC Wezel Sport °° | 3 - 0 | - |
263 | KVK Tienen * | - | FC Ganshoren A | 1 - 0 | - |
264 | R Cappellen FC | - | K Rupel Boom FC * | 0 - 2 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 5 spelen de 24 gekwalificeerde clubs uit de 4e Ronde, 6 clubs uit 1B en de 2 gedegradeerde clubs uit 1A.
>>> De bekerwedstrijden met clubs uit 1A en 1B kregen een nieuwe datum omdat hun reguliere competitie voorang krijgt.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
265 | RFC Luik | - | KVC Westerlo * | 1 - 3 | - |
266 | Excel Moeskroen * | - | KVK Wellen | 3 - 1 | - |
267 | K Lyra-Lierse | - | SK Deinze * | 0 - 5 | - |
268 | CS Onhaye A * | - | SC Eendracht Aalst | 0 - 0 | V. 1 - 0 |
269 | Francs Borains * | - | Hoogstraten VV | 3 - 1 | - |
270 | FCV Dender EH * | - | Waasland-Beveren | 1 - 0 | - |
271 | Lierse Kempenzonen * | - | K Rupel Boom FC | 2 - 0 | - |
272 | RAAL La Louviere A * | - | KSC Dikkelvenne | 4 - 2 | - |
273 | URSL Vise | - | RWD Molenbeek * | 0 - 1 | - |
274 | R Knokke FC - A * | - | Racing Club Gent | 2 - 2 | V. 3 - 2 |
275 | SV Belisia Bilzen A * | - | KFC Zwarte Leeuw | 1 - 0 | - |
276 | Union Sint Gillis * | - | FC Lebbeke | 7 - 0 | - |
277 | KVK Tienen * | - | RAS Jodoigne A | 1 - 0 | - |
278 | K Diegem Sport | - | Lommel SK * | 2 - 4 | - |
279 | SE-Winkel Sport A * | - | FC Mandel United A | 0 - 0 | P. 5 - 4 |
280 | KSC Lokeren-Temse A | - | FC Seraing * | 0 - 3 | - |
| | | | | |
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze
de 16e finales.
** De verdere planning:
de loting voor alle wedstrijden vanaf de 16e finales gebeurt later.
- 16e finales - dinsdag, woensdag en donderdag 26, 27 en 28 oktober 2021.
- 8e finales - dinsdag 30 november, en woensdag en donderdag 1 en 2 december 2021.
- kwartfinales - dinsdag, woensdag en donderdag 21, 22 en 23 december 2021.
- halve finales heen - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 februari 2022.
- halve finales terug - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 maart 2022.
- finale - zaterdag 16 of zondag 17 april 2022.
Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina "Beker van Belgie - Croky Cup".
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met,
in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.
1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld.
In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de RBFA.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde.
De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).