Nationale Beker Dames
Update: 23/11/2022 om 07:35u
Nationaal Beker van België Nationale Beker Dames
Laatste update: 23/11/2022 om 07:35u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2022-2023 - VROUWENPLOEGEN

De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de provinciale ploegen die zich hiervoor inschrijven. Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vier speeldagen en van de 8e finale tot en met de finale.

- De Beker van België Vrouwen wordt volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.
- Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen.
- Vanaf de achtste finales (waarbij ook de ploegen uit de Women's Women's Super League in actie komen) tot en met de finale:
>> wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - VOORRONDE - ZATERDAG 30 JULI 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In de voorronde spelen 78 clubs uit de lagere afdelingen.
°° = Provincie Antwerpen.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 RFC Bioul 81 * -Wallonne Ciney A 6 - 2 -
2 RFCU La Calamine A * -KFC Eupen 1963 8 - 0 -
3 R Aubel FC * - RCS Sart Tilman 2 - 23 - 2
4 Ellas Herstal - RUS St. Ode A * 1 - 2 -
5 Seraing Athletique RFC - SC Saive A * 2 - 4 -
6 Femina Grace-Hollogne (ff) - RRC Longlier * 0 - 5 -
7 US Beauraing 61 * - Bellevaux-Ligneuville A 3 - 33 - 0
8 Petitvoir-Tournay A * -Marloie Sport (ff) 5 - 0 -
9 vrij - AS Nothomb-Post A - -
10 R Aywaille FC A - vrij - -
11 vrij - RLC Bastogne - -
12 Entente Jeunesse Fleron -vrij - -
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
13 FC Ik Dien A °° * - RCS Brainois 5 - 0 -
14 R Jumet SC * - Tervuren-Duisburg (ff) 5 - 0 -
15 RAS Monceau -vrij - -
16 Football Club Schaerbeek * - City Pirates Antwerpen °° 8 - 1 -
17 FC Zemst Sportief * - WSAC Fleurus A 4 - 2 -
18 vrij - OHR Huldenberg - -
19 Maccabi Brussels A - ES Mominoise A * 1 - 5 -
20 Red Star Haasdonk * - Waterloo Lion's (ff) 5 - 0 -
21 vrij - Gosselies Sports - -
22 vrij - Leeuw Brucom A - -
23 RCS Nivellois A * - FC VDP A °° (ff) 5 - 0 -
24 RRC D'Etterbeek - vrij - -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
25 K Bocholter VV A * - LIA Everbeur (ff) 5 - 0 -
26 US Auvelais (ff) - RAS Jodoigne A * 0 - 5 -
27 RFC Perwez (ff) -Herk-De-Stad FC * 0 - 5 -
28 vrij -KFC Arendonk Sport A °° - -
29 Wall Ass Sauveniere (ff) - Sporting Excel Jemeppe * 0 - 5 -
30 Mont-St-Guibert A (ff) - FC Diepenbeek A * 0 - 5 -
31 RFC Hannutois - ES Jamboise *0 - 11 -
32 KSC Hasselt * - K Eendr Louwel 2 - 1 -
33 R Arquet FC - vrij - -
34 CS Andennais A * - VK Holsbeek A 3 - 1 -
35 Belisia Bilzen SV - vrij - -
36 vrij -RFC Grand-Leez - -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
37 CS Entite Manageoise * - Royal Excel Mouscron (ff) 5 - 0 -
38 RAS Saintoise - UE Chapelloise * 0 - 2 -
39 KVK Avelgem A - Entente Acren Lessines A *0 - 1 -
40 vrij - ASC Havinnes A - -
41 AS Morlanwelz -Eendracht Wervik A * 1 - 2 -
42 SK Eernegem * - De Noordstar Heule A 3 - 2 -
43 RAAL La Louviere A - vrij - -
44 Soignies Sports (ff) - Pays Vert Ostiches-Ath A * 0 - 5 -
45 VW Gijzel-Oosterzele A - vrij - -
46 KFC Damme - vrij - -
47 R Exc Bievene - vrij - -
48 RUS Hensies - Cerkelladies Brugge A * 1 - 9 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 1 - ZATERDAG 6 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 1 spelen de 48 winnaars van de voorronde.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
49 Entente Jeunesse Fleron - Eendracht Wervik A * 1 - 13 - 4
50 ES Mominoise A * - Belisia Bilzen SV (ff) 5 - 0 -
51 ASC Havinnes A * - ES Jamboise *    
52 RAS Monceau - Sporting Excel Jemeppe * 3 - 4 -
53 AS Nothomb-Post A - UE Chapelloise * 0 - 6 -
54 RRC Longlier * - R Aubel FC 4 - 0 -
55 RCS Nivellois A * - R Exc Bievene 3 - 1 -
56 Red Star Haasdonk * - US Beauraing 61 5 - 1 -
      
57 Leeuw Brucom A *- Sporting Hasselt 5 - 0 -
58 FC Zemst Sportief (ff) - VW Gijzel-Oosterzele A * 0 - 5 -
59 RLC Bastogne - RFCU La Calamine A * 1 - 3 -
60 CS Andennais A - R Aywaille FC A * 0 - 2 -
61 RFC Bioul 81 - Ent. Acren Lessines A * 2 - 23 - 4
62 Herk-De-Stad FC - Football Club Schaerbeek * 1 - 18 -
63 Cerkelladies Brugge A - K Bocholter VV A * 2 - 3 -
64 FC Ik Dien A °° * - RUS St. Ode A 5 - 0 -
      
65 PV Ostiches-Ath A * - RFC Grand-Leez 5 - 0 -
66 RAAL La Louviere A * - CS Entite Manageoise 14 - 0 -
67 RAS Jodoigne A * - OHR Huldenberg (ff) 5 - 0 -
68 KFC Damme *- Petitvoir-Tournay A (ff) 5 - 0 -
69 R Jumet SC - R Arquet FC * 1 - 13 -
70 SC Saive A * - KFC Arendonk Sport A °° 5 - 55 - 4
71 FC Diepenbeek A * - RRC D'Etterbeek (ff) 5 - 0 -
72 SK Eernegem * - Gosselies Sports 5 - 1 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 2 - ZATERDAG 13 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 2 spelen de 24 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde plus de 28 clubs van de 2e nationale vrouwenafdeling.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
73 RAAL La Louviere A - KSV Bredene A * 2 - 5 -
74 Eendracht Wervik A - KVV Vosselaar A °° * 2 - 5 -
75 UE Chapelloise - Dames VK Egem A *0 - 21 -
76 RFCU La Calamine A * - EFA Manhay A 3 - 0 -
77 HO Wolvertem Merchtem A * - Football Club Schaerbeek 22 - 0 -
78 ASC Havinnes A * - Red Star Haasdonk (ff) 5 - 0 -
79 ES Mominoise A * - Irlande Auderghem A (ff) 5 - 0 -
80 Renaissance Mons B * - SC Saive A 16 - 0 -
81 PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B * 2 - 3 -
82 SV Noorse A °° * - Sporting Excel Jemeppe 6 - 0 -
      
83 Club Brugge B * - Mazenzele Opwijk A 5 - 1 -
84 KVE Drongen A * - RRC Longlier 17 - 1 -
85 VW Gijzel-Oosterzele A * - St-Truidense VV A 8 - 2 -
86 ES Jamboise - FC Bosdam Beveren * 1 - 13 -
87 RAS Jodoigne A - SV Sottegem A * 0 - 10 -
88 Famkes WD Merkem B * - FC Ik Dien A °° 1 - 15 - 4
89 VVC Brasschaat A °° *-Wallonia Club Sibret A 2 - 23 - 2
90 K Bocholter VV A - RWDM Girls A * 0 - 4 -
91 KV Mechelen B °° *-SK Eernegem 18 - 0 -
92 RCS Nivellois A - Standard Luik C * 0 - 11 -
      
93 RUS Loyers *- KFC Damme (ff) 5 - 0 -
94 Olsa Brakel A - Leeuw Brucom A * 0 - 3 -
95 Svelta Melsele A *- Ent. Acren Lessines A 12 - 0 -
96 BX Brussels A - R Aywaille FC A * 1 - 14 - 5
97 R Arquet FC - Sporting Charleroi B * 1 - 13 - 4
98 FC Alken *-FC Diepenbeek A 12 - 1 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - RONDE 3 - ZATERDAG 20 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In ronde 3 spelen de 26 gekwalificeerde clubs uit ronde 2 plus de 16 clubs van de 1e nationale vrouwenafdeling.
°° = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
99 K Kontich FC A °° *-FC Bosdam Beveren 19 - 1 -
100 KSV Bredene A *- RFC De Liege A 3 - 2 -
101 SV Zulte-Waregem B * - Renaissance Mons B 6 - 0 -
102 ES Mominoise A * - ASC Havinnes A (ff) 5 - 0 -
103 KVC Westerlo °° *- VW Gijzel-Oosterzele A 5 - 0 -
104 Svelta Melsele A * - Dames VK Egem A 4 - 3 -
105 KVE Drongen A - Renaissance Mons A * 3 - 5 -
106 KAA Gent B * - Femina WS Woluwe B 6 - 1 -
107 OH Leuven B * - RUS Loyers 9 - 2 -
108 Standard Luik B * - RFCU La Calamine A 8 - 0 -
      
109 KVK Tienen A *- Standard Luik C 4 - 0 -
110 Famkes WD Merkem B - Leeuw Brucom A * 3 - 33 - 5
111 FC Alken - RSC Anderlecht B * 1 - 2 -
112 Famkes WD Merkem A * - RWDM Girls A 3 - 0 -
113 HO Wolvertem Merchtem A * - Voetbalclub Moldavo A °° 1 - 0 -
114 KVV Vosselaar A °° - Sporting Charleroi B * 1 - 4 -
115 SV Sottegem A * - VVC Brasschaat A °° 3 - 1 -
116 ASE De Chastre A - Club Brugge B * 3 - 32 - 4
117 R Aywaille FC A - K Wuustwezel FC A °° * 2 - 3 -
118 Voorwaarts Zwevezele * - SV Noorse A °° (ff) 5 - 0 -
119 KV Mechelen B °° -KRC Genk B * 0 - 6 -
      
* = naar de 16e finales.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 16e FINALES - ZATERDAG 24 EN ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022

In de 16e finales spelen de 21 winnaars van ronde 3 plus de 11 ploegen uit de Lotto Super League.
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
°° = Provincie Antwerpen.
°° = Ploegen uit de provincie Antwerpen
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
123 sept.20u30 AA Gent A *-SV Sottegem A 8 - 1 -
224 sept.15u00 Standard Luik B * - K Wuustwezel FC A °°4 - 2 -
324 sept.15u00 Sporting Charleroi A *- RSC Anderlecht B 6 - 2 -
424 sept.15u00 OH Leuven B * - Leeuw Brucom A 11 - 0 -
524 sept.16u00 FC Fémina Woluwe A -SV Zulte Waregem A * 1 - 3 -
624 sept.15u00 KSV Bredene A - OH Leuven A * 0 - 20 -
724 sept.15u00 SV Zulte Waregem B -SC Eendracht Aalst A *1 - 15 - 6
824 sept.15u00 ES Mominoise A -KRC Genk A *0 - 32 -
924 sept.15u30 K Kontich FC A °° * -Wolvertem Merchtem A 8 - 0 -
105 okt.20u00 KRC Genk B * - KVK Tienen A7 - 0 -
1124 sept.15u00 KVC Westerlo A °° - Standard Luik A * 1 - 4 -
1224 sept.14u00 Club Brugge B - Voorwaarts Zwevezele A *1 - 13 - 4
1324 sept.15u00 RSC Anderlecht A * -Renaissance Mons A 8 - 0 -
1424 sept.17u15 Sporting Charleroi B -KV Mechelen A °° * 1 - 2 -
1524 sept.14u00 AA Gent B * - Famkes WD Merkem A 5 - 2 -
1624 sept.16u15 Club Brugge A * -Svelta Melsele A 3 - 0 -
* Naar de 8e finales.
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - ACHTSTE FINALES - DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
171 nov.15u00 AA Gent A - K Kontich FC A * 3 - 33 - 4
181 nov.15u00 Standard Luik A *- RSC Anderlecht A1 - 0 -
1922 nov.20u00 OH Leuven B *- Standard Luik B2 - 1 -
201 nov.16u30 KSKV Zwevezele A -Racing Genk A *1 - 7 -
212 nov.20u00 SV Zulte Waregem A *-AA Gent B 4 - 0 -
221 nov.15u00 Club Brugge A *- KV Mechelen A6 - 3 -
231 nov.15u00 Sporting Charleroi A *- Eendracht Aalst A2 - 0 -
2425 okt.20u00 Racing Genk B -OH Leuven A *2 - 7 -

* Naar de kwartfinales.
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - KWARTFINALES - DINSDAG 29 EN WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
9Din. 29 nov.20u00 Sporting Charleroi A -Racing Genk - -
10Din. 29 nov.20u00 Standard Luik A -OH Leuven A - -
11Din. 29 nov.20u00 OH Leuven B - SV Zulte Waregem A - -
12Woe. 30 nov.20u00 K Kontich FC A -Club Brugge A - -

* Naar de halve finales.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).