Provinciale Speeldag
Update: 29/05/2021 om 18:04u
Archief Seizoen 2020-2021 Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: 29/05/2021 om 18:04u
Spelpakketten voor zieke kindjes
in het ziekenhuis, en voor
hun broertjes en zusjes.
www.dekleinestrijders.be
Meer info...
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN HEREN - SEIZOEN 2020-2021

Hier ziet u de meest actuele speeldag in alle provinciale reeksen bij de heren (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

1e Provinciale
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 FC Oppuurs - KFCE Zoersel
Zat. 13/02 19u30 OG Vorselaar - Vosselaar VV
Zat. 13/02 19u30 KFC Antonia A - KFC Kontich A
Zat. 13/02 19u30 Wezel Sport A - KFC Bevel
Zon. 14/02 15u00 K Kalmthout SK - Berg en Dal VV
Zon. 14/02 15u00 KVV Ternesse A - SK Rapid Leest
Zon. 14/02 15u00 KFC Ranst A - KBSK Retie
Zon. 14/02 15u00 KSV Bornem - ASV Geel

2e Provinciale A
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 20u00 KFC Brasschaat - Ekeren FC
Zon. 14/02 15u00 Zandvliet Sport - VC Wilrijk A
Zon. 14/02 15u00 TOR Deurne Pirates A - RVC Hoboken A
Zon. 14/02 15u00 Groen Rood Katelijne - Verbr. Zwijndrecht A
Zon. 14/02 15u00 KFC Sint Job A - FCS Mariekerke-Branst
Zon. 14/02 15u00 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Walem
Zon. 14/02 15u00 KV Bonheiden - Sporting Tisselt
Zon. 14/02 15u00 KVV Duffel - VC Mortsel OG A

2e Provinciale B
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 Zwaluwen Olmen - VC Herentals
Zat. 13/02 20u00 KFC Herselt A - Lentezon Beerse
Zat. 13/02 20u00 SAV Sint-Dimpna A - FC Zwaneven
Zat. 13/02 20u00 K Zandhovense SK - KFC Arendonk Sport
Zon. 14/02 15u00 Loenhout SK - K Merksplas SK
Zon. 14/02 15u00 K Minderhout VV - KSK Weelde
Zon. 14/02 15u00 KFC Wuustwezel - Verbroedering Balen
Zon. 14/02 15u00 Vlimmeren Sport - KFC Broechem

3e Provinciale A
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 KSK Kasterlee - VC Poederlee
Zat. 13/02 19u30 KFC Flandria - KVV Dosko
Zat. 13/02 19u30 K Gooreind VV - KFC Meer
Zon. 14/02 15u00 K Achterbroek VV - FC De Kempen B
Zon. 14/02 15u00 KFC Beekhoek Sport - K Nieuwmoer FC
Zon. 14/02 15u00 KVNA Wortel - White Star Schorvoort
Zon. 14/02 15u00 KSK Oosthoven - Excelsior Essen
Zon. 14/02 15u00 KFC Poppel - FC Sint Jozef

3e Provinciale B
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u00 K Berchem Sport B - VC Wijnegem A
Zat. 13/02 20u00 KFC Kontich B - KFCV Wintam
Zon. 14/02 15u00 VVH Lippelo - KFC Lint
Zon. 14/02 15u00 Willebroekse SV - TOR Deurne Pirates B
Zon. 14/02 15u00 KFC St-M. Halle - FC Oxford Hemiksem
Zon. 14/02 15u00 Schelle Sport - Excelsior Mariaburg A
Zon. 14/02 15u00 KFC Berendrecht - SV Aartselaar A
Zon. 14/02 15u00 Sporting Burcht FC - FC Turk Sport Antwerpen

3e Provinciale C
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 KVV Rauw Sport - Excelsior Bouwel
Zat. 13/02 19u30 KFC Putte - VV Laakdal
Zon. 14/02 15u00 FC Netezonen - Excelsior Vorst
Zon. 14/02 15u00 Blauwvoet Oevel - KFCM Hallaar
Zon. 14/02 15u00 KSK Wavria A - KFC Katelijne A
Zon. 14/02 15u00 KVV Noordstar - KFC Linda Olen
Zon. 14/02 15u00 FC Punt Larum - KV Hooikt A
Zon. 14/02 15u00 BO Beerzel - KSV Schriek

4e Provinciale A
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 SV Noorse - Horendonk FC
Zat. 13/02 19u30 K Brecht SK - KSV Wildert
Zat. 13/02 19u30 KFC Wechelderzande - KFC Olympic Essen
Zon. 14/02 15u00 Putte SK - K Meerle FC
Zon. 14/02 15u00 KV Westmalle - KFC Sint-Lenaarts B
Zon. 14/02 15u00 KVC Oostmalle - KFC Sint-Job B

4e Provinciale B
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B
Zon. 14/02 15u00 KFC Schoten SK - KFC Ranst B
Zon. 14/02 15u00 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout
Zon. 14/02 15u00 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B
Zon. 14/02 15u00 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk
Zon. 14/02 15u00 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde

4e Provinciale C
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 VC Mortsel OG B - Sporting Club Duffel
Zat. 13/02 19u30 RVC Hoboken B - FC Oxaco-Boechout
Zon. 14/02 15u00 KVC Wilrijk B - K Hove Sport
Zon. 14/02 15u00 Verbr. Zwijndrecht B - Los Incas Antwerpen
Zon. 14/02 15u00 Nielse SV - KSK Rumst
Zon. 14/02 15u00 SV Aartselaar B - K Boechoutse VV

4e Provinciale D
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zon. 14/02 15u00 KSK Wavria B - KFC Katelijne B
Zon. 14/02 15u00 Leest United - Kalfort Puursica
Zon. 14/02 15u00 FC Blaasveld - RB Elzestraat
Zon. 14/02 15u00 VC Rijmenam - KSK Sint-Amands
Zon. 14/02 15u00 KVK Hingene - VK Heindonk
Zon. 14/02 15u00 KFC Muizen - SC Mechelen
Zon. 14/02 15u00 FC Suraye Utd Mechelen - Heffen SK
- - - Zennester Hombeek - vrij

4e Provinciale E
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 K Ramsel FC - Jong Rita Lyra-Lierse
Zat. 13/02 20u00 KV Hooikt B - KFC Heultje
Zon. 14/02 15u00 SV Grasheide - KFC Herselt B
Zon. 14/02 15u00 KSC Wiekevorst - KFC Herenthout
Zon. 14/02 15u00 Kessel United - KFC Zammel
Zon. 14/02 15u00 Racing Emblem - SK Peulis
Zon. 14/02 15u00 KVC Booischot - KFC Tongerlo
- - - VC Immer-Oost - vrij

4e Provinciale F
Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 SKS Herentals - Olen United
Zat. 13/02 19u30 Rosselaar-Hulsen - FC Gierle
Zat. 13/02 19u30 KFC Mol - KSV Oud Turnhout
Zat. 13/02 19u30 KFCH Pulderbos - FC Wezel Sport B
Zon. 14/02 15u00 KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk
Zon. 14/02 15u00 SAV Sint Dimpna B - HIH Turnhout
Zon. 14/02 15u00 Ezaart Sport - KFC Pulle


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).