N.L. 22-23 Matchday
Update: 23/12/2021 om 15:06u
Nationaal Rode Duivels N.L. 22-23 Matchday
Laatste update: 23/12/2021 om 15:06u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
DE UEFA NATIONS LEAGUE (c) - EDITIE 2022-2023

Op deze pagina ziet u een (voorlopig) overzicht van alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.
>> Afdrukken kan via de optie "Extra-Website-Printvriendelijke versie". Selecteer alles of een gedeelte en druk af.
* Liever de (blanco) lijst afdrukken in excel/ods ? Kies Chronologisch of Per Groep.
** Of liever de (blanco) lijst afdrukken in PDF ? Kies Chronologisch of Per Groep.

LINKS NAAR DE MATCHDAYS - DE WEDSTRIJDEN

Matchday 1Matchday 2 Matchday 3Matchday 4 Matchday 5Matchday 6

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 1
Donderdag 2, vrijdag 3 en zaterdag 4 juni 2022
DatumUur League Wedstrijd Uitslag 
Don. 2 juni 18:00u C - 4 GeŲrgiŽ - Gibraltar - speeldag
Don. 2 juni 20:45u A - 2 TsjechiŽ - Zwitserland - speeldag
Don. 2 juni 20:45u A - 2 Spanje - Portugal - speeldag
Don. 2 juni 20:45u B - 2 AlbaniŽ - Rusland - speeldag
Don. 2 juni 20:45u B - 2 IsraŽl - IJsland - speeldag
Don. 2 juni 20:45u B - 4 ServiŽ - Noorwegen - speeldag
Don. 2 juni 20:45u B - 4 SloveniŽ - Zweden - speeldag
Don. 2 juni 20:45u C - 2 Cyprus of Estland - Kosovo - speeldag
Don. 2 juni 20:45u C - 2 Noord-Ierland - Griekenland - speeldag
Don. 2 juni 20:45u C - 4 Bulgarije - Noord-MacedoniŽ - speeldag
Don. 2 juni 20:45u D - 2 Cyprus of Estland - San Marino - speeldag
         
Vrij. 3 juni 20:45u A - 1 KroatiŽ - Oostenrijk - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u A - 1 Frankrijk - Denemarken - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u A - 4 BelgiŽ - Nederland - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u A - 4 Polen -Wales - speeldag
Vrij. 3 juni 16:00u of 20:45u C - 3 Kazachstan of MoldaviŽ - Azerbeidzjan - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u C - 3 Slovakije - Wit-Rusland - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u D - 1 Letland - Andorra - speeldag
Vrij. 3 juni 20:45u D - 1 Liechtenstein - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
         
Zat. 4 juni 15:00u B - 1 Schotland - ArmeniŽ - speeldag
Zat. 4 juni 18:00u A - 3 Hongarije - Engeland - speeldag
Zat. 4 juni 18:00u C - 1 Litouwen - Luxemburg - speeldag
Zat. 4 juni 20:45u A - 3 ItaliŽ - Duitsland - speeldag
Zat. 4 juni 20:45u B - 1 Ierland - OekraÔne - speeldag
Zat. 4 juni 20:45u B - 3 Finland - BosniŽ-Herzegovina - speeldag
Zat. 4 juni 20:45u B - 3 Montenegro - RoemeniŽ - speeldag
Zat. 4 juni 20:45u C - 1 Turkije - FaerŲer Eilanden - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 2
Zondag 5, maandag 6 en dinsdag 7 juni 2022
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 5 juni 15:00u D - 2 San Marino - Malta - speeldag
Zon. 5 juni 18:00u of 15:00u C - 2 Cyprus of Estland - Noord-Ierland - speeldag
Zon. 5 juni 18:00u C - 4 Gibraltar - Noord-MacedoniŽ - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u A - 2 TsjechiŽ - Spanje - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u A - 2 Portugal - Zwitserland - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u B - 4 ServiŽ - SloveniŽ - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u B - 4 Zweden - Noorwegen - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u C - 2 Kosovo - Griekenland - speeldag
Zon. 5 juni 20:45u C - 4 Bulgarije - GeorgiŽ - speeldag
         
Ma. 6 juni 20:45u A - 1 Oostenrijk - Denemarken - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u A - 1 KroatiŽ - Frankrijk - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u A - 4 BelgiŽ - Polen - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u A - 4 Wales - Nederland - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u B - 2 IJsland - AlbaniŽ - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u B - 2 IsraŽl - Rusland - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u C - 3 Wit-Rusland - Azerbeidzjan - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u C - 3 Slovakije - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u D - 1 Andorra - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
Ma. 6 juni 20:45u D - 1 Letland - Liechtenstein - speeldag
         
Din. 7 juni 18:00u B - 1 ArmeniŽ - Ierland - speeldag
Din. 7 juni 18:00u C - 1 Litouwen - Turkije - speeldag
Din. 7 juni 20:45u A - 3 Duitsland - Engeland - speeldag
Din. 7 juni 20:45u A - 3 ItaliŽ - Hongarije - speeldag
Din. 7 juni 20:45u B - 1 Schotland - OekraÔne - speeldag
Din. 7 juni 20:45u B - 3 BosniŽ-Herzegovina - RoemeniŽ - speeldag
Din. 7 juni 20:45u B - 3 Finland - Montenegro - speeldag
Din. 7 juni 20:45u C - 1 FaerŲer Eilanden - Luxemburg - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 3
Donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 juni 2022
DatumUurLeague Wedstrijd Uitslag 
Don. 9 juni 20:45u A - 2 Portugal -TsjechiŽ - speeldag
Don. 9 juni 20:45u A - 2 Zwitserland -Spanje - speeldag
Don. 9 juni 20:45u B - 4 Noorwegen - SloveniŽ - speeldag
Don. 9 juni 20:45u B - 4 Zweden - ServiŽ - speeldag
Don. 9 juni 20:45u C - 2 Griekenland - Cyprus of Estland - speeldag
Don. 9 juni 20:45u C - 2 Kosovo - Noord-Ierland - speeldag
Don. 9 juni 20:45u C - 4 Gibraltar - Bulgarije - speeldag
Don. 9 juni 20:45u C - 4 Noord-MacedoniŽ - GeorgiŽ - speeldag
Don. 9 juni 20:45u D - 2 Malta - Cyprus of Estland - speeldag
         
Vrij. 10 juni 18:00u C - 3 Azerbeidzjan - Slovakije - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u A - 1 Oostenrijk - Frankrijk - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u A - 1 Denemarken - KroatiŽ - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u A - 4 Nederland -Polen - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u A - 4 Wales - BelgiŽ - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u B - 2 AlbaniŽ - IsraŽl - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u B - 2 Rusland - IJsland - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u C - 3 Wit-Rusland - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
Vrij. 10 juni 16:00u of 20:45u D - 1 Kazachstan of MoldaviŽ - Letland - speeldag
Vrij. 10 juni 20:45u D - 1 Andorra - Liechtenstein - speeldag
         
Zat. 11 juni 15:00u B - 3 Montenegro - BosniŽ-Herzegovina - speeldag
Zat. 11 juni 18:00u B - 1 Ierland - Schotland - speeldag
Zat. 11 juni 18:00u C - 1 FaerŲer Eilanden - Litouwen - speeldag
Zat. 11 juni 20:45u A - 3 Engeland - ItaliŽ - speeldag
Zat. 11 juni 20:45u A - 3 Hongarije -Duitsland - speeldag
Zat. 11 juni 20:45u B - 1 OekraÔne - ArmeniŽ - speeldag
Zat. 11 juni 20:45u B - 3 RoemeniŽ - Finland - speeldag
Zat. 11 juni 20:45u C - 1 Luxemburg - Turkije - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 4
Zondag 12, maandag 13 en dinsdag 14 juni 2022
DatumUurLeague Wedstrijd Uitslag 
Zon. 12 juni 15:00u C - 2 Noord-Ierland - Cyprus of Estland - speeldag
Zon. 12 juni 18:00u B - 4 Noorwegen - Zweden - speeldag
Zon. 12 juni 18:00u C - 4 GeorgiŽ - Bulgarije - speeldag
Zon. 12 juni 18:00u C - 4 Noord-MacedoniŽ -Gibraltar - speeldag
Zon. 12 juni 20:45u A - 2 Spanje -TsjechiŽ - speeldag
Zon. 12 juni 20:45u A - 2 Zwitserland - Portugal - speeldag
Zon. 12 juni 20:45u B - 4 SloveniŽ - ServiŽ - speeldag
Zon. 12 juni 20:45u C - 2 Griekenland - Kosovo - speeldag
Zon. 12 juni 20:45u D - 2 Malta - San Marino - speeldag
         
Ma. 13 juni 18:00u C - 3 Azerbeidzjan - Wit-Rusland - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u A - 1 Denemarken - Oostenrijk - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u A - 1 Frankrijk -KroatiŽ - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u A - 4 Nederland - Wales - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u A - 4 Polen - BelgiŽ - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u B - 2 IJsland - IsraŽl - speeldag
Ma. 13 juni 20:45u B - 2 Rusland - AlbaniŽ - speeldag
Ma. 13 juni 16:00u of 20:45u C - 3 Kazachstan of MoldaviŽ - Slovakije - speeldag
         
Din. 14 juni 18:00u B - 1 ArmeniŽ - Schotland - speeldag
Din. 14 juni 20:45u A - 3 Engeland - Hongarije - speeldag
Din. 14 juni 20:45u A - 3 Duitsland - ItaliŽ - speeldag
Din. 14 juni 20:45u B - 1 OekraÔne - Ierland - speeldag
Din. 14 juni 20:45u B - 3 BosniŽ-Herzegovina - Finland - speeldag
Din. 14 juni 20:45u B - 3 RoemeniŽ - Montenegro - speeldag
Din. 14 juni 20:45u C - 1 Luxemburg -FaerŲer Eilanden - speeldag
Din. 14 juni 20:45u C - 1 Turkije - Litouwen - speeldag
Din. 14 juni 16:00u of 20:45u D - 1 Kazachstan of MoldaviŽ - Andorra - speeldag
Din. 14 juni 20:45u D - 1 Liechtenstein - Letland - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 5
Donderdag 22, vrijdag 23 en zaterdag 24 september 2022
DatumUurLeague Wedstrijd Uitslag 
Don. 22 sept 20:45u A - 1 KroatiŽ - Denemarken - speeldag
Don. 22 sept 20:45u A - 1 Frankrijk - Oostenrijk - speeldag
Don. 22 sept 20:45u A - 4 BelgiŽ - Wales - speeldag
Don. 22 sept 20:45u A - 4 Polen - Nederland - speeldag
Don. 22 sept 20:45u C - 1 Litouwen - FaerŲer Eilanden - speeldag
Don. 22 sept 20:45u C - 1 Turkije - Luxemburg - speeldag
Don. 22 sept 16:00u of 20:45u C - 3 Kazachstan of MoldaviŽ - Wit-Rusland - speeldag
Don. 22 sept 20:45u C - 3 Slovakije - Azerbeidzjan - speeldag
Don. 22 sept 20:45u D - 1 Letland - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
Don. 22 sept 20:45u D - 1 Liechtenstein - Andorra - speeldag
         
Vrij. 23 sept 18:00u B - 1 ArmeniŽ - OekraÔne - speeldag
Vrij. 23 sept 18:00u C - 4 GeorgiŽ - Noord-MacedoniŽ - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u A - 3 Duitsland -Hongarije - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u A - 3 ItaliŽ - Engeland - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u B - 1 Schotland - Ierland - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u B - 3 BosniŽ-Herzegovina - Montenegro - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u B - 3 Finland - RoemeniŽ - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u C - 4 Bulgarije - Gibraltar - speeldag
Vrij. 23 sept 20:45u D - 2 Cyprus of Estland - Malta - speeldag
         
Zat. 24 sept 20:45u A - 2 TsjechiŽ - Portugal - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u A - 2 Spanje - Zwitserland - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u B - 2 IJsland - Rusland - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u B - 2 IsraŽl - AlbaniŽ - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u B - 4 SloveniŽ - Noorwegen - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u B - 4 ServiŽ - Zweden - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u C - 2 Noord-Ierland - Kosovo - speeldag
Zat. 24 sept 20:45u C - 2 Cyprus of Estland - Griekenland - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 6
Zondag 25, maandag 26 en dinsdag 27 september 2022
DatumUurLeague Wedstrijd Uitslag 
Zon. 25 sept 15:00u D - 1 Andorra -Letland - speeldag
Zon. 25 sept 15:00u D - 1 Kazachstan of MoldaviŽ - Liechtenstein - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u A - 1 Oostenrijk - KroatiŽ - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u A - 1 Denemarken -Frankrijk - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u A - 4 Nederland - BelgiŽ - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u A - 4 Wales - Polen - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u C - 1 FaerŲer Eilanden - Turkije - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u C - 1 Luxemburg - Litouwen - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u C - 3 Azerbeidzjan - Kazachstan of MoldaviŽ - speeldag
Zon. 25 sept 20:45u C - 3 Wit-Rusland - Slovakije - speeldag
         
Ma. 26 sept 20:45u A - 3 Engeland -Duitsland - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u A - 3 Hongarije - ItaliŽ - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u B - 1 Ierland - ArmeniŽ - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u B - 1 OekraÔne - Schotland. - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u B - 3 Montenegro - Finland - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u B - 3 RoemeniŽ - BosniŽ-Herzegovina - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u C - 4 Gibraltar - GeorgiŽ - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u C - 4 Noord-MacedoniŽ - Bulgarije - speeldag
Ma. 26 sept 20:45u D - 2 San Marino - Cyprus of Estland - speeldag
         
Din. 27 sept 20:45u A - 2 Portugal - Spanje - speeldag
Din. 27 sept 20:45u A - 2 Zwitserland - TsjechiŽ - speeldag
Din. 27 sept 20:45u B - 2 AlbaniŽ - IJsland - speeldag
Din. 27 sept 20:45u B - 2 Rusland - IsraŽl - speeldag
Din. 27 sept 20:45u B - 4 Noorwegen - ServiŽ - speeldag
Din. 27 sept 20:45u B - 4 Zweden - SloveniŽ - speeldag
Din. 27 sept 20:45u C - 2 Griekenland - Noord-ierland - speeldag
Din. 27 sept 20:45u C - 2 Kosovo - Cyprus of Estland - speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

DE VIER LEAGUES - SAMENSTELLING

- Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D (dat was in de eerste editie 12, 12, 15 en 16).

* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, ťťn met 4 en ťťn met 3 landen.

*** De lottrekking voor het samenstellen van de groepen per League gebeurde op donderdag 16 december 2021 plaats in Montreux - Zwitserland.

>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A : Frankrijk (de titelverdediger), BelgiŽ, Portugal, Nederland, Engeland, Spanje, ItaliŽ, Denemarken, KroatiŽ, Polen, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Wales, Tsjechie en Hongarije.
* League B : BosniŽ-Herzegovina, IJsland, Zweden, Rusland, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, OekraÔne, Finland, Ierland, IsraŽl, RoemeniŽ, AlbaniŽ, Montenegro, ArmeniŽ en SloveniŽ.
* League C : Slovakije, Turkije, Noord-Ierland, Bulgarije, Griekenland, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland, Litouwen, Luxemburg, Azerbeidjan, FaerŲer Eilanden en Gibraltar, plus twee winnende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus en Estland, en tussen MoldaviŽ en Kazachstan.
(heenwedstrijden op donderdag 24 maart 2022 - terugwedstrijden op maandag 28 maart 2022).
* League D : Letland, Liechtenstein, Malta, Andorra en San Marino, plus twee verliezende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus en Estland, en tussen MoldaviŽ en Kazachstan.
(heenwedstrijden op donderdag 24 maart 2022 - terugwedstrijden op maandag 28 maart 2022).



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, de kwalificatie en speelsteden van het EK 2024 in Duitsland. Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).