Groep 4
Update: 07/06/2024 om 16:57u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 4
Laatste update: 07/06/2024 om 16:57u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, ZOMER 2024, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 5
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2024)
Zat. 03/08 18u30 KSK Kasterlee - KFC Dessel Sport B
Zat. 03/08 18u30 KFC Sint-Job B - KFC Poppel
Zat. 03/08 18u30 VC Herentals - HIH Turnhout
Zat. 03/08 18u30 Alberta FC Schilde - KVV Rauw Sport Mol
Zat. 03/08 18u30 KFC Wechelderzande - KFC St-Martinus Halle
Zat. 03/08 18u30 KFC Flandria - White Star Schorvoort
Zat. 03/08 18u30 KVC Oostmalle Sport - KFCH Pulderbos
Zat. 03/08 18u30 KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport
Zat. 03/08 18u30 KFCE Zoersel B - KFC Sint-Lenaarts B
Zat. 03/08 18u30 KV Westmalle - FC Bucovina Loenhout
Zat. 03/08 18u30 KSK Oosthoven - KFC De Kempen TL B
Zat. 03/08 18u30 K Meerle FC - KFC Mol
Zat. 03/08 18u30 K Wuustwezel FC - KFC Ranst B
Zat. 03/08 18u30 KSV Oud-Turnhout - FC Sint Jozef Rijkevorsel
Zat. 03/08 18u30 KSK Oelegem - KFC Meer
Zat. 03/08 18u30 's Gravenwezel-Schilde B - Olen United
Zat. 03/08 18u30 K Brecht SK - KFC Zwarte Leeuw B
Zat. 03/08 18u30 Verbroedering Balen - KFC Antonia B

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Bucovina Loenhout 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Sint Jozef Rijkevorsel 0 0 0 0 0 0 0  
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Dessel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC St-Martinus Halle 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
23 KFC Zwarte Leeuw B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KFCE Zoersel B 0 0 0 0 0 0 0  
25 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
27 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
28 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
29 KSV Oud-Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
30 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
31 KVC Oostmalle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
32 KVV Rauw Sport Mol 0 0 0 0 0 0 0  
33 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
35 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2024)
KSK Kasterlee - KFC Dessel Sport B
KFC Sint-Job B - KFC Poppel
VC Herentals - HIH Turnhout
Alberta FC Schilde - KVV Rauw Sport Mol
KFC Wechelderzande - KFC St-Martinus Halle
KFC Flandria - White Star Schorvoort
KVC Oostmalle Sport - KFCH Pulderbos
KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport
KFCE Zoersel B - KFC Sint-Lenaarts B
KV Westmalle - FC Bucovina Loenhout
KSK Oosthoven - KFC De Kempen TL B
K Meerle FC - KFC Mol
K Wuustwezel FC - KFC Ranst B
KSV Oud-Turnhout - FC Sint Jozef Rijkevorsel
KSK Oelegem - KFC Meer
's Gravenwezel-Schilde B - Olen United
K Brecht SK - KFC Zwarte Leeuw B
Verbroedering Balen - KFC Antonia B


Speeldag 2 (10 augustus 2024)
FC Bucovina Loenhout - K Meerle FC
KFC De Kempen TL B - K Wuustwezel FC
KFC Mol - KSV Oud-Turnhout
KFC Ranst B - KSK Oelegem
FC Sint Jozef Rijkevorsel - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Meer - K Brecht SK
Olen United - Verbroedering Balen
KFC Zwarte Leeuw B - KSK Kasterlee
KFC Antonia B - KFC Sint-Job B
KFC Dessel Sport B - VC Herentals
KFC Poppel - Alberta FC Schilde
HIH Turnhout - KFC Wechelderzande
KVV Rauw Sport Mol - KFC Flandria
KFC St-Martinus Halle - KVC Oostmalle Sport
White Star Schorvoort - KFC Beekhoek Sport
KFCH Pulderbos - KFCE Zoersel B
K Vlimmeren Sport - KV Westmalle
KFC Sint-Lenaarts B - KSK Oosthoven


Speeldag 3 (17 augustus 2024)
KSK Kasterlee - KFC Poppel
KFC Sint-Job B - HIH Turnhout
VC Herentals - KVV Rauw Sport Mol
Alberta FC Schilde - KFC St-Martinus Halle
KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort
KFC Flandria - KFCH Pulderbos
KVC Oostmalle Sport - K Vlimmeren Sport
KFC Beekhoek Sport - KFC Sint-Lenaarts B
KFCE Zoersel B - FC Bucovina Loenhout
KV Westmalle - KFC De Kempen TL B
KSK Oosthoven - KFC Mol
K Meerle FC - KFC Ranst B
K Wuustwezel FC - FC Sint Jozef Rijkevorsel
KSV Oud-Turnhout - KFC Meer
KSK Oelegem - Olen United
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Zwarte Leeuw B
K Brecht SK - KFC Antonia B
Verbroedering Balen - KFC Dessel Sport B


Speeldag 4 (25 augustus 2024)
FC Bucovina Loenhout - K Wuustwezel FC
KFC De Kempen TL B - KSV Oud-Turnhout
KFC Mol - KSK Oelegem
KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Sint Jozef Rijkevorsel - K Brecht SK
KFC Meer - Verbroedering Balen
Olen United - KSK Kasterlee
KFC Zwarte Leeuw B - KFC Sint-Job B
KFC Antonia B - VC Herentals
KFC Dessel Sport B - Alberta FC Schilde
KFC Poppel - KFC Wechelderzande
HIH Turnhout - KFC Flandria
KVV Rauw Sport Mol - KVC Oostmalle Sport
KFC St-Martinus Halle - KFC Beekhoek Sport
White Star Schorvoort - KFCE Zoersel B
KFCH Pulderbos - KV Westmalle
K Vlimmeren Sport - KSK Oosthoven
KFC Sint-Lenaarts B - K Meerle FC


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Gravenwezel-Schilde B 0 0 
2Alberta FC Schilde 0 0 
3FC Bucovina Loenhout 0 0 
4FC Sint Jozef Rijkevorsel0 0 
5HIH Turnhout 0 0 
6K Brecht SK 0 0 
7K Meerle FC 0 0 
8K Vlimmeren Sport 0 0 
9K Wuustwezel FC 0 0 
10KFC Antonia B 0 0 
11KFC Beekhoek Sport 0 0 
12KFC De Kempen TL B 0 0 
13KFC Dessel Sport B 0 0 
14KFC Flandria 0 0 
15KFC Meer 0 0 
16KFC Mol 0 0 
17KFC Poppel 0 0 
18KFC Ranst B 0 0 
19KFC Sint-Job B 0 0 
20KFC Sint-Lenaarts B 0 0 
21KFC St-Martinus Halle 0 0 
22KFC Wechelderzande 0 0 
23KFC Zwarte Leeuw B 0 0 
24KFCE Zoersel B 0 0 
25KFCH Pulderbos 0 0 
26KSK Kasterlee 0 0 
27KSK Oelegem 0 0 
28KSK Oosthoven 0 0 
29KSV Oud-Turnhout 0 0 
30KV Westmalle 0 0 
31KVC Oostmalle Sport 0 0 
32KVV Rauw Sport Mol 0 0 
33Olen United 0 0 
34VC Herentals 0 0 
35Verbroedering Balen 0 0 
36White Star Schorvoort 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3FC Bucovina Loenhout 000
4FC Sint Jozef Rijkevorsel000
5HIH Turnhout 000
6K Brecht SK 000
7K Meerle FC 000
8K Vlimmeren Sport 000
9K Wuustwezel FC 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC De Kempen TL B 000
13KFC Dessel Sport B 000
14KFC Flandria 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Ranst B 000
19KFC Sint-Job B 000
20KFC Sint-Lenaarts B 000
21KFC St-Martinus Halle 000
22KFC Wechelderzande 000
23KFC Zwarte Leeuw B 000
24KFCE Zoersel B 000
25KFCH Pulderbos 000
26KSK Kasterlee 000
27KSK Oelegem 000
28KSK Oosthoven 000
29KSV Oud-Turnhout 000
30KV Westmalle 000
31KVC Oostmalle Sport 000
32KVV Rauw Sport Mol 000
33Olen United 000
34VC Herentals 000
35Verbroedering Balen 000
36White Star Schorvoort 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Bucovina Loenhout 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Sint Jozef Rijkevorsel 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
8 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
9 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Dessel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC St-Martinus Halle 0 0 0 0 0 0 0
22 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
23 KFC Zwarte Leeuw B 0 0 0 0 0 0 0
24 KFCE Zoersel B 0 0 0 0 0 0 0
25 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
26 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
27 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
28 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
29 KSV Oud-Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
30 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
31 KVC Oostmalle Sport 0 0 0 0 0 0 0
32 KVV Rauw Sport Mol 0 0 0 0 0 0 0
33 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
35 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Bucovina Loenhout 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Sint Jozef Rijkevorsel 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
8 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
9 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Dessel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC St-Martinus Halle 0 0 0 0 0 0 0
22 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
23 KFC Zwarte Leeuw B 0 0 0 0 0 0 0
24 KFCE Zoersel B 0 0 0 0 0 0 0
25 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
26 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
27 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
28 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
29 KSV Oud-Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
30 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
31 KVC Oostmalle Sport 0 0 0 0 0 0 0
32 KVV Rauw Sport Mol 0 0 0 0 0 0 0
33 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
35 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 's Gravenwezel-Schilde B - Olen United Speeldag 
10/08/2024 2 FC Sint Jozef Rijkevorsel - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
17/08/2024 3 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Zwarte Leeuw B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 

Alberta FC Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Alberta FC Schilde - KVV Rauw Sport Mol Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Poppel - Alberta FC Schilde Speeldag 
17/08/2024 3 Alberta FC Schilde - KFC St-Martinus Halle Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Dessel Sport B - Alberta FC Schilde Speeldag 

FC Bucovina Loenhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KV Westmalle - FC Bucovina Loenhout Speeldag 
10/08/2024 2 FC Bucovina Loenhout - K Meerle FC Speeldag 
17/08/2024 3 KFCE Zoersel B - FC Bucovina Loenhout Speeldag 
25/08/2024 4 FC Bucovina Loenhout - K Wuustwezel FC Speeldag 

FC Sint Jozef Rijkevorsel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSV Oud-Turnhout - FC Sint Jozef Rijkevorsel Speeldag 
10/08/2024 2 FC Sint Jozef Rijkevorsel - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
17/08/2024 3 K Wuustwezel FC - FC Sint Jozef Rijkevorsel Speeldag 
25/08/2024 4 FC Sint Jozef Rijkevorsel - K Brecht SK Speeldag 

HIH Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
10/08/2024 2 HIH Turnhout - KFC Wechelderzande Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Sint-Job B - HIH Turnhout Speeldag 
25/08/2024 4 HIH Turnhout - KFC Flandria Speeldag 

K Brecht SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Brecht SK - KFC Zwarte Leeuw B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Meer - K Brecht SK Speeldag 
17/08/2024 3 K Brecht SK - KFC Antonia B Speeldag 
25/08/2024 4 FC Sint Jozef Rijkevorsel - K Brecht SK Speeldag 

K Meerle FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Meerle FC - KFC Mol Speeldag 
10/08/2024 2 FC Bucovina Loenhout - K Meerle FC Speeldag 
17/08/2024 3 K Meerle FC - KFC Ranst B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Sint-Lenaarts B - K Meerle FC Speeldag 

K Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
10/08/2024 2 K Vlimmeren Sport - KV Westmalle Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Oostmalle Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
25/08/2024 4 K Vlimmeren Sport - KSK Oosthoven Speeldag 

K Wuustwezel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Wuustwezel FC - KFC Ranst B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC De Kempen TL B - K Wuustwezel FC Speeldag 
17/08/2024 3 K Wuustwezel FC - FC Sint Jozef Rijkevorsel Speeldag 
25/08/2024 4 FC Bucovina Loenhout - K Wuustwezel FC Speeldag 

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Verbroedering Balen - KFC Antonia B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Antonia B - KFC Sint-Job B Speeldag 
17/08/2024 3 K Brecht SK - KFC Antonia B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Antonia B - VC Herentals Speeldag 

KFC Beekhoek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
10/08/2024 2 White Star Schorvoort - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Beekhoek Sport - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC St-Martinus Halle - KFC Beekhoek Sport Speeldag 

KFC De Kempen TL B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Oosthoven - KFC De Kempen TL B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC De Kempen TL B - K Wuustwezel FC Speeldag 
17/08/2024 3 KV Westmalle - KFC De Kempen TL B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC De Kempen TL B - KSV Oud-Turnhout Speeldag 

KFC Dessel Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Kasterlee - KFC Dessel Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Dessel Sport B - VC Herentals Speeldag 
17/08/2024 3 Verbroedering Balen - KFC Dessel Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Dessel Sport B - Alberta FC Schilde Speeldag 

KFC Flandria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Flandria - White Star Schorvoort Speeldag 
10/08/2024 2 KVV Rauw Sport Mol - KFC Flandria Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Flandria - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/08/2024 4 HIH Turnhout - KFC Flandria Speeldag 

KFC Meer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Oelegem - KFC Meer Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Meer - K Brecht SK Speeldag 
17/08/2024 3 KSV Oud-Turnhout - KFC Meer Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Meer - Verbroedering Balen Speeldag 

KFC Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Meerle FC - KFC Mol Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Mol - KSV Oud-Turnhout Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Oosthoven - KFC Mol Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Mol - KSK Oelegem Speeldag 

KFC Poppel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Sint-Job B - KFC Poppel Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Poppel - Alberta FC Schilde Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Kasterlee - KFC Poppel Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Poppel - KFC Wechelderzande Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Wuustwezel FC - KFC Ranst B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
17/08/2024 3 K Meerle FC - KFC Ranst B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 

KFC Sint-Job B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Sint-Job B - KFC Poppel Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Antonia B - KFC Sint-Job B Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Sint-Job B - HIH Turnhout Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Zwarte Leeuw B - KFC Sint-Job B Speeldag 

KFC Sint-Lenaarts B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFCE Zoersel B - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Sint-Lenaarts B - KSK Oosthoven Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Beekhoek Sport - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Sint-Lenaarts B - K Meerle FC Speeldag 

KFC St-Martinus Halle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Wechelderzande - KFC St-Martinus Halle Speeldag 
10/08/2024 2 KFC St-Martinus Halle - KVC Oostmalle Sport Speeldag 
17/08/2024 3 Alberta FC Schilde - KFC St-Martinus Halle Speeldag 
25/08/2024 4 KFC St-Martinus Halle - KFC Beekhoek Sport Speeldag 

KFC Wechelderzande

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Wechelderzande - KFC St-Martinus Halle Speeldag 
10/08/2024 2 HIH Turnhout - KFC Wechelderzande Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Poppel - KFC Wechelderzande Speeldag 

KFC Zwarte Leeuw B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 K Brecht SK - KFC Zwarte Leeuw B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Zwarte Leeuw B - KSK Kasterlee Speeldag 
17/08/2024 3 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Zwarte Leeuw B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Zwarte Leeuw B - KFC Sint-Job B Speeldag 

KFCE Zoersel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFCE Zoersel B - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
10/08/2024 2 KFCH Pulderbos - KFCE Zoersel B Speeldag 
17/08/2024 3 KFCE Zoersel B - FC Bucovina Loenhout Speeldag 
25/08/2024 4 White Star Schorvoort - KFCE Zoersel B Speeldag 

KFCH Pulderbos

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Oostmalle Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
10/08/2024 2 KFCH Pulderbos - KFCE Zoersel B Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Flandria - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/08/2024 4 KFCH Pulderbos - KV Westmalle Speeldag 

KSK Kasterlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Kasterlee - KFC Dessel Sport B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Zwarte Leeuw B - KSK Kasterlee Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Kasterlee - KFC Poppel Speeldag 
25/08/2024 4 Olen United - KSK Kasterlee Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Oelegem - KFC Meer Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Oelegem - Olen United Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Mol - KSK Oelegem Speeldag 

KSK Oosthoven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSK Oosthoven - KFC De Kempen TL B Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Sint-Lenaarts B - KSK Oosthoven Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Oosthoven - KFC Mol Speeldag 
25/08/2024 4 K Vlimmeren Sport - KSK Oosthoven Speeldag 

KSV Oud-Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KSV Oud-Turnhout - FC Sint Jozef Rijkevorsel Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Mol - KSV Oud-Turnhout Speeldag 
17/08/2024 3 KSV Oud-Turnhout - KFC Meer Speeldag 
25/08/2024 4 KFC De Kempen TL B - KSV Oud-Turnhout Speeldag 

KV Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KV Westmalle - FC Bucovina Loenhout Speeldag 
10/08/2024 2 K Vlimmeren Sport - KV Westmalle Speeldag 
17/08/2024 3 KV Westmalle - KFC De Kempen TL B Speeldag 
25/08/2024 4 KFCH Pulderbos - KV Westmalle Speeldag 

KVC Oostmalle Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KVC Oostmalle Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
10/08/2024 2 KFC St-Martinus Halle - KVC Oostmalle Sport Speeldag 
17/08/2024 3 KVC Oostmalle Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
25/08/2024 4 KVV Rauw Sport Mol - KVC Oostmalle Sport Speeldag 

KVV Rauw Sport Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Alberta FC Schilde - KVV Rauw Sport Mol Speeldag 
10/08/2024 2 KVV Rauw Sport Mol - KFC Flandria Speeldag 
17/08/2024 3 VC Herentals - KVV Rauw Sport Mol Speeldag 
25/08/2024 4 KVV Rauw Sport Mol - KVC Oostmalle Sport Speeldag 

Olen United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 's Gravenwezel-Schilde B - Olen United Speeldag 
10/08/2024 2 Olen United - Verbroedering Balen Speeldag 
17/08/2024 3 KSK Oelegem - Olen United Speeldag 
25/08/2024 4 Olen United - KSK Kasterlee Speeldag 

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 VC Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
10/08/2024 2 KFC Dessel Sport B - VC Herentals Speeldag 
17/08/2024 3 VC Herentals - KVV Rauw Sport Mol Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Antonia B - VC Herentals Speeldag 

Verbroedering Balen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 Verbroedering Balen - KFC Antonia B Speeldag 
10/08/2024 2 Olen United - Verbroedering Balen Speeldag 
17/08/2024 3 Verbroedering Balen - KFC Dessel Sport B Speeldag 
25/08/2024 4 KFC Meer - Verbroedering Balen Speeldag 

White Star Schorvoort

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2024 1 KFC Flandria - White Star Schorvoort Speeldag 
10/08/2024 2 White Star Schorvoort - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
17/08/2024 3 KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort Speeldag 
25/08/2024 4 White Star Schorvoort - KFCE Zoersel B Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2024 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2024-2025
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" (CDVV).

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en zondag 25 augustus 2024.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2024-2025 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).