Provinciale klassementen
Update: 12/06/2016 om 16:56u
Archief Seizoen 2015-2016 Provinciaal Allerlei Provinciale klassementen
Laatste update: 12/06/2016 om 16:56u
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
ALLE PROVINCIALE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - SEIZOEN 2015-2016

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2015-2016.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er iets aan wordt gewijzigd, en dit voor alle provinciale reeksen. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2014-2015 van alle provinciale reeksen (heren en dames), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E dames 1e Prov.
dames 2e Prov. dames 3e Prov. A dames 3e Prov. B dames 4e Prov.
    

1e Provinciale

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC HOUTVENNE 30 18 4 8 66 32 62
2 FC MARIEKERKE 30 18 5 7 56 30 61
3 GR KATELIJNE 30 15 3 12 68 44 57
4 TERNESSE VV 30 16 11 3 55 54 51
5 KSV SCHRIEK 30 13 8 9 66 43 48
6 KFC ANTONIA 30 13 9 8 51 44 47
7 VC HERENTALS 30 11 9 10 53 41 43
8 BERG EN DAL 30 11 10 9 50 42 42
9 KSK BRANDDONK 30 11 15 4 50 58 37
10 FC DE KEMPEN TL 30 11 15 4 56 66 37
11 FC OPPUURS 30 10 13 7 45 54 37
12 VERBR. ZWIJNDRECHT 30 10 14 6 42 57 36
13 EXCELSIOR KAART 30 8 14 8 34 50 32
14 'S GR' WEZEL-SCHILDE 30 8 16 6 27 48 30
15 WITGOOR DESSEL 30 7 14 9 45 55 30
16 KVV DUFFEL 30 2 22 6 35 81 12

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC BRASSCHAAT 30 19 7 4 74 44 61
2 RAPID LEEST 30 18 5 7 60 33 61
3 KFC SINT JOB 30 15 6 9 58 42 54
4 HEIKANT BERLAAR (2) 30 14 7 9 53 30 51
5 KFC WUUSTWEZEL 30 14 7 9 65 43 51
6 K KONTICH FC (1) 30 13 8 9 56 38 48
7 VC WIJNEGEM 30 13 10 7 48 34 46
8 KFC RANST 30 12 11 7 54 56 43
9 LOENHOUT SK 30 11 13 6 40 49 39
10 MARIABURG KVK 30 11 13 6 48 61 39
11 KFC LINT 30 10 12 8 46 57 38
12 KV BONHEIDEN 30 11 15 4 48 60 37
13 BELGICA EDEGEM 30 10 15 5 50 70 35
14 ROCHUS DEURNE 30 8 16 6 41 58 30
15 RVC HOBOKEN 30 6 17 7 40 62 25
16 KSK WILRIJK 30 1 24 5 31 75 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAPID LEEST 10 7 1 2 27 9 23
2 KFC WUUSTWEZEL 10 7 2 1 27 11 22
3 KFC BRASSCHAAT 10 7 3 0 29 22 21
4 LOENHOUT SK 10 6 3 1 18 15 19
5 KFC SINT JOB 10 6 3 1 18 16 19
6 HEIKANT BERLAAR (2) 10 5 2 3 20 8 18
7 KV BONHEIDEN 10 5 3 2 19 17 17
8 KFC RANST 10 4 1 5 20 18 17
9 VC WIJNEGEM 10 3 5 2 18 16 11
10 RVC HOBOKEN 10 3 5 2 18 22 11
11 BELGICA EDEGEM 10 3 6 1 14 29 10
12 K KONTICH FC (1) 10 2 5 3 12 15 9
13 KFC LINT 10 2 5 3 19 26 9
14 MARIABURG KVK 10 2 5 3 15 25 9
15 ROCHUS DEURNE 10 2 6 2 12 22 8
16 KSK WILRIJK 10 0 9 1 13 28 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 HEIKANT BERLAAR 10 6 1 3 21 9 21
2 KFC BRASSCHAAT 10 6 1 3 23 13 21
3 RAPID LEEST 10 6 1 3 16 6 21
4 KFC SINT JOB 10 5 0 5 23 11 20
5 MARIABURG KVK 10 5 2 3 21 18 18
6 VC WIJNEGEM 10 5 3 2 12 8 17
7 KFC WUUSTWEZEL 10 4 3 3 16 12 15
8 ROCHUS DEURNE 10 4 4 2 17 17 14
9 K KONTICH FC (1) 10 3 2 5 13 12 14
10 KFC RANST 10 4 6 0 15 15 12
11 KV BONHEIDEN 10 4 6 0 15 20 12
12 LOENHOUT SK 10 3 4 3 10 14 12
13 KFC LINT 10 3 6 1 9 18 10
14 BELGICA EDEGEM 10 2 6 2 13 20 8
15 RVC HOBOKEN 10 1 7 2 5 21 5
16 KSK WILRIJK 10 0 9 1 6 21 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K KONTICH FC 10 8 1 1 31 11 25
2 KFC BRASSCHAAT 10 6 3 1 22 9 19
3 KFC LINT 10 5 1 4 18 13 19
4 VC WIJNEGEM 10 5 2 3 18 10 18
5 BELGICA EDEGEM 10 5 3 2 23 21 17
6 RAPID LEEST 10 5 3 2 17 18 17
7 KFC SINT JOB 10 4 3 3 17 15 15
8 KFC RANST 10 4 4 2 19 23 14
9 KFC WUUSTWEZEL 10 3 2 5 22 20 14
10 MARIABURG KVK 10 4 6 0 12 18 12
11 HEIKANT BERLAAR 10 3 4 3 12 13 12
12 RVC HOBOKEN 10 2 5 3 17 19 9
13 ROCHUS DEURNE 10 2 6 2 12 19 8
14 LOENHOUT SK 10 2 6 2 12 20 8
15 KV BONHEIDEN 10 2 6 2 14 23 8
16 KSK WILRIJK 10 1 6 3 12 26 6


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 WHITE STAR 30 20 6 4 81 42 64
2 K MERKSPLAS SK 30 16 7 7 56 32 55
3 K RETIE SK (1) 30 16 9 5 64 49 53
4 LENTEZON BEERSE 30 16 11 3 79 57 51
5 VLIMMEREN SPORT 30 14 9 7 56 56 49
6 LINDA OLEN (2) 30 14 11 5 65 50 47
7 KFC BEEKHOEK 30 14 11 5 60 60 47
8 KSK WEELDE 30 12 15 3 44 60 39
9 MINDERHOUT VV 30 11 13 6 41 57 39
10 KFC BEVEL 30 12 16 2 45 51 38
11 OG VORSELAAR 30 11 14 5 42 34 38
12 KSV OUD-TURNHOUT 30 11 16 3 54 64 36
13 VERBR. BALEN 30 9 12 9 36 50 36
14 KAC OLEN 30 10 15 5 42 56 35
15 VRIJ ARENDONK 30 9 13 8 39 52 35
16 KSK KASTERLEE 30 5 22 3 31 65 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 WHITE STAR 10 7 3 0 27 16 21
2 VLIMMEREN SPORT 10 6 2 2 23 18 20
3 LENTEZON BEERSE 10 6 4 0 27 20 18
4 KFC BEEKHOEK 10 5 2 3 20 15 18
5 K MERKSPLAS SK 10 5 2 3 16 11 18
6 VRIJ ARENDONK 10 5 2 3 13 11 18
7 KSK WEELDE 10 5 4 1 19 16 16
8 MINDERHOUT VV 10 5 4 1 15 17 16
9 KAC OLEN 10 5 5 0 14 10 15
10 VERBR. BALEN 10 4 4 2 16 17 14
11 OG VORSELAAR 10 4 5 1 10 11 13
12 KFC BEVEL 10 4 6 0 10 13 12
13 K RETIE SK (1) 10 3 5 2 14 20 11
14 LINDA OLEN (2) 10 2 6 2 16 23 8
15 KSK KASTERLEE 10 1 7 2 10 18 5
16 KSV OUD-TURNHOUT 10 1 7 2 9 23 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 LINDA OLEN 10 8 2 0 29 12 24
2 WHITE STAR 10 6 1 3 27 16 21
3 LENTEZON BEERSE 10 6 2 2 30 16 20
4 K MERKSPLAS SK 10 6 3 1 21 10 19
5 K RETIE SK (1) 10 5 3 2 26 19 17
6 KSV OUD-TURNHOUT 10 5 5 0 21 21 15
7 KFC BEEKHOEK 10 4 4 2 19 22 14
8 KSK WEELDE 10 4 4 2 13 19 14
9 VLIMMEREN SPORT 10 3 3 4 17 19 13
10 VRIJ ARENDONK 10 3 4 3 18 18 12
11 MINDERHOUT VV 10 3 4 3 12 23 12
12 OG VORSELAAR 10 3 5 2 14 15 11
13 KAC OLEN 10 3 5 2 12 16 11
14 KFC BEVEL 10 2 7 1 12 22 7
15 KSK KASTERLEE 10 2 7 1 12 22 7
16 VERBR. BALEN 10 1 5 4 7 20 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K RETIE SK 10 8 1 1 24 10 25
2 WHITE STAR 10 7 2 1 27 10 22
3 KFC BEVEL 10 6 3 1 23 16 19
4 K MERKSPLAS SK 10 5 2 3 19 11 18
5 KSV OUD-TURNHOUT 10 5 4 1 24 20 16
6 VLIMMEREN SPORT 10 5 4 1 16 19 16
7 KFC BEEKHOEK 10 5 5 0 21 23 15
8 LINDA OLEN 10 4 3 3 20 15 15
9 VERBR. BALEN 10 4 3 3 13 13 15
10 OG VORSELAAR 10 4 4 2 18 8 14
11 LENTEZON BEERSE 10 4 5 1 22 21 13
12 MINDERHOUT VV 10 3 5 2 14 17 11
13 KSK WEELDE 10 3 7 0 12 25 9
14 KAC OLEN 10 2 5 3 16 30 9
15 KSK KASTERLEE 10 2 8 0 9 25 6
16 VRIJ ARENDONK 10 1 7 2 8 23 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCE ZOERSEL (1)(2) 30 23 1 6 89 32 75
2 KFC HERENTHOUT 30 19 8 3 58 38 60
3 EKEREN FC 30 17 10 3 61 39 54
4 KALMTHOUT SK 30 15 8 7 65 44 52
5 SCHOTEN SK 30 14 7 9 54 47 51
6 ZANDVLIET SPORT 30 15 11 4 80 54 49
7 OLYMPIC DEURNE 30 13 11 6 59 44 45
8 KFC BROECHEM 30 13 13 4 60 56 43
9 FC MERKSEM 30 12 12 6 60 57 42
10 ZANDHOVEN SK 30 11 12 7 45 53 40
11 FC TURK SPORT 30 11 15 4 64 64 37
12 GOOREIND VV 30 9 17 4 47 85 31
13 BORSBEEK SPORT 30 8 16 6 41 69 30
14 EXCELSIOR BOUWEL 30 6 14 10 61 70 28
15 MARIA-TER-HEIDE 30 6 17 7 44 65 25
16 MASSENHOVEN KVC 30 2 22 6 33 104 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCE ZOERSEL (1)(2) 10 8 0 2 27 2 26
2 KFC HERENTHOUT 10 8 1 1 21 7 25
3 ZANDHOVEN SK 10 6 1 3 17 12 21
4 OLYMPIC DEURNE 10 6 3 1 21 15 19
5 FC TURK SPORT 10 5 3 2 24 17 17
6 EKEREN FC 10 5 4 1 16 12 16
7 ZANDVLIET SPORT 10 4 4 2 33 19 14
8 KFC BROECHEM 10 4 5 1 15 15 13
9 MARIA-TER-HEIDE 10 4 5 1 15 23 13
10 KALMTHOUT SK 10 3 4 3 14 15 12
11 EXCELSIOR BOUWEL 10 2 2 6 24 22 12
12 GOOREIND VV 10 3 5 2 17 28 11
13 FC MERKSEM 10 2 6 2 20 26 8
14 SCHOTEN SK 10 1 4 5 14 19 8
15 MASSENHOVEN KVC 10 1 7 2 14 41 5
16 BORSBEEK SPORT 10 0 8 2 10 29 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCE ZOERSEL (1) 10 7 1 2 33 18 23
2 SCHOTEN SK 10 7 1 2 18 12 23
3 ZANDVLIET SPORT 10 7 2 1 29 15 22
4 FC MERKSEM 10 6 3 1 23 16 19
5 KALMTHOUT SK 10 5 2 3 24 17 18
6 EKEREN FC 10 5 4 1 17 13 16
7 OLYMPIC DEURNE 10 4 2 4 23 13 16
8 KFC BROECHEM 10 4 4 2 20 20 14
9 KFC HERENTHOUT 10 4 4 2 14 14 14
10 FC TURK SPORT 10 4 5 1 25 20 13
11 BORSBEEK SPORT 10 3 4 3 19 25 12
12 MARIA-TER-HEIDE 10 2 3 5 17 18 11
13 GOOREIND VV 10 2 6 2 11 31 8
14 ZANDHOVEN SK 10 1 5 4 15 20 7
15 EXCELSIOR BOUWEL 10 1 7 2 16 26 5
16 MASSENHOVEN KVC 10 0 9 1 9 35 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCE ZOERSEL 10 8 0 2 29 12 26
2 KALMTHOUT SK 10 7 2 1 27 12 22
3 EKEREN FC 10 7 2 1 28 14 22
4 KFC HERENTHOUT 10 7 3 0 23 17 21
5 SCHOTEN SK 10 6 2 2 22 16 20
6 KFC BROECHEM 10 5 4 1 25 21 16
7 BORSBEEK SPORT 10 5 4 1 12 15 16
8 FC MERKSEM 10 4 3 3 17 15 15
9 ZANDVLIET SPORT 10 4 5 1 18 20 13
10 GOOREIND VV 10 4 6 0 19 26 12
11 ZANDHOVEN SK 10 4 6 0 13 21 12
12 EXCELSIOR BOUWEL 10 3 5 2 21 22 11
13 OLYMPIC DEURNE 10 3 6 1 15 16 10
14 FC TURK SPORT 10 2 7 1 15 27 7
15 MASSENHOVEN KVC 10 1 6 3 10 28 6
16 MARIA-TER-HEIDE 10 0 9 1 12 24 1


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SPORTING TISSELT 30 19 5 6 78 45 63
2 KSK WAVRIA (2) 30 18 6 6 72 41 60
3 SV AARTSELAAR 30 17 7 6 61 41 57
4 KFC KATELIJNE 30 15 7 8 59 39 53
5 KVS BRANST 30 14 9 7 69 40 49
6 KESSEL UNITED (1) 30 13 10 7 63 39 46
7 FC WALEM 30 12 10 8 59 48 44
8 KV HOOIKT 30 11 14 5 53 56 38
9 WILLEBROEKSE SV 30 9 11 10 47 54 37
10 KFC PUTTE 30 9 11 10 47 57 37
11 EXCELSIOR PUURS 30 10 14 6 49 63 36
12 BO BEERZEL 30 9 14 7 48 62 34
13 KFCM HALLAAR 30 9 15 6 47 65 33
14 KSC MECHELEN 30 6 16 8 52 79 26
15 SK RITA BERLAAR 30 6 16 8 41 74 26
16 ZENNESTER HOMBEEK 30 7 19 4 29 71 25

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV AARTSELAAR 10 8 0 2 23 8 26
2 SPORTING TISSELT 10 6 1 3 25 18 21
3 KVS BRANST 10 6 2 2 29 12 20
4 KFC KATELIJNE 10 6 2 2 22 12 20
5 KSK WAVRIA (2) 10 6 3 1 28 13 19
6 EXCELSIOR PUURS 10 5 4 1 18 17 16
7 FC WALEM 10 4 2 4 24 17 16
8 KESSEL UNITED (1) 10 4 4 2 17 13 14
9 KFCM HALLAAR 10 4 4 2 20 20 14
10 KFC PUTTE 10 4 5 1 18 21 13
11 BO BEERZEL 10 3 6 1 14 21 10
12 KV HOOIKT 10 3 6 1 12 20 10
13 WILLEBROEKSE SV 10 2 5 3 10 22 9
14 ZENNESTER HOMBEEK 10 2 7 1 7 19 7
15 SK RITA BERLAAR 10 2 7 1 13 31 7
16 KSC MECHELEN 10 1 8 1 18 34 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK WAVRIA 10 7 0 3 25 10 24
2 SV AARTSELAAR 10 6 1 3 24 13 21
3 SPORTING TISSELT 10 6 2 2 26 13 20
4 FC WALEM 10 6 3 1 20 15 19
5 KVS BRANST 10 5 3 2 22 11 17
6 KFC KATELIJNE 10 4 4 2 17 14 14
7 KFC PUTTE 10 4 4 2 14 19 14
8 EXCELSIOR PUURS 10 4 5 1 16 19 13
9 WILLEBROEKSE SV 10 3 3 4 11 11 13
10 SK RITA BERLAAR 10 3 4 3 13 15 12
11 KFCM HALLAAR 10 3 5 2 14 20 11
12 KESSEL UNITED (1) 10 2 4 4 14 15 10
13 ZENNESTER HOMBEEK 10 3 7 0 12 29 9
14 KSC MECHELEN 10 2 5 3 15 23 9
15 BO BEERZEL 10 1 4 5 10 20 8
16 KV HOOIKT 10 1 6 3 14 20 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KESSEL UNITED 10 7 2 1 32 11 22
2 SPORTING TISSELT 10 7 2 1 27 14 22
3 KV HOOIKT 10 7 2 1 27 16 22
4 KFC KATELIJNE 10 5 1 4 20 13 19
5 KSK WAVRIA 10 5 3 2 19 18 17
6 BO BEERZEL 10 5 4 1 24 21 16
7 WILLEBROEKSE SV 10 4 3 3 26 21 15
8 KSC MECHELEN 10 3 3 4 19 22 13
9 KVS BRANST 10 3 4 3 18 17 12
10 SV AARTSELAAR 10 3 6 1 14 20 10
11 KFC PUTTE 10 1 2 7 15 17 10
12 FC WALEM 10 2 5 3 15 16 9
13 ZENNESTER HOMBEEK 10 2 5 3 10 23 9
14 KFCM HALLAAR 10 2 6 2 13 25 8
15 EXCELSIOR PUURS 10 1 5 4 15 27 7
16 SK RITA BERLAAR 10 1 5 4 15 28 7


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC HERSELT (2) 30 23 4 3 71 38 72
2 WEZEL SPORT FC 30 19 7 4 80 43 61
3 DOSKO KVV 30 16 6 8 61 41 56
4 ZWALUWEN OLMEN (1) 30 17 10 3 80 49 54
5 VERBR. ARENDONK 30 16 8 6 77 33 54
6 SINT DIMPNA 30 14 9 7 69 48 49
7 FC GIERLE 30 13 12 5 67 49 44
8 EZAART SPORT 30 13 12 5 61 53 44
9 KFC MOL 30 10 9 11 49 46 41
10 KFC MEER 30 12 14 4 48 66 40
11 KFC POPPEL 30 11 15 4 45 60 37
12 KSK OOSTHOVEN 30 10 17 3 37 69 33
13 FC ZWANEVEN 30 9 15 6 49 56 33
14 KFC FLANDRIA 30 9 18 3 55 83 30
15 SINT JOZEF 30 9 19 2 51 65 29
16 KFC ZAMMEL 30 0 26 4 25 126 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 EZAART SPORT 10 7 1 2 24 12 23
2 WEZEL SPORT FC 10 7 2 1 31 17 22
3 KFC HERSELT (2) 10 7 2 1 21 16 22
4 SINT JOZEF 10 6 4 0 25 17 18
5 KFC POPPEL 10 5 2 3 16 9 18
6 SINT DIMPNA 10 5 4 1 25 17 16
7 KFC MEER 10 4 4 2 15 20 14
8 ZWALUWEN OLMEN (1) 10 4 5 1 22 19 13
9 KFC MOL 10 3 3 4 22 16 13
10 FC GIERLE 10 3 3 4 25 22 13
11 DOSKO KVV 10 3 3 4 11 17 13
12 VERBR. ARENDONK 10 3 5 2 19 14 11
13 KFC FLANDRIA 10 3 5 2 22 28 11
14 KSK OOSTHOVEN 10 2 6 2 10 18 8
15 FC ZWANEVEN 10 2 6 2 14 23 8
16 KFC ZAMMEL 10 0 9 1 8 45 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC HERSELT 10 8 1 1 28 11 25
2 VERBR. ARENDONK 10 7 1 2 31 9 23
3 DOSKO KVV 10 6 0 4 22 10 22
4 WEZEL SPORT FC 10 6 3 1 29 18 19
5 FC GIERLE 10 6 4 0 23 10 18
6 SINT DIMPNA 10 4 1 5 19 14 17
7 ZWALUWEN OLMEN (1) 10 5 4 1 24 20 16
8 FC ZWANEVEN 10 4 4 2 21 17 14
9 KFC MEER 10 4 5 1 16 26 13
10 KFC MOL 10 3 3 4 14 16 13
11 EZAART SPORT 10 3 6 1 17 19 10
12 KFC FLANDRIA 10 3 6 1 15 28 10
13 SINT JOZEF 10 2 6 2 15 25 8
14 KFC POPPEL 10 2 7 1 6 18 7
15 KSK OOSTHOVEN 10 2 7 1 10 27 7
16 KFC ZAMMEL 10 0 7 3 11 33 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ZWALUWEN OLMEN 10 8 1 1 34 10 25
2 KFC HERSELT 10 8 1 1 22 11 25
3 DOSKO KVV 10 7 3 0 28 14 21
4 VERBR. ARENDONK 10 6 2 2 27 10 20
5 WEZEL SPORT FC 10 6 2 2 20 8 20
6 KSK OOSTHOVEN 10 6 4 0 17 24 18
7 SINT DIMPNA 10 5 4 1 25 17 16
8 KFC MOL 10 4 3 3 13 14 15
9 FC GIERLE 10 4 5 1 19 17 13
10 KFC MEER 10 4 5 1 17 20 13
11 KFC POPPEL 10 4 6 0 23 33 12
12 EZAART SPORT 10 3 5 2 20 22 11
13 FC ZWANEVEN 10 3 5 2 14 16 11
14 KFC FLANDRIA 10 3 7 0 18 27 9
15 SINT JOZEF 10 1 9 0 11 23 3
16 KFC ZAMMEL 10 0 10 0 6 48 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC MEERLE 28 21 4 3 72 28 66
2 ACHTERBROEK VV 28 18 4 6 64 37 60
3 KFC ANTONIA B 28 17 7 4 73 43 55
4 BRECHT SK 28 17 9 2 51 31 53
5 PUTTE SK 28 16 7 5 68 36 53
6 SK DONK 28 13 10 5 62 54 44
7 KSV WILDERT 28 13 10 5 54 48 44
8 BERENDRECHT SP. 28 12 10 6 47 44 42
9 KFC HORENDONK 28 11 13 4 43 53 37
10 KVNA WORTEL 28 9 11 8 50 54 35
11 EXCELSIOR ESSEN 28 10 14 4 52 68 34
12 BRASSCHAAT B 28 6 16 6 37 70 24
13 KFC NIEUWMOER 28 5 19 4 38 61 19
14 OLYMPIC ESSEN 28 4 19 5 44 74 17
15 HEIBOS KSV 28 3 22 3 33 87 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC MEERLE 9 7 1 1 19 7 22
2 BRECHT SK 9 6 1 2 18 9 20
3 ACHTERBROEK VV 9 6 2 1 18 10 19
4 KFC ANTONIA B 10 6 3 1 28 18 19
5 KFC HORENDONK 10 5 2 3 17 13 18
6 KVNA WORTEL 9 4 2 3 18 15 15
7 EXCELSIOR ESSEN 9 4 3 2 21 19 14
8 BERENDRECHT SP. 9 4 3 2 17 15 14
9 PUTTE SK 9 3 3 3 14 14 12
10 SK DONK 9 3 5 1 13 17 10
11 KSV WILDERT 9 3 5 1 12 19 10
12 BRASSCHAAT B 10 3 7 0 14 20 9
13 OLYMPIC ESSEN 10 2 6 2 12 18 8
14 KFC NIEUWMOER 10 2 8 0 14 24 6
15 HEIBOS KSV 9 1 8 0 11 28 3


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ACHTERBROEK VV 9 6 0 3 23 11 21
2 SK DONK 10 6 1 3 28 18 21
3 PUTTE SK 10 6 2 2 27 14 20
4 KFC ANTONIA B 9 6 2 1 21 9 19
5 KFC MEERLE 9 6 2 1 19 7 19
6 BRECHT SK 9 6 3 0 20 11 18
7 KSV WILDERT 9 4 3 2 17 18 14
8 KFC HORENDONK 9 4 4 1 16 17 13
9 KVNA WORTEL 10 3 4 3 21 20 12
10 EXCELSIOR ESSEN 10 3 6 1 12 22 10
11 KFC NIEUWMOER 9 2 5 2 10 19 8
12 BRASSCHAAT B 9 1 5 3 9 26 6
13 BERENDRECHT SP. 9 1 6 2 12 18 5
14 OLYMPIC ESSEN 9 1 6 2 13 21 5
15 HEIBOS KSV 10 1 7 2 11 28 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC MEERLE 10 8 1 1 34 14 25
2 BERENDRECHT SP. 10 7 1 2 18 11 23
3 PUTTE SK 9 7 2 0 27 8 21
4 KSV WILDERT 10 6 2 2 25 11 20
5 ACHTERBROEK VV 10 6 2 2 23 16 20
6 KFC ANTONIA B 9 5 2 2 24 16 17
7 BRECHT SK 10 5 5 0 13 11 15
8 SK DONK 9 4 4 1 21 19 13
9 EXCELSIOR ESSEN 9 3 5 1 19 27 10
10 BRASSCHAAT B 9 2 4 3 14 24 9
11 KVNA WORTEL 9 2 5 2 11 19 8
12 KFC HORENDONK 9 2 7 0 10 23 6
13 KFC NIEUWMOER 9 1 6 2 14 18 5
14 OLYMPIC ESSEN 9 1 7 1 19 35 4
15 HEIBOS KSV 9 1 7 1 11 31 4


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SPORTING BURCHT (1)(2) 30 25 1 4 116 23 79
2 SCHELLE SPORT 30 23 5 2 95 36 71
3 VC MORTSEL OG 30 19 4 7 94 37 64
4 HOVE SPORT 30 20 9 1 69 40 61
5 OXFORD HEMIKSEM 30 19 7 4 52 28 61
6 KSK OELEGEM 30 19 9 2 75 45 59
7 KFCV WINTAM 30 17 10 3 83 58 54
8 KSC MACCABI 30 12 15 3 40 58 39
9 TUBANTIA BORGERHOUT 30 11 14 5 51 51 38
10 NIELSE SV 30 10 14 6 60 71 36
11 K BOECHOUTSE VV 30 8 19 3 49 70 27
12 HINGENE KVK 30 8 19 3 44 74 27
13 RACING EMBLEM 30 7 19 4 41 100 25
14 KFC RANST B 30 7 20 3 50 77 24
15 CITY PIRATES B 30 6 20 4 50 113 22
16 JONG ANTWERPEN SP. 30 2 28 0 31 119 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPORTING BURCHT (1)(2) 10 9 0 1 35 4 28
2 SCHELLE SPORT 10 9 1 0 30 11 27
3 KFCV WINTAM 10 7 3 0 31 18 21
4 HOVE SPORT 10 7 3 0 17 12 21
5 KSK OELEGEM 10 6 3 1 23 17 19
6 TUBANTIA BORGERHOUT 10 5 3 2 28 12 17
7 OXFORD HEMIKSEM 10 5 3 2 11 11 17
8 VC MORTSEL OG 10 4 2 4 30 18 16
9 RACING EMBLEM 10 4 6 0 21 31 12
10 CITY PIRATES B 10 3 5 2 17 26 11
11 HINGENE KVK 10 3 6 1 15 19 10
12 NIELSE SV 10 3 6 1 16 27 10
13 KSC MACCABI 10 3 6 1 13 27 10
14 K BOECHOUTSE VV 10 3 7 0 15 26 9
15 KFC RANST B 10 1 8 1 13 30 4
16 JONG ANTWERPEN SP. 10 0 10 0 14 40 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPORTING BURCHT (1) 10 9 0 1 44 9 28
2 VC MORTSEL OG 10 9 0 1 41 7 28
3 SCHELLE SPORT 10 8 1 1 36 15 25
4 OXFORD HEMIKSEM 10 7 1 2 21 9 23
5 HOVE SPORT 10 7 3 0 29 12 21
6 KSK OELEGEM 10 6 4 0 23 16 18
7 NIELSE SV 10 4 2 4 24 17 16
8 KFCV WINTAM 10 4 4 2 27 24 14
9 KFC RANST B 10 3 5 2 22 28 11
10 TUBANTIA BORGERHOUT 10 3 5 2 12 19 11
11 KSC MACCABI 10 3 6 1 8 19 10
12 K BOECHOUTSE VV 10 3 7 0 21 25 9
13 RACING EMBLEM 10 2 7 1 10 39 7
14 CITY PIRATES B 10 1 8 1 13 40 4
15 HINGENE KVK 10 1 9 0 9 30 3
16 JONG ANTWERPEN SP. 10 1 9 0 7 38 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPORTING BURCHT 10 7 1 2 37 10 23
2 KSK OELEGEM 10 7 2 1 29 12 22
3 OXFORD HEMIKSEM 10 7 3 0 20 8 21
4 VC MORTSEL OG 10 6 2 2 23 12 20
5 SCHELLE SPORT 10 6 3 1 29 10 19
6 KFCV WINTAM 10 6 3 1 25 16 19
7 HOVE SPORT 10 6 3 1 23 16 19
8 KSC MACCABI 10 6 3 1 19 12 19
9 HINGENE KVK 10 4 4 2 20 25 14
10 NIELSE SV 10 3 6 1 20 27 10
11 TUBANTIA BORGERHOUT 10 3 6 1 11 20 10
12 KFC RANST B 10 3 7 0 15 19 9
13 K BOECHOUTSE VV 10 2 5 3 13 19 9
14 CITY PIRATES B 10 2 7 1 20 47 7
15 RACING EMBLEM 10 1 6 3 10 30 6
16 JONG ANTWERPEN SP. 10 1 9 0 10 41 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VVH LIPPELO 28 18 4 6 70 21 60
2 LEEST UNITED 28 18 6 4 75 42 58
3 VK HEINDONK 28 16 9 3 56 40 51
4 KFC DUFFEL B 28 15 7 6 62 37 51
5 RB ELZESTRAAT 28 14 9 5 46 33 47
6 K REET SK 28 13 7 8 60 38 47
7 VC RIJMENAM 28 15 13 0 54 51 45
8 SK PEULIS 28 13 11 4 51 46 43
9 FC BLAASVELD 28 12 11 5 49 55 41
10 SV GRASHEIDE 28 12 15 1 51 74 37
11 RUMST KSK 28 9 13 6 45 49 33
12 SK SINT AMANDS 28 9 16 3 48 63 30
13 KFC KATELIJNE B 28 7 16 5 27 46 26
14 HEFFEN SK 28 4 17 7 22 60 19
15 KFC MUIZEN 28 2 23 3 29 90 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK HEINDONK 9 7 0 2 21 6 23
2 LEEST UNITED 10 7 2 1 33 17 22
3 KFC DUFFEL B 10 5 1 4 24 15 19
4 VVH LIPPELO 9 5 1 3 25 6 18
5 FC BLAASVELD 9 5 1 3 19 11 18
6 VC RIJMENAM 9 5 4 0 14 12 15
7 SV GRASHEIDE 9 5 4 0 20 25 15
8 SK PEULIS 9 4 4 1 16 18 13
9 K REET SK 9 3 2 4 15 13 13
10 RB ELZESTRAAT 9 2 3 4 6 9 10
11 HEFFEN SK 10 1 4 5 7 16 8
12 SK SINT AMANDS 9 2 6 1 10 23 7
13 KFC KATELIJNE B 10 1 7 2 5 19 5
14 RUMST KSK 9 0 5 4 9 19 4
15 KFC MUIZEN 10 0 8 2 9 24 2


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VVH LIPPELO 10 8 1 1 21 5 25
2 VC RIJMENAM 9 7 2 0 27 13 21
3 KFC DUFFEL B 9 6 2 1 23 7 19
4 K REET SK 10 6 3 1 20 10 19
5 RB ELZESTRAAT 10 6 3 1 18 9 19
6 VK HEINDONK 10 6 4 0 18 16 18
7 LEEST UNITED 9 5 3 1 17 12 16
8 SK PEULIS 9 4 4 1 11 11 13
9 SK SINT AMANDS 9 3 5 1 19 18 10
10 KFC KATELIJNE B 9 3 5 1 11 14 10
11 FC BLAASVELD 9 2 6 1 13 26 7
12 SV GRASHEIDE 9 2 6 1 10 23 7
13 KFC MUIZEN 9 2 6 1 10 29 7
14 RUMST KSK 10 2 7 1 14 23 7
15 HEFFEN SK 9 1 6 2 5 21 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUMST KSK 9 7 1 1 22 7 22
2 LEEST UNITED 9 6 1 2 25 13 20
3 RB ELZESTRAAT 9 6 3 0 22 15 18
4 VVH LIPPELO 9 5 2 2 24 10 17
5 SK PEULIS 10 5 3 2 24 17 17
6 FC BLAASVELD 10 5 4 1 17 18 16
7 K REET SK 9 4 2 3 25 15 15
8 SV GRASHEIDE 10 5 5 0 21 26 15
9 KFC DUFFEL B 9 4 4 1 15 15 13
10 SK SINT AMANDS 10 4 5 1 19 22 13
11 KFC KATELIJNE B 9 3 4 2 11 13 11
12 VK HEINDONK 9 3 5 1 17 18 10
13 VC RIJMENAM 10 3 7 0 13 26 9
14 HEFFEN SK 9 2 7 0 10 23 6
15 KFC MUIZEN 9 0 9 0 10 37 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SKS HERENTALS 28 21 3 4 77 21 67
2 WESTMALLE KVK 28 20 4 4 81 36 64
3 VC POEDERLEE 28 18 7 3 78 44 57
4 KFC HALLE 28 18 8 2 62 37 56
5 KFC PULLE 28 17 8 3 73 36 54
6 NOORDSTAR KVV 28 16 10 2 65 53 50
7 KFCH PULDERBOS 28 13 7 8 64 50 47
8 KFC WECHELDERZANDE 28 12 12 4 50 51 40
9 WIEKEVORST SC 28 11 13 4 50 47 37
10 KVC OOSTMALLE 28 11 13 4 58 60 37
11 OOSTERZONEN B 28 9 15 4 49 69 31
12 HIH TURNHOUT 28 7 19 2 53 87 23
13 MLK LICHTAART 28 5 20 3 38 78 18
14 KFC GROBBENDONK 28 5 21 2 34 89 17
15 ACHTER OLEN SK 28 2 25 1 15 89 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 WESTMALLE KVK 9 8 0 1 31 10 25
2 SKS HERENTALS 9 8 1 0 21 5 24
3 KFC PULLE 10 7 1 2 33 8 23
4 VC POEDERLEE 9 7 2 0 26 14 21
5 KFC HALLE 10 6 3 1 24 11 19
6 NOORDSTAR KVV 9 4 4 1 20 18 13
7 KFC WECHELDERZANDE 9 4 4 1 17 17 13
8 OOSTERZONEN B 10 3 4 3 18 21 12
9 WIEKEVORST SC 9 3 5 1 16 18 10
10 KVC OOSTMALLE 9 3 5 1 18 24 10
11 KFCH PULDERBOS 9 2 3 4 13 19 10
12 MLK LICHTAART 9 2 5 2 10 24 8
13 HIH TURNHOUT 10 1 7 2 22 31 5
14 ACHTER OLEN SK 10 1 8 1 3 24 4
15 KFC GROBBENDONK 9 1 8 0 8 36 3


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SKS HERENTALS 9 7 1 1 25 5 22
2 NOORDSTAR KVV 9 7 2 0 22 14 21
3 KFC HALLE 9 7 2 0 20 13 21
4 KFCH PULDERBOS 9 6 2 1 27 14 19
5 KFC WECHELDERZANDE 10 6 3 1 19 14 19
6 WESTMALLE KVK 10 5 3 2 27 19 17
7 KFC PULLE 9 5 3 1 17 14 16
8 OOSTERZONEN B 9 4 4 1 17 18 13
9 KVC OOSTMALLE 9 4 5 0 19 19 12
10 VC POEDERLEE 10 3 5 2 21 23 11
11 WIEKEVORST SC 10 3 6 1 13 15 10
12 HIH TURNHOUT 9 3 6 0 14 29 9
13 KFC GROBBENDONK 9 2 7 0 12 26 6
14 MLK LICHTAART 10 2 8 0 15 25 6
15 ACHTER OLEN SK 9 1 8 0 8 28 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC POEDERLEE 9 8 0 1 31 7 25
2 WESTMALLE KVK 9 7 1 1 23 7 22
3 SKS HERENTALS 10 6 1 3 31 11 21
4 KFCH PULDERBOS 10 5 2 3 24 17 18
5 WIEKEVORST SC 9 5 2 2 21 14 17
6 KFC HALLE 9 5 3 1 18 13 16
7 NOORDSTAR KVV 10 5 4 1 23 21 16
8 KFC PULLE 9 5 4 0 23 14 15
9 KVC OOSTMALLE 10 4 3 3 21 17 15
10 HIH TURNHOUT 9 3 6 0 17 27 9
11 KFC WECHELDERZANDE 9 2 5 2 14 20 8
12 KFC GROBBENDONK 10 2 6 2 14 27 8
13 OOSTERZONEN B 9 2 7 0 14 30 6
14 MLK LICHTAART 9 1 7 1 13 29 4
15 ACHTER OLEN SK 9 0 9 0 4 37 0


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VV LAAKDAL 28 19 2 7 85 27 64
2 RAUW SPORT 28 18 5 5 72 32 59
3 EXCELSIOR VORST 28 16 7 5 71 44 53
4 FC PUNT- LARUM 28 16 8 4 72 43 52
5 KFC HEULTJE 28 15 9 4 59 34 49
6 IMMER VOORT 28 12 10 6 47 49 42
7 BLAUWVOET OEVEL 28 11 13 4 60 53 37
8 FC NETEZONEN 28 10 12 6 41 49 36
9 KVC BOOISCHOT 28 11 15 2 31 54 35
10 BLAUBERG SPORT 28 10 14 4 51 51 34
11 RC WESTMEERBEEK 28 9 16 3 39 54 30
12 ROSSELAAR-HULSEN 28 8 16 4 43 58 28
13 KFC TONGERLO 28 8 16 4 36 75 28
14 KFC RAMSEL 28 7 14 7 34 65 28
15 KFC ALBERTA 28 5 18 5 31 84 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAUW SPORT 9 7 1 1 27 6 22
2 IMMER VOORT 9 6 1 2 17 9 20
3 VV LAAKDAL 9 5 1 3 31 10 18
4 RC WESTMEERBEEK 10 6 4 0 21 15 18
5 FC PUNT- LARUM 9 5 2 2 23 12 17
6 EXCELSIOR VORST 9 4 3 2 18 17 14
7 BLAUWVOET OEVEL 9 4 3 2 17 16 14
8 FC NETEZONEN 10 4 4 2 17 21 14
9 KVC BOOISCHOT 9 4 4 1 8 10 13
10 KFC TONGERLO 10 3 5 2 13 24 11
11 ROSSELAAR-HULSEN 10 3 6 1 18 19 10
12 KFC HEULTJE 9 2 5 2 8 16 8
13 KFC RAMSEL 9 2 5 2 12 21 8
14 BLAUBERG SPORT 9 2 7 0 12 24 6
15 KFC ALBERTA 10 1 7 2 11 33 5


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC PUNT- LARUM 10 6 2 2 30 17 20
2 EXCELSIOR VORST 9 6 2 1 21 16 19
3 KFC HEULTJE 9 5 2 2 21 10 17
4 BLAUBERG SPORT 10 5 3 2 21 12 17
5 VV LAAKDAL 9 4 1 4 21 10 16
6 FC NETEZONEN 9 4 2 3 12 11 15
7 RAUW SPORT 10 4 3 3 21 17 15
8 KFC TONGERLO 9 4 3 2 18 12 14
9 IMMER VOORT 10 3 4 3 13 22 12
10 ROSSELAAR-HULSEN 9 3 4 2 13 17 11
11 KFC RAMSEL 9 3 4 2 13 22 11
12 BLAUWVOET OEVEL 9 3 5 1 20 23 10
13 KVC BOOISCHOT 10 3 6 1 13 24 10
14 KFC ALBERTA 9 1 6 2 8 20 5
15 RC WESTMEERBEEK 9 0 7 2 7 19 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VV LAAKDAL 10 10 0 0 33 7 30
2 KFC HEULTJE 10 8 2 0 30 8 24
3 RAUW SPORT 9 7 1 1 24 9 22
4 EXCELSIOR VORST 10 6 2 2 32 11 20
5 FC PUNT- LARUM 9 5 4 0 19 14 15
6 BLAUWVOET OEVEL 10 4 5 1 23 14 13
7 KVC BOOISCHOT 9 4 5 0 10 20 12
8 BLAUBERG SPORT 9 3 4 2 18 15 11
9 IMMER VOORT 9 3 5 1 17 18 10
10 RC WESTMEERBEEK 9 3 5 1 11 20 10
11 KFC ALBERTA 9 3 5 1 12 31 10
12 KFC RAMSEL 10 2 5 3 9 22 9
13 FC NETEZONEN 9 2 6 1 12 17 7
14 ROSSELAAR-HULSEN 9 2 6 1 12 22 7
15 KFC TONGERLO 9 1 8 0 5 39 3


Dames 1e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 LOENHOUT SK - A 24 19 1 4 100 24 61
2 KSK HEIST B 24 15 5 4 57 29 49
3 KFC WUUSTWEZEL B 24 15 8 1 77 56 46
4 VC MOLDAVO B 24 14 8 2 73 34 44
5 KFC ZAMMEL A 24 13 10 1 53 46 40
6 KSK WEELDE 24 12 10 2 60 62 38
7 MARIA-TER-HEIDE B 24 10 12 2 50 50 32
8 FC ANTWERP GIRLS 24 8 13 3 23 51 27
9 KV MECHELEN B 24 8 13 3 47 77 27
10 'S GR' WEZEL-SCHILDE A 24 6 11 7 23 37 25
11 KFC KONTICH B 24 7 14 3 35 76 24
12 HOVE SPORT 24 6 16 2 34 64 20
13 HOOGSTRATEN A 24 5 17 2 41 67 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 HERENTHOUT KFC 24 18 3 3 93 29 57
2 HEIKANT BERLAAR 24 17 2 5 74 30 56
3 KFC RANST A 24 16 7 1 97 59 49
4 OXFORD HEMIKSEM 24 14 8 2 80 33 44
5 WESTMALLE KVK 24 12 10 2 75 43 38
6 FC SCHOONBROEK 24 11 8 5 43 37 38
7 KV TURNHOUT B 24 11 10 3 71 65 36
8 FC SINT JOZEF 24 8 11 5 45 59 29
9 HOOGSTRATEN B 24 8 14 2 43 81 26
10 VRIJ ARENDONK 24 8 15 1 57 84 25
11 KFC GROBBENDONK 24 8 16 0 52 77 24
12 KSK HEIST C 24 6 17 1 49 111 19
13 IMMER VOORT 24 3 19 2 30 101 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 DAVO PUURS A 24 21 2 1 143 24 64
2 KSC MECHELEN 24 18 6 0 98 29 54
3 KFC WUUSTWEZEL C 24 16 3 5 80 36 53
4 VK DUFFEL 24 15 7 2 82 45 47
5 FC BLAASVELD 24 13 7 4 50 39 43
6 LOENHOUT SK - B 24 12 8 4 68 38 40
7 MARIA-TER-HEIDE C 24 8 11 5 40 59 29
8 HORENDONK FC 24 7 13 4 30 50 25
9 ZENNESTER HOMBEEK 24 7 14 3 41 62 24
10 BRECHT SK 24 7 14 3 54 83 24
11 KFC BROECHEM 24 5 13 6 22 64 21
12 VERBR. ZWIJNDRECHT 24 5 16 3 24 83 18
13 KFC RANST B 24 0 20 4 24 144 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC MOLDAVO C 26 24 1 1 169 15 73
2 ZWARTE LEEUW 26 23 3 0 120 37 69
3 BLAUWVOET OEVEL 26 21 3 2 157 38 65
4 BEEKHOEK SPORT 26 19 5 2 157 30 59
5 FC DE KEMPEN TL 26 17 7 2 91 70 53
6 KFC FLANDRIA 26 13 10 3 71 77 42
7 KFC BEVEL 26 11 15 0 53 104 33
8 KFC ANTONIA 26 8 14 4 51 92 28
9 KFC ZAMMEL B 26 6 15 5 41 95 23
10 NOORDSTAR VV 26 5 14 7 30 62 22
11 FC GIERLE 26 5 17 4 41 122 19
12 'S GR' WEZEL-SCHILDE B 26 4 17 5 29 68 17
13 NETEZONEN FC 26 4 18 4 26 121 16
14 RAUW SPORT 26 0 21 5 24 129 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC OOSTMALLE 16 16 0 0 140 15 48
2 BERCHEM SPORT 16 12 4 0 144 21 36
3 KVC HOUTVENNE 16 12 4 0 88 24 36
4 FC OPPUURS 16 10 6 0 41 50 30
5 NIELSE SV 16 8 7 1 30 24 25
6 DAVO PUURS B 16 4 11 1 27 84 13
7 VLIMMEREN SPORT 16 4 12 0 19 112 12
8 MARIA-TER-HEIDE D 16 3 13 0 8 72 9
9 VC HERENTALS 16 2 14 0 11 106 6

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR DE WEBPAGINA'S VAN DE REEKSEN
Provincie Antwerpen - Heren
1e Prov. 2e Prov. A 2e Prov. B 3e Prov. A
3e Prov. B 3e Prov. C 4e Prov. A 4e Prov. B
4e Prov. C 4e Prov. D 4e Prov. E  

Provincie Antwerpen - Dames
1e Prov. 2e Prov. 3e Prov. A 3e Prov. B
4e Prov.      
    
VOLLEDIG SCHEMA PROMOTIE EN DEGRADATIE - SEIZOEN 2015-2016
ALLE PROVINCIALE REEKSEN - HEREN
Antw. dalers uit bevordering 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 4 5 6 7 8
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 8 9 10 11 12
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
VOLLEDIG SCHEMA PROMOTIE EN DEGRADATIE - SEIZOEN 2015-2016
ALLE PROVINCIALE REEKSEN - DAMES
Men gaat uit van het aantal (Antwerpse) dalers uit de 3e Nationale reeksen A en B en koppelt daar een mogelijk aantal stijgers en dalers aan uit de provinciale reeksen. Het schema hieronder verschaft daarover toch wel enige duidelijkheid.

Antw. dalers uit 3e Nationale 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 3 4 5 6 7
4e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
      
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).