Groep 3
Update: 10/06/2024 om 09:46u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 3
Laatste update: 10/06/2024 om 09:46u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024 - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 3, ZOMER 2024, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2024)
Zat. 03/08 18u30 KSOC Maria-ter-Heide - FC Merksem A
Zat. 03/08 18u30 KFC Berendrecht Sp. - Sporting Burcht FC
Zat. 03/08 18u30 KSK Ekeren Donk B - Excelsior Mariaburg B
Zat. 03/08 18u30 FC Los Incas Antwerpen - KFC Brasschaat
Zat. 03/08 18u30 KVC Wijnegem A - FC Turk Sport Antwerpen
Zat. 03/08 18u30 KVC Wijnegem B - KSV Wildert
Zat. 03/08 18u30 KSK Ekeren Donk A - K Horendonk FC
Zat. 03/08 18u30 RVC Hoboken B - K Heibos SV
Zat. 03/08 18u30 Zandvliet Sport A - R Capellen FC B
Zat. 03/08 18u30 Excelsior Essen - FC Warriors Antwerpen
Zat. 03/08 18u30 FC 't Zuid Antwerpen - K Berchem Sport B
Zat. 03/08 18u30 SV Noorse - K Putte SK
Zat. 03/08 18u30 VC Deurne Antwerpen - Sporting Club Antwerpen
Zat. 03/08 18u30 FC Merksem B - KFC Schoten
Zat. 03/08 18u30 Tubantia Borgerhout VK - K Kalmthout SK B
Zat. 03/08 18u30 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A
Zat. 03/08 18u30 TOR Deurne Pirates B - K Achterbroek VV
Zat. 03/08 18u30 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord B
Zon. 04/08 15u00 KSC Maccabi - Verbr. Zwijndrecht B

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC 't Zuid Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Antwerpen Noord A 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Antwerpen Noord B 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Los Incas Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Merksem A 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Merksem B 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Warriors Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Kalmthout SK B 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Berendrecht Sp. 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Ekeren Donk A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Ekeren Donk B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
25 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0  
27 R Capellen FC B 0 0 0 0 0 0 0  
28 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0  
31 Sporting Club Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
32 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
33 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Deurne Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
35 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
36 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0  
37 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
38 Zandvliet Sport B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2024)
KSOC Maria-ter-Heide - FC Merksem A
KFC Berendrecht Sp. - Sporting Burcht FC
KSK Ekeren Donk B - Excelsior Mariaburg B
FC Los Incas Antwerpen - KFC Brasschaat
KVC Wijnegem A - FC Turk Sport Antwerpen
KVC Wijnegem B - KSV Wildert
KSK Ekeren Donk A - K Horendonk FC
RVC Hoboken B - K Heibos SV
Zandvliet Sport A - R Capellen FC B
Excelsior Essen - FC Warriors Antwerpen
FC 't Zuid Antwerpen - K Berchem Sport B
SV Noorse - K Putte SK
KSC Maccabi - Verbr. Zwijndrecht B
VC Deurne Antwerpen - Sporting Club Antwerpen
FC Merksem B - KFC Schoten
Tubantia Borgerhout VK - K Kalmthout SK B
Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A
TOR Deurne Pirates B - K Achterbroek VV
VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord B


Speeldag 2 (10 augustus 2024)
FC Warriors Antwerpen - SV Noorse
K Berchem Sport B - KSC Maccabi
K Putte SK - VC Deurne Antwerpen
Verbr. Zwijndrecht B - FC Merksem B
Sporting Club Antwerpen - Tubantia Borgerhout VK
KFC Schoten - Zandvliet Sport B
K Kalmthout SK B - TOR Deurne Pirates B
FC Antwerpen Noord A - VC Mortsel OG B
K Achterbroek VV - KSOC Maria-ter-Heide
FC Antwerpen Noord B - KFC Berendrecht Sp.
FC Merksem A - KSK Ekeren Donk B
Sporting Burcht FC - FC Los Incas Antwerpen
Excelsior Mariaburg B - KVC Wijnegem A
KFC Brasschaat - KVC Wijnegem B
FC Turk Sport Antwerpen - KSK Ekeren Donk A
KSV Wildert - RVC Hoboken B
K Horendonk FC - Zandvliet Sport A
K Heibos SV - Excelsior Essen
R Capellen FC B - FC 't Zuid Antwerpen


Speeldag 3 (17 augustus 2024)
KSOC Maria-ter-Heide - Sporting Burcht FC
KFC Berendrecht Sp. - Excelsior Mariaburg B
KSK Ekeren Donk B - KFC Brasschaat
FC Los Incas Antwerpen - FC Turk Sport Antwerpen
KVC Wijnegem A - KSV Wildert
KVC Wijnegem B - K Horendonk FC
KSK Ekeren Donk A - K Heibos SV
RVC Hoboken B - R Capellen FC B
Zandvliet Sport A - FC Warriors Antwerpen
Excelsior Essen - K Berchem Sport B
FC 't Zuid Antwerpen - K Putte SK
SV Noorse - Verbr. Zwijndrecht B
KSC Maccabi - Sporting Club Antwerpen
VC Deurne Antwerpen - KFC Schoten
FC Merksem B - K Kalmthout SK B
Tubantia Borgerhout VK - FC Antwerpen Noord A
Zandvliet Sport B - K Achterbroek VV
TOR Deurne Pirates B - FC Antwerpen Noord B
VC Mortsel OG B - FC Merksem A


Speeldag 4 (25 augustus 2024)
FC Warriors Antwerpen - VC Deurne Antwerpen
K Berchem Sport B - FC Merksem B
K Putte SK - Tubantia Borgerhout VK
Verbr. Zwijndrecht B - Zandvliet Sport B
Sporting Club Antwerpen - TOR Deurne Pirates B
KFC Schoten - VC Mortsel OG B
K Kalmthout SK B - KSOC Maria-ter-Heide
FC Antwerpen Noord A - KFC Berendrecht Sp.
K Achterbroek VV - KSK Ekeren Donk B
FC Antwerpen Noord B - FC Los Incas Antwerpen
FC Merksem A - KVC Wijnegem A
Sporting Burcht FC - KVC Wijnegem B
Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk A
KFC Brasschaat - RVC Hoboken B
FC Turk Sport Antwerpen - Zandvliet Sport A
KSV Wildert - Excelsior Essen
K Horendonk FC - FC 't Zuid Antwerpen
K Heibos SV - SV Noorse
R Capellen FC B - KSC Maccabi


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Excelsior Essen 0 0 
2Excelsior Mariaburg B 0 0 
3FC 't Zuid Antwerpen 0 0 
4FC Antwerpen Noord A 0 0 
5FC Antwerpen Noord B 0 0 
6FC Los Incas Antwerpen 0 0 
7FC Merksem A 0 0 
8FC Merksem B 0 0 
9FC Turk Sport Antwerpen 0 0 
10FC Warriors Antwerpen 0 0 
11K Achterbroek VV 0 0 
12K Berchem Sport B 0 0 
13K Heibos SV 0 0 
14K Horendonk FC 0 0 
15K Kalmthout SK B 0 0 
16K Putte SK 0 0 
17KFC Berendrecht Sp. 0 0 
18KFC Brasschaat 0 0 
19KFC Schoten 0 0 
20KSC Maccabi 0 0 
21KSK Ekeren Donk A 0 0 
22KSK Ekeren Donk B 0 0 
23KSOC Maria-ter-Heide 0 0 
24KSV Wildert 0 0 
25KVC Wijnegem A 0 0 
26KVC Wijnegem B 0 0 
27R Capellen FC B 0 0 
28RVC Hoboken B 0 0 
29SV Noorse 0 0 
30Sporting Burcht FC 0 0 
31Sporting Club Antwerpen 0 0 
32TOR Deurne Pirates B 0 0 
33Tubantia Borgerhout VK 0 0 
34VC Deurne Antwerpen 0 0 
35VC Mortsel OG B 0 0 
36Verbr. Zwijndrecht B 0 0 
37Zandvliet Sport A 0 0 
38Zandvliet Sport B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Excelsior Essen 000
2Excelsior Mariaburg B 000
3FC 't Zuid Antwerpen 000
4FC Antwerpen Noord A 000
5FC Antwerpen Noord B 000
6FC Los Incas Antwerpen 000
7FC Merksem A 000
8FC Merksem B 000
9FC Turk Sport Antwerpen 000
10FC Warriors Antwerpen 000
11K Achterbroek VV 000
12K Berchem Sport B 000
13K Heibos SV 000
14K Horendonk FC 000
15K Kalmthout SK B 000
16K Putte SK 000
17KFC Berendrecht Sp. 000
18KFC Brasschaat 000
19KFC Schoten 000
20KSC Maccabi 000
21KSK Ekeren Donk A 000
22KSK Ekeren Donk B 000
23KSOC Maria-ter-Heide 000
24KSV Wildert 000
25KVC Wijnegem A 000
26KVC Wijnegem B 000
27R Capellen FC B 000
28RVC Hoboken B 000
29SV Noorse 000
30Sporting Burcht FC 000
31Sporting Club Antwerpen 000
32TOR Deurne Pirates B 000
33Tubantia Borgerhout VK 000
34VC Deurne Antwerpen 000
35VC Mortsel OG B 000
36Verbr. Zwijndrecht B 000
37Zandvliet Sport A 000
38Zandvliet Sport B 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC 't Zuid Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Antwerpen Noord A 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Antwerpen Noord B 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Los Incas Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Merksem A 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Merksem B 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Warriors Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
13 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
14 K Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
15 K Kalmthout SK B 0 0 0 0 0 0 0
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Berendrecht Sp. 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
20 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Ekeren Donk A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Ekeren Donk B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
25 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0
27 R Capellen FC B 0 0 0 0 0 0 0
28 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0
31 Sporting Club Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
32 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
33 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Deurne Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
35 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
36 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0
37 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0
38 Zandvliet Sport B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC 't Zuid Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Antwerpen Noord A 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Antwerpen Noord B 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Los Incas Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Merksem A 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Merksem B 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Warriors Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
13 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
14 K Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
15 K Kalmthout SK B 0 0 0 0 0 0 0
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Berendrecht Sp. 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
20 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Ekeren Donk A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Ekeren Donk B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
25 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0
27 R Capellen FC B 0 0 0 0 0 0 0
28 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0
31 Sporting Club Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
32 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
33 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Deurne Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
35 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
36 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0
37 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0
38 Zandvliet Sport B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Excelsior Essen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Excelsior Essen - FC Warriors Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 K Heibos SV - Excelsior Essen Speeldag 
17/08/2024 3 Excelsior Essen - K Berchem Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Wildert - Excelsior Essen Speeldag 

Excelsior Mariaburg B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Ekeren Donk B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
10/08/2024 2 Excelsior Mariaburg B - KVC Wijnegem A Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Berendrecht Sp. - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
25/08/2024 4 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk A Speeldag 

FC 't Zuid Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC 't Zuid Antwerpen - K Berchem Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 R Capellen FC B - FC 't Zuid Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 FC 't Zuid Antwerpen - K Putte SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Horendonk FC - FC 't Zuid Antwerpen Speeldag 

FC Antwerpen Noord A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A Speeldag 
10/08/2024 2 FC Antwerpen Noord A - VC Mortsel OG B Speeldag 
17/08/2024 3 Tubantia Borgerhout VK - FC Antwerpen Noord A Speeldag 
25/08/2024 4 FC Antwerpen Noord A - KFC Berendrecht Sp. Speeldag 

FC Antwerpen Noord B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord B Speeldag 
10/08/2024 2 FC Antwerpen Noord B - KFC Berendrecht Sp. Speeldag 
17/08/2024 3 TOR Deurne Pirates B - FC Antwerpen Noord B Speeldag 
25/08/2024 4 FC Antwerpen Noord B - FC Los Incas Antwerpen Speeldag 

FC Los Incas Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Los Incas Antwerpen - KFC Brasschaat Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Burcht FC - FC Los Incas Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 FC Los Incas Antwerpen - FC Turk Sport Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 FC Antwerpen Noord B - FC Los Incas Antwerpen Speeldag 

FC Merksem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSOC Maria-ter-Heide - FC Merksem A Speeldag 
10/08/2024 2 FC Merksem A - KSK Ekeren Donk B Speeldag 
17/08/2024 3 VC Mortsel OG B - FC Merksem A Speeldag 
25/08/2024 4 FC Merksem A - KVC Wijnegem A Speeldag 

FC Merksem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Merksem B - KFC Schoten Speeldag 
10/08/2024 2 Verbr. Zwijndrecht B - FC Merksem B Speeldag 
17/08/2024 3 FC Merksem B - K Kalmthout SK B Speeldag 
25/08/2024 4 K Berchem Sport B - FC Merksem B Speeldag 

FC Turk Sport Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Wijnegem A - FC Turk Sport Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 FC Turk Sport Antwerpen - KSK Ekeren Donk A Speeldag 
17/08/2024 3 FC Los Incas Antwerpen - FC Turk Sport Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 FC Turk Sport Antwerpen - Zandvliet Sport A Speeldag 

FC Warriors Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Excelsior Essen - FC Warriors Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 FC Warriors Antwerpen - SV Noorse Speeldag 
17/08/2024 3 Zandvliet Sport A - FC Warriors Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 FC Warriors Antwerpen - VC Deurne Antwerpen Speeldag 

K Achterbroek VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 TOR Deurne Pirates B - K Achterbroek VV Speeldag 
10/08/2024 2 K Achterbroek VV - KSOC Maria-ter-Heide Speeldag 
17/08/2024 3 Zandvliet Sport B - K Achterbroek VV Speeldag 
25/08/2024 4 K Achterbroek VV - KSK Ekeren Donk B Speeldag 

K Berchem Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC 't Zuid Antwerpen - K Berchem Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 K Berchem Sport B - KSC Maccabi Speeldag 
17/08/2024 3 Excelsior Essen - K Berchem Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 K Berchem Sport B - FC Merksem B Speeldag 

K Heibos SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 RVC Hoboken B - K Heibos SV Speeldag 
10/08/2024 2 K Heibos SV - Excelsior Essen Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Ekeren Donk A - K Heibos SV Speeldag 
25/08/2024 4 K Heibos SV - SV Noorse Speeldag 

K Horendonk FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Ekeren Donk A - K Horendonk FC Speeldag 
10/08/2024 2 K Horendonk FC - Zandvliet Sport A Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Wijnegem B - K Horendonk FC Speeldag 
25/08/2024 4 K Horendonk FC - FC 't Zuid Antwerpen Speeldag 

K Kalmthout SK B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Tubantia Borgerhout VK - K Kalmthout SK B Speeldag 
10/08/2024 2 K Kalmthout SK B - TOR Deurne Pirates B Speeldag 
17/08/2024 3 FC Merksem B - K Kalmthout SK B Speeldag 
25/08/2024 4 K Kalmthout SK B - KSOC Maria-ter-Heide Speeldag 

K Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 SV Noorse - K Putte SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Putte SK - VC Deurne Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 FC 't Zuid Antwerpen - K Putte SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Putte SK - Tubantia Borgerhout VK Speeldag 

KFC Berendrecht Sp.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Berendrecht Sp. - Sporting Burcht FC Speeldag 
10/08/2024 2 FC Antwerpen Noord B - KFC Berendrecht Sp. Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Berendrecht Sp. - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
25/08/2024 4 FC Antwerpen Noord A - KFC Berendrecht Sp. Speeldag 

KFC Brasschaat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Los Incas Antwerpen - KFC Brasschaat Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Brasschaat - KVC Wijnegem B Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Ekeren Donk B - KFC Brasschaat Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Brasschaat - RVC Hoboken B Speeldag 

KFC Schoten

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Merksem B - KFC Schoten Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Schoten - Zandvliet Sport B Speeldag 
17/08/2024 3 VC Deurne Antwerpen - KFC Schoten Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Schoten - VC Mortsel OG B Speeldag 

KSC Maccabi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSC Maccabi - Verbr. Zwijndrecht B Speeldag 
10/08/2024 2 K Berchem Sport B - KSC Maccabi Speeldag 
17/08/2024 3 KSC Maccabi - Sporting Club Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 R Capellen FC B - KSC Maccabi Speeldag 

KSK Ekeren Donk A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Ekeren Donk A - K Horendonk FC Speeldag 
10/08/2024 2 FC Turk Sport Antwerpen - KSK Ekeren Donk A Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Ekeren Donk A - K Heibos SV Speeldag 
25/08/2024 4 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk A Speeldag 

KSK Ekeren Donk B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Ekeren Donk B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
10/08/2024 2 FC Merksem A - KSK Ekeren Donk B Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Ekeren Donk B - KFC Brasschaat Speeldag 
25/08/2024 4 K Achterbroek VV - KSK Ekeren Donk B Speeldag 

KSOC Maria-ter-Heide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSOC Maria-ter-Heide - FC Merksem A Speeldag 
10/08/2024 2 K Achterbroek VV - KSOC Maria-ter-Heide Speeldag 
17/08/2024 3 KSOC Maria-ter-Heide - Sporting Burcht FC Speeldag 
25/08/2024 4 K Kalmthout SK B - KSOC Maria-ter-Heide Speeldag 

KSV Wildert

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Wijnegem B - KSV Wildert Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Wildert - RVC Hoboken B Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Wijnegem A - KSV Wildert Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Wildert - Excelsior Essen Speeldag 

KVC Wijnegem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Wijnegem A - FC Turk Sport Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 Excelsior Mariaburg B - KVC Wijnegem A Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Wijnegem A - KSV Wildert Speeldag 
25/08/2024 4 FC Merksem A - KVC Wijnegem A Speeldag 

KVC Wijnegem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Wijnegem B - KSV Wildert Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Brasschaat - KVC Wijnegem B Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Wijnegem B - K Horendonk FC Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Burcht FC - KVC Wijnegem B Speeldag 

R Capellen FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zandvliet Sport A - R Capellen FC B Speeldag 
10/08/2024 2 R Capellen FC B - FC 't Zuid Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 RVC Hoboken B - R Capellen FC B Speeldag 
25/08/2024 4 R Capellen FC B - KSC Maccabi Speeldag 

RVC Hoboken B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 RVC Hoboken B - K Heibos SV Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Wildert - RVC Hoboken B Speeldag 
17/08/2024 3 RVC Hoboken B - R Capellen FC B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Brasschaat - RVC Hoboken B Speeldag 

SV Noorse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 SV Noorse - K Putte SK Speeldag 
10/08/2024 2 FC Warriors Antwerpen - SV Noorse Speeldag 
17/08/2024 3 SV Noorse - Verbr. Zwijndrecht B Speeldag 
25/08/2024 4 K Heibos SV - SV Noorse Speeldag 

Sporting Burcht FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Berendrecht Sp. - Sporting Burcht FC Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Burcht FC - FC Los Incas Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 KSOC Maria-ter-Heide - Sporting Burcht FC Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Burcht FC - KVC Wijnegem B Speeldag 

Sporting Club Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Deurne Antwerpen - Sporting Club Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Club Antwerpen - Tubantia Borgerhout VK Speeldag 
17/08/2024 3 KSC Maccabi - Sporting Club Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Club Antwerpen - TOR Deurne Pirates B Speeldag 

TOR Deurne Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 TOR Deurne Pirates B - K Achterbroek VV Speeldag 
10/08/2024 2 K Kalmthout SK B - TOR Deurne Pirates B Speeldag 
17/08/2024 3 TOR Deurne Pirates B - FC Antwerpen Noord B Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Club Antwerpen - TOR Deurne Pirates B Speeldag 

Tubantia Borgerhout VK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Tubantia Borgerhout VK - K Kalmthout SK B Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Club Antwerpen - Tubantia Borgerhout VK Speeldag 
17/08/2024 3 Tubantia Borgerhout VK - FC Antwerpen Noord A Speeldag 
25/08/2024 4 K Putte SK - Tubantia Borgerhout VK Speeldag 

VC Deurne Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Deurne Antwerpen - Sporting Club Antwerpen Speeldag 
10/08/2024 2 K Putte SK - VC Deurne Antwerpen Speeldag 
17/08/2024 3 VC Deurne Antwerpen - KFC Schoten Speeldag 
25/08/2024 4 FC Warriors Antwerpen - VC Deurne Antwerpen Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord B Speeldag 
10/08/2024 2 FC Antwerpen Noord A - VC Mortsel OG B Speeldag 
17/08/2024 3 VC Mortsel OG B - FC Merksem A Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Schoten - VC Mortsel OG B Speeldag 

Verbr. Zwijndrecht B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSC Maccabi - Verbr. Zwijndrecht B Speeldag 
10/08/2024 2 Verbr. Zwijndrecht B - FC Merksem B Speeldag 
17/08/2024 3 SV Noorse - Verbr. Zwijndrecht B Speeldag 
25/08/2024 4 Verbr. Zwijndrecht B - Zandvliet Sport B Speeldag 

Zandvliet Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zandvliet Sport A - R Capellen FC B Speeldag 
10/08/2024 2 K Horendonk FC - Zandvliet Sport A Speeldag 
17/08/2024 3 Zandvliet Sport A - FC Warriors Antwerpen Speeldag 
25/08/2024 4 FC Turk Sport Antwerpen - Zandvliet Sport A Speeldag 

Zandvliet Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Schoten - Zandvliet Sport B Speeldag 
17/08/2024 3 Zandvliet Sport B - K Achterbroek VV Speeldag 
25/08/2024 4 Verbr. Zwijndrecht B - Zandvliet Sport B Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2024 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" (CDVV).

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2024-2025 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).