2e Amateurs - VV A
Update: 30/04/2017 om 17:46u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

De Hoogstraatse Maand
Onafhankelijk maandblad
Redactie: Begijnhof 26, 2320 Hoogstraten
Tel: +32 (0)495.25.25.05
redactie@demaand.be
www.demaand.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 30/04/2017 om 17:46u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - VV A
DE VOETBALCOMPETITIE 2016-2017 - 2e KLASSE AMATEURS VFV - A

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in de "2e Klasse Amateurs VFV - A".
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.

De zestien clubs in deze afdeling, die allen in het bezit zijn van een licentie als nationale amateurclub, zijn:
Sparta Petegem, Eendracht Aalst, KSV Temse, KSV Bornem, Olsa Brakel, FC Gullegem,
Gent-Zeehaven, SK Sint-Niklaas, Sporting West Harelbeke, VK Westhoek, Torhout 1992,
KFC Izegem, RFC Knokke, Winkel Sport, KSC Menen en KSK Halle.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2015-2016 in de, qua niveau vergelijkbare, reeksen van derde nationale, klik op 3e Nationale A of 3e Nationale B.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2017) - 3e periode
Zon. 30/04 15u00 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM 1 - 0
Zon. 30/04 15u00 OLSA BRAKEL - WINKEL SPORT 0 - 1
Zon. 30/04 15u00 FC GULLEGEM - TEMSE KSV 1 - 0
Zon. 30/04 15u00 VK WESTHOEK - KSC MENEN 4 - 3
Zon. 30/04 15u00 EENDRACHT AALST - RFC KNOKKE 2 - 3
Zon. 30/04 15u00 SK SINT NIKLAAS - KFC IZEGEM 1 - 0
Zon. 30/04 15u00 TORHOUT 1992 - KSK HALLE 1 - 0
Zon. 30/04 15u00 RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in de 2e Klasse A - Amateurs, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2016) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
RACING CLUB GENT - TEMSE KSV 3 - 1
TORHOUT 1992 - WINKEL SPORT 2 - 0
OLSA BRAKEL - KSV BORNEM 1 - 1
KSC MENEN - KSK HALLE 0 - 3
FC GULLEGEM - KFC IZEGEM 1 - 2
SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 0
VK WESTHOEK - EENDRACHT AALST 1 - 1


Speeldag 2 (11 september 2016) - 1e periode
TEMSE KSV - SPARTA PETEGEM 2 - 3
WINKEL SPORT - KSC MENEN 1 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL 2 - 2
RFC KNOKKE - FC GULLEGEM 3 - 3
KSV BORNEM - TORHOUT 1992 2 - 0
KFC IZEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
KSK HALLE - VK WESTHOEK 1 - 3
EENDRACHT AALST - SK SINT NIKLAAS 2 - 0


Speeldag 3 (18 september 2016) - 1e periode
RACING CLUB GENT - RFC KNOKKE 1 - 0
TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS 0 - 0
FC GULLEGEM - EENDRACHT AALST 1 - 2
OLSA BRAKEL - TEMSE KSV 0 - 1
SPARTA PETEGEM - KFC IZEGEM 1 - 1
KSC MENEN - KSV BORNEM 2 - 0
KSK HALLE - WINKEL SPORT 0 - 2


Speeldag 4 (25 september 2016) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM 3 - 1
TEMSE KSV - TORHOUT 1992 0 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 0
RFC KNOKKE - SPARTA PETEGEM 1 - 3
KSV BORNEM - KSK HALLE 2 - 1
WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 1 - 0
KFC IZEGEM - OLSA BRAKEL 4 - 0
EENDRACHT AALST - RACING CLUB GENT 2 - 3


Speeldag 5 (2 oktober 2016) - 1e periode
RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
TORHOUT 1992 - KFC IZEGEM 0 - 3
WINKEL SPORT - KSV BORNEM 1 - 1
VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 2 - 2
KSC MENEN - TEMSE KSV 1 - 2
OLSA BRAKEL - RFC KNOKKE 1 - 0
SPARTA PETEGEM - EENDRACHT AALST 4 - 4
KSK HALLE - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1


Speeldag 6 (9 oktober 2016) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM 0 - 1
TEMSE KSV - KSK HALLE 3 - 2
RFC KNOKKE - TORHOUT 1992 2 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - WINKEL SPORT 1 - 4
KSV BORNEM - VK WESTHOEK 1 - 1
FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 4
KFC IZEGEM - KSC MENEN 3 - 2
EENDRACHT AALST - OLSA BRAKEL 2 - 2


Speeldag 7 (16 oktober 2016) - 1e periode
TORHOUT 1992 - EENDRACHT AALST 0 - 0
WINKEL SPORT - TEMSE KSV 3 - 0
KSC MENEN - RFC KNOKKE 1 - 2
KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 1
VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT 1 - 2
OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS 3 - 2
SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM 3 - 2
KSK HALLE - KFC IZEGEM 2 - 1


Speeldag 8 (23 oktober 2016) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992 3 - 4
RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM 0 - 2
TEMSE KSV - KSV BORNEM 0 - 3
RFC KNOKKE - KSK HALLE 2 - 1
FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL 2 - 1
RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK 1 - 2
KFC IZEGEM - WINKEL SPORT 1 - 1
EENDRACHT AALST - KSC MENEN 3 - 0


Speeldag 9 (30 oktober 2016) - 1e periode
TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 1 - 1
KSC MENEN - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
WINKEL SPORT - RFC KNOKKE 1 - 1
KSV BORNEM - KFC IZEGEM 1 - 0
OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 3 - 1
RC. CLUB HARELBEKE - TEMSE KSV 3 - 0
VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM 0 - 1
KSK HALLE - EENDRACHT AALST 2 - 2


Speeldag 10 (6 november 2016) - 1e periode
FC GULLEGEM - KSC MENEN 3 - 1
EENDRACHT AALST - WINKEL SPORT 2 - 1
SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL 5 - 3
RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992 0 - 2
SK SINT NIKLAAS - KSK HALLE 0 - 0
TEMSE KSV - VK WESTHOEK 0 - 1
KFC IZEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
RFC KNOKKE - KSV BORNEM 2 - 0


Speeldag 11 (13 november 2016) - 2e periode
TEMSE KSV - KFC IZEGEM 0 - 2
TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM 1 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - RFC KNOKKE 1 - 2
KSV BORNEM - EENDRACHT AALST 0 - 1
WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
KSK HALLE - FC GULLEGEM 0 - 0
KSC MENEN - RACING CLUB GENT 1 - 4
VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL 1 - 1


Speeldag 12 (20 november 2016) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM 2 - 2
RACING CLUB GENT - KSK HALLE 3 - 0
SPARTA PETEGEM - KSC MENEN 1 - 1
OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 0 - 1
KFC IZEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
FC GULLEGEM - WINKEL SPORT 1 - 3
EENDRACHT AALST - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 1
RFC KNOKKE - TEMSE KSV 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 23 november 2016)
TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 1 - 1 Speeldag 9


Speeldag 13 (27 november 2016) - 2e periode
TEMSE KSV - EENDRACHT AALST 2 - 1
KSC MENEN - OLSA BRAKEL 3 - 4
KSK HALLE - SPARTA PETEGEM 1 - 1
WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT 2 - 1
KSV BORNEM - FC GULLEGEM 2 - 1
RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS 2 - 3
KFC IZEGEM - RFC KNOKKE 0 - 2
VK WESTHOEK - TORHOUT 1992 0 - 4


Speeldag 14 (4 december 2016) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - TEMSE KSV 1 - 1
RACING CLUB GENT - KSV BORNEM 3 - 1
TORHOUT 1992 - KSC MENEN 2 - 3
OLSA BRAKEL - KSK HALLE 3 - 0
EENDRACHT AALST - KFC IZEGEM 4 - 0
FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
SPARTA PETEGEM - WINKEL SPORT 3 - 2
VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 1 - 3


Speeldag 15 (11 december 2016) - 2e periode
TEMSE KSV - FC GULLEGEM 2 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT 1 - 0
KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM 1 - 2
WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL 3 - 1
KSK HALLE - TORHOUT 1992 0 - 1
KSC MENEN - VK WESTHOEK 2 - 2
KFC IZEGEM - SK SINT NIKLAAS 1 - 3
RFC KNOKKE - EENDRACHT AALST 3 - 0


Speeldag 16 (18 december 2016) - 2e periode
TEMSE KSV - RACING CLUB GENT 4 - 1
KSK HALLE - KSC MENEN 1 - 0
RFC KNOKKE - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
KFC IZEGEM - FC GULLEGEM 2 - 2
RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM 2 - 0
KSV BORNEM - OLSA BRAKEL 1 - 4
WINKEL SPORT - TORHOUT 1992 3 - 0
EENDRACHT AALST - VK WESTHOEK 2 - 1


Speeldag 17 (8 januari 2017) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 0 - 1
RACING CLUB GENT - KFC IZEGEM 1 - 1
TORHOUT 1992 - KSV BORNEM 2 - 0
SPARTA PETEGEM - TEMSE KSV 4 - 0
VK WESTHOEK - KSK HALLE 2 - 2
OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
KSC MENEN - WINKEL SPORT 1 - 4
FC GULLEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3


Speeldag 18 (15 januari 2017) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK 3 - 4
TEMSE KSV - OLSA BRAKEL 1 - 2
RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992 1 - 1
KFC IZEGEM - SPARTA PETEGEM 1 - 3
EENDRACHT AALST - FC GULLEGEM 2 - 0
WINKEL SPORT - KSK HALLE 0 - 1
KSV BORNEM - KSC MENEN 1 - 1
RFC KNOKKE - RACING CLUB GENT 3 - 2


Speeldag 19 (22 januari 2017) - 2e periode
RACING CLUB GENT - EENDRACHT AALST 0 - 3
TORHOUT 1992 - TEMSE KSV 0 - 3
FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 1
VK WESTHOEK - WINKEL SPORT 0 - 3
KSK HALLE - KSV BORNEM 1 - 1
KSC MENEN - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
OLSA BRAKEL - KFC IZEGEM 2 - 3
SPARTA PETEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3


Inhaalwedstrijden (zaterdag 28 januari 2017)
SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 0 - 1 Speeldag 17


Speeldag 20 (5 februari 2017) - 2e periode
RFC KNOKKE - OLSA BRAKEL 3 - 1
FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 4 - 1
KSV BORNEM - WINKEL SPORT 0 - 2
RC. CLUB HARELBEKE - KSK HALLE 1 - 2
EENDRACHT AALST - SPARTA PETEGEM 1 - 2
KFC IZEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0
TEMSE KSV - KSC MENEN 1 - 0
SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT 0 - 0


Speeldag 21 (12 februari 2017) - 3e periode
RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM 2 - 2
TORHOUT 1992 - RFC KNOKKE 0 - 6
WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 1
VK WESTHOEK - KSV BORNEM 1 - 2
SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS 3 - 1
OLSA BRAKEL - EENDRACHT AALST 0 - 2
KSC MENEN - KFC IZEGEM 1 - 3
KSK HALLE - TEMSE KSV 2 - 2


Speeldag 22 (19 februari 2017) - 3e periode
SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL 1 - 1
RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK 0 - 2
TEMSE KSV - WINKEL SPORT 2 - 1
FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM 2 - 1
RFC KNOKKE - KSC MENEN 4 - 1
RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM 0 - 0
EENDRACHT AALST - TORHOUT 1992 1 - 0
KFC IZEGEM - KSK HALLE 1 - 0


Inhaalwedstrijden (vrijdag 24 februari 2017)
EENDRACHT AALST - KSK HALLE 2 - 1 Speeldag 24


Speeldag 23 (5 maart 2017) - 3e periode
TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
WINKEL SPORT - KFC IZEGEM 1 - 2
KSV BORNEM - TEMSE KSV 1 - 2
VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 0
SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT 0 - 4
KSC MENEN - EENDRACHT AALST 1 - 3
OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM 3 - 2
KSK HALLE - RFC KNOKKE 0 - 3


Speeldag 24 (12 maart 2017) - 3e periode
SK SINT NIKLAAS - KSC MENEN 6 - 1
TEMSE KSV - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL 1 - 1
RFC KNOKKE - WINKEL SPORT 1 - 1
FC GULLEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0
SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
KFC IZEGEM - KSV BORNEM 2 - 1
EENDRACHT AALST - KSK HALLE 2 - 1


Speeldag 25 (19 maart 2017) - 3e periode
TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT 4 - 1
WINKEL SPORT - EENDRACHT AALST 4 - 2
KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
KSV BORNEM - RFC KNOKKE 1 - 0
RC. CLUB HARELBEKE - KFC IZEGEM 0 - 4
OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM 4 - 2
VK WESTHOEK - TEMSE KSV 1 - 3
KSK HALLE - SK SINT NIKLAAS 1 - 6


Speeldag 26 (26 maart 2017) - 3e periode
SK SINT NIKLAAS - WINKEL SPORT 1 - 1
RACING CLUB GENT - KSC MENEN 3 - 1
RFC KNOKKE - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
FC GULLEGEM - KSK HALLE 2 - 0
OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK 1 - 2
SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992 3 - 3
KFC IZEGEM - TEMSE KSV 3 - 0
EENDRACHT AALST - KSV BORNEM 2 - 1


Speeldag 27 (2 april 2017) - 3e periode
TEMSE KSV - RFC KNOKKE 1 - 2
TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL 2 - 2
VK WESTHOEK - KFC IZEGEM 0 - 3
KSC MENEN - SPARTA PETEGEM 1 - 1
WINKEL SPORT - FC GULLEGEM 2 - 3
RC. CLUB HARELBEKE - EENDRACHT AALST 1 - 0
KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 2
KSK HALLE - RACING CLUB GENT 0 - 0


Speeldag 28 (9 april 2017) - 3e periode
SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1
RACING CLUB GENT - WINKEL SPORT 1 - 1
TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK 1 - 2
OLSA BRAKEL - KSC MENEN 5 - 0
FC GULLEGEM - KSV BORNEM 0 - 0
RFC KNOKKE - KFC IZEGEM 6 - 1
SPARTA PETEGEM - KSK HALLE 4 - 1
EENDRACHT AALST - TEMSE KSV 2 - 1


Inhaalwedstrijden (maandag 17 april 2017)
RACING CLUB GENT - KSC MENEN 3 - 1 Speeldag 26


Speeldag 29 (23 april 2017) - 3e periode
RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 3 - 0
KSV BORNEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM 1 - 1
RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 2
KSC MENEN - TORHOUT 1992 3 - 1
KSK HALLE - OLSA BRAKEL 2 - 6
KFC IZEGEM - EENDRACHT AALST 2 - 1
TEMSE KSV - SK SINT NIKLAAS 2 - 0


Speeldag 30 (30 april 2017) - 3e periode
SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM 1 - 0
OLSA BRAKEL - WINKEL SPORT 0 - 1
FC GULLEGEM - TEMSE KSV 1 - 0
VK WESTHOEK - KSC MENEN 4 - 3
EENDRACHT AALST - RFC KNOKKE 2 - 3
SK SINT NIKLAAS - KFC IZEGEM 1 - 0
TORHOUT 1992 - KSK HALLE 1 - 0
RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0


Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC KNOKKE (2) 30 23 4 3 73 25 72
2 SPARTA PETEGEM (1) 30 17 6 7 60 44 58
3 EENDRACHT AALST 30 17 8 5 55 37 56
4 KFC IZEGEM 30 16 9 5 53 42 53
5 WINKEL SPORT 30 15 7 8 55 30 53
6 OLSA BRAKEL 30 12 11 7 59 51 43
7 TEMSE KSV 30 13 14 3 38 45 42
8 RACING CLUB GENT 30 11 11 8 46 43 41
9 TORHOUT 1992 30 11 13 6 36 45 39
10 FC GULLEGEM 30 10 13 7 46 52 37
11 SK SINT NIKLAAS 30 9 13 8 45 49 35
12 RC. CLUB HARELBEKE 30 10 16 4 36 45 34
13 VK WESTHOEK 30 9 14 7 40 56 34
14 KSV BORNEM 30 8 12 10 31 39 34
15 KSK HALLE 30 5 17 8 27 55 23
16 KSC MENEN 30 4 22 4 35 77 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC KNOKKE (2) 10 8 1 1 30 7 25
2 KFC IZEGEM 10 8 2 0 21 11 24
3 FC GULLEGEM 10 6 2 2 17 10 20
4 EENDRACHT AALST 10 6 4 0 17 14 18
5 TEMSE KSV 10 5 4 1 15 13 16
6 VK WESTHOEK 10 5 5 0 16 19 15
7 OLSA BRAKEL 10 4 3 3 23 15 15
8 SK SINT NIKLAAS 10 4 3 3 20 13 15
9 SPARTA PETEGEM (1) 10 4 3 3 19 18 15
10 RACING CLUB GENT 10 3 2 5 15 12 14
11 WINKEL SPORT 10 2 3 5 14 14 11
12 KSV BORNEM 10 2 4 4 9 11 10
13 TORHOUT 1992 10 2 6 2 13 22 8
14 RC. CLUB HARELBEKE 10 2 6 2 3 16 8
15 KSC MENEN 10 2 7 1 14 31 7
16 KSK HALLE 10 0 8 2 7 27 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC KNOKKE 10 10 0 0 28 7 30
2 WINKEL SPORT 10 8 2 0 26 8 24
3 EENDRACHT AALST 10 7 3 0 18 9 21
4 SPARTA PETEGEM (1) 10 5 3 2 17 13 17
5 OLSA BRAKEL 10 5 4 1 20 16 16
6 TEMSE KSV 10 5 4 1 14 13 16
7 TORHOUT 1992 10 5 4 1 12 12 16
8 KFC IZEGEM 10 4 4 2 15 18 14
9 RC. CLUB HARELBEKE 10 4 5 1 17 15 13
10 KSK HALLE 10 3 3 4 8 12 13
11 RACING CLUB GENT 10 3 5 2 15 16 11
12 SK SINT NIKLAAS 10 2 5 3 13 21 9
13 FC GULLEGEM 10 2 6 2 12 20 8
14 KSV BORNEM 10 1 6 3 9 19 6
15 KSC MENEN 10 1 6 3 13 24 6
16 VK WESTHOEK 10 1 6 3 13 27 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPARTA PETEGEM 10 8 0 2 24 13 26
2 WINKEL SPORT 10 5 2 3 15 8 18
3 KSV BORNEM 10 5 2 3 13 9 18
4 RFC KNOKKE 10 5 3 2 15 11 17
5 EENDRACHT AALST 10 4 1 5 20 14 17
6 RACING CLUB GENT 10 5 4 1 16 15 16
7 KFC IZEGEM 10 4 3 3 17 13 15
8 TORHOUT 1992 10 4 3 3 11 11 15
9 RC. CLUB HARELBEKE 10 4 5 1 16 14 13
10 VK WESTHOEK 10 3 3 4 11 10 13
11 OLSA BRAKEL 10 3 4 3 16 20 12
12 SK SINT NIKLAAS 10 3 5 2 12 15 11
13 TEMSE KSV 10 3 6 1 9 19 10
14 FC GULLEGEM 10 2 5 3 17 22 9
15 KSK HALLE 10 2 6 2 12 16 8
16 KSC MENEN 10 1 9 0 8 22 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs VFV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 723834
2SPARTA PETEGEM 583127
3EENDRACHT AALST 563422
4KFC IZEGEM 532726
5WINKEL SPORT 532825
6OLSA BRAKEL 432518
7TEMSE KSV 422517
8RACING CLUB GENT 412219
9TORHOUT 1992 392118
10FC GULLEGEM 372512
11SK SINT NIKLAAS 351520
12VK WESTHOEK 341123
13RC. CLUB HARELBEKE 341816
14KSV BORNEM 342212
15KSK HALLE 231211
16KSC MENEN 16115


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 18711
2SPARTA PETEGEM 321418
3EENDRACHT AALST 341123
4KFC IZEGEM 371819
5WINKEL SPORT 371720
6OLSA BRAKEL 472027
7TEMSE KSV 482028
8RACING CLUB GENT 492326
9TORHOUT 1992 512427
10FC GULLEGEM 532033
11SK SINT NIKLAAS 553025
12VK WESTHOEK 563422
13RC. CLUB HARELBEKE 562729
14KSV BORNEM 562333
15KSK HALLE 673334
16KSC MENEN 743440


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 1266
2FC GULLEGEM 1046
3SPARTA PETEGEM 862
4RACING CLUB GENT 871
5OLSA BRAKEL 734
6KFC IZEGEM 633
7RC. CLUB HARELBEKE 633
8VK WESTHOEK 633
9WINKEL SPORT 514
10SK SINT NIKLAAS 431
11TORHOUT 1992 440
12KSV BORNEM 321
13EENDRACHT AALST 330
14KSC MENEN 330
15TEMSE KSV 330
16KSK HALLE 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 734132
2SPARTA PETEGEM 603723
3OLSA BRAKEL 592831
4WINKEL SPORT 552827
5EENDRACHT AALST 553223
6KFC IZEGEM 532726
7RACING CLUB GENT 462125
8FC GULLEGEM 462422
9SK SINT NIKLAAS 452124
10VK WESTHOEK 401723
11TEMSE KSV 382216
12RC. CLUB HARELBEKE 361917
13TORHOUT 1992 361917
14KSC MENEN 352114
15KSV BORNEM 311813
16KSK HALLE 271314


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 251312
2WINKEL SPORT 301416
3EENDRACHT AALST 371621
4KSV BORNEM 391920
5KFC IZEGEM 422121
6RACING CLUB GENT 431924
7SPARTA PETEGEM 442618
8TORHOUT 1992 452322
9RC. CLUB HARELBEKE 452223
10TEMSE KSV 451827
11SK SINT NIKLAAS 492029
12OLSA BRAKEL 511833
13FC GULLEGEM 522329
14KSK HALLE 552926
15VK WESTHOEK 563026
16KSC MENEN 773641


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RFC KNOKKE 14 19 
2KFC IZEGEM 9 9 
3SPARTA PETEGEM 5 10 
4EENDRACHT AALST 4 8 
5TEMSE KSV 4 7 
6TORHOUT 1992 4 7 
7WINKEL SPORT 3 8 
8KSV BORNEM 3 6 
9SK SINT NIKLAAS 3 6 
10OLSA BRAKEL 3 4 
11RC. CLUB HARELBEKE 3 3 
12FC GULLEGEM 2x5x
13RACING CLUB GENT 2 5x
14VK WESTHOEK 2 3 
15KSK HALLE 1 6 
16KSC MENEN 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1TORHOUT 1992 1165
2RFC KNOKKE 1174
3EENDRACHT AALST 1055
4WINKEL SPORT 954
5KFC IZEGEM 844
6RC. CLUB HARELBEKE 862
7TEMSE KSV 752
8KSK HALLE 633
9KSV BORNEM 633
10RACING CLUB GENT 633
11SPARTA PETEGEM 633
12FC GULLEGEM 642
13VK WESTHOEK 422
14SK SINT NIKLAAS 431
15OLSA BRAKEL 440
16KSC MENEN 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WINKEL SPORT 281414
2SPARTA PETEGEM 271413
3EENDRACHT AALST 271512
4RFC KNOKKE 271512
5FC GULLEGEM 261412
6KFC IZEGEM 261412
7OLSA BRAKEL 251114
8VK WESTHOEK 231013
9RACING CLUB GENT 231112
10KSC MENEN 23149
11KSV BORNEM 22139
12TEMSE KSV 20119
13RC. CLUB HARELBEKE 20128
14SK SINT NIKLAAS 19910
15TORHOUT 1992 19118
16KSK HALLE 1899


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1WINKEL SPORT 211
2SPARTA PETEGEM 312
3EENDRACHT AALST 303
4RFC KNOKKE 303
5FC GULLEGEM 413
6KFC IZEGEM 413
7OLSA BRAKEL 541
8VK WESTHOEK 752
9RACING CLUB GENT 743
10KSC MENEN 716
11KSV BORNEM 826
12TEMSE KSV 1046
13RC. CLUB HARELBEKE 1037
14SK SINT NIKLAAS 1165
15TORHOUT 1992 1147
16KSK HALLE 1266


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFC KNOKKE 15 12 2 1 41 13 38
2 EENDRACHT AALST 15 11 1 3 32 16 34
3 SPARTA PETEGEM 15 9 4 2 37 26 31
4 WINKEL SPORT 15 8 4 3 28 14 28
5 KFC IZEGEM 15 8 3 4 27 21 27
6 OLSA BRAKEL 15 8 1 6 28 18 25
7 TEMSE KSV 15 8 1 6 22 18 25
8 FC GULLEGEM 15 8 1 6 24 23 25
9 RACING CLUB GENT 15 6 4 5 21 19 22
10 KSV BORNEM 15 6 4 5 18 19 22
11 TORHOUT 1992 15 6 3 6 19 23 21
12 RC. CLUB HARELBEKE 15 5 3 7 19 22 18
13 SK SINT NIKLAAS 15 3 6 6 21 20 15
14 KSK HALLE 15 2 6 7 13 29 12
15 KSC MENEN 15 3 2 10 21 36 11
16 VK WESTHOEK 15 2 5 8 17 30 11

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RFC KNOKKE 15 11 1 3 32 12 34
2 SPARTA PETEGEM 15 8 3 4 23 18 27
3 KFC IZEGEM 15 8 2 5 26 21 26
4 WINKEL SPORT 15 7 4 4 27 16 25
5 VK WESTHOEK 15 7 2 6 23 26 23
6 EENDRACHT AALST 15 6 4 5 23 21 22
7 SK SINT NIKLAAS 15 6 2 7 24 29 20
8 RACING CLUB GENT 15 5 4 6 25 24 19
9 TORHOUT 1992 15 5 3 7 17 22 18
10 OLSA BRAKEL 15 4 6 5 31 33 18
11 TEMSE KSV 15 5 2 8 16 27 17
12 RC. CLUB HARELBEKE 15 5 1 9 17 23 16
13 FC GULLEGEM 15 2 6 7 22 29 12
14 KSV BORNEM 15 2 6 7 13 20 12
15 KSK HALLE 15 3 2 10 14 26 11
16 KSC MENEN 15 1 2 12 14 41 5

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 VK WESTHOEK - EENDRACHT AALST 1 - 1
11/09/2016 2 EENDRACHT AALST - SK SINT NIKLAAS 2 - 0
18/09/2016 3 FC GULLEGEM - EENDRACHT AALST 1 - 2
25/09/2016 4 EENDRACHT AALST - RACING CLUB GENT 2 - 3
02/10/2016 5 SPARTA PETEGEM - EENDRACHT AALST 4 - 4
09/10/2016 6 EENDRACHT AALST - OLSA BRAKEL 2 - 2
16/10/2016 7 TORHOUT 1992 - EENDRACHT AALST 0 - 0
23/10/2016 8 EENDRACHT AALST - KSC MENEN 3 - 0
30/10/2016 9 KSK HALLE - EENDRACHT AALST 2 - 2
06/11/2016 10 EENDRACHT AALST - WINKEL SPORT 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSV BORNEM - EENDRACHT AALST 0 - 1
20/11/2016 12 EENDRACHT AALST - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 1
27/11/2016 13 TEMSE KSV - EENDRACHT AALST 2 - 1
04/12/2016 14 EENDRACHT AALST - KFC IZEGEM 4 - 0
11/12/2016 15 RFC KNOKKE - EENDRACHT AALST 3 - 0
18/12/2016 16 EENDRACHT AALST - VK WESTHOEK 2 - 1
08/01/2017 17 SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 28/01   Speeldag 
15/01/2017 18 EENDRACHT AALST - FC GULLEGEM 2 - 0
22/01/2017 19 RACING CLUB GENT - EENDRACHT AALST 0 - 3
28/01/2017 17 SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 0 - 1
05/02/2017 20 EENDRACHT AALST - SPARTA PETEGEM 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 OLSA BRAKEL - EENDRACHT AALST 0 - 2
19/02/2017 22 EENDRACHT AALST - TORHOUT 1992 1 - 0
24/02/2017 24 EENDRACHT AALST - KSK HALLE 2 - 1
05/03/2017 23 KSC MENEN - EENDRACHT AALST 1 - 3
12/03/2017 24 EENDRACHT AALST - KSK HALLE 24/02   Speeldag 
19/03/2017 25 WINKEL SPORT - EENDRACHT AALST 4 - 2
26/03/2017 26 EENDRACHT AALST - KSV BORNEM 2 - 1
02/04/2017 27 RC. CLUB HARELBEKE - EENDRACHT AALST 1 - 0
09/04/2017 28 EENDRACHT AALST - TEMSE KSV 2 - 1
23/04/2017 29 KFC IZEGEM - EENDRACHT AALST 2 - 1
30/04/2017 30 EENDRACHT AALST - RFC KNOKKE 2 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 FC GULLEGEM - KFC IZEGEM 1 - 2
11/09/2016 2 RFC KNOKKE - FC GULLEGEM 3 - 3
18/09/2016 3 FC GULLEGEM - EENDRACHT AALST 1 - 2
25/09/2016 4 SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM 3 - 1
02/10/2016 5 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 2 - 2
09/10/2016 6 FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 4
16/10/2016 7 SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM 3 - 2
23/10/2016 8 FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL 2 - 1
30/10/2016 9 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 23/11   Speeldag 
06/11/2016 10 FC GULLEGEM - KSC MENEN 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSK HALLE - FC GULLEGEM 0 - 0
20/11/2016 12 FC GULLEGEM - WINKEL SPORT 1 - 3
23/11/2016 9 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 1 - 1
27/11/2016 13 KSV BORNEM - FC GULLEGEM 2 - 1
04/12/2016 14 FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
11/12/2016 15 TEMSE KSV - FC GULLEGEM 2 - 0
18/12/2016 16 KFC IZEGEM - FC GULLEGEM 2 - 2
08/01/2017 17 FC GULLEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3
15/01/2017 18 EENDRACHT AALST - FC GULLEGEM 2 - 0
22/01/2017 19 FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 1
05/02/2017 20 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM 2 - 2
19/02/2017 22 FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM 2 - 1
05/03/2017 23 OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM 3 - 2
12/03/2017 24 FC GULLEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0
19/03/2017 25 KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
26/03/2017 26 FC GULLEGEM - KSK HALLE 2 - 0
02/04/2017 27 WINKEL SPORT - FC GULLEGEM 2 - 3
09/04/2017 28 FC GULLEGEM - KSV BORNEM 0 - 0
23/04/2017 29 RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 2
30/04/2017 30 FC GULLEGEM - TEMSE KSV 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 FC GULLEGEM - KFC IZEGEM 1 - 2
11/09/2016 2 KFC IZEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
18/09/2016 3 SPARTA PETEGEM - KFC IZEGEM 1 - 1
25/09/2016 4 KFC IZEGEM - OLSA BRAKEL 4 - 0
02/10/2016 5 TORHOUT 1992 - KFC IZEGEM 0 - 3
09/10/2016 6 KFC IZEGEM - KSC MENEN 3 - 2
16/10/2016 7 KSK HALLE - KFC IZEGEM 2 - 1
23/10/2016 8 KFC IZEGEM - WINKEL SPORT 1 - 1
30/10/2016 9 KSV BORNEM - KFC IZEGEM 1 - 0
06/11/2016 10 KFC IZEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 TEMSE KSV - KFC IZEGEM 0 - 2
20/11/2016 12 KFC IZEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
27/11/2016 13 KFC IZEGEM - RFC KNOKKE 0 - 2
04/12/2016 14 EENDRACHT AALST - KFC IZEGEM 4 - 0
11/12/2016 15 KFC IZEGEM - SK SINT NIKLAAS 1 - 3
18/12/2016 16 KFC IZEGEM - FC GULLEGEM 2 - 2
08/01/2017 17 RACING CLUB GENT - KFC IZEGEM 1 - 1
15/01/2017 18 KFC IZEGEM - SPARTA PETEGEM 1 - 3
22/01/2017 19 OLSA BRAKEL - KFC IZEGEM 2 - 3
05/02/2017 20 KFC IZEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 KSC MENEN - KFC IZEGEM 1 - 3
19/02/2017 22 KFC IZEGEM - KSK HALLE 1 - 0
05/03/2017 23 WINKEL SPORT - KFC IZEGEM 1 - 2
12/03/2017 24 KFC IZEGEM - KSV BORNEM 2 - 1
19/03/2017 25 RC. CLUB HARELBEKE - KFC IZEGEM 0 - 4
26/03/2017 26 KFC IZEGEM - TEMSE KSV 3 - 0
02/04/2017 27 VK WESTHOEK - KFC IZEGEM 0 - 3
09/04/2017 28 RFC KNOKKE - KFC IZEGEM 6 - 1
23/04/2017 29 KFC IZEGEM - EENDRACHT AALST 2 - 1
30/04/2017 30 SK SINT NIKLAAS - KFC IZEGEM 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 KSC MENEN - KSK HALLE 0 - 3
11/09/2016 2 WINKEL SPORT - KSC MENEN 1 - 0
18/09/2016 3 KSC MENEN - KSV BORNEM 2 - 0
25/09/2016 4 RC. CLUB HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 0
02/10/2016 5 KSC MENEN - TEMSE KSV 1 - 2
09/10/2016 6 KFC IZEGEM - KSC MENEN 3 - 2
16/10/2016 7 KSC MENEN - RFC KNOKKE 1 - 2
23/10/2016 8 EENDRACHT AALST - KSC MENEN 3 - 0
30/10/2016 9 KSC MENEN - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
06/11/2016 10 FC GULLEGEM - KSC MENEN 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSC MENEN - RACING CLUB GENT 1 - 4
20/11/2016 12 SPARTA PETEGEM - KSC MENEN 1 - 1
27/11/2016 13 KSC MENEN - OLSA BRAKEL 3 - 4
04/12/2016 14 TORHOUT 1992 - KSC MENEN 2 - 3
11/12/2016 15 KSC MENEN - VK WESTHOEK 2 - 2
18/12/2016 16 KSK HALLE - KSC MENEN 1 - 0
08/01/2017 17 KSC MENEN - WINKEL SPORT 1 - 4
15/01/2017 18 KSV BORNEM - KSC MENEN 1 - 1
22/01/2017 19 KSC MENEN - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
05/02/2017 20 TEMSE KSV - KSC MENEN 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 KSC MENEN - KFC IZEGEM 1 - 3
19/02/2017 22 RFC KNOKKE - KSC MENEN 4 - 1
05/03/2017 23 KSC MENEN - EENDRACHT AALST 1 - 3
12/03/2017 24 SK SINT NIKLAAS - KSC MENEN 6 - 1
19/03/2017 25 KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
26/03/2017 26 RACING CLUB GENT - KSC MENEN 17/04   Speeldag 
02/04/2017 27 KSC MENEN - SPARTA PETEGEM 1 - 1
09/04/2017 28 OLSA BRAKEL - KSC MENEN 5 - 0
17/04/2017 26 RACING CLUB GENT - KSC MENEN 3 - 1
23/04/2017 29 KSC MENEN - TORHOUT 1992 3 - 1
30/04/2017 30 VK WESTHOEK - KSC MENEN 4 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 KSC MENEN - KSK HALLE 0 - 3
11/09/2016 2 KSK HALLE - VK WESTHOEK 1 - 3
18/09/2016 3 KSK HALLE - WINKEL SPORT 0 - 2
25/09/2016 4 KSV BORNEM - KSK HALLE 2 - 1
02/10/2016 5 KSK HALLE - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1
09/10/2016 6 TEMSE KSV - KSK HALLE 3 - 2
16/10/2016 7 KSK HALLE - KFC IZEGEM 2 - 1
23/10/2016 8 RFC KNOKKE - KSK HALLE 2 - 1
30/10/2016 9 KSK HALLE - EENDRACHT AALST 2 - 2
06/11/2016 10 SK SINT NIKLAAS - KSK HALLE 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSK HALLE - FC GULLEGEM 0 - 0
20/11/2016 12 RACING CLUB GENT - KSK HALLE 3 - 0
27/11/2016 13 KSK HALLE - SPARTA PETEGEM 1 - 1
04/12/2016 14 OLSA BRAKEL - KSK HALLE 3 - 0
11/12/2016 15 KSK HALLE - TORHOUT 1992 0 - 1
18/12/2016 16 KSK HALLE - KSC MENEN 1 - 0
08/01/2017 17 VK WESTHOEK - KSK HALLE 2 - 2
15/01/2017 18 WINKEL SPORT - KSK HALLE 0 - 1
22/01/2017 19 KSK HALLE - KSV BORNEM 1 - 1
05/02/2017 20 RC. CLUB HARELBEKE - KSK HALLE 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 KSK HALLE - TEMSE KSV 2 - 2
19/02/2017 22 KFC IZEGEM - KSK HALLE 1 - 0
24/02/2017 24 EENDRACHT AALST - KSK HALLE 2 - 1
05/03/2017 23 KSK HALLE - RFC KNOKKE 0 - 3
12/03/2017 24 EENDRACHT AALST - KSK HALLE 24/02   Speeldag 
19/03/2017 25 KSK HALLE - SK SINT NIKLAAS 1 - 6
26/03/2017 26 FC GULLEGEM - KSK HALLE 2 - 0
02/04/2017 27 KSK HALLE - RACING CLUB GENT 0 - 0
09/04/2017 28 SPARTA PETEGEM - KSK HALLE 4 - 1
23/04/2017 29 KSK HALLE - OLSA BRAKEL 2 - 6
30/04/2017 30 TORHOUT 1992 - KSK HALLE 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 OLSA BRAKEL - KSV BORNEM 1 - 1
11/09/2016 2 KSV BORNEM - TORHOUT 1992 2 - 0
18/09/2016 3 KSC MENEN - KSV BORNEM 2 - 0
25/09/2016 4 KSV BORNEM - KSK HALLE 2 - 1
02/10/2016 5 WINKEL SPORT - KSV BORNEM 1 - 1
09/10/2016 6 KSV BORNEM - VK WESTHOEK 1 - 1
16/10/2016 7 KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 1
23/10/2016 8 TEMSE KSV - KSV BORNEM 0 - 3
30/10/2016 9 KSV BORNEM - KFC IZEGEM 1 - 0
06/11/2016 10 RFC KNOKKE - KSV BORNEM 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSV BORNEM - EENDRACHT AALST 0 - 1
20/11/2016 12 SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM 2 - 2
27/11/2016 13 KSV BORNEM - FC GULLEGEM 2 - 1
04/12/2016 14 RACING CLUB GENT - KSV BORNEM 3 - 1
11/12/2016 15 KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM 1 - 2
18/12/2016 16 KSV BORNEM - OLSA BRAKEL 1 - 4
08/01/2017 17 TORHOUT 1992 - KSV BORNEM 2 - 0
15/01/2017 18 KSV BORNEM - KSC MENEN 1 - 1
22/01/2017 19 KSK HALLE - KSV BORNEM 1 - 1
05/02/2017 20 KSV BORNEM - WINKEL SPORT 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 VK WESTHOEK - KSV BORNEM 1 - 2
19/02/2017 22 RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM 0 - 0
05/03/2017 23 KSV BORNEM - TEMSE KSV 1 - 2
12/03/2017 24 KFC IZEGEM - KSV BORNEM 2 - 1
19/03/2017 25 KSV BORNEM - RFC KNOKKE 1 - 0
26/03/2017 26 EENDRACHT AALST - KSV BORNEM 2 - 1
02/04/2017 27 KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 2
09/04/2017 28 FC GULLEGEM - KSV BORNEM 0 - 0
23/04/2017 29 KSV BORNEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
30/04/2017 30 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 OLSA BRAKEL - KSV BORNEM 1 - 1
11/09/2016 2 RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL 2 - 2
18/09/2016 3 OLSA BRAKEL - TEMSE KSV 0 - 1
25/09/2016 4 KFC IZEGEM - OLSA BRAKEL 4 - 0
02/10/2016 5 OLSA BRAKEL - RFC KNOKKE 1 - 0
09/10/2016 6 EENDRACHT AALST - OLSA BRAKEL 2 - 2
16/10/2016 7 OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS 3 - 2
23/10/2016 8 FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL 2 - 1
30/10/2016 9 OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 3 - 1
06/11/2016 10 SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL 5 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL 1 - 1
20/11/2016 12 OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 0 - 1
27/11/2016 13 KSC MENEN - OLSA BRAKEL 3 - 4
04/12/2016 14 OLSA BRAKEL - KSK HALLE 3 - 0
11/12/2016 15 WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL 3 - 1
18/12/2016 16 KSV BORNEM - OLSA BRAKEL 1 - 4
08/01/2017 17 OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
15/01/2017 18 TEMSE KSV - OLSA BRAKEL 1 - 2
22/01/2017 19 OLSA BRAKEL - KFC IZEGEM 2 - 3
05/02/2017 20 RFC KNOKKE - OLSA BRAKEL 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 OLSA BRAKEL - EENDRACHT AALST 0 - 2
19/02/2017 22 SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL 1 - 1
05/03/2017 23 OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM 3 - 2
12/03/2017 24 RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL 1 - 1
19/03/2017 25 OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM 4 - 2
26/03/2017 26 OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK 1 - 2
02/04/2017 27 TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL 2 - 2
09/04/2017 28 OLSA BRAKEL - KSC MENEN 5 - 0
23/04/2017 29 KSK HALLE - OLSA BRAKEL 2 - 6
30/04/2017 30 OLSA BRAKEL - WINKEL SPORT 0 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RACING CLUB GENT - TEMSE KSV 3 - 1
11/09/2016 2 KFC IZEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
18/09/2016 3 RACING CLUB GENT - RFC KNOKKE 1 - 0
25/09/2016 4 EENDRACHT AALST - RACING CLUB GENT 2 - 3
02/10/2016 5 RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
09/10/2016 6 FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT 1 - 4
16/10/2016 7 VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT 1 - 2
23/10/2016 8 RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM 0 - 2
30/10/2016 9 OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 3 - 1
06/11/2016 10 RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 KSC MENEN - RACING CLUB GENT 1 - 4
20/11/2016 12 RACING CLUB GENT - KSK HALLE 3 - 0
27/11/2016 13 WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT 2 - 1
04/12/2016 14 RACING CLUB GENT - KSV BORNEM 3 - 1
11/12/2016 15 RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT 1 - 0
18/12/2016 16 TEMSE KSV - RACING CLUB GENT 4 - 1
08/01/2017 17 RACING CLUB GENT - KFC IZEGEM 1 - 1
15/01/2017 18 RFC KNOKKE - RACING CLUB GENT 3 - 2
22/01/2017 19 RACING CLUB GENT - EENDRACHT AALST 0 - 3
05/02/2017 20 SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM 2 - 2
19/02/2017 22 RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK 0 - 2
05/03/2017 23 SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT 0 - 4
12/03/2017 24 RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL 1 - 1
19/03/2017 25 TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT 4 - 1
26/03/2017 26 RACING CLUB GENT - KSC MENEN 17/04   Speeldag 
02/04/2017 27 KSK HALLE - RACING CLUB GENT 0 - 0
09/04/2017 28 RACING CLUB GENT - WINKEL SPORT 1 - 1
17/04/2017 26 RACING CLUB GENT - KSC MENEN 3 - 1
23/04/2017 29 KSV BORNEM - RACING CLUB GENT 1 - 1
30/04/2017 30 RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 0
11/09/2016 2 RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL 2 - 2
18/09/2016 3 TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
25/09/2016 4 RC. CLUB HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 0
02/10/2016 5 KSK HALLE - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1
09/10/2016 6 RC. CLUB HARELBEKE - WINKEL SPORT 1 - 4
16/10/2016 7 KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 1
23/10/2016 8 RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK 1 - 2
30/10/2016 9 RC. CLUB HARELBEKE - TEMSE KSV 3 - 0
06/11/2016 10 KFC IZEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RC. CLUB HARELBEKE - RFC KNOKKE 1 - 2
20/11/2016 12 EENDRACHT AALST - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 1
27/11/2016 13 RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS 2 - 3
04/12/2016 14 FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
11/12/2016 15 RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT 1 - 0
18/12/2016 16 RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM 2 - 0
08/01/2017 17 OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
15/01/2017 18 RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992 1 - 1
22/01/2017 19 KSC MENEN - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 4
05/02/2017 20 RC. CLUB HARELBEKE - KSK HALLE 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 1
19/02/2017 22 RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM 0 - 0
05/03/2017 23 VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 0
12/03/2017 24 TEMSE KSV - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
19/03/2017 25 RC. CLUB HARELBEKE - KFC IZEGEM 0 - 4
26/03/2017 26 RFC KNOKKE - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
02/04/2017 27 RC. CLUB HARELBEKE - EENDRACHT AALST 1 - 0
09/04/2017 28 SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1
23/04/2017 29 RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 2
30/04/2017 30 RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 SK SINT NIKLAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
11/09/2016 2 RFC KNOKKE - FC GULLEGEM 3 - 3
18/09/2016 3 RACING CLUB GENT - RFC KNOKKE 1 - 0
25/09/2016 4 RFC KNOKKE - SPARTA PETEGEM 1 - 3
02/10/2016 5 OLSA BRAKEL - RFC KNOKKE 1 - 0
09/10/2016 6 RFC KNOKKE - TORHOUT 1992 2 - 0
16/10/2016 7 KSC MENEN - RFC KNOKKE 1 - 2
23/10/2016 8 RFC KNOKKE - KSK HALLE 2 - 1
30/10/2016 9 WINKEL SPORT - RFC KNOKKE 1 - 1
06/11/2016 10 RFC KNOKKE - KSV BORNEM 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 RC. CLUB HARELBEKE - RFC KNOKKE 1 - 2
20/11/2016 12 RFC KNOKKE - TEMSE KSV 2 - 0
27/11/2016 13 KFC IZEGEM - RFC KNOKKE 0 - 2
04/12/2016 14 VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 1 - 3
11/12/2016 15 RFC KNOKKE - EENDRACHT AALST 3 - 0
18/12/2016 16 RFC KNOKKE - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
08/01/2017 17 FC GULLEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3
15/01/2017 18 RFC KNOKKE - RACING CLUB GENT 3 - 2
22/01/2017 19 SPARTA PETEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3
05/02/2017 20 RFC KNOKKE - OLSA BRAKEL 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 TORHOUT 1992 - RFC KNOKKE 0 - 6
19/02/2017 22 RFC KNOKKE - KSC MENEN 4 - 1
05/03/2017 23 KSK HALLE - RFC KNOKKE 0 - 3
12/03/2017 24 RFC KNOKKE - WINKEL SPORT 1 - 1
19/03/2017 25 KSV BORNEM - RFC KNOKKE 1 - 0
26/03/2017 26 RFC KNOKKE - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
02/04/2017 27 TEMSE KSV - RFC KNOKKE 1 - 2
09/04/2017 28 RFC KNOKKE - KFC IZEGEM 6 - 1
23/04/2017 29 RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 3 - 0
30/04/2017 30 EENDRACHT AALST - RFC KNOKKE 2 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 SK SINT NIKLAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
11/09/2016 2 EENDRACHT AALST - SK SINT NIKLAAS 2 - 0
18/09/2016 3 VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS 0 - 0
25/09/2016 4 SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM 3 - 1
02/10/2016 5 RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
09/10/2016 6 SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM 0 - 1
16/10/2016 7 OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS 3 - 2
23/10/2016 8 SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992 3 - 4
30/10/2016 9 KSC MENEN - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
06/11/2016 10 SK SINT NIKLAAS - KSK HALLE 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
20/11/2016 12 SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM 2 - 2
27/11/2016 13 RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS 2 - 3
04/12/2016 14 SK SINT NIKLAAS - TEMSE KSV 1 - 1
11/12/2016 15 KFC IZEGEM - SK SINT NIKLAAS 1 - 3
18/12/2016 16 RFC KNOKKE - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
08/01/2017 17 SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 28/01   Speeldag 
15/01/2017 18 SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK 3 - 4
22/01/2017 19 FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 1
28/01/2017 17 SK SINT NIKLAAS - EENDRACHT AALST 0 - 1
05/02/2017 20 SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS 3 - 1
19/02/2017 22 SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL 1 - 1
05/03/2017 23 TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
12/03/2017 24 SK SINT NIKLAAS - KSC MENEN 6 - 1
19/03/2017 25 KSK HALLE - SK SINT NIKLAAS 1 - 6
26/03/2017 26 SK SINT NIKLAAS - WINKEL SPORT 1 - 1
02/04/2017 27 KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS 2 - 2
09/04/2017 28 SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE 0 - 1
23/04/2017 29 TEMSE KSV - SK SINT NIKLAAS 2 - 0
30/04/2017 30 SK SINT NIKLAAS - KFC IZEGEM 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 0
11/09/2016 2 TEMSE KSV - SPARTA PETEGEM 2 - 3
18/09/2016 3 SPARTA PETEGEM - KFC IZEGEM 1 - 1
25/09/2016 4 RFC KNOKKE - SPARTA PETEGEM 1 - 3
02/10/2016 5 SPARTA PETEGEM - EENDRACHT AALST 4 - 4
09/10/2016 6 SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM 0 - 1
16/10/2016 7 SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM 3 - 2
23/10/2016 8 RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM 0 - 2
30/10/2016 9 VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM 0 - 1
06/11/2016 10 SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL 5 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM 1 - 0
20/11/2016 12 SPARTA PETEGEM - KSC MENEN 1 - 1
27/11/2016 13 KSK HALLE - SPARTA PETEGEM 1 - 1
04/12/2016 14 SPARTA PETEGEM - WINKEL SPORT 3 - 2
11/12/2016 15 KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM 1 - 2
18/12/2016 16 RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM 2 - 0
08/01/2017 17 SPARTA PETEGEM - TEMSE KSV 4 - 0
15/01/2017 18 KFC IZEGEM - SPARTA PETEGEM 1 - 3
22/01/2017 19 SPARTA PETEGEM - RFC KNOKKE 1 - 3
05/02/2017 20 EENDRACHT AALST - SPARTA PETEGEM 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS 3 - 1
19/02/2017 22 FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM 2 - 1
05/03/2017 23 SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT 0 - 4
12/03/2017 24 SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
19/03/2017 25 OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM 4 - 2
26/03/2017 26 SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992 3 - 3
02/04/2017 27 KSC MENEN - SPARTA PETEGEM 1 - 1
09/04/2017 28 SPARTA PETEGEM - KSK HALLE 4 - 1
23/04/2017 29 WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM 1 - 1
30/04/2017 30 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 RACING CLUB GENT - TEMSE KSV 3 - 1
11/09/2016 2 TEMSE KSV - SPARTA PETEGEM 2 - 3
18/09/2016 3 OLSA BRAKEL - TEMSE KSV 0 - 1
25/09/2016 4 TEMSE KSV - TORHOUT 1992 0 - 0
02/10/2016 5 KSC MENEN - TEMSE KSV 1 - 2
09/10/2016 6 TEMSE KSV - KSK HALLE 3 - 2
16/10/2016 7 WINKEL SPORT - TEMSE KSV 3 - 0
23/10/2016 8 TEMSE KSV - KSV BORNEM 0 - 3
30/10/2016 9 RC. CLUB HARELBEKE - TEMSE KSV 3 - 0
06/11/2016 10 TEMSE KSV - VK WESTHOEK 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 TEMSE KSV - KFC IZEGEM 0 - 2
20/11/2016 12 RFC KNOKKE - TEMSE KSV 2 - 0
27/11/2016 13 TEMSE KSV - EENDRACHT AALST 2 - 1
04/12/2016 14 SK SINT NIKLAAS - TEMSE KSV 1 - 1
11/12/2016 15 TEMSE KSV - FC GULLEGEM 2 - 0
18/12/2016 16 TEMSE KSV - RACING CLUB GENT 4 - 1
08/01/2017 17 SPARTA PETEGEM - TEMSE KSV 4 - 0
15/01/2017 18 TEMSE KSV - OLSA BRAKEL 1 - 2
22/01/2017 19 TORHOUT 1992 - TEMSE KSV 0 - 3
05/02/2017 20 TEMSE KSV - KSC MENEN 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 KSK HALLE - TEMSE KSV 2 - 2
19/02/2017 22 TEMSE KSV - WINKEL SPORT 2 - 1
05/03/2017 23 KSV BORNEM - TEMSE KSV 1 - 2
12/03/2017 24 TEMSE KSV - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
19/03/2017 25 VK WESTHOEK - TEMSE KSV 1 - 3
26/03/2017 26 KFC IZEGEM - TEMSE KSV 3 - 0
02/04/2017 27 TEMSE KSV - RFC KNOKKE 1 - 2
09/04/2017 28 EENDRACHT AALST - TEMSE KSV 2 - 1
23/04/2017 29 TEMSE KSV - SK SINT NIKLAAS 2 - 0
30/04/2017 30 FC GULLEGEM - TEMSE KSV 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 TORHOUT 1992 - WINKEL SPORT 2 - 0
11/09/2016 2 KSV BORNEM - TORHOUT 1992 2 - 0
18/09/2016 3 TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE 2 - 0
25/09/2016 4 TEMSE KSV - TORHOUT 1992 0 - 0
02/10/2016 5 TORHOUT 1992 - KFC IZEGEM 0 - 3
09/10/2016 6 RFC KNOKKE - TORHOUT 1992 2 - 0
16/10/2016 7 TORHOUT 1992 - EENDRACHT AALST 0 - 0
23/10/2016 8 SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992 3 - 4
30/10/2016 9 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 23/11   Speeldag 
06/11/2016 10 RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM 1 - 0
20/11/2016 12 OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 0 - 1
23/11/2016 9 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM 1 - 1
27/11/2016 13 VK WESTHOEK - TORHOUT 1992 0 - 4
04/12/2016 14 TORHOUT 1992 - KSC MENEN 2 - 3
11/12/2016 15 KSK HALLE - TORHOUT 1992 0 - 1
18/12/2016 16 WINKEL SPORT - TORHOUT 1992 3 - 0
08/01/2017 17 TORHOUT 1992 - KSV BORNEM 2 - 0
15/01/2017 18 RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992 1 - 1
22/01/2017 19 TORHOUT 1992 - TEMSE KSV 0 - 3
05/02/2017 20 KFC IZEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 TORHOUT 1992 - RFC KNOKKE 0 - 6
19/02/2017 22 EENDRACHT AALST - TORHOUT 1992 1 - 0
05/03/2017 23 TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS 1 - 2
12/03/2017 24 FC GULLEGEM - TORHOUT 1992 2 - 0
19/03/2017 25 TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT 4 - 1
26/03/2017 26 SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992 3 - 3
02/04/2017 27 TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL 2 - 2
09/04/2017 28 TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK 1 - 2
23/04/2017 29 KSC MENEN - TORHOUT 1992 3 - 1
30/04/2017 30 TORHOUT 1992 - KSK HALLE 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 VK WESTHOEK - EENDRACHT AALST 1 - 1
11/09/2016 2 KSK HALLE - VK WESTHOEK 1 - 3
18/09/2016 3 VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS 0 - 0
25/09/2016 4 WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 1 - 0
02/10/2016 5 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 2 - 2
09/10/2016 6 KSV BORNEM - VK WESTHOEK 1 - 1
16/10/2016 7 VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT 1 - 2
23/10/2016 8 RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK 1 - 2
30/10/2016 9 VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM 0 - 1
06/11/2016 10 TEMSE KSV - VK WESTHOEK 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL 1 - 1
20/11/2016 12 KFC IZEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
27/11/2016 13 VK WESTHOEK - TORHOUT 1992 0 - 4
04/12/2016 14 VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 1 - 3
11/12/2016 15 KSC MENEN - VK WESTHOEK 2 - 2
18/12/2016 16 EENDRACHT AALST - VK WESTHOEK 2 - 1
08/01/2017 17 VK WESTHOEK - KSK HALLE 2 - 2
15/01/2017 18 SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK 3 - 4
22/01/2017 19 VK WESTHOEK - WINKEL SPORT 0 - 3
05/02/2017 20 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 VK WESTHOEK - KSV BORNEM 1 - 2
19/02/2017 22 RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK 0 - 2
05/03/2017 23 VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE 3 - 0
12/03/2017 24 SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK 3 - 1
19/03/2017 25 VK WESTHOEK - TEMSE KSV 1 - 3
26/03/2017 26 OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK 1 - 2
02/04/2017 27 VK WESTHOEK - KFC IZEGEM 0 - 3
09/04/2017 28 TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK 1 - 2
23/04/2017 29 RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 3 - 0
30/04/2017 30 VK WESTHOEK - KSC MENEN 4 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2016 1 TORHOUT 1992 - WINKEL SPORT 2 - 0
11/09/2016 2 WINKEL SPORT - KSC MENEN 1 - 0
18/09/2016 3 KSK HALLE - WINKEL SPORT 0 - 2
25/09/2016 4 WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 1 - 0
02/10/2016 5 WINKEL SPORT - KSV BORNEM 1 - 1
09/10/2016 6 RC. CLUB HARELBEKE - WINKEL SPORT 1 - 4
16/10/2016 7 WINKEL SPORT - TEMSE KSV 3 - 0
23/10/2016 8 KFC IZEGEM - WINKEL SPORT 1 - 1
30/10/2016 9 WINKEL SPORT - RFC KNOKKE 1 - 1
06/11/2016 10 EENDRACHT AALST - WINKEL SPORT 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2016 11 WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS 4 - 0
20/11/2016 12 FC GULLEGEM - WINKEL SPORT 1 - 3
27/11/2016 13 WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT 2 - 1
04/12/2016 14 SPARTA PETEGEM - WINKEL SPORT 3 - 2
11/12/2016 15 WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL 3 - 1
18/12/2016 16 WINKEL SPORT - TORHOUT 1992 3 - 0
08/01/2017 17 KSC MENEN - WINKEL SPORT 1 - 4
15/01/2017 18 WINKEL SPORT - KSK HALLE 0 - 1
22/01/2017 19 VK WESTHOEK - WINKEL SPORT 0 - 3
05/02/2017 20 KSV BORNEM - WINKEL SPORT 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2017 21 WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE 1 - 1
19/02/2017 22 TEMSE KSV - WINKEL SPORT 2 - 1
05/03/2017 23 WINKEL SPORT - KFC IZEGEM 1 - 2
12/03/2017 24 RFC KNOKKE - WINKEL SPORT 1 - 1
19/03/2017 25 WINKEL SPORT - EENDRACHT AALST 4 - 2
26/03/2017 26 SK SINT NIKLAAS - WINKEL SPORT 1 - 1
02/04/2017 27 WINKEL SPORT - FC GULLEGEM 2 - 3
09/04/2017 28 RACING CLUB GENT - WINKEL SPORT 1 - 1
23/04/2017 29 WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM 1 - 1
30/04/2017 30 OLSA BRAKEL - WINKEL SPORT 0 - 1

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2016 - 2017
PROMOTIE - VFV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VFV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor een heen- en terugwedstrijd spelen.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VFV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VFV-reeks A, de 2e uit VFV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VFV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2016 - 2017
DEGRADATIE - VFV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VFV-A en VFV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VFV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VFV-A en de 14e uit de reeks VFV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VFV-A en VFV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VFV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VFV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).