Update: 25/01/2018 om 14:02u
Onbekende pagina
Laatste update: 25/01/2018 om 14:02u
Steun Voetbalexpress.
Een ťťnmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
NATIONS LEAGUE D - GROEP 2

Op deze pagina ziet u het schema van de wedstrijden, het klassement en de statistieken van Groep 2. Daarin komen er vier landen uit: Wit-Rusland, Luxemburg, MoldaviŽ en San Marino.

STIJGERS EN DALERS

- De winnaars van de competitie in groep 1, 2, 3 en 4 promoveren naar League C.
- De tweede, derde en vierde geklasseerde landen blijven in League D.

WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN IN LEAGUE D - GROEP 2
Speeldag 1 (8 september 2018)
Zat. 08/09 18u00 Wit-Rusland - San Marino
Zat. 08/09 20u45 Luxemburg - MoldaviŽ

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Luxemburg 0 0 0 0 0 0 0  
2 MoldaviŽ 0 0 0 0 0 0 0  
3 San Marino 0 0 0 0 0 0 0  
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

* Parameters klassement: punten, doelsaldo, gescoorde goals, gescoorde uitgoals, overwinningen, uitoverwinningen, Fairplay-Ranking, Uefa-Ranking.

League D - Groep 1 League D - Groep 3 League D - Groep 4
    Hoofdpagina  

Speeldagen

01 02 03
04 05 06


Speeldag 1 (8 september 2018)
Wit-Rusland - San Marino
Luxemburg - MoldaviŽ


Speeldag 2 (11 september 2018)
San Marino - Luxemburg
MoldaviŽ - Wit-Rusland


Speeldag 3 (12 oktober 2018)
Wit-Rusland - Luxemburg
MoldaviŽ - San Marino


Speeldag 4 (15 oktober 2018)
Wit-Rusland - MoldaviŽ
Luxemburg - San Marino


Speeldag 5 (15 november 2018)
San Marino - MoldaviŽ
Luxemburg - Wit-Rusland


Speeldag 6 (18 november 2018)
MoldaviŽ - Luxemburg
San Marino - Wit-Rusland


DE LINKS NAAR DE VIER LEAGUES & DE GROEPEN EN WEDSTRIJDEN
League A - Groep 1
Duitsland
Frankrijk
Nederland
League A - Groep 2
BelgiŽ
Zwitserland
IJsland
League A - Groep 3
ItaliŽ
Polen
Portugal.
League A - Groep 4
Engeland
KroatiŽ
Spanje

League B - Groep 1
Slovakije
OekraÔne
TsjechiŽ
League B - Groep 2
Rusland
Zweden
Turkije
League B - Groep 3
Oostenrijk
BosniŽ-Herzegovina
Noord-Ierland
League B - Groep 4
Wales
Ierland
Denemarken

League C - Groep 1
Schotland
AlbaniŽ
IsraŽl
 
League C - Groep 2
Hongarije
Griekenland
Finland
Estland
League C - Groep 3
SloveniŽ
Noorwegen
Bulgarije
Cyprus
League C - Groep 4
RoemeniŽ
ServiŽ
Montenegro
Litouwen

League D - Groep 1
GeorgiŽ
Letland
Kazachstan
Andorra
League D - Groep 2
Wit-Rusland
Luxemburg
MoldaviŽ
San Marino
League D - Groep 3
Azerbeidzjan
FaerŲer
Malta
Kosovo
League D - Groep 4
MacedoniŽ
ArmeniŽ
Liechtenstein
Gibraltar

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE LANDENPLOEGEN - LEAGUE D - GROEP 2

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Luxemburg 0 0 
2MoldaviŽ 0 0 
3San Marino 0 0 
4Wit-Rusland 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Luxemburg 000
2MoldaviŽ 000
3San Marino 000
4Wit-Rusland 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Luxemburg 0 0 0 0 0 0 0
2 MoldaviŽ 0 0 0 0 0 0 0
3 San Marino 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Luxemburg 0 0 0 0 0 0 0
2 MoldaviŽ 0 0 0 0 0 0 0
3 San Marino 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Luxemburg

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/09/2018 1 Luxemburg - MoldaviŽ Speeldag 
11/09/2018 2 San Marino - Luxemburg Speeldag 
12/10/2018 3 Wit-Rusland - Luxemburg Speeldag 
15/10/2018 4 Luxemburg - San Marino Speeldag 
15/11/2018 5 Luxemburg - Wit-Rusland Speeldag 
18/11/2018 6 MoldaviŽ - Luxemburg Speeldag 

MoldaviŽ

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/09/2018 1 Luxemburg - MoldaviŽ Speeldag 
11/09/2018 2 MoldaviŽ - Wit-Rusland Speeldag 
12/10/2018 3 MoldaviŽ - San Marino Speeldag 
15/10/2018 4 Wit-Rusland - MoldaviŽ Speeldag 
15/11/2018 5 San Marino - MoldaviŽ Speeldag 
18/11/2018 6 MoldaviŽ - Luxemburg Speeldag 

San Marino

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/09/2018 1 Wit-Rusland - San Marino Speeldag 
11/09/2018 2 San Marino - Luxemburg Speeldag 
12/10/2018 3 MoldaviŽ - San Marino Speeldag 
15/10/2018 4 Luxemburg - San Marino Speeldag 
15/11/2018 5 San Marino - MoldaviŽ Speeldag 
18/11/2018 6 San Marino - Wit-Rusland Speeldag 

Wit-Rusland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/09/2018 1 Wit-Rusland - San Marino Speeldag 
11/09/2018 2 MoldaviŽ - Wit-Rusland Speeldag 
12/10/2018 3 Wit-Rusland - Luxemburg Speeldag 
15/10/2018 4 Wit-Rusland - MoldaviŽ Speeldag 
15/11/2018 5 Luxemburg - Wit-Rusland Speeldag 
18/11/2018 6 San Marino - Wit-Rusland Speeldag 



LEAGUES A, B, C & D - SAMENSTELLING

* League A : BelgiŽ, Duitsland, Engeland, Frankrijk, IJsland, ItaliŽ, KroatiŽ, Nederland, Polen, Portugal, Spanje en Zwitserland.
* League B : Oostenrijk, Wales, Rusland, Slovakije, Zweden, OekraÔne, Ierland, BosniŽ-Herzegovina, Noord-Ierland, Denemarken, TsjechiŽ en Turkije.
* League C : Hongarije, RoemeniŽ, Schotland, SloveniŽ, Griekenland, ServiŽ, AlbaniŽ, Noorwegen, Montenegro, IsraŽl, Bulgarije, Finland, Cyprus, Estland en Litouwen.
* League D : Azerbeidzjan, MacedoniŽ, Wit-Rusland, GeorgiŽ, ArmeniŽ, Letland, FaerŲer, Luxemburg, Kazachstan, MoldaviŽ, Liechtenstein, Malta, Andorra, Kosovo, San Marino en Gibraltar.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, en de kwalificatie en speelsteden van het EK 2020.
Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).