Nations League Matchday
Update: 07/09/2018 om 08:09u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Standen, schema en uitslagen
van de Jupiler Pro League,
NL Eredivisie & de Europese Competities.
Voetbal Wedden - Online Casino
www.voetbaluitslagen.com
Bezoek ons ook op Facebook.
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 07/09/2018 om 08:09u
Nationaal  /  Rode Duivels  /  Nations League Matchday
DE UEFA - NATIONS LEAGUE

Op deze pagina ziet u alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.

Verderop staat er ook een voorlopig schema van de "Final Four", de wedstrijden tussen de vier groepswinnaars van de (hoogste) League A, die worden gespeeld in juni 2019, en ook nog wat extra informatie over deze Europese landencompetitie.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 1
Donderdag 6, vrijdag 7 en zaterdag 8 september 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 6 sept16:00uD - 1 Kazachstan-GeorgÔe0 - 2 speeldag
Don. 6 sept18:00uD - 4 ArmeniŽ-Lichtenstein2 - 1 speeldag
Don. 6 sept20:45uA - 1 Duitsland-Frankrijk0 - 0 speeldag
Don. 6 sept20:45uB - 1 TsjechiŽ-OekraÔne1 - 2 speeldag
Don. 6 sept20:45uB - 4 Wales-Ierland4 - 1 speeldag
Don. 6 sept20:45uC - 3 SloveniŽ-Bulgarije1 - 2 speeldag
Don. 6 sept20:45uC - 3 Noorwegen-Cyprus2 - 0 speeldag
Don. 6 sept20:45uD - 1 Letland-Andorra0 - 0 speeldag
Don. 6 sept20:45uD - 4 Gibraltar-MacedoniŽ0 - 2 speeldag
         
Vrij. 7 sept18:00uD - 3 Azerbeidzjan-Kosovo - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uA - 3 ItaliŽ-Polen - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uB - 2 Turkije-Rusland - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uC - 1 AlbaniŽ-IsraŽl - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uC - 4 Litouwen-ServiŽ - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uC - 4 RoemeniŽ-Montenegro - speeldag
Vrij. 7 sept20:45uD - 3 FaroŽr-Malta - speeldag
         
Zat. 8 sept15:00uB - 3 Noord-Ierland-BosniŽ-Herz. - speeldag
Zat. 8 sept18:00uA - 2 Zwitserland-IJsland - speeldag
Zat. 8 sept18:00uC - 2 Finland-Hongarije - speeldag
Zat. 8 sept18:00uD - 2 Wit-Rusland-San Marino - speeldag
Zat. 8 sept20:45uA - 4 Engeland-Spanje - speeldag
Zat. 8 sept20:45uC - 2 Estland-Griekenland - speeldag
Zat. 8 sept20:45uD - 2 Luxemburg-MoldaviŽ - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 2
Zondag 9, maandag 10 en dinsdag 11 september 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 9 sept15:00uB - 1 OekraÔne -Slovakije - speeldag
Zon. 9 sept18:00uB - 4 Denemarken -Wales - speeldag
Zon. 9 sept18:00uC - 3 Bulgarije -Noorwegen - speeldag
Zon. 9 sept18:00uD - 1 GeorgiŽ -Letland - speeldag
Zon. 9 sept18:00uD - 4 MacedoniŽ -ArmeniŽ - speeldag
Zon. 9 sept20:45uA - 1 Frankrijk -Nederland - speeldag
Zon. 9 sept20:45uC - 3 Cyprus -SloveniŽ - speeldag
Zon. 9 sept20:45uD - 4 Liechtenstein -Gibraltar - speeldag
         
Maa. 10 sept20:45uA - 3 Portugal -ItaliŽ - speeldag
Maa. 10 sept20:45uB - 2 Zweden -Turkije - speeldag
Maa. 10 sept20:45uC - 1 Schotland -AlbaniŽ - speeldag
Maa. 10 sept20:45uC - 4 ServiŽ -RoemeniŽ - speeldag
Maa. 10 sept20:45uC - 4 Montenegro -Litouwen - speeldag
Maa. 10 sept20:45uD - 1 Andorra -Kazachstan - speeldag
Maa. 10 sept20:45uD - 3 Kosovo -FaroŽr - speeldag
Maa. 10 sept20:45uD - 3 Malta -Azerbeidzjan - speeldag
         
Din. 11 sept20:45uA - 2 IJsland -BelgiŽ - speeldag
Din. 11 sept20:45uA - 4 Spanje -KroatiŽ - speeldag
Din. 11 sept20:45uB - 3 BosniŽ-Herz. -Oostenrijk - speeldag
Din. 11 sept20:45uC - 2 Hongarije -Griekenland - speeldag
Din. 11 sept20:45uC - 2 Finland -Estland - speeldag
Din. 11 sept20:45uD - 2 San Marino -Luxemburg - speeldag
Din. 11 sept20:45uD - 2 MoldaviŽ -Wit-Rusland - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 3
Donderdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 11 okt20:45uA - 3 Polen -Portugal - speeldag
Don. 11 okt20:45uB - 2 Rusland -Zweden - speeldag
Don. 11 okt20:45uC - 1 IsraŽl -Schotland - speeldag
Don. 11 okt20:45uC - 4 Litouwen -RoemeniŽ - speeldag
Don. 11 okt20:45uC - 4 Montenegro -ServiŽ - speeldag
Don. 11 okt20:45uD - 3 FaroŽr -Azerbeidzjan - speeldag
Don. 11 okt20:45uD - 3 Kosovo -Malta - speeldag
         
Vrij. 12 okt20:45uA - 2 BelgiŽ -Zwitserland - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uA - 4 KroatiŽ -Engeland - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uB - 3 Oostenrijk -Noord-Ierland - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uC - 2 Griekenland -Hongarije - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uC - 2 Estland -Finland - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uD - 2 Wit-Rusland -Luxemburg - speeldag
Vrij. 12 okt20:45uD - 2 MoldaviŽ -San Marino - speeldag
         
Zat. 13 okt15:00uB - 1 Slovakije -TsjechiŽ - speeldag
Zat. 13 okt18:00uC - 3 Noorwegen -SloveniŽ - speeldag
Zat. 13 okt18:00uD - 1 GeorgiŽ -Andorra - speeldag
Zat. 13 okt18:00uD - 1 Letland -Kazachstan - speeldag
Zat. 13 okt18:00uD - 4 ArmeniŽ -Gibraltar - speeldag
Zat. 13 okt20:45uA - 1 Nederland -Duitsland - speeldag
Zat. 13 okt20:45uB - 4 Ierland -Denemarken - speeldag
Zat. 13 okt20:45uC - 3 Bulgarije -Cyprus - speeldag
Zat. 13 okt20:45uD - 4 MacedoniŽ -Liechtenstein - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 4
Zondag 14, maandag 15 en dinsdag 16 oktober 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 14 okt15:00uC - 4 RoemeniŽ -ServiŽ - speeldag
Zon. 14 okt18:00uB - 2 Rusland -Turkije - speeldag
Zon. 14 okt18:00uD - 3 Azerbeidzjan -Malta - speeldag
Zon. 14 okt18:00uD - 3 FaroŽr -Kosovo - speeldag
Zon. 14 okt20:45uA - 3 Polen -ItaliŽ - speeldag
Zon. 14 okt20:45uC - 1 IsraŽl -AlbaniŽ - speeldag
Zon. 14 okt20:45uC - 4 Litouwen -Montenegro - speeldag
         
Maa. 15 okt20:45uA - 2 IJsland -Zwitserland - speeldag
Maa. 15 okt20:45uA - 4 Spanje -Engeland - speeldag
Maa. 15 okt20:45uB - 3 BosniŽ-Herz. -Noord-Ierland - speeldag
Maa. 15 okt20:45uC - 2 Estland -Hongarije - speeldag
Maa. 15 okt20:45uC - 2 Finland -Griekenland - speeldag
Maa. 15 okt20:45uD - 2 Wit-Rusland -MoldaviŽ - speeldag
Maa. 15 okt20:45uD - 2 Luxemburg -San Marino - speeldag
         
Din. 16 okt16:00uD - 1 Kazachstan -Andorra - speeldag
Din. 16 okt18:00uD - 4 ArmeniŽ -MacedoniŽ - speeldag
Din. 16 okt20:45uA - 1 Frankrijk -Duitsland - speeldag
Din. 16 okt20:45uB - 1 OekraÔne -TsjechiŽ - speeldag
Din. 16 okt20:45uB - 4 Ierland -Wales - speeldag
Din. 16 okt20:45uC - 3 Noorwegen -Bulgarije - speeldag
Din. 16 okt20:45uC - 3 SloveniŽ -Cyprus - speeldag
Din. 16 okt20:45uD - 1 Letland -GeorgiŽ - speeldag
Din. 16 okt20:45uD - 4 Gibraltar -Liechtenstein - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 5
Donderdag 15, vrijdag 16 en zaterdag 17 november 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 15 nov16:00uD - 1 Kazachstan -Letland - speeldag
Don. 15 nov20:45uA - 2 BelgiŽ -IJsland - speeldag
Don. 15 nov20:45uA - 4 KroatiŽ -Spanje - speeldag
Don. 15 nov20:45uB - 3 Oostenrijk -BosniŽ-Herz. - speeldag
Don. 15 nov20:45uC - 2 Hongarije -Estland - speeldag
Don. 15 nov20:45uC - 2 Griekenland -Finland - speeldag
Don. 15 nov20:45uD - 2 San Marino -MoldaviŽ - speeldag
Don. 15 nov20:45uD - 2 Luxemburg -Wit-Rusland - speeldag
         
Vrij. 16 nov20:45uA - 1 Nederland -Frankrijk - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uB - 1 Slovakije -OekraÔne - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uB - 4 Wales -Denemarken - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uC - 3 Cyprus -Bulgarije - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uC - 3 SloveniŽ -Noorwegen - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uD - 1 Andorra -GeorgiŽ - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uD - 4 Gibraltar -ArmeniŽ - speeldag
Vrij. 16 nov20:45uD - 4 Liechtenstein -MacedoniŽ - speeldag
         
Zat. 17 nov15:00uC - 4 ServiŽ -Montenegro - speeldag
Zat. 17 nov18:00uB - 2 Turkije -Zweden - speeldag
Zat. 17 nov18:00uD - 3 Azerbeidzjan -FaroŽr - speeldag
Zat. 17 nov18:00uD - 3 Malta -Kosovo - speeldag
Zat. 17 nov20:45uA - 3 ItaliŽ -Portugal - speeldag
Zat. 17 nov20:45uC - 1 AlbaniŽ -Schotland - speeldag
Zat. 17 nov20:45uC - 4 RoemeniŽ -Litouwen - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 6
Zondag 18, maandag 19 en dinsdag 20 november 2018
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 18 nov15:00uA - 4 Engeland -KroatiŽ - speeldag
Zon. 18 nov18:00uB - 3 Noord-Ierland -Oostenrijk - speeldag
Zon. 18 nov18:00uD - 2 MoldaviŽ -Luxemburg - speeldag
Zon. 18 nov18:00uD - 2 San Marino -Wit-Rusland - speeldag
Zon. 18 nov20:45uA - 2 Zwitserland -BelgiŽ - speeldag
Zon. 18 nov20:45uC - 2 Hongarije -Finland - speeldag
Zon. 18 nov20:45uC - 2 Griekenland -Estland - speeldag
         
Maa. 19 nov18:00uD - 1 Andorra -Letland - speeldag
Maa. 19 nov18:00uD - 1 GeorgiŽ -Kazachstan - speeldag
Maa. 19 nov20:45uA - 1 Duitsland -Nederland - speeldag
Maa. 19 nov20:45uB - 1 TsjechiŽ -Slovakije - speeldag
Maa. 19 nov20:45uB - 4 Denemarken -Ierland - speeldag
Maa. 19 nov20:45uC - 3 Bulgarije -SloveniŽ - speeldag
Maa. 19 nov20:45uC - 3 Cyprus -Noorwegen - speeldag
Maa. 19 nov20:45uD - 4 MacedoniŽ -Gibraltar - speeldag
Maa. 19 nov20:45uD - 4 Liechtenstein -ArmeniŽ - speeldag
         
Din. 20 nov20:45uA - 3 Portugal -Polen - speeldag
Din. 20 nov20:45uB - 2 Zweden -Rusland - speeldag
Din. 20 nov20:45uC - 1 Schotland -IsraŽl - speeldag
Din. 20 nov20:45uC - 4 ServiŽ -Litouwen - speeldag
Din. 20 nov20:45uC - 4 Montenegro -RoemeniŽ - speeldag
Din. 20 nov20:45uD - 3 Kosovo -Azerbeidzjan - speeldag
Din. 20 nov20:45uD - 3 Malta -FaroŽr - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.



DE "FINAL FOUR" - DE HALVE FINALES - JUNI 2019
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Woensdag5 juni20u45Winnaar groep x-Winnaar groep y - -
Donderdag6 juni20u45Winnaar groep x-Winnaar groep y - -

** Naar de finale.
* Naar de wedstrijd voor de 3e en 4e plaats.

DE "FINAL FOUR" - DE FINALE - JUNI 2019
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Zondag9 juni17u00Winnaar 1/2 finale-Winnaar 1/2 finale - -
Zondag9 juni20u45Winnaar 1/2 finale-Winnaar 1/2 finale - -

*** De winnaar krijgt de trofee "Nations League Winner".

- De vier deelnemers aan de "Final Four" zijn er van verzekerd dat ze, in het EK 2020-Kwalificatietornooi, in ťťn van de groepen met vijf landen geplaatst worden, ťn dat de eerste twee in die groepen aan het EK 2020 mogen deelnemen.



LEAGUES A, B, C & D - SAMENSTELLING

* League A : BelgiŽ, Duitsland, Engeland, Frankrijk, IJsland, ItaliŽ, KroatiŽ, Nederland, Polen, Portugal, Spanje en Zwitserland.
* League B : Oostenrijk, Wales, Rusland, Slovakije, Zweden, OekraÔne, Ierland, BosniŽ-Herzegovina, Noord-Ierland, Denemarken, TsjechiŽ en Turkije.
* League C : Hongarije, RoemeniŽ, Schotland, SloveniŽ, Griekenland, ServiŽ, AlbaniŽ, Noorwegen, Montenegro, IsraŽl, Bulgarije, Finland, Cyprus, Estland en Litouwen.
* League D : Azerbeidzjan, MacedoniŽ, Wit-Rusland, GeorgiŽ, ArmeniŽ, Letland, FaerŲer, Luxemburg, Kazachstan, MoldaviŽ, Liechtenstein, Malta, Andorra, Kosovo, San Marino en Gibraltar.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, en de kwalificatie en speelsteden van het EK 2020.
Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).