2e Amateurs - ACFF
Update: 02/05/2018 om 10:52u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

De Hoogstraatse Maand
Onafhankelijk maandblad
Redactie: Begijnhof 26, 2320 Hoogstraten
Tel: +32 (0)495.25.25.05
redactie@demaand.be
www.demaand.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 02/05/2018 om 10:52u
Archief  /  Seizoen 2017-2018  /  Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
Acren-Lessines, Wall. Ciney, Entente Durbuy, RRC Hamoir, Kelmis-Calamine, La Louvière-Centre,
RFC Meux, Olympic Charleroi, US Rebecquoise, RFC Luik, RWD Molenbeek, US Solières,
Sprimont-Comblain, RW Walhain en Borgworm-Waremme.
(White Star Brussels werd per 28 september 2017 uit competitie genomen, daarna eerst terug bijgevoegd met 5 - 0 en 0 - 5 nederlagen, en nog later met de vermelding dat alle wedstrijden uitgesteld werden.)
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Op de aparte pagina "Eindronde 2e Klasse Amateurs" vindt u de wedstrijdschema's van de promotie-eindronde. Klik hier.

Archief - Seizoen 2016-2017 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Zon. 29/04 15u00 RFC Luik - RFC Meux 4 - 1
Zon. 29/04 15u00 Acren Lessines - US Rebecquoise 3 - 1
Zon. 29/04 15u00 RRC Hamoir - Olympic Charleroi 1 - 2
Zon. 29/04 15u00 Solieres Sport - Waremme-Borgworm 2 - 2
Zon. 29/04 15u00 RW Walhain - White Star Brussel uitg.
Zon. 29/04 15u00 RWD Molenbeek - La Louviere Centre 3 - 0
Zon. 29/04 15u00 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine 2 - 3
Zon. 29/04 15u00 Wallonne Ciney - Entente Durbuy 0 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek (1)(2) 28 25 2 1 84 19 76
2 RFC Luik 28 21 4 3 68 30 66
3 Olympic Charleroi 28 16 6 6 53 37 54
4 Entente Durbuy 28 13 9 6 40 37 45
5 RRC Hamoir 28 13 10 5 44 43 44
6 La Louviere Centre 28 12 10 6 38 43 42
7 Waremme-Borgworm 28 11 12 5 48 46 38
8 RW Walhain 28 9 9 10 38 44 37
9 Solieres Sport 28 9 11 8 37 41 35
10 Acren Lessines 28 9 12 7 44 46 34
11 RFC Meux 28 8 13 7 48 55 31
12 US Rebecquoise 28 8 13 7 41 51 31
13 Wallonne Ciney 28 5 14 9 35 48 24
14 Sprimont Comblain 28 5 20 3 29 62 18
15 Kelmis-Calamine 28 3 22 3 25 70 12
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1)(2) 9 8 1 0 27 6 24
2 RFC Luik 9 7 2 0 23 11 21
3 Olympic Charleroi 10 6 2 2 21 16 20
4 Entente Durbuy 10 5 2 3 13 9 18
5 Waremme-Borgworm 10 5 3 2 19 11 17
6 RRC Hamoir 9 5 3 1 15 11 16
7 Solieres Sport 9 3 2 4 12 12 13
8 Acren Lessines 10 3 3 4 16 16 13
9 RFC Meux 9 3 3 3 20 17 12
10 RW Walhain 9 3 4 2 12 15 11
11 La Louviere Centre 9 2 4 3 8 15 9
12 US Rebecquoise 10 2 5 3 14 19 9
13 Wallonne Ciney 9 1 6 2 6 13 5
14 Sprimont Comblain 9 1 7 1 6 22 4
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 10 29 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1) 10 9 1 0 27 5 27
2 RFC Luik 10 7 1 2 25 13 23
3 Olympic Charleroi 9 5 1 3 17 11 18
4 RRC Hamoir 9 5 2 2 17 9 17
5 US Rebecquoise 9 4 3 2 19 16 14
6 RW Walhain 9 4 3 2 13 14 14
7 Entente Durbuy 9 4 4 1 13 18 13
8 Acren Lessines 9 3 3 3 16 15 12
9 La Louviere Centre 10 3 4 3 13 19 12
10 Waremme-Borgworm 9 3 4 2 15 17 11
11 Wallonne Ciney 9 2 4 3 15 16 9
12 RFC Meux 10 2 6 2 15 22 8
13 Solieres Sport 9 1 5 3 12 18 6
14 Kelmis-Calamine 10 1 6 3 10 22 6
15 Sprimont Comblain 9 1 7 1 14 26 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 9 8 0 1 30 8 25
2 RFC Luik 9 7 1 1 20 6 22
3 La Louviere Centre 9 7 2 0 17 9 21
4 Olympic Charleroi 9 5 3 1 15 10 16
5 Solieres Sport 10 5 4 1 13 11 16
6 Entente Durbuy 9 4 3 2 14 10 14
7 RW Walhain 10 2 2 6 13 15 12
8 RFC Meux 9 3 4 2 13 16 11
9 RRC Hamoir 10 3 5 2 12 23 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 5 1 14 18 10
11 Sprimont Comblain 10 3 6 1 9 14 10
12 Wallonne Ciney 10 2 4 4 14 19 10
13 Acren Lessines 9 3 6 0 12 15 9
14 US Rebecquoise 9 2 5 2 8 16 8
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 5 19 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1
Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
US Rebecquoise - White Star Brussel uitg.


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Acren Lessines uitg.
Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg.
Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2017)
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3 Speeldag 1


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg.
La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Entente Durbuy uitg.
Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg.


Inhaalwedstrijden (woensdag 4 oktober 2017)
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2 Speeldag 1
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0 Speeldag 1


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
White Star Brussel - La Louviere Centre uitg.
Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
RFC Meux - White Star Brussel uitg.
Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
White Star Brussel - RFC Luik uitg.
Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0
RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0
Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2
RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg.
Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0
Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1
RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0
La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 november 2017)
RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1 Speeldag 1


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg.
Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg.
Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - RRC Hamoir uitg.
Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
Solieres Sport - White Star Brussel uitg.
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
La Louviere Centre - RWD Molenbeek 0 - 5
RFC Meux - RFC Luik 0 - 4
White Star Brussel - RW Walhain uitg.
Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
White Star Brussel - US Rebecquoise uitg.
RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
RFC Luik - Acren Lessines 4 - 1
Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 2 - 1


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - RFC Luik 4 - 0
Sprimont Comblain - RFC Meux 3 - 1
Wallonne Ciney - La Louviere Centre 1 - 1
RRC Hamoir - Kelmis-Calamine 1 - 1
Solieres Sport - Entente Durbuy 0 - 2
RW Walhain - Olympic Charleroi 0 - 2
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 1 - 2
Acren Lessines - White Star Brussel uitg.


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2018)
La Louviere Centre - RWD Molenbeek 0 - 5 Speeldag 15
RFC Meux - RFC Luik 0 - 4 Speeldag 15
Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 2 - 1 Speeldag 16


Speeldag 18 (14 januari 2018) - 2e periode
RWD Molenbeek - Acren Lessines 2 - 1
Olympic Charleroi - US Rebecquoise 2 - 2
RFC Meux - Wallonne Ciney 1 - 1
La Louviere Centre - RRC Hamoir 1 - 5
Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 3
Waremme-Borgworm - White Star Brussel uitg.
RFC Luik - Sprimont Comblain 3 - 0
Kelmis-Calamine - Solieres Sport 2 - 2


Speeldag 19 (21 januari 2018) - 2e periode
Sprimont Comblain - RWD Molenbeek 0 - 3
White Star Brussel - Olympic Charleroi uitg.
Wallonne Ciney - RFC Luik 1 - 1
US Rebecquoise - Entente Durbuy 0 - 2
Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 1
RW Walhain - Kelmis-Calamine 3 - 1
RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 0
Solieres Sport - La Louviere Centre 2 - 2


Inhaalwedstrijden (vrijdag 26 januari 2018)
RFC Luik - Acren Lessines 4 - 1 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (zondag 28 januari 2018)
Solieres Sport - La Louviere Centre 2 - 2 Speeldag 19


Speeldag 20 (4 februari 2018) - 2e periode
RFC Luik - RRC Hamoir 3 - 2
Kelmis-Calamine - US Rebecquoise 0 - 2
RWD Molenbeek - Wallonne Ciney 1 - 0
Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 0 - 0
Entente Durbuy - White Star Brussel uitg.
RFC Meux - Solieres Sport 1 - 0
Sprimont Comblain - Acren Lessines 1 - 3
La Louviere Centre - RW Walhain 0 - 1


Speeldag 21 (11 februari 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg.
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 0 - 0
Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 0 - 1
RRC Hamoir - RWD Molenbeek 1 - 2
Solieres Sport - RFC Luik 0 - 2
Acren Lessines - Olympic Charleroi 4 - 2
RW Walhain - RFC Meux 3 - 1
US Rebecquoise - La Louviere Centre 1 - 1


Speeldag 22 (18 februari 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - Solieres Sport 4 - 1
La Louviere Centre - White Star Brussel uitg.
RFC Meux - US Rebecquoise 4 - 0
Sprimont Comblain - RRC Hamoir 1 - 3
Wallonne Ciney - Acren Lessines 2 - 0
Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 3
Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm 1 - 4
RFC Luik - RW Walhain 3 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 25 februari 2018)
Solieres Sport - RFC Luik 0 - 2 Speeldag 21


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RFC Meux uitg.
Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine 3 - 1
Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 2 - 0
Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 1
Solieres Sport - Sprimont Comblain 3 - 0
RW Walhain - RWD Molenbeek 0 - 2
US Rebecquoise - RFC Luik 0 - 1
RRC Hamoir - Wallonne Ciney 2 - 1


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - US Rebecquoise 6 - 1
RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 1
La Louviere Centre - Olympic Charleroi 1 - 1
Sprimont Comblain - RW Walhain 1 - 2
Wallonne Ciney - Solieres Sport 1 - 1
RFC Luik - White Star Brussel uitg.
Kelmis-Calamine - Entente Durbuy 0 - 1
RRC Hamoir - Acren Lessines 4 - 0


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RWD Molenbeek uitg.
Olympic Charleroi - RFC Meux 2 - 2
Waremme-Borgworm - RFC Luik 3 - 1
Entente Durbuy - La Louviere Centre 2 - 0
US Rebecquoise - Sprimont Comblain 4 - 0
RW Walhain - Wallonne Ciney 1 - 0
Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 0
Acren Lessines - Kelmis-Calamine 4 - 1


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
La Louviere Centre - Kelmis-Calamine 2 - 0
RFC Meux - Entente Durbuy 2 - 2
RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm 2 - 1
Sprimont Comblain - White Star Brussel uitg.
Wallonne Ciney - US Rebecquoise 1 - 1
Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
RFC Luik - Olympic Charleroi 4 - 1
RRC Hamoir - RW Walhain 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 31 maart 2018)
Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 0 - 1 Speeldag 21


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
Olympic Charleroi - RWD Molenbeek 2 - 1
White Star Brussel - Wallonne Ciney uitg.
Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain 4 - 0
Entente Durbuy - RFC Luik 2 - 0
Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 0
RW Walhain - Solieres Sport 1 - 2
US Rebecquoise - RRC Hamoir 4 - 0
Kelmis-Calamine - RFC Meux 0 - 4


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
RFC Meux - La Louviere Centre 3 - 4
Sprimont Comblain - Olympic Charleroi 0 - 2
RWD Molenbeek - Entente Durbuy 3 - 0
Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 2
RW Walhain - Acren Lessines 2 - 2
RFC Luik - Kelmis-Calamine 5 - 4
Solieres Sport - US Rebecquoise 1 - 0
RRC Hamoir - White Star Brussel uitg.


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek 0 - 4
US Rebecquoise - RW Walhain 2 - 2
White Star Brussel - Solieres Sport uitg.
RFC Meux - Acren Lessines 1 - 1
La Louviere Centre - RFC Luik 0 - 3
Entente Durbuy - Sprimont Comblain 1 - 1
Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 3 - 0
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 0 - 2


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
RFC Luik - RFC Meux 4 - 1
Acren Lessines - US Rebecquoise 3 - 1
RRC Hamoir - Olympic Charleroi 1 - 2
Solieres Sport - Waremme-Borgworm 2 - 2
RW Walhain - White Star Brussel uitg.
RWD Molenbeek - La Louviere Centre 3 - 0
Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine 2 - 3
Wallonne Ciney - Entente Durbuy 0 - 2


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs - ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 763937
2RFC Luik 663927
3Olympic Charleroi 542628
4Entente Durbuy 452025
5RRC Hamoir 442321
6La Louviere Centre 422319
7Waremme-Borgworm 382315
8RW Walhain 372314
9Solieres Sport 352114
10Acren Lessines 342410
11US Rebecquoise 312110
12RFC Meux 31229
13Wallonne Ciney 241311
14Sprimont Comblain 1899
15Kelmis-Calamine 1284
16White Star Brussel 000


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RWD Molenbeek 835
3RFC Luik 18315
4Olympic Charleroi 301614
5Entente Durbuy 392217
6RRC Hamoir 401921
7La Louviere Centre 421923
8Waremme-Borgworm 461927
9RW Walhain 471928
10Solieres Sport 492128
11Acren Lessines 501832
12US Rebecquoise 532132
13RFC Meux 532033
14Wallonne Ciney 602931
15Sprimont Comblain 663333
16Kelmis-Calamine 723438


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Olympic Charleroi 1266
2RFC Luik 963
3RWD Molenbeek 963
4Solieres Sport 853
5Waremme-Borgworm 734
6Entente Durbuy 743
7RRC Hamoir 633
8Acren Lessines 642
9La Louviere Centre 404
10RFC Meux 413
11US Rebecquoise 440
12Kelmis-Calamine 303
13RW Walhain 211
14Sprimont Comblain 101
15Wallonne Ciney 000
16White Star Brussel 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 844539
2RFC Luik 684325
3Olympic Charleroi 532726
4Waremme-Borgworm 482721
5RFC Meux 482919
6RRC Hamoir 442024
7Acren Lessines 442618
8US Rebecquoise 412318
9Entente Durbuy 401921
10La Louviere Centre 382018
11RW Walhain 382117
12Solieres Sport 372215
13Wallonne Ciney 351817
14Sprimont Comblain 291712
15Kelmis-Calamine 251213
16White Star Brussel 000


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RWD Molenbeek 19910
3RFC Luik 301614
4Entente Durbuy 372215
5Olympic Charleroi 371819
6Solieres Sport 411724
7La Louviere Centre 432320
8RRC Hamoir 431924
9RW Walhain 441628
10Waremme-Borgworm 462224
11Acren Lessines 461729
12Wallonne Ciney 482127
13US Rebecquoise 511833
14RFC Meux 552233
15Sprimont Comblain 623131
16Kelmis-Calamine 703238


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RWD Molenbeek 13 13 
2RFC Luik 5 12 
3Olympic Charleroi 5 6 
4La Louviere Centre 4 4 
5RW Walhain 4 4 
6RRC Hamoir 3 7 
7Solieres Sport 3 7x
8Acren Lessines 3 6x
9Entente Durbuy 3 5 
10Waremme-Borgworm 2 7 
11RFC Meux 2 5 
12US Rebecquoise 2 3 
13Kelmis-Calamine 1x4 
14Wallonne Ciney 1 4 
15Sprimont Comblain 1 2 
16White Star Brussel 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 1578
2Entente Durbuy 1147
3RFC Luik 1147
4Olympic Charleroi 835
5La Louviere Centre 844
6RRC Hamoir 633
7Solieres Sport 642
8Waremme-Borgworm 651
9RFC Meux 532
10RW Walhain 541
11US Rebecquoise 541
12Sprimont Comblain 422
13Acren Lessines 431
14Wallonne Ciney 321
15Kelmis-Calamine 000
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 271314
2Olympic Charleroi 251312
3RFC Luik 251411
4RFC Meux 241311
5Waremme-Borgworm 231211
6Entente Durbuy 221012
7Acren Lessines 221111
8RW Walhain 211011
9Solieres Sport 211011
10RRC Hamoir 21129
11Wallonne Ciney 21129
12US Rebecquoise 20911
13La Louviere Centre 201010
14Sprimont Comblain 1697
15Kelmis-Calamine 1578
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RWD Molenbeek 110
3Olympic Charleroi 312
4RFC Luik 303
5RFC Meux 413
6Waremme-Borgworm 523
7Entente Durbuy 642
8Acren Lessines 633
9RW Walhain 743
10Solieres Sport 743
11RRC Hamoir 725
12Wallonne Ciney 725
13US Rebecquoise 853
14La Louviere Centre 844
15Sprimont Comblain 1257
16Kelmis-Calamine 1376


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RWD Molenbeek 14 13 0 1 45 9 39
2 RFC Luik 14 13 0 1 43 16 39
3 Olympic Charleroi 14 7 5 2 27 18 26
4 Acren Lessines 14 7 3 4 26 17 24
5 Waremme-Borgworm 14 7 2 5 27 22 23
6 RRC Hamoir 14 7 2 5 20 19 23
7 La Louviere Centre 14 7 2 5 20 23 23
8 RW Walhain 14 6 5 3 21 16 23
9 RFC Meux 14 6 4 4 29 22 22
10 US Rebecquoise 14 6 3 5 23 18 21
11 Solieres Sport 14 5 6 3 22 17 21
12 Entente Durbuy 14 6 2 6 19 22 20
13 Wallonne Ciney 14 2 7 5 18 21 13
14 Sprimont Comblain 14 3 0 11 17 31 9
15 Kelmis-Calamine 14 2 2 10 12 32 8
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RWD Molenbeek 14 12 1 1 39 10 37
2 Olympic Charleroi 14 9 1 4 26 19 28
3 RFC Luik 14 8 3 3 25 14 27
4 Entente Durbuy 14 7 4 3 21 15 25
5 RRC Hamoir 14 6 3 5 24 24 21
6 La Louviere Centre 14 5 4 5 18 20 19
7 Waremme-Borgworm 14 4 3 7 21 24 15
8 Solieres Sport 14 4 2 8 15 24 14
9 RW Walhain 14 3 5 6 17 28 14
10 Wallonne Ciney 14 3 2 9 17 27 11
11 Acren Lessines 14 2 4 8 18 29 10
12 US Rebecquoise 14 2 4 8 18 33 10
13 RFC Meux 14 2 3 9 19 33 9
14 Sprimont Comblain 14 2 3 9 12 31 9
15 Kelmis-Calamine 14 1 1 12 13 38 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines 26/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel uitg. 
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines 2 - 1
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 1
26/01/2018 16 RFC Luik - Acren Lessines 4 - 1
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi 4 - 2
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines 2 - 0
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 1
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines 4 - 0
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine 4 - 1
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 0
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines 2 - 2
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines 1 - 1
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise 3 - 1

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy 0 - 2
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 3
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy 0 - 2
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel uitg. 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 0 - 0
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 3
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 1
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy 0 - 1
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre 2 - 0
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy 2 - 2
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik 2 - 0
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy 3 - 0
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain 1 - 1
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy 0 - 2

Kelmis-Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine 1 - 1
07/01/2018 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 2 - 1
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport 2 - 2
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine 3 - 1
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm 1 - 4
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine 3 - 1
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy 0 - 1
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine 4 - 1
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine 2 - 0
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux 0 - 4
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine 5 - 4
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek 0 - 4
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine 2 - 3

La Louviere Centre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 07/01   Speeldag 
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 1 - 1
07/01/2018 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 0 - 5
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir 1 - 5
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre 28/01   Speeldag 
28/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre 2 - 2
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre 1 - 1
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel uitg. 
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 2 - 0
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi 1 - 1
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre 2 - 0
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine 2 - 0
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 0
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre 3 - 4
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik 0 - 3
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre 3 - 0

Olympic Charleroi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi 0 - 2
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise 2 - 2
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi uitg. 
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi 4 - 2
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 3
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine 3 - 1
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi 1 - 1
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux 2 - 2
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi 4 - 1
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek 2 - 1
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi 0 - 2
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 3 - 0
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi 1 - 2

RFC Luik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik 07/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines 26/01   Speeldag 
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik 4 - 0
07/01/2018 15 RFC Meux - RFC Luik 0 - 4
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain 3 - 0
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik 1 - 1
26/01/2018 16 RFC Luik - Acren Lessines 4 - 1
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik 25/02   Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain 3 - 0
25/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik 0 - 2
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik 0 - 1
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel uitg. 
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik 3 - 1
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi 4 - 1
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik 2 - 0
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine 5 - 4
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik 0 - 3
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux 4 - 1

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik 07/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux 3 - 1
07/01/2018 15 RFC Meux - RFC Luik 0 - 4
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney 1 - 1
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 0
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux 3 - 1
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise 4 - 0
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux uitg. 
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 1
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux 2 - 2
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy 2 - 2
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux 0 - 4
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre 3 - 4
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines 1 - 1
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux 4 - 1

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir uitg. 
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine 1 - 1
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir 1 - 5
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 0
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek 1 - 2
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir 1 - 3
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney 2 - 1
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines 4 - 0
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 0
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain 2 - 1
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir 4 - 0
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel uitg. 
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 0 - 2
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi 1 - 2

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain uitg. 
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi 0 - 2
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 3
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine 3 - 1
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux 3 - 1
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain 3 - 0
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek 0 - 2
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain 1 - 2
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney 1 - 0
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain 2 - 1
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport 1 - 2
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines 2 - 2
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain 2 - 2
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel uitg. 

RWD Molenbeek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 07/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik 4 - 0
07/01/2018 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 0 - 5
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines 2 - 1
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek 0 - 3
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek 1 - 2
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport 4 - 1
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek 0 - 2
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise 6 - 1
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek uitg. 
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm 2 - 1
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek 2 - 1
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy 3 - 0
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek 0 - 4
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre 3 - 0

Solieres Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel uitg. 
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy 0 - 2
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport 2 - 2
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre 28/01   Speeldag 
28/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre 2 - 2
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik 25/02   Speeldag 
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport 4 - 1
25/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik 0 - 2
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain 3 - 0
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport 1 - 1
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 0
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport 1 - 2
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise 1 - 0
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport uitg. 
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm 2 - 2

Sprimont Comblain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg. 
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux 3 - 1
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain 3 - 0
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek 0 - 3
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 31/03   Speeldag 
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir 1 - 3
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain 3 - 0
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain 1 - 2
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain 4 - 0
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel uitg. 
31/03/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 0 - 1
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain 4 - 0
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi 0 - 2
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain 1 - 1
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine 2 - 3

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise uitg. 
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 1 - 2
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise 2 - 2
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy 0 - 2
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre 1 - 1
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise 4 - 0
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik 0 - 1
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise 6 - 1
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain 4 - 0
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise 1 - 1
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir 4 - 0
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise 1 - 0
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain 2 - 2
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise 3 - 1

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg. 
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 1 - 1
07/01/2018 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 2 - 1
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney 1 - 1
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik 1 - 1
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 31/03   Speeldag 
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines 2 - 0
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney 2 - 1
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport 1 - 1
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney 1 - 0
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise 1 - 1
31/03/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain 0 - 1
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney uitg. 
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 2
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 3 - 0
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy 0 - 2

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 1 - 2
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel uitg. 
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 1
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 0 - 0
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm 1 - 4
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 2 - 0
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 1
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik 3 - 1
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm 2 - 1
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain 4 - 0
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 2
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 0 - 2
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm 2 - 2

White Star Brussel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg. 
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg. 
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir uitg. 
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel uitg. 
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain uitg. 
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise uitg. 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel uitg. 
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel uitg. 
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi uitg. 
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel uitg. 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel uitg. 
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux uitg. 
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel uitg. 
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek uitg. 
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel uitg. 
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney uitg. 
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel uitg. 
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport uitg. 
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel uitg. 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).