2e Amateurs - ACFF
Update: gisteren om 17:57u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: gisteren om 17:57u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
RRC Hamoir, Francs Borains, Rebecquoise, RFC Tilleur, RAAL La Louvière,
Entente Durbuy, RFC Meux, Couvin-Mariembourg, Waremme-Borgworm, Solières Sport,
Acren Lessines, UR Namen FLV, Stockay-Warfusée, RCS Verlaine, CS Onhaye en RUS Givry.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2018-2019 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 5 (22 september 2019) - 1e periode
Zat. 21/09 20u00 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
Zat. 21/09 20u00 UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
Zat. 21/09 20u00 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
Zat. 21/09 20u00 RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
Zat. 21/09 20u00 RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
Zon. 22/09 15u00 Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
Zon. 22/09 15u00 Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
Zon. 22/09 15u00 RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains 5 4 0 1 13 5 13
2 RFC Meux 5 4 0 1 8 1 13
3 Acren Lessines 5 3 1 1 10 7 10
4 Waremme-Borgworm 5 3 2 0 7 4 9
5 Stockay-Warfusée 5 3 2 0 11 11 9
6 UR Namen FLV 5 3 2 0 9 9 9
7 Entente Durbuy 5 2 0 3 8 4 9
8 RAAL La Louvière 5 2 2 1 10 7 7
9 RFC Tilleur 5 2 2 1 9 9 7
10 RCS Verlaine 5 2 2 1 9 11 7
11 RRC Hamoir 5 1 2 2 5 7 5
12 Couvin-Mariembourg 4 1 2 1 6 6 4
13 US Rebecquoise 5 1 3 1 7 8 4
14 CS Onhaye 4 1 3 0 2 5 3
15 Solières Sport 5 0 4 1 3 11 1
16 RUS Givry 5 0 5 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 25/09
RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1


Speeldag 2 (1 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1


Speeldag 3 (8 september 2019) - 1e periode
Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0


Speeldag 4 (15 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2


Speeldag 5 (22 september 2019) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 25 september 2019)
Couvin-Mariembourg - CS Onhaye   Speeldag 1


Speeldag 6 (29 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Acren Lessines
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - Entente Durbuy
RFC Tilleur - UR Namen FLV
Stockay-Warfusée - RFC Meux
US Rebecquoise - RCS Verlaine
Solières Sport - RAAL La Louvière
Francs Borains - Waremme-Borgworm


Speeldag 7 (6 oktober 2019) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - RUS Givry
Entente Durbuy - Francs Borains
UR Namen FLV - Solières Sport
RAAL La Louvière - RFC Meux
Acren Lessines - RRC Hamoir
RFC Tilleur - US Rebecquoise
RCS Verlaine - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée


Speeldag 8 (13 oktober 2019) - 1e periode
RFC Meux - Entente Durbuy
CS Onhaye - RAAL La Louvière
RUS Givry - Acren Lessines
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm
Stockay-Warfusée - UR Namen FLV
Francs Borains - RCS Verlaine
Solières Sport - Couvin-Mariembourg
RRC Hamoir - RFC Tilleur


Speeldag 9 (20 oktober 2019) - 1e periode
RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy
UR Namen FLV - Francs Borains
Acren Lessines - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Solières Sport
RCS Verlaine - RUS Givry
RFC Tilleur - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - RFC Meux


Speeldag 10 (27 oktober 2019) - 1e periode
RUS Givry - RFC Tilleur
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm
Solières Sport - RCS Verlaine
CS Onhaye - RRC Hamoir
US Rebecquoise - RAAL La Louvière
Francs Borains - Couvin-Mariembourg
Stockay-Warfusée - Acren Lessines
RFC Meux - UR Namen FLV


Speeldag 11 (3 november 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - Waremme-Borgworm
Couvin-Mariembourg - RFC Meux
RAAL La Louvière - Entente Durbuy
CS Onhaye - US Rebecquoise
RFC Tilleur - Solières Sport
RRC Hamoir - RUS Givry
Acren Lessines - Francs Borains
RCS Verlaine - Stockay-Warfusée


Speeldag 12 (10 november 2019) - 2e periode
RFC Meux - RCS Verlaine
Entente Durbuy - UR Namen FLV
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - CS Onhaye
Solières Sport - Acren Lessines
Stockay-Warfusée - RFC Tilleur
Francs Borains - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - RRC Hamoir


Speeldag 13 (17 november 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm
CS Onhaye - Solières Sport
UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - US Rebecquoise
RFC Tilleur - Francs Borains
RRC Hamoir - Stockay-Warfusée
RCS Verlaine - Entente Durbuy
Acren Lessines - RFC Meux


Speeldag 14 (24 november 2019) - 2e periode
Entente Durbuy - RFC Tilleur
Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine
UR Namen FLV - RAAL La Louvière
RFC Meux - RRC Hamoir
Solières Sport - RUS Givry
Waremme-Borgworm - Acren Lessines
Stockay-Warfusée - US Rebecquoise
Francs Borains - CS Onhaye


Speeldag 15 (1 december 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg
CS Onhaye - Stockay-Warfusée
RRC Hamoir - Francs Borains
RFC Tilleur - RFC Meux
RUS Givry - UR Namen FLV
US Rebecquoise - Solières Sport
Acren Lessines - Entente Durbuy
RCS Verlaine - Waremme-Borgworm


Speeldag 16 (8 december 2019) - 2e periode
CS Onhaye - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - RAAL La Louvière
Solières Sport - UR Namen FLV
RRC Hamoir - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Waremme-Borgworm
US Rebecquoise - RFC Meux
RCS Verlaine - Francs Borains
Acren Lessines - Stockay-Warfusée


Speeldag 17 (15 december 2019) - 2e periode
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines
UR Namen FLV - RCS Verlaine
RAAL La Louvière - RFC Tilleur
RFC Meux - Solières Sport
Entente Durbuy - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir
Stockay-Warfusée - RUS Givry
Francs Borains - US Rebecquoise


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
CS Onhaye - RFC Meux
Stockay-Warfusée - Francs Borains
RUS Givry - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Solières Sport - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - UR Namen FLV
Acren Lessines - RCS Verlaine


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
Entente Durbuy - RUS Givry
RFC Meux - Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière - CS Onhaye
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
UR Namen FLV - RFC Tilleur
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise
RCS Verlaine - Solières Sport
Francs Borains - Acren Lessines


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
CS Onhaye - UR Namen FLV
RRC Hamoir - RCS Verlaine
Francs Borains - RFC Meux
RUS Givry - Couvin-Mariembourg
Solières Sport - Waremme-Borgworm
Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Acren Lessines


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise
RFC Meux - RUS Givry
UR Namen FLV - RRC Hamoir
Entente Durbuy - Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière - Francs Borains
Waremme-Borgworm - CS Onhaye
Acren Lessines - Solières Sport
RCS Verlaine - RFC Tilleur


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
RFC Meux - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - CS Onhaye
RRC Hamoir - Acren Lessines
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy
Francs Borains - UR Namen FLV
Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg
Solières Sport - RFC Tilleur
RUS Givry - RCS Verlaine


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
Entente Durbuy - RFC Meux
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm
CS Onhaye - Francs Borains
UR Namen FLV - Stockay-Warfusée
RFC Tilleur - RRC Hamoir
Solières Sport - US Rebecquoise
RCS Verlaine - RAAL La Louvière
Acren Lessines - RUS Givry


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RAAL La Louvière - Acren Lessines
RUS Givry - Solières Sport
US Rebecquoise - RFC Tilleur
RRC Hamoir - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - UR Namen FLV
Stockay-Warfusée - RCS Verlaine
Francs Borains - Entente Durbuy


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
Entente Durbuy - RAAL La Louvière
CS Onhaye - RUS Givry
Couvin-Mariembourg - Francs Borains
UR Namen FLV - RFC Meux
Solières Sport - RRC Hamoir
RCS Verlaine - US Rebecquoise
RFC Tilleur - Stockay-Warfusée
Acren Lessines - Waremme-Borgworm


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
RAAL La Louvière - UR Namen FLV
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg
RFC Meux - RFC Tilleur
Stockay-Warfusée - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - RCS Verlaine
RUS Givry - RRC Hamoir
US Rebecquoise - Acren Lessines
Francs Borains - Solières Sport


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière
UR Namen FLV - Entente Durbuy
Waremme-Borgworm - Francs Borains
RCS Verlaine - RFC Meux
Acren Lessines - CS Onhaye
Solières Sport - Stockay-Warfusée
RFC Tilleur - RUS Givry
RRC Hamoir - US Rebecquoise


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV
Entente Durbuy - Acren Lessines
RFC Meux - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - Solières Sport
CS Onhaye - RCS Verlaine
Stockay-Warfusée - RRC Hamoir
US Rebecquoise - RUS Givry
Francs Borains - RFC Tilleur


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - Francs Borains
RRC Hamoir - RFC Meux
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - Stockay-Warfusée
Solières Sport - CS Onhaye
Acren Lessines - UR Namen FLV
RFC Tilleur - Entente Durbuy


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
UR Namen FLV - RUS Givry
Francs Borains - RRC Hamoir
Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm
CS Onhaye - RFC Tilleur
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - Solières Sport
Entente Durbuy - RCS Verlaine
RFC Meux - Acren Lessines


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1367
2RFC Meux 1376
3Acren Lessines 1073
4Entente Durbuy 936
5Stockay-Warfusée 936
6UR Namen FLV 963
7Waremme-Borgworm 990
8RFC Tilleur 743
9RCS Verlaine 761
10RAAL La Louvière 770
11RRC Hamoir 532
12Couvin-Mariembourg 404
13US Rebecquoise 404
14CS Onhaye 330
15Solières Sport 101
16RUS Givry 000


VERLIESPUNTEN NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Meux 220
2Francs Borains 202
3Acren Lessines 523
4Entente Durbuy 660
5Stockay-Warfusée 633
6UR Namen FLV 633
7Waremme-Borgworm 606
8Couvin-Mariembourg 862
9RCS Verlaine 835
10RAAL La Louvière 826
11RFC Tilleur 826
12CS Onhaye 936
13RRC Hamoir 1037
14US Rebecquoise 1165
15Solières Sport 1468
16RUS Givry 1569


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1037
2RFC Meux 1046
3Acren Lessines 1073
4Entente Durbuy 826
5RFC Tilleur 743
6RCS Verlaine 761
7Stockay-Warfusée 606
8UR Namen FLV 633
9Waremme-Borgworm 660
10Couvin-Mariembourg 404
11US Rebecquoise 404
12RRC Hamoir 431
13RAAL La Louvière 440
14CS Onhaye 330
15Solières Sport 101
16RUS Givry 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1358
2Stockay-Warfusée 1129
3Acren Lessines 1064
4RAAL La Louvière 1073
5RCS Verlaine 954
6RFC Tilleur 954
7UR Namen FLV 954
8Entente Durbuy 835
9RFC Meux 844
10US Rebecquoise 725
11Waremme-Borgworm 770
12Couvin-Mariembourg 633
13RRC Hamoir 523
14Solières Sport 312
15RUS Givry 321
16CS Onhaye 220


TEGENDOELPUNTEN NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Meux 110
2Entente Durbuy 431
3Waremme-Borgworm 413
4CS Onhaye 523
5Francs Borains 514
6Couvin-Mariembourg 651
7Acren Lessines 743
8RRC Hamoir 734
9RAAL La Louvière 725
10US Rebecquoise 853
11UR Namen FLV 963
12RFC Tilleur 945
13Solières Sport 1156
14RCS Verlaine 1147
15Stockay-Warfusée 1147
16RUS Givry 1596


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 5 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Francs Borains 4 5x
2RFC Meux 4 5x
3Acren Lessines 3x4x
4RFC Tilleur 2 3 
5Stockay-Warfusée 2 2 
6UR Namen FLV 2x2x
7Entente Durbuy 1 5x
8RRC Hamoir 1 3 
9RCS Verlaine 1x2x
10CS Onhaye 1 1 
11Couvin-Mariembourg 1 1 
12RAAL La Louvière 1x1x
13US Rebecquoise 1 1x
14Waremme-Borgworm 1x1x
15Solières Sport 0 1 
16RUS Givry 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Meux 422
2UR Namen FLV 211
3Waremme-Borgworm 220
4Acren Lessines 101
5Couvin-Mariembourg 101
6Entente Durbuy 101
7US Rebecquoise 101
8CS Onhaye 110
9Francs Borains 110
10RAAL La Louvière 110
11RRC Hamoir 110
12RCS Verlaine 000
13RFC Tilleur 000
14RUS Givry 000
15Solières Sport 000
16Stockay-Warfusée 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 523
2RFC Tilleur 523
3Acren Lessines 532
4Entente Durbuy 532
5RAAL La Louvière 532
6RFC Meux 532
7RRC Hamoir 413
8Couvin-Mariembourg 422
9RCS Verlaine 422
10UR Namen FLV 422
11Solières Sport 312
12Stockay-Warfusée 312
13US Rebecquoise 312
14Waremme-Borgworm 330
15RUS Givry 211
16CS Onhaye 220


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 5 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4Francs Borains 000
5RAAL La Louvière 000
6RFC Meux 000
7RFC Tilleur 000
8RCS Verlaine 110
9RRC Hamoir 110
10UR Namen FLV 110
11Solières Sport 211
12Stockay-Warfusée 211
13US Rebecquoise 211
14CS Onhaye 202
15Waremme-Borgworm 202
16RUS Givry 312


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 5 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Waremme-Borgworm 3 3 0 0 7 1 9
2 RAAL La Louvière 3 2 1 0 7 2 7
3 RFC Meux 3 2 1 0 4 1 7
4 Acren Lessines 3 2 1 0 6 4 7
5 Francs Borains 2 2 0 0 5 1 6
6 RCS Verlaine 3 2 0 1 5 4 6
7 UR Namen FLV 3 2 0 1 5 6 6
8 RFC Tilleur 2 1 1 0 5 4 4
9 CS Onhaye 2 1 0 1 2 2 3
10 RRC Hamoir 2 1 0 1 2 3 3
11 Stockay-Warfusée 2 1 0 1 2 4 3
12 Entente Durbuy 3 0 3 0 3 3 3
13 Couvin-Mariembourg 2 0 0 2 3 5 0
14 US Rebecquoise 2 0 0 2 2 5 0
15 Solières Sport 2 0 0 2 1 5 0
16 RUS Givry 2 0 0 2 2 9 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 5 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Francs Borains 3 2 1 0 8 4 7
2 Entente Durbuy 2 2 0 0 5 1 6
3 RFC Meux 2 2 0 0 4 0 6
4 Stockay-Warfusée 3 2 0 1 9 7 6
5 Couvin-Mariembourg 2 1 1 0 3 1 4
6 US Rebecquoise 3 1 1 1 5 3 4
7 Acren Lessines 2 1 0 1 4 3 3
8 UR Namen FLV 2 1 0 1 4 3 3
9 RFC Tilleur 3 1 0 2 4 5 3
10 RRC Hamoir 3 0 2 1 3 4 2
11 RCS Verlaine 2 0 1 1 4 7 1
12 Solières Sport 3 0 1 2 2 6 1
13 RAAL La Louvière 2 0 0 2 3 5 0
14 CS Onhaye 2 0 0 2 0 3 0
15 Waremme-Borgworm 2 0 0 2 0 3 0
16 RUS Givry 3 0 0 3 1 6 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
01/09/2019 2 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
08/09/2019 3 RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
15/09/2019 4 Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
22/09/2019 5 Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
29/09/2019 6 CS Onhaye - Acren Lessines Speeldag 
06/10/2019 7 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
13/10/2019 8 RUS Givry - Acren Lessines Speeldag 
20/10/2019 9 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
27/10/2019 10 Stockay-Warfusée - Acren Lessines Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
10/11/2019 12 Solières Sport - Acren Lessines Speeldag 
17/11/2019 13 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/11/2019 14 Waremme-Borgworm - Acren Lessines Speeldag 
01/12/2019 15 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
08/12/2019 16 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
15/12/2019 17 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
12/01/2020 18 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
19/01/2020 19 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
23/02/2020 23 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
08/03/2020 24 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
15/03/2020 25 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/03/2020 26 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
29/03/2020 27 Acren Lessines - CS Onhaye Speeldag 
05/04/2020 28 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
19/04/2020 29 Acren Lessines - UR Namen FLV Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

CS Onhaye

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 25/09   Speeldag 
01/09/2019 2 CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
08/09/2019 3 RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
15/09/2019 4 CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/09/2019 5 UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
25/09/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye uitg. 
29/09/2019 6 CS Onhaye - Acren Lessines Speeldag 
06/10/2019 7 RCS Verlaine - CS Onhaye Speeldag 
13/10/2019 8 CS Onhaye - RAAL La Louvière Speeldag 
20/10/2019 9 RFC Tilleur - CS Onhaye Speeldag 
27/10/2019 10 CS Onhaye - RRC Hamoir Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Onhaye - US Rebecquoise Speeldag 
10/11/2019 12 RUS Givry - CS Onhaye Speeldag 
17/11/2019 13 CS Onhaye - Solières Sport Speeldag 
24/11/2019 14 Francs Borains - CS Onhaye Speeldag 
01/12/2019 15 CS Onhaye - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/12/2019 16 CS Onhaye - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/12/2019 17 Entente Durbuy - CS Onhaye Speeldag 
12/01/2020 18 CS Onhaye - RFC Meux Speeldag 
19/01/2020 19 RAAL La Louvière - CS Onhaye Speeldag 
02/02/2020 20 CS Onhaye - UR Namen FLV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Waremme-Borgworm - CS Onhaye Speeldag 
16/02/2020 22 US Rebecquoise - CS Onhaye Speeldag 
23/02/2020 23 CS Onhaye - Francs Borains Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Hamoir - CS Onhaye Speeldag 
15/03/2020 25 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
22/03/2020 26 Stockay-Warfusée - CS Onhaye Speeldag 
29/03/2020 27 Acren Lessines - CS Onhaye Speeldag 
05/04/2020 28 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 
19/04/2020 29 Solières Sport - CS Onhaye Speeldag 
26/04/2020 30 CS Onhaye - RFC Tilleur Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 25/09   Speeldag 
01/09/2019 2 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
08/09/2019 3 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
15/09/2019 4 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2
22/09/2019 5 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
25/09/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye uitg. 
29/09/2019 6 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 
06/10/2019 7 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
13/10/2019 8 Solières Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/10/2019 9 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
27/10/2019 10 Francs Borains - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
10/11/2019 12 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/11/2019 13 UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/11/2019 14 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
01/12/2019 15 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
08/12/2019 16 CS Onhaye - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/12/2019 17 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
19/01/2020 19 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
02/02/2020 20 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
16/02/2020 22 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/02/2020 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/03/2020 25 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
22/03/2020 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
29/03/2020 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
05/04/2020 28 Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV Speeldag 
19/04/2020 29 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
26/04/2020 30 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
01/09/2019 2 CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
08/09/2019 3 Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
15/09/2019 4 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
22/09/2019 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
29/09/2019 6 RUS Givry - Entente Durbuy Speeldag 
06/10/2019 7 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
20/10/2019 9 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
27/10/2019 10 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
10/11/2019 12 Entente Durbuy - UR Namen FLV Speeldag 
17/11/2019 13 RCS Verlaine - Entente Durbuy Speeldag 
24/11/2019 14 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
01/12/2019 15 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
08/12/2019 16 RRC Hamoir - Entente Durbuy Speeldag 
15/12/2019 17 Entente Durbuy - CS Onhaye Speeldag 
12/01/2020 18 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
19/01/2020 19 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
02/02/2020 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
16/02/2020 22 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
23/02/2020 23 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
08/03/2020 24 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
15/03/2020 25 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
22/03/2020 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
29/03/2020 27 UR Namen FLV - Entente Durbuy Speeldag 
05/04/2020 28 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
26/04/2020 30 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 

Francs Borains

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
01/09/2019 2 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
08/09/2019 3 Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0
15/09/2019 4 Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
22/09/2019 5 RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
29/09/2019 6 Francs Borains - Waremme-Borgworm Speeldag 
06/10/2019 7 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
13/10/2019 8 Francs Borains - RCS Verlaine Speeldag 
20/10/2019 9 UR Namen FLV - Francs Borains Speeldag 
27/10/2019 10 Francs Borains - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
10/11/2019 12 Francs Borains - RAAL La Louvière Speeldag 
17/11/2019 13 RFC Tilleur - Francs Borains Speeldag 
24/11/2019 14 Francs Borains - CS Onhaye Speeldag 
01/12/2019 15 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
08/12/2019 16 RCS Verlaine - Francs Borains Speeldag 
15/12/2019 17 Francs Borains - US Rebecquoise Speeldag 
12/01/2020 18 Stockay-Warfusée - Francs Borains Speeldag 
19/01/2020 19 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/02/2020 20 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
16/02/2020 22 Francs Borains - UR Namen FLV Speeldag 
23/02/2020 23 CS Onhaye - Francs Borains Speeldag 
08/03/2020 24 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
15/03/2020 25 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
22/03/2020 26 Francs Borains - Solières Sport Speeldag 
29/03/2020 27 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
05/04/2020 28 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
19/04/2020 29 RUS Givry - Francs Borains Speeldag 
26/04/2020 30 Francs Borains - RRC Hamoir Speeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
01/09/2019 2 RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
08/09/2019 3 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
15/09/2019 4 Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
22/09/2019 5 RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
29/09/2019 6 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
06/10/2019 7 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
13/10/2019 8 CS Onhaye - RAAL La Louvière Speeldag 
20/10/2019 9 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
27/10/2019 10 US Rebecquoise - RAAL La Louvière Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
10/11/2019 12 Francs Borains - RAAL La Louvière Speeldag 
17/11/2019 13 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/11/2019 14 UR Namen FLV - RAAL La Louvière Speeldag 
01/12/2019 15 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
08/12/2019 16 RUS Givry - RAAL La Louvière Speeldag 
15/12/2019 17 RAAL La Louvière - RFC Tilleur Speeldag 
12/01/2020 18 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
19/01/2020 19 RAAL La Louvière - CS Onhaye Speeldag 
02/02/2020 20 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
23/02/2020 23 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
08/03/2020 24 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
15/03/2020 25 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
22/03/2020 26 RAAL La Louvière - UR Namen FLV Speeldag 
29/03/2020 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
05/04/2020 28 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 
19/04/2020 29 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
26/04/2020 30 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
01/09/2019 2 RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
08/09/2019 3 RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
15/09/2019 4 RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
22/09/2019 5 RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1
29/09/2019 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
06/10/2019 7 RCS Verlaine - CS Onhaye Speeldag 
13/10/2019 8 Francs Borains - RCS Verlaine Speeldag 
20/10/2019 9 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
27/10/2019 10 Solières Sport - RCS Verlaine Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Meux - RCS Verlaine Speeldag 
17/11/2019 13 RCS Verlaine - Entente Durbuy Speeldag 
24/11/2019 14 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
01/12/2019 15 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/12/2019 16 RCS Verlaine - Francs Borains Speeldag 
15/12/2019 17 UR Namen FLV - RCS Verlaine Speeldag 
12/01/2020 18 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
19/01/2020 19 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
02/02/2020 20 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RCS Verlaine - RFC Tilleur Speeldag 
16/02/2020 22 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
23/02/2020 23 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
08/03/2020 24 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
15/03/2020 25 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
22/03/2020 26 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
29/03/2020 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
05/04/2020 28 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 
19/04/2020 29 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
26/04/2020 30 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
01/09/2019 2 Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
08/09/2019 3 RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
15/09/2019 4 RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
22/09/2019 5 RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
29/09/2019 6 Stockay-Warfusée - RFC Meux Speeldag 
06/10/2019 7 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
20/10/2019 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Meux - UR Namen FLV Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Meux - RCS Verlaine Speeldag 
17/11/2019 13 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Tilleur - RFC Meux Speeldag 
08/12/2019 16 US Rebecquoise - RFC Meux Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Meux - Solières Sport Speeldag 
12/01/2020 18 CS Onhaye - RFC Meux Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
02/02/2020 20 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Meux - RUS Givry Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
23/02/2020 23 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/03/2020 25 UR Namen FLV - RFC Meux Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Meux - RFC Tilleur Speeldag 
29/03/2020 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

RFC Tilleur

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1
01/09/2019 2 RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
08/09/2019 3 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
15/09/2019 4 RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
22/09/2019 5 Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
29/09/2019 6 RFC Tilleur - UR Namen FLV Speeldag 
06/10/2019 7 RFC Tilleur - US Rebecquoise Speeldag 
13/10/2019 8 RRC Hamoir - RFC Tilleur Speeldag 
20/10/2019 9 RFC Tilleur - CS Onhaye Speeldag 
27/10/2019 10 RUS Givry - RFC Tilleur Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RFC Tilleur - Solières Sport Speeldag 
10/11/2019 12 Stockay-Warfusée - RFC Tilleur Speeldag 
17/11/2019 13 RFC Tilleur - Francs Borains Speeldag 
24/11/2019 14 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Tilleur - RFC Meux Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
15/12/2019 17 RAAL La Louvière - RFC Tilleur Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
19/01/2020 19 UR Namen FLV - RFC Tilleur Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RCS Verlaine - RFC Tilleur Speeldag 
16/02/2020 22 Solières Sport - RFC Tilleur Speeldag 
23/02/2020 23 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
08/03/2020 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
15/03/2020 25 RFC Tilleur - Stockay-Warfusée Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Meux - RFC Tilleur Speeldag 
29/03/2020 27 RFC Tilleur - RUS Givry Speeldag 
05/04/2020 28 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
26/04/2020 30 CS Onhaye - RFC Tilleur Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
01/09/2019 2 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
08/09/2019 3 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
15/09/2019 4 RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
22/09/2019 5 RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1
29/09/2019 6 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 
06/10/2019 7 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
13/10/2019 8 RRC Hamoir - RFC Tilleur Speeldag 
20/10/2019 9 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
27/10/2019 10 CS Onhaye - RRC Hamoir Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RRC Hamoir - RUS Givry Speeldag 
10/11/2019 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
17/11/2019 13 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
01/12/2019 15 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
08/12/2019 16 RRC Hamoir - Entente Durbuy Speeldag 
15/12/2019 17 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
12/01/2020 18 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
19/01/2020 19 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
02/02/2020 20 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 UR Namen FLV - RRC Hamoir Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
23/02/2020 23 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Hamoir - CS Onhaye Speeldag 
15/03/2020 25 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 
22/03/2020 26 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
05/04/2020 28 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
26/04/2020 30 Francs Borains - RRC Hamoir Speeldag 

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
01/09/2019 2 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
08/09/2019 3 Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
15/09/2019 4 RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
22/09/2019 5 RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
29/09/2019 6 RUS Givry - Entente Durbuy Speeldag 
06/10/2019 7 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
13/10/2019 8 RUS Givry - Acren Lessines Speeldag 
20/10/2019 9 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
27/10/2019 10 RUS Givry - RFC Tilleur Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RRC Hamoir - RUS Givry Speeldag 
10/11/2019 12 RUS Givry - CS Onhaye Speeldag 
17/11/2019 13 RUS Givry - US Rebecquoise Speeldag 
24/11/2019 14 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 
01/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV Speeldag 
08/12/2019 16 RUS Givry - RAAL La Louvière Speeldag 
15/12/2019 17 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
12/01/2020 18 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/01/2020 19 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
02/02/2020 20 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Meux - RUS Givry Speeldag 
16/02/2020 22 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
23/02/2020 23 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
08/03/2020 24 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
15/03/2020 25 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
22/03/2020 26 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
29/03/2020 27 RFC Tilleur - RUS Givry Speeldag 
05/04/2020 28 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
19/04/2020 29 RUS Givry - Francs Borains Speeldag 
26/04/2020 30 UR Namen FLV - RUS Givry Speeldag 

Solières Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
01/09/2019 2 Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
08/09/2019 3 Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
15/09/2019 4 Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
22/09/2019 5 Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
29/09/2019 6 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
06/10/2019 7 UR Namen FLV - Solières Sport Speeldag 
13/10/2019 8 Solières Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/10/2019 9 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
27/10/2019 10 Solières Sport - RCS Verlaine Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RFC Tilleur - Solières Sport Speeldag 
10/11/2019 12 Solières Sport - Acren Lessines Speeldag 
17/11/2019 13 CS Onhaye - Solières Sport Speeldag 
24/11/2019 14 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 
01/12/2019 15 US Rebecquoise - Solières Sport Speeldag 
08/12/2019 16 Solières Sport - UR Namen FLV Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Meux - Solières Sport Speeldag 
12/01/2020 18 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
19/01/2020 19 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
02/02/2020 20 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
16/02/2020 22 Solières Sport - RFC Tilleur Speeldag 
23/02/2020 23 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
08/03/2020 24 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
15/03/2020 25 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 
22/03/2020 26 Francs Borains - Solières Sport Speeldag 
29/03/2020 27 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
05/04/2020 28 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 
19/04/2020 29 Solières Sport - CS Onhaye Speeldag 
26/04/2020 30 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 

Stockay-Warfusée

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
01/09/2019 2 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
08/09/2019 3 Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0
15/09/2019 4 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
22/09/2019 5 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
29/09/2019 6 Stockay-Warfusée - RFC Meux Speeldag 
06/10/2019 7 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/10/2019 8 Stockay-Warfusée - UR Namen FLV Speeldag 
20/10/2019 9 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
27/10/2019 10 Stockay-Warfusée - Acren Lessines Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 
10/11/2019 12 Stockay-Warfusée - RFC Tilleur Speeldag 
17/11/2019 13 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/11/2019 14 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise Speeldag 
01/12/2019 15 CS Onhaye - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/12/2019 16 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
15/12/2019 17 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
12/01/2020 18 Stockay-Warfusée - Francs Borains Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
02/02/2020 20 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
16/02/2020 22 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/02/2020 23 UR Namen FLV - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/03/2020 24 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
15/03/2020 25 RFC Tilleur - Stockay-Warfusée Speeldag 
22/03/2020 26 Stockay-Warfusée - CS Onhaye Speeldag 
29/03/2020 27 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
05/04/2020 28 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir Speeldag 
19/04/2020 29 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 
26/04/2020 30 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

UR Namen FLV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
01/09/2019 2 RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
08/09/2019 3 UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
15/09/2019 4 RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
22/09/2019 5 UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
29/09/2019 6 RFC Tilleur - UR Namen FLV Speeldag 
06/10/2019 7 UR Namen FLV - Solières Sport Speeldag 
13/10/2019 8 Stockay-Warfusée - UR Namen FLV Speeldag 
20/10/2019 9 UR Namen FLV - Francs Borains Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Meux - UR Namen FLV Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 UR Namen FLV - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/11/2019 12 Entente Durbuy - UR Namen FLV Speeldag 
17/11/2019 13 UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/11/2019 14 UR Namen FLV - RAAL La Louvière Speeldag 
01/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV Speeldag 
08/12/2019 16 Solières Sport - UR Namen FLV Speeldag 
15/12/2019 17 UR Namen FLV - RCS Verlaine Speeldag 
12/01/2020 18 US Rebecquoise - UR Namen FLV Speeldag 
19/01/2020 19 UR Namen FLV - RFC Tilleur Speeldag 
02/02/2020 20 CS Onhaye - UR Namen FLV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 UR Namen FLV - RRC Hamoir Speeldag 
16/02/2020 22 Francs Borains - UR Namen FLV Speeldag 
23/02/2020 23 UR Namen FLV - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/03/2020 24 Waremme-Borgworm - UR Namen FLV Speeldag 
15/03/2020 25 UR Namen FLV - RFC Meux Speeldag 
22/03/2020 26 RAAL La Louvière - UR Namen FLV Speeldag 
29/03/2020 27 UR Namen FLV - Entente Durbuy Speeldag 
05/04/2020 28 Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV Speeldag 
19/04/2020 29 Acren Lessines - UR Namen FLV Speeldag 
26/04/2020 30 UR Namen FLV - RUS Givry Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
01/09/2019 2 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
08/09/2019 3 UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
15/09/2019 4 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2
22/09/2019 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
29/09/2019 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
06/10/2019 7 RFC Tilleur - US Rebecquoise Speeldag 
13/10/2019 8 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
20/10/2019 9 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
27/10/2019 10 US Rebecquoise - RAAL La Louvière Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Onhaye - US Rebecquoise Speeldag 
10/11/2019 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
17/11/2019 13 RUS Givry - US Rebecquoise Speeldag 
24/11/2019 14 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise Speeldag 
01/12/2019 15 US Rebecquoise - Solières Sport Speeldag 
08/12/2019 16 US Rebecquoise - RFC Meux Speeldag 
15/12/2019 17 Francs Borains - US Rebecquoise Speeldag 
12/01/2020 18 US Rebecquoise - UR Namen FLV Speeldag 
19/01/2020 19 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
02/02/2020 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
16/02/2020 22 US Rebecquoise - CS Onhaye Speeldag 
23/02/2020 23 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
08/03/2020 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
15/03/2020 25 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
22/03/2020 26 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
05/04/2020 28 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
19/04/2020 29 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 
26/04/2020 30 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1
01/09/2019 2 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
08/09/2019 3 Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
15/09/2019 4 CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/09/2019 5 Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
29/09/2019 6 Francs Borains - Waremme-Borgworm Speeldag 
06/10/2019 7 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/10/2019 8 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
20/10/2019 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
27/10/2019 10 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 UR Namen FLV - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/11/2019 12 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/11/2019 13 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/11/2019 14 Waremme-Borgworm - Acren Lessines Speeldag 
01/12/2019 15 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
15/12/2019 17 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
12/01/2020 18 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/01/2020 19 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
02/02/2020 20 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Waremme-Borgworm - CS Onhaye Speeldag 
16/02/2020 22 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
23/02/2020 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/03/2020 24 Waremme-Borgworm - UR Namen FLV Speeldag 
15/03/2020 25 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/03/2020 26 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
29/03/2020 27 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/04/2020 29 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
26/04/2020 30 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2019 - 2020
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2019 - 2020
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).