2e Amateurs - ACFF
Update: 30/04/2017 om 17:48u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Doe het zelf Software voor Sportclubs
Optimalisatie van bedrijfsvoorheffing.
Fiscaal correcte berekening van premiebetalingen.
Administratieve vereenvoudiging.
www.sportspay.be - powered by SD Worx
willy@sportspay.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 30/04/2017 om 17:48u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2016-2017 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in de "2e Klasse - Amateurs - ACFF".
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.

De zestien clubs in deze afdeling, die allen in het bezit zijn van een licentie als nationale amateurclub, zijn:
La Louvière, RES Acrenoise, UR Namen, Charleroi-Couillet-Fleurus, Waremme-Borgworm, Couvin-Mariembourg, Wallonne Ciney, RFC De Liège, RRC Hamoir, RW Walhain, La Calamine, Olympic Charleroi Marchienne, Chatelet-Farciennes RSC, RFC Meux, RUS Givry en Solières Sport.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2015-2016 in de, qua niveau vergelijkbare, reeksen van derde nationale, klik op 3e Nationale A of 3e Nationale B.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2017) - 3e periode
Zon. 30/04 15u00 RRC HAMOIR - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 RW WALHAIN - RUS GIVRY 2 - 1
Zon. 30/04 15u00 ACREN LESSINES - CHATELET-FARCIENNES 4 - 1
Zon. 30/04 15u00 RFC LUIK - WAREMME-BORGWORM 2 - 1
Zon. 30/04 15u00 CHARLEROI-COUILLET - SOLIERES SPORT 1 - 5
Zon. 30/04 15u00 WALLONNE CINEY - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1
Zon. 30/04 15u00 UR NAMEN - KELMIS-CALAMINE 2 - 11
Zon. 30/04 15u00 LA LOUVIERE CENTRE - RFC MEUX 1 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in de 2e Klasse Amateurs - ACFF, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2016) - 1e periode
LA LOUVIERE CENTRE - WAREMME-BORGWORM 4 - 0
WALLONNE CINEY - RUS GIVRY 0 - 0
ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
RW WALHAIN - KELMIS-CALAMINE 5 - 1
RFC LUIK - SOLIERES SPORT 2 - 2
RRC HAMOIR - UR NAMEN 1 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - RFC MEUX 2 - 0
CHARLEROI-COUILLET - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3


Speeldag 2 (11 september 2016) - 1e periode
RFC MEUX - RRC HAMOIR 2 - 3
COUVIN-MARIEMBOURG - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2
UR NAMEN - RW WALHAIN 1 - 3
WAREMME-BORGWORM - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 3
SOLIERES SPORT - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
CHATELET-FARCIENNES - RFC LUIK 1 - 2
KELMIS-CALAMINE - WALLONNE CINEY 2 - 2
RUS GIVRY - ACREN LESSINES 1 - 1


Speeldag 3 (18 september 2016) - 1e periode
RFC MEUX - WAREMME-BORGWORM 2 - 5
LA LOUVIERE CENTRE - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
WALLONNE CINEY - UR NAMEN 2 - 1
ACREN LESSINES - KELMIS-CALAMINE 0 - 3
RFC LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1
RRC HAMOIR - RW WALHAIN 1 - 4
OLYMPIC CHARLEROI - SOLIERES SPORT 3 - 1
CHARLEROI-COUILLET - RUS GIVRY 2 - 0


Speeldag 4 (25 september 2016) - 1e periode
UR NAMEN - ACREN LESSINES 2 - 0
WAREMME-BORGWORM - RRC HAMOIR 3 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - LA LOUVIERE CENTRE 3 - 2
CHATELET-FARCIENNES - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2
RW WALHAIN - WALLONNE CINEY 4 - 1
SOLIERES SPORT - RFC MEUX 0 - 1
RUS GIVRY - RFC LUIK 1 - 5
KELMIS-CALAMINE - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1


Speeldag 5 (2 oktober 2016) - 1e periode
RFC MEUX - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - RUS GIVRY 3 - 1
WAREMME-BORGWORM - SOLIERES SPORT 1 - 0
ACREN LESSINES - RW WALHAIN 1 - 3
RFC LUIK - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
RRC HAMOIR - WALLONNE CINEY 0 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
CHARLEROI-COUILLET - UR NAMEN 2 - 1


Speeldag 6 (9 oktober 2016) - 1e periode
COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 3 - 5
UR NAMEN - RFC LUIK 1 - 1
WALLONNE CINEY - ACREN LESSINES 2 - 2
CHATELET-FARCIENNES - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
SOLIERES SPORT - RRC HAMOIR 0 - 2
RW WALHAIN - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0
RUS GIVRY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 5
KELMIS-CALAMINE - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 2


Speeldag 7 (16 oktober 2016) - 1e periode
RFC MEUX - RUS GIVRY 0 - 0
LA LOUVIERE CENTRE - UR NAMEN 3 - 1
WAREMME-BORGWORM - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
SOLIERES SPORT - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
RRC HAMOIR - ACREN LESSINES 2 - 0
RFC LUIK - RW WALHAIN 2 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - KELMIS-CALAMINE 1 - 1
CHARLEROI-COUILLET - WALLONNE CINEY 2 - 2


Speeldag 8 (23 oktober 2016) - 1e periode
UR NAMEN - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3
WALLONNE CINEY - RFC LUIK 0 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 3 - 5
RW WALHAIN - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
ACREN LESSINES - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
CHATELET-FARCIENNES - RRC HAMOIR 3 - 1
RUS GIVRY - WAREMME-BORGWORM 1 - 0
KELMIS-CALAMINE - RFC MEUX 2 - 1


Speeldag 9 (30 oktober 2016) - 1e periode
RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
WAREMME-BORGWORM - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
LA LOUVIERE CENTRE - WALLONNE CINEY 2 - 2
SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 0
CHATELET-FARCIENNES - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
RFC LUIK - ACREN LESSINES 2 - 2
RRC HAMOIR - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - RW WALHAIN 2 - 1


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2016)
ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0 Speeldag 1


Speeldag 10 (6 november 2016) - 1e periode
RUS GIVRY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2
UR NAMEN - WAREMME-BORGWORM 1 - 2
KELMIS-CALAMINE - SOLIERES SPORT 1 - 2
RW WALHAIN - RFC MEUX 1 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - RRC HAMOIR 2 - 2
WALLONNE CINEY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 1
ACREN LESSINES - LA LOUVIERE CENTRE 2 - 2
CHARLEROI-COUILLET - RFC LUIK 0 - 5


Speeldag 11 (13 november 2016) - 2e periode
RFC MEUX - WALLONNE CINEY 1 - 1
WAREMME-BORGWORM - RW WALHAIN 2 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 0 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
OLYMPIC CHARLEROI - ACREN LESSINES 0 - 1
CHATELET-FARCIENNES - KELMIS-CALAMINE 2 - 0
SOLIERES SPORT - UR NAMEN 2 - 1
RRC HAMOIR - RFC LUIK 2 - 2


Speeldag 12 (20 november 2016) - 2e periode
UR NAMEN - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
WALLONNE CINEY - WAREMME-BORGWORM 2 - 4
RW WALHAIN - SOLIERES SPORT 3 - 1
KELMIS-CALAMINE - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0
RUS GIVRY - RRC HAMOIR 1 - 3
RFC LUIK - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
CHARLEROI-COUILLET - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 0
ACREN LESSINES - RFC MEUX 2 - 1


Speeldag 13 (27 november 2016) - 2e periode
RFC MEUX - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 1 - 3
WAREMME-BORGWORM - ACREN LESSINES 1 - 2
OLYMPIC CHARLEROI - RFC LUIK 1 - 2
RUS GIVRY - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
CHATELET-FARCIENNES - RW WALHAIN 5 - 1
SOLIERES SPORT - WALLONNE CINEY 2 - 0
RRC HAMOIR - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 4


Speeldag 14 (4 december 2016) - 2e periode
WALLONNE CINEY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 1
LA LOUVIERE CENTRE - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 1
UR NAMEN - RUS GIVRY 2 - 2
RFC LUIK - RFC MEUX 2 - 0
CHARLEROI-COUILLET - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
ACREN LESSINES - SOLIERES SPORT 1 - 1
RW WALHAIN - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1
RRC HAMOIR - KELMIS-CALAMINE 3 - 0


Speeldag 15 (11 december 2016) - 2e periode
RFC MEUX - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2
WAREMME-BORGWORM - RFC LUIK 0 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - WALLONNE CINEY 4 - 2
OLYMPIC CHARLEROI - RRC HAMOIR 1 - 1
SOLIERES SPORT - CHARLEROI-COUILLET 1 - 1
CHATELET-FARCIENNES - ACREN LESSINES 1 - 0
RUS GIVRY - RW WALHAIN 2 - 2
KELMIS-CALAMINE - UR NAMEN 0 - 2


Speeldag 16 (18 december 2016) - 2e periode
RFC MEUX - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 5
WAREMME-BORGWORM - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - ACREN LESSINES 0 - 1
UR NAMEN - RRC HAMOIR 1 - 1
SOLIERES SPORT - RFC LUIK 2 - 2
RUS GIVRY - WALLONNE CINEY 1 - 0
KELMIS-CALAMINE - RW WALHAIN 2 - 1
CHATELET-FARCIENNES - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0


Speeldag 17 (8 januari 2017) - 2e periode
LA LOUVIERE CENTRE - SOLIERES SPORT 1 - 2
WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 3 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
RW WALHAIN - UR NAMEN 0 - 0
RRC HAMOIR - RFC MEUX 3 - 1
RFC LUIK - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
CHARLEROI-COUILLET - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 1
ACREN LESSINES - RUS GIVRY 1 - 3


Speeldag 19 (22 januari 2017) - 2e periode
RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 2 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
ACREN LESSINES - UR NAMEN 4 - 0
RRC HAMOIR - WAREMME-BORGWORM 2 - 1
CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 2 - 6
RFC LUIK - RUS GIVRY 2 - 3


Speeldag 18 (28 januari 2017) - 2e periode
COUVIN-MARIEMBOURG - RFC LUIK 0 - 1
UR NAMEN - WALLONNE CINEY 1 - 2
WAREMME-BORGWORM - RFC MEUX 1 - 3
RW WALHAIN - RRC HAMOIR 0 - 2
SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 1
KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 0 - 4
CHATELET-FARCIENNES - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 0
RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2


Speeldag 20 (5 februari 2017) - 2e periode
RW WALHAIN - ACREN LESSINES 4 - 2
CHATELET-FARCIENNES - RFC MEUX 2 - 1
SOLIERES SPORT - WAREMME-BORGWORM 4 - 2
RUS GIVRY - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2
KELMIS-CALAMINE - RFC LUIK 1 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3
WALLONNE CINEY - RRC HAMOIR 2 - 2
UR NAMEN - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2


Speeldag 21 (12 februari 2017) - 3e periode
RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
WAREMME-BORGWORM - CHATELET-FARCIENNES 1 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - KELMIS-CALAMINE 2 - 2
RRC HAMOIR - SOLIERES SPORT 0 - 0
RFC LUIK - UR NAMEN 2 - 0
ACREN LESSINES - WALLONNE CINEY 2 - 5
OLYMPIC CHARLEROI - RUS GIVRY 2 - 1
CHARLEROI-COUILLET - RW WALHAIN 2 - 2


Speeldag 22 (19 februari 2017) - 3e periode
WALLONNE CINEY - CHARLEROI-COUILLET 6 - 1
UR NAMEN - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - WAREMME-BORGWORM 3 - 1
CHATELET-FARCIENNES - SOLIERES SPORT 1 - 0
RW WALHAIN - RFC LUIK 0 - 1
ACREN LESSINES - RRC HAMOIR 0 - 1
RUS GIVRY - RFC MEUX 1 - 1
KELMIS-CALAMINE - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 februari 2017)
WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 3 - 1 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zaterdag 25 februari 2017)
WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 2 - 2 Speeldag 19


Inhaalwedstrijden (zondag 26 februari 2017)
RRC HAMOIR - RFC MEUX 3 - 1 Speeldag 17
SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 1 Speeldag 18
KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 0 - 4 Speeldag 18
RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2 Speeldag 18


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 maart 2017)
OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 3 - 2 Speeldag 17


Speeldag 23 (5 maart 2017) - 3e periode
RFC MEUX - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - RW WALHAIN 2 - 0
WAREMME-BORGWORM - RUS GIVRY 4 - 1
SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3
RRC HAMOIR - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
RFC LUIK - WALLONNE CINEY 2 - 3
OLYMPIC CHARLEROI - UR NAMEN 4 - 1
CHARLEROI-COUILLET - ACREN LESSINES 1 - 1


Speeldag 24 (12 maart 2017) - 3e periode
UR NAMEN - RFC MEUX 1 - 5
COUVIN-MARIEMBOURG - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
WALLONNE CINEY - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
RW WALHAIN - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 4
ACREN LESSINES - RFC LUIK 1 - 3
KELMIS-CALAMINE - WAREMME-BORGWORM 5 - 3
RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 3 - 3
CHARLEROI-COUILLET - RRC HAMOIR 3 - 1


Speeldag 25 (19 maart 2017) - 3e periode
RFC MEUX - RW WALHAIN 1 - 2
WAREMME-BORGWORM - UR NAMEN 4 - 0
LA LOUVIERE CENTRE - ACREN LESSINES 1 - 0
RFC LUIK - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
SOLIERES SPORT - KELMIS-CALAMINE 1 - 0
CHATELET-FARCIENNES - RUS GIVRY 2 - 1
RRC HAMOIR - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - WALLONNE CINEY 3 - 1


Speeldag 26 (26 maart 2017) - 3e periode
UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 1
WALLONNE CINEY - RFC MEUX 1 - 3
RW WALHAIN - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
ACREN LESSINES - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 2
RFC LUIK - RRC HAMOIR 1 - 0
RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 0
CHARLEROI-COUILLET - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 2
KELMIS-CALAMINE - CHATELET-FARCIENNES 3 - 4


Speeldag 27 (2 april 2017) - 3e periode
RFC MEUX - ACREN LESSINES 5 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
LA LOUVIERE CENTRE - RFC LUIK 0 - 0
WAREMME-BORGWORM - WALLONNE CINEY 2 - 1
SOLIERES SPORT - RW WALHAIN 1 - 2
RRC HAMOIR - RUS GIVRY 5 - 2
CHATELET-FARCIENNES - UR NAMEN 3 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - CHARLEROI-COUILLET 2 - 1


Speeldag 28 (9 april 2017) - 3e periode
UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 7
LA LOUVIERE CENTRE - RRC HAMOIR 3 - 1
WALLONNE CINEY - SOLIERES SPORT 6 - 4
ACREN LESSINES - WAREMME-BORGWORM 3 - 0
RW WALHAIN - CHATELET-FARCIENNES 2 - 4
RFC LUIK - OLYMPIC CHARLEROI 4 - 1
CHARLEROI-COUILLET - RFC MEUX 1 - 1
KELMIS-CALAMINE - RUS GIVRY 4 - 1


Inhaalwedstrijden (vrijdag 14 april 2017)
RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1 Speeldag 19


Inhaalwedstrijden (zondag 16 april 2017)
RW WALHAIN - RRC HAMOIR 0 - 2 Speeldag 18
CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 2 - 6 Speeldag 19


Speeldag 29 (23 april 2017) - 3e periode
SOLIERES SPORT - ACREN LESSINES 0 - 1
CHATELET-FARCIENNES - WALLONNE CINEY 4 - 1
OLYMPIC CHARLEROI - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 3
KELMIS-CALAMINE - RRC HAMOIR 5 - 1
RUS GIVRY - UR NAMEN 3 - 3
WAREMME-BORGWORM - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
RFC MEUX - RFC LUIK 1 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - RW WALHAIN 4 - 0


Speeldag 30 (30 april 2017) - 3e periode
RRC HAMOIR - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 1
RW WALHAIN - RUS GIVRY 2 - 1
ACREN LESSINES - CHATELET-FARCIENNES 4 - 1
RFC LUIK - WAREMME-BORGWORM 2 - 1
CHARLEROI-COUILLET - SOLIERES SPORT 1 - 5
WALLONNE CINEY - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1
UR NAMEN - KELMIS-CALAMINE 2 - 11
LA LOUVIERE CENTRE - RFC MEUX 1 - 1


Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CHATELET-FARCIENNES (2) 30 21 2 7 67 32 70
2 RFC LUIK (1) 30 19 3 8 66 30 65
3 OLYMPIC CHARLEROI 30 15 9 6 61 46 51
4 LA LOUVIERE CENTRE 30 13 6 11 54 35 50
5 RRC HAMOIR 30 12 10 8 50 49 44
6 ACREN LESSINES 30 12 12 6 48 48 42
7 SOLIERES SPORT 30 11 10 9 52 48 42
8 RW WALHAIN 30 11 11 8 52 53 41
9 KELMIS-CALAMINE 30 11 12 7 65 59 40
10 WAREMME-BORGWORM 30 12 16 2 60 58 38
11 WALLONNE CINEY 30 9 11 10 56 57 37
12 RFC MEUX 30 10 14 6 53 51 36
13 COUVIN-MARIEMBOURG 30 9 15 6 54 66 33
14 RUS GIVRY 30 7 14 9 39 60 30
15 CHARLEROI-COUILLET 30 6 16 8 37 77 26
16 UR NAMEN 30 3 20 7 32 77 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC LUIK (1) 10 8 1 1 23 7 25
2 CHATELET-FARCIENNES (2) 10 8 1 1 26 15 25
3 LA LOUVIERE CENTRE 10 6 0 4 16 7 22
4 RFC MEUX 10 5 2 3 26 11 18
5 WALLONNE CINEY 10 5 4 1 29 23 16
6 OLYMPIC CHARLEROI 10 5 4 1 22 19 16
7 WAREMME-BORGWORM 10 5 5 0 25 19 15
8 KELMIS-CALAMINE 10 4 4 2 36 24 14
9 COUVIN-MARIEMBOURG 10 4 4 2 25 22 14
10 ACREN LESSINES 10 4 5 1 15 19 13
11 SOLIERES SPORT 10 3 4 3 19 18 12
12 RRC HAMOIR 10 3 5 2 13 19 11
13 RW WALHAIN 10 3 6 1 12 23 10
14 RUS GIVRY 10 1 6 3 17 26 6
15 CHARLEROI-COUILLET 10 1 6 3 11 32 6
16 UR NAMEN 10 0 8 2 10 41 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CHATELET-FARCIENNES 10 7 0 3 19 5 24
2 ACREN LESSINES 10 6 3 1 18 11 19
3 RRC HAMOIR 10 5 1 4 20 13 19
4 SOLIERES SPORT 10 5 2 3 18 14 18
5 RUS GIVRY 10 5 2 3 17 14 18
6 RFC LUIK (1) 10 4 2 4 15 12 16
7 LA LOUVIERE CENTRE 10 4 3 3 17 10 15
8 OLYMPIC CHARLEROI 10 4 4 2 16 15 14
9 RW WALHAIN 10 3 3 4 17 19 13
10 CHARLEROI-COUILLET 10 3 4 3 14 22 12
11 KELMIS-CALAMINE 10 3 5 2 10 17 11
12 WAREMME-BORGWORM 10 3 6 1 20 21 10
13 WALLONNE CINEY 10 2 5 3 14 19 9
14 UR NAMEN 10 2 5 3 11 17 9
15 RFC MEUX 10 2 7 1 13 21 7
16 COUVIN-MARIEMBOURG 10 1 7 2 9 18 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC LUIK 10 7 0 3 28 11 24
2 OLYMPIC CHARLEROI 10 6 1 3 23 12 21
3 CHATELET-FARCIENNES 10 6 1 3 22 12 21
4 RW WALHAIN 10 5 2 3 23 11 18
5 KELMIS-CALAMINE 10 4 3 3 19 18 15
6 RRC HAMOIR 10 4 4 2 17 17 14
7 COUVIN-MARIEMBOURG 10 4 4 2 20 26 14
8 WAREMME-BORGWORM 10 4 5 1 15 18 13
9 LA LOUVIERE CENTRE 10 3 3 4 21 18 13
10 SOLIERES SPORT 10 3 4 3 15 16 12
11 WALLONNE CINEY 10 2 2 6 13 15 12
12 RFC MEUX 10 3 5 2 14 19 11
13 ACREN LESSINES 10 2 4 4 15 18 10
14 CHARLEROI-COUILLET 10 2 6 2 12 23 8
15 RUS GIVRY 10 1 6 3 5 20 6
16 UR NAMEN 10 1 7 2 11 19 5


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs - ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CHATELET-FARCIENNES 703436
2RFC LUIK 653134
3OLYMPIC CHARLEROI 512625
4LA LOUVIERE CENTRE 502624
5RRC HAMOIR 442519
6ACREN LESSINES 422319
7SOLIERES SPORT 422517
8RW WALHAIN 412219
9KELMIS-CALAMINE 402713
10WAREMME-BORGWORM 382315
11WALLONNE CINEY 372116
12RFC MEUX 361719
13COUVIN-MARIEMBOURG 332013
14RUS GIVRY 301812
15CHARLEROI-COUILLET 26179
16UR NAMEN 1679


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CHATELET-FARCIENNES 20119
2RFC LUIK 251411
3OLYMPIC CHARLEROI 391920
4LA LOUVIERE CENTRE 401921
5RRC HAMOIR 462026
6ACREN LESSINES 482226
7SOLIERES SPORT 482028
8RW WALHAIN 492326
9KELMIS-CALAMINE 501832
10WAREMME-BORGWORM 522230
11WALLONNE CINEY 532429
12RFC MEUX 542826
13COUVIN-MARIEMBOURG 572532
14RUS GIVRY 602733
15CHARLEROI-COUILLET 642836
16UR NAMEN 743836


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KELMIS-CALAMINE 1266
2RFC LUIK 1064
3ACREN LESSINES 963
4CHATELET-FARCIENNES 963
5COUVIN-MARIEMBOURG 963
6LA LOUVIERE CENTRE 853
7RRC HAMOIR 633
8WALLONNE CINEY 660
9WAREMME-BORGWORM 660
10RFC MEUX 532
11SOLIERES SPORT 303
12OLYMPIC CHARLEROI 330
13RW WALHAIN 330
14UR NAMEN 101
15CHARLEROI-COUILLET 110
16RUS GIVRY 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CHATELET-FARCIENNES 673037
2RFC LUIK 663828
3KELMIS-CALAMINE 653431
4OLYMPIC CHARLEROI 612734
5WAREMME-BORGWORM 603129
6WALLONNE CINEY 563224
7LA LOUVIERE CENTRE 543024
8COUVIN-MARIEMBOURG 543321
9RFC MEUX 532825
10SOLIERES SPORT 522428
11RW WALHAIN 522626
12RRC HAMOIR 502723
13ACREN LESSINES 483117
14RUS GIVRY 392118
15CHARLEROI-COUILLET 372314
16UR NAMEN 321616


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC LUIK 301911
2CHATELET-FARCIENNES 321319
3LA LOUVIERE CENTRE 351520
4OLYMPIC CHARLEROI 462125
5ACREN LESSINES 482622
6SOLIERES SPORT 481929
7RRC HAMOIR 492227
8RFC MEUX 512823
9RW WALHAIN 532330
10WALLONNE CINEY 572532
11WAREMME-BORGWORM 581939
12KELMIS-CALAMINE 592633
13RUS GIVRY 602931
14COUVIN-MARIEMBOURG 663333
15UR NAMEN 774433
16CHARLEROI-COUILLET 773344


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1CHATELET-FARCIENNES 6 27 
2RW WALHAIN 5 6 
3RFC LUIK 4 17 
4SOLIERES SPORT 4 7 
5OLYMPIC CHARLEROI 4 5 
6KELMIS-CALAMINE 4x4x
7ACREN LESSINES 3x8 
8WALLONNE CINEY 3 8 
9RUS GIVRY 3 6 
10WAREMME-BORGWORM 3 4 
11COUVIN-MARIEMBOURG 3 3 
12LA LOUVIERE CENTRE 2 13x
13RRC HAMOIR 2 8 
14CHARLEROI-COUILLET 2 5 
15RFC MEUX 2 4 
16UR NAMEN 1 5 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC LUIK 1046
2CHATELET-FARCIENNES 1055
3LA LOUVIERE CENTRE 954
4ACREN LESSINES 734
5RUS GIVRY 743
6RRC HAMOIR 633
7KELMIS-CALAMINE 523
8WAREMME-BORGWORM 550
9OLYMPIC CHARLEROI 413
10CHARLEROI-COUILLET 422
11RFC MEUX 431
12SOLIERES SPORT 431
13COUVIN-MARIEMBOURG 312
14UR NAMEN 312
15WALLONNE CINEY 211
16RW WALHAIN 220


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CHATELET-FARCIENNES 281315
2OLYMPIC CHARLEROI 281414
3RFC LUIK 281513
4RRC HAMOIR 261214
5LA LOUVIERE CENTRE 261313
6RFC MEUX 251213
7WALLONNE CINEY 251213
8SOLIERES SPORT 241212
9WAREMME-BORGWORM 241212
10UR NAMEN 241311
11RW WALHAIN 231013
12COUVIN-MARIEMBOURG 231211
13RUS GIVRY 231211
14ACREN LESSINES 231310
15CHARLEROI-COUILLET 231310
16KELMIS-CALAMINE 221210


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CHATELET-FARCIENNES 220
2OLYMPIC CHARLEROI 211
3RFC LUIK 202
4RRC HAMOIR 431
5LA LOUVIERE CENTRE 422
6RFC MEUX 532
7WALLONNE CINEY 532
8SOLIERES SPORT 633
9WAREMME-BORGWORM 633
10UR NAMEN 624
11RW WALHAIN 752
12COUVIN-MARIEMBOURG 734
13RUS GIVRY 734
14ACREN LESSINES 725
15CHARLEROI-COUILLET 725
16KELMIS-CALAMINE 835


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 CHATELET-FARCIENNES 15 10 4 1 30 13 34
2 RFC LUIK 15 9 4 2 38 19 31
3 KELMIS-CALAMINE 15 8 3 4 34 26 27
4 OLYMPIC CHARLEROI 15 8 2 5 27 21 26
5 LA LOUVIERE CENTRE 15 7 5 3 30 15 26
6 RRC HAMOIR 15 7 4 4 27 22 25
7 SOLIERES SPORT 15 7 4 4 24 19 25
8 WAREMME-BORGWORM 15 7 2 6 31 19 23
9 ACREN LESSINES 15 7 2 6 31 26 23
10 RW WALHAIN 15 6 4 5 26 23 22
11 WALLONNE CINEY 15 5 6 4 32 25 21
12 COUVIN-MARIEMBOURG 15 6 2 7 33 33 20
13 RUS GIVRY 15 4 6 5 21 29 18
14 RFC MEUX 15 5 2 8 28 28 17
15 CHARLEROI-COUILLET 15 4 5 6 23 33 17
16 UR NAMEN 15 1 4 10 16 44 7

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CHATELET-FARCIENNES 15 11 3 1 37 19 36
2 RFC LUIK 15 10 4 1 28 11 34
3 OLYMPIC CHARLEROI 15 7 4 4 34 25 25
4 LA LOUVIERE CENTRE 15 6 6 3 24 20 24
5 RFC MEUX 15 5 4 6 25 23 19
6 RRC HAMOIR 15 5 4 6 23 27 19
7 RW WALHAIN 15 5 4 6 26 30 19
8 ACREN LESSINES 15 5 4 6 17 22 19
9 SOLIERES SPORT 15 4 5 6 28 29 17
10 WALLONNE CINEY 15 4 4 7 24 32 16
11 WAREMME-BORGWORM 15 5 0 10 29 39 15
12 KELMIS-CALAMINE 15 3 4 8 31 33 13
13 COUVIN-MARIEMBOURG 15 3 4 8 21 33 13
14 RUS GIVRY 15 3 3 9 18 31 12
15 UR NAMEN 15 2 3 10 16 33 9
16 CHARLEROI-COUILLET 15 2 3 10 14 44 9

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 01/11   Speeldag 
11/09/2016 2 RUS GIVRY - ACREN LESSINES 1 - 1
18/09/2016 3 ACREN LESSINES - KELMIS-CALAMINE 0 - 3
25/09/2016 4 UR NAMEN - ACREN LESSINES 2 - 0
02/10/2016 5 ACREN LESSINES - RW WALHAIN 1 - 3
09/10/2016 6 WALLONNE CINEY - ACREN LESSINES 2 - 2
16/10/2016 7 RRC HAMOIR - ACREN LESSINES 2 - 0
23/10/2016 8 ACREN LESSINES - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
30/10/2016 9 RFC LUIK - ACREN LESSINES 2 - 2
01/11/2016 1 ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
06/11/2016 10 ACREN LESSINES - LA LOUVIERE CENTRE 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 OLYMPIC CHARLEROI - ACREN LESSINES 0 - 1
20/11/2016 12 ACREN LESSINES - RFC MEUX 2 - 1
27/11/2016 13 WAREMME-BORGWORM - ACREN LESSINES 1 - 2
04/12/2016 14 ACREN LESSINES - SOLIERES SPORT 1 - 1
11/12/2016 15 CHATELET-FARCIENNES - ACREN LESSINES 1 - 0
18/12/2016 16 COUVIN-MARIEMBOURG - ACREN LESSINES 0 - 1
08/01/2017 17 ACREN LESSINES - RUS GIVRY 1 - 3
22/01/2017 19 ACREN LESSINES - UR NAMEN 4 - 0
28/01/2017 18 KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 RW WALHAIN - ACREN LESSINES 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 ACREN LESSINES - WALLONNE CINEY 2 - 5
19/02/2017 22 ACREN LESSINES - RRC HAMOIR 0 - 1
26/02/2017 18 KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 0 - 4
05/03/2017 23 CHARLEROI-COUILLET - ACREN LESSINES 1 - 1
12/03/2017 24 ACREN LESSINES - RFC LUIK 1 - 3
19/03/2017 25 LA LOUVIERE CENTRE - ACREN LESSINES 1 - 0
26/03/2017 26 ACREN LESSINES - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 2
02/04/2017 27 RFC MEUX - ACREN LESSINES 5 - 0
09/04/2017 28 ACREN LESSINES - WAREMME-BORGWORM 3 - 0
23/04/2017 29 SOLIERES SPORT - ACREN LESSINES 0 - 1
30/04/2017 30 ACREN LESSINES - CHATELET-FARCIENNES 4 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 CHARLEROI-COUILLET - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
11/09/2016 2 COUVIN-MARIEMBOURG - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2
18/09/2016 3 CHARLEROI-COUILLET - RUS GIVRY 2 - 0
25/09/2016 4 KELMIS-CALAMINE - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
02/10/2016 5 CHARLEROI-COUILLET - UR NAMEN 2 - 1
09/10/2016 6 RW WALHAIN - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0
16/10/2016 7 CHARLEROI-COUILLET - WALLONNE CINEY 2 - 2
23/10/2016 8 ACREN LESSINES - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
30/10/2016 9 RRC HAMOIR - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
06/11/2016 10 CHARLEROI-COUILLET - RFC LUIK 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 LA LOUVIERE CENTRE - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
20/11/2016 12 CHARLEROI-COUILLET - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 0
27/11/2016 13 RFC MEUX - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2
04/12/2016 14 CHARLEROI-COUILLET - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
11/12/2016 15 SOLIERES SPORT - CHARLEROI-COUILLET 1 - 1
18/12/2016 16 CHATELET-FARCIENNES - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0
08/01/2017 17 CHARLEROI-COUILLET - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 1
22/01/2017 19 CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 16/04   Speeldag 
28/01/2017 18 RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 UR NAMEN - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 CHARLEROI-COUILLET - RW WALHAIN 2 - 2
19/02/2017 22 WALLONNE CINEY - CHARLEROI-COUILLET 6 - 1
26/02/2017 18 RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2
05/03/2017 23 CHARLEROI-COUILLET - ACREN LESSINES 1 - 1
12/03/2017 24 CHARLEROI-COUILLET - RRC HAMOIR 3 - 1
19/03/2017 25 RFC LUIK - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
26/03/2017 26 CHARLEROI-COUILLET - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 2
02/04/2017 27 OLYMPIC CHARLEROI - CHARLEROI-COUILLET 2 - 1
09/04/2017 28 CHARLEROI-COUILLET - RFC MEUX 1 - 1
16/04/2017 19 CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 2 - 6
23/04/2017 29 WAREMME-BORGWORM - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
30/04/2017 30 CHARLEROI-COUILLET - SOLIERES SPORT 1 - 5


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 CHARLEROI-COUILLET - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
11/09/2016 2 CHATELET-FARCIENNES - RFC LUIK 1 - 2
18/09/2016 3 LA LOUVIERE CENTRE - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
25/09/2016 4 CHATELET-FARCIENNES - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2
02/10/2016 5 RFC MEUX - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2
09/10/2016 6 CHATELET-FARCIENNES - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
16/10/2016 7 SOLIERES SPORT - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
23/10/2016 8 CHATELET-FARCIENNES - RRC HAMOIR 3 - 1
30/10/2016 9 CHATELET-FARCIENNES - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
06/11/2016 10 RUS GIVRY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 CHATELET-FARCIENNES - KELMIS-CALAMINE 2 - 0
20/11/2016 12 UR NAMEN - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
27/11/2016 13 CHATELET-FARCIENNES - RW WALHAIN 5 - 1
04/12/2016 14 WALLONNE CINEY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 1
11/12/2016 15 CHATELET-FARCIENNES - ACREN LESSINES 1 - 0
18/12/2016 16 CHATELET-FARCIENNES - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0
08/01/2017 17 RFC LUIK - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
22/01/2017 19 OLYMPIC CHARLEROI - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
28/01/2017 18 CHATELET-FARCIENNES - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 0
05/02/2017 20 CHATELET-FARCIENNES - RFC MEUX 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 WAREMME-BORGWORM - CHATELET-FARCIENNES 1 - 2
19/02/2017 22 CHATELET-FARCIENNES - SOLIERES SPORT 1 - 0
05/03/2017 23 RRC HAMOIR - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
12/03/2017 24 COUVIN-MARIEMBOURG - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
19/03/2017 25 CHATELET-FARCIENNES - RUS GIVRY 2 - 1
26/03/2017 26 KELMIS-CALAMINE - CHATELET-FARCIENNES 3 - 4
02/04/2017 27 CHATELET-FARCIENNES - UR NAMEN 3 - 1
09/04/2017 28 RW WALHAIN - CHATELET-FARCIENNES 2 - 4
23/04/2017 29 CHATELET-FARCIENNES - WALLONNE CINEY 4 - 1
30/04/2017 30 ACREN LESSINES - CHATELET-FARCIENNES 4 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 01/11   Speeldag 
11/09/2016 2 COUVIN-MARIEMBOURG - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2
18/09/2016 3 RFC LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1
25/09/2016 4 COUVIN-MARIEMBOURG - LA LOUVIERE CENTRE 3 - 2
02/10/2016 5 OLYMPIC CHARLEROI - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
09/10/2016 6 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 3 - 5
16/10/2016 7 WAREMME-BORGWORM - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
23/10/2016 8 COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 3 - 5
30/10/2016 9 CHATELET-FARCIENNES - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
01/11/2016 1 ACREN LESSINES - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
06/11/2016 10 COUVIN-MARIEMBOURG - RRC HAMOIR 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 0 - 2
20/11/2016 12 KELMIS-CALAMINE - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0
27/11/2016 13 COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 1 - 3
04/12/2016 14 RW WALHAIN - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1
11/12/2016 15 COUVIN-MARIEMBOURG - WALLONNE CINEY 4 - 2
18/12/2016 16 COUVIN-MARIEMBOURG - ACREN LESSINES 0 - 1
08/01/2017 17 CHARLEROI-COUILLET - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 1
22/01/2017 19 LA LOUVIERE CENTRE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
28/01/2017 18 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC LUIK 0 - 1
05/02/2017 20 COUVIN-MARIEMBOURG - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
19/02/2017 22 COUVIN-MARIEMBOURG - WAREMME-BORGWORM 3 - 1
05/03/2017 23 SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3
12/03/2017 24 COUVIN-MARIEMBOURG - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
19/03/2017 25 RRC HAMOIR - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
26/03/2017 26 RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 0
02/04/2017 27 COUVIN-MARIEMBOURG - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
09/04/2017 28 UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 7
23/04/2017 29 COUVIN-MARIEMBOURG - RW WALHAIN 4 - 0
30/04/2017 30 WALLONNE CINEY - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RW WALHAIN - KELMIS-CALAMINE 5 - 1
11/09/2016 2 KELMIS-CALAMINE - WALLONNE CINEY 2 - 2
18/09/2016 3 ACREN LESSINES - KELMIS-CALAMINE 0 - 3
25/09/2016 4 KELMIS-CALAMINE - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
02/10/2016 5 RFC LUIK - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
09/10/2016 6 KELMIS-CALAMINE - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 2
16/10/2016 7 OLYMPIC CHARLEROI - KELMIS-CALAMINE 1 - 1
23/10/2016 8 KELMIS-CALAMINE - RFC MEUX 2 - 1
30/10/2016 9 WAREMME-BORGWORM - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
06/11/2016 10 KELMIS-CALAMINE - SOLIERES SPORT 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 CHATELET-FARCIENNES - KELMIS-CALAMINE 2 - 0
20/11/2016 12 KELMIS-CALAMINE - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0
27/11/2016 13 RUS GIVRY - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
04/12/2016 14 RRC HAMOIR - KELMIS-CALAMINE 3 - 0
11/12/2016 15 KELMIS-CALAMINE - UR NAMEN 0 - 2
18/12/2016 16 KELMIS-CALAMINE - RW WALHAIN 2 - 1
08/01/2017 17 WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 22/02   Speeldag 
22/01/2017 19 CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 16/04   Speeldag 
28/01/2017 18 KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 KELMIS-CALAMINE - RFC LUIK 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 LA LOUVIERE CENTRE - KELMIS-CALAMINE 2 - 2
19/02/2017 22 KELMIS-CALAMINE - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2
22/02/2017 17 WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 3 - 1
26/02/2017 18 KELMIS-CALAMINE - ACREN LESSINES 0 - 4
05/03/2017 23 RFC MEUX - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
12/03/2017 24 KELMIS-CALAMINE - WAREMME-BORGWORM 5 - 3
19/03/2017 25 SOLIERES SPORT - KELMIS-CALAMINE 1 - 0
26/03/2017 26 KELMIS-CALAMINE - CHATELET-FARCIENNES 3 - 4
02/04/2017 27 COUVIN-MARIEMBOURG - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
09/04/2017 28 KELMIS-CALAMINE - RUS GIVRY 4 - 1
16/04/2017 19 CHARLEROI-COUILLET - KELMIS-CALAMINE 2 - 6
23/04/2017 29 KELMIS-CALAMINE - RRC HAMOIR 5 - 1
30/04/2017 30 UR NAMEN - KELMIS-CALAMINE 2 - 11


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 LA LOUVIERE CENTRE - WAREMME-BORGWORM 4 - 0
11/09/2016 2 SOLIERES SPORT - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
18/09/2016 3 LA LOUVIERE CENTRE - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
25/09/2016 4 COUVIN-MARIEMBOURG - LA LOUVIERE CENTRE 3 - 2
02/10/2016 5 LA LOUVIERE CENTRE - RUS GIVRY 3 - 1
09/10/2016 6 KELMIS-CALAMINE - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 2
16/10/2016 7 LA LOUVIERE CENTRE - UR NAMEN 3 - 1
23/10/2016 8 RW WALHAIN - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
30/10/2016 9 LA LOUVIERE CENTRE - WALLONNE CINEY 2 - 2
06/11/2016 10 ACREN LESSINES - LA LOUVIERE CENTRE 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 LA LOUVIERE CENTRE - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
20/11/2016 12 RFC LUIK - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
27/11/2016 13 RRC HAMOIR - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 4
04/12/2016 14 LA LOUVIERE CENTRE - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 1
11/12/2016 15 RFC MEUX - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2
18/12/2016 16 WAREMME-BORGWORM - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 0
08/01/2017 17 LA LOUVIERE CENTRE - SOLIERES SPORT 1 - 2
22/01/2017 19 LA LOUVIERE CENTRE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
28/01/2017 18 CHATELET-FARCIENNES - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 0
05/02/2017 20 RUS GIVRY - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 LA LOUVIERE CENTRE - KELMIS-CALAMINE 2 - 2
19/02/2017 22 UR NAMEN - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 1
05/03/2017 23 LA LOUVIERE CENTRE - RW WALHAIN 2 - 0
12/03/2017 24 WALLONNE CINEY - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
19/03/2017 25 LA LOUVIERE CENTRE - ACREN LESSINES 1 - 0
26/03/2017 26 CHARLEROI-COUILLET - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 2
02/04/2017 27 LA LOUVIERE CENTRE - RFC LUIK 0 - 0
09/04/2017 28 LA LOUVIERE CENTRE - RRC HAMOIR 3 - 1
23/04/2017 29 OLYMPIC CHARLEROI - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 3
30/04/2017 30 LA LOUVIERE CENTRE - RFC MEUX 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 OLYMPIC CHARLEROI - RFC MEUX 2 - 0
11/09/2016 2 WAREMME-BORGWORM - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 3
18/09/2016 3 OLYMPIC CHARLEROI - SOLIERES SPORT 3 - 1
25/09/2016 4 CHATELET-FARCIENNES - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2
02/10/2016 5 OLYMPIC CHARLEROI - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
09/10/2016 6 RUS GIVRY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 5
16/10/2016 7 OLYMPIC CHARLEROI - KELMIS-CALAMINE 1 - 1
23/10/2016 8 UR NAMEN - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3
30/10/2016 9 OLYMPIC CHARLEROI - RW WALHAIN 2 - 1
06/11/2016 10 WALLONNE CINEY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 OLYMPIC CHARLEROI - ACREN LESSINES 0 - 1
20/11/2016 12 CHARLEROI-COUILLET - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 0
27/11/2016 13 OLYMPIC CHARLEROI - RFC LUIK 1 - 2
04/12/2016 14 LA LOUVIERE CENTRE - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 1
11/12/2016 15 OLYMPIC CHARLEROI - RRC HAMOIR 1 - 1
18/12/2016 16 RFC MEUX - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 5
08/01/2017 17 OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 01/03   Speeldag 
22/01/2017 19 OLYMPIC CHARLEROI - CHATELET-FARCIENNES 1 - 3
28/01/2017 18 SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 COUVIN-MARIEMBOURG - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 OLYMPIC CHARLEROI - RUS GIVRY 2 - 1
19/02/2017 22 KELMIS-CALAMINE - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 2
26/02/2017 18 SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 1
01/03/2017 17 OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
05/03/2017 23 OLYMPIC CHARLEROI - UR NAMEN 4 - 1
12/03/2017 24 RW WALHAIN - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 4
19/03/2017 25 OLYMPIC CHARLEROI - WALLONNE CINEY 3 - 1
26/03/2017 26 ACREN LESSINES - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 2
02/04/2017 27 OLYMPIC CHARLEROI - CHARLEROI-COUILLET 2 - 1
09/04/2017 28 RFC LUIK - OLYMPIC CHARLEROI 4 - 1
23/04/2017 29 OLYMPIC CHARLEROI - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 3
30/04/2017 30 RRC HAMOIR - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RFC LUIK - SOLIERES SPORT 2 - 2
11/09/2016 2 CHATELET-FARCIENNES - RFC LUIK 1 - 2
18/09/2016 3 RFC LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1
25/09/2016 4 RUS GIVRY - RFC LUIK 1 - 5
02/10/2016 5 RFC LUIK - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
09/10/2016 6 UR NAMEN - RFC LUIK 1 - 1
16/10/2016 7 RFC LUIK - RW WALHAIN 2 - 1
23/10/2016 8 WALLONNE CINEY - RFC LUIK 0 - 1
30/10/2016 9 RFC LUIK - ACREN LESSINES 2 - 2
06/11/2016 10 CHARLEROI-COUILLET - RFC LUIK 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RRC HAMOIR - RFC LUIK 2 - 2
20/11/2016 12 RFC LUIK - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
27/11/2016 13 OLYMPIC CHARLEROI - RFC LUIK 1 - 2
04/12/2016 14 RFC LUIK - RFC MEUX 2 - 0
11/12/2016 15 WAREMME-BORGWORM - RFC LUIK 0 - 1
18/12/2016 16 SOLIERES SPORT - RFC LUIK 2 - 2
08/01/2017 17 RFC LUIK - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
22/01/2017 19 RFC LUIK - RUS GIVRY 2 - 3
28/01/2017 18 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC LUIK 0 - 1
05/02/2017 20 KELMIS-CALAMINE - RFC LUIK 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RFC LUIK - UR NAMEN 2 - 0
19/02/2017 22 RW WALHAIN - RFC LUIK 0 - 1
05/03/2017 23 RFC LUIK - WALLONNE CINEY 2 - 3
12/03/2017 24 ACREN LESSINES - RFC LUIK 1 - 3
19/03/2017 25 RFC LUIK - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
26/03/2017 26 RFC LUIK - RRC HAMOIR 1 - 0
02/04/2017 27 LA LOUVIERE CENTRE - RFC LUIK 0 - 0
09/04/2017 28 RFC LUIK - OLYMPIC CHARLEROI 4 - 1
23/04/2017 29 RFC MEUX - RFC LUIK 1 - 2
30/04/2017 30 RFC LUIK - WAREMME-BORGWORM 2 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 OLYMPIC CHARLEROI - RFC MEUX 2 - 0
11/09/2016 2 RFC MEUX - RRC HAMOIR 2 - 3
18/09/2016 3 RFC MEUX - WAREMME-BORGWORM 2 - 5
25/09/2016 4 SOLIERES SPORT - RFC MEUX 0 - 1
02/10/2016 5 RFC MEUX - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2
09/10/2016 6 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 3 - 5
16/10/2016 7 RFC MEUX - RUS GIVRY 0 - 0
23/10/2016 8 KELMIS-CALAMINE - RFC MEUX 2 - 1
30/10/2016 9 RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
06/11/2016 10 RW WALHAIN - RFC MEUX 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RFC MEUX - WALLONNE CINEY 1 - 1
20/11/2016 12 ACREN LESSINES - RFC MEUX 2 - 1
27/11/2016 13 RFC MEUX - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2
04/12/2016 14 RFC LUIK - RFC MEUX 2 - 0
11/12/2016 15 RFC MEUX - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2
18/12/2016 16 RFC MEUX - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 5
08/01/2017 17 RRC HAMOIR - RFC MEUX 26/02   Speeldag 
22/01/2017 19 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 14/04   Speeldag 
28/01/2017 18 WAREMME-BORGWORM - RFC MEUX 1 - 3
05/02/2017 20 CHATELET-FARCIENNES - RFC MEUX 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 0
19/02/2017 22 RUS GIVRY - RFC MEUX 1 - 1
26/02/2017 17 RRC HAMOIR - RFC MEUX 3 - 1
05/03/2017 23 RFC MEUX - KELMIS-CALAMINE 4 - 2
12/03/2017 24 UR NAMEN - RFC MEUX 1 - 5
19/03/2017 25 RFC MEUX - RW WALHAIN 1 - 2
26/03/2017 26 WALLONNE CINEY - RFC MEUX 1 - 3
02/04/2017 27 RFC MEUX - ACREN LESSINES 5 - 0
09/04/2017 28 CHARLEROI-COUILLET - RFC MEUX 1 - 1
14/04/2017 19 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
23/04/2017 29 RFC MEUX - RFC LUIK 1 - 2
30/04/2017 30 LA LOUVIERE CENTRE - RFC MEUX 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RRC HAMOIR - UR NAMEN 1 - 1
11/09/2016 2 RFC MEUX - RRC HAMOIR 2 - 3
18/09/2016 3 RRC HAMOIR - RW WALHAIN 1 - 4
25/09/2016 4 WAREMME-BORGWORM - RRC HAMOIR 3 - 2
02/10/2016 5 RRC HAMOIR - WALLONNE CINEY 0 - 1
09/10/2016 6 SOLIERES SPORT - RRC HAMOIR 0 - 2
16/10/2016 7 RRC HAMOIR - ACREN LESSINES 2 - 0
23/10/2016 8 CHATELET-FARCIENNES - RRC HAMOIR 3 - 1
30/10/2016 9 RRC HAMOIR - CHARLEROI-COUILLET 3 - 1
06/11/2016 10 COUVIN-MARIEMBOURG - RRC HAMOIR 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RRC HAMOIR - RFC LUIK 2 - 2
20/11/2016 12 RUS GIVRY - RRC HAMOIR 1 - 3
27/11/2016 13 RRC HAMOIR - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 4
04/12/2016 14 RRC HAMOIR - KELMIS-CALAMINE 3 - 0
11/12/2016 15 OLYMPIC CHARLEROI - RRC HAMOIR 1 - 1
18/12/2016 16 UR NAMEN - RRC HAMOIR 1 - 1
08/01/2017 17 RRC HAMOIR - RFC MEUX 26/02   Speeldag 
22/01/2017 19 RRC HAMOIR - WAREMME-BORGWORM 2 - 1
28/01/2017 18 RW WALHAIN - RRC HAMOIR 16/04   Speeldag 
05/02/2017 20 WALLONNE CINEY - RRC HAMOIR 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RRC HAMOIR - SOLIERES SPORT 0 - 0
19/02/2017 22 ACREN LESSINES - RRC HAMOIR 0 - 1
26/02/2017 17 RRC HAMOIR - RFC MEUX 3 - 1
05/03/2017 23 RRC HAMOIR - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
12/03/2017 24 CHARLEROI-COUILLET - RRC HAMOIR 3 - 1
19/03/2017 25 RRC HAMOIR - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
26/03/2017 26 RFC LUIK - RRC HAMOIR 1 - 0
02/04/2017 27 RRC HAMOIR - RUS GIVRY 5 - 2
09/04/2017 28 LA LOUVIERE CENTRE - RRC HAMOIR 3 - 1
16/04/2017 18 RW WALHAIN - RRC HAMOIR 0 - 2
23/04/2017 29 KELMIS-CALAMINE - RRC HAMOIR 5 - 1
30/04/2017 30 RRC HAMOIR - OLYMPIC CHARLEROI 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 WALLONNE CINEY - RUS GIVRY 0 - 0
11/09/2016 2 RUS GIVRY - ACREN LESSINES 1 - 1
18/09/2016 3 CHARLEROI-COUILLET - RUS GIVRY 2 - 0
25/09/2016 4 RUS GIVRY - RFC LUIK 1 - 5
02/10/2016 5 LA LOUVIERE CENTRE - RUS GIVRY 3 - 1
09/10/2016 6 RUS GIVRY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 5
16/10/2016 7 RFC MEUX - RUS GIVRY 0 - 0
23/10/2016 8 RUS GIVRY - WAREMME-BORGWORM 1 - 0
30/10/2016 9 SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 0
06/11/2016 10 RUS GIVRY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 0 - 2
20/11/2016 12 RUS GIVRY - RRC HAMOIR 1 - 3
27/11/2016 13 RUS GIVRY - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
04/12/2016 14 UR NAMEN - RUS GIVRY 2 - 2
11/12/2016 15 RUS GIVRY - RW WALHAIN 2 - 2
18/12/2016 16 RUS GIVRY - WALLONNE CINEY 1 - 0
08/01/2017 17 ACREN LESSINES - RUS GIVRY 1 - 3
22/01/2017 19 RFC LUIK - RUS GIVRY 2 - 3
28/01/2017 18 RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 RUS GIVRY - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 OLYMPIC CHARLEROI - RUS GIVRY 2 - 1
19/02/2017 22 RUS GIVRY - RFC MEUX 1 - 1
26/02/2017 18 RUS GIVRY - CHARLEROI-COUILLET 3 - 2
05/03/2017 23 WAREMME-BORGWORM - RUS GIVRY 4 - 1
12/03/2017 24 RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 3 - 3
19/03/2017 25 CHATELET-FARCIENNES - RUS GIVRY 2 - 1
26/03/2017 26 RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 0
02/04/2017 27 RRC HAMOIR - RUS GIVRY 5 - 2
09/04/2017 28 KELMIS-CALAMINE - RUS GIVRY 4 - 1
23/04/2017 29 RUS GIVRY - UR NAMEN 3 - 3
30/04/2017 30 RW WALHAIN - RUS GIVRY 2 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RW WALHAIN - KELMIS-CALAMINE 5 - 1
11/09/2016 2 UR NAMEN - RW WALHAIN 1 - 3
18/09/2016 3 RRC HAMOIR - RW WALHAIN 1 - 4
25/09/2016 4 RW WALHAIN - WALLONNE CINEY 4 - 1
02/10/2016 5 ACREN LESSINES - RW WALHAIN 1 - 3
09/10/2016 6 RW WALHAIN - CHARLEROI-COUILLET 0 - 0
16/10/2016 7 RFC LUIK - RW WALHAIN 2 - 1
23/10/2016 8 RW WALHAIN - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
30/10/2016 9 OLYMPIC CHARLEROI - RW WALHAIN 2 - 1
06/11/2016 10 RW WALHAIN - RFC MEUX 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 WAREMME-BORGWORM - RW WALHAIN 2 - 2
20/11/2016 12 RW WALHAIN - SOLIERES SPORT 3 - 1
27/11/2016 13 CHATELET-FARCIENNES - RW WALHAIN 5 - 1
04/12/2016 14 RW WALHAIN - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1
11/12/2016 15 RUS GIVRY - RW WALHAIN 2 - 2
18/12/2016 16 KELMIS-CALAMINE - RW WALHAIN 2 - 1
08/01/2017 17 RW WALHAIN - UR NAMEN 0 - 0
22/01/2017 19 WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 25/02   Speeldag 
28/01/2017 18 RW WALHAIN - RRC HAMOIR 16/04   Speeldag 
05/02/2017 20 RW WALHAIN - ACREN LESSINES 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 CHARLEROI-COUILLET - RW WALHAIN 2 - 2
19/02/2017 22 RW WALHAIN - RFC LUIK 0 - 1
25/02/2017 19 WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 2 - 2
05/03/2017 23 LA LOUVIERE CENTRE - RW WALHAIN 2 - 0
12/03/2017 24 RW WALHAIN - OLYMPIC CHARLEROI 0 - 4
19/03/2017 25 RFC MEUX - RW WALHAIN 1 - 2
26/03/2017 26 RW WALHAIN - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
02/04/2017 27 SOLIERES SPORT - RW WALHAIN 1 - 2
09/04/2017 28 RW WALHAIN - CHATELET-FARCIENNES 2 - 4
16/04/2017 18 RW WALHAIN - RRC HAMOIR 0 - 2
23/04/2017 29 COUVIN-MARIEMBOURG - RW WALHAIN 4 - 0
30/04/2017 30 RW WALHAIN - RUS GIVRY 2 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RFC LUIK - SOLIERES SPORT 2 - 2
11/09/2016 2 SOLIERES SPORT - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
18/09/2016 3 OLYMPIC CHARLEROI - SOLIERES SPORT 3 - 1
25/09/2016 4 SOLIERES SPORT - RFC MEUX 0 - 1
02/10/2016 5 WAREMME-BORGWORM - SOLIERES SPORT 1 - 0
09/10/2016 6 SOLIERES SPORT - RRC HAMOIR 0 - 2
16/10/2016 7 SOLIERES SPORT - CHATELET-FARCIENNES 2 - 2
23/10/2016 8 COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 3 - 5
30/10/2016 9 SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 0
06/11/2016 10 KELMIS-CALAMINE - SOLIERES SPORT 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 SOLIERES SPORT - UR NAMEN 2 - 1
20/11/2016 12 RW WALHAIN - SOLIERES SPORT 3 - 1
27/11/2016 13 SOLIERES SPORT - WALLONNE CINEY 2 - 0
04/12/2016 14 ACREN LESSINES - SOLIERES SPORT 1 - 1
11/12/2016 15 SOLIERES SPORT - CHARLEROI-COUILLET 1 - 1
18/12/2016 16 SOLIERES SPORT - RFC LUIK 2 - 2
08/01/2017 17 LA LOUVIERE CENTRE - SOLIERES SPORT 1 - 2
22/01/2017 19 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 14/04   Speeldag 
28/01/2017 18 SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 26/02   Speeldag 
05/02/2017 20 SOLIERES SPORT - WAREMME-BORGWORM 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RRC HAMOIR - SOLIERES SPORT 0 - 0
19/02/2017 22 CHATELET-FARCIENNES - SOLIERES SPORT 1 - 0
26/02/2017 18 SOLIERES SPORT - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 1
05/03/2017 23 SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3
12/03/2017 24 RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 3 - 3
19/03/2017 25 SOLIERES SPORT - KELMIS-CALAMINE 1 - 0
26/03/2017 26 UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 1
02/04/2017 27 SOLIERES SPORT - RW WALHAIN 1 - 2
09/04/2017 28 WALLONNE CINEY - SOLIERES SPORT 6 - 4
14/04/2017 19 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
23/04/2017 29 SOLIERES SPORT - ACREN LESSINES 0 - 1
30/04/2017 30 CHARLEROI-COUILLET - SOLIERES SPORT 1 - 5


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RRC HAMOIR - UR NAMEN 1 - 1
11/09/2016 2 UR NAMEN - RW WALHAIN 1 - 3
18/09/2016 3 WALLONNE CINEY - UR NAMEN 2 - 1
25/09/2016 4 UR NAMEN - ACREN LESSINES 2 - 0
02/10/2016 5 CHARLEROI-COUILLET - UR NAMEN 2 - 1
09/10/2016 6 UR NAMEN - RFC LUIK 1 - 1
16/10/2016 7 LA LOUVIERE CENTRE - UR NAMEN 3 - 1
23/10/2016 8 UR NAMEN - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 3
30/10/2016 9 RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
06/11/2016 10 UR NAMEN - WAREMME-BORGWORM 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 SOLIERES SPORT - UR NAMEN 2 - 1
20/11/2016 12 UR NAMEN - CHATELET-FARCIENNES 0 - 3
27/11/2016 13 COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 1 - 3
04/12/2016 14 UR NAMEN - RUS GIVRY 2 - 2
11/12/2016 15 KELMIS-CALAMINE - UR NAMEN 0 - 2
18/12/2016 16 UR NAMEN - RRC HAMOIR 1 - 1
08/01/2017 17 RW WALHAIN - UR NAMEN 0 - 0
22/01/2017 19 ACREN LESSINES - UR NAMEN 4 - 0
28/01/2017 18 UR NAMEN - WALLONNE CINEY 1 - 2
05/02/2017 20 UR NAMEN - CHARLEROI-COUILLET 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RFC LUIK - UR NAMEN 2 - 0
19/02/2017 22 UR NAMEN - LA LOUVIERE CENTRE 0 - 1
05/03/2017 23 OLYMPIC CHARLEROI - UR NAMEN 4 - 1
12/03/2017 24 UR NAMEN - RFC MEUX 1 - 5
19/03/2017 25 WAREMME-BORGWORM - UR NAMEN 4 - 0
26/03/2017 26 UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 1
02/04/2017 27 CHATELET-FARCIENNES - UR NAMEN 3 - 1
09/04/2017 28 UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 7
23/04/2017 29 RUS GIVRY - UR NAMEN 3 - 3
30/04/2017 30 UR NAMEN - KELMIS-CALAMINE 2 - 11


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 WALLONNE CINEY - RUS GIVRY 0 - 0
11/09/2016 2 KELMIS-CALAMINE - WALLONNE CINEY 2 - 2
18/09/2016 3 WALLONNE CINEY - UR NAMEN 2 - 1
25/09/2016 4 RW WALHAIN - WALLONNE CINEY 4 - 1
02/10/2016 5 RRC HAMOIR - WALLONNE CINEY 0 - 1
09/10/2016 6 WALLONNE CINEY - ACREN LESSINES 2 - 2
16/10/2016 7 CHARLEROI-COUILLET - WALLONNE CINEY 2 - 2
23/10/2016 8 WALLONNE CINEY - RFC LUIK 0 - 1
30/10/2016 9 LA LOUVIERE CENTRE - WALLONNE CINEY 2 - 2
06/11/2016 10 WALLONNE CINEY - OLYMPIC CHARLEROI 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RFC MEUX - WALLONNE CINEY 1 - 1
20/11/2016 12 WALLONNE CINEY - WAREMME-BORGWORM 2 - 4
27/11/2016 13 SOLIERES SPORT - WALLONNE CINEY 2 - 0
04/12/2016 14 WALLONNE CINEY - CHATELET-FARCIENNES 0 - 1
11/12/2016 15 COUVIN-MARIEMBOURG - WALLONNE CINEY 4 - 2
18/12/2016 16 RUS GIVRY - WALLONNE CINEY 1 - 0
08/01/2017 17 WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 22/02   Speeldag 
22/01/2017 19 WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 25/02   Speeldag 
28/01/2017 18 UR NAMEN - WALLONNE CINEY 1 - 2
05/02/2017 20 WALLONNE CINEY - RRC HAMOIR 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 ACREN LESSINES - WALLONNE CINEY 2 - 5
19/02/2017 22 WALLONNE CINEY - CHARLEROI-COUILLET 6 - 1
22/02/2017 17 WALLONNE CINEY - KELMIS-CALAMINE 3 - 1
25/02/2017 19 WALLONNE CINEY - RW WALHAIN 2 - 2
05/03/2017 23 RFC LUIK - WALLONNE CINEY 2 - 3
12/03/2017 24 WALLONNE CINEY - LA LOUVIERE CENTRE 1 - 1
19/03/2017 25 OLYMPIC CHARLEROI - WALLONNE CINEY 3 - 1
26/03/2017 26 WALLONNE CINEY - RFC MEUX 1 - 3
02/04/2017 27 WAREMME-BORGWORM - WALLONNE CINEY 2 - 1
09/04/2017 28 WALLONNE CINEY - SOLIERES SPORT 6 - 4
23/04/2017 29 CHATELET-FARCIENNES - WALLONNE CINEY 4 - 1
30/04/2017 30 WALLONNE CINEY - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 LA LOUVIERE CENTRE - WAREMME-BORGWORM 4 - 0
11/09/2016 2 WAREMME-BORGWORM - OLYMPIC CHARLEROI 2 - 3
18/09/2016 3 RFC MEUX - WAREMME-BORGWORM 2 - 5
25/09/2016 4 WAREMME-BORGWORM - RRC HAMOIR 3 - 2
02/10/2016 5 WAREMME-BORGWORM - SOLIERES SPORT 1 - 0
09/10/2016 6 CHATELET-FARCIENNES - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
16/10/2016 7 WAREMME-BORGWORM - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
23/10/2016 8 RUS GIVRY - WAREMME-BORGWORM 1 - 0
30/10/2016 9 WAREMME-BORGWORM - KELMIS-CALAMINE 0 - 0
06/11/2016 10 UR NAMEN - WAREMME-BORGWORM 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 WAREMME-BORGWORM - RW WALHAIN 2 - 2
20/11/2016 12 WALLONNE CINEY - WAREMME-BORGWORM 2 - 4
27/11/2016 13 WAREMME-BORGWORM - ACREN LESSINES 1 - 2
04/12/2016 14 CHARLEROI-COUILLET - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
11/12/2016 15 WAREMME-BORGWORM - RFC LUIK 0 - 1
18/12/2016 16 WAREMME-BORGWORM - LA LOUVIERE CENTRE 4 - 0
08/01/2017 17 OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 01/03   Speeldag 
22/01/2017 19 RRC HAMOIR - WAREMME-BORGWORM 2 - 1
28/01/2017 18 WAREMME-BORGWORM - RFC MEUX 1 - 3
05/02/2017 20 SOLIERES SPORT - WAREMME-BORGWORM 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 WAREMME-BORGWORM - CHATELET-FARCIENNES 1 - 2
19/02/2017 22 COUVIN-MARIEMBOURG - WAREMME-BORGWORM 3 - 1
01/03/2017 17 OLYMPIC CHARLEROI - WAREMME-BORGWORM 3 - 2
05/03/2017 23 WAREMME-BORGWORM - RUS GIVRY 4 - 1
12/03/2017 24 KELMIS-CALAMINE - WAREMME-BORGWORM 5 - 3
19/03/2017 25 WAREMME-BORGWORM - UR NAMEN 4 - 0
26/03/2017 26 RW WALHAIN - WAREMME-BORGWORM 2 - 3
02/04/2017 27 WAREMME-BORGWORM - WALLONNE CINEY 2 - 1
09/04/2017 28 ACREN LESSINES - WAREMME-BORGWORM 3 - 0
23/04/2017 29 WAREMME-BORGWORM - CHARLEROI-COUILLET 6 - 0
30/04/2017 30 RFC LUIK - WAREMME-BORGWORM 2 - 1

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2016 - 2017
PROMOTIE - VFV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VFV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor een heen- en terugwedstrijd spelen.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VFV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VFV-reeks A, de 2e uit VFV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VFV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2016 - 2017
DEGRADATIE - VFV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VFV-A en VFV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VFV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VFV-A en de 14e uit de reeks VFV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VFV-A en VFV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VFV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VFV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).