Heren 4e Nationale A
Update: 01/05/2016 om 18:15u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 01/05/2016 om 18:15u
Archief  /  Seizoen 2015-2016  /  Nationaal  /  4e nationale  /  Heren 4e Nationale A
DE VOETBALCOMPETITIE 2015 - 2016
4e NATIONALE A

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in 4e Nationale A.

In deze reeks zijn er in het seizoen 2015-2016 géén periodekampioenschappen.

De ploegen:
VK Westhoek, KSV Adinkerke, SVV Damme, SK Eernegem, OMS Ingelmunster, SW Harelbeke, RFC Knokke, KSCT Menen, KVK Ninove, KSK Ronse, Sint-Gillis Waas, Wetteren-Kwatrecht, Eendracht Zele, SK Berlare, SC Dikkelvenne en FC Pepingen.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2014-2015, klik hier.
Voor de eindronde in 4e nationale van vorig seizoen 2014-2015 klik hier.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2016)
Zon. 01/05 15u00 SINT- GILLIS WAAS - SP. WEST HARELBEKE 2 - 2
Zon. 01/05 15u00 EENDRACHT ZELE - DIKKELVENNE SC 2 - 0
Zon. 01/05 15u00 SVV DAMME - SK BERLARE 1 - 0
Zon. 01/05 15u00 SK EERNEGEM - KSC MENEN 1 - 5
Zon. 01/05 15u00 VK WESTHOEK - ADINKERKE KSV 8 - 1
Zon. 01/05 15u00 RFC WETTEREN - NINOVE KVK 2 - 3
Zon. 01/05 15u00 KSK RONSE - OMS INGELMUNSTER 3 - 4
Zon. 01/05 15u00 FC PEPINGEN - RFC KNOKKE 0 - 3

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in 4e Nationale A, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (23 augustus 2015)
SK BERLARE - ADINKERKE KSV 4 - 1
FC PEPINGEN - NINOVE KVK 1 - 1
VK WESTHOEK - KSC MENEN 2 - 2
SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 2 - 1
RFC WETTEREN - OMS INGELMUNSTER 1 - 1
SINT- GILLIS WAAS - DIKKELVENNE SC 1 - 2
SVV DAMME - EENDRACHT ZELE 0 - 3
KSK RONSE - SP. WEST HARELBEKE 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 26 augustus 2015)
SK BERLARE - ADINKERKE KSV 4 - 1 Speeldag 1


Speeldag 2 (30 augustus 2015)
OMS INGELMUNSTER - FC PEPINGEN 1 - 1
NINOVE KVK - SK EERNEGEM 4 - 0
RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 0 - 2
EENDRACHT ZELE - SINT- GILLIS WAAS 3 - 0
ADINKERKE KSV - SVV DAMME 1 - 1
KSC MENEN - SK BERLARE 3 - 1
SP. WEST HARELBEKE - RFC WETTEREN 3 - 1
DIKKELVENNE SC - KSK RONSE 3 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 september 2015)
SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 2 - 1 Speeldag 1


Speeldag 3 (6 september 2015)
SK BERLARE - RFC KNOKKE 3 - 1
FC PEPINGEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
SVV DAMME - SINT- GILLIS WAAS 0 - 3
RFC WETTEREN - DIKKELVENNE SC 1 - 4
ADINKERKE KSV - KSC MENEN 0 - 1
SK EERNEGEM - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
VK WESTHOEK - NINOVE KVK 4 - 1
KSK RONSE - EENDRACHT ZELE 2 - 1


Speeldag 4 (13 september 2015)
OMS INGELMUNSTER - VK WESTHOEK 2 - 1
NINOVE KVK - SK BERLARE 2 - 2
SP. WEST HARELBEKE - SK EERNEGEM 2 - 1
RFC KNOKKE - ADINKERKE KSV 4 - 3
KSC MENEN - SVV DAMME 3 - 1
SINT- GILLIS WAAS - KSK RONSE 0 - 3
EENDRACHT ZELE - RFC WETTEREN 0 - 0
DIKKELVENNE SC - FC PEPINGEN 3 - 0


Speeldag 5 (20 september 2015)
SK BERLARE - OMS INGELMUNSTER 2 - 1
FC PEPINGEN - EENDRACHT ZELE 5 - 1
RFC WETTEREN - SINT- GILLIS WAAS 5 - 1
KSC MENEN - RFC KNOKKE 0 - 4
ADINKERKE KSV - NINOVE KVK 1 - 1
SVV DAMME - KSK RONSE 1 - 2
VK WESTHOEK - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
SK EERNEGEM - DIKKELVENNE SC 2 - 6


Speeldag 6 (27 september 2015)
OMS INGELMUNSTER - ADINKERKE KSV 3 - 0
NINOVE KVK - KSC MENEN 0 - 0
EENDRACHT ZELE - SK EERNEGEM 4 - 0
SINT- GILLIS WAAS - FC PEPINGEN 2 - 2
RFC KNOKKE - SVV DAMME 6 - 1
SP. WEST HARELBEKE - SK BERLARE 4 - 0
DIKKELVENNE SC - VK WESTHOEK 1 - 0
KSK RONSE - RFC WETTEREN 2 - 2


Speeldag 7 (4 oktober 2015)
SK BERLARE - DIKKELVENNE SC 0 - 1
FC PEPINGEN - KSK RONSE 1 - 1
RFC KNOKKE - NINOVE KVK 2 - 2
ADINKERKE KSV - SP. WEST HARELBEKE 2 - 4
SK EERNEGEM - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
VK WESTHOEK - EENDRACHT ZELE 2 - 1
SVV DAMME - RFC WETTEREN 1 - 1
KSC MENEN - OMS INGELMUNSTER 2 - 2


Speeldag 8 (11 oktober 2015)
OMS INGELMUNSTER - RFC KNOKKE 0 - 3
NINOVE KVK - SVV DAMME 4 - 0
RFC WETTEREN - FC PEPINGEN 3 - 1
SINT- GILLIS WAAS - VK WESTHOEK 1 - 5
EENDRACHT ZELE - SK BERLARE 1 - 4
DIKKELVENNE SC - ADINKERKE KSV 1 - 1
SP. WEST HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 1
KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0


Speeldag 9 (18 oktober 2015)
SK BERLARE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
NINOVE KVK - OMS INGELMUNSTER 1 - 4
SK EERNEGEM - RFC WETTEREN 2 - 4
VK WESTHOEK - KSK RONSE 2 - 0
RFC KNOKKE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
KSC MENEN - DIKKELVENNE SC 0 - 3
ADINKERKE KSV - EENDRACHT ZELE 1 - 3
SVV DAMME - FC PEPINGEN 1 - 0


Speeldag 10 (25 oktober 2015)
EENDRACHT ZELE - KSC MENEN 1 - 4
SINT- GILLIS WAAS - ADINKERKE KSV 1 - 2
KSK RONSE - SK BERLARE 1 - 3
RFC WETTEREN - VK WESTHOEK 0 - 0
FC PEPINGEN - SK EERNEGEM 1 - 1
OMS INGELMUNSTER - SVV DAMME 0 - 1
SP. WEST HARELBEKE - NINOVE KVK 1 - 0
DIKKELVENNE SC - RFC KNOKKE 1 - 2


Speeldag 11 (8 november 2015)
OMS INGELMUNSTER - SP. WEST HARELBEKE 0 - 2
NINOVE KVK - DIKKELVENNE SC 3 - 1
SK BERLARE - RFC WETTEREN 0 - 3
RFC KNOKKE - EENDRACHT ZELE 1 - 1
KSC MENEN - SINT- GILLIS WAAS 2 - 2
VK WESTHOEK - FC PEPINGEN 2 - 1
ADINKERKE KSV - KSK RONSE 4 - 3
SVV DAMME - SK EERNEGEM 0 - 0


Speeldag 12 (15 november 2015)
FC PEPINGEN - SK BERLARE 2 - 2
SP. WEST HARELBEKE - SVV DAMME 0 - 2
RFC WETTEREN - ADINKERKE KSV 2 - 0
SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 2
KSK RONSE - KSC MENEN 1 - 1
SINT- GILLIS WAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
EENDRACHT ZELE - NINOVE KVK 2 - 1
DIKKELVENNE SC - OMS INGELMUNSTER 2 - 1


Speeldag 13 (22 november 2015)
OMS INGELMUNSTER - EENDRACHT ZELE 4 - 2
SK BERLARE - SK EERNEGEM 0 - 0
NINOVE KVK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
ADINKERKE KSV - FC PEPINGEN 1 - 1
KSC MENEN - RFC WETTEREN 1 - 0
RFC KNOKKE - KSK RONSE 3 - 0
SP. WEST HARELBEKE - DIKKELVENNE SC 0 - 4
SVV DAMME - VK WESTHOEK 1 - 2


Speeldag 14 (29 november 2015)
FC PEPINGEN - KSC MENEN 4 - 1
RFC WETTEREN - RFC KNOKKE 1 - 0
SK EERNEGEM - ADINKERKE KSV 1 - 0
VK WESTHOEK - SK BERLARE 1 - 0
KSK RONSE - NINOVE KVK 2 - 2
EENDRACHT ZELE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
SINT- GILLIS WAAS - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
SVV DAMME - DIKKELVENNE SC 1 - 1


Speeldag 15 (6 december 2015)
OMS INGELMUNSTER - KSK RONSE 1 - 3
SK BERLARE - SVV DAMME 3 - 0
NINOVE KVK - RFC WETTEREN 3 - 1
RFC KNOKKE - FC PEPINGEN 1 - 2
ADINKERKE KSV - VK WESTHOEK 2 - 5
SP. WEST HARELBEKE - SINT- GILLIS WAAS 2 - 1
KSC MENEN - SK EERNEGEM 1 - 0
DIKKELVENNE SC - EENDRACHT ZELE 2 - 3


Speeldag 16 (13 december 2015)
OMS INGELMUNSTER - RFC WETTEREN 3 - 3
NINOVE KVK - FC PEPINGEN 3 - 0
ADINKERKE KSV - SK BERLARE 0 - 2
SP. WEST HARELBEKE - KSK RONSE 3 - 1
RFC KNOKKE - SK EERNEGEM 5 - 1
KSC MENEN - VK WESTHOEK 0 - 2
EENDRACHT ZELE - SVV DAMME 5 - 1
DIKKELVENNE SC - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 19 december 2015)
SK BERLARE - KSC MENEN 3 - 2 Speeldag 17
FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 0 - 0 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zondag 20 december 2015)
RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1 Speeldag 17
SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 1 - 4 Speeldag 17


Speeldag 17 (10 januari 2016)
SK BERLARE - KSC MENEN 3 - 2
FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 0 - 0
RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 2 - 0
SK EERNEGEM - NINOVE KVK 1 - 5
KSK RONSE - DIKKELVENNE SC 2 - 5
SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 1 - 4
SVV DAMME - ADINKERKE KSV 1 - 2


Speeldag 18 (17 januari 2016)
OMS INGELMUNSTER - SK EERNEGEM 3 - 3
NINOVE KVK - VK WESTHOEK 4 - 1
SP. WEST HARELBEKE - FC PEPINGEN 0 - 1
RFC KNOKKE - SK BERLARE 2 - 1
KSC MENEN - ADINKERKE KSV 4 - 1
EENDRACHT ZELE - KSK RONSE 2 - 1
DIKKELVENNE SC - RFC WETTEREN 2 - 0
SINT- GILLIS WAAS - SVV DAMME 1 - 0


Speeldag 19 (24 januari 2016)
SK BERLARE - NINOVE KVK 4 - 2
FC PEPINGEN - DIKKELVENNE SC 1 - 0
RFC WETTEREN - EENDRACHT ZELE 0 - 0
ADINKERKE KSV - RFC KNOKKE 2 - 4
VK WESTHOEK - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
SK EERNEGEM - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
KSK RONSE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
SVV DAMME - KSC MENEN 1 - 2


Speeldag 20 (7 februari 2016)
SINT- GILLIS WAAS - RFC WETTEREN 0 - 2
RFC KNOKKE - KSC MENEN 3 - 0
NINOVE KVK - ADINKERKE KSV 2 - 2
OMS INGELMUNSTER - SK BERLARE 0 - 0
EENDRACHT ZELE - FC PEPINGEN 1 - 0
KSK RONSE - SVV DAMME 2 - 0
SP. WEST HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 0
DIKKELVENNE SC - SK EERNEGEM 4 - 1


Speeldag 21 (14 februari 2016)
SK BERLARE - SP. WEST HARELBEKE 3 - 0
FC PEPINGEN - SINT- GILLIS WAAS 4 - 1
SVV DAMME - RFC KNOKKE 1 - 1
KSC MENEN - NINOVE KVK 2 - 0
ADINKERKE KSV - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
RFC WETTEREN - KSK RONSE 1 - 1
SK EERNEGEM - EENDRACHT ZELE 1 - 1
VK WESTHOEK - DIKKELVENNE SC 0 - 4


Speeldag 22 (21 februari 2016)
OMS INGELMUNSTER - KSC MENEN 0 - 0
NINOVE KVK - RFC KNOKKE 1 - 2
DIKKELVENNE SC - SK BERLARE 1 - 3
SP. WEST HARELBEKE - ADINKERKE KSV 4 - 0
RFC WETTEREN - SVV DAMME 3 - 0
SINT- GILLIS WAAS - SK EERNEGEM 1 - 1
EENDRACHT ZELE - VK WESTHOEK 2 - 1
KSK RONSE - FC PEPINGEN 1 - 2


Speeldag 23 (28 februari 2016)
SK BERLARE - EENDRACHT ZELE 2 - 2
FC PEPINGEN - RFC WETTEREN 4 - 2
SK EERNEGEM - KSK RONSE 1 - 0
VK WESTHOEK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1
SVV DAMME - NINOVE KVK 1 - 1
ADINKERKE KSV - DIKKELVENNE SC 0 - 8
KSC MENEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
RFC KNOKKE - OMS INGELMUNSTER 3 - 1


Speeldag 24 (6 maart 2016)
OMS INGELMUNSTER - NINOVE KVK 1 - 1
FC PEPINGEN - SVV DAMME 1 - 0
SINT- GILLIS WAAS - SK BERLARE 1 - 2
EENDRACHT ZELE - ADINKERKE KSV 12 - 0
DIKKELVENNE SC - KSC MENEN 2 - 0
SP. WEST HARELBEKE - RFC KNOKKE 2 - 1
RFC WETTEREN - SK EERNEGEM 2 - 1
KSK RONSE - VK WESTHOEK 1 - 0


Speeldag 25 (13 maart 2016)
NINOVE KVK - SP. WEST HARELBEKE 2 - 0
SK BERLARE - KSK RONSE 1 - 0
RFC KNOKKE - DIKKELVENNE SC 2 - 0
SVV DAMME - OMS INGELMUNSTER 0 - 2
SK EERNEGEM - FC PEPINGEN 1 - 3
VK WESTHOEK - RFC WETTEREN 5 - 0
KSC MENEN - EENDRACHT ZELE 2 - 0
ADINKERKE KSV - SINT- GILLIS WAAS 0 - 2


Speeldag 26 (20 maart 2016)
FC PEPINGEN - VK WESTHOEK 0 - 1
SP. WEST HARELBEKE - OMS INGELMUNSTER 0 - 1
SK EERNEGEM - SVV DAMME 1 - 0
RFC WETTEREN - SK BERLARE 1 - 1
SINT- GILLIS WAAS - KSC MENEN 2 - 2
EENDRACHT ZELE - RFC KNOKKE 0 - 3
DIKKELVENNE SC - NINOVE KVK 1 - 1
KSK RONSE - ADINKERKE KSV 7 - 0


Speeldag 27 (3 april 2016)
OMS INGELMUNSTER - DIKKELVENNE SC 1 - 1
NINOVE KVK - EENDRACHT ZELE 0 - 2
SK BERLARE - FC PEPINGEN 2 - 4
VK WESTHOEK - SK EERNEGEM 1 - 0
SVV DAMME - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
RFC KNOKKE - SINT- GILLIS WAAS 4 - 0
KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 0
ADINKERKE KSV - RFC WETTEREN 1 - 5


Speeldag 28 (10 april 2016)
FC PEPINGEN - ADINKERKE KSV 7 - 1
DIKKELVENNE SC - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
VK WESTHOEK - SVV DAMME 2 - 0
RFC WETTEREN - KSC MENEN 0 - 3
SINT- GILLIS WAAS - NINOVE KVK 5 - 2
EENDRACHT ZELE - OMS INGELMUNSTER 2 - 4
SK EERNEGEM - SK BERLARE 0 - 1
KSK RONSE - RFC KNOKKE 1 - 0


Speeldag 29 (24 april 2016)
DIKKELVENNE SC - SVV DAMME 1 - 2
SP. WEST HARELBEKE - EENDRACHT ZELE 1 - 0
RFC KNOKKE - RFC WETTEREN 4 - 2
KSC MENEN - FC PEPINGEN 2 - 0
ADINKERKE KSV - SK EERNEGEM 0 - 3
NINOVE KVK - KSK RONSE 1 - 2
OMS INGELMUNSTER - SINT- GILLIS WAAS 3 - 1
SK BERLARE - VK WESTHOEK 1 - 2


Speeldag 30 (1 mei 2016)
SINT- GILLIS WAAS - SP. WEST HARELBEKE 2 - 2
EENDRACHT ZELE - DIKKELVENNE SC 2 - 0
SVV DAMME - SK BERLARE 1 - 0
SK EERNEGEM - KSC MENEN 1 - 5
VK WESTHOEK - ADINKERKE KSV 8 - 1
RFC WETTEREN - NINOVE KVK 2 - 3
KSK RONSE - OMS INGELMUNSTER 3 - 4
FC PEPINGEN - RFC KNOKKE 0 - 3



Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC KNOKKE 30 19 8 3 69 33 60
2 SP. WEST HARELBEKE 30 18 8 4 47 28 58
3 VK WESTHOEK 30 18 9 3 57 32 57
4 DIKKELVENNE SC 30 16 8 6 65 32 54
5 SK BERLARE 30 15 9 6 51 39 51
6 EENDRACHT ZELE 30 15 10 5 63 44 50
7 KSC MENEN 30 14 9 7 47 40 49
8 OMS INGELMUNSTER 30 13 7 10 55 42 49
9 FC PEPINGEN 30 12 9 9 49 39 45
10 KSK RONSE 30 11 13 6 46 46 39
11 RFC WETTEREN 30 10 11 9 48 48 39
12 NINOVE KVK 30 9 11 10 54 49 37
13 SINT- GILLIS WAAS 30 6 17 7 36 63 25
14 SVV DAMME 30 5 19 6 19 56 21
15 SK EERNEGEM 30 5 19 6 27 65 21
16 ADINKERKE KSV 30 3 22 5 30 107 14

= gewonnen = verloren = gelijk


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in vierde nationale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 603525
2SP. WEST HARELBEKE 583325
3VK WESTHOEK 573225
4DIKKELVENNE SC 542529
5SK BERLARE 512922
6EENDRACHT ZELE 503119
7OMS INGELMUNSTER 491930
8KSC MENEN 492920
9FC PEPINGEN 452718
10RFC WETTEREN 392316
11KSK RONSE 392514
12NINOVE KVK 372413
13SINT- GILLIS WAAS 251015
14SVV DAMME 211110
15SK EERNEGEM 21138
16ADINKERKE KSV 1468


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 301020
2SP. WEST HARELBEKE 321220
3VK WESTHOEK 331320
4DIKKELVENNE SC 362016
5SK BERLARE 391623
6EENDRACHT ZELE 401426
7OMS INGELMUNSTER 412615
8KSC MENEN 411625
9FC PEPINGEN 451827
10RFC WETTEREN 512229
11KSK RONSE 512031
12NINOVE KVK 532132
13SINT- GILLIS WAAS 653530
14SVV DAMME 693435
15SK EERNEGEM 693237
16ADINKERKE KSV 763937


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSC MENEN 1266
2VK WESTHOEK 1293
3OMS INGELMUNSTER 1046
4RFC KNOKKE 963
5SP. WEST HARELBEKE 835
6EENDRACHT ZELE 633
7FC PEPINGEN 633
8KSK RONSE 633
9SVV DAMME 633
10SINT- GILLIS WAAS 440
11NINOVE KVK 303
12RFC WETTEREN 303
13SK BERLARE 303
14SK EERNEGEM 303
15DIKKELVENNE SC 211
16ADINKERKE KSV 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC KNOKKE 694227
2DIKKELVENNE SC 652540
3EENDRACHT ZELE 633924
4VK WESTHOEK 573324
5OMS INGELMUNSTER 552233
6NINOVE KVK 543123
7SK BERLARE 512922
8FC PEPINGEN 493118
9RFC WETTEREN 482226
10KSC MENEN 472324
11SP. WEST HARELBEKE 472720
12KSK RONSE 462818
13SINT- GILLIS WAAS 361917
14ADINKERKE KSV 301614
15SK EERNEGEM 271512
16SVV DAMME 19109


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SP. WEST HARELBEKE 281414
2DIKKELVENNE SC 321616
3VK WESTHOEK 321517
4RFC KNOKKE 331716
5SK BERLARE 391920
6FC PEPINGEN 391524
7KSC MENEN 401723
8OMS INGELMUNSTER 422220
9EENDRACHT ZELE 442024
10KSK RONSE 462125
11RFC WETTEREN 481731
12NINOVE KVK 491930
13SVV DAMME 562333
14SINT- GILLIS WAAS 633429
15SK EERNEGEM 653629
16ADINKERKE KSV 1074661


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1VK WESTHOEK 7 11 
2DIKKELVENNE SC 7 9 
3EENDRACHT ZELE 5 11 
4SP. WEST HARELBEKE 5 8 
5FC PEPINGEN 5 5 
6KSC MENEN 4x6x
7NINOVE KVK 4 5 
8RFC KNOKKE 3 10 
9SK BERLARE 3 8 
10OMS INGELMUNSTER 3x7x
11KSK RONSE 3 6 
12RFC WETTEREN 2 9 
13SVV DAMME 2x4 
14ADINKERKE KSV 2 2 
15SK EERNEGEM 1 3 
16SINT- GILLIS WAAS 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SP. WEST HARELBEKE 1358
2VK WESTHOEK 1165
3DIKKELVENNE SC 1055
4KSC MENEN 1064
5RFC KNOKKE 945
6EENDRACHT ZELE 963
7RFC WETTEREN 853
8SK BERLARE 853
9KSK RONSE 761
10OMS INGELMUNSTER 633
11SK EERNEGEM 633
12SVV DAMME 532
13FC PEPINGEN 541
14NINOVE KVK 550
15SINT- GILLIS WAAS 312
16ADINKERKE KSV 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1NINOVE KVK 261313
2DIKKELVENNE SC 261412
3RFC KNOKKE 261412
4EENDRACHT ZELE 251312
5KSK RONSE 251510
6OMS INGELMUNSTER 241014
7VK WESTHOEK 241311
8SINT- GILLIS WAAS 231211
9SK BERLARE 231211
10KSC MENEN 221111
11RFC WETTEREN 221111
12SP. WEST HARELBEKE 221111
13FC PEPINGEN 211110
14SK EERNEGEM 20128
15ADINKERKE KSV 19109
16SVV DAMME 17107


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1NINOVE KVK 422
2DIKKELVENNE SC 413
3RFC KNOKKE 413
4EENDRACHT ZELE 523
5KSK RONSE 505
6OMS INGELMUNSTER 651
7VK WESTHOEK 624
8SINT- GILLIS WAAS 734
9SK BERLARE 734
10KSC MENEN 844
11RFC WETTEREN 844
12SP. WEST HARELBEKE 844
13FC PEPINGEN 945
14SK EERNEGEM 1037
15ADINKERKE KSV 1156
16SVV DAMME 1358


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFC KNOKKE 15 11 2 2 42 17 35
2 SP. WEST HARELBEKE 15 11 0 4 27 14 33
3 VK WESTHOEK 15 10 2 3 33 15 32
4 EENDRACHT ZELE 15 10 1 4 39 20 31
5 SK BERLARE 15 9 2 4 29 19 29
6 KSC MENEN 15 9 2 4 23 17 29
7 FC PEPINGEN 15 7 6 2 31 15 27
8 DIKKELVENNE SC 15 7 4 4 25 16 25
9 KSK RONSE 15 7 4 4 28 21 25
10 NINOVE KVK 15 7 3 5 31 19 24
11 RFC WETTEREN 15 6 5 4 22 17 23
12 OMS INGELMUNSTER 15 4 7 4 22 22 19
13 SK EERNEGEM 15 4 1 10 15 36 13
14 SVV DAMME 15 2 5 8 10 23 11
15 SINT- GILLIS WAAS 15 2 4 9 19 34 10
16 ADINKERKE KSV 15 1 3 11 16 46 6

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 OMS INGELMUNSTER 15 9 3 3 33 20 30
2 DIKKELVENNE SC 15 9 2 4 40 16 29
3 RFC KNOKKE 15 8 1 6 27 16 25
4 VK WESTHOEK 15 8 1 6 24 17 25
5 SP. WEST HARELBEKE 15 7 4 4 20 14 25
6 SK BERLARE 15 6 4 5 22 20 22
7 KSC MENEN 15 5 5 5 24 23 20
8 EENDRACHT ZELE 15 5 4 6 24 24 19
9 FC PEPINGEN 15 5 3 7 18 24 18
10 RFC WETTEREN 15 4 4 7 26 31 16
11 SINT- GILLIS WAAS 15 4 3 8 17 29 15
12 KSK RONSE 15 4 2 9 18 25 14
13 NINOVE KVK 15 2 7 6 23 30 13
14 SVV DAMME 15 3 1 11 9 33 10
15 ADINKERKE KSV 15 2 2 11 14 61 8
16 SK EERNEGEM 15 1 5 9 12 29 8

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SK BERLARE - ADINKERKE KSV 26/08   Speeldag 
26/08/2015 1 SK BERLARE - ADINKERKE KSV 4 - 1
30/08/2015 2 ADINKERKE KSV - SVV DAMME 1 - 1
06/09/2015 3 ADINKERKE KSV - KSC MENEN 0 - 1
13/09/2015 4 RFC KNOKKE - ADINKERKE KSV 4 - 3
20/09/2015 5 ADINKERKE KSV - NINOVE KVK 1 - 1
27/09/2015 6 OMS INGELMUNSTER - ADINKERKE KSV 3 - 0
04/10/2015 7 ADINKERKE KSV - SP. WEST HARELBEKE 2 - 4
11/10/2015 8 DIKKELVENNE SC - ADINKERKE KSV 1 - 1
18/10/2015 9 ADINKERKE KSV - EENDRACHT ZELE 1 - 3
25/10/2015 10 SINT- GILLIS WAAS - ADINKERKE KSV 1 - 2
08/11/2015 11 ADINKERKE KSV - KSK RONSE 4 - 3
15/11/2015 12 RFC WETTEREN - ADINKERKE KSV 2 - 0
22/11/2015 13 ADINKERKE KSV - FC PEPINGEN 1 - 1
29/11/2015 14 SK EERNEGEM - ADINKERKE KSV 1 - 0
06/12/2015 15 ADINKERKE KSV - VK WESTHOEK 2 - 5
13/12/2015 16 ADINKERKE KSV - SK BERLARE 0 - 2
10/01/2016 17 SVV DAMME - ADINKERKE KSV 1 - 2
17/01/2016 18 KSC MENEN - ADINKERKE KSV 4 - 1
24/01/2016 19 ADINKERKE KSV - RFC KNOKKE 2 - 4
07/02/2016 20 NINOVE KVK - ADINKERKE KSV 2 - 2
14/02/2016 21 ADINKERKE KSV - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
21/02/2016 22 SP. WEST HARELBEKE - ADINKERKE KSV 4 - 0
28/02/2016 23 ADINKERKE KSV - DIKKELVENNE SC 0 - 8
06/03/2016 24 EENDRACHT ZELE - ADINKERKE KSV 12 - 0
13/03/2016 25 ADINKERKE KSV - SINT- GILLIS WAAS 0 - 2
20/03/2016 26 KSK RONSE - ADINKERKE KSV 7 - 0
03/04/2016 27 ADINKERKE KSV - RFC WETTEREN 1 - 5
10/04/2016 28 FC PEPINGEN - ADINKERKE KSV 7 - 1
24/04/2016 29 ADINKERKE KSV - SK EERNEGEM 0 - 3
01/05/2016 30 VK WESTHOEK - ADINKERKE KSV 8 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SINT- GILLIS WAAS - DIKKELVENNE SC 1 - 2
30/08/2015 2 DIKKELVENNE SC - KSK RONSE 3 - 1
06/09/2015 3 RFC WETTEREN - DIKKELVENNE SC 1 - 4
13/09/2015 4 DIKKELVENNE SC - FC PEPINGEN 3 - 0
20/09/2015 5 SK EERNEGEM - DIKKELVENNE SC 2 - 6
27/09/2015 6 DIKKELVENNE SC - VK WESTHOEK 1 - 0
04/10/2015 7 SK BERLARE - DIKKELVENNE SC 0 - 1
11/10/2015 8 DIKKELVENNE SC - ADINKERKE KSV 1 - 1
18/10/2015 9 KSC MENEN - DIKKELVENNE SC 0 - 3
25/10/2015 10 DIKKELVENNE SC - RFC KNOKKE 1 - 2
08/11/2015 11 NINOVE KVK - DIKKELVENNE SC 3 - 1
15/11/2015 12 DIKKELVENNE SC - OMS INGELMUNSTER 2 - 1
22/11/2015 13 SP. WEST HARELBEKE - DIKKELVENNE SC 0 - 4
29/11/2015 14 SVV DAMME - DIKKELVENNE SC 1 - 1
06/12/2015 15 DIKKELVENNE SC - EENDRACHT ZELE 2 - 3
13/12/2015 16 DIKKELVENNE SC - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1
10/01/2016 17 KSK RONSE - DIKKELVENNE SC 2 - 5
17/01/2016 18 DIKKELVENNE SC - RFC WETTEREN 2 - 0
24/01/2016 19 FC PEPINGEN - DIKKELVENNE SC 1 - 0
07/02/2016 20 DIKKELVENNE SC - SK EERNEGEM 4 - 1
14/02/2016 21 VK WESTHOEK - DIKKELVENNE SC 0 - 4
21/02/2016 22 DIKKELVENNE SC - SK BERLARE 1 - 3
28/02/2016 23 ADINKERKE KSV - DIKKELVENNE SC 0 - 8
06/03/2016 24 DIKKELVENNE SC - KSC MENEN 2 - 0
13/03/2016 25 RFC KNOKKE - DIKKELVENNE SC 2 - 0
20/03/2016 26 DIKKELVENNE SC - NINOVE KVK 1 - 1
03/04/2016 27 OMS INGELMUNSTER - DIKKELVENNE SC 1 - 1
10/04/2016 28 DIKKELVENNE SC - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
24/04/2016 29 DIKKELVENNE SC - SVV DAMME 1 - 2
01/05/2016 30 EENDRACHT ZELE - DIKKELVENNE SC 2 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SVV DAMME - EENDRACHT ZELE 0 - 3
30/08/2015 2 EENDRACHT ZELE - SINT- GILLIS WAAS 3 - 0
06/09/2015 3 KSK RONSE - EENDRACHT ZELE 2 - 1
13/09/2015 4 EENDRACHT ZELE - RFC WETTEREN 0 - 0
20/09/2015 5 FC PEPINGEN - EENDRACHT ZELE 5 - 1
27/09/2015 6 EENDRACHT ZELE - SK EERNEGEM 4 - 0
04/10/2015 7 VK WESTHOEK - EENDRACHT ZELE 2 - 1
11/10/2015 8 EENDRACHT ZELE - SK BERLARE 1 - 4
18/10/2015 9 ADINKERKE KSV - EENDRACHT ZELE 1 - 3
25/10/2015 10 EENDRACHT ZELE - KSC MENEN 1 - 4
08/11/2015 11 RFC KNOKKE - EENDRACHT ZELE 1 - 1
15/11/2015 12 EENDRACHT ZELE - NINOVE KVK 2 - 1
22/11/2015 13 OMS INGELMUNSTER - EENDRACHT ZELE 4 - 2
29/11/2015 14 EENDRACHT ZELE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
06/12/2015 15 DIKKELVENNE SC - EENDRACHT ZELE 2 - 3
13/12/2015 16 EENDRACHT ZELE - SVV DAMME 5 - 1
20/12/2015 17 SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 1 - 4
10/01/2016 17 SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 20/12   Speeldag 
17/01/2016 18 EENDRACHT ZELE - KSK RONSE 2 - 1
24/01/2016 19 RFC WETTEREN - EENDRACHT ZELE 0 - 0
07/02/2016 20 EENDRACHT ZELE - FC PEPINGEN 1 - 0
14/02/2016 21 SK EERNEGEM - EENDRACHT ZELE 1 - 1
21/02/2016 22 EENDRACHT ZELE - VK WESTHOEK 2 - 1
28/02/2016 23 SK BERLARE - EENDRACHT ZELE 2 - 2
06/03/2016 24 EENDRACHT ZELE - ADINKERKE KSV 12 - 0
13/03/2016 25 KSC MENEN - EENDRACHT ZELE 2 - 0
20/03/2016 26 EENDRACHT ZELE - RFC KNOKKE 0 - 3
03/04/2016 27 NINOVE KVK - EENDRACHT ZELE 0 - 2
10/04/2016 28 EENDRACHT ZELE - OMS INGELMUNSTER 2 - 4
24/04/2016 29 SP. WEST HARELBEKE - EENDRACHT ZELE 1 - 0
01/05/2016 30 EENDRACHT ZELE - DIKKELVENNE SC 2 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 FC PEPINGEN - NINOVE KVK 1 - 1
30/08/2015 2 OMS INGELMUNSTER - FC PEPINGEN 1 - 1
06/09/2015 3 FC PEPINGEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
13/09/2015 4 DIKKELVENNE SC - FC PEPINGEN 3 - 0
20/09/2015 5 FC PEPINGEN - EENDRACHT ZELE 5 - 1
27/09/2015 6 SINT- GILLIS WAAS - FC PEPINGEN 2 - 2
04/10/2015 7 FC PEPINGEN - KSK RONSE 1 - 1
11/10/2015 8 RFC WETTEREN - FC PEPINGEN 3 - 1
18/10/2015 9 SVV DAMME - FC PEPINGEN 1 - 0
25/10/2015 10 FC PEPINGEN - SK EERNEGEM 1 - 1
08/11/2015 11 VK WESTHOEK - FC PEPINGEN 2 - 1
15/11/2015 12 FC PEPINGEN - SK BERLARE 2 - 2
22/11/2015 13 ADINKERKE KSV - FC PEPINGEN 1 - 1
29/11/2015 14 FC PEPINGEN - KSC MENEN 4 - 1
06/12/2015 15 RFC KNOKKE - FC PEPINGEN 1 - 2
13/12/2015 16 NINOVE KVK - FC PEPINGEN 3 - 0
19/12/2015 17 FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 0 - 0
10/01/2016 17 FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 19/12   Speeldag 
17/01/2016 18 SP. WEST HARELBEKE - FC PEPINGEN 0 - 1
24/01/2016 19 FC PEPINGEN - DIKKELVENNE SC 1 - 0
07/02/2016 20 EENDRACHT ZELE - FC PEPINGEN 1 - 0
14/02/2016 21 FC PEPINGEN - SINT- GILLIS WAAS 4 - 1
21/02/2016 22 KSK RONSE - FC PEPINGEN 1 - 2
28/02/2016 23 FC PEPINGEN - RFC WETTEREN 4 - 2
06/03/2016 24 FC PEPINGEN - SVV DAMME 1 - 0
13/03/2016 25 SK EERNEGEM - FC PEPINGEN 1 - 3
20/03/2016 26 FC PEPINGEN - VK WESTHOEK 0 - 1
03/04/2016 27 SK BERLARE - FC PEPINGEN 2 - 4
10/04/2016 28 FC PEPINGEN - ADINKERKE KSV 7 - 1
24/04/2016 29 KSC MENEN - FC PEPINGEN 2 - 0
01/05/2016 30 FC PEPINGEN - RFC KNOKKE 0 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 VK WESTHOEK - KSC MENEN 2 - 2
30/08/2015 2 KSC MENEN - SK BERLARE 3 - 1
06/09/2015 3 ADINKERKE KSV - KSC MENEN 0 - 1
13/09/2015 4 KSC MENEN - SVV DAMME 3 - 1
20/09/2015 5 KSC MENEN - RFC KNOKKE 0 - 4
27/09/2015 6 NINOVE KVK - KSC MENEN 0 - 0
04/10/2015 7 KSC MENEN - OMS INGELMUNSTER 2 - 2
11/10/2015 8 SP. WEST HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 1
18/10/2015 9 KSC MENEN - DIKKELVENNE SC 0 - 3
25/10/2015 10 EENDRACHT ZELE - KSC MENEN 1 - 4
08/11/2015 11 KSC MENEN - SINT- GILLIS WAAS 2 - 2
15/11/2015 12 KSK RONSE - KSC MENEN 1 - 1
22/11/2015 13 KSC MENEN - RFC WETTEREN 1 - 0
29/11/2015 14 FC PEPINGEN - KSC MENEN 4 - 1
06/12/2015 15 KSC MENEN - SK EERNEGEM 1 - 0
13/12/2015 16 KSC MENEN - VK WESTHOEK 0 - 2
19/12/2015 17 SK BERLARE - KSC MENEN 3 - 2
10/01/2016 17 SK BERLARE - KSC MENEN 19/12   Speeldag 
17/01/2016 18 KSC MENEN - ADINKERKE KSV 4 - 1
24/01/2016 19 SVV DAMME - KSC MENEN 1 - 2
07/02/2016 20 RFC KNOKKE - KSC MENEN 3 - 0
14/02/2016 21 KSC MENEN - NINOVE KVK 2 - 0
21/02/2016 22 OMS INGELMUNSTER - KSC MENEN 0 - 0
28/02/2016 23 KSC MENEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
06/03/2016 24 DIKKELVENNE SC - KSC MENEN 2 - 0
13/03/2016 25 KSC MENEN - EENDRACHT ZELE 2 - 0
20/03/2016 26 SINT- GILLIS WAAS - KSC MENEN 2 - 2
03/04/2016 27 KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 0
10/04/2016 28 RFC WETTEREN - KSC MENEN 0 - 3
24/04/2016 29 KSC MENEN - FC PEPINGEN 2 - 0
01/05/2016 30 SK EERNEGEM - KSC MENEN 1 - 5


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 KSK RONSE - SP. WEST HARELBEKE 1 - 1
30/08/2015 2 DIKKELVENNE SC - KSK RONSE 3 - 1
06/09/2015 3 KSK RONSE - EENDRACHT ZELE 2 - 1
13/09/2015 4 SINT- GILLIS WAAS - KSK RONSE 0 - 3
20/09/2015 5 SVV DAMME - KSK RONSE 1 - 2
27/09/2015 6 KSK RONSE - RFC WETTEREN 2 - 2
04/10/2015 7 FC PEPINGEN - KSK RONSE 1 - 1
11/10/2015 8 KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0
18/10/2015 9 VK WESTHOEK - KSK RONSE 2 - 0
25/10/2015 10 KSK RONSE - SK BERLARE 1 - 3
08/11/2015 11 ADINKERKE KSV - KSK RONSE 4 - 3
15/11/2015 12 KSK RONSE - KSC MENEN 1 - 1
22/11/2015 13 RFC KNOKKE - KSK RONSE 3 - 0
29/11/2015 14 KSK RONSE - NINOVE KVK 2 - 2
06/12/2015 15 OMS INGELMUNSTER - KSK RONSE 1 - 3
13/12/2015 16 SP. WEST HARELBEKE - KSK RONSE 3 - 1
10/01/2016 17 KSK RONSE - DIKKELVENNE SC 2 - 5
17/01/2016 18 EENDRACHT ZELE - KSK RONSE 2 - 1
24/01/2016 19 KSK RONSE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
07/02/2016 20 KSK RONSE - SVV DAMME 2 - 0
14/02/2016 21 RFC WETTEREN - KSK RONSE 1 - 1
21/02/2016 22 KSK RONSE - FC PEPINGEN 1 - 2
28/02/2016 23 SK EERNEGEM - KSK RONSE 1 - 0
06/03/2016 24 KSK RONSE - VK WESTHOEK 1 - 0
13/03/2016 25 SK BERLARE - KSK RONSE 1 - 0
20/03/2016 26 KSK RONSE - ADINKERKE KSV 7 - 0
03/04/2016 27 KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 0
10/04/2016 28 KSK RONSE - RFC KNOKKE 1 - 0
24/04/2016 29 NINOVE KVK - KSK RONSE 1 - 2
01/05/2016 30 KSK RONSE - OMS INGELMUNSTER 3 - 4


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 FC PEPINGEN - NINOVE KVK 1 - 1
30/08/2015 2 NINOVE KVK - SK EERNEGEM 4 - 0
06/09/2015 3 VK WESTHOEK - NINOVE KVK 4 - 1
13/09/2015 4 NINOVE KVK - SK BERLARE 2 - 2
20/09/2015 5 ADINKERKE KSV - NINOVE KVK 1 - 1
27/09/2015 6 NINOVE KVK - KSC MENEN 0 - 0
04/10/2015 7 RFC KNOKKE - NINOVE KVK 2 - 2
11/10/2015 8 NINOVE KVK - SVV DAMME 4 - 0
18/10/2015 9 NINOVE KVK - OMS INGELMUNSTER 1 - 4
25/10/2015 10 SP. WEST HARELBEKE - NINOVE KVK 1 - 0
08/11/2015 11 NINOVE KVK - DIKKELVENNE SC 3 - 1
15/11/2015 12 EENDRACHT ZELE - NINOVE KVK 2 - 1
22/11/2015 13 NINOVE KVK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
29/11/2015 14 KSK RONSE - NINOVE KVK 2 - 2
06/12/2015 15 NINOVE KVK - RFC WETTEREN 3 - 1
13/12/2015 16 NINOVE KVK - FC PEPINGEN 3 - 0
10/01/2016 17 SK EERNEGEM - NINOVE KVK 1 - 5
17/01/2016 18 NINOVE KVK - VK WESTHOEK 4 - 1
24/01/2016 19 SK BERLARE - NINOVE KVK 4 - 2
07/02/2016 20 NINOVE KVK - ADINKERKE KSV 2 - 2
14/02/2016 21 KSC MENEN - NINOVE KVK 2 - 0
21/02/2016 22 NINOVE KVK - RFC KNOKKE 1 - 2
28/02/2016 23 SVV DAMME - NINOVE KVK 1 - 1
06/03/2016 24 OMS INGELMUNSTER - NINOVE KVK 1 - 1
13/03/2016 25 NINOVE KVK - SP. WEST HARELBEKE 2 - 0
20/03/2016 26 DIKKELVENNE SC - NINOVE KVK 1 - 1
03/04/2016 27 NINOVE KVK - EENDRACHT ZELE 0 - 2
10/04/2016 28 SINT- GILLIS WAAS - NINOVE KVK 5 - 2
24/04/2016 29 NINOVE KVK - KSK RONSE 1 - 2
01/05/2016 30 RFC WETTEREN - NINOVE KVK 2 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RFC WETTEREN - OMS INGELMUNSTER 1 - 1
30/08/2015 2 OMS INGELMUNSTER - FC PEPINGEN 1 - 1
06/09/2015 3 SK EERNEGEM - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
13/09/2015 4 OMS INGELMUNSTER - VK WESTHOEK 2 - 1
20/09/2015 5 SK BERLARE - OMS INGELMUNSTER 2 - 1
27/09/2015 6 OMS INGELMUNSTER - ADINKERKE KSV 3 - 0
04/10/2015 7 KSC MENEN - OMS INGELMUNSTER 2 - 2
11/10/2015 8 OMS INGELMUNSTER - RFC KNOKKE 0 - 3
18/10/2015 9 NINOVE KVK - OMS INGELMUNSTER 1 - 4
25/10/2015 10 OMS INGELMUNSTER - SVV DAMME 0 - 1
08/11/2015 11 OMS INGELMUNSTER - SP. WEST HARELBEKE 0 - 2
15/11/2015 12 DIKKELVENNE SC - OMS INGELMUNSTER 2 - 1
22/11/2015 13 OMS INGELMUNSTER - EENDRACHT ZELE 4 - 2
29/11/2015 14 SINT- GILLIS WAAS - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
06/12/2015 15 OMS INGELMUNSTER - KSK RONSE 1 - 3
13/12/2015 16 OMS INGELMUNSTER - RFC WETTEREN 3 - 3
19/12/2015 17 FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 0 - 0
10/01/2016 17 FC PEPINGEN - OMS INGELMUNSTER 19/12   Speeldag 
17/01/2016 18 OMS INGELMUNSTER - SK EERNEGEM 3 - 3
24/01/2016 19 VK WESTHOEK - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
07/02/2016 20 OMS INGELMUNSTER - SK BERLARE 0 - 0
14/02/2016 21 ADINKERKE KSV - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
21/02/2016 22 OMS INGELMUNSTER - KSC MENEN 0 - 0
28/02/2016 23 RFC KNOKKE - OMS INGELMUNSTER 3 - 1
06/03/2016 24 OMS INGELMUNSTER - NINOVE KVK 1 - 1
13/03/2016 25 SVV DAMME - OMS INGELMUNSTER 0 - 2
20/03/2016 26 SP. WEST HARELBEKE - OMS INGELMUNSTER 0 - 1
03/04/2016 27 OMS INGELMUNSTER - DIKKELVENNE SC 1 - 1
10/04/2016 28 EENDRACHT ZELE - OMS INGELMUNSTER 2 - 4
24/04/2016 29 OMS INGELMUNSTER - SINT- GILLIS WAAS 3 - 1
01/05/2016 30 KSK RONSE - OMS INGELMUNSTER 3 - 4


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 02/09   Speeldag 
30/08/2015 2 RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 0 - 2
02/09/2015 1 SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 2 - 1
06/09/2015 3 SK BERLARE - RFC KNOKKE 3 - 1
13/09/2015 4 RFC KNOKKE - ADINKERKE KSV 4 - 3
20/09/2015 5 KSC MENEN - RFC KNOKKE 0 - 4
27/09/2015 6 RFC KNOKKE - SVV DAMME 6 - 1
04/10/2015 7 RFC KNOKKE - NINOVE KVK 2 - 2
11/10/2015 8 OMS INGELMUNSTER - RFC KNOKKE 0 - 3
18/10/2015 9 RFC KNOKKE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
25/10/2015 10 DIKKELVENNE SC - RFC KNOKKE 1 - 2
08/11/2015 11 RFC KNOKKE - EENDRACHT ZELE 1 - 1
15/11/2015 12 SINT- GILLIS WAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
22/11/2015 13 RFC KNOKKE - KSK RONSE 3 - 0
29/11/2015 14 RFC WETTEREN - RFC KNOKKE 1 - 0
06/12/2015 15 RFC KNOKKE - FC PEPINGEN 1 - 2
13/12/2015 16 RFC KNOKKE - SK EERNEGEM 5 - 1
10/01/2016 17 VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 2 - 0
17/01/2016 18 RFC KNOKKE - SK BERLARE 2 - 1
24/01/2016 19 ADINKERKE KSV - RFC KNOKKE 2 - 4
07/02/2016 20 RFC KNOKKE - KSC MENEN 3 - 0
14/02/2016 21 SVV DAMME - RFC KNOKKE 1 - 1
21/02/2016 22 NINOVE KVK - RFC KNOKKE 1 - 2
28/02/2016 23 RFC KNOKKE - OMS INGELMUNSTER 3 - 1
06/03/2016 24 SP. WEST HARELBEKE - RFC KNOKKE 2 - 1
13/03/2016 25 RFC KNOKKE - DIKKELVENNE SC 2 - 0
20/03/2016 26 EENDRACHT ZELE - RFC KNOKKE 0 - 3
03/04/2016 27 RFC KNOKKE - SINT- GILLIS WAAS 4 - 0
10/04/2016 28 KSK RONSE - RFC KNOKKE 1 - 0
24/04/2016 29 RFC KNOKKE - RFC WETTEREN 4 - 2
01/05/2016 30 FC PEPINGEN - RFC KNOKKE 0 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RFC WETTEREN - OMS INGELMUNSTER 1 - 1
30/08/2015 2 SP. WEST HARELBEKE - RFC WETTEREN 3 - 1
06/09/2015 3 RFC WETTEREN - DIKKELVENNE SC 1 - 4
13/09/2015 4 EENDRACHT ZELE - RFC WETTEREN 0 - 0
20/09/2015 5 RFC WETTEREN - SINT- GILLIS WAAS 5 - 1
27/09/2015 6 KSK RONSE - RFC WETTEREN 2 - 2
04/10/2015 7 SVV DAMME - RFC WETTEREN 1 - 1
11/10/2015 8 RFC WETTEREN - FC PEPINGEN 3 - 1
18/10/2015 9 SK EERNEGEM - RFC WETTEREN 2 - 4
25/10/2015 10 RFC WETTEREN - VK WESTHOEK 0 - 0
08/11/2015 11 SK BERLARE - RFC WETTEREN 0 - 3
15/11/2015 12 RFC WETTEREN - ADINKERKE KSV 2 - 0
22/11/2015 13 KSC MENEN - RFC WETTEREN 1 - 0
29/11/2015 14 RFC WETTEREN - RFC KNOKKE 1 - 0
06/12/2015 15 NINOVE KVK - RFC WETTEREN 3 - 1
13/12/2015 16 OMS INGELMUNSTER - RFC WETTEREN 3 - 3
20/12/2015 17 RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
10/01/2016 17 RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 20/12   Speeldag 
17/01/2016 18 DIKKELVENNE SC - RFC WETTEREN 2 - 0
24/01/2016 19 RFC WETTEREN - EENDRACHT ZELE 0 - 0
07/02/2016 20 SINT- GILLIS WAAS - RFC WETTEREN 0 - 2
14/02/2016 21 RFC WETTEREN - KSK RONSE 1 - 1
21/02/2016 22 RFC WETTEREN - SVV DAMME 3 - 0
28/02/2016 23 FC PEPINGEN - RFC WETTEREN 4 - 2
06/03/2016 24 RFC WETTEREN - SK EERNEGEM 2 - 1
13/03/2016 25 VK WESTHOEK - RFC WETTEREN 5 - 0
20/03/2016 26 RFC WETTEREN - SK BERLARE 1 - 1
03/04/2016 27 ADINKERKE KSV - RFC WETTEREN 1 - 5
10/04/2016 28 RFC WETTEREN - KSC MENEN 0 - 3
24/04/2016 29 RFC KNOKKE - RFC WETTEREN 4 - 2
01/05/2016 30 RFC WETTEREN - NINOVE KVK 2 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SINT- GILLIS WAAS - DIKKELVENNE SC 1 - 2
30/08/2015 2 EENDRACHT ZELE - SINT- GILLIS WAAS 3 - 0
06/09/2015 3 SVV DAMME - SINT- GILLIS WAAS 0 - 3
13/09/2015 4 SINT- GILLIS WAAS - KSK RONSE 0 - 3
20/09/2015 5 RFC WETTEREN - SINT- GILLIS WAAS 5 - 1
27/09/2015 6 SINT- GILLIS WAAS - FC PEPINGEN 2 - 2
04/10/2015 7 SK EERNEGEM - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
11/10/2015 8 SINT- GILLIS WAAS - VK WESTHOEK 1 - 5
18/10/2015 9 SK BERLARE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
25/10/2015 10 SINT- GILLIS WAAS - ADINKERKE KSV 1 - 2
08/11/2015 11 KSC MENEN - SINT- GILLIS WAAS 2 - 2
15/11/2015 12 SINT- GILLIS WAAS - RFC KNOKKE 0 - 2
22/11/2015 13 NINOVE KVK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
29/11/2015 14 SINT- GILLIS WAAS - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
06/12/2015 15 SP. WEST HARELBEKE - SINT- GILLIS WAAS 2 - 1
13/12/2015 16 DIKKELVENNE SC - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1
20/12/2015 17 SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 1 - 4
10/01/2016 17 SINT- GILLIS WAAS - EENDRACHT ZELE 20/12   Speeldag 
17/01/2016 18 SINT- GILLIS WAAS - SVV DAMME 1 - 0
24/01/2016 19 KSK RONSE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
07/02/2016 20 SINT- GILLIS WAAS - RFC WETTEREN 0 - 2
14/02/2016 21 FC PEPINGEN - SINT- GILLIS WAAS 4 - 1
21/02/2016 22 SINT- GILLIS WAAS - SK EERNEGEM 1 - 1
28/02/2016 23 VK WESTHOEK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1
06/03/2016 24 SINT- GILLIS WAAS - SK BERLARE 1 - 2
13/03/2016 25 ADINKERKE KSV - SINT- GILLIS WAAS 0 - 2
20/03/2016 26 SINT- GILLIS WAAS - KSC MENEN 2 - 2
03/04/2016 27 RFC KNOKKE - SINT- GILLIS WAAS 4 - 0
10/04/2016 28 SINT- GILLIS WAAS - NINOVE KVK 5 - 2
24/04/2016 29 OMS INGELMUNSTER - SINT- GILLIS WAAS 3 - 1
01/05/2016 30 SINT- GILLIS WAAS - SP. WEST HARELBEKE 2 - 2


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SK BERLARE - ADINKERKE KSV 26/08   Speeldag 
26/08/2015 1 SK BERLARE - ADINKERKE KSV 4 - 1
30/08/2015 2 KSC MENEN - SK BERLARE 3 - 1
06/09/2015 3 SK BERLARE - RFC KNOKKE 3 - 1
13/09/2015 4 NINOVE KVK - SK BERLARE 2 - 2
20/09/2015 5 SK BERLARE - OMS INGELMUNSTER 2 - 1
27/09/2015 6 SP. WEST HARELBEKE - SK BERLARE 4 - 0
04/10/2015 7 SK BERLARE - DIKKELVENNE SC 0 - 1
11/10/2015 8 EENDRACHT ZELE - SK BERLARE 1 - 4
18/10/2015 9 SK BERLARE - SINT- GILLIS WAAS 1 - 0
25/10/2015 10 KSK RONSE - SK BERLARE 1 - 3
08/11/2015 11 SK BERLARE - RFC WETTEREN 0 - 3
15/11/2015 12 FC PEPINGEN - SK BERLARE 2 - 2
22/11/2015 13 SK BERLARE - SK EERNEGEM 0 - 0
29/11/2015 14 VK WESTHOEK - SK BERLARE 1 - 0
06/12/2015 15 SK BERLARE - SVV DAMME 3 - 0
13/12/2015 16 ADINKERKE KSV - SK BERLARE 0 - 2
19/12/2015 17 SK BERLARE - KSC MENEN 3 - 2
10/01/2016 17 SK BERLARE - KSC MENEN 19/12   Speeldag 
17/01/2016 18 RFC KNOKKE - SK BERLARE 2 - 1
24/01/2016 19 SK BERLARE - NINOVE KVK 4 - 2
07/02/2016 20 OMS INGELMUNSTER - SK BERLARE 0 - 0
14/02/2016 21 SK BERLARE - SP. WEST HARELBEKE 3 - 0
21/02/2016 22 DIKKELVENNE SC - SK BERLARE 1 - 3
28/02/2016 23 SK BERLARE - EENDRACHT ZELE 2 - 2
06/03/2016 24 SINT- GILLIS WAAS - SK BERLARE 1 - 2
13/03/2016 25 SK BERLARE - KSK RONSE 1 - 0
20/03/2016 26 RFC WETTEREN - SK BERLARE 1 - 1
03/04/2016 27 SK BERLARE - FC PEPINGEN 2 - 4
10/04/2016 28 SK EERNEGEM - SK BERLARE 0 - 1
24/04/2016 29 SK BERLARE - VK WESTHOEK 1 - 2
01/05/2016 30 SVV DAMME - SK BERLARE 1 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 02/09   Speeldag 
30/08/2015 2 NINOVE KVK - SK EERNEGEM 4 - 0
02/09/2015 1 SK EERNEGEM - RFC KNOKKE 2 - 1
06/09/2015 3 SK EERNEGEM - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
13/09/2015 4 SP. WEST HARELBEKE - SK EERNEGEM 2 - 1
20/09/2015 5 SK EERNEGEM - DIKKELVENNE SC 2 - 6
27/09/2015 6 EENDRACHT ZELE - SK EERNEGEM 4 - 0
04/10/2015 7 SK EERNEGEM - SINT- GILLIS WAAS 1 - 2
11/10/2015 8 KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0
18/10/2015 9 SK EERNEGEM - RFC WETTEREN 2 - 4
25/10/2015 10 FC PEPINGEN - SK EERNEGEM 1 - 1
08/11/2015 11 SVV DAMME - SK EERNEGEM 0 - 0
15/11/2015 12 SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 2
22/11/2015 13 SK BERLARE - SK EERNEGEM 0 - 0
29/11/2015 14 SK EERNEGEM - ADINKERKE KSV 1 - 0
06/12/2015 15 KSC MENEN - SK EERNEGEM 1 - 0
13/12/2015 16 RFC KNOKKE - SK EERNEGEM 5 - 1
10/01/2016 17 SK EERNEGEM - NINOVE KVK 1 - 5
17/01/2016 18 OMS INGELMUNSTER - SK EERNEGEM 3 - 3
24/01/2016 19 SK EERNEGEM - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
07/02/2016 20 DIKKELVENNE SC - SK EERNEGEM 4 - 1
14/02/2016 21 SK EERNEGEM - EENDRACHT ZELE 1 - 1
21/02/2016 22 SINT- GILLIS WAAS - SK EERNEGEM 1 - 1
28/02/2016 23 SK EERNEGEM - KSK RONSE 1 - 0
06/03/2016 24 RFC WETTEREN - SK EERNEGEM 2 - 1
13/03/2016 25 SK EERNEGEM - FC PEPINGEN 1 - 3
20/03/2016 26 SK EERNEGEM - SVV DAMME 1 - 0
03/04/2016 27 VK WESTHOEK - SK EERNEGEM 1 - 0
10/04/2016 28 SK EERNEGEM - SK BERLARE 0 - 1
24/04/2016 29 ADINKERKE KSV - SK EERNEGEM 0 - 3
01/05/2016 30 SK EERNEGEM - KSC MENEN 1 - 5


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 KSK RONSE - SP. WEST HARELBEKE 1 - 1
30/08/2015 2 SP. WEST HARELBEKE - RFC WETTEREN 3 - 1
06/09/2015 3 FC PEPINGEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
13/09/2015 4 SP. WEST HARELBEKE - SK EERNEGEM 2 - 1
20/09/2015 5 VK WESTHOEK - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
27/09/2015 6 SP. WEST HARELBEKE - SK BERLARE 4 - 0
04/10/2015 7 ADINKERKE KSV - SP. WEST HARELBEKE 2 - 4
11/10/2015 8 SP. WEST HARELBEKE - KSC MENEN 3 - 1
18/10/2015 9 RFC KNOKKE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
25/10/2015 10 SP. WEST HARELBEKE - NINOVE KVK 1 - 0
08/11/2015 11 OMS INGELMUNSTER - SP. WEST HARELBEKE 0 - 2
15/11/2015 12 SP. WEST HARELBEKE - SVV DAMME 0 - 2
22/11/2015 13 SP. WEST HARELBEKE - DIKKELVENNE SC 0 - 4
29/11/2015 14 EENDRACHT ZELE - SP. WEST HARELBEKE 2 - 1
06/12/2015 15 SP. WEST HARELBEKE - SINT- GILLIS WAAS 2 - 1
13/12/2015 16 SP. WEST HARELBEKE - KSK RONSE 3 - 1
20/12/2015 17 RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
10/01/2016 17 RFC WETTEREN - SP. WEST HARELBEKE 20/12   Speeldag 
17/01/2016 18 SP. WEST HARELBEKE - FC PEPINGEN 0 - 1
24/01/2016 19 SK EERNEGEM - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
07/02/2016 20 SP. WEST HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 0
14/02/2016 21 SK BERLARE - SP. WEST HARELBEKE 3 - 0
21/02/2016 22 SP. WEST HARELBEKE - ADINKERKE KSV 4 - 0
28/02/2016 23 KSC MENEN - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
06/03/2016 24 SP. WEST HARELBEKE - RFC KNOKKE 2 - 1
13/03/2016 25 NINOVE KVK - SP. WEST HARELBEKE 2 - 0
20/03/2016 26 SP. WEST HARELBEKE - OMS INGELMUNSTER 0 - 1
03/04/2016 27 SVV DAMME - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
10/04/2016 28 DIKKELVENNE SC - SP. WEST HARELBEKE 0 - 0
24/04/2016 29 SP. WEST HARELBEKE - EENDRACHT ZELE 1 - 0
01/05/2016 30 SINT- GILLIS WAAS - SP. WEST HARELBEKE 2 - 2


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SVV DAMME - EENDRACHT ZELE 0 - 3
30/08/2015 2 ADINKERKE KSV - SVV DAMME 1 - 1
06/09/2015 3 SVV DAMME - SINT- GILLIS WAAS 0 - 3
13/09/2015 4 KSC MENEN - SVV DAMME 3 - 1
20/09/2015 5 SVV DAMME - KSK RONSE 1 - 2
27/09/2015 6 RFC KNOKKE - SVV DAMME 6 - 1
04/10/2015 7 SVV DAMME - RFC WETTEREN 1 - 1
11/10/2015 8 NINOVE KVK - SVV DAMME 4 - 0
18/10/2015 9 SVV DAMME - FC PEPINGEN 1 - 0
25/10/2015 10 OMS INGELMUNSTER - SVV DAMME 0 - 1
08/11/2015 11 SVV DAMME - SK EERNEGEM 0 - 0
15/11/2015 12 SP. WEST HARELBEKE - SVV DAMME 0 - 2
22/11/2015 13 SVV DAMME - VK WESTHOEK 1 - 2
29/11/2015 14 SVV DAMME - DIKKELVENNE SC 1 - 1
06/12/2015 15 SK BERLARE - SVV DAMME 3 - 0
13/12/2015 16 EENDRACHT ZELE - SVV DAMME 5 - 1
10/01/2016 17 SVV DAMME - ADINKERKE KSV 1 - 2
17/01/2016 18 SINT- GILLIS WAAS - SVV DAMME 1 - 0
24/01/2016 19 SVV DAMME - KSC MENEN 1 - 2
07/02/2016 20 KSK RONSE - SVV DAMME 2 - 0
14/02/2016 21 SVV DAMME - RFC KNOKKE 1 - 1
21/02/2016 22 RFC WETTEREN - SVV DAMME 3 - 0
28/02/2016 23 SVV DAMME - NINOVE KVK 1 - 1
06/03/2016 24 FC PEPINGEN - SVV DAMME 1 - 0
13/03/2016 25 SVV DAMME - OMS INGELMUNSTER 0 - 2
20/03/2016 26 SK EERNEGEM - SVV DAMME 1 - 0
03/04/2016 27 SVV DAMME - SP. WEST HARELBEKE 0 - 3
10/04/2016 28 VK WESTHOEK - SVV DAMME 2 - 0
24/04/2016 29 DIKKELVENNE SC - SVV DAMME 1 - 2
01/05/2016 30 SVV DAMME - SK BERLARE 1 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 VK WESTHOEK - KSC MENEN 2 - 2
30/08/2015 2 RFC KNOKKE - VK WESTHOEK 0 - 2
06/09/2015 3 VK WESTHOEK - NINOVE KVK 4 - 1
13/09/2015 4 OMS INGELMUNSTER - VK WESTHOEK 2 - 1
20/09/2015 5 VK WESTHOEK - SP. WEST HARELBEKE 0 - 1
27/09/2015 6 DIKKELVENNE SC - VK WESTHOEK 1 - 0
04/10/2015 7 VK WESTHOEK - EENDRACHT ZELE 2 - 1
11/10/2015 8 SINT- GILLIS WAAS - VK WESTHOEK 1 - 5
18/10/2015 9 VK WESTHOEK - KSK RONSE 2 - 0
25/10/2015 10 RFC WETTEREN - VK WESTHOEK 0 - 0
08/11/2015 11 VK WESTHOEK - FC PEPINGEN 2 - 1
15/11/2015 12 SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 2
22/11/2015 13 SVV DAMME - VK WESTHOEK 1 - 2
29/11/2015 14 VK WESTHOEK - SK BERLARE 1 - 0
06/12/2015 15 ADINKERKE KSV - VK WESTHOEK 2 - 5
13/12/2015 16 KSC MENEN - VK WESTHOEK 0 - 2
10/01/2016 17 VK WESTHOEK - RFC KNOKKE 2 - 0
17/01/2016 18 NINOVE KVK - VK WESTHOEK 4 - 1
24/01/2016 19 VK WESTHOEK - OMS INGELMUNSTER 1 - 3
07/02/2016 20 SP. WEST HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 0
14/02/2016 21 VK WESTHOEK - DIKKELVENNE SC 0 - 4
21/02/2016 22 EENDRACHT ZELE - VK WESTHOEK 2 - 1
28/02/2016 23 VK WESTHOEK - SINT- GILLIS WAAS 1 - 1
06/03/2016 24 KSK RONSE - VK WESTHOEK 1 - 0
13/03/2016 25 VK WESTHOEK - RFC WETTEREN 5 - 0
20/03/2016 26 FC PEPINGEN - VK WESTHOEK 0 - 1
03/04/2016 27 VK WESTHOEK - SK EERNEGEM 1 - 0
10/04/2016 28 VK WESTHOEK - SVV DAMME 2 - 0
24/04/2016 29 SK BERLARE - VK WESTHOEK 1 - 2
01/05/2016 30 VK WESTHOEK - ADINKERKE KSV 8 - 1


4e NATIONALE AFDELING 2015 - 2016
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Het kampioenschap

* De reguliere competitie wordt dit seizoen gespeeld in vier reeksen van 16 clubs.

* In deze reeksen worden 30 speeldagen afgewerkt.

* Hoeveel ploegen zullen er stijgen naar één van de drie reeksen in de afdeling "D2 Amateur" ? (vergelijkbaar met de huidige 3e klasse)

* Dat is nog niet van tevoren te zeggen, want dat hangt af van hoeveel Vlaamse en Waalse ploegen uit 3e Nationale A en B op het einde van het seizoen 2015-2016 een plaats veroveren in die "D2 Amateur".

* Maar welke ploegen zullen er in principe stijgen naar "D2 Amateur"?

* Dat zijn (in elk geval) de eerste drie clubs in de eindstand (na het seizoen 2015-2016) van bevordering A, B, C en D, twaalf in totaal dus.

* Plus een (nog niet gekend) aantal Vlaamse clubs die (na het seizoen 2015-2016) op de plaatsen 4 tot en met 7 eindigen in hun reeks, en daardoor een promotie-eindronde spelen, waarvan de regeling en het aantal nog niet gekend is.

* Wat de Franstalige clubs betreft is het aantal én de regeling evenmin gekend.

* Samenvattend: hoeveel clubs er in totaal deelnemen aan de promotie-eindronde is nog niet gekend, want dat is afhankelijk van het aantal vrije plaatsen in "D2 Amateur".

* Pas wanneer het aantal clubs gekend is kunnen de details van de promotie-eindronde worden opgesteld.

* Belangrijk! De clubs die mogen of kunnen promoveren moeten een licentie hebben voor de "D3 Amateur".


Degradatie

* De laatste drie clubs uit elk van de vier reeksen dalen rechtstreeks naar het provinciale voetbal, in totaal 12 clubs dus.

* Ook de nummers 13 in elke reeks kunnen nog dalen, afhankelijk van het aantal "Vlaamse" of "Waalse" degradanten in de afdeling "D1 Amateur".

* De andere clubs uit de vier reeksen van 4e Nationale zullen in het seizoen 2016-2017 spelen in de afdeling "D3 Amateur".

* Die clubs zullen dus worden verdeeld tussen de twee Vlaamstalige reeksen (twee keer 16 ploegen) en de twee Franstalige reeksen (twee keer 16 ploegen).

* De specifieke regeling van de "Interprovinciale degradatie-eindronde" is bij ons nog niet gekend, maar het is wel zeker dat die wordt aangepast aan de nieuwe algemene structuur van de hervorming.

* Het is eveneens zeker dat de kampioenen uit de afdelingen 1e provinciale rechtstreeks promoveren naar de "D3 Amateurs".

* Om die afdeling "D3 Amateurs" (vergelijkbaar met bevordering) "vol" te krijgen zullen er extra clubs uit provinciale promoveren.

* Voor de provincie Antwerpen is het al zeker dat:
- de eerste twee ploegen rechtstreeks promoveren naar de "D3 Amateur", en dat
- de 3e geklasseerde in 1e provinciale zal deelnemen aan de "Interprovinciale eindronde" en daarin ook eventueel kan promoveren.


DE PROMOTIE-EINDRONDE IN BEVORDERING
VFV EN ACFF - SEIZOEN 2015-2016

De hervorming van het Nationale voetbal maakt alle regelingen er volgens velen niet duidelijker op.

In een poging om toch een beetje duidelijkheid te scheppen wat de eindronde van bevordering betreft geven we hier de integrale tekst uit het reglement van de KBVB(c), meer bepaald artikel 1554, punt 3.31 tot 3.33, en punt 4.41 tot 4.43.

Er wordt in de reglementering een onderscheid gemaakt tussen de
VFV (de Voetbalfederatie Vlaanderen) en haar Franstalige tegenhanger, de
ACFF (Association des Clubs Francophones de Football)
.

3. Deelnemers aan de eindronde VFV van Bevordering.
31. De deelnemers aan de eindronde VFV van Bevordering zijn:
- de vierde, vijfde, zesde en zevende van de eindrangschikking van het kampioenschap van de reeksen waarin er enkel VFV-clubs uitkomen.
- de VFV-clubs die eindigen op de vierde, vijfde, zesde of zevende plaats van de reeks waarin er zowel VFV- als ACFF-clubs uitkomen.

32. Indien nodig, zal het aantal deelnemers aan de eindronde verhoogd of verlaagd worden op beslissing van de Raad van Bestuur van de VFV.

33. Indien een eindronde overbodig blijkt, kan de Raad van Bestuur van de VFV deze annuleren.

4. Deelnemers aan de eindronde ACFF van Bevordering.
41. De deelnemers aan de eindronde ACFF van bevordering, waaruit minimum 2 en maximum 12 clubs zullen stijgen naar de 3de klasse amateurs worden als volgt aangeduid:
- Een eerste reeks van 4 clubs om de stijgers van 1 tot 4 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die het best geplaatst zijn in de twee betrokken reeksen.
- Een tweede reeks van 4 clubs om de stijgers van 5 tot 8 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die als volgende het best geplaatst zijn in de rangschikkingen.
- Een derde reeks van 4 clubs om de stijgers van 9 tot 12 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die als volgende het best geplaatst zijn in de rangschikkingen.

42. Indien nodig, kan een vierde reeks worden samengesteld. De beslissing hieromtrent wordt genomen door de Raad van Bestuur van de ACFF.

43. Bij gelijkheid tussen twee clubs, worden de volgende criteria gehanteerd om ze te scheiden: - aantal punten
- aantal overwinningen
- doelpuntenverschil
- grootst aantal gescoorde doelpunten
- lottrekking

De precieze modaliteiten kunnen slechts bepaald worden op het einde van het seizoen 2015-2016, wanneer volgende gegevens definitief bekend zijn: het aantal rechtstreekse stijgers naar de 2de klasse amateurs, de dalers uit 3de nationale afdeling en de deelnemers aan de eindronden van bevordering VFV en ACFF.

Ze zullen te gepasten tijde worden vastgelegd door de Raden van Bestuur VFV/ACFF.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).