Groep 1
Update: 14/06/2022 om 11:39u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 1
Laatste update: 14/06/2022 om 11:39u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2022 - GROEP 1

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 1, zomer 2022, met ploegen van 1e en 2e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 6, 13, 20 augustus en zondag 28 augustus 2022.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 2
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (6 augustus 2022)
Zat. 06/08 18u30 KFCE Zoersel - KVC Wilrijk A
Zat. 06/08 18u30 FCS Mariekerke-Branst A - Willebroekse SV
Zat. 06/08 18u30 KVV Vosselaar - KSV Bornem
Zat. 06/08 18u30 Sporting Tisselt A - FC Oppuurs
Zat. 06/08 18u30 RVC Hoboken A - KFC Lentezon Beerse A
Zat. 06/08 18u30 Verbr Zwijndrecht A - Excelsior Mariaburg A
Zat. 06/08 18u30 Nielse SV A - KFC Brasschaat
Zat. 06/08 18u30 TOR Deurne Pirates A - K Sint-Job FC A
Zat. 06/08 18u30 K Merksplas SK - K Ternesse VV A
Zat. 06/08 18u30 K Kalmthout SK - 's Gravenwezel-Schilde A
Zat. 06/08 18u30 KSK Weelde - Loenhout SK
Zat. 06/08 18u30 K Wuustwezel FC - K Antonia FC A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
4 FCS Mariekerke-Branst A 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Antonia FC A 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Sint-Job FC A 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Lentezon Beerse A 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
16 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
19 Nielse SV A 0 0 0 0 0 0 0  
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0  
21 Sporting Tisselt A 0 0 0 0 0 0 0  
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
23 Verbr Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0  
24 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (6 augustus 2022)
KFCE Zoersel - KVC Wilrijk A
FCS Mariekerke-Branst A - Willebroekse SV
KVV Vosselaar - KSV Bornem
Sporting Tisselt A - FC Oppuurs
RVC Hoboken A - KFC Lentezon Beerse A
Verbr Zwijndrecht A - Excelsior Mariaburg A
Nielse SV A - KFC Brasschaat
TOR Deurne Pirates A - K Sint-Job FC A
K Merksplas SK - K Ternesse VV A
K Kalmthout SK - 's Gravenwezel-Schilde A
KSK Weelde - Loenhout SK
K Wuustwezel FC - K Antonia FC A


Speeldag 2 (13 augustus 2022)
's Gravenwezel-Schilde A - TOR Deurne Pirates A
K Antonia FC A - Verbr Zwijndrecht A
K Ternesse VV A - Nielse SV A
Loenhout SK - RVC Hoboken A
FC Oppuurs - KSK Weelde
Willebroekse SV - K Kalmthout SK
KSV Bornem - K Wuustwezel FC
KVC Wilrijk A - K Merksplas SK
KFC Lentezon Beerse A - KVV Vosselaar
K Sint-Job FC A - KFCE Zoersel
Excelsior Mariaburg A - Sporting Tisselt A
KFC Brasschaat - FCS Mariekerke-Branst A


Speeldag 3 (20 augustus 2022)
KFCE Zoersel - Willebroekse SV
FCS Mariekerke-Branst A - KVC Wilrijk A
KVV Vosselaar - FC Oppuurs
Sporting Tisselt A - KSV Bornem
RVC Hoboken A - Excelsior Mariaburg A
Verbr Zwijndrecht A - KFC Lentezon Beerse A
Nielse SV A - K Sint-Job FC A
TOR Deurne Pirates A - KFC Brasschaat
K Merksplas SK - Loenhout SK
K Kalmthout SK - K Antonia FC A
KSK Weelde - 's Gravenwezel-Schilde A
K Wuustwezel FC - K Ternesse VV A


Speeldag 4 (28 augustus 2022)
's Gravenwezel-Schilde A - Nielse SV A
K Antonia FC A - RVC Hoboken A
K Ternesse VV A - Verbr Zwijndrecht A
Loenhout SK - TOR Deurne Pirates A
FC Oppuurs - K Merksplas SK
Willebroekse SV - KSK Weelde
KSV Bornem - K Kalmthout SK
KVC Wilrijk A - K Wuustwezel FC
KFC Lentezon Beerse A - FCS Mariekerke-Branst A
K Sint-Job FC A - Sporting Tisselt A
Excelsior Mariaburg A - KFCE Zoersel
KFC Brasschaat - KVV Vosselaar


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 1 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Gravenwezel-Schilde A 0 0 
2Excelsior Mariaburg A 0 0 
3FC Oppuurs 0 0 
4FCS Mariekerke-Branst A 0 0 
5K Antonia FC A 0 0 
6K Kalmthout SK 0 0 
7K Merksplas SK 0 0 
8K Sint-Job FC A 0 0 
9K Ternesse VV A 0 0 
10K Wuustwezel FC 0 0 
11KFC Brasschaat 0 0 
12KFC Lentezon Beerse A 0 0 
13KFCE Zoersel 0 0 
14KSK Weelde 0 0 
15KSV Bornem 0 0 
16KVC Wilrijk A 0 0 
17KVV Vosselaar 0 0 
18Loenhout SK 0 0 
19Nielse SV A 0 0 
20RVC Hoboken A 0 0 
21Sporting Tisselt A 0 0 
22TOR Deurne Pirates A 0 0 
23Verbr Zwijndrecht A 0 0 
24Willebroekse SV 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Oppuurs 000
4FCS Mariekerke-Branst A 000
5K Antonia FC A 000
6K Kalmthout SK 000
7K Merksplas SK 000
8K Sint-Job FC A 000
9K Ternesse VV A 000
10K Wuustwezel FC 000
11KFC Brasschaat 000
12KFC Lentezon Beerse A 000
13KFCE Zoersel 000
14KSK Weelde 000
15KSV Bornem 000
16KVC Wilrijk A 000
17KVV Vosselaar 000
18Loenhout SK 000
19Nielse SV A 000
20RVC Hoboken A 000
21Sporting Tisselt A 000
22TOR Deurne Pirates A 000
23Verbr Zwijndrecht A 000
24Willebroekse SV 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0
4 FCS Mariekerke-Branst A 0 0 0 0 0 0 0
5 K Antonia FC A 0 0 0 0 0 0 0
6 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Sint-Job FC A 0 0 0 0 0 0 0
9 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0
10 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Lentezon Beerse A 0 0 0 0 0 0 0
13 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
15 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
16 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0
17 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0
18 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
19 Nielse SV A 0 0 0 0 0 0 0
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0
21 Sporting Tisselt A 0 0 0 0 0 0 0
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
23 Verbr Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0
24 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0
4 FCS Mariekerke-Branst A 0 0 0 0 0 0 0
5 K Antonia FC A 0 0 0 0 0 0 0
6 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Sint-Job FC A 0 0 0 0 0 0 0
9 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0
10 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Lentezon Beerse A 0 0 0 0 0 0 0
13 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
15 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
16 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0
17 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0
18 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
19 Nielse SV A 0 0 0 0 0 0 0
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0
21 Sporting Tisselt A 0 0 0 0 0 0 0
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
23 Verbr Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0
24 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Kalmthout SK - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
13/08/2022 2 's Gravenwezel-Schilde A - TOR Deurne Pirates A Speeldag 
20/08/2022 3 KSK Weelde - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
28/08/2022 4 's Gravenwezel-Schilde A - Nielse SV A Speeldag 

Excelsior Mariaburg A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Verbr Zwijndrecht A - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
13/08/2022 2 Excelsior Mariaburg A - Sporting Tisselt A Speeldag 
20/08/2022 3 RVC Hoboken A - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
28/08/2022 4 Excelsior Mariaburg A - KFCE Zoersel Speeldag 

FC Oppuurs

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Sporting Tisselt A - FC Oppuurs Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oppuurs - KSK Weelde Speeldag 
20/08/2022 3 KVV Vosselaar - FC Oppuurs Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oppuurs - K Merksplas SK Speeldag 

FCS Mariekerke-Branst A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FCS Mariekerke-Branst A - Willebroekse SV Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Brasschaat - FCS Mariekerke-Branst A Speeldag 
20/08/2022 3 FCS Mariekerke-Branst A - KVC Wilrijk A Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Lentezon Beerse A - FCS Mariekerke-Branst A Speeldag 

K Antonia FC A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Wuustwezel FC - K Antonia FC A Speeldag 
13/08/2022 2 K Antonia FC A - Verbr Zwijndrecht A Speeldag 
20/08/2022 3 K Kalmthout SK - K Antonia FC A Speeldag 
28/08/2022 4 K Antonia FC A - RVC Hoboken A Speeldag 

K Kalmthout SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Kalmthout SK - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
13/08/2022 2 Willebroekse SV - K Kalmthout SK Speeldag 
20/08/2022 3 K Kalmthout SK - K Antonia FC A Speeldag 
28/08/2022 4 KSV Bornem - K Kalmthout SK Speeldag 

K Merksplas SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Merksplas SK - K Ternesse VV A Speeldag 
13/08/2022 2 KVC Wilrijk A - K Merksplas SK Speeldag 
20/08/2022 3 K Merksplas SK - Loenhout SK Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oppuurs - K Merksplas SK Speeldag 

K Sint-Job FC A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 TOR Deurne Pirates A - K Sint-Job FC A Speeldag 
13/08/2022 2 K Sint-Job FC A - KFCE Zoersel Speeldag 
20/08/2022 3 Nielse SV A - K Sint-Job FC A Speeldag 
28/08/2022 4 K Sint-Job FC A - Sporting Tisselt A Speeldag 

K Ternesse VV A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Merksplas SK - K Ternesse VV A Speeldag 
13/08/2022 2 K Ternesse VV A - Nielse SV A Speeldag 
20/08/2022 3 K Wuustwezel FC - K Ternesse VV A Speeldag 
28/08/2022 4 K Ternesse VV A - Verbr Zwijndrecht A Speeldag 

K Wuustwezel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Wuustwezel FC - K Antonia FC A Speeldag 
13/08/2022 2 KSV Bornem - K Wuustwezel FC Speeldag 
20/08/2022 3 K Wuustwezel FC - K Ternesse VV A Speeldag 
28/08/2022 4 KVC Wilrijk A - K Wuustwezel FC Speeldag 

KFC Brasschaat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Nielse SV A - KFC Brasschaat Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Brasschaat - FCS Mariekerke-Branst A Speeldag 
20/08/2022 3 TOR Deurne Pirates A - KFC Brasschaat Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Brasschaat - KVV Vosselaar Speeldag 

KFC Lentezon Beerse A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 RVC Hoboken A - KFC Lentezon Beerse A Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Lentezon Beerse A - KVV Vosselaar Speeldag 
20/08/2022 3 Verbr Zwijndrecht A - KFC Lentezon Beerse A Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Lentezon Beerse A - FCS Mariekerke-Branst A Speeldag 

KFCE Zoersel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFCE Zoersel - KVC Wilrijk A Speeldag 
13/08/2022 2 K Sint-Job FC A - KFCE Zoersel Speeldag 
20/08/2022 3 KFCE Zoersel - Willebroekse SV Speeldag 
28/08/2022 4 Excelsior Mariaburg A - KFCE Zoersel Speeldag 

KSK Weelde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KSK Weelde - Loenhout SK Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oppuurs - KSK Weelde Speeldag 
20/08/2022 3 KSK Weelde - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
28/08/2022 4 Willebroekse SV - KSK Weelde Speeldag 

KSV Bornem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVV Vosselaar - KSV Bornem Speeldag 
13/08/2022 2 KSV Bornem - K Wuustwezel FC Speeldag 
20/08/2022 3 Sporting Tisselt A - KSV Bornem Speeldag 
28/08/2022 4 KSV Bornem - K Kalmthout SK Speeldag 

KVC Wilrijk A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFCE Zoersel - KVC Wilrijk A Speeldag 
13/08/2022 2 KVC Wilrijk A - K Merksplas SK Speeldag 
20/08/2022 3 FCS Mariekerke-Branst A - KVC Wilrijk A Speeldag 
28/08/2022 4 KVC Wilrijk A - K Wuustwezel FC Speeldag 

KVV Vosselaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVV Vosselaar - KSV Bornem Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Lentezon Beerse A - KVV Vosselaar Speeldag 
20/08/2022 3 KVV Vosselaar - FC Oppuurs Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Brasschaat - KVV Vosselaar Speeldag 

Loenhout SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KSK Weelde - Loenhout SK Speeldag 
13/08/2022 2 Loenhout SK - RVC Hoboken A Speeldag 
20/08/2022 3 K Merksplas SK - Loenhout SK Speeldag 
28/08/2022 4 Loenhout SK - TOR Deurne Pirates A Speeldag 

Nielse SV A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Nielse SV A - KFC Brasschaat Speeldag 
13/08/2022 2 K Ternesse VV A - Nielse SV A Speeldag 
20/08/2022 3 Nielse SV A - K Sint-Job FC A Speeldag 
28/08/2022 4 's Gravenwezel-Schilde A - Nielse SV A Speeldag 

RVC Hoboken A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 RVC Hoboken A - KFC Lentezon Beerse A Speeldag 
13/08/2022 2 Loenhout SK - RVC Hoboken A Speeldag 
20/08/2022 3 RVC Hoboken A - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
28/08/2022 4 K Antonia FC A - RVC Hoboken A Speeldag 

Sporting Tisselt A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Sporting Tisselt A - FC Oppuurs Speeldag 
13/08/2022 2 Excelsior Mariaburg A - Sporting Tisselt A Speeldag 
20/08/2022 3 Sporting Tisselt A - KSV Bornem Speeldag 
28/08/2022 4 K Sint-Job FC A - Sporting Tisselt A Speeldag 

TOR Deurne Pirates A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 TOR Deurne Pirates A - K Sint-Job FC A Speeldag 
13/08/2022 2 's Gravenwezel-Schilde A - TOR Deurne Pirates A Speeldag 
20/08/2022 3 TOR Deurne Pirates A - KFC Brasschaat Speeldag 
28/08/2022 4 Loenhout SK - TOR Deurne Pirates A Speeldag 

Verbr Zwijndrecht A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Verbr Zwijndrecht A - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
13/08/2022 2 K Antonia FC A - Verbr Zwijndrecht A Speeldag 
20/08/2022 3 Verbr Zwijndrecht A - KFC Lentezon Beerse A Speeldag 
28/08/2022 4 K Ternesse VV A - Verbr Zwijndrecht A Speeldag 

Willebroekse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FCS Mariekerke-Branst A - Willebroekse SV Speeldag 
13/08/2022 2 Willebroekse SV - K Kalmthout SK Speeldag 
20/08/2022 3 KFCE Zoersel - Willebroekse SV Speeldag 
28/08/2022 4 Willebroekse SV - KSK Weelde Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2022-2023 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3
Vrouwen groep 4 Vrouwen groep 5 Vrouwen groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2022 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2022-2023
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 6, 13, 20 augustus en zondag 28 augustus 2022.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2022-2023 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).