Groep 5
Update: 14/06/2022 om 11:39u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 5
Laatste update: 14/06/2022 om 11:39u
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2022 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2022, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 6, 13, 20 augustus en zondag 28 augustus 2022.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 6
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (6 augustus 2022)
Zat. 06/08 18u30 KVC Wilrijk B - K Rumst SK
Zat. 06/08 18u30 KSV Aartselaar A - VC Mortsel OG B
Zat. 06/08 18u30 FC Oxford Hemiksem A - Zennester Hombeek
Zat. 06/08 18u30 SC Duffel A - FCS Mariekerke-Branst B
Zat. 06/08 18u30 SC Duffel B - VVH Lippelo
Zat. 06/08 18u30 K Kontich FC B - Red Boys Elzestraat
Zat. 06/08 18u30 Nielse SV B - KSK Sint-Amands
Zat. 06/08 18u30 KFC Lint - KSC Mechelen
Zat. 06/08 18u30 KFCV Wintam - FC Blaasveld
Zat. 06/08 18u30 K Berchem Sport B - K Schelle Sport A
Zat. 06/08 18u30 VK Heindonk - K Schelle Sport B
Zat. 06/08 18u30 K Hove Sport - KSV Aartselaar B
Zat. 06/08 18u30 Heffen SK - FC Oxford Hemiksem B
Zat. 06/08 18u30 KVV Duffel - Sporting Tisselt B
Zat. 06/08 18u30 K Boechoutse VV - KFC Katelijne B
Zat. 06/08 18u30 FC Walem - KVK Hingene
Zat. 06/08 18u30 VC Leest - FC Oxaco Boechout
Zat. 06/08 18u30 Kalfort Puursica - K Reet SK

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
6 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0  
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Rumst SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
25 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
26 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
27 Nielse SV B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
29 SC Duffel A 0 0 0 0 0 0 0  
30 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0  
31 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (6 augustus 2022)
KVC Wilrijk B - K Rumst SK
KSV Aartselaar A - VC Mortsel OG B
FC Oxford Hemiksem A - Zennester Hombeek
SC Duffel A - FCS Mariekerke-Branst B
SC Duffel B - VVH Lippelo
K Kontich FC B - Red Boys Elzestraat
Nielse SV B - KSK Sint-Amands
KFC Lint - KSC Mechelen
KFCV Wintam - FC Blaasveld
K Berchem Sport B - K Schelle Sport A
VK Heindonk - K Schelle Sport B
K Hove Sport - KSV Aartselaar B
Heffen SK - FC Oxford Hemiksem B
KVV Duffel - Sporting Tisselt B
K Boechoutse VV - KFC Katelijne B
FC Walem - KVK Hingene
VC Leest - FC Oxaco Boechout
Kalfort Puursica - K Reet SK


Speeldag 2 (13 augustus 2022)
K Schelle Sport A - K Hove Sport
K Schelle Sport B - Heffen SK
KSV Aartselaar B - KVV Duffel
FC Oxford Hemiksem B - K Boechoutse VV
Sporting Tisselt B - FC Walem
KFC Katelijne B - VC Leest
KVK Hingene - Kalfort Puursica
FC Oxaco Boechout - KVC Wilrijk B
K Reet SK - KSV Aartselaar A
K Rumst SK - FC Oxford Hemiksem A
VC Mortsel OG B - SC Duffel A
Zennester Hombeek - SC Duffel B
FCS Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B
VVH Lippelo - Nielse SV B
Red Boys Elzestraat - KFC Lint
KSK Sint-Amands - KFCV Wintam
KSC Mechelen - K Berchem Sport B
FC Blaasveld - VK Heindonk


Speeldag 3 (20 augustus 2022)
KVC Wilrijk B - VC Mortsel OG B
KSV Aartselaar A - Zennester Hombeek
FC Oxford Hemiksem A - FCS Mariekerke-Branst B
SC Duffel A - VVH Lippelo
SC Duffel B - Red Boys Elzestraat
K Kontich FC B - KSK Sint-Amands
Nielse SV B - KSC Mechelen
KFC Lint - FC Blaasveld
KFCV Wintam - K Schelle Sport A
K Berchem Sport B - K Schelle Sport B
VK Heindonk - KSV Aartselaar B
K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem B
Heffen SK - Sporting Tisselt B
KVV Duffel - KFC Katelijne B
K Boechoutse VV - KVK Hingene
FC Walem - FC Oxaco Boechout
VC Leest - K Reet SK
Kalfort Puursica - K Rumst SK


Speeldag 4 (28 augustus 2022)
K Schelle Sport A - Heffen SK
K Schelle Sport B - KVV Duffel
KSV Aartselaar B - K Boechoutse VV
FC Oxford Hemiksem B - FC Walem
Sporting Tisselt B - VC Leest
KFC Katelijne B - Kalfort Puursica
KVK Hingene - KVC Wilrijk B
FC Oxaco Boechout - KSV Aartselaar A
K Reet SK - FC Oxford Hemiksem A
K Rumst SK - SC Duffel A
VC Mortsel OG B - SC Duffel B
Zennester Hombeek - K Kontich FC B
FCS Mariekerke-Branst B - Nielse SV B
VVH Lippelo - KFC Lint
Red Boys Elzestraat - KFCV Wintam
KSK Sint-Amands - K Berchem Sport B
KSC Mechelen - VK Heindonk
FC Blaasveld - K Hove Sport


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 5 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Blaasveld 0 0 
2FC Oxaco Boechout 0 0 
3FC Oxford Hemiksem A 0 0 
4FC Oxford Hemiksem B 0 0 
5FC Walem 0 0 
6FCS Mariekerke-Branst B 0 0 
7Heffen SK 0 0 
8K Berchem Sport B 0 0 
9K Boechoutse VV 0 0 
10K Hove Sport 0 0 
11K Kontich FC B 0 0 
12K Reet SK 0 0 
13K Rumst SK 0 0 
14K Schelle Sport A 0 0 
15K Schelle Sport B 0 0 
16KFC Katelijne B 0 0 
17KFC Lint 0 0 
18KFCV Wintam 0 0 
19KSC Mechelen 0 0 
20KSK Sint-Amands 0 0 
21KSV Aartselaar A 0 0 
22KSV Aartselaar B 0 0 
23KVC Wilrijk B 0 0 
24KVK Hingene 0 0 
25KVV Duffel 0 0 
26Kalfort Puursica 0 0 
27Nielse SV B 0 0 
28Red Boys Elzestraat 0 0 
29SC Duffel A 0 0 
30SC Duffel B 0 0 
31Sporting Tisselt B 0 0 
32VC Leest 0 0 
33VC Mortsel OG B 0 0 
34VK Heindonk 0 0 
35VVH Lippelo 0 0 
36Zennester Hombeek 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem A 000
4FC Oxford Hemiksem B 000
5FC Walem 000
6FCS Mariekerke-Branst B 000
7Heffen SK 000
8K Berchem Sport B 000
9K Boechoutse VV 000
10K Hove Sport 000
11K Kontich FC B 000
12K Reet SK 000
13K Rumst SK 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Katelijne B 000
17KFC Lint 000
18KFCV Wintam 000
19KSC Mechelen 000
20KSK Sint-Amands 000
21KSV Aartselaar A 000
22KSV Aartselaar B 000
23KVC Wilrijk B 000
24KVK Hingene 000
25KVV Duffel 000
26Kalfort Puursica 000
27Nielse SV B 000
28Red Boys Elzestraat 000
29SC Duffel A 000
30SC Duffel B 000
31Sporting Tisselt B 000
32VC Leest 000
33VC Mortsel OG B 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0
6 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
9 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
10 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0
12 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
13 K Rumst SK 0 0 0 0 0 0 0
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
18 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
19 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
20 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
21 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
23 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
24 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
25 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
26 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
27 Nielse SV B 0 0 0 0 0 0 0
28 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
29 SC Duffel A 0 0 0 0 0 0 0
30 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
31 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0
6 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
9 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
10 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0
12 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
13 K Rumst SK 0 0 0 0 0 0 0
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
18 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
19 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
20 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
21 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
23 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
24 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
25 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
26 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
27 Nielse SV B 0 0 0 0 0 0 0
28 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
29 SC Duffel A 0 0 0 0 0 0 0
30 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
31 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFCV Wintam - FC Blaasveld Speeldag 
13/08/2022 2 FC Blaasveld - VK Heindonk Speeldag 
20/08/2022 3 KFC Lint - FC Blaasveld Speeldag 
28/08/2022 4 FC Blaasveld - K Hove Sport Speeldag 

FC Oxaco Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 VC Leest - FC Oxaco Boechout Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oxaco Boechout - KVC Wilrijk B Speeldag 
20/08/2022 3 FC Walem - FC Oxaco Boechout Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oxaco Boechout - KSV Aartselaar A Speeldag 

FC Oxford Hemiksem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FC Oxford Hemiksem A - Zennester Hombeek Speeldag 
13/08/2022 2 K Rumst SK - FC Oxford Hemiksem A Speeldag 
20/08/2022 3 FC Oxford Hemiksem A - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
28/08/2022 4 K Reet SK - FC Oxford Hemiksem A Speeldag 

FC Oxford Hemiksem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Heffen SK - FC Oxford Hemiksem B Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oxford Hemiksem B - K Boechoutse VV Speeldag 
20/08/2022 3 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem B Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oxford Hemiksem B - FC Walem Speeldag 

FC Walem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FC Walem - KVK Hingene Speeldag 
13/08/2022 2 Sporting Tisselt B - FC Walem Speeldag 
20/08/2022 3 FC Walem - FC Oxaco Boechout Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oxford Hemiksem B - FC Walem Speeldag 

FCS Mariekerke-Branst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 SC Duffel A - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
13/08/2022 2 FCS Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B Speeldag 
20/08/2022 3 FC Oxford Hemiksem A - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
28/08/2022 4 FCS Mariekerke-Branst B - Nielse SV B Speeldag 

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Heffen SK - FC Oxford Hemiksem B Speeldag 
13/08/2022 2 K Schelle Sport B - Heffen SK Speeldag 
20/08/2022 3 Heffen SK - Sporting Tisselt B Speeldag 
28/08/2022 4 K Schelle Sport A - Heffen SK Speeldag 

K Berchem Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Berchem Sport B - K Schelle Sport A Speeldag 
13/08/2022 2 KSC Mechelen - K Berchem Sport B Speeldag 
20/08/2022 3 K Berchem Sport B - K Schelle Sport B Speeldag 
28/08/2022 4 KSK Sint-Amands - K Berchem Sport B Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Boechoutse VV - KFC Katelijne B Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oxford Hemiksem B - K Boechoutse VV Speeldag 
20/08/2022 3 K Boechoutse VV - KVK Hingene Speeldag 
28/08/2022 4 KSV Aartselaar B - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Hove Sport - KSV Aartselaar B Speeldag 
13/08/2022 2 K Schelle Sport A - K Hove Sport Speeldag 
20/08/2022 3 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem B Speeldag 
28/08/2022 4 FC Blaasveld - K Hove Sport Speeldag 

K Kontich FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Kontich FC B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
13/08/2022 2 FCS Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B Speeldag 
20/08/2022 3 K Kontich FC B - KSK Sint-Amands Speeldag 
28/08/2022 4 Zennester Hombeek - K Kontich FC B Speeldag 

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Kalfort Puursica - K Reet SK Speeldag 
13/08/2022 2 K Reet SK - KSV Aartselaar A Speeldag 
20/08/2022 3 VC Leest - K Reet SK Speeldag 
28/08/2022 4 K Reet SK - FC Oxford Hemiksem A Speeldag 

K Rumst SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVC Wilrijk B - K Rumst SK Speeldag 
13/08/2022 2 K Rumst SK - FC Oxford Hemiksem A Speeldag 
20/08/2022 3 Kalfort Puursica - K Rumst SK Speeldag 
28/08/2022 4 K Rumst SK - SC Duffel A Speeldag 

K Schelle Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Berchem Sport B - K Schelle Sport A Speeldag 
13/08/2022 2 K Schelle Sport A - K Hove Sport Speeldag 
20/08/2022 3 KFCV Wintam - K Schelle Sport A Speeldag 
28/08/2022 4 K Schelle Sport A - Heffen SK Speeldag 

K Schelle Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 VK Heindonk - K Schelle Sport B Speeldag 
13/08/2022 2 K Schelle Sport B - Heffen SK Speeldag 
20/08/2022 3 K Berchem Sport B - K Schelle Sport B Speeldag 
28/08/2022 4 K Schelle Sport B - KVV Duffel Speeldag 

KFC Katelijne B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Boechoutse VV - KFC Katelijne B Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Katelijne B - VC Leest Speeldag 
20/08/2022 3 KVV Duffel - KFC Katelijne B Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Katelijne B - Kalfort Puursica Speeldag 

KFC Lint

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFC Lint - KSC Mechelen Speeldag 
13/08/2022 2 Red Boys Elzestraat - KFC Lint Speeldag 
20/08/2022 3 KFC Lint - FC Blaasveld Speeldag 
28/08/2022 4 VVH Lippelo - KFC Lint Speeldag 

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFCV Wintam - FC Blaasveld Speeldag 
13/08/2022 2 KSK Sint-Amands - KFCV Wintam Speeldag 
20/08/2022 3 KFCV Wintam - K Schelle Sport A Speeldag 
28/08/2022 4 Red Boys Elzestraat - KFCV Wintam Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KFC Lint - KSC Mechelen Speeldag 
13/08/2022 2 KSC Mechelen - K Berchem Sport B Speeldag 
20/08/2022 3 Nielse SV B - KSC Mechelen Speeldag 
28/08/2022 4 KSC Mechelen - VK Heindonk Speeldag 

KSK Sint-Amands

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Nielse SV B - KSK Sint-Amands Speeldag 
13/08/2022 2 KSK Sint-Amands - KFCV Wintam Speeldag 
20/08/2022 3 K Kontich FC B - KSK Sint-Amands Speeldag 
28/08/2022 4 KSK Sint-Amands - K Berchem Sport B Speeldag 

KSV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KSV Aartselaar A - VC Mortsel OG B Speeldag 
13/08/2022 2 K Reet SK - KSV Aartselaar A Speeldag 
20/08/2022 3 KSV Aartselaar A - Zennester Hombeek Speeldag 
28/08/2022 4 FC Oxaco Boechout - KSV Aartselaar A Speeldag 

KSV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Hove Sport - KSV Aartselaar B Speeldag 
13/08/2022 2 KSV Aartselaar B - KVV Duffel Speeldag 
20/08/2022 3 VK Heindonk - KSV Aartselaar B Speeldag 
28/08/2022 4 KSV Aartselaar B - K Boechoutse VV Speeldag 

KVC Wilrijk B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVC Wilrijk B - K Rumst SK Speeldag 
13/08/2022 2 FC Oxaco Boechout - KVC Wilrijk B Speeldag 
20/08/2022 3 KVC Wilrijk B - VC Mortsel OG B Speeldag 
28/08/2022 4 KVK Hingene - KVC Wilrijk B Speeldag 

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FC Walem - KVK Hingene Speeldag 
13/08/2022 2 KVK Hingene - Kalfort Puursica Speeldag 
20/08/2022 3 K Boechoutse VV - KVK Hingene Speeldag 
28/08/2022 4 KVK Hingene - KVC Wilrijk B Speeldag 

KVV Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVV Duffel - Sporting Tisselt B Speeldag 
13/08/2022 2 KSV Aartselaar B - KVV Duffel Speeldag 
20/08/2022 3 KVV Duffel - KFC Katelijne B Speeldag 
28/08/2022 4 K Schelle Sport B - KVV Duffel Speeldag 

Kalfort Puursica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Kalfort Puursica - K Reet SK Speeldag 
13/08/2022 2 KVK Hingene - Kalfort Puursica Speeldag 
20/08/2022 3 Kalfort Puursica - K Rumst SK Speeldag 
28/08/2022 4 KFC Katelijne B - Kalfort Puursica Speeldag 

Nielse SV B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 Nielse SV B - KSK Sint-Amands Speeldag 
13/08/2022 2 VVH Lippelo - Nielse SV B Speeldag 
20/08/2022 3 Nielse SV B - KSC Mechelen Speeldag 
28/08/2022 4 FCS Mariekerke-Branst B - Nielse SV B Speeldag 

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 K Kontich FC B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
13/08/2022 2 Red Boys Elzestraat - KFC Lint Speeldag 
20/08/2022 3 SC Duffel B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
28/08/2022 4 Red Boys Elzestraat - KFCV Wintam Speeldag 

SC Duffel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 SC Duffel A - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
13/08/2022 2 VC Mortsel OG B - SC Duffel A Speeldag 
20/08/2022 3 SC Duffel A - VVH Lippelo Speeldag 
28/08/2022 4 K Rumst SK - SC Duffel A Speeldag 

SC Duffel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 SC Duffel B - VVH Lippelo Speeldag 
13/08/2022 2 Zennester Hombeek - SC Duffel B Speeldag 
20/08/2022 3 SC Duffel B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
28/08/2022 4 VC Mortsel OG B - SC Duffel B Speeldag 

Sporting Tisselt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KVV Duffel - Sporting Tisselt B Speeldag 
13/08/2022 2 Sporting Tisselt B - FC Walem Speeldag 
20/08/2022 3 Heffen SK - Sporting Tisselt B Speeldag 
28/08/2022 4 Sporting Tisselt B - VC Leest Speeldag 

VC Leest

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 VC Leest - FC Oxaco Boechout Speeldag 
13/08/2022 2 KFC Katelijne B - VC Leest Speeldag 
20/08/2022 3 VC Leest - K Reet SK Speeldag 
28/08/2022 4 Sporting Tisselt B - VC Leest Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 KSV Aartselaar A - VC Mortsel OG B Speeldag 
13/08/2022 2 VC Mortsel OG B - SC Duffel A Speeldag 
20/08/2022 3 KVC Wilrijk B - VC Mortsel OG B Speeldag 
28/08/2022 4 VC Mortsel OG B - SC Duffel B Speeldag 

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 VK Heindonk - K Schelle Sport B Speeldag 
13/08/2022 2 FC Blaasveld - VK Heindonk Speeldag 
20/08/2022 3 VK Heindonk - KSV Aartselaar B Speeldag 
28/08/2022 4 KSC Mechelen - VK Heindonk Speeldag 

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 SC Duffel B - VVH Lippelo Speeldag 
13/08/2022 2 VVH Lippelo - Nielse SV B Speeldag 
20/08/2022 3 SC Duffel A - VVH Lippelo Speeldag 
28/08/2022 4 VVH Lippelo - KFC Lint Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/08/2022 1 FC Oxford Hemiksem A - Zennester Hombeek Speeldag 
13/08/2022 2 Zennester Hombeek - SC Duffel B Speeldag 
20/08/2022 3 KSV Aartselaar A - Zennester Hombeek Speeldag 
28/08/2022 4 Zennester Hombeek - K Kontich FC B Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2022-2023 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3
Vrouwen groep 4 Vrouwen groep 5 Vrouwen groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2022 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2022-2023
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 6, 13, 20 augustus en zondag 28 augustus 2022.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2022-2023 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).