Heren 4e Nationale A
Update: 25/09/2015 om 21:42u
Archief Seizoen 2012-2013 Nationaal 4e nationale Heren 4e Nationale A
Laatste update: 25/09/2015 om 21:42u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
DE VOETBALCOMPETITIE 2012 - 2013
4e NATIONALE A

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in 4e Nationale A.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer tien wedstrijden).

De zestien ploegen zijn:
Appelterre Eichem, Berlare, Gent-Zeehaven, Jong Lede, SK Maldegem, TK Meldert, Sparta Petegem, Terjoden-Welle, Eendracht Zele, Ingelmunster, SWI Harelbeke, SC Menen, Poperinge, VK Ieper, Winkel Sport en Eernegem.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
4e NATIONALE A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

Speeldag 30 (5 mei 2013) - 3e periode
Zon. 05/05 15u00 IEPER - BERLARE 5 - 4
Zon. 05/05 15u00 INGELMUNSTER - APPELTERRE 3 - 1
Zon. 05/05 15u00 PETEGEM - SW HARELBEKE 2 - 2
Zon. 05/05 15u00 TK MELDERT - EENDR. ZELE 1 - 3
Zon. 05/05 15u00 SC MENEN - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
Zon. 05/05 15u00 ST.E. WINKEL - JONG LEDE 2 - 1
Zon. 05/05 15u00 MALDEGEM - POPERINGE 1 - 5
Zon. 05/05 15u00 EERNEGEM - TERJODEN-WELLE 1 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  

Hieronder ziet u alle speeldagen in 4e Nationale A, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2012) - 1e periode
INGELMUNSTER - BERLARE 3 - 0
MALDEGEM - IEPER 0 - 3
TK MELDERT - SW HARELBEKE 3 - 2
SC MENEN - EENDR. ZELE 1 - 1
ST.E. WINKEL - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
EERNEGEM - JONG LEDE 2 - 1
POPERINGE - TERJODEN-WELLE 2 - 1
PETEGEM - APPELTERRE 1 - 1


Speeldag 2 (9 september 2012) - 1e periode
BERLARE - PETEGEM 0 - 3
GENT - ZEEHAVEN - EERNEGEM 2 - 2
JONG LEDE - POPERINGE 3 - 3
EENDR. ZELE - ST.E. WINKEL 0 - 1
SW HARELBEKE - SC MENEN 2 - 1
TERJODEN-WELLE - MALDEGEM 3 - 2
APPELTERRE - TK MELDERT 0 - 2
IEPER - INGELMUNSTER 1 - 1


Speeldag 3 (16 september 2012) - 1e periode
MALDEGEM - INGELMUNSTER 1 - 4
TK MELDERT - BERLARE 1 - 1
EERNEGEM - EENDR. ZELE 2 - 3
ST.E. WINKEL - SW HARELBEKE 3 - 1
SC MENEN - APPELTERRE 4 - 0
TERJODEN-WELLE - JONG LEDE 0 - 1
PETEGEM - IEPER 0 - 3
POPERINGE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2


Speeldag 4 (23 september 2012) - 1e periode
INGELMUNSTER - PETEGEM 1 - 1
BERLARE - SC MENEN 0 - 3
GENT - ZEEHAVEN - TERJODEN-WELLE 0 - 2
SW HARELBEKE - EERNEGEM 2 - 1
JONG LEDE - MALDEGEM 1 - 1
EENDR. ZELE - POPERINGE 0 - 0
IEPER - TK MELDERT 0 - 2
APPELTERRE - ST.E. WINKEL 0 - 5


Speeldag 5 (30 september 2012) - 1e periode
MALDEGEM - PETEGEM 3 - 0
JONG LEDE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0
TK MELDERT - INGELMUNSTER 2 - 2
SC MENEN - IEPER 0 - 0
ST.E. WINKEL - BERLARE 4 - 1
EERNEGEM - APPELTERRE 1 - 0
POPERINGE - SW HARELBEKE 4 - 2
TERJODEN-WELLE - EENDR. ZELE 0 - 3


Speeldag 6 (7 oktober 2012) - 1e periode
INGELMUNSTER - SC MENEN 2 - 4
BERLARE - EERNEGEM 1 - 2
GENT - ZEEHAVEN - MALDEGEM 1 - 2
EENDR. ZELE - JONG LEDE 1 - 1
SW HARELBEKE - TERJODEN-WELLE 1 - 3
IEPER - ST.E. WINKEL 2 - 1
APPELTERRE - POPERINGE 1 - 4
PETEGEM - TK MELDERT 1 - 3


Speeldag 7 (14 oktober 2012) - 1e periode
GENT - ZEEHAVEN - EENDR. ZELE 1 - 0
MALDEGEM - TK MELDERT 2 - 2
JONG LEDE - SW HARELBEKE 0 - 1
SC MENEN - PETEGEM 1 - 0
ST.E. WINKEL - INGELMUNSTER 1 - 1
EERNEGEM - IEPER 0 - 0
POPERINGE - BERLARE 4 - 1
TERJODEN-WELLE - APPELTERRE 2 - 2


Speeldag 8 (21 oktober 2012) - 1e periode
INGELMUNSTER - EERNEGEM 1 - 0
BERLARE - TERJODEN-WELLE 1 - 1
EENDR. ZELE - MALDEGEM 0 - 0
SW HARELBEKE - GENT - ZEEHAVEN 2 - 5
TK MELDERT - SC MENEN 2 - 1
PETEGEM - ST.E. WINKEL 0 - 3
APPELTERRE - JONG LEDE 2 - 0
IEPER - POPERINGE 1 - 3


Speeldag 9 (28 oktober 2012) - 1e periode
GENT - ZEEHAVEN - APPELTERRE 2 - 0
MALDEGEM - SC MENEN 4 - 1
EERNEGEM - PETEGEM 1 - 0
JONG LEDE - BERLARE 1 - 1
ST.E. WINKEL - TK MELDERT 0 - 0
EENDR. ZELE - SW HARELBEKE 1 - 0
POPERINGE - INGELMUNSTER 2 - 1
TERJODEN-WELLE - IEPER 1 - 3


Speeldag 10 (4 november 2012) - 1e periode
IEPER - JONG LEDE 3 - 0
INGELMUNSTER - TERJODEN-WELLE 3 - 1
PETEGEM - POPERINGE 1 - 1
TK MELDERT - EERNEGEM 1 - 1
SC MENEN - ST.E. WINKEL 2 - 2
SW HARELBEKE - MALDEGEM 4 - 1
APPELTERRE - EENDR. ZELE 1 - 1
BERLARE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0


Speeldag 11 (18 november 2012) - 2e periode
GENT - ZEEHAVEN - IEPER 2 - 1
MALDEGEM - ST.E. WINKEL 4 - 0
SW HARELBEKE - APPELTERRE 3 - 0
EERNEGEM - SC MENEN 2 - 1
POPERINGE - TK MELDERT 1 - 2
EENDR. ZELE - BERLARE 2 - 0
TERJODEN-WELLE - PETEGEM 3 - 6
JONG LEDE - INGELMUNSTER 0 - 1


Speeldag 12 (25 november 2012) - 2e periode
INGELMUNSTER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
BERLARE - SW HARELBEKE 1 - 5
TK MELDERT - TERJODEN-WELLE 2 - 2
IEPER - EENDR. ZELE 2 - 1
SC MENEN - POPERINGE 1 - 1
ST.E. WINKEL - EERNEGEM 2 - 0
APPELTERRE - MALDEGEM 1 - 7
PETEGEM - JONG LEDE 0 - 0


Speeldag 13 (2 december 2012) - 2e periode
GENT - ZEEHAVEN - PETEGEM 2 - 3
MALDEGEM - EERNEGEM 0 - 2
SW HARELBEKE - IEPER 2 - 5
POPERINGE - ST.E. WINKEL 2 - 1
TERJODEN-WELLE - SC MENEN 4 - 0
EENDR. ZELE - INGELMUNSTER 2 - 0
JONG LEDE - TK MELDERT 1 - 2
APPELTERRE - BERLARE 1 - 5


Speeldag 15 (16 december 2012) - 2e periode
BERLARE - IEPER 1 - 3
GENT - ZEEHAVEN - SC MENEN 1 - 1
SW HARELBEKE - PETEGEM 0 - 3
POPERINGE - MALDEGEM 3 - 2
EENDR. ZELE - TK MELDERT 0 - 2
APPELTERRE - INGELMUNSTER 3 - 0
JONG LEDE - ST.E. WINKEL 1 - 2
TERJODEN-WELLE - EERNEGEM 1 - 2


Speeldag 16 (23 december 2012) - 2e periode
BERLARE - INGELMUNSTER 0 - 0
GENT - ZEEHAVEN - ST.E. WINKEL 2 - 4
SW HARELBEKE - TK MELDERT 2 - 5
IEPER - MALDEGEM 2 - 1
TERJODEN-WELLE - POPERINGE 3 - 1
APPELTERRE - PETEGEM 2 - 0
EENDR. ZELE - SC MENEN 5 - 1
JONG LEDE - EERNEGEM 1 - 2


Speeldag 14 (6 januari 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER - SW HARELBEKE 2 - 0
MALDEGEM - BERLARE 1 - 2
EERNEGEM - POPERINGE 1 - 0
TK MELDERT - GENT - ZEEHAVEN 2 - 2
IEPER - APPELTERRE 2 - 0
SC MENEN - JONG LEDE 3 - 0
PETEGEM - EENDR. ZELE 2 - 1
ST.E. WINKEL - TERJODEN-WELLE 0 - 1


Speeldag 17 (13 januari 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER - IEPER 4 - 1
MALDEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 6
EERNEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 0
TK MELDERT - APPELTERRE 2 - 0
POPERINGE - JONG LEDE 2 - 2
SC MENEN - SW HARELBEKE 1 - 3
ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 1 - 0
PETEGEM - BERLARE 1 - 4


Speeldag 18 (3 februari 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER - MALDEGEM 2 - 2
BERLARE - TK MELDERT 4 - 1
GENT - ZEEHAVEN - POPERINGE 3 - 0
SW HARELBEKE - ST.E. WINKEL 1 - 0
IEPER - PETEGEM 3 - 3
APPELTERRE - SC MENEN 1 - 4
EENDR. ZELE - EERNEGEM 5 - 2
JONG LEDE - TERJODEN-WELLE 1 - 2


Speeldag 20 (10 februari 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER - TK MELDERT 1 - 0
GENT - ZEEHAVEN - JONG LEDE 2 - 0
EENDR. ZELE - TERJODEN-WELLE 3 - 4
SW HARELBEKE - POPERINGE 2 - 1
IEPER - SC MENEN 1 - 2
PETEGEM - MALDEGEM 1 - 1
APPELTERRE - EERNEGEM 1 - 0
BERLARE - ST.E. WINKEL 2 - 0


Speeldag 21 (17 februari 2013) - 3e periode
MALDEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
EERNEGEM - BERLARE 1 - 0
ST.E. WINKEL - IEPER 2 - 0
TK MELDERT - PETEGEM 1 - 1
JONG LEDE - EENDR. ZELE 2 - 1
SC MENEN - INGELMUNSTER 0 - 0
TERJODEN-WELLE - SW HARELBEKE 0 - 1
POPERINGE - APPELTERRE 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 24 februari 2013)
INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 3 - 1 Speeldag 22
BERLARE - POPERINGE 3 - 0 Speeldag 22
SW HARELBEKE - JONG LEDE 1 - 2 Speeldag 22


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 februari 2013)
POPERINGE - JONG LEDE 2 - 2 Speeldag 17


Speeldag 23 (3 maart 2013) - 3e periode
GENT - ZEEHAVEN - SW HARELBEKE 2 - 0
MALDEGEM - EENDR. ZELE 1 - 1
ST.E. WINKEL - PETEGEM 0 - 4
SC MENEN - TK MELDERT 2 - 2
JONG LEDE - APPELTERRE 3 - 2
EERNEGEM - INGELMUNSTER 1 - 1
POPERINGE - IEPER 2 - 1
TERJODEN-WELLE - BERLARE 1 - 1


Speeldag 24 (10 maart 2013) - 3e periode
INGELMUNSTER - POPERINGE 2 - 0
BERLARE - JONG LEDE 1 - 5
SW HARELBEKE - EENDR. ZELE 1 - 3
TK MELDERT - ST.E. WINKEL 0 - 0
SC MENEN - MALDEGEM 3 - 2
IEPER - TERJODEN-WELLE 2 - 0
PETEGEM - EERNEGEM 1 - 0
APPELTERRE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2


Speeldag 25 (17 maart 2013) - 3e periode
GENT - ZEEHAVEN - BERLARE 3 - 0
MALDEGEM - SW HARELBEKE 1 - 4
EENDR. ZELE - APPELTERRE 3 - 0
EERNEGEM - TK MELDERT 0 - 1
JONG LEDE - IEPER 2 - 2
ST.E. WINKEL - SC MENEN 2 - 2
POPERINGE - PETEGEM 3 - 3
TERJODEN-WELLE - INGELMUNSTER 1 - 0


Speeldag 26 (24 maart 2013) - 3e periode
INGELMUNSTER - JONG LEDE 1 - 1
BERLARE - EENDR. ZELE 2 - 0
TK MELDERT - POPERINGE 3 - 0
ST.E. WINKEL - MALDEGEM 3 - 2
SC MENEN - EERNEGEM 2 - 0
PETEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 3
APPELTERRE - SW HARELBEKE 1 - 2
IEPER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1


Speeldag 19 (31 maart 2013) - 2e periode
MALDEGEM - JONG LEDE 1 - 0
TK MELDERT - IEPER 1 - 1
EERNEGEM - SW HARELBEKE 1 - 2
POPERINGE - EENDR. ZELE 2 - 0
TERJODEN-WELLE - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
ST.E. WINKEL - APPELTERRE 2 - 0
SC MENEN - BERLARE 0 - 1
PETEGEM - INGELMUNSTER 2 - 1


Speeldag 27 (7 april 2013) - 3e periode
GENT - ZEEHAVEN - INGELMUNSTER 1 - 0
MALDEGEM - APPELTERRE 2 - 3
EERNEGEM - ST.E. WINKEL 1 - 4
EENDR. ZELE - IEPER 2 - 2
JONG LEDE - PETEGEM 1 - 2
SW HARELBEKE - BERLARE 0 - 1
TERJODEN-WELLE - TK MELDERT 2 - 0
POPERINGE - SC MENEN 0 - 6


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 april 2013)
ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 1 - 0 Speeldag 17
TK MELDERT - POPERINGE 3 - 0 Speeldag 26


Speeldag 22 (14 april 2013) - 3e periode
INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 3 - 1
BERLARE - POPERINGE 3 - 0
SW HARELBEKE - JONG LEDE 1 - 2
EENDR. ZELE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
TK MELDERT - MALDEGEM 0 - 1
IEPER - EERNEGEM 5 - 1
APPELTERRE - TERJODEN-WELLE 0 - 5
PETEGEM - SC MENEN 0 - 3


Speeldag 28 (21 april 2013) - 3e periode
INGELMUNSTER - EENDR. ZELE 2 - 4
BERLARE - APPELTERRE 2 - 0
SC MENEN - TERJODEN-WELLE 1 - 1
TK MELDERT - JONG LEDE 0 - 1
ST.E. WINKEL - POPERINGE 1 - 0
EERNEGEM - MALDEGEM 1 - 0
IEPER - SW HARELBEKE 5 - 1
PETEGEM - GENT - ZEEHAVEN 2 - 1


Speeldag 29 (28 april 2013) - 3e periode
POPERINGE - EERNEGEM 1 - 1
EENDR. ZELE - PETEGEM 0 - 0
JONG LEDE - SC MENEN 2 - 4
GENT - ZEEHAVEN - TK MELDERT 3 - 0
SW HARELBEKE - INGELMUNSTER 0 - 3
APPELTERRE - IEPER 1 - 6
BERLARE - MALDEGEM 3 - 0
TERJODEN-WELLE - ST.E. WINKEL 1 - 1


Speeldag 30 (5 mei 2013) - 3e periode
IEPER - BERLARE 5 - 4
INGELMUNSTER - APPELTERRE 3 - 1
PETEGEM - SW HARELBEKE 2 - 2
TK MELDERT - EENDR. ZELE 1 - 3
SC MENEN - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
ST.E. WINKEL - JONG LEDE 2 - 1
MALDEGEM - POPERINGE 1 - 5
EERNEGEM - TERJODEN-WELLE 1 - 0


Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

PLOEGEN A W V G D+ D- P Trend
1 GENT - ZEEHAVEN 30 16 7 7 48 30 55
2 IEPER 30 15 7 8 66 41 53
3 ST.E. WINKEL 30 15 9 6 49 36 51
4 TK MELDERT 30 12 7 11 45 37 47
5 SC MENEN 30 12 8 10 56 42 46
6 INGELMUNSTER 30 12 8 10 46 34 46
7 TERJODEN-WELLE (2) 30 13 11 6 54 45 45
8 POPERINGE (1) 30 12 11 7 51 52 43
9 EERNEGEM 30 12 12 6 31 39 42
10 BERLARE 30 12 13 5 44 51 41
11 EENDR. ZELE 30 11 11 8 47 36 41
12 SW HARELBEKE 30 13 16 1 49 61 40
13 PETEGEM 30 10 10 10 45 48 40
14 JONG LEDE 30 7 15 8 35 47 29
15 MALDEGEM 30 7 17 6 47 62 27
16 APPELTERRE 30 5 22 3 26 78 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 GENT - ZEEHAVEN 10 7 1 2 17 6 23
2 SC MENEN 10 5 0 5 24 10 20
3 IEPER 10 5 2 3 29 16 18
4 ST.E. WINKEL 10 5 2 3 16 14 18
5 JONG LEDE 10 5 3 2 20 16 17
6 BERLARE 10 5 4 1 17 15 16
7 PETEGEM 10 4 2 4 17 14 16
8 EENDR. ZELE 10 4 3 3 18 13 15
9 INGELMUNSTER 10 4 3 3 15 10 15
10 TERJODEN-WELLE (2) 10 4 3 3 14 9 15
11 POPERINGE (1) 10 3 5 2 14 22 11
12 EERNEGEM 10 3 5 2 7 15 11
13 SW HARELBEKE 10 3 6 1 12 20 10
14 TK MELDERT 10 2 5 3 8 13 9
15 MALDEGEM 10 1 8 1 10 24 4
16 APPELTERRE 10 1 9 0 10 31 3


Eindklassement van de 2e periode

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 TERJODEN-WELLE 10 6 3 1 26 18 19
2 BERLARE 10 6 3 1 20 14 19
3 SW HARELBEKE 10 6 4 0 20 19 18
4 TK MELDERT 10 5 2 3 19 14 18
5 PETEGEM 10 5 2 3 21 17 18
6 IEPER 10 5 3 2 21 17 17
7 EERNEGEM 10 5 4 1 12 13 16
8 GENT - ZEEHAVEN 10 4 2 4 16 12 16
9 ST.E. WINKEL 10 5 5 0 12 13 15
10 INGELMUNSTER 10 4 3 3 12 11 15
11 EENDR. ZELE 10 4 6 0 19 16 12
12 MALDEGEM 10 3 5 2 21 19 11
13 POPERINGE (1) 10 3 5 2 13 17 11
14 SC MENEN 10 3 5 2 14 19 11
15 APPELTERRE 10 3 7 0 9 25 9
16 JONG LEDE 10 0 8 2 6 17 2


Eindklassement van de 1e periode

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 POPERINGE 10 6 1 3 24 13 21
2 TK MELDERT 10 5 0 5 18 10 20
3 ST.E. WINKEL 10 5 2 3 21 9 18
4 IEPER 10 5 2 3 16 8 18
5 GENT - ZEEHAVEN 10 5 4 1 15 12 16
6 INGELMUNSTER 10 4 2 4 19 13 16
7 SC MENEN 10 4 3 3 18 13 15
8 EERNEGEM 10 4 3 3 12 11 15
9 EENDR. ZELE 10 3 2 5 10 7 14
10 SW HARELBEKE 10 4 6 0 17 22 12
11 MALDEGEM 10 3 4 3 16 19 12
12 TERJODEN-WELLE 10 3 5 2 14 18 11
13 JONG LEDE 10 2 4 4 9 14 10
14 PETEGEM 10 1 6 3 7 17 6
15 APPELTERRE 10 1 6 3 7 22 6
16 BERLARE 10 1 6 3 7 22 6


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN
IN 4e NATIONALE A - SEIZOEN 2012-2013

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in vierde nationale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1GENT - ZEEHAVEN552926
2IEPER 533023
3ST.E. WINKEL 513021
4TK MELDERT 472027
5SC MENEN 462323
6INGELMUNSTER 463115
7TERJODEN-WELLE 451827
8POPERINGE 433013
9EERNEGEM 422715
10BERLARE 412318
11EENDR. ZELE 412318
12PETEGEM 401723
13SW HARELBEKE 401822
14JONG LEDE 291316
15MALDEGEM 271413
16APPELTERRE 18135


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1GENT - ZEEHAVEN351619
2IEPER 371522
3ST.E. WINKEL 391524
4TK MELDERT 432518
5SC MENEN 442222
6INGELMUNSTER 441430
7TERJODEN-WELLE 452718
8POPERINGE 471532
9EERNEGEM 481830
10BERLARE 492227
11EENDR. ZELE 492227
12PETEGEM 502822
13SW HARELBEKE 502723
14JONG LEDE 613229
15MALDEGEM 633132
16APPELTERRE 723240


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1IEPER 1293
2ST.E. WINKEL 1091
3BERLARE 963
4SC MENEN 826
5EENDR. ZELE 716
6GENT - ZEEHAVEN734
7EERNEGEM 761
8INGELMUNSTER 633
9TERJODEN-WELLE 514
10PETEGEM 541
11POPERINGE 413
12JONG LEDE 303
13MALDEGEM 303
14SW HARELBEKE 101
15APPELTERRE 000
16TK MELDERT 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1IEPER 663531
2SC MENEN 562234
3TERJODEN-WELLE 542232
4POPERINGE 513219
5SW HARELBEKE 492326
6ST.E. WINKEL 492425
7GENT - ZEEHAVEN482721
8MALDEGEM 472324
9EENDR. ZELE 472522
10INGELMUNSTER 463115
11PETEGEM 451629
12TK MELDERT 452124
13BERLARE 442222
14JONG LEDE 352015
15EERNEGEM 311516
16APPELTERRE 261610


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1GENT - ZEEHAVEN301515
2INGELMUNSTER 341717
3EENDR. ZELE 361521
4ST.E. WINKEL 361521
5TK MELDERT 371819
6EERNEGEM 391326
7IEPER 412120
8SC MENEN 421428
9TERJODEN-WELLE 452421
10JONG LEDE 472621
11PETEGEM 482721
12BERLARE 512328
13POPERINGE 522626
14SW HARELBEKE 613427
15MALDEGEM 623428
16APPELTERRE 784335


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1GENT - ZEEHAVEN6 12 
2IEPER 5 9x
3ST.E. WINKEL 5 9x
4POPERINGE 5 7 
5BERLARE 5 5 
6TERJODEN-WELLE 5 5 
7EERNEGEM 4 5 
8SW HARELBEKE 4 4 
9TK MELDERT 3 17 
10INGELMUNSTER 2x9 
11JONG LEDE 2 7 
12SC MENEN 2 7 
13MALDEGEM 2 6 
14PETEGEM 2 6 
15EENDR. ZELE 2 4 
16APPELTERRE 2 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1GENT - ZEEHAVEN1183
2ST.E. WINKEL 1064
3INGELMUNSTER 954
4SC MENEN 963
5BERLARE 972
6EERNEGEM 981
7TK MELDERT 835
8EENDR. ZELE 871
9IEPER 734
10PETEGEM 624
11TERJODEN-WELLE 633
12MALDEGEM 532
13JONG LEDE 413
14SW HARELBEKE 422
15APPELTERRE 440
16POPERINGE 211


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC MENEN 261214
2GENT - ZEEHAVEN261412
3IEPER 261412
4TERJODEN-WELLE 241113
5MALDEGEM 241212
6SW HARELBEKE 241212
7INGELMUNSTER 24159
8BERLARE 231211
9ST.E. WINKEL 231211
10TK MELDERT 231211
11EERNEGEM 221210
12JONG LEDE 22139
13POPERINGE 22148
14EENDR. ZELE 211011
15PETEGEM 211110
16APPELTERRE 18126


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC MENEN 431
2GENT - ZEEHAVEN413
3IEPER 413
4TERJODEN-WELLE 642
5MALDEGEM 633
6SW HARELBEKE 633
7INGELMUNSTER 606
8BERLARE 734
9ST.E. WINKEL 734
10TK MELDERT 734
11EERNEGEM 835
12JONG LEDE 826
13POPERINGE 817
14EENDR. ZELE 954
15PETEGEM 945
16APPELTERRE 1239


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 INGELMUNSTER 15 9 4 2 31 17 31
2 IEPER 15 9 3 3 35 21 30
3 ST.E. WINKEL 15 9 3 3 24 15 30
4 POPERINGE 15 9 3 3 32 26 30
5 GENT - ZEEHAVEN 15 9 2 4 27 15 29
6 EERNEGEM 15 8 3 4 15 13 27
7 BERLARE 15 7 2 6 22 23 23
8 EENDR. ZELE 15 6 5 4 25 15 23
9 SC MENEN 15 5 8 2 22 14 23
10 TK MELDERT 15 4 8 3 21 18 20
11 SW HARELBEKE 15 6 0 9 23 34 18
12 TERJODEN-WELLE 15 5 3 7 22 24 18
13 PETEGEM 15 4 5 6 16 27 17
14 MALDEGEM 15 4 2 9 23 34 14
15 APPELTERRE 15 4 1 10 16 43 13
16 JONG LEDE 15 3 4 8 20 26 13

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 TERJODEN-WELLE 15 8 3 4 32 21 27
2 TK MELDERT 15 8 3 4 24 19 27
3 GENT - ZEEHAVEN 15 7 5 3 21 15 26
4 SC MENEN 15 7 2 6 34 28 23
5 IEPER 15 6 5 4 31 20 23
6 PETEGEM 15 6 5 4 29 21 23
7 SW HARELBEKE 15 7 1 7 26 27 22
8 ST.E. WINKEL 15 6 3 6 25 21 21
9 EENDR. ZELE 15 5 3 7 22 21 18
10 BERLARE 15 5 3 7 22 28 18
11 JONG LEDE 15 4 4 7 15 21 16
12 EERNEGEM 15 4 3 8 16 26 15
13 INGELMUNSTER 15 3 6 6 15 17 15
14 MALDEGEM 15 3 4 8 24 28 13
15 POPERINGE 15 3 4 8 19 26 13
16 APPELTERRE 15 1 2 12 10 35 5

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 PETEGEM - APPELTERRE 1 - 1
09/09/2012 2 APPELTERRE - TK MELDERT 0 - 2
16/09/2012 3 SC MENEN - APPELTERRE 4 - 0
23/09/2012 4 APPELTERRE - ST.E. WINKEL 0 - 5
30/09/2012 5 EERNEGEM - APPELTERRE 1 - 0
07/10/2012 6 APPELTERRE - POPERINGE 1 - 4
14/10/2012 7 TERJODEN-WELLE - APPELTERRE 2 - 2
21/10/2012 8 APPELTERRE - JONG LEDE 2 - 0
28/10/2012 9 GENT - ZEEHAVEN - APPELTERRE 2 - 0
04/11/2012 10 APPELTERRE - EENDR. ZELE 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 SW HARELBEKE - APPELTERRE 3 - 0
25/11/2012 12 APPELTERRE - MALDEGEM 1 - 7
02/12/2012 13 APPELTERRE - BERLARE 1 - 5
16/12/2012 15 APPELTERRE - INGELMUNSTER 3 - 0
23/12/2012 16 APPELTERRE - PETEGEM 2 - 0
06/01/2013 14 IEPER - APPELTERRE 2 - 0
13/01/2013 17 TK MELDERT - APPELTERRE 2 - 0
27/01/2013 19 ST.E. WINKEL - APPELTERRE 31/03 
03/02/2013 18 APPELTERRE - SC MENEN 1 - 4
10/02/2013 20 APPELTERRE - EERNEGEM 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 POPERINGE - APPELTERRE 3 - 1
03/03/2013 23 JONG LEDE - APPELTERRE 3 - 2
10/03/2013 24 APPELTERRE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
17/03/2013 25 EENDR. ZELE - APPELTERRE 3 - 0
24/03/2013 26 APPELTERRE - SW HARELBEKE 1 - 2
31/03/2013 19 ST.E. WINKEL - APPELTERRE 2 - 0
07/04/2013 27 MALDEGEM - APPELTERRE 2 - 3
14/04/2013 22 APPELTERRE - TERJODEN-WELLE 0 - 5
21/04/2013 28 BERLARE - APPELTERRE 2 - 0
28/04/2013 29 APPELTERRE - IEPER 1 - 6
05/05/2013 30 INGELMUNSTER - APPELTERRE 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 INGELMUNSTER - BERLARE 3 - 0
09/09/2012 2 BERLARE - PETEGEM 0 - 3
16/09/2012 3 TK MELDERT - BERLARE 1 - 1
23/09/2012 4 BERLARE - SC MENEN 0 - 3
30/09/2012 5 ST.E. WINKEL - BERLARE 4 - 1
07/10/2012 6 BERLARE - EERNEGEM 1 - 2
14/10/2012 7 POPERINGE - BERLARE 4 - 1
21/10/2012 8 BERLARE - TERJODEN-WELLE 1 - 1
28/10/2012 9 JONG LEDE - BERLARE 1 - 1
04/11/2012 10 BERLARE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 EENDR. ZELE - BERLARE 2 - 0
25/11/2012 12 BERLARE - SW HARELBEKE 1 - 5
02/12/2012 13 APPELTERRE - BERLARE 1 - 5
16/12/2012 15 BERLARE - IEPER 1 - 3
23/12/2012 16 BERLARE - INGELMUNSTER 0 - 0
06/01/2013 14 MALDEGEM - BERLARE 1 - 2
13/01/2013 17 PETEGEM - BERLARE 1 - 4
27/01/2013 19 SC MENEN - BERLARE 31/03 
03/02/2013 18 BERLARE - TK MELDERT 4 - 1
10/02/2013 20 BERLARE - ST.E. WINKEL 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 EERNEGEM - BERLARE 1 - 0
24/02/2013 22 BERLARE - POPERINGE 3 - 0
03/03/2013 23 TERJODEN-WELLE - BERLARE 1 - 1
10/03/2013 24 BERLARE - JONG LEDE 1 - 5
17/03/2013 25 GENT - ZEEHAVEN - BERLARE 3 - 0
24/03/2013 26 BERLARE - EENDR. ZELE 2 - 0
31/03/2013 19 SC MENEN - BERLARE 0 - 1
07/04/2013 27 SW HARELBEKE - BERLARE 0 - 1
14/04/2013 22 BERLARE - POPERINGE 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 BERLARE - APPELTERRE 2 - 0
28/04/2013 29 BERLARE - MALDEGEM 3 - 0
05/05/2013 30 IEPER - BERLARE 5 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 SC MENEN - EENDR. ZELE 1 - 1
09/09/2012 2 EENDR. ZELE - ST.E. WINKEL 0 - 1
16/09/2012 3 EERNEGEM - EENDR. ZELE 2 - 3
23/09/2012 4 EENDR. ZELE - POPERINGE 0 - 0
30/09/2012 5 TERJODEN-WELLE - EENDR. ZELE 0 - 3
07/10/2012 6 EENDR. ZELE - JONG LEDE 1 - 1
14/10/2012 7 GENT - ZEEHAVEN - EENDR. ZELE 1 - 0
21/10/2012 8 EENDR. ZELE - MALDEGEM 0 - 0
28/10/2012 9 EENDR. ZELE - SW HARELBEKE 1 - 0
04/11/2012 10 APPELTERRE - EENDR. ZELE 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 EENDR. ZELE - BERLARE 2 - 0
25/11/2012 12 IEPER - EENDR. ZELE 2 - 1
02/12/2012 13 EENDR. ZELE - INGELMUNSTER 2 - 0
16/12/2012 15 EENDR. ZELE - TK MELDERT 0 - 2
23/12/2012 16 EENDR. ZELE - SC MENEN 5 - 1
06/01/2013 14 PETEGEM - EENDR. ZELE 2 - 1
13/01/2013 17 ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 10/04   Speeldag 
27/01/2013 19 POPERINGE - EENDR. ZELE 31/03 
03/02/2013 18 EENDR. ZELE - EERNEGEM 5 - 2
10/02/2013 20 EENDR. ZELE - TERJODEN-WELLE 3 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 JONG LEDE - EENDR. ZELE 2 - 1
03/03/2013 23 MALDEGEM - EENDR. ZELE 1 - 1
10/03/2013 24 SW HARELBEKE - EENDR. ZELE 1 - 3
17/03/2013 25 EENDR. ZELE - APPELTERRE 3 - 0
24/03/2013 26 BERLARE - EENDR. ZELE 2 - 0
31/03/2013 19 POPERINGE - EENDR. ZELE 2 - 0
07/04/2013 27 EENDR. ZELE - IEPER 2 - 2
10/04/2013 17 ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 1 - 0
14/04/2013 22 EENDR. ZELE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
21/04/2013 28 INGELMUNSTER - EENDR. ZELE 2 - 4
28/04/2013 29 EENDR. ZELE - PETEGEM 0 - 0
05/05/2013 30 TK MELDERT - EENDR. ZELE 1 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 EERNEGEM - JONG LEDE 2 - 1
09/09/2012 2 GENT - ZEEHAVEN - EERNEGEM 2 - 2
16/09/2012 3 EERNEGEM - EENDR. ZELE 2 - 3
23/09/2012 4 SW HARELBEKE - EERNEGEM 2 - 1
30/09/2012 5 EERNEGEM - APPELTERRE 1 - 0
07/10/2012 6 BERLARE - EERNEGEM 1 - 2
14/10/2012 7 EERNEGEM - IEPER 0 - 0
21/10/2012 8 INGELMUNSTER - EERNEGEM 1 - 0
28/10/2012 9 EERNEGEM - PETEGEM 1 - 0
04/11/2012 10 TK MELDERT - EERNEGEM 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 EERNEGEM - SC MENEN 2 - 1
25/11/2012 12 ST.E. WINKEL - EERNEGEM 2 - 0
02/12/2012 13 MALDEGEM - EERNEGEM 0 - 2
16/12/2012 15 TERJODEN-WELLE - EERNEGEM 1 - 2
23/12/2012 16 JONG LEDE - EERNEGEM 1 - 2
06/01/2013 14 EERNEGEM - POPERINGE 1 - 0
13/01/2013 17 EERNEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 0
27/01/2013 19 EERNEGEM - SW HARELBEKE 31/03 
03/02/2013 18 EENDR. ZELE - EERNEGEM 5 - 2
10/02/2013 20 APPELTERRE - EERNEGEM 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 EERNEGEM - BERLARE 1 - 0
03/03/2013 23 EERNEGEM - INGELMUNSTER 1 - 1
10/03/2013 24 PETEGEM - EERNEGEM 1 - 0
17/03/2013 25 EERNEGEM - TK MELDERT 0 - 1
24/03/2013 26 SC MENEN - EERNEGEM 2 - 0
31/03/2013 19 EERNEGEM - SW HARELBEKE 1 - 2
07/04/2013 27 EERNEGEM - ST.E. WINKEL 1 - 4
14/04/2013 22 IEPER - EERNEGEM 5 - 1
21/04/2013 28 EERNEGEM - MALDEGEM 1 - 0
28/04/2013 29 POPERINGE - EERNEGEM 1 - 1
05/05/2013 30 EERNEGEM - TERJODEN-WELLE 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 ST.E. WINKEL - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
09/09/2012 2 GENT - ZEEHAVEN - EERNEGEM 2 - 2
16/09/2012 3 POPERINGE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
23/09/2012 4 GENT - ZEEHAVEN - TERJODEN-WELLE 0 - 2
30/09/2012 5 JONG LEDE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0
07/10/2012 6 GENT - ZEEHAVEN - MALDEGEM 1 - 2
14/10/2012 7 GENT - ZEEHAVEN - EENDR. ZELE 1 - 0
21/10/2012 8 SW HARELBEKE - GENT - ZEEHAVEN 2 - 5
28/10/2012 9 GENT - ZEEHAVEN - APPELTERRE 2 - 0
04/11/2012 10 BERLARE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 GENT - ZEEHAVEN - IEPER 2 - 1
25/11/2012 12 INGELMUNSTER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
02/12/2012 13 GENT - ZEEHAVEN - PETEGEM 2 - 3
16/12/2012 15 GENT - ZEEHAVEN - SC MENEN 1 - 1
23/12/2012 16 GENT - ZEEHAVEN - ST.E. WINKEL 2 - 4
06/01/2013 14 TK MELDERT - GENT - ZEEHAVEN 2 - 2
13/01/2013 17 EERNEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 0
27/01/2013 19 TERJODEN-WELLE - GENT - ZEEHAVEN 31/03 
03/02/2013 18 GENT - ZEEHAVEN - POPERINGE 3 - 0
10/02/2013 20 GENT - ZEEHAVEN - JONG LEDE 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 MALDEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
03/03/2013 23 GENT - ZEEHAVEN - SW HARELBEKE 2 - 0
10/03/2013 24 APPELTERRE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
17/03/2013 25 GENT - ZEEHAVEN - BERLARE 3 - 0
24/03/2013 26 IEPER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
31/03/2013 19 TERJODEN-WELLE - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
07/04/2013 27 GENT - ZEEHAVEN - INGELMUNSTER 1 - 0
14/04/2013 22 EENDR. ZELE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
21/04/2013 28 PETEGEM - GENT - ZEEHAVEN 2 - 1
28/04/2013 29 GENT - ZEEHAVEN - TK MELDERT 3 - 0
05/05/2013 30 SC MENEN - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 MALDEGEM - IEPER 0 - 3
09/09/2012 2 IEPER - INGELMUNSTER 1 - 1
16/09/2012 3 PETEGEM - IEPER 0 - 3
23/09/2012 4 IEPER - TK MELDERT 0 - 2
30/09/2012 5 SC MENEN - IEPER 0 - 0
07/10/2012 6 IEPER - ST.E. WINKEL 2 - 1
14/10/2012 7 EERNEGEM - IEPER 0 - 0
21/10/2012 8 IEPER - POPERINGE 1 - 3
28/10/2012 9 TERJODEN-WELLE - IEPER 1 - 3
04/11/2012 10 IEPER - JONG LEDE 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 GENT - ZEEHAVEN - IEPER 2 - 1
25/11/2012 12 IEPER - EENDR. ZELE 2 - 1
02/12/2012 13 SW HARELBEKE - IEPER 2 - 5
16/12/2012 15 BERLARE - IEPER 1 - 3
23/12/2012 16 IEPER - MALDEGEM 2 - 1
06/01/2013 14 IEPER - APPELTERRE 2 - 0
13/01/2013 17 INGELMUNSTER - IEPER 4 - 1
27/01/2013 19 TK MELDERT - IEPER 31/03 
03/02/2013 18 IEPER - PETEGEM 3 - 3
10/02/2013 20 IEPER - SC MENEN 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 ST.E. WINKEL - IEPER 2 - 0
03/03/2013 23 POPERINGE - IEPER 2 - 1
10/03/2013 24 IEPER - TERJODEN-WELLE 2 - 0
17/03/2013 25 JONG LEDE - IEPER 2 - 2
24/03/2013 26 IEPER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
31/03/2013 19 TK MELDERT - IEPER 1 - 1
07/04/2013 27 EENDR. ZELE - IEPER 2 - 2
14/04/2013 22 IEPER - EERNEGEM 5 - 1
21/04/2013 28 IEPER - SW HARELBEKE 5 - 1
28/04/2013 29 APPELTERRE - IEPER 1 - 6
05/05/2013 30 IEPER - BERLARE 5 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 INGELMUNSTER - BERLARE 3 - 0
09/09/2012 2 IEPER - INGELMUNSTER 1 - 1
16/09/2012 3 MALDEGEM - INGELMUNSTER 1 - 4
23/09/2012 4 INGELMUNSTER - PETEGEM 1 - 1
30/09/2012 5 TK MELDERT - INGELMUNSTER 2 - 2
07/10/2012 6 INGELMUNSTER - SC MENEN 2 - 4
14/10/2012 7 ST.E. WINKEL - INGELMUNSTER 1 - 1
21/10/2012 8 INGELMUNSTER - EERNEGEM 1 - 0
28/10/2012 9 POPERINGE - INGELMUNSTER 2 - 1
04/11/2012 10 INGELMUNSTER - TERJODEN-WELLE 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 JONG LEDE - INGELMUNSTER 0 - 1
25/11/2012 12 INGELMUNSTER - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1
02/12/2012 13 EENDR. ZELE - INGELMUNSTER 2 - 0
16/12/2012 15 APPELTERRE - INGELMUNSTER 3 - 0
23/12/2012 16 BERLARE - INGELMUNSTER 0 - 0
06/01/2013 14 INGELMUNSTER - SW HARELBEKE 2 - 0
13/01/2013 17 INGELMUNSTER - IEPER 4 - 1
27/01/2013 19 PETEGEM - INGELMUNSTER 31/03 
03/02/2013 18 INGELMUNSTER - MALDEGEM 2 - 2
10/02/2013 20 INGELMUNSTER - TK MELDERT 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 SC MENEN - INGELMUNSTER 0 - 0
24/02/2013 22 INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 3 - 1
03/03/2013 23 EERNEGEM - INGELMUNSTER 1 - 1
10/03/2013 24 INGELMUNSTER - POPERINGE 2 - 0
17/03/2013 25 TERJODEN-WELLE - INGELMUNSTER 1 - 0
24/03/2013 26 INGELMUNSTER - JONG LEDE 1 - 1
31/03/2013 19 PETEGEM - INGELMUNSTER 2 - 1
07/04/2013 27 GENT - ZEEHAVEN - INGELMUNSTER 1 - 0
14/04/2013 22 INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 INGELMUNSTER - EENDR. ZELE 2 - 4
28/04/2013 29 SW HARELBEKE - INGELMUNSTER 0 - 3
05/05/2013 30 INGELMUNSTER - APPELTERRE 3 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 EERNEGEM - JONG LEDE 2 - 1
09/09/2012 2 JONG LEDE - POPERINGE 3 - 3
16/09/2012 3 TERJODEN-WELLE - JONG LEDE 0 - 1
23/09/2012 4 JONG LEDE - MALDEGEM 1 - 1
30/09/2012 5 JONG LEDE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 0
07/10/2012 6 EENDR. ZELE - JONG LEDE 1 - 1
14/10/2012 7 JONG LEDE - SW HARELBEKE 0 - 1
21/10/2012 8 APPELTERRE - JONG LEDE 2 - 0
28/10/2012 9 JONG LEDE - BERLARE 1 - 1
04/11/2012 10 IEPER - JONG LEDE 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 JONG LEDE - INGELMUNSTER 0 - 1
25/11/2012 12 PETEGEM - JONG LEDE 0 - 0
02/12/2012 13 JONG LEDE - TK MELDERT 1 - 2
16/12/2012 15 JONG LEDE - ST.E. WINKEL 1 - 2
23/12/2012 16 JONG LEDE - EERNEGEM 1 - 2
06/01/2013 14 SC MENEN - JONG LEDE 3 - 0
13/01/2013 17 POPERINGE - JONG LEDE 27/02   Speeldag 
27/01/2013 19 MALDEGEM - JONG LEDE 31/03 
03/02/2013 18 JONG LEDE - TERJODEN-WELLE 1 - 2
10/02/2013 20 GENT - ZEEHAVEN - JONG LEDE 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 JONG LEDE - EENDR. ZELE 2 - 1
24/02/2013 22 SW HARELBEKE - JONG LEDE 1 - 2
27/02/2013 17 POPERINGE - JONG LEDE 2 - 2
03/03/2013 23 JONG LEDE - APPELTERRE 3 - 2
10/03/2013 24 BERLARE - JONG LEDE 1 - 5
17/03/2013 25 JONG LEDE - IEPER 2 - 2
24/03/2013 26 INGELMUNSTER - JONG LEDE 1 - 1
31/03/2013 19 MALDEGEM - JONG LEDE 1 - 0
07/04/2013 27 JONG LEDE - PETEGEM 1 - 2
14/04/2013 22 SW HARELBEKE - JONG LEDE 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 TK MELDERT - JONG LEDE 0 - 1
28/04/2013 29 JONG LEDE - SC MENEN 2 - 4
05/05/2013 30 ST.E. WINKEL - JONG LEDE 2 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 MALDEGEM - IEPER 0 - 3
09/09/2012 2 TERJODEN-WELLE - MALDEGEM 3 - 2
16/09/2012 3 MALDEGEM - INGELMUNSTER 1 - 4
23/09/2012 4 JONG LEDE - MALDEGEM 1 - 1
30/09/2012 5 MALDEGEM - PETEGEM 3 - 0
07/10/2012 6 GENT - ZEEHAVEN - MALDEGEM 1 - 2
14/10/2012 7 MALDEGEM - TK MELDERT 2 - 2
21/10/2012 8 EENDR. ZELE - MALDEGEM 0 - 0
28/10/2012 9 MALDEGEM - SC MENEN 4 - 1
04/11/2012 10 SW HARELBEKE - MALDEGEM 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 MALDEGEM - ST.E. WINKEL 4 - 0
25/11/2012 12 APPELTERRE - MALDEGEM 1 - 7
02/12/2012 13 MALDEGEM - EERNEGEM 0 - 2
16/12/2012 15 POPERINGE - MALDEGEM 3 - 2
23/12/2012 16 IEPER - MALDEGEM 2 - 1
06/01/2013 14 MALDEGEM - BERLARE 1 - 2
13/01/2013 17 MALDEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 6
27/01/2013 19 MALDEGEM - JONG LEDE 31/03 
03/02/2013 18 INGELMUNSTER - MALDEGEM 2 - 2
10/02/2013 20 PETEGEM - MALDEGEM 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 MALDEGEM - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
03/03/2013 23 MALDEGEM - EENDR. ZELE 1 - 1
10/03/2013 24 SC MENEN - MALDEGEM 3 - 2
17/03/2013 25 MALDEGEM - SW HARELBEKE 1 - 4
24/03/2013 26 ST.E. WINKEL - MALDEGEM 3 - 2
31/03/2013 19 MALDEGEM - JONG LEDE 1 - 0
07/04/2013 27 MALDEGEM - APPELTERRE 2 - 3
14/04/2013 22 TK MELDERT - MALDEGEM 0 - 1
21/04/2013 28 EERNEGEM - MALDEGEM 1 - 0
28/04/2013 29 BERLARE - MALDEGEM 3 - 0
05/05/2013 30 MALDEGEM - POPERINGE 1 - 5


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 PETEGEM - APPELTERRE 1 - 1
09/09/2012 2 BERLARE - PETEGEM 0 - 3
16/09/2012 3 PETEGEM - IEPER 0 - 3
23/09/2012 4 INGELMUNSTER - PETEGEM 1 - 1
30/09/2012 5 MALDEGEM - PETEGEM 3 - 0
07/10/2012 6 PETEGEM - TK MELDERT 1 - 3
14/10/2012 7 SC MENEN - PETEGEM 1 - 0
21/10/2012 8 PETEGEM - ST.E. WINKEL 0 - 3
28/10/2012 9 EERNEGEM - PETEGEM 1 - 0
04/11/2012 10 PETEGEM - POPERINGE 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 TERJODEN-WELLE - PETEGEM 3 - 6
25/11/2012 12 PETEGEM - JONG LEDE 0 - 0
02/12/2012 13 GENT - ZEEHAVEN - PETEGEM 2 - 3
16/12/2012 15 SW HARELBEKE - PETEGEM 0 - 3
23/12/2012 16 APPELTERRE - PETEGEM 2 - 0
06/01/2013 14 PETEGEM - EENDR. ZELE 2 - 1
13/01/2013 17 PETEGEM - BERLARE 1 - 4
27/01/2013 19 PETEGEM - INGELMUNSTER 31/03 
03/02/2013 18 IEPER - PETEGEM 3 - 3
10/02/2013 20 PETEGEM - MALDEGEM 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 TK MELDERT - PETEGEM 1 - 1
03/03/2013 23 ST.E. WINKEL - PETEGEM 0 - 4
10/03/2013 24 PETEGEM - EERNEGEM 1 - 0
17/03/2013 25 POPERINGE - PETEGEM 3 - 3
24/03/2013 26 PETEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 3
31/03/2013 19 PETEGEM - INGELMUNSTER 2 - 1
07/04/2013 27 JONG LEDE - PETEGEM 1 - 2
14/04/2013 22 PETEGEM - SC MENEN 0 - 3
21/04/2013 28 PETEGEM - GENT - ZEEHAVEN 2 - 1
28/04/2013 29 EENDR. ZELE - PETEGEM 0 - 0
05/05/2013 30 PETEGEM - SW HARELBEKE 2 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 POPERINGE - TERJODEN-WELLE 2 - 1
09/09/2012 2 JONG LEDE - POPERINGE 3 - 3
16/09/2012 3 POPERINGE - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
23/09/2012 4 EENDR. ZELE - POPERINGE 0 - 0
30/09/2012 5 POPERINGE - SW HARELBEKE 4 - 2
07/10/2012 6 APPELTERRE - POPERINGE 1 - 4
14/10/2012 7 POPERINGE - BERLARE 4 - 1
21/10/2012 8 IEPER - POPERINGE 1 - 3
28/10/2012 9 POPERINGE - INGELMUNSTER 2 - 1
04/11/2012 10 PETEGEM - POPERINGE 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 POPERINGE - TK MELDERT 1 - 2
25/11/2012 12 SC MENEN - POPERINGE 1 - 1
02/12/2012 13 POPERINGE - ST.E. WINKEL 2 - 1
16/12/2012 15 POPERINGE - MALDEGEM 3 - 2
23/12/2012 16 TERJODEN-WELLE - POPERINGE 3 - 1
06/01/2013 14 EERNEGEM - POPERINGE 1 - 0
13/01/2013 17 POPERINGE - JONG LEDE 27/02   Speeldag 
27/01/2013 19 POPERINGE - EENDR. ZELE 31/03 
03/02/2013 18 GENT - ZEEHAVEN - POPERINGE 3 - 0
10/02/2013 20 SW HARELBEKE - POPERINGE 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 POPERINGE - APPELTERRE 3 - 1
24/02/2013 22 BERLARE - POPERINGE 3 - 0
27/02/2013 17 POPERINGE - JONG LEDE 2 - 2
03/03/2013 23 POPERINGE - IEPER 2 - 1
10/03/2013 24 INGELMUNSTER - POPERINGE 2 - 0
17/03/2013 25 POPERINGE - PETEGEM 3 - 3
24/03/2013 26 TK MELDERT - POPERINGE 10/04   Speeldag 
31/03/2013 19 POPERINGE - EENDR. ZELE 2 - 0
07/04/2013 27 POPERINGE - SC MENEN 0 - 6
10/04/2013 26 TK MELDERT - POPERINGE 3 - 0
14/04/2013 22 BERLARE - POPERINGE 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 ST.E. WINKEL - POPERINGE 1 - 0
28/04/2013 29 POPERINGE - EERNEGEM 1 - 1
05/05/2013 30 MALDEGEM - POPERINGE 1 - 5


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 SC MENEN - EENDR. ZELE 1 - 1
09/09/2012 2 SW HARELBEKE - SC MENEN 2 - 1
16/09/2012 3 SC MENEN - APPELTERRE 4 - 0
23/09/2012 4 BERLARE - SC MENEN 0 - 3
30/09/2012 5 SC MENEN - IEPER 0 - 0
07/10/2012 6 INGELMUNSTER - SC MENEN 2 - 4
14/10/2012 7 SC MENEN - PETEGEM 1 - 0
21/10/2012 8 TK MELDERT - SC MENEN 2 - 1
28/10/2012 9 MALDEGEM - SC MENEN 4 - 1
04/11/2012 10 SC MENEN - ST.E. WINKEL 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 EERNEGEM - SC MENEN 2 - 1
25/11/2012 12 SC MENEN - POPERINGE 1 - 1
02/12/2012 13 TERJODEN-WELLE - SC MENEN 4 - 0
16/12/2012 15 GENT - ZEEHAVEN - SC MENEN 1 - 1
23/12/2012 16 EENDR. ZELE - SC MENEN 5 - 1
06/01/2013 14 SC MENEN - JONG LEDE 3 - 0
13/01/2013 17 SC MENEN - SW HARELBEKE 1 - 3
27/01/2013 19 SC MENEN - BERLARE 31/03 
03/02/2013 18 APPELTERRE - SC MENEN 1 - 4
10/02/2013 20 IEPER - SC MENEN 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 SC MENEN - INGELMUNSTER 0 - 0
03/03/2013 23 SC MENEN - TK MELDERT 2 - 2
10/03/2013 24 SC MENEN - MALDEGEM 3 - 2
17/03/2013 25 ST.E. WINKEL - SC MENEN 2 - 2
24/03/2013 26 SC MENEN - EERNEGEM 2 - 0
31/03/2013 19 SC MENEN - BERLARE 0 - 1
07/04/2013 27 POPERINGE - SC MENEN 0 - 6
14/04/2013 22 PETEGEM - SC MENEN 0 - 3
21/04/2013 28 SC MENEN - TERJODEN-WELLE 1 - 1
28/04/2013 29 JONG LEDE - SC MENEN 2 - 4
05/05/2013 30 SC MENEN - GENT - ZEEHAVEN 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 ST.E. WINKEL - GENT - ZEEHAVEN 1 - 2
09/09/2012 2 EENDR. ZELE - ST.E. WINKEL 0 - 1
16/09/2012 3 ST.E. WINKEL - SW HARELBEKE 3 - 1
23/09/2012 4 APPELTERRE - ST.E. WINKEL 0 - 5
30/09/2012 5 ST.E. WINKEL - BERLARE 4 - 1
07/10/2012 6 IEPER - ST.E. WINKEL 2 - 1
14/10/2012 7 ST.E. WINKEL - INGELMUNSTER 1 - 1
21/10/2012 8 PETEGEM - ST.E. WINKEL 0 - 3
28/10/2012 9 ST.E. WINKEL - TK MELDERT 0 - 0
04/11/2012 10 SC MENEN - ST.E. WINKEL 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 MALDEGEM - ST.E. WINKEL 4 - 0
25/11/2012 12 ST.E. WINKEL - EERNEGEM 2 - 0
02/12/2012 13 POPERINGE - ST.E. WINKEL 2 - 1
16/12/2012 15 JONG LEDE - ST.E. WINKEL 1 - 2
23/12/2012 16 GENT - ZEEHAVEN - ST.E. WINKEL 2 - 4
06/01/2013 14 ST.E. WINKEL - TERJODEN-WELLE 0 - 1
13/01/2013 17 ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 10/04   Speeldag 
27/01/2013 19 ST.E. WINKEL - APPELTERRE 31/03 
03/02/2013 18 SW HARELBEKE - ST.E. WINKEL 1 - 0
10/02/2013 20 BERLARE - ST.E. WINKEL 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 ST.E. WINKEL - IEPER 2 - 0
24/02/2013 22 INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 3 - 1
03/03/2013 23 ST.E. WINKEL - PETEGEM 0 - 4
10/03/2013 24 TK MELDERT - ST.E. WINKEL 0 - 0
17/03/2013 25 ST.E. WINKEL - SC MENEN 2 - 2
24/03/2013 26 ST.E. WINKEL - MALDEGEM 3 - 2
31/03/2013 19 ST.E. WINKEL - APPELTERRE 2 - 0
07/04/2013 27 EERNEGEM - ST.E. WINKEL 1 - 4
10/04/2013 17 ST.E. WINKEL - EENDR. ZELE 1 - 0
14/04/2013 22 INGELMUNSTER - ST.E. WINKEL 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 ST.E. WINKEL - POPERINGE 1 - 0
28/04/2013 29 TERJODEN-WELLE - ST.E. WINKEL 1 - 1
05/05/2013 30 ST.E. WINKEL - JONG LEDE 2 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 TK MELDERT - SW HARELBEKE 3 - 2
09/09/2012 2 SW HARELBEKE - SC MENEN 2 - 1
16/09/2012 3 ST.E. WINKEL - SW HARELBEKE 3 - 1
23/09/2012 4 SW HARELBEKE - EERNEGEM 2 - 1
30/09/2012 5 POPERINGE - SW HARELBEKE 4 - 2
07/10/2012 6 SW HARELBEKE - TERJODEN-WELLE 1 - 3
14/10/2012 7 JONG LEDE - SW HARELBEKE 0 - 1
21/10/2012 8 SW HARELBEKE - GENT - ZEEHAVEN 2 - 5
28/10/2012 9 EENDR. ZELE - SW HARELBEKE 1 - 0
04/11/2012 10 SW HARELBEKE - MALDEGEM 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 SW HARELBEKE - APPELTERRE 3 - 0
25/11/2012 12 BERLARE - SW HARELBEKE 1 - 5
02/12/2012 13 SW HARELBEKE - IEPER 2 - 5
16/12/2012 15 SW HARELBEKE - PETEGEM 0 - 3
23/12/2012 16 SW HARELBEKE - TK MELDERT 2 - 5
06/01/2013 14 INGELMUNSTER - SW HARELBEKE 2 - 0
13/01/2013 17 SC MENEN - SW HARELBEKE 1 - 3
27/01/2013 19 EERNEGEM - SW HARELBEKE 31/03 
03/02/2013 18 SW HARELBEKE - ST.E. WINKEL 1 - 0
10/02/2013 20 SW HARELBEKE - POPERINGE 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 TERJODEN-WELLE - SW HARELBEKE 0 - 1
24/02/2013 22 SW HARELBEKE - JONG LEDE 1 - 2
03/03/2013 23 GENT - ZEEHAVEN - SW HARELBEKE 2 - 0
10/03/2013 24 SW HARELBEKE - EENDR. ZELE 1 - 3
17/03/2013 25 MALDEGEM - SW HARELBEKE 1 - 4
24/03/2013 26 APPELTERRE - SW HARELBEKE 1 - 2
31/03/2013 19 EERNEGEM - SW HARELBEKE 1 - 2
07/04/2013 27 SW HARELBEKE - BERLARE 0 - 1
14/04/2013 22 SW HARELBEKE - JONG LEDE 24/02   Speeldag 
21/04/2013 28 IEPER - SW HARELBEKE 5 - 1
28/04/2013 29 SW HARELBEKE - INGELMUNSTER 0 - 3
05/05/2013 30 PETEGEM - SW HARELBEKE 2 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 POPERINGE - TERJODEN-WELLE 2 - 1
09/09/2012 2 TERJODEN-WELLE - MALDEGEM 3 - 2
16/09/2012 3 TERJODEN-WELLE - JONG LEDE 0 - 1
23/09/2012 4 GENT - ZEEHAVEN - TERJODEN-WELLE 0 - 2
30/09/2012 5 TERJODEN-WELLE - EENDR. ZELE 0 - 3
07/10/2012 6 SW HARELBEKE - TERJODEN-WELLE 1 - 3
14/10/2012 7 TERJODEN-WELLE - APPELTERRE 2 - 2
21/10/2012 8 BERLARE - TERJODEN-WELLE 1 - 1
28/10/2012 9 TERJODEN-WELLE - IEPER 1 - 3
04/11/2012 10 INGELMUNSTER - TERJODEN-WELLE 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 TERJODEN-WELLE - PETEGEM 3 - 6
25/11/2012 12 TK MELDERT - TERJODEN-WELLE 2 - 2
02/12/2012 13 TERJODEN-WELLE - SC MENEN 4 - 0
16/12/2012 15 TERJODEN-WELLE - EERNEGEM 1 - 2
23/12/2012 16 TERJODEN-WELLE - POPERINGE 3 - 1
06/01/2013 14 ST.E. WINKEL - TERJODEN-WELLE 0 - 1
13/01/2013 17 MALDEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 6
27/01/2013 19 TERJODEN-WELLE - GENT - ZEEHAVEN 31/03 
03/02/2013 18 JONG LEDE - TERJODEN-WELLE 1 - 2
10/02/2013 20 EENDR. ZELE - TERJODEN-WELLE 3 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 TERJODEN-WELLE - SW HARELBEKE 0 - 1
03/03/2013 23 TERJODEN-WELLE - BERLARE 1 - 1
10/03/2013 24 IEPER - TERJODEN-WELLE 2 - 0
17/03/2013 25 TERJODEN-WELLE - INGELMUNSTER 1 - 0
24/03/2013 26 PETEGEM - TERJODEN-WELLE 2 - 3
31/03/2013 19 TERJODEN-WELLE - GENT - ZEEHAVEN 0 - 1
07/04/2013 27 TERJODEN-WELLE - TK MELDERT 2 - 0
14/04/2013 22 APPELTERRE - TERJODEN-WELLE 0 - 5
21/04/2013 28 SC MENEN - TERJODEN-WELLE 1 - 1
28/04/2013 29 TERJODEN-WELLE - ST.E. WINKEL 1 - 1
05/05/2013 30 EERNEGEM - TERJODEN-WELLE 1 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2012 1 TK MELDERT - SW HARELBEKE 3 - 2
09/09/2012 2 APPELTERRE - TK MELDERT 0 - 2
16/09/2012 3 TK MELDERT - BERLARE 1 - 1
23/09/2012 4 IEPER - TK MELDERT 0 - 2
30/09/2012 5 TK MELDERT - INGELMUNSTER 2 - 2
07/10/2012 6 PETEGEM - TK MELDERT 1 - 3
14/10/2012 7 MALDEGEM - TK MELDERT 2 - 2
21/10/2012 8 TK MELDERT - SC MENEN 2 - 1
28/10/2012 9 ST.E. WINKEL - TK MELDERT 0 - 0
04/11/2012 10 TK MELDERT - EERNEGEM 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/11/2012 11 POPERINGE - TK MELDERT 1 - 2
25/11/2012 12 TK MELDERT - TERJODEN-WELLE 2 - 2
02/12/2012 13 JONG LEDE - TK MELDERT 1 - 2
16/12/2012 15 EENDR. ZELE - TK MELDERT 0 - 2
23/12/2012 16 SW HARELBEKE - TK MELDERT 2 - 5
06/01/2013 14 TK MELDERT - GENT - ZEEHAVEN 2 - 2
13/01/2013 17 TK MELDERT - APPELTERRE 2 - 0
27/01/2013 19 TK MELDERT - IEPER 31/03 
03/02/2013 18 BERLARE - TK MELDERT 4 - 1
10/02/2013 20 INGELMUNSTER - TK MELDERT 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/02/2013 21 TK MELDERT - PETEGEM 1 - 1
03/03/2013 23 SC MENEN - TK MELDERT 2 - 2
10/03/2013 24 TK MELDERT - ST.E. WINKEL 0 - 0
17/03/2013 25 EERNEGEM - TK MELDERT 0 - 1
24/03/2013 26 TK MELDERT - POPERINGE 10/04   Speeldag 
31/03/2013 19 TK MELDERT - IEPER 1 - 1
07/04/2013 27 TERJODEN-WELLE - TK MELDERT 2 - 0
10/04/2013 26 TK MELDERT - POPERINGE 3 - 0
14/04/2013 22 TK MELDERT - MALDEGEM 0 - 1
21/04/2013 28 TK MELDERT - JONG LEDE 0 - 1
28/04/2013 29 GENT - ZEEHAVEN - TK MELDERT 3 - 0
05/05/2013 30 TK MELDERT - EENDR. ZELE 1 - 3

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Prov. 2e Prov. A 2e Prov. B 3e Prov. A
3e Prov. B 3e Prov. C 4e Prov. A 4e Prov. B
4e Prov. C 4e Prov. D 4e Prov. E  

Provincie Antwerpen - Dames
1e Prov. 2e Prov. 3e Prov. A 3e Prov. B
4e Prov. A 4e Prov. B    

Nationaal - Heren
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
4e Nat. A 4e Nat. B 4e Nat. C 4e Nat. D

Nationaal - Dames
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
BeNe League Red BeNe League A BeNe League B  


4e NATIONALE AFDELING 2012 - 2013
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Het kampioenschap

* De reguliere competitie wordt in het seizoen 2012-2013 gespeeld in twee reeksen van 16 clubs: reeks A en D, één reeks van 15 clubs, reeks B, en één reeks van 18 clubs: reeks C.

* In reeks A en D worden 30 speeldagen afgewerkt, in reeks B 28 speeldagen, en in reeks C 34 speeldagen, gevolgd door
1. een kwalificatieronde en
2. een eindronde voor het aanduiden van twee bijkomende stijgers.
Deze wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling!

* De eerste in de eindstand in elk van de vier reeksen is kampioen en promoveert rechtstreeks naar 3e nationale. Eindigen er daarbij ploegen met evenveel punten, dan beslist het doelsaldo. Indien er dan nog gelijkheid is wordt er een bijkomende wedstrijd gespeeld op neutraal terrein om het kampioenschap, met eventuele verlengingen en strafschoppen

* Naast deze vier kampioenen promoveren ook de twee winnaars van de eindronde naar 3e nationale.

* Twaalf ploegen spelen de kwalificatieronde: de drie periodekampioenen uit elke van de vier reeksen. Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de tweede en/of de volgende in de eindstand deel aan de kwalificatie- en eindronde.

De kwalificatieronde

* De kwalificatieronde wordt gespeeld door:
1. de nummers 2, 3 en 4 van het eindklassement in reeks B,
2. de 3 x 3 dus negen periodewinnaars uit de reeksen A, C en D van bevordering, en

In totaal dus twaalf clubs.

* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, indien één van de deelnemers degradeert of algemeen forfait gaf in de loop van het seizoen, dan neemt de tweede en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* De eerste speeldag van de kwalificatieronde, gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.

- Op de eerste speeldag worden zes wedstrijden gespeeld tussen de twaalf deelnemers uit bevordering, onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.

- Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Na deze eerste speeldag blijven er zes ploegen over.

De eindronde

* De tweede speeldag:
- Op deze tweede speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen
1. de zes gekwalificeerden van de eerste speeldag (heen en terug) en
2. de derde laatst gerangschikte van reeks A en de vierde laatst gerangschikte van reeks B in de competitie van de 3e nationale afdeling.

* Deze acht ploegen worden door loting verdeeld in twee poules van vier, met in elke poule een club uit 3e nationale afdeling. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. Ook deze wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling! Er zullen dus vier clubs doorgaan.

* De derde speeldag:
- Op deze derde speeldag worden er twee wedstrijden betwist tussen vier clubs: de twee gekwalificeerden van de tweede speeldag in elke poule.

- Deze wedstrijden duiden de twee poulewinnaars van de eindronde aan, die stijgen naar 3e nationale afdeling, of in deze afdeling blijven. Let op! Wanneer de wedstrijden van de derde speeldag op een gelijkspel eindigen, worden conform het bondsreglement verlengingen gespeeld, eventueel gevolgd door een strafschoppenserie.

Degradatie

* Aan het einde van het kampioenschap dalen de derde laatste, de voorlaatste en de laatst gerangschikte club van iedere reeks naar 1e provinciale, twaalf clubs in totaal dus.

* Wat houdt dit concreet in? In de eindklassering, qua rechtstreekse degradatie en deelname aan de interprovinciale eindronde:
1. in de reeks A: de nummers 14, 15 en 16 dalen rechtstreeks, nummer 13 neemt deel aan de interprovinciale eindronde.
2. in de reeks B: nummers 13, 14 en 15 dalen rechtstreeks, nummer 12 neemt deel aan de interprovinciale eindronde.
3. in de reeks C: nummers 16, 17 en 18 dalen rechtstreeks, nummer 15 neemt deel aan de interprovinciale eindronde.
4. in de reeks D: nummers 14, 15 en 16 dalen rechtstreeks, nummer 13 neemt deel aan de interprovinciale eindronde.

* De vierde laatst geklasseerde van elke reeks neemt deel aan de kwalificatieronde en eventueel aan de interprovinciale eindronde, waarin op de eerste speeldag twee van deze vier ploegen het behoud in bevordering verzekeren, en beide andere ploegen verder deelnemen aan deze interprovinciale eindronde.

* De vierde laatste die er niet in slaagt de eerste speeldag of haar poule van de interprovinciale eindronde te winnen, daalt eveneens naar 1e provinciale afdeling.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).