Nationale Beker Dames
Update: gisteren om 08:47u
Nationaal Beker van België Nationale Beker Dames
Laatste update: gisteren om 08:47u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2022-2023 - VROUWENPLOEGEN

De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de provinciale ploegen die zich hiervoor inschrijven. Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vier speeldagen en van de 8e finale tot en met de finale.

Dit is de (voorlopige) chronologie van het Bekerschema 2022-2023:
Voorronde: zaterdag 30 juli 2022
Speeldag 1: zaterdag 6 augustus 2022
Speeldag 2: zaterdag 13 augustus 2022
Speeldag 3: zaterdag 20 september 2022

- De Beker van België Vrouwen wordt volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.
- Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen.
- Vanaf de achtste finales (waarbij ook de ploegen uit de Women's Women's Super League in actie komen) tot en met de finale:
>> wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - VOORRONDE - ZATERDAG 30 JULI 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In de voorronde spelen 78 clubs uit de lagere afdelingen.
°° = Provincie Antwerpen.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 RFC Bioul 81 * -Wallonne Ciney A 6 - 2 -
2 RFCU La Calamine A * -KFC Eupen 1963 8 - 0 -
3 R Aubel FC * - RCS Sart Tilman 2 - 23 - 2
4 Ellas Herstal - RUS St. Ode A * 1 - 2 -
5 Seraing Athletique RFC - SC Saive A * 2 - 4 -
6 Femina Grace-Hollogne (ff) - RRC Longlier * 0 - 5 -
7 US Beauraing 61 * - Bellevaux-Ligneuville A 3 - 33 - 0
8 Petitvoir-Tournay A * -Marloie Sport (ff) 5 - 0 -
9 vrij - AS Nothomb-Post A - -
10 R Aywaille FC A - vrij - -
11 vrij - RLC Bastogne - -
12 Entente Jeunesse Fleron -vrij - -
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
13 FC Ik Dien A °° * - RCS Brainois 5 - 0 -
14 R Jumet SC * - Tervuren-Duisburg (ff) 5 - 0 -
15 RAS Monceau -vrij - -
16 Football Club Schaerbeek * - City Pirates Antwerpen °° 8 - 1 -
17 FC Zemst Sportief * - WSAC Fleurus A 4 - 2 -
18 vrij - OHR Huldenberg - -
19 Maccabi Brussels A - ES Mominoise A * 1 - 5 -
20 Red Star Haasdonk * - Waterloo Lion's (ff) 5 - 0 -
21 vrij - Gosselies Sports - -
22 vrij - Leeuw Brucom A - -
23 RCS Nivellois A * - FC VDP A °° (ff) 5 - 0 -
24 RRC D'Etterbeek - vrij - -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
25 K Bocholter VV A * - LIA Everbeur (ff) 5 - 0 -
26 US Auvelais (ff) - RAS Jodoigne A * 0 - 5 -
27 RFC Perwez (ff) -Herk-De-Stad FC * 0 - 5 -
28 vrij -KFC Arendonk Sport A °° - -
29 Wall Ass Sauveniere (ff) - Sporting Excel Jemeppe * 0 - 5 -
30 Mont-St-Guibert A (ff) - FC Diepenbeek A * 0 - 5 -
31 RFC Hannutois - ES Jamboise *0 - 11 -
32 KSC Hasselt * - K Eendr Louwel 2 - 1 -
33 R Arquet FC - vrij - -
34 CS Andennais A * - VK Holsbeek A 3 - 1 -
35 Belisia Bilzen SV - vrij - -
36 vrij -RFC Grand-Leez - -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
37 CS Entite Manageoise * - Royal Excel Mouscron (ff) 5 - 0 -
38 RAS Saintoise - UE Chapelloise * 0 - 2 -
39 KVK Avelgem A - Entente Acren Lessines A *0 - 1 -
40 vrij - ASC Havinnes A - -
41 AS Morlanwelz -Eendracht Wervik A * 1 - 2 -
42 SK Eernegem * - De Noordstar Heule A 3 - 2 -
43 RAAL La Louviere A - vrij - -
44 Soignies Sports (ff) - Pays Vert Ostiches-Ath A * 0 - 5 -
45 VW Gijzel-Oosterzele A - vrij - -
46 KFC Damme - vrij - -
47 R Exc Bievene - vrij - -
48 RUS Hensies - Cerkelladies Brugge A * 1 - 9 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 1 - ZATERDAG 6 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 1 spelen de 48 winnaars van de voorronde.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
49 Entente Jeunesse Fleron - Eendracht Wervik A * 1 - 13 - 4
50 ES Mominoise A * - Belisia Bilzen SV (ff) 5 - 0 -
51 ASC Havinnes A * - ES Jamboise *    
52 RAS Monceau - Sporting Excel Jemeppe * 3 - 4 -
53 AS Nothomb-Post A - UE Chapelloise * 0 - 6 -
54 RRC Longlier * - R Aubel FC 4 - 0 -
55 RCS Nivellois A * - R Exc Bievene 3 - 1 -
56 Red Star Haasdonk * - US Beauraing 61 5 - 1 -
      
57 Leeuw Brucom A *- Sporting Hasselt 5 - 0 -
58 FC Zemst Sportief (ff) - VW Gijzel-Oosterzele A * 0 - 5 -
59 RLC Bastogne - RFCU La Calamine A * 1 - 3 -
60 CS Andennais A - R Aywaille FC A * 0 - 2 -
61 RFC Bioul 81 - Ent. Acren Lessines A * 2 - 23 - 4
62 Herk-De-Stad FC - Football Club Schaerbeek * 1 - 18 -
63 Cerkelladies Brugge A - K Bocholter VV A * 2 - 3 -
64 FC Ik Dien A °° * - RUS St. Ode A 5 - 0 -
      
65 PV Ostiches-Ath A * - RFC Grand-Leez 5 - 0 -
66 RAAL La Louviere A * - CS Entite Manageoise 14 - 0 -
67 RAS Jodoigne A * - OHR Huldenberg (ff) 5 - 0 -
68 KFC Damme *- Petitvoir-Tournay A (ff) 5 - 0 -
69 R Jumet SC - R Arquet FC * 1 - 13 -
70 SC Saive A * - KFC Arendonk Sport A °° 5 - 55 - 4
71 FC Diepenbeek A * - RRC D'Etterbeek (ff) 5 - 0 -
72 SK Eernegem * - Gosselies Sports 5 - 1 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 2 - ZATERDAG 13 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 2 spelen de 24 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde plus de 28 clubs van de 2e nationale vrouwenafdeling.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
73 RAAL La Louviere A - KSV Bredene A - -
74 Eendracht Wervik A - KVV Vosselaar A °° - -
75 UE Chapelloise - Dames VK Egem A - -
76 RFCU La Calamine A - EFA Manhay A - -
77 HO Wolvertem Merchtem A - Football Club Schaerbeek - -
78 ASC Havinnes A - Red Star Haasdonk - -
79 ES Mominoise A - Irlande Auderghem A - -
80 Renaissance Mons B - SC Saive A - -
81 PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B - -
82 SV Noorse A °° - Sporting Excel Jemeppe - -
      
83 Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A - -
84 KVE Drongen A - RRC Longlier - -
85 VW Gijzel-Oosterzele A - St-Truidense VV A - -
86 ES Jamboise - FC Bosdam Beveren - -
87 RAS Jodoigne A - SV Sottegem A - -
88 Famkes WD Merkem B - FC Ik Dien A °° - -
89 VVC Brasschaat A °° -Wallonia Club Sibret A - -
90 K Bocholter VV A - RWDM Girls A - -
91 KV Mechelen B °° -SK Eernegem - -
92 RCS Nivellois A - Standard Luik C - -
      
93 RUS Loyers - KFC Damme - -
94 Olsa Brakel A - Leeuw Brucom A - -
95 Svelta Melsele A - Ent. Acren Lessines A - -
96 BX Brussels A - R Aywaille FC A - -
97 R Arquet FC - Sporting Charleroi B - -
98 FC Alken -FC Diepenbeek A - -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 3 - ZATERDAG 20 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 3 spelen de 26 gekwalificeerde clubs uit ronde 2 plus de 16 clubs van de 1e nationale vrouwenafdeling.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
99 K Kontich FC A °° -78 - -
100 RFC De Liege A - 73 - -
101 SV Zulte-Waregem B -80 - -
102 79 - 86 - -
103 KVC Westerlo °° - 85 - -
104 95 - 75 - -
105 84 - Renaissance Mons A - -
106 KAA Gent B - 81 - -
107 OH Leuven B - 93 - -
108 Standard Luik B - 76 - -
      
109 KVK Tienen A -92 - -
110 88 - 94 - -
111 98 - RSC Anderlecht B - -
112 Famkes WD Merkem A -90 - -
113 77 - Voetbalclub Moldavo A °° - -
114 74 - 97 - -
115 87 -89 - -
116 ASE De Chastre A - 83 - -
117 96 - K Wuustwezel FC A °° - -
118 Voorwaarts Zwevezele - 82 - -
119 91 -KRC Genk B - -
      
- In de 16e finales spelen de 21 winnaars van ronde 3 plus de 11 ploegen uit de Scooore Super League.
- Het verdere verloop en de schema's vanaf de 16e en 8e finales volgen later.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).