Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 23:10u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: gisteren om 23:10u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2023-2024 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

- Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2023-2024, plus alle nationale reeksen heren en vrouwen.
- We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

- Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2022-2023 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. A Vrouwen 2e Prov. B  
Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 3e Prov. C  

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Alle 1e Provinciale Herenreeksen VV Pro League 1A - 1B Nationale Vrouwenreeksen


1e Provinciale

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC (1) 22 14 5 3 50 27 45
2 K Kontich FC A 22 11 5 6 46 27 39
3 KFC De Kempen TL A 22 11 6 5 45 29 38
4 K Zandhoven SK 22 11 7 4 33 25 37
5 KFC Antonia A 21 10 5 6 43 35 36
6 KFC Berlaar Heikant 21 11 8 2 42 31 35
7 RVC Hoboken A 21 9 4 8 40 27 35
8 Sporting Tisselt A 21 9 5 7 45 31 34
9 KBSK Retie 21 9 7 5 49 37 32
10 K Loenhout SK 22 8 8 6 34 42 30
11 KFC Ranst A 21 8 8 5 36 35 29
12 FCS Mariekerke-Branst A 22 7 11 4 35 45 25
13 White Star Schorvoort 19 7 11 1 24 32 22
14 's Gravenwezel-Schilde A 21 4 10 7 22 42 19
15 K Vosselaar VV 21 3 14 4 28 58 13
16 K Ternesse VV A 21 1 19 1 15 64 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC (1) 2 2 0 0 8 3 6
2 K Loenhout SK 2 1 0 1 4 3 4
3 KFC Antonia A 2 1 0 1 4 3 4
4 KFC Berlaar Heikant 1 1 0 0 6 1 3
5 's Gravenwezel-Schilde A 1 1 0 0 3 1 3
6 RVC Hoboken A 1 1 0 0 2 0 3
7 FCS Mariekerke-Branst A 2 1 1 0 3 3 3
8 K Zandhoven SK 2 1 1 0 3 3 3
9 KFC De Kempen TL A 2 1 1 0 2 2 3
10 KBSK Retie 1 0 0 1 1 1 1
11 K Kontich FC A 2 0 1 1 4 6 1
12 Sporting Tisselt A 1 0 1 0 0 1 0
13 K Vosselaar VV 1 0 1 0 1 3 0
14 White Star Schorvoort 1 0 1 0 1 3 0
15 KFC Ranst A 1 0 1 0 2 5 0
16 K Ternesse VV A 2 0 2 0 1 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Berlaar Heikant 10 7 2 1 20 10 22
2 KFC De Kempen TL A 10 6 2 2 26 10 20
3 K Kontich FC A 10 6 2 2 17 8 20
4 K Zandhoven SK 10 6 3 1 11 9 19
5 K Bevel FC (1) 10 5 2 3 23 9 18
6 Sporting Tisselt A 10 5 2 3 23 15 18
7 KFC Antonia A 9 4 2 3 16 14 15
8 RVC Hoboken A 10 4 4 2 15 14 14
9 KFC Ranst A 10 3 3 4 14 13 13
10 K Loenhout SK 10 3 4 3 10 11 12
11 KBSK Retie 10 3 5 2 24 25 11
12 White Star Schorvoort 8 3 4 1 9 13 10
13 FCS Mariekerke-Branst A 10 3 6 1 12 20 10
14 's Gravenwezel-Schilde A 10 2 5 3 11 20 9
15 K Vosselaar VV 10 1 7 2 10 26 5
16 K Ternesse VV A 9 0 8 1 5 29 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC 10 7 3 0 19 15 21
2 KBSK Retie 10 6 2 2 24 11 20
3 K Kontich FC A 10 5 2 3 25 13 18
4 RVC Hoboken A 10 4 0 6 23 13 18
5 KFC Antonia A 10 5 3 2 23 18 17
6 KFC Ranst A 10 5 4 1 20 17 16
7 Sporting Tisselt A 10 4 2 4 22 15 16
8 K Zandhoven SK 10 4 3 3 19 13 15
9 KFC De Kempen TL A 10 4 3 3 17 17 15
10 K Loenhout SK 10 4 4 2 20 28 14
11 White Star Schorvoort 10 4 6 0 14 16 12
12 FCS Mariekerke-Branst A 10 3 4 3 20 22 12
13 KFC Berlaar Heikant 10 3 6 1 16 20 10
14 K Vosselaar VV 10 2 6 2 17 29 8
15 's Gravenwezel-Schilde A 10 1 5 4 8 21 7
16 K Ternesse VV A 10 1 9 0 9 28 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ekeren FC (2) 21 15 3 3 53 25 48
2 KVC Wilrijk 22 14 3 5 67 24 47
3 FC Oppuurs A (1) 21 14 4 3 61 31 45
4 KV Hooikt 22 12 7 3 60 38 39
5 Sporting Club Duffel A 21 12 8 1 48 33 37
6 VC Mortsel OG A 21 10 8 3 31 31 33
7 KSK Wavria A 21 9 10 2 33 30 29
8 K Kalmthout SK 21 8 8 5 33 24 29
9 TOR Deurne Pirates A 21 8 9 4 45 42 28
10 Verbr Zwijndrecht A 21 8 9 4 35 48 28
11 KFC Putte A 22 8 11 3 34 50 27
12 KV Bonheiden A 21 7 10 4 27 44 25
13 KFC Brasschaat 22 6 11 5 34 47 23
14 Excelsior Mariaburg A 22 4 11 7 40 52 19
15 Groen Rood Katelijne 21 4 13 4 18 51 16
16 Willebroekse SV 22 2 16 4 27 76 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Wilrijk 2 2 0 0 9 1 6
2 KFC Brasschaat 2 1 0 1 5 4 4
3 Groen Rood Katelijne 1 1 0 0 4 1 3
4 FC Oppuurs A (1) 1 1 0 0 2 0 3
5 Ekeren FC (2) 1 1 0 0 2 1 3
6 Willebroekse SV 2 1 1 0 4 2 3
7 KFC Putte A 2 1 1 0 1 5 3
8 TOR Deurne Pirates A 1 0 0 1 3 3 1
9 K Kalmthout SK 1 0 0 1 2 2 1
10 Verbr Zwijndrecht A 1 0 0 1 2 2 1
11 KV Hooikt 2 0 1 1 4 5 1
12 Excelsior Mariaburg A 2 0 1 1 4 7 1
13 VC Mortsel OG A 1 0 1 0 1 2 0
14 KSK Wavria A 1 0 1 0 0 2 0
15 KV Bonheiden A 1 0 1 0 1 4 0
16 Sporting Club Duffel A 1 0 1 0 1 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Ekeren FC 10 8 2 0 28 11 24
2 VC Mortsel OG A 10 7 2 1 17 12 22
3 KVC Wilrijk 10 6 1 3 21 10 21
4 FC Oppuurs A (1) 10 6 3 1 26 18 19
5 KV Hooikt 10 5 3 2 29 19 17
6 TOR Deurne Pirates A 10 5 3 2 24 18 17
7 Sporting Club Duffel A 10 5 4 1 18 13 16
8 Verbr Zwijndrecht A 10 5 4 1 17 23 16
9 KSK Wavria A 10 5 5 0 18 13 15
10 K Kalmthout SK 10 3 5 2 13 10 11
11 Excelsior Mariaburg A 10 3 5 2 23 22 11
12 KV Bonheiden A 10 3 5 2 14 19 11
13 KFC Putte A 10 3 6 1 15 24 10
14 Groen Rood Katelijne 10 2 6 2 10 26 8
15 KFC Brasschaat 10 2 7 1 11 22 7
16 Willebroekse SV 10 0 7 3 9 33 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs A 10 7 1 2 33 13 23
2 Sporting Club Duffel A 10 7 3 0 29 16 21
3 KV Hooikt 10 7 3 0 27 14 21
4 Ekeren FC 10 6 1 3 23 13 21
5 KVC Wilrijk 10 6 2 2 37 13 20
6 K Kalmthout SK 10 5 3 2 18 12 17
7 KSK Wavria A 10 4 4 2 15 15 14
8 KFC Putte A 10 4 4 2 18 21 14
9 KV Bonheiden A 10 4 4 2 12 21 14
10 KFC Brasschaat 10 3 4 3 18 21 12
11 VC Mortsel OG A 10 3 5 2 13 17 11
12 Verbr Zwijndrecht A 10 3 5 2 16 23 11
13 TOR Deurne Pirates A 10 3 6 1 18 21 10
14 Excelsior Mariaburg A 10 1 5 4 13 23 7
15 Groen Rood Katelijne 10 1 7 2 4 24 5
16 Willebroekse SV 10 1 8 1 14 41 4


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum (1) 22 13 3 6 48 21 45
2 KFC Broechem 22 14 6 2 59 41 44
3 KFCE Zoersel 22 13 5 4 56 28 43
4 KVV OG Vorselaar (2) 22 12 5 5 52 32 41
5 Zwaluwen Olmen 22 12 5 5 42 30 41
6 KFC Lentezon Beerse A 21 11 6 4 30 27 37
7 KSK Weelde 21 9 8 4 34 37 31
8 K Sint Job FC A 21 8 11 2 43 52 26
9 KFC Arendonk Sport 21 8 11 2 34 48 26
10 KVC Lille United B 21 7 10 4 37 48 25
11 K Merksplas SK 21 6 11 4 29 37 22
12 KFC Ezaart Sport 21 5 9 7 28 34 22
13 KSAV Sint Dimpna A 22 6 12 4 30 39 22
14 Verbroedering Balen 21 5 11 5 37 46 20
15 KVNA Wortel 21 4 12 5 29 48 17
16 KFC Herselt 21 2 10 9 16 36 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt-Larum (1) 2 2 0 0 6 1 6
2 Zwaluwen Olmen 2 1 0 1 3 1 4
3 KFC Arendonk Sport 1 1 0 0 4 2 3
4 KSK Weelde 1 1 0 0 3 2 3
5 KFC Lentezon Beerse A 1 1 0 0 1 0 3
6 KFCE Zoersel 2 1 1 0 5 3 3
7 KFC Broechem 2 1 1 0 2 1 3
8 K Merksplas SK 1 0 0 1 0 0 1
9 KFC Ezaart Sport 1 0 0 1 0 0 1
10 KFC Herselt 1 0 0 1 0 0 1
11 Verbroedering Balen 1 0 0 1 0 0 1
12 KSAV Sint Dimpna A 2 0 1 1 3 4 1
13 KVNA Wortel 1 0 1 0 2 4 0
14 K Sint Job FC A 1 0 1 0 1 4 0
15 KVC Lille United B 1 0 1 0 0 4 0
16 KVV OG Vorselaar (2) 2 0 2 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV OG Vorselaar 10 8 1 1 29 9 25
2 KFCE Zoersel 10 7 1 2 26 9 23
3 KFC Broechem 10 7 1 2 22 13 23
4 KFC Lentezon Beerse A 10 6 2 2 15 13 20
5 Zwaluwen Olmen 10 5 2 3 21 14 18
6 KFC Arendonk Sport 10 5 5 0 21 21 15
7 FC Punt-Larum (1) 10 3 1 6 18 13 15
8 KSAV Sint Dimpna A 10 4 5 1 14 15 13
9 K Sint Job FC A 10 4 6 0 21 27 12
10 KVC Lille United B 10 3 5 2 10 19 11
11 K Merksplas SK 10 3 6 1 14 17 10
12 KFC Ezaart Sport 10 2 5 3 13 14 9
13 Verbroedering Balen 10 2 6 2 19 26 8
14 KSK Weelde 10 2 6 2 12 24 8
15 KFC Herselt 10 1 5 4 8 17 7
16 KVNA Wortel 10 1 6 3 10 22 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt-Larum 10 8 2 0 24 7 24
2 KSK Weelde 10 6 2 2 19 11 20
3 Zwaluwen Olmen 10 6 3 1 18 15 19
4 KFC Broechem 10 6 4 0 35 27 18
5 KFCE Zoersel 10 5 3 2 25 16 17
6 KVV OG Vorselaar 10 4 2 4 23 19 16
7 KVC Lille United B 10 4 4 2 27 25 14
8 K Sint Job FC A 10 4 4 2 21 21 14
9 KFC Lentezon Beerse A 10 4 4 2 14 14 14
10 KFC Ezaart Sport 10 3 4 3 15 20 12
11 Verbroedering Balen 10 3 5 2 18 20 11
12 KVNA Wortel 10 3 5 2 17 22 11
13 K Merksplas SK 10 3 5 2 15 20 11
14 KSAV Sint Dimpna A 10 2 6 2 13 20 8
15 KFC Arendonk Sport 10 2 6 2 9 25 8
16 KFC Herselt 10 1 5 4 8 19 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Walem (1)(2) 21 17 3 1 78 17 52
2 Molenzonen Hallaar 22 13 7 2 50 33 41
3 K Schelle Sport A 21 11 4 6 50 36 39
4 Kalfort Puursica 22 12 7 3 51 42 39
5 KFC Katelijne A 21 10 6 5 38 48 35
6 KFC Volh Wintam 21 9 7 5 43 29 32
7 SK Rita Berlaar 22 9 8 5 43 54 32
8 KSK Sint-Amands 21 9 10 2 32 39 29
9 KFC Lint A 21 8 8 5 49 46 29
10 K Ramsel FC 22 9 11 2 43 41 29
11 KVC Booischot 21 8 9 4 42 36 28
12 KSV Schriek 21 7 11 3 29 40 24
13 SK Peulis 21 6 9 6 35 45 24
14 Heffen Sk 21 6 15 0 27 46 18
15 Nielse SV A 21 5 14 2 34 67 17
16 KSV Bornem 21 4 14 3 36 61 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Molenzonen Hallaar 2 1 0 1 4 2 4
2 SK Peulis 1 1 0 0 4 2 3
3 KSV Schriek 1 1 0 0 2 0 3
4 Heffen Sk 1 1 0 0 3 2 3
5 KFC Katelijne A 1 1 0 0 3 2 3
6 KSK Sint-Amands 1 1 0 0 2 1 3
7 K Ramsel FC 2 1 1 0 3 2 3
8 SK Rita Berlaar 2 1 1 0 4 4 3
9 K Schelle Sport A 1 0 0 1 0 0 1
10 KFC Walem (1)(2) 1 0 0 1 0 0 1
11 Kalfort Puursica 2 0 1 1 2 5 1
12 KFC Volh Wintam 1 0 1 0 2 3 0
13 KVC Booischot 1 0 1 0 2 3 0
14 KSV Bornem 1 0 1 0 1 2 0
15 Nielse SV A 1 0 1 0 2 4 0
16 KFC Lint A 1 0 1 0 1 3 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Walem (1) 10 9 1 0 44 10 27
2 K Schelle Sport A 10 7 1 2 31 14 23
3 Molenzonen Hallaar 10 7 3 0 25 13 21
4 Kalfort Puursica 10 6 2 2 21 16 20
5 KSK Sint-Amands 10 5 4 1 15 14 16
6 KFC Volh Wintam 10 4 3 3 18 15 15
7 SK Rita Berlaar 10 4 3 3 19 20 15
8 KFC Katelijne A 10 4 4 2 14 25 14
9 Heffen Sk 10 4 6 0 14 19 12
10 KFC Lint A 10 3 4 3 19 18 12
11 KSV Bornem 10 3 4 3 20 20 12
12 KVC Booischot 10 3 4 3 18 18 12
13 SK Peulis 10 2 5 3 16 25 9
14 K Ramsel FC 10 2 7 1 14 20 7
15 KSV Schriek 10 2 7 1 10 27 7
16 Nielse SV A 10 1 8 1 14 38 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Walem 10 8 2 0 34 7 24
2 K Ramsel FC 10 6 3 1 26 19 19
3 Kalfort Puursica 10 6 4 0 28 21 18
4 KFC Katelijne A 10 5 2 3 21 21 18
5 KFC Volh Wintam 10 5 3 2 23 11 17
6 KFC Lint A 10 5 3 2 29 25 17
7 KVC Booischot 10 5 4 1 22 15 16
8 Molenzonen Hallaar 10 5 4 1 21 18 16
9 K Schelle Sport A 10 4 3 3 19 22 15
10 KSV Schriek 10 4 4 2 17 13 14
11 SK Rita Berlaar 10 4 4 2 20 30 14
12 Nielse SV A 10 4 5 1 18 25 13
13 SK Peulis 10 3 4 3 15 18 12
14 KSK Sint-Amands 10 3 6 1 15 24 10
15 Heffen Sk 10 1 9 0 10 25 3
16 KSV Bornem 10 1 9 0 15 39 3


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Nieuwmoer FC (2) 21 16 3 2 56 19 50
2 K Wijnegem VC A (1) 21 15 6 0 49 35 45
3 K Minderhout VV 21 13 3 5 49 25 44
4 K Wuustwezel FC 22 10 7 5 40 27 35
5 Berchem Sport B 22 10 7 5 39 35 35
6 KFC Meer 22 9 6 7 41 26 34
7 K Achterbroek VV 22 9 6 7 36 31 34
8 K Gooreind VV 22 9 6 7 41 37 34
9 Zandvliet Sport A 21 9 9 3 39 40 30
10 FC Merksem 21 8 11 2 50 48 26
11 KFC Berendrecht 21 7 9 5 32 34 26
12 Sporting Burcht FC 22 7 14 1 32 54 22
13 SV Aartselaar A 21 5 10 6 24 33 21
14 Excelsior Essen 22 5 14 3 20 55 18
15 K Horendonk FC 22 3 12 7 28 50 16
16 Oxford Hemiksem A 21 3 15 3 24 51 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Gooreind VV 2 2 0 0 9 0 6
2 K Achterbroek VV 2 1 0 1 4 2 4
3 Excelsior Essen 2 1 0 1 3 2 4
4 Zandvliet Sport A 1 1 0 0 3 2 3
5 K Nieuwmoer FC (2) 1 1 0 0 2 1 3
6 K Wijnegem VC A (1) 1 1 0 0 2 1 3
7 K Minderhout VV 1 1 0 0 1 0 3
8 KFC Meer 2 1 1 0 4 2 3
9 Sporting Burcht FC 2 1 1 0 2 5 3
10 K Horendonk FC 2 0 1 1 2 3 1
11 K Wuustwezel FC 2 0 1 1 2 3 1
12 KFC Berendrecht 1 0 1 0 2 3 0
13 FC Merksem 1 0 1 0 1 2 0
14 SV Aartselaar A 1 0 1 0 0 1 0
15 Oxford Hemiksem A 1 0 1 0 1 3 0
16 Berchem Sport B 2 0 2 0 0 8 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Nieuwmoer FC 10 8 1 1 30 6 25
2 Berchem Sport B 10 6 1 3 22 13 21
3 K Minderhout VV 10 5 1 4 25 12 19
4 K Wuustwezel FC 10 5 2 3 21 10 18
5 KFC Meer 10 4 1 5 16 10 17
6 K Gooreind VV 10 4 2 4 14 12 16
7 K Wijnegem VC A (1) 10 5 5 0 24 23 15
8 SV Aartselaar A 10 3 2 5 15 14 14
9 K Achterbroek VV 10 3 3 4 10 12 13
10 FC Merksem 10 4 6 0 22 25 12
11 Zandvliet Sport A 10 3 4 3 12 16 12
12 Sporting Burcht FC 10 3 7 0 18 31 9
13 KFC Berendrecht 10 2 5 3 15 18 9
14 K Horendonk FC 10 2 5 3 12 21 9
15 Oxford Hemiksem A 10 1 7 2 10 25 5
16 Excelsior Essen 10 1 7 2 9 27 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Wijnegem VC A 10 9 1 0 23 11 27
2 K Nieuwmoer FC 10 7 2 1 24 12 22
3 K Minderhout VV 10 7 2 1 23 13 22
4 K Achterbroek VV 10 5 3 2 22 17 17
5 KFC Berendrecht 10 5 3 2 15 13 17
6 K Wuustwezel FC 10 5 4 1 17 14 16
7 Zandvliet Sport A 10 5 5 0 24 22 15
8 KFC Meer 10 4 4 2 21 14 14
9 FC Merksem 10 4 4 2 27 21 14
10 Berchem Sport B 10 4 4 2 17 14 14
11 K Gooreind VV 10 3 4 3 18 25 12
12 Sporting Burcht FC 10 3 6 1 12 18 10
13 Excelsior Essen 10 3 7 0 8 26 9
14 SV Aartselaar A 10 2 7 1 9 18 7
15 Oxford Hemiksem A 10 2 7 1 13 23 7
16 K Horendonk FC 10 1 6 3 14 26 6


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Zwaneven 21 13 3 5 60 34 44
2 SKS Herentals 22 13 5 4 49 31 43
3 FC Wezel Sport B (2) 21 13 5 3 55 26 42
4 KFC Beekhoek Sport 22 11 8 3 43 37 36
5 KFC Flandria 22 11 8 3 50 46 36
6 KVC Oostmalle 21 9 4 8 46 31 35
7 KFC Pulle (1) 21 9 5 7 43 38 34
8 Blauwvoet Oevel 22 10 9 3 42 39 33
9 KFC Poppel 22 10 9 3 35 33 33
10 KSK Kasterlee 22 10 9 3 43 52 33
11 K Noordstar VV 22 8 8 6 38 36 30
12 KFC Mol 22 8 12 2 40 42 26
13 VC Herentals 21 4 13 4 34 55 16
14 KFC Linda Olen 22 4 14 4 34 55 16
15 KSV Oud Turnhout 22 3 13 6 24 50 15
16 KSK Oosthoven 21 2 13 6 27 58 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Noordstar VV 2 2 0 0 6 2 6
2 KFC Flandria 2 2 0 0 7 4 6
3 SKS Herentals 2 2 0 0 3 1 6
4 FC Wezel Sport B (2) 1 1 0 0 3 0 3
5 Blauwvoet Oevel 2 1 1 0 3 1 3
6 KFC Linda Olen 2 1 1 0 5 4 3
7 KFC Beekhoek Sport 2 1 1 0 3 4 3
8 KSK Kasterlee 2 1 1 0 3 4 3
9 KSK Oosthoven 1 0 0 1 1 1 1
10 KVC Oostmalle 1 0 0 1 0 0 1
11 RFC Zwaneven 1 0 0 1 0 0 1
12 KSV Oud Turnhout 2 0 1 1 1 3 1
13 VC Herentals 1 0 1 0 1 2 0
14 KFC Pulle (1) 1 0 1 0 0 3 0
15 KFC Poppel 2 0 2 0 1 4 0
16 KFC Mol 2 0 2 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport B 10 8 1 1 31 8 25
2 RFC Zwaneven 10 7 2 1 33 21 22
3 KFC Beekhoek Sport 10 7 2 1 21 11 22
4 KFC Poppel 10 6 2 2 20 11 20
5 SKS Herentals 10 6 3 1 25 11 19
6 Blauwvoet Oevel 10 6 3 1 21 15 19
7 KVC Oostmalle 10 5 3 2 28 22 17
8 KSK Kasterlee 10 5 4 1 20 29 16
9 KFC Flandria 10 4 5 1 24 27 13
10 KFC Pulle (1) 10 3 4 3 20 25 12
11 KFC Mol 10 3 6 1 22 24 10
12 K Noordstar VV 10 3 6 1 15 18 10
13 VC Herentals 10 2 5 3 15 26 9
14 KSK Oosthoven 10 1 6 3 12 27 6
15 KFC Linda Olen 10 1 8 1 13 26 4
16 KSV Oud Turnhout 10 0 7 3 9 28 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 10 6 0 4 23 10 22
2 RFC Zwaneven 10 6 1 3 27 13 21
3 SKS Herentals 10 5 2 3 21 19 18
4 KFC Flandria 10 5 3 2 19 15 17
5 KVC Oostmalle 10 4 1 5 18 9 17
6 KFC Mol 10 5 4 1 18 14 16
7 FC Wezel Sport B 10 4 4 2 21 18 14
8 KSK Kasterlee 10 4 4 2 20 19 14
9 K Noordstar VV 10 3 2 5 17 16 14
10 KFC Poppel 10 4 5 1 14 18 13
11 KFC Beekhoek Sport 10 3 5 2 19 22 11
12 Blauwvoet Oevel 10 3 5 2 18 23 11
13 KSV Oud Turnhout 10 3 5 2 14 19 11
14 KFC Linda Olen 10 2 5 3 16 25 9
15 VC Herentals 10 2 7 1 18 27 7
16 KSK Oosthoven 10 1 7 2 14 30 5


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Oppuurs B (1) 21 19 1 1 77 17 58
2 Sporting Tisselt B 22 17 4 1 71 25 52
3 FC Rupel-Boom B 22 14 4 4 64 24 46
4 RVC Hoboken B (2) 22 13 7 2 81 31 41
5 VVH Lippelo 21 12 6 3 67 38 39
6 K Schelle Sport B 21 12 7 2 58 34 38
7 K Reet SK 21 11 7 3 77 33 36
8 FC Blaasveld 21 9 8 4 56 51 31
9 KSC Maccabi 21 10 11 0 58 59 30
10 SV Aartselaar B 21 8 10 3 37 47 27
11 FCS Mariekerke-Branst B 21 7 13 1 65 53 22
12 VK Heindonk 22 6 13 3 43 69 21
13 KVK Hingene 21 6 13 2 31 51 20
14 Nielse SV B 21 3 14 4 23 107 13
15 Oxford Hemiksem B 21 2 16 3 26 119 9
16 K Rumst SK 21 2 17 2 16 92 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt B 2 2 0 0 4 1 6
2 FCS Mariekerke-Branst B 1 1 0 0 13 0 3
3 FC Blaasveld 1 1 0 0 6 0 3
4 FC Oppuurs B (1) 1 1 0 0 4 1 3
5 K Schelle Sport B 1 1 0 0 5 3 3
6 KSC Maccabi 1 1 0 0 2 0 3
7 K Reet SK 1 1 0 0 2 1 3
8 RVC Hoboken B (2) 2 1 1 0 4 5 3
9 KVK Hingene 1 0 0 1 0 0 1
10 VVH Lippelo 1 0 0 1 0 0 1
11 SV Aartselaar B 1 0 1 0 1 3 0
12 Oxford Hemiksem B 1 0 1 0 1 4 0
13 K Rumst SK 1 0 1 0 0 6 0
14 Nielse SV B 1 0 1 0 0 13 0
15 FC Rupel-Boom B 2 0 2 0 4 6 0
16 VK Heindonk 2 0 2 0 3 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken B 10 8 1 1 56 16 25
2 Sporting Tisselt B 10 8 1 1 36 7 25
3 FC Oppuurs B (1) 10 8 1 1 35 7 25
4 FC Rupel-Boom B 10 7 0 3 23 7 24
5 KSC Maccabi 10 6 4 0 33 26 18
6 K Reet SK 10 5 4 1 28 13 16
7 VVH Lippelo 10 5 5 0 26 20 15
8 K Schelle Sport B 10 5 5 0 24 18 15
9 SV Aartselaar B 10 5 5 0 16 14 15
10 KVK Hingene 10 4 6 0 15 21 12
11 VK Heindonk 10 4 6 0 20 34 12
12 FC Blaasveld 10 3 5 2 21 34 11
13 FCS Mariekerke-Branst B 10 2 7 1 16 26 7
14 K Rumst SK 10 2 8 0 9 36 6
15 Nielse SV B 10 1 8 1 9 47 4
16 Oxford Hemiksem B 10 1 8 1 12 53 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs B 10 10 0 0 38 9 30
2 VVH Lippelo 10 7 1 2 41 18 23
3 FC Rupel-Boom B 10 7 2 1 37 11 22
4 Sporting Tisselt B 10 7 3 0 31 17 21
5 K Schelle Sport B 10 6 2 2 29 13 20
6 K Reet SK 10 5 3 2 47 19 17
7 FC Blaasveld 10 5 3 2 29 17 17
8 RVC Hoboken B 10 4 5 1 21 10 13
9 FCS Mariekerke-Branst B 10 4 6 0 36 27 12
10 SV Aartselaar B 10 3 4 3 20 30 12
11 KSC Maccabi 10 3 7 0 23 33 9
12 VK Heindonk 10 2 5 3 20 29 9
13 Nielse SV B 10 2 5 3 14 47 9
14 KVK Hingene 10 2 7 1 16 30 7
15 Oxford Hemiksem B 10 1 7 2 13 62 5
16 K Rumst SK 10 0 8 2 7 50 2


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Turk Sport 18 15 3 0 67 12 45
2 KFC Schoten SK 20 14 5 1 54 24 43
3 K Boechoutse VV 19 13 4 2 55 34 41
4 VC Mortsel OG B (1) 21 12 4 5 73 34 41
5 Tubantia Borgerhout 20 12 4 4 83 35 40
6 K Hove Sport 20 12 5 3 69 47 39
7 FC Oxaco-Boechout 21 9 9 3 57 42 30
8 TOR Deurne Pirates B 20 6 9 5 39 47 23
9 FC Los Incas Antw. 18 6 8 4 35 48 22
10 City Pirates Antw. B 20 7 12 1 39 63 22
11 FC Warriors Antw. 21 7 13 1 35 67 22
12 VC Deurne Antw. 19 7 12 0 35 73 21
13 FC Antwerpen Noord B 19 6 12 1 32 66 19
14 Verbr Zwijndrecht B 21 4 16 1 40 82 13
15 K Wijnegem VC B 19 2 16 1 25 64 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG B (1) 2 2 0 0 13 1 6
2 FC Turk Sport 1 1 0 0 6 0 3
3 Tubantia Borgerhout 1 1 0 0 6 2 3
4 KFC Schoten SK 1 1 0 0 3 1 3
5 K Hove Sport 1 1 0 0 5 4 3
6 VC Deurne Antw. 1 1 0 0 5 4 3
7 FC Oxaco-Boechout 2 1 1 0 9 6 3
8 TOR Deurne Pirates B 1 0 0 1 2 2 1
9 Verbr Zwijndrecht B 2 0 1 1 3 7 1
10 K Wijnegem VC B 0 0 0 0 0 0 0
11 K Boechoutse VV 1 0 1 0 4 5 0
12 FC Antwerpen Noord B 1 0 1 0 2 6 0
13 City Pirates Antw. B 1 0 1 0 1 5 0
14 FC Los Incas Antw. 1 0 1 0 0 6 0
15 FC Warriors Antw. 2 0 2 0 1 11 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Boechoutse VV 9 7 0 2 28 12 23
2 FC Turk Sport 8 7 1 0 26 5 21
3 KFC Schoten SK 10 7 3 0 27 13 21
4 Tubantia Borgerhout 10 5 1 4 33 16 19
5 K Hove Sport 9 5 2 2 19 12 17
6 VC Deurne Antw. 9 5 4 0 19 24 15
7 FC Warriors Antw. 10 4 5 1 16 32 13
8 VC Mortsel OG B (1) 10 3 3 4 24 17 13
9 FC Los Incas Antw. 9 3 3 3 17 16 12
10 TOR Deurne Pirates B 9 3 3 3 16 15 12
11 FC Oxaco-Boechout 10 3 5 2 18 18 11
12 City Pirates Antw. B 9 3 5 1 22 26 10
13 FC Antwerpen Noord B 9 1 7 1 8 28 4
14 K Wijnegem VC B 10 1 8 1 14 28 4
15 Verbr Zwijndrecht B 9 1 8 0 13 38 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG B 9 7 1 1 36 16 22
2 FC Turk Sport 9 7 2 0 35 7 21
3 KFC Schoten SK 9 6 2 1 24 10 19
4 K Hove Sport 10 6 3 1 45 31 19
5 Tubantia Borgerhout 9 6 3 0 44 17 18
6 K Boechoutse VV 9 6 3 0 23 17 18
7 FC Oxaco-Boechout 9 5 3 1 30 18 16
8 FC Antwerpen Noord B 9 5 4 0 22 32 15
9 City Pirates Antw. B 10 4 6 0 16 32 12
10 FC Los Incas Antw. 8 3 4 1 18 26 10
11 TOR Deurne Pirates B 10 3 6 1 21 30 10
12 FC Warriors Antw. 9 3 6 0 18 24 9
13 Verbr Zwijndrecht B 10 3 7 0 24 37 9
14 K Wijnegem VC B 9 1 8 0 11 36 3
15 VC Deurne Antw. 9 1 8 0 11 45 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Heibos SV (2) 21 16 2 3 74 32 51
2 Alberta FC Schilde 21 14 2 5 85 32 47
3 KFC Antonia B 21 13 3 5 60 25 44
4 KSV Wildert 22 13 5 4 47 34 43
5 KFC Sint Lenaarts B 22 13 7 2 44 38 41
6 K Sint Job FC B (1) 22 12 7 3 57 47 39
7 KSK Ekeren Donk 21 11 7 3 61 35 36
8 K Brecht SK 22 10 9 3 51 50 33
9 Zandvliet Sport B 22 9 10 3 41 50 30
10 's Gravenwezel-Schilde B 22 8 13 1 38 49 25
11 Putte SK 22 7 11 4 35 49 25
12 SV Noorse 22 6 13 3 38 55 21
13 FC Bucovina Loenhout 21 5 12 4 35 54 19
14 KSOC Maria-ter-Heide 21 4 14 3 43 70 15
15 Excelsior Mariaburg B 21 4 15 2 34 52 14
16 FC Antwerpen Noord A 21 3 18 0 25 96 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Sint Job FC B (1) 2 2 0 0 8 3 6
2 KFC Sint Lenaarts B 2 2 0 0 6 2 6
3 KSV Wildert 2 1 0 1 5 4 4
4 K Heibos SV (2) 1 1 0 0 7 0 3
5 KSOC Maria-ter-Heide 1 1 0 0 3 2 3
6 KFC Antonia B 1 1 0 0 2 1 3
7 K Brecht SK 2 1 1 0 5 4 3
8 's Gravenwezel-Schilde B 2 1 1 0 4 4 3
9 Alberta FC Schilde 1 0 0 1 2 2 1
10 Excelsior Mariaburg B 1 0 0 1 1 1 1
11 SV Noorse 2 0 1 1 2 3 1
12 FC Antwerpen Noord A 1 0 1 0 1 3 0
13 KSK Ekeren Donk 1 0 1 0 2 5 0
14 FC Bucovina Loenhout 1 0 1 0 0 7 0
15 Zandvliet Sport B 2 0 2 0 3 6 0
16 Putte SK 2 0 2 0 1 5 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Heibos SV 10 8 1 1 33 17 25
2 KSV Wildert 10 8 1 1 22 10 25
3 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 43 15 23
4 KFC Antonia B 10 7 2 1 33 15 22
5 Zandvliet Sport B 10 6 1 3 20 16 21
6 KFC Sint Lenaarts B 10 6 3 1 21 15 19
7 KSK Ekeren Donk 10 5 4 1 31 17 16
8 K Brecht SK 10 5 4 1 20 20 16
9 Putte SK 10 4 3 3 24 22 15
10 FC Bucovina Loenhout 10 3 6 1 17 20 10
11 SV Noorse 10 3 6 1 16 24 10
12 K Sint Job FC B (1) 10 2 6 2 18 28 8
13 KSOC Maria-ter-Heide 10 2 7 1 23 37 7
14 's Gravenwezel-Schilde B 10 2 8 0 12 27 6
15 FC Antwerpen Noord A 10 2 8 0 14 47 6
16 Excelsior Mariaburg B 10 0 9 1 10 27 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Sint Job FC B 10 8 1 1 31 16 25
2 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 40 15 23
3 K Heibos SV 10 7 1 2 34 15 23
4 KSK Ekeren Donk 10 6 2 2 28 13 20
5 KFC Antonia B 10 5 1 4 25 9 19
6 's Gravenwezel-Schilde B 10 5 4 1 22 18 16
7 KFC Sint Lenaarts B 10 5 4 1 17 21 16
8 K Brecht SK 10 4 4 2 26 26 14
9 KSV Wildert 10 4 4 2 20 20 14
10 Excelsior Mariaburg B 10 4 6 0 23 24 12
11 SV Noorse 10 3 6 1 20 28 10
12 Putte SK 10 3 6 1 10 22 10
13 Zandvliet Sport B 10 3 7 0 18 28 9
14 FC Bucovina Loenhout 10 2 5 3 18 27 9
15 KSOC Maria-ter-Heide 10 1 7 2 17 31 5
16 FC Antwerpen Noord A 10 1 9 0 10 46 3


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Grasheide 20 15 3 2 55 23 47
2 VC Leest 19 15 4 0 60 22 45
3 RB Elzestraat 19 14 3 2 58 14 44
4 KSC Mechelen 20 13 5 2 73 35 41
5 KVV Duffel 20 13 5 2 54 33 41
6 Zennester Hombeek 19 10 7 2 50 37 32
7 K Kontich FC B 20 9 7 4 45 35 31
8 KFC Muizen 20 8 8 4 42 30 28
9 K BO Beerzel FC 20 7 8 5 32 40 26
10 KFC Lint B 20 7 10 3 38 64 24
11 VC Rijmenam 20 5 11 4 32 51 19
12 KFC Putte B 20 4 13 3 31 70 15
13 KV Bonheiden B 20 4 14 2 32 65 14
14 KSK Wavria B 19 4 14 1 27 59 13
15 Sporting Club Duffel B 20 1 17 2 16 67 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Grasheide 2 2 0 0 7 2 6
2 VC Leest 1 1 0 0 3 0 3
3 KVV Duffel 1 1 0 0 4 2 3
4 Zennester Hombeek 1 1 0 0 3 1 3
5 K BO Beerzel FC 1 1 0 0 3 2 3
6 K Kontich FC B 1 1 0 0 2 1 3
7 KFC Lint B 1 1 0 0 1 0 3
8 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
9 KV Bonheiden B 1 0 1 0 2 3 0
10 KSC Mechelen 1 0 1 0 1 2 0
11 KFC Muizen 1 0 1 0 0 1 0
12 Sporting Club Duffel B 1 0 1 0 2 4 0
13 RB Elzestraat 1 0 1 0 1 3 0
14 VC Rijmenam 1 0 1 0 1 3 0
15 KFC Putte B 2 0 2 0 1 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 9 8 1 0 27 5 24
2 SV Grasheide 9 7 2 0 22 10 21
3 KSC Mechelen 10 6 3 1 36 20 19
4 VC Leest 8 6 2 0 23 8 18
5 KVV Duffel 9 6 3 0 23 16 18
6 KFC Muizen 10 5 3 2 26 12 17
7 K BO Beerzel FC 10 5 3 2 18 17 17
8 K Kontich FC B 10 4 2 4 26 19 16
9 KFC Lint B 10 4 5 1 19 36 13
10 KFC Putte B 9 3 4 2 20 24 11
11 Zennester Hombeek 9 3 6 0 22 26 9
12 VC Rijmenam 10 2 7 1 15 27 7
13 KSK Wavria B 9 2 7 0 12 34 6
14 KV Bonheiden B 9 1 7 1 12 33 4
15 Sporting Club Duffel B 9 0 7 2 6 20 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Leest 10 8 2 0 34 14 24
2 KSC Mechelen 9 7 1 1 36 13 22
3 RB Elzestraat 9 6 1 2 30 6 20
4 SV Grasheide 9 6 1 2 26 11 20
5 Zennester Hombeek 9 6 1 2 25 10 20
6 KVV Duffel 10 6 2 2 27 15 20
7 K Kontich FC B 9 4 5 0 17 15 12
8 VC Rijmenam 9 3 3 3 16 21 12
9 KFC Muizen 9 3 4 2 16 17 11
10 KV Bonheiden B 10 3 6 1 18 29 10
11 KFC Lint B 9 2 5 2 18 28 8
12 KSK Wavria B 10 2 7 1 15 25 7
13 K BO Beerzel FC 9 1 5 3 11 21 6
14 KFC Putte B 9 1 7 1 10 39 4
15 Sporting Club Duffel B 10 1 9 0 8 43 3


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Grobbendonk (2) 22 20 0 2 95 21 62
2 KFC Wechelderzande (1) 22 18 3 1 76 29 55
3 FC St Jozef Rijkevorsel 21 13 5 3 46 31 42
4 KFC Zwarte Leeuw B 21 11 6 4 43 32 37
5 KSK Oelegem 21 10 5 6 47 42 36
6 KFC Dessel Sport B 21 11 8 2 65 45 35
7 KFC St Mart Halle 21 9 4 8 50 35 35
8 KFC De Kempen TL B 21 10 8 3 48 32 33
9 K Meerle FC 21 10 8 3 59 53 33
10 K Vlimmeren Sport 21 8 9 4 36 46 28
11 Kessel United 21 6 13 2 44 64 20
12 KFCH Pulderbos 22 5 12 5 41 48 20
13 KVK Westmalle 21 5 14 2 30 57 17
14 K HIH Turnhout 22 5 16 1 32 70 16
15 KVV Dosko 22 3 18 1 16 68 10
16 KFC Lentezon Beerse B 22 3 18 1 27 82 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk (2) 2 2 0 0 7 1 6
2 K HIH Turnhout 2 1 0 1 6 2 4
3 KFC Dessel Sport B 1 1 0 0 6 2 3
4 KFC De Kempen TL B 1 1 0 0 4 0 3
5 K Vlimmeren Sport 1 1 0 0 2 0 3
6 KSK Oelegem 1 1 0 0 2 0 3
7 K Meerle FC 1 1 0 0 4 3 3
8 KFC Wechelderzande (1) 2 1 1 0 9 6 3
9 KVK Westmalle 1 0 0 1 2 2 1
10 Kessel United 1 0 0 1 2 2 1
11 KFC Lentezon Beerse B 2 0 1 1 2 6 1
12 KFC Zwarte Leeuw B 1 0 1 0 1 3 0
13 FC St Jozef Rijkevorsel 1 0 1 0 2 6 0
14 KFC St Mart Halle 1 0 1 0 0 4 0
15 KFCH Pulderbos 2 0 2 0 2 8 0
16 KVV Dosko 2 0 2 0 0 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk 10 10 0 0 44 8 30
2 KFC Wechelderzande (1) 10 8 2 0 35 12 24
3 FC St Jozef Rijkevorsel 10 7 1 2 27 12 23
4 KFC Zwarte Leeuw B 10 6 1 3 22 13 21
5 K Meerle FC 10 5 2 3 32 23 18
6 KFC De Kempen TL B 10 5 3 2 20 12 17
7 KFC St Mart Halle 10 3 1 6 22 15 15
8 KFC Dessel Sport B 10 4 4 2 31 21 14
9 KSK Oelegem 10 3 3 4 18 21 13
10 Kessel United 10 4 6 0 17 27 12
11 K Vlimmeren Sport 10 3 5 2 15 21 11
12 KVK Westmalle 10 3 7 0 14 29 9
13 K HIH Turnhout 10 3 7 0 17 35 9
14 KFCH Pulderbos 10 1 5 4 13 19 7
15 KFC Lentezon Beerse B 10 1 9 0 14 42 3
16 KVV Dosko 10 0 10 0 6 37 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wechelderzande 10 9 0 1 32 11 28
2 KFC Grobbendonk 10 8 0 2 44 12 26
3 KFC St Mart Halle 10 6 2 2 28 16 20
4 KSK Oelegem 10 6 2 2 27 21 20
5 FC St Jozef Rijkevorsel 10 6 3 1 17 13 19
6 KFC Dessel Sport B 10 6 4 0 28 22 18
7 KFC Zwarte Leeuw B 10 5 4 1 20 16 16
8 K Vlimmeren Sport 10 4 4 2 19 25 14
9 KFCH Pulderbos 10 4 5 1 26 21 13
10 KFC De Kempen TL B 10 4 5 1 24 20 13
11 K Meerle FC 10 4 6 0 23 27 12
12 KVV Dosko 10 3 6 1 10 25 10
13 Kessel United 10 2 7 1 25 35 7
14 KVK Westmalle 10 2 7 1 14 26 7
15 KFC Lentezon Beerse B 10 2 8 0 11 34 6
16 K HIH Turnhout 10 1 9 0 9 33 3


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Houtvenne B (1) 22 16 2 4 59 19 52
2 KVV Rauw Sport 22 14 2 6 62 24 48
3 KFC Zammel 21 14 6 1 56 28 43
4 KFC Tongerlo 21 13 6 2 52 38 41
5 Olen United 22 12 5 5 52 30 41
6 Excelsior Bouwel 21 10 2 9 62 27 39
7 KFC Heultje 22 10 7 5 45 22 35
8 KFC Herenthout 21 10 8 3 41 33 33
9 KSC Wiekevorst 21 9 8 4 34 33 31
10 VC Immer Oost 22 9 10 3 41 37 30
11 KFC Excelsior Vorst 22 8 8 6 39 44 30
12 FC Netezonen 22 8 12 2 32 47 26
13 KSAV Sint Dimpna B 21 3 13 5 23 47 14
14 KFCV Alberta Geel 20 2 15 3 21 75 9
15 VV Laakdal 21 2 18 1 26 77 7
16 KFC Ranst B 21 1 19 1 23 87 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Heultje 2 1 0 1 9 1 4
2 KVC Houtvenne B (1) 2 1 0 1 8 2 4
3 KVV Rauw Sport 2 1 0 1 4 1 4
4 Olen United 2 1 0 1 5 3 4
5 KFC Zammel 1 1 0 0 6 0 3
6 Excelsior Bouwel 1 1 0 0 6 3 3
7 KFC Herenthout 1 1 0 0 3 2 3
8 KSC Wiekevorst 1 1 0 0 2 1 3
9 FC Netezonen 2 1 1 0 5 3 3
10 KFCV Alberta Geel 1 0 0 1 1 1 1
11 KFC Excelsior Vorst 2 0 1 1 1 9 1
12 KFC Tongerlo 1 0 1 0 2 3 0
13 KSAV Sint Dimpna B 1 0 1 0 3 6 0
14 VV Laakdal 1 0 1 0 0 6 0
15 VC Immer Oost 2 0 2 0 1 5 0
16 KFC Ranst B 2 0 2 0 0 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Rauw Sport 10 7 0 3 31 9 24
2 KFC Zammel 10 7 3 0 28 14 21
3 KFC Tongerlo 10 7 3 0 26 17 21
4 KVC Houtvenne B (1) 10 6 2 2 20 8 20
5 Excelsior Bouwel 10 5 0 5 31 7 20
6 Olen United 10 6 3 1 22 14 19
7 KFC Herenthout 10 5 2 3 23 13 18
8 VC Immer Oost 10 5 5 0 14 16 15
9 KSC Wiekevorst 10 4 3 3 19 16 15
10 FC Netezonen 10 4 5 1 13 23 13
11 KSAV Sint Dimpna B 10 2 4 4 14 19 10
12 KFC Heultje 10 2 5 3 9 10 9
13 KFC Excelsior Vorst 10 1 4 5 13 23 8
14 KFCV Alberta Geel 9 1 8 0 11 35 3
15 KFC Ranst B 9 1 8 0 11 36 3
16 VV Laakdal 10 1 9 0 12 37 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Houtvenne B 10 9 0 1 31 9 28
2 KFC Heultje 10 7 2 1 27 11 22
3 KFC Excelsior Vorst 10 7 3 0 25 12 21
4 KVV Rauw Sport 10 6 2 2 27 14 20
5 KFC Tongerlo 10 6 2 2 24 18 20
6 KFC Zammel 10 6 3 1 22 14 19
7 Olen United 10 5 2 3 25 13 18
8 Excelsior Bouwel 10 4 2 4 25 17 16
9 VC Immer Oost 10 4 3 3 26 16 15
10 KSC Wiekevorst 10 4 5 1 13 16 13
11 KFC Herenthout 10 4 6 0 15 18 12
12 FC Netezonen 10 3 6 1 14 21 10
13 KFCV Alberta Geel 10 1 7 2 9 39 5
14 KSAV Sint Dimpna B 10 1 8 1 6 22 4
15 VV Laakdal 10 1 8 1 14 34 4
16 KFC Ranst B 10 0 9 1 12 41 1

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 3e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 2e Provinciale A Dames 2e Provinciale B
Dames 3e Provinciale A Dames 3e Provinciale B Dames 3e Provinciale C
    

Dames 1e Provinciale

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo B 15 15 0 0 66 5 45
2 KSC Mechelen A 16 12 4 0 66 18 36
3 FC V.D.P. A 17 10 6 1 46 36 31
4 Blauwvoet Oevel 16 10 6 0 53 46 30
5 KVC Lille United A 14 9 4 1 46 35 28
6 FC Ik Dien A 17 9 7 1 47 37 28
7 Hoogstraten VV A 16 8 6 2 43 28 26
8 K Wuustwezel FC 16 7 8 1 37 42 22
9 KFC Zammel A 17 6 8 3 36 58 21
10 FC Netezonen A 17 4 12 1 38 76 13
11 K Vlimmeren Sport 17 4 13 0 25 60 12
12 Davo Puurs A 17 3 12 2 37 63 11
13 VVC Brasschaat B 15 1 12 2 31 67 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 4 4 0 0 15 2 12
2 KFC Zammel A 5 3 1 1 12 11 10
3 KVC Lille United A 3 3 0 0 6 2 9
4 KSC Mechelen A 4 3 1 0 14 4 9
5 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 6 9
6 FC Ik Dien A 5 3 2 0 18 9 9
7 Hoogstraten VV A 4 2 1 1 7 5 7
8 FC V.D.P. A 5 2 3 0 8 14 6
9 K Wuustwezel FC 4 1 2 1 6 8 4
10 VVC Brasschaat B 3 1 2 0 6 9 3
11 FC Netezonen A 5 1 4 0 10 18 3
12 Davo Puurs A 5 0 4 1 8 18 1
13 K Vlimmeren Sport 5 0 5 0 5 24 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 11 11 0 0 51 3 33
2 KSC Mechelen A 12 9 3 0 52 14 27
3 FC V.D.P. A 12 8 3 1 38 22 25
4 Blauwvoet Oevel 12 7 5 0 38 40 21
5 KVC Lille United A 11 6 4 1 40 33 19
6 Hoogstraten VV A 12 6 5 1 36 23 19
7 FC Ik Dien A 12 6 5 1 29 28 19
8 K Wuustwezel FC 12 6 6 0 31 34 18
9 K Vlimmeren Sport 12 4 8 0 20 36 12
10 KFC Zammel A 12 3 7 2 24 47 11
11 Davo Puurs A 12 3 8 1 29 45 10
12 FC Netezonen A 12 3 8 1 28 58 10
13 VVC Brasschaat B 12 0 10 2 25 58 2


Dames 2e Provinciale A

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse A 16 16 0 0 111 9 48
2 K Kontich FC B 17 16 1 0 77 7 48
3 Zennester Hombeek 16 12 3 1 54 20 37
4 K Bevel FC A 17 12 4 1 92 31 37
5 KFC Broechem A 17 9 7 1 58 49 28
6 's Gravenwezel-Schilde 16 9 7 0 55 37 27
7 K Noordstar VV 17 7 8 2 34 26 23
8 SV Noorse B 17 6 7 4 41 42 22
9 KFC Nijlen 17 6 9 2 48 41 20
10 City Pirates Antw. 16 3 13 0 20 102 9
11 KSV Vlug Vooruit 16 2 11 3 15 50 9
12 KSC Mechelen B 17 2 15 0 11 93 6
13 FC Ik Dien B 17 0 15 2 7 116 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale B

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A 18 16 1 1 101 16 49
2 VC Immer Oost 18 16 1 1 87 26 49
3 KFC Beekhoek Sport 18 14 2 2 64 21 44
4 KFCE Zoersel 18 11 5 2 63 35 35
5 KFC Arendonk Sport A 18 10 7 1 74 41 31
6 FC Schoonbroek 17 9 7 1 79 67 28
7 KFC Flandria 18 9 8 1 75 64 28
8 Vosselaar VV B 17 9 8 0 80 69 27
9 VC Moldavo C 18 7 9 2 38 54 23
10 FC Sint Jozef Rijkevorsel 18 6 11 1 23 44 19
11 KVK Westmalle 18 5 12 1 38 58 16
12 KVNA Wortel 18 3 15 0 29 97 9
13 K Loenhout SK B 18 2 15 1 30 93 7
14 Hoogstraten VV B 18 1 17 0 24 120 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Sint-Amands 13 12 1 0 95 17 36
2 VK Heindonk 13 12 1 0 74 11 36
3 K Kontich FC C 14 10 3 1 75 18 31
4 FC V.D.P. B 14 7 5 2 41 28 23
5 RB Elzestraat 14 7 6 1 47 42 22
6 Sporting Club Duffel 14 7 7 0 55 59 21
7 KVV Duffel 13 6 6 1 38 41 19
8 K Hove Sport 14 4 9 1 26 63 13
9 K Reet SK 14 4 10 0 34 53 12
10 Davo Puurs B 13 2 10 1 13 47 7
11 FC Blaasveld 14 0 13 1 5 124 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Mortsel OG 16 15 0 1 84 10 46
2 K Bevel FC B 14 11 1 2 69 18 35
3 K Lyra-Lierse B 14 10 2 2 55 20 32
4 KFC Broechem B 14 10 4 0 48 33 30
5 KFC Halle 16 8 7 1 65 35 25
6 KFC Berendrecht 16 7 7 2 38 34 23
7 TOR Deurne Pirates 15 7 7 1 31 50 22
8 KFC Ranst 15 5 7 3 22 34 18
9 KFC Lint 15 2 10 3 17 39 9
10 Kessel United 15 2 10 3 6 44 9
11 K Brecht SK 15 1 11 3 12 63 6
12 SV Noorse C 15 1 13 1 7 74 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale C

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Rauw Sport 16 16 0 0 119 7 48
2 KFC De Kempen TL 15 12 3 0 64 17 36
3 KFC Zammel B 14 11 2 1 54 22 34
4 KFC Herselt B 15 7 4 4 50 29 25
5 Verbroedering Balen 15 7 7 1 29 44 22
6 KVC Lille United B 14 6 5 3 54 32 21
7 KFC Arendonk Sport B 15 5 7 3 30 44 18
8 KFC Lentezon Beerse 14 4 9 1 17 65 13
9 White Star Schorvoort 13 3 7 3 17 51 12
10 FC Netezonen B 15 3 10 2 14 28 11
11 KFC Verbr Alberta 16 3 11 2 17 48 11
12 SKS Herentals 14 1 13 0 10 88 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen


1e Provinciale Brabant VV

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 22 12 5 5 35 22 41
2 KCVV Elewijt A 21 11 5 5 36 22 38
3 Sp. Rotselaar A (2) 21 11 6 4 49 26 37
4 OHR Huldenberg A 21 10 4 7 31 27 37
5 Mazenzele Opwijk A 21 10 6 5 36 25 35
6 KFC Herent A 22 10 9 3 37 38 33
7 KE 90 Kraainem A 22 9 9 4 33 28 31
8 VK Linden A 21 8 7 6 36 34 30
9 Out-Hoegaarden A 21 8 8 5 28 34 29
10 VC Bertem-Leefdaal A 22 7 8 7 21 31 28
11 Olympia Wijgmaal A 21 7 8 6 26 29 27
12 HO Bierbeek A 22 7 9 6 25 30 27
13 VK Liedekerke A 21 6 9 6 26 38 24
14 KFC Eppegem A 22 7 12 3 33 34 24
15 Tervuren-Duisburg A 21 4 11 6 24 31 18
16 Sp Kampenhout A 21 3 14 4 16 43 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KE 90 Kraainem A 2 1 0 1 4 3 4
2 Tervuren-Duisburg A 1 1 0 0 6 1 3
3 OHR Huldenberg A 1 1 0 0 3 1 3
4 Olympia Wijgmaal A 1 1 0 0 3 2 3
5 Mazenzele Opwijk A 1 1 0 0 1 0 3
6 Out-Hoegaarden A 1 1 0 0 1 0 3
7 HO Bierbeek A 2 1 1 0 2 2 3
8 KFC Herent A 2 1 1 0 2 6 3
9 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 2 0 0 2 2 2 2
10 VK Liedekerke A 1 0 0 1 1 1 1
11 KFC Eppegem A 2 0 1 1 3 4 1
12 VC Bertem-Leefdaal A 2 0 1 1 2 4 1
13 Sp Kampenhout A 1 0 1 0 2 3 0
14 Sp. Rotselaar A (2) 1 0 1 0 1 2 0
15 KCVV Elewijt A 1 0 1 0 0 1 0
16 VK Linden A 1 0 1 0 0 1 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sp. Rotselaar A 10 7 2 1 24 9 22
2 Mazenzele Opwijk A 10 6 1 3 24 12 21
3 KCVV Elewijt A 10 6 1 3 16 8 21
4 OHR Huldenberg A 10 5 2 3 14 12 18
5 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 10 5 3 2 11 7 17
6 Out-Hoegaarden A 10 4 2 4 15 9 16
7 KFC Eppegem A 10 5 5 0 19 13 15
8 VK Linden A 10 4 3 3 16 14 15
9 KFC Herent A 10 4 4 2 15 16 14
10 Olympia Wijgmaal A 10 3 3 4 12 9 13
11 HO Bierbeek A 10 2 3 5 10 13 11
12 KE 90 Kraainem A 10 2 5 3 7 13 9
13 VC Bertem-Leefdaal A 10 1 5 4 5 15 7
14 VK Liedekerke A 10 1 5 4 9 20 7
15 Tervuren-Duisburg A 10 1 6 3 7 17 6
16 Sp Kampenhout A 10 1 7 2 7 24 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Fenixx Beigem Humbeek A 10 7 2 1 22 13 22
2 VC Bertem-Leefdaal A 10 6 2 2 14 12 20
3 KE 90 Kraainem A 10 6 4 0 22 12 18
4 KCVV Elewijt A 10 5 3 2 20 13 17
5 KFC Herent A 10 5 4 1 20 16 16
6 VK Liedekerke A 10 5 4 1 16 17 16
7 OHR Huldenberg A 10 4 2 4 14 14 16
8 Sp. Rotselaar A 10 4 3 3 24 15 15
9 VK Linden A 10 4 3 3 20 19 15
10 HO Bierbeek A 10 4 5 1 13 15 13
11 Mazenzele Opwijk A 10 3 5 2 11 13 11
12 Olympia Wijgmaal A 10 3 5 2 11 18 11
13 Out-Hoegaarden A 10 3 6 1 12 25 10
14 Tervuren-Duisburg A 10 2 5 3 11 13 9
15 KFC Eppegem A 10 2 6 2 11 17 8
16 Sp Kampenhout A 10 2 6 2 7 16 8


1e Provinciale Limburg

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Achel VV A (1)(2) 21 16 3 2 52 23 50
2 Weerstand Koersel A 22 12 3 7 50 22 43
3 GS Bree-Beek A 22 11 5 6 57 29 39
4 Bregel Sport 22 11 6 5 45 32 38
5 Turkse Rangers 21 10 6 5 41 29 35
6 Torpedo Hasselt A 21 10 7 4 45 40 34
7 KVK Beringen 21 10 8 3 31 35 33
8 Park Houthalen 22 10 9 3 28 28 33
9 Mechelen A/d Maas A 21 8 8 5 37 42 29
10 Helson Helchteren A 22 8 9 5 35 33 29
11 Zonhoven United A 21 8 9 4 41 39 28
12 Herk-de-Stad FC A 21 6 8 7 35 39 25
13 Sp Nevok Gruitrode 22 5 11 6 31 51 21
14 HIH Hoepertingen 21 5 14 2 19 47 17
15 SV Herkol 22 4 14 4 26 60 16
16 KSK Meeuwen A 22 2 16 4 25 49 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 GS Bree-Beek A 2 1 0 1 12 3 4
2 Weerstand Koersel A 2 1 0 1 5 3 4
3 SV Herkol 2 1 0 1 3 2 4
4 KVK Beringen 1 1 0 0 2 1 3
5 Helson Helchteren A 2 0 0 2 3 3 2
6 Sp Nevok Gruitrode 2 0 0 2 3 3 2
7 Achel VV A (1)(2) 1 0 0 1 2 2 1
8 Herk-de-Stad FC A 1 0 0 1 2 2 1
9 Mechelen A/d Maas A 1 0 0 1 2 2 1
10 Torpedo Hasselt A 1 0 0 1 2 2 1
11 Turkse Rangers 1 0 0 1 1 1 1
12 Zonhoven United A 1 0 0 1 1 1 1
13 KSK Meeuwen A 2 0 1 1 4 5 1
14 Park Houthalen 2 0 1 1 1 2 1
15 Bregel Sport 2 0 1 1 2 4 1
16 HIH Hoepertingen 1 0 1 0 0 9 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Achel VV A (1) 10 9 1 0 27 10 27
2 Weerstand Koersel A 10 7 1 2 23 7 23
3 Torpedo Hasselt A 10 6 2 2 23 14 20
4 KVK Beringen 10 6 4 0 16 18 18
5 GS Bree-Beek A 10 5 3 2 23 14 17
6 Helson Helchteren A 10 5 3 2 16 9 17
7 Bregel Sport 10 4 2 4 22 16 16
8 Turkse Rangers 10 4 5 1 19 17 13
9 Zonhoven United A 10 4 5 1 21 20 13
10 HIH Hoepertingen 10 4 5 1 11 15 13
11 Park Houthalen 10 4 5 1 9 14 13
12 Herk-de-Stad FC A 10 3 3 4 17 15 13
13 Mechelen A/d Maas A 10 3 4 3 15 16 12
14 Sp Nevok Gruitrode 10 2 6 2 14 26 8
15 SV Herkol 10 1 9 0 7 33 3
16 KSK Meeuwen A 10 0 9 1 9 28 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Achel VV A 10 7 2 1 23 11 22
2 Bregel Sport 10 7 3 0 21 12 21
3 Turkse Rangers 10 6 1 3 21 11 21
4 Park Houthalen 10 6 3 1 18 12 19
5 GS Bree-Beek A 10 5 2 3 22 12 18
6 Mechelen A/d Maas A 10 5 4 1 20 24 16
7 Weerstand Koersel A 10 4 2 4 22 12 16
8 Zonhoven United A 10 4 4 2 19 18 14
9 Torpedo Hasselt A 10 4 5 1 20 24 13
10 KVK Beringen 10 3 4 3 13 16 12
11 Herk-de-Stad FC A 10 3 5 2 16 22 11
12 Sp Nevok Gruitrode 10 3 5 2 14 22 11
13 Helson Helchteren A 10 3 6 1 16 21 10
14 SV Herkol 10 2 5 3 16 25 9
15 KSK Meeuwen A 10 2 6 2 12 16 8
16 HIH Hoepertingen 10 1 8 1 8 23 4


1e Provinciale Oost Vlaanderen

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Munkzwalm A (2) 21 14 3 4 46 18 46
2 KVE Drongen (1) 22 14 5 3 49 26 45
3 KSK Beveren 22 13 6 3 47 31 42
4 SK Berlare 22 10 6 6 35 32 36
5 HRS Haasdonk A 22 10 7 5 43 33 35
6 KVCDT Borsbeke 22 10 9 3 37 30 33
7 FC Destelbergen A 22 9 9 4 41 32 31
8 SV Sottegem A 22 8 9 5 35 39 29
9 KVKS Melsele A 22 8 11 3 40 51 27
10 SK Denderhoutem 21 7 9 5 29 37 26
11 SK Vlaamse Ardennen 21 7 10 4 31 30 25
12 SKL Doorslaar A 21 7 10 4 28 38 25
13 FC Kleit 21 7 11 3 33 45 24
14 FC Lembeke 21 6 12 3 26 39 21
15 KSSV Denderleeuw 21 5 10 6 30 44 21
16 Zeveren Sport 21 3 11 7 24 49 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVE Drongen (1) 2 1 0 1 5 4 4
2 SK Munkzwalm A (2) 1 1 0 0 5 1 3
3 FC Kleit 1 1 0 0 2 0 3
4 FC Lembeke 1 1 0 0 1 0 3
5 SK Denderhoutem 1 1 0 0 1 0 3
6 HRS Haasdonk A 2 1 1 0 4 1 3
7 FC Destelbergen A 2 1 1 0 7 5 3
8 KSK Beveren 2 1 1 0 3 2 3
9 SK Berlare 2 1 1 0 3 3 3
10 KVCDT Borsbeke 2 1 1 0 3 4 3
11 SV Sottegem A 2 1 1 0 3 4 3
12 KVKS Melsele A 2 0 1 1 3 7 1
13 Zeveren Sport 1 0 1 0 0 1 0
14 SK Vlaamse Ardennen 1 0 1 0 1 3 0
15 KSSV Denderleeuw 1 0 1 0 2 5 0
16 SKL Doorslaar A 1 0 1 0 0 3 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Munkzwalm A 10 7 0 3 19 7 24
2 KVE Drongen (1) 10 6 2 2 23 8 20
3 FC Destelbergen A 10 6 3 1 25 11 19
4 KSK Beveren 10 6 3 1 20 19 19
5 SK Berlare 10 5 1 4 20 12 19
6 KVKS Melsele A 10 5 3 2 13 14 17
7 FC Kleit 10 5 3 2 19 21 17
8 HRS Haasdonk A 10 4 3 3 17 13 15
9 SK Denderhoutem 10 4 5 1 15 20 13
10 SKL Doorslaar A 10 3 5 2 15 18 11
11 KVCDT Borsbeke 10 3 5 2 12 15 11
12 KSSV Denderleeuw 10 2 5 3 15 19 9
13 SV Sottegem A 10 2 5 3 14 21 9
14 Zeveren Sport 10 2 5 3 13 21 9
15 SK Vlaamse Ardennen 10 2 6 2 11 16 8
16 FC Lembeke 10 0 8 2 8 24 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVE Drongen 10 7 3 0 21 14 21
2 KSK Beveren 10 6 2 2 24 10 20
3 SK Munkzwalm A 10 6 3 1 22 10 19
4 KVCDT Borsbeke 10 6 3 1 22 11 19
5 SK Vlaamse Ardennen 10 5 3 2 19 11 17
6 SV Sottegem A 10 5 3 2 18 14 17
7 HRS Haasdonk A 10 5 3 2 22 19 17
8 FC Lembeke 10 5 4 1 17 15 16
9 SKL Doorslaar A 10 4 4 2 13 17 14
10 SK Berlare 10 4 4 2 12 17 14
11 KSSV Denderleeuw 10 3 4 3 13 20 12
12 SK Denderhoutem 10 2 4 4 13 17 10
13 KVKS Melsele A 10 3 7 0 24 30 9
14 FC Destelbergen A 10 2 5 3 9 16 9
15 Zeveren Sport 10 1 5 4 11 27 7
16 FC Kleit 10 1 8 1 12 24 4


1e Provinciale West Vlaanderen

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Diksmuide A (1)(2) 21 18 1 2 68 11 56
2 KWS Lauwe A 22 14 4 4 55 19 46
3 Sassport Boezinge A 22 11 3 8 50 24 41
4 SV Wevelgem City A 22 11 6 5 43 26 38
5 KRC Waregem A 21 11 6 4 39 21 37
6 KSV Rumbeke 21 11 6 4 45 34 37
7 KFC Varsenare A 22 10 5 7 46 33 37
8 KSV Bredene A 21 10 7 4 43 46 34
9 FC Sp Heestert A 22 8 7 7 29 36 31
10 KVC Ardooie 22 7 8 7 33 29 28
11 KFC Moen 21 6 13 2 36 55 20
12 Excelsior Zedelgem 21 5 11 5 31 46 20
13 KSK Oostnieuwkerke 21 6 14 1 31 63 19
14 SK Westrozebeke 21 5 12 4 21 40 19
15 Dottignies Sport 22 3 16 3 22 63 12
16 KFC Meulebeke 22 2 19 1 18 64 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KWS Lauwe A 2 2 0 0 7 0 6
2 Sassport Boezinge A 2 2 0 0 6 3 6
3 KRC Waregem A 1 1 0 0 6 0 3
4 KSV Diksmuide A (1)(2) 1 1 0 0 4 0 3
5 KFC Moen 1 1 0 0 5 2 3
6 KSV Rumbeke 1 1 0 0 5 2 3
7 KVC Ardooie 2 1 1 0 5 2 3
8 KFC Varsenare A 2 1 1 0 5 5 3
9 SV Wevelgem City A 2 1 1 0 2 2 3
10 FC Sp Heestert A 2 1 1 0 3 5 3
11 SK Westrozebeke 1 0 1 0 1 2 0
12 KSK Oostnieuwkerke 1 0 1 0 2 5 0
13 KSV Bredene A 1 0 1 0 0 4 0
14 Excelsior Zedelgem 1 0 1 0 0 6 0
15 KFC Meulebeke 2 0 2 0 4 9 0
16 Dottignies Sport 2 0 2 0 0 8 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Diksmuide A (1) 10 8 0 2 33 4 26
2 KWS Lauwe A 10 5 2 3 24 9 18
3 KRC Waregem A 10 5 3 2 16 10 17
4 KVC Ardooie 10 4 1 5 18 9 17
5 Sassport Boezinge A 10 4 1 5 14 5 17
6 SV Wevelgem City A 10 5 4 1 19 15 16
7 KSV Bredene A 10 5 4 1 20 25 16
8 KSV Rumbeke 10 4 3 3 16 15 15
9 FC Sp Heestert A 10 4 4 2 17 19 14
10 KFC Varsenare A 10 3 3 4 16 19 13
11 Excelsior Zedelgem 10 3 5 2 17 19 11
12 KSK Oostnieuwkerke 10 3 6 1 16 27 10
13 Dottignies Sport 10 2 5 3 11 20 9
14 SK Westrozebeke 10 2 6 2 11 18 8
15 KFC Moen 10 2 6 2 10 25 8
16 KFC Meulebeke 10 2 8 0 9 28 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Diksmuide A 10 9 1 0 31 7 27
2 KWS Lauwe A 10 7 2 1 24 10 22
3 KFC Varsenare A 10 6 1 3 25 9 21
4 KSV Rumbeke 10 6 3 1 24 17 19
5 SV Wevelgem City A 10 5 1 4 22 9 19
6 Sassport Boezinge A 10 5 2 3 30 16 18
7 KSV Bredene A 10 5 2 3 23 17 18
8 KRC Waregem A 10 5 3 2 17 11 17
9 FC Sp Heestert A 10 3 2 5 9 12 14
10 SK Westrozebeke 10 3 5 2 9 20 11
11 KFC Moen 10 3 7 0 21 28 9
12 KSK Oostnieuwkerke 10 3 7 0 13 31 9
13 Excelsior Zedelgem 10 2 5 3 14 21 9
14 KVC Ardooie 10 2 6 2 10 18 8
15 Dottignies Sport 10 1 9 0 11 35 3
16 KFC Meulebeke 10 0 9 1 5 27 1

DE BVA HEREN - ZOMER 2023 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6


BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 4 3 0 1 12 5 10
2 RVC Hoboken A 4 3 1 0 9 6 9
3 KV Hooikt 4 2 0 2 12 4 8
4 K Kontich FC A 4 2 0 2 11 3 8
5 KSK Wavria A 4 2 0 2 8 3 8
6 K Bevel FC 4 2 0 2 8 5 8
7 KFC Ranst A 4 2 0 2 8 5 8
8 KFCE Zoersel 4 2 1 1 15 9 7
9 Sporting Tisselt A 4 2 1 1 9 7 7
10 OG Vorselaar 4 2 1 1 6 6 7
11 SC Duffel A 4 2 2 0 16 6 6
12 FC Oppuurs A 4 2 2 0 10 7 6
13 KSAV Sint Dimpna A 4 2 2 0 8 9 6
14 KFC Herselt 4 2 2 0 6 9 6
15 KV Bonheiden A 4 1 1 2 8 7 5
16 KFC Putte A 4 1 2 1 10 12 4
17 Willebroekse SV 4 1 2 1 10 12 4
18 KFC Broechem 4 0 0 4 7 7 4
19 GR Katelijne 4 1 3 0 3 12 3
20 KVC Lille United B 4 0 2 2 4 9 2
21 FC Berlaar Heikant 4 0 3 1 8 16 1
22 K Ternesse Vv A 4 0 3 1 6 14 1
23 Mariekerke-Branst A 4 0 3 1 1 11 1
24 K Sint-Job FC A 4 0 3 1 4 15 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC De Kempen TL A 4 4 0 0 15 5 12
2 KFC Brasschaat 4 3 0 1 17 6 10
3 KBSK Retie 4 3 0 1 13 4 10
4 FC Ekeren 4 3 1 0 13 9 9
5 's Gr'wezel-Schilde A 4 3 1 0 9 9 9
6 K Merksplas SK 4 2 0 2 8 3 8
7 K Kalmthout SK 4 2 1 1 14 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 6 5 7
9 KVV Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 7 4 6
10 K Loenhout SK 4 2 2 0 9 9 6
11 KVV Vosselaar 4 2 2 0 7 9 6
12 White Star Schorvoort 4 1 0 3 8 6 6
13 K Zandhovense SK 4 1 0 3 4 3 6
14 VC Mortsel OG A 4 1 1 2 7 7 5
15 KFC Ezaart Sport Mol 4 1 1 2 6 8 5
16 FC Arendonk Sport 4 1 2 1 11 7 4
17 Verbr Zwijndrecht A 4 1 2 1 10 9 4
18 Tor Deurne Pirates A 4 1 2 1 9 10 4
19 Excel. Mariaburg A 4 1 3 0 8 11 3
20 KSK Weelde 4 1 3 0 5 9 3
21 KVNA Wortel 4 0 3 1 7 14 1
22 KFC Lentezon A 4 0 3 1 3 12 1
23 K Verbr Balen 4 0 3 1 5 19 1
24 KVC Wilrijk 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Nieuwmoer FC 4 4 0 0 47 1 12
2 K Gooreind VV 4 4 0 0 15 4 12
3 RVC Hoboken B 4 4 0 0 15 4 12
4 Zandvliet Sport A 4 3 0 1 31 9 10
5 K Wuustwezel FC 4 3 0 1 16 5 10
6 FC Turk Sport Antw. 4 3 0 1 11 4 10
7 Sporting Burcht FC 4 3 1 0 16 6 9
8 Zandvliet Sport B 4 3 1 0 14 4 9
9 K Berchem Sport B 4 3 1 0 15 7 9
10 K Heibos SV 4 3 1 0 15 7 9
11 KFC Berendrecht Sp. 4 3 1 0 16 11 9
12 KSOC Maria-ter-Heide 4 3 1 0 14 10 9
13 FC Merksem 4 3 1 0 12 9 9
14 FC Los Incas Antw. 4 2 0 2 16 12 8
15 VC Mortsel OG B 4 2 1 1 7 6 7
16 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 17 11 6
17 K Wijnegem VC A 4 2 2 0 14 11 6
18 FC Warriors Antwerpen 4 2 2 0 11 11 6
19 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 11 11 6
20 FC Antwerpen Noord B 4 2 2 0 8 13 6
21 K Achterbroek VV 4 1 1 2 15 4 5
22 Verbr Zwijndrecht B 4 1 1 2 10 9 5
23 KFC Schoten 4 1 1 2 8 10 5
24 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
25 K Horendonk FC 4 1 2 1 3 10 4
26 SV Noorse 4 1 3 0 7 14 3
27 FC Oxaco Boechout 4 1 3 0 5 12 3
28 Excelsior Essen 4 1 3 0 6 16 3
29 KSC Maccabi 4 0 3 1 8 19 1
30 Excel. Mariaburg B 4 0 3 1 4 17 1
31 TOR Deurne Pirates B 4 0 4 0 4 13 0
32 K Wijnegem VC B 4 0 4 0 3 14 0
33 K Putte SK 4 0 4 0 4 16 0
34 FC Antwerpen Noord A 4 0 4 0 6 29 0
35 City Pirates Antw. B 4 0 4 0 1 26 0
36 VC Deurne Antwerpen 4 0 4 0 3 36 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Mol 4 4 0 0 19 3 12
2 RFC Zwaneven 4 4 0 0 16 4 12
3 KFC Pulle 4 4 0 0 15 4 12
4 K Minderhout VV 4 3 0 1 19 3 10
5 KFC Wezel Sport B 4 3 0 1 17 4 10
6 KFC Meer 4 3 0 1 13 5 10
7 KSK Kasterlee 4 3 0 1 11 4 10
8 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 20 10 9
9 K Vlimmeren Sport 4 3 1 0 11 7 9
10 KFC De Kempen TL B 4 3 1 0 12 11 9
11 KFC Wechelderzande 4 2 0 2 14 7 8
12 KVC Oostmalle Sp. 4 2 0 2 10 3 8
13 KVV Rauw Sport 4 2 1 1 12 8 7
14 KFC Halle 4 2 2 0 11 7 6
15 KSV Oud-Turnhout 4 2 2 0 6 4 6
16 KSK Oosthoven 4 2 2 0 6 7 6
17 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 12 14 6
18 KFC Sint-Job B 4 2 2 0 9 12 6
19 KFC Flandria 4 2 2 0 5 9 6
20 KFC St-Lenaarts B 4 2 2 0 7 13 6
21 KVV Dosko 4 1 2 1 11 11 4
22 KFC Poppel 4 1 2 1 7 7 4
23 K Brecht SK 4 1 2 1 4 5 4
24 K Antonia FC B 4 1 2 1 8 11 4
25 KVK Westmalle 4 1 2 1 11 19 4
26 Alberta FC Schilde 4 1 3 0 8 8 3
27 FC Sint-Jozef 4 1 3 0 4 9 3
28 HIH Turnhout 4 1 3 0 6 13 3
29 's Gr'wezel-Schilde B 4 1 3 0 3 14 3
30 KSK Oelegem 4 1 3 0 3 16 3
31 KFC Zwarte Leeuw B 4 0 3 1 2 8 1
32 K Meerle FC 4 0 3 1 6 14 1
33 FC Bucovina Loenhout 4 0 3 1 8 17 1
34 K Ternesse VV B 4 0 3 1 4 21 1
35 KFC Dessel Sport B 4 0 4 0 6 12 0
36 KFC Lentezon B 4 0 4 0 4 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Schelle Sport A 4 4 0 0 33 2 12
2 Nielse SV B 4 4 0 0 28 0 12
3 Kalfort Puursica 4 4 0 0 33 7 12
4 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 27 1 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 14 1 12
6 FC Walem 4 3 0 1 17 6 10
7 Oxford Hemiksem B 4 3 0 1 14 4 10
8 KSC Mechelen 4 3 0 1 10 5 10
9 KFC Muizen 4 3 1 0 9 7 9
10 KVV Duffel 4 2 1 1 15 7 7
11 KSV Aartselaar A 4 2 1 1 9 2 7
12 Zennester Hombeek 4 2 1 1 14 9 7
13 Heffen SK 4 2 1 1 8 7 7
14 Sporting Tisselt B 4 2 1 1 7 6 7
15 Nielse SV A 4 2 2 0 12 8 6
16 KFC Katelijne A 4 1 1 2 14 8 5
17 K Kontich FC B 4 1 1 2 9 3 5
18 Rupel Boom FC B 4 1 1 2 8 8 5
19 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 15 9 4
20 K Schelle Sport B 4 1 2 1 11 14 4
21 VVH Lippelo 4 1 2 1 9 13 4
22 FC Blaasveld 4 1 2 1 8 13 4
23 KSV Aartselaar B 4 1 2 1 6 11 4
24 KSV Bornem 4 1 2 1 4 17 4
25 VC Leest 4 1 3 0 5 9 3
26 VC Rijmenam 4 1 3 0 9 16 3
27 K Reet SK 4 1 3 0 8 15 3
28 FC Oppuurs B 4 1 3 0 5 16 3
29 KFC Katelijne B 4 1 3 0 3 21 3
30 SC Duffel B 4 1 3 0 2 21 3
31 Oxford Hemiksem A 4 1 3 0 5 31 3
32 VK Heindonk 4 0 2 2 5 8 2
33 K Rumst SK 4 0 3 1 3 14 1
34 KV Bonheiden B 4 0 3 1 5 21 1
35 KVK Hingene 4 0 4 0 0 21 0
36 Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 4 4 0 0 18 2 12
2 KFC Lint A 4 4 0 0 20 5 12
3 KSV Schriek 4 4 0 0 12 2 12
4 KFC Lint B 4 4 0 0 12 6 12
5 Olen United 4 3 1 0 18 6 9
6 VC Herentals 4 3 1 0 18 7 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 16 7 9
8 SKS Herentals 4 3 1 0 19 12 9
9 KVV Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 12 5 9
10 SK Rita Berlaar 4 3 1 0 12 8 9
11 KFC Grobbendonk 4 3 1 0 9 6 9
12 KFC Heultje 4 3 1 0 12 10 9
13 K Noordstar VV 4 2 1 1 14 5 7
14 KFC Linda Olen 4 2 1 1 12 11 7
15 KFC Houtvenne B 4 2 1 1 6 7 7
16 K Ramsel FC 4 2 2 0 13 9 6
17 VC Immer Oost 4 2 2 0 12 9 6
18 SK Peulis 4 2 2 0 10 9 6
19 FC Netezonen 4 2 2 0 12 12 6
20 KFC Exc. Bouwel 4 2 2 0 7 7 6
21 KFC Exc. Vorst 4 2 2 0 12 14 6
22 KFC Verbr. Alberta 4 2 2 0 11 14 6
23 SV Grasheide 4 2 2 0 8 17 6
24 VV Laakdal 4 1 2 1 10 10 4
25 KSC Wiekevorst 4 1 2 1 9 15 4
26 KVC Booischot 4 1 3 0 9 9 3
27 KSAV Sint Dimpna B 4 1 3 0 5 11 3
28 K Boechoutse VV 4 1 3 0 5 12 3
29 K Hove Sport 4 1 3 0 9 18 3
30 KFC Tongerlo 4 1 3 0 5 14 3
31 KFC Zammel 4 0 3 1 6 11 1
32 KFC Herenthout 4 0 4 0 8 13 0
33 Kessel United 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 2 13 0
35 KSK Wavria B 4 0 4 0 3 20 0
36 KFC Putte B 4 0 4 0 1 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A EN DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B
    

1e Nationale A

Klassement na 27 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 26 19 2 5 57 28 62
2 RSC Anderlecht 26 15 2 9 52 28 54
3 Club Brugge 26 12 5 9 54 24 45
4 R Antwerp FC 26 12 6 8 48 24 44
5 Racing Genk 27 11 6 10 49 27 43
6 K AA Gent 26 11 6 9 43 31 42
7 Cercle Brugge 26 12 10 4 36 31 40
8 KV Mechelen 27 11 10 6 33 30 39
9 Sint Truiden VV 27 9 8 10 33 41 37
10 KVC Westerlo 27 7 12 8 40 49 29
11 Standard Luik 26 6 10 10 24 36 28
12 OH Leuven 27 6 13 8 32 42 26
13 Sporting Charleroi 27 6 14 7 25 43 25
14 RWD Molenbeek 27 5 14 8 29 57 23
15 KAS Eupen 26 6 17 3 23 51 21
16 KV Kortrijk 27 4 17 6 18 54 18

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KMSK Deinze 23 13 6 4 36 25 43
2 Beerschot VA - A 22 13 6 3 39 23 42
3 Patro Eisden MM 23 11 5 7 31 20 40
4 Zulte Waregem SV 22 12 7 3 39 27 39
5 Lommel SK 22 11 6 5 36 20 38
6 FC Dender EH 23 10 5 8 41 26 38
7 RFC Luik 23 11 9 3 31 30 36
8 SK Beveren 23 10 7 6 34 26 36
9 Anderlecht Futures 23 8 7 8 31 31 32
10 Jong RC Genk 22 8 10 4 37 39 28
11 Club Brugge NXT 23 8 12 3 31 39 27
12 Francs Borains 22 7 13 2 25 35 23
13 KV Oostende 23 7 9 7 21 27 22
14 Lierse Kempenzonen 23 6 13 4 31 48 22
15 FC Seraing 22 4 12 6 24 44 18
16 Standard 16 FC 23 5 17 1 20 47 16

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Lokeren-Temse 23 18 2 3 42 16 57
2 RAAL La Louvière 22 17 0 5 52 9 56
3 Hoogstraten VV 23 12 8 3 34 33 39
4 Zébra Élites 23 11 8 4 35 28 37
5 KSK Heist 23 11 10 2 37 32 35
6 Jong KAA Gent 23 9 6 8 42 26 35
7 KVC Winkel Sport 22 9 8 5 28 31 32
8 Union Namur 22 9 10 3 28 39 30
9 R Knokke FC 22 8 8 6 35 28 30
10 Olympic Charleroi CF 22 7 7 8 34 35 29
11 Excelsior Virton 23 9 12 2 29 38 29
12 KVV Thes Sport 22 9 12 1 31 42 28
13 Young Reds Antwerp 22 8 11 3 27 34 27
14 KFC Dessel Sport 22 7 13 2 26 41 23
15 KVK Tienen 22 6 11 5 22 28 23
16 OH Leuven U23 22 6 12 4 30 41 22
17 R Cappellen FC 22 5 13 4 23 34 19
18 URSL Visé 22 3 13 6 22 42 14

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Eendracht Aalst (1) 24 13 4 7 38 21 46
2 VK Ninove A 25 12 6 7 42 31 43
3 KSC Dikkelvenne 24 11 4 9 50 34 42
4 KVC SV Oostkamp A (2) 25 12 8 5 45 43 41
5 Voorde-Appelterre A 25 11 9 5 41 44 38
6 KFC Merelbeke 24 10 9 5 43 32 35
7 FC Mandel United A 25 10 10 5 25 27 35
8 KSV Oudenaarde 25 9 8 8 33 33 35
9 Jong Cercle B 24 10 11 3 41 38 33
10 Olsa Brakel A 25 9 11 5 30 28 32
11 FC Gullegem 24 9 11 4 40 47 31
12 KM Torhout A 25 8 10 7 35 47 31
13 Racing Club Gent 25 9 13 3 38 42 30
14 Jong Essevee B 24 8 11 5 29 32 29
15 Racing Club Harelbeke 24 7 9 8 33 37 29
16 KVV Zelzate 24 7 11 6 37 45 27
17 Sparta Petegem A 24 6 10 8 35 39 26
18 RFC Wetteren 24 6 12 6 38 53 24

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Mandel United A 3 2 0 1 3 1 7
2 KSC Dikkelvenne 2 2 0 0 12 6 6
3 SC Eendracht Aalst (1) 2 2 0 0 4 2 6
4 VK Ninove A 3 2 1 0 3 3 6
5 KM Torhout A 3 1 0 2 4 3 5
6 FC Gullegem 2 1 0 1 3 2 4
7 KFC Merelbeke 2 1 0 1 1 0 4
8 Voorde-Appelterre A 3 1 1 1 5 3 4
9 KSV Oudenaarde 3 1 1 1 3 4 4
10 KVV Zelzate 2 1 1 0 8 8 3
11 RFC Wetteren 2 1 1 0 3 5 3
12 Racing Club Gent 3 1 2 0 5 6 3
13 Olsa Brakel A 3 0 1 2 2 3 2
14 Sparta Petegem A 2 0 1 1 1 2 1
15 Jong Cercle B 2 0 1 1 1 4 1
16 KVC SV Oostkamp A (2) 3 0 2 1 4 6 1
17 Jong Essevee B 2 0 2 0 0 2 0
18 Racing Club Harelbeke 2 0 2 0 0 2 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC SV Oostkamp A 12 8 3 1 24 15 25
2 Jong Essevee B 12 7 3 2 23 14 23
3 KSC Dikkelvenne 12 6 1 5 22 9 23
4 VK Ninove A 12 6 4 2 21 15 20
5 SC Eendracht Aalst (1) 12 5 2 5 18 12 20
6 KM Torhout A 12 5 4 3 17 19 18
7 Jong Cercle B 12 5 5 2 19 18 17
8 FC Mandel United A 12 5 5 2 13 13 17
9 Racing Club Harelbeke 12 5 5 2 18 23 17
10 Voorde-Appelterre A 12 5 5 2 18 26 17
11 Sparta Petegem A 12 4 4 4 17 12 16
12 KFC Merelbeke 12 4 5 3 18 17 15
13 KSV Oudenaarde 12 4 5 3 15 20 15
14 Olsa Brakel A 12 4 6 2 15 14 14
15 Racing Club Gent 12 4 6 2 15 18 14
16 RFC Wetteren 12 3 7 2 16 23 11
17 KVV Zelzate 12 2 6 4 13 21 10
18 FC Gullegem 12 3 9 0 19 32 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 6 2 2 16 7 20
2 FC Gullegem 10 5 2 3 18 13 18
3 Voorde-Appelterre A 10 5 3 2 18 15 17
4 VK Ninove A 10 4 1 5 18 13 17
5 KFC Merelbeke 10 5 4 1 24 15 16
6 Olsa Brakel A 10 5 4 1 13 11 16
7 KSV Oudenaarde 10 4 2 4 15 9 16
8 Jong Cercle B 10 5 5 0 21 16 15
9 KVC SV Oostkamp A 10 4 3 3 17 22 15
10 KVV Zelzate 10 4 4 2 16 16 14
11 Racing Club Gent 10 4 5 1 18 18 13
12 KSC Dikkelvenne 10 3 3 4 16 19 13
13 Racing Club Harelbeke 10 2 2 6 15 12 12
14 FC Mandel United A 10 3 5 2 9 13 11
15 RFC Wetteren 10 2 4 4 19 25 10
16 Sparta Petegem A 10 2 5 3 17 25 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 14 25 8
18 Jong Essevee B 10 1 6 3 6 16 6


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Hasselt 25 16 7 2 52 27 50
2 Belisia Bilzen SV A 25 14 5 6 47 25 48
3 KVC Houtvenne A 24 12 6 6 38 30 42
4 Bocholter VV A 24 12 7 5 47 30 41
5 K Racing Mechelen 25 11 7 7 47 32 40
6 K Lyra-Lierse 24 12 9 3 42 38 39
7 FC Wezel Sport A 24 11 9 4 43 42 37
8 FC Rupel-Boom A 23 10 8 5 36 41 35
9 Jong KV Mechelen B (1) 25 10 10 5 42 37 35
10 FC Lebbeke 25 10 10 5 35 38 35
11 KSK Tongeren A 25 10 11 4 36 40 34
12 K Diegem Sport 25 10 11 4 41 46 34
13 RC Hades Kiewit 25 10 12 3 40 43 33
14 K Berchem Sport A 25 8 8 9 29 28 33
15 KVC Lille United A 23 6 12 5 31 44 23
16 KSK Londerzeel 24 5 13 6 28 39 21
17 Tempo Overijse 24 5 13 6 22 39 21
18 SC City Pirates Antw. A 25 4 18 3 31 68 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 2 2 0 0 6 2 6
2 Belisia Bilzen SV A 3 2 1 0 6 3 6
3 FC Lebbeke 3 2 1 0 5 2 6
4 FC Wezel Sport A 3 2 1 0 5 4 6
5 Sporting Hasselt 3 2 1 0 4 4 6
6 K Racing Mechelen 3 1 0 2 7 3 5
7 KVC Houtvenne A 2 1 0 1 4 2 4
8 K Diegem Sport 3 1 1 1 4 3 4
9 KSK Tongeren A 3 1 1 1 4 4 4
10 FC Rupel-Boom A 1 1 0 0 3 2 3
11 KVC Lille United A 2 1 1 0 4 4 3
12 KSK Londerzeel 2 1 1 0 2 2 3
13 Bocholter VV A 2 1 1 0 1 1 3
14 Jong KV Mechelen B (1) 3 1 2 0 2 4 3
15 K Berchem Sport A 3 0 0 3 3 3 3
16 Tempo Overijse 2 0 2 0 0 7 0
17 RC Hades Kiewit 3 0 3 0 1 5 0
18 SC City Pirates Antw. A 3 0 3 0 4 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Hasselt 12 9 3 0 25 13 27
2 Bocholter VV A 12 8 2 2 25 12 26
3 KVC Houtvenne A 12 7 3 2 20 15 23
4 K Lyra-Lierse 12 7 4 1 26 19 22
5 Belisia Bilzen SV A 12 6 3 3 19 13 21
6 K Diegem Sport 12 6 4 2 25 23 20
7 RC Hades Kiewit 12 6 5 1 23 20 19
8 FC Rupel-Boom A 12 6 5 1 20 24 19
9 FC Wezel Sport A 11 5 4 2 20 19 17
10 K Racing Mechelen 12 5 5 2 18 15 17
11 K Berchem Sport A 12 5 6 1 15 17 16
12 FC Lebbeke 12 4 6 2 15 18 14
13 KSK Tongeren A 12 4 7 1 17 23 13
14 Jong KV Mechelen B (1) 12 3 7 2 15 22 11
15 KVC Lille United A 11 2 5 4 18 23 10
16 Tempo Overijse 12 2 6 4 9 17 10
17 KSK Londerzeel 12 2 7 3 10 17 9
18 SC City Pirates Antw. A 12 2 7 3 17 27 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Jong KV Mechelen B 10 6 1 3 25 11 21
2 Belisia Bilzen SV A 10 6 1 3 22 9 21
3 K Racing Mechelen 10 5 2 3 22 14 18
4 Sporting Hasselt 10 5 3 2 23 10 17
5 KSK Tongeren A 10 5 3 2 15 13 17
6 KVC Houtvenne A 10 4 3 3 14 13 15
7 FC Lebbeke 10 4 3 3 15 18 15
8 FC Wezel Sport A 10 4 4 2 18 19 14
9 RC Hades Kiewit 10 4 4 2 16 18 14
10 K Berchem Sport A 10 3 2 5 11 8 14
11 FC Rupel-Boom A 10 3 3 4 13 15 13
12 Bocholter VV A 10 3 4 3 21 17 12
13 Tempo Overijse 10 3 5 2 13 15 11
14 K Lyra-Lierse 10 3 5 2 10 17 11
15 K Diegem Sport 10 3 6 1 12 20 10
16 KVC Lille United A 10 3 6 1 9 17 10
17 KSK Londerzeel 10 2 5 3 16 20 9
18 SC City Pirates Antw. A 10 2 8 0 10 31 6


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAEC Mons A (1)(2) 24 20 3 1 53 17 61
2 U Rochefortoise A 23 15 6 2 46 29 47
3 RU Tubize BLC A 24 12 6 6 41 25 42
4 RFC Doornik A 23 11 4 8 42 27 41
5 RUS Binche 23 11 7 5 36 34 38