Groep 5
Update: 11/06/2024 om 15:06u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 5
Laatste update: 11/06/2024 om 15:06u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
Spelpakketten voor zieke kindjes
in het ziekenhuis, en voor
hun broertjes en zusjes.
www.dekleinestrijders.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, ZOMER 2024, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 6
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2024)
Zat. 03/08 18u30 KFCV Wintam Eikevliet - KSV Aartselaar B
Zat. 03/08 18u30 Heffen SK - Sporting Tisselt B
Zat. 03/08 18u30 FC Oppuurs B - K Reet SK
Zat. 03/08 18u30 K Kontich FC B - KSK Sint-Amands A
Zat. 03/08 18u30 KVK Hingene - K Rupel Boom FC B
Zat. 03/08 18u30 VVH Lippelo - VC Leest
Zat. 03/08 18u30 KSV Aartselaar A - K Hove Sport
Zat. 03/08 18u30 Nielse SV - K Schelle Sport B
Zat. 03/08 18u30 FC Oxford Hemiksem - K Schelle Sport A
Zat. 03/08 18u30 Zennester Hombeek - KFC Lint A
Zat. 03/08 18u30 Kalfort Puursica B - Groen Rood Katelijne
Zat. 03/08 18u30 FC Oxaco-Boechout - FCS Mariekerke-Branst B
Zat. 03/08 18u30 K Boechoutse VV - KSV Bornem
Zat. 03/08 18u30 Kalfort Puursica A - KFC Muizen
Zat. 03/08 18u30 KSK Sint-Amands B - VK Heindonk
Zat. 03/08 18u30 FC Blaasveld - KFC Lint B
Zat. 03/08 18u30 SC Duffel B - K Rumstse SK
Zat. 03/08 18u30 KVV Duffel - KSC Mechelen

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppuurs B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
5 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0  
6 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Rupel Boom FC B 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Lint A 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFCV Wintam Eikevliet 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Sint-Amands A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Sint-Amands B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
28 Kalfort Puursica A 0 0 0 0 0 0 0  
29 Kalfort Puursica B 0 0 0 0 0 0 0  
30 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
31 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0  
32 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0  
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2024)
KFCV Wintam Eikevliet - KSV Aartselaar B
Heffen SK - Sporting Tisselt B
FC Oppuurs B - K Reet SK
K Kontich FC B - KSK Sint-Amands A
KVK Hingene - K Rupel Boom FC B
VVH Lippelo - VC Leest
KSV Aartselaar A - K Hove Sport
Nielse SV - K Schelle Sport B
FC Oxford Hemiksem - K Schelle Sport A
Zennester Hombeek - KFC Lint A
Kalfort Puursica B - Groen Rood Katelijne
FC Oxaco-Boechout - FCS Mariekerke-Branst B
K Boechoutse VV - KSV Bornem
Kalfort Puursica A - KFC Muizen
KSK Sint-Amands B - VK Heindonk
FC Blaasveld - KFC Lint B
SC Duffel B - K Rumstse SK
KVV Duffel - KSC Mechelen


Speeldag 2 (10 augustus 2024)
KFC Lint A - FC Oxaco-Boechout
Groen Rood Katelijne - K Boechoutse VV
FCS Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica A
KSV Bornem - KSK Sint-Amands B
KFC Muizen - FC Blaasveld
VK Heindonk - SC Duffel B
KFC Lint B - KVV Duffel
K Rumstse SK - KFCV Wintam Eikevliet
KSC Mechelen - Heffen SK
KSV Aartselaar B - FC Oppuurs B
Sporting Tisselt B - K Kontich FC B
K Reet SK - KVK Hingene
KSK Sint-Amands A - VVH Lippelo
K Rupel Boom FC B - KSV Aartselaar A
VC Leest - Nielse SV
K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem
K Schelle Sport B - Zennester Hombeek
K Schelle Sport A - Kalfort Puursica B


Speeldag 3 (17 augustus 2024)
KFCV Wintam Eikevliet - Sporting Tisselt B
Heffen SK - K Reet SK
FC Oppuurs B - KSK Sint-Amands A
K Kontich FC B - K Rupel Boom FC B
KVK Hingene - VC Leest
VVH Lippelo - K Hove Sport
KSV Aartselaar A - K Schelle Sport B
Nielse SV - K Schelle Sport A
FC Oxford Hemiksem - KFC Lint A
Zennester Hombeek - Groen Rood Katelijne
Kalfort Puursica B - FCS Mariekerke-Branst B
FC Oxaco-Boechout - KSV Bornem
K Boechoutse VV - KFC Muizen
Kalfort Puursica A - VK Heindonk
KSK Sint-Amands B - KFC Lint B
FC Blaasveld - K Rumstse SK
SC Duffel B - KSC Mechelen
KVV Duffel - KSV Aartselaar B


Speeldag 4 (25 augustus 2024)
KFC Lint A - K Boechoutse VV
Groen Rood Katelijne - Kalfort Puursica A
FCS Mariekerke-Branst B - KSK Sint-Amands B
KSV Bornem - FC Blaasveld
KFC Muizen - SC Duffel B
VK Heindonk - KVV Duffel
KFC Lint B - KFCV Wintam Eikevliet
K Rumstse SK - Heffen SK
KSC Mechelen - FC Oppuurs B
KSV Aartselaar B - K Kontich FC B
Sporting Tisselt B - KVK Hingene
K Reet SK - VVH Lippelo
KSK Sint-Amands A - KSV Aartselaar A
K Rupel Boom FC B - Nielse SV
VC Leest - FC Oxford Hemiksem
K Hove Sport - Zennester Hombeek
K Schelle Sport B - Kalfort Puursica B
K Schelle Sport A - FC Oxaco-Boechout


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Blaasveld 0 0 
2FC Oppuurs B 0 0 
3FC Oxaco-Boechout 0 0 
4FC Oxford Hemiksem 0 0 
5FCS Mariekerke-Branst B 0 0 
6Groen Rood Katelijne 0 0 
7Heffen SK 0 0 
8K Boechoutse VV 0 0 
9K Hove Sport 0 0 
10K Kontich FC B 0 0 
11K Reet SK 0 0 
12K Rumstse SK 0 0 
13K Rupel Boom FC B 0 0 
14K Schelle Sport A 0 0 
15K Schelle Sport B 0 0 
16KFC Lint A 0 0 
17KFC Lint B 0 0 
18KFC Muizen 0 0 
19KFCV Wintam Eikevliet 0 0 
20KSC Mechelen 0 0 
21KSK Sint-Amands A 0 0 
22KSK Sint-Amands B 0 0 
23KSV Aartselaar A 0 0 
24KSV Aartselaar B 0 0 
25KSV Bornem 0 0 
26KVK Hingene 0 0 
27KVV Duffel 0 0 
28Kalfort Puursica A 0 0 
29Kalfort Puursica B 0 0 
30Nielse SV 0 0 
31SC Duffel B 0 0 
32Sporting Tisselt B 0 0 
33VC Leest 0 0 
34VK Heindonk 0 0 
35VVH Lippelo 0 0 
36Zennester Hombeek 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oppuurs B 000
3FC Oxaco-Boechout 000
4FC Oxford Hemiksem 000
5FCS Mariekerke-Branst B 000
6Groen Rood Katelijne 000
7Heffen SK 000
8K Boechoutse VV 000
9K Hove Sport 000
10K Kontich FC B 000
11K Reet SK 000
12K Rumstse SK 000
13K Rupel Boom FC B 000
14K Schelle Sport A 000
15K Schelle Sport B 000
16KFC Lint A 000
17KFC Lint B 000
18KFC Muizen 000
19KFCV Wintam Eikevliet 000
20KSC Mechelen 000
21KSK Sint-Amands A 000
22KSK Sint-Amands B 000
23KSV Aartselaar A 000
24KSV Aartselaar B 000
25KSV Bornem 000
26KVK Hingene 000
27KVV Duffel 000
28Kalfort Puursica A 000
29Kalfort Puursica B 000
30Nielse SV 000
31SC Duffel B 000
32Sporting Tisselt B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oppuurs B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
5 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
9 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
10 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0
11 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
12 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
13 K Rupel Boom FC B 0 0 0 0 0 0 0
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Lint A 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
19 KFCV Wintam Eikevliet 0 0 0 0 0 0 0
20 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Sint-Amands A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Sint-Amands B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
25 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
26 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
27 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
28 Kalfort Puursica A 0 0 0 0 0 0 0
29 Kalfort Puursica B 0 0 0 0 0 0 0
30 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
31 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
32 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oppuurs B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
5 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
9 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
10 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0
11 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
12 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
13 K Rupel Boom FC B 0 0 0 0 0 0 0
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Lint A 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
19 KFCV Wintam Eikevliet 0 0 0 0 0 0 0
20 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Sint-Amands A 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Sint-Amands B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
25 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
26 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
27 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
28 Kalfort Puursica A 0 0 0 0 0 0 0
29 Kalfort Puursica B 0 0 0 0 0 0 0
30 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
31 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
32 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Blaasveld - KFC Lint B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Muizen - FC Blaasveld Speeldag 
17/08/2024 3 FC Blaasveld - K Rumstse SK Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Bornem - FC Blaasveld Speeldag 

FC Oppuurs B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oppuurs B - K Reet SK Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Aartselaar B - FC Oppuurs B Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oppuurs B - KSK Sint-Amands A Speeldag 
25/08/2024 4 KSC Mechelen - FC Oppuurs B Speeldag 

FC Oxaco-Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oxaco-Boechout - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Lint A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oxaco-Boechout - KSV Bornem Speeldag 
25/08/2024 4 K Schelle Sport A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

FC Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oxford Hemiksem - K Schelle Sport A Speeldag 
10/08/2024 2 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oxford Hemiksem - KFC Lint A Speeldag 
25/08/2024 4 VC Leest - FC Oxford Hemiksem Speeldag 

FCS Mariekerke-Branst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oxaco-Boechout - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
10/08/2024 2 FCS Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica A Speeldag 
17/08/2024 3 Kalfort Puursica B - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
25/08/2024 4 FCS Mariekerke-Branst B - KSK Sint-Amands B Speeldag 

Groen Rood Katelijne

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Kalfort Puursica B - Groen Rood Katelijne Speeldag 
10/08/2024 2 Groen Rood Katelijne - K Boechoutse VV Speeldag 
17/08/2024 3 Zennester Hombeek - Groen Rood Katelijne Speeldag 
25/08/2024 4 Groen Rood Katelijne - Kalfort Puursica A Speeldag 

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Heffen SK - Sporting Tisselt B Speeldag 
10/08/2024 2 KSC Mechelen - Heffen SK Speeldag 
17/08/2024 3 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Rumstse SK - Heffen SK Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Boechoutse VV - KSV Bornem Speeldag 
10/08/2024 2 Groen Rood Katelijne - K Boechoutse VV Speeldag 
17/08/2024 3 K Boechoutse VV - KFC Muizen Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Lint A - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSV Aartselaar A - K Hove Sport Speeldag 
10/08/2024 2 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem Speeldag 
17/08/2024 3 VVH Lippelo - K Hove Sport Speeldag 
25/08/2024 4 K Hove Sport - Zennester Hombeek Speeldag 

K Kontich FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Kontich FC B - KSK Sint-Amands A Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Tisselt B - K Kontich FC B Speeldag 
17/08/2024 3 K Kontich FC B - K Rupel Boom FC B Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Aartselaar B - K Kontich FC B Speeldag 

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oppuurs B - K Reet SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Reet SK - KVK Hingene Speeldag 
17/08/2024 3 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Reet SK - VVH Lippelo Speeldag 

K Rumstse SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 SC Duffel B - K Rumstse SK Speeldag 
10/08/2024 2 K Rumstse SK - KFCV Wintam Eikevliet Speeldag 
17/08/2024 3 FC Blaasveld - K Rumstse SK Speeldag 
25/08/2024 4 K Rumstse SK - Heffen SK Speeldag 

K Rupel Boom FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVK Hingene - K Rupel Boom FC B Speeldag 
10/08/2024 2 K Rupel Boom FC B - KSV Aartselaar A Speeldag 
17/08/2024 3 K Kontich FC B - K Rupel Boom FC B Speeldag 
25/08/2024 4 K Rupel Boom FC B - Nielse SV Speeldag 

K Schelle Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Oxford Hemiksem - K Schelle Sport A Speeldag 
10/08/2024 2 K Schelle Sport A - Kalfort Puursica B Speeldag 
17/08/2024 3 Nielse SV - K Schelle Sport A Speeldag 
25/08/2024 4 K Schelle Sport A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

K Schelle Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Nielse SV - K Schelle Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 K Schelle Sport B - Zennester Hombeek Speeldag 
17/08/2024 3 KSV Aartselaar A - K Schelle Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica B Speeldag 

KFC Lint A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zennester Hombeek - KFC Lint A Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Lint A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oxford Hemiksem - KFC Lint A Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Lint A - K Boechoutse VV Speeldag 

KFC Lint B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 FC Blaasveld - KFC Lint B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Lint B - KVV Duffel Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Sint-Amands B - KFC Lint B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Lint B - KFCV Wintam Eikevliet Speeldag 

KFC Muizen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Kalfort Puursica A - KFC Muizen Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Muizen - FC Blaasveld Speeldag 
17/08/2024 3 K Boechoutse VV - KFC Muizen Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Muizen - SC Duffel B Speeldag 

KFCV Wintam Eikevliet

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFCV Wintam Eikevliet - KSV Aartselaar B Speeldag 
10/08/2024 2 K Rumstse SK - KFCV Wintam Eikevliet Speeldag 
17/08/2024 3 KFCV Wintam Eikevliet - Sporting Tisselt B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Lint B - KFCV Wintam Eikevliet Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVV Duffel - KSC Mechelen Speeldag 
10/08/2024 2 KSC Mechelen - Heffen SK Speeldag 
17/08/2024 3 SC Duffel B - KSC Mechelen Speeldag 
25/08/2024 4 KSC Mechelen - FC Oppuurs B Speeldag 

KSK Sint-Amands A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Kontich FC B - KSK Sint-Amands A Speeldag 
10/08/2024 2 KSK Sint-Amands A - VVH Lippelo Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oppuurs B - KSK Sint-Amands A Speeldag 
25/08/2024 4 KSK Sint-Amands A - KSV Aartselaar A Speeldag 

KSK Sint-Amands B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Sint-Amands B - VK Heindonk Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Bornem - KSK Sint-Amands B Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Sint-Amands B - KFC Lint B Speeldag 
25/08/2024 4 FCS Mariekerke-Branst B - KSK Sint-Amands B Speeldag 

KSV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSV Aartselaar A - K Hove Sport Speeldag 
10/08/2024 2 K Rupel Boom FC B - KSV Aartselaar A Speeldag 
17/08/2024 3 KSV Aartselaar A - K Schelle Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 KSK Sint-Amands A - KSV Aartselaar A Speeldag 

KSV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFCV Wintam Eikevliet - KSV Aartselaar B Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Aartselaar B - FC Oppuurs B Speeldag 
17/08/2024 3 KVV Duffel - KSV Aartselaar B Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Aartselaar B - K Kontich FC B Speeldag 

KSV Bornem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Boechoutse VV - KSV Bornem Speeldag 
10/08/2024 2 KSV Bornem - KSK Sint-Amands B Speeldag 
17/08/2024 3 FC Oxaco-Boechout - KSV Bornem Speeldag 
25/08/2024 4 KSV Bornem - FC Blaasveld Speeldag 

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVK Hingene - K Rupel Boom FC B Speeldag 
10/08/2024 2 K Reet SK - KVK Hingene Speeldag 
17/08/2024 3 KVK Hingene - VC Leest Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Tisselt B - KVK Hingene Speeldag 

KVV Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVV Duffel - KSC Mechelen Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Lint B - KVV Duffel Speeldag 
17/08/2024 3 KVV Duffel - KSV Aartselaar B Speeldag 
25/08/2024 4 VK Heindonk - KVV Duffel Speeldag 

Kalfort Puursica A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Kalfort Puursica A - KFC Muizen Speeldag 
10/08/2024 2 FCS Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica A Speeldag 
17/08/2024 3 Kalfort Puursica A - VK Heindonk Speeldag 
25/08/2024 4 Groen Rood Katelijne - Kalfort Puursica A Speeldag 

Kalfort Puursica B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Kalfort Puursica B - Groen Rood Katelijne Speeldag 
10/08/2024 2 K Schelle Sport A - Kalfort Puursica B Speeldag 
17/08/2024 3 Kalfort Puursica B - FCS Mariekerke-Branst B Speeldag 
25/08/2024 4 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica B Speeldag 

Nielse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Nielse SV - K Schelle Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 VC Leest - Nielse SV Speeldag 
17/08/2024 3 Nielse SV - K Schelle Sport A Speeldag 
25/08/2024 4 K Rupel Boom FC B - Nielse SV Speeldag 

SC Duffel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 SC Duffel B - K Rumstse SK Speeldag 
10/08/2024 2 VK Heindonk - SC Duffel B Speeldag 
17/08/2024 3 SC Duffel B - KSC Mechelen Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Muizen - SC Duffel B Speeldag 

Sporting Tisselt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Heffen SK - Sporting Tisselt B Speeldag 
10/08/2024 2 Sporting Tisselt B - K Kontich FC B Speeldag 
17/08/2024 3 KFCV Wintam Eikevliet - Sporting Tisselt B Speeldag 
25/08/2024 4 Sporting Tisselt B - KVK Hingene Speeldag 

VC Leest

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VVH Lippelo - VC Leest Speeldag 
10/08/2024 2 VC Leest - Nielse SV Speeldag 
17/08/2024 3 KVK Hingene - VC Leest Speeldag 
25/08/2024 4 VC Leest - FC Oxford Hemiksem Speeldag 

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Sint-Amands B - VK Heindonk Speeldag 
10/08/2024 2 VK Heindonk - SC Duffel B Speeldag 
17/08/2024 3 Kalfort Puursica A - VK Heindonk Speeldag 
25/08/2024 4 VK Heindonk - KVV Duffel Speeldag 

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VVH Lippelo - VC Leest Speeldag 
10/08/2024 2 KSK Sint-Amands A - VVH Lippelo Speeldag 
17/08/2024 3 VVH Lippelo - K Hove Sport Speeldag 
25/08/2024 4 K Reet SK - VVH Lippelo Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Zennester Hombeek - KFC Lint A Speeldag 
10/08/2024 2 K Schelle Sport B - Zennester Hombeek Speeldag 
17/08/2024 3 Zennester Hombeek - Groen Rood Katelijne Speeldag 
25/08/2024 4 K Hove Sport - Zennester Hombeek Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2024 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" (CDVV).

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2024-2025 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).