Dames 3e Nationale B
Update: 25/09/2015 om 21:42u
Archief Seizoen 2013-2014 Nationaal 3e nationale Dames 3e Nationale B
Laatste update: 25/09/2015 om 21:42u
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
DE VOETBALCOMPETITIE 2013 - 2014
DAMES - 3e NATIONALE B

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in de 3e Nationale reeks B van het damesvoetbal.

De veertien ploegen zijn:
Jong Aarlen, Obourg-Nimy-Maisières, KMR Biesen, Sint Truiden VV, Wolfsdonk Sport, Damesvoetbal Lot, RUA Plombières, Wallonia Club Sibret, Fémina Sport Charleroi, RES Gesves, Ase. Chastre, US Saint-Rémy, FC Halvenweg Zonhoven en RC Fémina Antheit.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2012-2013, klik hier.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassement
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg  

DAMES - 3e NATIONALE B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

Speeldag 26 (3 mei 2014)
Zat. 03/05 15u00 PLOMBIERES R.U.A. - RC. JONG AARLEN 1 - 9
Zat. 03/05 15u00 ASE DE CHASTRE - OBOURG-NIMY MAISIERES (ff.) 5 - 0
Zat. 03/05 15u00 FEMINA SP. CHARLEROI - SAINT REMY US 3 - 4
Zat. 03/05 15u00 HALVENWEG ZONHOVEN - GESVES R. ES 3 - 2
Zat. 03/05 15u00 WOLFSDONK SPORT - ANTHEIT RC. FEMINA 16 - 1
Zat. 03/05 15u00 BIESEN KMR - DAMESVOETBAL LOT 2 - 12
Zat. 03/05 15u00 WALLONIA CLUB SIBRET - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in de 3e Nationale Damesafdeling reeks B, ook op nummer. Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (31 augustus 2013)
RC. JONG AARLEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 3 - 1
BIESEN KMR - ST. TRUIDEN 0 - 4
WOLFSDONK SPORT - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
PLOMBIERES R.U.A. - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 5
FEMINA SP. CHARLEROI - GESVES R. ES 3 - 0
ASE DE CHASTRE - SAINT REMY US 5 - 5
HALVENWEG ZONHOVEN - ANTHEIT RC. FEMINA 3 - 1


Speeldag 2 (7 september 2013)
SAINT REMY US - RC. JONG AARLEN 2 - 1
OBOURG-NIMY MAISIERES - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
WALLONIA CLUB SIBRET - BIESEN KMR 3 - 1
GESVES R. ES - ASE DE CHASTRE 1 - 9
ANTHEIT RC. FEMINA - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
DAMESVOETBAL LOT - HALVENWEG ZONHOVEN 7 - 1
ST. TRUIDEN - WOLFSDONK SPORT 2 - 1


Speeldag 3 (14 september 2013)
WALLONIA CLUB SIBRET - WOLFSDONK SPORT 2 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - SAINT REMY US 1 - 4
RC. JONG AARLEN - GESVES R. ES 5 - 1
HALVENWEG ZONHOVEN - ST. TRUIDEN 2 - 4
PLOMBIERES R.U.A. - BIESEN KMR 2 - 1
ASE DE CHASTRE - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 1
FEMINA SP. CHARLEROI - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2


Speeldag 4 (28 september 2013)
WALLONIA CLUB SIBRET - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
BIESEN KMR - WOLFSDONK SPORT 0 - 1
SAINT REMY US - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
DAMESVOETBAL LOT - ASE DE CHASTRE 1 - 3
ANTHEIT RC. FEMINA - RC. JONG AARLEN 3 - 4
GESVES R. ES - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 4
ST. TRUIDEN - FEMINA SP. CHARLEROI 7 - 0


Speeldag 5 (5 oktober 2013)
SAINT REMY US - GESVES R. ES 7 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - ANTHEIT RC. FEMINA 5 - 3
RC. JONG AARLEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 5
HALVENWEG ZONHOVEN - BIESEN KMR 0 - 1
FEMINA SP. CHARLEROI - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 5
ASE DE CHASTRE - ST. TRUIDEN 2 - 1
PLOMBIERES R.U.A. - WOLFSDONK SPORT 1 - 6


Speeldag 6 (19 oktober 2013)
WOLFSDONK SPORT - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 0
BIESEN KMR - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 1
WALLONIA CLUB SIBRET - ASE DE CHASTRE 2 - 2
GESVES R. ES - PLOMBIERES R.U.A. 0 - 3
ST. TRUIDEN - RC. JONG AARLEN 1 - 5
DAMESVOETBAL LOT - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
ANTHEIT RC. FEMINA - SAINT REMY US 1 - 0


Speeldag 7 (26 oktober 2013)
RC. JONG AARLEN - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - ST. TRUIDEN 0 - 6
SAINT REMY US - DAMESVOETBAL LOT 4 - 0
ASE DE CHASTRE - BIESEN KMR 1 - 3
FEMINA SP. CHARLEROI - WOLFSDONK SPORT 3 - 1
GESVES R. ES - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
PLOMBIERES R.U.A. - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 november 2013)
RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1 Speeldag 13


Speeldag 8 (9 november 2013)
WOLFSDONK SPORT - ASE DE CHASTRE 4 - 3
BIESEN KMR - RC. JONG AARLEN 0 - 5
WALLONIA CLUB SIBRET - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
HALVENWEG ZONHOVEN - FEMINA SP. CHARLEROI 3 - 0
DAMESVOETBAL LOT - GESVES R. ES 9 - 2
ANTHEIT RC. FEMINA - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 1
ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 3 - 5


Speeldag 9 (16 november 2013)
SAINT REMY US - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 5
OBOURG-NIMY MAISIERES - BIESEN KMR 1 - 3
RC. JONG AARLEN - WOLFSDONK SPORT 4 - 3
PLOMBIERES R.U.A. - FEMINA SP. CHARLEROI 4 - 0
ASE DE CHASTRE - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 2
ANTHEIT RC. FEMINA - DAMESVOETBAL LOT 2 - 2
GESVES R. ES - ST. TRUIDEN 1 - 4


Speeldag 10 (23 november 2013)
WOLFSDONK SPORT - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 2
HALVENWEG ZONHOVEN - RC. JONG AARLEN 3 - 3
FEMINA SP. CHARLEROI - ASE DE CHASTRE 3 - 1
BIESEN KMR - SAINT REMY US 4 - 2
WALLONIA CLUB SIBRET - GESVES R. ES 9 - 0
DAMESVOETBAL LOT - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
ST. TRUIDEN - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 1


Speeldag 11 (30 november 2013)
RC. JONG AARLEN - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 3
SAINT REMY US - WOLFSDONK SPORT 4 - 0
DAMESVOETBAL LOT - ST. TRUIDEN 4 - 6
PLOMBIERES R.U.A. - ASE DE CHASTRE 1 - 3
GESVES R. ES - BIESEN KMR 0 - 1
ANTHEIT RC. FEMINA - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 3


Speeldag 12 (7 december 2013)
WALLONIA CLUB SIBRET - DAMESVOETBAL LOT 5 - 0
BIESEN KMR - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 4
WOLFSDONK SPORT - GESVES R. ES 19 - 2
HALVENWEG ZONHOVEN - SAINT REMY US 2 - 0
FEMINA SP. CHARLEROI - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
ASE DE CHASTRE - RC. JONG AARLEN 3 - 2
PLOMBIERES R.U.A. - ST. TRUIDEN 2 - 2


Speeldag 13 (14 december 2013)
RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
OBOURG-NIMY MAISIERES - ASE DE CHASTRE 0 - 6
SAINT REMY US - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
DAMESVOETBAL LOT - BIESEN KMR 6 - 1
GESVES R. ES - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
ANTHEIT RC. FEMINA - WOLFSDONK SPORT 1 - 5
ST. TRUIDEN - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 1


Speeldag 14 (21 december 2013)
SAINT REMY US - ASE DE CHASTRE 4 - 3
OBOURG-NIMY MAISIERES - RC. JONG AARLEN 0 - 1
DAMESVOETBAL LOT - WOLFSDONK SPORT 2 - 2
WALLONIA CLUB SIBRET - PLOMBIERES R.U.A. 6 - 2
GESVES R. ES - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
ST. TRUIDEN - BIESEN KMR 5 - 1
ANTHEIT RC. FEMINA - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 3


Speeldag 15 (18 januari 2014)
RC. JONG AARLEN - SAINT REMY US 3 - 3
PLOMBIERES R.U.A. - OBOURG-NIMY MAISIERES 4 - 2
BIESEN KMR - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 5
ASE DE CHASTRE - GESVES R. ES 4 - 1
FEMINA SP. CHARLEROI - ANTHEIT RC. FEMINA 6 - 0
HALVENWEG ZONHOVEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2
WOLFSDONK SPORT - ST. TRUIDEN 6 - 0


Speeldag 16 (25 januari 2014)
BIESEN KMR - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 1
DAMESVOETBAL LOT - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
WOLFSDONK SPORT - WALLONIA CLUB SIBRET 4 - 1
SAINT REMY US - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 1
ANTHEIT RC. FEMINA - ASE DE CHASTRE 0 - 4
ST. TRUIDEN - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 3
GESVES R. ES - RC. JONG AARLEN 1 - 4


Speeldag 17 (1 februari 2014)
OBOURG-NIMY MAISIERES - GESVES R. ES 1 - 0
RC. JONG AARLEN - ANTHEIT RC. FEMINA 9 - 0
PLOMBIERES R.U.A. - SAINT REMY US 0 - 3
WOLFSDONK SPORT - BIESEN KMR 3 - 0
HALVENWEG ZONHOVEN - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
ASE DE CHASTRE - DAMESVOETBAL LOT 1 - 0
FEMINA SP. CHARLEROI - ST. TRUIDEN 2 - 1


Speeldag 18 (8 februari 2014)
DAMESVOETBAL LOT - RC. JONG AARLEN 2 - 3
ANTHEIT RC. FEMINA - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
GESVES R. ES - SAINT REMY US 2 - 3
ST. TRUIDEN - ASE DE CHASTRE 1 - 5
WALLONIA CLUB SIBRET - FEMINA SP. CHARLEROI 1 - 1
BIESEN KMR - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 0
WOLFSDONK SPORT - PLOMBIERES R.U.A. 7 - 1


Speeldag 19 (15 februari 2014)
HALVENWEG ZONHOVEN - WOLFSDONK SPORT 1 - 2
FEMINA SP. CHARLEROI - BIESEN KMR 2 - 0
ASE DE CHASTRE - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
PLOMBIERES R.U.A. - GESVES R. ES 2 - 0
RC. JONG AARLEN - ST. TRUIDEN 3 - 3
OBOURG-NIMY MAISIERES - DAMESVOETBAL LOT 2 - 7
SAINT REMY US - ANTHEIT RC. FEMINA 4 - 0


Speeldag 20 (22 februari 2014)
BIESEN KMR - ASE DE CHASTRE 1 - 1
WOLFSDONK SPORT - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
ANTHEIT RC. FEMINA - GESVES R. ES 6 - 0
DAMESVOETBAL LOT - SAINT REMY US 2 - 1
ST. TRUIDEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
WALLONIA CLUB SIBRET - RC. JONG AARLEN 3 - 2
HALVENWEG ZONHOVEN - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 3


Speeldag 21 (1 maart 2014)
GESVES R. ES - DAMESVOETBAL LOT 1 - 5
PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
FEMINA SP. CHARLEROI - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 4
ASE DE CHASTRE - WOLFSDONK SPORT 1 - 0
RC. JONG AARLEN - BIESEN KMR 4 - 2
OBOURG-NIMY MAISIERES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 12
SAINT REMY US - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 8 maart 2014)
PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0 Speeldag 21


Speeldag 22 (15 maart 2014)
WOLFSDONK SPORT - RC. JONG AARLEN 2 - 1
BIESEN KMR - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
WALLONIA CLUB SIBRET - SAINT REMY US 0 - 2
ST. TRUIDEN - GESVES R. ES 8 - 3
DAMESVOETBAL LOT - ANTHEIT RC. FEMINA 12 - 0
HALVENWEG ZONHOVEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
FEMINA SP. CHARLEROI - PLOMBIERES R.U.A. 2 - 1


Speeldag 23 (29 maart 2014)
GESVES R. ES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 3
SAINT REMY US - BIESEN KMR 4 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - WOLFSDONK SPORT 0 - 7
PLOMBIERES R.U.A. - DAMESVOETBAL LOT 2 - 4
ASE DE CHASTRE - FEMINA SP. CHARLEROI 11 - 0
RC. JONG AARLEN - HALVENWEG ZONHOVEN 5 - 0
ANTHEIT RC. FEMINA - ST. TRUIDEN 2 - 3


Inhaalwedstrijden (zaterdag 5 april 2014)
ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 3 - 5 Speeldag 8


Speeldag 24 (12 april 2014)
HALVENWEG ZONHOVEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 11 - 1
WOLFSDONK SPORT - SAINT REMY US 2 - 1
BIESEN KMR - GESVES R. ES 3 - 2
WALLONIA CLUB SIBRET - ANTHEIT RC. FEMINA 7 - 1
ST. TRUIDEN - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
ASE DE CHASTRE - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 0
FEMINA SP. CHARLEROI - RC. JONG AARLEN 0 - 5


Inhaalwedstrijden (zaterdag 19 april 2014)
GESVES R. ES - SAINT REMY US 2 - 3 Speeldag 18


Speeldag 25 (26 april 2014)
DAMESVOETBAL LOT - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 3
ANTHEIT RC. FEMINA - BIESEN KMR 2 - 5
GESVES R. ES - WOLFSDONK SPORT 2 - 7
SAINT REMY US - HALVENWEG ZONHOVEN (ff.) 5 - 0
OBOURG-NIMY MAISIERES - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 4
RC. JONG AARLEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
ST. TRUIDEN - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 0


Speeldag 26 (3 mei 2014)
PLOMBIERES R.U.A. - RC. JONG AARLEN 1 - 9
ASE DE CHASTRE - OBOURG-NIMY MAISIERES (ff.) 5 - 0
FEMINA SP. CHARLEROI - SAINT REMY US 3 - 4
HALVENWEG ZONHOVEN - GESVES R. ES 3 - 2
WOLFSDONK SPORT - ANTHEIT RC. FEMINA 16 - 1
BIESEN KMR - DAMESVOETBAL LOT 2 - 12
WALLONIA CLUB SIBRET - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0


Klassement na 26 speeldagen

PLOEGEN A W V G D+ D- P Trend
1 WOLFSDONK SPORT 26 19 6 1 120 38 58
2 SAINT REMY US 26 18 6 2 86 38 56
3 WALLONIA CLUB SIBRET 26 16 3 7 97 36 55
4 RC. JONG AARLEN 26 16 5 5 96 41 53
5 ASE DE CHASTRE 26 15 5 6 84 37 51
6 ST. TRUIDEN 26 14 9 3 80 62 45
7 HALVENWEG ZONHOVEN 26 12 7 7 60 52 43
8 DAMESVOETBAL LOT 26 11 11 4 100 65 37
9 FEMINA SP. CHARLEROI 26 11 13 2 40 74 35
10 BIESEN KMR 26 10 14 2 43 71 32
11 PLOMBIERES R.U.A. 26 6 17 3 39 82 21
12 ANTHEIT RC. FEMINA 26 4 19 3 36 102 15
13 OBOURG-NIMY MAISIERES 26 4 20 2 33 120 14
14 GESVES R. ES 26 2 23 1 28 124 7

= gewonnen = verloren = gelijk


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN
IN 3e NATIONALE B DAMES - SEIZOEN 2013-2014

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e nationale afdeling dames reeks B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WOLFSDONK SPORT 583919
2SAINT REMY US 563620
3WALLONIA CLUB SIBRET 553025
4RC. JONG AARLEN 532825
5ASE DE CHASTRE 512922
6ST. TRUIDEN 452520
7HALVENWEG ZONHOVEN 432419
8DAMESVOETBAL LOT 372116
9FEMINA SP. CHARLEROI 352510
10BIESEN KMR 321715
11PLOMBIERES R.U.A. 21174
12ANTHEIT RC. FEMINA 15114
13OBOURG-NIMY MAISIERES 1495
14GESVES R. ES 770


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WOLFSDONK SPORT 20020
2SAINT REMY US 22319
3WALLONIA CLUB SIBRET 23914
4RC. JONG AARLEN 251114
5ASE DE CHASTRE 271017
6ST. TRUIDEN 331419
7HALVENWEG ZONHOVEN 351520
8DAMESVOETBAL LOT 411823
9FEMINA SP. CHARLEROI 431429
10BIESEN KMR 462224
11PLOMBIERES R.U.A. 572235
12ANTHEIT RC. FEMINA 632835
13OBOURG-NIMY MAISIERES 643034
14GESVES R. ES 713239


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WOLFSDONK SPORT 1266
2RC. JONG AARLEN 1046
3WALLONIA CLUB SIBRET 1064
4ASE DE CHASTRE 1091
5SAINT REMY US 936
6DAMESVOETBAL LOT 716
7BIESEN KMR 633
8HALVENWEG ZONHOVEN 660
9ST. TRUIDEN 660
10FEMINA SP. CHARLEROI 303
11ANTHEIT RC. FEMINA 000
12GESVES R. ES 000
13OBOURG-NIMY MAISIERES 000
14PLOMBIERES R.U.A. 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WOLFSDONK SPORT 1208535
2DAMESVOETBAL LOT 1005545
3WALLONIA CLUB SIBRET 975047
4RC. JONG AARLEN 965145
5SAINT REMY US 865333
6ASE DE CHASTRE 844242
7ST. TRUIDEN 804634
8HALVENWEG ZONHOVEN 603822
9BIESEN KMR 432419
10FEMINA SP. CHARLEROI 40328
11PLOMBIERES R.U.A. 392514
12ANTHEIT RC. FEMINA 362412
13OBOURG-NIMY MAISIERES 331419
14GESVES R. ES 281513


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WALLONIA CLUB SIBRET 361521
2ASE DE CHASTRE 371720
3WOLFSDONK SPORT 381523
4SAINT REMY US 381028
5RC. JONG AARLEN 412021
6HALVENWEG ZONHOVEN 522230
7ST. TRUIDEN 622834
8DAMESVOETBAL LOT 652540
9BIESEN KMR 713833
10FEMINA SP. CHARLEROI 742648
11PLOMBIERES R.U.A. 823745
12ANTHEIT RC. FEMINA 1023369
13OBOURG-NIMY MAISIERES 1205763
14GESVES R. ES 1244579


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1WOLFSDONK SPORT 6 9 
2WALLONIA CLUB SIBRET 5 12 
3DAMESVOETBAL LOT 5 5 
4ASE DE CHASTRE 4 12x
5ST. TRUIDEN 4 7 
6SAINT REMY US 4 6 
7HALVENWEG ZONHOVEN 3 12 
8RC. JONG AARLEN 3 7 
9FEMINA SP. CHARLEROI 3 5 
10BIESEN KMR 3 3 
11OBOURG-NIMY MAISIERES 2 3 
12ANTHEIT RC. FEMINA 1 3 
13GESVES R. ES 1 2 
14PLOMBIERES R.U.A. 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SAINT REMY US 1192
2WALLONIA CLUB SIBRET 844
3RC. JONG AARLEN 743
4ASE DE CHASTRE 752
5FEMINA SP. CHARLEROI 633
6WOLFSDONK SPORT 642
7ST. TRUIDEN 532
8BIESEN KMR 422
9HALVENWEG ZONHOVEN 422
10PLOMBIERES R.U.A. 431
11ANTHEIT RC. FEMINA 220
12DAMESVOETBAL LOT 220
13GESVES R. ES 220
14OBOURG-NIMY MAISIERES 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE 261313
2RC. JONG AARLEN 251213
3WALLONIA CLUB SIBRET 241212
4SAINT REMY US 241311
5ST. TRUIDEN 231310
6WOLFSDONK SPORT 231310
7DAMESVOETBAL LOT 221210
8HALVENWEG ZONHOVEN 21129
9PLOMBIERES R.U.A. 21129
10BIESEN KMR 18810
11OBOURG-NIMY MAISIERES 17710
12ANTHEIT RC. FEMINA 17107
13GESVES R. ES 17107
14FEMINA SP. CHARLEROI 17125


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE 000
2RC. JONG AARLEN 110
3WALLONIA CLUB SIBRET 211
4SAINT REMY US 202
5ST. TRUIDEN 303
6WOLFSDONK SPORT 303
7DAMESVOETBAL LOT 413
8HALVENWEG ZONHOVEN 514
9PLOMBIERES R.U.A. 514
10BIESEN KMR 853
11OBOURG-NIMY MAISIERES 963
12ANTHEIT RC. FEMINA 936
13GESVES R. ES 936
14FEMINA SP. CHARLEROI 918


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 WOLFSDONK SPORT 13 13 0 0 85 15 39
2 SAINT REMY US 13 12 0 1 53 10 36
3 WALLONIA CLUB SIBRET 13 9 3 1 50 15 30
4 ASE DE CHASTRE 13 9 2 2 42 17 29
5 RC. JONG AARLEN 13 8 4 1 51 20 28
6 ST. TRUIDEN 13 8 1 4 46 28 25
7 FEMINA SP. CHARLEROI 13 8 1 4 32 26 25
8 HALVENWEG ZONHOVEN 13 7 3 3 38 22 24
9 DAMESVOETBAL LOT 13 6 3 4 55 25 21
10 PLOMBIERES R.U.A. 13 5 2 6 25 37 17
11 BIESEN KMR 13 5 2 6 24 38 17
12 ANTHEIT RC. FEMINA 13 3 2 8 24 33 11
13 OBOURG-NIMY MAISIERES 13 3 0 10 14 57 9
14 GESVES R. ES 13 2 1 10 15 45 7

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RC. JONG AARLEN 13 8 1 4 45 21 25
2 WALLONIA CLUB SIBRET 13 7 4 2 47 21 25
3 ASE DE CHASTRE 13 6 4 3 42 20 22
4 SAINT REMY US 13 6 2 5 33 28 20
5 ST. TRUIDEN 13 6 2 5 34 34 20
6 WOLFSDONK SPORT 13 6 1 6 35 23 19
7 HALVENWEG ZONHOVEN 13 5 4 4 22 30 19
8 DAMESVOETBAL LOT 13 5 1 7 45 40 16
9 BIESEN KMR 13 5 0 8 19 33 15
10 FEMINA SP. CHARLEROI 13 3 1 9 8 48 10
11 OBOURG-NIMY MAISIERES 13 1 2 10 19 63 5
12 PLOMBIERES R.U.A. 13 1 1 11 14 45 4
13 ANTHEIT RC. FEMINA 13 1 1 11 12 69 4
14 GESVES R. ES 13 0 0 13 13 79 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 HALVENWEG ZONHOVEN - ANTHEIT RC. FEMINA 3 - 1
07/09/2013 2 ANTHEIT RC. FEMINA - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
14/09/2013 3 ASE DE CHASTRE - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 1
28/09/2013 4 ANTHEIT RC. FEMINA - RC. JONG AARLEN 3 - 4
05/10/2013 5 OBOURG-NIMY MAISIERES - ANTHEIT RC. FEMINA 5 - 3
19/10/2013 6 ANTHEIT RC. FEMINA - SAINT REMY US 1 - 0
26/10/2013 7 GESVES R. ES - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
09/11/2013 8 ANTHEIT RC. FEMINA - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 1
16/11/2013 9 ANTHEIT RC. FEMINA - DAMESVOETBAL LOT 2 - 2
23/11/2013 10 ST. TRUIDEN - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 1
30/11/2013 11 ANTHEIT RC. FEMINA - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 3
07/12/2013 12 BIESEN KMR - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 4
14/12/2013 13 ANTHEIT RC. FEMINA - WOLFSDONK SPORT 1 - 5
21/12/2013 14 ANTHEIT RC. FEMINA - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 3
18/01/2014 15 FEMINA SP. CHARLEROI - ANTHEIT RC. FEMINA 6 - 0
25/01/2014 16 ANTHEIT RC. FEMINA - ASE DE CHASTRE 0 - 4
01/02/2014 17 RC. JONG AARLEN - ANTHEIT RC. FEMINA 9 - 0
08/02/2014 18 ANTHEIT RC. FEMINA - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
15/02/2014 19 SAINT REMY US - ANTHEIT RC. FEMINA 4 - 0
22/02/2014 20 ANTHEIT RC. FEMINA - GESVES R. ES 6 - 0
01/03/2014 21 PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 08/03   Speeldag 
08/03/2014 21 PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
15/03/2014 22 DAMESVOETBAL LOT - ANTHEIT RC. FEMINA 12 - 0
29/03/2014 23 ANTHEIT RC. FEMINA - ST. TRUIDEN 2 - 3
12/04/2014 24 WALLONIA CLUB SIBRET - ANTHEIT RC. FEMINA 7 - 1
26/04/2014 25 ANTHEIT RC. FEMINA - BIESEN KMR 2 - 5
03/05/2014 26 WOLFSDONK SPORT - ANTHEIT RC. FEMINA 16 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 ASE DE CHASTRE - SAINT REMY US 5 - 5
07/09/2013 2 GESVES R. ES - ASE DE CHASTRE 1 - 9
14/09/2013 3 ASE DE CHASTRE - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 1
28/09/2013 4 DAMESVOETBAL LOT - ASE DE CHASTRE 1 - 3
05/10/2013 5 ASE DE CHASTRE - ST. TRUIDEN 2 - 1
19/10/2013 6 WALLONIA CLUB SIBRET - ASE DE CHASTRE 2 - 2
26/10/2013 7 ASE DE CHASTRE - BIESEN KMR 1 - 3
09/11/2013 8 WOLFSDONK SPORT - ASE DE CHASTRE 4 - 3
16/11/2013 9 ASE DE CHASTRE - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 2
23/11/2013 10 FEMINA SP. CHARLEROI - ASE DE CHASTRE 3 - 1
30/11/2013 11 PLOMBIERES R.U.A. - ASE DE CHASTRE 1 - 3
07/12/2013 12 ASE DE CHASTRE - RC. JONG AARLEN 3 - 2
14/12/2013 13 OBOURG-NIMY MAISIERES - ASE DE CHASTRE 0 - 6
21/12/2013 14 SAINT REMY US - ASE DE CHASTRE 4 - 3
18/01/2014 15 ASE DE CHASTRE - GESVES R. ES 4 - 1
25/01/2014 16 ANTHEIT RC. FEMINA - ASE DE CHASTRE 0 - 4
01/02/2014 17 ASE DE CHASTRE - DAMESVOETBAL LOT 1 - 0
08/02/2014 18 ST. TRUIDEN - ASE DE CHASTRE 1 - 5
15/02/2014 19 ASE DE CHASTRE - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
22/02/2014 20 BIESEN KMR - ASE DE CHASTRE 1 - 1
01/03/2014 21 ASE DE CHASTRE - WOLFSDONK SPORT 1 - 0
15/03/2014 22 HALVENWEG ZONHOVEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
29/03/2014 23 ASE DE CHASTRE - FEMINA SP. CHARLEROI 11 - 0
12/04/2014 24 ASE DE CHASTRE - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 0
26/04/2014 25 RC. JONG AARLEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
03/05/2014 26 ASE DE CHASTRE - OBOURG-NIMY MAISIERES (ff.) 5 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 BIESEN KMR - ST. TRUIDEN 0 - 4
07/09/2013 2 WALLONIA CLUB SIBRET - BIESEN KMR 3 - 1
14/09/2013 3 PLOMBIERES R.U.A. - BIESEN KMR 2 - 1
28/09/2013 4 BIESEN KMR - WOLFSDONK SPORT 0 - 1
05/10/2013 5 HALVENWEG ZONHOVEN - BIESEN KMR 0 - 1
19/10/2013 6 BIESEN KMR - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 1
26/10/2013 7 ASE DE CHASTRE - BIESEN KMR 1 - 3
09/11/2013 8 BIESEN KMR - RC. JONG AARLEN 0 - 5
16/11/2013 9 OBOURG-NIMY MAISIERES - BIESEN KMR 1 - 3
23/11/2013 10 BIESEN KMR - SAINT REMY US 4 - 2
30/11/2013 11 GESVES R. ES - BIESEN KMR 0 - 1
07/12/2013 12 BIESEN KMR - ANTHEIT RC. FEMINA 2 - 4
14/12/2013 13 DAMESVOETBAL LOT - BIESEN KMR 6 - 1
21/12/2013 14 ST. TRUIDEN - BIESEN KMR 5 - 1
18/01/2014 15 BIESEN KMR - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 5
25/01/2014 16 BIESEN KMR - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 1
01/02/2014 17 WOLFSDONK SPORT - BIESEN KMR 3 - 0
08/02/2014 18 BIESEN KMR - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 0
15/02/2014 19 FEMINA SP. CHARLEROI - BIESEN KMR 2 - 0
22/02/2014 20 BIESEN KMR - ASE DE CHASTRE 1 - 1
01/03/2014 21 RC. JONG AARLEN - BIESEN KMR 4 - 2
15/03/2014 22 BIESEN KMR - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
29/03/2014 23 SAINT REMY US - BIESEN KMR 4 - 0
12/04/2014 24 BIESEN KMR - GESVES R. ES 3 - 2
26/04/2014 25 ANTHEIT RC. FEMINA - BIESEN KMR 2 - 5
03/05/2014 26 BIESEN KMR - DAMESVOETBAL LOT 2 - 12


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 WOLFSDONK SPORT - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
07/09/2013 2 DAMESVOETBAL LOT - HALVENWEG ZONHOVEN 7 - 1
14/09/2013 3 FEMINA SP. CHARLEROI - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2
28/09/2013 4 DAMESVOETBAL LOT - ASE DE CHASTRE 1 - 3
05/10/2013 5 RC. JONG AARLEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 5
19/10/2013 6 DAMESVOETBAL LOT - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
26/10/2013 7 SAINT REMY US - DAMESVOETBAL LOT 4 - 0
09/11/2013 8 DAMESVOETBAL LOT - GESVES R. ES 9 - 2
16/11/2013 9 ANTHEIT RC. FEMINA - DAMESVOETBAL LOT 2 - 2
23/11/2013 10 DAMESVOETBAL LOT - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
30/11/2013 11 DAMESVOETBAL LOT - ST. TRUIDEN 4 - 6
07/12/2013 12 WALLONIA CLUB SIBRET - DAMESVOETBAL LOT 5 - 0
14/12/2013 13 DAMESVOETBAL LOT - BIESEN KMR 6 - 1
21/12/2013 14 DAMESVOETBAL LOT - WOLFSDONK SPORT 2 - 2
18/01/2014 15 HALVENWEG ZONHOVEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2
25/01/2014 16 DAMESVOETBAL LOT - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
01/02/2014 17 ASE DE CHASTRE - DAMESVOETBAL LOT 1 - 0
08/02/2014 18 DAMESVOETBAL LOT - RC. JONG AARLEN 2 - 3
15/02/2014 19 OBOURG-NIMY MAISIERES - DAMESVOETBAL LOT 2 - 7
22/02/2014 20 DAMESVOETBAL LOT - SAINT REMY US 2 - 1
01/03/2014 21 GESVES R. ES - DAMESVOETBAL LOT 1 - 5
15/03/2014 22 DAMESVOETBAL LOT - ANTHEIT RC. FEMINA 12 - 0
29/03/2014 23 PLOMBIERES R.U.A. - DAMESVOETBAL LOT 2 - 4
12/04/2014 24 ST. TRUIDEN - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
26/04/2014 25 DAMESVOETBAL LOT - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 3
03/05/2014 26 BIESEN KMR - DAMESVOETBAL LOT 2 - 12


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 FEMINA SP. CHARLEROI - GESVES R. ES 3 - 0
07/09/2013 2 ANTHEIT RC. FEMINA - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
14/09/2013 3 FEMINA SP. CHARLEROI - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2
28/09/2013 4 ST. TRUIDEN - FEMINA SP. CHARLEROI 7 - 0
05/10/2013 5 FEMINA SP. CHARLEROI - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 5
19/10/2013 6 BIESEN KMR - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 1
26/10/2013 7 FEMINA SP. CHARLEROI - WOLFSDONK SPORT 3 - 1
09/11/2013 8 HALVENWEG ZONHOVEN - FEMINA SP. CHARLEROI 3 - 0
16/11/2013 9 PLOMBIERES R.U.A. - FEMINA SP. CHARLEROI 4 - 0
23/11/2013 10 FEMINA SP. CHARLEROI - ASE DE CHASTRE 3 - 1
30/11/2013 11 RC. JONG AARLEN - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
07/12/2013 12 FEMINA SP. CHARLEROI - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
14/12/2013 13 SAINT REMY US - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
21/12/2013 14 GESVES R. ES - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
18/01/2014 15 FEMINA SP. CHARLEROI - ANTHEIT RC. FEMINA 6 - 0
25/01/2014 16 DAMESVOETBAL LOT - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 1
01/02/2014 17 FEMINA SP. CHARLEROI - ST. TRUIDEN 2 - 1
08/02/2014 18 WALLONIA CLUB SIBRET - FEMINA SP. CHARLEROI 1 - 1
15/02/2014 19 FEMINA SP. CHARLEROI - BIESEN KMR 2 - 0
22/02/2014 20 WOLFSDONK SPORT - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
01/03/2014 21 FEMINA SP. CHARLEROI - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 4
15/03/2014 22 FEMINA SP. CHARLEROI - PLOMBIERES R.U.A. 2 - 1
29/03/2014 23 ASE DE CHASTRE - FEMINA SP. CHARLEROI 11 - 0
12/04/2014 24 FEMINA SP. CHARLEROI - RC. JONG AARLEN 0 - 5
26/04/2014 25 OBOURG-NIMY MAISIERES - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 4
03/05/2014 26 FEMINA SP. CHARLEROI - SAINT REMY US 3 - 4


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 FEMINA SP. CHARLEROI - GESVES R. ES 3 - 0
07/09/2013 2 GESVES R. ES - ASE DE CHASTRE 1 - 9
14/09/2013 3 RC. JONG AARLEN - GESVES R. ES 5 - 1
28/09/2013 4 GESVES R. ES - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 4
05/10/2013 5 SAINT REMY US - GESVES R. ES 7 - 0
19/10/2013 6 GESVES R. ES - PLOMBIERES R.U.A. 0 - 3
26/10/2013 7 GESVES R. ES - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
09/11/2013 8 DAMESVOETBAL LOT - GESVES R. ES 9 - 2
16/11/2013 9 GESVES R. ES - ST. TRUIDEN 1 - 4
23/11/2013 10 WALLONIA CLUB SIBRET - GESVES R. ES 9 - 0
30/11/2013 11 GESVES R. ES - BIESEN KMR 0 - 1
07/12/2013 12 WOLFSDONK SPORT - GESVES R. ES 19 - 2
14/12/2013 13 GESVES R. ES - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
21/12/2013 14 GESVES R. ES - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
18/01/2014 15 ASE DE CHASTRE - GESVES R. ES 4 - 1
25/01/2014 16 GESVES R. ES - RC. JONG AARLEN 1 - 4
01/02/2014 17 OBOURG-NIMY MAISIERES - GESVES R. ES 1 - 0
08/02/2014 18 GESVES R. ES - SAINT REMY US 19/04   Speeldag 
15/02/2014 19 PLOMBIERES R.U.A. - GESVES R. ES 2 - 0
22/02/2014 20 ANTHEIT RC. FEMINA - GESVES R. ES 6 - 0
01/03/2014 21 GESVES R. ES - DAMESVOETBAL LOT 1 - 5
15/03/2014 22 ST. TRUIDEN - GESVES R. ES 8 - 3
29/03/2014 23 GESVES R. ES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 3
12/04/2014 24 BIESEN KMR - GESVES R. ES 3 - 2
19/04/2014 18 GESVES R. ES - SAINT REMY US 2 - 3
26/04/2014 25 GESVES R. ES - WOLFSDONK SPORT 2 - 7
03/05/2014 26 HALVENWEG ZONHOVEN - GESVES R. ES 3 - 2


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 HALVENWEG ZONHOVEN - ANTHEIT RC. FEMINA 3 - 1
07/09/2013 2 DAMESVOETBAL LOT - HALVENWEG ZONHOVEN 7 - 1
14/09/2013 3 HALVENWEG ZONHOVEN - ST. TRUIDEN 2 - 4
28/09/2013 4 WALLONIA CLUB SIBRET - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
05/10/2013 5 HALVENWEG ZONHOVEN - BIESEN KMR 0 - 1
19/10/2013 6 WOLFSDONK SPORT - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 0
26/10/2013 7 PLOMBIERES R.U.A. - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
09/11/2013 8 HALVENWEG ZONHOVEN - FEMINA SP. CHARLEROI 3 - 0
16/11/2013 9 ASE DE CHASTRE - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 2
23/11/2013 10 HALVENWEG ZONHOVEN - RC. JONG AARLEN 3 - 3
30/11/2013 11 OBOURG-NIMY MAISIERES - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 3
07/12/2013 12 HALVENWEG ZONHOVEN - SAINT REMY US 2 - 0
14/12/2013 13 GESVES R. ES - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
21/12/2013 14 ANTHEIT RC. FEMINA - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 3
18/01/2014 15 HALVENWEG ZONHOVEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 2
25/01/2014 16 ST. TRUIDEN - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 3
01/02/2014 17 HALVENWEG ZONHOVEN - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
08/02/2014 18 BIESEN KMR - HALVENWEG ZONHOVEN 0 - 0
15/02/2014 19 HALVENWEG ZONHOVEN - WOLFSDONK SPORT 1 - 2
22/02/2014 20 HALVENWEG ZONHOVEN - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 3
01/03/2014 21 FEMINA SP. CHARLEROI - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 4
15/03/2014 22 HALVENWEG ZONHOVEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
29/03/2014 23 RC. JONG AARLEN - HALVENWEG ZONHOVEN 5 - 0
12/04/2014 24 HALVENWEG ZONHOVEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 11 - 1
26/04/2014 25 SAINT REMY US - HALVENWEG ZONHOVEN (ff.) 5 - 0
03/05/2014 26 HALVENWEG ZONHOVEN - GESVES R. ES 3 - 2


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 RC. JONG AARLEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 3 - 1
07/09/2013 2 OBOURG-NIMY MAISIERES - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
14/09/2013 3 OBOURG-NIMY MAISIERES - SAINT REMY US 1 - 4
28/09/2013 4 GESVES R. ES - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 4
05/10/2013 5 OBOURG-NIMY MAISIERES - ANTHEIT RC. FEMINA 5 - 3
19/10/2013 6 DAMESVOETBAL LOT - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
26/10/2013 7 OBOURG-NIMY MAISIERES - ST. TRUIDEN 0 - 6
09/11/2013 8 WALLONIA CLUB SIBRET - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
16/11/2013 9 OBOURG-NIMY MAISIERES - BIESEN KMR 1 - 3
23/11/2013 10 WOLFSDONK SPORT - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 2
30/11/2013 11 OBOURG-NIMY MAISIERES - HALVENWEG ZONHOVEN 1 - 3
07/12/2013 12 FEMINA SP. CHARLEROI - OBOURG-NIMY MAISIERES 2 - 2
14/12/2013 13 OBOURG-NIMY MAISIERES - ASE DE CHASTRE 0 - 6
21/12/2013 14 OBOURG-NIMY MAISIERES - RC. JONG AARLEN 0 - 1
18/01/2014 15 PLOMBIERES R.U.A. - OBOURG-NIMY MAISIERES 4 - 2
25/01/2014 16 SAINT REMY US - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 1
01/02/2014 17 OBOURG-NIMY MAISIERES - GESVES R. ES 1 - 0
08/02/2014 18 ANTHEIT RC. FEMINA - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
15/02/2014 19 OBOURG-NIMY MAISIERES - DAMESVOETBAL LOT 2 - 7
22/02/2014 20 ST. TRUIDEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
01/03/2014 21 OBOURG-NIMY MAISIERES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 12
15/03/2014 22 BIESEN KMR - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
29/03/2014 23 OBOURG-NIMY MAISIERES - WOLFSDONK SPORT 0 - 7
12/04/2014 24 HALVENWEG ZONHOVEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 11 - 1
26/04/2014 25 OBOURG-NIMY MAISIERES - FEMINA SP. CHARLEROI 0 - 4
03/05/2014 26 ASE DE CHASTRE - OBOURG-NIMY MAISIERES (ff.) 5 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 PLOMBIERES R.U.A. - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 5
07/09/2013 2 OBOURG-NIMY MAISIERES - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
14/09/2013 3 PLOMBIERES R.U.A. - BIESEN KMR 2 - 1
28/09/2013 4 SAINT REMY US - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
05/10/2013 5 PLOMBIERES R.U.A. - WOLFSDONK SPORT 1 - 6
19/10/2013 6 GESVES R. ES - PLOMBIERES R.U.A. 0 - 3
26/10/2013 7 PLOMBIERES R.U.A. - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
02/11/2013 13 RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
09/11/2013 8 ANTHEIT RC. FEMINA - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 1
16/11/2013 9 PLOMBIERES R.U.A. - FEMINA SP. CHARLEROI 4 - 0
23/11/2013 10 DAMESVOETBAL LOT - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
30/11/2013 11 PLOMBIERES R.U.A. - ASE DE CHASTRE 1 - 3
07/12/2013 12 PLOMBIERES R.U.A. - ST. TRUIDEN 2 - 2
14/12/2013 13 RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 02/11   Speeldag 
21/12/2013 14 WALLONIA CLUB SIBRET - PLOMBIERES R.U.A. 6 - 2
18/01/2014 15 PLOMBIERES R.U.A. - OBOURG-NIMY MAISIERES 4 - 2
25/01/2014 16 BIESEN KMR - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 1
01/02/2014 17 PLOMBIERES R.U.A. - SAINT REMY US 0 - 3
08/02/2014 18 WOLFSDONK SPORT - PLOMBIERES R.U.A. 7 - 1
15/02/2014 19 PLOMBIERES R.U.A. - GESVES R. ES 2 - 0
22/02/2014 20 HALVENWEG ZONHOVEN - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 3
01/03/2014 21 PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 08/03   Speeldag 
08/03/2014 21 PLOMBIERES R.U.A. - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 0
15/03/2014 22 FEMINA SP. CHARLEROI - PLOMBIERES R.U.A. 2 - 1
29/03/2014 23 PLOMBIERES R.U.A. - DAMESVOETBAL LOT 2 - 4
12/04/2014 24 ASE DE CHASTRE - PLOMBIERES R.U.A. 4 - 0
26/04/2014 25 ST. TRUIDEN - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 0
03/05/2014 26 PLOMBIERES R.U.A. - RC. JONG AARLEN 1 - 9


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 RC. JONG AARLEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 3 - 1
07/09/2013 2 SAINT REMY US - RC. JONG AARLEN 2 - 1
14/09/2013 3 RC. JONG AARLEN - GESVES R. ES 5 - 1
28/09/2013 4 ANTHEIT RC. FEMINA - RC. JONG AARLEN 3 - 4
05/10/2013 5 RC. JONG AARLEN - DAMESVOETBAL LOT 3 - 5
19/10/2013 6 ST. TRUIDEN - RC. JONG AARLEN 1 - 5
26/10/2013 7 RC. JONG AARLEN - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 0
02/11/2013 13 RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 3 - 1
09/11/2013 8 BIESEN KMR - RC. JONG AARLEN 0 - 5
16/11/2013 9 RC. JONG AARLEN - WOLFSDONK SPORT 4 - 3
23/11/2013 10 HALVENWEG ZONHOVEN - RC. JONG AARLEN 3 - 3
30/11/2013 11 RC. JONG AARLEN - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
07/12/2013 12 ASE DE CHASTRE - RC. JONG AARLEN 3 - 2
14/12/2013 13 RC. JONG AARLEN - PLOMBIERES R.U.A. 02/11   Speeldag 
21/12/2013 14 OBOURG-NIMY MAISIERES - RC. JONG AARLEN 0 - 1
18/01/2014 15 RC. JONG AARLEN - SAINT REMY US 3 - 3
25/01/2014 16 GESVES R. ES - RC. JONG AARLEN 1 - 4
01/02/2014 17 RC. JONG AARLEN - ANTHEIT RC. FEMINA 9 - 0
08/02/2014 18 DAMESVOETBAL LOT - RC. JONG AARLEN 2 - 3
15/02/2014 19 RC. JONG AARLEN - ST. TRUIDEN 3 - 3
22/02/2014 20 WALLONIA CLUB SIBRET - RC. JONG AARLEN 3 - 2
01/03/2014 21 RC. JONG AARLEN - BIESEN KMR 4 - 2
15/03/2014 22 WOLFSDONK SPORT - RC. JONG AARLEN 2 - 1
29/03/2014 23 RC. JONG AARLEN - HALVENWEG ZONHOVEN 5 - 0
12/04/2014 24 FEMINA SP. CHARLEROI - RC. JONG AARLEN 0 - 5
26/04/2014 25 RC. JONG AARLEN - ASE DE CHASTRE 1 - 1
03/05/2014 26 PLOMBIERES R.U.A. - RC. JONG AARLEN 1 - 9


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 ASE DE CHASTRE - SAINT REMY US 5 - 5
07/09/2013 2 SAINT REMY US - RC. JONG AARLEN 2 - 1
14/09/2013 3 OBOURG-NIMY MAISIERES - SAINT REMY US 1 - 4
28/09/2013 4 SAINT REMY US - PLOMBIERES R.U.A. 5 - 0
05/10/2013 5 SAINT REMY US - GESVES R. ES 7 - 0
19/10/2013 6 ANTHEIT RC. FEMINA - SAINT REMY US 1 - 0
26/10/2013 7 SAINT REMY US - DAMESVOETBAL LOT 4 - 0
09/11/2013 8 ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 05/04   Speeldag 
16/11/2013 9 SAINT REMY US - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 5
23/11/2013 10 BIESEN KMR - SAINT REMY US 4 - 2
30/11/2013 11 SAINT REMY US - WOLFSDONK SPORT 4 - 0
07/12/2013 12 HALVENWEG ZONHOVEN - SAINT REMY US 2 - 0
14/12/2013 13 SAINT REMY US - FEMINA SP. CHARLEROI 2 - 0
21/12/2013 14 SAINT REMY US - ASE DE CHASTRE 4 - 3
18/01/2014 15 RC. JONG AARLEN - SAINT REMY US 3 - 3
25/01/2014 16 SAINT REMY US - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 1
01/02/2014 17 PLOMBIERES R.U.A. - SAINT REMY US 0 - 3
08/02/2014 18 GESVES R. ES - SAINT REMY US 19/04   Speeldag 
15/02/2014 19 SAINT REMY US - ANTHEIT RC. FEMINA 4 - 0
22/02/2014 20 DAMESVOETBAL LOT - SAINT REMY US 2 - 1
01/03/2014 21 SAINT REMY US - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0
15/03/2014 22 WALLONIA CLUB SIBRET - SAINT REMY US 0 - 2
29/03/2014 23 SAINT REMY US - BIESEN KMR 4 - 0
05/04/2014 8 ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 3 - 5
12/04/2014 24 WOLFSDONK SPORT - SAINT REMY US 2 - 1
19/04/2014 18 GESVES R. ES - SAINT REMY US 2 - 3
26/04/2014 25 SAINT REMY US - HALVENWEG ZONHOVEN (ff.) 5 - 0
03/05/2014 26 FEMINA SP. CHARLEROI - SAINT REMY US 3 - 4


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 BIESEN KMR - ST. TRUIDEN 0 - 4
07/09/2013 2 ST. TRUIDEN - WOLFSDONK SPORT 2 - 1
14/09/2013 3 HALVENWEG ZONHOVEN - ST. TRUIDEN 2 - 4
28/09/2013 4 ST. TRUIDEN - FEMINA SP. CHARLEROI 7 - 0
05/10/2013 5 ASE DE CHASTRE - ST. TRUIDEN 2 - 1
19/10/2013 6 ST. TRUIDEN - RC. JONG AARLEN 1 - 5
26/10/2013 7 OBOURG-NIMY MAISIERES - ST. TRUIDEN 0 - 6
09/11/2013 8 ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 05/04   Speeldag 
16/11/2013 9 GESVES R. ES - ST. TRUIDEN 1 - 4
23/11/2013 10 ST. TRUIDEN - ANTHEIT RC. FEMINA 1 - 1
30/11/2013 11 DAMESVOETBAL LOT - ST. TRUIDEN 4 - 6
07/12/2013 12 PLOMBIERES R.U.A. - ST. TRUIDEN 2 - 2
14/12/2013 13 ST. TRUIDEN - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 1
21/12/2013 14 ST. TRUIDEN - BIESEN KMR 5 - 1
18/01/2014 15 WOLFSDONK SPORT - ST. TRUIDEN 6 - 0
25/01/2014 16 ST. TRUIDEN - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 3
01/02/2014 17 FEMINA SP. CHARLEROI - ST. TRUIDEN 2 - 1
08/02/2014 18 ST. TRUIDEN - ASE DE CHASTRE 1 - 5
15/02/2014 19 RC. JONG AARLEN - ST. TRUIDEN 3 - 3
22/02/2014 20 ST. TRUIDEN - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 0
01/03/2014 21 SAINT REMY US - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0
15/03/2014 22 ST. TRUIDEN - GESVES R. ES 8 - 3
29/03/2014 23 ANTHEIT RC. FEMINA - ST. TRUIDEN 2 - 3
05/04/2014 8 ST. TRUIDEN - SAINT REMY US 3 - 5
12/04/2014 24 ST. TRUIDEN - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
26/04/2014 25 ST. TRUIDEN - PLOMBIERES R.U.A. 1 - 0
03/05/2014 26 WALLONIA CLUB SIBRET - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 PLOMBIERES R.U.A. - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 5
07/09/2013 2 WALLONIA CLUB SIBRET - BIESEN KMR 3 - 1
14/09/2013 3 WALLONIA CLUB SIBRET - WOLFSDONK SPORT 2 - 0
28/09/2013 4 WALLONIA CLUB SIBRET - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 2
05/10/2013 5 FEMINA SP. CHARLEROI - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 5
19/10/2013 6 WALLONIA CLUB SIBRET - ASE DE CHASTRE 2 - 2
26/10/2013 7 RC. JONG AARLEN - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 0
09/11/2013 8 WALLONIA CLUB SIBRET - OBOURG-NIMY MAISIERES 5 - 2
16/11/2013 9 SAINT REMY US - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 5
23/11/2013 10 WALLONIA CLUB SIBRET - GESVES R. ES 9 - 0
30/11/2013 11 ANTHEIT RC. FEMINA - WALLONIA CLUB SIBRET 1 - 3
07/12/2013 12 WALLONIA CLUB SIBRET - DAMESVOETBAL LOT 5 - 0
14/12/2013 13 ST. TRUIDEN - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 1
21/12/2013 14 WALLONIA CLUB SIBRET - PLOMBIERES R.U.A. 6 - 2
18/01/2014 15 BIESEN KMR - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 5
25/01/2014 16 WOLFSDONK SPORT - WALLONIA CLUB SIBRET 4 - 1
01/02/2014 17 HALVENWEG ZONHOVEN - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
08/02/2014 18 WALLONIA CLUB SIBRET - FEMINA SP. CHARLEROI 1 - 1
15/02/2014 19 ASE DE CHASTRE - WALLONIA CLUB SIBRET 2 - 2
22/02/2014 20 WALLONIA CLUB SIBRET - RC. JONG AARLEN 3 - 2
01/03/2014 21 OBOURG-NIMY MAISIERES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 12
15/03/2014 22 WALLONIA CLUB SIBRET - SAINT REMY US 0 - 2
29/03/2014 23 GESVES R. ES - WALLONIA CLUB SIBRET 0 - 3
12/04/2014 24 WALLONIA CLUB SIBRET - ANTHEIT RC. FEMINA 7 - 1
26/04/2014 25 DAMESVOETBAL LOT - WALLONIA CLUB SIBRET 3 - 3
03/05/2014 26 WALLONIA CLUB SIBRET - ST. TRUIDEN (ff.) 5 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
31/08/2013 1 WOLFSDONK SPORT - DAMESVOETBAL LOT 6 - 3
07/09/2013 2 ST. TRUIDEN - WOLFSDONK SPORT 2 - 1
14/09/2013 3 WALLONIA CLUB SIBRET - WOLFSDONK SPORT 2 - 0
28/09/2013 4 BIESEN KMR - WOLFSDONK SPORT 0 - 1
05/10/2013 5 PLOMBIERES R.U.A. - WOLFSDONK SPORT 1 - 6
19/10/2013 6 WOLFSDONK SPORT - HALVENWEG ZONHOVEN 2 - 0
26/10/2013 7 FEMINA SP. CHARLEROI - WOLFSDONK SPORT 3 - 1
09/11/2013 8 WOLFSDONK SPORT - ASE DE CHASTRE 4 - 3
16/11/2013 9 RC. JONG AARLEN - WOLFSDONK SPORT 4 - 3
23/11/2013 10 WOLFSDONK SPORT - OBOURG-NIMY MAISIERES 6 - 2
30/11/2013 11 SAINT REMY US - WOLFSDONK SPORT 4 - 0
07/12/2013 12 WOLFSDONK SPORT - GESVES R. ES 19 - 2
14/12/2013 13 ANTHEIT RC. FEMINA - WOLFSDONK SPORT 1 - 5
21/12/2013 14 DAMESVOETBAL LOT - WOLFSDONK SPORT 2 - 2
18/01/2014 15 WOLFSDONK SPORT - ST. TRUIDEN 6 - 0
25/01/2014 16 WOLFSDONK SPORT - WALLONIA CLUB SIBRET 4 - 1
01/02/2014 17 WOLFSDONK SPORT - BIESEN KMR 3 - 0
08/02/2014 18 WOLFSDONK SPORT - PLOMBIERES R.U.A. 7 - 1
15/02/2014 19 HALVENWEG ZONHOVEN - WOLFSDONK SPORT 1 - 2
22/02/2014 20 WOLFSDONK SPORT - FEMINA SP. CHARLEROI 8 - 0
01/03/2014 21 ASE DE CHASTRE - WOLFSDONK SPORT 1 - 0
15/03/2014 22 WOLFSDONK SPORT - RC. JONG AARLEN 2 - 1
29/03/2014 23 OBOURG-NIMY MAISIERES - WOLFSDONK SPORT 0 - 7
12/04/2014 24 WOLFSDONK SPORT - SAINT REMY US 2 - 1
26/04/2014 25 GESVES R. ES - WOLFSDONK SPORT 2 - 7
03/05/2014 26 WOLFSDONK SPORT - ANTHEIT RC. FEMINA 16 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Dames
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
Women's BeNe League      

Provincie Antwerpen - Dames
1e Prov. 2e Prov. 3e Prov. A 3e Prov. B
4e Prov.      

Nationaal - Heren
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
4e Nat. A 4e Nat. B 4e Nat. C 4e Nat. D

Provincie Antwerpen - Heren
1e Prov. 2e Prov. A 2e Prov. B 3e Prov. A
3e Prov. B 3e Prov. C 4e Prov. A 4e Prov. B
4e Prov. C 4e Prov. D 4e Prov. E  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).