Groep 2
Update: 07/06/2024 om 16:39u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 2
Laatste update: 07/06/2024 om 16:39u
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024 - GROEP 2

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 2, ZOMER 2024, met ploegen van 1e en 2e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 3
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2024)
Zat. 03/08 18u30 KFC Broechem - K Vosselaar VV
Zat. 03/08 18u30 K Loenhout SK - K Merksplas SK
Zat. 03/08 18u30 KFC Ranst A - RFC Zwaneven
Zat. 03/08 18u30 KFC Antonia A - KSK Weelde
Zat. 03/08 18u30 FC Arendonk Sport - 's Gravenwezel-Schilde A
Zat. 03/08 18u30 KVNA Wortel - K Nieuwmoer FC
Zat. 03/08 18u30 KFC Lentezon Beerse - K Kalmthout SK A
Zat. 03/08 18u30 K Minderhout VV - FC Ekeren
Zat. 03/08 18u30 K Ternesse VV - KBSK Retie
Zat. 03/08 18u30 Excelsior Mariaburg A - FC Punt-Larum
Zat. 03/08 18u30 KFC Sint-Job A - K Zandhoven SK
Zat. 03/08 18u30 K Gooreind VV - K Witgoor Sport

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Kalmthout SK A 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Witgoor Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Zandhoven SK 0 0 0 0 0 0 0  
16 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Sint-Job A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
24 RFC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2024)
KFC Broechem - K Vosselaar VV
K Loenhout SK - K Merksplas SK
KFC Ranst A - RFC Zwaneven
KFC Antonia A - KSK Weelde
FC Arendonk Sport - 's Gravenwezel-Schilde A
KVNA Wortel - K Nieuwmoer FC
KFC Lentezon Beerse - K Kalmthout SK A
K Minderhout VV - FC Ekeren
K Ternesse VV - KBSK Retie
Excelsior Mariaburg A - FC Punt-Larum
KFC Sint-Job A - K Zandhoven SK
K Gooreind VV - K Witgoor Sport


Speeldag 2 (10 augustus 2024)
FC Punt-Larum - K Minderhout VV
K Witgoor Sport - KVNA Wortel
KBSK Retie - KFC Lentezon Beerse
K Zandhoven SK - FC Arendonk Sport
KSK Weelde - KFC Sint-Job A
K Merksplas SK - Excelsior Mariaburg A
RFC Zwaneven - K Gooreind VV
K Vosselaar VV - K Ternesse VV
's Gravenwezel-Schilde A - KFC Ranst A
FC Ekeren - KFC Broechem
K Nieuwmoer FC - KFC Antonia A
K Kalmthout SK A - K Loenhout SK


Speeldag 3 (17 augustus 2024)
KFC Broechem - K Merksplas SK
K Loenhout SK - K Vosselaar VV
KFC Ranst A - KSK Weelde
KFC Antonia A - RFC Zwaneven
FC Arendonk Sport - K Nieuwmoer FC
KVNA Wortel - 's Gravenwezel-Schilde A
KFC Lentezon Beerse - FC Ekeren
K Minderhout VV - K Kalmthout SK A
K Ternesse VV - K Zandhoven SK
Excelsior Mariaburg A - K Witgoor Sport
KFC Sint-Job A - FC Punt-Larum
K Gooreind VV - KBSK Retie


Speeldag 4 (25 augustus 2024)
FC Punt-Larum - KFC Lentezon Beerse
K Witgoor Sport - FC Arendonk Sport
KBSK Retie - KVNA Wortel
K Zandhoven SK - K Minderhout VV
KSK Weelde - K Ternesse VV
K Merksplas SK - KFC Sint-Job A
RFC Zwaneven - Excelsior Mariaburg A
K Vosselaar VV - K Gooreind VV
's Gravenwezel-Schilde A - K Loenhout SK
FC Ekeren - KFC Antonia A
K Nieuwmoer FC - KFC Broechem
K Kalmthout SK A - KFC Ranst A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Gravenwezel-Schilde A 0 0 
2Excelsior Mariaburg A 0 0 
3FC Arendonk Sport 0 0 
4FC Ekeren 0 0 
5FC Punt-Larum 0 0 
6K Gooreind VV 0 0 
7K Kalmthout SK A 0 0 
8K Loenhout SK 0 0 
9K Merksplas SK 0 0 
10K Minderhout VV 0 0 
11K Nieuwmoer FC 0 0 
12K Ternesse VV 0 0 
13K Vosselaar VV 0 0 
14K Witgoor Sport 0 0 
15K Zandhoven SK 0 0 
16KBSK Retie 0 0 
17KFC Antonia A 0 0 
18KFC Broechem 0 0 
19KFC Lentezon Beerse 0 0 
20KFC Ranst A 0 0 
21KFC Sint-Job A 0 0 
22KSK Weelde 0 0 
23KVNA Wortel 0 0 
24RFC Zwaneven 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2Excelsior Mariaburg A 000
3FC Arendonk Sport 000
4FC Ekeren 000
5FC Punt-Larum 000
6K Gooreind VV 000
7K Kalmthout SK A 000
8K Loenhout SK 000
9K Merksplas SK 000
10K Minderhout VV 000
11K Nieuwmoer FC 000
12K Ternesse VV 000
13K Vosselaar VV 000
14K Witgoor Sport 000
15K Zandhoven SK 000
16KBSK Retie 000
17KFC Antonia A 000
18KFC Broechem 000
19KFC Lentezon Beerse 000
20KFC Ranst A 000
21KFC Sint-Job A 000
22KSK Weelde 000
23KVNA Wortel 000
24RFC Zwaneven 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Kalmthout SK A 0 0 0 0 0 0 0
8 K Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
9 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
10 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
11 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0
12 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0
13 K Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0
14 K Witgoor Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 K Zandhoven SK 0 0 0 0 0 0 0
16 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Sint-Job A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
23 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
24 RFC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Kalmthout SK A 0 0 0 0 0 0 0
8 K Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
9 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
10 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
11 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0
12 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0
13 K Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0
14 K Witgoor Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 K Zandhoven SK 0 0 0 0 0 0 0
16 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Sint-Job A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
23 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
24 RFC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Arendonk Sport - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
10/08/2024 2 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Ranst A Speeldag 
17/08/2024 3 KVNA Wortel - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
25/08/2024 4 's Gravenwezel-Schilde A - K Loenhout SK Speeldag 

Excelsior Mariaburg A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Excelsior Mariaburg A - FC Punt-Larum Speeldag 
10/08/2024 2 K Merksplas SK - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
17/08/2024 3 Excelsior Mariaburg A - K Witgoor Sport Speeldag 
25/08/2024 4 RFC Zwaneven - Excelsior Mariaburg A Speeldag 

FC Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Arendonk Sport - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
10/08/2024 2 K Zandhoven SK - FC Arendonk Sport Speeldag 
17/08/2024 3 FC Arendonk Sport - K Nieuwmoer FC Speeldag 
25/08/2024 4 K Witgoor Sport - FC Arendonk Sport Speeldag 

FC Ekeren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Minderhout VV - FC Ekeren Speeldag 
10/08/2024 2 FC Ekeren - KFC Broechem Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Lentezon Beerse - FC Ekeren Speeldag 
25/08/2024 4 FC Ekeren - KFC Antonia A Speeldag 

FC Punt-Larum

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Excelsior Mariaburg A - FC Punt-Larum Speeldag 
10/08/2024 2 FC Punt-Larum - K Minderhout VV Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Sint-Job A - FC Punt-Larum Speeldag 
25/08/2024 4 FC Punt-Larum - KFC Lentezon Beerse Speeldag 

K Gooreind VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Gooreind VV - K Witgoor Sport Speeldag 
10/08/2024 2 RFC Zwaneven - K Gooreind VV Speeldag 
17/08/2024 3 K Gooreind VV - KBSK Retie Speeldag 
25/08/2024 4 K Vosselaar VV - K Gooreind VV Speeldag 

K Kalmthout SK A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Lentezon Beerse - K Kalmthout SK A Speeldag 
10/08/2024 2 K Kalmthout SK A - K Loenhout SK Speeldag 
17/08/2024 3 K Minderhout VV - K Kalmthout SK A Speeldag 
25/08/2024 4 K Kalmthout SK A - KFC Ranst A Speeldag 

K Loenhout SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Loenhout SK - K Merksplas SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Kalmthout SK A - K Loenhout SK Speeldag 
17/08/2024 3 K Loenhout SK - K Vosselaar VV Speeldag 
25/08/2024 4 's Gravenwezel-Schilde A - K Loenhout SK Speeldag 

K Merksplas SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Loenhout SK - K Merksplas SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Merksplas SK - Excelsior Mariaburg A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Broechem - K Merksplas SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Merksplas SK - KFC Sint-Job A Speeldag 

K Minderhout VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Minderhout VV - FC Ekeren Speeldag 
10/08/2024 2 FC Punt-Larum - K Minderhout VV Speeldag 
17/08/2024 3 K Minderhout VV - K Kalmthout SK A Speeldag 
25/08/2024 4 K Zandhoven SK - K Minderhout VV Speeldag 

K Nieuwmoer FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVNA Wortel - K Nieuwmoer FC Speeldag 
10/08/2024 2 K Nieuwmoer FC - KFC Antonia A Speeldag 
17/08/2024 3 FC Arendonk Sport - K Nieuwmoer FC Speeldag 
25/08/2024 4 K Nieuwmoer FC - KFC Broechem Speeldag 

K Ternesse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Ternesse VV - KBSK Retie Speeldag 
10/08/2024 2 K Vosselaar VV - K Ternesse VV Speeldag 
17/08/2024 3 K Ternesse VV - K Zandhoven SK Speeldag 
25/08/2024 4 KSK Weelde - K Ternesse VV Speeldag 

K Vosselaar VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Broechem - K Vosselaar VV Speeldag 
10/08/2024 2 K Vosselaar VV - K Ternesse VV Speeldag 
17/08/2024 3 K Loenhout SK - K Vosselaar VV Speeldag 
25/08/2024 4 K Vosselaar VV - K Gooreind VV Speeldag 

K Witgoor Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Gooreind VV - K Witgoor Sport Speeldag 
10/08/2024 2 K Witgoor Sport - KVNA Wortel Speeldag 
17/08/2024 3 Excelsior Mariaburg A - K Witgoor Sport Speeldag 
25/08/2024 4 K Witgoor Sport - FC Arendonk Sport Speeldag 

K Zandhoven SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Sint-Job A - K Zandhoven SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Zandhoven SK - FC Arendonk Sport Speeldag 
17/08/2024 3 K Ternesse VV - K Zandhoven SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Zandhoven SK - K Minderhout VV Speeldag 

KBSK Retie

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Ternesse VV - KBSK Retie Speeldag 
10/08/2024 2 KBSK Retie - KFC Lentezon Beerse Speeldag 
17/08/2024 3 K Gooreind VV - KBSK Retie Speeldag 
25/08/2024 4 KBSK Retie - KVNA Wortel Speeldag 

KFC Antonia A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Antonia A - KSK Weelde Speeldag 
10/08/2024 2 K Nieuwmoer FC - KFC Antonia A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Antonia A - RFC Zwaneven Speeldag 
25/08/2024 4 FC Ekeren - KFC Antonia A Speeldag 

KFC Broechem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Broechem - K Vosselaar VV Speeldag 
10/08/2024 2 FC Ekeren - KFC Broechem Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Broechem - K Merksplas SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Nieuwmoer FC - KFC Broechem Speeldag 

KFC Lentezon Beerse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Lentezon Beerse - K Kalmthout SK A Speeldag 
10/08/2024 2 KBSK Retie - KFC Lentezon Beerse Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Lentezon Beerse - FC Ekeren Speeldag 
25/08/2024 4 FC Punt-Larum - KFC Lentezon Beerse Speeldag 

KFC Ranst A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Ranst A - RFC Zwaneven Speeldag 
10/08/2024 2 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Ranst A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Ranst A - KSK Weelde Speeldag 
25/08/2024 4 K Kalmthout SK A - KFC Ranst A Speeldag 

KFC Sint-Job A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Sint-Job A - K Zandhoven SK Speeldag 
10/08/2024 2 KSK Weelde - KFC Sint-Job A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Sint-Job A - FC Punt-Larum Speeldag 
25/08/2024 4 K Merksplas SK - KFC Sint-Job A Speeldag 

KSK Weelde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Antonia A - KSK Weelde Speeldag 
10/08/2024 2 KSK Weelde - KFC Sint-Job A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Ranst A - KSK Weelde Speeldag 
25/08/2024 4 KSK Weelde - K Ternesse VV Speeldag 

KVNA Wortel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVNA Wortel - K Nieuwmoer FC Speeldag 
10/08/2024 2 K Witgoor Sport - KVNA Wortel Speeldag 
17/08/2024 3 KVNA Wortel - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
25/08/2024 4 KBSK Retie - KVNA Wortel Speeldag 

RFC Zwaneven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Ranst A - RFC Zwaneven Speeldag 
10/08/2024 2 RFC Zwaneven - K Gooreind VV Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Antonia A - RFC Zwaneven Speeldag 
25/08/2024 4 RFC Zwaneven - Excelsior Mariaburg A Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2024 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" (CDVV).

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2024-2025 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).