3e Amateurs - ACFF A
Update: 30/04/2017 om 17:52u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be/nl
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 30/04/2017 om 17:52u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2016-2017 - 3e KLASSE - AMATEURS - ACFF - A

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in de "3e Klasse - Amateurs - ACFF - A".
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, met acht, acht en tien speeldagen.

De veertien clubs in deze afdeling, die allen in het bezit zijn van een licentie als nationale amateurclub, zijn:
Albert Quevy Mons, CS Entité Manage, RFC Doornik, Francs Borains, US Solrezienne, JS Tamines, CS Onhaye, RCS Profondeville, US Rebecquoise, RCC Waterloo, Racing Jet Waver, RWD Molenbeek, FC Ganshoren en Leopold Ukkel.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2015-2016 in de, qua niveau vergelijkbare, reeksen van vierde nationale, klik op 4e Nationale A, 4e Nationale B, 4e Nationale C of 4e Nationale D.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (30 april 2017) - 3e periode
Zon. 30/04 15u00 CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS 0 - 2
Zon. 30/04 15u00 LEOPOLD UKKEL FC - RRC WATERLOO 3 - 0
Zon. 30/04 15u00 RWD MOLENBEEK - RFC DOORNIK 4 - 0
Zon. 30/04 15u00 RCS PROFONDEVILLE - US SOLREZIENNE 3 - 3
Zon. 30/04 15u00 RACING JET WAVER - CS ONHAYE 2 - 4
Zon. 30/04 15u00 US REBECQUOISE - FC GANSHOREN 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES 2 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in de 3e Klasse C - Amateurs, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (11 september 2016) - 1e periode
RWD MOLENBEEK - FC GANSHOREN 5 - 1
RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE 0 - 1
RCS PROFONDEVILLE - JS TAMINES 1 - 2
LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK 0 - 0
CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 3
FRANCS BORAINS - RRC WATERLOO 2 - 1
US REBECQUOISE - CS ONHAYE 5 - 0


Speeldag 2 (18 september 2016) - 1e periode
CS ONHAYE - RWD MOLENBEEK 0 - 2
ALBERT QUEVY MONS - RCS PROFONDEVILLE 6 - 0
FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
JS TAMINES - RACING JET WAVER 0 - 2
RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS 4 - 4
RRC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
US SOLREZIENNE - US REBECQUOISE 1 - 4


Speeldag 3 (25 september 2016) - 1e periode
RWD MOLENBEEK - US SOLREZIENNE 6 - 0
RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS 0 - 2
LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE 1 - 2
FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN 2 - 0
CS ENTITE MANAGE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 1
RRC WATERLOO - RFC DOORNIK 1 - 0
US REBECQUOISE - JS TAMINES 2 - 1


Speeldag 4 (2 oktober 2016) - 1e periode
CS ONHAYE - FRANCS BORAINS 3 - 1
ALBERT QUEVY MONS - US REBECQUOISE 1 - 2
RCS PROFONDEVILLE - RACING JET WAVER 0 - 6
FC GANSHOREN - RRC WATERLOO 4 - 1
JS TAMINES - RWD MOLENBEEK 2 - 2
RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE 2 - 0
US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 0


Speeldag 5 (9 oktober 2016) - 1e periode
RWD MOLENBEEK - ALBERT QUEVY MONS 1 - 0
FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE 7 - 0
CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER 0 - 4
LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES 1 - 2
RFC DOORNIK - FC GANSHOREN 4 - 1
RRC WATERLOO - CS ONHAYE 3 - 1
US REBECQUOISE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0


Speeldag 6 (16 oktober 2016) - 1e periode
CS ONHAYE - RFC DOORNIK 0 - 0
RACING JET WAVER - US REBECQUOISE 0 - 1
ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 1
RCS PROFONDEVILLE - RWD MOLENBEEK 3 - 4
FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE 0 - 4
JS TAMINES - FRANCS BORAINS 1 - 2
US SOLREZIENNE - RRC WATERLOO 2 - 2


Speeldag 7 (23 oktober 2016) - 1e periode
RWD MOLENBEEK - RACING JET WAVER 2 - 1
FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
CS ENTITE MANAGE - US REBECQUOISE 1 - 2
LEOPOLD UKKEL FC - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
FC GANSHOREN - CS ONHAYE 3 - 1
RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE 3 - 0
RRC WATERLOO - JS TAMINES 2 - 0


Speeldag 8 (30 oktober 2016) - 1e periode
ALBERT QUEVY MONS - RRC WATERLOO 2 - 1
RCS PROFONDEVILLE - FRANCS BORAINS 0 - 1
JS TAMINES - RFC DOORNIK 2 - 3
US REBECQUOISE - RWD MOLENBEEK 2 - 1
US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN 1 - 1
CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2


Speeldag 9 (6 november 2016) - 2e periode
CS ONHAYE - US SOLREZIENNE 0 - 2
FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER 1 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - US REBECQUOISE 1 - 1
CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 1 - 2
FC GANSHOREN - JS TAMINES 2 - 1
RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2
RRC WATERLOO - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0


Speeldag 10 (20 november 2016) - 2e periode
RWD MOLENBEEK - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 3
RACING JET WAVER - RRC WATERLOO 0 - 1
ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN 1 - 2
RCS PROFONDEVILLE - RFC DOORNIK 2 - 3
JS TAMINES - CS ONHAYE 0 - 5
US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
US REBECQUOISE - FRANCS BORAINS 1 - 1


Speeldag 11 (27 november 2016) - 2e periode
CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
FRANCS BORAINS - RWD MOLENBEEK 1 - 2
FC GANSHOREN - RCS PROFONDEVILLE 5 - 1
CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
RFC DOORNIK - RACING JET WAVER 2 - 2
RRC WATERLOO - US REBECQUOISE 0 - 5
US SOLREZIENNE - JS TAMINES 3 - 2


Speeldag 12 (4 december 2016) - 2e periode
RWD MOLENBEEK - RRC WATERLOO 3 - 0
RACING JET WAVER - FC GANSHOREN 3 - 2
ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE 3 - 2
RCS PROFONDEVILLE - CS ONHAYE 0 - 1
CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES 4 - 2
LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS 2 - 5
US REBECQUOISE - RFC DOORNIK 1 - 1


Speeldag 13 (11 december 2016) - 2e periode
CS ONHAYE - RACING JET WAVER 0 - 2
FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE 1 - 0
FC GANSHOREN - US REBECQUOISE 1 - 4
JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
RFC DOORNIK - RWD MOLENBEEK 1 - 3
RRC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 3
US SOLREZIENNE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0


Speeldag 14 (18 december 2016) - 2e periode
CS ONHAYE - US REBECQUOISE 1 - 1
ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
JS TAMINES - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
FC GANSHOREN - RWD MOLENBEEK 1 - 6
RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 4
RRC WATERLOO - FRANCS BORAINS 0 - 2
US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER 0 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 8 januari 2017)
CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 1 - 2 Speeldag 9


Speeldag 16 (22 januari 2017) - 2e periode
RFC DOORNIK - RRC WATERLOO 3 - 1
FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS 0 - 3
ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER 2 - 1
RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 0 - 1
CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
US SOLREZIENNE - RWD MOLENBEEK 2 - 3
JS TAMINES - US REBECQUOISE 1 - 3


Speeldag 15 (29 januari 2017) - 2e periode
RWD MOLENBEEK - CS ONHAYE 5 - 0
RACING JET WAVER - JS TAMINES 0 - 0
RCS PROFONDEVILLE - ALBERT QUEVY MONS 1 - 8
CS ENTITE MANAGE - RRC WATERLOO 0 - 0
FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK 3 - 0
LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN 1 - 1
US REBECQUOISE - US SOLREZIENNE 3 - 0


Speeldag 17 (5 februari 2017) - 3e periode
RWD MOLENBEEK - JS TAMINES 1 - 0
RACING JET WAVER - RCS PROFONDEVILLE 4 - 1
FRANCS BORAINS - CS ONHAYE 5 - 0
CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK 3 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE 5 - 0
RRC WATERLOO - FC GANSHOREN 4 - 1
US REBECQUOISE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1


Speeldag 18 (12 februari 2017) - 3e periode
CS ONHAYE - RRC WATERLOO 5 - 0
RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
RCS PROFONDEVILLE - US REBECQUOISE 0 - 1
ALBERT QUEVY MONS - RWD MOLENBEEK 2 - 3
FC GANSHOREN - RFC DOORNIK 0 - 5
JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 2
US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS 2 - 4


Speeldag 19 (19 februari 2017) - 3e periode
RWD MOLENBEEK - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN 1 - 1
FRANCS BORAINS - JS TAMINES 3 - 0
RFC DOORNIK - CS ONHAYE 3 - 1
RRC WATERLOO - US SOLREZIENNE 1 - 2
US REBECQUOISE - RACING JET WAVER 3 - 2


Inhaalwedstrijden (zaterdag 25 februari 2017)
RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 0 - 1 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (zondag 26 februari 2017)
CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1 Speeldag 16


Speeldag 20 (5 maart 2017) - 3e periode
CS ONHAYE - FC GANSHOREN 2 - 1
RACING JET WAVER - RWD MOLENBEEK 6 - 3
ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS 1 - 1
RCS PROFONDEVILLE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
JS TAMINES - RRC WATERLOO 3 - 2
US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK 3 - 2
US REBECQUOISE - CS ENTITE MANAGE 4 - 2


Speeldag 21 (12 maart 2017) - 3e periode
RWD MOLENBEEK - US REBECQUOISE 0 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER 0 - 2
FRANCS BORAINS - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0
FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE 1 - 1
CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE 3 - 0
RFC DOORNIK - JS TAMINES 2 - 1
RRC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2


Speeldag 22 (26 maart 2017) - 3e periode
RWD MOLENBEEK - CS ENTITE MANAGE 4 - 0
RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS 1 - 2
RCS PROFONDEVILLE - RRC WATERLOO 0 - 0
ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK 2 - 2
JS TAMINES - FC GANSHOREN 3 - 2
US SOLREZIENNE - CS ONHAYE 0 - 0
US REBECQUOISE - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 0


Speeldag 23 (2 april 2017) - 3e periode
CS ONHAYE - JS TAMINES 2 - 1
FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS 1 - 5
FRANCS BORAINS - US REBECQUOISE 2 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - RWD MOLENBEEK 2 - 2
CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE 3 - 3
RFC DOORNIK - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
RRC WATERLOO - RACING JET WAVER 0 - 0


Speeldag 24 (9 april 2017) - 3e periode
RWD MOLENBEEK - FRANCS BORAINS 0 - 0
RACING JET WAVER - RFC DOORNIK 1 - 4
RCS PROFONDEVILLE - FC GANSHOREN 1 - 4
ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE 0 - 1
JS TAMINES - US SOLREZIENNE 1 - 1
LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
US REBECQUOISE - RRC WATERLOO 1 - 2


Speeldag 25 (23 april 2017) - 3e periode
FC GANSHOREN - RACING JET WAVER 2 - 1
CS ONHAYE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 2
US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS 2 - 3
RFC DOORNIK - US REBECQUOISE 3 - 5
JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 0
RRC WATERLOO - RWD MOLENBEEK 1 - 3


Speeldag 26 (30 april 2017) - 3e periode
CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS 0 - 2
LEOPOLD UKKEL FC - RRC WATERLOO 3 - 0
RWD MOLENBEEK - RFC DOORNIK 4 - 0
RCS PROFONDEVILLE - US SOLREZIENNE 3 - 3
RACING JET WAVER - CS ONHAYE 2 - 4
US REBECQUOISE - FC GANSHOREN 3 - 1
ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES 2 - 0


Klassement

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD MOLENBEEK (2) 26 19 3 4 72 31 61
2 US REBECQUOISE (1) 26 19 3 4 58 24 61
3 FRANCS BORAINS 26 18 2 6 63 21 60
4 ALBERT QUEVY MONS 26 13 5 8 54 28 47
5 RFC DOORNIK 26 11 8 7 55 46 40
6 CS ONHAYE 26 11 11 4 34 44 37
7 CS ENTITE MANAGE 26 9 9 8 34 35 35
8 LEOPOLD UKKEL FC 26 8 8 10 44 32 34
9 RACING JET WAVER 26 8 12 6 41 35 30
10 US SOLREZIENNE 26 6 11 9 32 59 27
11 RRC WATERLOO 26 7 14 5 30 49 26
12 FC GANSHOREN 26 7 15 4 38 66 25
13 JS TAMINES 26 5 16 5 29 51 20
14 RCS PROFONDEVILLE 26 0 24 2 18 81 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FRANCS BORAINS 10 8 0 2 26 5 26
2 US REBECQUOISE (1) 10 7 3 0 20 13 21
3 RWD MOLENBEEK (2) 10 6 2 2 22 13 20
4 CS ONHAYE 10 6 3 1 18 17 19
5 RFC DOORNIK 10 5 4 1 27 20 16
6 ALBERT QUEVY MONS 10 4 2 4 19 13 16
7 LEOPOLD UKKEL FC 10 3 3 4 16 12 13
8 RACING JET WAVER 10 3 5 2 19 19 11
9 CS ENTITE MANAGE 10 2 3 5 13 16 11
10 US SOLREZIENNE 10 2 3 5 17 23 11
11 JS TAMINES 10 2 5 3 11 17 9
12 RRC WATERLOO 10 2 5 3 12 20 9
13 FC GANSHOREN 10 2 6 2 14 26 8
14 RCS PROFONDEVILLE 10 0 8 2 8 28 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD MOLENBEEK 8 7 0 1 27 9 22
2 FRANCS BORAINS 8 5 1 2 17 6 17
3 ALBERT QUEVY MONS 8 5 1 2 19 9 17
4 US REBECQUOISE (1) 8 4 0 4 19 6 16
5 CS ENTITE MANAGE 8 4 2 2 11 7 14
6 US SOLREZIENNE 8 3 4 1 10 13 10
7 CS ONHAYE 8 3 4 1 9 12 10
8 FC GANSHOREN 8 3 4 1 14 20 10
9 RACING JET WAVER 8 2 2 4 9 8 10
10 LEOPOLD UKKEL FC 8 2 3 3 16 15 9
11 RFC DOORNIK 8 2 3 3 12 18 9
12 RRC WATERLOO 8 2 5 1 7 16 7
13 JS TAMINES 8 1 6 1 8 19 4
14 RCS PROFONDEVILLE 8 0 8 0 5 25 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 US REBECQUOISE 8 8 0 0 19 5 24
2 RWD MOLENBEEK 8 6 1 1 23 9 19
3 FRANCS BORAINS 8 5 1 2 20 10 17
4 RFC DOORNIK 8 4 1 3 16 8 15
5 ALBERT QUEVY MONS 8 4 2 2 16 6 14
6 LEOPOLD UKKEL FC 8 3 2 3 12 5 12
7 RRC WATERLOO 8 3 4 1 11 13 10
8 CS ENTITE MANAGE 8 3 4 1 10 12 10
9 RACING JET WAVER 8 3 5 0 13 8 9
10 CS ONHAYE 8 2 4 2 7 15 8
11 JS TAMINES 8 2 5 1 10 15 7
12 FC GANSHOREN 8 2 5 1 10 20 7
13 US SOLREZIENNE 8 1 4 3 5 23 6
14 RCS PROFONDEVILLE 8 0 8 0 5 28 0


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse - Amateurs - ACFF A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US REBECQUOISE 612932
2RWD MOLENBEEK 613229
3FRANCS BORAINS 603228
4ALBERT QUEVY MONS 471928
5RFC DOORNIK 402416
6CS ONHAYE 372116
7CS ENTITE MANAGE 351817
8LEOPOLD UKKEL FC 341519
9RACING JET WAVER 301119
10US SOLREZIENNE 271413
11RRC WATERLOO 26179
12FC GANSHOREN 25169
13JS TAMINES 20137
14RCS PROFONDEVILLE 220


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US REBECQUOISE 17107
2RWD MOLENBEEK 17710
3FRANCS BORAINS 18711
4ALBERT QUEVY MONS 312011
5RFC DOORNIK 381523
6CS ONHAYE 411823
7CS ENTITE MANAGE 432122
8LEOPOLD UKKEL FC 442420
9RACING JET WAVER 482820
10US SOLREZIENNE 512526
11RRC WATERLOO 522230
12FC GANSHOREN 532330
13JS TAMINES 582632
14RCS PROFONDEVILLE 763739


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS ONHAYE 1266
2FRANCS BORAINS 1064
3ALBERT QUEVY MONS 936
4RWD MOLENBEEK 844
5FC GANSHOREN 633
6RFC DOORNIK 633
7US REBECQUOISE 633
8LEOPOLD UKKEL FC 550
9RRC WATERLOO 413
10US SOLREZIENNE 303
11CS ENTITE MANAGE 312
12JS TAMINES 220
13RACING JET WAVER 101
14RCS PROFONDEVILLE 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD MOLENBEEK 723636
2FRANCS BORAINS 633528
3US REBECQUOISE 582731
4RFC DOORNIK 553421
5ALBERT QUEVY MONS 542430
6LEOPOLD UKKEL FC 442321
7RACING JET WAVER 411724
8FC GANSHOREN 382018
9CS ONHAYE 341816
10CS ENTITE MANAGE 342113
11US SOLREZIENNE 321715
12RRC WATERLOO 301911
13JS TAMINES 291712
14RCS PROFONDEVILLE 18117


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FRANCS BORAINS 21615
2US REBECQUOISE 241212
3ALBERT QUEVY MONS 281711
4RWD MOLENBEEK 31724
5LEOPOLD UKKEL FC 321715
6RACING JET WAVER 352312
7CS ENTITE MANAGE 352213
8CS ONHAYE 441430
9RFC DOORNIK 462422
10RRC WATERLOO 492128
11JS TAMINES 512625
12US SOLREZIENNE 592336
13FC GANSHOREN 663531
14RCS PROFONDEVILLE 813645


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RWD MOLENBEEK 10 11 
2US REBECQUOISE 8 16 
3FRANCS BORAINS 8 15x
4CS ONHAYE 4x5x
5ALBERT QUEVY MONS 3 7 
6CS ENTITE MANAGE 3 5 
7FC GANSHOREN 3 5 
8RFC DOORNIK 2 9 
9LEOPOLD UKKEL FC 2 6 
10US SOLREZIENNE 2 6 
11RACING JET WAVER 2 4 
12RRC WATERLOO 2 4 
13JS TAMINES 1 2 
14RCS PROFONDEVILLE 0 1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FRANCS BORAINS 1385
2CS ENTITE MANAGE 927
3RACING JET WAVER 927
4LEOPOLD UKKEL FC 945
5RWD MOLENBEEK 981
6US REBECQUOISE 844
7ALBERT QUEVY MONS 725
8CS ONHAYE 734
9RRC WATERLOO 743
10RFC DOORNIK 633
11US SOLREZIENNE 642
12JS TAMINES 211
13RCS PROFONDEVILLE 110
14FC GANSHOREN 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US REBECQUOISE 251213
2FRANCS BORAINS 251312
3RWD MOLENBEEK 241113
4ALBERT QUEVY MONS 241212
5FC GANSHOREN 21912
6LEOPOLD UKKEL FC 211110
7RFC DOORNIK 20128
8RACING JET WAVER 17611
9JS TAMINES 1798
10RRC WATERLOO 1798
11US SOLREZIENNE 1798
12CS ENTITE MANAGE 1697
13CS ONHAYE 1578
14RCS PROFONDEVILLE 1266


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US REBECQUOISE 110
2FRANCS BORAINS 101
3RWD MOLENBEEK 220
4ALBERT QUEVY MONS 211
5FC GANSHOREN 541
6LEOPOLD UKKEL FC 523
7RFC DOORNIK 615
8RACING JET WAVER 972
9JS TAMINES 945
10RRC WATERLOO 945
11US SOLREZIENNE 945
12CS ENTITE MANAGE 1046
13CS ONHAYE 1165
14RCS PROFONDEVILLE 1477


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FRANCS BORAINS 13 10 2 1 35 6 32
2 RWD MOLENBEEK 13 10 2 1 36 7 32
3 US REBECQUOISE 13 9 2 2 27 12 29
4 RFC DOORNIK 13 7 3 3 34 24 24
5 CS ONHAYE 13 6 3 4 18 14 21
6 ALBERT QUEVY MONS 13 5 4 4 24 17 19
7 CS ENTITE MANAGE 13 5 3 5 21 22 18
8 RRC WATERLOO 13 5 2 6 19 21 17
9 FC GANSHOREN 13 5 1 7 20 35 16
10 LEOPOLD UKKEL FC 13 3 6 4 23 17 15
11 US SOLREZIENNE 13 3 5 5 17 23 14
12 JS TAMINES 13 3 4 6 17 26 13
13 RACING JET WAVER 13 3 2 8 17 23 11
14 RCS PROFONDEVILLE 13 0 2 11 11 36 2

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 US REBECQUOISE 13 10 2 1 31 12 32
2 RWD MOLENBEEK 13 9 2 2 36 24 29
3 ALBERT QUEVY MONS 13 8 4 1 30 11 28
4 FRANCS BORAINS 13 8 4 1 28 15 28
5 RACING JET WAVER 13 5 4 4 24 12 19
6 LEOPOLD UKKEL FC 13 5 4 4 21 15 19
7 CS ENTITE MANAGE 13 4 5 4 13 13 17
8 CS ONHAYE 13 5 1 7 16 30 16
9 RFC DOORNIK 13 4 4 5 21 22 16
10 US SOLREZIENNE 13 3 4 6 15 36 13
11 FC GANSHOREN 13 2 3 8 18 31 9
12 RRC WATERLOO 13 2 3 8 11 28 9
13 JS TAMINES 13 2 1 10 12 25 7
14 RCS PROFONDEVILLE 13 0 0 13 7 45 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 3
18/09/2016 2 ALBERT QUEVY MONS - RCS PROFONDEVILLE 6 - 0
25/09/2016 3 RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS 0 - 2
02/10/2016 4 ALBERT QUEVY MONS - US REBECQUOISE 1 - 2
09/10/2016 5 RWD MOLENBEEK - ALBERT QUEVY MONS 1 - 0
16/10/2016 6 ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 1
23/10/2016 7 FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
30/10/2016 8 ALBERT QUEVY MONS - RRC WATERLOO 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2
20/11/2016 10 ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN 1 - 2
27/11/2016 11 CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
04/12/2016 12 ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE 3 - 2
11/12/2016 13 JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
18/12/2016 14 ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
22/01/2017 16 ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RCS PROFONDEVILLE - ALBERT QUEVY MONS 1 - 8
05/02/2017 17 US REBECQUOISE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
12/02/2017 18 ALBERT QUEVY MONS - RWD MOLENBEEK 2 - 3
19/02/2017 19 LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
05/03/2017 20 ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS 1 - 1
12/03/2017 21 RRC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2
26/03/2017 22 ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK 2 - 2
02/04/2017 23 FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS 1 - 5
09/04/2017 24 ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE 0 - 1
23/04/2017 25 US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS 2 - 3
30/04/2017 26 ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES 2 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 3
18/09/2016 2 RRC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
25/09/2016 3 CS ENTITE MANAGE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 1
02/10/2016 4 RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE 2 - 0
09/10/2016 5 CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER 0 - 4
16/10/2016 6 FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE 0 - 4
23/10/2016 7 CS ENTITE MANAGE - US REBECQUOISE 1 - 2
30/10/2016 8 CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 08/01   Speeldag 
20/11/2016 10 US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
27/11/2016 11 CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
04/12/2016 12 CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES 4 - 2
11/12/2016 13 FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE 1 - 0
18/12/2016 14 ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
08/01/2017 9 CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 1 - 2
22/01/2017 16 RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 25/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 CS ENTITE MANAGE - RRC WATERLOO 0 - 0
05/02/2017 17 CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK 3 - 1
12/02/2017 18 RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
19/02/2017 19 CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN 1 - 1
25/02/2017 16 RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 0 - 1
05/03/2017 20 US REBECQUOISE - CS ENTITE MANAGE 4 - 2
12/03/2017 21 CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE 3 - 0
26/03/2017 22 RWD MOLENBEEK - CS ENTITE MANAGE 4 - 0
02/04/2017 23 CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE 3 - 3
09/04/2017 24 LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
23/04/2017 25 JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
30/04/2017 26 CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS 0 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 US REBECQUOISE - CS ONHAYE 5 - 0
18/09/2016 2 CS ONHAYE - RWD MOLENBEEK 0 - 2
25/09/2016 3 LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE 1 - 2
02/10/2016 4 CS ONHAYE - FRANCS BORAINS 3 - 1
09/10/2016 5 RRC WATERLOO - CS ONHAYE 3 - 1
16/10/2016 6 CS ONHAYE - RFC DOORNIK 0 - 0
23/10/2016 7 FC GANSHOREN - CS ONHAYE 3 - 1
30/10/2016 8 CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 CS ONHAYE - US SOLREZIENNE 0 - 2
20/11/2016 10 JS TAMINES - CS ONHAYE 0 - 5
27/11/2016 11 CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
04/12/2016 12 RCS PROFONDEVILLE - CS ONHAYE 0 - 1
11/12/2016 13 CS ONHAYE - RACING JET WAVER 0 - 2
18/12/2016 14 CS ONHAYE - US REBECQUOISE 1 - 1
22/01/2017 16 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 26/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RWD MOLENBEEK - CS ONHAYE 5 - 0
05/02/2017 17 FRANCS BORAINS - CS ONHAYE 5 - 0
12/02/2017 18 CS ONHAYE - RRC WATERLOO 5 - 0
19/02/2017 19 RFC DOORNIK - CS ONHAYE 3 - 1
26/02/2017 16 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
05/03/2017 20 CS ONHAYE - FC GANSHOREN 2 - 1
12/03/2017 21 CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE 3 - 0
26/03/2017 22 US SOLREZIENNE - CS ONHAYE 0 - 0
02/04/2017 23 CS ONHAYE - JS TAMINES 2 - 1
09/04/2017 24 ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE 0 - 1
23/04/2017 25 CS ONHAYE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 2
30/04/2017 26 RACING JET WAVER - CS ONHAYE 2 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RWD MOLENBEEK - FC GANSHOREN 5 - 1
18/09/2016 2 FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
25/09/2016 3 FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN 2 - 0
02/10/2016 4 FC GANSHOREN - RRC WATERLOO 4 - 1
09/10/2016 5 RFC DOORNIK - FC GANSHOREN 4 - 1
16/10/2016 6 FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE 0 - 4
23/10/2016 7 FC GANSHOREN - CS ONHAYE 3 - 1
30/10/2016 8 US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 FC GANSHOREN - JS TAMINES 2 - 1
20/11/2016 10 ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN 1 - 2
27/11/2016 11 FC GANSHOREN - RCS PROFONDEVILLE 5 - 1
04/12/2016 12 RACING JET WAVER - FC GANSHOREN 3 - 2
11/12/2016 13 FC GANSHOREN - US REBECQUOISE 1 - 4
18/12/2016 14 FC GANSHOREN - RWD MOLENBEEK 1 - 6
22/01/2017 16 FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN 1 - 1
05/02/2017 17 RRC WATERLOO - FC GANSHOREN 4 - 1
12/02/2017 18 FC GANSHOREN - RFC DOORNIK 0 - 5
19/02/2017 19 CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN 1 - 1
05/03/2017 20 CS ONHAYE - FC GANSHOREN 2 - 1
12/03/2017 21 FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE 1 - 1
26/03/2017 22 JS TAMINES - FC GANSHOREN 3 - 2
02/04/2017 23 FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS 1 - 5
09/04/2017 24 RCS PROFONDEVILLE - FC GANSHOREN 1 - 4
23/04/2017 25 FC GANSHOREN - RACING JET WAVER 2 - 1
30/04/2017 26 US REBECQUOISE - FC GANSHOREN 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 FRANCS BORAINS - RRC WATERLOO 2 - 1
18/09/2016 2 RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS 4 - 4
25/09/2016 3 FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN 2 - 0
02/10/2016 4 CS ONHAYE - FRANCS BORAINS 3 - 1
09/10/2016 5 FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE 7 - 0
16/10/2016 6 JS TAMINES - FRANCS BORAINS 1 - 2
23/10/2016 7 FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
30/10/2016 8 RCS PROFONDEVILLE - FRANCS BORAINS 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER 1 - 1
20/11/2016 10 US REBECQUOISE - FRANCS BORAINS 1 - 1
27/11/2016 11 FRANCS BORAINS - RWD MOLENBEEK 1 - 2
04/12/2016 12 LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS 2 - 5
11/12/2016 13 FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE 1 - 0
18/12/2016 14 RRC WATERLOO - FRANCS BORAINS 0 - 2
22/01/2017 16 FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK 3 - 0
05/02/2017 17 FRANCS BORAINS - CS ONHAYE 5 - 0
12/02/2017 18 US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS 2 - 4
19/02/2017 19 FRANCS BORAINS - JS TAMINES 3 - 0
05/03/2017 20 ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS 1 - 1
12/03/2017 21 FRANCS BORAINS - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0
26/03/2017 22 RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS 1 - 2
02/04/2017 23 FRANCS BORAINS - US REBECQUOISE 2 - 1
09/04/2017 24 RWD MOLENBEEK - FRANCS BORAINS 0 - 0
23/04/2017 25 FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 0
30/04/2017 26 CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS 0 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RCS PROFONDEVILLE - JS TAMINES 1 - 2
18/09/2016 2 JS TAMINES - RACING JET WAVER 0 - 2
25/09/2016 3 US REBECQUOISE - JS TAMINES 2 - 1
02/10/2016 4 JS TAMINES - RWD MOLENBEEK 2 - 2
09/10/2016 5 LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES 1 - 2
16/10/2016 6 JS TAMINES - FRANCS BORAINS 1 - 2
23/10/2016 7 RRC WATERLOO - JS TAMINES 2 - 0
30/10/2016 8 JS TAMINES - RFC DOORNIK 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 FC GANSHOREN - JS TAMINES 2 - 1
20/11/2016 10 JS TAMINES - CS ONHAYE 0 - 5
27/11/2016 11 US SOLREZIENNE - JS TAMINES 3 - 2
04/12/2016 12 CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES 4 - 2
11/12/2016 13 JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
18/12/2016 14 JS TAMINES - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
22/01/2017 16 JS TAMINES - US REBECQUOISE 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RACING JET WAVER - JS TAMINES 0 - 0
05/02/2017 17 RWD MOLENBEEK - JS TAMINES 1 - 0
12/02/2017 18 JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 2
19/02/2017 19 FRANCS BORAINS - JS TAMINES 3 - 0
05/03/2017 20 JS TAMINES - RRC WATERLOO 3 - 2
12/03/2017 21 RFC DOORNIK - JS TAMINES 2 - 1
26/03/2017 22 JS TAMINES - FC GANSHOREN 3 - 2
02/04/2017 23 CS ONHAYE - JS TAMINES 2 - 1
09/04/2017 24 JS TAMINES - US SOLREZIENNE 1 - 1
23/04/2017 25 JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
30/04/2017 26 ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES 2 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK 0 - 0
18/09/2016 2 FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
25/09/2016 3 LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE 1 - 2
02/10/2016 4 US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 0
09/10/2016 5 LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES 1 - 2
16/10/2016 6 ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 1
23/10/2016 7 LEOPOLD UKKEL FC - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
30/10/2016 8 RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 LEOPOLD UKKEL FC - US REBECQUOISE 1 - 1
20/11/2016 10 RWD MOLENBEEK - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 3
27/11/2016 11 CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
04/12/2016 12 LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS 2 - 5
11/12/2016 13 RRC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 3
18/12/2016 14 RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 4
22/01/2017 16 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 26/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN 1 - 1
05/02/2017 17 LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE 5 - 0
12/02/2017 18 JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 2
19/02/2017 19 LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS 1 - 1
26/02/2017 16 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC 2 - 1
05/03/2017 20 RCS PROFONDEVILLE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
12/03/2017 21 LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER 0 - 2
26/03/2017 22 US REBECQUOISE - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 0
02/04/2017 23 LEOPOLD UKKEL FC - RWD MOLENBEEK 2 - 2
09/04/2017 24 LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE 1 - 1
23/04/2017 25 FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 0
30/04/2017 26 LEOPOLD UKKEL FC - RRC WATERLOO 3 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE 0 - 1
18/09/2016 2 JS TAMINES - RACING JET WAVER 0 - 2
25/09/2016 3 RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS 0 - 2
02/10/2016 4 RCS PROFONDEVILLE - RACING JET WAVER 0 - 6
09/10/2016 5 CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER 0 - 4
16/10/2016 6 RACING JET WAVER - US REBECQUOISE 0 - 1
23/10/2016 7 RWD MOLENBEEK - RACING JET WAVER 2 - 1
30/10/2016 8 RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER 1 - 1
20/11/2016 10 RACING JET WAVER - RRC WATERLOO 0 - 1
27/11/2016 11 RFC DOORNIK - RACING JET WAVER 2 - 2
04/12/2016 12 RACING JET WAVER - FC GANSHOREN 3 - 2
11/12/2016 13 CS ONHAYE - RACING JET WAVER 0 - 2
18/12/2016 14 US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER 0 - 0
22/01/2017 16 ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RACING JET WAVER - JS TAMINES 0 - 0
05/02/2017 17 RACING JET WAVER - RCS PROFONDEVILLE 4 - 1
12/02/2017 18 RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE 0 - 0
19/02/2017 19 US REBECQUOISE - RACING JET WAVER 3 - 2
05/03/2017 20 RACING JET WAVER - RWD MOLENBEEK 6 - 3
12/03/2017 21 LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER 0 - 2
26/03/2017 22 RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS 1 - 2
02/04/2017 23 RRC WATERLOO - RACING JET WAVER 0 - 0
09/04/2017 24 RACING JET WAVER - RFC DOORNIK 1 - 4
23/04/2017 25 FC GANSHOREN - RACING JET WAVER 2 - 1
30/04/2017 26 RACING JET WAVER - CS ONHAYE 2 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RCS PROFONDEVILLE - JS TAMINES 1 - 2
18/09/2016 2 ALBERT QUEVY MONS - RCS PROFONDEVILLE 6 - 0
25/09/2016 3 CS ENTITE MANAGE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 1
02/10/2016 4 RCS PROFONDEVILLE - RACING JET WAVER 0 - 6
09/10/2016 5 US REBECQUOISE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0
16/10/2016 6 RCS PROFONDEVILLE - RWD MOLENBEEK 3 - 4
23/10/2016 7 LEOPOLD UKKEL FC - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
30/10/2016 8 RCS PROFONDEVILLE - FRANCS BORAINS 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 RRC WATERLOO - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0
20/11/2016 10 RCS PROFONDEVILLE - RFC DOORNIK 2 - 3
27/11/2016 11 FC GANSHOREN - RCS PROFONDEVILLE 5 - 1
04/12/2016 12 RCS PROFONDEVILLE - CS ONHAYE 0 - 1
11/12/2016 13 US SOLREZIENNE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0
18/12/2016 14 JS TAMINES - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
22/01/2017 16 RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 25/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RCS PROFONDEVILLE - ALBERT QUEVY MONS 1 - 8
05/02/2017 17 RACING JET WAVER - RCS PROFONDEVILLE 4 - 1
12/02/2017 18 RCS PROFONDEVILLE - US REBECQUOISE 0 - 1
19/02/2017 19 RWD MOLENBEEK - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
25/02/2017 16 RCS PROFONDEVILLE - CS ENTITE MANAGE 0 - 1
05/03/2017 20 RCS PROFONDEVILLE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 2
12/03/2017 21 FRANCS BORAINS - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0
26/03/2017 22 RCS PROFONDEVILLE - RRC WATERLOO 0 - 0
02/04/2017 23 RFC DOORNIK - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
09/04/2017 24 RCS PROFONDEVILLE - FC GANSHOREN 1 - 4
23/04/2017 25 CS ONHAYE - RCS PROFONDEVILLE 3 - 2
30/04/2017 26 RCS PROFONDEVILLE - US SOLREZIENNE 3 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK 0 - 0
18/09/2016 2 RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS 4 - 4
25/09/2016 3 RRC WATERLOO - RFC DOORNIK 1 - 0
02/10/2016 4 RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE 2 - 0
09/10/2016 5 RFC DOORNIK - FC GANSHOREN 4 - 1
16/10/2016 6 CS ONHAYE - RFC DOORNIK 0 - 0
23/10/2016 7 RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE 3 - 0
30/10/2016 8 JS TAMINES - RFC DOORNIK 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2
20/11/2016 10 RCS PROFONDEVILLE - RFC DOORNIK 2 - 3
27/11/2016 11 RFC DOORNIK - RACING JET WAVER 2 - 2
04/12/2016 12 US REBECQUOISE - RFC DOORNIK 1 - 1
11/12/2016 13 RFC DOORNIK - RWD MOLENBEEK 1 - 3
18/12/2016 14 RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 4
22/01/2017 16 RFC DOORNIK - RRC WATERLOO 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK 3 - 0
05/02/2017 17 CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK 3 - 1
12/02/2017 18 FC GANSHOREN - RFC DOORNIK 0 - 5
19/02/2017 19 RFC DOORNIK - CS ONHAYE 3 - 1
05/03/2017 20 US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK 3 - 2
12/03/2017 21 RFC DOORNIK - JS TAMINES 2 - 1
26/03/2017 22 ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK 2 - 2
02/04/2017 23 RFC DOORNIK - RCS PROFONDEVILLE 5 - 0
09/04/2017 24 RACING JET WAVER - RFC DOORNIK 1 - 4
23/04/2017 25 RFC DOORNIK - US REBECQUOISE 3 - 5
30/04/2017 26 RWD MOLENBEEK - RFC DOORNIK 4 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 FRANCS BORAINS - RRC WATERLOO 2 - 1
18/09/2016 2 RRC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
25/09/2016 3 RRC WATERLOO - RFC DOORNIK 1 - 0
02/10/2016 4 FC GANSHOREN - RRC WATERLOO 4 - 1
09/10/2016 5 RRC WATERLOO - CS ONHAYE 3 - 1
16/10/2016 6 US SOLREZIENNE - RRC WATERLOO 2 - 2
23/10/2016 7 RRC WATERLOO - JS TAMINES 2 - 0
30/10/2016 8 ALBERT QUEVY MONS - RRC WATERLOO 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 RRC WATERLOO - RCS PROFONDEVILLE 4 - 0
20/11/2016 10 RACING JET WAVER - RRC WATERLOO 0 - 1
27/11/2016 11 RRC WATERLOO - US REBECQUOISE 0 - 5
04/12/2016 12 RWD MOLENBEEK - RRC WATERLOO 3 - 0
11/12/2016 13 RRC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 3
18/12/2016 14 RRC WATERLOO - FRANCS BORAINS 0 - 2
22/01/2017 16 RFC DOORNIK - RRC WATERLOO 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 CS ENTITE MANAGE - RRC WATERLOO 0 - 0
05/02/2017 17 RRC WATERLOO - FC GANSHOREN 4 - 1
12/02/2017 18 CS ONHAYE - RRC WATERLOO 5 - 0
19/02/2017 19 RRC WATERLOO - US SOLREZIENNE 1 - 2
05/03/2017 20 JS TAMINES - RRC WATERLOO 3 - 2
12/03/2017 21 RRC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS 2 - 2
26/03/2017 22 RCS PROFONDEVILLE - RRC WATERLOO 0 - 0
02/04/2017 23 RRC WATERLOO - RACING JET WAVER 0 - 0
09/04/2017 24 US REBECQUOISE - RRC WATERLOO 1 - 2
23/04/2017 25 RRC WATERLOO - RWD MOLENBEEK 1 - 3
30/04/2017 26 LEOPOLD UKKEL FC - RRC WATERLOO 3 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RWD MOLENBEEK - FC GANSHOREN 5 - 1
18/09/2016 2 CS ONHAYE - RWD MOLENBEEK 0 - 2
25/09/2016 3 RWD MOLENBEEK - US SOLREZIENNE 6 - 0
02/10/2016 4 JS TAMINES - RWD MOLENBEEK 2 - 2
09/10/2016 5 RWD MOLENBEEK - ALBERT QUEVY MONS 1 - 0
16/10/2016 6 RCS PROFONDEVILLE - RWD MOLENBEEK 3 - 4
23/10/2016 7 RWD MOLENBEEK - RACING JET WAVER 2 - 1
30/10/2016 8 US REBECQUOISE - RWD MOLENBEEK 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 08/01   Speeldag 
20/11/2016 10 RWD MOLENBEEK - LEOPOLD UKKEL FC 3 - 3
27/11/2016 11 FRANCS BORAINS - RWD MOLENBEEK 1 - 2
04/12/2016 12 RWD MOLENBEEK - RRC WATERLOO 3 - 0
11/12/2016 13 RFC DOORNIK - RWD MOLENBEEK 1 - 3
18/12/2016 14 FC GANSHOREN - RWD MOLENBEEK 1 - 6
08/01/2017 9 CS ENTITE MANAGE - RWD MOLENBEEK 1 - 2
22/01/2017 16 US SOLREZIENNE - RWD MOLENBEEK 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 RWD MOLENBEEK - CS ONHAYE 5 - 0
05/02/2017 17 RWD MOLENBEEK - JS TAMINES 1 - 0
12/02/2017 18 ALBERT QUEVY MONS - RWD MOLENBEEK 2 - 3
19/02/2017 19 RWD MOLENBEEK - RCS PROFONDEVILLE 2 - 1
05/03/2017 20 RACING JET WAVER - RWD MOLENBEEK 6 - 3
12/03/2017 21 RWD MOLENBEEK - US REBECQUOISE 0 - 1
26/03/2017 22 RWD MOLENBEEK - CS ENTITE MANAGE 4 - 0
02/04/2017 23 LEOPOLD UKKEL FC - RWD MOLENBEEK 2 - 2
09/04/2017 24 RWD MOLENBEEK - FRANCS BORAINS 0 - 0
23/04/2017 25 RRC WATERLOO - RWD MOLENBEEK 1 - 3
30/04/2017 26 RWD MOLENBEEK - RFC DOORNIK 4 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 US REBECQUOISE - CS ONHAYE 5 - 0
18/09/2016 2 US SOLREZIENNE - US REBECQUOISE 1 - 4
25/09/2016 3 US REBECQUOISE - JS TAMINES 2 - 1
02/10/2016 4 ALBERT QUEVY MONS - US REBECQUOISE 1 - 2
09/10/2016 5 US REBECQUOISE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0
16/10/2016 6 RACING JET WAVER - US REBECQUOISE 0 - 1
23/10/2016 7 CS ENTITE MANAGE - US REBECQUOISE 1 - 2
30/10/2016 8 US REBECQUOISE - RWD MOLENBEEK 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 LEOPOLD UKKEL FC - US REBECQUOISE 1 - 1
20/11/2016 10 US REBECQUOISE - FRANCS BORAINS 1 - 1
27/11/2016 11 RRC WATERLOO - US REBECQUOISE 0 - 5
04/12/2016 12 US REBECQUOISE - RFC DOORNIK 1 - 1
11/12/2016 13 FC GANSHOREN - US REBECQUOISE 1 - 4
18/12/2016 14 CS ONHAYE - US REBECQUOISE 1 - 1
22/01/2017 16 JS TAMINES - US REBECQUOISE 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 US REBECQUOISE - US SOLREZIENNE 3 - 0
05/02/2017 17 US REBECQUOISE - ALBERT QUEVY MONS 0 - 1
12/02/2017 18 RCS PROFONDEVILLE - US REBECQUOISE 0 - 1
19/02/2017 19 US REBECQUOISE - RACING JET WAVER 3 - 2
05/03/2017 20 US REBECQUOISE - CS ENTITE MANAGE 4 - 2
12/03/2017 21 RWD MOLENBEEK - US REBECQUOISE 0 - 1
26/03/2017 22 US REBECQUOISE - LEOPOLD UKKEL FC 1 - 0
02/04/2017 23 FRANCS BORAINS - US REBECQUOISE 2 - 1
09/04/2017 24 US REBECQUOISE - RRC WATERLOO 1 - 2
23/04/2017 25 RFC DOORNIK - US REBECQUOISE 3 - 5
30/04/2017 26 US REBECQUOISE - FC GANSHOREN 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/09/2016 1 RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE 0 - 1
18/09/2016 2 US SOLREZIENNE - US REBECQUOISE 1 - 4
25/09/2016 3 RWD MOLENBEEK - US SOLREZIENNE 6 - 0
02/10/2016 4 US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC 0 - 0
09/10/2016 5 FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE 7 - 0
16/10/2016 6 US SOLREZIENNE - RRC WATERLOO 2 - 2
23/10/2016 7 RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE 3 - 0
30/10/2016 8 US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2016 9 CS ONHAYE - US SOLREZIENNE 0 - 2
20/11/2016 10 US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE 0 - 2
27/11/2016 11 US SOLREZIENNE - JS TAMINES 3 - 2
04/12/2016 12 ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE 3 - 2
11/12/2016 13 US SOLREZIENNE - RCS PROFONDEVILLE 1 - 0
18/12/2016 14 US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER 0 - 0
22/01/2017 16 US SOLREZIENNE - RWD MOLENBEEK 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/01/2017 15 US REBECQUOISE - US SOLREZIENNE 3 - 0
05/02/2017 17 LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE 5 - 0
12/02/2017 18 US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS 2 - 4
19/02/2017 19 RRC WATERLOO - US SOLREZIENNE 1 - 2
05/03/2017 20 US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK 3 - 2
12/03/2017 21 FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE 1 - 1
26/03/2017 22 US SOLREZIENNE - CS ONHAYE 0 - 0
02/04/2017 23 CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE 3 - 3
09/04/2017 24 JS TAMINES - US SOLREZIENNE 1 - 1
23/04/2017 25 US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS 2 - 3
30/04/2017 26 RCS PROFONDEVILLE - US SOLREZIENNE 3 - 3

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VFV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VFV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VFV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VFV-reeks A, de 2e uit VFV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VFV.
Dat hangt mede af van het aantal VFV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VFV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VFV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VFV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VFV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VFV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VFV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VFV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VFV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VFV-A en VFV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VFV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VFV-A en de 13e uit de reeks VFV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VFV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VFV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VFV-A en VFV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De twee 14e (en laatste) geklasseerde ploegen in de eindrangschikking van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2016-2017) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).