Heren 4e Nationale D
Update: 01/05/2016 om 18:22u
Archief Seizoen 2015-2016 Nationaal 4e nationale Heren 4e Nationale D
Laatste update: 01/05/2016 om 18:22u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
DE VOETBALCOMPETITIE 2015 - 2016
4e NATIONALE D

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in 4e Nationale D.

In deze reeks zijn er in het seizoen 2015-2016 géén periodekampioenschappen.

De ploegen:
Jong Aarlen, RFC Aywaille, RE Bertrix, DRC Cointe Luik, RES Couvin-Mariembourg, RUS Givry, RRC Longlier, RUS Loyers, UR Namur, RFC Meux, FC United Richelle, Solières Sport, RJS Tamines, RCS Verlaine, Waremme-Borgworm en Patro Lensois.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2014-2015, klik hier.
Voor de eindronde in 4e nationale van vorig seizoen 2014-2015 klik hier.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2016)
Zon. 01/05 15u00 BORGWORM-WAREMME - LONGLIER RRC 6 - 3
Zon. 01/05 15u00 RJS TAMINES - AYWAILLE RFC 3 - 1
Zon. 01/05 15u00 RUS GIVRY - PATRO LENSOIS 3 - 1
Zon. 01/05 15u00 SOLIERES SPORT - FC UTD. RICHELLE 2 - 0
Zon. 01/05 15u00 UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
Zon. 01/05 15u00 RE BERTRIX - RCS VERLAINE 5 - 1
Zon. 01/05 15u00 JONG AARLEN - COINTE LUIK 1 - 3
Zon. 01/05 15u00 LOYERS RUS - RFC MEUX 0 - 3

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in 4e Nationale D, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (23 augustus 2015)
LONGLIER RRC - RFC MEUX 3 - 2
UR NAMEN - RCS VERLAINE 2 - 1
JONG AARLEN - AYWAILLE RFC 3 - 1
BORGWORM-WAREMME - RE BERTRIX 3 - 1
RUS GIVRY - FC UTD. RICHELLE 0 - 3
SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
LOYERS RUS - COINTE LUIK 2 - 1
RJS TAMINES - PATRO LENSOIS 1 - 4


Speeldag 2 (30 augustus 2015)
RFC MEUX - BORGWORM-WAREMME 2 - 4
RE BERTRIX - UR NAMEN 1 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 1 - 1
RCS VERLAINE - SOLIERES SPORT 2 - 1
AYWAILLE RFC - LOYERS RUS 2 - 2
PATRO LENSOIS - JONG AARLEN 5 - 0
FC UTD. RICHELLE - RJS TAMINES 0 - 0
COINTE LUIK - LONGLIER RRC 2 - 1


Speeldag 3 (6 september 2015)
LONGLIER RRC - AYWAILLE RFC 2 - 2
RFC MEUX - COINTE LUIK 5 - 1
JONG AARLEN - FC UTD. RICHELLE 1 - 0
BORGWORM-WAREMME - UR NAMEN 1 - 2
RUS GIVRY - RCS VERLAINE 1 - 1
RJS TAMINES - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 1
LOYERS RUS - PATRO LENSOIS 0 - 2
SOLIERES SPORT - RE BERTRIX 2 - 0


Speeldag 4 (13 september 2015)
COUVIN-MARIEMBOURG - JONG AARLEN 1 - 1
RE BERTRIX - RUS GIVRY 1 - 1
UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 3
RCS VERLAINE - RJS TAMINES 4 - 4
AYWAILLE RFC - RFC MEUX 0 - 0
FC UTD. RICHELLE - LOYERS RUS 3 - 1
PATRO LENSOIS - LONGLIER RRC 2 - 4
COINTE LUIK - BORGWORM-WAREMME 3 - 0


Speeldag 5 (20 september 2015)
RFC MEUX - PATRO LENSOIS 2 - 0
LONGLIER RRC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
JONG AARLEN - RCS VERLAINE 3 - 1
BORGWORM-WAREMME - SOLIERES SPORT 0 - 1
RUS GIVRY - UR NAMEN 1 - 1
RJS TAMINES - RE BERTRIX 0 - 0
COINTE LUIK - AYWAILLE RFC 2 - 1
LOYERS RUS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3


Speeldag 6 (27 september 2015)
RE BERTRIX - JONG AARLEN 3 - 4
UR NAMEN - RJS TAMINES 4 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - LONGLIER RRC 2 - 1
RCS VERLAINE - LOYERS RUS 1 - 1
AYWAILLE RFC - BORGWORM-WAREMME 0 - 6
PATRO LENSOIS - COINTE LUIK 2 - 2
FC UTD. RICHELLE - RFC MEUX 3 - 0
SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 2


Speeldag 7 (4 oktober 2015)
JONG AARLEN - UR NAMEN 3 - 3
LONGLIER RRC - RCS VERLAINE 2 - 4
RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
AYWAILLE RFC - PATRO LENSOIS 1 - 0
BORGWORM-WAREMME - RUS GIVRY 0 - 4
LOYERS RUS - RE BERTRIX 2 - 3
COINTE LUIK - FC UTD. RICHELLE 0 - 1
RJS TAMINES - SOLIERES SPORT 0 - 2


Speeldag 8 (11 oktober 2015)
RE BERTRIX - LONGLIER RRC 0 - 1
UR NAMEN - LOYERS RUS 2 - 3
COUVIN-MARIEMBOURG - COINTE LUIK 1 - 0
RCS VERLAINE - RFC MEUX 1 - 2
RUS GIVRY - RJS TAMINES 2 - 2
SOLIERES SPORT - JONG AARLEN 0 - 0
FC UTD. RICHELLE - AYWAILLE RFC 0 - 2
PATRO LENSOIS - BORGWORM-WAREMME 1 - 1


Speeldag 9 (18 oktober 2015)
LONGLIER RRC - UR NAMEN 1 - 1
RFC MEUX - RE BERTRIX 4 - 3
JONG AARLEN - RUS GIVRY 1 - 2
AYWAILLE RFC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
BORGWORM-WAREMME - RJS TAMINES 4 - 1
LOYERS RUS - SOLIERES SPORT 2 - 2
PATRO LENSOIS - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
COINTE LUIK - RCS VERLAINE 3 - 1


Speeldag 10 (25 oktober 2015)
RUS GIVRY - LOYERS RUS 6 - 0
RJS TAMINES - JONG AARLEN 2 - 0
FC UTD. RICHELLE - BORGWORM-WAREMME 4 - 3
COUVIN-MARIEMBOURG - PATRO LENSOIS 1 - 0
UR NAMEN - RFC MEUX 2 - 1
RE BERTRIX - COINTE LUIK 4 - 2
RCS VERLAINE - AYWAILLE RFC 0 - 0
SOLIERES SPORT - LONGLIER RRC 2 - 2


Speeldag 11 (8 november 2015)
LONGLIER RRC - RUS GIVRY 1 - 0
RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
BORGWORM-WAREMME - JONG AARLEN 3 - 1
AYWAILLE RFC - RE BERTRIX 2 - 3
LOYERS RUS - RJS TAMINES 0 - 2
RCS VERLAINE - PATRO LENSOIS 2 - 3
COINTE LUIK - UR NAMEN 1 - 1
FC UTD. RICHELLE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2


Speeldag 12 (15 november 2015)
RE BERTRIX - PATRO LENSOIS 0 - 1
UR NAMEN - AYWAILLE RFC 4 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - BORGWORM-WAREMME 0 - 2
JONG AARLEN - LOYERS RUS 2 - 0
RCS VERLAINE - FC UTD. RICHELLE 3 - 2
SOLIERES SPORT - COINTE LUIK 4 - 2
RUS GIVRY - RFC MEUX 3 - 1
RJS TAMINES - LONGLIER RRC 3 - 0


Speeldag 13 (22 november 2015)
RFC MEUX - RJS TAMINES 3 - 2
LONGLIER RRC - JONG AARLEN 2 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - RCS VERLAINE 1 - 1
AYWAILLE RFC - SOLIERES SPORT 1 - 1
BORGWORM-WAREMME - LOYERS RUS 4 - 1
PATRO LENSOIS - UR NAMEN 1 - 1
FC UTD. RICHELLE - RE BERTRIX 3 - 2
COINTE LUIK - RUS GIVRY 1 - 2


Speeldag 14 (29 november 2015)
RE BERTRIX - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
UR NAMEN - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
JONG AARLEN - RFC MEUX 1 - 3
BORGWORM-WAREMME - RCS VERLAINE 4 - 1
RUS GIVRY - AYWAILLE RFC 6 - 1
RJS TAMINES - COINTE LUIK 2 - 3
LOYERS RUS - LONGLIER RRC 1 - 2
SOLIERES SPORT - PATRO LENSOIS 2 - 0


Speeldag 15 (6 december 2015)
LONGLIER RRC - BORGWORM-WAREMME 1 - 1
RFC MEUX - LOYERS RUS 2 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 2 - 2
RCS VERLAINE - RE BERTRIX 1 - 1
AYWAILLE RFC - RJS TAMINES 1 - 3
FC UTD. RICHELLE - SOLIERES SPORT 2 - 2
COINTE LUIK - JONG AARLEN 2 - 1
PATRO LENSOIS - RUS GIVRY 0 - 0


Speeldag 16 (13 december 2015)
RFC MEUX - LONGLIER RRC 2 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 1 - 2
RE BERTRIX - BORGWORM-WAREMME 2 - 0
RCS VERLAINE - UR NAMEN 0 - 2
AYWAILLE RFC - JONG AARLEN 1 - 1
COINTE LUIK - LOYERS RUS 4 - 1
FC UTD. RICHELLE - RUS GIVRY 3 - 4
PATRO LENSOIS - RJS TAMINES 0 - 0


Speeldag 17 (10 januari 2016)
JONG AARLEN - PATRO LENSOIS 2 - 1
LONGLIER RRC - COINTE LUIK 1 - 1
UR NAMEN - RE BERTRIX 1 - 0
BORGWORM-WAREMME - RFC MEUX 2 - 1
LOYERS RUS - AYWAILLE RFC 1 - 2
RJS TAMINES - FC UTD. RICHELLE 4 - 2
SOLIERES SPORT - RCS VERLAINE 0 - 1
RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1


Speeldag 18 (31 januari 2016)
COUVIN-MARIEMBOURG - RJS TAMINES 3 - 0
UR NAMEN - BORGWORM-WAREMME 3 - 1
RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 2 - 1
RCS VERLAINE - RUS GIVRY 0 - 2
AYWAILLE RFC - LONGLIER RRC 2 - 1
PATRO LENSOIS - LOYERS RUS 1 - 1
COINTE LUIK - RFC MEUX 0 - 2
FC UTD. RICHELLE - JONG AARLEN 2 - 2


Speeldag 20 (7 februari 2016)
PATRO LENSOIS - RFC MEUX 4 - 3
FC UTD. RICHELLE - LONGLIER RRC 2 - 2
RE BERTRIX - RJS TAMINES 2 - 2
AYWAILLE RFC - COINTE LUIK 1 - 2
SOLIERES SPORT - BORGWORM-WAREMME 3 - 0
UR NAMEN - RUS GIVRY 1 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - LOYERS RUS 3 - 2
RCS VERLAINE - JONG AARLEN 0 - 1


Speeldag 21 (14 februari 2016)
JONG AARLEN - RE BERTRIX 3 - 0
LONGLIER RRC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
RFC MEUX - FC UTD. RICHELLE 4 - 0
BORGWORM-WAREMME - AYWAILLE RFC 3 - 0
LOYERS RUS - RCS VERLAINE 0 - 0
COINTE LUIK - PATRO LENSOIS 2 - 1
RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 1 - 1
RJS TAMINES - UR NAMEN 0 - 3


Speeldag 22 (21 februari 2016)
RE BERTRIX - LOYERS RUS 3 - 1
UR NAMEN - JONG AARLEN 3 - 2
COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 2 - 2
RCS VERLAINE - LONGLIER RRC 1 - 1
SOLIERES SPORT - RJS TAMINES 3 - 1
PATRO LENSOIS - AYWAILLE RFC 3 - 0
FC UTD. RICHELLE - COINTE LUIK 3 - 0
RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 1 - 0


Speeldag 23 (28 februari 2016)
LONGLIER RRC - RE BERTRIX 0 - 1
JONG AARLEN - SOLIERES SPORT 1 - 2
RFC MEUX - RCS VERLAINE 5 - 1
BORGWORM-WAREMME - PATRO LENSOIS 4 - 1
AYWAILLE RFC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
LOYERS RUS - UR NAMEN 0 - 2
RJS TAMINES - RUS GIVRY 2 - 0
COINTE LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3


Speeldag 24 (6 maart 2016)
UR NAMEN - LONGLIER RRC 7 - 0
RE BERTRIX - RFC MEUX 1 - 3
COUVIN-MARIEMBOURG - AYWAILLE RFC 7 - 1
RCS VERLAINE - COINTE LUIK 4 - 2
FC UTD. RICHELLE - PATRO LENSOIS 0 - 2
RUS GIVRY - JONG AARLEN 2 - 0
RJS TAMINES - BORGWORM-WAREMME 2 - 2
SOLIERES SPORT - LOYERS RUS 2 - 1


Speeldag 25 (13 maart 2016)
LONGLIER RRC - SOLIERES SPORT 0 - 2
RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
JONG AARLEN - RJS TAMINES 1 - 2
BORGWORM-WAREMME - FC UTD. RICHELLE 5 - 0
AYWAILLE RFC - RCS VERLAINE 2 - 1
COINTE LUIK - RE BERTRIX 2 - 2
LOYERS RUS - RUS GIVRY 0 - 2
PATRO LENSOIS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0


Speeldag 26 (20 maart 2016)
UR NAMEN - COINTE LUIK 0 - 2
RE BERTRIX - AYWAILLE RFC 3 - 0
COUVIN-MARIEMBOURG - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
JONG AARLEN - BORGWORM-WAREMME 0 - 3
PATRO LENSOIS - RCS VERLAINE 2 - 4
RJS TAMINES - LOYERS RUS 3 - 1
RUS GIVRY - LONGLIER RRC 3 - 1
SOLIERES SPORT - RFC MEUX 2 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 23 maart 2016)
RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 2 - 1 Speeldag 18
COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 2 - 2 Speeldag 22
RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 1 - 0 Speeldag 22


Speeldag 19 (28 maart 2016)
JONG AARLEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 3
LONGLIER RRC - PATRO LENSOIS 1 - 1
RFC MEUX - AYWAILLE RFC 3 - 1
BORGWORM-WAREMME - COINTE LUIK 3 - 2
LOYERS RUS - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
RJS TAMINES - RCS VERLAINE 0 - 2
RUS GIVRY - RE BERTRIX 2 - 1
SOLIERES SPORT - UR NAMEN 3 - 0


Inhaalwedstrijden (donderdag 31 maart 2016)
JONG AARLEN - RE BERTRIX 3 - 0 Speeldag 21


Speeldag 27 (3 april 2016)
LONGLIER RRC - RJS TAMINES 1 - 2
RFC MEUX - RUS GIVRY 3 - 0
AYWAILLE RFC - UR NAMEN 0 - 7
BORGWORM-WAREMME - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 2
FC UTD. RICHELLE - RCS VERLAINE 1 - 0
LOYERS RUS - JONG AARLEN 2 - 3
PATRO LENSOIS - RE BERTRIX 0 - 6
COINTE LUIK - SOLIERES SPORT 1 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 april 2016)
RE BERTRIX - RFC MEUX 1 - 3 Speeldag 24
RUS GIVRY - JONG AARLEN 2 - 0 Speeldag 24


Speeldag 28 (10 april 2016)
JONG AARLEN - LONGLIER RRC 0 - 5
UR NAMEN - PATRO LENSOIS 3 - 0
RE BERTRIX - FC UTD. RICHELLE 1 - 3
RCS VERLAINE - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
LOYERS RUS - BORGWORM-WAREMME 1 - 3
SOLIERES SPORT - AYWAILLE RFC 4 - 1
RUS GIVRY - COINTE LUIK 2 - 1
RJS TAMINES - RFC MEUX 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 17 april 2016)
RJS TAMINES - RCS VERLAINE 0 - 2 Speeldag 19


Speeldag 29 (24 april 2016)
AYWAILLE RFC - RUS GIVRY 1 - 4
RFC MEUX - JONG AARLEN 3 - 0
LONGLIER RRC - LOYERS RUS 4 - 3
RCS VERLAINE - BORGWORM-WAREMME 1 - 2
FC UTD. RICHELLE - UR NAMEN 0 - 0
COINTE LUIK - RJS TAMINES 2 - 1
PATRO LENSOIS - SOLIERES SPORT 0 - 1
COUVIN-MARIEMBOURG - RE BERTRIX 0 - 1


Speeldag 30 (1 mei 2016)
BORGWORM-WAREMME - LONGLIER RRC 6 - 3
RJS TAMINES - AYWAILLE RFC 3 - 1
RUS GIVRY - PATRO LENSOIS 3 - 1
SOLIERES SPORT - FC UTD. RICHELLE 2 - 0
UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
RE BERTRIX - RCS VERLAINE 5 - 1
JONG AARLEN - COINTE LUIK 1 - 3
LOYERS RUS - RFC MEUX 0 - 3



Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC MEUX 30 19 9 2 71 44 59
2 RUS GIVRY 30 17 5 8 59 32 59
3 SOLIERES SPORT 30 17 5 8 56 30 59
4 COUVIN-MARIEMBOURG 30 17 6 7 60 33 58
5 BORGWORM-WAREMME 30 18 9 3 73 45 57
6 UR NAMEN 30 15 8 7 62 37 52
7 COINTE LUIK 30 13 13 4 53 55 43
8 RE BERTRIX 30 12 13 5 52 47 41
9 RJS TAMINES 30 11 12 7 48 52 40
10 FC UTD. RICHELLE 30 11 12 7 48 56 40
11 PATRO LENSOIS 30 9 13 8 41 47 35
12 JONG AARLEN 30 9 15 6 41 60 33
13 LONGLIER RRC 30 7 13 10 45 62 31
14 RCS VERLAINE 30 7 15 8 42 58 29
15 AYWAILLE RFC 30 5 18 7 30 80 22
16 LOYERS RUS 30 2 23 5 32 75 11

= gewonnen = verloren = gelijk


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in vierde nationale D.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SOLIERES SPORT 593128
2RUS GIVRY 593425
3RFC MEUX 593920
4COUVIN-MARIEMBOURG 582632
5BORGWORM-WAREMME 573621
6UR NAMEN 523022
7COINTE LUIK 432914
8RE BERTRIX 412318
9FC UTD. RICHELLE 402317
10RJS TAMINES 402317
11PATRO LENSOIS 351916
12JONG AARLEN 331914
13LONGLIER RRC 311615
14RCS VERLAINE 291415
15AYWAILLE RFC 22148
16LOYERS RUS 1156


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SOLIERES SPORT 311417
2RUS GIVRY 311120
3RFC MEUX 31625
4COUVIN-MARIEMBOURG 321913
5BORGWORM-WAREMME 33924
6UR NAMEN 381523
7COINTE LUIK 471631
8RE BERTRIX 492227
9FC UTD. RICHELLE 502228
10RJS TAMINES 502228
11PATRO LENSOIS 552629
12JONG AARLEN 572631
13LONGLIER RRC 592930
14RCS VERLAINE 613130
15AYWAILLE RFC 683137
16LOYERS RUS 794039


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BORGWORM-WAREMME 1266
2SOLIERES SPORT 1266
3RUS GIVRY 1293
4RFC MEUX 936
5UR NAMEN 734
6FC UTD. RICHELLE 743
7COUVIN-MARIEMBOURG 606
8COINTE LUIK 633
9LONGLIER RRC 633
10RE BERTRIX 633
11RJS TAMINES 660
12RCS VERLAINE 303
13AYWAILLE RFC 000
14JONG AARLEN 000
15LOYERS RUS 000
16PATRO LENSOIS 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BORGWORM-WAREMME 734528
2RFC MEUX 714427
3UR NAMEN 623626
4COUVIN-MARIEMBOURG 602832
5RUS GIVRY 593524
6SOLIERES SPORT 563224
7COINTE LUIK 532924
8RE BERTRIX 522824
9RJS TAMINES 482424
10FC UTD. RICHELLE 482721
11LONGLIER RRC 452124
12RCS VERLAINE 422220
13JONG AARLEN 412318
14PATRO LENSOIS 412417
15LOYERS RUS 321319
16AYWAILLE RFC 301614


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SOLIERES SPORT 301416
2RUS GIVRY 321517
3COUVIN-MARIEMBOURG 331617
4UR NAMEN 372116
5RFC MEUX 441826
6BORGWORM-WAREMME 452124
7PATRO LENSOIS 472324
8RE BERTRIX 472225
9RJS TAMINES 522230
10COINTE LUIK 552035
11FC UTD. RICHELLE 562234
12RCS VERLAINE 582731
13JONG AARLEN 602931
14LONGLIER RRC 622735
15LOYERS RUS 753342
16AYWAILLE RFC 803644


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1UR NAMEN 8 9 
2COUVIN-MARIEMBOURG 7 11 
3SOLIERES SPORT 5x8 
4BORGWORM-WAREMME 5x5x
5RUS GIVRY 4x9 
6RFC MEUX 4 8 
7RJS TAMINES 4 6 
8COINTE LUIK 3 4 
9FC UTD. RICHELLE 3 4 
10PATRO LENSOIS 3 3 
11JONG AARLEN 2 6 
12RE BERTRIX 2x6 
13LONGLIER RRC 2 4 
14AYWAILLE RFC 2 3 
15RCS VERLAINE 1 3 
16LOYERS RUS 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1COUVIN-MARIEMBOURG 1046
2SOLIERES SPORT 1064
3UR NAMEN 945
4PATRO LENSOIS 963
5RFC MEUX 853
6RE BERTRIX 734
7RUS GIVRY 734
8RJS TAMINES 743
9FC UTD. RICHELLE 752
10BORGWORM-WAREMME 523
11JONG AARLEN 532
12RCS VERLAINE 413
13AYWAILLE RFC 422
14LONGLIER RRC 312
15COINTE LUIK 211
16LOYERS RUS 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SOLIERES SPORT 281315
2RFC MEUX 281513
3COUVIN-MARIEMBOURG 271314
4COINTE LUIK 261313
5UR NAMEN 261412
6RCS VERLAINE 241113
7LONGLIER RRC 241212
8BORGWORM-WAREMME 241311
9RUS GIVRY 241410
10RE BERTRIX 231211
11JONG AARLEN 231310
12RJS TAMINES 221012
13AYWAILLE RFC 221111
14LOYERS RUS 21813
15PATRO LENSOIS 201010
16FC UTD. RICHELLE 20119


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SOLIERES SPORT 220
2RFC MEUX 202
3COUVIN-MARIEMBOURG 321
4COINTE LUIK 422
5UR NAMEN 413
6RCS VERLAINE 642
7LONGLIER RRC 633
8BORGWORM-WAREMME 624
9RUS GIVRY 615
10RE BERTRIX 734
11JONG AARLEN 725
12RJS TAMINES 853
13AYWAILLE RFC 844
14LOYERS RUS 972
15PATRO LENSOIS 1055
16FC UTD. RICHELLE 1046


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFC MEUX 15 13 0 2 44 18 39
2 BORGWORM-WAREMME 15 12 0 3 45 21 36
3 RUS GIVRY 15 10 4 1 35 15 34
4 SOLIERES SPORT 15 9 4 2 32 14 31
5 UR NAMEN 15 10 0 5 36 21 30
6 COINTE LUIK 15 9 2 4 29 20 29
7 COUVIN-MARIEMBOURG 15 7 5 3 28 16 26
8 RE BERTRIX 15 7 2 6 28 22 23
9 RJS TAMINES 15 7 2 6 24 22 23
10 FC UTD. RICHELLE 15 6 5 4 27 22 23
11 JONG AARLEN 15 6 1 8 23 29 19
12 PATRO LENSOIS 15 4 7 4 24 23 19
13 LONGLIER RRC 15 3 7 5 21 27 16
14 RCS VERLAINE 15 3 5 7 22 27 14
15 AYWAILLE RFC 15 3 5 7 16 36 14
16 LOYERS RUS 15 1 2 12 13 33 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 COUVIN-MARIEMBOURG 15 10 2 3 32 17 32
2 SOLIERES SPORT 15 8 4 3 24 16 28
3 RUS GIVRY 15 7 4 4 24 17 25
4 UR NAMEN 15 5 7 3 26 16 22
5 BORGWORM-WAREMME 15 6 3 6 28 24 21
6 RFC MEUX 15 6 2 7 27 26 20
7 RE BERTRIX 15 5 3 7 24 25 18
8 FC UTD. RICHELLE 15 5 2 8 21 34 17
9 RJS TAMINES 15 4 5 6 24 30 17
10 PATRO LENSOIS 15 5 1 9 17 24 16
11 LONGLIER RRC 15 4 3 8 24 35 15
12 RCS VERLAINE 15 4 3 8 20 31 15
13 COINTE LUIK 15 4 2 9 24 35 14
14 JONG AARLEN 15 3 5 7 18 31 14
15 AYWAILLE RFC 15 2 2 11 14 44 8
16 LOYERS RUS 15 1 3 11 19 42 6

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 JONG AARLEN - AYWAILLE RFC 3 - 1
30/08/2015 2 AYWAILLE RFC - LOYERS RUS 2 - 2
06/09/2015 3 LONGLIER RRC - AYWAILLE RFC 2 - 2
13/09/2015 4 AYWAILLE RFC - RFC MEUX 0 - 0
20/09/2015 5 COINTE LUIK - AYWAILLE RFC 2 - 1
27/09/2015 6 AYWAILLE RFC - BORGWORM-WAREMME 0 - 6
04/10/2015 7 AYWAILLE RFC - PATRO LENSOIS 1 - 0
11/10/2015 8 FC UTD. RICHELLE - AYWAILLE RFC 0 - 2
18/10/2015 9 AYWAILLE RFC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
25/10/2015 10 RCS VERLAINE - AYWAILLE RFC 0 - 0
08/11/2015 11 AYWAILLE RFC - RE BERTRIX 2 - 3
15/11/2015 12 UR NAMEN - AYWAILLE RFC 4 - 1
22/11/2015 13 AYWAILLE RFC - SOLIERES SPORT 1 - 1
29/11/2015 14 RUS GIVRY - AYWAILLE RFC 6 - 1
06/12/2015 15 AYWAILLE RFC - RJS TAMINES 1 - 3
13/12/2015 16 AYWAILLE RFC - JONG AARLEN 1 - 1
10/01/2016 17 LOYERS RUS - AYWAILLE RFC 1 - 2
31/01/2016 18 AYWAILLE RFC - LONGLIER RRC 2 - 1
07/02/2016 20 AYWAILLE RFC - COINTE LUIK 1 - 2
14/02/2016 21 BORGWORM-WAREMME - AYWAILLE RFC 3 - 0
21/02/2016 22 PATRO LENSOIS - AYWAILLE RFC 3 - 0
28/02/2016 23 AYWAILLE RFC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
06/03/2016 24 COUVIN-MARIEMBOURG - AYWAILLE RFC 7 - 1
13/03/2016 25 AYWAILLE RFC - RCS VERLAINE 2 - 1
20/03/2016 26 RE BERTRIX - AYWAILLE RFC 3 - 0
28/03/2016 19 RFC MEUX - AYWAILLE RFC 3 - 1
03/04/2016 27 AYWAILLE RFC - UR NAMEN 0 - 7
10/04/2016 28 SOLIERES SPORT - AYWAILLE RFC 4 - 1
24/04/2016 29 AYWAILLE RFC - RUS GIVRY 1 - 4
01/05/2016 30 RJS TAMINES - AYWAILLE RFC 3 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 BORGWORM-WAREMME - RE BERTRIX 3 - 1
30/08/2015 2 RFC MEUX - BORGWORM-WAREMME 2 - 4
06/09/2015 3 BORGWORM-WAREMME - UR NAMEN 1 - 2
13/09/2015 4 COINTE LUIK - BORGWORM-WAREMME 3 - 0
20/09/2015 5 BORGWORM-WAREMME - SOLIERES SPORT 0 - 1
27/09/2015 6 AYWAILLE RFC - BORGWORM-WAREMME 0 - 6
04/10/2015 7 BORGWORM-WAREMME - RUS GIVRY 0 - 4
11/10/2015 8 PATRO LENSOIS - BORGWORM-WAREMME 1 - 1
18/10/2015 9 BORGWORM-WAREMME - RJS TAMINES 4 - 1
25/10/2015 10 FC UTD. RICHELLE - BORGWORM-WAREMME 4 - 3
08/11/2015 11 BORGWORM-WAREMME - JONG AARLEN 3 - 1
15/11/2015 12 COUVIN-MARIEMBOURG - BORGWORM-WAREMME 0 - 2
22/11/2015 13 BORGWORM-WAREMME - LOYERS RUS 4 - 1
29/11/2015 14 BORGWORM-WAREMME - RCS VERLAINE 4 - 1
06/12/2015 15 LONGLIER RRC - BORGWORM-WAREMME 1 - 1
13/12/2015 16 RE BERTRIX - BORGWORM-WAREMME 2 - 0
10/01/2016 17 BORGWORM-WAREMME - RFC MEUX 2 - 1
31/01/2016 18 UR NAMEN - BORGWORM-WAREMME 3 - 1
07/02/2016 20 SOLIERES SPORT - BORGWORM-WAREMME 3 - 0
14/02/2016 21 BORGWORM-WAREMME - AYWAILLE RFC 3 - 0
21/02/2016 22 RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 23/03   Speeldag 
28/02/2016 23 BORGWORM-WAREMME - PATRO LENSOIS 4 - 1
06/03/2016 24 RJS TAMINES - BORGWORM-WAREMME 2 - 2
13/03/2016 25 BORGWORM-WAREMME - FC UTD. RICHELLE 5 - 0
20/03/2016 26 JONG AARLEN - BORGWORM-WAREMME 0 - 3
23/03/2016 22 RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 1 - 0
28/03/2016 19 BORGWORM-WAREMME - COINTE LUIK 3 - 2
03/04/2016 27 BORGWORM-WAREMME - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 2
10/04/2016 28 LOYERS RUS - BORGWORM-WAREMME 1 - 3
24/04/2016 29 RCS VERLAINE - BORGWORM-WAREMME 1 - 2
01/05/2016 30 BORGWORM-WAREMME - LONGLIER RRC 6 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 LOYERS RUS - COINTE LUIK 2 - 1
30/08/2015 2 COINTE LUIK - LONGLIER RRC 2 - 1
06/09/2015 3 RFC MEUX - COINTE LUIK 5 - 1
13/09/2015 4 COINTE LUIK - BORGWORM-WAREMME 3 - 0
20/09/2015 5 COINTE LUIK - AYWAILLE RFC 2 - 1
27/09/2015 6 PATRO LENSOIS - COINTE LUIK 2 - 2
04/10/2015 7 COINTE LUIK - FC UTD. RICHELLE 0 - 1
11/10/2015 8 COUVIN-MARIEMBOURG - COINTE LUIK 1 - 0
18/10/2015 9 COINTE LUIK - RCS VERLAINE 3 - 1
25/10/2015 10 RE BERTRIX - COINTE LUIK 4 - 2
08/11/2015 11 COINTE LUIK - UR NAMEN 1 - 1
15/11/2015 12 SOLIERES SPORT - COINTE LUIK 4 - 2
22/11/2015 13 COINTE LUIK - RUS GIVRY 1 - 2
29/11/2015 14 RJS TAMINES - COINTE LUIK 2 - 3
06/12/2015 15 COINTE LUIK - JONG AARLEN 2 - 1
13/12/2015 16 COINTE LUIK - LOYERS RUS 4 - 1
10/01/2016 17 LONGLIER RRC - COINTE LUIK 1 - 1
31/01/2016 18 COINTE LUIK - RFC MEUX 0 - 2
07/02/2016 20 AYWAILLE RFC - COINTE LUIK 1 - 2
14/02/2016 21 COINTE LUIK - PATRO LENSOIS 2 - 1
21/02/2016 22 FC UTD. RICHELLE - COINTE LUIK 3 - 0
28/02/2016 23 COINTE LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3
06/03/2016 24 RCS VERLAINE - COINTE LUIK 4 - 2
13/03/2016 25 COINTE LUIK - RE BERTRIX 2 - 2
20/03/2016 26 UR NAMEN - COINTE LUIK 0 - 2
28/03/2016 19 BORGWORM-WAREMME - COINTE LUIK 3 - 2
03/04/2016 27 COINTE LUIK - SOLIERES SPORT 1 - 2
10/04/2016 28 RUS GIVRY - COINTE LUIK 2 - 1
24/04/2016 29 COINTE LUIK - RJS TAMINES 2 - 1
01/05/2016 30 JONG AARLEN - COINTE LUIK 1 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
30/08/2015 2 COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 1 - 1
06/09/2015 3 RJS TAMINES - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 1
13/09/2015 4 COUVIN-MARIEMBOURG - JONG AARLEN 1 - 1
20/09/2015 5 LOYERS RUS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
27/09/2015 6 COUVIN-MARIEMBOURG - LONGLIER RRC 2 - 1
04/10/2015 7 RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
11/10/2015 8 COUVIN-MARIEMBOURG - COINTE LUIK 1 - 0
18/10/2015 9 AYWAILLE RFC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
25/10/2015 10 COUVIN-MARIEMBOURG - PATRO LENSOIS 1 - 0
08/11/2015 11 FC UTD. RICHELLE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
15/11/2015 12 COUVIN-MARIEMBOURG - BORGWORM-WAREMME 0 - 2
22/11/2015 13 COUVIN-MARIEMBOURG - RCS VERLAINE 1 - 1
29/11/2015 14 RE BERTRIX - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
06/12/2015 15 COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 2 - 2
13/12/2015 16 COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 1 - 2
10/01/2016 17 RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1
31/01/2016 18 COUVIN-MARIEMBOURG - RJS TAMINES 3 - 0
07/02/2016 20 COUVIN-MARIEMBOURG - LOYERS RUS 3 - 2
14/02/2016 21 LONGLIER RRC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
21/02/2016 22 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 23/03   Speeldag 
28/02/2016 23 COINTE LUIK - COUVIN-MARIEMBOURG 4 - 3
06/03/2016 24 COUVIN-MARIEMBOURG - AYWAILLE RFC 7 - 1
13/03/2016 25 PATRO LENSOIS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0
20/03/2016 26 COUVIN-MARIEMBOURG - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
23/03/2016 22 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 2 - 2
28/03/2016 19 JONG AARLEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 3
03/04/2016 27 BORGWORM-WAREMME - COUVIN-MARIEMBOURG 3 - 2
10/04/2016 28 RCS VERLAINE - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
24/04/2016 29 COUVIN-MARIEMBOURG - RE BERTRIX 0 - 1
01/05/2016 30 UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RUS GIVRY - FC UTD. RICHELLE 0 - 3
30/08/2015 2 FC UTD. RICHELLE - RJS TAMINES 0 - 0
06/09/2015 3 JONG AARLEN - FC UTD. RICHELLE 1 - 0
13/09/2015 4 FC UTD. RICHELLE - LOYERS RUS 3 - 1
20/09/2015 5 LONGLIER RRC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
27/09/2015 6 FC UTD. RICHELLE - RFC MEUX 3 - 0
04/10/2015 7 COINTE LUIK - FC UTD. RICHELLE 0 - 1
11/10/2015 8 FC UTD. RICHELLE - AYWAILLE RFC 0 - 2
18/10/2015 9 PATRO LENSOIS - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
25/10/2015 10 FC UTD. RICHELLE - BORGWORM-WAREMME 4 - 3
08/11/2015 11 FC UTD. RICHELLE - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2
15/11/2015 12 RCS VERLAINE - FC UTD. RICHELLE 3 - 2
22/11/2015 13 FC UTD. RICHELLE - RE BERTRIX 3 - 2
29/11/2015 14 UR NAMEN - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
06/12/2015 15 FC UTD. RICHELLE - SOLIERES SPORT 2 - 2
13/12/2015 16 FC UTD. RICHELLE - RUS GIVRY 3 - 4
10/01/2016 17 RJS TAMINES - FC UTD. RICHELLE 4 - 2
31/01/2016 18 FC UTD. RICHELLE - JONG AARLEN 2 - 2
07/02/2016 20 FC UTD. RICHELLE - LONGLIER RRC 2 - 2
14/02/2016 21 RFC MEUX - FC UTD. RICHELLE 4 - 0
21/02/2016 22 FC UTD. RICHELLE - COINTE LUIK 3 - 0
28/02/2016 23 AYWAILLE RFC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
06/03/2016 24 FC UTD. RICHELLE - PATRO LENSOIS 0 - 2
13/03/2016 25 BORGWORM-WAREMME - FC UTD. RICHELLE 5 - 0
20/03/2016 26 COUVIN-MARIEMBOURG - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
28/03/2016 19 LOYERS RUS - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
03/04/2016 27 FC UTD. RICHELLE - RCS VERLAINE 1 - 0
10/04/2016 28 RE BERTRIX - FC UTD. RICHELLE 1 - 3
24/04/2016 29 FC UTD. RICHELLE - UR NAMEN 0 - 0
01/05/2016 30 SOLIERES SPORT - FC UTD. RICHELLE 2 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 JONG AARLEN - AYWAILLE RFC 3 - 1
30/08/2015 2 PATRO LENSOIS - JONG AARLEN 5 - 0
06/09/2015 3 JONG AARLEN - FC UTD. RICHELLE 1 - 0
13/09/2015 4 COUVIN-MARIEMBOURG - JONG AARLEN 1 - 1
20/09/2015 5 JONG AARLEN - RCS VERLAINE 3 - 1
27/09/2015 6 RE BERTRIX - JONG AARLEN 3 - 4
04/10/2015 7 JONG AARLEN - UR NAMEN 3 - 3
11/10/2015 8 SOLIERES SPORT - JONG AARLEN 0 - 0
18/10/2015 9 JONG AARLEN - RUS GIVRY 1 - 2
25/10/2015 10 RJS TAMINES - JONG AARLEN 2 - 0
08/11/2015 11 BORGWORM-WAREMME - JONG AARLEN 3 - 1
15/11/2015 12 JONG AARLEN - LOYERS RUS 2 - 0
22/11/2015 13 LONGLIER RRC - JONG AARLEN 2 - 2
29/11/2015 14 JONG AARLEN - RFC MEUX 1 - 3
06/12/2015 15 COINTE LUIK - JONG AARLEN 2 - 1
13/12/2015 16 AYWAILLE RFC - JONG AARLEN 1 - 1
10/01/2016 17 JONG AARLEN - PATRO LENSOIS 2 - 1
31/01/2016 18 FC UTD. RICHELLE - JONG AARLEN 2 - 2
07/02/2016 20 RCS VERLAINE - JONG AARLEN 0 - 1
14/02/2016 21 JONG AARLEN - RE BERTRIX 31/03   Speeldag 
21/02/2016 22 UR NAMEN - JONG AARLEN 3 - 2
28/02/2016 23 JONG AARLEN - SOLIERES SPORT 1 - 2
06/03/2016 24 RUS GIVRY - JONG AARLEN 06/04   Speeldag 
13/03/2016 25 JONG AARLEN - RJS TAMINES 1 - 2
20/03/2016 26 JONG AARLEN - BORGWORM-WAREMME 0 - 3
28/03/2016 19 JONG AARLEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 3
31/03/2016 21 JONG AARLEN - RE BERTRIX 3 - 0
03/04/2016 27 LOYERS RUS - JONG AARLEN 2 - 3
06/04/2016 24 RUS GIVRY - JONG AARLEN 2 - 0
10/04/2016 28 JONG AARLEN - LONGLIER RRC 0 - 5
24/04/2016 29 RFC MEUX - JONG AARLEN 3 - 0
01/05/2016 30 JONG AARLEN - COINTE LUIK 1 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 LONGLIER RRC - RFC MEUX 3 - 2
30/08/2015 2 COINTE LUIK - LONGLIER RRC 2 - 1
06/09/2015 3 LONGLIER RRC - AYWAILLE RFC 2 - 2
13/09/2015 4 PATRO LENSOIS - LONGLIER RRC 2 - 4
20/09/2015 5 LONGLIER RRC - FC UTD. RICHELLE 2 - 2
27/09/2015 6 COUVIN-MARIEMBOURG - LONGLIER RRC 2 - 1
04/10/2015 7 LONGLIER RRC - RCS VERLAINE 2 - 4
11/10/2015 8 RE BERTRIX - LONGLIER RRC 0 - 1
18/10/2015 9 LONGLIER RRC - UR NAMEN 1 - 1
25/10/2015 10 SOLIERES SPORT - LONGLIER RRC 2 - 2
08/11/2015 11 LONGLIER RRC - RUS GIVRY 1 - 0
15/11/2015 12 RJS TAMINES - LONGLIER RRC 3 - 0
22/11/2015 13 LONGLIER RRC - JONG AARLEN 2 - 2
29/11/2015 14 LOYERS RUS - LONGLIER RRC 1 - 2
06/12/2015 15 LONGLIER RRC - BORGWORM-WAREMME 1 - 1
13/12/2015 16 RFC MEUX - LONGLIER RRC 2 - 0
10/01/2016 17 LONGLIER RRC - COINTE LUIK 1 - 1
31/01/2016 18 AYWAILLE RFC - LONGLIER RRC 2 - 1
07/02/2016 20 FC UTD. RICHELLE - LONGLIER RRC 2 - 2
14/02/2016 21 LONGLIER RRC - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
21/02/2016 22 RCS VERLAINE - LONGLIER RRC 1 - 1
28/02/2016 23 LONGLIER RRC - RE BERTRIX 0 - 1
06/03/2016 24 UR NAMEN - LONGLIER RRC 7 - 0
13/03/2016 25 LONGLIER RRC - SOLIERES SPORT 0 - 2
20/03/2016 26 RUS GIVRY - LONGLIER RRC 3 - 1
28/03/2016 19 LONGLIER RRC - PATRO LENSOIS 1 - 1
03/04/2016 27 LONGLIER RRC - RJS TAMINES 1 - 2
10/04/2016 28 JONG AARLEN - LONGLIER RRC 0 - 5
24/04/2016 29 LONGLIER RRC - LOYERS RUS 4 - 3
01/05/2016 30 BORGWORM-WAREMME - LONGLIER RRC 6 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 LOYERS RUS - COINTE LUIK 2 - 1
30/08/2015 2 AYWAILLE RFC - LOYERS RUS 2 - 2
06/09/2015 3 LOYERS RUS - PATRO LENSOIS 0 - 2
13/09/2015 4 FC UTD. RICHELLE - LOYERS RUS 3 - 1
20/09/2015 5 LOYERS RUS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 3
27/09/2015 6 RCS VERLAINE - LOYERS RUS 1 - 1
04/10/2015 7 LOYERS RUS - RE BERTRIX 2 - 3
11/10/2015 8 UR NAMEN - LOYERS RUS 2 - 3
18/10/2015 9 LOYERS RUS - SOLIERES SPORT 2 - 2
25/10/2015 10 RUS GIVRY - LOYERS RUS 6 - 0
08/11/2015 11 LOYERS RUS - RJS TAMINES 0 - 2
15/11/2015 12 JONG AARLEN - LOYERS RUS 2 - 0
22/11/2015 13 BORGWORM-WAREMME - LOYERS RUS 4 - 1
29/11/2015 14 LOYERS RUS - LONGLIER RRC 1 - 2
06/12/2015 15 RFC MEUX - LOYERS RUS 2 - 1
13/12/2015 16 COINTE LUIK - LOYERS RUS 4 - 1
10/01/2016 17 LOYERS RUS - AYWAILLE RFC 1 - 2
31/01/2016 18 PATRO LENSOIS - LOYERS RUS 1 - 1
07/02/2016 20 COUVIN-MARIEMBOURG - LOYERS RUS 3 - 2
14/02/2016 21 LOYERS RUS - RCS VERLAINE 0 - 0
21/02/2016 22 RE BERTRIX - LOYERS RUS 3 - 1
28/02/2016 23 LOYERS RUS - UR NAMEN 0 - 2
06/03/2016 24 SOLIERES SPORT - LOYERS RUS 2 - 1
13/03/2016 25 LOYERS RUS - RUS GIVRY 0 - 2
20/03/2016 26 RJS TAMINES - LOYERS RUS 3 - 1
28/03/2016 19 LOYERS RUS - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
03/04/2016 27 LOYERS RUS - JONG AARLEN 2 - 3
10/04/2016 28 LOYERS RUS - BORGWORM-WAREMME 1 - 3
24/04/2016 29 LONGLIER RRC - LOYERS RUS 4 - 3
01/05/2016 30 LOYERS RUS - RFC MEUX 0 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RJS TAMINES - PATRO LENSOIS 1 - 4
30/08/2015 2 PATRO LENSOIS - JONG AARLEN 5 - 0
06/09/2015 3 LOYERS RUS - PATRO LENSOIS 0 - 2
13/09/2015 4 PATRO LENSOIS - LONGLIER RRC 2 - 4
20/09/2015 5 RFC MEUX - PATRO LENSOIS 2 - 0
27/09/2015 6 PATRO LENSOIS - COINTE LUIK 2 - 2
04/10/2015 7 AYWAILLE RFC - PATRO LENSOIS 1 - 0
11/10/2015 8 PATRO LENSOIS - BORGWORM-WAREMME 1 - 1
18/10/2015 9 PATRO LENSOIS - FC UTD. RICHELLE 3 - 0
25/10/2015 10 COUVIN-MARIEMBOURG - PATRO LENSOIS 1 - 0
08/11/2015 11 RCS VERLAINE - PATRO LENSOIS 2 - 3
15/11/2015 12 RE BERTRIX - PATRO LENSOIS 0 - 1
22/11/2015 13 PATRO LENSOIS - UR NAMEN 1 - 1
29/11/2015 14 SOLIERES SPORT - PATRO LENSOIS 2 - 0
06/12/2015 15 PATRO LENSOIS - RUS GIVRY 0 - 0
13/12/2015 16 PATRO LENSOIS - RJS TAMINES 0 - 0
10/01/2016 17 JONG AARLEN - PATRO LENSOIS 2 - 1
31/01/2016 18 PATRO LENSOIS - LOYERS RUS 1 - 1
07/02/2016 20 PATRO LENSOIS - RFC MEUX 4 - 3
14/02/2016 21 COINTE LUIK - PATRO LENSOIS 2 - 1
21/02/2016 22 PATRO LENSOIS - AYWAILLE RFC 3 - 0
28/02/2016 23 BORGWORM-WAREMME - PATRO LENSOIS 4 - 1
06/03/2016 24 FC UTD. RICHELLE - PATRO LENSOIS 0 - 2
13/03/2016 25 PATRO LENSOIS - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 0
20/03/2016 26 PATRO LENSOIS - RCS VERLAINE 2 - 4
28/03/2016 19 LONGLIER RRC - PATRO LENSOIS 1 - 1
03/04/2016 27 PATRO LENSOIS - RE BERTRIX 0 - 6
10/04/2016 28 UR NAMEN - PATRO LENSOIS 3 - 0
24/04/2016 29 PATRO LENSOIS - SOLIERES SPORT 0 - 1
01/05/2016 30 RUS GIVRY - PATRO LENSOIS 3 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 UR NAMEN - RCS VERLAINE 2 - 1
30/08/2015 2 RCS VERLAINE - SOLIERES SPORT 2 - 1
06/09/2015 3 RUS GIVRY - RCS VERLAINE 1 - 1
13/09/2015 4 RCS VERLAINE - RJS TAMINES 4 - 4
20/09/2015 5 JONG AARLEN - RCS VERLAINE 3 - 1
27/09/2015 6 RCS VERLAINE - LOYERS RUS 1 - 1
04/10/2015 7 LONGLIER RRC - RCS VERLAINE 2 - 4
11/10/2015 8 RCS VERLAINE - RFC MEUX 1 - 2
18/10/2015 9 COINTE LUIK - RCS VERLAINE 3 - 1
25/10/2015 10 RCS VERLAINE - AYWAILLE RFC 0 - 0
08/11/2015 11 RCS VERLAINE - PATRO LENSOIS 2 - 3
15/11/2015 12 RCS VERLAINE - FC UTD. RICHELLE 3 - 2
22/11/2015 13 COUVIN-MARIEMBOURG - RCS VERLAINE 1 - 1
29/11/2015 14 BORGWORM-WAREMME - RCS VERLAINE 4 - 1
06/12/2015 15 RCS VERLAINE - RE BERTRIX 1 - 1
13/12/2015 16 RCS VERLAINE - UR NAMEN 0 - 2
10/01/2016 17 SOLIERES SPORT - RCS VERLAINE 0 - 1
31/01/2016 18 RCS VERLAINE - RUS GIVRY 0 - 2
07/02/2016 20 RCS VERLAINE - JONG AARLEN 0 - 1
14/02/2016 21 LOYERS RUS - RCS VERLAINE 0 - 0
21/02/2016 22 RCS VERLAINE - LONGLIER RRC 1 - 1
28/02/2016 23 RFC MEUX - RCS VERLAINE 5 - 1
06/03/2016 24 RCS VERLAINE - COINTE LUIK 4 - 2
13/03/2016 25 AYWAILLE RFC - RCS VERLAINE 2 - 1
20/03/2016 26 PATRO LENSOIS - RCS VERLAINE 2 - 4
28/03/2016 19 RJS TAMINES - RCS VERLAINE 17/04   Speeldag 
03/04/2016 27 FC UTD. RICHELLE - RCS VERLAINE 1 - 0
10/04/2016 28 RCS VERLAINE - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
17/04/2016 19 RJS TAMINES - RCS VERLAINE 0 - 2
24/04/2016 29 RCS VERLAINE - BORGWORM-WAREMME 1 - 2
01/05/2016 30 RE BERTRIX - RCS VERLAINE 5 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 BORGWORM-WAREMME - RE BERTRIX 3 - 1
30/08/2015 2 RE BERTRIX - UR NAMEN 1 - 0
06/09/2015 3 SOLIERES SPORT - RE BERTRIX 2 - 0
13/09/2015 4 RE BERTRIX - RUS GIVRY 1 - 1
20/09/2015 5 RJS TAMINES - RE BERTRIX 0 - 0
27/09/2015 6 RE BERTRIX - JONG AARLEN 3 - 4
04/10/2015 7 LOYERS RUS - RE BERTRIX 2 - 3
11/10/2015 8 RE BERTRIX - LONGLIER RRC 0 - 1
18/10/2015 9 RFC MEUX - RE BERTRIX 4 - 3
25/10/2015 10 RE BERTRIX - COINTE LUIK 4 - 2
08/11/2015 11 AYWAILLE RFC - RE BERTRIX 2 - 3
15/11/2015 12 RE BERTRIX - PATRO LENSOIS 0 - 1
22/11/2015 13 FC UTD. RICHELLE - RE BERTRIX 3 - 2
29/11/2015 14 RE BERTRIX - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 2
06/12/2015 15 RCS VERLAINE - RE BERTRIX 1 - 1
13/12/2015 16 RE BERTRIX - BORGWORM-WAREMME 2 - 0
10/01/2016 17 UR NAMEN - RE BERTRIX 1 - 0
31/01/2016 18 RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 23/03   Speeldag 
07/02/2016 20 RE BERTRIX - RJS TAMINES 2 - 2
14/02/2016 21 JONG AARLEN - RE BERTRIX 31/03   Speeldag 
21/02/2016 22 RE BERTRIX - LOYERS RUS 3 - 1
28/02/2016 23 LONGLIER RRC - RE BERTRIX 0 - 1
06/03/2016 24 RE BERTRIX - RFC MEUX 06/04   Speeldag 
13/03/2016 25 COINTE LUIK - RE BERTRIX 2 - 2
20/03/2016 26 RE BERTRIX - AYWAILLE RFC 3 - 0
23/03/2016 18 RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 2 - 1
28/03/2016 19 RUS GIVRY - RE BERTRIX 2 - 1
31/03/2016 21 JONG AARLEN - RE BERTRIX 3 - 0
03/04/2016 27 PATRO LENSOIS - RE BERTRIX 0 - 6
06/04/2016 24 RE BERTRIX - RFC MEUX 1 - 3
10/04/2016 28 RE BERTRIX - FC UTD. RICHELLE 1 - 3
24/04/2016 29 COUVIN-MARIEMBOURG - RE BERTRIX 0 - 1
01/05/2016 30 RE BERTRIX - RCS VERLAINE 5 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 LONGLIER RRC - RFC MEUX 3 - 2
30/08/2015 2 RFC MEUX - BORGWORM-WAREMME 2 - 4
06/09/2015 3 RFC MEUX - COINTE LUIK 5 - 1
13/09/2015 4 AYWAILLE RFC - RFC MEUX 0 - 0
20/09/2015 5 RFC MEUX - PATRO LENSOIS 2 - 0
27/09/2015 6 FC UTD. RICHELLE - RFC MEUX 3 - 0
04/10/2015 7 RFC MEUX - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 3
11/10/2015 8 RCS VERLAINE - RFC MEUX 1 - 2
18/10/2015 9 RFC MEUX - RE BERTRIX 4 - 3
25/10/2015 10 UR NAMEN - RFC MEUX 2 - 1
08/11/2015 11 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
15/11/2015 12 RUS GIVRY - RFC MEUX 3 - 1
22/11/2015 13 RFC MEUX - RJS TAMINES 3 - 2
29/11/2015 14 JONG AARLEN - RFC MEUX 1 - 3
06/12/2015 15 RFC MEUX - LOYERS RUS 2 - 1
13/12/2015 16 RFC MEUX - LONGLIER RRC 2 - 0
10/01/2016 17 BORGWORM-WAREMME - RFC MEUX 2 - 1
31/01/2016 18 COINTE LUIK - RFC MEUX 0 - 2
07/02/2016 20 PATRO LENSOIS - RFC MEUX 4 - 3
14/02/2016 21 RFC MEUX - FC UTD. RICHELLE 4 - 0
21/02/2016 22 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 23/03   Speeldag 
28/02/2016 23 RFC MEUX - RCS VERLAINE 5 - 1
06/03/2016 24 RE BERTRIX - RFC MEUX 06/04   Speeldag 
13/03/2016 25 RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
20/03/2016 26 SOLIERES SPORT - RFC MEUX 2 - 3
23/03/2016 22 COUVIN-MARIEMBOURG - RFC MEUX 2 - 2
28/03/2016 19 RFC MEUX - AYWAILLE RFC 3 - 1
03/04/2016 27 RFC MEUX - RUS GIVRY 3 - 0
06/04/2016 24 RE BERTRIX - RFC MEUX 1 - 3
10/04/2016 28 RJS TAMINES - RFC MEUX 2 - 1
24/04/2016 29 RFC MEUX - JONG AARLEN 3 - 0
01/05/2016 30 LOYERS RUS - RFC MEUX 0 - 3


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RJS TAMINES - PATRO LENSOIS 1 - 4
30/08/2015 2 FC UTD. RICHELLE - RJS TAMINES 0 - 0
06/09/2015 3 RJS TAMINES - COUVIN-MARIEMBOURG 0 - 1
13/09/2015 4 RCS VERLAINE - RJS TAMINES 4 - 4
20/09/2015 5 RJS TAMINES - RE BERTRIX 0 - 0
27/09/2015 6 UR NAMEN - RJS TAMINES 4 - 2
04/10/2015 7 RJS TAMINES - SOLIERES SPORT 0 - 2
11/10/2015 8 RUS GIVRY - RJS TAMINES 2 - 2
18/10/2015 9 BORGWORM-WAREMME - RJS TAMINES 4 - 1
25/10/2015 10 RJS TAMINES - JONG AARLEN 2 - 0
08/11/2015 11 LOYERS RUS - RJS TAMINES 0 - 2
15/11/2015 12 RJS TAMINES - LONGLIER RRC 3 - 0
22/11/2015 13 RFC MEUX - RJS TAMINES 3 - 2
29/11/2015 14 RJS TAMINES - COINTE LUIK 2 - 3
06/12/2015 15 AYWAILLE RFC - RJS TAMINES 1 - 3
13/12/2015 16 PATRO LENSOIS - RJS TAMINES 0 - 0
10/01/2016 17 RJS TAMINES - FC UTD. RICHELLE 4 - 2
31/01/2016 18 COUVIN-MARIEMBOURG - RJS TAMINES 3 - 0
07/02/2016 20 RE BERTRIX - RJS TAMINES 2 - 2
14/02/2016 21 RJS TAMINES - UR NAMEN 0 - 3
21/02/2016 22 SOLIERES SPORT - RJS TAMINES 3 - 1
28/02/2016 23 RJS TAMINES - RUS GIVRY 2 - 0
06/03/2016 24 RJS TAMINES - BORGWORM-WAREMME 2 - 2
13/03/2016 25 JONG AARLEN - RJS TAMINES 1 - 2
20/03/2016 26 RJS TAMINES - LOYERS RUS 3 - 1
28/03/2016 19 RJS TAMINES - RCS VERLAINE 17/04   Speeldag 
03/04/2016 27 LONGLIER RRC - RJS TAMINES 1 - 2
10/04/2016 28 RJS TAMINES - RFC MEUX 2 - 1
17/04/2016 19 RJS TAMINES - RCS VERLAINE 0 - 2
24/04/2016 29 COINTE LUIK - RJS TAMINES 2 - 1
01/05/2016 30 RJS TAMINES - AYWAILLE RFC 3 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 RUS GIVRY - FC UTD. RICHELLE 0 - 3
30/08/2015 2 COUVIN-MARIEMBOURG - RUS GIVRY 1 - 1
06/09/2015 3 RUS GIVRY - RCS VERLAINE 1 - 1
13/09/2015 4 RE BERTRIX - RUS GIVRY 1 - 1
20/09/2015 5 RUS GIVRY - UR NAMEN 1 - 1
27/09/2015 6 SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 2
04/10/2015 7 BORGWORM-WAREMME - RUS GIVRY 0 - 4
11/10/2015 8 RUS GIVRY - RJS TAMINES 2 - 2
18/10/2015 9 JONG AARLEN - RUS GIVRY 1 - 2
25/10/2015 10 RUS GIVRY - LOYERS RUS 6 - 0
08/11/2015 11 LONGLIER RRC - RUS GIVRY 1 - 0
15/11/2015 12 RUS GIVRY - RFC MEUX 3 - 1
22/11/2015 13 COINTE LUIK - RUS GIVRY 1 - 2
29/11/2015 14 RUS GIVRY - AYWAILLE RFC 6 - 1
06/12/2015 15 PATRO LENSOIS - RUS GIVRY 0 - 0
13/12/2015 16 FC UTD. RICHELLE - RUS GIVRY 3 - 4
10/01/2016 17 RUS GIVRY - COUVIN-MARIEMBOURG 2 - 1
31/01/2016 18 RCS VERLAINE - RUS GIVRY 0 - 2
07/02/2016 20 UR NAMEN - RUS GIVRY 1 - 0
14/02/2016 21 RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 1 - 1
21/02/2016 22 RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 23/03   Speeldag 
28/02/2016 23 RJS TAMINES - RUS GIVRY 2 - 0
06/03/2016 24 RUS GIVRY - JONG AARLEN 06/04   Speeldag 
13/03/2016 25 LOYERS RUS - RUS GIVRY 0 - 2
20/03/2016 26 RUS GIVRY - LONGLIER RRC 3 - 1
23/03/2016 22 RUS GIVRY - BORGWORM-WAREMME 1 - 0
28/03/2016 19 RUS GIVRY - RE BERTRIX 2 - 1
03/04/2016 27 RFC MEUX - RUS GIVRY 3 - 0
06/04/2016 24 RUS GIVRY - JONG AARLEN 2 - 0
10/04/2016 28 RUS GIVRY - COINTE LUIK 2 - 1
24/04/2016 29 AYWAILLE RFC - RUS GIVRY 1 - 4
01/05/2016 30 RUS GIVRY - PATRO LENSOIS 3 - 1


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 SOLIERES SPORT - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 1
30/08/2015 2 RCS VERLAINE - SOLIERES SPORT 2 - 1
06/09/2015 3 SOLIERES SPORT - RE BERTRIX 2 - 0
13/09/2015 4 UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 3
20/09/2015 5 BORGWORM-WAREMME - SOLIERES SPORT 0 - 1
27/09/2015 6 SOLIERES SPORT - RUS GIVRY 2 - 2
04/10/2015 7 RJS TAMINES - SOLIERES SPORT 0 - 2
11/10/2015 8 SOLIERES SPORT - JONG AARLEN 0 - 0
18/10/2015 9 LOYERS RUS - SOLIERES SPORT 2 - 2
25/10/2015 10 SOLIERES SPORT - LONGLIER RRC 2 - 2
08/11/2015 11 RFC MEUX - SOLIERES SPORT 2 - 1
15/11/2015 12 SOLIERES SPORT - COINTE LUIK 4 - 2
22/11/2015 13 AYWAILLE RFC - SOLIERES SPORT 1 - 1
29/11/2015 14 SOLIERES SPORT - PATRO LENSOIS 2 - 0
06/12/2015 15 FC UTD. RICHELLE - SOLIERES SPORT 2 - 2
13/12/2015 16 COUVIN-MARIEMBOURG - SOLIERES SPORT 1 - 2
10/01/2016 17 SOLIERES SPORT - RCS VERLAINE 0 - 1
31/01/2016 18 RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 23/03   Speeldag 
07/02/2016 20 SOLIERES SPORT - BORGWORM-WAREMME 3 - 0
14/02/2016 21 RUS GIVRY - SOLIERES SPORT 1 - 1
21/02/2016 22 SOLIERES SPORT - RJS TAMINES 3 - 1
28/02/2016 23 JONG AARLEN - SOLIERES SPORT 1 - 2
06/03/2016 24 SOLIERES SPORT - LOYERS RUS 2 - 1
13/03/2016 25 LONGLIER RRC - SOLIERES SPORT 0 - 2
20/03/2016 26 SOLIERES SPORT - RFC MEUX 2 - 3
23/03/2016 18 RE BERTRIX - SOLIERES SPORT 2 - 1
28/03/2016 19 SOLIERES SPORT - UR NAMEN 3 - 0
03/04/2016 27 COINTE LUIK - SOLIERES SPORT 1 - 2
10/04/2016 28 SOLIERES SPORT - AYWAILLE RFC 4 - 1
24/04/2016 29 PATRO LENSOIS - SOLIERES SPORT 0 - 1
01/05/2016 30 SOLIERES SPORT - FC UTD. RICHELLE 2 - 0


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2015 1 UR NAMEN - RCS VERLAINE 2 - 1
30/08/2015 2 RE BERTRIX - UR NAMEN 1 - 0
06/09/2015 3 BORGWORM-WAREMME - UR NAMEN 1 - 2
13/09/2015 4 UR NAMEN - SOLIERES SPORT 1 - 3
20/09/2015 5 RUS GIVRY - UR NAMEN 1 - 1
27/09/2015 6 UR NAMEN - RJS TAMINES 4 - 2
04/10/2015 7 JONG AARLEN - UR NAMEN 3 - 3
11/10/2015 8 UR NAMEN - LOYERS RUS 2 - 3
18/10/2015 9 LONGLIER RRC - UR NAMEN 1 - 1
25/10/2015 10 UR NAMEN - RFC MEUX 2 - 1
08/11/2015 11 COINTE LUIK - UR NAMEN 1 - 1
15/11/2015 12 UR NAMEN - AYWAILLE RFC 4 - 1
22/11/2015 13 PATRO LENSOIS - UR NAMEN 1 - 1
29/11/2015 14 UR NAMEN - FC UTD. RICHELLE 2 - 3
06/12/2015 15 COUVIN-MARIEMBOURG - UR NAMEN 2 - 2
13/12/2015 16 RCS VERLAINE - UR NAMEN 0 - 2
10/01/2016 17 UR NAMEN - RE BERTRIX 1 - 0
31/01/2016 18 UR NAMEN - BORGWORM-WAREMME 3 - 1
07/02/2016 20 UR NAMEN - RUS GIVRY 1 - 0
14/02/2016 21 RJS TAMINES - UR NAMEN 0 - 3
21/02/2016 22 UR NAMEN - JONG AARLEN 3 - 2
28/02/2016 23 LOYERS RUS - UR NAMEN 0 - 2
06/03/2016 24 UR NAMEN - LONGLIER RRC 7 - 0
13/03/2016 25 RFC MEUX - UR NAMEN 2 - 1
20/03/2016 26 UR NAMEN - COINTE LUIK 0 - 2
28/03/2016 19 SOLIERES SPORT - UR NAMEN 3 - 0
03/04/2016 27 AYWAILLE RFC - UR NAMEN 0 - 7
10/04/2016 28 UR NAMEN - PATRO LENSOIS 3 - 0
24/04/2016 29 FC UTD. RICHELLE - UR NAMEN 0 - 0
01/05/2016 30 UR NAMEN - COUVIN-MARIEMBOURG 1 - 2


LINKS NAAR ANDERE REEKSEN


Nationaal - Heren
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
4e Nat. A 4e Nat. B 4e Nat. C 4e Nat. D

Nationaal - Dames
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
Super League Vrouwen      

Provincie Antwerpen - Heren
1e Prov. 2e Prov. A 2e Prov. B 3e Prov. A
3e Prov. B 3e Prov. C 4e Prov. A 4e Prov. B
4e Prov. C 4e Prov. D 4e Prov. E  

Provincie Antwerpen - Dames
1e Prov. 2e Prov. 3e Prov. A 3e Prov. B
4e Prov.      


4e NATIONALE AFDELING 2015 - 2016
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Het kampioenschap

* De reguliere competitie wordt dit seizoen gespeeld in vier reeksen van 16 clubs.

* In deze reeksen worden 30 speeldagen afgewerkt.

* Hoeveel ploegen zullen er stijgen naar één van de drie reeksen in de afdeling "D2 Amateur" ? (vergelijkbaar met de huidige 3e klasse)

* Dat is nog niet van tevoren te zeggen, want dat hangt af van hoeveel Vlaamse en Waalse ploegen uit 3e Nationale A en B op het einde van het seizoen 2015-2016 een plaats veroveren in die "D2 Amateur".

* Maar welke ploegen zullen er in principe stijgen naar "D2 Amateur"?

* Dat zijn (in elk geval) de eerste drie clubs in de eindstand (na het seizoen 2015-2016) van bevordering A, B, C en D, twaalf in totaal dus.

* Plus een (nog niet gekend) aantal Vlaamse clubs die (na het seizoen 2015-2016) op de plaatsen 4 tot en met 7 eindigen in hun reeks, en daardoor een promotie-eindronde spelen, waarvan de regeling en het aantal nog niet gekend is.

* Wat de Franstalige clubs betreft is het aantal én de regeling evenmin gekend.

* Samenvattend: hoeveel clubs er in totaal deelnemen aan de promotie-eindronde is nog niet gekend, want dat is afhankelijk van het aantal vrije plaatsen in "D2 Amateur".

* Pas wanneer het aantal clubs gekend is kunnen de details van de promotie-eindronde worden opgesteld.

* Belangrijk! De clubs die mogen of kunnen promoveren moeten een licentie hebben voor de "D3 Amateur".


Degradatie

* De laatste drie clubs uit elk van de vier reeksen dalen rechtstreeks naar het provinciale voetbal, in totaal 12 clubs dus.

* Ook de nummers 13 in elke reeks kunnen nog dalen, afhankelijk van het aantal "Vlaamse" of "Waalse" degradanten in de afdeling "D1 Amateur".

* De andere clubs uit de vier reeksen van 4e Nationale zullen in het seizoen 2016-2017 spelen in de afdeling "D3 Amateur".

* Die clubs zullen dus worden verdeeld tussen de twee Vlaamstalige reeksen (twee keer 16 ploegen) en de twee Franstalige reeksen (twee keer 16 ploegen).

* De specifieke regeling van de "Interprovinciale degradatie-eindronde" is bij ons nog niet gekend, maar het is wel zeker dat die wordt aangepast aan de nieuwe algemene structuur van de hervorming.

* Het is eveneens zeker dat de kampioenen uit de afdelingen 1e provinciale rechtstreeks promoveren naar de "D3 Amateurs".

* Om die afdeling "D3 Amateurs" (vergelijkbaar met bevordering) "vol" te krijgen zullen er extra clubs uit provinciale promoveren.

* Voor de provincie Antwerpen is het al zeker dat:
- de eerste twee ploegen rechtstreeks promoveren naar de "D3 Amateur", en dat
- de 3e geklasseerde in 1e provinciale zal deelnemen aan de "Interprovinciale eindronde" en daarin ook eventueel kan promoveren.


DE PROMOTIE-EINDRONDE IN BEVORDERING
VFV EN ACFF - SEIZOEN 2015-2016

De hervorming van het Nationale voetbal maakt alle regelingen er volgens velen niet duidelijker op.

In een poging om toch een beetje duidelijkheid te scheppen wat de eindronde van bevordering betreft geven we hier de integrale tekst uit het reglement van de KBVB(c), meer bepaald artikel 1554, punt 3.31 tot 3.33, en punt 4.41 tot 4.43.

Er wordt in de reglementering een onderscheid gemaakt tussen de
VFV (de Voetbalfederatie Vlaanderen) en haar Franstalige tegenhanger, de
ACFF (Association des Clubs Francophones de Football)
.

3. Deelnemers aan de eindronde VFV van Bevordering.
31. De deelnemers aan de eindronde VFV van Bevordering zijn:
- de vierde, vijfde, zesde en zevende van de eindrangschikking van het kampioenschap van de reeksen waarin er enkel VFV-clubs uitkomen.
- de VFV-clubs die eindigen op de vierde, vijfde, zesde of zevende plaats van de reeks waarin er zowel VFV- als ACFF-clubs uitkomen.

32. Indien nodig, zal het aantal deelnemers aan de eindronde verhoogd of verlaagd worden op beslissing van de Raad van Bestuur van de VFV.

33. Indien een eindronde overbodig blijkt, kan de Raad van Bestuur van de VFV deze annuleren.

4. Deelnemers aan de eindronde ACFF van Bevordering.
41. De deelnemers aan de eindronde ACFF van bevordering, waaruit minimum 2 en maximum 12 clubs zullen stijgen naar de 3de klasse amateurs worden als volgt aangeduid:
- Een eerste reeks van 4 clubs om de stijgers van 1 tot 4 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die het best geplaatst zijn in de twee betrokken reeksen.
- Een tweede reeks van 4 clubs om de stijgers van 5 tot 8 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die als volgende het best geplaatst zijn in de rangschikkingen.
- Een derde reeks van 4 clubs om de stijgers van 9 tot 12 aan te duiden, bestaande uit de vier clubs die als volgende het best geplaatst zijn in de rangschikkingen.

42. Indien nodig, kan een vierde reeks worden samengesteld. De beslissing hieromtrent wordt genomen door de Raad van Bestuur van de ACFF.

43. Bij gelijkheid tussen twee clubs, worden de volgende criteria gehanteerd om ze te scheiden: - aantal punten
- aantal overwinningen
- doelpuntenverschil
- grootst aantal gescoorde doelpunten
- lottrekking

De precieze modaliteiten kunnen slechts bepaald worden op het einde van het seizoen 2015-2016, wanneer volgende gegevens definitief bekend zijn: het aantal rechtstreekse stijgers naar de 2de klasse amateurs, de dalers uit 3de nationale afdeling en de deelnemers aan de eindronden van bevordering VFV en ACFF.

Ze zullen te gepasten tijde worden vastgelegd door de Raden van Bestuur VFV/ACFF.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).