Update: 25/01/2018 om 14:02u
Onbekende pagina
Laatste update: 25/01/2018 om 14:02u
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
NATIONS LEAGUE D - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de wedstrijden, het klassement en de statistieken van Groep 3. Daarin komen er vier landen uit: Azerbeidzjan, FaerŲer, Malta en Kosovo.

STIJGERS EN DALERS

- De winnaars van de competitie in groep 1, 2, 3 en 4 promoveren naar League C.
- De tweede, derde en vierde geklasseerde landen blijven in League D.

WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN IN LEAGUE D - GROEP 3
Speeldag 1 (7 september 2018)
Vrij. 07/09 18u00 Azerbeidzjan - Kosovo
Vrij. 07/09 20u45 FaeroŽr - Malta

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0  
2 FaeroŽr 0 0 0 0 0 0 0  
3 Kosovo 0 0 0 0 0 0 0  
4 Malta 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

* Parameters klassement: punten, doelsaldo, gescoorde goals, gescoorde uitgoals, overwinningen, uitoverwinningen, Fairplay-Ranking, Uefa-Ranking.

League D - Groep 1 League D - Groep 2 League D - Groep 4
    Hoofdpagina  

Speeldagen

01 02 03
04 05 06


Speeldag 1 (7 september 2018)
Azerbeidzjan - Kosovo
FaeroŽr - Malta


Speeldag 2 (10 september 2018)
Kosovo - FaeroŽr
Malta - Azerbeidzjan


Speeldag 3 (11 oktober 2018)
FaeroŽr - Azerbeidzjan
Kosovo - Malta


Speeldag 4 (14 oktober 2018)
Azerbeidzjan - Malta
FaeroŽr - Kosovo


Speeldag 5 (17 november 2018)
Azerbeidzjan - FaeroŽr
Malta - Kosovo


Speeldag 6 (20 november 2018)
Kosovo - Azerbeidzjan
Malta - FaeroŽr


DE LINKS NAAR DE VIER LEAGUES & DE GROEPEN EN WEDSTRIJDEN
League A - Groep 1
Duitsland
Frankrijk
Nederland
League A - Groep 2
BelgiŽ
Zwitserland
IJsland
League A - Groep 3
ItaliŽ
Polen
Portugal.
League A - Groep 4
Engeland
KroatiŽ
Spanje

League B - Groep 1
Slovakije
OekraÔne
TsjechiŽ
League B - Groep 2
Rusland
Zweden
Turkije
League B - Groep 3
Oostenrijk
BosniŽ-Herzegovina
Noord-Ierland
League B - Groep 4
Wales
Ierland
Denemarken

League C - Groep 1
Schotland
AlbaniŽ
IsraŽl
 
League C - Groep 2
Hongarije
Griekenland
Finland
Estland
League C - Groep 3
SloveniŽ
Noorwegen
Bulgarije
Cyprus
League C - Groep 4
RoemeniŽ
ServiŽ
Montenegro
Litouwen

League D - Groep 1
GeorgiŽ
Letland
Kazachstan
Andorra
League D - Groep 2
Wit-Rusland
Luxemburg
MoldaviŽ
San Marino
League D - Groep 3
Azerbeidzjan
FaerŲer
Malta
Kosovo
League D - Groep 4
MacedoniŽ
ArmeniŽ
Liechtenstein
Gibraltar

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE LANDENPLOEGEN - LEAGUE D - GROEP 3

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Azerbeidzjan 0 0 
2FaeroŽr 0 0 
3Kosovo 0 0 
4Malta 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2FaeroŽr 000
3Kosovo 000
4Malta 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0
2 FaeroŽr 0 0 0 0 0 0 0
3 Kosovo 0 0 0 0 0 0 0
4 Malta 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0
2 FaeroŽr 0 0 0 0 0 0 0
3 Kosovo 0 0 0 0 0 0 0
4 Malta 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Azerbeidzjan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2018 1 Azerbeidzjan - Kosovo Speeldag 
10/09/2018 2 Malta - Azerbeidzjan Speeldag 
11/10/2018 3 FaeroŽr - Azerbeidzjan Speeldag 
14/10/2018 4 Azerbeidzjan - Malta Speeldag 
17/11/2018 5 Azerbeidzjan - FaeroŽr Speeldag 
20/11/2018 6 Kosovo - Azerbeidzjan Speeldag 

FaeroŽr

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2018 1 FaeroŽr - Malta Speeldag 
10/09/2018 2 Kosovo - FaeroŽr Speeldag 
11/10/2018 3 FaeroŽr - Azerbeidzjan Speeldag 
14/10/2018 4 FaeroŽr - Kosovo Speeldag 
17/11/2018 5 Azerbeidzjan - FaeroŽr Speeldag 
20/11/2018 6 Malta - FaeroŽr Speeldag 

Kosovo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2018 1 Azerbeidzjan - Kosovo Speeldag 
10/09/2018 2 Kosovo - FaeroŽr Speeldag 
11/10/2018 3 Kosovo - Malta Speeldag 
14/10/2018 4 FaeroŽr - Kosovo Speeldag 
17/11/2018 5 Malta - Kosovo Speeldag 
20/11/2018 6 Kosovo - Azerbeidzjan Speeldag 

Malta

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2018 1 FaeroŽr - Malta Speeldag 
10/09/2018 2 Malta - Azerbeidzjan Speeldag 
11/10/2018 3 Kosovo - Malta Speeldag 
14/10/2018 4 Azerbeidzjan - Malta Speeldag 
17/11/2018 5 Malta - Kosovo Speeldag 
20/11/2018 6 Malta - FaeroŽr Speeldag 



LEAGUES A, B, C & D - SAMENSTELLING

* League A : BelgiŽ, Duitsland, Engeland, Frankrijk, IJsland, ItaliŽ, KroatiŽ, Nederland, Polen, Portugal, Spanje en Zwitserland.
* League B : Oostenrijk, Wales, Rusland, Slovakije, Zweden, OekraÔne, Ierland, BosniŽ-Herzegovina, Noord-Ierland, Denemarken, TsjechiŽ en Turkije.
* League C : Hongarije, RoemeniŽ, Schotland, SloveniŽ, Griekenland, ServiŽ, AlbaniŽ, Noorwegen, Montenegro, IsraŽl, Bulgarije, Finland, Cyprus, Estland en Litouwen.
* League D : Azerbeidzjan, MacedoniŽ, Wit-Rusland, GeorgiŽ, ArmeniŽ, Letland, FaerŲer, Luxemburg, Kazachstan, MoldaviŽ, Liechtenstein, Malta, Andorra, Kosovo, San Marino en Gibraltar.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, en de kwalificatie en speelsteden van het EK 2020.
Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).