Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 11:13u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: vandaag om 11:13u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2021-2022 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2021-2022. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A, 1B en U21 Nationale Vrouwenreeksen


1e Provinciale

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport A (1) 15 11 1 3 41 14 36
2 KFC Kontich A 16 11 2 3 39 21 36
3 Berg en Dal VV 15 10 0 5 39 11 35
4 ASV Geel 16 11 1 4 41 14 34
5 KBSK Retie 16 8 5 3 33 28 27
6 KVV Ternesse A 15 7 4 4 30 27 25
7 KFCE Zoersel 16 5 6 5 28 43 20
8 KFC Antonia A 16 5 7 4 26 30 19
9 KFC Ranst A 16 4 5 7 21 23 19
10 OG Vorselaar 15 4 5 6 24 32 18
11 Vosselaar VV 16 4 7 5 27 30 17
12 KFC Bevel 16 4 9 3 23 35 15
13 SK Rapid Leest 16 4 10 2 24 35 14
14 KSV Bornem 16 4 11 1 27 46 13
15 FC Oppuurs 16 4 12 0 30 49 12
16 K Kalmthout SK 16 1 12 3 20 35 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ASV Geel 6 5 0 1 20 4 15
2 KBSK Retie 6 5 1 0 14 7 15
3 KFC Kontich A 6 4 0 2 16 6 14
4 Berg en Dal VV 5 4 0 1 13 2 13
5 Wezel Sport A (1) 5 3 0 2 7 1 11
6 KFCE Zoersel 5 3 0 2 14 11 11
7 KFC Ranst A 6 2 2 2 7 5 8
8 KVV Ternesse A 5 2 2 1 10 10 7
9 SK Rapid Leest 6 2 3 1 10 11 7
10 KFC Antonia A 5 1 2 2 6 8 5
11 OG Vorselaar 5 1 3 1 5 11 4
12 FC Oppuurs 6 1 5 0 10 22 3
13 KSV Bornem 6 1 5 0 7 19 3
14 Vosselaar VV 6 0 3 3 8 14 3
15 KFC Bevel 6 0 3 3 4 12 3
16 K Kalmthout SK 6 0 5 1 10 18 1


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Antonia A 1 0 0 1 2 2 1
2 KFCE Zoersel 1 0 0 1 2 2 1
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0
5 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0
6 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
10 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
11 KVV Ternesse A 0 0 0 0 0 0 0
12 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0
14 Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0
15 Wezel Sport A (1) 0 0 0 0 0 0 0
16 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 -1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport A 10 8 1 1 34 13 25
2 KFC Kontich A 10 7 2 1 23 15 22
3 Berg en Dal VV 10 6 0 4 26 9 22
4 ASV Geel 10 6 1 3 21 10 20
5 KVV Ternesse A 10 5 2 3 20 17 18
6 Vosselaar VV 10 4 4 2 19 16 14
7 OG Vorselaar 10 3 2 5 19 21 14
8 KFC Antonia A 10 4 5 1 18 20 13
9 KFC Bevel 10 4 6 0 19 23 12
10 KBSK Retie 10 3 4 3 19 21 12
11 KFC Ranst A 10 2 3 5 14 18 11
12 KSV Bornem 10 3 6 1 20 27 10
13 FC Oppuurs 10 3 7 0 20 27 9
14 KFCE Zoersel 10 2 6 2 12 30 8
15 SK Rapid Leest 10 2 7 1 14 24 7
16 K Kalmthout SK 10 1 7 2 10 17 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 16 10 2 4 39 15 34
2 's Gravenwezel-Schilde A 16 9 1 6 31 5 33
3 VC Mortsel OG A 16 9 3 4 34 26 31
4 Sporting Tisselt 16 8 4 4 43 27 28
5 KFC Brasschaat 16 8 5 3 41 27 27
6 KV Bonheiden (1) 16 8 5 3 40 32 27
7 KVC Wilrijk A 16 7 3 6 35 20 27
8 Verbr. Zwijndrecht A 16 8 6 2 20 31 26
9 Groen Rood Katelijne 16 7 5 4 29 26 25
10 KFC Sint Job A 15 7 6 2 38 33 23
11 Ekeren FC 16 6 8 2 24 28 20
12 TOR Deurne Pirates A 16 5 7 4 25 29 19
13 RVC Hoboken A 16 4 9 3 29 35 15
14 KFC Walem 15 3 10 2 13 28 11
15 Zandvliet Sport A 16 1 10 5 17 37 8
16 KVV Duffel 16 0 16 0 3 62 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Brasschaat 5 5 0 0 20 5 15
2 Sporting Tisselt 6 4 0 2 19 5 14
3 FCS Mariekerke-Branst 6 4 0 2 15 5 14
4 Verbr. Zwijndrecht A 6 4 1 1 7 11 13
5 KVC Wilrijk A 6 4 2 0 16 8 12
6 's Gravenwezel-Schilde A 6 3 0 3 9 0 12
7 Groen Rood Katelijne 6 3 2 1 12 8 10
8 VC Mortsel OG A 6 2 1 3 10 10 9
9 Ekeren FC 6 2 3 1 7 9 7
10 KFC Walem 5 2 3 0 5 9 6
11 KFC Sint Job A 3 1 1 1 7 4 4
12 KV Bonheiden (1) 5 1 3 1 5 13 4
13 RVC Hoboken A 6 1 5 0 8 14 3
14 TOR Deurne Pirates A 6 1 5 0 8 14 3
15 Zandvliet Sport A 6 0 5 1 5 14 1
16 KVV Duffel 6 0 6 0 0 24 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Sint Job A 2 2 0 0 8 4 6
2 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
3 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0
4 FCS Mariekerke-Branst 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Walem 0 0 0 0 0 0 0
7 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0
8 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
9 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0
10 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
11 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0
13 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0
14 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Brasschaat 1 0 1 0 2 3 0
16 KV Bonheiden (1) 1 0 1 0 2 5 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Bonheiden 10 7 1 2 33 14 23
2 VC Mortsel OG A 10 7 2 1 24 16 22
3 's Gravenwezel-Schilde A 10 6 1 3 22 5 21
4 FCS Mariekerke-Branst 10 6 2 2 24 10 20
5 TOR Deurne Pirates A 10 4 2 4 17 15 16
6 Groen Rood Katelijne 10 4 3 3 17 18 15
7 KVC Wilrijk A 10 3 1 6 19 12 15
8 Sporting Tisselt 10 4 4 2 24 22 14
9 KFC Sint Job A 10 4 5 1 23 25 13
10 Ekeren FC 10 4 5 1 17 19 13
11 Verbr. Zwijndrecht A 10 4 5 1 13 20 13
12 RVC Hoboken A 10 3 4 3 21 21 12
13 KFC Brasschaat 10 3 4 3 19 19 12
14 Zandvliet Sport A 10 1 5 4 12 23 7
15 KFC Walem 10 1 7 2 8 19 5
16 KVV Duffel 10 0 10 0 3 38 0


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A (1) 14 11 3 0 36 18 33
2 KSK Weelde 15 8 5 2 28 17 26
3 RFC Zwaneven 15 8 5 2 29 29 26
4 Loenhout SK 15 8 6 1 26 30 25
5 K Merksplas SK 15 7 4 4 24 15 25
6 VC Herentals 15 7 4 4 29 27 25
7 Lentezon Beerse A 15 7 5 3 40 28 24
8 KFC Broechem 15 6 6 3 33 36 21
9 Zwaluwen Olmen 14 6 7 1 21 28 19
10 KSAV Sint-Dimpna A 15 5 7 3 26 20 18
11 K Zandhovense SK 14 5 7 2 27 27 17
12 KFC Wuustwezel 15 5 9 1 26 30 16
13 KFC Arendonk Sport 15 2 6 7 21 32 13
14 K Minderhout VV 15 3 9 3 18 33 12
15 Verbroedering Balen 13 3 8 2 16 30 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Broechem 6 4 1 1 16 10 13
2 KFC Herselt A (1) 5 4 1 0 18 6 12
3 KSAV Sint-Dimpna A 5 3 1 1 12 5 10
4 Loenhout SK 5 3 2 0 8 6 9
5 KSK Weelde 5 2 1 2 9 5 8
6 K Merksplas SK 5 2 1 2 7 5 8
7 RFC Zwaneven 6 2 2 2 9 4 8
8 K Zandhovense SK 4 2 1 1 8 7 7
9 Zwaluwen Olmen 6 2 3 1 9 13 7
10 Verbroedering Balen 5 2 3 0 6 13 6
11 KFC Wuustwezel 6 2 4 0 9 12 6
12 VC Herentals 5 1 2 2 6 12 5
13 KFC Arendonk Sport 6 1 3 2 9 14 5
14 K Minderhout VV 5 1 3 1 7 13 4
15 Lentezon Beerse A 6 1 4 1 9 17 4


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Loenhout SK 1 1 0 0 2 1 3
2 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
3 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
4 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Herselt A (1) 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSAV Sint-Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0
10 Lentezon Beerse A 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
13 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0
15 KSK Weelde 1 0 1 0 1 2 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Herselt A 9 7 2 0 18 12 21
2 Lentezon Beerse A 9 6 1 2 31 11 20
3 VC Herentals 10 6 2 2 23 15 20
4 KSK Weelde 9 6 3 0 18 10 18
5 RFC Zwaneven 9 6 3 0 20 25 18
6 K Merksplas SK 10 5 3 2 17 10 17
7 Loenhout SK 9 4 4 1 16 23 13
8 Zwaluwen Olmen 8 4 4 0 12 15 12
9 KFC Wuustwezel 9 3 5 1 17 18 10
10 K Zandhovense SK 10 3 6 1 19 20 10
11 KFC Broechem 9 2 5 2 17 26 8
12 KFC Arendonk Sport 9 1 3 5 12 18 8
13 KSAV Sint-Dimpna A 10 2 6 2 14 15 8
14 K Minderhout VV 10 2 6 2 11 20 8
15 Verbroedering Balen 8 1 5 2 10 17 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort (1) 16 13 0 3 45 16 42
2 KFC Beekhoek Sport 16 10 3 3 45 26 33
3 K Achterbroek VV 16 10 3 3 43 27 33
4 KFC Flandria 16 9 4 3 26 24 30
5 KVC Lille United B 15 9 4 2 35 25 29
6 KFC Meer 16 8 7 1 34 31 25
7 FC De Kempen B 16 7 9 0 37 37 21
8 KFC Poppel 16 5 6 5 31 28 20
9 K Nieuwmoer FC 16 5 7 4 33 28 19
10 KVNA Wortel 16 5 8 3 29 32 18
11 KSK Oosthoven 16 5 9 2 30 33 17
12 KSK Kasterlee 16 4 7 5 24 30 17
13 Excelsior Essen 16 4 7 5 25 35 17
14 K Gooreind VV 15 4 9 2 32 44 14
15 KVV Dosko 16 3 10 3 17 35 12
16 FC Sint Jozef 16 2 10 4 15 50 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1) 7 5 0 2 17 7 17
2 K Achterbroek VV 6 4 1 1 16 12 13
3 KFC Beekhoek Sport 7 4 2 1 18 11 13
4 KVC Lille United B 5 4 1 0 14 8 12
5 KFC Flandria 6 4 2 0 13 13 12
6 KSK Oosthoven 6 3 2 1 16 11 10
7 KFC Meer 6 3 2 1 12 13 10
8 KSK Kasterlee 6 2 1 3 13 7 9
9 KFC Poppel 6 2 2 2 8 8 8
10 K Nieuwmoer FC 6 2 3 1 13 8 7
11 FC De Kempen B 6 2 4 0 14 12 6
12 Excelsior Essen 6 1 3 2 6 9 5
13 KVV Dosko 6 1 3 2 5 10 5
14 FC Sint Jozef 6 1 4 1 5 21 4
15 KVNA Wortel 6 1 5 0 7 15 3
16 K Gooreind VV 5 0 4 1 7 19 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort 9 8 0 1 28 9 25
2 KFC Beekhoek Sport 9 6 1 2 27 15 20
3 K Achterbroek VV 10 6 2 2 27 15 20
4 KFC Flandria 10 5 2 3 13 11 18
5 KVC Lille United B 10 5 3 2 21 17 17
6 KFC Meer 10 5 5 0 22 18 15
7 FC De Kempen B 10 5 5 0 23 25 15
8 KVNA Wortel 10 4 3 3 22 17 15
9 K Gooreind VV 10 4 5 1 25 25 13
10 KFC Poppel 10 3 4 3 23 20 12
11 K Nieuwmoer FC 10 3 4 3 20 20 12
12 Excelsior Essen 10 3 4 3 19 26 12
13 KSK Kasterlee 10 2 6 2 11 23 8
14 KSK Oosthoven 10 2 7 1 14 22 7
15 KVV Dosko 10 2 7 1 12 25 7
16 FC Sint Jozef 10 1 6 3 10 29 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV (1) 16 9 2 5 41 25 32
2 KFCV Wintam 16 10 5 1 40 28 31
3 Excelsior Mariaburg A 16 9 3 4 44 23 31
4 K Berchem Sport B 15 8 3 4 42 22 28
5 KFC Lint A 16 9 7 0 40 42 27
6 SV Aartselaar A 15 7 5 3 32 23 24
7 VC Wijnegem A 16 6 4 6 37 30 24
8 FC Turk Sport Antwerpen 16 7 7 2 38 39 23
9 VVH Lippelo 16 7 7 2 30 32 23
10 Schelle Sport A 16 5 6 5 29 28 20
11 Sporting Burcht FC 16 6 9 1 32 45 19
12 KFC Berendrecht 16 6 9 1 29 44 19
13 TOR Deurne Pirates B 16 5 10 1 29 37 16
14 KFC St-M. Halle 16 4 8 4 33 40 16
15 FC Oxford Hemiksem A 16 5 11 0 33 49 15
16 KFC Kontich B 16 3 10 3 26 48 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Excelsior Mariaburg A 6 4 0 2 15 2 14
2 Sporting Burcht FC 6 4 1 1 14 6 13
3 FC Oxford Hemiksem A 6 4 2 0 12 6 12
4 K Berchem Sport B 5 3 1 1 14 5 10
5 Willebroekse SV (1) 6 2 0 4 12 9 10
6 KFCV Wintam 6 3 3 0 13 13 9
7 VVH Lippelo 6 3 3 0 9 10 9
8 VC Wijnegem A 6 2 2 2 11 11 8
9 Schelle Sport A 6 2 2 2 8 13 8
10 SV Aartselaar A 5 1 1 3 8 6 6
11 TOR Deurne Pirates B 6 2 4 0 9 11 6
12 KFC Lint A 6 2 4 0 12 17 6
13 FC Turk Sport Antwerpen 6 2 4 0 10 17 6
14 KFC Berendrecht 6 2 4 0 9 17 6
15 KFC Kontich B 6 1 3 2 9 16 5
16 KFC St-M. Halle 6 1 4 1 11 17 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 7 2 1 29 16 22
2 KFCV Wintam 10 7 2 1 27 15 22
3 KFC Lint A 10 7 3 0 28 25 21
4 SV Aartselaar A 10 6 4 0 24 17 18
5 K Berchem Sport B 10 5 2 3 28 17 18
6 Excelsior Mariaburg A 10 5 3 2 29 21 17
7 FC Turk Sport Antwerpen 10 5 3 2 28 22 17
8 VC Wijnegem A 10 4 2 4 26 19 16
9 VVH Lippelo 10 4 4 2 21 22 14
10 KFC Berendrecht 10 4 5 1 20 27 13
11 Schelle Sport A 10 3 4 3 21 15 12
12 KFC St-M. Halle 10 3 4 3 22 23 12
13 TOR Deurne Pirates B 10 3 6 1 20 26 10
14 KFC Kontich B 10 2 7 1 17 32 7
15 Sporting Burcht FC 10 2 8 0 18 39 6
16 FC Oxford Hemiksem A 10 1 9 0 21 43 3


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Hooikt A (1) 16 11 3 2 45 20 35
2 FC Punt Larum 15 10 1 4 36 7 34
3 Blauwvoet Oevel 16 11 4 1 34 17 34
4 KVV Noordstar 16 10 4 2 41 28 32
5 KFCM Hallaar 15 9 3 3 29 15 30
6 KFC Linda Olen 16 8 5 3 27 22 27
7 KSV Schriek 15 7 3 5 29 17 26
8 KSK Wavria A 15 7 4 4 22 18 25
9 KFC Putte A 16 7 5 4 28 28 25
10 KFC Katelijne A 16 5 8 3 35 26 18
11 Excelsior Bouwel 15 4 8 3 23 32 15
12 BO Beerzel 16 4 10 2 26 40 14
13 FC Netezonen 16 2 9 5 15 31 11
14 Excelsior Vorst 16 3 12 1 26 52 10
15 VV Laakdal 16 3 12 1 20 49 10
16 KVV Rauw Sport 15 2 12 1 22 56 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Linda Olen 6 4 0 2 11 4 14
2 Blauwvoet Oevel 6 4 1 1 10 2 13
3 FC Punt Larum 5 3 0 2 10 1 11
4 KSV Schriek 5 3 1 1 10 4 10
5 KV Hooikt A (1) 6 3 2 1 16 8 10
6 KVV Noordstar 6 3 2 1 11 12 10
7 KFC Putte A 6 3 2 1 7 11 10
8 KFCM Hallaar 5 3 2 0 11 8 9
9 Excelsior Bouwel 5 2 1 2 8 9 8
10 KFC Katelijne A 6 2 4 0 14 12 6
11 Excelsior Vorst 6 2 4 0 10 16 6
12 VV Laakdal 6 2 4 0 9 17 6
13 FC Netezonen 6 1 3 2 5 12 5
14 KSK Wavria A 5 1 3 1 4 7 4
15 KVV Rauw Sport 5 1 4 0 6 11 3
16 BO Beerzel 6 1 5 0 9 17 3


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 1 1 0 0 2 1 3
2 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Punt Larum 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Putte A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
11 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
12 KV Hooikt A (1) 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0
14 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0
16 Excelsior Bouwel 1 0 1 0 1 2 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Hooikt A 10 8 1 1 29 12 25
2 FC Punt Larum 10 7 1 2 26 6 23
3 KVV Noordstar 10 7 2 1 30 16 22
4 Blauwvoet Oevel 10 7 3 0 24 15 21
5 KFCM Hallaar 10 6 1 3 18 7 21
6 KSK Wavria A 9 5 1 3 16 10 18
7 KSV Schriek 10 4 2 4 19 13 16
8 KFC Putte A 10 4 3 3 21 17 15
9 KFC Linda Olen 10 4 5 1 16 18 13
10 KFC Katelijne A 10 3 4 3 21 14 12
11 BO Beerzel 10 3 5 2 17 23 11
12 Excelsior Bouwel 9 2 6 1 14 21 7
13 FC Netezonen 10 1 6 3 10 19 6
14 Excelsior Vorst 10 1 8 1 16 36 4
15 VV Laakdal 10 1 8 1 11 32 4
16 KVV Rauw Sport 10 1 8 1 16 45 4


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Oostmalle 15 11 3 1 52 20 34
2 K Meerle FC 15 9 4 2 42 28 29
3 K Brecht SK 15 8 2 5 41 16 29
4 KFC Sint-Job B 15 7 2 6 49 26 27
5 KSV Wildert 15 7 4 4 39 30 25
6 KFC Sint-Lenaarts B 15 7 5 3 36 24 24
7 Horendonk FC 15 7 5 3 38 30 24
8 SV Noorse 15 7 6 2 41 29 23
9 Putte SK 14 6 4 4 28 33 22
10 KV Westmalle 15 6 7 2 24 35 20
11 Lentezon Beerse B 15 5 7 3 23 35 18
12 K Heibos SV 15 3 8 4 24 38 13
13 KSOC Maria-ter-Heide 15 2 9 4 14 46 10
14 KFC Olympic Essen 15 1 10 4 7 40 7
15 Vlimmeren Sport 15 1 11 3 17 45 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Noorse 1 1 0 0 8 0 3
2 KSV Wildert 1 1 0 0 6 0 3
3 Putte SK 1 1 0 0 5 1 3
4 K Heibos SV 1 1 0 0 3 1 3
5 Horendonk FC 1 1 0 0 2 0 3
6 KFC Sint-Job B 1 1 0 0 2 1 3
7 KVC Oostmalle 1 1 0 0 2 1 3
8 K Meerle FC 1 0 0 1 2 2 1
9 Lentezon Beerse B 1 0 0 1 2 2 1
10 K Brecht SK 1 0 1 0 1 2 0
11 KFC Sint-Lenaarts B 1 0 1 0 1 2 0
12 KV Westmalle 1 0 1 0 1 3 0
13 KFC Olympic Essen 1 0 1 0 0 2 0
14 Vlimmeren Sport 1 0 1 0 0 6 0
15 KSOC Maria-ter-Heide 2 0 2 0 1 13 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Oostmalle 14 10 3 1 50 19 31
2 K Brecht SK 14 8 1 5 40 14 29
3 K Meerle FC 14 9 4 1 40 26 28
4 KFC Sint-Lenaarts B 14 7 4 3 35 22 24
5 KFC Sint-Job B 14 6 2 6 47 25 24
6 KSV Wildert 14 6 4 4 33 30 22
7 Horendonk FC 14 6 5 3 36 30 21
8 SV Noorse 14 6 6 2 33 29 20
9 KV Westmalle 14 6 6 2 23 32 20
10 Putte SK 13 5 4 4 23 32 19
11 Lentezon Beerse B 14 5 7 2 21 33 17
12 KSOC Maria-ter-Heide 13 2 7 4 13 33 10
13 K Heibos SV 14 2 8 4 21 37 10
14 KFC Olympic Essen 14 1 9 4 7 38 7
15 Vlimmeren Sport 14 1 10 3 17 39 6


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 14 14 0 0 62 13 42
2 KSK Ekeren Donk 15 13 1 1 47 10 40
3 FC Alberta Schilde 15 11 2 2 40 20 35
4 KSK Oelegem 15 11 4 0 75 24 33
5 FC Antwerpen Noord 15 9 5 1 49 35 28
6 KVV Ternesse B 15 9 6 0 47 21 27
7 's Gravenwezel-Schilde B 15 8 5 2 33 30 26
8 Excelsior Mariaburg B 15 7 7 1 27 33 22
9 KFC Ranst B 15 6 9 0 29 47 18
10 KFC Antonia B 15 4 9 2 24 40 14
11 KFC Schoten SK 15 3 10 2 32 49 11
12 City Pirates Antwerpen B 15 3 11 1 31 64 10
13 Zandvliet Sport B 15 3 11 1 15 55 10
14 Tubantia Borgerhout 15 2 10 3 26 54 9
15 K Wijnegem VC B 15 1 14 0 12 54 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 's Gravenwezel-Schilde B 1 1 0 0 7 0 3
2 KSK Oelegem 1 1 0 0 6 0 3
3 FC Antwerpen Noord 1 1 0 0 6 3 3
4 KSK Ekeren Donk 1 1 0 0 3 1 3
5 FC Alberta Schilde 1 1 0 0 3 2 3
6 Excelsior Mariaburg B 1 1 0 0 2 1 3
7 KFC Schoten SK 1 0 0 1 4 4 1
8 Tubantia Borgerhout 1 0 0 1 4 4 1
9 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Antonia B 1 0 1 0 2 3 0
11 K Wijnegem VC B 1 0 1 0 1 2 0
12 KFC Ranst B 1 0 1 0 1 3 0
13 KVV Ternesse B 1 0 1 0 3 6 0
14 Zandvliet Sport B 1 0 1 0 0 6 0
15 City Pirates Antwerpen B 1 0 1 0 0 7 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 14 14 0 0 62 13 42
2 KSK Ekeren Donk 14 12 1 1 44 9 37
3 FC Alberta Schilde 14 10 2 2 37 18 32
4 KSK Oelegem 14 10 4 0 69 24 30
5 KVV Ternesse B 14 9 5 0 44 15 27
6 FC Antwerpen Noord 14 8 5 1 43 32 25
7 's Gravenwezel-Schilde B 14 7 5 2 26 30 23
8 Excelsior Mariaburg B 14 6 7 1 25 32 19
9 KFC Ranst B 14 6 8 0 28 44 18
10 KFC Antonia B 14 4 8 2 22 37 14
11 KFC Schoten SK 14 3 10 1 28 45 10
12 City Pirates Antwerpen B 14 3 10 1 31 57 10
13 Zandvliet Sport B 14 3 10 1 15 49 10
14 Tubantia Borgerhout 14 2 10 2 22 50 8
15 K Wijnegem VC B 14 1 13 0 11 52 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Club Duffel (1) 16 15 0 1 85 14 46
2 Nielse SV 16 12 3 1 66 31 37
3 K Hove Sport 16 11 2 3 83 20 36
4 FC Oxaco-Boechout 16 11 3 2 48 27 35
5 K Reet SK 16 10 5 1 55 24 31
6 KVC Wilrijk B 16 9 5 2 34 28 29
7 RVC Hoboken B 16 8 6 2 58 36 26
8 K Boechoutse VV 16 7 5 4 34 41 25
9 VC Mortsel OG B 16 8 8 0 46 47 24
10 Los Incas Antwerpen 16 6 9 1 41 50 19
11 KSK Rumst 16 5 8 3 29 35 18
12 KFC Lint B 16 5 9 2 35 61 17
13 Verbr. Zwijndrecht B 16 3 11 2 28 52 11
14 KSC Maccabi 16 2 9 5 24 51 11
15 SV Aartselaar B 16 1 14 1 12 59 4
16 FC Oxford Hemiksem B 16 0 16 0 10 112 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Nielse SV 7 6 1 0 32 11 18
2 K Hove Sport 6 5 0 1 39 4 16
3 Sporting Club Duffel (1) 6 5 0 1 22 3 16
4 FC Oxaco-Boechout 7 5 1 1 24 12 16
5 K Reet SK 6 5 1 0 28 10 15
6 KFC Lint B 6 4 2 0 14 12 12
7 K Boechoutse VV 6 3 1 2 15 6 11
8 KVC Wilrijk B 6 3 2 1 11 9 10
9 RVC Hoboken B 5 2 2 1 25 10 7
10 KSC Maccabi 6 1 3 2 7 11 5
11 KSK Rumst 6 1 4 1 12 20 4
12 Verbr. Zwijndrecht B 6 1 4 1 6 18 4
13 Los Incas Antwerpen 6 1 5 0 10 23 3
14 VC Mortsel OG B 6 1 5 0 10 30 3
15 SV Aartselaar B 7 0 6 1 7 28 1
16 FC Oxford Hemiksem B 6 0 6 0 2 57 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken B 1 1 0 0 7 1 3
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0
4 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
5 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
6 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0
8 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0
9 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
10 Los Incas Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
13 Sporting Club Duffel (1) 0 0 0 0 0 0 0
14 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
15 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0
16 KSC Maccabi 1 0 1 0 1 7 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Club Duffel 10 10 0 0 63 11 30
2 VC Mortsel OG B 10 7 3 0 36 17 21
3 K Hove Sport 10 6 2 2 44 16 20
4 Nielse SV 9 6 2 1 34 20 19
5 FC Oxaco-Boechout 9 6 2 1 24 15 19
6 KVC Wilrijk B 10 6 3 1 23 19 19
7 K Reet SK 10 5 4 1 27 14 16
8 Los Incas Antwerpen 10 5 4 1 31 27 16
9 RVC Hoboken B 10 5 4 1 26 25 16
10 KSK Rumst 10 4 4 2 17 15 14
11 K Boechoutse VV 10 4 4 2 19 35 14
12 Verbr. Zwijndrecht B 10 2 7 1 22 34 7
13 KSC Maccabi 9 1 5 3 16 33 6
14 KFC Lint B 10 1 7 2 21 49 5
15 SV Aartselaar B 9 1 8 0 5 31 3
16 FC Oxford Hemiksem B 10 0 10 0 8 55 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Rijmenam 16 13 2 1 50 15 40
2 KFC Muizen 16 11 2 3 53 24 36
3 Zennester Hombeek 16 11 3 2 53 18 35
4 KSK Sint-Amands 16 11 4 1 38 22 34
5 SC Mechelen 16 11 5 0 53 28 33
6 Kalfort Puursica 16 10 5 1 48 26 31
7 Leest United 16 7 7 2 40 37 23
8 KSK Wavria B 16 6 6 4 32 32 22
9 RB Elzestraat 16 6 7 3 32 30 21
10 Heffen SK 16 6 7 3 30 33 21
11 KVK Hingene 16 4 10 2 24 43 14
12 VK Heindonk 16 4 10 2 13 40 14
13 FC Suraye Utd Mechelen 16 4 10 2 28 64 14
14 FC Blaasveld 16 4 11 1 27 49 13
15 Schelle Sport B 16 3 11 2 16 34 11
16 KFC Katelijne B 16 2 13 1 14 56 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Rijmenam 7 6 1 0 24 5 18
2 KFC Muizen 6 5 0 1 18 8 16
3 Zennester Hombeek 5 4 0 1 22 3 13
4 KSK Sint-Amands 6 4 1 1 13 5 13
5 Kalfort Puursica 6 4 2 0 15 8 12
6 SC Mechelen 6 4 2 0 18 12 12
7 Heffen SK 6 3 2 1 14 11 10
8 KVK Hingene 6 3 2 1 10 11 10
9 VK Heindonk 6 3 2 1 7 14 10
10 FC Blaasveld 6 2 4 0 8 16 6
11 RB Elzestraat 6 1 3 2 13 14 5
12 Leest United 6 1 3 2 14 17 5
13 KFC Katelijne B 6 1 5 0 7 22 3
14 KSK Wavria B 6 0 4 2 5 14 2
15 FC Suraye Utd Mechelen 6 0 4 2 6 22 2
16 Schelle Sport B 6 0 6 0 2 14 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zennester Hombeek 1 1 0 0 4 0 3
2 KVK Hingene 1 1 0 0 3 1 3
3 KSK Wavria B 1 0 0 1 1 1 1
4 VK Heindonk 2 0 1 1 2 4 1
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
10 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
11 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
12 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
13 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
14 SC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
15 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
16 Schelle Sport B 1 0 1 0 0 4 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Rijmenam 9 7 1 1 26 10 22
2 SC Mechelen 10 7 3 0 35 16 21
3 KSK Sint-Amands 10 7 3 0 25 17 21
4 KFC Muizen 10 6 2 2 35 16 20
5 KSK Wavria B 9 6 2 1 26 17 19
6 Kalfort Puursica 10 6 3 1 33 18 19
7 Zennester Hombeek 10 6 3 1 27 15 19
8 Leest United 10 6 4 0 26 20 18
9 RB Elzestraat 10 5 4 1 19 16 16
10 FC Suraye Utd Mechelen 10 4 6 0 22 42 12
11 Schelle Sport B 9 3 4 2 14 16 11
12 Heffen SK 10 3 5 2 16 22 11
13 FC Blaasveld 10 2 7 1 19 33 7
14 KFC Katelijne B 10 1 8 1 7 34 4
15 VK Heindonk 8 1 7 0 4 22 3
16 KVK Hingene 9 0 8 1 11 31 1


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel 16 13 2 1 63 24 40
2 K Ramsel FC (1) 16 12 2 2 68 30 38
3 KFC Tongerlo 16 11 3 2 45 31 35
4 KVC Booischot 16 11 4 1 52 23 34
5 KFC Herenthout 16 10 3 3 41 20 33
6 KFC Heultje 16 8 4 4 39 24 28
7 SK Rita Berlaar 16 8 8 0 34 25 24
8 VC Immer-Oost 16 7 6 3 40 35 24
9 KSC Wiekevorst 16 6 8 2 29 41 20
10 KV Hooikt B 16 6 9 1 29 52 19
11 Kessel United 16 5 8 3 36 37 18
12 SV Grasheide 16 5 10 1 28 38 16
13 KFC Herselt B 16 4 10 2 21 44 14
14 SK Peulis 16 4 10 2 24 55 14
15 Racing Emblem 16 3 11 2 24 42 11
16 KFC Putte B 16 0 15 1 16 68 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Zammel 6 6 0 0 24 8 18
2 KFC Herenthout 6 6 0 0 19 5 18
3 KVC Booischot 6 5 1 0 20 7 15
4 KFC Tongerlo 6 4 1 1 18 11 13
5 K Ramsel FC (1) 6 4 2 0 24 9 12
6 VC Immer-Oost 6 3 3 0 17 12 9
7 KSC Wiekevorst 6 3 3 0 13 13 9
8 SV Grasheide 6 3 3 0 13 14 9
9 KFC Heultje 6 2 3 1 7 8 7
10 SK Peulis 7 2 4 1 10 23 7
11 SK Rita Berlaar 6 2 4 0 8 14 6
12 KFC Herselt B 6 2 4 0 9 16 6
13 KV Hooikt B 6 2 4 0 12 24 6
14 Kessel United 6 1 3 2 13 15 5
15 Racing Emblem 6 1 5 0 11 20 3
16 KFC Putte B 7 0 6 1 9 28 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Ramsel FC 10 8 0 2 44 21 26
2 KFC Zammel 10 7 2 1 39 16 22
3 KFC Tongerlo 10 7 2 1 27 20 22
4 KFC Heultje 10 6 1 3 32 16 21
5 KVC Booischot 10 6 3 1 32 16 19
6 SK Rita Berlaar 10 6 4 0 26 11 18
7 KFC Herenthout 10 4 3 3 22 15 15
8 VC Immer-Oost 10 4 3 3 23 23 15
9 Kessel United 10 4 5 1 23 22 13
10 KV Hooikt B 10 4 5 1 17 28 13
11 KSC Wiekevorst 10 3 5 2 16 28 11
12 Racing Emblem 10 2 6 2 13 22 8
13 KFC Herselt B 10 2 6 2 12 28 8
14 SK Peulis 9 2 6 1 14 32 7
15 SV Grasheide 10 2 7 1 15 24 7
16 KFC Putte B 9 0 9 0 7 40 0


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Mol 15 10 2 3 38 19 33
2 KFC Grobbendonk 15 10 3 2 44 30 32
3 KFC Wechelderzande 15 9 2 4 37 26 31
4 SKS Herentals 15 9 3 3 41 15 30
5 Ezaart Sport 15 9 3 3 41 20 30
6 KFC Pulle 15 8 5 2 32 30 26
7 Rosselaar-Hulsen 15 7 6 2 31 29 23
8 FC Wezel Sport B 15 6 6 3 31 24 21
9 Olen United 15 5 8 2 25 31 17
10 KFCH Pulderbos 15 4 7 4 28 35 16
11 KSV Oud Turnhout 14 3 6 5 21 23 14
12 KSAV Sint Dimpna B 15 4 9 2 15 29 14
13 FC Gierle 14 3 7 4 26 26 13
14 KFCV Alberta Geel 15 2 10 3 27 51 9
15 HIH Turnhout 14 0 12 2 15 64 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wechelderzande 2 2 0 0 9 2 6
2 KFC Pulle 1 1 0 0 4 2 3
3 KFC Grobbendonk 1 1 0 0 3 1 3
4 Ezaart Sport 1 1 0 0 2 0 3
5 KFCV Alberta Geel 1 1 0 0 2 1 3
6 KSV Oud Turnhout 1 1 0 0 1 0 3
7 Olen United 2 1 1 0 6 6 3
8 FC Wezel Sport B 1 0 0 1 2 2 1
9 KFCH Pulderbos 1 0 0 1 2 2 1
10 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
11 KSAV Sint Dimpna B 1 0 1 0 0 1 0
12 SKS Herentals 1 0 1 0 1 3 0
13 KFC Mol 1 0 1 0 0 2 0
14 FC Gierle 1 0 1 0 0 4 0
15 Rosselaar-Hulsen 3 0 3 0 5 11 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mol 14 10 1 3 38 17 33
2 SKS Herentals 14 9 2 3 40 12 30
3 KFC Grobbendonk 14 9 3 2 41 29 29
4 Ezaart Sport 14 8 3 3 39 20 27
5 KFC Wechelderzande 13 7 2 4 28 24 25
6 Rosselaar-Hulsen 12 7 3 2 26 18 23
7 KFC Pulle 14 7 5 2 28 28 23
8 FC Wezel Sport B 14 6 6 2 29 22 20
9 KFCH Pulderbos 14 4 7 3 26 33 15
10 Olen United 13 4 7 2 19 25 14
11 KSAV Sint Dimpna B 14 4 8 2 15 28 14
12 FC Gierle 13 3 6 4 26 22 13
13 KSV Oud Turnhout 13 2 6 5 20 23 11
14 KFCV Alberta Geel 14 1 10 3 25 50 6
15 HIH Turnhout 14 0 12 2 15 64 2

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 13 12 0 1 56 9 37
2 VC Moldavo B 14 9 4 1 44 24 28
3 KSC Mechelen A 14 8 2 4 41 23 28
4 Blauwvoet Oevel 14 6 5 3 30 36 21
5 KFC Wuustwezel B 14 6 6 2 34 46 20
6 FC V.D.P. A 14 5 5 4 35 39 19
7 KFC Kontich B 14 5 6 3 31 28 18
8 Loenhout SK A 14 4 5 5 30 29 17
9 FC Ik Dien A 14 5 8 1 32 40 16
10 VVC Brasschaat B 14 5 8 1 20 38 16
11 K Hove Sport 14 3 7 4 24 34 13
12 Hoogstraten VV A 14 3 9 2 27 44 11
13 Davo Puurs A 13 3 9 1 36 50 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 13 12 0 1 69 8 37
2 KFC Zammel 13 8 2 3 61 27 27
3 KFC Beekhoek Sport 13 7 3 3 29 18 24
4 KFC Kontich C 12 7 3 2 28 18 23
5 Arendonk Sport A 13 6 4 3 37 23 21
6 FC Antwerp Girls 12 6 5 1 27 37 19
7 's Gravenwezel-Schilde 12 5 5 2 23 23 17
8 KFC Schoonbroek 13 5 8 0 26 61 15
9 Berlaar Heikant 12 4 6 2 37 29 14
10 K Bevel FC 13 4 7 2 26 43 14
11 VVC Brasschaat C 13 1 11 1 22 62 4
12 KFC Wuustwezel C 13 1 12 0 18 54 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Immer-Oost 12 9 2 1 48 21 28
2 Zennester Hombeek 12 9 2 1 35 17 28
3 FC Netezonen A 12 8 4 0 45 24 24
4 KFC Nijlen A 11 7 2 2 36 30 23
5 KFC Broechem 12 7 5 0 47 39 21
6 KSV Vlug Vooruit 11 4 4 3 25 23 15
7 KFC Berendrecht A 12 4 5 3 20 27 15
8 KSK Heist B 12 4 8 0 28 31 12
9 KVV Noordstar 12 3 7 2 18 26 11
10 FC Oppuurs 12 2 8 2 22 51 8
11 Berchem Sport B 12 1 11 0 17 52 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCE Zoersel 12 10 2 0 44 13 30
2 FC Sint Jozef 11 9 1 1 48 11 28
3 Vlimmeren Sport 11 9 2 0 48 10 27
4 KFC Flandria 12 8 3 1 49 24 25
5 FC Gierle 12 8 3 1 26 16 25
6 KVNA Wortel 12 6 6 0 43 43 18
7 VC Moldavo C 12 4 8 0 32 24 12
8 FC De Kempen TL 12 3 7 2 17 47 11
9 Hoogstraten VV B 12 3 8 1 27 40 10
10 Loenhout SK B 12 2 10 0 9 41 6
11 K Brecht SK 12 0 12 0 6 80 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse 12 12 0 0 112 1 36
2 SV Noorse B 13 11 2 0 83 14 33
3 KSC Mechelen B 12 9 3 0 71 14 27
4 FC Ik Dien B 12 7 3 2 33 45 23
5 KFCV Wintam 13 7 5 1 39 29 22
6 K Reet SK 12 6 4 2 54 31 20
7 Sporting Club Duffel 12 5 6 1 26 48 16
8 KFC Schoten A 13 4 6 3 30 43 15
9 FC V.D.P. B 12 4 7 1 26 51 13
10 KFC Schoten B 13 4 8 1 25 55 13
11 City Pirates Antwerpen 12 4 8 0 36 66 12
12 KFC Lint 12 3 9 0 38 59 9
13 Davo Puurs B 12 2 9 1 21 52 7
14 KFC Berendrecht B 12 2 10 0 10 96 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Westmalle 16 15 0 1 119 12 46
2 KVV Vosselaar B 16 15 1 0 117 12 45
3 KFC Herselt B 16 11 3 2 91 35 35
4 KFC Zwarte Leeuw 16 10 4 2 80 41 32
5 White Star Schorvoort 16 10 4 2 67 28 32
6 Lentezon Beerse 16 8 5 3 64 50 27
7 KFC Herselt A 16 7 7 2 34 43 23
8 KFCV Alberta Geel 16 7 7 2 32 58 23
9 KSAV Sint-Dimpna 16 7 8 1 42 52 22
10 KVV Rauw Sport 16 6 8 2 38 36 20
11 Racing Emblem 16 6 8 2 23 39 20
12 FC Netezonen B 16 5 9 2 24 55 17
13 FC Arendonk Sport B 16 4 12 0 33 64 12
14 Alberta FC Schilde 16 3 12 1 38 96 10
15 FC Rosselaar Hulsen 16 2 12 2 25 74 8
16 KFC Nijlen B 16 0 16 0 4 136 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst A 4 4 0 0 10 3 12
2 KFCE Zoersel 4 3 0 1 17 3 10
3 K Ternesse VV A 4 3 0 1 16 3 10
4 KFC Antonia A 4 3 0 1 7 3 10
5 KBSK Retie 4 3 1 0 13 8 9
6 KVV Vosselaar 4 2 0 2 9 4 8
7 OG Vorselaar 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Arendonk Sport 4 2 0 2 5 3 8
9 Verbr. Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
10 's Gravenwezel-Schilde A 4 2 1 1 6 5 7
11 RFC Zwaneven 4 2 2 0 9 6 6
12 K Kalmthout SK 4 2 2 0 7 5 6
13 Lentezon Beerse A 4 2 2 0 7 10 6
14 RVC Hoboken A 4 2 2 0 10 17 6
15 K Merksplas SK 4 1 2 1 8 8 4
16 KFC Sint Job A 4 1 3 0 8 9 3
17 FC Ekeren 4 1 3 0 4 7 3
18 KFC Brasschaat 4 1 3 0 2 7 3
19 KFC Wuustwezel 4 1 3 0 5 12 3
20 Zandvliet Sport A 4 1 3 0 5 13 3
21 TOR Deurne Pirates A 4 0 2 2 4 12 2
22 Loenhout SK 4 0 3 1 3 7 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 1 9 1
24 K Minderhout VV 4 0 4 0 3 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 4 4 0 0 18 4 12
2 KFC Kontich A 4 4 0 0 12 4 12
3 KFC Herselt A 4 4 0 0 9 1 12
4 SK Rapid Leest 4 4 0 0 7 1 12
5 FC Oppuurs 4 3 0 1 12 3 10
6 KFC Bevel 4 3 0 1 12 4 10
7 KSV Bornem 4 3 0 1 10 7 10
8 KFC Broechem 4 3 1 0 34 4 9
9 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 0 2 10 5 8
10 VC Wilrijk A 4 2 1 1 15 7 7
11 Groen Rood Katelijne 4 2 1 1 12 7 7
12 KVV Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 11 6 6
13 KFC Lint A 4 1 3 0 10 10 3
14 FC Wezel Sport 4 1 3 0 8 9 3
15 Sporting Tisselt 4 1 3 0 6 9 3
16 FC Walem 4 1 3 0 2 6 3
17 VC Herentals 4 0 1 3 5 6 3
18 K Zandhovense SK 4 0 2 2 7 11 2
19 KV Bonheiden 4 0 2 2 2 11 2
20 VC Mortsel OG A 4 0 3 1 3 8 1
21 ASV Geel 4 0 3 1 2 23 1
22 KVV Duffel 4 0 4 0 2 14 0
23 Verbroedering Balen 4 0 4 0 3 17 0
24 K Berg en Dal VV 4 0 4 0 0 35 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berchem Sport B 4 4 0 0 23 4 12
2 KVC Wijnegem A 4 4 0 0 20 3 12
3 Excelsior Mariaburg A 4 4 0 0 22 10 12
4 KFC Sint Lenaarts B 4 4 0 0 17 6 12
5 K Gooreind VV 4 4 0 0 12 2 12
6 Tubantia Borgerhout 4 3 0 1 10 3 10
7 TOR Deurne Pirates B 4 3 1 0 24 4 9
8 KFC Nieuwmoer 4 3 1 0 20 2 9
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 18 4 9
10 FC Merksem 4 3 1 0 15 5 9
11 RVC Hoboken B 4 3 1 0 11 8 9
12 K Achterbroek VV 4 2 1 1 15 4 7
13 FC Los Incas Antwerpen 4 2 1 1 17 10 7
14 KFC Sint Job B 4 2 2 0 13 5 6
15 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 10 7 6
16 K Brecht SK 4 2 2 0 12 10 6
17 SV Noorse 4 2 2 0 12 12 6
18 's Gravenwezel-Schilde B 4 2 2 0 10 10 6
19 FC Turk Sport 4 2 2 0 10 13 6
20 K Heibos SV 4 2 2 0 10 13 6
21 K Putte SK 4 2 2 0 7 12 6
22 KFC Berendrecht 4 2 2 0 6 11 6
23 FC Antwerpen Noord 4 2 2 0 9 16 6
24 K Ternesse VV B 4 1 2 1 6 6 4
25 KSV Wildert 4 1 2 1 6 8 4
26 Olympic Essen 4 1 3 0 5 16 3
27 Sporting Burcht 4 0 1 3 5 8 3
28 Horendonk FC 4 0 3 1 7 13 1
29 Excelsior Mariaburg B 4 0 3 1 6 13 1
30 KFC Schoten 4 0 3 1 3 14 1
31 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 5 18 1
32 Verbr. Zwijndrecht B 4 0 3 1 4 23 1
33 Zandvliet Sport B 4 0 3 1 2 31 1
34 City Pirates B 4 0 4 0 4 15 0
35 KSC Maccabi 4 0 4 0 2 17 0
36 KVC Wijnegem B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Nielse SV 4 4 0 0 27 4 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 24 3 12
3 KFC Katelijne A 4 4 0 0 15 1 12
4 Zennester Hombeek 4 4 0 0 19 6 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 16 4 12
6 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 16 4 12
7 K Reet SK 4 4 0 0 15 7 12
8 Willebroekse SV 4 3 1 0 16 2 9
9 Sporting Club Duffel 4 3 1 0 14 5 9
10 K Hove Sport 4 3 1 0 15 9 9
11 Leest United 4 2 1 1 11 8 7
12 VC Wilrijk B 4 2 1 1 7 4 7
13 Red Boys Elzestraat 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Suraye United Mechelen 4 2 1 1 11 11 7
15 KFC Kontich B 4 2 2 0 12 5 6
16 Heffen SK 4 2 2 0 12 11 6
17 Schelle Sport A 4 2 2 0 8 10 6
18 Oxford Hemiksem B 4 2 2 0 14 21 6
19 VVH Lippelo 4 1 1 2 7 5 5
20 K Rumstse SK 4 1 2 1 7 10 4
21 Schelle Sport B 4 1 2 1 10 14 4
22 SV Aartselaar A 4 1 2 1 7 11 4
23 FC Blaasveld 4 1 3 0 7 9 3
24 VC Mortsel OG B 4 1 3 0 6 9 3
25 KSC Mechelen 4 1 3 0 2 6 3
26 VK Heindonk 4 1 3 0 4 14 3
27 FC Oxaco-Boechout 4 0 1 3 4 7 3
28 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 14 1
29 KFC Katelijne B 4 0 3 1 3 19 1
30 Oxford Hemiksem A 4 0 4 0 5 12 0
31 KVK Hingene 4 0 4 0 5 15 0
32 K Boechoutse VV 4 0 4 0 2 19 0
33 KFC Lint B 4 0 4 0 2 23 0
34 SV Aartselaar B 4 0 4 0 1 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 4 4 0 0 20 4 12
2 KSV Schriek 4 4 0 0 13 0 12
3 SKS Herentals 4 4 0 0 11 4 12
4 KFC Putte A 4 3 0 1 18 6 10
5 KV Hooikt A 4 3 0 1 13 6 10
6 KFC Linda Olen 4 3 1 0 16 1 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 4 9
8 KFCV Alberta 4 3 1 0 14 10 9
9 KVC Booischot 4 2 1 1 8 4 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 8 6 7
11 K Ramsel FC 4 2 1 1 13 12 7
12 VC Immer-Oost 4 2 2 0 13 9 6
13 BO Beerzel 4 2 2 0 12 8 6
14 K Noordstar VV 4 2 2 0 12 8 6
15 VV Laakdal 4 2 2 0 8 6 6
16 Excelsior Bouwel 4 2 2 0 11 10 6
17 KFC Muizen 4 2 2 0 8 7 6
18 Racing Emblem 4 2 2 0 9 13 6
19 KFC Zammel 4 1 1 2 11 7 5
20 Excelsior Vorst 4 1 1 2 8 9 5
21 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 9 9 4
22 SV Grasheide 4 1 2 1 6 8 4
23 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 4 7 4
24 KSK Wavria B 4 1 2 1 8 12 4
25 FC Netezonen 4 1 2 1 3 7 4
26 KFC Heultje 4 1 2 1 5 12 4
27 SK Peulis 4 1 3 0 7 11 3
28 VC Rijmenam 4 1 3 0 5 9 3
29 KSC Wiekevorst 4 1 3 0 8 14 3
30 KFC Tongerlo 4 1 3 0 3 10 3
31 Kessel United 4 1 3 0 1 12 3
32 KFC Herenthout 4 0 3 1 1 9 1
33 KFC Herselt B 4 0 4 0 6 19 0
34 KFC Putte B 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort 4 4 0 0 19 4 12
2 FC De Kempen B 4 4 0 0 15 2 12
3 KFC Ezaart Sport 4 4 0 0 14 1 12
4 FC Wezel Sport B 4 3 0 1 27 3 10
5 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 1 10
6 KSK Oosthoven 4 3 0 1 15 6 10
7 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 22 9 9
8 KVC Lille United B 4 3 1 0 15 6 9
9 KFC Mol 4 3 1 0 14 5 9
10 KFC Meer 4 3 1 0 12 3 9
11 KFC Grobbendonk 4 3 1 0 14 6 9
12 KFC Poppel 4 3 1 0 13 6 9
13 FC Gierle 4 3 1 0 9 5 9
14 KVNA Wortel 4 2 0 2 8 5 8
15 KSK Kasterlee 4 2 1 1 14 6 7
16 KVV Dosko 4 2 1 1 10 4 7
17 Olen United 4 2 1 1 10 11 7
18 KFC Halle 4 2 1 1 6 7 7
19 KFC Wechelderzande 4 2 2 0 12 10 6
20 FC Alberta Schilde 4 2 2 0 7 7 6
21 FC Sint Jozef 4 1 1 2 12 11 5
22 KFC Flandria 4 1 2 1 10 8 4
23 SAV Sint Dimpna B 4 1 2 1 7 9 4
24 KFC Pulle 4 1 2 1 8 13 4
25 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 6 12 4
26 KSK Oelegem 4 1 3 0 6 10 3
27 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 5 21 3
28 FC Rosselaar Hulsen 4 0 3 1 6 13 1
29 KVC Oostmalle 4 0 3 1 6 22 1
30 KVK Westmalle 4 0 3 1 3 20 1
31 HIH Turnhout 4 0 4 0 2 10 0
32 K Meerle FC 4 0 4 0 3 15 0
33 KFC Ranst B 4 0 4 0 0 15 0
34 Lentezon Beerse B 4 0 4 0 2 19 0
35 K Vlimmeren Sport 4 0 4 0 1 19 0
36 KFC Antonia B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 24 2 12
2 VVC Brasschaat B 4 3 1 0 13 6 9
3 SV Vlug Vooruit 4 3 1 0 7 11 9
4 VVC Brasschaat C 4 2 2 0 6 5 6
5 KSK 's Gravenwezel 4 2 2 0 8 10 6
6 KFC Berendrecht A 4 2 2 0 5 9 6
7 Loenhout SK A 4 1 2 1 4 5 4
8 KFC Wuustwezel B 4 1 2 1 2 4 4
9 KFC Wuustwezel C 4 1 3 0 4 9 3
10 KV Westmalle A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 4 0 0 20 3 12
2 FC Ik Dien A 4 3 0 1 18 5 10
3 Davo Puurs A 4 3 1 0 33 8 9
4 K Berchem Sport A 4 2 1 1 10 10 7
5 K Hove Sport 4 2 2 0 16 10 6
6 KFC Kontich C 4 2 2 0 12 19 6
7 FC VDP A 4 1 3 0 10 18 3
8 Vremde 4 1 3 0 5 13 3
9 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 6 20 3
10 K Berchem Sport B 4 0 4 0 1 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 1 12
2 K Lyra-Lierse 4 3 1 0 38 5 9
3 KFC Zammel 4 3 1 0 22 12 9
4 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 16 6 9
5 FC Berlaar-Heikant 4 2 1 1 25 5 7
6 KFC Bevel 4 1 1 2 9 10 5
7 KFC Broechem 4 1 2 1 10 24 4
8 KSK Heist B 4 0 3 1 4 20 1
9 KFC Nijlen A 4 0 3 1 6 25 1
10 KFCV Alberta Geel 4 0 4 0 0 45 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 4 4 0 0 20 0 12
2 KFC Beekhoek Sport 4 4 0 0 21 3 12
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 2 9
4 Arendonk Sport A 4 2 0 2 10 2 8
5 FC Netezonen A 4 2 1 1 9 6 7
6 KVV Vosselaar B 4 2 2 0 11 7 6
7 KVNA Wortel 4 2 2 0 7 6 6
8 FC De Kempen TL 4 1 2 1 4 19 4
9 VC Moldavo C 4 1 3 0 3 11 3
10 KVV Rauw Sport 4 1 3 0 4 13 3
11 KSK Weelde 4 0 4 0 0 12 0
12 FC Schoonbroek 4 0 4 0 0 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE PRO LEAGUE 1A, 1B EN DE U21.

1A Jupiler Pro League Pro League 1B U21 Pro League - Groep 1 U21 Pro League - Groep 2
    

1e Nationale A

Klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 23 17 4 2 56 21 53
2 Club Brugge 23 12 3 8 45 30 44
3 R Antwerp FC 22 13 5 4 42 25 43
4 RSC Anderlecht 23 11 3 9 52 27 42
5 AA Gent 23 10 7 6 35 24 36
6 Sporting Charleroi 23 10 7 6 38 32 36
7 KV Mechelen 22 10 9 3 37 38 33
8 KV Kortrijk 22 8 5 9 29 25 33
9 Racing Genk 23 9 9 5 45 36 32
10 Cercle Brugge 23 9 10 4 33 29 31
11 Sint-Truiden VV 23 8 12 3 25 34 27
12 OH Leuven 22 6 8 8 30 37 26
13 KAS Eupen 23 7 11 5 31 39 26
14 Standard Luik 22 6 9 7 25 37 25
15 KV Oostende 22 7 13 2 24 45 23
16 Zulte-Waregem 22 6 11 5 32 48 23
17 FC Seraing 23 6 16 1 24 49 19
18 K Beerschot VA 22 3 16 3 19 46 12

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 15 10 1 4 30 14 34
2 Waasland-Beveren 17 8 6 3 33 24 27
3 RWD Molenbeek 16 7 4 5 26 23 26
4 SK Deinze 16 4 3 9 27 25 21
5 Excel Moeskroen 17 5 7 5 22 28 20
6 Lierse K. 17 4 6 7 29 31 19
7 Lommel SK 17 4 9 4 25 30 16
8 Excelsior Virton 17 3 9 5 15 32 14

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Genk 11 10 0 1 37 7 31
2 RSC Anderlecht 11 10 0 1 30 6 31
3 Standard Luik 13 8 4 1 22 18 25
4 AA Gent 12 6 3 3 24 18 21
5 Club Brugge 10 6 3 1 28 7 19
6 Sint-Truiden VV 12 4 6 2 15 19 14
7 Sporting Charleroi 12 4 6 2 11 23 14
8 OH Leuven 11 4 6 1 16 18 13
9 Zulte-Waregem 13 4 8 1 21 32 13
10 Cercle Brugge 13 2 8 3 16 26 9
11 R Antwerp FC 13 2 9 2 12 30 8
12 KV Mechelen 13 2 9 2 10 38 8

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 2 Pro League

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Beerschot VA 16 11 2 3 41 15 36
2 KAS Eupen 15 11 3 1 36 17 34
3 KV Oostende 15 8 2 5 37 17 29
4 Waasland-Beveren 16 9 6 1 31 17 28
5 Excelsior Virton 15 8 5 2 34 35 26
6 Excel Moeskroen 16 7 6 3 31 19 24
7 RWD Molenbeek 15 7 6 2 34 33 23
8 KVC Westerlo 16 6 8 2 24 27 20
9 Lierse K 15 5 6 4 20 33 19
10 SK Deinze 15 5 7 3 19 32 18
11 Union Sint-Gillis 13 5 6 2 15 13 17
12 FC Seraing 15 4 11 0 18 34 12
13 Lommel SK 16 2 11 3 12 38 9
14 KV Kortrijk 16 1 10 5 16 38 8

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Dessel Sport 14 9 2 3 32 16 30
2 Patro Eisden MM 14 8 2 4 15 8 28
3 RFC Luik 14 7 1 6 22 9 27
4 Olympic Cl. Charleroi 14 6 2 6 26 16 24
5 Thes Sport KVV 14 6 4 4 22 21 22
6 KSK Heist 14 5 3 6 24 15 21
7 FC Dender EH 14 4 3 7 15 16 19
8 URSL Visé 14 5 6 3 22 17 18
9 Royal Francs Borains 14 4 5 5 15 13 17
10 K Rupel Boom FC 14 5 8 1 13 20 16
11 Winkel Sport SE 14 4 6 4 15 20 16
12 VK Tienen 14 4 6 4 13 19 16
13 RFC Knokke 14 4 8 2 14 22 14
14 La Louvière Centre 14 2 9 3 6 26 9
15 FC Mandel United 14 2 10 2 13 29 8

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sparta Petegem A 16 11 2 3 46 18 36
2 VK Ninove A (1) 16 11 2 3 35 12 36
3 KSC Lokeren-Temse 16 10 3 3 24 10 33
4 KSKV Zwevezele A 15 9 1 5 38 18 32
5 Olsa Brakel 16 9 3 4 29 16 31
6 FC Gullegem 16 8 7 1 21 25 25
7 KFC Merelbeke 16 7 5 4 25 19 25
8 KVV Zelzate 16 7 7 2 17 22 23
9 RC Harelbeke 16 6 5 5 25 20 23
10 KSV Oudenaarde 16 6 10 0 19 33 18
11 SC Dikkelvenne 16 4 6 6 21 28 18
12 Racing Club Gent 16 5 9 2 19 29 17
13 VK Westhoek 16 4 11 1 19 37 13
14 KSCT Menen 15 3 9 3 18 29 12
15 RFC Wetteren 16 3 12 1 16 37 10
16 KSK Ronse 16 2 13 1 17 36 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem A 6 6 0 0 22 2 18
2 KSC Lokeren-Temse 6 4 1 1 10 4 13
3 KSV Oudenaarde 6 4 2 0 8 7 12
4 VK Ninove A (1) 6 3 2 1 12 7 10
5 Olsa Brakel 6 3 2 1 8 7 10
6 FC Gullegem 6 3 2 1 7 6 10
7 KSKV Zwevezele A 5 2 0 3 7 5 9
8 RC Harelbeke 6 2 1 3 8 5 9
9 KFC Merelbeke 6 2 2 2 6 7 8
10 KVV Zelzate 6 2 3 1 6 7 7
11 Racing Club Gent 6 2 4 0 8 15 6
12 VK Westhoek 6 2 4 0 5 13 6
13 SC Dikkelvenne 6 1 3 2 4 8 5
14 RFC Wetteren 6 1 4 1 7 14 4
15 KSCT Menen 5 1 4 0 5 8 3
16 KSK Ronse 6 1 5 0 6 14 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Ninove A 10 8 0 2 23 5 26
2 KSKV Zwevezele A 10 7 1 2 31 13 23
3 Olsa Brakel 10 6 1 3 21 9 21
4 KSC Lokeren-Temse 10 6 2 2 14 6 20
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 24 16 18
6 KFC Merelbeke 10 5 3 2 19 12 17
7 KVV Zelzate 10 5 4 1 11 15 16
8 FC Gullegem 10 5 5 0 14 19 15
9 RC Harelbeke 10 4 4 2 17 15 14
10 SC Dikkelvenne 10 3 3 4 17 20 13
11 Racing Club Gent 10 3 5 2 11 14 11
12 KSCT Menen 10 2 5 3 13 21 9
13 VK Westhoek 10 2 7 1 14 24 7
14 RFC Wetteren 10 2 8 0 9 23 6
15 KSV Oudenaarde 10 2 8 0 11 26 6
16 KSK Ronse 10 1 8 1 11 22 4


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 16 12 2 2 43 11 38
2 K Lyra-Lierse (1) 15 10 2 3 32 13 33
3 SC Eendracht Aalst 16 9 4 3 30 19 30
4 SV Belisia Bilzen 16 9 6 1 19 18 28
5 SK Londerzeel A 16 8 4 4 25 15 28
6 R Cappellen FC 15 7 6 2 25 26 23
7 K Bocholter VV A 16 7 7 2 23 23 23
8 Sporting Hasselt A 16 6 7 3 19 23 21
9 City Pirates Antwerpen A 16 6 8 2 21 28 20
10 Diegem Sport 16 5 6 5 26 28 20
11 Olympia Wijgmaal A 16 5 7 4 18 21 19
12 K Berchem Sport 2004 A 16 4 7 5 19 26 17
13 KSK Tongeren A 16 4 7 5 21 30 17
14 RC Hades Hasselt 16 3 5 8 18 25 17
15 Pepingen-Halle A 16 3 11 2 17 31 11
16 KVC Houtvenne 16 2 11 3 17 36 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 6 4 0 2 13 7 14
2 Hoogstraten VV A 6 4 1 1 9 6 13
3 R Cappellen FC 5 4 1 0 9 6 12
4 SV Belisia Bilzen 6 4 2 0 5 3 12
5 K Berchem Sport 2004 A 6 3 2 1 8 5 10
6 Sporting Hasselt A 6 3 2 1 9 7 10
7 City Pirates Antwerpen A 6 3 3 0 9 11 9
8 SK Londerzeel A 6 2 2 2 9 7 8
9 KSK Tongeren A 6 2 2 2 9 9 8
10 K Lyra-Lierse (1) 5 2 2 1 7 7 7
11 K Bocholter VV A 6 2 3 1 8 8 7
12 Diegem Sport 6 2 3 1 7 9 7
13 RC Hades Hasselt 6 1 3 2 7 9 5
14 Olympia Wijgmaal A 6 1 4 1 7 10 4
15 KVC Houtvenne 6 1 4 1 9 13 4
16 Pepingen-Halle A 6 0 4 2 6 14 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 8 0 2 25 6 26
2 Hoogstraten VV A 10 8 1 1 34 5 25
3 SK Londerzeel A 10 6 2 2 16 8 20
4 SC Eendracht Aalst 10 5 4 1 17 12 16
5 K Bocholter VV A 10 5 4 1 15 15 16
6 SV Belisia Bilzen 10 5 4 1 14 15 16
7 Olympia Wijgmaal A 10 4 3 3 11 11 15
8 Diegem Sport 10 3 3 4 19 19 13
9 RC Hades Hasselt 10 2 2 6 11 16 12
10 R Cappellen FC 10 3 5 2 16 20 11
11 City Pirates Antwerpen A 10 3 5 2 12 17 11
12 Sporting Hasselt A 10 3 5 2 10 16 11
13 Pepingen-Halle A 10 3 7 0 11 17 9
14 KSK Tongeren A 10 2 5 3 12 21 9
15 K Berchem Sport 2004 A 10 1 5 4 11 21 7
16 KVC Houtvenne 10 1 7 2 8 23 5


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louvière (1) 16 15 1 0 45 9 45
2 RFC Meux 17 10 3 4 38 21 34
3 Solières Sport 17 9 3 5 43 25 32
4 RRC Hamoir 17 9 3 5 34 31 32
5 RFC Warnant 17 8 2 7 32 14 31
6 Acren Lessines 17 9 6 2 42 25 29
7 FC Ganshoren 17 8 6 3 27 21 27
8 US Rebecquoise 17 8 6 3 28 23 27
9 RU Tubize-Braine LC 17 8 7 2 33 29 26
10 RSD Jette 17 6 8 3 19 30 21
11 Stockay-Warfusée 17 6 9 2 23 34 20
12 Waremme-Borgworm 16 5 9 2 30 34 17
13 RUS Givry 15 3 8 4 20 24 13
14 Couvin-Mariembourg 17 2 11 4 16 37 10
15 RCS Verlaine 17 2 12 3 15 39 9
16 Entente Durbuy 17 1 15 1 12 61 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière (1) 6 6 0 0 21 4 18
2 Acren Lessines 7 6 1 0 27 7 18
3 Solières Sport 7 5 2 0 22 12 15
4 RFC Meux 7 4 2 1 14 10 13
5 RFC Warnant 7 3 0 4 16 6 13
6 US Rebecquoise 7 4 3 0 13 9 12
7 RU Tubize-Braine LC 7 4 3 0 15 12 12
8 FC Ganshoren 7 3 3 1 9 6 10
9 RSD Jette 7 3 3 1 11 14 10
10 RUS Givry 5 3 2 0 10 5 9
11 RRC Hamoir 7 2 2 3 12 13 9
12 Stockay-Warfusée 7 2 4 1 6 17 7
13 Waremme-Borgworm 6 1 4 1 15 18 4
14 Couvin-Mariembourg 7 0 4 3 7 18 3
15 RCS Verlaine 7 0 6 1 7 22 1
16 Entente Durbuy 7 0 7 0 4 36 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 1 0 24 5 27
2 RRC Hamoir 10 7 1 2 22 18 23
3 RFC Meux 10 6 1 3 24 11 21
4 RFC Warnant 10 5 2 3 16 8 18
5 FC Ganshoren 10 5 3 2 18 15 17
6 Solières Sport 10 4 1 5 21 13 17
7 US Rebecquoise 10 4 3 3 15 14 15
8 RU Tubize-Braine LC 10 4 4 2 18 17 14
9 Stockay-Warfusée 10 4 5 1 17 17 13
10 Waremme-Borgworm 10 4 5 1 15 16 13
11 Acren Lessines 10 3 5 2 15 18 11
12 RSD Jette 10 3 5 2 8 16 11
13 RCS Verlaine 10 2 6 2 8 17 8
14 Couvin-Mariembourg 10 2 7 1 9 19 7
15 Entente Durbuy 10 1 8 1 8 25 4
16 RUS Givry 10 0 6 4 10 19 4


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVCSV Oostkamp (1) 16 13 0 3 46 21 42
2 FC Lebbeke 16 10 2 4 28 13 34
3 KM Torhout 16 11 5 0 30 20 33
4 Erpe-Mere United 16 8 5 3 25 20 27
5 Tempo Overijse 16 7 4 5 29 17 26
6 VW Hamme 16 7 4 5 32 25 26
7 FC Voorde-Appelterre 16 7 6 3 31 23 24
8 SK Lochristi A 16 6 6 4 33 27 22
9 Avanti Stekene 16 6 6 4 27 23 22
10 Wolvertem-Merchtem 16 4 5 7 21 22 19
11 SK Sint-Niklaas A 16 5 8 3 21 29 18
12 KFC Eppegem 16 4 8 4 17 23 16
13 SV Anzegem 16 4 11 1 23 36 13
14 KVC Jong Lede 16 4 11 1 18 35 13
15 Svelta Melsele A 16 3 10 3 16 39 12
16 Rhodienne de Hoek A 16 3 11 2 14 38 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Lebbeke 6 5 0 1 13 2 16
2 KM Torhout 6 5 1 0 11 5 15
3 KVCSV Oostkamp (1) 6 4 0 2 18 9 14
4 FC Voorde-Appelterre 6 3 2 1 13 8 10
5 SK Sint-Niklaas A 6 3 2 1 10 8 10
6 VW Hamme 6 3 2 1 11 10 10
7 Erpe-Mere United 6 3 3 0 11 11 9
8 Tempo Overijse 6 2 2 2 11 9 8
9 Wolvertem-Merchtem 6 2 2 2 11 9 8
10 KVC Jong Lede 6 2 3 1 7 11 7
11 KFC Eppegem 6 2 4 0 8 12 6
12 Avanti Stekene 6 1 2 3 9 9 6
13 SK Lochristi A 6 1 3 2 11 13 5
14 Svelta Melsele A 6 1 3 2 9 15 5
15 SV Anzegem 6 1 4 1 6 15 4
16 Rhodienne de Hoek A 6 0 5 1 5 18 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp 10 9 0 1 28 12 28
2 KM Torhout 10 6 4 0 19 15 18
3 Tempo Overijse 10 5 2 3 18 8 18
4 Erpe-Mere United 10 5 2 3 14 9 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 15 11 18
6 SK Lochristi A 10 5 3 2 22 14 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 18 14 16
8 VW Hamme 10 4 2 4 21 15 16
9 FC Voorde-Appelterre 10 4 4 2 18 15 14
10 Wolvertem-Merchtem 10 2 3 5 10 13 11
11 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
12 KFC Eppegem 10 2 4 4 9 11 10
13 SV Anzegem 10 3 7 0 17 21 9
14 SK Sint-Niklaas A 10 2 6 2 11 21 8
15 Svelta Melsele A 10 2 7 1 7 24 7
16 KVC Jong Lede 10 2 8 0 11 24 6


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Racing Mechelen (1) 16 11 3 2 38 19 35
2 Esperanza Pelt 16 10 3 3 37 23 33
3 KFC Turnhout 16 9 4 3 34 17 30
4 KFC Nijlen 16 9 4 3 38 24 30
5 KFC Diest 16 9 4 3 25 17 30
6 KAC Betekom A 16 8 5 3 29 22 27
7 KVC Lille United 16 8 5 3 33 32 27
8 KVK Beringen A 16 7 6 3 29 24 24
9 Eendracht Termien 16 7 7 2 26 23 23
10 KVK Wellen 16 6 5 5 25 24 23
11 KFC Zwarte Leeuw 16 6 8 2 30 24 20
12 KFC St. Lenaarts A 16 5 8 3 22 28 18
13 KFC Witgoor Sport 16 5 10 1 20 30 16
14 FC De Kempen TL A 16 3 10 3 16 36 12
15 FC Berlaar-Heikant 16 2 8 6 17 33 12
16 KVV Weerstand Koersel 16 0 15 1 10 53 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Esperanza Pelt 6 5 0 1 21 9 16
2 KFC Nijlen 6 4 1 1 18 6 13
3 K Racing Mechelen (1) 6 4 1 1 12 6 13
4 KFC Turnhout 6 4 2 0 17 8 12
5 KVK Beringen A 6 3 2 1 12 6 10
6 KAC Betekom A 6 3 2 1 12 8 10
7 Eendracht Termien 6 3 2 1 8 7 10
8 KVK Wellen 6 2 1 3 10 9 9
9 KFC Diest 6 2 2 2 8 12 8
10 KFC Zwarte Leeuw 6 2 3 1 11 9 7
11 KVC Lille United 6 2 3 1 13 15 7
12 KFC Witgoor Sport 6 2 4 0 10 15 6
13 FC De Kempen TL A 6 2 4 0 7 16 6
14 FC Berlaar-Heikant 6 1 2 3 5 10 6
15 KFC St. Lenaarts A 6 1 5 0 6 15 3
16 KVV Weerstand Koersel 6 0 6 0 5 24 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Racing Mechelen 10 7 2 1 26 13 22
2 KFC Diest 10 7 2 1 17 5 22
3 KVC Lille United 10 6 2 2 20 17 20
4 KFC Turnhout 10 5 2 3 17 9 18
5 KAC Betekom A 10 5 3 2 17 14 17
6 KFC Nijlen 10 5 3 2 20 18 17
7 Esperanza Pelt 10 5 3 2 16 14 17
8 KFC St. Lenaarts A 10 4 3 3 16 13 15
9 KVK Wellen 10 4 4 2 15 15 14
10 KVK Beringen A 10 4 4 2 17 18 14
11 KFC Zwarte Leeuw 10 4 5 1 19 15 13
12 Eendracht Termien 10 4 5 1 18 16 13
13 KFC Witgoor Sport 10 3 6 1 10 15 10
14 FC Berlaar-Heikant 10 1 6 3 12 23 6
15 FC De Kempen TL A 10 1 6 3 9 20 6
16 KVV Weerstand Koersel 10 0 9 1 5 29 1


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Namur A 16 10 4 2 26 12 32
2 CS Entite Manage 16 9 4 3 36 17 30
3 RUS Binche A 16 9 4 3 27 20 30
4 Crossing Schaarbeek A 16 8 3 5 27 23 29
5 Jeunesse Aischoise A 15 7 3 5 26 17 26
6 RFC Doornik A 16 7 5 4 20 16 25
7 Saint-Ghislain T-H A 16 7 5 4 26 24 25
8 Rapid Symphorinois A 15 7 5 3 23 13 24
9 Renaissance AEC Mons A 16 6 4 6 31 22 24
10 Pays Vert Ostiches-Ath A 16 6 6 4 25 26 22
11 JS Taminoise A 16 4 6 6 17 22 18
12 RCS Brainois 16 4 9 3 26 34 15
13 Gosselies Sports A 14 2 8 4 12 23 10
14 Pont-A-Celles Buzet A 16 1 8 7 13 30 10
15 RFC Stockel A 16 0 13 3 10 46 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Crossing Schaarbeek A 7 6 0 1 14 5 19
2 Union Namur A 7 5 1 1 11 4 16
3 CS Entite Manage 7 4 1 2 18 6 14
4 Pays Vert Ostiches-Ath A 6 3 1 2 7 4 11
5 RUS Binche A 7 3 3 1 12 10 10
6 Rapid Symphorinois A 6 2 2 2 8 5 8
7 RFC Doornik A 6 2 2 2 6 6 8
8 Gosselies Sports A 5 2 2 1 3 4 7
9 JS Taminoise A 6 2 3 1 6 8 7
10 Jeunesse Aischoise A 6 2 3 1 6 8 7
11 RCS Brainois 7 2 4 1 9 11 7
12 Renaissance AEC Mons A 7 1 2 4 8 9 7
13 Pont-A-Celles Buzet A 6 1 2 3 5 8 6
14 Saint-Ghislain T-H A 6 1 4 1 7 13 4
15 RFC Stockel A 7 0 6 1 2 21 1


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Saint-Ghislain T-H A 10 6 1 3 19 11 21
2 RUS Binche A 9 6 1 2 15 10 20
3 Jeunesse Aischoise A 9 5 0 4 20 9 19
4 Renaissance AEC Mons A 9 5 2 2 23 13 17
5 RFC Doornik A 10 5 3 2 14 10 17
6 CS Entite Manage 9 5 3 1 18 11 16
7 Rapid Symphorinois A 9 5 3 1 15 8 16
8 Union Namur A 9 5 3 1 15 8 16
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 10 3 5 2 18 22 11
10 JS Taminoise A 10 2 3 5 11 14 11
11 Crossing Schaarbeek A 9 2 3 4 13 18 10
12 RCS Brainois 9 2 5 2 17 23 8
13 Pont-A-Celles Buzet A 10 0 6 4 8 22 4
14 Gosselies Sports A 9 0 6 3 9 19 3
15 RFC Stockel A 9 0 7 2 8 25 2


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A (1) 17 11 3 3 45 25 36
2 FCB Sprimont A 17 10 4 3 33 23 33
3 Union Rochefortoise A 17 10 5 2 41 35 32
4 RFC Raeren-Eynatten 17 9 7 1 41 33 28
5 CS Onhaye A 14 7 2 5 27 12 26
6 FC Herstal A 16 8 6 2 32 23 26
7 FC Richelle UTD A 16 8 6 2 26 23 26
8 RRC Mormont A 17 6 6 5 39 44 23
9 Habay La Neuve 16 6 6 4 29 26 22
10 Marloie Sport A 17 7 9 1 38 41 22
11 RAS Jodoigne A 16 6 7 3 20 19 21
12 RFC Aywaille A 17 6 11 0 31 52 18
13 FC Oppagne-Weris A 16 5 9 2 21 40 17
14 Wanze/Bas-Oha A 17 4 9 4 26 35 16
15 RFC Hoei 17 3 9 5 18 25 14
16 RUS Gouvy A 17 3 10 4 27 38 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Mormont A 7 4 1 2 19 14 14
2 Stade Disonais A (1) 7 4 2 1 18 9 13
3 RFC Raeren-Eynatten 7 4 2 1 24 19 13
4 FCB Sprimont A 7 4 2 1 16 12 13
5 Union Rochefortoise A 7 3 3 1 17 22 10
6 FC Herstal A 6 3 3 0 9 9 9
7 RAS Jodoigne A 6 3 3 0 8 8 9
8 FC Richelle UTD A 6 3 3 0 10 11 9
9 RFC Aywaille A 7 3 4 0 16 23 9
10 RUS Gouvy A 7 2 2 3 10 11 9
11 Habay La Neuve 6 2 2 2 12 8 8
12 FC Oppagne-Weris A 6 2 2 2 10 13 8
13 Wanze/Bas-Oha A 7 2 3 2 13 15 8
14 CS Onhaye A 4 2 1 1 7 3 7
15 Marloie Sport A 7 2 5 0 15 21 6
16 RFC Hoei 7 0 5 2 6 12 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stade Disonais A 10 7 1 2 27 16 23
2 Union Rochefortoise A 10 7 2 1 24 13 22
3 FCB Sprimont A 10 6 2 2 17 11 20
4 CS Onhaye A 10 5 1 4 20 9 19
5 FC Herstal A 10 5 3 2 23 14 17
6 FC Richelle UTD A 10 5 3 2 16 12 17
7 Marloie Sport A 10 5 4 1 23 20 16
8 RFC Raeren-Eynatten 10 5 5 0 17 14 15
9 Habay La Neuve 10 4 4 2 17 18 14
10 RAS Jodoigne A 10 3 4 3 12 11 12
11 RFC Hoei 10 3 4 3 12 13 12
12 RFC Aywaille A 10 3 7 0 15 29 9
13 FC Oppagne-Weris A 10 3 7 0 11 27 9
14 RRC Mormont A 10 2 5 3 20 30 9
15 Wanze/Bas-Oha A 10 2 6 2 13 20 8
16 RUS Gouvy A 10 1 8 1 17 27 4

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
WOMEN'S SCOOORE LEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Women's Scooore League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Dames Super League

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OH Leuven A 14 12 1 1 46 7 37
2 RSC Anderlecht A 15 12 3 0 44 11 36
3 Club Brugge A 15 10 4 1 37 17 31
4 Standard Luik A 15 9 4 2 33 25 29
5 RC Genk Ladies A 15 7 6 2 26 22 23
6 AA Gent A 15 6 7 2 26 19 20
7 Zulte-Waregem A 14 6 7 1 17 17 19
8 Sporting Charleroi A 15 3 12 0 14 57 9
9 Femina WS Woluwe A 15 2 12 1 12 46 7
10 Eendracht Aalst A 15 2 13 0 14 48 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent B 14 12 2 0 42 17 36
2 KV Mechelen A 13 11 1 1 51 10 34
3 OH Leuven B 13 9 1 3 47 23 30
4 KSKV Zwevezele 14 7 6 1 38 27 22
5 VC Moldavo A 14 7 6 1 38 30 22
6 Standard Luik B 14 6 5 3 24 23 21
7 Racing Genk B 14 5 4 5 30 33 20
8 KFC Kontich A 13 6 6 1 33 26 19
9 RSC Anderlecht B 14 4 5 5 28 29 17
10 KFC Wuustwezel A 13 5 7 1 32 44 16
11 Famkes WDM A 13 3 7 3 20 29 12
12 RFC Luik A 14 3 8 3 14 29 12
13 Renaissance Mons A 13 2 7 4 18 41 10
14 ASE De Chastre A 13 2 9 2 19 49 8
15 VK Tienen A 13 1 9 3 15 39 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zulte-Waregem B 13 10 0 3 49 7 33
2 AA Gent C 13 8 2 3 40 23 27
3 Wolvertem Merchtem A 13 7 2 4 46 23 25
4 Mazenzele Opwijk A 13 7 3 3 39 29 24
5 Club Brugge B 12 6 2 4 38 19 22
6 KSV Sottegem A 13 7 5 1 28 23 22
7 Svelta Melsele A 13 6 3 4 31 27 22
8 Dames VK Egem A 12 6 4 2 30 22 20
9 KSV Bredene A 13 5 7 1 26 31 16
10 ASC Havinnes A 13 3 9 1 14 45 10
11 Bosdam Beveren A 13 2 8 3 32 53 9
12 Olsa Brakel A 13 1 6 6 16 43 9
13 Eendracht Aalst B 13 2 10 1 19 35 7
14 Renaissance Mons B 13 1 10 2 18 46 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 13 12 1 0 68 10 36
2 KVV Vosselaar A 13 11 2 0 45 15 33
3 KV Mechelen B 13 11 2 0 31 15 33