Recreatief Reeks 2
Update: 15/04/2024 om 07:36u
Provinciaal 2e provinciale Recreatief Reeks 2
Laatste update: 15/04/2024 om 07:36u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 2 - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2023-2024

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 2 van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
Red Boys Elzestraat, Deurne OB A, FC Koningshof, FC Oxaco-Boechout, Kon. Rapid AC, SK Laar, SK Nieuw Stabroek,
FC Patro Hoevenen, VC OLSE, Kon. Kalfort Daghet, ESVO, SFC Vitesse Boom, Anadolu Antwerpen en FC Weitse Gans.
** SK Nieuw Stabroek is kampioen in deze reeks.

Archief Recrea Heren Reeks 2 - 2022-2023 Recreatief Heren - Reeks 3A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 14u00 FC Patro Hoevenen - RB Elzestraat 2 - 4
Zon. 14/04 14u30 ESVO - FC Weitse Gans 2 - 4
Zon. 14/04 14u30 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
Zon. 14/04 14u30 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 2 - 5
Zon. 14/04 15u00 FC Koningshof - FC Oxaco-Boechout 2 - 8
Zon. 14/04 15u00 SK Nieuw Stabroek - VC O.L.S.E. 2 - 2
Zon. 14/04 15u00 Kon Rapid AC - SK Laar 5 - 3

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Nieuw Stabroek 26 18 3 5 72 27 59
2 Kon Rapid AC 26 16 3 7 59 25 55
3 SK Laar 26 16 5 5 92 46 53
4 FC Weitse Gans 26 13 7 6 54 38 45
5 VC O.L.S.E. 26 12 7 7 73 52 43
6 Deurne OB A 26 10 9 7 44 45 37
7 Kon Kalfort Daghet 26 10 11 5 53 52 35
8 RB Elzestraat 26 11 14 1 48 50 34
9 ESVO 26 10 12 4 47 51 34
10 Anadolu Antwerpen 26 10 13 3 62 78 33
11 FC Oxaco-Boechout 26 9 13 4 62 73 31
12 FC Patro Hoevenen 26 8 14 4 38 52 28
13 SFC Vitesse Boom 26 6 18 2 36 81 20
14 FC Koningshof 26 2 22 2 35 105 8

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (3 september 2023)
FC Patro Hoevenen - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
ESVO - FC Oxaco-Boechout 0 - 0
SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 0 - 2
Deurne OB A - VC O.L.S.E. 2 - 5
FC Koningshof - SK Laar 2 - 7
Anadolu Antwerpen - RB Elzestraat 0 - 5
SK Nieuw Stabroek - FC Weitse Gans 2 - 1


Speeldag 2 (10 september 2023)
FC Weitse Gans - Deurne OB A 2 - 2
RB Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 9 - 5
VC O.L.S.E. - FC Patro Hoevenen 5 - 0
FC Oxaco-Boechout - SK Nieuw Stabroek 4 - 8
Kon Rapid AC - FC Koningshof 5 - 1
SK Laar - ESVO 2 - 0


Speeldag 3 (17 september 2023)
RB Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
FC Patro Hoevenen - FC Weitse Gans 2 - 2
ESVO - Kon Rapid AC 2 - 3
SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 5 - 2
Deurne OB A - FC Oxaco-Boechout 1 - 0
SK Nieuw Stabroek - SK Laar 2 - 2
Anadolu Antwerpen - VC O.L.S.E. 4 - 4


Speeldag 4 (24 september 2023)
FC Weitse Gans - Anadolu Antwerpen 4 - 2
Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 1 - 1
FC Oxaco-Boechout - FC Patro Hoevenen 2 - 2
VC O.L.S.E. - RB Elzestraat 5 - 3
SK Laar - Deurne OB A 1 - 1
Kon Rapid AC - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
FC Koningshof - ESVO 2 - 3


Speeldag 5 (1 oktober 2023)
RB Elzestraat - FC Weitse Gans 2 - 2
FC Patro Hoevenen - SK Laar 1 - 5
SFC Vitesse Boom - ESVO 3 - 1
Deurne OB A - Kon Rapid AC 2 - 2
Kon Kalfort Daghet - VC O.L.S.E. 2 - 3
Anadolu Antwerpen (ff.) - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
SK Nieuw Stabroek - FC Koningshof 3 - 1


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
FC Weitse Gans - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
VC O.L.S.E. - SFC Vitesse Boom 8 - 0
ESVO - SK Nieuw Stabroek 0 - 3
FC Oxaco-Boechout - RB Elzestraat 1 - 3
Kon Rapid AC - FC Patro Hoevenen 1 - 0
FC Koningshof - Deurne OB A 2 - 3
SK Laar - Anadolu Antwerpen 5 - 3


Speeldag 7 (15 oktober 2023)
RB Elzestraat - SK Laar 4 - 2
FC Patro Hoevenen - FC Koningshof 4 - 1
Kon Kalfort Daghet - FC Oxaco-Boechout 4 - 2
VC O.L.S.E. - FC Weitse Gans 3 - 1
SFC Vitesse Boom - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
Deurne OB A - ESVO 1 - 1
Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 3


Speeldag 8 (22 oktober 2023)
FC Weitse Gans - SFC Vitesse Boom 1 - 2
ESVO - FC Patro Hoevenen 0 - 1
FC Oxaco-Boechout - VC O.L.S.E. 2 - 4
Kon Rapid AC - RB Elzestraat 5 - 2
FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 1 - 5
SK Nieuw Stabroek - Deurne OB A 3 - 0
SK Laar - Kon Kalfort Daghet 3 - 2


Speeldag 9 (29 oktober 2023)
FC Weitse Gans - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
RB Elzestraat - FC Koningshof (ff.) 5 - 0
FC Patro Hoevenen - SK Nieuw Stabroek 2 - 2
Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 1
VC O.L.S.E. - SK Laar 3 - 3
SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 1 - 3
Anadolu Antwerpen - ESVO 4 - 0


Speeldag 10 (5 november 2023)
Deurne OB A - FC Patro Hoevenen 1 - 3
ESVO - RB Elzestraat 0 - 2
SK Nieuw Stabroek - Anadolu Antwerpen 1 - 2
FC Oxaco-Boechout - SFC Vitesse Boom 5 - 1
SK Laar - FC Weitse Gans 4 - 1
FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 1 - 6
Kon Rapid AC - VC O.L.S.E. 0 - 0


Speeldag 11 (12 november 2023)
FC Weitse Gans - Kon Rapid AC 0 - 0
RB Elzestraat - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
VC O.L.S.E. - FC Koningshof 2 - 2
SFC Vitesse Boom - FC Patro Hoevenen 0 - 1
Kon Kalfort Daghet - ESVO 0 - 2
FC Oxaco-Boechout - SK Laar 2 - 3
Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 2 - 3


Speeldag 12 (19 november 2023)
FC Patro Hoevenen - Anadolu Antwerpen 1 - 2
SFC Vitesse Boom - SK Laar 4 - 3
SK Nieuw Stabroek - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
Deurne OB A - RB Elzestraat 1 - 0
ESVO - VC O.L.S.E. 1 - 4
FC Koningshof - FC Weitse Gans 0 - 2
Kon Rapid AC - FC Oxaco-Boechout 3 - 1


Speeldag 13 (26 november 2023)
FC Weitse Gans - ESVO 3 - 2
RB Elzestraat - FC Patro Hoevenen 1 - 0
VC O.L.S.E. - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
SK Laar - Kon Rapid AC 1 - 1
Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 2
FC Oxaco-Boechout - FC Koningshof 3 - 2
Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 4 - 0


Speeldag 14 (3 december 2023)
FC Weitse Gans - SK Nieuw Stabroek 0 - 0
RB Elzestraat - Anadolu Antwerpen 0 - 3
FC Oxaco-Boechout - ESVO 1 - 3
SK Laar - FC Koningshof 7 - 0
VC O.L.S.E. - Deurne OB A 1 - 2
Kon Kalfort Daghet - FC Patro Hoevenen 4 - 0
Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1


Speeldag 15 (14 januari 2024)
FC Patro Hoevenen - VC O.L.S.E. 1 - 3
SFC Vitesse Boom - RB Elzestraat 0 - 1
Deurne OB A - FC Weitse Gans 1 - 2
ESVO - SK Laar 3 - 4
SK Nieuw Stabroek - FC Oxaco-Boechout 7 - 2
Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
FC Koningshof - Kon Rapid AC 1 - 4


Speeldag 17 (28 januari 2024)
RB Elzestraat - VC O.L.S.E. 5 - 1
FC Patro Hoevenen - FC Oxaco-Boechout 1 - 3
SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 2 - 1
ESVO - FC Koningshof 1 - 0
Deurne OB A - SK Laar 1 - 4
SK Nieuw Stabroek - Kon Rapid AC 1 - 0
Anadolu Antwerpen - FC Weitse Gans 0 - 5


Speeldag 18 (4 februari 2024)
FC Weitse Gans - RB Elzestraat 1 - 0
FC Oxaco-Boechout - Anadolu Antwerpen 2 - 2
ESVO - SFC Vitesse Boom 4 - 2
VC O.L.S.E. - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
FC Koningshof - SK Nieuw Stabroek 2 - 5
Kon Rapid AC - Deurne OB A 1 - 1
SK Laar - FC Patro Hoevenen 3 - 2


Speeldag 16 (11 februari 2024)
FC Weitse Gans - FC Patro Hoevenen 2 - 0
Kon Kalfort Daghet - RB Elzestraat 2 - 0
SK Laar - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
VC O.L.S.E. - Anadolu Antwerpen 5 - 1
FC Oxaco-Boechout - Deurne OB A 2 - 1
Kon Rapid AC - ESVO 0 - 0
FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 2


Speeldag 19 (18 februari 2024)
RB Elzestraat - FC Oxaco-Boechout 2 - 3
FC Patro Hoevenen - Kon Rapid AC 0 - 2
Kon Kalfort Daghet - FC Weitse Gans 1 - 0
SFC Vitesse Boom - VC O.L.S.E. 2 - 2
Deurne OB A - FC Koningshof 2 - 0
SK Nieuw Stabroek - ESVO 1 - 2
Anadolu Antwerpen (ff.) - SK Laar 0 - 5


Speeldag 20 (25 februari 2024)
FC Weitse Gans - VC O.L.S.E. 2 - 1
FC Oxaco-Boechout - Kon Kalfort Daghet 4 - 2
ESVO - Deurne OB A 4 - 3
FC Koningshof - FC Patro Hoevenen 0 - 5
SK Nieuw Stabroek - SFC Vitesse Boom 4 - 0
Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 5 - 2
SK Laar - RB Elzestraat 4 - 0


Speeldag 21 (3 maart 2024)
RB Elzestraat - Kon Rapid AC 0 - 1
FC Patro Hoevenen - ESVO 4 - 4
Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 2
Deurne OB A - SK Nieuw Stabroek 1 - 1
SFC Vitesse Boom - FC Weitse Gans 1 - 4
VC O.L.S.E. - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
Anadolu Antwerpen - FC Koningshof (ff.) 5 - 0


Speeldag 22 (10 maart 2024)
Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 5 - 3
ESVO - Anadolu Antwerpen 6 - 2
FC Oxaco-Boechout - FC Weitse Gans 2 - 5
SK Nieuw Stabroek - FC Patro Hoevenen 0 - 1
Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
SK Laar - VC O.L.S.E. 3 - 1
FC Koningshof - RB Elzestraat 2 - 5


Speeldag 23 (17 maart 2024)
FC Weitse Gans - SK Laar 2 - 1
RB Elzestraat - ESVO 1 - 3
FC Patro Hoevenen - Deurne OB A 1 - 0
SFC Vitesse Boom - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
VC O.L.S.E. - Kon Rapid AC 1 - 5
Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 4 - 1
Anadolu Antwerpen - SK Nieuw Stabroek 1 - 3


Speeldag 24 (24 maart 2024)
FC Patro Hoevenen - SFC Vitesse Boom 1 - 2
ESVO - Kon Kalfort Daghet 3 - 0
Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 1 - 2
SK Nieuw Stabroek - RB Elzestraat (ff.) 5 - 0
FC Koningshof - VC O.L.S.E. 3 - 3
SK Laar - FC Oxaco-Boechout 9 - 1
Kon Rapid AC - FC Weitse Gans 2 - 1


Speeldag 25 (7 april 2024)
FC Weitse Gans - FC Koningshof 1 - 3
RB Elzestraat - Deurne OB A 0 - 2
Kon Kalfort Daghet - SK Nieuw Stabroek 1 - 2
FC Oxaco-Boechout - Kon Rapid AC 0 - 0
VC O.L.S.E. - ESVO 1 - 0
SK Laar - SFC Vitesse Boom 5 - 0
Anadolu Antwerpen - FC Patro Hoevenen 3 - 1


Speeldag 26 (14 april 2024)
FC Patro Hoevenen - RB Elzestraat 2 - 4
ESVO - FC Weitse Gans 2 - 4
Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 2 - 5
FC Koningshof - FC Oxaco-Boechout 2 - 8
SK Nieuw Stabroek - VC O.L.S.E. 2 - 2
Kon Rapid AC - SK Laar 5 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Nieuw Stabroek 592633
2Kon Rapid AC 553025
3SK Laar 533221
4FC Weitse Gans 452520
5VC O.L.S.E. 432320
6Deurne OB A 371819
7Kon Kalfort Daghet 352411
8ESVO 341618
9RB Elzestraat 341618
10Anadolu Antwerpen 331419
11FC Oxaco-Boechout 311516
12FC Patro Hoevenen 281216
13SFC Vitesse Boom 20137
14FC Koningshof 844


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Nieuw Stabroek 19136
2Kon Rapid AC 23914
3SK Laar 25718
4FC Weitse Gans 331419
5VC O.L.S.E. 351619
6Deurne OB A 412120
7Kon Kalfort Daghet 431528
8ESVO 442321
9RB Elzestraat 442321
10Anadolu Antwerpen 452520
11FC Oxaco-Boechout 472423
12FC Patro Hoevenen 502723
13SFC Vitesse Boom 582632
14FC Koningshof 703535


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Nieuw Stabroek 1046
2Kon Rapid AC 1064
3Anadolu Antwerpen 936
4FC Oxaco-Boechout 716
5Deurne OB A 633
6ESVO 633
7FC Weitse Gans 633
8SK Laar 660
9VC O.L.S.E. 532
10FC Koningshof 413
11RB Elzestraat 303
12SFC Vitesse Boom 303
13FC Patro Hoevenen 330
14Kon Kalfort Daghet 330


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Laar 924844
2VC O.L.S.E. 734033
3SK Nieuw Stabroek 723537
4Anadolu Antwerpen 622636
5FC Oxaco-Boechout 623032
6Kon Rapid AC 593524
7FC Weitse Gans 542430
8Kon Kalfort Daghet 533419
9RB Elzestraat 482325
10ESVO 472621
11Deurne OB A 442123
12FC Patro Hoevenen 382216
13SFC Vitesse Boom 362115
14FC Koningshof 352213


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kon Rapid AC 251411
2SK Nieuw Stabroek 271314
3FC Weitse Gans 381622
4Deurne OB A 452322
5SK Laar 461531
6RB Elzestraat 502228
7ESVO 512823
8FC Patro Hoevenen 523022
9VC O.L.S.E. 522329
10Kon Kalfort Daghet 522131
11FC Oxaco-Boechout 733637
12Anadolu Antwerpen 783642
13SFC Vitesse Boom 813348
14FC Koningshof 1055847


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Kon Rapid AC 6 10x
2VC O.L.S.E. 5 12 
3SK Nieuw Stabroek 5 9 
4FC Weitse Gans 4 8 
5SK Laar 4 6 
6ESVO 3 9 
7FC Oxaco-Boechout 3 5 
8Anadolu Antwerpen 3x4 
9Kon Kalfort Daghet 3 3 
10Deurne OB A 2x6 
11FC Patro Hoevenen 2 5 
12RB Elzestraat 2 3 
13SFC Vitesse Boom 1 3 
14FC Koningshof 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kon Rapid AC 945
2SK Nieuw Stabroek 954
3FC Patro Hoevenen 624
4FC Weitse Gans 642
5RB Elzestraat 523
6ESVO 532
7Deurne OB A 541
8SK Laar 541
9FC Oxaco-Boechout 413
10Anadolu Antwerpen 431
11VC O.L.S.E. 431
12Kon Kalfort Daghet 330
13FC Koningshof 000
14SFC Vitesse Boom 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Laar 261313
2VC O.L.S.E. 251312
3SK Nieuw Stabroek 241212
4Deurne OB A 241311
5FC Weitse Gans 231112
6FC Oxaco-Boechout 231211
7Anadolu Antwerpen 22913
8Kon Rapid AC 201010
9FC Patro Hoevenen 20128
10Kon Kalfort Daghet 20128
11FC Koningshof 19118
12ESVO 1899
13SFC Vitesse Boom 1899
14RB Elzestraat 1798


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Laar 000
2VC O.L.S.E. 101
3SK Nieuw Stabroek 211
4Deurne OB A 202
5FC Weitse Gans 321
6FC Oxaco-Boechout 312
7Anadolu Antwerpen 440
8Kon Rapid AC 633
9FC Patro Hoevenen 615
10Kon Kalfort Daghet 615
11FC Koningshof 725
12ESVO 844
13SFC Vitesse Boom 844
14RB Elzestraat 945


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SK Laar 13 10 2 1 48 15 32
2 Kon Rapid AC 13 9 3 1 35 14 30
3 SK Nieuw Stabroek 13 8 2 3 35 13 26
4 FC Weitse Gans 13 7 4 2 24 16 25
5 Kon Kalfort Daghet 13 7 3 3 34 21 24
6 VC O.L.S.E. 13 7 2 4 40 23 23
7 Deurne OB A 13 5 3 5 21 23 18
8 RB Elzestraat 13 5 1 7 23 22 16
9 ESVO 13 5 1 7 26 28 16
10 FC Oxaco-Boechout 13 4 3 6 30 36 15
11 Anadolu Antwerpen 13 4 2 7 26 36 14
12 SFC Vitesse Boom 13 4 1 8 21 33 13
13 FC Patro Hoevenen 13 3 3 7 22 30 12
14 FC Koningshof 13 1 1 11 22 58 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 SK Nieuw Stabroek 13 10 3 0 37 14 33
2 Kon Rapid AC 13 7 4 2 24 11 25
3 SK Laar 13 6 3 4 44 31 21
4 FC Weitse Gans 13 6 2 5 30 22 20
5 VC O.L.S.E. 13 5 5 3 33 29 20
6 Anadolu Antwerpen 13 6 1 6 36 42 19
7 Deurne OB A 13 5 4 4 23 22 19
8 RB Elzestraat 13 6 0 7 25 28 18
9 ESVO 13 5 3 5 21 23 18
10 FC Oxaco-Boechout 13 5 1 7 32 37 16
11 FC Patro Hoevenen 13 5 1 7 16 22 16
12 Kon Kalfort Daghet 13 3 2 8 19 31 11
13 SFC Vitesse Boom 13 2 1 10 15 48 7
14 FC Koningshof 13 1 1 11 13 47 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Anadolu Antwerpen - RB Elzestraat 0 - 5
10/09/2023 2 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 9 - 5
17/09/2023 3 Anadolu Antwerpen - VC O.L.S.E. 4 - 4
24/09/2023 4 FC Weitse Gans - Anadolu Antwerpen 4 - 2
01/10/2023 5 Anadolu Antwerpen (ff.) - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
08/10/2023 6 SK Laar - Anadolu Antwerpen 5 - 3
15/10/2023 7 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 3
22/10/2023 8 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 1 - 5
29/10/2023 9 Anadolu Antwerpen - ESVO 4 - 0
05/11/2023 10 SK Nieuw Stabroek - Anadolu Antwerpen 1 - 2
12/11/2023 11 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 2 - 3
19/11/2023 12 FC Patro Hoevenen - Anadolu Antwerpen 1 - 2
26/11/2023 13 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 4 - 0
03/12/2023 14 RB Elzestraat - Anadolu Antwerpen 0 - 3
14/01/2024 15 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
28/01/2024 17 Anadolu Antwerpen - FC Weitse Gans 0 - 5
04/02/2024 18 FC Oxaco-Boechout - Anadolu Antwerpen 2 - 2
11/02/2024 16 VC O.L.S.E. - Anadolu Antwerpen 5 - 1
18/02/2024 19 Anadolu Antwerpen (ff.) - SK Laar 0 - 5
25/02/2024 20 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 5 - 2
03/03/2024 21 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof (ff.) 5 - 0
10/03/2024 22 ESVO - Anadolu Antwerpen 6 - 2
17/03/2024 23 Anadolu Antwerpen - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
24/03/2024 24 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 1 - 2
07/04/2024 25 Anadolu Antwerpen - FC Patro Hoevenen 3 - 1
14/04/2024 26 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 2 - 5

Deurne OB A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB A - VC O.L.S.E. 2 - 5
10/09/2023 2 FC Weitse Gans - Deurne OB A 2 - 2
17/09/2023 3 Deurne OB A - FC Oxaco-Boechout 1 - 0
24/09/2023 4 SK Laar - Deurne OB A 1 - 1
01/10/2023 5 Deurne OB A - Kon Rapid AC 2 - 2
08/10/2023 6 FC Koningshof - Deurne OB A 2 - 3
15/10/2023 7 Deurne OB A - ESVO 1 - 1
22/10/2023 8 SK Nieuw Stabroek - Deurne OB A 3 - 0
29/10/2023 9 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 1 - 3
05/11/2023 10 Deurne OB A - FC Patro Hoevenen 1 - 3
12/11/2023 11 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 2 - 3
19/11/2023 12 Deurne OB A - RB Elzestraat 1 - 0
26/11/2023 13 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 2
03/12/2023 14 VC O.L.S.E. - Deurne OB A 1 - 2
14/01/2024 15 Deurne OB A - FC Weitse Gans 1 - 2
28/01/2024 17 Deurne OB A - SK Laar 1 - 4
04/02/2024 18 Kon Rapid AC - Deurne OB A 1 - 1
11/02/2024 16 FC Oxaco-Boechout - Deurne OB A 2 - 1
18/02/2024 19 Deurne OB A - FC Koningshof 2 - 0
25/02/2024 20 ESVO - Deurne OB A 4 - 3
03/03/2024 21 Deurne OB A - SK Nieuw Stabroek 1 - 1
10/03/2024 22 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 5 - 3
17/03/2024 23 FC Patro Hoevenen - Deurne OB A 1 - 0
24/03/2024 24 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 1 - 2
07/04/2024 25 RB Elzestraat - Deurne OB A 0 - 2
14/04/2024 26 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 2 - 0

ESVO

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 ESVO - FC Oxaco-Boechout 0 - 0
10/09/2023 2 SK Laar - ESVO 2 - 0
17/09/2023 3 ESVO - Kon Rapid AC 2 - 3
24/09/2023 4 FC Koningshof - ESVO 2 - 3
01/10/2023 5 SFC Vitesse Boom - ESVO 3 - 1
08/10/2023 6 ESVO - SK Nieuw Stabroek 0 - 3
15/10/2023 7 Deurne OB A - ESVO 1 - 1
22/10/2023 8 ESVO - FC Patro Hoevenen 0 - 1
29/10/2023 9 Anadolu Antwerpen - ESVO 4 - 0
05/11/2023 10 ESVO - RB Elzestraat 0 - 2
12/11/2023 11 Kon Kalfort Daghet - ESVO 0 - 2
19/11/2023 12 ESVO - VC O.L.S.E. 1 - 4
26/11/2023 13 FC Weitse Gans - ESVO 3 - 2
03/12/2023 14 FC Oxaco-Boechout - ESVO 1 - 3
14/01/2024 15 ESVO - SK Laar 3 - 4
28/01/2024 17 ESVO - FC Koningshof 1 - 0
04/02/2024 18 ESVO - SFC Vitesse Boom 4 - 2
11/02/2024 16 Kon Rapid AC - ESVO 0 - 0
18/02/2024 19 SK Nieuw Stabroek - ESVO 1 - 2
25/02/2024 20 ESVO - Deurne OB A 4 - 3
03/03/2024 21 FC Patro Hoevenen - ESVO 4 - 4
10/03/2024 22 ESVO - Anadolu Antwerpen 6 - 2
17/03/2024 23 RB Elzestraat - ESVO 1 - 3
24/03/2024 24 ESVO - Kon Kalfort Daghet 3 - 0
07/04/2024 25 VC O.L.S.E. - ESVO 1 - 0
14/04/2024 26 ESVO - FC Weitse Gans 2 - 4

FC Koningshof

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Koningshof - SK Laar 2 - 7
10/09/2023 2 Kon Rapid AC - FC Koningshof 5 - 1
17/09/2023 3 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 5 - 2
24/09/2023 4 FC Koningshof - ESVO 2 - 3
01/10/2023 5 SK Nieuw Stabroek - FC Koningshof 3 - 1
08/10/2023 6 FC Koningshof - Deurne OB A 2 - 3
15/10/2023 7 FC Patro Hoevenen - FC Koningshof 4 - 1
22/10/2023 8 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 1 - 5
29/10/2023 9 RB Elzestraat - FC Koningshof (ff.) 5 - 0
05/11/2023 10 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 1 - 6
12/11/2023 11 VC O.L.S.E. - FC Koningshof 2 - 2
19/11/2023 12 FC Koningshof - FC Weitse Gans 0 - 2
26/11/2023 13 FC Oxaco-Boechout - FC Koningshof 3 - 2
03/12/2023 14 SK Laar - FC Koningshof 7 - 0
14/01/2024 15 FC Koningshof - Kon Rapid AC 1 - 4
28/01/2024 17 ESVO - FC Koningshof 1 - 0
04/02/2024 18 FC Koningshof - SK Nieuw Stabroek 2 - 5
11/02/2024 16 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 2
18/02/2024 19 Deurne OB A - FC Koningshof 2 - 0
25/02/2024 20 FC Koningshof - FC Patro Hoevenen 0 - 5
03/03/2024 21 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof (ff.) 5 - 0
10/03/2024 22 FC Koningshof - RB Elzestraat 2 - 5
17/03/2024 23 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 4 - 1
24/03/2024 24 FC Koningshof - VC O.L.S.E. 3 - 3
07/04/2024 25 FC Weitse Gans - FC Koningshof 1 - 3
14/04/2024 26 FC Koningshof - FC Oxaco-Boechout 2 - 8

FC Oxaco-Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 ESVO - FC Oxaco-Boechout 0 - 0
10/09/2023 2 FC Oxaco-Boechout - SK Nieuw Stabroek 4 - 8
17/09/2023 3 Deurne OB A - FC Oxaco-Boechout 1 - 0
24/09/2023 4 FC Oxaco-Boechout - FC Patro Hoevenen 2 - 2
01/10/2023 5 Anadolu Antwerpen (ff.) - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
08/10/2023 6 FC Oxaco-Boechout - RB Elzestraat 1 - 3
15/10/2023 7 Kon Kalfort Daghet - FC Oxaco-Boechout 4 - 2
22/10/2023 8 FC Oxaco-Boechout - VC O.L.S.E. 2 - 4
29/10/2023 9 FC Weitse Gans - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
05/11/2023 10 FC Oxaco-Boechout - SFC Vitesse Boom 5 - 1
12/11/2023 11 FC Oxaco-Boechout - SK Laar 2 - 3
19/11/2023 12 Kon Rapid AC - FC Oxaco-Boechout 3 - 1
26/11/2023 13 FC Oxaco-Boechout - FC Koningshof 3 - 2
03/12/2023 14 FC Oxaco-Boechout - ESVO 1 - 3
14/01/2024 15 SK Nieuw Stabroek - FC Oxaco-Boechout 7 - 2
28/01/2024 17 FC Patro Hoevenen - FC Oxaco-Boechout 1 - 3
04/02/2024 18 FC Oxaco-Boechout - Anadolu Antwerpen 2 - 2
11/02/2024 16 FC Oxaco-Boechout - Deurne OB A 2 - 1
18/02/2024 19 RB Elzestraat - FC Oxaco-Boechout 2 - 3
25/02/2024 20 FC Oxaco-Boechout - Kon Kalfort Daghet 4 - 2
03/03/2024 21 VC O.L.S.E. - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
10/03/2024 22 FC Oxaco-Boechout - FC Weitse Gans 2 - 5
17/03/2024 23 SFC Vitesse Boom - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
24/03/2024 24 SK Laar - FC Oxaco-Boechout 9 - 1
07/04/2024 25 FC Oxaco-Boechout - Kon Rapid AC 0 - 0
14/04/2024 26 FC Koningshof - FC Oxaco-Boechout 2 - 8

FC Patro Hoevenen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Patro Hoevenen - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
10/09/2023 2 VC O.L.S.E. - FC Patro Hoevenen 5 - 0
17/09/2023 3 FC Patro Hoevenen - FC Weitse Gans 2 - 2
24/09/2023 4 FC Oxaco-Boechout - FC Patro Hoevenen 2 - 2
01/10/2023 5 FC Patro Hoevenen - SK Laar 1 - 5
08/10/2023 6 Kon Rapid AC - FC Patro Hoevenen 1 - 0
15/10/2023 7 FC Patro Hoevenen - FC Koningshof 4 - 1
22/10/2023 8 ESVO - FC Patro Hoevenen 0 - 1
29/10/2023 9 FC Patro Hoevenen - SK Nieuw Stabroek 2 - 2
05/11/2023 10 Deurne OB A - FC Patro Hoevenen 1 - 3
12/11/2023 11 SFC Vitesse Boom - FC Patro Hoevenen 0 - 1
19/11/2023 12 FC Patro Hoevenen - Anadolu Antwerpen 1 - 2
26/11/2023 13 RB Elzestraat - FC Patro Hoevenen 1 - 0
03/12/2023 14 Kon Kalfort Daghet - FC Patro Hoevenen 4 - 0
14/01/2024 15 FC Patro Hoevenen - VC O.L.S.E. 1 - 3
28/01/2024 17 FC Patro Hoevenen - FC Oxaco-Boechout 1 - 3
04/02/2024 18 SK Laar - FC Patro Hoevenen 3 - 2
11/02/2024 16 FC Weitse Gans - FC Patro Hoevenen 2 - 0
18/02/2024 19 FC Patro Hoevenen - Kon Rapid AC 0 - 2
25/02/2024 20 FC Koningshof - FC Patro Hoevenen 0 - 5
03/03/2024 21 FC Patro Hoevenen - ESVO 4 - 4
10/03/2024 22 SK Nieuw Stabroek - FC Patro Hoevenen 0 - 1
17/03/2024 23 FC Patro Hoevenen - Deurne OB A 1 - 0
24/03/2024 24 FC Patro Hoevenen - SFC Vitesse Boom 1 - 2
07/04/2024 25 Anadolu Antwerpen - FC Patro Hoevenen 3 - 1
14/04/2024 26 FC Patro Hoevenen - RB Elzestraat 2 - 4

FC Weitse Gans

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK Nieuw Stabroek - FC Weitse Gans 2 - 1
10/09/2023 2 FC Weitse Gans - Deurne OB A 2 - 2
17/09/2023 3 FC Patro Hoevenen - FC Weitse Gans 2 - 2
24/09/2023 4 FC Weitse Gans - Anadolu Antwerpen 4 - 2
01/10/2023 5 RB Elzestraat - FC Weitse Gans 2 - 2
08/10/2023 6 FC Weitse Gans - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
15/10/2023 7 VC O.L.S.E. - FC Weitse Gans 3 - 1
22/10/2023 8 FC Weitse Gans - SFC Vitesse Boom 1 - 2
29/10/2023 9 FC Weitse Gans - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
05/11/2023 10 SK Laar - FC Weitse Gans 4 - 1
12/11/2023 11 FC Weitse Gans - Kon Rapid AC 0 - 0
19/11/2023 12 FC Koningshof - FC Weitse Gans 0 - 2
26/11/2023 13 FC Weitse Gans - ESVO 3 - 2
03/12/2023 14 FC Weitse Gans - SK Nieuw Stabroek 0 - 0
14/01/2024 15 Deurne OB A - FC Weitse Gans 1 - 2
28/01/2024 17 Anadolu Antwerpen - FC Weitse Gans 0 - 5
04/02/2024 18 FC Weitse Gans - RB Elzestraat 1 - 0
11/02/2024 16 FC Weitse Gans - FC Patro Hoevenen 2 - 0
18/02/2024 19 Kon Kalfort Daghet - FC Weitse Gans 1 - 0
25/02/2024 20 FC Weitse Gans - VC O.L.S.E. 2 - 1
03/03/2024 21 SFC Vitesse Boom - FC Weitse Gans 1 - 4
10/03/2024 22 FC Oxaco-Boechout - FC Weitse Gans 2 - 5
17/03/2024 23 FC Weitse Gans - SK Laar 2 - 1
24/03/2024 24 Kon Rapid AC - FC Weitse Gans 2 - 1
07/04/2024 25 FC Weitse Gans - FC Koningshof 1 - 3
14/04/2024 26 ESVO - FC Weitse Gans 2 - 4

Kon Kalfort Daghet

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Patro Hoevenen - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
10/09/2023 2 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 9 - 5
17/09/2023 3 RB Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
24/09/2023 4 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 1 - 1
01/10/2023 5 Kon Kalfort Daghet - VC O.L.S.E. 2 - 3
08/10/2023 6 FC Weitse Gans - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
15/10/2023 7 Kon Kalfort Daghet - FC Oxaco-Boechout 4 - 2
22/10/2023 8 SK Laar - Kon Kalfort Daghet 3 - 2
29/10/2023 9 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 1
05/11/2023 10 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 1 - 6
12/11/2023 11 Kon Kalfort Daghet - ESVO 0 - 2
19/11/2023 12 SK Nieuw Stabroek - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
26/11/2023 13 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 2
03/12/2023 14 Kon Kalfort Daghet - FC Patro Hoevenen 4 - 0
14/01/2024 15 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
28/01/2024 17 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 2 - 1
04/02/2024 18 VC O.L.S.E. - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
11/02/2024 16 Kon Kalfort Daghet - RB Elzestraat 2 - 0
18/02/2024 19 Kon Kalfort Daghet - FC Weitse Gans 1 - 0
25/02/2024 20 FC Oxaco-Boechout - Kon Kalfort Daghet 4 - 2
03/03/2024 21 Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 2
10/03/2024 22 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
17/03/2024 23 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 4 - 1
24/03/2024 24 ESVO - Kon Kalfort Daghet 3 - 0
07/04/2024 25 Kon Kalfort Daghet - SK Nieuw Stabroek 1 - 2
14/04/2024 26 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 2 - 0

Kon Rapid AC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 0 - 2
10/09/2023 2 Kon Rapid AC - FC Koningshof 5 - 1
17/09/2023 3 ESVO - Kon Rapid AC 2 - 3
24/09/2023 4 Kon Rapid AC - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
01/10/2023 5 Deurne OB A - Kon Rapid AC 2 - 2
08/10/2023 6 Kon Rapid AC - FC Patro Hoevenen 1 - 0
15/10/2023 7 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 3
22/10/2023 8 Kon Rapid AC - RB Elzestraat 5 - 2
29/10/2023 9 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 1
05/11/2023 10 Kon Rapid AC - VC O.L.S.E. 0 - 0
12/11/2023 11 FC Weitse Gans - Kon Rapid AC 0 - 0
19/11/2023 12 Kon Rapid AC - FC Oxaco-Boechout 3 - 1
26/11/2023 13 SK Laar - Kon Rapid AC 1 - 1
03/12/2023 14 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1
14/01/2024 15 FC Koningshof - Kon Rapid AC 1 - 4
28/01/2024 17 SK Nieuw Stabroek - Kon Rapid AC 1 - 0
04/02/2024 18 Kon Rapid AC - Deurne OB A 1 - 1
11/02/2024 16 Kon Rapid AC - ESVO 0 - 0
18/02/2024 19 FC Patro Hoevenen - Kon Rapid AC 0 - 2
25/02/2024 20 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 5 - 2
03/03/2024 21 RB Elzestraat - Kon Rapid AC 0 - 1
10/03/2024 22 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
17/03/2024 23 VC O.L.S.E. - Kon Rapid AC 1 - 5
24/03/2024 24 Kon Rapid AC - FC Weitse Gans 2 - 1
07/04/2024 25 FC Oxaco-Boechout - Kon Rapid AC 0 - 0
14/04/2024 26 Kon Rapid AC - SK Laar 5 - 3

RB Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Anadolu Antwerpen - RB Elzestraat 0 - 5
10/09/2023 2 RB Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
17/09/2023 3 RB Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
24/09/2023 4 VC O.L.S.E. - RB Elzestraat 5 - 3
01/10/2023 5 RB Elzestraat - FC Weitse Gans 2 - 2
08/10/2023 6 FC Oxaco-Boechout - RB Elzestraat 1 - 3
15/10/2023 7 RB Elzestraat - SK Laar 4 - 2
22/10/2023 8 Kon Rapid AC - RB Elzestraat 5 - 2
29/10/2023 9 RB Elzestraat - FC Koningshof (ff.) 5 - 0
05/11/2023 10 ESVO - RB Elzestraat 0 - 2
12/11/2023 11 RB Elzestraat - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
19/11/2023 12 Deurne OB A - RB Elzestraat 1 - 0
26/11/2023 13 RB Elzestraat - FC Patro Hoevenen 1 - 0
03/12/2023 14 RB Elzestraat - Anadolu Antwerpen 0 - 3
14/01/2024 15 SFC Vitesse Boom - RB Elzestraat 0 - 1
28/01/2024 17 RB Elzestraat - VC O.L.S.E. 5 - 1
04/02/2024 18 FC Weitse Gans - RB Elzestraat 1 - 0
11/02/2024 16 Kon Kalfort Daghet - RB Elzestraat 2 - 0
18/02/2024 19 RB Elzestraat - FC Oxaco-Boechout 2 - 3
25/02/2024 20 SK Laar - RB Elzestraat 4 - 0
03/03/2024 21 RB Elzestraat - Kon Rapid AC 0 - 1
10/03/2024 22 FC Koningshof - RB Elzestraat 2 - 5
17/03/2024 23 RB Elzestraat - ESVO 1 - 3
24/03/2024 24 SK Nieuw Stabroek - RB Elzestraat (ff.) 5 - 0
07/04/2024 25 RB Elzestraat - Deurne OB A 0 - 2
14/04/2024 26 FC Patro Hoevenen - RB Elzestraat 2 - 4

SFC Vitesse Boom

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 0 - 2
10/09/2023 2 RB Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
17/09/2023 3 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 5 - 2
24/09/2023 4 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 1 - 1
01/10/2023 5 SFC Vitesse Boom - ESVO 3 - 1
08/10/2023 6 VC O.L.S.E. - SFC Vitesse Boom 8 - 0
15/10/2023 7 SFC Vitesse Boom - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
22/10/2023 8 FC Weitse Gans - SFC Vitesse Boom 1 - 2
29/10/2023 9 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 1 - 3
05/11/2023 10 FC Oxaco-Boechout - SFC Vitesse Boom 5 - 1
12/11/2023 11 SFC Vitesse Boom - FC Patro Hoevenen 0 - 1
19/11/2023 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar 4 - 3
26/11/2023 13 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 4 - 0
03/12/2023 14 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1
14/01/2024 15 SFC Vitesse Boom - RB Elzestraat 0 - 1
28/01/2024 17 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 2 - 1
04/02/2024 18 ESVO - SFC Vitesse Boom 4 - 2
11/02/2024 16 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 2
18/02/2024 19 SFC Vitesse Boom - VC O.L.S.E. 2 - 2
25/02/2024 20 SK Nieuw Stabroek - SFC Vitesse Boom 4 - 0
03/03/2024 21 SFC Vitesse Boom - FC Weitse Gans 1 - 4
10/03/2024 22 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 5 - 3
17/03/2024 23 SFC Vitesse Boom - FC Oxaco-Boechout 0 - 5
24/03/2024 24 FC Patro Hoevenen - SFC Vitesse Boom 1 - 2
07/04/2024 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom 5 - 0
14/04/2024 26 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 2 - 5

SK Laar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Koningshof - SK Laar 2 - 7
10/09/2023 2 SK Laar - ESVO 2 - 0
17/09/2023 3 SK Nieuw Stabroek - SK Laar 2 - 2
24/09/2023 4 SK Laar - Deurne OB A 1 - 1
01/10/2023 5 FC Patro Hoevenen - SK Laar 1 - 5
08/10/2023 6 SK Laar - Anadolu Antwerpen 5 - 3
15/10/2023 7 RB Elzestraat - SK Laar 4 - 2
22/10/2023 8 SK Laar - Kon Kalfort Daghet 3 - 2
29/10/2023 9 VC O.L.S.E. - SK Laar 3 - 3
05/11/2023 10 SK Laar - FC Weitse Gans 4 - 1
12/11/2023 11 FC Oxaco-Boechout - SK Laar 2 - 3
19/11/2023 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar 4 - 3
26/11/2023 13 SK Laar - Kon Rapid AC 1 - 1
03/12/2023 14 SK Laar - FC Koningshof 7 - 0
14/01/2024 15 ESVO - SK Laar 3 - 4
28/01/2024 17 Deurne OB A - SK Laar 1 - 4
04/02/2024 18 SK Laar - FC Patro Hoevenen 3 - 2
11/02/2024 16 SK Laar - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
18/02/2024 19 Anadolu Antwerpen (ff.) - SK Laar 0 - 5
25/02/2024 20 SK Laar - RB Elzestraat 4 - 0
03/03/2024 21 Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 2
10/03/2024 22 SK Laar - VC O.L.S.E. 3 - 1
17/03/2024 23 FC Weitse Gans - SK Laar 2 - 1
24/03/2024 24 SK Laar - FC Oxaco-Boechout 9 - 1
07/04/2024 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom 5 - 0
14/04/2024 26 Kon Rapid AC - SK Laar 5 - 3

SK Nieuw Stabroek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK Nieuw Stabroek - FC Weitse Gans 2 - 1
10/09/2023 2 FC Oxaco-Boechout - SK Nieuw Stabroek 4 - 8
17/09/2023 3 SK Nieuw Stabroek - SK Laar 2 - 2
24/09/2023 4 Kon Rapid AC - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
01/10/2023 5 SK Nieuw Stabroek - FC Koningshof 3 - 1
08/10/2023 6 ESVO - SK Nieuw Stabroek 0 - 3
15/10/2023 7 SFC Vitesse Boom - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
22/10/2023 8 SK Nieuw Stabroek - Deurne OB A 3 - 0
29/10/2023 9 FC Patro Hoevenen - SK Nieuw Stabroek 2 - 2
05/11/2023 10 SK Nieuw Stabroek - Anadolu Antwerpen 1 - 2
12/11/2023 11 RB Elzestraat - SK Nieuw Stabroek 0 - 2
19/11/2023 12 SK Nieuw Stabroek - Kon Kalfort Daghet 4 - 0
26/11/2023 13 VC O.L.S.E. - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
03/12/2023 14 FC Weitse Gans - SK Nieuw Stabroek 0 - 0
14/01/2024 15 SK Nieuw Stabroek - FC Oxaco-Boechout 7 - 2
28/01/2024 17 SK Nieuw Stabroek - Kon Rapid AC 1 - 0
04/02/2024 18 FC Koningshof - SK Nieuw Stabroek 2 - 5
11/02/2024 16 SK Laar - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
18/02/2024 19 SK Nieuw Stabroek - ESVO 1 - 2
25/02/2024 20 SK Nieuw Stabroek - SFC Vitesse Boom 4 - 0
03/03/2024 21 Deurne OB A - SK Nieuw Stabroek 1 - 1
10/03/2024 22 SK Nieuw Stabroek - FC Patro Hoevenen 0 - 1
17/03/2024 23 Anadolu Antwerpen - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
24/03/2024 24 SK Nieuw Stabroek - RB Elzestraat (ff.) 5 - 0
07/04/2024 25 Kon Kalfort Daghet - SK Nieuw Stabroek 1 - 2
14/04/2024 26 SK Nieuw Stabroek - VC O.L.S.E. 2 - 2

VC O.L.S.E.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB A - VC O.L.S.E. 2 - 5
10/09/2023 2 VC O.L.S.E. - FC Patro Hoevenen 5 - 0
17/09/2023 3 Anadolu Antwerpen - VC O.L.S.E. 4 - 4
24/09/2023 4 VC O.L.S.E. - RB Elzestraat 5 - 3
01/10/2023 5 Kon Kalfort Daghet - VC O.L.S.E. 2 - 3
08/10/2023 6 VC O.L.S.E. - SFC Vitesse Boom 8 - 0
15/10/2023 7 VC O.L.S.E. - FC Weitse Gans 3 - 1
22/10/2023 8 FC Oxaco-Boechout - VC O.L.S.E. 2 - 4
29/10/2023 9 VC O.L.S.E. - SK Laar 3 - 3
05/11/2023 10 Kon Rapid AC - VC O.L.S.E. 0 - 0
12/11/2023 11 VC O.L.S.E. - FC Koningshof 2 - 2
19/11/2023 12 ESVO - VC O.L.S.E. 1 - 4
26/11/2023 13 VC O.L.S.E. - SK Nieuw Stabroek 1 - 3
03/12/2023 14 VC O.L.S.E. - Deurne OB A 1 - 2
14/01/2024 15 FC Patro Hoevenen - VC O.L.S.E. 1 - 3
28/01/2024 17 RB Elzestraat - VC O.L.S.E. 5 - 1
04/02/2024 18 VC O.L.S.E. - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
11/02/2024 16 VC O.L.S.E. - Anadolu Antwerpen 5 - 1
18/02/2024 19 SFC Vitesse Boom - VC O.L.S.E. 2 - 2
25/02/2024 20 FC Weitse Gans - VC O.L.S.E. 2 - 1
03/03/2024 21 VC O.L.S.E. - FC Oxaco-Boechout 4 - 1
10/03/2024 22 SK Laar - VC O.L.S.E. 3 - 1
17/03/2024 23 VC O.L.S.E. - Kon Rapid AC 1 - 5
24/03/2024 24 FC Koningshof - VC O.L.S.E. 3 - 3
07/04/2024 25 VC O.L.S.E. - ESVO 1 - 0
14/04/2024 26 SK Nieuw Stabroek - VC O.L.S.E. 2 - 2

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA.
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "RBFA", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website werkt niet mee aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.